Reklama

Dziesięć przykazań godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Dziesięć przykazań będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2018-09-25

07:00 Dziesięć przykazań, sez. 1, odc. 151 Logo TV Puls
Ana i Judyta przynoszą jedzenie dla Meketrego i jego rodziny. On jednak nie chce przyjąć daru. Bierze go ze względu na dzieci. Nefertari namawia Ramzesa, by odebrał jedzenie Hebrajczykom. Faraon postanawia też, by niewolnicy jak najszybciej wrócili do pracy – mają ciosać kamienie. Wielkimi krokami zbliża się dzień ślubu Bezalela. Bakenmut donosi Ramzesowi, że Hebrajczycy nie chcą wrócić do pracy. Niespodziewanie wychodzi na jaw, że zbliża się kolejna plaga. Egipt okryje mrok.
/ Brazylia / 2015 / fabularny

2018-09-26

07:00 Dziesięć przykazań, sez. 1, odc. 152 Logo TV Puls
Egipcjanie są przerażeni ciemnością. Na domiar złego nie mogą rozpalić pochodni. Uri kolejny raz rozmyśla o żonie. Kiedy spotyka go Ikeni, dziwi się, że mężczyzna rozpalił ogień. Ten wyznaje mu, że to dlatego, że jest Hebrajczykiem. Ramzes postanawia wykorzystać go, by sprawdzić co z jego rodziną. Gahiji i Sibale muszą zostać w wiosce, przez ciemność nie byliby w stanie wrócić do pałacu. W wiosce zostaje też Ana i Judyta. Kobiety martwią się jak radzi sobie Jairo i Apuki. Nadchodzi ślub Deborah i Bezalela.
/ Brazylia / 2015 / fabularny

2018-09-27

07:00 Dziesięć przykazań, sez. 1, odc. 153 Logo TV Puls
Deborah i Bezalel biorą ślub. Wszyscy są bardzo wzruszeni. Niespodziewanie na wydarzeniu pojawia się Uri. Nefertari i Ramzes kłócą się. Jest to spotęgowane panującą plagą. Bezalel i jego nowo poślubiona żona spędzają swoją noc poślubną. Gahiji i jego syn wracają do pałacu. Jairo i Apuki liczą na to, że w końcu będzie jak dawniej. Postanawiają odszukać też Anę i Judytę. Tais i Meketre są przerażeni, kiedy ich dzieci nie mogą odzyskać przytomności. Plaga ciemności dobiega końca.
/ Brazylia / 2015 / fabularny
Reklama

2018-09-28

07:00 Dziesięć przykazań, sez. 1, odc. 154 Logo TV Puls
Simut jest wzruszony hojnością Hebrajczyków. W pałacu Mojżesz rozmawia z Paserem. Próbuje pozyskać wiedzę o dawno zmarłym człowieku. Pomiędzy Ramzesem i Nefertari kolejny raz dochodzi do kłótni. Mężczyzna jednak przeprasza ukochaną za swoje zachowanie. Ana i Judyta postanawiają wrócić do domu. Mojżesz kolejny raz rozmawia z Bogiem.
/ Brazylia / 2015 / fabularny

2018-10-01

07:00 Dziesięć przykazań, sez. 1, odc. 155 Logo TV Puls
Mojżesz udaje się do pałacu i rozmawia tam z Nefertari. Mówi kobiecie o nadchodzącej nowej pladze – śmierci wszystkich pierworodnych. Królowa Egiptu jest początkowo na niego wściekła za te słowa, jednak z czasem zaczyna mu wierzyć. Kiedy informacja dociera do innych Egipcjan w pałacu, wybucha panika. Ramzes jest wściekły na Ikeniego, że wpuścił Mojżesza do pałacu. Nefertari wyznaje mężowi, że sposób w jaki rozmawiał z nią Mojżesz sprawił, że wierzy w jego słowa i boi się o życie Amenhotepa. Ramzes zapewania wszystkich, że nikomu nic nie grozi.
/ Brazylia / 2015 / fabularny

2018-10-02

07:00 Dziesięć przykazań, sez. 1, odc. 156 Logo TV Puls
Hebrajczycy cieszą się, że wkrótce będą mogli wyruszyć. Ozeasz postanawia ostrzec Jairo i Apukiego, że kolejna plaga zabije wszystkich pierworodnych. Najbliżsi mówią mu, że może to nie być najlepszy pomysł, gdyż nie wiadomo jak mężczyźni zareagują. Aaron chce mu towarzyszyć w tym spotkaniu. Leila, Bezalel i Hur namawiają Uriego, by im towarzyszył w wędrówce. Ikeni wyznaje mu później w pałacu, że gdyby był Hebrajczykiem, nie wahałby się nawet chwili.
/ Brazylia / 2015 / fabularny

2018-10-03

07:00 Dziesięć przykazań, sez. 1, odc. 157 Logo TV Puls
Nefertari prosi męża, by pozwolił odejść Hebrajczykom, ponieważ ona bardzo boi się o życie ich syna. Gahiji wyznaje Uriemu, że dla życia swojego syna byłby w stanie zrobić wszystko, nawet wyrzekłby się swoich bogów. Judyta idzie do Meketrego, by ostrzec go przed nadchodzącą nową plagą. Ozeasz rozmawia z Miriã. Chłopak zauważa, że kobieta ciągle czuje coś do Hura. Wyznaje też ciotce, że bardzo zależy mu na Anie.
/ Brazylia / 2015 / fabularny

2018-10-04

07:00 Dziesięć przykazań, sez. 1, odc. 158 Logo TV Puls
Simut wyrusza z pałacu. Tais spotyka Anę i Judytę. Kobiety mówią jej o zbliżającej się pladze. Ramzes rozmyśla o przeszłości i jej słowach żony o miłości do Mojżesza. Nefertari rozmawia z ojcem i zastanawia się co zrobić w związku z Ramzesem. Ozeasz jest przeszczęśliwy kiedy widzi ukochaną w hebrajskich szatach. Wyznaje jej, że teraz jest jeszcze piękniejsza. Ramzes postanawia porozmawiać z Nefertari.
/ Brazylia / 2015 / fabularny

2018-10-05

07:00 Dziesięć przykazań, sez. 1, odc. 159 Logo TV Puls
Ozeasz prosi Judytę o rękę Any. Meketre jest wściekły, kiedy Ramses nie przyjmuje go do pałacu. Niespodziewanie dochodzi do kłótni pomiędzy nim a żoną. Mojżesz rozmawia z Bogiem. Ozeasz postanawia podarować baranka rodzinie ukochanej. Apuki jednak go wyrzuca. Wywołuje tym wściekłość swojego syna. Paser rozmawia z córką o jej relacjach z mężem. Nefertari czuwa przy synu. Niespodziewanie zjawia się tam Ramzes.
/ Brazylia / 2015 / fabularny

2018-10-08

07:00 Dziesięć przykazań, sez. 1, odc. 160 Logo TV Puls
Mojżesz zgadza się, by Ikeni przyprowadził do wioski Karomę z synem. Ramzes nie może jednak odebrać Hebrajczykom jagniąt. Bak nadal cierpi z powodu odrzucenia przez ojca. Meketre postnawia porozmawiać na jego temat z Amosem. Gahiji wyznaje Paserowi, że jest sposób na ocalenie pierworodnych. Niespodziewanie w wiosce pojawiają się żołnierze Ramzesa. Mają rozkaz odebrać niewolnikom wszystkie owce. Mojżesz uświadamia im co może się stać, kiedy to zrobią. Ikeni zgadza się ze słowami Hebrajczyka, a pozostali zgadzają się stanąć po ich stronie. Po kolejnej rozmowie z najbliższymi Uri zgadza się do nich dołączyć. Chce jednak zabrać z pałacu swoje rzeczy. Wtedy wzywa go do siebie faraon i proponuje, by najbliżsi mężczyzny wrócili do pałacu. W trakcie rozmowy Uri wyznaje Ramzesowi, że zbliża się nadejście plagi.
/ Brazylia / 2015 / fabularny

2018-10-09

07:00 Dziesięć przykazań, sez. 1, odc. 161 Logo TV Puls
Judyta wyznaje Tais i Meketremu, że zbliża się nadejście plagi. Ramzes jest wściekły, kiedy dowiaduje się, że Ikeni i pozostali żołnierze nie skonfiskowali owiec. Uri przyznaje się Gahijemu, że zdradził Ikeniego i wyznał prawdę faraonowi. Mężczyzna wyznaje również, że postanowił pozostać w pałacu. Ozeasz postanawia krwią drzwi w domu Any, by ochronić Jairo. Niespodziewanie spotyka go Apuki. Mężczyzna postanawia sam ochronić syna i naznacza drzwi. Leila, Bezalel i Hur dowiadują się o decyzji Uriego. Są zrozpaczeni.
/ Brazylia / 2015 / fabularny

2018-10-10

07:00 Dziesięć przykazań, sez. 1, odc. 162 Logo TV Puls
Plaga dociera do Egiptu. Nie oszczędza też pałacu – umiera między innymi Amenhotep. Nefertari i Ramzes są zrozpaczeni. Kiedy Tais dostrzega, że jej syn żyje, zaczyna zastanawiać się jak to możliwe. Mojżesz i Aaron wychodzą na spotkanie z Ramzesem. Faraon wyraża zgodę na opuszczenie przez Hebrajczyków Egiptu i udanie się na pustynię. Władca prosi go również o błogosławieństwo. Meketre postanawia odwiedzić Baka. Mężczyzna przeprasza chłopca i wyznaje mu, że teraz wierzy już w to, że jest jego synem.
/ Brazylia / 2015 / fabularny

2018-10-11

07:00 Dziesięć przykazań, sez. 1, odc. 163 Logo TV Puls
Ozeasz zastanawia się czy Apuki zechce odejść z Hebrajczykami. Rodzina Meketrego dowiaduje się, że Bak to jego syn. Tais postanawia porozmawiać z chłopcem w cztery oczy. Mojżesz, według rozkazu Boga, nakazuje Hebrajcyzkom, by prosili Egipcjan o klejnoty, dzbany i inne kosztowności. Nefertari nie może pogodzić się ze stratą syna. Mojżesz prosi Boga, by pocieszył Ramzesa i innych Egipcjan, którzy stracili dzieci. Mężczyzna wspomina też zmarłego ojca.
/ Brazylia / 2015 / fabularny

2018-10-12

07:00 Dziesięć przykazań, sez. 1, odc. 164 Logo TV Puls
Hebrajczycy przygotowują się do wędrówki przez pustynię do Ziemi Obiecanej. Gromadzi się lud z całej krainy. Wszyscy są podekscytowani faktem opuszczenia Egiptu. Simut postanawia wyruszyć razem z nimi. Również Apuki decyduje się odejść z rodziną. Tais i Meketre postanawiają przygarnąć do siebie Baka. Chłopiec jest bardzo szczęśliwy. Nefertari uważa, że zło, które spotkało Egipt to wina Mojżesza.
/ Brazylia / 2015 / fabularny

2018-10-15

07:00 Dziesięć przykazań, sez. 1, odc. 165 Logo TV Puls
Paser wyznaje Ramzesowi, że Simut opuścił pałac i wyruszył z Hebrajczykami. Władca wciąż cierpi z powodu śmierci syna. Nie może znieść myśli, że Amenhotep odszedł przez niego. Apuki i Jairo dostrzegają w tłumie Saphirę. Datan próbuje dowiedzieć się skąd jego żona ich zna. Z tego powodu dochodzi między nimi do kłótni. Ramzes odwiedza Ikeniego w celi i informuje go, że rozumie jego postępowanie i dlatego uniewinnia go i daruje mu życie. Miriã nie traci nadziei w stosunku do Hura. Nefertari wyznaje mężowi, że pragnie śmierci Mojżesza.
/ Brazylia / 2015 / fabularny
Reklama

2018-10-16

07:00 Dziesięć przykazań, sez. 1, odc. 166 Logo TV Puls
W pałacu pojawia się brat Radiny. Mężczyzna denerwuje się, kiedy dowiaduje się o decyzji siostry. Postanawia wyruszyć za Hebrajczykami i dać im nauczkę. Ramzes popiera jego decyzję i decyduje się wysłać z nim swoje wojsko. Faraon chce głowy Mojżesza. Ana wierzy, że Apuki zgodzi się na jej ślub z Ozeaszem. Jej ojciec wyznaje synowi, że żałuje decyzji o wędrówce z Hebrajczykami. Mojżesz wspomina ukochaną żonę i jej rodzinę.
/ Brazylia / 2015 / fabularny

2018-10-17

07:00 Dziesięć przykazań, sez. 1, odc. 167 Logo TV Puls
Ramzes i jego żołnierze podążają za Hebrajczykami. Kiedy docierają na miejsce i rozpoczynają atak, Mojżesz wzywa do pomocy Boga. Po kłótni z Nefertari Paser gorzej się czuje – stan jego zdrowia nie jest najlepszy. Bak doskonale dogaduje się z rodzeństwem. Niespodziewanie podczas zabawy z siostrą i bratem zostaje upokorzony przez Egipcjan. Jednak w jego obronie staje Meketre. Bóg pomaga Hebrajczykom kontynuować podróż przez pustynię – zatrzymuje faraona oraz jego żołnierzy, by następnie rozstąpić przed swoim ludem morze.
/ Brazylia / 2015 / fabularny

2018-10-18

07:00 Dziesięć przykazań, sez. 1, odc. 168 Logo TV Puls
Paser czuje się coraz gorzej. Niespodziewanie najwyższy z kapłanów umiera. Nefertari jest zrozpaczona. Ramzes i jego żołnierze próbują dogonić Hebrajczyków, jednak nie udaje im się to i morze pochłania całą armię. Hebrajczycy są bardzo szczęśliwi, że w końcu mogą czuć się naprawdę wolni. Ramzes powraca samotnie do Egiptu. Cierpi z powodu utraty całego wojska. Faraon wyznaje żonie, że przegrał wojnę i stracił wszystkich żołnierzy. Oboje żałują swojego postępowania.
/ Brazylia / 2015 / fabularny

2018-10-19

07:00 Dziesięć przykazań, sez. 1, odc. 169 Logo TV Puls
„Dziesięć przykazań” to swobodna adaptacja historii biblijnej, opowiadającej o losach Mojżesza i ludzi towarzyszących mu w czasie jego życia. Kołyska z nowonarodzonym Mojżeszem trafia niespodziewanie w ręce Księżniczki, która poruszona widokiem osieroconego niemowlęcia, bierze go pod swoją opiekę. Gest ten pozwala dziecku ujść z życiem przed nienawistnymi rozkazami faraona Setiego o uśmierceniu wszystkich narodzonych chłopców. Dalsze losy tytułowego bohatera redefiniują pojęcie o historii dziesięciu przykazań. Losy osób będących u boku Mojżesza przeplatają się z walką o władzę, konfliktami rodzinnymi, zazdrością, nienawiścią i miłością. Są to wszystkie uczucia bliskie każdemu człowiekowi, także Prorokowi.
/ Brazylia / 2015 / fabularny

2018-10-28

15:00 Dziesięć przykazań - część 1 Logo FilmBox Family
Film przedstawiający biblijną opowieść o człowieku, który ocalał mimo wydanego przez faraona rozkazu mordowania wszystkich nowonarodzonych chłopców hebrajskich, i który po czasie stawił czoła władcy Egiptu, by wyzwolić swój naród. Mojżesz nie zdając sobie sprawy ze swojego prawdziwego pochodzenia,wychowywał sie jako członek rodziny faraona. Pewnego dnia, na skutek niesprzyjających mu okoliczności, mężczyzna musi opuścić Egipt. Kiedy pewnego razu Mojżesz dostaje sygnał od Boga, wraca do miejsca, w którym się wychował, by wyzwolić lud Izraela.
Czas trwania: 84min. / USA / 2006 / kostiumowy, historyczny
16:25 Dziesięć przykazań - część 2 Logo FilmBox Family
Czas trwania: 84min. / USA / 2006 / kostiumowy, historyczny

2018-10-31

21:00 Dziesięć przykazań - część 1 Logo FilmBox Family
Czas trwania: 84min. / USA / 2006 / kostiumowy, historyczny
22:25 Dziesięć przykazań - część 2 Logo FilmBox Family
Czas trwania: 84min. / USA / 2006 / kostiumowy, historyczny
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Dziesięć przykazań. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Dziesięć przykazań w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 170 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Dziesięć przykazań.

Poprzednie emisje Dziesięć przykazań

Emisja Dziesięć przykazań miała miejsce:

2018-09-24, 07:00 Dziesięć przykazań, sez. 1, odc. 150 Logo TV Puls
Ramzes rozmawia z Mojżeszem. Zarzuca mu, że za daleko się posunął. Faraon rozmawia z żoną i synem na temat swojego pobytu w wiosce. Apuki wścieka się, kiedy rodzina ma do niego pretensję o wizytę w pałacu. Ana i Judyta mówią mu, że odejdą razem z Hebrajczykami. Mężczyzna deklaruje, że aby mogły to zrobić, muszą go najpierw zabić. Ana stwierdza, że odejdzie z domu, nawet gdyby miała z niego uciec. Nefertari i Ramzes rozmawiają o Bogu Hebrajczyków.
Brazylia / 2015 / fabularny
2018-09-21, 07:00 Dziesięć przykazań, sez. 1, odc. 149 Logo TV Puls
Po decyzji Ramzesa Egipt czeka kolejna plaga. Tym razem ma to być szarańcza. Rozpoczyna się ona zaraz po opuszczeniu przez Mojżesza i Aarona pałacu. Hebrajczycy wyczekują powrotu braci. Są załamani na wieść o decyzji faraona. Jednak nie postanawiają się poddać. Wierzą, że Bóg sprawi, że Ramzes zmieni zdanie. Władca postanawia odwiedzić wioskę niewolników. Widzi, że nie ma w niej najmniejszego nawet śladu szarańczy. Postanawia porozmawiać z Mojżeszem.
Brazylia / 2015 / fabularny
2018-09-20, 07:00 Dziesięć przykazań, sez. 1, odc. 148 Logo TV Puls
Nefertari mówi ojcu, że jest zbyt dobry i słaby. Meketre mówi żonie o decyzji króla. Kobieta cieszy się, jednak on nie podziela jej entuzjazmu. Wśród Hebrajczyków panuje radość. Nie mogą się doczekać opuszczenia wioski. Ramzes wścieka się, kiedy dowiaduje się, że po plagach królewski skarbiec jest pusty. Wizytę królowi składają Egipcjanie, którzy wyrażają swoje niezadowolenie z obrotu spraw. Władca postanawia wezwać do siebie Mojżesza i Aarona. Podczas rozmowy z nimi zmienia zdanie co do ich wyjścia z Egiptu.
Brazylia / 2015 / fabularny
2018-09-19, 07:00 Dziesięć przykazań, sez. 1, odc. 147 Logo TV Puls
Zbliża się dzień o którym marzyli Hebrajczycy – opuszczenie wioski i udanie się do Ziemi Obiecanej. Uri rozmyśla o swojej rodzinie. Gahiji z synem odwiedzają wioskę. Bezalel i Deborah zapraszają ich na swój ślub. Meketre i Apuki dziwią się decyzji faraona. Postanawiają udać się do Ramzesa i dowiedzieć kto w takim razie ma odbudować miasto po klęskach. Hur nie może uwierzyć w to, że jego syn nie pójdzie z nimi na pustynię. Leila również traci nadzieję. Nefertari wyznaje ojcu, że nie jest przekonana do decyzji męża. Postanawia porozmawiać o tym z królem. Nie powstrzymują jej przed tym ostrzeżenia ojca.
Brazylia / 2015 / fabularny
2018-09-18, 07:00 Dziesięć przykazań, sez. 1, odc. 146 Logo TV Puls
Ana martwi się o matkę. Podczas ucieczki rozdzieliły się. Dziewczyna postanawia ją odnaleźć. Korah znajduje martwą Yunet. Dziwi go śmierć matki królowej. Informacja o śmierci kobiety dociera do Nefertari, która jest zrozpaczona. Ramzes postanawia odwiedzić miasto. Miriã rozmawia z Ozeaszem. Kolejny raz zostaje poruszony temat jego miłości do Any. Kobieta wierzy, że w końcu uda im się być razem.
Brazylia / 2015 / fabularny
2018-09-17, 07:00 Dziesięć przykazań, sez. 1, odc. 145 Logo TV Puls
Nad Egiptem pojawia się burza i nagle spada deszcz kamieni i ognia. Wszyscy są przerażeni tym co się dzieje. Ramzes rozkazuje Ikeniemu sprowadzenie do pałacu Mojżesza. Mężczyzna wie, że wiąże się to z możliwością śmierci, dlatego żegna się z żoną i synem. Kiedy mężczyzna dociera do Mojżesza i Aarona, mówi im o rozkazie faraona oraz fakcie, że nie doszło do egzekucji na Hebrajczykach. Po powrocie do pałacu Ikeni wyznaje Karomie, że wrócił żywy dzięki Bogu Mojżesza. Paser i Simut są zaskoczeni skalą zniszczeń w Egipcie i liczbą ludzi, którzy zginęli.
Brazylia / 2015 / fabularny
2018-09-14, 07:00 Dziesięć przykazań, sez. 1, odc. 144 Logo TV Puls
Mojżesz i Aaron wychodzą na spotkanie z Bogiem. Podczas egzekucji na Hebrajczykach, pojawiają się Egipcjanie, którzy pochwalają decyzję króla. Niespodziewanie nadchodzi plaga, dzięki której ich życie zostaje ocalone. Leila, Hur i Bezalel namawiają Uriego, by poszedł z nimi do osady, ponieważ dzięki temu może przeżyć. On jednak odmawia i wraca do pałacu. Egipcjanie są przerażeni nadchodzącą burzą. Tais prosi męża, by pozwolił jej i dzieciom pójść do osady Hebrajczyków, gdzie będą bezpieczne. Mężczyzna nie zgadza się.
Brazylia / 2015 / fabularny
Reklama
2018-09-13, 07:00 Dziesięć przykazań, sez. 1, odc. 143 Logo TV Puls
Yunet wyznaje córce, że zabiła Setiego dla jej dobra. Dzięki temu mogła zostać żoną króla Egiptu. Proponuje jej, że jeśli chce pomoże jej pozbyć się męża i wyjść za Mojżesza. Apukiego bawi wizja kolejnej plagi. Bak rozmyśla o rodzeństwie. Obawia się skutków plagi. Postanawia powiedzieć Tais o mającym nadejść deszczu kamieni i ognia. Ramzes rozkazuje swoim żołnierzom dokonać egzekucji na Hebrajczykach. Mają powiesić 6 Hebrajczyków. To kara za sześć plag, które miało miejsce. Wybór pada między innymi na Joquebede.
Brazylia / 2015 / fabularny
2018-09-12, 07:00 Dziesięć przykazań, sez. 1, odc. 142 Logo TV Puls
Karoma informuje Nefertari, że Mojżesz zapowiedział Ramzesowi nową plagę. Nefertari wyznaje mężowi, że jej matka przyczyniła się do śmierci Setiego. Paser potwierdza jej słowa. Królowa prosi jednak władcę, by nie skazywał Yunet na śmierć. Król wzywa matkę swej żony do siebie i skazuje ją za śmierć Setiego, Mai i Henutmire, za zdradę i spisek przeciwko życiu władcy. Karą ma być dla niej odebranie życia bez prawa sądu. Kobieta ma zostać spalona żywcem, przez co nie zostanie przyjęta do krainy zmarłych. Miriã rozmawia z Hurem. Mężczyzna przeprasza, że kiedyś ją zawiódł. Nefertari odwiedza matkę w celi.
Brazylia / 2015 / fabularny
2018-09-11, 07:00 Dziesięć przykazań, sez. 1, odc. 141 Logo TV Puls
Nefertari wypytuje matkę o jej znajomość z Korahem. Paser postanawia porozmawiać z Mojżeszem. Wyznaje mu, że Henutmire zmarła z osłabienia, ponieważ nic nie jadła, kiedy była więziona, a to wszystko za sprawą Yunet, która zasiała strach w sercu księżniczki. Mojżesz rozmawia z Bogiem. Ten nakazuje mu porozmawiać z faraonem. Uri tęskni za żoną. Podczas rozmowy z Aaronem Mojżesz wyznaje bratu, że Bóg ześle na Egipt kolejną plagę –deszcz kamieni i ognia. Dataniel zaczepia Deborę. Denerwuje to Bezalela i Oliasza.
Brazylia / 2015 / fabularny
2018-09-10, 07:00 Dziesięć przykazań, sez. 1, odc. 140 Logo TV Puls
Ramzes rozpacza po śmierci siostry. Joquebede i Miriã wspominają Henutmire. W Egipcie trwają przygotowania do pogrzebu księżniczki. Yunet cieszy się ze śmierci swojej byłej Pani, za to Mojżesz i Hur są bardzo smutni. Kiedy Aaron dowiaduje się o tym co się wydarzyło, od razu idzie pocieszyć brata. Leila odwiedza siostrę i syna i informuje ich o tym, że na zawsze opuściła pałac. Judyta i Ana zastanawiają się jak dalej potoczy się los niewolników. Obawiają się, że jeśli władca nie odpuścił własnej siostrze, na pewno nie zlituje się nad nimi. Przez Egipt wyrusza orszak żałobny. Kiedy Korah zauważa Yunet, zaczepia ją i dopytuje o jej wcześniejsze obietnice. Zauważa jednak, że kobieta go oszukała i nie zamierza dotrzymać słowa. Niespodziewanie Ramzes rozkazuje zatrzymać kondukt przy Mojżeszu. Zarzuca mu, że Henutmire zmarła z powodu plag. Mojżesz z kolei broni się i mówi, że to on opiekował się przybraną matką na łożu śmierci, kiedy zabrakło jej sił właśnie przez zaniedbanie faraona. Wściekły Ramzes zabrania niewolnikom przyłączyć się do konduktu.
Brazylia / 2015 / fabularny
2018-09-09, 18:50 Dziesięć przykazań - część 2 Logo FilmBox Family
USA / 2006 / kostiumowy, historyczny
2018-09-07, 07:00 Dziesięć przykazań, sez. 1, odc. 139 Logo TV Puls
Hebrajczycy wracają do pracy na budowie. Leila żegna się z mieszkańcami pałacu. Joquebede rozmawia z Henutmire o Mojżeszu. Księżniczka wyznaje, że ma świadomość, że nie zdąży poślubić Hura. Postanawia także porozmawiać z synem i pożegnać się z nim przed śmiercią. Gahiji rozmawia z Urim. Próbuje go namówić, by opuścił pałac razem z żoną. Mojżesz mówi wszystkim o śmierci Henutmire. Po przybyciu do wioski dowiaduje się o tym również Leila. Mojżesz przynosi ciało przybranej matki do pałacu. Ramzes bardzo cierpi. Po pałacu roznosi się informacja o śmierci Henutmire.
Brazylia / 2015 / fabularny
2018-09-06, 07:00 Dziesięć przykazań, sez. 1, odc. 138 Logo TV Puls
Egipcjanie cieszą się z zakończenia plagi. Leila pakuje się i opuszcza pałac. Yunet dowiaduje się o ucieczce Henutmire. Kobieta jest wściekła i podejrzewa, że jest w to zamieszany Mojżesz. Kobieta znowu zaczyna knuć. Hur oświadcza się księżniczce. Sytuacji przygląda się Miriã. Kobieta bardzo cierpi. W domu Joquebede pojawia się Korah. Mężczyzna postanawia zorientować się czy nie ma tam Henutmire. Joquebede podejrzewa, że księżniczka niebawem umrze. Leila mówi Yunet, że nie może jej już dłużej służyć i odchodzi z pałacu. Kobieta wścieka się i zaczyna ją upokarzać. O jej odejściu dowiaduje się też Nefertari.
Brazylia / 2015 / fabularny
2018-09-05, 07:00 Dziesięć przykazań, sez. 1, odc. 137 Logo TV Puls
Mojżesz, Ozeasz i Kaleb dostają się do pałacu. Radina zaprowadza Mojżesza do matki i pomaga mu wyprowadzić ją z pałacu. Miriã martwi się jak zareaguje, kiedy zobaczy Hura razem z księżniczką. Radina wyznaje Leili, że Mojżesz zabrał Henutmire z pałacu. W pałacu umierają kolejne osoby – w tym mag Jambres. Ikeni zauważa, że cela, w której przebywała księżniczka jest pusta. Leila mówi Uriemu, że chce odejść z pałacu. Mężczyzna wścieka się. Mojżesz przynosi Henutmire do domu Joquebede. Tam od razu zostaje jej udzielona pomoc. Bóg wysłuchuje błagania Mojżesza i kończy plagę wrzodów. Samopoczucie Henutmire jedak niezbyt się poprawia. Kobieta wyznaje synowi, że kiedy była uwięziona, modliła się do hebrajskiego Boga. Ramzes dowiaduje się o ucieczce siostry. Rozkazuje przeszukać osadę Hebrajczyków i odnaleźć kobietę.
Brazylia / 2015 / fabularny
2018-09-04, 07:00 Dziesięć przykazań, sez. 1, odc. 136 Logo TV Puls
Egipcjanie są wściekli na Hebrajczyków za kolejną plagę. Kiedy Yunet dowiaduje się, że Leila nie choruje, ponieważ jej Bóg ją chroni, wścieka się i popycha dziewczynę. Ramzes jest zdenerwowany obecną sytuacją, jednak postanawia nie ulegać Hebrajczykom. Bak martwi się o rodzeństwo, chce im pomóc. Wszyscy zastanawiają się, dlaczego plagi nie dosięgają Baka, skoro chłopiec ma egipskie korzenie. Henutmire myśli, że wrzody są spowodowane trucizną podaną przez Yunet. Niespodziewanie kobieta traci przytomność. Siostra faraona jest w coraz gorszym stanie. Mojżesz razem z Hurem i innymi Hebrajczykami postanawia uratować przybraną matkę.
Brazylia / 2015 / fabularny
2018-09-03, 07:00 Dziesięć przykazań, sez. 1, odc. 135 Logo TV Puls
Ramzes grozi Mojżeszowi, że jeśli nadejdą kolejne plagi, Henutmire zapłaci za to życiem. Amenhotep mówi Paserowi, że źle postąpił, słuchając jego rad, ponieważ ojciec się na niego wściekł. Dodaje, że faraon się nie ugnie, a on popiera ojca. Yunet przychodzi do kuchni porozmawiać z kucharzem. Gahiji mówi synowi, że trzeba na nią uważać. Amos zaczepia Baka. Wszystko widzi Meketre, który staje w obronie chłopaka. Yunet osobiście zanosi jedzenie Henutmire. Mojżesz opowiada najbliższym o spotkaniu z Mojżeszem. Wspomina też o ostrzeżeniu od Boga – tym razem Egipcjan dopadną wrzody. Wściekły Apuki przychodzi ostrzec Ozeasza. Henutmire nie chce nic jeść, boi się, że Yunet chce ją otruć. Mojżesz i Aaron pojawiają się w pałacu i mówią Ramzesowi o nadejściu kolejnej plagi.
Brazylia / 2015 / fabularny
2018-09-02, 18:45 Dziesięć przykazań - część 1 Logo FilmBox Family
USA / 2006 / kostiumowy, historyczny
2018-08-31, 07:00 Dziesięć przykazań, sez. 1, odc. 134 Logo TV Puls
Ramzes grozi śmiercią Ramzesowi. Apuki chce, by Judyta i Ana wyrzekły się Boga Hebrajczyków, w innym wypadku wyrzuci je z domu. Obie mu odmawiają. Amenhotep chce porozmawiać z ojcem. Ramzes jednak nie słucha syna. Bakenmut mówi Yunet o tym co zaszło między faraonem i Mojżeszem. Kobieta ma ogromną satysfakcję. Abigail znowu źle się czuje. Deborah sugeruje jej, że może być w ciąży. Ramzes odwiedza uwięzioną Henutmire. Mówi jej, że próbował zabić jej przybranego syna. Informuje ją także, że nie wyjdzie celi, dopóki Mojżesz nie opuści Egiptu. Bóg przemawia do Boga i mówi mu, że zaraza, która dotknęła w Egipcie już przeszła, jednak nadejdą kolejne plagi. Ozeasz wymyśla plan jak zemścić się na Yunet. Ramzes przeprasza syna za to jak go potraktował. Abigail zauważa, że Miriã nadal coś czuje do Hura. Ramzes wścieka się, kiedy dowiaduje się, że Henutmire nie dostaje jedzenia. Bakenmut od razu donosi o tym Yunet. Mojżesz spotyka się z Ramzesem nad Nilem.
Brazylia / 2015 / fabularny
2018-08-30, 07:00 Dziesięć przykazań, sez. 1, odc. 133 Logo TV Puls
Pomimo kolejnej plagi, Ramzes postanawia nie ulegać. Kiedy faraon dowiaduje się, że nie żyje też byk Apis, wścieka się. Rozkazuje pozbyć się laski Mojżesza. W tajemnicy Paser chce, by Hur oddał ją właścicielowi. Simut angażuje Ikeniego w wyniesienie laski z pałacu. Na rozkaz faraona strażnicy przybywają do osady Hebrajczyków. Chcą sprawdzić czy ich zwierzęta również padły. Kiedy Ramzes dowiaduje się, że wszystkie zwierzęta żyją, wścieka się i postanawia zemścić. Deborah jest podekscytowana zbliżającym się ślubem. Podczas rozmowy z nią, Abigail niespodziewanie mdleje. W wiosce pojawia się Hur. Bezalel cieszy się na jego widok. Amenhotep wypytuje Pasera o Boga Hebrajczyków. Mężczyzna mówi wnukowi, że tylko on, jako ukochany syn króla może wpłynąć na decyzję faraona. Hur oddaje laskę Mojżeszowi. Wspomina, że udało się ją przynieść wyłącznie dzięki pomocy Pasera, Simuta i Ikeniego. Mężczyzna wyznaje też, że Henutmire została uwięziona. Na wieśćo tym Mojżesz postanawia pójść do Ramzesa.
Brazylia / 2015 / fabularny
2018-08-29, 07:00 Dziesięć przykazań, sez. 1, odc. 132 Logo TV Puls
Uri przyznaje Ramzesowi, że kara dla Hura była sprawiedliwa, a on sam odrzuci hebrajskiego Boga i będzie czcił egipskich. Yunet każe czyścić Leili swoje sandały. Kobieta ciągle ją upokarza. Uri mówi ojcu o swojej rozmowie z faraonem. Mojżesz wspomina Sephorę. Coraz bardziej tęskni za żoną. Ana wyznaje matce, że chce wyjść za Ozeasza. Dziewczyna wierzy, że kiedyś uda im się być razem. Yunet uwodzi Bakenmuta. Korah spotyka się z synami. Chłopcy dopytują, kiedy spełni swoje obietnice i przyznają się, że wyznali prawdę o kradzieży laski. Meketre rozmawia z żoną na temat obecnych wydarzeń. Mężczyzna źle odnosi się o Hebrajczykach. Postanawia zwolnić Anę i Judytę. Korah przyznaje się Mojżeszowi, że to on zabrał jego laskę. Leila potajemnie odwiedza Henutmire. Kolejnego dnia w Egipcie umierają wszystkie zwierzęta, łącznie z ukochanym koniem Ramzesa.
Brazylia / 2015 / fabularny
2018-08-28, 07:00 Dziesięć przykazań, sez. 1, odc. 131 Logo TV Puls
Yunet przychodzi do Ramzesa i mówi mu o tym, że Henutmire zamierza opuścić pałac. Mojżesz rozmawia z Joquebede i Miriã o kolejnej pladze, która ma nadejść. Tym razem mają paść wszystkie zwierzęta w Egipcie, łącznie z tymi, którym oddawana jest cześć. Mężczyzna mówi im także o decyzji Henutmire. Ramzes chce porozmawiać z siostrą o jej postanowieniu. Faraon postanawia ją uwięzić. Bezalel rozmawia z Meketrem o swoich ślubnych planach. Mężczyzna wypytuje go o Baka. Hur błaga Ramzesa o litość dla Henutmire. On się jednak wścieka i wyrzuca go z pałacu. Nefertari w końcu godzi się z matką. Saphira widzi, że synowie Koraha i Biny coś ukrywają. Chłopcy przyznają się jej, że to oni zabrali laskę Mojżesza na prośbę ojca. Yunet informuje Leilę, że od tej pory to ona jest jej panią i kobieta musi jej służyć. Ramzes wzywa do siebie Uriego. Paser zarzuca Nefertari, że wszystko co robi to zemsta za odrzucenie przez Mojżesza.
Brazylia / 2015 / fabularny
2018-08-27, 07:00 Dziesięć przykazań, sez. 1, odc. 130 Logo TV Puls
Yunet rozmawia z Henutmire i denerwuje ją. Później spotyka dwóch magów sprowadzonych do pałacu. Wypytuje ich o badania nad laską Mojżesza i próbuje ich sobie zjednoczyć. Niespodziewanie nadchodzi Paser. Chce zostać z żoną sam. Henutmire decyduje się oddać laskę Mojżeszowi. Chce też z własnej woli na zawsze odejść z pałacu. Podczas ćwiczeń Amenhotep prowokuje syna Ikeniego i Karomy. Całej sytuacji przygląda się Yunet. Kobieta jest dumna z wnuka. Rozmawia z nim i próbuje przeciągnąć go na swoją stronę. Mojżesz pojawia się w pałacu. Chce przekazać Ramzesowi kolejne ostrzeżenie od Boga. Mężczyzna dowiaduje się o powrocie do pałacu Yunet.
Brazylia / 2015 / fabularny
2018-08-24, 07:00 Dziesięć przykazań, sez. 1, odc. 129 Logo TV Puls
Yunet wręcza Ramzesowa laskę Mojżesza. Kobieta chce za to wrócić do pałacu i być zaliczona do rodziny królewskiej. Faraon i jego żona zgadzają się. Rodzina Mojżesza poszukuje jego laski. Wszyscy podejrzewają, że została skradziona. Mieszkańcy pałacu są zszokowani powrotem Yunet. Paser jest wściekły na córkę, że zezwolił na powrót kobiety. Henutmire rozmawia z faraonem o Mojżeszu. Kobieta błaga go, by nie krzywdził jej i wyrzucił matkę Nefertari z pałacu. Ramzes wyznaje, że nie pozwoli, by Yunet coś jej zrobiła. Meketre złości się na żonę, że odwiedza hebrajską wioskę. Uważa, że nie powinni spoufalać się z niewolnikami. Apuki przyznaje się synowi, że obawia się kolejnych plag i jak dla niego niewolnicy mogliby już odejść. Paser jest smutny. W rozmowie z Simutem wyznaje, że odebranie laski Mojżeszowi jeszcze bardziej może rozgniewać Boga Hebrajczyków.
Brazylia / 2015 / fabularny

Emisje archiwalne Dziesięć przykazań

Emisja Dziesięć przykazań miała miejsce:

2018-08-23, 07:00 Dziesięć przykazań, sez. 1, odc. 128 Logo TV Puls
Brazylia / 2015 / fabularny
2018-08-22, 07:00 Dziesięć przykazań, sez. 1, odc. 127 Logo TV Puls
Brazylia / 2015 / fabularny
2018-08-21, 07:00 Dziesięć przykazań, sez. 1, odc. 126 Logo TV Puls
Brazylia / 2015 / fabularny
2018-08-20, 07:00 Dziesięć przykazań, sez. 1, odc. 125 Logo TV Puls
Brazylia / 2015 / fabularny
2018-08-17, 07:00 Dziesięć przykazań, sez. 1, odc. 124 Logo TV Puls
Brazylia / 2015 / fabularny
2018-08-16, 07:00 Dziesięć przykazań, sez. 1, odc. 123 Logo TV Puls
Brazylia / 2015 / fabularny
2018-08-15, 16:15 Dziesięć przykazań - część 2 Logo FilmBox Family
USA / 2006 / kostiumowy, historyczny
2018-08-15, 14:50 Dziesięć przykazań - część 1 Logo FilmBox Family
USA / 2006 / kostiumowy, historyczny
2018-08-15, 07:00 Dziesięć przykazań, sez. 1, odc. 122 Logo TV Puls
Brazylia / 2015 / fabularny
2018-08-14, 07:00 Dziesięć przykazań, sez. 1, odc. 121 Logo TV Puls
Brazylia / 2015 / fabularny

Emisja w stacjach

Dziesięć przykazań można obejrzeć w:

Emisje w: FilmBox Family, TV Puls

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info