Reklama

Eurocup godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Eurocup


W najbliższym czasie nie ma żadnych emisji pozycji programowych: Eurocup

Uwaga! Informacje na temat poprzednich emisji znajdują się niżej na stronie.

Reklama
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Eurocup. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Eurocup w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Eurocup.

Emisje archiwalne Eurocup


Emisja Eurocup miała miejsce:

2019-04-15 20:30 Eurocup - Trzeci mecz finałowy Na żywo Logo Eurosport 2
KOSZYKÓWKA
2019-04-12 20:00 Eurocup - Drugi mecz finałowy: ALBA Berlin - Valencia Basket Na żywo Logo Eurosport 1
KOSZYKÓWKA
2019-04-09 20:30 Eurocup - Pierwszy mecz finałowy: Valencia Basket - ALBA Berlin Na żywo Logo Eurosport 2
KOSZYKÓWKA
Reklama
2019-03-27 20:00 Eurocup - Trzeci mecz półfinałowy: Alba Berlin (Niemcy) - Morabanc Andorra (Andora) Na żywo Logo Eurosport 1
KOSZYKÓWKA
2019-03-27 18:15 Eurocup - Drugi mecz półfinałowy: Morabanc Andorra (Andora) - Alba Berlin (Niemcy) Logo Eurosport 1
KOSZYKÓWKA
2019-03-22 20:05 Eurocup - Drugi mecz półfinałowy: Morabanc Andorra (Andora) - Alba Berlin (Niemcy) Na żywo Logo Eurosport 1
KOSZYKÓWKA
2019-03-13 18:55 Eurocup - Trzeci mecz ćwierćfinałowy: ALBA Berlin - Unicaja Malaga Na żywo Logo Eurosport 1
KOSZYKÓWKA
2019-03-08 20:45 Eurocup - Drugi mecz ćwierćfinałowy: Unicaja Malaga - ALBA Berlin Na żywo Logo Eurosport 2
KOSZYKÓWKA
2019-03-05 18:52 Eurocup - Pierwszy mecz ćwierćfinałowy: ALBA Berlin - Unicaja Malaga Na żywo Logo Eurosport 2
KOSZYKÓWKA
2019-01-23 20:30 Eurocup - Limoges CSP (Francja) - Malaga (Hiszpania) Na żywo Logo Eurosport 2
KOSZYKÓWKA
2019-01-23 20:00 Eurocup - ASVEL (Francja) - Fraport Skyliners Frankfurt (Niemcy) Logo Eurosport 2
KOSZYKÓWKA
2019-01-23 18:00 Eurocup - Lokomotiv Kubań Krasnodar (Rosja) - Ratiopharm Ulm (Niemcy) Na żywo Logo Eurosport 2
KOSZYKÓWKA
2019-01-22 21:00 Eurocup - : ASVEL (Francja) - Fraport Skyliners Frankfurt (Niemcy) Na żywo Logo Eurosport 2
KOSZYKÓWKA
2019-01-16 19:30 Eurocup - : Fraport Skyliners Frankfurt (Niemcy) - ASVEL (Francja) Na żywo Logo Eurosport 2
KOSZYKÓWKA
2019-01-15 21:00 Eurocup - : Malaga (Hiszpania) - Limoges CSP (Francja) Na żywo Logo Eurosport 2
KOSZYKÓWKA
2019-01-08 21:15 Eurocup - : Malaga (Hiszpania) - Crvena Zvezda Belgrad (Serbia) Na żywo Logo Eurosport 2
KOSZYKÓWKA
2019-01-02 20:45 Eurocup - : Valencia (Hiszpania) - Malaga (Hiszpania) Na żywo Logo Eurosport 2
KOSZYKÓWKA
2019-01-02 18:30 Eurocup - Lokomotiv Kubań Krasnodar (Rosja) - Asvel Lyon Villeurbanne (Francja) Na żywo Logo Eurosport 2
KOSZYKÓWKA
2018-12-20 16:00 Eurocup - Sezon zasadniczy, 10.kolejka: Limoges CSP (Francja) - Arka Gdynia (Polska) Logo Eurosport 2
KOSZYKÓWKA
2018-12-19 20:30 Eurocup - Sezon zasadniczy, 10.kolejka: Limoges CSP (Francja) - Arka Gdynia (Polska) Na żywo Logo Eurosport 1
KOSZYKÓWKA
2018-12-12 19:00 Eurocup - Sezon zasadniczy, 9.kolejka: Unics Kazań (Rosja) - Unicaja Malaga (Hiszpania) Na żywo Logo Eurosport 1
KOSZYKÓWKA
2018-12-11 20:30 Eurocup - Sezon zasadniczy, 9.kolejka: Arka Gdynia (Polska) - Alba Berlin (Niemcy) Na żywo Logo Eurosport 1
KOSZYKÓWKA
2018-12-11 19:30 Eurocup - Sezon zasadniczy, 8.kolejka: Cedevita Zagreb (Chorwacja) - Arka Gdynia (Polska) Logo Eurosport 1
KOSZYKÓWKA
2018-11-21 21:15 Eurocup - Sezon zasadniczy, 8.kolejka: Unicaja Malaga (Hiszpania) - Mornar Bar (Czarnogóra) Na żywo Logo Eurosport 2
KOSZYKÓWKA
2018-11-21 19:30 Eurocup - Sezon zasadniczy, 8.kolejka Na żywo Logo Eurosport 2
KOSZYKÓWKA
2018-11-21 18:00 Eurocup - Sezon zasadniczy, 7. kolejka: Arka Gdynia (Polska) - Tofas Bursa (Turcja) Logo Eurosport 2
KOSZYKÓWKA
2018-11-14 20:45 Eurocup - Sezon zasadniczy, 7. kolejka: Limoges CSP (Francja) - Lokomotiv Kubań Krasnodar (Rosja) Na żywo Logo Eurosport 1
KOSZYKÓWKA
2018-11-14 19:00 Eurocup - Sezon zasadniczy, 7. kolejka: Fraport Skyliners Frankfurt (Niemcy) - Unicaja Malaga (Hiszpania) Na żywo Logo Eurosport 1
KOSZYKÓWKA
2018-11-13 19:55 Eurocup - Sezon zasadniczy, 7. kolejka: Arka Gdynia (Polska) - Tofas Bursa (Turcja) Na żywo Logo Eurosport 1
KOSZYKÓWKA
2018-11-07 20:45 Eurocup - Faza grupowa, 6. kolejka: Unicaja Malaga (Hiszpania) - Vilnius (Litwa) Na żywo Logo Eurosport 1
KOSZYKÓWKA
2018-11-07 18:00 Eurocup - Faza grupowa, 6. kolejka: Krasnodar (Rosja) - Arka Gdynia (Polska) Na żywo Logo Eurosport 1
KOSZYKÓWKA
2018-11-03 16:30 Eurocup - Faza grupowa, 5. kolejka: Arka Gdynia (Polska) - Limoges CSP (Francja) Logo Eurosport 2
KOSZYKÓWKA
2018-10-31 19:45 Eurocup - Faza grupowa, 5. kolejka: Arka Gdynia (Polska) - Limoges CSP (Francja) Na żywo Logo Eurosport 2
KOSZYKÓWKA
2018-10-24 21:15 Eurocup - Faza grupowa, 4. kolejka: Unicaja Malaga (Hiszpania) - Unics Kazań (Rosja) Na żywo Logo Eurosport 1
KOSZYKÓWKA
2018-10-24 19:30 Eurocup - Faza grupowa, 4. kolejka: Cedevita Zagreb (Chorwacja) - Krasnodar (Rosja) Na żywo Logo Eurosport 1
KOSZYKÓWKA
2018-10-23 20:00 Eurocup - Faza grupowa, 4. kolejka: Alba Berlin (Niemcy) - Arka Gdynia (Polska) Na żywo Logo Eurosport 1
KOSZYKÓWKA
2018-10-17 19:45 Eurocup - Faza grupowa, 3. kolejka: Arka Gdynia (Polska) - Cedevita Zagreb (Chorwacja) Na żywo Logo Eurosport 1
KOSZYKÓWKA
2018-10-10 18:45 Eurocup - Faza grupowa, 2. kolejka: Tofas Bursa (Turcja) - Arka Gdynia (Polska) Na żywo Logo Eurosport 1
KOSZYKÓWKA
2018-10-09 20:30 Eurocup - Faza grupowa, 2. kolejka: Unicaja Malaga (Hiszpania) - Frankfurt Skyliners (Niemcy) Na żywo Logo Eurosport 1
KOSZYKÓWKA
2018-10-09 19:30 Eurocup - Faza grupowa, 1. kolejka: Arka Gdynia (Polska) - Lokomotiv Kuban (Rosja) Logo Eurosport 1
KOSZYKÓWKA
2018-10-02 19:45 Eurocup - Faza grupowa, 1. kolejka: Arka Gdynia (Polska) - Lokomotiv Kuban (Rosja) Na żywo Logo Eurosport 1
KOSZYKÓWKA

Emisja w stacjach


Eurocup można obejrzeć w:

Emisje w: Eurosport 1, Eurosport 2

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry