Reklama

Family Guy: Głowa rodziny godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Family Guy: Głowa rodziny w TV - najbliższe emisje

+ Obserwuj
Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Family Guy: Głowa rodziny będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 8 sierpnia 2020 (Sobota)
22:55 Trwa...  Family Guy: Głowa rodziny 12, odc. 19 - Pamięć absolutna Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Po tym, jak pluszowy miś Rupert zostaje zwrócony, Stewie robi wszystko, by odzyskać swojego ukochanego, najlepszego przyjaciela. Lois zastępuje chorego Petera w turnieju gry w kręgle. Jednak, gdy za bardzo zbliża się do członków drużyny męża, ten robi się zazdrosny.

Czas trwania: 25min. / USA / 2012 / serial animowany
23:20 Family Guy: Głowa rodziny 12, odc. 20 - Ratujmy bar Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Gdy właściciel baru zostaje zabity, lokal zostaje zamknięty. Peter, Quagmire i Joe muszą znaleźć sposób na uratowanie swojego ukochanego wodopoju. Tymczasem Meg dostaje pracę po szkole w domu pogrzebowym.

Czas trwania: 25min. / USA / 2012 / serial animowany
Reklama
23:45 Family Guy: Głowa rodziny 12, odc. 21 - Farmer Peter Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Gdy Griffinowie przeprowadzają się na farmę, Peter wchodzi w nielegalny biznes narkotykowy, podobnie jak w serialu "Breaking Bad".

Czas trwania: 25min. / USA / 2012 / serial animowany
Program TV na 9 sierpnia 2020 (Niedziela)
00:10 Family Guy: Głowa rodziny 12, odc. 22 - Droga do Vegas Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Stewie i Brian używają urządzenia do teleportacji, by dostać się do Las Vegas na koncert Celine Dion. Niestety maszyna się psuje i tworzy alternatywne wersje pary: szczęśliwą i nieszczęśliwą.

Czas trwania: 30min. / USA / 2012 / serial animowany
00:55 Family Guy: Głowa rodziny 12, odc. 23 - To nie jest klub dla starych ludzi Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Griffinowie otrzymują zaproszenie do prestiżowego Barrington Country Club i zostają z niego wyrzuceni.

Czas trwania: 30min. / USA / 2012 / serial animowany
23:50 Family Guy: Głowa rodziny 13, odc. 1 - Skarb Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): W trakcie rodzinnego obiadu w restauracji w stylu kolonialnym, Peter dowiaduje się o legendzie na temat ukrytego w Quahog tajnego składu z czasów wojny o niepodległość. Jest przekonany, że mapa na podkładce pod nakrycia zaprowadzi go do ukrytego skarbu. Wieści szybko się roznoszą i wkrótce całe miasteczko próbuje go odnaleźć. Gorączka poszukiwań doprowadza wszystkich mieszkańców do obłędu i zażartej rywalizacji.

Czas trwania: 25min. / USA / 2014 / serial animowany
Program TV na 10 sierpnia 2020 (Poniedziałek)
00:20 Family Guy: Głowa rodziny 13, odc. 2 - Bliźniak Petera Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Peter zauważa, że na karku wyrasta mu brat bliźniak i nadaje mu imię Chip. Niebawem zaczyna tego żałować, ponieważ rodzina i znajomi bardziej lubią Chipa niż jego. Mężczyzna postanawia go się pozbyć ze swego życia. Jednak, gdy Peter wpada w kłopoty, zdaje sobie sprawę, że brat bardzo by mu się teraz przydał.

Czas trwania: 25min. / USA / 2014 / serial animowany
00:50 Family Guy: Głowa rodziny 13, odc. 3 - Być jak Quagmire Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Quagmire poznaje Sonję, która podobnie jak on jest uzależniona od seksu. Mężczyzna jest podekscytowany faktem, iż nareszcie może spotykać się z kimś, kto nie będzie go oceniał. Jednakże sprawy wymykają się spod kontroli, gdy kobieta go porywa, by uczynić z niego swojego seksualnego niewolnika. Peter, Joe i ojciec Quagmire'a ruszają tropem przyjaciela przeczesując półświatek Quahog. Tymczasem pomiędzy Stewiem, Brianem oraz Rupertem, misiem chłopca, tworzy się coś w rodzaju miłosnego trójkąta.

Czas trwania: 25min. / USA / 2014 / serial animowany
Reklama
01:20 Family Guy: Głowa rodziny 13, odc. 4 - Pięść Meg Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Do klasy Meg zostaje przydzielony niezrównoważony, nowy uczeń. Dzieci nadają mu pseudonim "Psychiczny Mike" i starają się trzymać od niego z daleka. Dziewczyna niechcący oblewa nowego kolegę mlekiem w trakcie szkolnego obiadu. Ten wyzywa ją do walki, po czym ona robi co może, by wymigać się od pojedynku. Tymczasem Peter nie zwracając uwagi na narzekania Briana paraduje przed nim nago, twierdzą, że tak robią wszyscy właściciele psów. Zdesperowany czworonóg sięga po drastyczne środki, w celu powstrzymania Petera.

Czas trwania: 25min. / USA / 2014 / serial animowany
01:50 Family Guy: Głowa rodziny 13, odc. 5 - Rzymskie wakacje Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Griffinowie wybierają się do Włoch. Petera nie wykazuje zainteresowania zabytkami i woli oglądać telewizję w hotelowym pokoju niż wybrać się na romantyczny wieczór z żoną. W momencie gdy Lois odjeżdża skuterem z atrakcyjnym Włochem, Peter postanawia zmienić swoje nastawienie i ją odzyskać. Wszyscy bawią się tak dobrze, że Peter impulsywnie pali paszporty całej rodziny. Jednak gdy mężczyzna nie może znaleźć żadnej pracy, a rodzina chce wrócić do domu, Griffinowie muszą uporać się z irytującym prawem imigracyjnym, by zdobyć nowe dokumenty i odzyskać amerykańskie obywatelstwo.

Czas trwania: 25min. / USA / 2014 / serial animowany
Program TV na 11 sierpnia 2020 (Wtorek)
00:00 Family Guy: Głowa rodziny 13, odc. 4 - Pięść Meg Logo FOX Comedy
00:30 Family Guy: Głowa rodziny 13, odc. 5 - Rzymskie wakacje Logo FOX Comedy
01:00 Family Guy: Głowa rodziny 13, odc. 6 - Życie Briana Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Stewie i Brian przenoszą się w czasie do XVII-wiecznego Jamestown i o mały włos nie zmieniają losów ludzkości. Chłopiec jest przekonany, że wehikuł przysparza im samych kłopotów więc postanawia się go pozbycia. Niebawem jednak żałuje swojej decyzji, ponieważ dochodzi do nieszczęścia, które nie mieści mu się w głowie, a on nie jest w stanie cofnąć się w czasie, by wszystko naprawić.

Czas trwania: 25min. / USA / 2014 / serial animowany
01:25 Family Guy: Głowa rodziny 13, odc. 7 - Zaburzona harmonia Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Peter i Quagmire zauważają, że ich połączone głosy tworzą razem piękną harmonię. Postanawiają razem śpiewać i pisać piosenki, na wzór Simona i Garfunkla. Jednakże praca w duecie szybko zaczyna szwankować, kiedy sława uderza Peterowi do głowy.

Czas trwania: 25min. / USA / 2014 / serial animowany
Program TV na 12 sierpnia 2020 (Środa)
00:00 Family Guy: Głowa rodziny 13, odc. 6 - Życie Briana Logo FOX Comedy
00:25 Family Guy: Głowa rodziny 13, odc. 7 - Zaburzona harmonia Logo FOX Comedy
01:00 Family Guy: Głowa rodziny 13, odc. 8 - Facet od Bożego Narodzenia Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Carter Pewterschmidt odwołuje doroczny karnawał bożonarodzeniowy w Quahog, z powodu swojej niechęci do świąt. Peter postanawia nakłonić swojego teścia do zmiany zdania i przywrócić świąteczną zabawę. Tymczasem Stewie obmyśla plan, w jaki sposób dostać wymarzony prezent na Boże Narodzenie.

Czas trwania: 25min. / USA / 2014 / serial animowany
Reklama
01:25 Family Guy: Głowa rodziny 13, odc. 9 - Problemy Petera Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Peter zostaje zwolniony z browaru za swoje nieodpowiedzialne zachowanie. Ponieważ nie może znaleźć nowej pracy, Lois zaczyna własne poszukiwania i w niedługim czasie zostaje zastępczynią kierownika sklepu. Głowie rodziny wydaje się, że może teraz robić wszystko czego zapragnie. Jednak żona uważa, że powinien zastąpić ją w domowych obowiązkach. Po całym dniu pracy, Peter jest tak wykończony, że nie jest w stanie wypełnić "męskich obowiązków" w sypialni. Zwraca się więc z prośba o pomoc do Joego i Quagmire'a, by pomogli mu wrócić do dawnej formy.

Czas trwania: 25min. / USA / 2014 / serial animowany
Program TV na 13 sierpnia 2020 (Czwartek)
00:15 Family Guy: Głowa rodziny 13, odc. 8 - Facet od Bożego Narodzenia Logo FOX Comedy
00:45 Family Guy: Głowa rodziny 13, odc. 9 - Problemy Petera Logo FOX Comedy
01:15 Family Guy: Głowa rodziny 13, odc. 10 - Bajki na dobranoc Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Stewie nie może zasnąć, więc Peter postanawia przeczytać mu kilka bajek, dodając do nich elementy z życia mieszkańców Quahog. Wśród snutych przez niego opowieści znalazły się: "Jaś i magiczna fasola", "Czerwony Kapturek" oraz "Kopciuszek".

Czas trwania: 25min. / USA / 2014 / serial animowany
01:45 Family Guy: Głowa rodziny 13, odc. 11 - Brian to zły ojciec Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Do miasteczka przyjeżdża zaniedbywany syn Briana, Dylan, który jest nastoletnią gwiazdą telewizji. Zamiast nadrobić stracony czas, Brian wykorzystuje nadarzającą się okazję i zatrudnia się jako jeden ze scenarzystów serialu. Tymczasem podczas polowania, Peter przypadkowo rani Quagmire'a. Przyjaciele zaczynają się kłócić, a Joe musi wybrać, po czyjej stronie stanąć.

Czas trwania: 25min. / USA / 2014 / serial animowany
Program TV na 14 sierpnia 2020 (Piątek)
00:05 Family Guy: Głowa rodziny 13, odc. 10 - Bajki na dobranoc Logo FOX Comedy
00:35 Family Guy: Głowa rodziny 13, odc. 11 - Brian to zły ojciec Logo FOX Comedy
01:05 Family Guy: Głowa rodziny 13, odc. 12 - Słowo matki Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Po śmierci matki, Peter zaprzyjaźnia się z jej wieloletnią przyjaciółką, Evelyn, która próbuje go uwieść. Tymczasem Stewie po raz pierwszy w życiu odkrywa prawdziwe znaczenie śmierci.

Czas trwania: 25min. / USA / 2014 / serial animowany
01:30 Family Guy: Głowa rodziny 13, odc. 13 - 3 boże uczynki Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Peter jest coraz bardziej sfrustrowany, ponieważ zawodnicy przeciwnych drużyn wciąż dziękują Bogu po każdej wygranej z jego ukochanymi New England Patriots. Postanawia zatem wraz z kolegami odnaleźć Boga i poprosić go o zaprzestanie ingerencji w wyniki meczów.

Czas trwania: 25min. / USA / 2014 / serial animowany
Program TV na 15 sierpnia 2020 (Sobota)
00:15 Family Guy: Głowa rodziny 13, odc. 12 - Słowo matki Logo FOX Comedy
Reklama
00:45 Family Guy: Głowa rodziny 13, odc. 13 - 3 boże uczynki Logo FOX Comedy
01:10 Family Guy: Głowa rodziny 13, odc. 14 - Dziedzic świeżo upieczony Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Chris dowiaduje się, że został spadkobiercą fortuny Cartera. Odmawia jednak przyjęcia pieniędzy. Peter, który zawsze liczył na to, że małżeństwo z Lois pozwoli mu przejąć majątek Pewterschmidtów, jest zrozpaczony. Postanawia przedsięwziąć wszelkie możliwe środki, aby zachować bogactwo w rodzinie.

Czas trwania: 25min. / USA / 2014 / serial animowany
01:35 Family Guy: Głowa rodziny 13, odc. 15 - Gadka z drugiej ręki Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Peter zaczyna palić papierosy. Wkrótce kontaktuje się z nim pan Stone, pracownik reklamy, który pragnie aby mężczyzna został twarzą jego antynikotynowej kampanii, pod warunkiem, że ten nie rzuci palenia. Tymczasem Stewie wspiera Chrisa w nierównej walce ze szkolnymi łobuzami.

Czas trwania: 25min. / USA / 2014 / serial animowany
22:55 Family Guy: Głowa rodziny 13, odc. 6 - Życie Briana Logo FOX Comedy
23:25 Family Guy: Głowa rodziny 13, odc. 7 - Zaburzona harmonia Logo FOX Comedy
23:55 Family Guy: Głowa rodziny 13, odc. 8 - Facet od Bożego Narodzenia Logo FOX Comedy
Program TV na 16 sierpnia 2020 (Niedziela)
00:25 Family Guy: Głowa rodziny 13, odc. 9 - Problemy Petera Logo FOX Comedy
00:55 Family Guy: Głowa rodziny 13, odc. 10 - Bajki na dobranoc Logo FOX Comedy
23:50 Family Guy: Głowa rodziny 13, odc. 11 - Brian to zły ojciec Logo FOX Comedy
Program TV na 17 sierpnia 2020 (Poniedziałek)
00:20 Family Guy: Głowa rodziny 13, odc. 12 - Słowo matki Logo FOX Comedy
00:50 Family Guy: Głowa rodziny 13, odc. 13 - 3 boże uczynki Logo FOX Comedy
01:20 Family Guy: Głowa rodziny 13, odc. 14 - Dziedzic świeżo upieczony Logo FOX Comedy
01:50 Family Guy: Głowa rodziny 13, odc. 15 - Gadka z drugiej ręki Logo FOX Comedy
23:35 Family Guy: Głowa rodziny 13, odc. 14 - Dziedzic świeżo upieczony Logo FOX Comedy
Program TV na 18 sierpnia 2020 (Wtorek)
00:05 Family Guy: Głowa rodziny 13, odc. 15 - Gadka z drugiej ręki Logo FOX Comedy
00:35 Family Guy: Głowa rodziny 13, odc. 16 - Miłosny ból opryszczki Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Brian zaraża Stewiego opryszczką. Z powodu bąbli na ustach wszyscy go unikają. Gdy chłopiec dowiaduje się, że pies zaraził także Chrisa, obaj łączą siły i planują zemstę. Tymczasem Peter i jego przyjaciele próbują odzyskać zajęte przez inną ekipę miejsce w ulubionym barze.

Czas trwania: 25min. / USA / 2014 / serial animowany
01:05 Family Guy: Głowa rodziny 13, odc. 17 - Najbardziej interesujący człowiek na świecie Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Peter zabiera Stewiego do parku, by spędzić z nim nieco czasu. Wracając z powrotem, niechcący zabiera ze sobą nie swoje dziecko. Zdenerwowana Lois wyzywa go od idiotów. Zdeterminowany, by dowieść, że jest dojrzałym i odpowiedzialnym człowiekiem, mężczyzna wybiera się w podróż służbową do Chicago, skąd wraca jako inteligentna osoba z klasą.

Czas trwania: 25min. / USA / 2014 / serial animowany
Reklama
Program TV na 19 sierpnia 2020 (Środa)
00:00 Family Guy: Głowa rodziny 13, odc. 16 - Miłosny ból opryszczki Logo FOX Comedy
00:30 Family Guy: Głowa rodziny 13, odc. 17 - Najbardziej interesujący człowiek na świecie Logo FOX Comedy
01:00 Family Guy: Głowa rodziny 13, odc. 18 - Chris ma dziewczynę Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Chris spotyka się z córką Jeroma, Pam. Ojciec dziewczyn jest temu przeciwny, ponieważ uważa, że biały chłopak nie powinien widywać się z czarną dziewczyną. Nastolatkowie postanawiają uciec. Jerome i Peter ruszają za uciekinierami.

Czas trwania: 25min. / USA / 2014 / serial animowany
01:30 Family Guy: Głowa rodziny 13, odc. 19 - Co za smród Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Meg i Peter po raz pierwszy w życiu świetnie się razem bawią podczas imprezy zorganizowanej przez studentów, w trakcie ich wyjazdu do college'u na rozmowę kwalifikacyjną córki. Tymczasem Brian musi nauczyć się, jak żyć w dziczy po tym, jak zostaje spryskany przez skunksa i otrzymuje zakaz wstępu do domu.

Czas trwania: 25min. / USA / 2014 / serial animowany
Program TV na 20 sierpnia 2020 (Czwartek)
00:05 Family Guy: Głowa rodziny 13, odc. 18 - Chris ma dziewczynę Logo FOX Comedy
00:30 Family Guy: Głowa rodziny 13, odc. 19 - Co za smród Logo FOX Comedy
01:00 Family Guy: Głowa rodziny 13, odc. 20 - Powrót Clevelanda Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Cleveland wraca z powrotem do swojego starego domu w Quahog. Jednak między Lois i Donną dochodzi do sprzeczki odnośnie wychowania dzieci, mężowie dostają zakaz widywania się ze sobą.

Czas trwania: 25min. / USA / 2014 / serial animowany
01:35 Family Guy: Głowa rodziny 13, odc. 21 - Kolega Stewie Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Peter i Chris przeszkadzają Stewiemu w oglądaniu jego ulubionego serialu telewizyjnego. Zdenerwowany malec udaje się do przeszłości, by rozbić związek rodziców i nigdy się nie narodzić. Zamiast tego przychodzi na świat w rezydencji przypominającej Downton Abbey.

Czas trwania: 25min. / USA / 2014 / serial animowany
Program TV na 21 sierpnia 2020 (Piątek)
00:15 Family Guy: Głowa rodziny 13, odc. 20 - Powrót Clevelanda Logo FOX Comedy
00:45 Family Guy: Głowa rodziny 13, odc. 21 - Kolega Stewie Logo FOX Comedy
01:15 Family Guy: Głowa rodziny 13, odc. 1 - Skarb Logo FOX Comedy
01:45 Family Guy: Głowa rodziny 13, odc. 2 - Bliźniak Petera Logo FOX Comedy
Program TV na 22 sierpnia 2020 (Sobota)
00:05 Family Guy: Głowa rodziny 13, odc. 1 - Skarb Logo FOX Comedy
00:35 Family Guy: Głowa rodziny 13, odc. 2 - Bliźniak Petera Logo FOX Comedy
01:05 Family Guy: Głowa rodziny 13, odc. 3 - Być jak Quagmire Logo FOX Comedy
01:35 Family Guy: Głowa rodziny 13, odc. 4 - Pięść Meg Logo FOX Comedy
22:55 Family Guy: Głowa rodziny 13, odc. 16 - Miłosny ból opryszczki Logo FOX Comedy
23:25 Family Guy: Głowa rodziny 13, odc. 17 - Najbardziej interesujący człowiek na świecie Logo FOX Comedy
23:55 Family Guy: Głowa rodziny 13, odc. 18 - Chris ma dziewczynę Logo FOX Comedy
Program TV na 23 sierpnia 2020 (Niedziela)
00:25 Family Guy: Głowa rodziny 13, odc. 19 - Co za smród Logo FOX Comedy
00:55 Family Guy: Głowa rodziny 13, odc. 20 - Powrót Clevelanda Logo FOX Comedy
23:50 Family Guy: Głowa rodziny 13, odc. 21 - Kolega Stewie Logo FOX Comedy
Program TV na 24 sierpnia 2020 (Poniedziałek)
00:20 Family Guy: Głowa rodziny 13, odc. 1 - Skarb Logo FOX Comedy
00:50 Family Guy: Głowa rodziny 13, odc. 2 - Bliźniak Petera Logo FOX Comedy
01:20 Family Guy: Głowa rodziny 13, odc. 3 - Być jak Quagmire Logo FOX Comedy
01:50 Family Guy: Głowa rodziny 13, odc. 4 - Pięść Meg Logo FOX Comedy
Program TV na 25 sierpnia 2020 (Wtorek)
00:05 Family Guy: Głowa rodziny 13, odc. 3 - Być jak Quagmire Logo FOX Comedy
00:35 Family Guy: Głowa rodziny 13, odc. 4 - Pięść Meg Logo FOX Comedy
01:05 Family Guy: Głowa rodziny 13, odc. 5 - Rzymskie wakacje Logo FOX Comedy
01:35 Family Guy: Głowa rodziny 13, odc. 6 - Życie Briana Logo FOX Comedy
Program TV na 26 sierpnia 2020 (Środa)
00:35 Family Guy: Głowa rodziny 13, odc. 5 - Rzymskie wakacje Logo FOX Comedy
01:05 Family Guy: Głowa rodziny 13, odc. 6 - Życie Briana Logo FOX Comedy
01:35 Family Guy: Głowa rodziny 13, odc. 7 - Zaburzona harmonia Logo FOX Comedy
02:05 Family Guy: Głowa rodziny 13, odc. 8 - Facet od Bożego Narodzenia Logo FOX Comedy
Program TV na 27 sierpnia 2020 (Czwartek)
00:05 Family Guy: Głowa rodziny 13, odc. 7 - Zaburzona harmonia Logo FOX Comedy
00:35 Family Guy: Głowa rodziny 13, odc. 8 - Facet od Bożego Narodzenia Logo FOX Comedy
01:05 Family Guy: Głowa rodziny 13, odc. 9 - Problemy Petera Logo FOX Comedy
01:35 Family Guy: Głowa rodziny 13, odc. 10 - Bajki na dobranoc Logo FOX Comedy
Program TV na 28 sierpnia 2020 (Piątek)
00:20 Family Guy: Głowa rodziny 13, odc. 9 - Problemy Petera Logo FOX Comedy
00:50 Family Guy: Głowa rodziny 13, odc. 10 - Bajki na dobranoc Logo FOX Comedy
01:20 Family Guy: Głowa rodziny 13, odc. 11 - Brian to zły ojciec Logo FOX Comedy
01:50 Family Guy: Głowa rodziny 13, odc. 12 - Słowo matki Logo FOX Comedy
Program TV na 29 sierpnia 2020 (Sobota)
00:15 Family Guy: Głowa rodziny 13, odc. 11 - Brian to zły ojciec Logo FOX Comedy
00:45 Family Guy: Głowa rodziny 13, odc. 12 - Słowo matki Logo FOX Comedy
Czas trwania: 30min. / USA / 2014 / serial animowany
01:15 Family Guy: Głowa rodziny 13, odc. 13 - 3 boże uczynki Logo FOX Comedy
01:45 Family Guy: Głowa rodziny 13, odc. 14 - Dziedzic świeżo upieczony Logo FOX Comedy
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Family Guy: Głowa rodziny. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Family Guy: Głowa rodziny w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Family Guy: Głowa rodziny.

Poprzednie emisje Family Guy: Głowa rodziny w telewizji

Emisja Family Guy: Głowa rodziny miała miejsce:

2020-08-08 01:00 Family Guy: Głowa rodziny 13, odc. 5 - Rzymskie wakacje Logo FOX Comedy
2020-08-08 00:35 Family Guy: Głowa rodziny 13, odc. 4 - Pięść Meg Logo FOX Comedy
2020-08-08 00:05 Family Guy: Głowa rodziny 13, odc. 3 - Być jak Quagmire Logo FOX Comedy
2020-08-07 23:35 Family Guy: Głowa rodziny 13, odc. 2 - Bliźniak Petera Logo FOX Comedy
2020-08-07 01:40 Family Guy: Głowa rodziny 13, odc. 3 - Być jak Quagmire Logo FOX Comedy

Family Guy: Głowa rodziny gdzie obejrzeć?

Family Guy: Głowa rodziny można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: FOX Comedy

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Obsada (osoby)

Lista zwiera odnośniki do stron osób związanych z produkcją (aktorzy, reżyser):

Lata produkcji

Lista zawiera lata, w których powstawała audycja:

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry