Reklama

Górscy ratownicy godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Górscy ratownicy

+ Obserwuj

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Górscy ratownicy będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 2020-01-17
17:10 Górscy ratownicy, odc. 11: Ślepe zaufanie - część 1 Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Andreas Marthaler i jego koledzy ze stacji ratownictwa górskiego w Ramsau otrzymują niezwykłe wezwanie. Joss, brat Sary, zmarłej narzeczonej Andreasa, skacząc ze spadochronem zauważa ranną kobietę. Sabine Baumann spadła na skalne plateau. Jest w zaawansowanej ciąży; skurcze są coraz silniejsze. Andreas i Tobias nie mają wyjścia. Instruowani telefonicznie przez swoją koleżankę, Beę, która również jest w ciąży, pomagają przyjść dziecku na świat. Ponieważ z ranną kobietą nie ma kontaktu, Andreas Marthaler próbuje inną drogą dowiedzieć się, kim kobieta jest, skąd pochodzi i dlaczego w stanie zaawansowanej ciąży wybrała tak trudną drogę wspinaczkową. Ślad prowadzi do hotelu „Herbrechter”. Andreas dowiaduje się tam, że zameldowani są tam Sabine, jej mąż, Alexander, i ich ośmioletni syn, Max.

Czas trwania: 44min. / DE / 2012 / serial familijny
22:50 Górscy ratownicy, odc. 12: Ślepe zaufanie - część 1 Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Zaginęli Baumannowie, rodzice ośmioletniego Maksa. Górscy ratownicy docierają do górskiej chaty i znajdują w niej ośmiolatka. Radość ustępuje jednaj szybko przerażeniu. W kamerze Baumannów oglądają pożegnalną wiadomość nagraną przez Alexandra Baumanna. Mężczyzna chce sobie odebrać życie. Maks ma trafić pod opiekę swojego wuja, Hansa Baumanna. Andreas Marthaler i jego koledzy rozpoczynają pośpieszne poszukiwania Alexandra.

Czas trwania: 44min. / DE / 2012 / serial familijny
Reklama
Program TV na 2020-01-20
17:10 Górscy ratownicy, odc. 12: Ślepe zaufanie - część 1 Logo Romance TV
Czas trwania: 44min. / DE / 2012 / serial familijny
22:45 Górscy ratownicy, odc. 13: Dzikie wody - część 1 Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Wycieczka mieszkającej w Ramsau rodziny Bäckerów kończy się katastrofą. Bawiąca się ośmioletnia Lena wchodzi na zbutwiały, wyłączony z użytkowania, drewniany most. Łamie się jedna deska. Dziewczynka zostaje uwięziona. Jej przerażona matka, Silke, próbuje pomóc, ale pod nią również łamią się kolejne deski. Mijają kolejne wypełnione strachem minuty. W końcu pojawia się górski ratownik, Andreas Marthaler. Sytuacja staje się coraz groźniejsza. Andreas ratuje Silke Bäcker, ale mała Lena wyślizguje mu się z rąk i wpada do rwącego potoku. Natychmiast rozpoczyna się zakrojona na szeroką skalę akcja poszukiwawcza. Lena znikła jednak bez śladu. Andreas Marthaler, dręczony wyrzutami sumienia, prowadzi ekipę po bezdrożach. Już dawno zapadł zmrok, ale nikt nie traci nadziei.

Czas trwania: 44min. / DE / 2012 / serial familijny
Program TV na 2020-01-21
17:10 Górscy ratownicy, odc. 13: Dzikie wody - część 1 Logo Romance TV
Czas trwania: 44min. / DE / 2012 / serial familijny
22:45 Górscy ratownicy, odc. 14: Dzikie wody - część 2 Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Silke Bäcker nie chce uwierzyć, że jej córka nie żyje. Lena, po długiej, ciężkiej chorobie, wróciła w końcu do pełni sił i Silke strzegła jej jak oka w głowie. Hannes, mąż Silke, uważa, że żona przesadza. Ale żeby jej ulżyć, ich syn, Timo, ma zamieszkać internacie. Nadzieja na odnalezienie córki wraca, kiedy Silke wydaje się, że widzi ją w lesie. Ratownicy znów ruszają na poszukiwania. Andreas wpada na genialny pomysł. Konstruuje fantom wielkości Leny, montuje na nim nadajnik i wrzuca do rwącego potoku. Fantom po chwili znika. Trwający od dawna spór pomiędzy Franzem Marthalerem i Peterem Herbrechterem wkracza w nowy wymiar. Pęknięcie rury zmusza Franza do zakwaterowania gości w drogim hotelu swojego wroga. Emilie organizuje pożegnalną imprezę dla Bei, która chce rozpocząć nowy rozdział życia z Jossem i swoim nienarodzonym dzieckiem.

Czas trwania: 44min. / DE / 2012 / serial familijny
Program TV na 2020-01-22
17:10 Górscy ratownicy, odc. 14: Dzikie wody - część 2 Logo Romance TV
Czas trwania: 44min. / DE / 2012 / serial familijny
22:45 Górscy ratownicy, odc. 15: Śmierć w górach - część 1 Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Telefon od ciężko rannego mężczyzny jest początkiem długiej, dramatycznej i wyczerpującej akcji ratunkowej. Osuwisko nad zagubionym w górach jeziorem zepchnęło do wody turystę, który najwyraźniej nie potrafi pływać. Po brawurowej akcji Andreas Marthaler wyciąga z wody spanikowanego mężczyznę. Skąd jednak nadeszło wołanie o pomoc? Niedoszły topielec nie byłby w stanie przeprowadzić rozmowy telefonicznej. Andreas Marthaler i Tobias Herbrechter ruszają na poszukiwania tajemniczego rozmówcy. Znajdują go w końcu na brzegu jeziora, tam, gdzie osuwisko dokonało największych szkód. Mężczyzna jest ciężko ranny. Ostatnim tchem wyszeptuje, że o życie walczy w górach jeszcze jeden mężczyzna. Potem zamyka oczy na zawsze. Ratownicy traktują tę wiadomość bardzo poważnie i rozpoczynają poszukiwania nieznajomego nie wiedząc nawet w przybliżeniu, gdzie może on być.

Czas trwania: 44min. / DE / 2012 / serial familijny
Program TV na 2020-01-23
17:10 Górscy ratownicy, odc. 15: Śmierć w górach - część 1 Logo Romance TV
Czas trwania: 44min. / DE / 2012 / serial familijny
22:45 Górscy ratownicy, odc. 16: Śmierć w górach - część 2 Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Osuwisko zepchnęło Ulliego Jägera do skalnej szczeliny połączonej z dawną kopalnią miedzi. Ulli walczy o przeżycie. Jest ciężko ranny, wokół panują ciemności. Uwięziony w staruch sztolniach traci nadzieję na znalezienie wyjścia. Podczas skazanych na niepowodzenie poszukiwań Andreas dowiaduje się, kim był zmarły wędrowiec. To ojciec Emilie, Alois Kofler, który zostawił rodzinę przed wieloma laty, kiedy kierowana przez niego kopalnia miedzi miała ogłosić upadłość. Andreas przekazuje Emilie tę smutną wiadomość. Emilie dzieli się nią ze swoją siostrą, Jessiką. Jessika również zostawiła przed laty rodzinę. Mieszka w Salzburgu i postanawia odbyć sentymentalną podróż w przeszłość. Ratownicy znajdują podczas poszukiwań wskazówki, które potwierdzają powiązania między trzema mężczyznami, których dosięgło nieszczęście. Andreas i jego towarzysze nie przeczuwają jednak, że szukają nie tylko Ulliego Jägera. Na dnie jeziora spoczywa ładunek wybuchowy.

Czas trwania: 44min. / DE / 2012 / serial familijny
Reklama
Program TV na 2020-01-24
17:10 Górscy ratownicy, odc. 16: Śmierć w górach - część 2 Logo Romance TV
Czas trwania: 44min. / DE / 2012 / serial familijny
22:55 Górscy ratownicy, odc. 17: Bez śladu - część 1 Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Emilie wie, że Tobias Herbrechter jest w niej mocno zakochany. Chętnie odwzajemniłaby to uczucie, ale najpierw musi zakończyć żałobę po swoim zmarłym mężu. Wiele razy prosiła Andreasa o wspólną wizytę w miejscu, w którym przed laty zginął Stefan. Ale dla Andreasa taka wyprawa wiązałaby się z powrotem dramatycznych wspomnień. W końcu Emilie przekonuje Tobiasa. Mają pokonać razem trudną drogę na Kreuzkamm. Wkrótce gorzko pożałują swojej decyzji. Andreas całkiem przypadkowo znajduje w stacji pogotowia górskiego dokumenty dotyczące wejścia na Kreuzkamm. Zaczyna się niepokoić. Defekt śmigłowca musi zostać usunięty w warsztacie lotniczym. Andreas namawia Michaela na zrobienie niewielkiego łuku. Razem z nową ratowniczką, Jessiką, siostrą Emilie, lecą w kierunku Kreuzkamm. Docierają tam w samą porę. Tobias i Emilie wiszą na linach i grozi im niechybny upadek w przepaść.

Czas trwania: 43min. / DE / 2012 / serial familijny
Program TV na 2020-01-27
17:10 Górscy ratownicy, odc. 17: Bez śladu - część 1 Logo Romance TV
Czas trwania: 43min. / DE / 2012 / serial familijny
22:45 Górscy ratownicy, odc. 18: Bez śladu - część 2 Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Dramatyczna akcja ratunkowa przeradza się dla wszystkich uczestników w katastrofę. Śmigłowiec spada na ziemię; Michael łamie sobie nogę; pogoda błyskawicznie się załamuje; nikt w dolinie nie wie, gdzie są ratownicy. Na ich powrót czeka z dziećmi Emilie nieświadomy niczego Franz Marthaler. Nazajutrz jest zaniepokojony tak bardzo, że alarmuje nie tylko swojego wroga, Petera Herbrechtera, ale i Toniego Stössla z ekipy ratowników. Minie dużo cennego czasu, zanim zorientują się, gdzie mogą być zaginieni. Nie przypuszczają jednak, że w górach trwa walka na śmierć i życie.

Czas trwania: 44min. / DE / 2012 / serial familijny
Program TV na 2020-01-28
17:10 Górscy ratownicy, odc. 18: Bez śladu - część 2 Logo Romance TV
Czas trwania: 44min. / DE / 2012 / serial familijny
22:45 Górscy ratownicy, odc. 19: Urwany film - część 1 Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Dwoje młodych zakochanych, Sarah i Thomas, spędzają romantyczne chwile nad górskim jeziorem. Sarah oświadcza się Thomasowi i wyjmuje z torebki dwie obrączki wygrane w automacie z gumą do żucia. Wszystko wydaje się idealne. Kiedy Thomas odzyskuje przytomność, jest nagi. Jego namiot spłonął, a Sarah znikła. Ogarnięty paniką szuka swojej dziewczyny. Nieopatrznie wbiega w kwartał lasu, w którym trwa wyrąb. Ostrzeżenia drwali przebrzmiewają. Thomas zostaje przygnieciony przez ścięte drzewo. Poranek w gospodarstwie Emilie zaczyna się od niespodzianki. Z kampera Andreasa wychodzi zaspana Jessika, a gościem Emilie był Tobias. Bez zbędnych wyjaśnień ratownicy udają się do miejsca wypadku. Thomas przeżył, ale początkowa radość szybko mija.

Czas trwania: 44min. / DE / 2012 / serial familijny
Program TV na 2020-01-29
17:10 Górscy ratownicy, odc. 19: Urwany film - część 1 Logo Romance TV
Czas trwania: 44min. / DE / 2012 / serial familijny
22:45 Górscy ratownicy, odc. 20: Urwany film - część 2 Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Thomas jest prawie bez kontaktu. Ostatkiem sił daje Andreasowi do zrozumienia, że nie był w lesie sam. Jednak jego dziewczyna, Sarah, znikła. Już w klinice Andreas dowiaduje się od lekarki, Vereny Auerbach, że Thomas jest pod wpływem narkotyków, a jego nerki są ciężko uszkodzone przez wieloletnie branie środków odurzających. Bez transplantacji długo już nie pożyje. Czy Thomas skrzywdził Sarę? Sarah tylko uciekła, czy w te historię zamieszany jest ktoś jeszcze? Andreas, Tobias, Toni i Jessika szukają wskazówek w domach rodzinnych Thomasa i Saray. Andreas i jego koledzy dowiadują się, że Sarah jest jedyną odpowiednią dawczynią nerki. Dociera do nich, że ucieka im cenny czas, a muszą uratować dwie osoby.

Czas trwania: 43min. / DE / 2012 / serial familijny
Program TV na 2020-01-30
17:10 Górscy ratownicy, odc. 20: Urwany film - część 2 Logo Romance TV
Czas trwania: 43min. / DE / 2012 / serial familijny
22:45 Górscy ratownicy, odc. 21: Czeluści śmierci - część 1 Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Przy próbie sprowadzenia rannej kobiety ze skalnej ściany dochodzi do brzemiennego w skutki wypadku. Zupełnie niespodziewanie kobieta ucieka, a Tobias Herbrechter trafia do szpitala z objawami paraliżu. Kiedy kobieta się odnajduje, nie jest zdolna do jakichkolwiek wyjaśnień. Są jednak dowody na to, że została zgwałcona. Pojawiają się komunikaty o kolejnych zaginionych osobach. Ślad prowadzi do firmy start-upowej, która ma genialne pomysły i generuje grożące śmiercią konflikty.

Czas trwania: 44min. / DE / 2013 / serial familijny
Reklama
Program TV na 2020-01-31
17:10 Górscy ratownicy, odc. 21: Czeluści śmierci - część 1 Logo Romance TV
Czas trwania: 44min. / DE / 2013 / serial familijny
22:45 Górscy ratownicy, odc. 22: Czeluści śmierci - część 2 Logo Romance TV
Czas trwania: 43min. / DE / 2013 / serial familijny
Program TV na 2020-02-03
17:10 Górscy ratownicy, odc. 22: Czeluści śmierci - część 2 Logo Romance TV
Czas trwania: 43min. / DE / 2013 / serial familijny
22:45 Górscy ratownicy, odc. 23: Uwięzieni w ciemnościach - część 1 Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Niebezpieczna akcja ratunkowa łączy Andreasa Marthalera i atrakcyjną obrończynię przyrody, Janę. Zakochują się w sobie na umór. Andreas zostaje wciągnięty w dramatyczny konflikt rodzinny. Antagonistami są Jana i jej ojciec. Jana próbuje ratować wysiadującą jaja parę orłów przednich, przedstawicieli ginącego gatunku. Mają gniazdo akurat tam, gdzie ojciec Jany, potentat budowalny Dietrich Huber, chce stworzyć nowy ośrodek sportów zimowych. Przy próbie zbadania, jaką rolę odgrywa w tym projekcie brat Jany..., Toni, Franz Marthaler i Tom zostają uwięzieni w starej, opuszczonej kopalni.

Czas trwania: 44min. / DE / 2013 / serial familijny
Program TV na 2020-02-04
17:10 Górscy ratownicy, odc. 23: Uwięzieni w ciemnościach - część 1 Logo Romance TV
Czas trwania: 44min. / DE / 2013 / serial familijny
22:50 Górscy ratownicy, odc. 24: Uwięzieni w ciemnościach - część 2 Logo Romance TV
Czas trwania: 43min. / DE / 2013 / serial familijny
Program TV na 2020-02-05
17:10 Górscy ratownicy, odc. 24: Uwięzieni w ciemnościach - część 2 Logo Romance TV
Czas trwania: 43min. / DE / 2013 / serial familijny
22:45 Górscy ratownicy, odc. 25: Zaginiony syn - część 1 Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Niko, piętnastoletni syn Julii i Christopha Treberów, niemal dwa tygodnie wcześniej zaginął w górach. Ekipy ratownicze wstrzymały już poszukiwania. Ale Treberowie otrzymują wskazówkę, że ich syn był w zupełnie innym miejscu. A mianowicie sektorze poszukiwań Stacji Pogotowia Górskiego Ramsau. Christoph prosi Andreasa o pomoc. Andreas nie robi mu nadziei; nie wierzy, że Niko jeszcze żyje. Mimo to rusza z Christophem na poszukiwania. Jest z nimi Karsten, najlepszy przyjaciel Christopha. Poszukiwania ujawniają fakty, które wystawia związek Julii i Christopha na ciężka próbę.

Czas trwania: 44min. / DE / 2013 / serial familijny
Program TV na 2020-02-06
17:10 Górscy ratownicy, odc. 25: Zaginiony syn - część 1 Logo Romance TV
Czas trwania: 44min. / DE / 2013 / serial familijny
22:45 Górscy ratownicy, odc. 26: Zaginiony syn - część 2 Logo Romance TV
Czas trwania: 43min. / DE / 2013 / serial familijny
Program TV na 2020-02-07
17:10 Górscy ratownicy, odc. 26: Zaginiony syn - część 2 Logo Romance TV
Czas trwania: 43min. / DE / 2013 / serial familijny
22:50 Górscy ratownicy, odc. 27: Obca dziewczyna - część 1 Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Górscy ratownicy pierwsi docierają do górskiego pastwiska, na którym rozbił się sportowy samolot. Pasażer, ciężko rany i bez kontaktu, zostaje przetransportowany do szpitala. Pojawia się informacja, że w samolocie była bardzo cenna przesyłka: serce dla ciężko chorego syna uratowanego pasażera. Jednak pojemnik z narządem do przeszczepu znikł. Kiedy okazuje się, że na pokładzie samolotu była jeszcze jedna osoba, która również znikła, zaczyna się wyścig z czasem.

Czas trwania: 43min. / DE / 2013 / serial familijny
Reklama
Program TV na 2020-02-10
17:10 Górscy ratownicy, odc. 27: Obca dziewczyna - część 1 Logo Romance TV
Czas trwania: 43min. / DE / 2013 / serial familijny
22:45 Górscy ratownicy, odc. 28: Obca dziewczyna - część 2 Logo Romance TV
Czas trwania: 43min. / DE / 2013 / serial familijny
Program TV na 2020-02-11
17:10 Górscy ratownicy, odc. 28: Obca dziewczyna - część 2 Logo Romance TV
Czas trwania: 43min. / DE / 2013 / serial familijny
22:50 Górscy ratownicy, odc. 29: Ostentacja - część 1 Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Markus i jego dziewczyna, Jasmin, omal nie giną, kiedy ich balon na ogrzane powietrze uderza o zbocze Dachsteinu. Ratownicy ściągają ich ze stromej ściany dosłownie w ostatniej sekundzie. Markus twierdzi, że nie mógł się wznieść na skutek uszkodzenia palnika. Jednak Thomas, jego przyjaciel, i Gerhardt Hinzinger, ojciec Thomas, nie wierzą słowom Markusa. Są przekonani, że wypadek spowodował błąd Markusa. Markus jest przekonany o swojej niewinności. Ma nadzieję, że dowód na to znajdzie wysoko w górach, przy wraku balonu. Thomas chce mu przeszkodzić, ponieważ doskonale wie, kto jest winien.

Czas trwania: 43min. / DE / 2013 / serial familijny
Program TV na 2020-02-12
17:10 Górscy ratownicy, odc. 29: Ostentacja - część 1 Logo Romance TV
Czas trwania: 43min. / DE / 2013 / serial familijny
22:45 Górscy ratownicy, odc. 30: Ostentacja - część 2 Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Balon na ogrzane powietrze rozbija się o zbocze Dachsteinu. Właściciel balonu, Gerhardt Hinzinger, o spowodowanie wypadku obwinia Markusa. Twierdzi, że chłopak ma niewystarczające doświadczenie i popełnił błąd w pilotażu. Markus szybko się orientuje, co było prawdziwą przyczyną nieszczęścia, jednak nikt nie chce mu uwierzyć. Mimo obrażeń wyrusza w góry, żeby udowodnić swoją niewinność. Towarzyszy mu siostra jego dziewczyny, Maya. Czy uda mu się odnaleźć kamerę, która była zamontowana na balonie? Gerhardt Hinzinger i jego syn, Thomas, próbują przeszkodzić w poszukiwaniach.

Czas trwania: 43min. / DE / 2013 / serial familijny
Program TV na 2020-02-13
17:10 Górscy ratownicy, odc. 30: Ostentacja - część 2 Logo Romance TV
Czas trwania: 43min. / DE / 2013 / serial familijny
22:45 Górscy ratownicy, odc. 31: Ślub na lodzie - część 1 Logo Romance TV

Opis (streszczenie): To ma być najpiękniejszy dzień w życiu Sophie Tiefenbach i Niklasa Hochfilzera. Chcą się pobrać wysoko w górach, w rodzinnej chacie. Andreas Marthaler był przewodnikiem dla niewielkiego grona gości weselnych. Obecna jest również Jana, bliska przyjaciółka Sophie. Dochodzi jednak do spięć. Początkowo tylko pomiędzy Florianem, bratem Sophie, i panem młodym. Niklas, junior-szef firmy „Tiefenbach-Sport”, miał romans z Leną, która pracuje u niego jako kasjerka. W czasie ostrej wymiany zdań Florian naraża Niklasa na wielkie niebezpieczeństwo. Andreas zapobiega nieszczęściu, ale sam rani się poważnie w ramię.

Czas trwania: 43min. / DE / 2013 / serial familijny
Program TV na 2020-02-14
17:10 Górscy ratownicy, odc. 31: Ślub na lodzie - część 1 Logo Romance TV
Czas trwania: 43min. / DE / 2013 / serial familijny
Program TV na 2020-02-17
17:10 Górscy ratownicy, odc. 31: Ślub na lodzie - część 1 Logo Romance TV
Czas trwania: 43min. / DE / 2013 / serial familijny
22:45 Górscy ratownicy, odc. 32: Ślub na lodzie - część 2 Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Podczas ślubu i wesela Sophie i Niklasa dochodzi do ostrej wymiany zdań. W dolinie również odgrywają się dramatyczne sceny. Lena, w czwartym miesiącu ciąży, odkrywa, że test na ojcostwo został sfałszowany. Lekarka, która jest za to odpowiedzialna, to Sophie Tiefenbach. Biologicznym ojcem nie jest chłopak Leny, Patrick, tylko Niklas, z którym rozstała się z bólem serca mimo, że go kocha. Lena idzie w góry, żeby wyznać Niklasowi prawdę. Brzemienna w skutki decyzja zaważy na losie wszystkich zainteresowanych.

Czas trwania: 43min. / DE / 2013 / serial familijny
Program TV na 2020-02-18
17:10 Górscy ratownicy, odc. 32: Ślub na lodzie - część 2 Logo Romance TV
Czas trwania: 43min. / DE / 2013 / serial familijny
22:50 Górscy ratownicy, odc. 33: Resztkami sił - część 1 Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Ciężko chora Sarah Lehner jedzie z córką Emmą do Ellmau. Emma ma uczestniczyć w prowadzonej przez Lucasa Baumgartnera wyprawie górskiej dla początkujących. Pojawiają się na starcie spóźnione; grupa już wyruszyła. Sarah, doświadczona alpinistka, postanawia dogonić grupę. Jej córka musi przecież przeżyć obiecaną przygodę. Emma nic nie wie o chorobie matki. Podczas wspinaczki Sarah słabnie i spada w przepaść. Emmie udaje się zawiadomić górskie pogotowie. Andreas i jego zespół robią wszystko, żeby uratować Sarę.

Czas trwania: 43min. / DE / 2014 / serial familijny
Program TV na 2020-02-19
17:10 Górscy ratownicy, odc. 33: Resztkami sił - część 1 Logo Romance TV
Czas trwania: 43min. / DE / 2014 / serial familijny
22:50 Górscy ratownicy, odc. 34: Resztkami sił - część 2 Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Ciężko chora Sarah Lehner słabnie podczas wspinaczki. W ostatniej chwili ratuje ją górskie pogotowie. Andreas Marthaler doprowadza jej córkę do grupy, z która miała pójść w góry. W tym czasie Sarah prowadzi rozpaczliwą walkę nie tylko z chorobą, ale i z podłą, wrogo usposobioną szwagierką, Ulrike, którą bardziej niż los Emmy po śmierci Sary obchodzą jej udziały w rodzinnej firmie.

Czas trwania: 43min. / DE / 2014 / serial familijny
Program TV na 2020-02-20
17:10 Górscy ratownicy, odc. 34: Resztkami sił - część 2 Logo Romance TV
Czas trwania: 43min. / DE / 2014 / serial familijny
22:45 Górscy ratownicy, odc. 35: Zaginieni - część 1 Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Konsekwentna w dążeniu do celu Marie Langhoff studiuje historię sztuki i prowadzi poszukiwania obrazu zrabowanego przez nazistów. Mimo ostrzeżeń i zamknięcia szlaku ze względu na pogodę, Marie oraz Felix i Bastl Mooslechnerowie ruszają w kierunku szczytu. Obraz został prawdopodobnie ukryty gdzieś w górach przez dziadka Felixa i Bastla Mooslechnerów. W tym czasie Tobias Herbrechter widzi po raz pierwszy swoją przyrodnią siostrę, Katharinę Strasser, którą przedstawia mu jego ojciec, Peter. Katharina ma pracować w rodzinnym hotelu jako psychoterapeutka. Wzruszone rodzeństwo rusza w góry na kontrolę zabezpieczeń dróg dojazdowych.

Czas trwania: 43min. / DE / 2014 / serial familijny
Program TV na 2020-02-21
17:10 Górscy ratownicy, odc. 35: Zaginieni - część 1 Logo Romance TV
Czas trwania: 43min. / DE / 2014 / serial familijny
22:50 Górscy ratownicy, odc. 36: Zaginieni - część 2 Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Ratownik górski, Tobias Herbrechter, obserwuje studentkę historii sztuki, Marie Langhoff, i braci Mooslechnerów, którzy omijają właśnie blokadę drogi. Rozpoczyna się pościg krętą drogą. Pojazd Tobiasa wypada z trasy i ląduje na skarpie. Tobias i jego przyrodnia siostra, Katharina, czekają na nadejście pomocy. W tym czasie Marie, Felix i Bastl kontynuują poszukiwania obrazu. Nie wiedzą, na jakie niebezpieczeństwo się narażają. Andreas Marthaler i zespół ratowników robią wszystko, żeby odnaleźć Tobiasa i Katharinę.

Czas trwania: 43min. / DE / 2014 / serial familijny
Program TV na 2020-02-24
17:10 Górscy ratownicy, odc. 36: Zaginieni - część 2 Logo Romance TV
Czas trwania: 43min. / DE / 2014 / serial familijny
22:50 Górscy ratownicy, odc. 37: Zmęczeni życiem - część 1 Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Kiedy Markus Bergmeier dowiaduje się w szpitalu, że lekarze zdiagnozowali u jego ojca raka, postanawia odwiedzić z rodziną Ramsau. Od 15 lat mieszka w Kanadzie, a od 20 nie utrzymuje kontaktu z rodzicami. Jego rodzinny dom w Ramsau jest porzucony. Rodzice napisali w pożegnalnym liście, że postanowili odebrać sobie życie. Zaszokowany Markus zawiadamia górskich ratowników.

Czas trwania: 43min. / DE / 2014 / serial familijny
Program TV na 2020-02-25
17:10 Górscy ratownicy, odc. 37: Zmęczeni życiem - część 1 Logo Romance TV
Czas trwania: 43min. / DE / 2014 / serial familijny
22:45 Górscy ratownicy, odc. 38: Zmęczeni życiem - część 2 Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Markus Bergmeier i jego rodzina są w drodze do Ramsau, a rodzice Markusa, Anton i Ina Bergmeier, poszli już na swoją ostatnią wędrówkę w góry. Chcą odebrać sobie życie. Górscy ratownicy z Ramsau szukają więc jednocześnie ich i nastolatki, Juli, która uciekła z domu. Juli nieporadnie błądzi po górskich szlakach. W końcu spotyka Bergmeierów. Jej ucieczka kończy się tragedią. Dziewczyna spada w przepaść i teraz pomagają jej Bergmeierowie. Juli nie wie, że przeszkodziła im w popełnieniu samobójstwa.

Czas trwania: 43min. / DE / 2014 / serial familijny
Program TV na 2020-02-26
17:10 Górscy ratownicy, odc. 38: Zmęczeni życiem - część 2 Logo Romance TV
Czas trwania: 43min. / DE / 2014 / serial familijny
22:45 Górscy ratownicy, odc. 39: Załamanie pogody - część 1 Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Górscy ratownicy ruszają w góry na ratunek. Andreas Marthaler w spektakularnej akcji wykorzystuje cały swój kunszt, żeby uratować Frankę Meinert. W tym samym czasie Tobias Herbrechter nie mówiąc nikomu wybiera się z dziećmi Emilie na wycieczkę. Ma zamiar oświadczyć się Emilie, ale przedtem chce uzyskać zgodę jej dzieci, Hanny i Lukasa.

Czas trwania: 43min. / DE / 2014 / serial familijny
Program TV na 2020-02-27
17:10 Górscy ratownicy, odc. 39: Załamanie pogody - część 1 Logo Romance TV
Czas trwania: 43min. / DE / 2014 / serial familijny
22:45 Górscy ratownicy, odc. 40: Załamanie pogody - część 1 Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Tobias Herbrechter jest na wycieczce z dziećmi Emilie. Nagle załamuje się pogoda. Tobias wraca do umówionego punktu spotkania, ale dzieci tam nie ma. Tobias jest zrozpaczony. Prosi o pomoc Andreasa. Ten szybko się orientuje, że zniknięcie dzieci może mieć związek z projektem badawczym Franki Meinert i jej męża, Philippa. Kiedy przypuszczenia Andreasa się potwierdzają, czasu na odnalezienie dzieci jest już niewiele.

Czas trwania: 43min. / DE / 2014 / serial familijny
Program TV na 2020-02-28
17:10 Górscy ratownicy, odc. 40: Załamanie pogody - część 1 Logo Romance TV
Czas trwania: 43min. / DE / 2014 / serial familijny
22:45 Górscy ratownicy, odc. 41: Uwięziony w lodzie - część 1 Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Gdzie jest geolog, Alex Furrer? Przyjechał do Ramsau w związku z planowaną budową elektrowni wodnej i ślad po nim zaginął. Jest tylko jego komórka znaleziona na dnie potoku. Asystentka geologa też nie potrafi pomóc. Furrer podobno sam wyruszył rano w góry. Ona, przeziębiona, została w hotelu i nie wie, dokąd poszedł jej szef. Andreas Marthaler i jego ratownicy są bezradni. Kiedy Anna, żona zaginionego, dowiaduje się, że jej mąż wyjechał w towarzystwie asystentki, jest zaskoczona. Kiedy orientuje się, kim ta asystentka jest, jest wręcz przerażona. Sofie jest siostrą Anne i miała romans z Alexem. Potem Alex zakochał się w Anne i rzucił Sofie.

Czas trwania: 43min. / DE / 2014 / serial familijny
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Górscy ratownicy. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Górscy ratownicy w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Górscy ratownicy.

Górscy ratownicy gdzie obejrzeć?


Górscy ratownicy można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: Romance TV

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Obsada (osoby)


Lista zwiera odnośniki do stron osób związanych z produkcją (aktorzy, reżyser):

Lata produkcji

Lista zawiera lata, w których powstawała audycja:

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry