Reklama

Górscy ratownicy godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Górscy ratownicy

+ Obserwuj

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Górscy ratownicy będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 1 czerwca 2020 (Poniedziałek)
17:10 Górscy ratownicy, odc. 104: Szczęście matki, część 2 Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Podczas akcji ratunkowej nowy kolega Simon Plattner niechcący naraża Markusa na wielkie niebezpieczeństwo. Reszta ratowników zastanawia się, czy Simon w ogóle nadaje się do tej pracy. Nie przypuszczają, że burmistrz i właściciel hotelu Peter Herbrechter mają co do niego całkiem inne plany.

Czas trwania: 45min. / DE / 2019 / serial familijny
22:50 Górscy ratownicy, odc. 105: Ostatnia wola, część 1 Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Boże Narodzenie w Ramsau: rodzeństwo Franziska i Johann przebywają razem ze swym ciężko chorym na raka ojcem w należącej do nich górskiej chacie. Ludwig Grieber jest założycielem firmy produkującej stroje ludowe i odzież z lodenu. Jego stan zdrowia dramatycznie się pogarsza, tak więc Johann jest zmuszony wezwać na pomoc ratowników górskich. By zająć się potrzebującym pomocy chorym Katharina decyduje się na zejście po linie w dół.

Czas trwania: 46min. / DE / 2019 / serial familijny
Reklama
Program TV na 2 czerwca 2020 (Wtorek)
17:10 Górscy ratownicy, odc. 105: Ostatnia wola, część 1 Logo Romance TV
Czas trwania: 46min. / DE / 2019 / serial familijny
22:50 Górscy ratownicy, odc. 106: Ostatnia wola, część 2 Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Franziska orientuje się, że Katharina przejrzała jej perfidny plan i już wie, że chodzi jej o to, by zagarnąć spadek po ojcu tylko dla siebie i brata. Gdy Markus dociera na miejsce wezwania, jest tam już jedynie córka i jej zmarły ojciec. Po Katharinie nie ma ani śladu - na jej poszukiwania miał udać się Johann. Ratownicy górscy są w stanie gotowości. Czas ucieka. Jak się okazuje, ciężko ranna Katharina utknęła w szczelinie lodowca. Policjantka Jessi oraz Markus i jego drużyna chcą jak najszybciej dociec, co naprawdę wydarzyło się w chacie.

Czas trwania: 44min. / DE / 2019 / serial familijny
Program TV na 3 czerwca 2020 (Środa)
17:10 Górscy ratownicy, odc. 106: Ostatnia wola, część 2 Logo Romance TV
Czas trwania: 44min. / DE / 2019 / serial familijny
22:50 Górscy ratownicy, odc. 107: Po prostu zostać, część 1 Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Nico i Annika są szczęśliwi i cieszą się, że wkrótce zostaną rodzicami. Kobieta nie wie jednak, że jej partner ukrywa przed nią ponury sekret. Gdy Nico w tajemnicy umawia się ze swoją dorosłą córką Tanią na wycieczkę na biegówkach, kłamstwa powoli wychodzą na jaw. Nico i Tania zostają rozpoznani przez Axela i Nathalie Seidel, którzy niezwłocznie zawiadamiają policję. Okazuje się bowiem, że mężczyzna jest od dawna poszukiwany.

Czas trwania: 45min. / DE / 2019 / serial familijny
Program TV na 4 czerwca 2020 (Czwartek)
17:10 Górscy ratownicy, odc. 107: Po prostu zostać, część 1 Logo Romance TV
Czas trwania: 45min. / DE / 2019 / serial familijny
22:50 Górscy ratownicy, odc. 108: Po prostu zostać, część 2 Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Axel Seidel zostaje przewieziony do szpitala i opatrzony. Ratownicy górscy dowiadują się, że Nico uciekł. Podejrzewają, że mężczyzna zranił się zeskakując z wyciągu. Jak mają jednak odszukać kogoś, kto wcale nie chce zostać odnaleziony? Pomóc mogłaby im tylko Tania, ale dziewczyna uparcie milczy. Zaczyna mówić dopiero wtedy, gdy orientuje się jak poważna jest sytuacja.

Czas trwania: 45min. / DE / 2019 / serial familijny
Program TV na 5 czerwca 2020 (Piątek)
13:25 Górscy ratownicy, odc. 108: Po prostu zostać, część 2 Logo Romance TV
Czas trwania: 45min. / DE / 2019 / serial familijny
Program TV na 20 czerwca 2020 (Sobota)
12:05 Górscy ratownicy, odc. 1: Obietnica Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Uprawiający wspinaczkę ekstremalną Andreas Marthaler zjawia się po trzech latach nieobecności w swojej rodzinnej miejscowości w Styrii. Będzie świadkiem na ślubie swojego najlepszego przyjaciela, Stefana Hofera, szefa tamtejszego górskiego pogotowia ratowniczego, i jego przyszłej żony, pani Emilie. Para młodych ma już dwoje dzieci. To mają być ostatnie dni Andreasa w jego dawnej ojczyźnie. Andreas ma ambitne plany. Razem ze swoją dziewczyną, Sarą, chcą otworzyć szkołę wspinaczki przy Wielkim Kanionie. Dochodzi jednak do nieszczęśliwego wypadku i wszystko toczy się inaczej, niż zostało zaplanowane.

Czas trwania: 44min. / DE, AT / 2009 / serial familijny
Reklama
13:00 Górscy ratownicy, odc. 2: Bolesne wspomnienie Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Andreas Marthaler podjął już decyzję. Chce dotrzymać obietnicy danej przyjacielowi, Stefanowi, który zginął podczas akcji ratunkowej w górach. Wprowadza się do stojącego przy domu Emilie kampera, który ratownicy górscy dali w prezencie ślubnym młodej parze. Osierocona rodzina nie ułatwia życia Andreasowi. Emilie i Lukas obwiniają go o śmierć Stefana; ciągle nie potrafią mu wybaczyć. Kiedy pogrążony w smutku Andreas postanawia się wyprowadzić, Emilie próbuje go od tego odwieść. Sama w gospodarstwie nie dałaby sobie przecież rady.

Czas trwania: 44min. / DE / 2009 / serial familijny
14:00 Górscy ratownicy, odc. 3: Teraz albo nigdy Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Thomas Wiedhain i Karsten Meinert zatrzymują się w pensjonacie Marthaler. Łączy ich coś więcej niż tylko przyjaźń, chociaż Karsten ma żonę i dzieci. Narastający od dawna konflikt w końcu wybucha, ponieważ Thomas ma dość tajemnic. Mocno wzburzony wypada z pensjonatu. Nie bacząc na nadciągająca burzę pędzi w kierunku gór.

Czas trwania: 44min. / DE / 2009 / serial familijny
14:55 Górscy ratownicy, odc. 4: To, co pozostanie Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Peter Herbrechter ma nowych gości. Do jego hotelu wprowadzają się znajomi z dawnych lat: jego przyjaciel Manfred Rostetter z synem Georgiem. Peter i Manfred już jako młodzi ludzie nie przepuścili okazji, żeby zmierzyć swoje siły. Teraz przebijają się umiejętnościami swoich synów. Peter nie wierzy jednak w opowieść Manfreda i zamierza zweryfikować jej prawdziwość. Szybko się okazuje, że Georg od lat okłamuje swojego ojca. Manfred i Georg wraz z synem Petera, Tobiasem, ruszają na wspinaczkę. Podczas trudnego podejścia dochodzi do ostrej wymiany zdań na temat kłamstw Georga, który naraża ekipę na niebezpieczeństwo.

Czas trwania: 44min. / DE / 2009 / serial familijny
15:50 Górscy ratownicy, odc. 5: Oszustwo Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Andreas Marthaler bardzo się martwi o swoją dziewczynę, Sarę, która została ciężko ranna w wypadku samochodowym i leży w śpiączce. Lekarze ciągle nie są pewni, czy przeżyje. Ojciec, ciotka i przyjaciele z górskiego pogotowia ratowniczego próbują pocieszyć Andreasa, ale on i tak czuje się współwinny nieszczęściu. Dobra atmosfera nie panuje również w gospodarstwie Emilie. Wdowa po Stefanie - najlepszym przyjacielu Andreasa - ma kłopoty finansowe. Andreasowi udało się wprawdzie załatwić w banku odroczenie licytacji, ale tylko na sześć tygodni.

Czas trwania: 43min. / DE / 2009 / serial familijny
Program TV na 27 czerwca 2020 (Sobota)
12:05 Górscy ratownicy, odc. 6: Promyk nadziei Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Znów wróciły radość i ulga. Dziewczyna Andreasa, Sara, wyszła ze śpiączki po ciężkim wypadku samochodowym. Kolejne badania w klinice dają aniołowi stróżowi Sary najlepsze oceny. Przeszczęśliwy Andreas zabiera Sarę do pensjonatu Marthaler. Tobias stawia poważne zarzuty swojemu ojcu, Peterowi Herbrechterowi, który nie bacząc na trudną sytuację Emilie, chce zgarnąć jej gospodarstwo. Do stacji górskiego pogotowia ratowniczego zgłasza się zrozpaczona Vera. Poprzedniego dnia znikł jej mąż.

Czas trwania: 43min. / DE / 2009 / serial familijny
13:00 Górscy ratownicy, odc. 7: Akt rozpaczy Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Podczas wyznaczania trasy wspinaczkowej Andreas Marthaler spotyka parę, która nie sprawia wrażenia szczęśliwej. Andreas nie może wiedzieć, że to kobieta porwana przez swojego byłego, chorobliwie zazdrosnego partnera. Niedługo potem Michael, pilot górskiego pogotowia ratowniczego, dostrzega na dnie jednego z wąwozów nieruchome ciało. Grupa ratowników dociera do miejsca wypadku i znajduje ciężko rannego mężczyznę. Bea udziela mu pierwszej pomocy, a Andreas rusza na poszukiwania drugiej ofiary. Pozostawiony sprzęt wspinaczkowy wskazuje na to, że ranny mężczyzna nie był sam. Gdzie jest druga osoba i dlaczego mężczyzna spadł z urwiska?

Czas trwania: 43min. / DE / 2009 / serial familijny
13:55 Górscy ratownicy, odc. 8: Niebezpieczne ścieżki Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Andreas Marthaler i jego dziewczyna, Sarah, znajdują w końcu czas na romantyczną wycieczkę. Kończy się ona jednak bardzo szybko. W ich kierunki biegnie przerażona Anne, szesnastoletnia córka Michaela, ratownika górskiego. Jej chłopak, Max, wszedł bez zabezpieczenia na stromą ścianę i za chwilę może spaść. Po udanej akcji ratunkowej Andreas odwozi Anne do domu. Anne opowiada mu, że ta „wycieczka” była częścią gry zwanej „geocachingiem”, w której uczestniczyli Anne, jej chłopak Max i Tim. To rodzaj współczesnych podchodów, w których na podstawie współrzędnych geograficznych dociera się do celu. Andreas nie może zrozumieć, że uczestnicząc w tej zabawie można ryzykować swoje życie.

Czas trwania: 43min. / DE / 2009 / serial familijny
Reklama
14:50 Górscy ratownicy, odc. 9: Przyjacielska pomoc Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Andreas Marthaler (Martin Gruber) ma gościa. Odwiedził go jego przyjaciel, Sebastian, z którym zdobył Nanga Parbat. Sebastian proponuje ostatnią wspólną wspinaczkę. Jest skazany na śmierć. Z guzem mózgu nie przeżyje dłużej niż kilka miesięcy. Teraz marzy tylko o wspólnej wyprawie na Dachstein. Jeżeli wejdą na szczyt, ich trasa zostanie nazwana jego imieniem. Byłaby to spuścizna, której tak bardzo pragnie Sebastian. Andreas nie może nie spełnić ostatniego życzenia przyjaciela. Zmienia jednak zdanie, kiedy pojawia się żona Sebastiana, Julia, i opowiada dającej nadzieję na przeżycie chemioterapii.

Czas trwania: 43min. / DE / 2009 / serial familijny
15:45 Górscy ratownicy, odc. 10: Ucieczka Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Wkrótce odbędzie się licytacja gospodarstwa Emilie. Andreas i jego dziewczyna, Sara, są coraz bliżej przenosin do Arizony. Zanim jednak to się stanie, Andreas pomaga Emilie w przygotowaniach do czekającej ją bolesnej przeprowadzki. Utrata domu oznacza dla Emilie i jej dzieci niepewną przyszłość. Emilie chwyta się ostatniej deski ratunki. Odwiedza Petera Herbrechtera, burmistrza i hotelarza, który od dawna ma ochotę na jej posiadłość. Chciałby zbudować tam kolejkę linową. Zrozpaczona Emilie prosi go, żeby odkupił jej ziemię i dom za wcześniej ustaloną cenę. Herbrechter odrzuca propozycję.

Czas trwania: 43min. / DE / 2009 / serial familijny
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Górscy ratownicy. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Górscy ratownicy w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Górscy ratownicy.

Poprzednie emisje Górscy ratownicy


Emisja Górscy ratownicy miała miejsce:

2020-05-29 22:50 Górscy ratownicy, odc. 104: Szczęście matki, część 2 Logo Romance TV
Czas trwania: 44min. / DE / 2019 / serial familijny
2020-05-29 17:10 Górscy ratownicy, odc. 103: Szczęście matki, część 1 Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Ciężarna Nele Glöckner wybiera się do samotnej chatki w górach. Po drodze dopadają ją bóle porodowe. Dociera do pobliskiej szopy, gdzie na świat przychodzi jej córeczka. Próbując znaleźć kogoś, kto mógłby jej pomóc, młoda kobieta spada ze skały. Górskim ratownikom ciężko jest do niej dotrzeć, jednak w końcu akcja udaje się. Podczas badania odnalezionej stwierdzają, że Nele właśnie urodziła dziecko. Ale po niemowlęciu nie ma śladu, a młoda kobieta jest nieprzytomna.

Czas trwania: 44min. / DE / 2019 / serial familijny
2020-05-28 22:50 Górscy ratownicy, odc. 103: Szczęście matki, część 1 Logo Romance TV
Czas trwania: 44min. / DE / 2019 / serial familijny
2020-05-28 17:10 Górscy ratownicy, odc. 102: Ponad obłokami, część 2 Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Tobias Herbrechter przyjeżdża po raz pierwszy do Ramsau po wyrzuceniu go przez Emilie. Niespodziewanie była para spotyka się w hotelu Herbrechter i uczucia między nimi odżywają. Czy jest jeszcze szansa na odbudowanie związku?

Czas trwania: 44min. / DE / 2019 / serial familijny
2020-05-27 22:50 Górscy ratownicy, odc. 102: Ponad obłokami, część 2 Logo Romance TV
Czas trwania: 44min. / DE / 2019 / serial familijny
2020-05-27 17:10 Górscy ratownicy, odc. 101: Ponad obłokami, część 1 Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Herbert, Ute i ich syn Benedikt oraz przewodnik Lukas Ferber wybierają się w podniebną podróż. Jednak lot balonem, który aptekarz Herbert Breitenstein sprezentował swojej żonie z okazji urodzin, staje się traumatycznym przeżyciem dla całej rodziny. Na początku nic nie wskazuje na to, że przygoda skończy się tak dramatycznie. Piękne widoki, doskonały humor... i nagle Lukas wyskakuje z gondoli i spada w dół. Kto teraz bezpiecznie sprowadzi balon na ziemię?

Czas trwania: 44min. / DE / 2019 / serial familijny
2020-05-26 22:50 Górscy ratownicy, odc. 101: Ponad obłokami, część 1 Logo Romance TV
Czas trwania: 44min. / DE / 2019 / serial familijny
2020-05-26 17:10 Górscy ratownicy, odc. 100: Ból serca, część 2 Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Po intensywnych poszukiwaniach górskim ratownikom udaje się odnaleźć Marie. Kobieta jest ranna. Philip, który pieszo wyruszył po pomoc, nie daje znaku życia. Marie musi jak najszybciej znaleźć się w szpitalu, ale jest już za ciemno, by wysłać po nią helikopter. Ratownicy decydują się na spędzenie nocy w górach. Stwarza to okazję do poważnej rozmowy Gebharda i Marie. Gebhard uświadamia sobie, że w ostatnich latach w nawale pracy i żądzy sukcesu całkiem zapomniał o swojej żonie i jej potrzebach emocjonalnych.

Czas trwania: 44min. / DE / 2019 / serial familijny
Reklama
2020-05-25 22:50 Górscy ratownicy, odc. 100: Ból serca, część 2 Logo Romance TV
Czas trwania: 44min. / DE / 2019 / serial familijny
2020-05-25 17:10 Górscy ratownicy, odc. 99: Ból serca, część 1 Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Markus Kofler i jego pasierbica Mia wracają ze wspólnej wspinaczki. Na drodze nagle pojawia się pies. Markus ostro hamuje, pies jest uratowany. Mia i Markus są przerażeni. Zastanawiają się, do kogo może należeć zwierzę błądzące samo po okolicy. Wkrótce dowiadują się, że właścicielką psa jest Marie Vogt. Cierpiąca na poważną wadę serca kobieta była uczestniczką odbywającego się w hotelu Herbrechter seminarium dla ciężko chorych.

Czas trwania: 44min. / DE / 2019 / serial familijny
2020-05-22 22:50 Górscy ratownicy, odc. 99: Ból serca, część 1 Logo Romance TV
Czas trwania: 44min. / DE / 2019 / serial familijny
2020-05-22 17:10 Górscy ratownicy, odc. 98: Śmierć na Dachsteinie, część 2 Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Poszukiwania Maike nie dają rezultatu. Dziewczyna przepadła bez śladu. Do akcji zostają włączone psy, które znajdują w rzece but poszukiwanej. Czy Maike coś się stało? Miała wypadek? Markus spotyka w hotelu Margarete, która zapewnia go, że zrobił wszystko, co możliwe i nie powinien mieć wyrzutów sumienia. Markus jest nieco zdziwiony i zadaje sobie pytanie, czy zniknięcie Maike nie było zaplanowane. Może kobieta wcale nie chce zostać odnaleziona? Co kryje się za jej zagadkowym zniknięciem?

Czas trwania: 44min. / DE / 2019 / serial familijny
2020-05-21 22:50 Górscy ratownicy, odc. 98: Śmierć na Dachsteinie, część 2 Logo Romance TV
Czas trwania: 44min. / DE / 2019 / serial familijny
2020-05-21 17:10 Górscy ratownicy, odc. 97: Śmierć na Dachsteinie, część 1 Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Przewodnik górski Markus Kofler towarzyszy we wspinaczce małżeństwu - Danielowi i Maike. Maike cierpi na lęk wysokości i najchętniej przerwałaby eskapadę. Nagle kobieta znika. Daniel i Markus szukają jej intensywnie, jednak znajdują jedynie jej plecak i jeden but. Rozpoczyna się szeroko zakrojona akcja ratownicza, która kończy się niepowodzeniem - ratownikom nie udaje się odnaleźć Maike. Markus zaczyna podejrzewać, że kobieta gdzieś się ukryła.

Czas trwania: 44min. / DE / 2019 / serial familijny
2020-05-20 22:50 Górscy ratownicy, odc. 97: Śmierć na Dachsteinie, część 1 Logo Romance TV
Czas trwania: 44min. / DE / 2019 / serial familijny
2020-05-20 17:10 Górscy ratownicy, odc. 96: Ponowne spotkanie, część 2 Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Wzburzona Paula opuszcza klasztor Wiesbrunn. Ponowne spotkanie z Eliaszem otwiera stare, wydawałoby się zabliźnione rany. Eliasz sam udaje się w góry, jest przekonany, że rozwiązanie zagadki znajdzie w jednej z górskich jaskiń. Gdy wchodzi do jaskini, lawina kamieni zasypuje wejście. Eliasz jest uwięziony. Szanse na odnalezienie go żywym są niewielkie i maleją z minuty na minutę.

Czas trwania: 49min. / DE / 2019 / serial familijny
2020-05-19 22:50 Górscy ratownicy, odc. 96: Ponowne spotkanie, część 2 Logo Romance TV
Czas trwania: 49min. / DE / 2019 / serial familijny
2020-05-19 17:10 Górscy ratownicy, odc. 95: Ponowne spotkanie, część 1 Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Tobias Herbrechter opuszcza Ramsau, gdy jego żona Emilie dowiaduje się, że miał romans w Południowym Tyrolu. Tymczasem ratownicy wyruszają na akcję - mają pomóc alpiniście, który utknął w górach. Markus jest wściekły, że doświadczony wspinacz Simon wmanewrował się w tak niebezpieczną sytuację. Na domiar złego Markus dowiaduje się, że Simon jest współpracownikiem Petera Herbrechtera i ma wstąpić do drużyny górskich ratowników. Wcale mu się to nie podoba.

Czas trwania: 41min. / DE / 2019 / serial familijny
2020-05-18 22:50 Górscy ratownicy, odc. 95: Ponowne spotkanie, część 1 Logo Romance TV
Czas trwania: 41min. / DE / 2019 / serial familijny
2020-05-18 17:10 Górscy ratownicy, odc. 94: Uprowadzona, cz. 2 Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Okup zniknął, a po dziewięciomiesięcznej Lotcie wszelki ślad zaginął. Niemożliwy jest również jakikolwiek kontakt z porywaczami, ponieważ dotychczas zawsze dzwonili do ojca dziewczynki. Jego żona Anke jest oburzona, gdy przed drzwiami pojawia się Jessika Pollath. Heinrich, jej ojciec wbrew jej woli zaangażował w sprawę policję, chociaż porywacze grozili, że jeśli włączy się policja, ich córka umrze. Porywacze Roman i Vanessa również przeżywają wstrząs, nigdy nie zamierzali nikogo skrzywdzić...

Czas trwania: 46min. / DE / 2018 / serial familijny
2020-05-17 03:40 Górscy ratownicy, odc. 94: Uprowadzona, cz. 2 Logo Romance TV
Czas trwania: 46min. / DE / 2018 / serial familijny
2020-05-15 22:50 Górscy ratownicy, odc. 94: Uprowadzona, cz. 2 Logo Romance TV
Czas trwania: 46min. / DE / 2018 / serial familijny
2020-05-15 17:10 Górscy ratownicy, odc. 93: Uprowadzona, cz. 1 Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Hanno Bach jedzie na miejsce przekazać okup porywaczom, którzy uprowadzili jego córkę. Niestety po drodze mężczyzna ulega ciężkiemu wypadkowi i zostaje przewieziony do szpitala. Dla ratowników górskich rozpoczyna się wyścig z czasem. 500 000 Euro, przeznaczone na okup, leży po wypadku Hanno pod grubą warstwą śniegu i planowane przekazanie okupu może się skończyć katastrofą. Jednak Markus i jego ludzie robią wszystko, by na czas dopaść porywaczy.

Czas trwania: 44min. / DE / 2018 / serial familijny
2020-05-14 22:45 Górscy ratownicy, odc. 93: Uprowadzona, cz. 1 Logo Romance TV
Czas trwania: 44min. / DE / 2018 / serial familijny
2020-05-14 17:10 Górscy ratownicy, odc. 92: Zakazana miłość, cz. 2 Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Lukas udaje się na poszukiwanie aplikantki, Tiny. W gęstej mgle wpadają na siebie i razem spadają w przepaść. Uczestnicy wzywają na pomoc ratowników górskich, jednak wkrótce okazuje się, że pomocy potrzebują nie tylko Tina i Lukas. Zaginęli także Anton i Liv, jakby się zapadli pod ziemię. Mimo fatalnych warunków pogodowych ratownicy górscy udają się na piechotę na poszukiwania zaginionych. Niebawem znajdują Liv. Dziewczyna nie żyje. Dla ratowników sprawa wkrótce jest jasna - wiele poszlak świadczy o tym, że przyczyną śmierci nie był wypadek. W poszukiwania Antona włącza się policja.

Czas trwania: 44min. / DE / 2018 / serial familijny
2020-05-13 22:45 Górscy ratownicy, odc. 92: Zakazana miłość, cz. 2 Logo Romance TV
Czas trwania: 44min. / DE / 2018 / serial familijny
2020-05-13 17:10 Górscy ratownicy, odc. 91: Zakazana miłość, cz. 1 Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Członkowie gimnazjalnego koła zainteresowań zmianami klimatycznymi wyjechali na wycieczkę razem ze swym nauczycielem, Chrisem i młodą aplikantką, Tiną. Podczas wycieczki na nartach biegowych chcą dokonać różnorodnych pomiarów. Dzielą się na dwie grupy i wyruszają w drogę. Jednak chwilę potem dochodzi do gwałtownej zmiany pogody. Pojawia się bardzo gęsta mgła. Chris chce jak najszybciej przerwać wyprawę i wrócić z uczniami do doliny. Tina wysłała już cześć uczestników swojej grupy do Chrisa. Jest to sprzyjający moment, by spędzić kilka chwil sam na sam z jej uczniem Antonem, któremu pragnie wyznać, że ich potajemny związek nie ma żadnej przyszłości. Kiedy przytulają się na pożegnanie, niespodziewanie pojawia się Liv, koleżanka z klasy Antona, która się w nim podkochuje. Zrozpaczona Liv odwraca się i szybko odjeżdża. Anton jedzie za nią.

Czas trwania: 46min. / DE / 2018 / serial familijny
2020-05-12 22:45 Górscy ratownicy, odc. 91: Zakazana miłość, cz. 1 Logo Romance TV
Czas trwania: 46min. / DE / 2018 / serial familijny
2020-05-12 17:10 Górscy ratownicy, odc. 90: Ostatnia nadzieja, cz. 2 Logo Romance TV

Opis (streszczenie): W życiu prywatnym ratowników górskich panuje uczuciowy chaos: Katharina, która właśnie poroniła, dowiaduje się, że Markus zdradził ją z policjantką Jessiką. Natomiast Emilia odnosi wrażenie, że Tobias coraz bardziej się od niej oddala.

Czas trwania: 42min. / DE / 2018 / serial familijny
2020-05-11 22:45 Górscy ratownicy, odc. 90: Ostatnia nadzieja, cz. 2 Logo Romance TV
Czas trwania: 42min. / DE / 2018 / serial familijny
2020-05-11 17:10 Górscy ratownicy, odc. 89: Ostatnia nadzieja, cz. 1 Logo Romance TV

Opis (streszczenie): W klinice w Schladming leży Sophie, dwunastoletnia dziewczynka cierpiąca na nowotwór mózgu. Czeka na konsultację profesora Georga Scharnitza, który akurat w tym czasie miło spędza czas w samotnej górskiej chacie z Cariną Behrend, koleżanką z pracy. W drodze powrotnej, jadąc już do kliniki, profesor ma wypadek samochodowy.

Czas trwania: 47min. / DE / 2018 / serial familijny

Górscy ratownicy gdzie obejrzeć?


Górscy ratownicy można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: Romance TV

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Lata produkcji

Lista zawiera lata, w których powstawała audycja:

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry