Reklama

Górscy ratownicy godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Górscy ratownicy w TV - najbliższe emisje

+ Obserwuj
Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Górscy ratownicy będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 8 sierpnia 2020 (Sobota)
12:05 Górscy ratownicy, odc. 20: Urwany film - część 2 Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Thomas jest prawie bez kontaktu. Ostatkiem sił daje Andreasowi do zrozumienia, że nie był w lesie sam. Jednak jego dziewczyna, Sarah, znikła. Już w klinice Andreas dowiaduje się od lekarki, Vereny Auerbach, że Thomas jest pod wpływem narkotyków, a jego nerki są ciężko uszkodzone przez wieloletnie branie środków odurzających. Bez transplantacji długo już nie pożyje. Czy Thomas skrzywdził Sarę? Sarah tylko uciekła, czy w te historię zamieszany jest ktoś jeszcze? Andreas, Tobias, Toni i Jessika szukają wskazówek w domach rodzinnych Thomasa i Saray. Andreas i jego koledzy dowiadują się, że Sarah jest jedyną odpowiednią dawczynią nerki. Dociera do nich, że ucieka im cenny czas, a muszą uratować dwie osoby.

Czas trwania: 43min. / DE / 2012 / serial familijny
13:00 Górscy ratownicy, odc. 21: Czeluści śmierci - część 1 Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Przy próbie sprowadzenia rannej kobiety ze skalnej ściany dochodzi do brzemiennego w skutki wypadku. Zupełnie niespodziewanie kobieta ucieka, a Tobias Herbrechter trafia do szpitala z objawami paraliżu. Kiedy kobieta się odnajduje, nie jest zdolna do jakichkolwiek wyjaśnień. Są jednak dowody na to, że została zgwałcona. Pojawiają się komunikaty o kolejnych zaginionych osobach. Ślad prowadzi do firmy start-upowej, która ma genialne pomysły i generuje grożące śmiercią konflikty.

Czas trwania: 44min. / DE / 2013 / serial familijny
Reklama
13:55 Górscy ratownicy, odc. 22: Czeluści śmierci - część 2 Logo Romance TV
Czas trwania: 43min. / DE / 2013 / serial familijny
14:50 Górscy ratownicy, odc. 23: Uwięzieni w ciemnościach - część 1 Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Niebezpieczna akcja ratunkowa łączy Andreasa Marthalera i atrakcyjną obrończynię przyrody, Janę. Zakochują się w sobie na umór. Andreas zostaje wciągnięty w dramatyczny konflikt rodzinny. Antagonistami są Jana i jej ojciec. Jana próbuje ratować wysiadującą jaja parę orłów przednich, przedstawicieli ginącego gatunku. Mają gniazdo akurat tam, gdzie ojciec Jany, potentat budowalny Dietrich Huber, chce stworzyć nowy ośrodek sportów zimowych. Przy próbie zbadania, jaką rolę odgrywa w tym projekcie brat Jany..., Toni, Franz Marthaler i Tom zostają uwięzieni w starej, opuszczonej kopalni.

Czas trwania: 44min. / DE / 2013 / serial familijny
15:50 Górscy ratownicy, odc. 24: Uwięzieni w ciemnościach - część 2 Logo Romance TV
Czas trwania: 43min. / DE / 2013 / serial familijny
Program TV na 22 sierpnia 2020 (Sobota)
12:05 Górscy ratownicy, odc. 25: Zaginiony syn - część 1 Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Niko, piętnastoletni syn Julii i Christopha Treberów, niemal dwa tygodnie wcześniej zaginął w górach. Ekipy ratownicze wstrzymały już poszukiwania. Ale Treberowie otrzymują wskazówkę, że ich syn był w zupełnie innym miejscu. A mianowicie sektorze poszukiwań Stacji Pogotowia Górskiego Ramsau. Christoph prosi Andreasa o pomoc. Andreas nie robi mu nadziei; nie wierzy, że Niko jeszcze żyje. Mimo to rusza z Christophem na poszukiwania. Jest z nimi Karsten, najlepszy przyjaciel Christopha. Poszukiwania ujawniają fakty, które wystawia związek Julii i Christopha na ciężka próbę.

Czas trwania: 44min. / DE / 2013 / serial familijny
13:00 Górscy ratownicy, odc. 26: Zaginiony syn - część 2 Logo Romance TV
Czas trwania: 43min. / DE / 2013 / serial familijny
13:55 Górscy ratownicy, odc. 27: Obca dziewczyna - część 1 Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Górscy ratownicy pierwsi docierają do górskiego pastwiska, na którym rozbił się sportowy samolot. Pasażer, ciężko rany i bez kontaktu, zostaje przetransportowany do szpitala. Pojawia się informacja, że w samolocie była bardzo cenna przesyłka: serce dla ciężko chorego syna uratowanego pasażera. Jednak pojemnik z narządem do przeszczepu znikł. Kiedy okazuje się, że na pokładzie samolotu była jeszcze jedna osoba, która również znikła, zaczyna się wyścig z czasem.

Czas trwania: 43min. / DE / 2013 / serial familijny
14:50 Górscy ratownicy, odc. 28: Obca dziewczyna - część 2 Logo Romance TV
Czas trwania: 43min. / DE / 2013 / serial familijny
15:50 Górscy ratownicy, odc. 29: Ostentacja - część 1 Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Markus i jego dziewczyna, Jasmin, omal nie giną, kiedy ich balon na ogrzane powietrze uderza o zbocze Dachsteinu. Ratownicy ściągają ich ze stromej ściany dosłownie w ostatniej sekundzie. Markus twierdzi, że nie mógł się wznieść na skutek uszkodzenia palnika. Jednak Thomas, jego przyjaciel, i Gerhardt Hinzinger, ojciec Thomas, nie wierzą słowom Markusa. Są przekonani, że wypadek spowodował błąd Markusa. Markus jest przekonany o swojej niewinności. Ma nadzieję, że dowód na to znajdzie wysoko w górach, przy wraku balonu. Thomas chce mu przeszkodzić, ponieważ doskonale wie, kto jest winien.

Czas trwania: 43min. / DE / 2013 / serial familijny
Reklama
Program TV na 29 sierpnia 2020 (Sobota)
12:05 Górscy ratownicy, odc. 30: Ostentacja - część 2 Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Balon na ogrzane powietrze rozbija się o zbocze Dachsteinu. Właściciel balonu, Gerhardt Hinzinger, o spowodowanie wypadku obwinia Markusa. Twierdzi, że chłopak ma niewystarczające doświadczenie i popełnił błąd w pilotażu. Markus szybko się orientuje, co było prawdziwą przyczyną nieszczęścia, jednak nikt nie chce mu uwierzyć. Mimo obrażeń wyrusza w góry, żeby udowodnić swoją niewinność. Towarzyszy mu siostra jego dziewczyny, Maya. Czy uda mu się odnaleźć kamerę, która była zamontowana na balonie? Gerhardt Hinzinger i jego syn, Thomas, próbują przeszkodzić w poszukiwaniach.

Czas trwania: 43min. / DE / 2013 / serial familijny
13:00 Górscy ratownicy, odc. 31: Ślub na lodzie - część 1 Logo Romance TV

Opis (streszczenie): To ma być najpiękniejszy dzień w życiu Sophie Tiefenbach i Niklasa Hochfilzera. Chcą się pobrać wysoko w górach, w rodzinnej chacie. Andreas Marthaler był przewodnikiem dla niewielkiego grona gości weselnych. Obecna jest również Jana, bliska przyjaciółka Sophie. Dochodzi jednak do spięć. Początkowo tylko pomiędzy Florianem, bratem Sophie, i panem młodym. Niklas, junior-szef firmy „Tiefenbach-Sport”, miał romans z Leną, która pracuje u niego jako kasjerka. W czasie ostrej wymiany zdań Florian naraża Niklasa na wielkie niebezpieczeństwo. Andreas zapobiega nieszczęściu, ale sam rani się poważnie w ramię.

Czas trwania: 43min. / DE / 2013 / serial familijny
13:55 Górscy ratownicy, odc. 32: Ślub na lodzie - część 2 Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Podczas ślubu i wesela Sophie i Niklasa dochodzi do ostrej wymiany zdań. W dolinie również odgrywają się dramatyczne sceny. Lena, w czwartym miesiącu ciąży, odkrywa, że test na ojcostwo został sfałszowany. Lekarka, która jest za to odpowiedzialna, to Sophie Tiefenbach. Biologicznym ojcem nie jest chłopak Leny, Patrick, tylko Niklas, z którym rozstała się z bólem serca mimo, że go kocha. Lena idzie w góry, żeby wyznać Niklasowi prawdę. Brzemienna w skutki decyzja zaważy na losie wszystkich zainteresowanych.

Czas trwania: 43min. / DE / 2013 / serial familijny
14:50 Górscy ratownicy, odc. 33: Resztkami sił - część 1 Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Ciężko chora Sarah Lehner jedzie z córką Emmą do Ellmau. Emma ma uczestniczyć w prowadzonej przez Lucasa Baumgartnera wyprawie górskiej dla początkujących. Pojawiają się na starcie spóźnione; grupa już wyruszyła. Sarah, doświadczona alpinistka, postanawia dogonić grupę. Jej córka musi przecież przeżyć obiecaną przygodę. Emma nic nie wie o chorobie matki. Podczas wspinaczki Sarah słabnie i spada w przepaść. Emmie udaje się zawiadomić górskie pogotowie. Andreas i jego zespół robią wszystko, żeby uratować Sarę.

Czas trwania: 43min. / DE / 2014 / serial familijny
15:45 Górscy ratownicy, odc. 34: Resztkami sił - część 2 Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Ciężko chora Sarah Lehner słabnie podczas wspinaczki. W ostatniej chwili ratuje ją górskie pogotowie. Andreas Marthaler doprowadza jej córkę do grupy, z która miała pójść w góry. W tym czasie Sarah prowadzi rozpaczliwą walkę nie tylko z chorobą, ale i z podłą, wrogo usposobioną szwagierką, Ulrike, którą bardziej niż los Emmy po śmierci Sary obchodzą jej udziały w rodzinnej firmie.

Czas trwania: 43min. / DE / 2014 / serial familijny
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Górscy ratownicy. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Górscy ratownicy w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Górscy ratownicy.

Poprzednie emisje Górscy ratownicy w telewizji

Emisja Górscy ratownicy miała miejsce:

2020-08-01 15:50 Górscy ratownicy, odc. 19: Urwany film - część 1 Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Dwoje młodych zakochanych, Sarah i Thomas, spędzają romantyczne chwile nad górskim jeziorem. Sarah oświadcza się Thomasowi i wyjmuje z torebki dwie obrączki wygrane w automacie z gumą do żucia. Wszystko wydaje się idealne. Kiedy Thomas odzyskuje przytomność, jest nagi. Jego namiot spłonął, a Sarah znikła. Ogarnięty paniką szuka swojej dziewczyny. Nieopatrznie wbiega w kwartał lasu, w którym trwa wyrąb. Ostrzeżenia drwali przebrzmiewają. Thomas zostaje przygnieciony przez ścięte drzewo. Poranek w gospodarstwie Emilie zaczyna się od niespodzianki. Z kampera Andreasa wychodzi zaspana Jessika, a gościem Emilie był Tobias. Bez zbędnych wyjaśnień ratownicy udają się do miejsca wypadku. Thomas przeżył, ale początkowa radość szybko mija.

Czas trwania: 44min. / DE / 2012 / serial familijny
2020-08-01 14:50 Górscy ratownicy, odc. 18: Bez śladu - część 2 Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Dramatyczna akcja ratunkowa przeradza się dla wszystkich uczestników w katastrofę. Śmigłowiec spada na ziemię; Michael łamie sobie nogę; pogoda błyskawicznie się załamuje; nikt w dolinie nie wie, gdzie są ratownicy. Na ich powrót czeka z dziećmi Emilie nieświadomy niczego Franz Marthaler. Nazajutrz jest zaniepokojony tak bardzo, że alarmuje nie tylko swojego wroga, Petera Herbrechtera, ale i Toniego Stössla z ekipy ratowników. Minie dużo cennego czasu, zanim zorientują się, gdzie mogą być zaginieni. Nie przypuszczają jednak, że w górach trwa walka na śmierć i życie.

Czas trwania: 44min. / DE / 2012 / serial familijny
Reklama
2020-08-01 13:55 Górscy ratownicy, odc. 17: Bez śladu - część 1 Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Emilie wie, że Tobias Herbrechter jest w niej mocno zakochany. Chętnie odwzajemniłaby to uczucie, ale najpierw musi zakończyć żałobę po swoim zmarłym mężu. Wiele razy prosiła Andreasa o wspólną wizytę w miejscu, w którym przed laty zginął Stefan. Ale dla Andreasa taka wyprawa wiązałaby się z powrotem dramatycznych wspomnień. W końcu Emilie przekonuje Tobiasa. Mają pokonać razem trudną drogę na Kreuzkamm. Wkrótce gorzko pożałują swojej decyzji. Andreas całkiem przypadkowo znajduje w stacji pogotowia górskiego dokumenty dotyczące wejścia na Kreuzkamm. Zaczyna się niepokoić. Defekt śmigłowca musi zostać usunięty w warsztacie lotniczym. Andreas namawia Michaela na zrobienie niewielkiego łuku. Razem z nową ratowniczką, Jessiką, siostrą Emilie, lecą w kierunku Kreuzkamm. Docierają tam w samą porę. Tobias i Emilie wiszą na linach i grozi im niechybny upadek w przepaść.

Czas trwania: 43min. / DE / 2012 / serial familijny
2020-08-01 13:00 Górscy ratownicy, odc. 16: Śmierć w górach - część 2 Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Osuwisko zepchnęło Ulliego Jägera do skalnej szczeliny połączonej z dawną kopalnią miedzi. Ulli walczy o przeżycie. Jest ciężko ranny, wokół panują ciemności. Uwięziony w staruch sztolniach traci nadzieję na znalezienie wyjścia. Podczas skazanych na niepowodzenie poszukiwań Andreas dowiaduje się, kim był zmarły wędrowiec. To ojciec Emilie, Alois Kofler, który zostawił rodzinę przed wieloma laty, kiedy kierowana przez niego kopalnia miedzi miała ogłosić upadłość. Andreas przekazuje Emilie tę smutną wiadomość. Emilie dzieli się nią ze swoją siostrą, Jessiką. Jessika również zostawiła przed laty rodzinę. Mieszka w Salzburgu i postanawia odbyć sentymentalną podróż w przeszłość. Ratownicy znajdują podczas poszukiwań wskazówki, które potwierdzają powiązania między trzema mężczyznami, których dosięgło nieszczęście. Andreas i jego towarzysze nie przeczuwają jednak, że szukają nie tylko Ulliego Jägera. Na dnie jeziora spoczywa ładunek wybuchowy.

Czas trwania: 44min. / DE / 2012 / serial familijny
2020-08-01 12:05 Górscy ratownicy, odc. 15: Śmierć w górach - część 1 Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Telefon od ciężko rannego mężczyzny jest początkiem długiej, dramatycznej i wyczerpującej akcji ratunkowej. Osuwisko nad zagubionym w górach jeziorem zepchnęło do wody turystę, który najwyraźniej nie potrafi pływać. Po brawurowej akcji Andreas Marthaler wyciąga z wody spanikowanego mężczyznę. Skąd jednak nadeszło wołanie o pomoc? Niedoszły topielec nie byłby w stanie przeprowadzić rozmowy telefonicznej. Andreas Marthaler i Tobias Herbrechter ruszają na poszukiwania tajemniczego rozmówcy. Znajdują go w końcu na brzegu jeziora, tam, gdzie osuwisko dokonało największych szkód. Mężczyzna jest ciężko ranny. Ostatnim tchem wyszeptuje, że o życie walczy w górach jeszcze jeden mężczyzna. Potem zamyka oczy na zawsze. Ratownicy traktują tę wiadomość bardzo poważnie i rozpoczynają poszukiwania nieznajomego nie wiedząc nawet w przybliżeniu, gdzie może on być.

Czas trwania: 44min. / DE / 2012 / serial familijny
2020-07-25 15:50 Górscy ratownicy, odc. 14: Dzikie wody - część 2 Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Silke Bäcker nie chce uwierzyć, że jej córka nie żyje. Lena, po długiej, ciężkiej chorobie, wróciła w końcu do pełni sił i Silke strzegła jej jak oka w głowie. Hannes, mąż Silke, uważa, że żona przesadza. Ale żeby jej ulżyć, ich syn, Timo, ma zamieszkać internacie. Nadzieja na odnalezienie córki wraca, kiedy Silke wydaje się, że widzi ją w lesie. Ratownicy znów ruszają na poszukiwania. Andreas wpada na genialny pomysł. Konstruuje fantom wielkości Leny, montuje na nim nadajnik i wrzuca do rwącego potoku. Fantom po chwili znika. Trwający od dawna spór pomiędzy Franzem Marthalerem i Peterem Herbrechterem wkracza w nowy wymiar. Pęknięcie rury zmusza Franza do zakwaterowania gości w drogim hotelu swojego wroga. Emilie organizuje pożegnalną imprezę dla Bei, która chce rozpocząć nowy rozdział życia z Jossem i swoim nienarodzonym dzieckiem.

Czas trwania: 44min. / DE / 2012 / serial familijny
2020-07-25 14:55 Górscy ratownicy, odc. 13: Dzikie wody - część 1 Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Wycieczka mieszkającej w Ramsau rodziny Bäckerów kończy się katastrofą. Bawiąca się ośmioletnia Lena wchodzi na zbutwiały, wyłączony z użytkowania, drewniany most. Łamie się jedna deska. Dziewczynka zostaje uwięziona. Jej przerażona matka, Silke, próbuje pomóc, ale pod nią również łamią się kolejne deski. Mijają kolejne wypełnione strachem minuty. W końcu pojawia się górski ratownik, Andreas Marthaler. Sytuacja staje się coraz groźniejsza. Andreas ratuje Silke Bäcker, ale mała Lena wyślizguje mu się z rąk i wpada do rwącego potoku. Natychmiast rozpoczyna się zakrojona na szeroką skalę akcja poszukiwawcza. Lena znikła jednak bez śladu. Andreas Marthaler, dręczony wyrzutami sumienia, prowadzi ekipę po bezdrożach. Już dawno zapadł zmrok, ale nikt nie traci nadziei.

Czas trwania: 44min. / DE / 2012 / serial familijny
2020-07-25 14:00 Górscy ratownicy, odc. 12: Ślepe zaufanie - część 1 Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Zaginęli Baumannowie, rodzice ośmioletniego Maksa. Górscy ratownicy docierają do górskiej chaty i znajdują w niej ośmiolatka. Radość ustępuje jednaj szybko przerażeniu. W kamerze Baumannów oglądają pożegnalną wiadomość nagraną przez Alexandra Baumanna. Mężczyzna chce sobie odebrać życie. Maks ma trafić pod opiekę swojego wuja, Hansa Baumanna. Andreas Marthaler i jego koledzy rozpoczynają pośpieszne poszukiwania Alexandra.

Czas trwania: 44min. / DE / 2012 / serial familijny
2020-07-25 13:05 Górscy ratownicy, odc. 11: Ślepe zaufanie - część 1 Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Andreas Marthaler i jego koledzy ze stacji ratownictwa górskiego w Ramsau otrzymują niezwykłe wezwanie. Joss, brat Sary, zmarłej narzeczonej Andreasa, skacząc ze spadochronem zauważa ranną kobietę. Sabine Baumann spadła na skalne plateau. Jest w zaawansowanej ciąży; skurcze są coraz silniejsze. Andreas i Tobias nie mają wyjścia. Instruowani telefonicznie przez swoją koleżankę, Beę, która również jest w ciąży, pomagają przyjść dziecku na świat. Ponieważ z ranną kobietą nie ma kontaktu, Andreas Marthaler próbuje inną drogą dowiedzieć się, kim kobieta jest, skąd pochodzi i dlaczego w stanie zaawansowanej ciąży wybrała tak trudną drogę wspinaczkową. Ślad prowadzi do hotelu „Herbrechter”. Andreas dowiaduje się tam, że zameldowani są tam Sabine, jej mąż, Alexander, i ich ośmioletni syn, Max.

Czas trwania: 44min. / DE / 2012 / serial familijny
2020-07-25 12:05 Górscy ratownicy, odc. 10: Pod ścianą - część 2 Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Ratownicy są bardzo zaskoczeni, kiedy orientują się, że uwięziona na występie skalnym kobieta to Susanne Tiefenseer, ich znajoma, która opuściła rodzinne 20 lat wcześniej. Teraz wróciła jako badaczka życia niedźwiedzi.

Czas trwania: 43min. / DE / 2011 / serial familijny
Reklama
2020-07-20 03:25 Górscy ratownicy, odc. 9: Pod ścianą - część 1 Logo Romance TV

Opis (streszczenie): W dolinie pojawia się dorosły niedźwiedź brunatny i porywa kilka owiec. Andreas i jego zespół otrzymują wezwanie. Kobieta utknęła bez zabezpieczenia na skalnym występie. Ratownicy rozpoczynają akcję ratunkową.

Czas trwania: 44min. / DE / 2011 / serial familijny
2020-07-18 15:50 Górscy ratownicy, odc. 9: Pod ścianą - część 1 Logo Romance TV
2020-07-18 14:50 Górscy ratownicy, odc. 8: Nadzieja umiera ostatnia - część 2 Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Grupa młodzieży uprawiającej sporty ekstremalne kręci film reklamowy w masywie Dachstein. Jest wśród nich brat Sary, Joss, który podczas wyjątkowo spektakularnej sceny wjeżdża skuterem śnieżnym do zakazanej strefy i powoduje tragiczny w skutkach wypadek. Andreas i jego grupa narażając swoje życie ratują młodego chłopaka.

Czas trwania: 44min. / DE / 2011 / serial familijny
2020-07-18 13:55 Górscy ratownicy, odc. 7: Nadzieja umiera ostatnia - część 1 Logo Romance TV
Czas trwania: 44min. / DE / 2011 / serial familijny
2020-07-18 13:00 Górscy ratownicy, odc. 6: Osuwisko - część 2 Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Ratownicy górscy otrzymują wezwanie do ciężko rannego Thomasa Wiesera. Andreas i jego koledzy nie zdążyli jednak określić miejsca wypadku. Połącznie zostaje zerwane. Czasu wystarczyło jedynie na przekazanie ostrzeżenia: „Klasa córki Wiesera, Marie, jest w drodze do Kościoła Pokoju u stóp Schwarze Riese i znajduje się w niebezpieczeństwie.” Na zboczach tej góry musi się dziać coś niezwykłego.

Czas trwania: 44min. / DE / 2011 / serial familijny
2020-07-18 12:05 Górscy ratownicy, odc. 5: Osuwisko - część 1 Logo Romance TV
Czas trwania: 43min. / DE / 2011 / serial familijny
2020-07-11 15:50 Górscy ratownicy, odc. 4: Zerowa widoczność - część 2 Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Właściciel schroniska pamięta, że niewidoma dziewczyna i jej ojciec chcieli pójść wzdłuż Gämsepfad południowym zboczem masywu Dachstein. Jednaj poszukiwania znów są bezskuteczne. Kiedy jakaś kobieta opowiada,, że widziała ponoć ojca i córkę na lodowcu po północnej stronie masywu, konsternacja jest ogromna. Dlaczego Carsten Gastein kłamał? Dlaczego jego żona przemilczała fakt, że i ona była w górach? Ratownicy są bezradni. Żeby odnaleźć zaginionego, muszą zdać się na zmysły jego niewidomej córki.

Czas trwania: 44min. / DE / 2011 / serial familijny
2020-07-11 14:50 Górscy ratownicy, odc. 3: Zerowa widoczność - część 1 Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Andreasa i Tobiasa naprawiających poręcze na szlaku wspinaczkowym dochodzi wołanie o pomoc. Młoda dziewczyna idzie jakby po omacku wzdłuż skraju stromego zbocza. W końcu się po nim osuwa. Andreas ratuje lekko ranną 16-latkę i od razu orientuje się, dlaczego doszło do wypadku. Paula jest niewidoma. Wędrowała z ojcem po górach, ale rano zaginął po nim wszelki ślad. Jej matka i żona Carstena, Johanna Gastein, jest zatroskana. Prosi ratowników górskich o pomoc. Andreas i Tobias natychmiast wyruszają na poszukiwania. Niestety, zakończone niepowodzeniem.

Czas trwania: 44min. / DE / 2011 / serial familijny
2020-07-11 13:55 Górscy ratownicy, odc. 2: Gorączka złota - część 2 Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Kobieta-nurek, która od dnia uratowania leży w śpiączce, to siostra Sophie, Annie. Kiedy odzyskuje przytomność, okazuje się, że niczego nie pamięta, więc pryska nadzieja na uzyskanie informacji o miejscu pobytu Paula. Annie nie pamięta też nurkowania ani romansu ze swoim szwagrem. Kilka złotych, zabytkowych monet oraz stara książka wskazują na to, że szukali razem złota, które zaginęło w tamtych okolicach pod koniec II Wojny Światowej. Paul jest prawdopodobnie w miejscu, w którym został ukryty skarb.

Czas trwania: 44min. / DE / 2011 / serial familijny
2020-07-11 13:00 Górscy ratownicy, odc. 1: Gorączka złota - część 1 Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Kobieta-nurek w górach? Andreas i jego ratownicy muszą rozwikłać zagadkę, ponieważ ze szczeliny skalnej wydobyli nieprzytomną kobietę odzianą w… kombinezon z pianki neoprenowej. Ledwo odtransportowali ofiarę do szpitala, a już zgłasza się do nich po pomoc kolejna kobieta. Tym razem to będąca w zaawansowanej ciąży Sophie Zeidler. W drodze na masyw Dachstein zaginął jej mąż, Paul. Jedyną wskazówką jest to, że Paul zakwaterował się na tę noc w chacie Heurera. Sophie jest zdruzgotana, kiedy wraz z Andreasem znajdują nie tylko rzeczy Paula, ale i ubrania jakiejś kobiety. Znajdujący się w bagażniku samochodu Paula sprzęt do nurkowania wskazuje na romans z uratowaną w górach kobietą w piance.

Czas trwania: 44min. / DE / 2011 / serial familijny
2020-07-11 12:05 Górscy ratownicy, odc. 16: Została tylko nadzieja Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Andreas Marthaler jest bardzo zdziwiony, ponieważ jego byłej dziewczynie, Sarze, udało się namówić Petera Herbrechtera, hotelarza i burmistrza, na sfinansowanie ekspedycji na K2. Andreas miałby być żywą reklamą rodzinnej miejscowości i hotelu Herbrechtera. Rozradowany Andreas pakuje się w domu Emilie. Emilie doskonale wie, że wyprawa oznacza bolesny koniec rodzącej się miłości. Ale jest również świadoma tego, że Andreas musi nabrać dystansu, i że ta ekspedycja jest ukoronowaniem jego życiowych marzeń. W tym czasie przy górskim potoku szykuje się nieszczęście. Lukas, syn Emilie, i jego przyjaciele, Peter i Tommi budują tamę.

Czas trwania: 44min. / DE / 2009 / serial familijny
2020-07-04 15:50 Górscy ratownicy, odc. 15: Ucieczka panny młodej Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Przyjaciółka Bei, Susanne, i jej narzeczony, Philipp, chcą zawrzeć ślub w przeuroczej górskiej kaplicy. Philipp czeka już z gośćmi. Bea pomaga pannie młodej w ostatnich przygotowaniach i ją pociesza. Powodem smutku jest to, że ojciec Susanne, który nie lubi jej narzeczonego, do tej pory się nie zjawił. Susanne prosi Beę o kilka chwil samotności. Bea niczego nie podejrzewa. Susanne znika jednak bez śladu. Andreas Marthaler pomaga Emilie przy pracach gospodarskich. Dzwoni do niego zdenerwowana Bea. Andreas i Michael wskakują do śmigłowca i rozpoczynają poszukiwania zbiegłej narzeczonej. Niestety, bez powodzenia.

Czas trwania: 44min. / DE / 2009 / serial familijny
2020-07-04 14:55 Górscy ratownicy, odc. 14: Ryzykowny romans Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Andreas Marthaler chciałby spełnić swoje wielkie marzenie. Zamierza jeszcze raz wejść na K2 w Himalajach. Zaczyna więc ostro trenować. Jednego sponsora tej niezwykle kosztownej ekspedycji już znalazł. To Moritz, który wcześniej finansował wydanie jego książek. Żeby dogadać szczegóły przedsięwzięcia, Moritz przyjeżdża do Ramsau. Lokuje się w pensjonacie Marthaler wraz ze swoją żoną, Sybille, swoim doradcą podatkowym, Ralfem, i jego żoną, Laurą. Przed rozpoczęciem negocjacji Moritz, Ralf i Laura chcą wejść z Andreasem na Dachstein.

Czas trwania: 44min. / DE / 2009 / serial familijny
2020-07-04 13:55 Górscy ratownicy, odc. 13: Zaginiona bez śladu Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Andreas wykorzystuje wolny dzień i wchodzi na Dachstein. Na szczycie stoi krzyż upamiętniający tragiczną śmierć przyjaciela Andreasa, Stefana. Tu Andreas czuje bliskość Stefana i zaczyna z nim rozmawiać. W drodze powrotnej spotyka grupę młodych kolarzy górskich. Wśród nich, ostatnia w „peletonie”, jest Jenny Steinhöfel, która w pewnej chwili zsuwa się po zboczu nie zauważona przez przyjaciół. Jest zamroczona. Nie podnosi się. Uspokaja się, kiedy na pomoc przybywa Sebastian Krassner, pracownik kolejki linowej. Kiedy Sebastian dowiaduje się, kim jest ranna dziewczyna, przenosi ją do pomieszczenia służbowego techników.

Czas trwania: 44min. / DE / 2009 / serial familijny
2020-07-04 13:00 Górscy ratownicy, odc. 12: Przymusowe lądowanie Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Andreas Marthaler i jego kolega, ratownik górski, Tobias, nie wierzą własnym oczom. Naprawiając barierki nad stromym zboczem zobaczyli spadającą całkiem blisko awionetkę. Ruszają w kierunki miejsca wypadku. Tam trwa już akcja ratunkowa. Kobieta siedząca obok pilota wyszła z wypadku bez poważniejszych obrażeń. Starszy od niej pilot nie stracił przytomności, ale jest ciężko ranny. Kobieta wyciąga go z wraka samolotu i układa w bezpiecznym miejscu. Potem łapie za aktówkę leżącą w maszynie i szybko się oddala. Po chwili pojawiają się Andreas i Tobias. Natychmiast orientują się, że na pokładzie musiała być jeszcze jedna osoba.

Czas trwania: 44min. / DE / 2009 / serial familijny
2020-07-04 12:05 Górscy ratownicy, odc. 11: Utracony syn Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Andreas Marthaler pomaga Ronaldowi i Florianowi w przygotowaniach do bicia rekordu. Obaj są zauroczeni niezwykle trudną trasą wspinaczkową. Aktualnymi mistrzami są Andreas i jego zmarły przyjaciel, Stefan. Emilie Hofer jest nieszczęśliwa. W ostatniej chwili udało jej się spowodować odroczenie licytacji należącej do niej posiadłości. Emilie nie wie jednak, jaka tajemnica kryje się za niespodziewanym przypływem pieniędzy, które jej zmarły mąż pożyczył na krótko przed śmiercią od banku. Wysiłek ostatnich tygodni ma swoją cenę. Emilie ląduje w szpitalu po załamaniu nerwowym.

Czas trwania: 43min. / DE / 2009 / serial familijny
2020-06-27 15:45 Górscy ratownicy, odc. 10: Ucieczka Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Wkrótce odbędzie się licytacja gospodarstwa Emilie. Andreas i jego dziewczyna, Sara, są coraz bliżej przenosin do Arizony. Zanim jednak to się stanie, Andreas pomaga Emilie w przygotowaniach do czekającej ją bolesnej przeprowadzki. Utrata domu oznacza dla Emilie i jej dzieci niepewną przyszłość. Emilie chwyta się ostatniej deski ratunki. Odwiedza Petera Herbrechtera, burmistrza i hotelarza, który od dawna ma ochotę na jej posiadłość. Chciałby zbudować tam kolejkę linową. Zrozpaczona Emilie prosi go, żeby odkupił jej ziemię i dom za wcześniej ustaloną cenę. Herbrechter odrzuca propozycję.

Czas trwania: 43min. / DE / 2009 / serial familijny
2020-06-27 14:50 Górscy ratownicy, odc. 9: Przyjacielska pomoc Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Andreas Marthaler (Martin Gruber) ma gościa. Odwiedził go jego przyjaciel, Sebastian, z którym zdobył Nanga Parbat. Sebastian proponuje ostatnią wspólną wspinaczkę. Jest skazany na śmierć. Z guzem mózgu nie przeżyje dłużej niż kilka miesięcy. Teraz marzy tylko o wspólnej wyprawie na Dachstein. Jeżeli wejdą na szczyt, ich trasa zostanie nazwana jego imieniem. Byłaby to spuścizna, której tak bardzo pragnie Sebastian. Andreas nie może nie spełnić ostatniego życzenia przyjaciela. Zmienia jednak zdanie, kiedy pojawia się żona Sebastiana, Julia, i opowiada dającej nadzieję na przeżycie chemioterapii.

Czas trwania: 43min. / DE / 2009 / serial familijny
2020-06-27 13:55 Górscy ratownicy, odc. 8: Niebezpieczne ścieżki Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Andreas Marthaler i jego dziewczyna, Sarah, znajdują w końcu czas na romantyczną wycieczkę. Kończy się ona jednak bardzo szybko. W ich kierunki biegnie przerażona Anne, szesnastoletnia córka Michaela, ratownika górskiego. Jej chłopak, Max, wszedł bez zabezpieczenia na stromą ścianę i za chwilę może spaść. Po udanej akcji ratunkowej Andreas odwozi Anne do domu. Anne opowiada mu, że ta „wycieczka” była częścią gry zwanej „geocachingiem”, w której uczestniczyli Anne, jej chłopak Max i Tim. To rodzaj współczesnych podchodów, w których na podstawie współrzędnych geograficznych dociera się do celu. Andreas nie może zrozumieć, że uczestnicząc w tej zabawie można ryzykować swoje życie.

Czas trwania: 43min. / DE / 2009 / serial familijny
2020-06-27 13:00 Górscy ratownicy, odc. 7: Akt rozpaczy Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Podczas wyznaczania trasy wspinaczkowej Andreas Marthaler spotyka parę, która nie sprawia wrażenia szczęśliwej. Andreas nie może wiedzieć, że to kobieta porwana przez swojego byłego, chorobliwie zazdrosnego partnera. Niedługo potem Michael, pilot górskiego pogotowia ratowniczego, dostrzega na dnie jednego z wąwozów nieruchome ciało. Grupa ratowników dociera do miejsca wypadku i znajduje ciężko rannego mężczyznę. Bea udziela mu pierwszej pomocy, a Andreas rusza na poszukiwania drugiej ofiary. Pozostawiony sprzęt wspinaczkowy wskazuje na to, że ranny mężczyzna nie był sam. Gdzie jest druga osoba i dlaczego mężczyzna spadł z urwiska?

Czas trwania: 43min. / DE / 2009 / serial familijny
2020-06-27 12:05 Górscy ratownicy, odc. 6: Promyk nadziei Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Znów wróciły radość i ulga. Dziewczyna Andreasa, Sara, wyszła ze śpiączki po ciężkim wypadku samochodowym. Kolejne badania w klinice dają aniołowi stróżowi Sary najlepsze oceny. Przeszczęśliwy Andreas zabiera Sarę do pensjonatu Marthaler. Tobias stawia poważne zarzuty swojemu ojcu, Peterowi Herbrechterowi, który nie bacząc na trudną sytuację Emilie, chce zgarnąć jej gospodarstwo. Do stacji górskiego pogotowia ratowniczego zgłasza się zrozpaczona Vera. Poprzedniego dnia znikł jej mąż.

Czas trwania: 43min. / DE / 2009 / serial familijny
2020-06-20 15:50 Górscy ratownicy, odc. 5: Oszustwo Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Andreas Marthaler bardzo się martwi o swoją dziewczynę, Sarę, która została ciężko ranna w wypadku samochodowym i leży w śpiączce. Lekarze ciągle nie są pewni, czy przeżyje. Ojciec, ciotka i przyjaciele z górskiego pogotowia ratowniczego próbują pocieszyć Andreasa, ale on i tak czuje się współwinny nieszczęściu. Dobra atmosfera nie panuje również w gospodarstwie Emilie. Wdowa po Stefanie - najlepszym przyjacielu Andreasa - ma kłopoty finansowe. Andreasowi udało się wprawdzie załatwić w banku odroczenie licytacji, ale tylko na sześć tygodni.

Czas trwania: 43min. / DE / 2009 / serial familijny
2020-06-20 14:55 Górscy ratownicy, odc. 4: To, co pozostanie Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Peter Herbrechter ma nowych gości. Do jego hotelu wprowadzają się znajomi z dawnych lat: jego przyjaciel Manfred Rostetter z synem Georgiem. Peter i Manfred już jako młodzi ludzie nie przepuścili okazji, żeby zmierzyć swoje siły. Teraz przebijają się umiejętnościami swoich synów. Peter nie wierzy jednak w opowieść Manfreda i zamierza zweryfikować jej prawdziwość. Szybko się okazuje, że Georg od lat okłamuje swojego ojca. Manfred i Georg wraz z synem Petera, Tobiasem, ruszają na wspinaczkę. Podczas trudnego podejścia dochodzi do ostrej wymiany zdań na temat kłamstw Georga, który naraża ekipę na niebezpieczeństwo.

Czas trwania: 44min. / DE / 2009 / serial familijny
2020-06-20 14:00 Górscy ratownicy, odc. 3: Teraz albo nigdy Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Thomas Wiedhain i Karsten Meinert zatrzymują się w pensjonacie Marthaler. Łączy ich coś więcej niż tylko przyjaźń, chociaż Karsten ma żonę i dzieci. Narastający od dawna konflikt w końcu wybucha, ponieważ Thomas ma dość tajemnic. Mocno wzburzony wypada z pensjonatu. Nie bacząc na nadciągająca burzę pędzi w kierunku gór.

Czas trwania: 44min. / DE / 2009 / serial familijny
2020-06-20 13:00 Górscy ratownicy, odc. 2: Bolesne wspomnienie Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Andreas Marthaler podjął już decyzję. Chce dotrzymać obietnicy danej przyjacielowi, Stefanowi, który zginął podczas akcji ratunkowej w górach. Wprowadza się do stojącego przy domu Emilie kampera, który ratownicy górscy dali w prezencie ślubnym młodej parze. Osierocona rodzina nie ułatwia życia Andreasowi. Emilie i Lukas obwiniają go o śmierć Stefana; ciągle nie potrafią mu wybaczyć. Kiedy pogrążony w smutku Andreas postanawia się wyprowadzić, Emilie próbuje go od tego odwieść. Sama w gospodarstwie nie dałaby sobie przecież rady.

Czas trwania: 44min. / DE / 2009 / serial familijny
2020-06-20 12:05 Górscy ratownicy, odc. 1: Obietnica Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Uprawiający wspinaczkę ekstremalną Andreas Marthaler zjawia się po trzech latach nieobecności w swojej rodzinnej miejscowości w Styrii. Będzie świadkiem na ślubie swojego najlepszego przyjaciela, Stefana Hofera, szefa tamtejszego górskiego pogotowia ratowniczego, i jego przyszłej żony, pani Emilie. Para młodych ma już dwoje dzieci. To mają być ostatnie dni Andreasa w jego dawnej ojczyźnie. Andreas ma ambitne plany. Razem ze swoją dziewczyną, Sarą, chcą otworzyć szkołę wspinaczki przy Wielkim Kanionie. Dochodzi jednak do nieszczęśliwego wypadku i wszystko toczy się inaczej, niż zostało zaplanowane.

Czas trwania: 44min. / DE, AT / 2009 / serial familijny

Górscy ratownicy gdzie obejrzeć?

Górscy ratownicy można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: Romance TV

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry