Reklama

Górski lekarz godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Górski lekarz w TV - najbliższe emisje

+ Obserwuj

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Górski lekarz będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 3 lipca 2020 (Piątek)
22:50 Zakończone  Górski lekarz, odc. 17: Instynkt macierzyński Logo Romance TV
Program TV na 6 lipca 2020 (Poniedziałek)
22:55 Górski lekarz, odc. 18: Upadek Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Wkrótce uroczyste otwarcie nowej restauracji Susanne. Z tej okazji Lilli namawia Hansa do wspólnych zakupów. Hans pilnie potrzebuje nowych ubrań! Lilli dba o niego bardzo intensywnie. Jej zaangażowanie w życie ojca aż rzuca się w oczy. Chce być osobą niezastąpioną po to, żeby jej ojciec zapomniał o Klarze i już na zawsze został z córką. Ale Hans nie potrafi zapomnieć o Klarze.

Czas trwania: 44min. / DE / 2008 / serial obyczajowy
Reklama
Program TV na 7 lipca 2020 (Wtorek)
22:55 Górski lekarz, odc. 19: Głupota Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Zwyciężczynie castingu na modelki przyjeżdżają do Ellmau, żeby uczestniczyć w sesji zdjęciowej na tle bajecznego, górskiego krajobrazu. Organizator napotyka jednak na problemy. Jedna z modelek gorzej się poczuła i istnieje obawa, że trzeba ją będzie zastąpić. Wezwano Martina, który ma postawić młodą damę na nogi. Martin przypuszcza, że modelka cierpi na anoreksję. Również badania szpitalne nie dają podstaw do postawienia innej diagnozy. Dr Kahnweiler pozwala pacjentce opuścić szpital. Wątpliwości pojawiają się dopiero wtedy, gdy stan dziewczyny znacznie się pogorszył i na podobne dolegliwości zapada jej koleżanka.

Czas trwania: 44min. / DE / 2008 / serial obyczajowy
Program TV na 8 lipca 2020 (Środa)
22:55 Górski lekarz, odc. 20: Dzieci Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Na zboczach góry Wilder Kaiser, na pikniku zorganizowanym przez Stefanie, znika bez śladu jej córka, sześcioletnia Maria. Natychmiast zostają wezwani Martin i ratownicy górscy. Tworzy się także grupa poszukiwawcza. Martin odwozi załamaną matkę do domu. Od jej męża, Michaela, dowiaduje się, że mała Maria już od dawna nie żyje. Martin kieruje fantazjującą kobietę na obserwację psychiatryczną. Lekarze stwierdzają ciężkie zaburzenia pourazowe i chcą zatrzymać Stefanie na czas nieokreślony. Martin jest zdania, że stan psychiczny kobiety ma organiczne przyczyny.

Czas trwania: 44min. / DE / 2008 / serial obyczajowy
Program TV na 9 lipca 2020 (Czwartek)
22:50 Górski lekarz, odc. 21: Prawdy Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Zbliżają się urodziny Romana Melchingera, mentora Martina Grubera. Martin chce zorganizować dla niego przyjęcie-niespodziankę. Główną atrakcją wieczoru ma być występ sławnej piosenkarki, Antonii Nachtweih, która miała kiedyś z Romanem romans. Antonia jest zaręczona ze swoim pianistą, Konstantinem Kordesem, młodszym od niej o 20 lat. Antonia chce wyglądać młodo i podobać się Konstantinowi. Zażywa więc tajemnicze tabletki i jest na ścisłej diecie. Podczas przygotowań do przyjęcia traci przytomność. To, co początkowo wygląda na chwilę słabości, przemienia się w coś, co zagraża życiu kobiety.

Czas trwania: 44min. / DE / 2008 / serial obyczajowy
Program TV na 10 lipca 2020 (Piątek)
22:55 Górski lekarz - Przez lodowe szczyty, część 1 Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Jeden z ratowników górskich nie może pełnić służby. Zastępuje go Martin i razem ze swoim bratem Hansem ruszają w góry, żeby rozbić groźny, śnieżny nawis. Detonacja ładunku wybuchowego się nie udała i zagrożenie lawiną jest teraz jeszcze większe. Bracia i ratownicy muszą wracać.

Czas trwania: 44min. / DE / 2009 / serial obyczajowy
Program TV na 13 lipca 2020 (Poniedziałek)
22:50 Górski lekarz - Przez lodowe szczyty, część 2 Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Martin odwozi do klasztoru 14-letniego Larsa, który próbował ukraść jego samochód. Kiedy jednak poznaje tragiczne losy sieroty, składa przeoryszy propozycję, dzięki której policja i firma ubezpieczeniowa nie dowiedzą się o sprawie. Lars odpracuje szkody w gospodarstwie rolnym Gruberów.

Czas trwania: 44min. / DE / 2009 / serial obyczajowy
Program TV na 14 lipca 2020 (Wtorek)
22:55 Górski lekarz, odc. 23: Między młotem a kowadłem Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Martinowi nie jest łatwo. Andrea Junginger czuje się urażona tym, że ojcem dziecka Susanne jest, być może, Martin, i zrywa z nim kontakty. Również Lilli jest poruszona wiadomością, że będzie mieć, być może, młodsze rodzeństwo. Lisbeth martwi się o swoją wnuczkę. Na domiar złego, hurtownik, który dostarcza towar do sklepów ze zdrową żywnością, chce wycofać się ze współpracy z gospodarstwem Gruberów. Powód? Laboratorium wykryło w próbkach ziemi pobranych z ich pól obecność niedozwolonych pestycydów. Hans podejrzewa o tę intrygę swojego sąsiada, Arthura Distelmeiera.

Czas trwania: 44min. / DE / 2009 / serial obyczajowy
Reklama
Program TV na 15 lipca 2020 (Środa)
22:55 Górski lekarz, odc. 24: Pojedynki Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Susanne leży w szpitalu. Po upadku pojawiły się wczesne skurcze. Martin bardzo się martwi, ale Susanne miała szczęście i nic już nie zagraża ciąży. Mimo to radość Susanne jest niepełna. Jej małżeństwo jest zagrożone, bo ciągle nie wiadomo, kto jest ojcem jej dziecka. Niestety, test na ojcostwo musi zostać odłożony, ponieważ mógłby zagrozić życiu nienarodzonego dziecka. Jörg wraca na jakiś czas na pokład swojej łodzi. Martin chce z nim porozmawiać, ale Jörg jest zbyt wzburzony. Nie ma ochoty na rozmowę z potencjalnym ojcem dziecka Susanne. Ich dyskusję przerywa akcja ratownicza. Franka Röskau trenuje z grupą freediverów na Achensee.

Czas trwania: 43min. / DE / 2009 / serial obyczajowy
Program TV na 16 lipca 2020 (Czwartek)
22:50 Górski lekarz, odc. 25: Oskarżony Logo Romance TV

Opis (streszczenie): U Gruberów same kłopoty. Lilli nie chce chodzić do szkoły. Zazwyczaj bardzo opanowana Lisbeth traci głowę i Martin musi teraz pracować w przychodni i zajmować się gospodarstwem. Wszystko dlatego, że Hans został aresztowany za próbę zabójstwa. Martin prosi o pomoc Andreę. Prawniczka ma udowodnić, że Arthur Distelmeier uległ nieszczęśliwemu wypadkowi. Andrea musi walczyć z prokuratorem Pfaffenbergiem. Ten chorobliwie ambitny karierowicz chce za wszelką cenę na długie lata wysłać Hansa do więzienia. Martin chce uchronić brata przed pobytem za kratami i na własną rękę szuka uniewinniających go dowodów.

Czas trwania: 44min. / DE / 2009 / serial obyczajowy
Program TV na 17 lipca 2020 (Piątek)
22:55 Górski lekarz, odc. 26: Zrządzenie losu Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Hans wychodzi na wolność! Martin udowodnił jego niewinność w sprawie Distelmeiera. Tyle tylko, że sporo go to kosztowało. Ważą się losy jego pozwolenia na wykonywanie zawodu. Górski lekarz zostaje oskarżony o stosowanie niekonwencjonalnych metod i łamanie przepisów. Izba Lekarska ma zadecydować, czy będzie mógł dalej leczyć. Mimo tymczasowego zakazu wykonywania zawodu Martin opiekuje się Lisą Neugebauer, szkolną koleżanką Lilli. 13-stolatka uciekła z domu, żeby mieszkać na kempingu z Niklasem, swoim 17-stoletnim chłopakiem. Lisa spędza krótki, romantyczny urlop, podczas którego dopada ją jakaś choroba. Martin próbuje rozwiązać zagadkę. Skąd te skurcze w jamie brzusznej i dziwna wysypka?

Czas trwania: 43min. / DE / 2009 / serial obyczajowy
Program TV na 20 lipca 2020 (Poniedziałek)
22:50 Górski lekarz, odc. 27: Altruista Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Test na ojcostwo dał wszystkim pewność. Martin Gruber nie jest ojcem dziecka Susanne. Ulga nie trwa jednak długo, ponieważ Jörg, ojciec nienarodzonego dziecka, znikł i nie można się do niego dodzwonić. On ciągle pozostaje w błędnym przekonaniu, że Susanne będzie mieć dziecko z Martinem. Susanne dostaje list pożegnalny. Dowiaduje się z niego, że Jörg chce wrócić do Kilonii. Susanne chce go zatrzymać. Wsiada do samochodu i pędzi na lotnisko. Również Martin rusza w tym samym kierunku. Dochodzi do groźnego wypadku. Martin jest przerażony. Samochód, który kilka razy koziołkował, należy do Susanne.

Czas trwania: 43min. / DE / 2009 / serial obyczajowy
Program TV na 21 lipca 2020 (Wtorek)
22:55 Górski lekarz, odc. 28: Nowy porządek Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Susanne jest pogrążona w rozpaczy. Musi pochować swoje upragnione dziecko. Martin Gruber i Jörg chcieliby ją wesprzeć, ale Susanne nie chce nikogo widzieć. Nie może wybaczyć Jörgowi, obwinia go o pośrednie spowodowanie wypadku i śmierć dziecka. Chce, żeby Jörg usunął się z jej życia. Małżeństwo Susanne kończy się tragicznie. Natomiast Lilli Gruber jest po raz pierwszy poważnie zakochana. Hansowi zupełnie się to nie podoba. W domu Gruberów co chwila wybuchają kłótnie.

Czas trwania: 44min. / DE / 2009 / serial obyczajowy
Program TV na 22 lipca 2020 (Środa)
22:55 Górski lekarz, odc. 29: Niebezpieczna wściekłość Logo Romance TV

Opis (streszczenie): U Gruberów ciągle nie ma spokoju. Hans i Lilli sprzeczają się niestrudzenie o Sebastiana Lecha, bożyszcze Lilli. Hans jest zazdrosny i zatroskany. Unika Sebastiana i jest przekonany, że Lilli dozna wkrótce bolesnego zawodu. Lilli jest uparta i nie chce słuchać ojcowskich przestróg. Ciągłe kłótnie źle wpływają na członków rodziny, a nawet mają wpływ na relacje Hansa z jego dziewczyną, Klarą Hoffmann. Córka Klary, Sarah, jest również zapatrzona w Sebastiana, a ten nie ma zamiaru przepuścić takiej okazji. Lilli dowiaduje się o zdradzie i przypiera ojca do muru: albo ona albo Klara i Sarah.

Czas trwania: 44min. / DE / 2009 / serial obyczajowy
Program TV na 23 lipca 2020 (Czwartek)
22:55 Górski lekarz, odc. 30: Wszystko albo nic Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Lisbeth Gruber ma urodziny. Ale nawet w dniu jej święta w domu panuje ciężka atmosfera. Lilli jest ciągle zła na Sarę, córkę dziewczyny Hansa, Klary Hoffmann. Niedawno Sarah odbiła Lilli chłopaka. Sytuacji nie łagodzi również wiadomość, że Martin i Andrea Junginger chcą zamieszkać razem i Martin ma zamiar wyprowadzić się z domu. Przychodzi wezwanie o pomoc. Stefana Wedekinda, jego żonę Melanie i ich syna Philippa zaskoczyło w górach załamanie pogody. Hans i Martin docierają do wystraszonej rodziny i wtedy wydarza się coś strasznego. Melanie zostaje porażona piorunem.

Czas trwania: 43min. / DE / 2009 / serial obyczajowy
Reklama
Program TV na 24 lipca 2020 (Piątek)
22:50 Górski lekarz, odc. 31: Upadek Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Lisbeth Gruber wróciła z weekendu w spa z towarzystwem. Dom Gruberów zaszczycił swoją obecnością krytyk kulinarny Klaus Hellmann. Lisbeth i Klaus są w siebie zapatrzeni. Martin, Hans i Lilli nie bardzo wiedzą, jak mają traktować gościa, a przede wszystkim Lisbeth, która przeżywa drugą młodość. Bracia nie mają czasu oswoić się z nową sytuacja, ponieważ zostają wezwani do wypadku w górach. Przewodnik górski Erik dostał trudnych do wytłumaczenia drgawek. Wcześniej nie zdołał zapobiec wypadkowi jednego ze wspinaczy.

Czas trwania: 44min. / DE / 2009 / serial obyczajowy
Program TV na 27 lipca 2020 (Poniedziałek)
22:50 Górski lekarz, odc. 32: Drżenie serca Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Hans nie może pogodzić się z tym, że Klara nie przyjęła jego oświadczyn. Zaniedbuje gospodarskie obowiązki. Martin jest również zasmucony. Mały Jonas Ellert, który stracił rodziców w wypadku w górach, ma trafić do domu dziecka. Zostanie tam, dopóki nie będzie go mógł przygarnąć jego wuj. Martin, który obwinia się o śmierć rodziców Jonasa, prosi o pomoc jego rodzinę i swoją dziewczynę, Andreę. Chce skłonić Urząd do Spraw Młodzieży do pozostawienia chłopaka w domu Gruberów. Tam mógłby uporać się z tragicznymi wspomnieniami.

Czas trwania: 44min. / DE / 2009 / serial obyczajowy
Program TV na 28 lipca 2020 (Wtorek)
22:50 Górski lekarz, odc. 33: Przymusowe lądowania Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Życie nie rozpieszcza rodziny Gruberów i nie zawsze jest im wesoło. Hans rozumie wątpliwości Klary. Cierpi jednak, bo dała mu kosza, a on ma już dość życia na kocią łapę. Wydaje się, że para ostatecznie się rozstanie. Również Lisbeth, która po długim czasie znów się zakochała, przeżywa gorzkie rozczarowanie. Jej ukochany, Klaus Hellmann, jest hochsztaplerem. Jako krytyk kulinarny posługuje się przy ocenie restauracji podejrzanymi metodami. Lisbeth czuje się oszukana. Jest wściekła i postanawia poważnie porozmawiać z Klausem.

Czas trwania: 44min. / DE / 2009 / serial obyczajowy
Program TV na 29 lipca 2020 (Środa)
22:50 Górski lekarz, odc. 34: Pożegnanie Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Martin Gruber ma niespodziewanego gościa. Odwiedziła go jego była narzeczona, Julia Denson, która przyleciała z USA, żeby zoperować ukochanego bratanka profesora Boeninga. Podczas operacji pojawia się problem. Julii coraz mocniej drży jedna dłoń. Do akcji musi wkroczyć Martin. Potem namawia Julię na badania kontrolne. Przerażony stwierdza w mózgu Julii szybko postępujące ogniska destrukcji. Szuka przyczyn takich zmian chorobowych, ale wydaje się, że dla jego dawnej miłości nie ma już ratunku.

Czas trwania: 43min. / DE / 2009 / serial obyczajowy
Program TV na 30 lipca 2020 (Czwartek)
22:45 Górski lekarz, odc. 35: Przykre przebudzenie Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Lisbeth Gruber ma ze swoimi synami same kłopoty. Całe Ellmau plotkuje o Hansie i rejestratorce z przychodni Martina, Nicole. Oboje włóczą się po knajpach i topią w alkoholu zgryzoty Hansa związane z nieszczęśliwą miłością do Klary, która w końcu się o tym dowiaduje. Rozstała się wprawdzie z Hansem, ale jest zazdrosna i wściekła. Niestety, jest również uparta i dlatego nie chce jeszcze raz porozmawiać z Hansem o ich związku. W sprawę angażuje się Lisbeth i próbuje pośredniczyć między skłóconymi.

Czas trwania: 43min. / DE / 2009 / serial obyczajowy
Program TV na 31 lipca 2020 (Piątek)
22:55 Górski lekarz, odc. 36: Gorzka prawda Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Martin zdradził Andreę i gryzie go teraz sumienie. Nie chce jej okłamywać, ale wie, że straciłby ją, gdyby wyznał jej prawdę. Również Hans odwodzi go od spowiedzi. Martin odwozi Lilli do szkoły. Dziewczynka zauważa, że coś jest z nim nie w porządku. Ale dr Gruber wszystko bagatelizuje. W drodze powrotnej dokonuje przerażającego odkrycia. Mała Anna Volkert z wielką odwagą schodzi po stromym zboczu. Mimo ciężkich obrażeń dziewczynka zdaje się nie czuć bólu. Czy chodzi o defekt genetyczny? A może Anna, dziecko adoptowane przez Volkertów, chce zwrócić na siebie uwagę?

Czas trwania: 44min. / DE / 2009 / serial obyczajowy
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Górski lekarz. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Górski lekarz w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Górski lekarz.

Poprzednie emisje Górski lekarz w telewizji


Emisja Górski lekarz miała miejsce:

2020-07-03 22:50 Górski lekarz, odc. 17: Instynkt macierzyński Logo Romance TV
Czas trwania: 44min. / DE / 2008 / serial obyczajowy
2020-07-02 22:55 Górski lekarz, odc. 16: Błędy brzemienne w skutki Logo Romance TV

Opis (streszczenie): W domu Gruberów panuje napięta atmosfera. Martin i Hans są wzburzeni po poważnej dyskusji i uważają, że nie da się zorganizować zaproponowanej przez Lisbeth rodzinnej, niedzielnej wycieczki. Jednak Lisbeth się upiera. W końcu ma do przekazania nowiny. Ma zamiar na poważnie zająć się uprawą ziół leczniczych, żeby doprowadzić do porządku finansową sytuację rodziny.

Czas trwania: 43min. / DE / 2008 / serial obyczajowy
Reklama
2020-07-01 22:55 Górski lekarz, odc. 15: Życie wewnętrzne Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Kłopoty finansowe Gruberów zostały zażegnane. Roman chyba niepotrzebnie sprzedał swój dom, żeby pomóc Martinowi i jego rodzinie. Teraz pora na ruch Martina. Trzeba ratować gabinet i dom rodzinny Romana. Martin musi przekonać Kahnweilera do odstąpienia od umowy. Jednak Kahnweiler nie ma takiego zamiaru. Planuje remont domu i zaadaptowanie go na ekskluzywną klinikę urody.

Czas trwania: 44min. / DE / 2008 / serial obyczajowy
2020-06-30 22:55 Górski lekarz, odc. 14: Tylko jeden dom Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Kryzys finansowy Gruberów wydaje się nareszcie pokonany. Roman Melchinger postanawia sprzedać gabinet, a zarobione pieniądze oddać do dyspozycji Gruberom. Będą mogli do końca spłacić kredyt. Kiedy jednak Martin, zgodnie z wyznaczonym terminem, chce wpłacić pozostałą sumę, spotyka go przykra niespodzianka. Pracownik banku, Ohlmüller, nie zjawia się na umówionym spotkaniu i zaraz potem zostaje wdrożone postępowanie egzekucyjne. Czyżby sprzedaż gabinetu miała nic nie pomóc? Ohlmüller rusza na samotną wspinaczkę górską. Chce się odprężyć i być daleko, kiedy zacznie go szukać Martin Gruber. Ohlmüller szybko przekonuje się, że była to bardzo zła decyzja.

Czas trwania: 44min. / DE / 2008 / serial obyczajowy
2020-06-29 22:55 Górski lekarz, odc. 13: Ból rozstania Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Zbliża się dzień pożegnania z Julią. Przed jej powrotem do Nowego Jorku Martin zaprasza ją na wspólną kolację. Bardzo dobrze zrobi mu oderwanie myśli od codziennych problemów i rozmowa z przyjaciółką.

Czas trwania: 44min. / DE / 2008 / serial obyczajowy
2020-06-26 22:55 Górski lekarz, odc. 12: Zaostrzenia Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Była narzeczona Martina, Julia, przyjeżdża na jego prośbę do. Jest onkolożką i specjalistką w dziedzinie badań nad chorobami nowotworowymi. Ma pomóc w leczeniu ciężko chorego Jörga Dreiseitla. Rok po rozstaniu atmosfera jest napięta. Nie poprawia się, kiedy Martin wyznaje Julii, że kocha żonę ich pacjenta. Jörg jest w stanie terminalnym, ale jest powód do spekulacji. I rzeczywiście: Julia również stwierdza pewne nieścisłości. Ale do postawienia prawidłowej diagnozy jest jeszcze długa droga. Martin, Julia i Kahnweiler nie raz zapędzą się w ślepą uliczkę.

Czas trwania: 43min. / DE / 2008 / serial obyczajowy
2020-06-25 22:55 Górski lekarz, odc. 11: Ojcowie Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Znikł Jörg! Susanne obawia się, że się utopił. Ratownicy nie zjawią się tak prędko, więc kobieta rozpoczyna akcję poszukiwawczą z Martinem i Hansem. W końcu znajdują Jörga, który bez oznak życia leży w trzcinach.

Czas trwania: 44min. / DE / 2008 / serial obyczajowy
2020-06-24 22:55 Górski lekarz, odc. 10: Objawy zatrucia Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Płonie stodoła! Pojawiają się Martin i Hans, słyszą krzyki Lilli, która wzywa pomocy. Martin wpada do stodoły, żeby ratować córkę. Wyciąga ją, ale dowiaduje się, że w środku został szkolny kolega Lilli, Paul. Teraz stodoła płonie już jak pochodnia. Martinowi udaje się wyciągnąć małego Paula tylko dzięki pomocy Hansa. Jeszcze nikt nie wie, jaki wpływ na rodzinę Gruberów będzie mieć pożar.

Czas trwania: 43min. / DE / 2008 / serial obyczajowy
2020-06-22 22:55 Górski lekarz, odc. 9: Na dobre i na złe Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Martin i Hans delektują się poranną wycieczką w góry. Obaj mają złamane serca. Hans nie może zapomnieć o pielęgniarce Martina, Christinie, która wróciła do Hamburga. Martin czuje się odstawiony na boczny tor przez Susanne, której mąż (Jörg) wrócił do Ellmau. Rozmowę braci przerywa krzyk. Marja Otto zsunęła się po zboczu i zawisła na niewielkim, skalnym występie. Martin i Hans próbują wybawić ją od śmiertelnego zagrożenia. Niestety, dochodzi do kolejnego nieszczęścia. Hans zostaje trafiony w głowę kamieniem i nieruchomieje na stromym zboczu.

Czas trwania: 44min. / DE / 2008 / serial obyczajowy
2020-06-19 23:00 Górski lekarz, odc. 8: Puszczaj i trzymaj Logo Romance TV

Opis (streszczenie): W lesie znaleziono ciężko ranną kobietę. Jej wybawcy są bardzo zdziwieni, kiedy dowiadują się od niej, że została zaatakowana przez ogromnego niedźwiedzia. Początkowo Martin podejrzewa odurzenie narkotykami. Potem jednak u pacjentki pojawiają się objawy wścieklizny. To jakby wyrok śmierci. Lekarz prowadzący pacjentkę rezygnuje i chce przerwać leczenie. Jednak Martin desperacko próbuje wykluczyć zakażenie wścieklizną.

Czas trwania: 44min. / DE / 2007 / serial obyczajowy
2020-06-18 22:55 Górski lekarz, odc. 7: Mroczna przeszłość Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Młody mężczyzna traci przytomność po upadku. Spędza noc pod gołym niebem, ale rano jest w stosunkowo dobrej formie. Ratownikom skarży się tylko na niegroźne ponoć objawy. Martin chce się jednak upewnić i zdobywa informacje na temat swojego pacjenta, Simona Jandla, którym interesuje się dwóch ponurych typków. Mają z pacjentem Martina jakieś porachunki.

Czas trwania: 44min. / DE / 2007 / serial obyczajowy
2020-06-17 22:55 Górski lekarz, odc. 6: Więzy rodzinne Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Podczas wędrówki po jaskiniach wypadkowi ulegają dwie siostry. Skutki akcji ratowniczej górskiego pogotowia ratunkowego odczuje również Martin. Lekarz stara się jak może, ale nie udaje mu się ustabilizować stanu jednej z ofiar wypadku. Młoda kobieta umiera. Martin wyklucza tak szybką śmierć wyłącznie na skutek obrażeń. Uważa, że to on nie sprostał zadaniu.

Czas trwania: 44min. / DE / 2007 / serial obyczajowy
2020-06-16 22:55 Górski lekarz, odc. 5: Pomocnik w ucieczce Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Martin ma problemy z pacjentką w zaawansowanej ciąży. Kobieta skarży się na przeziębienie. Bardzo niechętnie godzi się na gruntowne badania, po czym znika z gabinetu Martina.

Czas trwania: 44min. / DE / 2007 / serial obyczajowy
2020-06-15 22:55 Górski lekarz, odc. 4: Kłótnie i kwarantanna Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Ellmau przygotowuje się do Jarmarku Świętojańskiego. Spodziewani są liczni goście i jak każdego roku jest spora szansa na zrobienie fantastycznego interesu. Jednak jeden z gości zapada na groźną infekcję wirusową. Martin uważa, że należy odwołać imprezę. Cała wioska odwraca się przeciwko niemu.

Czas trwania: 44min. / DE / 2007 / serial obyczajowy
2020-06-13 12:05 Górski lekarz, odc. 191: Decyzja, część 2 Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Tine miała nadzieję, że choroba Thomasa spowoduje, iż mąż nie będzie się już nadwyrężał. Poza tym zbyt długo rezygnowała dla niego ze swych marzeń. Ale Thomas jest uparty i wcale nie zamierza zwolnić tempa życia. Tine coraz bardziej wątpi w sens dalszego związku. Sytuacja staje się dramatyczna, gdy u Thomasa oprócz typowych objawów pojawiają się dziwne wyniki badań krwi. Doktor Martin Gruber i Alexander Kahnweiler są nimi mocno zaniepokojeni.

Czas trwania: 45min. / DE / 2020 / serial familijny
2020-06-12 22:55 Górski lekarz, odc. 3: Zdecydowane cięcie Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Martinowi coraz bardziej podoba się życie na wsi. Oczarowuje go urok jego dawnej ojczyzny. Każdą wolną chwilę spędza ze swoją śliczną córką, Lilli. Kiedy już Martin oswoił się z myślą, że zostaje w Ellmau, jego przyjaciółka Julia zaskakuje go sensacyjną wiadomością…

Czas trwania: 44min. / DE / 2007 / serial obyczajowy
2020-06-11 22:55 Górski lekarz, odc. 2: Na rozdrożu Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Martin odkłada wyjazd z Ellmau, kiedy dowiaduje się, że być może jest biologicznym ojcem Lilli. Jej matka, Sonja, wyjawiła tę tajemnicę mentorowi Martina, Stefanowi Melchingerowi, na krótko przed swoja śmiercią.

Czas trwania: 43min. / DE / 2007 / serial obyczajowy
2020-06-10 22:55 Górski lekarz, odc. 1: Tęsknota za domem Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Chirurg z Tyrolu, Martin Gruber, po wielu latach pracy za granicą chce sprawić swojej matce urodzinową niespodziankę i złożyć jej krótką, niezapowiedzianą wizytę. Sielska, rodzinna miejscowość, jaką Martin zachował w pamięci, wcale nie jest aż tak spokojna i cicha. Bratanica Martina, Lilli, po wypadku samochodowym matki zostaje półsierotą.

Czas trwania: 44min. / DE / 2007 / serial obyczajowy
2020-06-09 12:30 Górski lekarz, odc. 191: Decyzja, część 2 Logo Romance TV
Czas trwania: 45min. / DE / 2020 / serial familijny
2020-06-08 20:00 Górski lekarz, odc. 191: Decyzja, część 2 Logo Romance TV
Czas trwania: 45min. / DE / 2020 / serial familijny
2020-06-08 12:30 Górski lekarz, odc. 190: Decyzja, część 1 Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Plany na przyszłość Tine Bühler i jej rodziny biorą w łeb, gdy Martin Gruber diagnozuje u Thomasa, męża Tine początki choroby Parkinsona. Jedyne, co zastanawia doktora to fakt, że wyniki badań krwi nie są typowe dla tej choroby. Życie prywatne Martina układa się natomiast pomyślnie. Razem z Anne postanowili, że tym razem nie zepsują swojego związku. Jest jeden warunek - mężczyzna ma się nie mieszać do gospodarstwa.

Czas trwania: 45min. / DE / 2020 / serial familijny
2020-06-06 15:55 Górski lekarz, odc. 190: Decyzja, część 1 Logo Romance TV
Czas trwania: 45min. / DE / 2020 / serial familijny
2020-06-06 14:55 Górski lekarz, odc. 189: Zagubione dusze, część 2 Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Martin Gruber podjął decyzję - nie wyjedzie razem z Franziską do Nowego Jorku, by wspierać ją w pracy w fundacji jej ojca. Chce zakończyć ten związek, bo doszedł do wniosku, że o wiele bardziej zależy mu na Anne i to z nią pragnie być. Natomiast Anne, która spędziła noc z Gregorem stoi przed trudnym wyborem. Gregor zaproponował jej bowiem współudział w produkcji Mleka Gruberów. Gdy Anne opowiada o tym planie Martinowi, ten za wszelką cenę chce przekonać ją, że Gregor nie będzie dobrym wspólnikiem. Czy doktorowi uda się odzyskać Anne?

Czas trwania: 45min. / DE / 2020 / serial familijny
2020-06-06 14:00 Górski lekarz, odc. 188: Zagubione dusze, część 1 Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Johann Eichholz jest samotnym starszym mężczyzną, który tak naprawdę znosi wyłącznie towarzystwo swojego psa Oskara. Podczas spaceru spotyka dziewiętnastoletnią sąsiadkę, Maję Körner. Johann nie wierzy swoim oczom: wygląda na to, że dziewczyna chce się targnąć na swoje życie. Udaje mu się temu zapobiec, ale w drodze powrotnej do wsi skręca sobie stopę. Niechętnie przyjmuje pomoc Mai, a już fakt, że dziewczyna informuje o wypadku Martina Grubera, uważa za grubą przesadę. Bo w rzeczywistości to nie skręcona stopa jest prawdziwym problemem pana Eichholza.

Czas trwania: 45min. / DE / 2020 / serial familijny
2020-06-06 13:00 Górski lekarz, odc. 187: Wielki ziąb, część 2 Logo Romance TV

Opis (streszczenie): Dla gospodarstwa Gruberhof nadszedł dawno oczekiwany, wielki dzień. Anne po raz pierwszy zlewa tzw. Mleko Gruberów. Wprawdzie wszyscy nadal uważają, że Gregor nadmiernie angażuje się w pomaganie Anne, radość pokonuje jednak wszystkie wątpliwości. Teraz wszyscy z niecierpliwością czekają na wyniki sprzedaży. Lilli próbuje przekonać Martina, żeby rozmówił się z Franziską i zaczął wreszcie walczyć o Anne!

Czas trwania: 47min. / DE / 2020 / serial familijny
2020-06-06 12:05 Górski lekarz, odc. 186: Wielki ziąb, część 1 Logo Romance TV

Opis (streszczenie): W izbie wytrzeźwień przy komisariacie policji w Ellmau dochodzi do dramatycznego wydarzenia. Inspektor dzielnicowy Herbert Sattler zawiadamia Martina Grubera, że młody mężczyzna, Daniel Griesbach rzęzi, ma atak duszności i walczy o życie. Dzięki szybkiej interwencji doktora, który dokonuje tracheotomii, udaje się uniknąć tragedii. Wkrótce na komisariacie pojawia się adwokatka, która stawia Herbertowi Sattlerowi ciężkie zarzuty. Twierdzi, że dzielnicowy zbyt długo ignorował wołanie o pomoc jej klienta.

Czas trwania: 42min. / DE / 2020 / serial familijny
2020-06-05 20:00 Górski lekarz, odc. 190: Decyzja, część 1 Logo Romance TV
Czas trwania: 45min. / DE / 2020 / serial familijny
2020-06-05 12:30 Górski lekarz, odc. 189: Zagubione dusze, część 2 Logo Romance TV
Czas trwania: 45min. / DE / 2020 / serial familijny
2020-06-04 20:00 Górski lekarz, odc. 189: Zagubione dusze, część 2 Logo Romance TV
Czas trwania: 45min. / DE / 2020 / serial familijny
2020-06-04 12:30 Górski lekarz, odc. 188: Zagubione dusze, część 1 Logo Romance TV
Czas trwania: 45min. / DE / 2020 / serial familijny

Górski lekarz gdzie obejrzeć?


Górski lekarz można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: Romance TV

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Lata produkcji

Lista zawiera lata, w których powstawała audycja:

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry