Reklama

Gogglebox. Przed telewizorem godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Gogglebox. Przed telewizorem


Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Gogglebox. Przed telewizorem będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 2019-06-25
09:55 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 6, odc. 2/14 Logo TTV

Opis (streszczenie): Starzy znajomi z „Gogglebox” wracają przed telewizory! „Gogglebox. Przed telewizorem” to bijący rekordy oglądalności międzynarodowy format, zdobywca wielu nagród telewizyjnych, m.in. BAFTA. Swój sukces zawdzięcza prostemu i genialnemu pomysłowi – obserwujemy, jak zwyczajni widzowie z pozycji swojej kanapy oglądają i komentują to, co śledzą w telewizji. Ich prawdziwe, zabawne i nieocenzurowane opinie składają się na niepodrabialny charakter programu. Dodatkowo na kanapie przed telewizorem, jak w lustrze, odbija się wycinek prawdziwego życia bohaterów programu. „Gogglebox. Przed telewizorem” to nie tylko przewodnik po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, ale przede wszystkim cotygodniowa porcja śmiechu i rozrywki.

/ Polska / program
17:00 Gogglebox. Przed telewizorem, sez. 5, odc. 9/16 Logo TTV

Opis (streszczenie): Starzy znajomi z „Gogglebox” wracają przed telewizory! „Gogglebox. Przed telewizorem” to bijący rekordy oglądalności międzynarodowy format, zdobywca wielu nagród telewizyjnych, m.in. BAFTA. Swój sukces zawdzięcza prostemu i genialnemu pomysłowi – obserwujemy, jak zwyczajni widzowie z pozycji swojej kanapy oglądają i komentują to, co śledzą w telewizji. Ich prawdziwe, zabawne i nieocenzurowane opinie składają się na niepodrabialny charakter programu. Dodatkowo na kanapie przed telewizorem, jak w lustrze, odbija się wycinek prawdziwego życia bohaterów programu. „Gogglebox. Przed telewizorem” to nie tylko przewodnik po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, ale przede wszystkim cotygodniowa porcja śmiechu i rozrywki. Przed nami kolejny odcinek „Gogglebox.Przed telewizorem”. Co nasi bohaterowie wezmą na języki tym razem..? Serial „Na Wspólnej” to prawdziwa uczta dla ciętych języków naszych bohaterów. Roman postanowił zapolować na Ryśka z „Klanu”, a pewien młody amant na dwie siostry. Czy konflikt w serialu wywoła konflikt w domach waszych ulubieńców? „Kobieta na krańcu świata” wróciła na ekrany telewizorów naszych bohaterów. Martyna Wojciechowska spotkała się z Rosjanką, która uczy swoje rodaczki, jak z faceta zrobić milionera. Poznamy też bohaterów programu „Zoperuj się sam”, którzy na własną rękę postanowili poprawić swoje defekty. Będzie obrzydliwie i zabawnie jednocześnie. Przy okazji programu „Twoja twarz brzmi znajomo” trochę powspominamy, szczególnie gdy na parkiet wkroczy Modern Talking ze swoim przebojem.

/ Polska / program
Reklama
Program TV na 2019-06-26
09:40 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 9, odc. 5/15 Logo TTV

Opis (streszczenie): W tym programie zaglądamy do mieszkań ludzi w całym kraju i sprawdzamy, co ich w telewizji wkurza, a co ekscytuje. Codziennie 25 mln Polaków ogląda telewizję. To nie tylko przewodnik po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, ale przede wszystkim cotygodniowa porcja śmiechu i rozrywki. A na kanapie zobaczymy znanych i lubianych uczestników z ekipą popularnego Big Boya na czele, czyli trio chłopaków z Kielc. Fotomodelkę Sylwię Bombę z przyjaciółką Ewą Mrozowską-Kozłowską. Nie zabraknie też Joachima z mamą Izą, mięśniaków – Krzyśka „Strongmana” Radzikowskiego i Dominika, do którego w tym sezonie dołączył maleńki synek. Komentować będą także: szalone bliźniaczki (Agnieszka i Ewa), Dajan i jego śląska rodzina Kotońskich, Sandra ze Świętochłowic z mężem oraz Jacek Szawioła i Mariusz Kozak... Ten program będzie pełen niespodzianek!

/ Polska / program
17:00 Gogglebox. Przed telewizorem, sez. 5, odc. 10/16 Logo TTV

Opis (streszczenie): Starzy znajomi z „Gogglebox” wracają przed telewizory! „Gogglebox. Przed telewizorem” to bijący rekordy oglądalności międzynarodowy format, zdobywca wielu nagród telewizyjnych, m.in. BAFTA. Swój sukces zawdzięcza prostemu i genialnemu pomysłowi – obserwujemy, jak zwyczajni widzowie z pozycji swojej kanapy oglądają i komentują to, co śledzą w telewizji. Ich prawdziwe, zabawne i nieocenzurowane opinie składają się na niepodrabialny charakter programu. Dodatkowo na kanapie przed telewizorem, jak w lustrze, odbija się wycinek prawdziwego życia bohaterów programu. „Gogglebox. Przed telewizorem” to nie tylko przewodnik po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, ale przede wszystkim cotygodniowa porcja śmiechu i rozrywki. Gogglebox zagląda pod kołdry Polaków. Będzie jak zwykle śmiesznie. Jak niezwykle? Przerażająco i jak najbardziej… erotycznie. Nowy program „Undressed Polska. Randka w łóżku” sprawi, że policzki naszych bohaterów zarumienią się. Dostaną gęsiej skórki, kiedy wczują się w klimat serialu „Na sygnale”, intrygi i kłótnie w „Azji Ekspress” podniosą im ciśnienie, a film „Wakacje z rekinami” rozbawi do łez.

/ Polska / program
23:00 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 8, odc. 4/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): Na wszystkie hity i kity z polskiej telewizji czekają w swoich fotelach uczestnicy polskiej edycji „Goggleboxa”. W tym odcinku mistrzowie ciętej riposty zobaczą "Koronę Królów", pójdą na randkę w "Umów się ze mną. Take me out", a w "Ukrytej prawdzie" będą zastanawiać się nad relacjami rodzinnymi. Następnie roztańczonym krokiem przejdą do „Big Music Quiz”, by z mocniejszym akcentem zakończyć na "Fachowcach". W ósmym sezonie programu znów pojawią się znani i lubiani uczestnicy z ekipą popularnego Big Boya na czele, czyli trio chłopaków z Kielc. Nie zabraknie też Joachima z mamą Izą, mięśniaków – Krzyśka „Strongmana” Radzikowskiego i Dominika, do którego w tym sezonie dołączył maleńki synek. Komentować będą także: Ewa Mrozowska i Sylwia Bomba, Dajan i jego śląska rodzina Kotońskich, szalone bliźniaczki, Sandra ze Świętochłowic z mężem oraz Jacek Szawioła i Mariusz Kozak. Ten sezon będzie pełen niespodzianek i ostrych komentarzy na temat gwiazd polskiego show-biznesu!

/ Polska / program
Program TV na 2019-06-27
09:40 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 10, odc. 5/15 Logo TTV

Opis (streszczenie): HIT telewizji TTV, gwarantujący zdrową dawkę śmiechu w poniedziałkowe wieczory. Ulubieni bohaterowie zasiadający na swoich kanapach, by bawić siebie i widzów, tym co zobaczą w polskiej telewizji wkraczają w kolejny sezon. Do bohaterów znanych z poprzednich serii dołączą nowi bawiący się przed telewizorem uczestnicy. Popularny międzynarodowy format, zdobywca wielu nagród telewizyjnych. Program ze zwyczajnymi widzami w rolach głównych - wprost stworzony dla telewizji takiej jak TTV.

/ Polska / program
17:00 Gogglebox. Przed telewizorem, sez. 5, odc. 11/16 Logo TTV

Opis (streszczenie): Starzy znajomi z „Gogglebox” wracają przed telewizory! „Gogglebox. Przed telewizorem” to bijący rekordy oglądalności międzynarodowy format, zdobywca wielu nagród telewizyjnych, m.in. BAFTA. Swój sukces zawdzięcza prostemu i genialnemu pomysłowi – obserwujemy, jak zwyczajni widzowie z pozycji swojej kanapy oglądają i komentują to, co śledzą w telewizji. Ich prawdziwe, zabawne i nieocenzurowane opinie składają się na niepodrabialny charakter programu. Dodatkowo na kanapie przed telewizorem, jak w lustrze, odbija się wycinek prawdziwego życia bohaterów programu. „Gogglebox. Przed telewizorem” to nie tylko przewodnik po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, ale przede wszystkim cotygodniowa porcja śmiechu i rozrywki. Zobaczcie, jak wasi ulubieńcy z „Gogglebox. Przed telewizorem” włączyli sobie pewien program o pieczeniu ciastek, oblewaniu czekoladą i takich tam innych słodkościach... Starzy znajomi z wracają przed telewizory po raz piąty! Ich prawdziwe, zabawne i nieocenzurowane opinie składają się na niepodrabialny charakter programu. Dodatkowo na kanapie przed telewizorem, jak w lustrze, odbija się wycinek prawdziwego życia bohaterów programu. „Gogglebox. Przed telewizorem” to nie tylko przewodnik po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, ale przede wszystkim cotygodniowa porcja śmiechu i rozrywki. To program o tym, że każdy lubi oglądać telewizję, a jeszcze bardziej ją komentować. Pokazuje spontaniczne zachowania i prawdziwe reakcje widzów oglądających telewizję w swoich domach.

/ Polska / program
Program TV na 2019-06-28
17:00 Gogglebox. Przed telewizorem, sez. 5, odc. 12/16 Logo TTV

Opis (streszczenie): Starzy znajomi z „Gogglebox” wracają przed telewizory! „Gogglebox. Przed telewizorem” to bijący rekordy oglądalności międzynarodowy format, zdobywca wielu nagród telewizyjnych, m.in. BAFTA. Swój sukces zawdzięcza prostemu i genialnemu pomysłowi – obserwujemy, jak zwyczajni widzowie z pozycji swojej kanapy oglądają i komentują to, co śledzą w telewizji. Ich prawdziwe, zabawne i nieocenzurowane opinie składają się na niepodrabialny charakter programu. Dodatkowo na kanapie przed telewizorem, jak w lustrze, odbija się wycinek prawdziwego życia bohaterów programu. „Gogglebox. Przed telewizorem” to nie tylko przewodnik po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, ale przede wszystkim cotygodniowa porcja śmiechu i rozrywki. Wasi ulubieńcy z kanap podziwiali Magdę Gessler w nieco innym wydaniu niż zwykle. Program „Pyszne Peru” okazał się... pyszny na swój sposób. Nasi bohaterowie przekonali się, że świnki morskie i zmiksowane ropuchy mają swoich amatorów. Nie zabrakło też czarów. Program „Magicy z ulicy” zmusił maniaków telewizyjnych do podniesienia się z foteli. Sprawdziliśmy też ich wiedzę z zakresu... wiedzy o Sienkiewiczu. A przy okazji jednego z ulubionych programów naszych bohaterów, „Azji Express”, wyszło na jaw sporo smaczków. Dowiemy się m.in.: kto z przyjemnością zjadłby tarantulę. W tym tygodniu naszych ulubieńców rozgrzał do czerwoności jeszcze jeden temat – wygrana Donalda Trumpa w wyborach w USA.

/ Polska / program
Reklama
20:40 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 10, odc. 6/15 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 2019-06-29
09:00 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 8, odc. 4/12 Logo TTV
Polska / program
16:05 Gogglebox. Przed telewizorem, sez. 5, odc. 8/16 Logo TTV

Opis (streszczenie): Starzy znajomi z „Gogglebox” wracają przed telewizory! „Gogglebox. Przed telewizorem” to bijący rekordy oglądalności międzynarodowy format, zdobywca wielu nagród telewizyjnych, m.in. BAFTA. Swój sukces zawdzięcza prostemu i genialnemu pomysłowi – obserwujemy, jak zwyczajni widzowie z pozycji swojej kanapy oglądają i komentują to, co śledzą w telewizji. Ich prawdziwe, zabawne i nieocenzurowane opinie składają się na niepodrabialny charakter programu. Dodatkowo na kanapie przed telewizorem, jak w lustrze, odbija się wycinek prawdziwego życia bohaterów programu. „Gogglebox. Przed telewizorem” to nie tylko przewodnik po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, ale przede wszystkim cotygodniowa porcja śmiechu i rozrywki. Przed nami ósmy odcinek „Gogglebox. Przed telewizorem”. Nasi bohaterowie wtorkowy wieczór wyjątkowo spędzili bez walki o pilota. Wszyscy zgodnie kibicowali Polakom w starciu z Armenią. Nasza reprezentacja zapewniła nam emocje do ostatnich sekund meczu. Na szczęście, wszystko dobrze się skończyło. Miejmy nadzieję, że równie dobrze skończy się „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Była przysięga, wesele i niewybredne komentarze waszych ulubieńców. Ślubu nie było jeszcze za to w programie „Rolnik szuka żony”. Wiejska sielanka sprzyja bardziej rozmowom o namiętności i pożądaniu, na deklaracje przyjdzie jeszcze czas. W tym tygodniu nawet kabaret zakończył się weselem! Co prawda... bez panny młodej, ale za to z dwójką młodych panów.

/ Polska / program
22:40 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 8, odc. 4/12 Logo TTV
Polska / program
23:35 Gogglebox. Przed telewizorem, sez. 5, odc. 10/16 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 2019-06-30
14:20 Gogglebox. Przed telewizorem, sez. 5, odc. 4/16 Logo TTV
Polska / program
14:50 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 8, odc. 4/12 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 2019-07-01
09:55 Gogglebox. Przed telewizorem, sez. 5, odc. 9/16 Logo TTV
Polska / program
17:00 Gogglebox. Przed telewizorem, sez. 5, odc. 14/16 Logo TTV

Opis (streszczenie): Starzy znajomi z „Gogglebox” wracają przed telewizory! „Gogglebox. Przed telewizorem” to bijący rekordy oglądalności międzynarodowy format, zdobywca wielu nagród telewizyjnych, m.in. BAFTA. Swój sukces zawdzięcza prostemu i genialnemu pomysłowi – obserwujemy, jak zwyczajni widzowie z pozycji swojej kanapy oglądają i komentują to, co śledzą w telewizji. Ich prawdziwe, zabawne i nieocenzurowane opinie składają się na niepodrabialny charakter programu. Dodatkowo na kanapie przed telewizorem, jak w lustrze, odbija się wycinek prawdziwego życia bohaterów programu. „Gogglebox. Przed telewizorem” to nie tylko przewodnik po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, ale przede wszystkim cotygodniowa porcja śmiechu i rozrywki. W tym odcinku wraz z naszymi bohaterami poszukamy żony dla rolnika. Czy dokonane w programie wybory spotkają się z akceptacją naszych bohaterów? Zobaczymy też, co działo się przed telewizorami, kiedy na kanapie u Kuby Wojewódzkiego zasiadł król Albanii, czyli Popek. Czy jak zwykle okaże się, że „Ukryta Prawda” jest bardziej bolesna? Nie możecie tego przeoczyć! Gotowi? To zapraszamy przed telewizory.

/ Polska / program
22:00 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 8, odc. 5/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): Na wszystkie kity i hity z polskiej telewizji z niecierpliwością czekają w swoich fotelach barwni i bezkompromisowi bohaterowie polskiej edycji GOGGLEBOXA. Nie zabraknie Ekipy z Kielc, będzie oczywiście Joachim z Izą, Dominik z Krzyśkiem, Ewa i Sylwia, szalone bliźniaczki, Sandra ze Świętochłowic z mężem, Jacek Szawioła i Mariusz Kozak oraz Rodzinka Kotońskich i...NIESPODZIANKI !!!!

/ Polska / program
22:55 Gogglebox. Przed telewizorem, sez. 5, odc. 12/16 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 2019-07-02
09:55 Gogglebox. Przed telewizorem, sez. 5, odc. 11/16 Logo TTV
Polska / program
17:00 Gogglebox. Przed telewizorem, sez. 5, odc. 15/16 Logo TTV

Opis (streszczenie): Starzy znajomi z „Gogglebox” wracają przed telewizory! „Gogglebox. Przed telewizorem” to bijący rekordy oglądalności międzynarodowy format, zdobywca wielu nagród telewizyjnych, m.in. BAFTA. Swój sukces zawdzięcza prostemu i genialnemu pomysłowi – obserwujemy, jak zwyczajni widzowie z pozycji swojej kanapy oglądają i komentują to, co śledzą w telewizji. Ich prawdziwe, zabawne i nieocenzurowane opinie składają się na niepodrabialny charakter programu. Dodatkowo na kanapie przed telewizorem, jak w lustrze, odbija się wycinek prawdziwego życia bohaterów programu. „Gogglebox. Przed telewizorem” to nie tylko przewodnik po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, ale przede wszystkim cotygodniowa porcja śmiechu i rozrywki. Zapraszamy na specjalne – świąteczne – wydanie programu! Tym razem dojdzie do małego zamieszania na kanapach. Iza zostawi Joachima i pojedzie w odwiedziny do Sylwii, ale nie zostawi go samego… Obok Joachima na pasiastym fotelu usiądzie Mariusz, który z kolei zostawi Jacka, ale Jacek zaprosi Ewę. Na swojej kanapie zostanie rodzinka Kotońskich, ekipa z Kielc, nasi seniorzy i urocze bliźniaczki z Tychów... Co z tego wyniknie? Co będą oglądać? Zobaczcie sami!

/ Polska / program
Program TV na 2019-07-03
09:55 Gogglebox. Przed telewizorem, sez. 5, odc. 12/16 Logo TTV
Polska / program
17:00 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 7, odc. 6/13 Logo TTV

Opis (streszczenie): „Gogglebox. Przed telewizorem” to bijący rekordy oglądalności międzynarodowy format, zdobywca wielu nagród telewizyjnych, m.in. BAFTA. Swój sukces zawdzięcza prostemu i genialnemu pomysłowi – obserwujemy, jak zwyczajni widzowie z pozycji swojej kanapy oglądają i komentują to, co śledzą w telewizji. Ich prawdziwe, zabawne i nieocenzurowane opinie składają się na niepodrabialny charakter programu. Dodatkowo na kanapie przed telewizorem, jak w lustrze, odbija się wycinek prawdziwego życia bohaterów programu. „Gogglebox. Przed telewizorem” to nie tylko przewodnik po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, ale przede wszystkim cotygodniowa porcja śmiechu i rozrywki.

/ Polska / program
23:40 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 8, odc. 5/12 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 2019-07-04
09:40 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 10, odc. 6/15 Logo TTV
Polska / program
17:00 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 6, odc. 3/14 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 2019-07-05
17:00 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 6, odc. 4/14 Logo TTV
Polska / program
20:45 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 10, odc. 7/15 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 2019-07-06
01:00 Gogglebox. Przed telewizorem, sez. 5, odc. 4/16 Logo TTV
Polska / program
09:05 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 8, odc. 5/12 Logo TTV
Polska / program
16:05 Gogglebox. Przed telewizorem, sez. 5, odc. 15/16 Logo TTV
Polska / program
22:40 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 8, odc. 5/12 Logo TTV
Polska / program
23:35 Gogglebox. Przed telewizorem, sez. 5, odc. 14/16 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 2019-07-07
14:45 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 8, odc. 5/12 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 2019-07-08
09:55 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 7, odc. 6/13 Logo TTV
Polska / program
17:00 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 6, odc. 5/14 Logo TTV
Polska / program
22:00 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 8, odc. 6/12 Logo TTV
Polska / program
22:55 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 6, odc. 4/14 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 2019-07-09
09:55 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 6, odc. 3/14 Logo TTV
Polska / program
17:00 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 6, odc. 6/14 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 2019-07-10
09:55 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 6, odc. 4/14 Logo TTV
Polska / program
17:00 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 6, odc. 7/14 Logo TTV
Polska / program
23:00 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 8, odc. 6/12 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 2019-07-11
09:40 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 10, odc. 7/15 Logo TTV
Polska / program
17:00 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 6, odc. 8/14 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 2019-07-12
17:00 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 6, odc. 9/14 Logo TTV
Polska / program
20:45 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 10, odc. 8/15 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 2019-07-13
01:00 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 6, odc. 7/14 Logo TTV
Polska / program
09:05 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 8, odc. 6/12 Logo TTV
Polska / program
16:05 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 6, odc. 5/14 Logo TTV
Polska / program
22:40 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 8, odc. 6/12 Logo TTV
Polska / program
23:35 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 6, odc. 9/14 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 2019-07-14
14:45 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 8, odc. 6/12 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 2019-07-15
09:55 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 6, odc. 5/14 Logo TTV
Polska / program
17:00 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 6, odc. 10/14 Logo TTV
Polska / program
22:00 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 8, odc. 7/12 Logo TTV
Polska / program
22:55 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 6, odc. 8/14 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 2019-07-16
09:55 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 6, odc. 6/14 Logo TTV
Polska / program
17:00 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 6, odc. 11/14 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 2019-07-17
09:55 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 6, odc. 7/14 Logo TTV
Polska / program
17:00 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 6, odc. 12/14 Logo TTV
Polska / program
23:00 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 8, odc. 7/12 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 2019-07-18
09:40 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 10, odc. 8/15 Logo TTV
Polska / program
17:00 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 6, odc. 13/14 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 2019-07-19
17:00 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 7, odc. 1/13 Logo TTV
Polska / program
20:45 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 10, odc. 9/15 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 2019-07-20
00:25 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 6, odc. 14 Logo TTV
Polska / program
09:05 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 8, odc. 7/12 Logo TTV
Polska / program
16:05 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 6, odc. 10/14 Logo TTV
Polska / program
22:00 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 8, odc. 9/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): Na wszystkie hity i kity z polskiej telewizji czekają w swoich fotelach uczestnicy polskiej edycji „Goggleboxa”. W tym odcinku mistrzowie ciętej riposty razem z uczestnikami i Hubertem Urbańskim szukają odpowiedzi na pytania w programie "Milionerzy", a następnie dołączą do "Kocham Cię Polsko". Zobaczą jak skutecznie umówić się na randkę w "Umów się ze mną. Take me out" i obejrzą film "Mucha", by na koniec zajrzeć na "Złomowisko". W ósmym sezonie programu znów pojawią się znani i lubiani uczestnicy z ekipą popularnego Big Boya na czele, czyli trio chłopaków z Kielc. Nie zabraknie też Joachima z mamą Izą, mięśniaków – Krzyśka „Strongmana” Radzikowskiego i Dominika, do którego w tym sezonie dołączył maleńki synek. Komentować będą także: Ewa Mrozowska i Sylwia Bomba, Dajan i jego śląska rodzina Kotońskich, szalone bliźniaczki, Sandra ze Świętochłowic z mężem oraz Jacek Szawioła i Mariusz Kozak. Ten sezon będzie pełen niespodzianek i ostrych komentarzy na temat gwiazd polskiego show-biznesu!

/ Polska / program
22:55 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 6, odc. 12/14 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 2019-07-21
14:45 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 8, odc. 7/12 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 2019-07-22
09:55 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 6, odc. 10/14 Logo TTV
Polska / program
17:00 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 7, odc. 2/13 Logo TTV
Polska / program
22:00 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 8, odc. 10/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): Na wszystkie hity i kity z polskiej telewizji czekają w swoich fotelach uczestnicy polskiej edycji „Goggleboxa”. W tym odcinku mistrzowie ciętej riposty skomentują Magdę Gessler i jej „Kuchenne rewolucje”, spróbują odgadnąć muzyczne zagadki Sławomira w „Big Music Quiz” li wsłuchiwać się w znane przeboje w programie "Twoja twarz brzmi znajomo", zajrzą do domów bohaterów „Ukrytej prawdy” i na ostry dyżur „Szpitala”. W ósmym sezonie programu znów pojawią się znani i lubiani uczestnicy z ekipą popularnego Big Boya na czele, czyli trio chłopaków z Kielc. Nie zabraknie też Joachima z mamą Izą, mięśniaków – Krzyśka „Strongmana” Radzikowskiego i Dominika, do którego w tym sezonie dołączył maleńki synek. Komentować będą także: Ewa Mrozowska i Sylwia Bomba, Dajan i jego śląska rodzina Kotońskich, szalone bliźniaczki, Sandra ze Świętochłowic z mężem oraz Jacek Szawioła i Mariusz Kozak. Ten sezon będzie pełen niespodzianek.

/ Polska / program
22:55 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 7, odc. 1/13 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 2019-07-23
09:55 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 6, odc. 11/14 Logo TTV
Polska / program
17:00 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 7, odc. 4/13 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 2019-07-24
09:55 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 6, odc. 13/14 Logo TTV
Polska / program
17:00 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 7, odc. 5/13 Logo TTV
Polska / program
23:00 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 8, odc. 10/12 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 2019-07-25
09:40 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 10, odc. 9/15 Logo TTV
Polska / program
17:00 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 7, odc. 7/13 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 2019-07-26
17:00 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 7, odc. 13 Logo TTV
Polska / program
20:45 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 10, odc. 10/15 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 2019-07-27
00:30 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 7, odc. 2/13 Logo TTV
Polska / program
09:05 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 8, odc. 10/12 Logo TTV
Polska / program
16:05 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 7, odc. 4/13 Logo TTV
Polska / program
22:00 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 8, odc. 11/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): Na wszystkie hity i kity z polskiej telewizji z niecierpliwością czekają w swoich fotelach barwni i bezkompromisowi bohaterowie polskiej edycji GOGGLEBOXA. Nie zabraknie Ekipy z Kielc, będzie oczywiście Joachim z Izą, Dominik z Krzyśkiem, Ewa i Sylwia, szalone bliźniaczki, Sandra ze Świętochłowic z mężem, Jacek Szawioła i Mariusz Kozak oraz Rodzinka Kotońskich i...NIESPODZIANKI!

/ Polska / program
22:55 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 7, odc. 5/13 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 2019-07-28
14:45 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 8, odc. 10/12 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 2019-07-29
09:55 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 7, odc. 2/13 Logo TTV
Polska / program
17:00 Gogglebox. Przed telewizorem, sez. 4, odc. 1/14 Logo TTV

Opis (streszczenie): Czwarty sezon Gogglebox. Przed telewizorem gwarantuje zdrową dawkę śmiechu. Do bohaterów znanych z poprzednich serii dołączą nowi bawiący się przed telewizorem uczestnicy. Program ze zwyczajnymi widzami w rolach głównych - wprost stworzony dla telewizji takiej jak TTV. To jedyny program na świecie, w którym widzowie oglądają w telewizji, jak inni oglądają telewizję. Proste i genialne. Zabawne i dosadne komentarze oraz bohaterowie, którzy często sami nie wierzą w to, co widzą na ekranie. A dodatkowo obserwujemy jak wygląda wycinek ich prawdziwego życia toczącego się na kanapie lub w fotelach przed telewizorem.

/ Polska / program
22:00 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 8, odc. 12 Logo TTV

Opis (streszczenie): Na wszystkie hity i kity z polskiej telewizji czekają w swoich fotelach uczestnicy polskiej edycji „Goggleboxa”. W tym odcinku mistrzowie ciętej riposty skomentują Magdę Gessler i jej „Kuchenne rewolucje”, spróbują odgadnąć muzyczne zagadki Sławomira w „Big Music Quiz”, zajrzą do domów bohaterów „Ukrytej prawdy” i na ostry dyżur „Szpitala”. Finałowy odcinek ósmego sezonu Waszego ulubionego programu rozrywkowego "Gogglebox. Przed telewizorem." Przed nami jak zawsze mnóstwo zabawy i zaskakujących reakcji naszych widzów. Na przystawkę będą "Kuchenne Rewolucje" z jedyną i niezastąpioną Magdą Gessler. Program spowoduje interesującą dyskusję Strongmenów na temat pasternaka. Następnie gorące singielki i kawaler w “Umów się ze mną. Take me out”. Jakie emocje zapanują u naszych widzów przed telewizorem, kogo rozgrzeją piękne dziewczyny, a kto będzie miał piękną twarz jak Sylwia Bomba. Nie stygną emocje po randkowym szaleństwie, a na ekran wkracza mocno płomienny serial historyczny "Korona Królów". Następnie rumieńców na twarzach pań wywoła rozbierana scena w pewnym kultowym już filmie z lat 90-tych z udziałem Kevina Costnera. A na dobre zakończenie obejrzymy program "Zamiana żon".

/ Polska / program
22:55 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 7, odc. 4/13 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 2019-07-30
09:55 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 7, odc. 7/13 Logo TTV
Polska / program
17:00 Gogglebox. Przed telewizorem, sez. 5, odc. 1/16 Logo TTV

Opis (streszczenie): Starzy znajomi z „Gogglebox” wracają przed telewizory! „Gogglebox. Przed telewizorem” to bijący rekordy oglądalności międzynarodowy format, zdobywca wielu nagród telewizyjnych, m.in. BAFTA. Swój sukces zawdzięcza prostemu i genialnemu pomysłowi – obserwujemy, jak zwyczajni widzowie z pozycji swojej kanapy oglądają i komentują to, co śledzą w telewizji. Ich prawdziwe, zabawne i nieocenzurowane opinie składają się na niepodrabialny charakter programu. Dodatkowo na kanapie przed telewizorem, jak w lustrze, odbija się wycinek prawdziwego życia bohaterów programu. „Gogglebox. Przed telewizorem” to nie tylko przewodnik po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, ale przede wszystkim cotygodniowa porcja śmiechu i rozrywki. W pierwszym odcinku „Gogglebox. Przed telewizorem” poznacie dwie nowe bohaterki. Natalię, która od lat pracuje jako fotomodelka i Sandrę, która swoją przygodę w tej branży dopiero rozpoczyna. Natalia i Sandra to pozytywnie zakręcone przyjaciółki z Zabrza. Znają się od lat i łączy je nie tylko miłość do fotomodelingu. Obie są młode, piękne i wygadane. Natalia, z wrodzonym dystansem do siebie i świata, rzuca kąśliwymi uwagami jak z rękawa. Sandra to urocza dziewczyna, która swoim optymizmem potrafi zarazić nawet największą zrzędę.

/ Polska / program
Program TV na 2019-07-31
09:55 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 7, odc. 13 Logo TTV
Polska / program
17:00 Gogglebox. Przed telewizorem, sez. 4, odc. 3/14 Logo TTV
Polska / program
23:00 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 8, odc. 12 Logo TTV
Polska / program
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Gogglebox. Przed telewizorem. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Gogglebox. Przed telewizorem w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Gogglebox. Przed telewizorem.

Emisja w stacjach


Gogglebox. Przed telewizorem można obejrzeć w:

Emisje w: TTV

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Obsada (osoby)


Lista zwiera odnośniki do stron osób związanych z produkcją (aktorzy, reżyser):

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry