Reklama

Gogglebox. Przed telewizorem godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Gogglebox. Przed telewizorem

+ Obserwuj

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Gogglebox. Przed telewizorem będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 2020-04-05
14:40 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 12, odc. 6/15 Logo TTV

Opis (streszczenie): Niekwestionowany hit TTV, który cieszy się ogromną popularnością wśród widzów stacji. Twórcy programu już po raz dwunasty podpatrzą fanów telewizji w całym kraju! Sprawdzą, co ich irytuje, a co ekscytuje. W tym programie rodziny, grupy przyjaciół oraz pary komentują wybrane programy telewizyjne z ubiegłego tygodnia. Jak bohaterowie zareagują na najnowsze propozycje różnych stacji telewizyjnych? Dzięki gościnności naszych gospodarzy znowu będziemy mogli się wspólnie pośmiać, wzruszyć, a czasami nawet przestraszyć! Tym bardziej, że wśród komentujących nie zabraknie tych, dla których widzowie w każdy poniedziałek o 22:00 włączają ten kanał. Jak zwykle będą oryginalni, czujni, czasami bezpośredni, ale przede wszystkim szczerzy! „Gogglebox. Przed telewizorem” to nie tylko przewodnik po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, ale przede wszystkim cotygodniowa porcja śmiechu i rozrywki.

/ Polska / program
Program TV na 2020-04-06
08:40 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 9, odc. 7/15 Logo TTV

Opis (streszczenie): W tym programie zaglądamy do mieszkań ludzi w całym kraju i sprawdzamy, co ich w telewizji wkurza, a co ekscytuje. Codziennie 25 mln Polaków ogląda telewizję. To nie tylko przewodnik po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, ale przede wszystkim cotygodniowa porcja śmiechu i rozrywki. A na kanapie zobaczymy znanych i lubianych uczestników z ekipą popularnego Big Boya na czele, czyli trio chłopaków z Kielc. Fotomodelkę Sylwię Bombę z przyjaciółką Ewą Mrozowską-Kozłowską. Nie zabraknie też Joachima z mamą Izą, mięśniaków – Krzyśka „Strongmana” Radzikowskiego i Dominika, do którego w tym sezonie dołączył maleńki synek. Komentować będą także: szalone bliźniaczki (Agnieszka i Ewa), Dajan i jego śląska rodzina Kotońskich, Sandra ze Świętochłowic z mężem oraz Jacek Szawioła i Mariusz Kozak... Ten program będzie pełen niespodzianek!

/ Polska / program
Reklama
09:40 Gogglebox. Przed telewizorem, sez. 3, odc. 12 Logo TTV

Opis (streszczenie): To jedyny program na świecie, w którym widzowie oglądają w telewizji, jak inni oglądają telewizję. Proste, ale genialne. Zabawne i często złośliwe komentarze oraz bohaterowie, którzy często sami nie wierzą w to co widzą na ekranie, a ich prawdziwe życie toczy się na kanapie, lub w fotelach przed telewizorem. To tutaj zapadają życiowe decyzje i padają sentencje nie do zapomnienia, bo program jak to mawia ekipa GOGGLEBOX z Kielc jest „na propsie”. W programie pojawi się nowa grupa telewizyjnych komentatorów, a wraz z nimi nowe gagi i nowe upodobania telewizyjne. I tu nowość. Już teraz, także widzowie mogą komentować to, co dzieje się w telewizji. Podzielić się z innymi, jak bawią się i jak wyglądają przed telewizorem. Specjalnie dla nich telewizja TTV uruchomiła aplikację #przedtelewizorem. Wystarczy zrobić sobie fotkę, umieścić ją na jednym z serwisów społecznościowych, dopisać #przedtelewizorem i dołączyć do naszej zabawy na www.ttv.pl.

/ Polska / program
18:40 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 9, odc. 10/15 Logo TTV
Polska / program
22:00 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 12, odc. 7/15 Logo TTV
program ,Polska, brak
23:00 Gogglebox. Przed telewizorem, sez. 4, odc. 4/14 Logo TTV

Opis (streszczenie): Czwarty sezon Gogglebox. Przed telewizorem gwarantuje zdrową dawkę śmiechu. Do bohaterów znanych z poprzednich serii dołączą nowi bawiący się przed telewizorem uczestnicy. Program ze zwyczajnymi widzami w rolach głównych - wprost stworzony dla telewizji takiej jak TTV. To jedyny program na świecie, w którym widzowie oglądają w telewizji, jak inni oglądają telewizję. Proste i genialne. Zabawne i dosadne komentarze oraz bohaterowie, którzy często sami nie wierzą w to, co widzą na ekranie. A dodatkowo obserwujemy jak wygląda wycinek ich prawdziwego życia toczącego się na kanapie lub w fotelach przed telewizorem.

/ Polska / program
Program TV na 2020-04-07
08:40 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 9, odc. 8/15 Logo TTV
Polska / program
09:40 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 7, odc. 4/13 Logo TTV

Opis (streszczenie): „Gogglebox. Przed telewizorem” to bijący rekordy oglądalności międzynarodowy format, zdobywca wielu nagród telewizyjnych, m.in. BAFTA. Swój sukces zawdzięcza prostemu i genialnemu pomysłowi – obserwujemy, jak zwyczajni widzowie z pozycji swojej kanapy oglądają i komentują to, co śledzą w telewizji. Ich prawdziwe, zabawne i nieocenzurowane opinie składają się na niepodrabialny charakter programu. Dodatkowo na kanapie przed telewizorem, jak w lustrze, odbija się wycinek prawdziwego życia bohaterów programu. „Gogglebox. Przed telewizorem” to nie tylko przewodnik po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, ale przede wszystkim cotygodniowa porcja śmiechu i rozrywki.

/ Polska / program
18:40 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 9, odc. 11/15 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 2020-04-08
08:40 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 9, odc. 9/15 Logo TTV
Polska / program
Reklama
09:40 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 7, odc. 5/13 Logo TTV
Polska / program
18:40 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 9, odc. 12/15 Logo TTV
Polska / program
23:30 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 12, odc. 7/15 Logo TTV
program ,Polska, brak
Program TV na 2020-04-09
08:40 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 11, odc. 4/15 Logo TTV

Opis (streszczenie): Niekwestionowany hit TTV, który cieszy się ogromną popularnością wśród widzów stacji. Twórcy programu już po raz jedenasty podpatrzą fanów telewizji w całym kraju! Sprawdzą, co ich wkurza, a co ekscytuje. Jak bohaterowie programu zareagują na nowe propozycje różnych stacji telewizyjnych? „Gogglebox. Przed telewizorem” to nie tylko przewodnik po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, ale przede wszystkim cotygodniowa porcja śmiechu i rozrywki. W nowym sezonie na kanapie zasiądą znani i lubiani uczestnicy: Damian „Nagana”, Marek „Morus” z popularnym Big Boyem na czele czy Sylwia Bomba z przyjaciółką Ewą Mrozowską-Kozłowską. Nie zabraknie też Joachima z mamą Izą, siłaczy – Krzyśka Radzikowskiego i Dominika Abusa oraz bliźniaczek – Agnieszki i Ewy. Jesienne propozycje stacji telewizyjnych skomentuje również zwariowana rodzina Kotońskich – Jacek Szawioła i Mariusz Kozak, trójka przyjaciół: Krzysiek, Felek i Marian oraz seniorzy – Regina i Józek. Czy do znanych i lubianych bohaterów programu dołączy nowy komentator? W tym tygodniu nasi widzowie, po raz kolejny będą śledzić poczynania utalentowanych ludzi w programie Mam talent. Natomiast czy rolnicy z programu Rolnik szuka żony będą mogli liczyć na wsparcie naszych widzów w wyborze kandydatek na żonę? Najwięcej emocji dostarczy im program Love Island, który niektórych rozbawi, a innych wręcz przeciwnie.

/ Polska / program
09:40 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 7, odc. 6/13 Logo TTV
Polska / program
18:40 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 9, odc. 13/15 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 2020-04-10
08:40 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 9, odc. 10/15 Logo TTV
Polska / program
09:40 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 7, odc. 12/13 Logo TTV
Polska / program
20:35 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 11, odc. 5/15 Logo TTV

Opis (streszczenie): Niekwestionowany hit TTV, który cieszy się ogromną popularnością wśród widzów stacji. Twórcy programu już po raz jedenasty podpatrzą fanów telewizji w całym kraju! Sprawdzą, co ich wkurza, a co ekscytuje. Jak bohaterowie programu zareagują na nowe propozycje różnych stacji telewizyjnych? „Gogglebox. Przed telewizorem” to nie tylko przewodnik po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, ale przede wszystkim cotygodniowa porcja śmiechu i rozrywki. W nowym sezonie na kanapie zasiądą znani i lubiani uczestnicy: Damian „Nagana”, Marek „Morus” z popularnym Big Boyem na czele czy Sylwia Bomba z przyjaciółką Ewą Mrozowską-Kozłowską. Nie zabraknie też Joachima z mamą Izą, siłaczy – Krzyśka Radzikowskiego i Dominika Abusa oraz bliźniaczek – Agnieszki i Ewy. Jesienne propozycje stacji telewizyjnych skomentuje również zwariowana rodzina Kotońskich – Jacek Szawioła i Mariusz Kozak, trójka przyjaciół: Krzysiek, Felek i Marian oraz seniorzy – Regina i Józek. Czy do znanych i lubianych bohaterów programu dołączy nowy komentator? W tym odcinku będzie się działo. Naszych bohaterów zaskoczy to, kto odpadnie w pierwszym odcinku Tańca z gwiazdami. Sprawdźcie czy dadzą się wkręcić w randkę jak bohaterowie nowego programu. Natomiast to jak Majka Jeżowska z programem Szansa na sukces Eurowizja Junior przeniesie ich w czasy młodości i zachęci do śpiewania ulubionych piosenek z dzieciństwa, trzeba zobaczyć koniecznie.

/ Polska / program
Program TV na 2020-04-11
08:55 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 12, odc. 7/15 Logo TTV
Polska / program
16:55 Gogglebox. Przed telewizorem, sez. 5, odc. 1/16 Logo TTV

Opis (streszczenie): Starzy znajomi z „Gogglebox” wracają przed telewizory! „Gogglebox. Przed telewizorem” to bijący rekordy oglądalności międzynarodowy format, zdobywca wielu nagród telewizyjnych, m.in. BAFTA. Swój sukces zawdzięcza prostemu i genialnemu pomysłowi – obserwujemy, jak zwyczajni widzowie z pozycji swojej kanapy oglądają i komentują to, co śledzą w telewizji. Ich prawdziwe, zabawne i nieocenzurowane opinie składają się na niepodrabialny charakter programu. Dodatkowo na kanapie przed telewizorem, jak w lustrze, odbija się wycinek prawdziwego życia bohaterów programu. „Gogglebox. Przed telewizorem” to nie tylko przewodnik po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, ale przede wszystkim cotygodniowa porcja śmiechu i rozrywki. W pierwszym odcinku „Gogglebox. Przed telewizorem” poznacie dwie nowe bohaterki. Natalię, która od lat pracuje jako fotomodelka i Sandrę, która swoją przygodę w tej branży dopiero rozpoczyna. Natalia i Sandra to pozytywnie zakręcone przyjaciółki z Zabrza. Znają się od lat i łączy je nie tylko miłość do fotomodelingu. Obie są młode, piękne i wygadane. Natalia, z wrodzonym dystansem do siebie i świata, rzuca kąśliwymi uwagami jak z rękawa. Sandra to urocza dziewczyna, która swoim optymizmem potrafi zarazić nawet największą zrzędę.

/ Polska / program
23:00 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 12, odc. 7/15 Logo TTV
Polska / program
Reklama
Program TV na 2020-04-12
00:00 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 7, odc. 12/13 Logo TTV
Polska / program
07:45 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 6, odc. 5/14 Logo TTV

Opis (streszczenie): Starzy znajomi z „Gogglebox” wracają przed telewizory! „Gogglebox. Przed telewizorem” to bijący rekordy oglądalności międzynarodowy format, zdobywca wielu nagród telewizyjnych, m.in. BAFTA. Swój sukces zawdzięcza prostemu i genialnemu pomysłowi – obserwujemy, jak zwyczajni widzowie z pozycji swojej kanapy oglądają i komentują to, co śledzą w telewizji. Ich prawdziwe, zabawne i nieocenzurowane opinie składają się na niepodrabialny charakter programu. Dodatkowo na kanapie przed telewizorem, jak w lustrze, odbija się wycinek prawdziwego życia bohaterów programu. „Gogglebox. Przed telewizorem” to nie tylko przewodnik po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, ale przede wszystkim cotygodniowa porcja śmiechu i rozrywki.

/ Polska / program
08:25 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 10, odc. 10/15 Logo TTV

Opis (streszczenie): HIT telewizji TTV, gwarantujący zdrową dawkę śmiechu w poniedziałkowe wieczory. Ulubieni bohaterowie zasiadający na swoich kanapach, by bawić siebie i widzów, tym co zobaczą w polskiej telewizji wkraczają w kolejny sezon. Do bohaterów znanych z poprzednich serii dołączą nowi bawiący się przed telewizorem uczestnicy. Popularny międzynarodowy format, zdobywca wielu nagród telewizyjnych. Program ze zwyczajnymi widzami w rolach głównych - wprost stworzony dla telewizji takiej jak TTV.

/ Polska / program
13:40 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 12, odc. 2/15 Logo TTV
Polska / program
14:40 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 12, odc. 7/15 Logo TTV
Polska / program
22:40 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 11, odc. 8/15 Logo TTV

Opis (streszczenie): Niekwestionowany hit TTV, który cieszy się ogromną popularnością wśród widzów stacji. Twórcy programu już po raz jedenasty podpatrzą fanów telewizji w całym kraju! Sprawdzą, co ich wkurza, a co ekscytuje. Jak bohaterowie programu zareagują na nowe propozycje różnych stacji telewizyjnych? „Gogglebox. Przed telewizorem” to nie tylko przewodnik po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, ale przede wszystkim cotygodniowa porcja śmiechu i rozrywki. W nowym sezonie na kanapie zasiądą znani i lubiani uczestnicy: Damian „Nagana”, Marek „Morus” z popularnym Big Boyem na czele czy Sylwia Bomba z przyjaciółką Ewą Mrozowską-Kozłowską. Nie zabraknie też Joachima z mamą Izą, siłaczy – Krzyśka Radzikowskiego i Dominika Abusa oraz bliźniaczek – Agnieszki i Ewy. Jesienne propozycje stacji telewizyjnych skomentuje również zwariowana rodzina Kotońskich – Jacek Szawioła i Mariusz Kozak, trójka przyjaciół: Krzysiek, Felek i Marian oraz seniorzy – Regina i Józek. Czy do znanych i lubianych bohaterów programu dołączy nowy komentator? W tym odcinku ku zaskoczeniu wszystkich serial „M jak miłość” zmrozi krew w żyłach naszych bohaterów niczym dobry thriller. Emocji nie zabraknie przez cały wieczór, m.in. dzięki skomplikowanym relacjom damsko-męskim prosto z „Ukrytej prawdy”. Na deser oryginalna pacjentka z serialu „Na sygnale”, która na pewno nie pozostanie bez komentarza. Widzowie oraz komentujący dowiedzą się również jak według naszych bohaterów wygląda japoński model rodziny?

/ Polska / program
Program TV na 2020-04-13
07:45 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 7, odc. 5/13 Logo TTV
Polska / program
08:25 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 8, odc. 8/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): Zobacz jubileuszowy, bo 100-tny odcinek programu „Gogglebox. Przed telewizorem”. Jak zawsze możecie liczyć doborową obsadę w loży komentatorów: Ekipy z Kielc, będzie oczywiście Joachim z Izą, Dominik z Krzyśkiem, Ewa i Sylwia, szalone bliźniaczki, Sandra ze Świętochłowic z mężem, Jacek Szawioła i Mariusz Kozak oraz Rodzinka Kotońskich i... Nie zabraknie sporej dawki humoru i tekstów, po których może rozboleć Was brzuch ze śmiechu! Zobacz jak uczestnicy będą świętować ten specjalny odcinek? Ale jeszcze na chwilę cofnijmy się w czasie i zróbmy małe podsumowanie dotychczasowego stanu. Widzowie mogli oglądać bohaterów non-stop przez dokładnie 2 dni 4 godziny i 26 minut. Emocjonalne pomiary wskazują, że bohaterowie bali się przed telewizorem co najmniej 20 razy i tyle samo razy wzruszali się. Za to śmiali się do rozpuku przynajmniej kilkanaście godzin. Gdyby zebrać wszystkich komentatorów byłoby ich 62. Ci, którzy pozostali, czyli dokładnie 25 osób, wszyscy razem postarzeli się o... 310 lat! Wagowo nastąpił duży spadek. Część bohaterów schudła łącznie 177 kilogramów... . Rekordzistami są BigBoy i Sylwia Bomba. Wśród naszych komentatorów przewinęło się 10 grup przyjaciół, 7 małżeństw, 6 matek z dziećmi, 4 rodzeństwa i 2 pary.

/ Polska / program
13:55 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 7, odc. 5/13 Logo TTV
Polska / program
14:40 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 12, odc. 4/15 Logo TTV
Polska / program
22:15 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 12, odc. 8/15 Logo TTV
program ,Polska, brak
Reklama
23:10 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 11, odc. 13/15 Logo TTV

Opis (streszczenie): Niekwestionowany hit TTV, który cieszy się ogromną popularnością wśród widzów stacji. Twórcy programu już po raz jedenasty podpatrzą fanów telewizji w całym kraju! Sprawdzą, co ich wkurza, a co ekscytuje. Jak bohaterowie programu zareagują na nowe propozycje różnych stacji telewizyjnych? „Gogglebox. Przed telewizorem” to nie tylko przewodnik po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, ale przede wszystkim cotygodniowa porcja śmiechu i rozrywki. W nowym sezonie na kanapie zasiądą znani i lubiani uczestnicy: Damian „Nagana”, Marek „Morus” z popularnym Big Boyem na czele czy Sylwia Bomba z przyjaciółką Ewą Mrozowską-Kozłowską. Nie zabraknie też Joachima z mamą Izą, siłaczy – Krzyśka Radzikowskiego i Dominika Abusa oraz bliźniaczek – Agnieszki i Ewy. Jesienne propozycje stacji telewizyjnych skomentuje również zwariowana rodzina Kotońskich – Jacek Szawioła i Mariusz Kozak, trójka przyjaciół: Krzysiek, Felek i Marian oraz seniorzy – Regina i Józek. Czy do znanych i lubianych bohaterów programu dołączy nowy komentator? W tym odcinku widzowie za sprawą Magdy Gessler będą świadkami prawdziwej metamorfozy. Sandomierskie amory w serialu „Ojciec Mateusz” i gorące romanse w „Na wspólnej” nie pozostaną bez komentarza, natomiast podczas oglądania „Koła fortuny” widzowie będą zrywać boki ze śmiechu... dlaczego?

/ Polska / program
Program TV na 2020-04-14
00:15 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 7, odc. 4/13 Logo TTV
Polska / program
08:40 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 9, odc. 11/15 Logo TTV
Polska / program
09:40 Gogglebox. Przed telewizorem, sez. 3, odc. 1/12 Logo TTV
Polska / program
18:40 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 9, odc. 14/15 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 2020-04-15
08:40 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 9, odc. 12/15 Logo TTV
Polska / program
09:40 Gogglebox. Przed telewizorem, sez. 3, odc. 2/12 Logo TTV
Polska / program
18:40 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 11, odc. 1/15 Logo TTV

Opis (streszczenie): Niekwestionowany hit TTV, który cieszy się ogromną popularnością wśród widzów stacji. Twórcy programu już po raz jedenasty podpatrzą fanów telewizji w całym kraju! Sprawdzą, co ich wkurza, a co ekscytuje. Jak bohaterowie programu zareagują na nowe propozycje różnych stacji telewizyjnych? „Gogglebox. Przed telewizorem” to nie tylko przewodnik po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, ale przede wszystkim cotygodniowa porcja śmiechu i rozrywki. W nowym sezonie na kanapie zasiądą znani i lubiani uczestnicy: Damian „Nagana”, Marek „Morus” z popularnym Big Boyem na czele czy Sylwia Bomba z przyjaciółką Ewą Mrozowską-Kozłowską. Nie zabraknie też Joachima z mamą Izą, siłaczy – Krzyśka Radzikowskiego i Dominika Abusa oraz bliźniaczek – Agnieszki i Ewy. Jesienne propozycje stacji telewizyjnych skomentuje również zwariowana rodzina Kotońskich – Jacek Szawioła i Mariusz Kozak, trójka przyjaciół: Krzysiek, Felek i Marian oraz seniorzy – Regina i Józek. Czy do znanych i lubianych bohaterów programu dołączy nowy komentator? W pierwszym odcinku nowego sezonu bohaterowie programu udowodnią, że wakacje to stan ducha – wystarczy włączyć „Disco pod gwiazdami. Miłość w Białymstoku” i dać się ponieść gorącym rytmom. A naszym bohaterom nie trzeba powtarzać, gdy w grę wchodzi dobra zabawa. Po takiej porcji szaleństwa przyda się lekcja ogłady. Na ekranach pojawi się finałowy odcinek „Projektu Lady”! Czy program wygra ulubienica naszych bohaterów? Na koniec porcja prawdziwych wzruszeń, czyli seans kultowego „Uwierz w ducha”. Kto pozostanie twardy, a kogo pokona sentyment i wzruszenie oraz sięgnie po chusteczkę?

/ Polska / program
23:30 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 12, odc. 8/15 Logo TTV
program ,Polska, brak
Program TV na 2020-04-16
08:40 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 11, odc. 5/15 Logo TTV
Polska / program
09:40 Gogglebox. Przed telewizorem, sez. 3, odc. 4/12 Logo TTV
Polska / program
18:40 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 11, odc. 2/15 Logo TTV

Opis (streszczenie): Niekwestionowany hit TTV, który cieszy się ogromną popularnością wśród widzów stacji. Twórcy programu już po raz jedenasty podpatrzą fanów telewizji w całym kraju! Sprawdzą, co ich wkurza, a co ekscytuje. Jak bohaterowie programu zareagują na nowe propozycje różnych stacji telewizyjnych? „Gogglebox. Przed telewizorem” to nie tylko przewodnik po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, ale przede wszystkim cotygodniowa porcja śmiechu i rozrywki. W nowym sezonie na kanapie zasiądą znani i lubiani uczestnicy: Damian „Nagana”, Marek „Morus” z popularnym Big Boyem na czele czy Sylwia Bomba z przyjaciółką Ewą Mrozowską-Kozłowską. Nie zabraknie też Joachima z mamą Izą, siłaczy – Krzyśka Radzikowskiego i Dominika Abusa oraz bliźniaczek – Agnieszki i Ewy. Jesienne propozycje stacji telewizyjnych skomentuje również zwariowana rodzina Kotońskich – Jacek Szawioła i Mariusz Kozak, trójka przyjaciół: Krzysiek, Felek i Marian oraz seniorzy – Regina i Józek. Czy do znanych i lubianych bohaterów programu dołączy nowy komentator? W tym odcinku sprawdzimy, jak nasi bohaterowie oceniają walory uczestników nowego sezonu "Top Model". Kto im przypadnie do gustu i komu będą kibicować? Równie mocno zainteresuje ich nowy sezon innego programu. Czego można spodziewać się po wielkim powrocie programu "Sędzia Anna Maria Wesołowska" i czy jest tak dobry jak kiedyś? Wisienką na torcie będzie program "Poza cywilizacją", który udowodni niektórym, jak niewiele potrzeba do życia.

/ Polska / program
Program TV na 2020-04-17
08:40 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 12, odc. 4/15 Logo TTV
Polska / program
09:40 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 6, odc. 5/14 Logo TTV
Polska / program
20:35 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 11, odc. 6/15 Logo TTV

Opis (streszczenie): Niekwestionowany hit TTV, który cieszy się ogromną popularnością wśród widzów stacji. Twórcy programu już po raz jedenasty podpatrzą fanów telewizji w całym kraju! Sprawdzą, co ich wkurza, a co ekscytuje. Jak bohaterowie programu zareagują na nowe propozycje różnych stacji telewizyjnych? „Gogglebox. Przed telewizorem” to nie tylko przewodnik po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, ale przede wszystkim cotygodniowa porcja śmiechu i rozrywki. W nowym sezonie na kanapie zasiądą znani i lubiani uczestnicy: Damian „Nagana”, Marek „Morus” z popularnym Big Boyem na czele czy Sylwia Bomba z przyjaciółką Ewą Mrozowską-Kozłowską. Nie zabraknie też Joachima z mamą Izą, siłaczy – Krzyśka Radzikowskiego i Dominika Abusa oraz bliźniaczek – Agnieszki i Ewy. Jesienne propozycje stacji telewizyjnych skomentuje również zwariowana rodzina Kotońskich – Jacek Szawioła i Mariusz Kozak, trójka przyjaciół: Krzysiek, Felek i Marian oraz seniorzy – Regina i Józek. Czy do znanych i lubianych bohaterów programu dołączy nowy komentator? W tym odcinku powrót programu „Czar Par” dostarczy naszym widzom dużo radości i skłoni do refleksji nad relacjami w ich własnych związkach. Natomiast wieczór kawalerski Marka z „Na wspólnej” nie do końca legalnymi zabawami przypadnie im bardzo do gustu. Będzie tez bardzo empatycznie i wzruszająco za sprawa programu „Rinke. Za zamkniętymi drzwiami”. Zapraszamy już w poniedziałek o godzinie 22:00 w TTV.

/ Polska / program
Program TV na 2020-04-18
08:55 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 12, odc. 8/15 Logo TTV
Polska / program
Reklama
16:55 Gogglebox. Przed telewizorem, sez. 3, odc. 1/12 Logo TTV
Polska / program
23:00 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 12, odc. 8/15 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 2020-04-19
00:00 Gogglebox. Przed telewizorem, sez. 3, odc. 2/12 Logo TTV
Polska / program
07:45 Gogglebox. Przed telewizorem, odc. 7/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): To program o tym, że każdy lubi oglądać telewizję, a jeszcze bardziej ją komentować. To już drugi sezon formatu, który gwarantuje zabawne podsumowanie gorących programów telewizyjnych mijającego tygodnia w wykonaniu znanych już „komentatorów” GOGGLEBOX PRZED TELEWIZOREM. Spontaniczne zachowania i prawdziwe reakcje widzów oglądających telewizję w swoich domach.

/ Polska / magazyn
14:40 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 12, odc. 8/15 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 2020-04-20
08:40 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 9, odc. 14/15 Logo TTV
Polska / program
09:40 Gogglebox. Przed telewizorem, sez. 4, odc. 5/14 Logo TTV
Polska / program
18:40 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 11, odc. 3/15 Logo TTV

Opis (streszczenie): Niekwestionowany hit TTV, który cieszy się ogromną popularnością wśród widzów stacji. Twórcy programu już po raz jedenasty podpatrzą fanów telewizji w całym kraju! Sprawdzą, co ich wkurza, a co ekscytuje. Jak bohaterowie programu zareagują na nowe propozycje różnych stacji telewizyjnych? „Gogglebox. Przed telewizorem” to nie tylko przewodnik po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, ale przede wszystkim cotygodniowa porcja śmiechu i rozrywki. W nowym sezonie na kanapie zasiądą znani i lubiani uczestnicy: Damian „Nagana”, Marek „Morus” z popularnym Big Boyem na czele czy Sylwia Bomba z przyjaciółką Ewą Mrozowską-Kozłowską. Nie zabraknie też Joachima z mamą Izą, siłaczy – Krzyśka Radzikowskiego i Dominika Abusa oraz bliźniaczek – Agnieszki i Ewy. Jesienne propozycje stacji telewizyjnych skomentuje również zwariowana rodzina Kotońskich – Jacek Szawioła i Mariusz Kozak, trójka przyjaciół: Krzysiek, Felek i Marian oraz seniorzy – Regina i Józek. Czy do znanych i lubianych bohaterów programu dołączy nowy komentator? Tym razem bohaterowie „Gogglebox. Przed telewizorem” podczas romantycznego wieczoru będą oceniać talenty nowych uczestników w programie „Mam Talent”. W innej jesiennej propozycji z kolei do łez wzruszy ich podroż Andrzeja Piasecznego z mamą w programie „Starsza Pani musi fiknąć”, natomiast „Ninja Warrior” wzbudzi apetyt na dodatkową dawkę adrenaliny.

/ Polska / program
22:00 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 12, odc. 9/15 Logo TTV
program ,Polska, brak
23:00 Gogglebox. Przed telewizorem, sez. 3, odc. 4/12 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 2020-04-21
08:40 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 11, odc. 1/15 Logo TTV
Polska / program
09:40 Gogglebox. Przed telewizorem, sez. 3, odc. 9/12 Logo TTV
Polska / program
18:40 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 11, odc. 4/15 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 2020-04-22
08:40 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 11, odc. 2/15 Logo TTV
Polska / program
09:40 Gogglebox. Przed telewizorem, sez. 3, odc. 5/12 Logo TTV
Polska / program
18:40 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 11, odc. 5/15 Logo TTV
Polska / program
23:30 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 12, odc. 9/15 Logo TTV
program ,Polska, brak
Program TV na 2020-04-23
08:40 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 11, odc. 6/15 Logo TTV
Polska / program
09:40 Gogglebox. Przed telewizorem, sez. 3, odc. 6/12 Logo TTV
Polska / program
18:40 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 11, odc. 6/15 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 2020-04-24
08:40 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 11, odc. 3/15 Logo TTV
Polska / program
09:40 Gogglebox. Przed telewizorem, sez. 3, odc. 7/12 Logo TTV
Polska / program
20:35 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 11, odc. 7/15 Logo TTV

Opis (streszczenie): Niekwestionowany hit TTV, który cieszy się ogromną popularnością wśród widzów stacji. Twórcy programu już po raz jedenasty podpatrzą fanów telewizji w całym kraju! Sprawdzą, co ich wkurza, a co ekscytuje. Jak bohaterowie programu zareagują na nowe propozycje różnych stacji telewizyjnych? „Gogglebox. Przed telewizorem” to nie tylko przewodnik po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, ale przede wszystkim cotygodniowa porcja śmiechu i rozrywki. W nowym sezonie na kanapie zasiądą znani i lubiani uczestnicy: Damian „Nagana”, Marek „Morus” z popularnym Big Boyem na czele czy Sylwia Bomba z przyjaciółką Ewą Mrozowską-Kozłowską. Nie zabraknie też Joachima z mamą Izą, siłaczy – Krzyśka Radzikowskiego i Dominika Abusa oraz bliźniaczek – Agnieszki i Ewy. Jesienne propozycje stacji telewizyjnych skomentuje również zwariowana rodzina Kotońskich – Jacek Szawioła i Mariusz Kozak, trójka przyjaciół: Krzysiek, Felek i Marian oraz seniorzy – Regina i Józek. Czy do znanych i lubianych bohaterów programu dołączy nowy komentator? W tym odcinku bohaterowie programu wybiorą się z Martyną Wojciechowską do Izraela, gdzie mogli przekonać się, że koszerny Internet istnieje naprawdę. Dramaty miłosne zawsze dostarczają widzom dużo radości, tym razem nie było inaczej, program „Na sygnale” nie zawiódł. Podczas oglądania „Top Model” podzielili się na dwa obozy, a czego dotyczył podział, widzowie przekonają się w odcinku!

/ Polska / program
Program TV na 2020-04-25
08:55 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 12, odc. 9/15 Logo TTV
Polska / program
16:55 Gogglebox. Przed telewizorem, sez. 3, odc. 6/12 Logo TTV
Polska / program
23:00 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 12, odc. 9/15 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 2020-04-26
00:00 Gogglebox. Przed telewizorem, sez. 3, odc. 7/12 Logo TTV
Polska / program
07:45 Gogglebox. Przed telewizorem, odc. 8/12 Logo TTV
Polska / magazyn
14:40 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 12, odc. 9/15 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 2020-04-27
08:40 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 11, odc. 4/15 Logo TTV
Polska / program
09:40 Gogglebox. Przed telewizorem, sez. 4, odc. 6/14 Logo TTV
Polska / program
18:40 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 11, odc. 7/15 Logo TTV
Polska / program
22:00 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 12, odc. 10/15 Logo TTV
program ,Polska, brak
23:00 Gogglebox. Przed telewizorem, sez. 3, odc. 9/12 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 2020-04-28
08:40 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 11, odc. 5/15 Logo TTV
Polska / program
09:40 Gogglebox. Przed telewizorem, sez. 3, odc. 3/12 Logo TTV
Polska / program
18:40 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 11, odc. 9/15 Logo TTV

Opis (streszczenie): Niekwestionowany hit TTV, który cieszy się ogromną popularnością wśród widzów stacji. Twórcy programu już po raz jedenasty podpatrzą fanów telewizji w całym kraju! Sprawdzą, co ich wkurza, a co ekscytuje. Jak bohaterowie programu zareagują na nowe propozycje różnych stacji telewizyjnych? „Gogglebox. Przed telewizorem” to nie tylko przewodnik po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, ale przede wszystkim cotygodniowa porcja śmiechu i rozrywki. W nowym sezonie na kanapie zasiądą znani i lubiani uczestnicy: Damian „Nagana”, Marek „Morus” z popularnym Big Boyem na czele czy Sylwia Bomba z przyjaciółką Ewą Mrozowską-Kozłowską. Nie zabraknie też Joachima z mamą Izą, siłaczy – Krzyśka Radzikowskiego i Dominika Abusa oraz bliźniaczek – Agnieszki i Ewy. Jesienne propozycje stacji telewizyjnych skomentuje również zwariowana rodzina Kotońskich – Jacek Szawioła i Mariusz Kozak, trójka przyjaciół: Krzysiek, Felek i Marian oraz seniorzy – Regina i Józek. Czy do znanych i lubianych bohaterów programu dołączy nowy komentator? Tym razem bohaterowie programu zostaną mile zaskoczeni błyskotliwością Daniela Kuczaja w roli gościa Kuby Wojewódzkiego. W niemałe zdumienie wprowadzą ich również perypetie i niespodziewane wyznania miłości mieszańców Domu Wielkiego Brata. Bardzo atrakcyjna Pani Dagmara z serialu „Na ratunek” też nie pozostanie bez komentarza.

/ Polska / program
Program TV na 2020-04-29
08:40 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 11, odc. 6/15 Logo TTV
Polska / program
09:40 Gogglebox. Przed telewizorem, sez. 3, odc. 11/12 Logo TTV
Polska / program
18:40 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 11, odc. 10/15 Logo TTV

Opis (streszczenie): Niekwestionowany hit TTV, który cieszy się ogromną popularnością wśród widzów stacji. Twórcy programu już po raz jedenasty podpatrzą fanów telewizji w całym kraju! Sprawdzą, co ich wkurza, a co ekscytuje. Jak bohaterowie programu zareagują na nowe propozycje różnych stacji telewizyjnych? „Gogglebox. Przed telewizorem” to nie tylko przewodnik po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, ale przede wszystkim cotygodniowa porcja śmiechu i rozrywki. W nowym sezonie na kanapie zasiądą znani i lubiani uczestnicy: Damian „Nagana”, Marek „Morus” z popularnym Big Boyem na czele czy Sylwia Bomba z przyjaciółką Ewą Mrozowską-Kozłowską. Nie zabraknie też Joachima z mamą Izą, siłaczy – Krzyśka Radzikowskiego i Dominika Abusa oraz bliźniaczek – Agnieszki i Ewy. Jesienne propozycje stacji telewizyjnych skomentuje również zwariowana rodzina Kotońskich – Jacek Szawioła i Mariusz Kozak, trójka przyjaciół: Krzysiek, Felek i Marian oraz seniorzy – Regina i Józek. Czy do znanych i lubianych bohaterów programu dołączy nowy komentator? Tym razem widzowie będą pod wrażeniem szczerości dziewczyn z programu „Rolnik szuka żony”. Felek - jeden z komentujących w show - dostanie bardzo praktyczny prezent od swoich kumpli z kanapy - Mariana i Krzyśka. Jak się okazuje, niektórzy z gogglebox’owców mają lekkie pióro! Na koniec, żeby pozostać w klimacie, program „One wolą młodszych” pokaże naszym widzom, że miłość nie zna wieku.

/ Polska / program
23:30 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 12, odc. 10/15 Logo TTV
program ,Polska, brak
Program TV na 2020-04-30
08:40 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 11, odc. 7/15 Logo TTV
Polska / program
09:40 Gogglebox. Przed telewizorem, sez. 3, odc. 10/12 Logo TTV
Polska / program
18:40 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 11, odc. 11/15 Logo TTV

Opis (streszczenie): Niekwestionowany hit TTV, który cieszy się ogromną popularnością wśród widzów stacji. Twórcy programu już po raz jedenasty podpatrzą fanów telewizji w całym kraju! Sprawdzą, co ich wkurza, a co ekscytuje. Jak bohaterowie programu zareagują na nowe propozycje różnych stacji telewizyjnych? „Gogglebox. Przed telewizorem” to nie tylko przewodnik po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, ale przede wszystkim cotygodniowa porcja śmiechu i rozrywki. W nowym sezonie na kanapie zasiądą znani i lubiani uczestnicy: Damian „Nagana”, Marek „Morus” z popularnym Big Boyem na czele czy Sylwia Bomba z przyjaciółką Ewą Mrozowską-Kozłowską. Nie zabraknie też Joachima z mamą Izą, siłaczy – Krzyśka Radzikowskiego i Dominika Abusa oraz bliźniaczek – Agnieszki i Ewy. Jesienne propozycje stacji telewizyjnych skomentuje również zwariowana rodzina Kotońskich – Jacek Szawioła i Mariusz Kozak, trójka przyjaciół: Krzysiek, Felek i Marian oraz seniorzy – Regina i Józek. Czy do znanych i lubianych bohaterów programu dołączy nowy komentator? W tym odcinku bohaterowie programu kibicują Edycie Górniak, która w nowym programie „My Way” robi prawo jazdy. Przy tej okazji będą mogli zweryfikować swoja wiedzę na temat zasad ruchu drogowego. Program „O tym się nie mówi”, skłoni ich do szukania pomysłów, co robić aby nie tyć, natomiast pewna para seniorów z „Ukrytej prawdy” zaskoczy ich swoim pomysłem na biznes.

/ Polska / program
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Gogglebox. Przed telewizorem. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Gogglebox. Przed telewizorem w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Gogglebox. Przed telewizorem.

Gogglebox. Przed telewizorem gdzie obejrzeć?


Gogglebox. Przed telewizorem można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: TTV

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Obsada (osoby)


Lista zwiera odnośniki do stron osób związanych z produkcją (aktorzy, reżyser):

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry