Reklama

Gogglebox. Przed telewizorem godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Gogglebox. Przed telewizorem

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Gogglebox. Przed telewizorem będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2019-03-22

20:40 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 7, odc. 3/13 Logo TTV
Opis (streszczenie): „Gogglebox. Przed telewizorem” to bijący rekordy oglądalności międzynarodowy format, zdobywca wielu nagród telewizyjnych, m.in. BAFTA. Swój sukces zawdzięcza prostemu i genialnemu pomysłowi – obserwujemy, jak zwyczajni widzowie z pozycji swojej kanapy oglądają i komentują to, co śledzą w telewizji. Ich prawdziwe, zabawne i nieocenzurowane opinie składają się na niepodrabialny charakter programu. Dodatkowo na kanapie przed telewizorem, jak w lustrze, odbija się wycinek prawdziwego życia bohaterów programu. „Gogglebox. Przed telewizorem” to nie tylko przewodnik po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, ale przede wszystkim cotygodniowa porcja śmiechu i rozrywki.
/ Polska / program

2019-03-23

02:30 Gogglebox. Przed telewizorem, sez. 4, odc. 5/14 Logo TTV
Opis (streszczenie): Czwarty sezon Gogglebox. Przed telewizorem gwarantuje zdrową dawkę śmiechu. Do bohaterów znanych z poprzednich serii dołączą nowi bawiący się przed telewizorem uczestnicy. Program ze zwyczajnymi widzami w rolach głównych - wprost stworzony dla telewizji takiej jak TTV. To jedyny program na świecie, w którym widzowie oglądają w telewizji, jak inni oglądają telewizję. Proste i genialne. Zabawne i dosadne komentarze oraz bohaterowie, którzy często sami nie wierzą w to, co widzą na ekranie. A dodatkowo obserwujemy jak wygląda wycinek ich prawdziwego życia toczącego się na kanapie lub w fotelach przed telewizorem.
/ Polska / program
09:05 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 10, odc. 5/15 Logo TTV
Opis (streszczenie): HIT telewizji TTV, gwarantujący zdrową dawkę śmiechu w poniedziałkowe wieczory. Ulubieni bohaterowie zasiadający na swoich kanapach, by bawić siebie i widzów, tym co zobaczą w polskiej telewizji wkraczają w kolejny sezon. Do bohaterów znanych z poprzednich serii dołączą nowi bawiący się przed telewizorem uczestnicy. Popularny międzynarodowy format, zdobywca wielu nagród telewizyjnych. Program ze zwyczajnymi widzami w rolach głównych - wprost stworzony dla telewizji takiej jak TTV.
/ Polska / program
Reklama
16:05 Gogglebox. Przed telewizorem, sez. 5, odc. 9/16 Logo TTV
Opis (streszczenie): Starzy znajomi z „Gogglebox” wracają przed telewizory! „Gogglebox. Przed telewizorem” to bijący rekordy oglądalności międzynarodowy format, zdobywca wielu nagród telewizyjnych, m.in. BAFTA. Swój sukces zawdzięcza prostemu i genialnemu pomysłowi – obserwujemy, jak zwyczajni widzowie z pozycji swojej kanapy oglądają i komentują to, co śledzą w telewizji. Ich prawdziwe, zabawne i nieocenzurowane opinie składają się na niepodrabialny charakter programu. Dodatkowo na kanapie przed telewizorem, jak w lustrze, odbija się wycinek prawdziwego życia bohaterów programu. „Gogglebox. Przed telewizorem” to nie tylko przewodnik po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, ale przede wszystkim cotygodniowa porcja śmiechu i rozrywki. Przed nami kolejny odcinek „Gogglebox.Przed telewizorem”. Co nasi bohaterowie wezmą na języki tym razem..? Serial „Na Wspólnej” to prawdziwa uczta dla ciętych języków naszych bohaterów. Roman postanowił zapolować na Ryśka z „Klanu”, a pewien młody amant na dwie siostry. Czy konflikt w serialu wywoła konflikt w domach waszych ulubieńców? „Kobieta na krańcu świata” wróciła na ekrany telewizorów naszych bohaterów. Martyna Wojciechowska spotkała się z Rosjanką, która uczy swoje rodaczki, jak z faceta zrobić milionera. Poznamy też bohaterów programu „Zoperuj się sam”, którzy na własną rękę postanowili poprawić swoje defekty. Będzie obrzydliwie i zabawnie jednocześnie. Przy okazji programu „Twoja twarz brzmi znajomo” trochę powspominamy, szczególnie gdy na parkiet wkroczy Modern Talking ze swoim przebojem.
/ Polska / program
22:00 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 10, odc. 1/15 Logo TTV
Polska / program
23:00 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 10, odc. 5/15 Logo TTV
Polska / program

2019-03-24

14:40 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 10, odc. 5/15 Logo TTV
Polska / program

2019-03-25

09:55 Gogglebox. Przed telewizorem, sez. 5, odc. 8/16 Logo TTV
Opis (streszczenie): Starzy znajomi z „Gogglebox” wracają przed telewizory! „Gogglebox. Przed telewizorem” to bijący rekordy oglądalności międzynarodowy format, zdobywca wielu nagród telewizyjnych, m.in. BAFTA. Swój sukces zawdzięcza prostemu i genialnemu pomysłowi – obserwujemy, jak zwyczajni widzowie z pozycji swojej kanapy oglądają i komentują to, co śledzą w telewizji. Ich prawdziwe, zabawne i nieocenzurowane opinie składają się na niepodrabialny charakter programu. Dodatkowo na kanapie przed telewizorem, jak w lustrze, odbija się wycinek prawdziwego życia bohaterów programu. „Gogglebox. Przed telewizorem” to nie tylko przewodnik po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, ale przede wszystkim cotygodniowa porcja śmiechu i rozrywki. Przed nami ósmy odcinek „Gogglebox. Przed telewizorem”. Nasi bohaterowie wtorkowy wieczór wyjątkowo spędzili bez walki o pilota. Wszyscy zgodnie kibicowali Polakom w starciu z Armenią. Nasza reprezentacja zapewniła nam emocje do ostatnich sekund meczu. Na szczęście, wszystko dobrze się skończyło. Miejmy nadzieję, że równie dobrze skończy się „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Była przysięga, wesele i niewybredne komentarze waszych ulubieńców. Ślubu nie było jeszcze za to w programie „Rolnik szuka żony”. Wiejska sielanka sprzyja bardziej rozmowom o namiętności i pożądaniu, na deklaracje przyjdzie jeszcze czas. W tym tygodniu nawet kabaret zakończył się weselem! Co prawda... bez panny młodej, ale za to z dwójką młodych panów.
/ Polska / program
17:00 Gogglebox. Przed telewizorem, sez. 5, odc. 12/16 Logo TTV
Opis (streszczenie): Starzy znajomi z „Gogglebox” wracają przed telewizory! „Gogglebox. Przed telewizorem” to bijący rekordy oglądalności międzynarodowy format, zdobywca wielu nagród telewizyjnych, m.in. BAFTA. Swój sukces zawdzięcza prostemu i genialnemu pomysłowi – obserwujemy, jak zwyczajni widzowie z pozycji swojej kanapy oglądają i komentują to, co śledzą w telewizji. Ich prawdziwe, zabawne i nieocenzurowane opinie składają się na niepodrabialny charakter programu. Dodatkowo na kanapie przed telewizorem, jak w lustrze, odbija się wycinek prawdziwego życia bohaterów programu. „Gogglebox. Przed telewizorem” to nie tylko przewodnik po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, ale przede wszystkim cotygodniowa porcja śmiechu i rozrywki. Wasi ulubieńcy z kanap podziwiali Magdę Gessler w nieco innym wydaniu niż zwykle. Program „Pyszne Peru” okazał się... pyszny na swój sposób. Nasi bohaterowie przekonali się, że świnki morskie i zmiksowane ropuchy mają swoich amatorów. Nie zabrakło też czarów. Program „Magicy z ulicy” zmusił maniaków telewizyjnych do podniesienia się z foteli. Sprawdziliśmy też ich wiedzę z zakresu... wiedzy o Sienkiewiczu. A przy okazji jednego z ulubionych programów naszych bohaterów, „Azji Express”, wyszło na jaw sporo smaczków. Dowiemy się m.in.: kto z przyjemnością zjadłby tarantulę. W tym tygodniu naszych ulubieńców rozgrzał do czerwoności jeszcze jeden temat – wygrana Donalda Trumpa w wyborach w USA.
/ Polska / program
22:00 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 10, odc. 6/15 Logo TTV
Polska / program
23:00 Gogglebox. Przed telewizorem, sez. 5, odc. 11/16 Logo TTV
Opis (streszczenie): Starzy znajomi z „Gogglebox” wracają przed telewizory! „Gogglebox. Przed telewizorem” to bijący rekordy oglądalności międzynarodowy format, zdobywca wielu nagród telewizyjnych, m.in. BAFTA. Swój sukces zawdzięcza prostemu i genialnemu pomysłowi – obserwujemy, jak zwyczajni widzowie z pozycji swojej kanapy oglądają i komentują to, co śledzą w telewizji. Ich prawdziwe, zabawne i nieocenzurowane opinie składają się na niepodrabialny charakter programu. Dodatkowo na kanapie przed telewizorem, jak w lustrze, odbija się wycinek prawdziwego życia bohaterów programu. „Gogglebox. Przed telewizorem” to nie tylko przewodnik po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, ale przede wszystkim cotygodniowa porcja śmiechu i rozrywki. Zobaczcie, jak wasi ulubieńcy z „Gogglebox. Przed telewizorem” włączyli sobie pewien program o pieczeniu ciastek, oblewaniu czekoladą i takich tam innych słodkościach... Starzy znajomi z wracają przed telewizory po raz piąty! Ich prawdziwe, zabawne i nieocenzurowane opinie składają się na niepodrabialny charakter programu. Dodatkowo na kanapie przed telewizorem, jak w lustrze, odbija się wycinek prawdziwego życia bohaterów programu. „Gogglebox. Przed telewizorem” to nie tylko przewodnik po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, ale przede wszystkim cotygodniowa porcja śmiechu i rozrywki. To program o tym, że każdy lubi oglądać telewizję, a jeszcze bardziej ją komentować. Pokazuje spontaniczne zachowania i prawdziwe reakcje widzów oglądających telewizję w swoich domach.
/ Polska / program

2019-03-26

10:00 Gogglebox. Przed telewizorem, sez. 5, odc. 9/16 Logo TTV
Polska / program
17:00 Gogglebox. Przed telewizorem, sez. 5, odc. 14/16 Logo TTV
Opis (streszczenie): Starzy znajomi z „Gogglebox” wracają przed telewizory! „Gogglebox. Przed telewizorem” to bijący rekordy oglądalności międzynarodowy format, zdobywca wielu nagród telewizyjnych, m.in. BAFTA. Swój sukces zawdzięcza prostemu i genialnemu pomysłowi – obserwujemy, jak zwyczajni widzowie z pozycji swojej kanapy oglądają i komentują to, co śledzą w telewizji. Ich prawdziwe, zabawne i nieocenzurowane opinie składają się na niepodrabialny charakter programu. Dodatkowo na kanapie przed telewizorem, jak w lustrze, odbija się wycinek prawdziwego życia bohaterów programu. „Gogglebox. Przed telewizorem” to nie tylko przewodnik po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, ale przede wszystkim cotygodniowa porcja śmiechu i rozrywki. W tym odcinku wraz z naszymi bohaterami poszukamy żony dla rolnika. Czy dokonane w programie wybory spotkają się z akceptacją naszych bohaterów? Zobaczymy też, co działo się przed telewizorami, kiedy na kanapie u Kuby Wojewódzkiego zasiadł król Albanii, czyli Popek. Czy jak zwykle okaże się, że „Ukryta Prawda” jest bardziej bolesna? Nie możecie tego przeoczyć! Gotowi? To zapraszamy przed telewizory.
/ Polska / program

2019-03-27

09:40 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 10, odc. 3/15 Logo TTV
Polska / program
17:00 Gogglebox. Przed telewizorem, sez. 5, odc. 15/16 Logo TTV
Opis (streszczenie): Starzy znajomi z „Gogglebox” wracają przed telewizory! „Gogglebox. Przed telewizorem” to bijący rekordy oglądalności międzynarodowy format, zdobywca wielu nagród telewizyjnych, m.in. BAFTA. Swój sukces zawdzięcza prostemu i genialnemu pomysłowi – obserwujemy, jak zwyczajni widzowie z pozycji swojej kanapy oglądają i komentują to, co śledzą w telewizji. Ich prawdziwe, zabawne i nieocenzurowane opinie składają się na niepodrabialny charakter programu. Dodatkowo na kanapie przed telewizorem, jak w lustrze, odbija się wycinek prawdziwego życia bohaterów programu. „Gogglebox. Przed telewizorem” to nie tylko przewodnik po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, ale przede wszystkim cotygodniowa porcja śmiechu i rozrywki. Zapraszamy na specjalne – świąteczne – wydanie programu! Tym razem dojdzie do małego zamieszania na kanapach. Iza zostawi Joachima i pojedzie w odwiedziny do Sylwii, ale nie zostawi go samego… Obok Joachima na pasiastym fotelu usiądzie Mariusz, który z kolei zostawi Jacka, ale Jacek zaprosi Ewę. Na swojej kanapie zostanie rodzinka Kotońskich, ekipa z Kielc, nasi seniorzy i urocze bliźniaczki z Tychów... Co z tego wyniknie? Co będą oglądać? Zobaczcie sami!
/ Polska / program
Reklama
23:10 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 10, odc. 6/15 Logo TTV
Polska / program

2019-03-28

09:40 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 10, odc. 4/15 Logo TTV
Polska / program
17:00 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 6, odc. 1/14 Logo TTV
Opis (streszczenie): Starzy znajomi z „Gogglebox” wracają przed telewizory! „Gogglebox. Przed telewizorem” to bijący rekordy oglądalności międzynarodowy format, zdobywca wielu nagród telewizyjnych, m.in. BAFTA. Swój sukces zawdzięcza prostemu i genialnemu pomysłowi – obserwujemy, jak zwyczajni widzowie z pozycji swojej kanapy oglądają i komentują to, co śledzą w telewizji. Ich prawdziwe, zabawne i nieocenzurowane opinie składają się na niepodrabialny charakter programu. Dodatkowo na kanapie przed telewizorem, jak w lustrze, odbija się wycinek prawdziwego życia bohaterów programu. „Gogglebox. Przed telewizorem” to nie tylko przewodnik po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, ale przede wszystkim cotygodniowa porcja śmiechu i rozrywki. Kolejny sezon, nowi bohaterowie i... kultowe programy. Chimek Zeiske powita nowy sezon ze złamaną nogą i przejdzie pod opiekuńcze choć zaborcze skrzydło mamy Izy. W życiu Dominika szykują się wielkie zmiany. BigBoy zaczął dbać o zdrowie i wróci na kanapę o wiele chudszy. Czy jego dwaj kompani będą wyrozumiali dla jego zmian w sposobie odżywiania? Co będą przekąszać podczas oglądania telewizji? Do starych wyjadaczy kanapowych dołączą nowi, jakże barwni bohaterowie z wyostrzonymi językami. Czy będą konkurować w ciętych ripostach z Jackiem i Mariuszem? W domach waszych ulubieńców telewizory znowu są rozgrzane do czerwoności. Szczególnie, kiedy na ekranie pojawił się Hubert Urbański z „Milionerami”. Trzymający w napięciu program zmusił naszych bohaterów do intelektualnego wysiłku, a przy okazji rozbawił. Dowiemy się, jaki patent na wygraną ma Dajan Kotoński oraz kim lub czym jest „Szpek spir”. Dużym zainteresowaniem cieszył się też „Idol”, który powrócił po latach. Okazało się, że nasi eksperci świetnie czują się w roli muzycznych znawców. Mogli się też wykazać podczas polskich eliminacji do „Eurowizji”. Kiedy dowiedzieliśmy się, kto nas będzie reprezentował w Kijowie, pozostało jeszcze jedno pytanie: kto jest Agentem? Pozostanie też zakład, po którym komuś z ekipy kieleckiej będzie dosłownie łyso.
/ Polska / program

2019-03-29

09:40 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 9, odc. 11/15 Logo TTV
Opis (streszczenie): W tym programie zaglądamy do mieszkań ludzi w całym kraju i sprawdzamy, co ich w telewizji wkurza, a co ekscytuje. Codziennie 25 mln Polaków ogląda telewizję. To nie tylko przewodnik po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, ale przede wszystkim cotygodniowa porcja śmiechu i rozrywki. A na kanapie zobaczymy znanych i lubianych uczestników z ekipą popularnego Big Boya na czele, czyli trio chłopaków z Kielc. Fotomodelkę Sylwię Bombę z przyjaciółką Ewą Mrozowską-Kozłowską. Nie zabraknie też Joachima z mamą Izą, mięśniaków – Krzyśka „Strongmana” Radzikowskiego i Dominika, do którego w tym sezonie dołączył maleńki synek. Komentować będą także: szalone bliźniaczki (Agnieszka i Ewa), Dajan i jego śląska rodzina Kotońskich, Sandra ze Świętochłowic z mężem oraz Jacek Szawioła i Mariusz Kozak... Ten program będzie pełen niespodzianek!
/ Polska / program
20:40 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 10, odc. 3/15 Logo TTV
Polska / program

2019-03-30

09:05 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 10, odc. 6/15 Logo TTV
Polska / program
16:05 Gogglebox. Przed telewizorem, sez. 5, odc. 14/16 Logo TTV
Polska / program
22:00 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 9, odc. 11/15 Logo TTV
Polska / program
23:00 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 10, odc. 6/15 Logo TTV
Polska / program

2019-03-31

14:40 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 10, odc. 6/15 Logo TTV
Polska / program

2019-04-01

09:55 Gogglebox. Przed telewizorem, sez. 5, odc. 15/16 Logo TTV
Polska / program
17:00 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 6, odc. 2/14 Logo TTV
Opis (streszczenie): Starzy znajomi z „Gogglebox” wracają przed telewizory! „Gogglebox. Przed telewizorem” to bijący rekordy oglądalności międzynarodowy format, zdobywca wielu nagród telewizyjnych, m.in. BAFTA. Swój sukces zawdzięcza prostemu i genialnemu pomysłowi – obserwujemy, jak zwyczajni widzowie z pozycji swojej kanapy oglądają i komentują to, co śledzą w telewizji. Ich prawdziwe, zabawne i nieocenzurowane opinie składają się na niepodrabialny charakter programu. Dodatkowo na kanapie przed telewizorem, jak w lustrze, odbija się wycinek prawdziwego życia bohaterów programu. „Gogglebox. Przed telewizorem” to nie tylko przewodnik po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, ale przede wszystkim cotygodniowa porcja śmiechu i rozrywki.
/ Polska / program
22:00 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 10, odc. 7/15 Logo TTV
Polska / program
23:00 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 6, odc. 1/14 Logo TTV
Polska / program

2019-04-02

10:00 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 6, odc. 1/14 Logo TTV
Polska / program
17:00 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 6, odc. 3/14 Logo TTV
Polska / program

2019-04-03

09:35 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 9, odc. 3/15 Logo TTV
Polska / program
17:00 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 6, odc. 4/14 Logo TTV
Polska / program
23:10 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 10, odc. 7/15 Logo TTV
Polska / program

2019-04-04

17:00 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 6, odc. 5/14 Logo TTV
Polska / program

2019-04-05

20:40 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 9, odc. 3/15 Logo TTV
Polska / program

2019-04-06

09:00 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 10, odc. 7/15 Logo TTV
Polska / program
16:05 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 6, odc. 2/14 Logo TTV
Polska / program
22:45 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 10, odc. 7/15 Logo TTV
Polska / program
23:45 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 6, odc. 3/14 Logo TTV
Polska / program

2019-04-07

14:45 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 10, odc. 7/15 Logo TTV
Polska / program

2019-04-08

09:55 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 6, odc. 4/14 Logo TTV
Polska / program
17:00 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 6, odc. 6/14 Logo TTV
Polska / program
22:00 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 10, odc. 8/15 Logo TTV
Polska / program
23:00 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 6, odc. 5/14 Logo TTV
Polska / program

2019-04-09

10:00 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 6, odc. 5/14 Logo TTV
Polska / program
17:00 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 6, odc. 7/14 Logo TTV
Polska / program

2019-04-10

09:35 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 9, odc. 4/15 Logo TTV
Polska / program
17:00 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 6, odc. 8/14 Logo TTV
Polska / program
23:10 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 10, odc. 8/15 Logo TTV
Polska / program

2019-04-11

17:00 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 6, odc. 9/14 Logo TTV
Polska / program

2019-04-12

20:40 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 9, odc. 4/15 Logo TTV
Polska / program

2019-04-13

09:00 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 10, odc. 8/15 Logo TTV
Polska / program
16:05 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 6, odc. 7/14 Logo TTV
Polska / program
22:45 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 10, odc. 8/15 Logo TTV
Polska / program
23:45 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 6, odc. 6/14 Logo TTV
Polska / program

2019-04-14

14:45 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 10, odc. 8/15 Logo TTV
Polska / program

2019-04-15

09:55 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 6, odc. 8/14 Logo TTV
Polska / program
17:00 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 6, odc. 10/14 Logo TTV
Polska / program
22:00 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 10, odc. 9/15 Logo TTV
Polska / program
23:00 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 6, odc. 9/14 Logo TTV
Polska / program

2019-04-16

10:00 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 6, odc. 9/14 Logo TTV
Polska / program
17:00 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 6, odc. 11/14 Logo TTV
Polska / program

2019-04-17

09:35 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 10, odc. 5/15 Logo TTV
Polska / program
17:00 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 6, odc. 12/14 Logo TTV
Polska / program
23:10 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 10, odc. 9/15 Logo TTV
Polska / program

2019-04-18

17:00 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 6, odc. 13/14 Logo TTV
Polska / program

2019-04-19

20:40 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 10, odc. 5/15 Logo TTV
Polska / program

2019-04-20

09:00 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 10, odc. 9/15 Logo TTV
Polska / program
16:05 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 6, odc. 12/14 Logo TTV
Polska / program
22:45 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 10, odc. 9/15 Logo TTV
Polska / program
23:45 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 6, odc. 11/14 Logo TTV
Polska / program

2019-04-21

08:15 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 6, odc. 10/14 Logo TTV
Polska / program
09:45 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 8, odc. 12 Logo TTV
Opis (streszczenie): Na wszystkie hity i kity z polskiej telewizji czekają w swoich fotelach uczestnicy polskiej edycji „Goggleboxa”. W tym odcinku mistrzowie ciętej riposty skomentują Magdę Gessler i jej „Kuchenne rewolucje”, spróbują odgadnąć muzyczne zagadki Sławomira w „Big Music Quiz”, zajrzą do domów bohaterów „Ukrytej prawdy” i na ostry dyżur „Szpitala”. Finałowy odcinek ósmego sezonu Waszego ulubionego programu rozrywkowego "Gogglebox. Przed telewizorem." Przed nami jak zawsze mnóstwo zabawy i zaskakujących reakcji naszych widzów. Na przystawkę będą "Kuchenne Rewolucje" z jedyną i niezastąpioną Magdą Gessler. Program spowoduje interesującą dyskusję Strongmenów na temat pasternaka. Następnie gorące singielki i kawaler w “Umów się ze mną. Take me out”. Jakie emocje zapanują u naszych widzów przed telewizorem, kogo rozgrzeją piękne dziewczyny, a kto będzie miał piękną twarz jak Sylwia Bomba. Nie stygną emocje po randkowym szaleństwie, a na ekran wkracza mocno płomienny serial historyczny "Korona Królów". Następnie rumieńców na twarzach pań wywoła rozbierana scena w pewnym kultowym już filmie z lat 90-tych z udziałem Kevina Costnera. A na dobre zakończenie obejrzymy program "Zamiana żon".
/ Polska / program
14:45 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 10, odc. 9/15 Logo TTV
Polska / program

2019-04-22

00:05 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 10, odc. 6/15 Logo TTV
Polska / program
01:05 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 8, odc. 12 Logo TTV
Polska / program
08:15 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 6, odc. 11/14 Logo TTV
Polska / program
09:45 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 10, odc. 6/15 Logo TTV
Polska / program
14:45 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 10, odc. 5/15 Logo TTV
Polska / program
22:25 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 10, odc. 10/15 Logo TTV
Polska / program
23:25 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 10, odc. 7/15 Logo TTV
Polska / program

2019-04-23

00:20 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 6, odc. 13/14 Logo TTV
Polska / program
10:00 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 6, odc. 12/14 Logo TTV
Polska / program
17:00 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 7, odc. 1/13 Logo TTV
Polska / program

2019-04-24

09:35 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 10, odc. 7/15 Logo TTV
Polska / program
17:00 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 7, odc. 2/13 Logo TTV
Polska / program
23:10 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 10, odc. 10/15 Logo TTV
Polska / program

2019-04-25

17:00 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 7, odc. 3/13 Logo TTV
Polska / program

2019-04-26

20:40 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 10, odc. 6/15 Logo TTV
Polska / program

2019-04-27

09:00 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 10, odc. 10/15 Logo TTV
Polska / program
16:05 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 7, odc. 1/13 Logo TTV
Polska / program
22:45 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 10, odc. 10/15 Logo TTV
Polska / program
23:45 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 7, odc. 2/13 Logo TTV
Polska / program

2019-04-28

14:45 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 10, odc. 10/15 Logo TTV
Polska / program

2019-04-29

09:55 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 7, odc. 1/13 Logo TTV
Polska / program
16:25 Gogglebox. Przed telewizorem, sez. 5, odc. 4/16 Logo TTV
Polska / program
17:00 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 7, odc. 4/13 Logo TTV
Polska / program
22:00 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 10, odc. 11/15 Logo TTV
Polska / program
23:00 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 7, odc. 3/13 Logo TTV
Polska / program

2019-04-30

10:00 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 7, odc. 2/13 Logo TTV
Polska / program
16:20 Gogglebox. Przed telewizorem, sez. 5, odc. 6/16 Logo TTV
Opis (streszczenie): Starzy znajomi z „Gogglebox” wracają przed telewizory! „Gogglebox. Przed telewizorem” to bijący rekordy oglądalności międzynarodowy format, zdobywca wielu nagród telewizyjnych, m.in. BAFTA. Swój sukces zawdzięcza prostemu i genialnemu pomysłowi – obserwujemy, jak zwyczajni widzowie z pozycji swojej kanapy oglądają i komentują to, co śledzą w telewizji. Ich prawdziwe, zabawne i nieocenzurowane opinie składają się na niepodrabialny charakter programu. Dodatkowo na kanapie przed telewizorem, jak w lustrze, odbija się wycinek prawdziwego życia bohaterów programu. „Gogglebox. Przed telewizorem” to nie tylko przewodnik po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, ale przede wszystkim cotygodniowa porcja śmiechu i rozrywki. W nowym odcinku zajrzymy do Azji i sprawdzimy, jak polskie gwiazdy radzą sobie w mało gwiazdorskich warunkach. Naszych celebrytów nie trzeba szukać aż na końcu świata, bo w sobotę część z nich zaszczyciła swoją obecnością Stadion Narodowy. Wasi ulubieńcy z kanap postanowili podejrzeć tę wielką warszawską imprezę i pozytywnie się zaskoczyli. Zenek Martyniuk, zespół Weekend i Michał Wiśniewski dodali im energii na cały wieczór. Sprawdzimy też czy pikantny roast Michała Szpaka ich oburzył, rozbawił, a może... zainspirował? Agnieszka z Chodzieży zdradzi swój przepis na udane małżeństwo. Będzie dosyć mroczny, magiczny, a może nawet trochę krwawy – podobnie jak ostatni odcinek serialu „Szpital”. Nasi podglądacze trochę też pozgadują przy okazji programu „Postaw na milion”.
/ Polska / program
16:55 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 7, odc. 5/13 Logo TTV
Polska / program
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Gogglebox. Przed telewizorem. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Gogglebox. Przed telewizorem w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Gogglebox. Przed telewizorem.

Emisja w stacjach

Gogglebox. Przed telewizorem można obejrzeć w:

Emisje w: TTV

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info