Reklama

Gogglebox. Przed telewizorem godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Gogglebox. Przed telewizorem

+ Obserwuj

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Gogglebox. Przed telewizorem będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 2020-01-20
19:00 Gogglebox. Przed telewizorem, sez. 3, odc. 8/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): To jedyny program na świecie, w którym widzowie oglądają w telewizji, jak inni oglądają telewizję. Proste, ale genialne. Zabawne i często złośliwe komentarze oraz bohaterowie, którzy często sami nie wierzą w to co widzą na ekranie, a ich prawdziwe życie toczy się na kanapie, lub w fotelach przed telewizorem. To tutaj zapadają życiowe decyzje i padają sentencje nie do zapomnienia, bo program jak to mawia ekipa GOGGLEBOX z Kielc jest „na propsie”. W programie pojawi się nowa grupa telewizyjnych komentatorów, a wraz z nimi nowe gagi i nowe upodobania telewizyjne. I tu nowość. Już teraz, także widzowie mogą komentować to, co dzieje się w telewizji. Podzielić się z innymi, jak bawią się i jak wyglądają przed telewizorem. Specjalnie dla nich telewizja TTV uruchomiła aplikację #przedtelewizorem. Wystarczy zrobić sobie fotkę, umieścić ją na jednym z serwisów społecznościowych, dopisać #przedtelewizorem i dołączyć do naszej zabawy na www.ttv.pl.

/ Polska / program
22:00 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 8, odc. 11/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): Na wszystkie hity i kity z polskiej telewizji z niecierpliwością czekają w swoich fotelach barwni i bezkompromisowi bohaterowie polskiej edycji GOGGLEBOXA. Nie zabraknie Ekipy z Kielc, będzie oczywiście Joachim z Izą, Dominik z Krzyśkiem, Ewa i Sylwia, szalone bliźniaczki, Sandra ze Świętochłowic z mężem, Jacek Szawioła i Mariusz Kozak oraz Rodzinka Kotońskich i...NIESPODZIANKI!

/ Polska / program
Reklama
23:00 Gogglebox. Przed telewizorem, sez. 3, odc. 6/12 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 2020-01-21
10:20 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 8, odc. 10/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): Na wszystkie hity i kity z polskiej telewizji czekają w swoich fotelach uczestnicy polskiej edycji „Goggleboxa”. W tym odcinku mistrzowie ciętej riposty skomentują Magdę Gessler i jej „Kuchenne rewolucje”, spróbują odgadnąć muzyczne zagadki Sławomira w „Big Music Quiz” li wsłuchiwać się w znane przeboje w programie "Twoja twarz brzmi znajomo", zajrzą do domów bohaterów „Ukrytej prawdy” i na ostry dyżur „Szpitala”. W ósmym sezonie programu znów pojawią się znani i lubiani uczestnicy z ekipą popularnego Big Boya na czele, czyli trio chłopaków z Kielc. Nie zabraknie też Joachima z mamą Izą, mięśniaków – Krzyśka „Strongmana” Radzikowskiego i Dominika, do którego w tym sezonie dołączył maleńki synek. Komentować będą także: Ewa Mrozowska i Sylwia Bomba, Dajan i jego śląska rodzina Kotońskich, szalone bliźniaczki, Sandra ze Świętochłowic z mężem oraz Jacek Szawioła i Mariusz Kozak. Ten sezon będzie pełen niespodzianek.

/ Polska / program
19:00 Gogglebox. Przed telewizorem, sez. 3, odc. 9/12 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 2020-01-22
10:20 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 10, odc. 3/15 Logo TTV

Opis (streszczenie): HIT telewizji TTV, gwarantujący zdrową dawkę śmiechu w poniedziałkowe wieczory. Ulubieni bohaterowie zasiadający na swoich kanapach, by bawić siebie i widzów, tym co zobaczą w polskiej telewizji wkraczają w kolejny sezon. Do bohaterów znanych z poprzednich serii dołączą nowi bawiący się przed telewizorem uczestnicy. Popularny międzynarodowy format, zdobywca wielu nagród telewizyjnych. Program ze zwyczajnymi widzami w rolach głównych - wprost stworzony dla telewizji takiej jak TTV.

/ Polska / program
19:00 Gogglebox. Przed telewizorem, sez. 3, odc. 10/12 Logo TTV
Polska / program
23:00 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 8, odc. 12 Logo TTV

Opis (streszczenie): Na wszystkie hity i kity z polskiej telewizji czekają w swoich fotelach uczestnicy polskiej edycji „Goggleboxa”. W tym odcinku mistrzowie ciętej riposty skomentują Magdę Gessler i jej „Kuchenne rewolucje”, spróbują odgadnąć muzyczne zagadki Sławomira w „Big Music Quiz”, zajrzą do domów bohaterów „Ukrytej prawdy” i na ostry dyżur „Szpitala”. Finałowy odcinek ósmego sezonu Waszego ulubionego programu rozrywkowego "Gogglebox. Przed telewizorem." Przed nami jak zawsze mnóstwo zabawy i zaskakujących reakcji naszych widzów. Na przystawkę będą "Kuchenne Rewolucje" z jedyną i niezastąpioną Magdą Gessler. Program spowoduje interesującą dyskusję Strongmenów na temat pasternaka. Następnie gorące singielki i kawaler w “Umów się ze mną. Take me out”. Jakie emocje zapanują u naszych widzów przed telewizorem, kogo rozgrzeją piękne dziewczyny, a kto będzie miał piękną twarz jak Sylwia Bomba. Nie stygną emocje po randkowym szaleństwie, a na ekran wkracza mocno płomienny serial historyczny "Korona Królów". Następnie rumieńców na twarzach pań wywoła rozbierana scena w pewnym kultowym już filmie z lat 90-tych z udziałem Kevina Costnera. A na dobre zakończenie obejrzymy program "Zamiana żon".

/ Polska / program
Program TV na 2020-01-23
10:20 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 8, odc. 5/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): Na wszystkie kity i hity z polskiej telewizji z niecierpliwością czekają w swoich fotelach barwni i bezkompromisowi bohaterowie polskiej edycji GOGGLEBOXA. Nie zabraknie Ekipy z Kielc, będzie oczywiście Joachim z Izą, Dominik z Krzyśkiem, Ewa i Sylwia, szalone bliźniaczki, Sandra ze Świętochłowic z mężem, Jacek Szawioła i Mariusz Kozak oraz Rodzinka Kotońskich i...NIESPODZIANKI !!!!

/ Polska / program
Reklama
19:00 Gogglebox. Przed telewizorem, sez. 3, odc. 3/12 Logo TTV
Polska / program
23:25 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 6, odc. 9/14 Logo TTV

Opis (streszczenie): Starzy znajomi z „Gogglebox” wracają przed telewizory! „Gogglebox. Przed telewizorem” to bijący rekordy oglądalności międzynarodowy format, zdobywca wielu nagród telewizyjnych, m.in. BAFTA. Swój sukces zawdzięcza prostemu i genialnemu pomysłowi – obserwujemy, jak zwyczajni widzowie z pozycji swojej kanapy oglądają i komentują to, co śledzą w telewizji. Ich prawdziwe, zabawne i nieocenzurowane opinie składają się na niepodrabialny charakter programu. Dodatkowo na kanapie przed telewizorem, jak w lustrze, odbija się wycinek prawdziwego życia bohaterów programu. „Gogglebox. Przed telewizorem” to nie tylko przewodnik po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, ale przede wszystkim cotygodniowa porcja śmiechu i rozrywki.

/ Polska / program
Program TV na 2020-01-24
10:20 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 9, odc. 4/15 Logo TTV

Opis (streszczenie): W tym programie zaglądamy do mieszkań ludzi w całym kraju i sprawdzamy, co ich w telewizji wkurza, a co ekscytuje. Codziennie 25 mln Polaków ogląda telewizję. To nie tylko przewodnik po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, ale przede wszystkim cotygodniowa porcja śmiechu i rozrywki. A na kanapie zobaczymy znanych i lubianych uczestników z ekipą popularnego Big Boya na czele, czyli trio chłopaków z Kielc. Fotomodelkę Sylwię Bombę z przyjaciółką Ewą Mrozowską-Kozłowską. Nie zabraknie też Joachima z mamą Izą, mięśniaków – Krzyśka „Strongmana” Radzikowskiego i Dominika, do którego w tym sezonie dołączył maleńki synek. Komentować będą także: szalone bliźniaczki (Agnieszka i Ewa), Dajan i jego śląska rodzina Kotońskich, Sandra ze Świętochłowic z mężem oraz Jacek Szawioła i Mariusz Kozak... Ten program będzie pełen niespodzianek!

/ Polska / program
20:00 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 6, odc. 10/14 Logo TTV
Polska / program
20:50 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 10, odc. 4/15 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 2020-01-25
00:55 Gogglebox. Przed telewizorem, sez. 3, odc. 10/12 Logo TTV
Polska / program
08:35 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 8, odc. 12 Logo TTV
Polska / program
16:50 Gogglebox. Przed telewizorem, sez. 3, odc. 8/12 Logo TTV
Polska / program
22:35 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 8, odc. 11/12 Logo TTV
Polska / program
23:35 Gogglebox. Przed telewizorem, sez. 3, odc. 3/12 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 2020-01-26
07:55 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 6, odc. 10/14 Logo TTV
Polska / program
14:35 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 8, odc. 12 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 2020-01-27
10:20 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 8, odc. 11/12 Logo TTV
Polska / program
Reklama
19:00 Gogglebox. Przed telewizorem, sez. 3, odc. 12 Logo TTV
Polska / program
22:00 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 10, odc. 5/15 Logo TTV
Polska / program
23:00 Gogglebox. Przed telewizorem, sez. 3, odc. 9/12 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 2020-01-28
10:20 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 8, odc. 12 Logo TTV
Polska / program
19:00 Gogglebox. Przed telewizorem, sez. 4, odc. 8/14 Logo TTV

Opis (streszczenie): Czwarty sezon Gogglebox. Przed telewizorem gwarantuje zdrową dawkę śmiechu. Do bohaterów znanych z poprzednich serii dołączą nowi bawiący się przed telewizorem uczestnicy. Program ze zwyczajnymi widzami w rolach głównych - wprost stworzony dla telewizji takiej jak TTV. To jedyny program na świecie, w którym widzowie oglądają w telewizji, jak inni oglądają telewizję. Proste i genialne. Zabawne i dosadne komentarze oraz bohaterowie, którzy często sami nie wierzą w to, co widzą na ekranie. A dodatkowo obserwujemy jak wygląda wycinek ich prawdziwego życia toczącego się na kanapie lub w fotelach przed telewizorem.

/ Polska / program
Program TV na 2020-01-29
10:20 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 10, odc. 4/15 Logo TTV
Polska / program
19:00 Gogglebox. Przed telewizorem, sez. 4, odc. 6/14 Logo TTV
Polska / program
23:00 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 10, odc. 8/15 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 2020-01-30
10:20 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 9, odc. 5/15 Logo TTV
Polska / program
19:00 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 7, odc. 9/13 Logo TTV

Opis (streszczenie): „Gogglebox. Przed telewizorem” to bijący rekordy oglądalności międzynarodowy format, zdobywca wielu nagród telewizyjnych, m.in. BAFTA. Swój sukces zawdzięcza prostemu i genialnemu pomysłowi – obserwujemy, jak zwyczajni widzowie z pozycji swojej kanapy oglądają i komentują to, co śledzą w telewizji. Ich prawdziwe, zabawne i nieocenzurowane opinie składają się na niepodrabialny charakter programu. Dodatkowo na kanapie przed telewizorem, jak w lustrze, odbija się wycinek prawdziwego życia bohaterów programu. „Gogglebox. Przed telewizorem” to nie tylko przewodnik po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, ale przede wszystkim cotygodniowa porcja śmiechu i rozrywki.

/ Polska / program
23:25 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 6, odc. 10/14 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 2020-01-31
10:20 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 8, odc. 4/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): Na wszystkie hity i kity z polskiej telewizji czekają w swoich fotelach uczestnicy polskiej edycji „Goggleboxa”. W tym odcinku mistrzowie ciętej riposty zobaczą "Koronę Królów", pójdą na randkę w "Umów się ze mną. Take me out", a w "Ukrytej prawdzie" będą zastanawiać się nad relacjami rodzinnymi. Następnie roztańczonym krokiem przejdą do „Big Music Quiz”, by z mocniejszym akcentem zakończyć na "Fachowcach". W ósmym sezonie programu znów pojawią się znani i lubiani uczestnicy z ekipą popularnego Big Boya na czele, czyli trio chłopaków z Kielc. Nie zabraknie też Joachima z mamą Izą, mięśniaków – Krzyśka „Strongmana” Radzikowskiego i Dominika, do którego w tym sezonie dołączył maleńki synek. Komentować będą także: Ewa Mrozowska i Sylwia Bomba, Dajan i jego śląska rodzina Kotońskich, szalone bliźniaczki, Sandra ze Świętochłowic z mężem oraz Jacek Szawioła i Mariusz Kozak. Ten sezon będzie pełen niespodzianek i ostrych komentarzy na temat gwiazd polskiego show-biznesu!

/ Polska / program
Reklama
20:00 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 6, odc. 13/14 Logo TTV
Polska / program
20:50 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 10, odc. 6/15 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 2020-02-01
00:55 Gogglebox. Przed telewizorem, sez. 3, odc. 12 Logo TTV
Polska / program
08:40 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 10, odc. 8/15 Logo TTV
Polska / program
16:55 Gogglebox. Przed telewizorem, sez. 4, odc. 6/14 Logo TTV
Polska / program
22:35 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 10, odc. 5/15 Logo TTV
Polska / program
23:35 Gogglebox. Przed telewizorem, sez. 4, odc. 8/14 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 2020-02-02
07:50 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 7, odc. 9/13 Logo TTV
Polska / program
14:40 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 10, odc. 8/15 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 2020-02-03
10:30 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 10, odc. 1/15 Logo TTV
Polska / program
19:00 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 7, odc. 10/13 Logo TTV
Polska / program
22:00 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 10, odc. 7/15 Logo TTV
Polska / program
23:00 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 7, odc. 9/13 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 2020-02-04
10:30 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 10, odc. 2/15 Logo TTV
program ,Polska, brak
19:00 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 7, odc. 11/13 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 2020-02-05
10:25 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 10, odc. 3/15 Logo TTV
Polska / program
19:00 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 7, odc. 12/13 Logo TTV
Polska / program
23:00 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 10, odc. 11/15 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 2020-02-06
10:30 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 10, odc. 4/15 Logo TTV
Polska / program
19:00 Gogglebox. Przed telewizorem, sez. 5, odc. 3/16 Logo TTV

Opis (streszczenie): Starzy znajomi z „Gogglebox” wracają przed telewizory! „Gogglebox. Przed telewizorem” to bijący rekordy oglądalności międzynarodowy format, zdobywca wielu nagród telewizyjnych, m.in. BAFTA. Swój sukces zawdzięcza prostemu i genialnemu pomysłowi – obserwujemy, jak zwyczajni widzowie z pozycji swojej kanapy oglądają i komentują to, co śledzą w telewizji. Ich prawdziwe, zabawne i nieocenzurowane opinie składają się na niepodrabialny charakter programu. Dodatkowo na kanapie przed telewizorem, jak w lustrze, odbija się wycinek prawdziwego życia bohaterów programu. „Gogglebox. Przed telewizorem” to nie tylko przewodnik po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, ale przede wszystkim cotygodniowa porcja śmiechu i rozrywki. Przed nami trzeci odcinek „Gogglebox. Przed telewizorem”, a w nim... Przy okazji oglądania „Top Model” dowiemy się, kto z naszych telewizyjnych maniaków ma zadatki na karierę na światowych wybiegach. Pojawią się też rozmowy o mięśniach i męskości, które spotęguje program „Twoja twarz brzmi znajomo”. W końcu Michał Szpak jest zawsze dobrym tematem dla waszych ulubieńców i ich ciętych języków. W tym tygodniu Ewa Drzyzga zaprosiła do swojego studia pary z nietypowym problemem. To skłoni naszych bohaterów do wbrew pozorom trudnej dyskusji – kobiety w makijażu czy naturalne? Dowiem się także, jakie wrażenie na naszych bohaterach zrobi nowy program TTV – „Pierwszy raz za granicą”.

/ Polska / program
Reklama
23:25 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 6, odc. 13/14 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 2020-02-07
10:25 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 10, odc. 5/15 Logo TTV
Polska / program
20:00 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 6, odc. 4/14 Logo TTV

Opis (streszczenie): Starzy znajomi z „Gogglebox” wracają przed telewizory! „Gogglebox. Przed telewizorem” to bijący rekordy oglądalności międzynarodowy format, zdobywca wielu nagród telewizyjnych, m.in. BAFTA. Swój sukces zawdzięcza prostemu i genialnemu pomysłowi – obserwujemy, jak zwyczajni widzowie z pozycji swojej kanapy oglądają i komentują to, co śledzą w telewizji. Ich prawdziwe, zabawne i nieocenzurowane opinie składają się na niepodrabialny charakter programu. Dodatkowo na kanapie przed telewizorem, jak w lustrze, odbija się wycinek prawdziwego życia bohaterów programu. „Gogglebox. Przed telewizorem” to nie tylko przewodnik po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, ale przede wszystkim cotygodniowa porcja śmiechu i rozrywki. W odcinku bohaterowie będą wspominać swoje pierwsze randki. Będzie romantycznie i zabawnie. Do łez rozśmieszy ich „Szpital” i dwie siostry rywalizujące o jednego mężczyznę... to nie mogło się dobrze skończyć. Podobnie niezbyt szczęśliwie skończy się życie pewnej kobiety, która marzyła o dużych piersiach. „Śmierć na 1000 sposobów” zaskoczyła bohaterów „Goggleboxa”. Nasi telewizyjni maniacy rozerwą się oglądając znajome twarze, podczas programu „Twoja twarz brzmi znajomo”, jednak nie wszystkim będzie do śmiechu kiedy poznają „Megarodziny”, których bohaterem jest para, która ma kilkanaście pociech i mężczyzna który ma kilkadziesiąt żon. Będzie się działo.

/ Polska / program
20:45 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 10, odc. 9/15 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 2020-02-08
01:00 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 7, odc. 12/13 Logo TTV
Polska / program
08:40 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 10, odc. 11/15 Logo TTV
Polska / program
16:55 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 7, odc. 10/13 Logo TTV
Polska / program
22:35 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 10, odc. 7/15 Logo TTV
Polska / program
23:35 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 7, odc. 11/13 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 2020-02-09
07:50 Gogglebox. Przed telewizorem, sez. 5, odc. 3/16 Logo TTV
Polska / program
14:40 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 10, odc. 7/15 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 2020-02-10
10:25 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 10, odc. 6/15 Logo TTV
Polska / program
19:00 Gogglebox. Przed telewizorem, sez. 5, odc. 5/16 Logo TTV

Opis (streszczenie): Starzy znajomi z „Gogglebox” wracają przed telewizory! „Gogglebox. Przed telewizorem” to bijący rekordy oglądalności międzynarodowy format, zdobywca wielu nagród telewizyjnych, m.in. BAFTA. Swój sukces zawdzięcza prostemu i genialnemu pomysłowi – obserwujemy, jak zwyczajni widzowie z pozycji swojej kanapy oglądają i komentują to, co śledzą w telewizji. Ich prawdziwe, zabawne i nieocenzurowane opinie składają się na niepodrabialny charakter programu. Dodatkowo na kanapie przed telewizorem, jak w lustrze, odbija się wycinek prawdziwego życia bohaterów programu. „Gogglebox. Przed telewizorem” to nie tylko przewodnik po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, ale przede wszystkim cotygodniowa porcja śmiechu i rozrywki. Przed nami kolejny odcinek „Gogglebox. Przed telewizorem”. Jak nasi bohaterowie zareagują na damę, która sztucznie zapłodniła krowę? Czy polubią wieśniaczkę, z której jad wylewał się strumieniami? Nowy program TTV „Damy i wieśniaczki. PL” zrobił na nich ogromne wrażenie. Podobnie jak „Rolnik szuka żony”. Czy wybranki rolników przypadną do gustu męskiej części naszych komentatorów? Nie zabraknie też tematów związanych z seksem. W serialu „Na ratunek 112” pewien pan przedawkował leki na potencję. Nasi bohaterowie w końcu doczekali się ślubu Romana i Honoraty z „Na Wspólnej”! Był szampan, wino i śpiew. No i oczywiście kawalerski... Może nie w Las Vegas, ale też bardzo udany i mocno zakrapiany.

/ Polska / program
22:00 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 10, odc. 10/15 Logo TTV
Polska / program
23:00 Gogglebox. Przed telewizorem, sez. 5, odc. 3/16 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 2020-02-11
10:25 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 10, odc. 7/15 Logo TTV
Polska / program
19:00 Gogglebox. Przed telewizorem, sez. 5, odc. 7/16 Logo TTV

Opis (streszczenie): Starzy znajomi z „Gogglebox” wracają przed telewizory! „Gogglebox. Przed telewizorem” to bijący rekordy oglądalności międzynarodowy format, zdobywca wielu nagród telewizyjnych, m.in. BAFTA. Swój sukces zawdzięcza prostemu i genialnemu pomysłowi – obserwujemy, jak zwyczajni widzowie z pozycji swojej kanapy oglądają i komentują to, co śledzą w telewizji. Ich prawdziwe, zabawne i nieocenzurowane opinie składają się na niepodrabialny charakter programu. Dodatkowo na kanapie przed telewizorem, jak w lustrze, odbija się wycinek prawdziwego życia bohaterów programu. „Gogglebox. Przed telewizorem” to nie tylko przewodnik po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, ale przede wszystkim cotygodniowa porcja śmiechu i rozrywki. Oto siódmy odcinek „Gogglebox. Przed telewizorem”. Chłodne jesienne wieczory nie są takie straszne, kiedy na ekranie telewizora w programie „Top Model” pojawiają się gorące, nagie ciała. Naszych bohaterów dodatkowo rozgrzał „The Voice of Poland”. Po raz kolejny zabawią się w krytyków muzycznych i wybiorą swoich faworytów. Temperatura w domach waszych ulubieńców z kanap wzrosła jeszcze bardziej dzięki Magdzie Gessler. Czy uda się uratować restaurację z Wałcza? Dowiemy się, który z naszych bohaterów chciałby zostać kierowcą tira. Program „Polscy Truckersi” poruszył ich, rozbawił i... zmotywował. Dlaczego? Tego dowiecie się już dziś!

/ Polska / program
Program TV na 2020-02-12
10:25 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 10, odc. 8/15 Logo TTV
Polska / program
19:00 Gogglebox. Przed telewizorem, sez. 5, odc. 8/16 Logo TTV

Opis (streszczenie): Starzy znajomi z „Gogglebox” wracają przed telewizory! „Gogglebox. Przed telewizorem” to bijący rekordy oglądalności międzynarodowy format, zdobywca wielu nagród telewizyjnych, m.in. BAFTA. Swój sukces zawdzięcza prostemu i genialnemu pomysłowi – obserwujemy, jak zwyczajni widzowie z pozycji swojej kanapy oglądają i komentują to, co śledzą w telewizji. Ich prawdziwe, zabawne i nieocenzurowane opinie składają się na niepodrabialny charakter programu. Dodatkowo na kanapie przed telewizorem, jak w lustrze, odbija się wycinek prawdziwego życia bohaterów programu. „Gogglebox. Przed telewizorem” to nie tylko przewodnik po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, ale przede wszystkim cotygodniowa porcja śmiechu i rozrywki. Przed nami ósmy odcinek „Gogglebox. Przed telewizorem”. Nasi bohaterowie wtorkowy wieczór wyjątkowo spędzili bez walki o pilota. Wszyscy zgodnie kibicowali Polakom w starciu z Armenią. Nasza reprezentacja zapewniła nam emocje do ostatnich sekund meczu. Na szczęście, wszystko dobrze się skończyło. Miejmy nadzieję, że równie dobrze skończy się „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Była przysięga, wesele i niewybredne komentarze waszych ulubieńców. Ślubu nie było jeszcze za to w programie „Rolnik szuka żony”. Wiejska sielanka sprzyja bardziej rozmowom o namiętności i pożądaniu, na deklaracje przyjdzie jeszcze czas. W tym tygodniu nawet kabaret zakończył się weselem! Co prawda... bez panny młodej, ale za to z dwójką młodych panów.

/ Polska / program
23:00 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 10, odc. 12/15 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 2020-02-13
10:25 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 7, odc. 3/13 Logo TTV
Polska / program
19:00 Gogglebox. Przed telewizorem, sez. 5, odc. 12/16 Logo TTV

Opis (streszczenie): Starzy znajomi z „Gogglebox” wracają przed telewizory! „Gogglebox. Przed telewizorem” to bijący rekordy oglądalności międzynarodowy format, zdobywca wielu nagród telewizyjnych, m.in. BAFTA. Swój sukces zawdzięcza prostemu i genialnemu pomysłowi – obserwujemy, jak zwyczajni widzowie z pozycji swojej kanapy oglądają i komentują to, co śledzą w telewizji. Ich prawdziwe, zabawne i nieocenzurowane opinie składają się na niepodrabialny charakter programu. Dodatkowo na kanapie przed telewizorem, jak w lustrze, odbija się wycinek prawdziwego życia bohaterów programu. „Gogglebox. Przed telewizorem” to nie tylko przewodnik po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, ale przede wszystkim cotygodniowa porcja śmiechu i rozrywki. Wasi ulubieńcy z kanap podziwiali Magdę Gessler w nieco innym wydaniu niż zwykle. Program „Pyszne Peru” okazał się... pyszny na swój sposób. Nasi bohaterowie przekonali się, że świnki morskie i zmiksowane ropuchy mają swoich amatorów. Nie zabrakło też czarów. Program „Magicy z ulicy” zmusił maniaków telewizyjnych do podniesienia się z foteli. Sprawdziliśmy też ich wiedzę z zakresu... wiedzy o Sienkiewiczu. A przy okazji jednego z ulubionych programów naszych bohaterów, „Azji Express”, wyszło na jaw sporo smaczków. Dowiemy się m.in.: kto z przyjemnością zjadłby tarantulę. W tym tygodniu naszych ulubieńców rozgrzał do czerwoności jeszcze jeden temat – wygrana Donalda Trumpa w wyborach w USA.

/ Polska / program
23:20 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 6, odc. 4/14 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 2020-02-14
10:25 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 10, odc. 10/15 Logo TTV
Polska / program
20:00 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 6, odc. 11/14 Logo TTV
Polska / program
20:45 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 10, odc. 12/15 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 2020-02-15
00:55 Gogglebox. Przed telewizorem, sez. 5, odc. 12/16 Logo TTV
Polska / program
08:40 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 10, odc. 12/15 Logo TTV
Polska / program
16:55 Gogglebox. Przed telewizorem, sez. 5, odc. 7/16 Logo TTV
Polska / program
22:35 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 10, odc. 10/15 Logo TTV
Polska / program
23:30 Gogglebox. Przed telewizorem, sez. 5, odc. 7/16 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 2020-02-16
07:50 Gogglebox. Przed telewizorem, sez. 5, odc. 5/16 Logo TTV
Polska / program
14:40 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 10, odc. 10/15 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 2020-02-17
10:15 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 10, odc. 11/15 Logo TTV
Polska / program
11:15 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 7, odc. 1/13 Logo TTV
Polska / program
22:00 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 10, odc. 13/15 Logo TTV
Polska / program
23:00 Gogglebox. Przed telewizorem, sez. 5, odc. 8/16 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 2020-02-18
10:15 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 10, odc. 12/15 Logo TTV
Polska / program
11:15 Gogglebox. Przed telewizorem, sez. 5, odc. 8/16 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 2020-02-19
10:10 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 10, odc. 13/15 Logo TTV
Polska / program
11:10 Gogglebox. Przed telewizorem, sez. 5, odc. 12/16 Logo TTV
Polska / program
23:00 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 10, odc. 14/15 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 2020-02-20
10:05 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 10, odc. 14/15 Logo TTV
Polska / program
11:05 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 6, odc. 11/14 Logo TTV
Polska / program
23:25 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 6, odc. 11/14 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 2020-02-21
10:15 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 10, odc. 15 Logo TTV
Polska / program
11:10 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 7, odc. 2/13 Logo TTV
Polska / program
20:00 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 7, odc. 1/13 Logo TTV
Polska / program
20:45 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 10, odc. 15 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 2020-02-22
00:55 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 7, odc. 2/13 Logo TTV
Polska / program
08:40 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 10, odc. 14/15 Logo TTV
Polska / program
16:55 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 7, odc. 2/13 Logo TTV
Polska / program
22:30 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 10, odc. 13/15 Logo TTV
Polska / program
23:30 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 7, odc. 7/13 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 2020-02-23
07:50 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 7, odc. 1/13 Logo TTV
Polska / program
14:40 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 10, odc. 13/15 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 2020-02-24
10:15 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 8, odc. 1/12 Logo TTV
Polska / program
11:20 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 7, odc. 7/13 Logo TTV
Polska / program
19:05 Gogglebox. Przed telewizorem, odc. 1/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): To program o tym, że każdy lubi oglądać telewizję, a jeszcze bardziej ją komentować. To już drugi sezon formatu, który gwarantuje zabawne podsumowanie gorących programów telewizyjnych mijającego tygodnia w wykonaniu znanych już „komentatorów” GOGGLEBOX PRZED TELEWIZOREM. Spontaniczne zachowania i prawdziwe reakcje widzów oglądających telewizję w swoich domach. Stacje telewizyjne zasypują nas programami. Co ostatnio wzbudziło największe emocje? Jak nasi bohaterowie zareagowali na Kingę Rusin, która dumnie prezentowała swoje taneczne możliwości w "You can dance"? Czy golizna w programie "Adam szuka Ewy" pobudziła do dyskusji chłopaków z Kielc? Nie mogło zabraknąć też polityki i kontrowersyjnych tematów, które za każdym razem są żywo komentowane!

/ Polska / magazyn
22:00 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 12, odc. 1/15 Logo TTV
Polska / program
23:00 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 7, odc. 8/13 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 2020-02-25
10:20 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 9, odc. 6/15 Logo TTV
Polska / program
11:20 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 7, odc. 8/13 Logo TTV
Polska / program
19:05 Gogglebox. Przed telewizorem, odc. 2/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): To program o tym, że każdy lubi oglądać telewizję, a jeszcze bardziej ją komentować. To już drugi sezon formatu, który gwarantuje zabawne podsumowanie gorących programów telewizyjnych mijającego tygodnia w wykonaniu znanych już „komentatorów” GOGGLEBOX PRZED TELEWIZOREM. Spontaniczne zachowania i prawdziwe reakcje widzów oglądających telewizję w swoich domach. W tym odcinku chłopaki z Kielc zdradzą, czy przyjęliby zaproszenie do programu Kuby Wojewódzkiego. Ewa i Sylwia spróbują znaleźć odpowiedź na od dawna nurtujące je pytanie: jakich kobiet pragną mężczyźni? Hania opowie o swoich przykrych doświadczeniach z wątróbką, a nasi seniorzy powspominają lata młodości. Poza tym Iza z Poznania spróbuje wybić Joachimowi z głowy studia aktorskie.

/ Polska / magazyn
Program TV na 2020-02-26
10:05 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 9, odc. 7/15 Logo TTV
Polska / program
11:05 Gogglebox. Przed telewizorem, sez. 4, odc. 1/14 Logo TTV
Polska / program
19:05 Gogglebox. Przed telewizorem, odc. 3/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): To program o tym, że każdy lubi oglądać telewizję, a jeszcze bardziej ją komentować. To już drugi sezon formatu, który gwarantuje zabawne podsumowanie gorących programów telewizyjnych mijającego tygodnia w wykonaniu znanych już „komentatorów” GOGGLEBOX PRZED TELEWIZOREM. Spontaniczne zachowania i prawdziwe reakcje widzów oglądających telewizję w swoich domach.

/ Polska / magazyn
23:00 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 12, odc. 1/15 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 2020-02-27
00:00 Gogglebox. Przed telewizorem, sez. 4, odc. 7/14 Logo TTV
Polska / program
10:10 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 9, odc. 8/15 Logo TTV
Polska / program
11:05 Gogglebox. Przed telewizorem, sez. 4, odc. 7/14 Logo TTV
Polska / program
19:05 Gogglebox. Przed telewizorem, odc. 4/12 Logo TTV
Polska / magazyn
Program TV na 2020-02-28
10:15 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 9, odc. 9/15 Logo TTV
Polska / program
11:15 Gogglebox. Przed telewizorem, sez. 4, odc. 9/14 Logo TTV
Polska / program
21:00 Gogglebox. Przed telewizorem, sez. 4, odc. 1/14 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 2020-02-29
01:00 Gogglebox. Przed telewizorem, odc. 3/12 Logo TTV
Polska / magazyn
08:40 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 12, odc. 1/15 Logo TTV
Polska / program
16:55 Gogglebox. Przed telewizorem, sez. 4, odc. 9/14 Logo TTV
Polska / program
22:45 Gogglebox. Przed Telewizorem, sez. 12, odc. 1/15 Logo TTV
Polska / program
23:40 Gogglebox. Przed telewizorem, sez. 5, odc. 2/16 Logo TTV

Opis (streszczenie): Starzy znajomi z „Gogglebox” wracają przed telewizory! „Gogglebox. Przed telewizorem” to bijący rekordy oglądalności międzynarodowy format, zdobywca wielu nagród telewizyjnych, m.in. BAFTA. Swój sukces zawdzięcza prostemu i genialnemu pomysłowi – obserwujemy, jak zwyczajni widzowie z pozycji swojej kanapy oglądają i komentują to, co śledzą w telewizji. Ich prawdziwe, zabawne i nieocenzurowane opinie składają się na niepodrabialny charakter programu. Dodatkowo na kanapie przed telewizorem, jak w lustrze, odbija się wycinek prawdziwego życia bohaterów programu. „Gogglebox. Przed telewizorem” to nie tylko przewodnik po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, ale przede wszystkim cotygodniowa porcja śmiechu i rozrywki. W tym odcinku bohaterowie programu przeniosą się na wieś w poszukiwaniu żony dla rolnika. Nasza męska część telewizyjnych maniaków sprawdzi, czy sympatyczna rolniczka dostała ich listy. Po urokliwej polskiej wsi przyjdzie czas na egzotyczną Azję. Jak ocenią zmagania gwiazd w mało gwiazdorskich warunkach w nowym hicie „Azja Ekspress”? Razem z „Gliniarzami” spróbują też rozwikłać sprawę „cyckarza”, który molestuje kobiety na ulicach Warszawy. Swoim sprawnym okiem ocenią talent wokalny największych polskich gwiazd na festiwalu Eska Music Awards. Ich cięte języki nie oszczędzą też zwykłych śmiertelników, którzy zdecydowali się na udział w nowej edycji „Mam talent”. Będzie ostro, słodko i zabawnie.

/ Polska / program
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Gogglebox. Przed telewizorem. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Gogglebox. Przed telewizorem w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Gogglebox. Przed telewizorem.

Gogglebox. Przed telewizorem gdzie obejrzeć?


Gogglebox. Przed telewizorem można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: TTV

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Obsada (osoby)


Lista zwiera odnośniki do stron osób związanych z produkcją (aktorzy, reżyser):

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry