Reklama

Grace księżna Monako godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Grace księżna Monako

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Grace księżna Monako będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2018-10-07

18:50 Grace księżna Monako Logo Polsat Film
Wielka gwiazda Hollywood rezygnuje z kariery dla miłości i korony. Nicole Kidman i Tim Roth jako księżna i książę Monako w czasach kryzysu politycznego początku lat 60. XX wieku. Grace Kelly (w tej roli znakomita jak zawsze Nicole Kidman), zdobywczyni Oscara® za rolę w filmie "Dziewczyna z prowincji", w 1956 roku zostaje żoną księcia Rainiera III (Tim Roth). Tym samym na zawsze porzuca Hollywood i amerykański styl życia gwiazdy, by stać się europejską księżną. Sześć lat później wybucha kryzys polityczny i pojawia się realne zagrożenie inwazji ze strony Francji. W tym czasie Grace znajduje się na emocjonalnym rozdrożu. Odwiedza ją Alfred Hitchcock, który proponuje powrót do Fabryki Snów poprzez zagranie głównej roli w jego najnowszym filmie zatytułowanym "Marnie". Grace musi wybrać pomiędzy życiem, do którego tęskni a zaakceptowaniem roli kobiety, którą się stała - Jej Książęcej Wysokości, Księżnej Monako...   Dla małoletnich od lat 12Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja
/ Belgia, Francja, USA, Włochy, / 2014

2018-10-08

17:00 Grace księżna Monako Logo Polsat Film
Belgia, Francja, USA, Włochy, / 2014
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Grace księżna Monako. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Grace księżna Monako w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 170 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Grace księżna Monako.

Emisje archiwalne Grace księżna Monako

Emisja Grace księżna Monako miała miejsce:

2018-06-28, 23:35 Grace księżna Monako Logo Polsat
Belgia, Francja, USA, Włochy, / 2014
Reklama
2018-02-14, 21:00 Grace księżna Monako Logo Super Polsat
Belgia, Francja, USA, Włochy, / 2014
2018-02-13, 22:50 Grace księżna Monako Logo Super Polsat
Belgia, Francja, USA, Włochy, / 2014

Emisja w stacjach

Grace księżna Monako można obejrzeć w:

Emisje w: Polsat, Polsat Film, Super Polsat

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Obsada (osoby)

Lista zwiera odnośniki do stron osób związanych z produkcją (aktorzy, reżyser):

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info