Reklama

Graczykowie godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Graczykowie w TV - najbliższe emisje

+ Obserwuj
Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Graczykowie będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 5 sierpnia 2020 (Środa)
06:00 Graczykowie: Wojsko, sez. 1, odc. 23 Logo Polsat Comedy Central Extra

Opis (streszczenie): Graczykowie przeżywają kolejny kryzys małżeński: podróż służbowa Wieśka do Zakopanego skończyła się poważną aferą. Jednocześnie jak grom z jasnego nieba spada na rodzinę nowa wiadomość: Rafała biorą do wojska...

Czas trwania: 30min. / 1999 / rozrywka
06:30 Graczykowie: Mecz, sez. 1, odc. 24 Logo Polsat Comedy Central Extra

Opis (streszczenie): Podczas festynu osiedlowego ma być rozegrany mecz piłkarski: Lokatorzy – Administracja. Niestety wszystko wskazuje na to, że mecz nie będzie rozegrany uczciwie...

Czas trwania: 30min. / 1999 / rozrywka
Reklama
Program TV na 6 sierpnia 2020 (Czwartek)
06:00 Graczykowie: Dobra dziewczynka, sez. 1, odc. 25 Logo Polsat Comedy Central Extra

Opis (streszczenie): Sąsiad Buła poznał przypadkowo na balu kolejną kobietę swego życia. Tymczasem córka Graczyków Malina ma poważne kłopoty w szkole. Okazuje się, że te dwie sprawy jakoś się splatają...

Czas trwania: 30min. / 1999 / rozrywka
06:30 Graczykowie: Oferta matrymonialna, sez. 1, odc. 26 Logo Polsat Comedy Central Extra

Opis (streszczenie): Buła odwiedza Graczyków, by uroczyście ogłosić, że nareszcie zamierza zrobić to, co powinien zrobić od dawna: postanowił się ożenić, bo brakuje mu drugiej osoby do roweru tandemu, ale jeszcze nie ma narzeczonej.

Czas trwania: 30min. / 1999 / rozrywka
Program TV na 7 sierpnia 2020 (Piątek)
06:00 Graczykowie: Mocne uderzenie , sez. 1, odc. 27 Logo Polsat Comedy Central Extra

Opis (streszczenie): Graczykowie przygotowują się do występu w telewizyjnym teleturnieju. Jadzia i Wiesio ćwiczą refleks... w przyciskaniu przycisku, a potem zastanawiają się nad najlepszym zawołaniem turniejowym i wtedy Jadzia ulega wypadkowi...

Czas trwania: 30min. / 1999 / rozrywka
06:30 Graczykowie: Deszczowa dziewczynka, sez. 1, odc. 28 Logo Polsat Comedy Central Extra

Opis (streszczenie): Podczas wizyty córeczki sąsiadów, Krystynki u Graczyków okazuje się, że dziecko wykazuje niezwykle dziwne zdolności. Wiesio Graczyk i sąsiad Buła próbują to wykorzystać praktycznie. Niestety, wynikają z tego same kłopoty...

Czas trwania: 30min. / 1999 / rozrywka
Program TV na 10 sierpnia 2020 (Poniedziałek)
06:00 Graczykowie: Imieniny , sez. 1, odc. 29 Logo Polsat Comedy Central Extra

Opis (streszczenie): Z okazji imienin męża Jadzia przygotowuje uroczystą kolację. Zaproszeni zostali rodzina i przyjaciele. Okazuje się, że Wiesiek spóźni się na własne imieniny. Przyczyny spóźnienia są bardzo poważne: kobieta...

Czas trwania: 30min. / 1999 / rozrywka
06:30 Graczykowie: Samochód, sez. 1, odc. 30 Logo Polsat Comedy Central Extra

Opis (streszczenie): Buła przekonuje Wiesia Graczyka, że człowiek o jego pozycji powinien mieć samochód. Wiesio nie przypuszcza, że cała ta argumentacja służy jednemu niecnemu celowi: Buła zamierza mu sprzedać swoje własne auto, w nie najlepszym stanie technicznym...

Czas trwania: 30min. / 1999 / rozrywka
Reklama
Program TV na 11 sierpnia 2020 (Wtorek)
06:00 Graczykowie: Pikunio, sez. 1, odc. 31 Logo Polsat Comedy Central Extra

Opis (streszczenie): Szef Wiesia zapowiada, że odwiedzi go w domu, by powierzyć mu niezwykle ważne zadanie. Graczyk już widzi oczami wyobraźni siebie jako wicenaczelnika wagonów sypialnych na Polskę centralną. Gdy naczelnik się zjawia, okazuje się, że nie chodzi o awans.

Czas trwania: 30min. / 1999 / rozrywka
06:30 Graczykowie: Pierwszy kontakt, sez. 1, odc. 32 Logo Polsat Comedy Central Extra

Opis (streszczenie): Graczykowa zaczyna podejrzewać, że Malina z dziewczynki stała się już kobietą. Wizyta u ginekologa rozwiałaby wszelkie wątpliwości, ale "roztropnie" jej ojciec - Wiesiek Graczyk prosi o konsultację u znajomego... Lekarza Pierwszego Kontaktu.

Czas trwania: 30min. / 1999 / rozrywka
Program TV na 12 sierpnia 2020 (Środa)
06:00 Graczykowie: List, sez. 1, odc. 33 Logo Polsat Comedy Central Extra

Opis (streszczenie): Buła dzięki pomocy Graczyka pisze list do kobiety, swojej najnowszej Tej Jedynej. Brudnopis listu trafia w ręce Graczykowej i wywołuje spore zamieszanie. Ta - za radą matki Aliny - postanawia śledzić go w przebraniu, by schwytać na gorącym uczynku.

Czas trwania: 30min. / 1999 / rozrywka
06:30 Graczykowie: Wątroba, sez. 1, odc. 34 Logo Polsat Comedy Central Extra

Opis (streszczenie): Graczyk po badaniach lekarskich dowiaduje się, że ma dwie wątroby. Zamiast się cieszyć, że jest ewenementem medycznym na skalę światową, jest załamany. Jego dziwne zachowanie niepokoi małżon, więc wzywa ona wróżkę, by wyjaśniła tę sprawę.

Czas trwania: 30min. / 1999 / rozrywka
Program TV na 13 sierpnia 2020 (Czwartek)
03:30 Graczykowie: Pilot, sez. 1, odc. 1 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Głową rodu jest Wiesław Graczyk, który pracuje jako sleepingowy, a branie udziału w konkursach i picie piwa stanowią treść jego życia. "Podaj mi piwo, kobieto!" - tak najczęściej zwraca się do ponętnej małżonki, Jadzi.

Czas trwania: 30min. / 1999 / rozrywka
04:00 Graczykowie: Nigdy nie wraca wcześniej, sez. 1, odc. 2 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Do Graczyka przyjeżdża rzekomy kolega z wojska - Bułkowski. Pod nieobecność Wieśka jego żona, Jadwiga zaprzyjaźnia się z Bułkowskim i przy okazji dowiaduje się o mężu wielu ciekawych rzeczy... Jak zareaguje na nowego znajomego

Czas trwania: 30min. / 1999 / rozrywka
04:30 Graczykowie: Dobra rodzinne, sez. 1, odc. 3 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Jadwiga zwierza się synowi, że wypaliła się niczym świeca. Jej uczucie do Wiesia wypaliło się i zamierza ona pójść sobie w świat. A konkretnie planuje przenieść się do swojej mamy. Babcia Aniela nic jeszcze nie wie o planach rozwodowych swojej córki.

Czas trwania: 30min. / 1999 / rozrywka
Reklama
06:00 Graczykowie: Sympatia, sez. 1, odc. 35 Logo Polsat Comedy Central Extra

Opis (streszczenie): Rodzina Graczyków niepokoi się o syna Rafała, ponieważ ten nie spotyka się z żadną dziewczyną, nie wychodzi w nocy… A przede wszystkim za dużo się uczy z kolegami. Rodzą się niepokojące podejrzenia.

Czas trwania: 30min. / 1999 / rozrywka
06:30 Graczykowie: Reklama, sez. 1, odc. 36 Logo Polsat Comedy Central Extra

Opis (streszczenie): Malina w tajemnicy przed rodzicami startuje w castingu do telewizyjnej reklamy. Wygrywa casting i nagrywa reklamówkę. Otrzymuje za nią mnóstwo pieniędzy, ale właśnie to chce koniecznie ukryć przed rodzicami, a nie jest to takie łatwe...

Czas trwania: 30min. / 1999 / rozrywka
Program TV na 14 sierpnia 2020 (Piątek)
03:30 Graczykowie: Przeprowadzka, sez. 1, odc. 4 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Graczykowie zamieniają się na mieszkanie z babcią Anielą - ich lokum było już zdecydowanie za ciasne dla nich czworga. Natychmiast po przeprowadzce Jadwiga orientuje się, że jej matka prowadziła pod swoim dachem dość oryginalne życie.

Czas trwania: 30min. / 1999 / rozrywka
04:00 Graczykowie: Portret, sez. 1, odc. 5 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Graczykowie źle się czują w nowym mieszkaniu. Kiepsko śpią. Wiesiek ma koszmarne sny, a jego żona, Jadzia budzi się w fatalnym stanie z podbitym okiem. Wkrótce okazuje się, że taki sam ślad na twarzy ma ich dorastająca córka, Malina...

Czas trwania: 30min. / 1999 / rozrywka
04:30 Graczykowie: Narzeczona z Bydgoszczy, sez. 1, odc. 6 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Pozamałżeńska sympatia Graczyka - pewna konduktorka z Bydgoszczy o imieniu Basia postanawia nieoczekiwanie odwiedzić go w domu. Wiesiek powiedział jej, że rozwodzi się z Jadwigą, dlatego ta kobieta nabrała przekonania, że on i ona mogą zostać parą.

Czas trwania: 30min. / 1999 / rozrywka
06:00 Graczykowie: Karnawał zwierząt, sez. 1, odc. 37 Logo Polsat Comedy Central Extra

Opis (streszczenie): Na osiedlu ma się odbyć festyn. Główną atrakcją będzie „karnawał zwierząt” - konkurs na urodę zwierzaków i fantazję właścicieli w wymyślaniu najbardziej fantazyjnego kostiumu. Nagroda wynosi 5 tys złotych, a naszym bohaterom ciągle brakuje pieniędzy.

Czas trwania: 30min. / 1999 / rozrywka
06:30 Graczykowie: Kółeczko, sez. 1, odc. 38 Logo Polsat Comedy Central Extra

Opis (streszczenie): Sąsiad Buła pojawia się u Graczyków z kolczykiem w uchu. Graczyk tego nie zauważa, bo ma swoje zmartwienie - Jadzia wyjechała do sanatorium i rodzi się podejrzenie, że nie unika tam kontaktów z innymi mężczyznami. Telefony od niej brzmią tajemniczo.

Czas trwania: 30min. / 1999 / rozrywka
Program TV na 15 sierpnia 2020 (Sobota)
03:30 Graczykowie: Henrietta, sez. 1, odc. 7 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Graczykowie zostali wylosowani do finału konkursu Tele - Audio - Tele. W programie "na żywo" odpowiadają na pytania, walcząc o samochód. Pytania okazują się wyjątkowo trudne. Czy uśmiechnie się do nich szczęście?

Czas trwania: 30min. / 1999 / rozrywka
Reklama
04:00 Graczykowie: W szponach nałogu, sez. 1, odc. 8 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Graczyk ma nieprzyjemny sen. Śni mu się, że jest nędzarzem. W szponach hazardu, on i Jadwiga byli zmuszeni sprzedać sąsiadowi swojego... kota. Teraz zostało im już w domu tylko krzesło do sprzedania. W komplecie z kotem byłoby drożej?

Czas trwania: 30min. / 1999 / rozrywka
04:30 Graczykowie: Zdradzone serce, sez. 1, odc. 9 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Graczykowej wpada w ręce tani romans, którego lektura pochłania ją bez reszty. Wywołuje to lawinę tragikomicznych konsekwencji w życiu rodziny. Mąż i córka spostrzegają, że z Jadwigą dzieje się coś złego. Postanawiają działać.

Czas trwania: 30min. / 1999 / rozrywka
Program TV na 16 sierpnia 2020 (Niedziela)
03:30 Graczykowie: Pierścionek, sez. 1, odc. 10 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Babcia Aniela usiłuje zmusić swojego przyjaciela do oświadczyn. Obawia się, że jej ukochany zwleka, bo nie ma pierścionka zaręczynowego. Aby go ośmielić, przedsiębiorcza staruszka obmyśla podstęp, którego efekty przerosną jej oczekiwania.

Czas trwania: 30min. / 1999 / rozrywka
04:00 Graczykowie: Lucuś, sez. 1, odc. 11 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Graczykowie szykują się na ważne przyjęcie, podczas którego Wiesio zamierza poprosić o awans. Jadzia ma mu w tym pomóc i od rana wybiera kreację, by wyglądać szykownie. Wtedy niespodziewanie zjawia się u nich babcia Aniela z szokującymi nowinami.

Czas trwania: 30min. / 1999 / rozrywka
04:30 Graczykowie: Kuzyn Kitaszeski , sez. 1, odc. 12 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Graczykowa zaprosiła na spotkanie szkolną koleżankę, dzięki której ma nadzieję dostać atrakcyjną pracę w salonie kosmetycznym. Dawna przyjaciółka Jadwigi (w tej roli gościnnie: Anna Majcher) wyszła za mąż za bogatego Włocha.

Czas trwania: 30min. / 1999 / rozrywka
Program TV na 17 sierpnia 2020 (Poniedziałek)
03:30 Graczykowie: Murarze, sez. 1, odc. 13 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Zupełnie przypadkowo, jednym z pracowników remontujących dom Graczyków okazuje się dawny narzeczony Graczykowej. Graczyk jest niezadowolony z tego spotkania, obawia się, że mogą odżyć dawne wspomnienia i rzeczywiście wkrótce pojawiają się kłopoty.

Czas trwania: 30min. / 1999 / rozrywka
04:00 Graczykowie: Zdrowa dieta , sez. 1, odc. 14 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Jadzia pod nieobecność rodziny wezwała malarza i przemalowała pokój. To dopiero początek zmian w domu Graczyków. Dzieciom zapowiada, że wieczorem z mężem zamierzają "Iść na całość". Rafał z Maliną obawiają się, że to oznacza powiększenie rodziny.

Czas trwania: 30min. / 1999 / rozrywka
04:30 Graczykowie: Ciepłe kluchy , sez. 1, odc. 15 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Do jakiego salonu może się wybierać elegancko ubrany Graczyk, gdy ma czas wolny i trochę pieniędzy? Do salonu ręcznych automatów. W tym czasie do Jadzi przychodzi z wizytą jej przyjaciółka, Marlena, która skarży się na swojego narzeczonego.

Czas trwania: 30min. / 1999 / rozrywka
06:00 Graczykowie: Szachy, sez. 1, odc. 39 Logo Polsat Comedy Central Extra

Opis (streszczenie): Graczykowie wygrali w konkursie bardzo dziwną nagrodę: „budziki syjamskie”, czyli czasomierze szachowe. Graczyk do zegarów dokupuje szachy, a Buła będzie uczył go grać. Tymczasem, Buła ma poważną rozterkę; musi wybrać więdzy dwiema narzeczonymi.

Czas trwania: 30min. / 1999 / rozrywka
06:30 Graczykowie: Pajęczynka, sez. 1, odc. 40 Logo Polsat Comedy Central Extra

Opis (streszczenie): Wiesio Graczyk wpada w niezwykle ciężkie kłopoty finansowe. Jednocześnie spostrzega, że w mieszkaniu jest brudno. Ponieważ Jadzia nie jest specjalnie skora do generalnego sprzątania, Graczykowie zwracają się o pomoc do dozorcy.

Czas trwania: 30min. / 1999 / rozrywka
Reklama
Program TV na 18 sierpnia 2020 (Wtorek)
03:30 Graczykowie: Klub sobowtórów, sez. 1, odc. 16 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Jadzia i Wiesio chcą się dostać do klubu sobowtórów i wymyślają fantastyczne przebrania. Ona ubiera się i zachowuje jak Marilyn Monroe, on jest równie odpychający, jak Hitler. Tymczasem, ich córka, Malina marzy o niemal rozbieranej sesji do pisma.

Czas trwania: 30min. / 1999 / rozrywka
04:00 Graczykowie: Rudy zboczeniec, sez. 1, odc. 17 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Po osiedlu od kilku dni grasuje zboczeniec. Niewiele o nim wiadomo oprócz tego, że jest rudy. Lokatorzy - wśród nich Graczyk, Buła i dozorca tworzą trójki patrolowe. Portret pamięciowy zboczeńca bardzo kogoś przypomina. Wreszcie następuje spotkanie.

Czas trwania: 30min. / 1999 / rozrywka
04:30 Graczykowie: Owat, sez. 1, odc. 18 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Graczykowi pomyliły się daty i idzie do pracy w dzień wolny. Korzystając z jego nieobecności, żona Jadzia szykuje niespodziankę. Zaprasza w tym celu do siebie specjalistę - niejakiego Owata. Niestety, Wiesiek wraca wcześniej i to komplikuje sytuację.

Czas trwania: 30min. / 1999 / rozrywka
06:00 Graczykowie: Bruneta, sez. 1, odc. 41 Logo Polsat Comedy Central Extra

Opis (streszczenie): Zrujnowanym finansowo Graczykom przychodzi z pomocą przypadek, na ścianie ich kamienicy pewna firma wiesza billboard reklamowy. Wszyscy lokatorzy otrzymują kilkusetzłotowe honoraria. Niestety powieszenie reklamy pociąga za sobą pewne niedogodności.

Czas trwania: 30min. / 1999 / rozrywka
06:30 Graczykowie: Pożyczka, sez. 1, odc. 42 Logo Polsat Comedy Central Extra

Opis (streszczenie): Przełożony Wieśka w pracy zwraca się do niego z prośbą o krótkoterminową pożyczkę. Wiesiek przez telefon nie dosłyszał, ile szef chce pożyczyć. Dopiero, gdy ten zjawia się w domu Graczyków, okazuje się, że szef chce pożyczyć... Jadzię Graczyk.

Czas trwania: 30min. / 1999 / rozrywka
Program TV na 19 sierpnia 2020 (Środa)
03:30 Graczykowie: Krystynka, sez. 1, odc. 19 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Na klatce schodowej Graczyków bardzo wzrosła zachorowalność - sąsiad Buła musi pożyczyć dużą sumę na wizytę u lekarza. Za chwilę sąsiadka - pani Wanda - musi zostawić córeczkę Krystynkę u Graczyków i pójść do lekarza specjalisty.

Czas trwania: 30min. / 1999 / rozrywka
04:00 Graczykowie: Ślub, sez. 1, odc. 20 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Buła chce się ożenić - wpadł na tę myśl w dość specyficznych okolicznościach. Tego samego dnia Półpielec ma prosić o rękę babci Anieli, a niejaki Artur chce prosić, by Malina zgodziła się wyjść za niego za mąż. Wydarzenia te zaczynają się splatać.

Czas trwania: 30min. / 1999 / rozrywka
04:30 Graczykowie: Wielka pula, sez. 1, odc. 21 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Graczykowie są w wielkiej potrzebie finansowej i chcą sprzedać prawie nowe rolki i wciąż modny płaszcz damski. Okazuje się, że Buła również natychmiast potrzebuje forsy w każdej ilości, by zebrać fundusze na kupony w najbliższej loterii Totolotka.

Czas trwania: 30min. / 1999 / rozrywka
06:00 Graczykowie: Karp, sez. 1, odc. 43 Logo Polsat Comedy Central Extra

Opis (streszczenie): Za kilka dni Wigilia. Kilkunastoosobowa spółka pod kierownictwem Buły postanowiła zrobić kokosowy interes na kapciach. Jednocześnie pan Półpielec - z zawodu radiesteta - wykrywa w mieszkaniu Graczyków potwornie groźne żyły wodne.

Czas trwania: 30min. / 1999 / rozrywka
06:30 Graczykowie: Bal, sez. 1, odc. 44 Logo Polsat Comedy Central Extra

Opis (streszczenie): Buła chce zaimponować Marzence, producentce szczególnie pikantnej musztardy i udaje przed nią wirtuoza gry na fortepianie - wielbiciela twórczości Chopina. Sprawa się komplikuje, gdy całe towarzystwo za jego namową wybiera się na bal sylwestrowy.

Czas trwania: 30min. / 1999 / rozrywka
Program TV na 20 sierpnia 2020 (Czwartek)
03:30 Graczykowie: Szczęśliwe numerki, sez. 1, odc. 22 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Graczykowie przeżywają kolejny kryzys małżeński. Tym razem wygląda to groźnie - w ręce Jadzi wpadł prywatny notes Wieśka. Wobec tego ich dzieci, Malina i Rafał postanawiają użyć podstępu, żeby pogodzić rodziców…

Czas trwania: 30min. / 1999 / rozrywka
04:00 Graczykowie: Wojsko, sez. 1, odc. 23 Logo Comedy Central
04:30 Graczykowie: Mecz, sez. 1, odc. 24 Logo Comedy Central
06:00 Graczykowie: Rocznica, sez. 1, odc. 45 Logo Polsat Comedy Central Extra

Opis (streszczenie): Buła dowiaduje się, że za kilka dni Graczykowie obchodzą rocznicę ślubu. Postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i urządzić jubilatom obchody. Zaprasza specjalnych gości - przyjaciół Graczyków z ich dzieciństwa. Okazuje się to niefortunnym pomysłem.

Czas trwania: 30min. / 1999 / rozrywka
06:30 Graczykowie: Film, sez. 1, odc. 46 Logo Polsat Comedy Central Extra

Opis (streszczenie): Poznany w slipingu, Reżyser proponuje Wieśkowi, że nakręci swój najnowszy film w jego mieszkaniu. To będzie nowa wersja "W pustyni i w puszczy" - bohaterowie tej popularnej opowieści są już dorośli i powracają do Afryki po dwudziestu latach.

Czas trwania: 30min. / 1999 / rozrywka
Program TV na 21 sierpnia 2020 (Piątek)
03:30 Graczykowie: Dobra dziewczynka, sez. 1, odc. 25 Logo Comedy Central
04:00 Graczykowie: Oferta matrymonialna, sez. 1, odc. 26 Logo Comedy Central
04:30 Graczykowie: Mocne uderzenie , sez. 1, odc. 27 Logo Comedy Central
06:00 Graczykowie: Luiza, sez. 1, odc. 47 Logo Polsat Comedy Central Extra

Opis (streszczenie): Graczykowie są przykładem tradycyjnej polskiej rodziny lat 90-tych.

Czas trwania: 30min. / 1999 / rozrywka
06:30 Graczykowie: Remont , sez. 1, odc. 48 Logo Polsat Comedy Central Extra

Opis (streszczenie): Graczykowie wygrali w konkursie remont mieszkania. Wiesio nie ma zbyt wygórowanych oczekiwań, dopiero Buła uświadamia mu, że może "iść na całość" i wymienić wszystko. Graczyk nawet nie domyśla się, że sąsiad postanowił skorzystać na jego wygranej...

Czas trwania: 30min. / 1999 / rozrywka
Program TV na 22 sierpnia 2020 (Sobota)
03:30 Graczykowie: Deszczowa dziewczynka, sez. 1, odc. 28 Logo Comedy Central
04:00 Graczykowie: Imieniny , sez. 1, odc. 29 Logo Comedy Central
04:30 Graczykowie: Samochód, sez. 1, odc. 30 Logo Comedy Central
Program TV na 23 sierpnia 2020 (Niedziela)
03:30 Graczykowie: Pikunio, sez. 1, odc. 31 Logo Comedy Central
04:00 Graczykowie: Pierwszy kontakt, sez. 1, odc. 32 Logo Comedy Central
04:30 Graczykowie: List, sez. 1, odc. 33 Logo Comedy Central
Program TV na 24 sierpnia 2020 (Poniedziałek)
03:30 Graczykowie: Wątroba, sez. 1, odc. 34 Logo Comedy Central
04:00 Graczykowie: Sympatia, sez. 1, odc. 35 Logo Comedy Central
04:30 Graczykowie: Reklama, sez. 1, odc. 36 Logo Comedy Central
06:00 Graczykowie: Walentynki , sez. 1, odc. 49 Logo Polsat Comedy Central Extra

Opis (streszczenie): Walentynki. Raban pod blokiem, w którym mieszkają Graczykowie - tłum gapiów, policja i pogotowie czekają na to, co zrobi Wiesio, który wszedł na parapet z zamiarem popełnienia samobójstwa. Uważa, że jest stary, niepotrzebny i nikt go nie kocha.

Czas trwania: 30min. / 1999 / rozrywka
06:30 Graczykowie: Leon, sez. 1, odc. 50 Logo Polsat Comedy Central Extra

Opis (streszczenie): Sytuacja finansowa Buły zmusza go do wynajęcia jednego pokoju sublokatorowi. Razem z Graczykiem redagują ogłoszenie do prasy, a następnie odczytują oferty. Wreszcie nadchodzi pora spotkania z kandydatami. Wynik okazuje się całkowicie nieoczekiwany...

Czas trwania: 30min. / 1999 / rozrywka
Program TV na 25 sierpnia 2020 (Wtorek)
03:30 Graczykowie: Karnawał zwierząt, sez. 1, odc. 37 Logo Comedy Central
04:00 Graczykowie: Kółeczko, sez. 1, odc. 38 Logo Comedy Central
04:30 Graczykowie: Szachy, sez. 1, odc. 39 Logo Comedy Central
06:00 Graczykowie: Rozróba, sez. 1, odc. 51 Logo Polsat Comedy Central Extra

Opis (streszczenie): Graczyk - na skutek manipulacji jego dyrektora - został posądzony o uczestnictwo w poważnej rozróbie w Zakopanem i ucieczkę przed karą za granicę. Jednocześnie Malina dowiaduje się, że jest w ciąży.

Czas trwania: 30min. / 1999 / rozrywka
06:30 Graczykowie: Łańcuszek , sez. 1, odc. 52 Logo Polsat Comedy Central Extra

Opis (streszczenie): Po wizycie w lunaparku Graczykowie leczą rany i złamania kończyn. Nie podejrzewają, że prawdziwe zagrożenie dopiero nadciąga. Dostają list, zapraszający ich do udziału w korespondencyjnej zabawie, znanej powszechnie pod nazwą Łańcuszek Św. Antoniego.

Czas trwania: 30min. / 1999 / rozrywka
Program TV na 26 sierpnia 2020 (Środa)
03:30 Graczykowie: Pajęczynka, sez. 1, odc. 40 Logo Comedy Central
04:00 Graczykowie: Bruneta, sez. 1, odc. 41 Logo Comedy Central
04:30 Graczykowie: Pożyczka, sez. 1, odc. 42 Logo Comedy Central
06:00 Graczykowie: Rekord , sez. 1, odc. 53 Logo Polsat Comedy Central Extra

Opis (streszczenie): Graczyk postanowił pobić rekord Guinessa w jedzeniu metalowych sztućców. Buła idzie w jego ślady, ale wybiera inną konkurencję. Obie próby bicia rekordów zostają brutalnie przerwane. Mimo wszystko jednak pojawia się pewien rekord...

Czas trwania: 30min. / 1999 / rozrywka
06:30 Graczykowie: Mamusia, sez. 1, odc. 54 Logo Polsat Comedy Central Extra

Opis (streszczenie): Graczyk zakochał się! Wybranką jego serca jest Urszula, stewardessa. Wyznaje to Bule, a także dodaje w wielkim sekrecie, że zaprosił Urszulę do domu korzystając z okazji, że Graczykowa wyjeżdża do sanatorium.

Czas trwania: 30min. / 1999 / rozrywka
Program TV na 27 sierpnia 2020 (Czwartek)
03:30 Graczykowie: Karp, sez. 1, odc. 43 Logo Comedy Central
04:00 Graczykowie: Bal, sez. 1, odc. 44 Logo Comedy Central
04:30 Graczykowie: Rocznica, sez. 1, odc. 45 Logo Comedy Central
06:00 Graczykowie: Czwóreczka, sez. 1, odc. 55 Logo Polsat Comedy Central Extra

Opis (streszczenie): Pod nieobecność Graczykowej Wiesiek i Buła organizują przyjęcie z paniami. Niestety okazuje się, że obaj zaprosili tę samą panią - wzajemnie o tym nie wiedząc. Ale znajduje się i druga dama. Ona jednak nie lokuje uczuć tam, gdzie panowie zaplanowali

Czas trwania: 30min. / 1999 / rozrywka
06:30 Graczykowie: Bajka, sez. 1, odc. 56 Logo Polsat Comedy Central Extra

Opis (streszczenie): Buła dowiaduje się, że ma zostać zamordowany przez płatnego mordercę. Szykuje się już na śmierć. Tymczasem do Graczyków przychodzi Krystyna, córka sąsiadów wraz z koleżanką. Ich wizyta wyjaśnia sprawę płatnego mordercy.

Czas trwania: 30min. / 1999 / rozrywka
Program TV na 28 sierpnia 2020 (Piątek)
03:30 Graczykowie: Film, sez. 1, odc. 46 Logo Comedy Central
04:00 Graczykowie: Luiza, sez. 1, odc. 47 Logo Comedy Central
04:30 Graczykowie: Remont , sez. 1, odc. 48 Logo Comedy Central
Program TV na 29 sierpnia 2020 (Sobota)
03:30 Graczykowie: Walentynki , sez. 1, odc. 49 Logo Comedy Central
04:00 Graczykowie: Leon, sez. 1, odc. 50 Logo Comedy Central
04:30 Graczykowie: Rozróba, sez. 1, odc. 51 Logo Comedy Central
Program TV na 30 sierpnia 2020 (Niedziela)
03:30 Graczykowie: Łańcuszek , sez. 1, odc. 52 Logo Comedy Central
04:00 Graczykowie: Rekord , sez. 1, odc. 53 Logo Comedy Central
04:30 Graczykowie: Mamusia, sez. 1, odc. 54 Logo Comedy Central
Program TV na 31 sierpnia 2020 (Poniedziałek)
03:30 Graczykowie: Czwóreczka, sez. 1, odc. 55 Logo Comedy Central
04:00 Graczykowie: Bajka, sez. 1, odc. 56 Logo Comedy Central
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Graczykowie. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Graczykowie w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Graczykowie.

Poprzednie emisje Graczykowie w telewizji

Emisja Graczykowie miała miejsce:

2020-08-04 06:30 Graczykowie: Szczęśliwe numerki, sez. 1, odc. 22 Logo Polsat Comedy Central Extra
2020-08-04 06:00 Graczykowie: Wielka pula, sez. 1, odc. 21 Logo Polsat Comedy Central Extra
2020-08-03 06:30 Graczykowie: Ślub, sez. 1, odc. 20 Logo Polsat Comedy Central Extra
2020-08-03 06:00 Graczykowie: Krystynka, sez. 1, odc. 19 Logo Polsat Comedy Central Extra
2020-07-31 06:30 Graczykowie: Owat, sez. 1, odc. 18 Logo Polsat Comedy Central Extra

Graczykowie gdzie obejrzeć?

Graczykowie można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: Comedy Central, Polsat Comedy Central Extra

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Obsada (osoby)

Lista zwiera odnośniki do stron osób związanych z produkcją (aktorzy, reżyser):

Lata produkcji

Lista zawiera lata, w których powstawała audycja:

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry