Reklama

Harfa traw godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Harfa traw będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2018-09-28

21:00 Harfa traw Logo CBS Europa
Zabawna i wzruszająca opowieść o małym miasteczku w Alabamie. Na motywach powieści Trumana Capote. Lata 40. Po śmierci rodziców nastoletni Collin Fenwick przenosi się do domu swoich ciotek w Alabamie. Siostry Dolly i Verena bardzo różnią się od siebie. Pierwsza jest ciepła i niepoprawnie romantyczna, druga — apodyktyczna i twardo stąpająca po ziemi. Mimo tragicznych doświadczeń chłopiec odnajduje się w nowym miejscu, gdzie otrzymuje miłość i zrozumienie, zwłaszcza ze strony Dolly i czarnoskórej gosposi Catherine. Kiedy cała trójka zbuntuje się przeciwko domowym rządom Vereny, w sytuację zostaną wciągnięci wszyscy mieszkańcy miasteczka… Harfa traw jest adaptacją powieści Trumana Capote z 1951 roku, opartej na wspomnieniach pisarza z czasów dzieciństwa spędzonego w Alabamie. Scenariusz na motywach literackiego pierwowzoru napisał Stirling Silliphant — zdobywca Oscara za W upalną noc (1967). Za kamerą stanął aktor i reżyser Charles Matthau. Jego film to nostalgiczny komediodramat opowiedziany z punktu widzenia dorastającego bohatera. W jego wspomnieniach równie ważną rolę odgrywają kobiety, które dały mu nowy dom, jak i ekscentryczni mieszkańcy miasteczka na Południu Stanów. W postać Collina wcielił się młody Edward Furlong, obok którego zobaczymy całą plejadę znakomitych aktorów: Piper Laurie, Sissy Spacek, Nell Carter, Jacka Lemmona, Mary Steenburgen, Charlesa Durninga oraz ojca reżysera — Waltera Matthau. Nagroda publiczności na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Palm Springs, nagroda Family Film za reżyserię oraz nagroda SEFCA (Southeastern Film Critics Association) za kreację Piper Laurie.
Czas trwania: 103min. / USA / 1995 / komediodramat

2018-09-30

11:25 Harfa traw Logo CBS Europa
Czas trwania: 103min. / USA / 1995 / komediodramat
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Harfa traw. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Harfa traw w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 170 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Harfa traw.

Emisja w stacjach

Harfa traw można obejrzeć w:

Emisje w: CBS Europa

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info