Reklama

Harmidom godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Harmidom

+ Obserwuj

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Harmidom będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 2020-01-28
09:15 Harmidom: Hotel niezaciszny / Powrót w czerń, sez. 2, odc. 4 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Mama i tata wygrywają pobyt w luksusowym hotelu, zgadzają się zabrać dzieciaki pod warunkiem, że będą grzeczne. // Hala buja się w normalnym chłopaku, a wtedy siostry robią jej metamorfozę.

Czas trwania: 25min. / 2016 / kreskówka
09:43 Harmidom: FULL WYPAS / W SKLEPIE JAK W ŻYCIU, sez. 3, odc. 11 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Chłopcy usiłują zdecydować, czy pójść na noc do Leosia, czy na basenową ekstra-imprezę u Marysi. // Dzieci obawiają się, że Honia jest za miła i próbują nauczyć ją, jak być bardziej agresywnym.

Czas trwania: 30min. / 2017 / kreskówka
Reklama
09:53 Harmidom: Dzień Sucharów / Spoilerka, sez. 2, odc. 21 Logo Nickelodeon

Opis (streszczenie): Hila podsłuchuje swoje rodzeństwo krytykujące jej żarty i postanawia zrezygnować z klubu komików. // Honia ma zwyczaj psuć niespodzianki, więc dzieciaki nie mówią jej o nadchodzącej imprezie mamy.

Czas trwania: 30min. / 2016 / kreskówka
16:06 Harmidom: Precz z rutyną / Cała nadzieja w golfie, sez. 3, odc. 22 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Gdy Hirek orientuje się, że ma swoje rytuały, zaczyna się martwić, że jest przewidywalny i lubuje, że się zmieni. // Kiedy Hania dowiaduje się, że trener golfa z jej wymarzeonego college'u przyjeżdża obejrzeć jej trening, z nerwów traci formę.

Czas trwania: 25min. / 2017 / kreskówka
16:32 Harmidom: Zero faworytów / Meandry sławy, sez. 3, odc. 23 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Po wycieczce z Hilą i Holą do sklepu, tata martwi się, że Hola pomyśli, że on kogoś faworyzuje. // Kiedy przyjaciółka Heli, Gosia, świętuje jedenastomeczową passę, Hela stara się cieszyć wraz z nią.

Czas trwania: 25min. / 2017 / kreskówka
19:32 Harmidom: Rodzinne Czytanie / Rodzinne Sekrety, sez. 2, odc. 23 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Rodzina podejmuje wyzwanie czytelnicze w bibliotece, ale Hola odmawia wzięcia udziału. // Hirek odkrywa, że pierwsza strona jego albumu z dzieciństwa jest pusta i martwi się, że jego rodzice coś ukrywają.

Czas trwania: 20min. / 2016 / kreskówka
Program TV na 2020-01-29
09:16 Harmidom: Szczęście w nieszczęściu / Nie bój żaby, sez. 2, odc. 8 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Zastanawialiscie się kiedyś, jak to jest mieć bardzo dużą rodzinę? // Jedenastoletni Hirek Harmidomski pokaże nam, jak przetrwać w chaosie tak licznej familii, szczególnie gdy jest się jedynym chłopakiem wśród dziesięciu sióstr.

Czas trwania: 25min. / 2016 / kreskówka
09:43 Harmidom: Wyszykowana i Zdołowana / Dramaty Taty, sez. 3, odc. 12 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Hola przechodzi do regionalnego etapu konkursu i boi się, że może po raz pierwszy przegrać. // Tata idzie na koncert i prosi pana Lamenta o opiekę nad Holly, ale sprawy wymykają się spod kontroli.

Czas trwania: 30min. / 2017 / kreskówka
Reklama
09:53 Harmidom: Legendy / Harmidomski Survival, sez. 2, odc. 22 Logo Nickelodeon

Opis (streszczenie): Tata i Hirek zaczynają oglądać "Legendy Ukrytej Świątyni" i nie mogą się doczekać całego dnia ojca z synem sam na sam. // Hirek chce iść do galerii handlowej, ale musi pilnować młodszych sióstr, więc postanawia zabrać je ze sobą.

Czas trwania: 30min. / 2016 / kreskówka
16:05 Harmidom: Przyjaźń! Z wielkodomskimi, sez. 4, odc. 1 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Rozalka zaprzyjaźnia się z Igą, dziewczynką której rodzina chce wynająć mieszkanie na górze. Ale kiedy zanosi się, że inna para będzie pierwsza, dziewczynki obmyslaja plan, aby odwiećkonkurencję.

Czas trwania: 25min. / 2019 / kreskówka
16:31 Harmidom: Prądożercy. Z wielkodomskimi / Niesekretny tajny klub. Z wielkodomskimi, sez. 4, odc. 2 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Gdy zbyt wysokie rachunki zagrażają corocznej podróży Hektora i Róży, Rozalka stara się obniżyć zużycie. // W poszukiwaniu własnej przestrzeni Rozalka i Iga znajdują ukryty pokój i starają się go zachować w tajemnicy przed innymi lokatorami.

Czas trwania: 25min. / 2019 / kreskówka
19:32 Harmidom: Męczylis / Zachowania Aspołeczne, sez. 2, odc. 25 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Holly płacze, więc dzieci dają jej starą śpiewającą zabawkę, ale ta szybko zaczyna doprowadzać je do szału. // Tata wypowiada wojnę gadżetom dzieci, więc one postanawiają mu pokazać, jaka świetna jest elektronika i internet.

Czas trwania: 20min. / 2016 / kreskówka
Program TV na 2020-01-30
09:16 Harmidom: Na zdjęciu z rodziną, sez. 2, odc. 13 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Rozalka i Robuś jadą odwiedzić zwariowaną rodzinkę. Ich mama, widząc, jak im tam dobrze, podejmuje decyzję o przeprowadzce na stałe. Rozalka jednak będzie próbowała odwieść ją od tego i przekonać do pozostania w dotychczasowym miejscu zamieszania.

Czas trwania: 25min. / 2016 / kreskówka
09:43 Harmidom: Potwór z bagien / Afera w odzieżowym, sez. 3, odc. 14 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Hen dowiaduje się, że z powodu budowy jej ulubionym rybkom grozi utrata domu, natychmiast zaczyna działać. // Kiedy Honia traci pracę z powodu braku chust, Hirek i Czarek (jako Łebski As i Jednooki Jack) podejmują tę sprawę.

Czas trwania: 30min. / 2017 / kreskówka
09:53 Harmidom: Rodzinne Czytanie / Rodzinne Sekrety, sez. 2, odc. 23 Logo Nickelodeon
Czas trwania: 30min. / 2016 / kreskówka
16:04 Harmidom: Wzór do naśladowania. Z Wielkodomskimi / Telenowe-love. Z Wielkodomskimi, sez. 4, odc. 3 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Kiedy Karol jest świadkiem jak Rozalka ratuje psa, ma obsesję by być taki jak jego nowy bohater. // Rozalka zaczyna potajemnie oglądać ulubiony serial jej rodziny, po tym, jak odmawia oglądania go z wspólnie z nią.

Czas trwania: 25min. / 2019 / kreskówka
Reklama
16:30 Harmidom: Robinsonada / Przepis na katastrofę, sez. 4, odc. 6 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Harmidomscy wynajeli łódkę na jednodniową wycieczkę po jeziorze, ale rodzina zostaje uwięziona na bezludnej wyspie. // Hirek i Czarek prowadzą dochodzenie, kiedy dowiadują się, że firma produkująca mrożonki korzysta z przepisów Taty.

Czas trwania: 25min. / 2019 / kreskówka
19:32 Harmidom: Wyboista droga, sez. 3, odc. 1 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Wszyscy w rodzinie ciężko pracowali, aby zaoszczędzić na wspólne wakacje. Ale zanim Harmidomscy dotrą do celu podróży, wszystko, co może pójść źle, właśnie się zdarza.

Czas trwania: 20min. / 2017 / kreskówka
Program TV na 2020-01-31
09:16 Harmidom: Męskie wsparcie / Czary i mary, sez. 2, odc. 15 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Czarek, sądząc, że Hirek zerwał z Rozalką, próbuje wyciągnąć go z depresji. // Hercia ma dosyć namolnego rodzeństwa. Postanawia odwołać się do księgi zaklęć swojej babki, aby dać bratu i siostrom nauczkę.

Czas trwania: 25min. / 2016 / kreskówka
09:43 Harmidom: Absencja urojona / Zdobyć Stellę, sez. 3, odc. 15 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Czarkowi nie udało się zdobyć pracy młodszego administratora. Ale czy odpuści walkę o związane z nią przywileje? // Nowa dziewczyna zaczyna kręcić się wokół Hirka i jego przyjaciół – chyba jeden z nich wpadł jej w oko.

Czas trwania: 30min. / 2017 / kreskówka
09:53 Harmidom: Męczylis / Zachowania Aspołeczne, sez. 2, odc. 25 Logo Nickelodeon
Czas trwania: 30min. / 2016 / kreskówka
16:04 Harmidom: Prezentowa napinka / Męska graLodowa gorączka, sez. 4, odc. 7 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Przekonani, że album nie jest wystarczająco dobry dla Taty na urodziny, dzieciaki szukają prezentu idealnego. // Holly słyszy jak rodzice mówią o lodach jako nagrodzie dla grzecznych dzieci, więc robi co może, by uniknąć katastrof rodzeństwa.

Czas trwania: 25min. / 2019 / kreskówka
16:30 Harmidom: Dobra robota / Pieskie szczęście, sez. 4, odc. 8 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Hania zostaje kelnerką w restauracji Taty, ale okazuje się, że jest to cięższa praca niż jej się wydawało. // Zainspirowana przez kolegę z klasy, który drwi z Lolka, Hen postanawia przygotować pupila do udziału w wystawie psów.

Czas trwania: 25min. / 2019 / kreskówka
19:32 Harmidom: Biały Królik / Przyszywana Babcia, sez. 3, odc. 2 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Hirek planuje przedstawić się nowej dziewczynie, ale kiedy przyłapują go na tym siostry, musi ich unikać. // Dziadek ma nową dziewczynę, która zdaje się świetna, dopóki nie zaczyna składać niezapowiedzianych wizyt.

Czas trwania: 20min. / 2017 / kreskówka
Reklama
Program TV na 2020-02-01
08:10 Harmidom: Wampirze Klimaty / Mama Ma Prawa, sez. 3, odc. 7 Logo Nickelodeon

Opis (streszczenie): Herci nie podoba się, że Hania i Honia zaczęły oglądać jej serial o wampirach z powodu nowego, przystojnego bohatera. // Po odbyciu kary za niepłacenie mandatów, mama stwierdza, że prace społeczne jej ulubiona forma relaksu.

Czas trwania: 20min. / 2017 / kreskówka
08:24 Harmidom: Pyszna Hela / Czas przyszły, sez. 2, odc. 19 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Tired of Lynn’s poor sportsmanship when it comes to family board games, the siblings decide to team up to take her down. // Rodzice Harmidomscy poznają nowych sąsiadów i nabierają przekonania, że ograniczają swoim dzieciom możliwości życiowego rozwoju.

Czas trwania: 25min. / 2016 / kreskówka
08:32 Harmidom : SZALONY NAUKOWIEC / KŁOPOTY NA ŁĄCZACH, sez. 3, odc. 9 Logo Nickelodeon

Opis (streszczenie): Hala znajduje w pracy w instytucie ucieczkę od swojej szalonej rodziny. // Hania i Robert martwią się, że randki na odległość powodują osłabienie ich więzi.

Czas trwania: 30min. / 2017 / kreskówka
08:51 Harmidom: Mistrz Perswazji / Naukowa Teoria Przyjaźni, sez. 2, odc. 20 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Siostry Harmidomskie zatrudniają "Mistrza Perswazji", czyli Hirka, aby nauczył je prosić rodziców o pieniądze. // Hala dostaje kartę z przedszkolnym raportem i odkrywa, że oblała umiejętności społeczne. Aby poprawić ocenę, musi znaleźć przyjaciela.

Czas trwania: 25min. / 2016 / kreskówka
15:30 Harmidom: Wszyscy na parkiet / Bardzo wesołe miasteczko, sez. 1, odc. 22 Logo Nickelodeon

Opis (streszczenie): W dzień potańcówki szkolnej okazuje się, że siostry urządziły Hirkowi randki z czterema dziewczynami na raz. // Gdy Hirek zaprzyjaźnia się z Robertem, Hania źle się z tym czuje i postanawia wzbudzić zazdrość umawiając się z Czarkiem.

Czas trwania: 25min. / 2015 / kreskówka
15:56 Harmidom: Brat wśród braci / Skarżypyta, sez. 1, odc. 23 Logo Nickelodeon

Opis (streszczenie): Hirek chciałby mieć dziesięciu braci zamiast dziesięciu sióstr, Hala daje mu szansę przekonać się jak by to było. // Hola chciałaby poznać tajemnice rodzeństwa, ale wszyscy mają ją za zbyt wielką gadułę i skarżypytę.

Czas trwania: 30min. / 2015 / kreskówka
16:19 Harmidom: FULL WYPAS / W SKLEPIE JAK W ŻYCIU, sez. 3, odc. 11 Logo NickToons
Czas trwania: 25min. / 2017 / kreskówka
16:46 Harmidom: Wyszykowana i Zdołowana / Dramaty Taty, sez. 3, odc. 12 Logo NickToons
Czas trwania: 20min. / 2017 / kreskówka
17:08 Harmidom, sez. 3, odc. 6 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Zastanawialiście się kiedyś jak to jest dorastać w dużej rodzinie? Jedenastoletni Hirek pokaże wam jak przetrwać w domu, w którym jest się jedynym chłopcem, otoczonym wianuszkiem 10 sióstr.

Czas trwania: 20min. / 2017 / kreskówka
19:12 Harmidom : Droga Donikąd / Podjazdowe Wojny Lodówkowe, sez. 3, odc. 3 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Po odkryciu, że Mietek Mruk w liceum był taki jak ona, Harma zaczyna martwić się, że nigdy nie zostanie rockmanką. // Kiedy znika jedzenie, które Hirek zachował na potem, w lodówce zaczyna się wojna terytorialna.

Czas trwania: 25min. / 2017 / kreskówka
19:38 Harmidom: Selfi Doskonalenie / Nauczanie Domowe Jest Bombowe, sez. 3, odc. 4 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Karolcia Pilnik zdobywa dużo lajków na portalach społecznościowych, a Hania chce mieć o jeden więcej. // Hola tymczasowo uczy się w domu. Myśląc, że to świetna zabawa, inne dzieci chcą też się wkręcić.

Czas trwania: 25min. / 2017 / kreskówka
Reklama
Program TV na 2020-02-02
08:10 Harmidom: FULL WYPAS / W SKLEPIE JAK W ŻYCIU, sez. 3, odc. 11 Logo Nickelodeon
Czas trwania: 20min. / 2017 / kreskówka
08:24 Harmidom: Mistrz Perswazji / Naukowa Teoria Przyjaźni, sez. 2, odc. 20 Logo NickToons
Czas trwania: 25min. / 2016 / kreskówka
08:32 Harmidom: Wyszykowana i Zdołowana / Dramaty Taty, sez. 3, odc. 12 Logo Nickelodeon
Czas trwania: 30min. / 2017 / kreskówka
08:51 Harmidom: Dzień Sucharów / Spoilerka, sez. 2, odc. 21 Logo NickToons
Czas trwania: 25min. / 2016 / kreskówka
15:30 Harmidom: Śmieszny interes / Święto śniegu, sez. 1, odc. 24 Logo Nickelodeon

Opis (streszczenie): Hirek zostaje asystentem klauna, czyli swojej siostry Hili, lecz zbiera większe brawa niż ona. // Dzieciaki Harmidomskie postanawiają pokazać Hali, jak fajnie bawić się w śniegu.

Czas trwania: 25min. / 2015 / kreskówka
15:56 Harmidom: Sens dojrzałości / Harmi-szpital, sez. 1, odc. 25 Logo Nickelodeon

Opis (streszczenie): Po obejrzeniu strasznego filmu (mimo że rodzice odradzali) Hirek nie może w nocy zmrużyć oka. // Gdy na Harmidom pada zaraz zaziębienia, Hirek podejrzewa, że jego siostry to zombie.

Czas trwania: 30min. / 2015 / kreskówka
16:19 Harmidom: Potwór z bagien / Afera w odzieżowym, sez. 3, odc. 14 Logo NickToons
Czas trwania: 25min. / 2017 / kreskówka
16:46 Harmidom: Absencja urojona / Zdobyć Stellę, sez. 3, odc. 15 Logo NickToons
Czas trwania: 20min. / 2017 / kreskówka
17:08 Harmidom, sez. 3, odc. 7 Logo NickToons
Czas trwania: 20min. / 2017 / kreskówka
19:12 Harmidom: Sami w Wielkim Mieście / Podwójny Przekręt, sez. 3, odc. 5 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Podczas wyprawy do miasta, Hania usiłuje zachowywać się po miejsku, a Hirek odkrywa, że Rozalka się zmieniła. // Rodzina ma nowy plan unikania primaaprilisowych żartów Hili: duble kaskaderskie.

Czas trwania: 25min. / 2017 / kreskówka
19:38 Harmidom: Mistrzowskie Zyski / Sny o Łazience, sez. 3, odc. 6 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Hela rozpaczliwie chce wygrać mistrzostwa w koszykówce, ale trafia do bardzo słabej drużyny. // Mama i tata mają dość czekania w kolejce do łazienki, więc postanawiają zbudować drugą, tajną łazienkę.

Czas trwania: 25min. / 2017 / kreskówka
Program TV na 2020-02-03
09:16 Harmidom: Dzień Sucharów / Spoilerka, sez. 2, odc. 21 Logo NickToons
Czas trwania: 25min. / 2016 / kreskówka
09:43 Harmidom: Fucha dla zuchwałych / Szpiedzy, którzy mnie kochają, sez. 3, odc. 16 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Siostry niechętnie wpuszczają Helę do klubu opieki nad dziećmi, ale ta szybko okazuje się zbyt agresywna. // Rozalka chce jechać do centrum a jej dziadkowie uważają, że to zbyt niebezpieczne, więc decydują się ją szpiegować.

Czas trwania: 30min. / 2017 / kreskówka
09:53 Harmidom: Biały Królik / Przyszywana Babcia, sez. 3, odc. 2 Logo Nickelodeon
Czas trwania: 30min. / 2017 / kreskówka
16:30 Harmidom: Fucha dla zuchwałych / Szpiedzy, którzy mnie kochają, sez. 3, odc. 16 Logo NickToons
Czas trwania: 25min. / 2017 / kreskówka
19:32 Harmidom: Związki Nauczycielskie / Cierpienia Młodego Poety, sez. 3, odc. 8 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Aby udoskonalić lekcje wu-efu, Hirek i Czarek usiłują wyswatać trenera Pacowskiego i panią Jasię. // Hila uczy Hercię, jak radzić sobie ze wzlotami i upadkami, na jakie narażeni są w życiu artyści.

Czas trwania: 20min. / 2017 / kreskówka
Program TV na 2020-02-04
09:16 Harmidom: Rodzinne Czytanie / Rodzinne Sekrety, sez. 2, odc. 23 Logo NickToons
Czas trwania: 25min. / 2016 / kreskówka
09:43 Harmidom: Prawdziwy kawałek Harmy, sez. 3, odc. 17 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Luna marzy o wygranej w konkursie na napisanie piosenki. Zastanawia się, czy napisać co w swoim stylu, czy raczej starać się zadowolić gust szerokiej publiczności.

Czas trwania: 30min. / 2017 / kreskówka
09:53 Harmidom : Droga Donikąd / Podjazdowe Wojny Lodówkowe, sez. 3, odc. 3 Logo Nickelodeon
Czas trwania: 30min. / 2017 / kreskówka
16:30 Harmidom: Prawdziwy kawałek Harmy, sez. 3, odc. 17 Logo NickToons
Czas trwania: 25min. / 2017 / kreskówka
19:32 Harmidom : SZALONY NAUKOWIEC / KŁOPOTY NA ŁĄCZACH, sez. 3, odc. 9 Logo NickToons
Czas trwania: 20min. / 2017 / kreskówka
Program TV na 2020-02-05
09:16 Harmidom: Wyboista droga, sez. 3, odc. 1 Logo NickToons
Czas trwania: 25min. / 2017 / kreskówka
09:43 Harmidom: Okulary prawdomówności / Ryzykowna gra, sez. 3, odc. 18 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Po zaobserwowaniu plagi kłamstw w rodzinie, Hala wynajduje okulary wykrywające kłamstwa, aby to ukrócić. // Hirek prosi Czarka o pożyczenie nowej gry, ale Czarek nie ufa, że gra byłaby z nim bezpieczna.

Czas trwania: 30min. / 2017 / kreskówka
09:53 Harmidom: Selfi Doskonalenie / Nauczanie Domowe Jest Bombowe, sez. 3, odc. 4 Logo Nickelodeon
Czas trwania: 30min. / 2017 / kreskówka
16:30 Harmidom: Okulary prawdomówności / Ryzykowna gra, sez. 3, odc. 18 Logo NickToons
Czas trwania: 25min. / 2017 / kreskówka
19:32 Harmidom: FULL WYPAS / W SKLEPIE JAK W ŻYCIU, sez. 3, odc. 11 Logo NickToons
Czas trwania: 20min. / 2017 / kreskówka
Program TV na 2020-02-06
09:16 Harmidom : Droga Donikąd / Podjazdowe Wojny Lodówkowe, sez. 3, odc. 3 Logo NickToons
Czas trwania: 25min. / 2017 / kreskówka
09:43 Harmidom: Wszyscy kochają Honię / Szkoła to dżungla, sez. 3, odc. 19 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Honia - rozdarta między kolegami z prcy a przyjaciółmi ze szkoły, usiłuje wszystkich pogodzić. // Kiedy Hirek i Czarek zwiedzają gimnazjum, Hela udziela im kontrowersyjnej rady.

Czas trwania: 30min. / 2017 / kreskówka
09:53 Harmidom: Mistrzowskie Zyski / Sny o Łazience, sez. 3, odc. 6 Logo Nickelodeon
Czas trwania: 30min. / 2017 / kreskówka
16:30 Harmidom: Wszyscy kochają Honię / Szkoła to dżungla, sez. 3, odc. 19 Logo NickToons
Czas trwania: 25min. / 2017 / kreskówka
19:32 Harmidom: Wyszykowana i Zdołowana / Dramaty Taty, sez. 3, odc. 12 Logo NickToons
Czas trwania: 20min. / 2017 / kreskówka
Program TV na 2020-02-07
09:16 Harmidom: Sami w Wielkim Mieście / Podwójny Przekręt, sez. 3, odc. 5 Logo NickToons
Czas trwania: 25min. / 2017 / kreskówka
09:43 Harmidom: Strch się bać / Nawiedzona lalka, sez. 3, odc. 20 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Po tym, jak zgodzili się pójść do Domu Grozy w Koronnych Kniejach, Hirek i Czarek muszą zmierzyć się z wlasnymi strachami. // Hola odkrywa, że Hercia ma starą, kruchą lalkę i postanawia ją pożyczyć - niezależnie od tego, co powie Hercia.

Czas trwania: 30min. / 2017 / kreskówka
09:53 Harmidom: Wampirze Klimaty / Mama Ma Prawa, sez. 3, odc. 7 Logo Nickelodeon
Czas trwania: 30min. / 2017 / kreskówka
16:30 Harmidom: Strch się bać / Nawiedzona lalka, sez. 3, odc. 20 Logo NickToons
Czas trwania: 25min. / 2017 / kreskówka
19:32 Harmidom: Potwór z bagien / Afera w odzieżowym, sez. 3, odc. 14 Logo NickToons
Czas trwania: 20min. / 2017 / kreskówka
Program TV na 2020-02-08
08:10 Harmidom: LUDZIE SĄ BEZWZGLĘDNI / DREWNIANE RĘCE, sez. 3, odc. 13 Logo Nickelodeon

Opis (streszczenie): Kiedy w domu pojawiają się termity, połowa rodziny zamieszkuje u dziadka Alberta a pozostali u cioci Rity.. / Hirek musi skończyć pracę domową z obróbki drewna, ale słynie z niepowodzeń w tej dziedzinie.

Czas trwania: 20min. / 2017 / kreskówka
08:24 Harmidom: Wampirze Klimaty / Mama Ma Prawa, sez. 3, odc. 7 Logo NickToons
Czas trwania: 25min. / 2017 / kreskówka
08:51 Harmidom: Legendy / Harmidomski Survival, sez. 2, odc. 22 Logo NickToons
Czas trwania: 25min. / 2016 / kreskówka
15:30 Harmidom: Biały Królik / Przyszywana Babcia, sez. 3, odc. 2 Logo Nickelodeon
Czas trwania: 25min. / 2017 / kreskówka
15:56 Harmidom : Droga Donikąd / Podjazdowe Wojny Lodówkowe, sez. 3, odc. 3 Logo Nickelodeon
Czas trwania: 30min. / 2017 / kreskówka
16:19 Harmidom: Harmidomskie Święto Dziękczynienia, sez. 3, odc. 21 Logo NickToons

Opis (streszczenie): W obliczu wizji spędzania Święta Dziękczynienia.

Czas trwania: 25min. / 2017 / kreskówka
16:46 Harmidom: Precz z rutyną / Cała nadzieja w golfie, sez. 3, odc. 22 Logo NickToons
Czas trwania: 20min. / 2017 / kreskówka
17:08 Harmidom, sez. 3, odc. 7 Logo NickToons
Czas trwania: 20min. / 2017 / kreskówka
19:12 Harmidom: Absencja urojona / Zdobyć Stellę, sez. 3, odc. 15 Logo NickToons
Czas trwania: 25min. / 2017 / kreskówka
19:38 Harmidom: Fucha dla zuchwałych / Szpiedzy, którzy mnie kochają, sez. 3, odc. 16 Logo NickToons
Czas trwania: 25min. / 2017 / kreskówka
Program TV na 2020-02-09
08:10 Harmidom: Potwór z bagien / Afera w odzieżowym, sez. 3, odc. 14 Logo Nickelodeon
Czas trwania: 20min. / 2017 / kreskówka
08:24 Harmidom: Związki Nauczycielskie / Cierpienia Młodego Poety, sez. 3, odc. 8 Logo NickToons
Czas trwania: 25min. / 2017 / kreskówka
08:32 Harmidom: Absencja urojona / Zdobyć Stellę, sez. 3, odc. 15 Logo Nickelodeon
Czas trwania: 30min. / 2017 / kreskówka
08:51 Harmidom: Rodzinne Czytanie / Rodzinne Sekrety, sez. 2, odc. 23 Logo NickToons
Czas trwania: 25min. / 2016 / kreskówka
09:00 Harmidom: Fucha dla zuchwałych / Szpiedzy, którzy mnie kochają, sez. 3, odc. 16 Logo Nickelodeon
Czas trwania: 25min. / 2017 / kreskówka
15:56 Harmidom: Mistrzowskie Zyski / Sny o Łazience, sez. 3, odc. 6 Logo Nickelodeon
Czas trwania: 30min. / 2017 / kreskówka
16:18 Harmidom: Wszyscy na parkiet / Bardzo wesołe miasteczko, sez. 1, odc. 22 Logo NickToons
Czas trwania: 30min. / 2015 / kreskówka
16:45 Harmidom: Brat wśród braci / Skarżypyta, sez. 1, odc. 23 Logo NickToons
Czas trwania: 20min. / 2015 / kreskówka
17:08 Harmidom, sez. 3, odc. 11 Logo NickToons
Czas trwania: 20min. / 2017 / kreskówka
19:12 Harmidom: Prawdziwy kawałek Harmy, sez. 3, odc. 17 Logo NickToons
Czas trwania: 25min. / 2017 / kreskówka
19:38 Harmidom: Okulary prawdomówności / Ryzykowna gra, sez. 3, odc. 18 Logo NickToons
Czas trwania: 25min. / 2017 / kreskówka
Program TV na 2020-02-10
09:16 Harmidom : SZALONY NAUKOWIEC / KŁOPOTY NA ŁĄCZACH, sez. 3, odc. 9 Logo NickToons
Czas trwania: 25min. / 2017 / kreskówka
09:43 Harmidom: Harmidomskie Święto Dziękczynienia, sez. 3, odc. 21 Logo NickToons
Czas trwania: 30min. / 2017 / kreskówka
09:53 Harmidom: Związki Nauczycielskie / Cierpienia Młodego Poety, sez. 3, odc. 8 Logo Nickelodeon
Czas trwania: 30min. / 2017 / kreskówka
16:30 Harmidom: Prądożercy. Z wielkodomskimi / Niesekretny tajny klub. Z wielkodomskimi, sez. 4, odc. 2 Logo NickToons
Czas trwania: 25min. / 2019 / kreskówka
19:32 Harmidom: Strch się bać / Nawiedzona lalka, sez. 3, odc. 20 Logo NickToons
Czas trwania: 20min. / 2017 / kreskówka
Program TV na 2020-02-11
09:16 Harmidom: Precz z rutyną / Cała nadzieja w golfie, sez. 3, odc. 22 Logo NickToons
Czas trwania: 25min. / 2017 / kreskówka
09:43 Harmidom: Zero faworytów / Meandry sławy, sez. 3, odc. 23 Logo NickToons
Czas trwania: 30min. / 2017 / kreskówka
09:53 Harmidom : SZALONY NAUKOWIEC / KŁOPOTY NA ŁĄCZACH, sez. 3, odc. 9 Logo Nickelodeon
Czas trwania: 30min. / 2017 / kreskówka
16:30 Harmidom: Wzór do naśladowania. Z Wielkodomskimi / Telenowe-love. Z Wielkodomskimi, sez. 4, odc. 3 Logo NickToons
Czas trwania: 25min. / 2019 / kreskówka
19:32 Harmidom: Harmidomskie Święto Dziękczynienia, sez. 3, odc. 21 Logo NickToons
Czas trwania: 20min. / 2017 / kreskówka
Program TV na 2020-02-12
09:16 Harmidom: Harmimiecz / Antyprzygody, sez. 1, odc. 21 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Mama zapisuje Hirka na piłkę nożną, wtedy chłopak angażuje Helę, aby go zastąpiła w sporcie. // Hercia przepowiada przyszłość Hirkowi, a wtedy ten staje się masakrycznym hipochondrykiem.

Czas trwania: 25min. / 2015 / kreskówka
09:43 Harmidom: Przyjaźń! Z wielkodomskimi, sez. 4, odc. 1 Logo NickToons
Czas trwania: 30min. / 2019 / kreskówka
09:53 Harmidom: FULL WYPAS / W SKLEPIE JAK W ŻYCIU, sez. 3, odc. 11 Logo Nickelodeon
Czas trwania: 30min. / 2017 / kreskówka
16:30 Harmidom: Wpadka na urodzinach dziadka. Z wielkodomskimi / Jak oswoić kukaburę. Z wielkodomskimi, sez. 4, odc. 4 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Kiedy Rozalka dowiaduje się, że każdy członek rodziny wystąpi na urodzinach Hektora, prosi Igę o pomoc. // Rozalka próbuje stworzyć więź z jej starszą kuzynką Karoliną, co prowadzi do wojny z chłopcami.

Czas trwania: 25min. / 2019 / kreskówka
19:32 Harmidom: Precz z rutyną / Cała nadzieja w golfie, sez. 3, odc. 22 Logo NickToons
Czas trwania: 20min. / 2017 / kreskówka
Program TV na 2020-02-13
09:16 Harmidom: Prądożercy. Z wielkodomskimi / Niesekretny tajny klub. Z wielkodomskimi, sez. 4, odc. 2 Logo NickToons
Czas trwania: 25min. / 2019 / kreskówka
09:43 Harmidom: Wzór do naśladowania. Z Wielkodomskimi / Telenowe-love. Z Wielkodomskimi, sez. 4, odc. 3 Logo NickToons
Czas trwania: 30min. / 2019 / kreskówka
09:53 Harmidom: Wyszykowana i Zdołowana / Dramaty Taty, sez. 3, odc. 12 Logo Nickelodeon
Czas trwania: 30min. / 2017 / kreskówka
16:30 Harmidom: Wojny sklepowe. Z Wielkodomskimi / W gorączce walki. Z Wielkodomskimi, sez. 4, odc. 5 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Kiedy na dzielni zostaje otwarty nowy sklep spożywczy, Robert mobilizuje rodzinę, aby dała z siebie wszystko, by z nim konkurować. // Rozalka udaje chorobę, aby obejrzeć walkę Nawałnicy, co okazuje się trudniejsze, niż myślała.

Czas trwania: 25min. / 2019 / kreskówka
19:32 Harmidom: Zero faworytów / Meandry sławy, sez. 3, odc. 23 Logo NickToons
Czas trwania: 20min. / 2017 / kreskówka
Program TV na 2020-02-14
09:16 Harmidom: Wpadka na urodzinach dziadka. Z wielkodomskimi / Jak oswoić kukaburę. Z wielkodomskimi, sez. 4, odc. 4 Logo NickToons
Czas trwania: 25min. / 2019 / kreskówka
09:43 Harmidom: Wojny sklepowe. Z Wielkodomskimi / W gorączce walki. Z Wielkodomskimi, sez. 4, odc. 5 Logo NickToons
Czas trwania: 30min. / 2019 / kreskówka
09:53 Harmidom: LUDZIE SĄ BEZWZGLĘDNI / DREWNIANE RĘCE, sez. 3, odc. 13 Logo Nickelodeon
Czas trwania: 30min. / 2017 / kreskówka
16:30 Harmidom: Robinsonada / Przepis na katastrofę, sez. 4, odc. 6 Logo NickToons
Czas trwania: 25min. / 2019 / kreskówka
19:32 Harmidom: Przyjaźń! Z wielkodomskimi, sez. 4, odc. 1 Logo NickToons
Czas trwania: 20min. / 2019 / kreskówka
Program TV na 2020-02-15
08:10 Harmidom: Prawdziwy kawałek Harmy, sez. 3, odc. 17 Logo Nickelodeon
Czas trwania: 20min. / 2017 / kreskówka
08:24 Harmidom: Robinsonada / Przepis na katastrofę, sez. 4, odc. 6 Logo NickToons
Czas trwania: 25min. / 2019 / kreskówka
08:51 Harmidom: Prezentowa napinka / Męska graLodowa gorączka, sez. 4, odc. 7 Logo NickToons
Czas trwania: 25min. / 2019 / kreskówka
15:00 Harmidom, sez. 3, odc. 9 Logo NickToons
Czas trwania: 15min. / 2017 / kreskówka
15:16 Harmidom: Zdobyć Stellę, sez. 3, odc. 15 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Nowa dziewczyna zaczyna kręcić się wokół Hirka i jego przyjaciół - chyba jeden z nich wpadł jej w oko.

Czas trwania: 10min. / 2017 / kreskówka
15:27 Harmidom: Korki zauroczenia , sez. 1, odc. 26 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Hirek zatrudnia korepetytora, który okazuje się taki przystojny, że wszystkie siostry się w nim zakochują.

Czas trwania: 20min. / 2015 / kreskówka
15:30 Harmidom: Wampirze Klimaty / Mama Ma Prawa, sez. 3, odc. 7 Logo Nickelodeon
Czas trwania: 25min. / 2017 / kreskówka
15:44 Harmidom: Powrót w czerń, sez. 2, odc. 4 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Hala buja się w normalnym chłopaku, a wtedy siostry robią jej metamorfozę.

Czas trwania: 10min. / 2016 / kreskówka
15:56 Harmidom: Związki Nauczycielskie / Cierpienia Młodego Poety, sez. 3, odc. 8 Logo Nickelodeon
Czas trwania: 30min. / 2017 / kreskówka
19:12 Harmidom: Prądożercy. Z wielkodomskimi / Niesekretny tajny klub. Z wielkodomskimi, sez. 4, odc. 2 Logo NickToons
Czas trwania: 25min. / 2019 / kreskówka
19:38 Harmidom: Wzór do naśladowania. Z Wielkodomskimi / Telenowe-love. Z Wielkodomskimi, sez. 4, odc. 3 Logo NickToons
Czas trwania: 25min. / 2019 / kreskówka
Program TV na 2020-02-16
08:10 Harmidom: Strch się bać / Nawiedzona lalka, sez. 3, odc. 20 Logo Nickelodeon
Czas trwania: 20min. / 2017 / kreskówka
08:24 Harmidom: Dobra robota / Pieskie szczęście, sez. 4, odc. 8 Logo NickToons
Czas trwania: 25min. / 2019 / kreskówka
08:32 Harmidom: Precz z rutyną / Cała nadzieja w golfie, sez. 3, odc. 22 Logo Nickelodeon
Czas trwania: 30min. / 2017 / kreskówka
09:00 Harmidom: Zero faworytów / Meandry sławy, sez. 3, odc. 23 Logo Nickelodeon
Czas trwania: 25min. / 2017 / kreskówka
15:56 Harmidom: FULL WYPAS / W SKLEPIE JAK W ŻYCIU, sez. 3, odc. 11 Logo Nickelodeon
Czas trwania: 30min. / 2017 / kreskówka
16:19 Harmidom: Strachy mroku / Masz wiadomość, sez. 1, odc. 1 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Kiedy Hirek chce obejrzeć finałowy odcinek swojego ulubionego programu musi pokonać siostry w wyścigu do kanapy. // Hirek nagrywa złośliwą wiadomość na sekretarkę Hani i uświadamia sobie, że musi ją skasować zanim siostra ją odsłucha.

Czas trwania: 25min. / 2015 / kreskówka
16:46 Harmidom: Ingerencje / Z kamerą wśród sióstr, sez. 1, odc. 2 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Hirek ma dość tego, że siostry do wszystkiego się wtrącają. Wszystko się zmienia, kiedy ktoś w szkole zaczyna go prześladować. // Hirek w tajemnicy nagrywa wstydliwe momenty z życia sióstr, licząc na wygraną w szkolnym konkursie filmowym.

Czas trwania: 20min. / 2015 / kreskówka
17:08 Harmidom, sez. 3, odc. 9 Logo NickToons
Czas trwania: 20min. / 2017 / kreskówka
19:12 Harmidom: Wpadka na urodzinach dziadka. Z wielkodomskimi / Jak oswoić kukaburę. Z wielkodomskimi, sez. 4, odc. 4 Logo NickToons
Czas trwania: 25min. / 2019 / kreskówka
19:38 Harmidom: Wojny sklepowe. Z Wielkodomskimi / W gorączce walki. Z Wielkodomskimi, sez. 4, odc. 5 Logo NickToons
Czas trwania: 25min. / 2019 / kreskówka
Program TV na 2020-02-17
09:43 Harmidom: Strachy mroku / Masz wiadomość, sez. 1, odc. 1 Logo NickToons
Czas trwania: 30min. / 2015 / kreskówka
09:53 Harmidom: Potwór z bagien / Afera w odzieżowym, sez. 3, odc. 14 Logo Nickelodeon
Czas trwania: 30min. / 2017 / kreskówka
16:30 Harmidom: Wożąc panią Lotną / Rozterki władzy, sez. 1, odc. 3 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Hirek ma dość spełniania zachcianek Hani w zamian za podwożenie go autem i postanawia pomóc Honi zdać egzamin na prawko. // Hirek spiskuje z siostrami, w celu obalenia tyranii Hani jako ich opiekunki.

Czas trwania: 25min. / 2015 / kreskówka
19:32 Harmidom: Robinsonada / Przepis na katastrofę, sez. 4, odc. 6 Logo NickToons
Czas trwania: 20min. / 2019 / kreskówka
Program TV na 2020-02-18
09:16 Harmidom: Ingerencje / Z kamerą wśród sióstr, sez. 1, odc. 2 Logo NickToons
Czas trwania: 25min. / 2015 / kreskówka
09:43 Harmidom: Wożąc panią Lotną / Rozterki władzy, sez. 1, odc. 3 Logo NickToons
Czas trwania: 30min. / 2015 / kreskówka
09:53 Harmidom: Absencja urojona / Zdobyć Stellę, sez. 3, odc. 15 Logo Nickelodeon
Czas trwania: 30min. / 2017 / kreskówka
16:30 Harmidom: Miejsce w punkt / Opowieść o dwóch stołach, sez. 1, odc. 4 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Hirek opracowuje plan, który umożliwi mu zdobycie najlepszego miejsca w aucie podczas rodzinnej wyprawy. // Hirek próbuje dowieść, że jest wystarczająco dojrzały, aby jeść posiłki przy dorosłym stole i na zawsze porzucić stół dla dzieci.

Czas trwania: 25min. / 2015 / kreskówka
19:32 Harmidom: Prezentowa napinka / Męska graLodowa gorączka, sez. 4, odc. 7 Logo NickToons
Czas trwania: 20min. / 2019 / kreskówka
Program TV na 2020-02-19
09:16 Harmidom: Miejsce w punkt / Opowieść o dwóch stołach, sez. 1, odc. 4 Logo NickToons
Czas trwania: 25min. / 2015 / kreskówka
09:43 Harmidom: Projekt Harmidom / Demokracja, sez. 1, odc. 5 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Hirek musi zdążyć do szkoły na czas, ale największą przeszkodą na jego drodze są kręcące się pod nogami siostry. // Hirek ma decydujący głos w wyborze celu rodzinnych wakacji - plaża, czy park rozrywki?

Czas trwania: 30min. / 2015 / kreskówka
09:53 Harmidom: Fucha dla zuchwałych / Szpiedzy, którzy mnie kochają, sez. 3, odc. 16 Logo Nickelodeon
Czas trwania: 30min. / 2017 / kreskówka
16:30 Harmidom: Projekt Harmidom / Demokracja, sez. 1, odc. 5 Logo NickToons
Czas trwania: 25min. / 2015 / kreskówka
19:32 Harmidom: Dobra robota / Pieskie szczęście, sez. 4, odc. 8 Logo NickToons
Czas trwania: 20min. / 2019 / kreskówka
Program TV na 2020-02-20
09:16 Harmidom: Dźwięki ciszy / Inwazja, sez. 1, odc. 6 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Hirek kupuje parę zatyczek do uszu, aby przestać słyszeć swoje siostry. // Między Helą i Hercią dochodzi do kłótni. Hirek pozwala Heli zbunkrować się w swoim pokoju, ale tylko na jedną noc.

Czas trwania: 25min. / 2015 / kreskówka
09:43 Harmidom: Jak z obrazka / Gaciowy zakład, sez. 1, odc. 7 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Hirek zamierza zrobić "doskonałe" rodzinne zdjęcie w prezencie dla rodziców z okazji rocznicy ślubu. // Hirek zakłada się z siostrami o to, kto najdłużej powstrzyma się od swoich najbardziej denerwujących zwyczajów.

Czas trwania: 30min. / 2015 / kreskówka
09:53 Harmidom: Prawdziwy kawałek Harmy, sez. 3, odc. 17 Logo Nickelodeon
Czas trwania: 30min. / 2017 / kreskówka
16:30 Harmidom: Dźwięki ciszy / Inwazja, sez. 1, odc. 6 Logo NickToons
Czas trwania: 25min. / 2015 / kreskówka
Program TV na 2020-02-21
09:16 Harmidom: Siostro, basen! / Przeróbka, sez. 1, odc. 8 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Hirek kupuje basen dla dzieci, ale kiedy wszystkie 10 sióstr chce z niego skorzystać sprawy wymykają się spod kontroli. // Hirek zauważa, że żadna z sióstr nie podziela jego zainteresowań i postanawia wychować Holly na kopię samego siebie.

Czas trwania: 25min. / 2015 / kreskówka
09:43 Harmidom: Spadki i spady / Dochodzenie bez przelotu , sez. 1, odc. 10 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Hirek dostaje po Hani różowy rower i postanawia pożyczyć super BMX'a od Heli, nic jej o tym nie mówiąc. // Ktoś zatkał toaletę w Harmidomu. Hirek postanawia dowiedzieć się, czyja to sprawka.

Czas trwania: 30min. / 2015 / kreskówka
09:53 Harmidom: Okulary prawdomówności / Ryzykowna gra, sez. 3, odc. 18 Logo Nickelodeon
Czas trwania: 30min. / 2017 / kreskówka
16:30 Harmidom: Jak z obrazka / Gaciowy zakład, sez. 1, odc. 7 Logo NickToons
Czas trwania: 25min. / 2015 / kreskówka
Program TV na 2020-02-22
08:10 Harmidom: Strachy mroku / Masz wiadomość, sez. 1, odc. 1 Logo Nickelodeon
Czas trwania: 20min. / 2015 / kreskówka
08:24 Harmidom: Efekt motyla / Eko-dom, sez. 1, odc. 11 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Hirek psuje eksperyment Hali i uruchamia reakcję łańcuchową naruszającą równowagę w całym domu. // Starając się oszczędzać energię Hirek stara się skłonić rodzinę do ograniczenia zużycia prądu.

Czas trwania: 25min. / 2015 / kreskówka
08:51 Harmidom: Szczęśliwy dom, w którym pająki są / Pańszczyzna, sez. 1, odc. 12 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Hirek ma się zaopiekować w domu klasową tarantulą. Pająk wydostaje się na wolność i wywołuje totalny chaos. // Hirek uważa, że jego obowiązki domowe sa najgorsze i postanawia strajkować tak długo, aż ktoś się z nim zamieni.

Czas trwania: 25min. / 2015 / kreskówka
15:30 Harmidom: Wyszykowana i Zdołowana / Dramaty Taty, sez. 3, odc. 12 Logo Nickelodeon
Czas trwania: 25min. / 2017 / kreskówka
15:56 Harmidom: LUDZIE SĄ BEZWZGLĘDNI / DREWNIANE RĘCE, sez. 3, odc. 13 Logo Nickelodeon
Czas trwania: 30min. / 2017 / kreskówka
16:19 Harmidom: Siostro, basen! / Przeróbka, sez. 1, odc. 8 Logo NickToons
Czas trwania: 25min. / 2015 / kreskówka
16:46 Harmidom: Spadki i spady / Dochodzenie bez przelotu , sez. 1, odc. 10 Logo NickToons
Czas trwania: 20min. / 2015 / kreskówka
17:08 Harmidom, sez. 3, odc. 9 Logo NickToons
Czas trwania: 20min. / 2017 / kreskówka
19:12 Harmidom: Strachy mroku / Masz wiadomość, sez. 1, odc. 1 Logo NickToons
Czas trwania: 25min. / 2015 / kreskówka
19:38 Harmidom: Ingerencje / Z kamerą wśród sióstr, sez. 1, odc. 2 Logo NickToons
Czas trwania: 25min. / 2015 / kreskówka
Program TV na 2020-02-23
08:10 Harmidom: Ingerencje / Z kamerą wśród sióstr, sez. 1, odc. 2 Logo Nickelodeon
Czas trwania: 20min. / 2015 / kreskówka
08:24 Harmidom: Rock and roll na koncercie / Wielki harmider w Harmidomu, sez. 1, odc. 13 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Hirek wybiera się na swój pierwszy rockowy koncert, a Harma zamierza dopilnować, aby było to wyjątkowe wydarzenie. // Hirek znajduje na poddaszu list, z którego wynika, że gdzieś w Harmidomu ukryte są wielkie pieniądze.

Czas trwania: 25min. / 2015 / kreskówka
08:32 Harmidom: Wożąc panią Lotną / Rozterki władzy, sez. 1, odc. 3 Logo Nickelodeon
Czas trwania: 30min. / 2015 / kreskówka
08:51 Harmidom: Miss inna niż inne / Dwóch chłopców i dzidziuś, sez. 1, odc. 14 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Hola z powodu choroby nie może wziąć udziału w konkursie piękności, Hirek ćwiczy Hen, aby mogła ją zastąpić. // Sądząc, że to proste zadanie, Hirek i Czarek podejmują się opieki najmłodszą Harmidomską, Holly.

Czas trwania: 25min. / 2015 / kreskówka
09:00 Harmidom: Miejsce w punkt / Opowieść o dwóch stołach, sez. 1, odc. 4 Logo Nickelodeon
Czas trwania: 25min. / 2015 / kreskówka
15:56 Harmidom: Absencja urojona / Zdobyć Stellę, sez. 3, odc. 15 Logo Nickelodeon
Czas trwania: 30min. / 2017 / kreskówka
16:19 Harmidom: Efekt motyla / Eko-dom, sez. 1, odc. 11 Logo NickToons
Czas trwania: 25min. / 2015 / kreskówka
16:46 Harmidom: Szczęśliwy dom, w którym pająki są / Pańszczyzna, sez. 1, odc. 12 Logo NickToons
Czas trwania: 20min. / 2015 / kreskówka
17:08 Harmidom, sez. 3, odc. 10 Logo NickToons
Czas trwania: 20min. / 2017 / kreskówka
19:12 Harmidom: Wożąc panią Lotną / Rozterki władzy, sez. 1, odc. 3 Logo NickToons
Czas trwania: 25min. / 2015 / kreskówka
19:38 Harmidom: Miejsce w punkt / Opowieść o dwóch stołach, sez. 1, odc. 4 Logo NickToons
Czas trwania: 25min. / 2015 / kreskówka
Program TV na 2020-02-24
09:16 Harmidom: Przykrywki / Prawie randka, sez. 1, odc. 15 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Hirek ma ręce pełne roboty, gdy zgadza się zastąpić każdą ze swoich dziesięciu sióstr. // Robert i Hania wybierają się na podwójną randkę i Hirkiem i młodszą siostrą Roberta, Rozalką.

Czas trwania: 25min. / 2015 / kreskówka
09:43 Harmidom: Harmjuzik / Pomysł na powieść, sez. 1, odc. 17 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Hirek zgłasza rodzinę do udziału w talent show, dlatego są zmuszeni założyć kapelę. // W specjalne święto tata ma zabrać do pracy córki, a mama - Hirka - czyli do gabinetu dentystycznego.

Czas trwania: 30min. / 2015 / kreskówka
09:53 Harmidom: Wszyscy kochają Honię / Szkoła to dżungla, sez. 3, odc. 19 Logo Nickelodeon
Czas trwania: 30min. / 2017 / kreskówka
10:20 Harmidom: Strch się bać / Nawiedzona lalka, sez. 3, odc. 20 Logo Nickelodeon
Czas trwania: 25min. / 2017 / kreskówka
16:30 Harmidom: Rock and roll na koncercie / Wielki harmider w Harmidomu, sez. 1, odc. 13 Logo NickToons
Czas trwania: 25min. / 2015 / kreskówka
19:32 Harmidom: Projekt Harmidom / Demokracja, sez. 1, odc. 5 Logo NickToons
Czas trwania: 20min. / 2015 / kreskówka
Program TV na 2020-02-25
09:16 Harmidom: Prima Aprilis rządzi / Noc żywych płatków, sez. 1, odc. 18 Logo NickToons

Opis (streszczenie): W Prima Aprilis Hila jest gejzerem pomysłów na dowcipy dla całej rodziny, lecz w tym roku Hirek planuje nie dać się w nim wrobić. // Dzieciaki Harmidomskie wybierają się do supermarketu po zakupy dla mamy, ale Hirek ma przy okazji pewien niecny plan.

Czas trwania: 25min. / 2015 / kreskówka
09:43 Harmidom: Hirek babskim guru / Złoty interes, sez. 1, odc. 19 Logo NickToons

Opis (streszczenie): W ramach szkolnego zadania Hirek i Czarek muszą założyć biznes - decydują się na biuro doradztwa w sprawach damsko-męskich. // Pora na doroczną wyprzedaż garażową - każdy chce wypaść w niej jak najlepiej.

Czas trwania: 30min. / 2015 / kreskówka
09:53 Harmidom: Precz z rutyną / Cała nadzieja w golfie, sez. 3, odc. 22 Logo Nickelodeon
Czas trwania: 30min. / 2017 / kreskówka
10:20 Harmidom: Zero faworytów / Meandry sławy, sez. 3, odc. 23 Logo Nickelodeon
Czas trwania: 25min. / 2017 / kreskówka
16:30 Harmidom: Miss inna niż inne / Dwóch chłopców i dzidziuś, sez. 1, odc. 14 Logo NickToons
Czas trwania: 25min. / 2015 / kreskówka
19:32 Harmidom: Dźwięki ciszy / Inwazja, sez. 1, odc. 6 Logo NickToons
Czas trwania: 20min. / 2015 / kreskówka
Program TV na 2020-02-26
09:16 Harmidom: Harmimiecz / Antyprzygody, sez. 1, odc. 21 Logo NickToons
Czas trwania: 25min. / 2015 / kreskówka
09:43 Harmidom: Wszyscy na parkiet / Bardzo wesołe miasteczko, sez. 1, odc. 22 Logo NickToons
Czas trwania: 30min. / 2015 / kreskówka
09:53 Harmidom: Dramat sceniczny / Magia antyków, sez. 3, odc. 25 Logo Nickelodeon

Opis (streszczenie): W nadziei, że będzie bliżej swojej sympatii, Benia, Hila bierze udział w szkolnym przedstawieniu. // Kiedy Czarek i jego szkolny kolega Zbynio zaczynają się interesować antykami, Hirek czuje się jak trzecie koło u wozu.

Czas trwania: 30min. / 2017 / kreskówka
10:20 Harmidom: Ugotowani!, sez. 3, odc. 26 Logo Nickelodeon

Opis (streszczenie): Dzieci obiecują tacie, że pomogą mu w urządzeniu uroczystego otwarcia restauracji i wymyśla promocje. Jednak brak współpracy i szalone pomysły prowadzą tylko do chaosu w kuchni.

Czas trwania: 25min. / 2017 / kreskówka
16:30 Harmidom: Przykrywki / Prawie randka, sez. 1, odc. 15 Logo NickToons
Czas trwania: 25min. / 2015 / kreskówka
19:32 Harmidom: Jak z obrazka / Gaciowy zakład, sez. 1, odc. 7 Logo NickToons
Czas trwania: 20min. / 2015 / kreskówka
Program TV na 2020-02-27
09:16 Harmidom: Brat wśród braci / Skarżypyta, sez. 1, odc. 23 Logo NickToons
Czas trwania: 25min. / 2015 / kreskówka
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Harmidom. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Harmidom w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Harmidom.

Harmidom gdzie obejrzeć?


Harmidom można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: Nickelodeon, NickToons

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Lata produkcji

Lista zawiera lata, w których powstawała audycja:

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry