Reklama

Jestem z Polski godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Jestem z Polski w TV - najbliższe emisje

+ Obserwuj

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Jestem z Polski będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 4 lipca 2020 (Sobota)
18:00 Jestem z Polski, odc. 3/9 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): „Jestem z Polski" - to zdanie słychać w wielu zakątkach świata. Stąd pomysł na nowy autorski cykl Travel Channel. Program wyróżni się świeżą formułą, opartą na podróżniczych videoblogach Polaków, którzy zamieszkali poza granicami kraju. Bohaterowie przedstawią swój osobisty punkt widzenia, zabiorą widzów w ulubione miejsca oraz zdradzą, jak naprawdę wygląda życie za granicą. Serię cechuję ogromny autentyzm oraz nietuzinkowe podejście do poznawania innych miejsc i kultur. Zobaczymy świat widziany oczami naszych rodaków mieszkających w Japonii, USA, Peru, Kolumbii, Brazylii i innych, egzotycznych zakątkach Świata. Odwiedzimy między innymi polską modelkę w Tokio, autorkę przewodnika po Nowym Jorku i córkę Wiktora Zborowskiego - Hanię, mieszkającą w brazylijskiej Fortalezie. W tym odcinku zabierzemy Was w podróż w rytmie samby, na rozgrzane słońcem wybrzeże Brazylii. Przewodniczką po tym barwnym i egzotycznym świecie będzie Hania Zborowska Neves. Ta, pochodząca ze znanej aktorskiej rodziny, pełna pozytywnej energii dziewczyna, 13 lat temu wyjechała za głosem serca do brazylijskiej Fortalezy. Wraz ze swoim mężem Danielem, są szczęśliwymi rodzicami dwóch uroczych córeczek. Hanna która nie bała się wejść do brazylijskiego więzienia na polski dowód osobisty, by pomóc rodakom w potrzebie, pełni też funkcję – Konsula Honorowego RP. Nasza bohaterka odkryje przed Wami kulisy tego zajęcia. Hania odsłoni też przed naszymi kamerami świat swoich codziennych zajęć – od porannego treningu w butach na sprężynach, przez wizytę w rodzinnej firmie, gdzie współpracuje z mężem i teściową, po imprezę urodzinową w iście brazylijskim stylu. Udamy się także na plażę, słynącą ze sportów wodnych, pysznych owoców morza oraz… skąpo okrytych ciał. Zobaczcie, jak wygląda życie Polki w Brazylii. Zapraszamy do oglądania „Jestem z Polski” w Travel Channel.

/ Polska / program
Program TV na 5 lipca 2020 (Niedziela)
16:30 Jestem z Polski, odc. 3/9 Logo TVN Style
Polska / program
Reklama
Program TV na 6 lipca 2020 (Poniedziałek)
09:55 Jestem z Polski, odc. 2/9 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): „Jestem z Polski" - to zdanie słychać w wielu zakątkach świata. Stąd pomysł na nowy autorski cykl Travel Channel. Program wyróżni się świeżą formułą, opartą na podróżniczych videoblogach Polaków, którzy zamieszkali poza granicami kraju. Bohaterowie przedstawią swój osobisty punkt widzenia, zabiorą widzów w ulubione miejsca oraz zdradzą, jak naprawdę wygląda życie za granicą. Serię cechuję ogromny autentyzm oraz nietuzinkowe podejście do poznawania innych miejsc i kultur. Zobaczymy świat widziany oczami naszych rodaków mieszkających w Japonii, USA, Peru, Kolumbii, Brazylii i innych, egzotycznych zakątkach Świata. Odwiedzimy między innymi polską modelkę w Tokio, autorkę przewodnika po Nowym Jorku i córkę Wiktora Zborowskiego - Hanię, mieszkającą w brazylijskiej Fortalezie. Poznajcie Emila Truszkowskiego - autora poczytnego vloga, japonistę i specjalistę od Korei Północnej. Emil od lat mieszka w Japonii i, jak to zwykle bywa, do Tokio przygnała go miłość. Aiko, żona Emila, jest inżynierem, ale jej pasją są podróże, w tym także do Polski - Aiko kocha bowiem pierogi i gołąbki, a także jest fanką ceramiki z Bolesławca. W domu na przedmieściach Tokio razem z Emilem przechowują swoje cenne kolekcje - od zdjęć z podroży, po drobiazgi przywiezione z całego świata. Emil na co dzień zajmuje się tworzeniem swjego vloga, w którym wspólnie z Aiko przełamują stereotypy, wyśmiewają wzajemnie polskie i japońskie cechy narodowe oraz przybliżają widzom miejsca, których próżno szukać w przewodnikach. W odcinku „Jestem z Polski” Emil opowie o urokach i trudach życia w Tokio, zaprosi widzów Travel Channel do świątyni słynnego kotka Maneki-neko i opowie o zjawisku karoshi. Dzięki materiałom nagranym przez Emila przeniesiemy się także na chwilę na Festiwal Golasa oraz do Korei Północnej, do której nasz bohater zawodowo organizuje wycieczki.

/ Polska / program
21:25 Jestem z Polski, odc. 3/9 Logo TVN Style
Polska / program
Program TV na 7 lipca 2020 (Wtorek)
09:55 Jestem z Polski, odc. 5/9 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): „Jestem z Polski" - to zdanie słychać w wielu zakątkach świata. Stąd pomysł na nowy autorski cykl Travel Channel. Program wyróżni się świeżą formułą, opartą na podróżniczych videoblogach Polaków, którzy zamieszkali poza granicami kraju. Bohaterowie przedstawią swój osobisty punkt widzenia, zabiorą widzów w ulubione miejsca oraz zdradzą, jak naprawdę wygląda życie za granicą. Serię cechuję ogromny autentyzm oraz nietuzinkowe podejście do poznawania innych miejsc i kultur. Zobaczymy świat widziany oczami naszych rodaków mieszkających w Japonii, USA, Peru, Kolumbii, Brazylii i innych, egzotycznych zakątkach Świata. Odwiedzimy między innymi polską modelkę w Tokio, autorkę przewodnika po Nowym Jorku i córkę Wiktora Zborowskiego - Hanię, mieszkającą w brazylijskiej Fortalezie. W tym odcinku „Jestem z Polski” dowiemy się, jak podbić japoński rynek mody i jak nie zgubić się ”między słowami” . Poznajcie Alexę Łuczak – dwudziestopięcioletnią Łodziankę, która od ponad 10 lat pracuje jako modelka w Azji. Swój sukces zawdzięcza nie tylko niezwykłej urodzie, ale przede wszystkim pracowitości. Sama nauczyła się japońskiego, a klienci kochają ją za piękny uśmiech i kulturę osobistą. Jednak niech was nie zwiedzie ten opis - Aleksa to „dziewczyna-petarda”. Kocha przygody i nowe wyzwania – prowadziła nawet program w tokijskiej telewizji. Kilka miesięcy w roku spędza na Hawajach, gdzie także pracuje jako modelka, ale to w czterdziestomilionowej metropolii Azji czuje się jak ryba w wodzie. Alexa oprowadzi nas po Harajuku, czyli słynnym na całym świecie centrum tokijskiego stylu i mody oraz zaprosi Was na „trujące lody” do Kawaii Monster Cafe. Zobaczycie też, jak wyglądają kulisy pracy przy sesji zdjęciowej. Poznacie również wady i zalety życia na emigracji. Odkryjcie świat oczami Alexy!

/ Polska / program
16:55 Jestem z Polski, odc. 1/9 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): „Jestem z Polski" - to zdanie słychać w wielu zakątkach świata. Stąd pomysł na nowy autorski cykl Travel Channel. Program wyróżni się świeżą formułą, opartą na podróżniczych videoblogach Polaków, którzy zamieszkali poza granicami kraju. Bohaterowie przedstawią swój osobisty punkt widzenia, zabiorą widzów w ulubione miejsca oraz zdradzą, jak naprawdę wygląda życie za granicą. Serię cechuję ogromny autentyzm oraz nietuzinkowe podejście do poznawania innych miejsc i kultur. Zobaczymy świat widziany oczami naszych rodaków mieszkających w Japonii, USA, Peru, Kolumbii, Brazylii i innych, egzotycznych zakątkach Świata. Odwiedzimy między innymi polską modelkę w Tokio, autorkę przewodnika po Nowym Jorku i córkę Wiktora Zborowskiego - Hanię, mieszkającą w brazylijskiej Fortalezie. Poznajcie Magdę. Bohaterka pierwszego odcinka „Jestem z Polski” pochodzi z Białegostoku, ale od 10 lat jej domem są Stany Zjednoczone. Zamieszkała w Nowym Jorku podążając za głosem serca – jej mąż Robbie, z zawodu scenarzysta i producent, jest - jak go sama określa - „typowym neurotycznym nowojorczykiem”, który na jedną z pierwszych randek zabrał ją do… swojego psychoanalityka. Razem zamieszkali na Brooklynie, w towarzystwie 2 kotów i psa Astora, posiadacza popularnego profilu w social mediach. Magda bowiem wie, jak z sukcesem budować rozpoznawalność w sieci – sama jest autorką poczytnego bloga „Little town shoes”, na którym zabiera swoich czytelników w podróż po ukochanym mieście. Teraz na wspólną wyprawę po Nowym Jorku zaprasza także widzów Travel Channel. Tylko Wam zdradzi szczegóły skomplikowanego procesu, jakim jest zakup mieszkania w Wielkim Jabłku, czy zabierze Was do swoich ulubionych miejsc. Dowiecie się też, jakie kwalifikacje należy posiadać, aby występować w metrze i w jakich godzinach nowojorskie psy mogą chodzić bez smyczy. Zobaczcie świat oczami Magdy – jednej z nielicznych polskojęzycznych przewodniczek, odznaczonych złotą gwiazdką od miasta, które nigdy nie zasypia.

/ Polska / program
Program TV na 8 lipca 2020 (Środa)
09:55 Jestem z Polski, odc. 6/9 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): „Jestem z Polski" - to zdanie słychać w wielu zakątkach świata. Stąd pomysł na nowy autorski cykl Travel Channel. Program wyróżni się świeżą formułą, opartą na podróżniczych videoblogach Polaków, którzy zamieszkali poza granicami kraju. Bohaterowie przedstawią swój osobisty punkt widzenia, zabiorą widzów w ulubione miejsca oraz zdradzą, jak naprawdę wygląda życie za granicą. Serię cechuję ogromny autentyzm oraz nietuzinkowe podejście do poznawania innych miejsc i kultur. Zobaczymy świat widziany oczami naszych rodaków mieszkających w Japonii, USA, Peru, Kolumbii, Brazylii i innych, egzotycznych zakątkach Świata. Odwiedzimy między innymi polską modelkę w Tokio, autorkę przewodnika po Nowym Jorku i córkę Wiktora Zborowskiego - Hanię, mieszkającą w brazylijskiej Fortalezie. Kolejny odcinek JzPL przeniesie się w kolumbijskie klimaty Bogoty. Ola jest uosobieniem wiecznej optymistki, dlatego 11 lat temu postanowiła spakować walizkę i wyruszyć na podbój Kolumbii. Nasza bohaterka, wprowadzi nas w barwny świat kolumbijskiej codzienności, którego - mamy nadzieję - nie będziesz miał dość. Ola zabierze nas na pyszne spotkania, podczas których dowiecie się dlaczego Kolumbijki marzą o mężu z Polski, a Polki zakochały się w Kolumbijczykach i jak wyglądają ich związki. Co wspólnego może mieć bukiet róż, jaki dałeś swojej dziewczynie na Walentynki z Kolumbią? Jak uprawia się najpiękniejsze kwiaty na świecie i jak trafiają do naszych wazonów? Dlaczego mieszkańcy Bogoty spędzają ponad 11 godzin w pracy i jak wygląda życie 10 milionowego miasta położonego na ponad 2000 mnpm oczami Polki? Ola Adrzejewska pokaże nam swój kolumbijski świat, o którym mówi: „Jedyne ryzyko które na Ciebie czeka, to że będziesz chciał tu zostać”. Jeśli jesteście ciekawi odpowiedzi na te i inne pytania koniecznie oglądajcie „Jestem z Polski”.

/ Polska / program
16:25 Jestem z Polski, odc. 3/9 Logo TVN Style
Polska / program
19:55 Jestem z Polski, odc. 6/9 Logo Travel Channel
Polska / program
Program TV na 9 lipca 2020 (Czwartek)
10:00 Jestem z Polski, odc. 7/9 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): „Jestem z Polski" - to zdanie słychać w wielu zakątkach świata. Stąd pomysł na nowy autorski cykl Travel Channel. Program wyróżni się świeżą formułą, opartą na podróżniczych videoblogach Polaków, którzy zamieszkali poza granicami kraju. Bohaterowie przedstawią swój osobisty punkt widzenia, zabiorą widzów w ulubione miejsca oraz zdradzą, jak naprawdę wygląda życie za granicą. Serię cechuję ogromny autentyzm oraz nietuzinkowe podejście do poznawania innych miejsc i kultur. Zobaczymy świat widziany oczami naszych rodaków mieszkających w Japonii, USA, Peru, Kolumbii, Brazylii i innych, egzotycznych zakątkach Świata. Odwiedzimy między innymi polską modelkę w Tokio, autorkę przewodnika po Nowym Jorku i córkę Wiktora Zborowskiego - Hanię, mieszkającą w brazylijskiej Fortalezie. W podróż po nieznanej turystom Barcelonie zabiorą nas Karolina i Piotrek, małżeństwo które od 2012 roku postanowiło zamieszkać na stałe w tym magicznym mieście. Piotrek każdy swój dzień rozpoczyna na sportowo razem ze swoimi czworonożnymi ulubieńcami, dlatego zabiorą nas o świcie na barcelońską plażę, która nie tylko gości plażowiczów. Małżeństwo Polaków pokaże nam swoją barcelońską dzielnicę Poble Nou, w której życie toczy się w małych barach i knajpkach, a na sam widok jedzenia kubki smakowe szaleją z radości. W tym odcinku pokażemy Wam że Polak potrafi! Karolina spełnia marzenia par z całego świata o ślubie, którego się nie zapomina. Jako wedding planner potrafi zorganizować nie tylko zwykłe śluby, lecz i prawdziwe wyzwania, najbardziej wymagających par, bez względu na kulturę, zwyczaje czy religię. Piotr, jako profesjonalny przewodnik zabierze nas wraz z grupką turystów do najmniejszego regionu winnego w Hiszpanii, gdzie produkuje się wspaniałe wina - cava. Będziemy świętować wraz z małżonkami rocznicę ich ślubu. Jeśli chcecie się dowiedzieć, którą i jak przebiegła oglądajcie Jestem z Polski - Barcelona. W tym odcinku poznacie Polaków, którzy nie boją się wyzwań, które stawia przed każdym emigrantem wielkie miasto a takim jest Barcelona.

/ Polska / program
Reklama
Program TV na 10 lipca 2020 (Piątek)
10:10 Jestem z Polski, odc. 8/9 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): „Jestem z Polski" - to zdanie słychać w wielu zakątkach świata. Stąd pomysł na nowy autorski cykl Travel Channel. Program wyróżni się świeżą formułą, opartą na podróżniczych videoblogach Polaków, którzy zamieszkali poza granicami kraju. Bohaterowie przedstawią swój osobisty punkt widzenia, zabiorą widzów w ulubione miejsca oraz zdradzą, jak naprawdę wygląda życie za granicą. Serię cechuję ogromny autentyzm oraz nietuzinkowe podejście do poznawania innych miejsc i kultur. Zobaczymy świat widziany oczami naszych rodaków mieszkających w Japonii, USA, Peru, Kolumbii, Brazylii i innych, egzotycznych zakątkach Świata. Odwiedzimy między innymi polską modelkę w Tokio, autorkę przewodnika po Nowym Jorku i córkę Wiktora Zborowskiego - Hanię, mieszkającą w brazylijskiej Fortalezie. Jarek przeprowadził się do Peru podążając za żoną. Mieszkają w jednej z lepszych dzielnic w Limie, w 100-metrowym mieszkaniu, które jest znacznie tańsze w utrzymaniu, w porównaniu do warunków warszawskich. Często w odwiedziny do rodziny Jarka wpada teściowa, jednak ma to zupełnie inny wydźwięk niż u nas, gdyż stosunki rodzinne w Peru, także są zupełnie inne. Jakie jeszcze różnice można znaleźć pomiędzy kulturą peruwiańską a polską? Żyje się tam lepiej, czy gorzej? Przekonaj się oglądając "Jestem z Polski".

/ Polska / program
22:25 Jestem z Polski, sez. 2, odc. 6 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): W tym sezonie kontynuujemy naszą przygodę z nowymi bohaterami, mieszkającymi w najdalszych zakątkach świata. Każdy odcinek to ekscytująca podróż, wzbogacona o historie z pierwszej ręki. Poznajemy Phuket, Bali, Malediwy, Mediolan i Sri Lankę z punktu widzenia mieszkających tam Polaków, którzy dzielą się z nami swoją codziennością, praktycznymi wskazówkami i sekretami życia w egzotycznych krajach. Sprawdźcie, jak nasi rodacy zdobywają świat! Agata porzuciła słynący z emaliowanych garnków Olkusz na rzecz europejskiej stolicy mody i designu. Zanim się tam jednak znalazła, opłynęła prawie wszystkie morza i oceany, by odkryć, że jej miejscem na Ziemi jest właśnie Mediolan. Odkąd tam zamieszkała, poznała niemal wszystkie tajemnice miasta. W programie zabierze Was do ulubionej kawiarni, znajdującej się w najstarszym centrum handlowym – Galerii Wiktora Emanuela II, zaprowadzi do najbardziej wyjątkowych butików ze sztuką czy ubraniami vintage, a także przejdzie się z Wami po mediolańskiej dzielnicy artystów i bohemy - Brera. Oglądajcie „Jestem z Polski” i poczujcie prawdziwie włoską atmosferę!

/ Polska / program
Program TV na 11 lipca 2020 (Sobota)
18:00 Jestem z Polski, sez. 2, odc. 6 Logo TVN Style
Polska / program
18:40 Jestem z Polski, odc. 6/9 Logo Travel Channel
Polska / program
Program TV na 12 lipca 2020 (Niedziela)
16:30 Jestem z Polski, sez. 2, odc. 6 Logo TVN Style
Polska / program
Program TV na 13 lipca 2020 (Poniedziałek)
09:55 Jestem z Polski, odc. 9 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): „Jestem z Polski" - to zdanie słychać w wielu zakątkach świata. Stąd pomysł na nowy autorski cykl Travel Channel. Program wyróżni się świeżą formułą, opartą na podróżniczych videoblogach Polaków, którzy zamieszkali poza granicami kraju. Bohaterowie przedstawią swój osobisty punkt widzenia, zabiorą widzów w ulubione miejsca oraz zdradzą, jak naprawdę wygląda życie za granicą. Serię cechuję ogromny autentyzm oraz nietuzinkowe podejście do poznawania innych miejsc i kultur. Zobaczymy świat widziany oczami naszych rodaków mieszkających w Japonii, USA, Peru, Kolumbii, Brazylii i innych, egzotycznych zakątkach Świata. Odwiedzimy między innymi polską modelkę w Tokio, autorkę przewodnika po Nowym Jorku i córkę Wiktora Zborowskiego - Hanię, mieszkającą w brazylijskiej Fortalezie. Piotr przeniósł się do Porto 4 lata temu, jak sam mówi, odnalazł tu starą, dobrą Europę. W tym odcinku nasz bohater pokaże nam to zabytkowe miasto z zupełnie z innej perspektywy. Tu życie płynie w rytmie fado i spontanicznych tańców na ulicach. Razem z nim przeniesiemy się w czasie w stylu Vintage, w którym zakochani są mieszkańcy Porto i miłością tą zarazili Piotra. Pedro, bo tak nazywają Piotra w Porto, zabierze nas do miejsc, które są rajem dla kolekcjonerów staroci. Porto to miejsce, gdzie je się dobrze i tanio, pije kawę za 0,60 Euro, a wino w barach jest serwowane w kieliszkach po brzegi. Razem z Pedro zajrzymy do starych opuszczonych willi, które kryją się za wysokimi murami i są niewidoczne dla przeciętnego oka turysty. Spacerem po wąskich uliczkach miasta dojedziemy w miejsca skąd widok na rzekę Duero zapiera dech w piersiach, a każdy z mostów opowie własną historię. Jeśli chcecie zobaczyć jak Portugalczycy spędzają piątkowe wieczory w gronie przyjaciół, to razem z Pedro, nasza kamera opowie i pokaże Wam tą i wiele innych ciekawych historii w kolejnym odcinku Jestem z Polski.

/ Polska / program
21:25 Jestem z Polski, sez. 2, odc. 6 Logo TVN Style
Polska / program
Program TV na 14 lipca 2020 (Wtorek)
09:55 Jestem z Polski, sez. 2, odc. 1/6 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): W tym sezonie kontynuujemy naszą przygodę z nowymi bohaterami, mieszkającymi w najdalszych zakątkach świata. Każdy odcinek to ekscytująca podróż, wzbogacona o historie z pierwszej ręki. Poznajemy Phuket, Bali, Malediwy, Mediolan i Sri Lankę z punktu widzenia mieszkających tam Polaków, którzy dzielą się z nami swoją codziennością, praktycznymi wskazówkami i sekretami życia w egzotycznych krajach. Sprawdźcie, jak nasi rodacy zdobywają świat! Dla Maćka Klimowicza tajska wyspa Phuket to nie tylko wyjątkowe miejsce na ziemi, ale przede wszystkim dom, rodzina i praca. Kiedy osiem lat temu wyruszył z Polski do Bangkoku, czuł, że kupił bilet w jedną stronę. Zaledwie trzy dni po wylądowaniu w Tajlandii, poznał swoją przyszłą żonę, a teraz spełnia się jako dziennikarz lokalnej gazety i autor bloga, na którym opisuje swoje życie na wyspie. W odcinku Maciek oprowadzi widzów po sanktuarium dla słoni, do którego trafiają skrzywdzone zwierzęta. Zabierze ich również na lokalny targ i podpowie, gdzie można napić się najlepszej, aromatycznej kawy. Zobaczymy również domowe przedszkole, prowadzone w mieszkaniu naszego bohatera, a także przekonamy się, jak wygląda dzień z życia reportera.

/ Polska / program
14:10 Jestem z Polski, odc. 6/9 Logo Travel Channel
Polska / program
16:55 Jestem z Polski, sez. 2, odc. 4/6 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): W tym sezonie kontynuujemy naszą przygodę z nowymi bohaterami, mieszkającymi w najdalszych zakątkach świata. Każdy odcinek to ekscytująca podróż, wzbogacona o historie z pierwszej ręki. Poznajemy Phuket, Bali, Malediwy, Mediolan i Sri Lankę z punktu widzenia mieszkających tam Polaków, którzy dzielą się z nami swoją codziennością, praktycznymi wskazówkami i sekretami życia w egzotycznych krajach. Sprawdźcie, jak nasi rodacy zdobywają świat! Poznajcie Joannę, która odnalazła prawdziwy raj na Ziemi i przeniosła swoje życie na wyspy Malediwów. Zamiast porannej kawy wybiera się na przejażdżkę skuterem wodnym po lazurowych wodach oceanu, a na jej talerzu lądują codziennie świeżo złowione ryby. Bohaterka podzieli się z Wami nie tylko urokami wyspy, ale także jej mrocznymi sekretami. Zdradzi Wam również przepis, jak w muzułmańskim państwie można urządzić sobie zakrapianą imprezę. Jak to się stało, że dziewczyna z Trójmiasta zamieszkała na drugim końcu świata? Joanna jest typowym przykładem osoby, która rzuciła pracę w korporacji na rzecz wiecznego urlopu! Oglądajcie Jestem z Polski i przekonajcie się, jak Polka mieszka na Malediwach.

/ Polska / program
Reklama
Program TV na 15 lipca 2020 (Środa)
09:55 Jestem z Polski, sez. 2, odc. 2/6 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): W tym sezonie kontynuujemy naszą przygodę z nowymi bohaterami, mieszkającymi w najdalszych zakątkach świata. Każdy odcinek to ekscytująca podróż, wzbogacona o historie z pierwszej ręki. Poznajemy Phuket, Bali, Malediwy, Mediolan i Sri Lankę z punktu widzenia mieszkających tam Polaków, którzy dzielą się z nami swoją codziennością, praktycznymi wskazówkami i sekretami życia w egzotycznych krajach. Sprawdźcie, jak nasi rodacy zdobywają świat! W tym odcinku zabierzemy Was w jedno z najbardziej magicznych miejsc na świecie. Poznacie tam bohatera, który zarazi Was pozytywną energią, pasją, zaangażowaniem, a przede wszystkim osobowością! Mariusz od 13 lat mieszka ze swoją indonezyjską żoną i dwójką dzieci na wyspie Bali. To właśnie tam postanowił osiąść na stałe i spełnić swoje marzenia. Założył centrum nurkowe, które obecnie odwiedzane jest przez tysiące miłośników tego sportu. Żeby bliżej poznać sekrety podwodnego świata, zanurkujemy z Mariuszem w poszukiwaniu unikatowej ryby Mola Mola. Czy uda nam się spojrzeć jej prosto w ogromne oko? Sprawdźcie koniecznie. Razem z kamerą odwiedzimy również balijskie restauracje, niesamowite plaże, świątynie i zapierający dech w piersiach las małp. Jak połączyć kilka kultur, religii, języków i stworzyć harmonię pomiędzy rodziną a pracą? Zobaczcie koniecznie.

/ Polska / program
16:25 Jestem z Polski, sez. 2, odc. 6 Logo TVN Style
Polska / program
19:55 Jestem z Polski, odc. 7/9 Logo Travel Channel
Polska / program
Program TV na 16 lipca 2020 (Czwartek)
10:00 Jestem z Polski, sez. 2, odc. 3/6 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): W tym sezonie kontynuujemy naszą przygodę z nowymi bohaterami, mieszkającymi w najdalszych zakątkach świata. Każdy odcinek to ekscytująca podróż, wzbogacona o historie z pierwszej ręki. Poznajemy Phuket, Bali, Malediwy, Mediolan i Sri Lankę z punktu widzenia mieszkających tam Polaków, którzy dzielą się z nami swoją codziennością, praktycznymi wskazówkami i sekretami życia w egzotycznych krajach. Sprawdźcie, jak nasi rodacy zdobywają świat! Jak wygląda Gwatemala oczami Ewy? Nasza bohaterka odsłoni przed Wami swoje życie za granicą i opowie o zwyczajach, jakie panują w tym egzotycznym kraju. Do miasta Antigua, otoczonego trzema wulkanami, przeprowadziła się wraz ze swoim ukochanym, Seanem, z którym otworzyła niewielką pizzerię. Poznając bliżej kraj i dominującą w nim kulturę machismo, czyli kultu macho, przekonała się, że kobiety rzadko mają tam marzenia i życiowe cele. Postanowiła to zmienić i pokazać im, że warto walczyć o własne ambicje. Jesteście ciekawi, jak wygląda codzienność w Gwatemali? Ewa oprowadzi Was po swojej okolicy i pokaże ulubione miejsca, do których zagląda w wolnej chwili. Oglądajcie koniecznie Jestem z Polski!

/ Polska / program
Program TV na 17 lipca 2020 (Piątek)
10:00 Jestem z Polski, sez. 2, odc. 4/6 Logo TVN Style
Polska / program
22:25 Jestem z Polski, odc. 4/9 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): „Jestem z Polski" - to zdanie słychać w wielu zakątkach świata. Stąd pomysł na nowy autorski cykl Travel Channel. Program wyróżni się świeżą formułą, opartą na podróżniczych videoblogach Polaków, którzy zamieszkali poza granicami kraju. Bohaterowie przedstawią swój osobisty punkt widzenia, zabiorą widzów w ulubione miejsca oraz zdradzą, jak naprawdę wygląda życie za granicą. Serię cechuję ogromny autentyzm oraz nietuzinkowe podejście do poznawania innych miejsc i kultur. Zobaczymy świat widziany oczami naszych rodaków mieszkających w Japonii, USA, Peru, Kolumbii, Brazylii i innych, egzotycznych zakątkach Świata. Odwiedzimy między innymi polską modelkę w Tokio, autorkę przewodnika po Nowym Jorku i córkę Wiktora Zborowskiego - Hanię, mieszkającą w brazylijskiej Fortalezie. W czwartym odcinku poznacie „najszczęśliwszego człowieka na Ziemi”. Ola pochodzi z Kozienic. Zanim na stałe przeprowadziła się do Meksyku, mieszkała na warszawskiej Pradze-Północ, gdzie organizowała imprezy kulturoznawcze. Z wykształcenia jest filologiem polskim, z zamiłowania podróżniczką. I to właśnie ciekowość ludzi i różnych kultur zaprowadziła Olę do miejsca, w którym mieszka już od 7 lat. Ola mówi o nim tak: „łatwo tu przyjechać, ale trudno stąd wyjechać”. Witajcie San Cristobal de las Casas w Meksyku. Nasza bohaterka oprowadzi Was po zakamarkach, których darmo szukać w przewodnikach dla turystów. Bo czy na przykład któryś z nich wspomina o aptece, gdzie bez recepty można kupić eliksir „na plotkujące sąsiadki” lub „na faceta”, który po zażyciu napoju staje się pokornym barankiem dla swojej wybranki? Ola zdradzi Wam także, co wspólnego w Meksyku ma Bóg z jaguarem i w co wierzą Indianie ze stanu Chiapas. Zobaczcie świat oczami Oli – dziennikarki, blogerki, autorki książki „Dzieci szóstego słońca”. Poznajcie San Cristobal de las Casas, o którym Ola mówi że, "jeśli przestałoby istnieć, to połowa jej serca zostałaby wyrwana i wyrzucona na śmietnik”.

/ Polska / program
Program TV na 18 lipca 2020 (Sobota)
18:00 Jestem z Polski, odc. 4/9 Logo TVN Style
Polska / program
18:50 Jestem z Polski, odc. 7/9 Logo Travel Channel
Polska / program
Program TV na 19 lipca 2020 (Niedziela)
16:30 Jestem z Polski, odc. 4/9 Logo TVN Style
Polska / program
Program TV na 20 lipca 2020 (Poniedziałek)
09:55 Jestem z Polski, sez. 2, odc. 5/6 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): W tym sezonie kontynuujemy naszą przygodę z nowymi bohaterami, mieszkającymi w najdalszych zakątkach świata. Każdy odcinek to ekscytująca podróż, wzbogacona o historie z pierwszej ręki. Poznajemy Phuket, Bali, Malediwy, Mediolan i Sri Lankę z punktu widzenia mieszkających tam Polaków, którzy dzielą się z nami swoją codziennością, praktycznymi wskazówkami i sekretami życia w egzotycznych krajach. Sprawdźcie, jak nasi rodacy zdobywają świat! Życie blisko natury, bez pośpiechu i bez żadnych stresów. Sandra i Jacek zaczynają i kończą każdy dzień praktyką jogi na świeżym powietrzu. Sri Lanka to miejsce, gdzie spełniają swoje największe marzenia o codziennym pływaniu i surfowaniu w oceanie. Nasi bohaterowie zadomowili się tam bardzo szybko, a chwilę po przeprowadzce otworzyli kameralny lokal z jedzeniem przyjazny weganom. Mając możliwość zapoznania się z buddyjską kulturą, postanowili też spróbować uczestnictwa w religijnych rytuałach. Czy na tropikalnej wyspie może czegoś brakować..? Zobaczcie, jak wygląda życie Sandry i Jacka w zgodzie z naturą!

/ Polska / program
Reklama
21:25 Jestem z Polski, odc. 4/9 Logo TVN Style
Polska / program
Program TV na 21 lipca 2020 (Wtorek)
09:55 Jestem z Polski, odc. 3/9 Logo TVN Style
Polska / program
14:10 Jestem z Polski, odc. 7/9 Logo Travel Channel
Polska / program
16:55 Jestem z Polski, odc. 2/9 Logo TVN Style
Polska / program
Program TV na 22 lipca 2020 (Środa)
09:55 Jestem z Polski, sez. 2, odc. 6 Logo TVN Style
Polska / program
16:25 Jestem z Polski, odc. 4/9 Logo TVN Style
Polska / program
19:55 Jestem z Polski, odc. 8/9 Logo Travel Channel
Polska / program
Program TV na 23 lipca 2020 (Czwartek)
10:00 Jestem z Polski, odc. 4/9 Logo TVN Style
Polska / program
Program TV na 24 lipca 2020 (Piątek)
22:25 Jestem z Polski, odc. 9 Logo TVN Style
Polska / program
Program TV na 25 lipca 2020 (Sobota)
17:00 Jestem z Polski, odc. 9 Logo TVN Style
Polska / program
18:50 Jestem z Polski, odc. 8/9 Logo Travel Channel
Polska / program
Program TV na 26 lipca 2020 (Niedziela)
15:30 Jestem z Polski, odc. 9 Logo TVN Style
Polska / program
Program TV na 27 lipca 2020 (Poniedziałek)
21:25 Jestem z Polski, odc. 9 Logo TVN Style
Polska / program
Program TV na 28 lipca 2020 (Wtorek)
14:10 Jestem z Polski, odc. 8/9 Logo Travel Channel
Polska / program
16:55 Jestem z Polski, odc. 3/9 Logo TVN Style
Polska / program
Program TV na 29 lipca 2020 (Środa)
16:25 Jestem z Polski, odc. 9 Logo TVN Style
Polska / program
19:55 Jestem z Polski, odc. 9 Logo Travel Channel
Polska / program
Program TV na 31 lipca 2020 (Piątek)
22:25 Jestem z Polski, sez. 2, odc. 3/6 Logo TVN Style
Polska / program
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Jestem z Polski. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Jestem z Polski w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Jestem z Polski.

Poprzednie emisje Jestem z Polski w telewizji


Emisja Jestem z Polski miała miejsce:

2020-07-03 22:25 Jestem z Polski, odc. 3/9 Logo TVN Style
Polska / program
2020-07-03 09:55 Jestem z Polski, odc. 1/9 Logo TVN Style
Polska / program
2020-06-30 16:55 Jestem z Polski, sez. 2, odc. 5/6 Logo TVN Style
Polska / program
2020-06-30 14:10 Jestem z Polski, odc. 5/9 Logo Travel Channel
Polska / program
2020-06-29 20:50 Jestem z Polski, odc. 5/9 Logo Travel Channel
Polska / program

Jestem z Polski gdzie obejrzeć?


Jestem z Polski można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: Travel Channel, TVN Style

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry