Reklama

Kicia Rożek godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Kicia Rożek w TV - najbliższe emisje

+ Obserwuj

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Kicia Rożek będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 6 lipca 2020 (Poniedziałek)
07:25 Kicia Rożek: Asteroidalny blues, sez. 2, odc. 66 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Asteroida pędzi prosto w stronę królestwa, więc Doktor Lisiczka wraz z przyjaciółmi pędzi na misję ratunkową. Lecą rakietą na asteroidę i mają zamiar wysadzić ją przy użyciu wielkiej bomby. Wkrótce okazuje się jednak, że asteroida jest samotna i całkiem miła, więc przyjaciele postanawiają jej nie wysadzać.

Czas trwania: 10min. / 2017
07:35 Kicia Rożek: Ewakuacja, sez. 1, odc. 26 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Przyjaciele znajdują w pałacu obrzydliwego robala i jak najszybciej chcą się go pozbyć. Kicia Rożek lituje się jednak nad owadem.

Czas trwania: 20min. / 2017
Reklama
07:55 Kicia Rożek: Wulkan, sez. 2, odc. 67 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Zagniewany wulkan zagraża królestwu. Kicia Rożek i jej przyjaciele postanawiają poprawić mu humor, wręczając przepiękny kwiatek Fibi. Wkrótce wyruszają na niebezpieczną wyprawę.

Czas trwania: 10min. / 2017
08:05 Kicia Rożek: Fotel, sez. 1, odc. 27 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Kicia Rożek znajduje na śmietniku stary i zniszczony fotel. Zabiera go do domu i pokazuje przyjaciołom.

Czas trwania: 10min. / 2017
08:15 Kicia Rożek: Cheerleading, sez. 2, odc. 68 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Brock chce spełnić swoje marzenie i zostać lataczem w drużynie cheerleaderów. Prosi o wsparcie Mistrza Smutasa. Przyjaciele łączą siły z Kicią Rożek i zaczynają rywalizację z drużyną Bardzo Starej Edith. Kiedy jednak okazuje się, że Brock jest zbyt ciężki, żeby zostać lataczem, przyjaciele robią wszystko, żeby oderwać go od ziemi.

Czas trwania: 15min. / 2017
Program TV na 7 lipca 2020 (Wtorek)
07:25 Kicia Rożek: Wartość pieniądza, sez. 2, odc. 69 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Po zakupowym szaleństwie Złota gęś oznajmia przyjaciołom, że nie będzie znosić złotych jaj, dopóki nie nauczą się wartości pieniądza. Za radą Ricka Kicia Rożek postanawia otworzyć cukiernię, a zarobione pieniądze ulokować w wielkim sejfie.

Czas trwania: 10min. / 2017
07:35 Kicia Rożek: Niesamowita przygoda na tratwie, sez. 1, odc. 29 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Kicia Rożek i Orłodyl wypływają tratwą w morze i nie potrafią wrócić na ląd.

Czas trwania: 20min. / 2017
07:55 Kicia Rożek: Dobranocny program nocny, sez. 2, odc. 70 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Księżyc ma dość nocnej zmiany - nudzi mu się, gdyż wszyscy w tym czasie śpią. Kicia Rożek razem z przyjaciółmi tworzą wieczorny program telewizyjny, żeby Księżyc się trochę rozerwał.

Czas trwania: 10min. / 2017
Reklama
08:05 Kicia Rożek: Koci sąd, sez. 1, odc. 30 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Kicia Rożek potrąciła Mistrza Smutasa, który domaga się, żeby sprawa trafiła do sądu. Nie ma nic gorszego od nudnych rozpraw sądowych i Mistrz Smutas nie może się doczekać, aż Kicia Rożek zasiądzie na ławie oskarżonych. Księżniczka chce wszystko naprawić i postanawia, że proces odbędzie w jej sądzie, w którym zawsze jest dobra zabawa. To największy koszmar Mistrza Smutasa. Czy uda mu się doprowadzić do skazania Kici Rożek? Czy sam stanie się ofiarą własnych działań?

Czas trwania: 10min. / 2017
08:15 Kicia Rożek: Witajcie w królestwie, sez. 2, odc. 71 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Kicia Rożek odkrywa, że w królestwie brakuje turystów. Prosi więc przyjaciół, aby wspólnie nakręcili filmik zachęcający do odwiedzenia ich krainy. Wkrótce okazuje się jednak, że to zadanie ich przerasta. Kicia jest bardzo niepocieszona. Jej niezawodni przyjaciele ratują jednak sytuację i dzięki swojej kreatywności ściągają jednego turystę. Misja wykonana!

Czas trwania: 15min. / 2017
Program TV na 8 lipca 2020 (Środa)
07:25 Kicia Rożek: Osioł Rożek, sez. 2, odc. 72 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): W pałacu pojawia się tajemniczy krewny Kici i Piesia - wujek Osioł Rożek. Orłodyl jest nieufny i uważa, że to Mistrz Smutas i Brock próbują jak zwykle namieszać i włożyli kostium osła. Kicia i Piesio są jednak pewni, że Osioł Rożek należy do rodziny. Orłodyl kieruje się zmysłem ochroniarza i stara się zdemaskować przybysza. Tymczasem pojawiają się prawdziwi Mistrz Smutas i Brock. Orłodyl przyznaje, że mylił się co do Osła Rożka. Wszyscy sobie wybaczają i ruszają do tańca.

Czas trwania: 10min. / 2017
07:35 Kicia Rożek: Dzień na plaży, sez. 1, odc. 32 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Kicia Rożek i przyjaciele chcieliby spędzić miły dzień na plaży, ale Mistrz Smutas psuje im plany. Wszyscy wyruszają więc na poszukiwania miejsca idealnego.

Czas trwania: 20min. / 2017
07:55 Kicia Rożek: Kapsuła czasu, sez. 2, odc. 73 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Przyjaciele umieszczają swoje ulubione rzeczy w kapsule czasu, która ma zostać zamknięta na sto lat. Niestety sami również zostają w niej uwięzieni. Doktor Lisiczka próbuje wykorzystać zgromadzone w kapsule przedmioty do tego, aby otworzyć drzwi. Każdy więc musi opowiedzieć o tym, co w niej zostawił. W końcu okazuje się, że ulubioną rzeczą Kici Rożek jest przyjaźń i że celowo zamknęła wszystkich w kapsule. Doktor Lisiczce nie udaje się otworzyć drzwi i przyjaciele wychodzą z kapsuły dopiero po stu latach.

Czas trwania: 9min. / 2017
08:04 Kicia Rożek: Parada, sez. 1, odc. 33 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Kicia Rożek urządza paradę dla uczczenia wyjątkowości mieszkańców królestwa. Wszyscy tworzą własne autorskie platformy. Mistrz Smutas postanawia zepsuć ten dzień swoją bardzo smutną platformą.

Czas trwania: 11min. / 2017
08:15 Kicia Rożek: Teledyski, sez. 2, odc. 74 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Kicia Rożek prowadzi muzyczny program, w którym prezentuje cztery najlepsze i najpopularniejsze teledyski z całego królestwa. Stawkę otwierają Kicia Rożek i Orłodyl, którzy w swoim metalowym kawałku śpiewają o pikniku. Następnie Doktor Lisiczka nawiązuje do lat osiemdziesiątych w numerze opowiadającym o tworzeniu idealnego partnera do tańca. W kolejnym clipie Piesio Rożek śpiewa o tym, jak według niego wygląda dzień doskonały. Zwycięzcą programu okazuje się Richard, który wykonuje rockową balladę z mnóstwem solówek i tańca.

Czas trwania: 15min. / 2017
Program TV na 9 lipca 2020 (Czwartek)
07:25 Kicia Rożek: Jak boli, to rośnie, sez. 2, odc. 75 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Piesio Rożek ma dość tego, że siostra zawsze mu pomaga. Nie chce być już małym bratem i postanawia zjeść ciągutkę wzrostu. Tymczasem Doktor Lisiczka dowiaduje się, że w kierunku planety zbliża się czarna dziura. Nieświadomy zagrożenia Piesio zjada za dużo ciągutek i cały czas rośnie. Im staje się większy, tym bardziej niszczy królestwo. Kicia Rożek chce pomóc bratu, więc też zjada ciągutki wzrostu. Gdy oboje są już tak duzi jak planeta, Piesio Rożek udowadnia, że potrafi sam o siebie zadbać - niszczy czarną dziurę i ratuje wszystkich.

Czas trwania: 10min. / 2017
Reklama
07:35 Kicia Rożek: Abramakabra, sez. 1, odc. 35 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Richard organizuje pokaz sztuczek magicznych. Po występie Doktor Lisiczka obsesyjnie stara się poznać sekret jego trików. Czy naukowa pogoń za prawdą zepsuje cud magii?

Czas trwania: 20min. / 2017
07:55 Kicia Rożek: Przesyłka specjalna, sez. 2, odc. 76 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Mistrz Smutas psuje wszystkie przyjęcia w królestwie, żeby zyskać w oczach swoich szefów, Władców Zła. To jednak Brock zostaje obarczony za to odpowiedzialnością. Pomaga więc Smutasowi zepsuć kolejne imprezy, żeby oczyścić się z zarzutów i udowodnić, że to nie on jest wszystkiemu winien. Nic nie układa się jednak po jego myśli i nadal jest uważany za największego złoczyńcę w królestwie. Władcy Zła postanawiają więc przyjąć go do swojego grona jako Mistrza Psuja Imprez. Mistrz Smutas desperacko próbuje zdobyć awans i odzyskać przyjaciela, dlatego prosi Kicię Rożek, żeby pomogła mu zepsuć ostatnią imprezę - ceremonię przyjęcia Brocka.

Czas trwania: 10min. / 2017
08:05 Kicia Rożek: Taniec do upadłego, sez. 1, odc. 36 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): W królestwie Kici Rożek odbywa się impreza taneczna. To zabawa, podczas której każdy może poddać się muzyce. Wszyscy mieszkańcy są podekscytowani. Jedynym wyjątkiem jest Richard, który boi się zrelaksować i dobrze bawić. Kicia Rożek chciałaby, żeby Rick nauczył się wyrażać siebie w tańcu. Czy pomoże mu w tym taneczny robot?

Czas trwania: 10min. / 2017
08:15 Kicia Rożek: Klub parówek, sez. 2, odc. 77 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Piesio Rożek chce zostać królem hot dogów i dołącza do podziemnego klubu pożeraczy parówek. Rick przestrzega go przed tak ograniczoną dietą, gdyż zgodnie ze znanym porzekadłem "jesteś tym, co jesz". Książę nie słucha tych rad i zjada tyle hot dogów, że zostaje nowym mistrzem klubu. Niestety wkrótce sam też przemienia się w hot doga, którego reszta członków zamierza zjeść. Kicia Rożek i przyjaciele muszą uratować Piesia. Do walki z pożeraczami hot dogów używają warzywnej broni.

Czas trwania: 15min. / 2017
Program TV na 10 lipca 2020 (Piątek)
07:25 Kicia Rożek: Niechciany Brock, sez. 2, odc. 78 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Przed pokazem fajerwerków Kicia Rożek i Mistrz Smutas zostają uwięzieni w wieży. Księżniczka korzysta z okazji i próbuje się dowiedzieć, dlaczego Smutas jest taki smutny. Robi wszystko, co w jej mocy: tańczy, śpiewa, odgrywa scenki… Kiedy nic nie przynosi rezultatu, Kicia Rożek wpada w gniew, przez zapalają się wszystkie fajerwerki. Przestraszony Mistrz Smutas opowiada historię ze swojego dzieciństwa. Okazuje się, że dostał kiedyś wspaniałego lizaka, który jednak został zniszczony. To właśnie dlatego Mistrz stał się takim mrukiem. Poruszona tą historią Kicia wybucha płaczem, dzięki czemu gasi fajerwerki. Przyznaje się Smutasowi, że wszystko to wymyśliła, aby skłonić go do zwierzeń.

Czas trwania: 10min. / 2017
07:35 Kicia Rożek: Czary koszmary, sez. 2, odc. 38 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Przyjaciele organizują niespodziankę dla Piesia Rożka. Nie chcą, żeby domyślił się, o co im chodzi, więc literaturą zamiast mówić. Piesio Rożek jest zły, że nie zna ich sekretu, znajduje więc księgę zaklęć, z której chce się nauczyć literowania. Niespodziewanie uczy się jednak zaklęć. Czy Piesio Rożek w końcu zrozumie, że niektóre sprawy powinny zostać tajemnicą?

Czas trwania: 20min. / 2017
07:55 Kicia Rożek: Uwięzieni w wieży, sez. 2, odc. 79 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Bim Bom krytykuje Kicię Rożek i jej poranną piosenkę. Księżniczka bardzo się tym przejmuje i prosi o radę Doktor Lisiczkę. Ta namawia Kicię, żeby zawarła w liście wszystkie swoje negatywne uczucia do Bim Boma, a następnie zniszczyła list. Księżniczka stosuje się do tej rady, jednak przez pomyłkę wysyła niemiły list. Przyjaciele muszą zrobić wszystko, aby nie dotarł do adresata. Nie udaje im się jednak tego dokonać. Wtedy wychodzi na jaw, że niemiły list do Bim Boma był tak naprawdę pełen komplementów.

Czas trwania: 9min. / 2017
Reklama
08:04 Kicia Rożek: Wojna na żarty, sez. 2, odc. 39 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Mistrz Smutas rozpoczyna wojnę na psikusy z królestwem Kici Rożek. Księżniczka jednak nie do końca rozumie, czym są tego rodzaju żarty - uważa je za niemiłe. Czy przyjaciołom uda się wykręcić Smutasowi numer i wygrać wojnę na żarty? Czy też będą musieli przyznać, że jest od nich lepszy?

Czas trwania: 11min. / 2017
08:15 Kicia Rożek: Straszne historie 2, sez. 2, odc. 80 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Znowu jest Halloween i przyjaciele starają się opowiedzieć straszną historię poprzebieranym dzieciom. Każdy po kolei dodaje coś od siebie, i mamy: opowieść o nawiedzonej rękawicy bokserskiej, nawiedzonej figurce i nawiedzonym wszystkim, po czym następuje straszna piosenka. Nic się nie sprawdza, dzieci nie jest w stanie przestraszyć nawet rzeczywista inwazja kosmitów. W końcu Richard opowiada historię o tym, jak to dzieci zamiast cukierków dostają zdrowe batoniki. Wszyscy uciekają w popłochu.

Czas trwania: 15min. / 2017
Program TV na 11 lipca 2020 (Sobota)
07:25 Kicia Rożek: Kosmiczna misja: Zagrożenie, sez. 1, odc. 41 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Kicia Rożek i przyjaciele dryfują w kosmosie.

Czas trwania: 10min. / 2017
07:35 Kicia Rożek: Urodzinowe życzenie, sez. 1, odc. 1 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Urodzinowe życzenie Piesia Rożka zostaje skradzione przez Mistrza Smutasa, największego mruka w całym królestwie. Żeby je odzyskać, Kicia Rożek i Piesio Rożek muszą się udać do najsmutniejszego miejsce na świecie – Miasta Smutku. Czy uda im się odzyskać życzenie, zanim będzie za późno?

Czas trwania: 20min. / 2017
07:55 Kicia Rożek: Wspomnień czar, sez. 2, odc. 42 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Piesio Rożek jest świadkiem krępującego wypadku Kici Rożek.

Czas trwania: 10min. / 2017
08:05 Kicia Rożek: Iskrząca materia, sez. 1, odc. 2 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Kicia Rożek dowiaduje się, że Richard nigdy nie wytworzył żadnej iskrzącej materii. Razem z Doktor Lisiczką przygotowuje więc serum, które napełni go emocjami. Teraz Rick produkuje tyle materii, że aż zagraża królestwu. Czy Kicia Rożek pomoże Richardowi się wyciszyć, zanim będzie za późno?

Czas trwania: 10min. / 2017
08:15 Kicia Rożek: Wybory, sez. 2, odc. 43 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Kicia Rożek chce udowodnić Mistrzowi Smutasowi, że jest dobrą władczynią.

Czas trwania: 15min. / 2017
Program TV na 12 lipca 2020 (Niedziela)
07:25 Kicia Rożek: Nocowanie bez spania, sez. 2, odc. 44 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): W pałacu trwa piżama party.

Czas trwania: 10min. / 2017
07:35 Kicia Rożek: Miażdżące uczucie, sez. 1, odc. 4 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Okazuje się, że Orłodyl jest zakochany w doktor Lisiczce. Uczucie to jednak zaczyna go dosłownie przytłaczać. Kurczący się pod jego ciężarem Orłodyl wstydzi się wyznać prawdę. Kicia Rożek i przyjaciele postanawiają mu pomóc, zanim zupełnie się skurczy!

Czas trwania: 20min. / 2017
07:55 Kicia Rożek: Bitwa o basen, sez. 2, odc. 45 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Kicia Rożek i przyjaciele spędzają dzień na basenie.

Czas trwania: 10min. / 2017
08:05 Kicia Rożek: Kuchenny chaos, sez. 1, odc. 5 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Richard zostaje kontuzjowany i nie może wykonywać swojej pracy. Kicia Rożek wraz z przyjaciółmi biorą więc na siebie jedno z jego zadań. Mają posprzątać kuchnię. Ta nudna praca przerasta jednak ich możliwości. Czy mimo wszystko uda im się posprzątać, zanim Richard wróci do zdrowia?

Czas trwania: 10min. / 2017
08:15 Kicia Rożek: Kicia i Orzeł, sez. 2, odc. 46 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Zaginęła ulubiona zabawka Piesia Rożka.

Czas trwania: 15min. / 2017
Program TV na 13 lipca 2020 (Poniedziałek)
07:25 Kicia Rożek: Niewesołe miasteczko, część 2, sez. 2, odc. 47 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Kicia Rożek wraz z przyjaciółmi chce się przejechać słodką kolejką.

Czas trwania: 10min. / 2017
07:35 Kicia Rożek: Straszne historie, sez. 1, odc. 7 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Podczas halloweenowego przyjęcia okazuje się, że Rick niczego się nie boi. Żeby wprowadzić go w świąteczny nastrój, przyjaciele opowiadają mu straszne historie. Każda kolejna z ich opowieści jest gorsza od poprzedniej.

Czas trwania: 20min. / 2017
Reklama
07:55 Kicia Rożek: Lord Landlord, sez. 1, odc. 48 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Landlord stawia ultimatum Mistrzowi Smutasowi i Brockowi.

Czas trwania: 9min. / 2017
08:04 Kicia Rożek: Straaaszna gra, sez. 1, odc. 8 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Cotygodniowe wieczory z planszówkami są okazją dla Kici Rożek i jej brata do zaciętej rywalizacji. Kiedy więc księżniczka znajduje mroczną grę planszową, nad którą ewidentnie ciąży jakaś klątwa, rodzeństwo od razu rozpoczyna rozgrywkę. Z klątwą czy bez trzeba sprawdzić, kto zajmie pierwsze miejsce.

Czas trwania: 11min. / 2017
08:15 Kicia Rożek: Obóz Kici Rożek, sez. 2, odc. 49 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Przyjaciele wyjeżdżają na biwak.

Czas trwania: 15min. / 2017
Program TV na 14 lipca 2020 (Wtorek)
07:25 Kicia Rożek: Sensei Orłodyl, sez. 2, odc. 50 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Orłodyl spotyka bezbronne wiewiórki.

Czas trwania: 10min. / 2017
07:35 Kicia Rożek: Studnia życzeń, sez. 1, odc. 10 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Piesio Rożek wrzuca monetę do studni życzeń, ale jego życzenie się nie spełnia. Kicia Rożek odkrywa dlaczego. Żadne życzenie nie może się spełnić, ponieważ monety zostały uwięzione na dnie studni. Księżniczka rusza im na ratunek, z czego bardzo cieszą się jej poddani. Wkrótce okazuje się jednak, że monety stały się złe i zagrażają królestwu.

Czas trwania: 20min. / 2017
07:55 Kicia Rożek: Idealny moment, sez. 2, odc. 51 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Orłodyl próbuje wyznać miłość Doktor Lisiczce.

Czas trwania: 10min. / 2017
08:05 Kicia Rożek: Las akcji, sez. 1, odc. 11 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Orłodyl uchodzi za nieustraszonego wojownika do czasu, aż w królestwie pojawia się jego dawny rywal, który szuka zemsty. Pokonany Orłodyl musi teraz wyszkolić Kicię Rożek i resztę przyjaciół na prawdziwych twardzieli. Udać się to może tylko w jednym miejscu – Lesie Akcji.

Czas trwania: 10min. / 2017
08:15 Kicia Rożek: Niewesołe miasteczko, część 1, sez. 2, odc. 52 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Kicia Rożek i przyjaciele wybierają się do Parku śmiecho-rozrywki.

Czas trwania: 15min. / 2017
Program TV na 15 lipca 2020 (Środa)
07:25 Kicia Rożek: Szczyt listy niegrzecznych, sez. 1, odc. 53 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Jest Wigilia i Brock nie może się doczekać Mikołaja. Prosi, żeby Mistrz Smutas opowiedział mu jakąś historyjkę na dobranoc. Smutas opowiada, jak próbował trafić na szczyt listy niegrzecznych. Opowieść przerywają mu Kicia Rożek i jej przyjaciele, którzy przybyli, aby ocalić święta. Czy Smutas rzeczywiście dostanie się na szczyt listy niegrzecznych?

Czas trwania: 10min. / 2017
07:35 Kicia Rożek: Mechakicia, sez. 1, odc. 13 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Potwór atakuje królestwo, przyjaciele do walki z nim wykorzystują najnowszy wynalazek Doktor Lisiczki - wielkiego robota. Wkrótce zagrożenie mija, ale nikt nie chce wychodzić z superrobota, bohaterowie postanawiają więc zostać w nim na stałe. Może się jednak okazać, że największym zagrożeniem dla królestwa będzie sam wielki robot.

Czas trwania: 20min. / 2017
07:55 Kicia Rożek: Pilot, sez. 2, odc. 54 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Poziom nudy w pałacu jest niepokojąco wysoki.

Czas trwania: 10min. / 2017
08:05 Kicia Rożek: Dobra i zła, sez. 1, odc. 14 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Kicia Rożek wybucha gniewem przez Mistrza Smutasa. Księżniczka pragnie, żeby więcej się to nie powtórzyło i żeby jej złoszcząca się strona już jej nie towarzyszyła. Dzięki nowemu wynalazkowi doktor Lisiczki to życzenie się spełnia. Kicia Rożek i Kicia Rożek Wściekła zostają rozdzielone. Wkrótce okazuje się jednak, że wieczne zadowolenie wcale nie jest niczym dobrym.

Czas trwania: 10min. / 2017
08:15 Kicia Rożek: Kto porwał Tosta?, sez. 2, odc. 55 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Kiedy Tost znika z przyjęcia Kici Rożek, księżniczka postanawia wszcząć śledztwo, aby ujawnić, kto jest porywaczem.

Czas trwania: 15min. / 2017
Program TV na 16 lipca 2020 (Czwartek)
07:25 Kicia Rożek: Tęczowy wyścig, sez. 2, odc. 56 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Poziom smutku w Mieście Smutku jeszcze nigdy nie był tak wysoki. Kicia Rożek i przyjaciele postanawiają rozweselić jego mieszkańców i przywieźć im wspaniałą tęczę. Najpierw jednak będą musieli stawić czoła Mistrzowi Smutasowi.

Czas trwania: 10min. / 2017
07:35 Kicia Rożek: Nie ma to jak śnieżny dzień, sez. 1, odc. 16 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): W całej krainie spadł śnieg. Mistrz Smutas stara się zepsuć wszystkim zabawę i udaje magicznego bałwana. Wkrótce okazuje się jednak, że nie może się z niego wydostać. Już nie myśli o dręczeniu innych, tylko o tym, żeby nie zamarznąć na kość. Tymczasem Kicia Rożek i jej przyjaciele korzystają uroków pięknego zimowego dnia.

Czas trwania: 20min. / 2017
07:55 Kicia Rożek: Pik, sez. 2, odc. 57 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Kicia Rożek zamontowała w pałacu czujniki złych emocji.

Czas trwania: 10min. / 2017
08:05 Kicia Rożek: Pupil, sez. 1, odc. 17 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Kicia Rożek i przyjaciele przynoszą do domu małe stworzonko o imieniu Pupil. Richard nie pozwala go zatrzymać, dopóki nie udowodnią, że są odpowiedzialni. Wkrótce jednak Pupil ucieka. Kicia Rożek postanawia zrobić wszystko, żeby Richard się o tym nie dowiedział. Księżniczka sama udaje więc Pupila. Czy Kicia Rożek przetrwa tę próbę? A może wreszcie przyzna, że nie jest gotowa na zwierzątko.

Czas trwania: 10min. / 2017
08:15 Kicia Rożek: Efekt dostawy, sez. 2, odc. 58 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Kicia Rożek i przyjaciele zamówili na wynos pyszne tajskie jedzenie. Niestety muszą tak długo czekać na dostawę, że wydaje im się, iż czas zwolnił. Wykorzystują więc maszynę czasu Doktor Lisiczki do przyspieszenia całego procesu. To jednak powoduje spore kłopoty i smuci Ojca Czasa.

Czas trwania: 15min. / 2017
Program TV na 17 lipca 2020 (Piątek)
07:25 Kicia Rożek: Laser Tag, sez. 2, odc. 59 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Mistrz Gry więzi Kicię Rożek i jej przyjaciół na arenie do laser taga. Jeśli nie wygrają z jego drużyną, zostaną tam na zawsze.

Czas trwania: 10min. / 2017
07:35 Kicia Rożek: Licencja na uderzanie, sez. 1, odc. 19 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Policja akcji zatrzymuje Orłodyla za brak pozwolenia na akcję.

Czas trwania: 20min. / 2017
07:55 Kicia Rożek: BatKicia, sez. 1, odc. 60 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Przyjaciele są w pralni, gdzie Kicia Rożek nieoczekiwanie znajduje kostium Batmana. Oczarowana księżniczka staje się Batmanem i postanawia walczyć ze złem. Wkrótce dowiaduje się, że Mistrz Smutas zamierza zrobić coś niedobrego. Kicia Rożek wspierana przez przyjaciół w strojach Robina musi stoczyć ze Smutasem prawdziwy pojedynek.

Czas trwania: 10min. / 2017
08:05 Kicia Rożek: Za dużo Kici Rożek, sez. 1, odc. 20 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Kicia Rożek dochodzi do wniosku, że wszyscy byliby szczęśliwsi, gdyby myśleli tak jak ona. Z pomocą doktor Lisiczki można zrealizować ten pomysł. Kicia Rożek przekazuje własne fale mózgowe wszystkim swoim przyjaciołom, żeby byli wiecznie radośni. Wkrótce jednak przekonuje się, że jedna Kicia Rożek w królestwie w zupełności wystarczy.

Czas trwania: 10min. / 2017
08:15 Kicia Rożek: Uwięzieni w raju, sez. 2, odc. 61 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Kicia Rożek i przyjaciele utknęli na przepięknej wyspie. Bardzo miło spędzają tam czas i nikt nie chce opuszczać tego miejsca. Richard jednak przekonuje przyjaciół, że powinni wracać do pałacu i wypełniać swoje obowiązki. Każda próba wydostania się z wyspy kończy się jednak niepowodzeniem. Trzeba odkryć, kto jest temu winien.

Czas trwania: 15min. / 2017
Program TV na 18 lipca 2020 (Sobota)
07:25 Kicia Rożek: Bezpieczeństwo, sez. 2, odc. 62 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Przyjaciele są zaniepokojeni tym, jak często Piesio Rożek naraża się na niebezpieczeństwo. Nie chcą, żeby zrobił sobie krzywdę, więc ubierają go w kostium bezpieczeństwa Richarda. Księciu nic już nie zagraża, ale od nadmiaru niebezpiecznych sytuacji kostium sam się blokuje i uniemożliwia Piesiowi jakikolwiek ruch. Przyjaciele muszą wymyślić, jak uwolnić Piesia Rożka.

Czas trwania: 10min. / 2017
07:35 Kicia Rożek: Piracka przygoda, sez. 1, odc. 22 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Dziś leniwa niedziela. Kicia Rożek i Piesio Rożek wspaniale bawią się na kanapie, z której nie chcą się ruszyć.

Czas trwania: 20min. / 2017
07:55 Kicia Rożek: Pierwszy lot, sez. 2, odc. 63 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Przyjaciele lecą razem samolotem. Za jego sterami siedzi Orłodyl, który chce zdobyć licencję pilota. Richard jest przerażony, więc Kicia Rożek i Piesio Rożek pomagają mu przezwyciężyć lęki. Tymczasem Doktor Lisiczka dołącza do Orłodyla w kokpicie. Po niebezpiecznym locie Rick bezpiecznie wraca na ziemię. Orłodyl co prawda nie zalicza testu, ale podejdzie do niego za tydzień, więc wszyscy cieszą się na kolejny wspólny lot.

Czas trwania: 10min. / 2017
08:05 Kicia Rożek: Kocie testy, sez. 1, odc. 23 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Kicia Rożek i Piesio Rożek biorą udział w eksperymencie Doktor Lisiczki i zostają wysłani rakietą w kosmos. Wkrótce jednak ich sytuacja bardzo się komplikuje. Doktor Lisiczka musi wybierać między powodzeniem misji a bezpieczeństwem swoich przyjaciół.

Czas trwania: 10min. / 2017
08:15 Kicia Rożek: Przeofermy, sez. 2, odc. 64 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Kicia Rożek zauważa, że mieszkańcom królestwa brakuje inspiracji, więc postanawia im jej dostarczyć - za sprawą meczu w kickballa. Plan jest taki: księżniczka i jej przyjaciele tworzą drużynę oferm, które cudem wygrywają z Mistrzem Smutasem, Brockiem i Władcami Zła. W rzeczywistości jednak okazuje się, że to przeciwnicy Kici Rożek są fatalnymi zawodnikami. Aby zrealizować swój "inspiracyjny" cel, księżniczka dołącza do Władców Zła i pomaga im dojść do zwycięstwa.

Czas trwania: 15min. / 2017
Program TV na 19 lipca 2020 (Niedziela)
07:25 Kicia Rożek: Wielka wyprawa, sez. 2, odc. 65 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Nadchodzi czas wakacji, ale Orłodyl wcale nie chce nigdzie wyjeżdżać. Twierdzi, że nigdy dobrze nie bawił się na żadnym wyjeździe, bo musiał się opiekować resztą grupy. Zgodzi się na wspólną podróż, tylko jeśli przyjaciele przejdą jego intensywny wakacyjny trening.

Czas trwania: 10min. / 2017
07:35 Kicia Rożek: Kicia Newsy!, sez. 1, odc. 25 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Oglądacie Królewski program poranny na dobry dzień z super akcją i informacją. To program nie najlepiej prowadzony przez Kicię Rożek i jej przyjaciół.

Czas trwania: 20min. / 2017
07:55 Kicia Rożek: Asteroidalny blues, sez. 2, odc. 66 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 10min. / 2017
08:05 Kicia Rożek: Ewakuacja, sez. 1, odc. 26 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 10min. / 2017
08:15 Kicia Rożek: Wulkan, sez. 2, odc. 67 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 15min. / 2017
Program TV na 20 lipca 2020 (Poniedziałek)
07:25 Kicia Rożek: Cheerleading, sez. 2, odc. 68 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 10min. / 2017
07:35 Kicia Rożek: Piesio Rożek na desce, sez. 1, odc. 28 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Piesio Rożek chce wszystkim zaimponować skejterskimi umiejętnościami, których nie ma.

Czas trwania: 20min. / 2017
07:55 Kicia Rożek: Wartość pieniądza, sez. 2, odc. 69 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 10min. / 2017
08:05 Kicia Rożek: Niesamowita przygoda na tratwie, sez. 1, odc. 29 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 10min. / 2017
08:15 Kicia Rożek: Dobranocny program nocny, sez. 2, odc. 70 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 15min. / 2017
Program TV na 21 lipca 2020 (Wtorek)
07:25 Kicia Rożek: Witajcie w królestwie, sez. 2, odc. 71 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 10min. / 2017
07:35 Kicia Rożek: Rozróbot, sez. 1, odc. 31 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Doktor Lisiczka z dumą prezentuje swoją najnowszą maszynę do walki i zabiera ją na zlot naukowców. Orłodyl jest zazdrosny o walczącego robota, gdyż uważa siebie za lepszego wojownika.

Czas trwania: 20min. / 2017
07:55 Kicia Rożek: Osioł Rożek, sez. 2, odc. 72 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 10min. / 2017
08:05 Kicia Rożek: Dzień na plaży, sez. 1, odc. 32 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 10min. / 2017
08:15 Kicia Rożek: Kapsuła czasu, sez. 2, odc. 73 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 15min. / 2017
Program TV na 22 lipca 2020 (Środa)
07:25 Kicia Rożek: Teledyski, sez. 2, odc. 74 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 10min. / 2017
07:35 Kicia Rożek: Duży Piesio, mały problem, sez. 1, odc. 34 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): W laboratorium dochodzi do wypadku. W jego wyniku wszyscy z wyjątkiem Piesia Rożka zostają zmniejszeni. Piesio jest podekscytowany, że jego przyjaciele wyglądają jak figurki do zabawy. Początkowo wszyscy świetnie się bawią i wspólnie przeżywają przygody. Niestety wkrótce okazuje się, że Piesio Rożek niezbyt dba o swoje zabawki i często je psuje. Przyjaciele muszą szybko dostać się do laboratorium, zanim Piesio Rożek wybawi się nimi na dobre.

Czas trwania: 20min. / 2017
07:55 Kicia Rożek: Jak boli, to rośnie, sez. 2, odc. 75 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 10min. / 2017
08:05 Kicia Rożek: Abramakabra, sez. 1, odc. 35 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 10min. / 2017
08:15 Kicia Rożek: Przesyłka specjalna, sez. 2, odc. 76 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 15min. / 2017
Program TV na 23 lipca 2020 (Czwartek)
07:25 Kicia Rożek: Klub parówek, sez. 2, odc. 77 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 10min. / 2017
07:35 Kicia Rożek: Kłopoty z zębami, sez. 2, odc. 37 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Piesiowi wypada pierwszy ząbek. Kicia Rożek jest podekscytowana, że jej braciszka odwiedzi teraz Zębowa Wróżka. Ta jednak się nie pojawia, więc przyjaciele postanawiają przejąć jej obowiązki. Jak wywiążą się z tego zadania?

Czas trwania: 20min. / 2017
07:55 Kicia Rożek: Niechciany Brock, sez. 2, odc. 78 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 10min. / 2017
08:05 Kicia Rożek: Czary koszmary, sez. 2, odc. 38 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 10min. / 2017
08:15 Kicia Rożek: Uwięzieni w wieży, sez. 2, odc. 79 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 15min. / 2017
Program TV na 24 lipca 2020 (Piątek)
07:25 Kicia Rożek: Straszne historie 2, sez. 2, odc. 80 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 10min. / 2017
07:35 Kicia Rożek: Wybuchowa wycieczka, sez. 2, odc. 40 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Richard postanawia zabrać wszystkich na relaksującą dziesięciogodzinną przejażdżkę. Na początku przyjaciele są temu przeciwni, wkrótce jednak zaczynają się dobrze bawić. Niestety Richard ma inne wyobrażenie zabawy i między przyjaciółmi dochodzi do scysji. Jakby tego było mało, zaczyna ich ścigać podejrzana ciężarówka i przyłącza się dziwny autostopowicz. Czy mimo wszystko wyprawa okaże się sukcesem?

Czas trwania: 20min. / 2017
07:55 Kicia Rożek: Kosmiczna misja: Zagrożenie, sez. 1, odc. 41 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 10min. / 2017
08:05 Kicia Rożek: Urodzinowe życzenie, sez. 1, odc. 1 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 10min. / 2017
08:15 Kicia Rożek: Wspomnień czar, sez. 2, odc. 42 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 15min. / 2017
Program TV na 25 lipca 2020 (Sobota)
07:25 Kicia Rożek: Wybory, sez. 2, odc. 43 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 10min. / 2017
07:35 Kicia Rożek: Przyjaciel Kamień, sez. 1, odc. 3 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Kicia Rożek odkrywa, że jej brat przyjaźni się ze zwykłym kamieniem. Namawia Piesia, żeby poznał nowych przyjaciół. Książę po wielu nieudanych próbach postanawia zrobić sobie przyjaciela ze swoich obecnych znajomych. Wkrótce zaczynają się kłopoty.

Czas trwania: 20min. / 2017
07:55 Kicia Rożek: Nocowanie bez spania, sez. 2, odc. 44 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 10min. / 2017
08:05 Kicia Rożek: Miażdżące uczucie, sez. 1, odc. 4 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 10min. / 2017
08:15 Kicia Rożek: Bitwa o basen, sez. 2, odc. 45 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 15min. / 2017
Program TV na 26 lipca 2020 (Niedziela)
07:25 Kicia Rożek: Kicia i Orzeł, sez. 2, odc. 46 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 10min. / 2017
07:35 Kicia Rożek: Mały książę Piesio Rożek, sez. 1, odc. 6 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Piesio Rożek odkrywa, że jest księciem, chciałby więc chociaż przez chwilę porządzić królestwem. Mimo wątpliwości przyjaciół Kicia Rożek mianuje brata władcą. Szybko jednak okazuje się, że szczeniaczek niezbyt dobrze radzi sobie w tej roli. Czy uda im się wszystko odkręcić i uniknąć przy tym buntu mieszkańców królestwa?

Czas trwania: 20min. / 2017
07:55 Kicia Rożek: Niewesołe miasteczko, część 2, sez. 2, odc. 47 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 10min. / 2017
08:05 Kicia Rożek: Straszne historie, sez. 1, odc. 7 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 10min. / 2017
08:15 Kicia Rożek: Lord Landlord, sez. 1, odc. 48 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 15min. / 2017
Program TV na 27 lipca 2020 (Poniedziałek)
07:25 Kicia Rożek: Obóz Kici Rożek, sez. 2, odc. 49 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 10min. / 2017
07:35 Kicia Rożek: Odłączenie, sez. 1, odc. 9 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Kicia Rożek wciąż przegrywa z Piesiem Rożkiem w gry video. Dostaje więc od doktor Lisiczki superkontroler. Okazuje się, że za jego pomocą może też kierować swoimi przyjaciółmi, a cały pałac staje się jedną wielką grą. Na początku Kicia Rożek dobrze się bawi, ale czy zrozumie, że życie to nie gra?

Czas trwania: 20min. / 2017
07:55 Kicia Rożek: Sensei Orłodyl, sez. 2, odc. 50 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 10min. / 2017
08:05 Kicia Rożek: Studnia życzeń, sez. 1, odc. 10 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 10min. / 2017
08:15 Kicia Rożek: Idealny moment, sez. 2, odc. 51 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 15min. / 2017
Program TV na 28 lipca 2020 (Wtorek)
07:25 Kicia Rożek: Niewesołe miasteczko, część 1, sez. 2, odc. 52 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 10min. / 2017
07:35 Kicia Rożek: Złączeni, sez. 1, odc. 12 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Mistrz Smutas traci ciało, a musi zdążyć na zebranie u swojego przełożonego - Mistrza Złego. Kicia Rożek z radością pomaga znajomemu, ale nie podoba jej się, jak Mistrz Zły traktuje Mistrza Smutasa. Wyzwala całą swoją złość, co w sumie imponuje zgromadzonym mistrzom.

Czas trwania: 20min. / 2017
07:55 Kicia Rożek: Szczyt listy niegrzecznych, sez. 1, odc. 53 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 10min. / 2017
08:05 Kicia Rożek: Mechakicia, sez. 1, odc. 13 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 10min. / 2017
08:15 Kicia Rożek: Pilot, sez. 2, odc. 54 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 15min. / 2017
Program TV na 29 lipca 2020 (Środa)
07:25 Kicia Rożek: Kto porwał Tosta?, sez. 2, odc. 55 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 10min. / 2017
07:35 Kicia Rożek: Zabawa w chowanego, sez. 1, odc. 15 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Kicia Rożek to prawdziwa mistrzyni zabawy w chowanego. Udało jej się odszukać wszystkich poza Richardem. Za wszelką cenę próbuje go więc znaleźć. Czy Richardowi uda się wygrać w chowanego?

Czas trwania: 20min. / 2017
07:55 Kicia Rożek: Tęczowy wyścig, sez. 2, odc. 56 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 10min. / 2017
08:05 Kicia Rożek: Nie ma to jak śnieżny dzień, sez. 1, odc. 16 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 10min. / 2017
08:15 Kicia Rożek: Pik, sez. 2, odc. 57 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 15min. / 2017
Program TV na 30 lipca 2020 (Czwartek)
07:25 Kicia Rożek: Efekt dostawy, sez. 2, odc. 58 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 10min. / 2017
07:35 Kicia Rożek: Proszony obiad, sez. 1, odc. 18 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Kicia Rożek i Piesio Rożek są zaproszeni do Brocka i Mistrza Smutasa na przyjęcie.

Czas trwania: 20min. / 2017
07:55 Kicia Rożek: Laser Tag, sez. 2, odc. 59 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 10min. / 2017
08:05 Kicia Rożek: Licencja na uderzanie, sez. 1, odc. 19 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 10min. / 2017
08:15 Kicia Rożek: BatKicia, sez. 1, odc. 60 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 15min. / 2017
Program TV na 31 lipca 2020 (Piątek)
07:25 Kicia Rożek: Uwięzieni w raju, sez. 2, odc. 61 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 10min. / 2017
07:35 Kicia Rożek: Festiwal filmowy, sez. 1, odc. 21 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Dziś w królestwie festiwal filmowy.

Czas trwania: 20min. / 2017
07:55 Kicia Rożek: Bezpieczeństwo, sez. 2, odc. 62 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 10min. / 2017
08:05 Kicia Rożek: Piracka przygoda, sez. 1, odc. 22 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 10min. / 2017
08:15 Kicia Rożek: Pierwszy lot, sez. 2, odc. 63 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 15min. / 2017
Program TV na 1 sierpnia 2020 (Sobota)
07:25 Kicia Rożek: Przeofermy, sez. 2, odc. 64 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 10min. / 2017
07:35 Kicia Rożek: Smaczny skok, sez. 1, odc. 24 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Richard przygotował najpyszniejszy deser w historii, ale schował go przed przyjaciółmi, którzy najpierw muszą zjeść nudny obiad.

Czas trwania: 15min. / 2017
07:50 Kicia Rożek: Wielka wyprawa, sez. 2, odc. 65 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 10min. / 2017
08:00 Kicia Rożek: Kicia Newsy!, sez. 1, odc. 25 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 10min. / 2017
08:10 Kicia Rożek: Asteroidalny blues, sez. 2, odc. 66 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 20min. / 2017
Program TV na 2 sierpnia 2020 (Niedziela)
07:25 Kicia Rożek: Wulkan, sez. 2, odc. 67 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 10min. / 2017
07:35 Kicia Rożek: Fotel, sez. 1, odc. 27 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 15min. / 2017
07:50 Kicia Rożek: Cheerleading, sez. 2, odc. 68 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 10min. / 2017
08:00 Kicia Rożek: Piesio Rożek na desce, sez. 1, odc. 28 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 10min. / 2017
08:10 Kicia Rożek: Wartość pieniądza, sez. 2, odc. 69 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 20min. / 2017
Program TV na 3 sierpnia 2020 (Poniedziałek)
07:25 Kicia Rożek: Dobranocny program nocny, sez. 2, odc. 70 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 10min. / 2017
07:35 Kicia Rożek: Koci sąd, sez. 1, odc. 30 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 15min. / 2017
07:50 Kicia Rożek: Witajcie w królestwie, sez. 2, odc. 71 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 10min. / 2017
08:00 Kicia Rożek: Rozróbot, sez. 1, odc. 31 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 10min. / 2017
08:10 Kicia Rożek: Osioł Rożek, sez. 2, odc. 72 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 20min. / 2017
Program TV na 4 sierpnia 2020 (Wtorek)
07:25 Kicia Rożek: Kapsuła czasu, sez. 2, odc. 73 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 9min. / 2017
07:34 Kicia Rożek: Parada, sez. 1, odc. 33 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 16min. / 2017
07:50 Kicia Rożek: Teledyski, sez. 2, odc. 74 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 10min. / 2017
08:00 Kicia Rożek: Duży Piesio, mały problem, sez. 1, odc. 34 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 10min. / 2017
08:10 Kicia Rożek: Jak boli, to rośnie, sez. 2, odc. 75 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 20min. / 2017
Program TV na 5 sierpnia 2020 (Środa)
07:25 Kicia Rożek: Przesyłka specjalna, sez. 2, odc. 76 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 10min. / 2017
07:35 Kicia Rożek: Taniec do upadłego, sez. 1, odc. 36 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 15min. / 2017
07:50 Kicia Rożek: Klub parówek, sez. 2, odc. 77 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 10min. / 2017
08:00 Kicia Rożek: Kłopoty z zębami, sez. 2, odc. 37 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 10min. / 2017
08:10 Kicia Rożek: Niechciany Brock, sez. 2, odc. 78 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 20min. / 2017
Program TV na 6 sierpnia 2020 (Czwartek)
07:25 Kicia Rożek: Uwięzieni w wieży, sez. 2, odc. 79 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 9min. / 2017
07:34 Kicia Rożek: Wojna na żarty, sez. 2, odc. 39 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 16min. / 2017
07:50 Kicia Rożek: Straszne historie 2, sez. 2, odc. 80 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 10min. / 2017
08:00 Kicia Rożek: Wybuchowa wycieczka, sez. 2, odc. 40 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 10min. / 2017
08:10 Kicia Rożek: Kosmiczna misja: Zagrożenie, sez. 1, odc. 41 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 20min. / 2017
Program TV na 7 sierpnia 2020 (Piątek)
07:25 Kicia Rożek: Wspomnień czar, sez. 2, odc. 42 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 10min. / 2017
07:35 Kicia Rożek: Iskrząca materia, sez. 1, odc. 2 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 15min. / 2017
07:50 Kicia Rożek: Wybory, sez. 2, odc. 43 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 10min. / 2017
08:00 Kicia Rożek: Przyjaciel Kamień, sez. 1, odc. 3 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 10min. / 2017
08:10 Kicia Rożek: Nocowanie bez spania, sez. 2, odc. 44 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 20min. / 2017
Program TV na 8 sierpnia 2020 (Sobota)
07:25 Kicia Rożek: Bitwa o basen, sez. 2, odc. 45 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 10min. / 2017
07:35 Kicia Rożek: Kuchenny chaos, sez. 1, odc. 5 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 15min. / 2017
07:50 Kicia Rożek: Kicia i Orzeł, sez. 2, odc. 46 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 10min. / 2017
08:00 Kicia Rożek: Mały książę Piesio Rożek, sez. 1, odc. 6 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 10min. / 2017
08:10 Kicia Rożek: Niewesołe miasteczko, część 2, sez. 2, odc. 47 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 20min. / 2017
Program TV na 9 sierpnia 2020 (Niedziela)
07:25 Kicia Rożek: Lord Landlord, sez. 1, odc. 48 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 10min. / 2017
07:35 Kicia Rożek: Straaaszna gra, sez. 1, odc. 8 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 15min. / 2017
07:50 Kicia Rożek: Obóz Kici Rożek, sez. 2, odc. 49 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 10min. / 2017
08:00 Kicia Rożek: Odłączenie, sez. 1, odc. 9 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 10min. / 2017
08:10 Kicia Rożek: Sensei Orłodyl, sez. 2, odc. 50 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 20min. / 2017
Program TV na 10 sierpnia 2020 (Poniedziałek)
07:25 Kicia Rożek: Idealny moment, sez. 2, odc. 51 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 10min. / 2017
07:35 Kicia Rożek: Las akcji, sez. 1, odc. 11 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 15min. / 2017
07:50 Kicia Rożek: Niewesołe miasteczko, część 1, sez. 2, odc. 52 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 10min. / 2017
08:00 Kicia Rożek: Złączeni, sez. 1, odc. 12 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 10min. / 2017
08:10 Kicia Rożek: Szczyt listy niegrzecznych, sez. 1, odc. 53 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 20min. / 2017

Powiązane z Kicia Rożek

Impreza z Kicią Rożek
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Kicia Rożek. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Kicia Rożek w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Kicia Rożek.

Poprzednie emisje Kicia Rożek w telewizji


Emisja Kicia Rożek miała miejsce:

2020-07-05 08:15 Kicia Rożek: Wielka wyprawa, sez. 2, odc. 65 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 15min. / 2017
2020-07-05 08:05 Kicia Rożek: Smaczny skok, sez. 1, odc. 24 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 10min. / 2017
2020-07-05 07:55 Kicia Rożek: Przeofermy, sez. 2, odc. 64 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 10min. / 2017
2020-07-05 07:35 Kicia Rożek: Kocie testy, sez. 1, odc. 23 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 20min. / 2017
2020-07-05 07:25 Kicia Rożek: Pierwszy lot, sez. 2, odc. 63 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 10min. / 2017

Kicia Rożek gdzie obejrzeć?


Kicia Rożek można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: Cartoon Network

Lata produkcji

Lista zawiera lata, w których powstawała audycja:

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry