Reklama

Klara i wszystko jasne godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Klara i wszystko jasne będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2019-04-23

08:30 Klara i wszystko jasne, sezon 01 odc. 09: Zabójstwo prawie doskonałe Logo Stopklatka TV
Opis (streszczenie): Serial o sekretarce zatrudnionej w komisariacie w górskim miasteczku w Niemczech. Sympatyczna, ale wścibska kobieta wtrąca się w prowadzone śledztwa i często przyczynia się do ich rozwiązania - przy okazji przyprawiając kierującego komisariatem komisarza o ból głowy. Ale gdyby nie jej wrodzony instynkt, niejeden przestępca pozostałby na wolności! W odcinku: spotkanie z kolegami sprzed lat przybiera zaskakujący obrót. Koleżanka Klary zostaje znaleziona martwa. Policja ma podejrzanego, ale Klara chce sprawdzić inny trop.
Czas trwania: 48min. / Niemcy / 2012 / serial fabularny

2019-04-24

08:30 Klara i wszystko jasne, sezon 01 odc. 10: Zagraj mi przed śmiercią Logo Stopklatka TV
Opis (streszczenie): Serial o sekretarce zatrudnionej w komisariacie w górskim miasteczku w Niemczech. Sympatyczna, ale wścibska kobieta wtrąca się w prowadzone śledztwa i często przyczynia się do ich rozwiązania - przy okazji przyprawiając kierującego komisariatem komisarza o ból głowy. Ale gdyby nie jej wrodzony instynkt, niejeden przestępca pozostałby na wolności! W odcinku: zagadkowa śmierć w parku rozrywki skłania Klarę do wezwania na miejsce policji. Większość jest niezadowolona z pracy w weekend. Tylko komisarz Kleinert przyjmuje zadanie z ulgą.
Czas trwania: 48min. / Niemcy / 2012 / serial fabularny
Reklama

2019-04-25

08:30 Klara i wszystko jasne, sezon 01 odc. 11: Śmierć w trabancie Logo Stopklatka TV
Opis (streszczenie): Serial o sekretarce zatrudnionej w komisariacie w górskim miasteczku w Niemczech. Sympatyczna, ale wścibska kobieta wtrąca się w prowadzone śledztwa i często przyczynia się do ich rozwiązania - przy okazji przyprawiając kierującego komisariatem komisarza o ból głowy. Ale gdyby nie jej wrodzony instynkt, niejeden przestępca pozostałby na wolności! W odcinku: Klara znajduje dowody, które rzucają nowe światło na prowadzone właśnie dochodzenie. Policjanci upierają się jednak, że mężczyzna zginął w wyniku samobójstwa.
Czas trwania: 48min. / Niemcy / 2012 / serial fabularny

2019-04-28

11:10 Klara i wszystko jasne, sezon 01 odc. 06: Ze śmiercią jej do twarzy Logo Stopklatka TV
Opis (streszczenie): Serial o sekretarce zatrudnionej w komisariacie w górskim miasteczku w Niemczech. Sympatyczna, ale wścibska kobieta wtrąca się w prowadzone śledztwa i często przyczynia się do ich rozwiązania - przy okazji przyprawiając kierującego komisariatem komisarza o ból głowy. Ale gdyby nie jej wrodzony instynkt, niejeden przestępca pozostałby na wolności! W odcinku szóstym: uczestniczka konkursu piękności zostaje znaleziona martwa w garderobie. Choć policja ma już podejrzanego, Klara postanawia zbadać jeszcze jeden trop.
Czas trwania: 48min. / Niemcy / 2012 / serial fabularny

2019-04-29

09:00 Klara i wszystko jasne, sezon 01 odc. 12: Ostatni świadek Logo Stopklatka TV
Opis (streszczenie): Serial o sekretarce zatrudnionej w komisariacie w górskim miasteczku w Niemczech. Sympatyczna, ale wścibska kobieta wtrąca się w prowadzone śledztwa i często przyczynia się do ich rozwiązania - przy okazji przyprawiając kierującego komisariatem komisarza o ból głowy. Ale gdyby nie jej wrodzony instynkt, niejeden przestępca pozostałby na wolności! W odcinku: pani Mueller-Dietz zostaje główną podejrzaną o morderstwo, kiedy pojawia się w biurze z psem należącym do zmarłego. Czy Klara zdoła rozwiązać sprawę i ochronić sekret podejrzanej?
Czas trwania: 48min. / Niemcy / 2012 / serial fabularny

2019-04-30

09:00 Klara i wszystko jasne, sezon 01 odc. 13: Pręgowany Japończyk Logo Stopklatka TV
Opis (streszczenie): Serial o sekretarce zatrudnionej w komisariacie w górskim miasteczku w Niemczech. Sympatyczna, ale wścibska kobieta wtrąca się w prowadzone śledztwa i często przyczynia się do ich rozwiązania - przy okazji przyprawiając kierującego komisariatem komisarza o ból głowy. Ale gdyby nie jej wrodzony instynkt, niejeden przestępca pozostałby na wolności! W odcinku: śmierć w hodowli królików naprowadza policję na trop morderców zwierząt. Na prośbę swojego szwagra Klara angażuje się w sprawę i dochodzi do zaskakujących wniosków.
Czas trwania: 48min. / Niemcy / 2012 / serial fabularny

2019-05-05

10:55 Klara i wszystko jasne, sezon 01 odc. 07: Śmierć na szlaku Logo Stopklatka TV
Opis (streszczenie): Serial o sekretarce zatrudnionej w komisariacie w górskim miasteczku w Niemczech. Sympatyczna, ale wścibska kobieta wtrąca się w prowadzone śledztwa i często przyczynia się do ich rozwiązania - przy okazji przyprawiając kierującego komisariatem komisarza o ból głowy. Ale gdyby nie jej wrodzony instynkt, niejeden przestępca pozostałby na wolności! W odcinku siódmym: przyjemny wolny wieczór przerywa informacja o znalezionym ciele kobiety. Klara i komisarz Kleiner jadą na miejsce, żeby poznać zaskakujące okoliczności jej śmierci.
Czas trwania: 48min. / Niemcy / 2012 / serial fabularny

2019-05-12

10:25 Klara i wszystko jasne, sezon 01 odc. 08: brak danych Logo Stopklatka TV
Opis (streszczenie): Serial o sekretarce zatrudnionej w komisariacie w górskim miasteczku w Niemczech. Sympatyczna, ale wścibska kobieta wtrąca się w prowadzone śledztwa i często przyczynia się do ich rozwiązania - przy okazji przyprawiając kierującego komisariatem komisarza o ból głowy. Ale gdyby nie jej wrodzony instynkt, niejeden przestępca pozostałby na wolności! W odcinku: mieszkająca w Magdeburgu matka komisarza Kleinerta nie daje mu spokoju. Ktoś ukradł jej torebkę. Teraz kobieta oczekuje, że syn policjant przyjrzy się całej sprawie.
Czas trwania: 48min. / Niemcy / 2012 / serial fabularny
Reklama
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Klara i wszystko jasne. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Klara i wszystko jasne w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Klara i wszystko jasne.

Poprzednie emisje Klara i wszystko jasne

Emisja Klara i wszystko jasne miała miejsce:

2019-04-18, 08:50 Klara i wszystko jasne, sezon 01 odc. 08: brak danych Logo Stopklatka TV
Niemcy / 2012 / serial fabularny
2019-04-17, 08:25 Klara i wszystko jasne, sezon 01 odc. 07: Śmierć na szlaku Logo Stopklatka TV
Niemcy / 2012 / serial fabularny
2019-04-16, 08:35 Klara i wszystko jasne, sezon 01 odc. 06: Ze śmiercią jej do twarzy Logo Stopklatka TV
Niemcy / 2012 / serial fabularny
2019-04-15, 08:35 Klara i wszystko jasne, sezon 01 odc. 05: Jego ostatni przebój Logo Stopklatka TV
Opis (streszczenie): Serial o sekretarce zatrudnionej w komisariacie w górskim miasteczku w Niemczech. Sympatyczna, ale wścibska kobieta wtrąca się w prowadzone śledztwa i często przyczynia się do ich rozwiązania - przy okazji przyprawiając kierującego komisariatem komisarza o ból głowy. Ale gdyby nie jej wrodzony instynkt, niejeden przestępca pozostałby na wolności! W odcinku piątym: na służbowej imprezie Klara spotyka mężczyznę, w którym była kiedyś zakochana. Następnego ranka jeden z uczestników imprezy zostaje znaleziony martwy. Okoliczności są podejrzane.
Niemcy / 2012 / serial fabularny
2019-04-14, 11:00 Klara i wszystko jasne, sezon 01 odc. 05: Jego ostatni przebój Logo Stopklatka TV
Niemcy / 2012 / serial fabularny
2019-04-11, 08:35 Klara i wszystko jasne, sezon 01 odc. 04: Przyjęcie dla trupa Logo Stopklatka TV
Opis (streszczenie): Serial o sekretarce zatrudnionej w komisariacie w górskim miasteczku w Niemczech. Sympatyczna, ale wścibska kobieta wtrąca się w prowadzone śledztwa i często przyczynia się do ich rozwiązania - przy okazji przyprawiając kierującego komisariatem komisarza o ból głowy. Ale gdyby nie jej wrodzony instynkt, niejeden przestępca pozostałby na wolności! W odcinku czwartym: Fryzjerska katastrofa staje się najmniejszym zmartwieniem Klary, kiedy dowiaduje się, że zamordowano znanego biznesmena. Czy z jej pomocą policja odnajdzie sprawcę?
Niemcy / 2012 / serial fabularny
2019-04-10, 08:35 Klara i wszystko jasne, sezon 01 odc. 03: Śmierć czarownicy Logo Stopklatka TV
Opis (streszczenie): Serial o sekretarce zatrudnionej w komisariacie w górskim miasteczku w Niemczech. Sympatyczna, ale wścibska kobieta wtrąca się w prowadzone śledztwa i często przyczynia się do ich rozwiązania - przy okazji przyprawiając kierującego komisariatem komisarza o ból głowy. Ale gdyby nie jej wrodzony instynkt, niejeden przestępca pozostałby na wolności! W odcinku trzecim: Klara świętuje Noc Walpurgi ze swoimi bliskimi. Wesoły nastrój burzy straszne odkrycie - w drodze powrotnej Klara znajduje ciało kobiety. Sekcja wykazuje, że została uduszona.
Niemcy / 2012 / serial fabularny
2019-04-09, 08:35 Klara i wszystko jasne, sezon 01 odc. 02: Trup na bagnach Logo Stopklatka TV
Opis (streszczenie): Serial o sekretarce zatrudnionej w komisariacie w górskim miasteczku w Niemczech. Sympatyczna, ale wścibska kobieta wtrąca się w prowadzone śledztwa i często przyczynia się do ich rozwiązania - przy okazji przyprawiając kierującego komisariatem komisarza o ból głowy. Ale gdyby nie jej wrodzony instynkt, niejeden przestępca pozostałby na wolności!
Niemcy / 2012 / serial fabularny
2019-04-08, 08:35 Klara i wszystko jasne, sezon 01 odc. 01: Zabójstwo po godzinach Logo Stopklatka TV
Opis (streszczenie): Serial o sekretarce zatrudnionej w komisariacie w górskim miasteczku w Niemczech. Sympatyczna, ale wścibska Klara wtrąca się w prowadzone śledztwa i często przyczynia się do ich rozwiązania - przy okazji przyprawiając kierującego komisariatem komisarza o ból głowy. Ale gdyby nie jej wrodzony instynkt, niejeden przestępca pozostałby na wolności!
Niemcy / 2012 / serial fabularny
Reklama
2019-04-07, 11:05 Klara i wszystko jasne, sezon 01 odc. 04: Przyjęcie dla trupa Logo Stopklatka TV
Niemcy / 2012 / serial fabularny
2019-04-04, 08:35 Klara i wszystko jasne, sezon 02 odc. 16: Ostatnia pieczątka Logo Stopklatka TV
Opis (streszczenie): Serial o sekretarce z komisariatu, która wtrąca się w prowadzone śledztwa i często przyczynia się do ich rozwiązania. Gdyby nie jej wrodzony instynkt, niejeden przestępca pozostałby na wolności!
Niemcy / 2013 / serial fabularny
2019-04-03, 08:35 Klara i wszystko jasne, sezon 02 odc. 15: Ostatni kwiat lotosu Logo Stopklatka TV
Niemcy / 2013 / serial fabularny
2019-04-02, 08:35 Klara i wszystko jasne, sezon 02 odc. 14: Wiking i Indianin Logo Stopklatka TV
Niemcy / 2013 / serial fabularny
2019-04-01, 08:35 Klara i wszystko jasne, sezon 02 odc. 13: Smoła i pierze Logo Stopklatka TV
Niemcy / 2013 / serial fabularny
2019-03-31, 10:50 Klara i wszystko jasne, sezon 01 odc. 03: Śmierć czarownicy Logo Stopklatka TV
Niemcy / 2012 / serial fabularny
2019-03-29, 12:00 Klara i wszystko jasne, sezon 02 odc. 12: Piknik z trupem Logo Stopklatka TV
Niemcy / 2013 / serial fabularny
2019-03-29, 10:55 Klara i wszystko jasne, sezon 02 odc. 11: Ostatni gość Logo Stopklatka TV
Niemcy / 2013 / serial fabularny
2019-03-28, 11:25 Klara i wszystko jasne, sezon 02 odc. 10: Upiór z Brocken Logo Stopklatka TV
Niemcy / 2013 / serial fabularny
2019-03-28, 10:25 Klara i wszystko jasne, sezon 02 odc. 09: Ofiara z Regenstein Logo Stopklatka TV
Niemcy / 2013 / serial fabularny
2019-03-27, 11:25 Klara i wszystko jasne, sezon 02 odc. 08: Morderstwo doskonałe Logo Stopklatka TV
Niemcy / 2013 / serial fabularny
2019-03-27, 10:25 Klara i wszystko jasne, sezon 02 odc. 07: Nasiona zła Logo Stopklatka TV
Niemcy / 2013 / serial fabularny
2019-03-26, 11:25 Klara i wszystko jasne, sezon 02 odc. 06: Skała Bäumlera Logo Stopklatka TV
Niemcy / 2013 / serial fabularny
2019-03-26, 10:25 Klara i wszystko jasne, sezon 02 odc. 05: Zabójcza pizza Logo Stopklatka TV
Niemcy / 2013 / serial fabularny
2019-03-25, 11:25 Klara i wszystko jasne, sezon 02 odc. 04: Śmierć na działce Logo Stopklatka TV
Niemcy / 2013 / serial fabularny
2019-03-25, 10:25 Klara i wszystko jasne, sezon 02 odc. 03: Pociąg do hazardu Logo Stopklatka TV
Niemcy / 2013 / serial fabularny
2019-03-24, 11:25 Klara i wszystko jasne, sezon 01 odc. 02: Trup na bagnach Logo Stopklatka TV
Niemcy / 2012 / serial fabularny
2019-03-22, 12:15 Klara i wszystko jasne, sezon 02 odc. 02: Szach-mat Logo Stopklatka TV
Niemcy / 2013 / serial fabularny
2019-03-22, 11:20 Klara i wszystko jasne, sezon 02 odc. 01: W imię Ojca Logo Stopklatka TV
Niemcy / 2012 / serial fabularny
2019-03-21, 11:25 Klara i wszystko jasne, sezon 01 odc. 16: Bio śmierć Logo Stopklatka TV
Opis (streszczenie): Serial o sekretarce zatrudnionej w komisariacie w górskim miasteczku w Niemczech. Sympatyczna, ale wścibska kobieta wtrąca się w prowadzone śledztwa i często przyczynia się do ich rozwiązania - przy okazji przyprawiając kierującego komisariatem komisarza o ból głowy. Ale gdyby nie jej wrodzony instynkt, niejeden przestępca pozostałby na wolności! W odcinku: napad na komisarza Kleinerta sprawia, że Klara nie ma czasu myśleć o zbliżającym się końcu pracy na komisariatu. Do tego wszystkiego zbliża się poród siostry Klary: Sylvii.
Niemcy / 2012 / serial fabularny
2019-03-21, 10:25 Klara i wszystko jasne, sezon 01 odc. 15: Śmierć w parku miniatur Logo Stopklatka TV
Opis (streszczenie): Serial o sekretarce zatrudnionej w komisariacie w górskim miasteczku w Niemczech. Sympatyczna, ale wścibska kobieta wtrąca się w prowadzone śledztwa i często przyczynia się do ich rozwiązania - przy okazji przyprawiając kierującego komisariatem komisarza o ból głowy. Ale gdyby nie jej wrodzony instynkt, niejeden przestępca pozostałby na wolności! W odcinku: cały wydział świętuje urodziny Ollenhauera. Zabawę przerywa pani doniesienie o znalezionych zwłokach. Policjanci od razu otrzymują trop - ale czy na pewno właściwy?
Niemcy / 2012 / serial fabularny
2019-03-20, 11:25 Klara i wszystko jasne, sezon 01 odc. 14: Fałszywa panna młoda Logo Stopklatka TV
Opis (streszczenie): Serial o sekretarce zatrudnionej w komisariacie w górskim miasteczku w Niemczech. Sympatyczna, ale wścibska kobieta wtrąca się w prowadzone śledztwa i często przyczynia się do ich rozwiązania - przy okazji przyprawiając kierującego komisariatem komisarza o ból głowy. Ale gdyby nie jej wrodzony instynkt, niejeden przestępca pozostałby na wolności! W odcinku: pracownicy wydziału zostają zaproszeni na wesele organizowane przez przyjaciela komisarza Kleinerta. Zabawę przerywa krzyk - w basenie unosi się martwa kobieta w sukni ślubnej.
Niemcy / 2012 / serial fabularny
2019-03-20, 10:25 Klara i wszystko jasne, sezon 01 odc. 13: Pręgowany Japończyk Logo Stopklatka TV
Niemcy / 2012 / serial fabularny
2019-03-19, 11:25 Klara i wszystko jasne, sezon 01 odc. 12: Ostatni świadek Logo Stopklatka TV
Niemcy / 2012 / serial fabularny
2019-03-19, 10:25 Klara i wszystko jasne, sezon 01 odc. 11: Śmierć w trabancie Logo Stopklatka TV
Niemcy / 2012 / serial fabularny

Emisje archiwalne Klara i wszystko jasne

Emisja Klara i wszystko jasne miała miejsce:

2019-03-18, 11:25 Klara i wszystko jasne, sezon 01 odc. 10: Zagraj mi przed śmiercią Logo Stopklatka TV
Niemcy / 2012 / serial fabularny
2019-03-18, 10:25 Klara i wszystko jasne, sezon 01 odc. 09: Zabójstwo prawie doskonałe Logo Stopklatka TV
Niemcy / 2012 / serial fabularny
2019-03-17, 11:10 Klara i wszystko jasne, sezon 01 odc. 01: Zabójstwo po godzinach Logo Stopklatka TV
Niemcy / 2012 / serial fabularny
2019-03-15, 12:10 Klara i wszystko jasne, sezon 01 odc. 08: brak danych Logo Stopklatka TV
Niemcy / 2012 / serial fabularny
2019-03-15, 11:10 Klara i wszystko jasne, sezon 01 odc. 07: Śmierć na szlaku Logo Stopklatka TV
Niemcy / 2012 / serial fabularny
2019-03-14, 11:25 Klara i wszystko jasne, sezon 01 odc. 06: Ze śmiercią jej do twarzy Logo Stopklatka TV
Niemcy / 2012 / serial fabularny
2019-03-14, 10:25 Klara i wszystko jasne, sezon 01 odc. 05: Jego ostatni przebój Logo Stopklatka TV
Niemcy / 2012 / serial fabularny
2019-03-13, 11:25 Klara i wszystko jasne, sezon 01 odc. 04: Przyjęcie dla trupa Logo Stopklatka TV
Niemcy / 2012 / serial fabularny
2019-03-13, 10:25 Klara i wszystko jasne, sezon 01 odc. 03: Śmierć czarownicy Logo Stopklatka TV
Niemcy / 2012 / serial fabularny
2019-03-12, 11:25 Klara i wszystko jasne, sezon 01 odc. 02: Trup na bagnach Logo Stopklatka TV
Niemcy / 2012 / serial fabularny
2019-03-12, 10:20 Klara i wszystko jasne, sezon 01 odc. 01: Zabójstwo po godzinach Logo Stopklatka TV
Niemcy / 2012 / serial fabularny
2019-03-11, 11:25 Klara i wszystko jasne, sezon 02 odc. 16: Ostatnia pieczątka Logo Stopklatka TV
Niemcy / 2013 / serial fabularny
2019-03-11, 10:25 Klara i wszystko jasne, sezon 02 odc. 15: Ostatni kwiat lotosu Logo Stopklatka TV
Niemcy / 2013 / serial fabularny
2019-03-10, 10:35 Klara i wszystko jasne, sezon 02 odc. 16: Ostatnia pieczątka Logo Stopklatka TV
Niemcy / 2013 / serial fabularny
2019-03-08, 11:25 Klara i wszystko jasne, sezon 02 odc. 14: Wiking i Indianin Logo Stopklatka TV
Niemcy / 2013 / serial fabularny
2019-03-08, 10:20 Klara i wszystko jasne, sezon 02 odc. 13: Smoła i pierze Logo Stopklatka TV
Niemcy / 2013 / serial fabularny
2019-03-07, 11:15 Klara i wszystko jasne, sezon 02 odc. 12: Piknik z trupem Logo Stopklatka TV
Niemcy / 2013 / serial fabularny
2019-03-07, 10:15 Klara i wszystko jasne, sezon 02 odc. 11: Ostatni gość Logo Stopklatka TV
Niemcy / 2013 / serial fabularny
2019-03-06, 11:15 Klara i wszystko jasne, sezon 02 odc. 10: Upiór z Brocken Logo Stopklatka TV
Niemcy / 2013 / serial fabularny
2019-03-06, 10:15 Klara i wszystko jasne, sezon 02 odc. 09: Ofiara z Regenstein Logo Stopklatka TV
Niemcy / 2013 / serial fabularny
2019-03-05, 11:15 Klara i wszystko jasne, sezon 02 odc. 08: Morderstwo doskonałe Logo Stopklatka TV
Niemcy / 2013 / serial fabularny
2019-03-05, 10:15 Klara i wszystko jasne, sezon 02 odc. 07: Nasiona zła Logo Stopklatka TV
Niemcy / 2013 / serial fabularny
2019-03-04, 11:15 Klara i wszystko jasne, sezon 02 odc. 06: Skała Bäumlera Logo Stopklatka TV
Niemcy / 2013 / serial fabularny
2019-03-04, 10:15 Klara i wszystko jasne, sezon 02 odc. 05: Zabójcza pizza Logo Stopklatka TV
Niemcy / 2013 / serial fabularny
2019-03-03, 10:25 Klara i wszystko jasne, sezon 02 odc. 14: Wiking i Indianin Logo Stopklatka TV
Niemcy / 2013 / serial fabularny
2019-03-01, 11:30 Klara i wszystko jasne, sezon 02 odc. 04: Śmierć na działce Logo Stopklatka TV
Niemcy / 2013 / serial fabularny
2019-02-28, 10:10 Klara i wszystko jasne, sezon 02 odc. 03: Pociąg do hazardu Logo Stopklatka TV
Niemcy / 2013 / serial fabularny
2019-02-27, 10:15 Klara i wszystko jasne, sezon 02 odc. 02: Szach-mat Logo Stopklatka TV
Niemcy / 2013 / serial fabularny
2019-02-26, 10:15 Klara i wszystko jasne, sezon 02 odc. 01: W imię Ojca Logo Stopklatka TV
Niemcy / 2012 / serial fabularny
2019-02-25, 10:15 Klara i wszystko jasne, sezon 01 odc. 16: Bio śmierć Logo Stopklatka TV
Niemcy / 2012 / serial fabularny
2019-02-24, 10:30 Klara i wszystko jasne, sezon 02 odc. 13: Smoła i pierze Logo Stopklatka TV
Niemcy / 2013 / serial fabularny
2019-02-22, 11:45 Klara i wszystko jasne, sezon 01 odc. 15: Śmierć w parku miniatur Logo Stopklatka TV
Niemcy / 2012 / serial fabularny
2019-02-21, 10:15 Klara i wszystko jasne, sezon 01 odc. 14: Fałszywa panna młoda Logo Stopklatka TV
Niemcy / 2012 / serial fabularny

Emisja w stacjach

Klara i wszystko jasne można obejrzeć w:

Emisje w: Stopklatka TV

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Lata produkcji

Lista zawiera lata, w których powstawała audycja:

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info