Reklama

Kości godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Kości

+ Obserwuj

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Kości będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 2020-01-28
08:55 Kości 3, odc. 2 - Piłkarska mama w mini vanie Logo FOX

Opis (streszczenie): Ktoś podkłada bombę w samochodzie nieznajomej kobiety. Ofiara ginie na miejscu. Ślady urazów odkryte na ciele ofiary naprowadzają Brennan na myśl, że był to wyjątkowo drastyczny przypadek przemocy domowej. Właściciel zniszczonego samochodu, Jeremy Nash zapewnia jednak, że byli z Amy szczęśliwym małżeństwem. Hodgins zwraca uwagę na tatuaż, który sugeruje, że zamordowana osoba należała do radykalnej organizacji studenckiej, która w latach 70. dopuściła się zabójstwa policjanta. Od trzech dekad FBI szuka sprawców tamtej zbrodni i agent prowadzący to śledztwo, Sam Reilly - nawet po przejściu na emeryturę - nie zamierza odpuścić. Tymczasem ulegając namowom Bootha, Brennan zgadza się odwiedzić w więzieniu swojego ojca i znów przeżywa rozczarowanie, bo Max Keenan (Ryan O'Neal) przed zbliżającym się procesem nawet za kratkami chce nią manipulować.

Czas trwania: 50min. / USA / 2007 / serial kryminalny
20:15 Kości, odc. 5/15 Logo METRO

Opis (streszczenie): Antropolog dr Temperance Brennan wraz ze swoim zespołem pomaga FBI przy trudnych śledztwach. Używa swoich zdolności do odczytywania wskazówek pozostawionych na kościach ofiar. Booth i Bones badają sprawę dwóch zmumifikowanych ciał dziewcząt.

/ USA / serial
Reklama
Program TV na 2020-01-29
08:55 Kości 3, odc. 3 - Śmierć w siodle Logo FOX

Opis (streszczenie): W lesie zostają znalezione skrępowane zwłoki mężczyzny. Żona ofiary zeznaje, że mąż oficjalnie przebywał w podróży służbowej. Tymczasem trop prowadzi na rancho w Wirginii, gdzie goście mogą spełniać swoje fantazje erotyczne. Booth i Brennan odwiedzają to miejsce i stwierdzają, że tu właśnie leży klucz do rozwiązania zagadki. Tymczasem Angela chce się poddać hipnozie, by przypomnieć sobie nazwisko swojego pierwszego męża i móc się z nim rozwieść.

Czas trwania: 50min. / USA / 2007 / serial kryminalny
20:15 Kości, odc. 6/15 Logo METRO

Opis (streszczenie): Antropolog dr Temperance Brennan wraz ze swoim zespołem pomaga FBI przy trudnych śledztwach. Używa swoich zdolności do odczytywania wskazówek pozostawionych na kościach ofiar. Jeden z pracowników Instytutu Jeffersonian znajduje w spalarni ciało młodej kobiety. Zespół wkrótce stwierdza, że była to młoda stażystka, a morderstwo popełniono zaledwie kilka godzin temu.

/ USA / serial
Program TV na 2020-01-30
02:05 Kości, odc. 5/15 Logo TVN
USA / serial
08:55 Kości 3, odc. 4 - Tajemnica w glebie Logo FOX

Opis (streszczenie): Booth i Brennan spotykają się z nowym terapeutą FBI, który ma zdecydować, czy mogą nadal ze sobą współpracować. Oboje nie traktują tego zbyt poważnie, ale zgadzają się poddać testom osobowościowym. Tymczasem stają przed kolejną zagadką do rozwiązania. Badają sprawę śmierci zamożnego właściciela sieci sklepów ze zdrową żywnością. Ślady wskazują, ze mężczyzna został ugotowany. Kolejne dowody prowadzą Bootha i Brennan na farmę tytoniową, a następnie odwiedzają oni uprawę ananasów. W końcu najbardziej prawdopodobnym miejscem zbrodni okazuje się miejscowa kompostownia, gdzie detektywi znajdują jeszcze inne ludzkie kości...

Czas trwania: 50min. / USA / 2007 / serial kryminalny
20:15 Kości, odc. 7/15 Logo METRO

Opis (streszczenie): Antropolog dr Temperance Brennan wraz ze swoim zespołem pomaga FBI przy trudnych śledztwach. Używa swoich zdolności do odczytywania wskazówek pozostawionych na kościach ofiar. Booth i Bones badają sprawę śmierci Rogera Dillona, którego szczątki znaleziono po otwarciu kapsuły czasu z 1987 r.

/ USA / serial
Program TV na 2020-01-31
08:55 Kości 3, odc. 5 - Mumia w labiryncie Logo FOX

Opis (streszczenie): Podczas festynu Halloween zostają odkryte zmumifikowane zwłoki młodej kobiety. Booth i Brennan pierwsze kroki w śledztwie kierują do miejscowego pastora, który pogańskie święto wykorzystuje do zbożnych celów. Wkrótce zostaje odnalezione kolejne zmumifikowane ciało. Wszystko wskazuje na to, że obie ofiary zginęły z rąk tego samego psychopaty. Tymczasem Hodgins i jego narzeczona spotykają się z następnym prywatnym detektywem. Kobieta odnajduje zaginionego męża Angeli.

Czas trwania: 50min. / USA / 2007 / serial kryminalny
Reklama
20:15 Kości, odc. 8/15 Logo METRO

Opis (streszczenie): Antropolog dr Temperance Brennan wraz ze swoim zespołem pomaga FBI przy trudnych śledztwach. Używa swoich zdolności do odczytywania wskazówek pozostawionych na kościach ofiar. Zespół bada szkielet syna drugiej wdowy - uzupełniony kośćmi kilku niezidentyfikowanych ofiar, z których niektóre mają ponad pięćdziesiąt lat. Brennan i Booth dochodzą do wniosku, że mają do czynienia z dwoma, a być może z trzema mordercami.

/ USA / serial
Program TV na 2020-02-01
01:45 Kości 3, odc. 2 - Piłkarska mama w mini vanie Logo FOX
Czas trwania: 50min. / USA / 2007 / serial kryminalny
02:40 Kości 3, odc. 3 - Śmierć w siodle Logo FOX
Czas trwania: 50min. / USA / 2007 / serial kryminalny
03:35 Kości 3, odc. 4 - Tajemnica w glebie Logo FOX
Czas trwania: 50min. / USA / 2007 / serial kryminalny
Program TV na 2020-02-02
01:05 Kości, odc. 1/22 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Zespół Jeffersonian wraz z Aubrey przyzwyczajają się do pracy bez Bootha i Bones, a w międzyczasie zostają znalezione okaleczone zwłoki wyglądające dokładnie jak Seeley.

/ USA / serial
Program TV na 2020-02-03
01:25 Kości, odc. 2/22 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Gdy Aubrey i Miller dalej szukają miejsca pobytu Bootha, na światło dzienne wychodzą nowe dowody sugerujące działanie kogoś z Jeffersonian.

/ USA / serial
03:20 Kości 3, odc. 5 - Mumia w labiryncie Logo FOX
Czas trwania: 50min. / USA / 2007 / serial kryminalny
08:55 Kości 3, odc. 6 - Stażysta w piecu Logo FOX

Opis (streszczenie): W Jeffersonian Institute zostają odkryte zwęglone zwłoki. Badając czaszkę ofiary, Angela odkrywa, że jest nią stażystka Kristen Reardon, córka naukowca, który wcześniej pracował w instytucie. Okazuje się, że dziewczyna miała w pracy sekretny romans - on był żonaty i oboje ukrywali ten związek. Dowody wskazują, że zbrodnię popełnił ktoś z zespołu instytutu. Szef Kristen dr Kyle Aldridge przyznaje, że była ona jego kochanką. Zaprzecza jednak, by miał jakikolwiek związek z jej śmiercią.

Czas trwania: 50min. / USA / 2007 / serial kryminalny
20:15 Kości, odc. 9/15 Logo METRO

Opis (streszczenie): Antropolog dr Temperance Brennan wraz ze swoim zespołem pomaga FBI przy trudnych śledztwach. Używa swoich zdolności do odczytywania wskazówek pozostawionych na kościach ofiar. Brennan i Booth badają sprawę śmierci Krisa Kringle’a, oddanego Świętego Mikołaja, który mieszkał nad sklepem z zabawkami. Brennan stara się urządzić ojcu Święta, o jakich zawsze marzył.

/ USA / serial
21:15 Kości, odc. 10/15 Logo METRO

Opis (streszczenie): Antropolog dr Temperance Brennan wraz ze swoim zespołem pomaga FBI przy trudnych śledztwach. Używa swoich zdolności do odczytywania wskazówek pozostawionych na kościach ofiar. Booth i Brennan zajmują się sprawą motocyklisty, który został śmiertelnie pobity. Śledztwo prowadzi do słynnej rodziny i bogatej firmy.

/ USA / serial
Reklama
Program TV na 2020-02-04
00:30 Kości, odc. 3/22 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Booth i Brennan wracają do pracy i zajmują się sprawą ofiary pozbawionej organów.

/ USA / serial
08:55 Kości 3, odc. 7 - Chłopak w kapsule czasu Logo FOX

Opis (streszczenie): Po dwudziestu latach zostaje uroczyście otwarta kapsuła, w której uczniowie szkoły średniej schowali najcenniejsze przedmioty. Obok szkolnych pamiątek, absolwenci znajdują w niej zwłoki młodego mężczyzny. Zack zauważa uszkodzenia żeber, które sugerują przemoc domową. Ojciec ofiary przyznaje, że pod wpływem alkoholu krzywdził rodzinę. Zaprzecza jednak, ze popełnił morderstwo. Podczas dochodzenia cały zespół Jeffersonian Institution wraca wspomnieniami do wczesnej młodości. Dzięki temu udaje im się ustalić, która z rzeczy odkrytych wraz z kośćmi w kapsule nie pasuje do makabrycznej układanki. Booth i Brennan przesłuchują kolejne osoby, z którymi ofiara spotkała się ostatniego dnia swojego życia. Potwierdza się najbardziej zaskakująca hipoteza...

Czas trwania: 50min. / USA / 2007 / serial kryminalny
20:15 Kości, odc. 11/15 Logo METRO

Opis (streszczenie): Antropolog dr Temperance Brennan wraz ze swoim zespołem pomaga FBI przy trudnych śledztwach. Używa swoich zdolności do odczytywania wskazówek pozostawionych na kościach ofiar. Booth i bones badają sprawę śmierci sportowca, którego ciało znaleziono na trybunach w Atlantic State University.

/ USA / serial
21:15 Kości, odc. 12/15 Logo METRO

Opis (streszczenie): Antropolog dr Temperance Brennan wraz ze swoim zespołem pomaga FBI przy trudnych śledztwach. Używa swoich zdolności do odczytywania wskazówek pozostawionych na kościach ofiar. Brennan i Booth badają zwłoki młodej kobiety znalezione w samochodzie. Bones musi zaopiekować się dzieckiem, które cudem przeżyło wypadek.

/ USA / serial
Program TV na 2020-02-05
01:30 Kości, odc. 4/22 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Zespół prowadzi dochodzenie w sprawie zabójstwa agenta nieruchomości. Booth i Brennan rozmawiają o zakończeniu jej najnowszej książki.

/ USA / serial
03:35 Kości 3, odc. 6 - Stażysta w piecu Logo FOX
Czas trwania: 50min. / USA / 2007 / serial kryminalny
08:55 Kości 3, odc. 8 - Rycerz na kracie Logo FOX

Opis (streszczenie): Zostaje popełnione morderstwo. Jako sprawcę wskazuje się nieuchwytnego seryjnego zabójcę. Analiza kości ofiary potwierdza, że zamordowanym jest ksiądz Douglas Cooper. Brakującą część jego szkieletu Brennan otrzymuje pocztą w makabrycznej przesyłce. Badania wskazują, że ksiądz został pchnięty rytualnym nożem, podobnie jak poprzednia ofiara mordercy. Booth i Hodgins odwiedzają w nocy zabytkowe mauzoleum na cmentarzu i tam znajdują kolejny szkielet podobny do poprzednich, ale liczący pół wieku...

Czas trwania: 50min. / USA / 2007 / serial kryminalny
20:15 Kości, odc. 13/15 Logo METRO

Opis (streszczenie): Antropolog dr Temperance Brennan wraz ze swoim zespołem pomaga FBI przy trudnych śledztwach. Używa swoich zdolności do odczytywania wskazówek pozostawionych na kościach ofiar. Trwa proces ojca Brennan za próbę zabójstwa zastępcy dyrektora FBI Roberta Kirby'ego. Brennan desperacko chce udowodnić jego niewinność.

/ USA / serial
Reklama
21:15 Kości, odc. 14/15 Logo METRO

Opis (streszczenie): Antropolog dr Temperance Brennan wraz ze swoim zespołem pomaga FBI przy trudnych śledztwach. Używa swoich zdolności do odczytywania wskazówek pozostawionych na kościach ofiar. Brennan i Booth analizują sprawę morderstwa instruktora fitness, którego zwłoki znaleziono na polu.

/ USA / serial
Program TV na 2020-02-06
00:20 Kości, odc. 5/22 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Obok trumny z ciałem brytyjskiego oficera z epoki kolonialnej znaleziono zwłoki studenta medycyny. Sprawę badają historyk Ichabod Crane i porucznik Abbie Mills.

/ USA / serial
02:00 Kości, odc. 8/15 Logo TVN
USA / serial
08:55 Kości 3, odc. 9 - Święty Mikołaj w brei Logo FOX

Opis (streszczenie): Brennan i Booth rozpoczynają śledztwo w sprawie śmierci Świętego Mikołaja, którego ciało znaleziono na zapleczu centrum handlowego. Jego charakterystyczny strój i analiza kości ofiary potwierdzają, że to... prawdziwy Święty Mikołaj. W tej sytuacji nawet cyniczna pani antropolog ulega magii świąt Bożego Narodzenia. Zaczyna rozważać możliwość zorganizowania świątecznego spotkania dla całej rodziny w więzieniu, gdzie przebywają jej ojciec i brat.

Czas trwania: 50min. / USA / 2007 / serial kryminalny
20:15 Kości, odc. 15 Logo METRO

Opis (streszczenie): Antropolog dr Temperance Brennan wraz ze swoim zespołem pomaga FBI przy trudnych śledztwach. Używa swoich zdolności do odczytywania wskazówek pozostawionych na kościach ofiar. Dr Brennan otrzymuje żuchwę kolejnej ofiary Gormogona. Zack Addy zostaje poważnie ranny podczas eksplozji. Rodzi się podejrzenie, że Gormogon mógł pracować w Jeffersonian, lub ktoś z Instytutu mógł mu pomagać. Zespół rozpoczyna dochodzenie, aby dowiedzieć się, kto z nich współpracuje z Gormogonem. To, co znajdą, zmieni ich życie na zawsze.

/ USA / serial
21:15 Kości, odc. 1/26 Logo METRO

Opis (streszczenie): Booth i Bones prowadzą dochodzenie w sprawie morderstwa córki amerykańskiego biznesmena. Tymczasem mąż Angeli zjawia się w Jeffersonian.

/ USA / serial
Program TV na 2020-02-07
00:55 Kości, odc. 6/22 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Para pracowników sanitarnych odkrywa szczątki amerykańskiego senatora z Wirginii. Zespół próbuje dowiedzieć się, kto stoi za tym zabójstwem.

/ USA / serial
04:20 Kości 3, odc. 6 - Stażysta w piecu Logo FOX
Czas trwania: 50min. / USA / 2007 / serial kryminalny
08:55 Kości 3, odc. 10 - Mężczyzna w błocie Logo FOX

Opis (streszczenie): Podczas randki młoda para odkrywa zwłoki mężczyzny. Booth i Brennan rozpoczynają śledztwo. Badania kości wskazują, że ofiarą jest sławny motocyklista, Tripp Goddard. Mężczyzna przed dwoma tygodniami wygrał ważny wyścig, a potem zniknął. Zwyciężył, bo doprowadził do wypadku na torze swojego najgroźniejszego rywala. Wkrótce ginie główny podejrzany o zabójstwo i sprawa jeszcze bardziej się komplikuje. Tymczasem dr Sweets - psychiatra FBI, który nieustannie bada naturę wzajemnych relacji Bootha i Brennan - składa im zaskakującą propozycję. On i jego dziewczyna zapraszają detektywów na wspólną kolację.

Czas trwania: 50min. / USA / 2007 / serial kryminalny
20:15 Kości, odc. 2/26 Logo METRO
USA / serial
21:15 Kości, odc. 3/26 Logo METRO

Opis (streszczenie): Booth i Bones badają zwłoki znalezione w oficynie. Ofiarą jest Bill O'Rourke, gwiazda programu telewizyjnego o zdradach małżeńskich.

/ USA / serial
Program TV na 2020-02-08
00:35 Kości, odc. 7/22 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Zespół bada morderstwo specjalisty od ucieczek, którego ciało znaleziono w lesie. Odkrywają, że ofiara mogła mieć wrogów w swoim otoczeniu.

/ USA / serial
Reklama
00:50 Kości 3, odc. 7 - Chłopak w kapsule czasu Logo FOX
Czas trwania: 50min. / USA / 2007 / serial kryminalny
01:45 Kości 3, odc. 8 - Rycerz na kracie Logo FOX
Czas trwania: 50min. / USA / 2007 / serial kryminalny
02:40 Kości 3, odc. 9 - Święty Mikołaj w brei Logo FOX
Czas trwania: 50min. / USA / 2007 / serial kryminalny
03:35 Kości 3, odc. 10 - Mężczyzna w błocie Logo FOX
Czas trwania: 50min. / USA / 2007 / serial kryminalny
Program TV na 2020-02-09
00:35 Kości, odc. 8/22 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Dziennikarz polityczny zostaje znaleziony martwy po napisaniu artykułu ujawniającego korupcję w NSA, a Hodgins podejrzewa, że śledztwo jest monitorowane.

/ USA / serial
Program TV na 2020-02-10
08:55 Kości 3, odc. 11 - Gracz pod presją Logo FOX

Opis (streszczenie): Na sali gimnastycznej jednego z amerykańskich uniwersytetów zostaje odkryte ciało. Identyfikacja zwłok wymaga zaangażowania całej drużyny Jeffersonian Institution. Odtworzenie kształtu czaszki potwierdza, że zamordowany został RJ Manning - koszykarz, który miał wkrótce przejść na zawodowstwo. Booth i Brennan osobiście przeczesują uczelnię w poszukiwaniu motywu tej zbrodni.

Czas trwania: 53min. / USA / 2007 / serial kryminalny
20:15 Kości, odc. 4/26 Logo METRO

Opis (streszczenie): Podczas zabawy w parku, syn Bootha znajduje ludzki palec. Okazuje się, że należy on do zaginionego lekarza weterynarii.

/ USA / serial
21:15 Kości, odc. 5/26 Logo METRO

Opis (streszczenie): Para nastolatków odkrywa rozczłonkowane ciało 25-letniego pisarza science-fiction. Zespół rozpoczyna poszukiwania głowy ofiary oraz zabójcy.

/ USA / serial
Program TV na 2020-02-11
08:55 Kości 3, odc. 12 - Niemowlę na gałęzi Logo FOX

Opis (streszczenie): W wypadku samochodowym ginie młoda kobieta. Przy życiu pozostaje jej małe dziecko, którym Booth i dr Brennan postanawiają się zaopiekować. Gdy ona odkrywa uroki bycia matką zastępczą, on stara się ustalić tożsamość zamordowanej kobiety. Trop prowadzi do pewnego upadającego miasteczka.

Czas trwania: 53min. / USA / 2007 / serial kryminalny
20:15 Kości, odc. 6/26 Logo METRO

Opis (streszczenie): Booth i Bones badają ciało znalezione w szybie windy. Ofiarą okazuje się być kierowniczka biura znienawidzona przez kolegów z pracy.

/ USA / serial
21:15 Kości, odc. 7/26 Logo METRO

Opis (streszczenie): Booth i Bones zajmują się sprawą śmierci przywódczyni lokalnego zgromadzenia religijnego. W toku śledztwa wychodzi na jaw, że ofiara ukrywała swoją przeszłość.

/ USA / serial
Program TV na 2020-02-12
01:25 Kości, odc. 9/22 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): By odnaleźć mordercę Brennan i Booth biorą udział w konkursie strzelniczym organizowanym w konwencji Dzikiego Zachodu. Tymczasem Angela i Hodgins rozmawiają o przyszłości ich rodziny. Cam natomiast nawiązuje bliską relację z fotografem Sebastianem Kohl.

/ USA / serial
03:35 Kości 3, odc. 11 - Gracz pod presją Logo FOX
Czas trwania: 53min. / USA / 2007 / serial kryminalny
08:55 Kości 3, odc. 13 - Werdykt w opowieści Logo FOX

Opis (streszczenie): Wyznaczono datę rozprawy Maxa Keenana, ojca Brennan, którego agent Booth aresztował pod zarzutem zamordowania skorumpowanego zastępcy dyrektora FBI. W wyniku tych wydarzeń Temperance została zawieszona w swoich obowiązkach, a Seeley musi sobie sam radzić w terenie. Brennan i Booth czują się fatalnie w tej sytuacji, mimo to rezygnują ze współpracy z terapeutą, przydzielonym im przez FBI. Dr Lance Sweets jednak chce im dalej pomagać. Powołany na eksperta obrony psychiatra przyznaje, że Max Keenan mógłby dokonać tego czynu bez wahania, jeśli tylko uznałby, że jego rodzina jest zagrożona. To wyjątkowo trudny moment dla wszystkich pracowników laboratorium Jeffersonian Institution, bo tym razem jej drużyna jest zmuszona zeznawać w sądzie przeciw Brennan.

Czas trwania: 52min. / USA / 2007 / serial kryminalny
20:15 Kości, odc. 8/26 Logo METRO

Opis (streszczenie): Booth i Bones badają zwłoki rzeźbiarza znalezione w zmiażdżonym samochodzie. Właścicielka galerii twierdzi, że mężczyzna planował popełnić samobójstwo, stając się częścią swojej ostatniej rzeźby, której nie można zdemontować, dopóki nie zostanie udowodnione, że jest to sprawa morderstwa.

/ USA / serial
21:15 Kości, odc. 9/26 Logo METRO

Opis (streszczenie): Po eksplozji laboratorium znaleziono ciało mężczyzny. Ofiarą jest oszust Anthony Pongetti, który był torturowany.

/ USA / serial
Program TV na 2020-02-13
02:00 Kości, odc. 10/22 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Zespół prowadzi śledztwo w sprawie zabójstwa policjanta. Behawiorystka Karen Delf zostaje przypisana, by pracować z Boothem przy tej sprawie. W tym samym czasie Cam musi podjąć ważne decyzje w sprawie swojego życia osobistego.

/ USA / serial
08:55 Kości 3, odc. 14 - Aspirujący piosenkarz w trawie Logo FOX

Opis (streszczenie): Ginie młody piosenkarz Tommy Sour. Analiza kości potwierdza, że był atletycznie zbudowany, więc Brennan i Booth rozpoczynają śledztwo od wizyty w pobliskim klubie fitness. Odkrywają, że był jego współwłaścicielem i pracował w nim jako instruktor. Tam też dowiadują się o klientce, która miała obsesję na punkcie Toma...

Czas trwania: 52min. / USA / 2007 / serial kryminalny
20:15 Kości, odc. 10/26 Logo METRO

Opis (streszczenie): Podczas podróży Brennan i Bootha do Chin, zostają odkryte szczątki w piekarniku. Bones i Booth muszą rozwiązać sprawę, zanim wylądują w Chinach.

/ USA / serial
21:15 Kości, odc. 11/26 Logo METRO

Opis (streszczenie): Brennan i Booth badają szczątki ochroniarza dwojga dzieci. Ponadto Cam zatrudnia ojca Brennan w muzeum. Bones przyczynia się do zwolnienia go z pracy po tym, jak pomógł Hodginsowi i Brayowi w eksperymentach kryminalistycznych.

/ USA / serial
Program TV na 2020-02-14
01:15 Kości, odc. 11/22 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Hodgins zmaga się z paraliżem i próbuje przyzwyczaić do życia na wózku. W międzyczasie Brennan i Booth prowadzą śledztwo w sprawie adwokata, którego klienci mogli mieć wiele powodów, by pozbawić go życia.

/ USA / serial
08:55 Kości 3, odc. 15 - Ból w sercu Logo FOX

Opis (streszczenie): Odbywa się pogrzeb Bootha. Brennan nie potrafi pogodzić się z jego śmiercią i być może, wcale nie będzie musiała... Tymczasem dostaje szczególną przesyłkę - kość człowieka ze śladami ludzkich zębów. Wszystko wskazuje na to, że seryjny morderca Gormogon powrócił. W wyniku eksperymentów Hodginsa i Zacka dochodzi do poważnego wybuchu, podczas którego zostaje skradziony materiał dowodowy w sprawie. Okazuje się, że ze względu na rozbudowany system alarmowy mógł się tego dopuścić tylko ktoś z grona Jeffersonian Institution...

Czas trwania: 53min. / USA / 2007 / serial kryminalny
20:15 Kości, odc. 12/26 Logo METRO

Opis (streszczenie): Booth i Bones próbują ustalić przyczynę śmierci bliźniaczek syjamskich, które występowały w cyrku.

/ USA / serial
21:15 Kości, odc. 13/26 Logo METRO

Opis (streszczenie): W zamarzniętym jeziorze znaleziono ciało hokeisty. Booth identyfikuje go jako rywala z przyciwnej drużuny, zostaje podejrzany o morderstwo i wykluczony ze śledztwa. Do sprawy zostaje przydzielona agentka Payton Perotta.

/ USA / serial
23:55 Kości, odc. 12/22 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Zespół bada ciało znalezione w wypadku samochodowym, którego szczątki należą do założyciela organizacji zajmującej się prawami mężczyzn.

/ USA / serial
Program TV na 2020-02-15
00:50 Kości 3, odc. 12 - Niemowlę na gałęzi Logo FOX
Czas trwania: 53min. / USA / 2007 / serial kryminalny
01:45 Kości 3, odc. 13 - Werdykt w opowieści Logo FOX
Czas trwania: 52min. / USA / 2007 / serial kryminalny
02:40 Kości 3, odc. 14 - Aspirujący piosenkarz w trawie Logo FOX
Czas trwania: 50min. / USA / 2007 / serial kryminalny
03:30 Kości 3, odc. 15 - Ból w sercu Logo FOX
Czas trwania: 53min. / USA / 2007 / serial kryminalny
Program TV na 2020-02-16
00:50 Kości, odc. 13/22 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Zespól bada rozkładające się zwłoki pracownika opieki społecznej. Dowody wskazują na to, że przed pozbyciem się ciała morderca przechowywał je w mieszkaniu przez kilka miesięcy. Sprawa zaczyna się komplikować, gdy zostaje znalezione kolejne ciało z podobnymi obrażeniami, co wskazuje na seryjnego mordercę.

/ USA / serial
Program TV na 2020-02-17
01:20 Kości, odc. 14/22 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Bones zeznaje przed komisją w sprawie napaści na nieuzbrojonego podejrzanego. Decyzja komisji może zaważyć na jej dalszej karierze i zerwaniu współpracy FBI z jej zespołem.

/ USA / serial
20:15 Kości, odc. 14/26 Logo METRO
USA / serial
21:15 Kości, odc. 15/26 Logo METRO
USA / serial
Program TV na 2020-02-18
20:15 Kości, odc. 16/26 Logo METRO
USA / serial
21:15 Kości, odc. 17/26 Logo METRO
USA / serial
Program TV na 2020-02-19
01:55 Kości, odc. 15/22 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Zespól bada zwłoki prywatnego detektywa, znalezione w bryle lodu. Okazuje się, że ofiara miała wielu wrogów ze względu na wykonywany zawód.

/ USA / serial
20:15 Kości, odc. 18/26 Logo METRO
USA / serial
21:15 Kości, odc. 19/26 Logo METRO
USA / serial
Program TV na 2020-02-20
01:05 Kości, odc. 16/22 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Gdy zostają znalezione zwłoki lidera uniwersyteckiego zespołu acapella pierwszym podejrzanym staje się członek grupy, który został niedawno usunięty z zespołu. W tym czasie do zespołu dołącza nowy stażysta.

/ USA / serial
01:40 Kości, odc. 9/15 Logo TVN
USA / serial
20:15 Kości, odc. 20/26 Logo METRO
USA / serial
21:15 Kości, odc. 21/26 Logo METRO
USA / serial
Program TV na 2020-02-21
01:00 Kości, odc. 17/22 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Pijany student odkrywa zwłoki agenta tajnych służb tuż przed wizytą Prezydenta. Booth pomaga w śledztwie, mimo niechęci agentów Secret Service. Tymczasem Brennan z powodu przeziębienia, zostaje odsunięta od pracy w laboratorium. Tymczasowo zastępuję ją dawny stażysta dr Colin Fisher.

/ USA / serial
20:15 Kości, odc. 22/26 Logo METRO
USA / serial
21:15 Kości, odc. 23/26 Logo METRO
USA / serial
Program TV na 2020-02-22
01:05 Kości, odc. 18/22 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Ekipa telewizyjna podąża za Brennan i Boothem w celu przygotowania dokumentu o ich pracy. Zespół pracuje nad rozwiązaniem zagadki morderstwa sprzed dekady, po tym jak znajdują zakopane zwłoki.

/ USA / serial
Program TV na 2020-02-23
00:55 Kości, odc. 19/22 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Zespół bada sprawę zabójstwa profesjonalnego hokeisty, którego zwłoki zostały znalezione bez głowy. Wiedza Bootha na temat sportu okazuje się niezwykle przydatna w śledztwie. Tymczasem Hodgins i Oliver konkurują ze sobą budując drony, których zadaniem ma być odnalezienie zaginionej głowy denata.

/ USA / serial
Program TV na 2020-02-24
20:15 Kości, odc. 24/26 Logo METRO
USA / serial
21:15 Kości, odc. 25/26 Logo METRO
USA / serial
Program TV na 2020-02-25
01:25 Kości, odc. 20/22 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Zwłoki słynnego miliardera i odkrywcy zostają znalezione przy kole podbiegunowym. Sprawa trafia do zespołu Brennan, by wykluczyć morderstwo. Okazuje się, że najprawdopodobniej ofiarę zamordowano podczas ostatniej wyprawy, w której uczestniczył również dr Clark Edison. Tymczasem siostra Cam pojawia się w mieście, by pomóc w przygotowaniach do ślubu.

/ USA / serial
20:15 Kości, odc. 26 Logo METRO
USA / serial
21:15 Kości, odc. 1/22 Logo METRO
USA / serial sensacyjny
Program TV na 2020-02-26
20:15 Kości, odc. 2/22 Logo METRO
USA / serial sensacyjny
21:15 Kości, odc. 3/22 Logo METRO
USA / serial sensacyjny
Program TV na 2020-02-27
02:25 Kości, odc. 11/15 Logo TVN
USA / serial
20:15 Kości, odc. 4/22 Logo METRO
USA / serial sensacyjny
21:15 Kości, odc. 5/22 Logo METRO
USA / serial sensacyjny
Program TV na 2020-02-28
20:15 Kości, odc. 6/22 Logo METRO
USA / serial sensacyjny
21:15 Kości, odc. 7/22 Logo METRO
USA / serial sensacyjny
Program TV na 2020-03-01
00:15 Kości, odc. 21/22 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Zespół bada zwłoki znalezione z diamentami umieszczonymi w szczęce. Francuski inspektor oskarża męża ofiary, który jak się okazuje mieszka w stanie Virginia. U Bootha tymczasem pojawiają się problemy ze wzrokiem. Daisy podejrzewa, że Hodginsa śledzi duch.

/ USA / serial
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Kości. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Kości w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Kości.

Kości gdzie obejrzeć?


Kości można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: FOX, METRO, TVN, TVN 7

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Lata produkcji

Lista zawiera lata, w których powstawała audycja:

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry