Reklama

Kości godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Kości


Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Kości będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 2019-10-22
08:53 Trwa...  Kości 9, odc. 12 - Duch w zabójcy Logo FOX

Opis (streszczenie): Brennan prześladują koszmary, których bohaterem jest Pelant. Psychopata przekonuje ją, że pozwalając go zabić, zaprzepaściła szanse na odnalezienie kogoś groźniejszego niż on. Tego samego ranka przed domem Seeley znajduje przesyłkę z ludzkimi szczątkami i list do Temperance. Autor tekstu zachęca antropolog, by spróbowała dociec, co przytrafiło się ofierze. Brennan, nie mogąc pogodzić się z myślą, że na wolności przebywa jeszcze jeden zabójca, rzuca się w wir pracy. Pomaga jej zespół laborantów. Wspólnie ustalają, że denatka to zmarła 18 lat wcześniej Lana Brewster. Dziewczyna była utytułowaną żeglarką, która samotnie, przy bardzo złej pogodzie, opłynęła kulę ziemską. Zginęła w słoneczny dzień, niedaleko brzegu, w niewielkiej łodzi. Dr Saroyan jako pierwsza zauważa paradoks sytuacji. FBI szuka sprawcy. Brat Leny mówi, że nie lubił siostry, zazdrościł jej popularności, ale jej nie zabił. Twierdzi, że przed śmiercią dziewczyna spotykała się z Trentem McNamarą. Ten potwierdza, że był jej chłopakiem, zapłacił za zatuszowanie faktu, że ją zamordowano, ale nie przyznaje się do popełnienia zbrodni. Dr Hodgins jedzie do willi McNamary, swojego przyjaciela sprzed lat, aby zebrać dowody. Po pewnym czasie musi tam wrócić. Wszystko wskazuje na to, że Trent odebrał sobie życie. Badając kości, dr Brennan ustala jednak, że nie mógł on popełnić samobójstwa.

Czas trwania: 53min. / USA / 2014 / serial kryminalny
09:50 Kości 9, odc. 13 - Sławny na Filipinach Logo FOX

Opis (streszczenie): Pierwsza dama prosi FBI o przeprowadzenie śledztwa w sprawie zwłok, które znaleziono w założonym przez nią, miejskim ogrodzie. Szczątki są w stanie zaawansowanego rozkładu, więc Booth potrzebuje wsparcia żony i jej kolegów. Ofiarą okazuje się skromny i raczej biedny muzyk country, Colin Haynes, który często grywał w pobliskim barze. Przy jego zwłokach znaleziono podarty czek na 1000 dolarów. Seeley i Lance w mieszkaniu ofiary zastają intruza. Imigrant z Filipin przyznaje, że chciał ukraść gitarę Haynesa. Okazuje się, że muzyk cieszył się olbrzymią popularnością w tym odległym kraju. Dalsze śledztwo wykazuje, że przez wiele lat był okradany i oszukiwany przez swoją menadżerkę, Harriet White. W instytucie Angela analizuje piosenki Colina i dochodzi do wniosku, że ostatnio stały się bardziej optymistyczne. Wendell zjawia się w laboratorium z lewą ręką w gipsie. Twierdzi, że opatrunek nie przeszkadza mu w pracy. Wkrótce, za sprawą swojej szefowej, poznaje wstrząsającą prawdę na temat stanu swojego zdrowia.

Czas trwania: 53min. / USA / 2014 / serial kryminalny
Reklama
16:20 Kości 9, odc. 14 - Mistrz w pomyjach Logo FOX

Opis (streszczenie): Doktor Douglas Filmore (Scott Lowell), kanadyjski ekspert w dziedzinie antropologii sądowej, przyjeżdża do waszyngtońskiego Instytutu Jeffersona, by przygotować raport na temat międzynarodowej współpracy. Nieoczekiwanie zostaje stażystą dr Temperance "Bones" Brennan przy kolejnej sprawie. W Wirginii w świńskim korycie znaleziono zwłoki mężczyzny. Hodginsowi udaje się oddzielić ludzkie szczątki od innych materiałów organicznych. Śledczym ustalają na podstawie badań porównawczych DNA, że ostatnią osobą, która miała kontakt ze zmarłym, był przestępca Jarrick Henry (Dayo Okeniyi). Gangster z Jamajki potwierdza, że podrzucił ciało na farmę, ale nie zabił tego człowieka. Angela dokonuje komputerowej rekonstrukcji wyglądu twarzy denata. Ofiarą okazuje się mistrz gry w szachy Albert Magnuson. Wśród podejrzanych znajduje się była żona zawodnika, która niedawno podpaliła apartament zmarłego, a teraz znikła, oraz narzeczona Magnusona, która była również jego partnerką w interesach. Wkrótce okazuje się, że zmarły miał znacznie więcej wrogów ze względu na swój wybuchowy charakter. Lance Sweets, który w przeszłości doskonale grał w szachy, odwiedza klub, w którym grywał Magnuson. Na miejscu poznaje ucznia mistrza. Tymczasem Camille "Cam" Saroyan czuje się niezręcznie wobec Angeli, ponieważ prestiżowe wydawnictwo naukowe przyznało jej w tym roku tytuł Wybitnej Kobiety Nauki.

Czas trwania: 53min. / USA / 2014 / serial kryminalny
Program TV na 2019-10-23
08:55 Kości 9, odc. 13 - Sławny na Filipinach Logo FOX
Czas trwania: 53min. / USA / 2014 / serial kryminalny
09:50 Kości 9, odc. 14 - Mistrz w pomyjach Logo FOX
Czas trwania: 53min. / USA / 2014 / serial kryminalny
16:20 Kości 9, odc. 15 - Dziedziczka we wzgórzu Logo FOX

Opis (streszczenie): Dr Brennan i jej współpracownicy badają sprawę zabójstwa młodej kobiety. Jej ciało zostało pogrzebane w parku. Sprawcy wyraźnie zależało na uniemożliwieniu identyfikacji zwłok. Kości potraktowano jak podczas gangsterskiej egzekucji - ługiem. W końcu pracownikom Instytutu Jeffersona udaje się ustalić tożsamość ofiary - to Lauren Frank, córka milionera z branży komputerowej. Rodzice młodej kobiety nie zgłosili zaginięcia córki, ponieważ poprzedniego dnia skontaktował się z nimi porywacz z żądaniem okupu. Dostali również paczkę z palcem Lauren. Booth jedzie do rezydencji Franków. Nieoczekiwanie porywacze wysyłają kolejną wiadomość. Najwyraźniej nie wiedzą, że dziewczyna nie żyje. Wkrótce śledczy odkrywają kilka faktów z życia ofiary. Okazuje się, że w nocy, kiedy została uprowadzona, Lauren planowała podróż do Chile ze swoim nauczycielem języka hiszpańskiego. Na wieść o jej śmierci mężczyzna się załamuje i nawet nie próbuje ukryć, że Lauren nie była dla niego wyłącznie studentką. Badania kości ofiary przynoszą zaskakujące informacje na temat przyczyny jej śmierci. Tymczasem do dr. Hodginsa zgłasza się psychiatra, który twierdzi, że w jego klinice przebywa starszy brat Jacka. Mężczyzna jest wyraźnie zaskoczony, ponieważ całe życie był przekonany, że jest jedynakiem. Odwiedza jednak nowego krewnego i upewnia się, że brat powinien przebywać pod stałym nadzorem. Hodginsa jednak nie stać na zapewnienie bratu miejsca w szpitalu i odpowiedniej opieki.

Czas trwania: 52min. / USA / 2014 / serial kryminalny
Program TV na 2019-10-24
01:10 Kości, odc. 19/22 Logo TVN

Opis (streszczenie): W Nowym Orleanie Brennan budzi się pobita i cała pokryta krwią. Jest podejrzana o morderstwo, ale nie pamięta, co się stało. Prosi agenta Bootha o pomoc w dojściu do prawdy.

/ USA / serial
08:55 Kości 9, odc. 14 - Mistrz w pomyjach Logo FOX
Czas trwania: 53min. / USA / 2014 / serial kryminalny
09:50 Kości 9, odc. 15 - Dziedziczka we wzgórzu Logo FOX
Czas trwania: 52min. / USA / 2014 / serial kryminalny
16:20 Kości 9, odc. 16 - Źródło w błocie Logo FOX

Opis (streszczenie): Dwóch rybaków znajduje w plastikowej torbie nad jeziorem rozkładające się ciało. Pracownicy Instytutu Jeffersona ustalają tożsamość ofiary - to 28-letnia Sari Nazeri, imigrantka z Afganistanu, która zaginęła przed czterema dniami. Jej i jej bratu przyznano azyl w USA w podziękowaniu za pomoc w walce z afgańskimi terrorystami. Aziz, brat zmarłej, źle czuje się w obcym kraju i nie akceptował zmiany w zachowaniu siostry, jej emancypacji. Śledczy zastanawiają się, czy mógł zabić krewną. Okazuje się, że Sari była informatorką CIA, dlatego w śledztwo włącza się agent Danny Beck (Freddie Prinze Jr.), który ją zwerbował. Booth podejrzewa, że mężczyzna coś ukrywa. Z kolei inny trop prowadzi do Al-Kaidy. Ibrahim, terrorysta, którego Sari pomogła namierzyć, uciekł z więzienia. Angela sprawdza, czy przestępca mógł przedostać się do USA i zabić dziewczynę. Tymczasem analiza urazów kości ofiary pozwala ustalić nie tylko, jak zginęła Sari, lecz także kto ją zamordował.

Czas trwania: 52min. / USA / 2014 / serial kryminalny
Reklama
Program TV na 2019-10-25
08:55 Kości 9, odc. 15 - Dziedziczka we wzgórzu Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA / 2014 / serial kryminalny
09:50 Kości 9, odc. 16 - Źródło w błocie Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA / 2014 / serial kryminalny
10:45 Kości 9, odc. 17 - Komornik w septycznym zbiorniku Logo FOX

Opis (streszczenie): Dr Camille "Cam" Saroyan zatrudnia stażystę - czarującego Kubańczyka Rodolfa Fuentesa (Ignacio Serricchio). Nowy pracownik jest bardzo pewny siebie. W swojej ojczyźnie był szefem antropologów sądowych. Brennan docenia jego wiedzę i doświadczenie zawodowe, lecz szybko daje mu odczuć, gdzie jest jego miejsce w hierarchii laboratorium. Pracownicy Instytutu Jeffersona próbują poznać tożsamość człowieka, którego zwłoki znaleziono w szambie. Więzienny tatuaż pozwala dr Hodginsowi poznać nazwisko ofiary - to 24-letni Benny Jerguson, skazany za kradzież samochodów. Niedawno więzień wyszedł na wolność i znalazł legalną pracę - odbierał auta ludziom zalegającym ze spłatą kredytu. W kręgu podejrzanych znajdują się: była szefowa Jergusona, mężczyzna, któremu Benny zarekwirował ciężarówkę, oraz były kumpel ofiary z kryminalną przeszłością.

Czas trwania: 60min. / USA / 2014 / serial kryminalny
Program TV na 2019-10-26
09:30 Kości 9, odc. 13 - Sławny na Filipinach Logo FOX
Czas trwania: 40min. / USA / 2014 / serial kryminalny
10:25 Kości 9, odc. 14 - Mistrz w pomyjach Logo FOX
Czas trwania: 40min. / USA / 2014 / serial kryminalny
11:20 Kości 9, odc. 15 - Dziedziczka we wzgórzu Logo FOX
Czas trwania: 40min. / USA / 2014 / serial kryminalny
Program TV na 2019-10-27
09:50 Kości 9, odc. 16 - Źródło w błocie Logo FOX
Czas trwania: 40min. / USA / 2014 / serial kryminalny
10:45 Kości 9, odc. 17 - Komornik w septycznym zbiorniku Logo FOX
Czas trwania: 40min. / USA / 2014 / serial kryminalny
Program TV na 2019-10-28
08:55 Kości 9, odc. 16 - Źródło w błocie Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA / 2014 / serial kryminalny
09:50 Kości 9, odc. 17 - Komornik w septycznym zbiorniku Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA / 2014 / serial kryminalny
10:45 Kości 9, odc. 18 - Marchewka w zaroślach Logo FOX

Opis (streszczenie): Booth i Brennan dyskutują na temat prezentu urodzinowego dla ich córki. Seeley jest zdumiony, gdy słyszy, że żona nie planuje przyjęcia z tej okazji. Ich rozmowę przerywa wiadomość o kolejnym śledztwie. Pracownicy instytutu badają sprawę zwłok znalezionych na grządce. Naukowcy muszą ostrożnie usunąć korzenie rośliny, tak by nie uszkodzić ciała. Udaje im się zidentyfikować ofiarę - to Joe Starkel, znany jako Marchewka Bill. Zmarły był gwiazdą programu telewizyjnego dla dzieci, popularyzującego zdrową żywność. Wśród podejrzanych znajdują się: brat zamordowanego, ponieważ Joe miał romans z jego żoną; producent programu, któremu nie podobało się, że zmarły planował swoje własne show; oraz kobieta, która miała obsesję na punkcie Starkela. Tymczasem okazuje się, że Clark Edison napisał swoją pierwszą powieść kryminalną. Prosi dr Camille "Cam" Saroyan, Angelę i dr Jacka Hodginsa o ich opinie. Żadne z nich nie ma jednak czasu na lekturę.

Czas trwania: 60min. / USA / 2014 / serial kryminalny
Program TV na 2019-10-29
08:55 Kości 9, odc. 17 - Komornik w septycznym zbiorniku Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA / 2014 / serial kryminalny
Reklama
09:50 Kości 9, odc. 18 - Marchewka w zaroślach Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA / 2014 / serial kryminalny
10:45 Kości 9, odc. 19 - Zwrot w urnie Logo FOX

Opis (streszczenie): Todd Mirga, znany kolekcjoner dzieł sztuki i jeden z największych donatorów Instytutu Jeffersona, zjawia się cały i zdrowy na swoim własnym pogrzebie. Dr Brennan i agent Booth muszą dowiedzieć się, kto został skremowany. Miliarder zeznaje, że ostatnio przebywał w klinice odwykowej w Kostaryce. Tymczasem okazuje się, że przez niedbalstwo domu pogrzebowego w urnie znalazły się prochy trzech osób. A koroner popełnił fatalną pomyłkę. Angeli na szczęście udaje się dokonać komputerowej rekonstrukcji wyglądu twarzy ofiary. Todd Mirga rozpoznaje zmarłego - to Daniel Barr, jego osobisty konsjerż, który za pieniądze miliardera kupował dla niego bezcenne artefakty. Koroner jako przyczynę śmierci wpisał przedawkowanie narkotyków. Dr Hodgins nie znajduje jednak ani śladu używek. Zamiast nich - drobiny ziemi, które sugerują, że Barr został zamordowany w Mongolii. Badaczom udaje się również ustalić narzędzie zbrodni - to Kielich Rzeźnika, skarb zaginiony 4000 lat temu. Tymczasem stażysta Finn Abernathy zdobywa fortunę dzięki produkcji sosu, którego recepturę opatentował z Hodginsem. Jednocześnie traci ukochaną.

Czas trwania: 60min. / USA / 2014 / serial kryminalny
Program TV na 2019-10-30
08:55 Kości 9, odc. 18 - Marchewka w zaroślach Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA / 2014 / serial kryminalny
09:50 Kości 9, odc. 19 - Zwrot w urnie Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA / 2014 / serial kryminalny
10:45 Kości 9, odc. 20 - Wysokie loty w dołku Logo FOX

Opis (streszczenie): Podczas nocnego pościgu w parku Great Falls za zbiegłym więźniem funkcjonariusze natrafiają na zwłoki ukryte wewnątrz pnia starego drzewa. Angela z pomocą najnowocześniejszego sprzętu rekonstruuje wygląd twarzy ofiary i ustala tożsamość denatki. Zmarła to Abby Briggs, której siostra zgłosiła zaginięcie przed czterema miesiącami. Jack Hodgins ustala z kolei prawdziwe miejsce zbrodni. Camille Saroyan bada znalezione szczątki i ustala, że kobieta cierpiała na nieuleczalną chorobę, wywołującą ogromny ból. Jej przypuszczenia potwierdza krewna ofiary. Abby była utalentowaną artystką, lecz z powodu choroby musiała zrezygnować z rysowania. Podjęła pracę w aptece oferującą legalną marihuanę. W kręgu podejrzanych są: student, który próbował wyłudzić narkotyki, ochroniarz apteki, którego kobieta bardzo się bała, oraz przełożony ofiary, który również miał motyw. Badacze próbują również ustalić, w jakich okolicznościach zginęła Abby. Tymczasem do pracy w laboratorium wraca stażysta Wendell Bray. Mężczyzna pojawia się po raz pierwszy, odkąd rozpoczął walkę z nowotworem. Przyznaje się do popalania legalnej trawki, która łagodzi skutki chemioterapii. W związku ze swoją szczerością traci pracę, ponieważ laboratorium jest instytucją federalną. Brennan i jej mąż postanawiają mu pomóc. W międzyczasie agent specjalny Seeley Booth przygotowuje się do testu kompetencyjnego w FBI. Temperance bardzo go w tym wspiera.

Czas trwania: 60min. / USA / 2014 / serial kryminalny
Program TV na 2019-10-31
00:20 Kości, odc. 21/22 Logo TVN

Opis (streszczenie): Booth i Brennan prowadzą dochodzenie w sprawie rzekomego samobójstwa. Śledztwo może doprowadzić do poważnego skandalu wojskowego.

/ USA / serial
08:55 Kości 9, odc. 19 - Zwrot w urnie Logo FOX
Czas trwania: 51min. / USA / 2014 / serial kryminalny
09:50 Kości 9, odc. 20 - Wysokie loty w dołku Logo FOX
Czas trwania: 53min. / USA / 2014 / serial kryminalny
10:45 Kości 9, odc. 21 - Chłód w sprawie Logo FOX

Opis (streszczenie): Na przedmieściach, w miejscu gdzie miał stanąć dom, zostaje odkryte bagno skrywające ludzkie szczątki. Zwłoki należą do młodej kobiety. Badacze z Instytutu Jeffersona nie są jednak w stanie określić dokładnej daty śmierci ofiary. Mimo braku czaszki udaje im się ustalić tożsamość zamordowanej - to Madeline Papadelis, która od czterech miesięcy figuruje na liście osób zaginionych. Wszystko wskazuje na to, że kobieta przed śmiercią została zamroczona. Prawdopodobnie padła ofiarą porywacza. Głównym podejrzanym w sprawie jest były mąż ofiary, któremu sąd zakazał zbliżania się do byłej partnerki. Na dodatek okazuje się, że mężczyzna jest myśliwym. Badanie kości dowodzi, że kobieta była torturowana. Dokładniejsza analiza przynosi przełom w śledztwie. Wychodzi bowiem na jaw, że Madeline została zamrożona kriogenicznie. Tymczasem Arastoo Vaziri i dr Camille Saroyan przeżywają pierwszy kryzys w związku. Wkrótce rodzice mężczyzny przyjeżdżają, by poznać jego partnerkę. Arastoo ostrzega ukochaną, że jego bliscy mają dość konserwatywne poglądy. Cam waha się, czy powinna spotkać się z jego ojcem i matką, skoro nie jest irańską muzułmanką. Podczas wspólnej kolacji sprawa komplikuje się jeszcze bardziej. Seeley Booth dostaje od dyrektora FBI do analizy akta spraw, prowadzony przez innych agentów. Dr Sweets jest przekonany, że przyjaciela czeka awans.

Czas trwania: 40min. / USA / 2014 / serial kryminalny
Program TV na 2019-11-01
05:10 Kości 9, odc. 20 - Wysokie loty w dołku Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA / 2014 / serial kryminalny
06:05 Kości 9, odc. 21 - Chłód w sprawie Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA / 2014 / serial kryminalny
Reklama
07:00 Kości 9, odc. 22 - Gwóźdź do trumny Logo FOX

Opis (streszczenie): Pewna rodzina wyjeżdża na kemping. W lesie znajduje ludzkie szczątki. Szefowa Instytutu Jeffersona dr Camille Saroyan podejrzewa, że może to być ostatnia ofiara Zabójcy Widma. Dlatego też wyklucza z śledztwa dr Brennan, która już kiedyś prowadziła dochodzenie dotyczące seryjnego zabójcy i tym razem mogłaby nie zachować obiektywizmu w sprawie. Bones wbrew zakazom Cam zjawia się na miejscu zbrodni i szybko zauważa charakterystyczny makabryczny szczegół, który potwierdza przypuszczenia o sprawcy. Badania porównawcze DNA przynoszą szokujące odkrycie - zamordowana to Stephanie McNamara, siostra ostatniej ofiary psychopatycznego mordercy. Denatka to członkini jednego z najbogatszych i najbardziej wpływowych rodów w USA. Brennan i Booth odwiedzają rodzinną posiadłość zmarłej. Odkrywają, że senior rodu, rekin finansjery, stosował przemoc psychiczną wobec swojej córki. Brennan podejrzewa, że złe stosunki rodzinne mogły zmienić ją w potwora. Od początku uważała, że Zabójcą Widmem jest kobieta. Dowody prowadzą do ogrodniczki - kobiety, która wychowała się w posiadłości i od lat tutaj pracuje. Bones odkrywa, że ona i Stephanie były przyrodnimi siostrami. Ona staje się główną podejrzaną w sprawie.

Czas trwania: 55min. / USA / 2014 / serial kryminalny
Program TV na 2019-11-02
09:30 Kości 9, odc. 18 - Marchewka w zaroślach Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA / 2014 / serial kryminalny
10:25 Kości 9, odc. 19 - Zwrot w urnie Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA / 2014 / serial kryminalny
Program TV na 2019-11-03
08:35 Kości 9, odc. 20 - Wysokie loty w dołku Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA / 2014 / serial kryminalny
09:30 Kości 9, odc. 21 - Chłód w sprawie Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA / 2014 / serial kryminalny
10:25 Kości 9, odc. 22 - Gwóźdź do trumny Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA / 2014 / serial kryminalny
Program TV na 2019-11-04
08:55 Kości 9, odc. 21 - Chłód w sprawie Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA / 2014 / serial kryminalny
09:50 Kości 9, odc. 22 - Gwóźdź do trumny Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA / 2014 / serial kryminalny
16:20 Kości 9, odc. 23 - Dramat w królowej Logo FOX

Opis (streszczenie): Camille Saroyan zatrudnia nową stażystkę Jessikę Warren (Laura Spencer). Nowa pracownica ma szalone pomysły, czym zaskakuje nie tylko swoją przełożoną, lecz także Brennan. Tymczasem do laboratorium zostaje przywiezione ciało w stanie zaawansowanego rozkładu, które znaleziono na dnie studni. Zebrane dowody świadczą o tym, że zwłoki podrzucono. Nadmiernie rozbudowane kości sugerują, że denat był pływakiem. Agenci ustalają tożsamość ofiary - to Brian Thomas, trener pływania w jednym z college'ów. Śledczy szybko odkrywają wstydliwe sekrety z życia pedagoga: był zaangażowany w konflikt ze studentami, miał romans ze swoją zastępczynią oraz prawdopodobnie prowadził sekretne życie. Podczas badania kości denata Bones odkrywa bowiem uraz spowodowany chodzeniem w butach na wysokich obcasach. Okazuje się, że Brian był stałym bywalcem klubu dla transwestytów, w którym występował jako drag queen. Szybko zaczął odnosić sukcesy na scenie. Być może gwiazda lokalu była zazdrosna o oszałamiającą karierę nowicjusza.

Czas trwania: 55min. / USA / 2014 / serial kryminalny
Program TV na 2019-11-05
08:55 Kości 9, odc. 22 - Gwóźdź do trumny Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA / 2014 / serial kryminalny
09:50 Kości 9, odc. 23 - Dramat w królowej Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA / 2014 / serial kryminalny
16:20 Kości 9, odc. 24 - Samotnik w leżance Logo FOX

Opis (streszczenie): Agent Seeley Booth otrzymuje anonimowy telefon. Nieznajomy mężczyzna nalega na spotkanie, chce porozmawiać o powiązaniach rodziny McNamara z FBI. Booth przybywa na miejsce. W spalonej przyczepie znajduje zwęglone zwłoki mężczyzny, prawdopodobnie informatora, z którym miał się spotkać. Badacze z instytutu rozpoczynają dochodzenie. Okazuje się, że przyczyną pożaru był wybuch. Zbrodnię zaaranżowano tak, by wyglądała na nieszczęśliwy wypadek. Komputerowa rekonstrukcja wyglądu twarzy potwierdza, że ofiarą jest właściciel spalonego domu na kółkach - dziennikarz Wesley Foster. Reporter pisał o spisku w najwyższych kręgach władzy i związku potężnego rodu z rządem. W obawie o życie pracowników laboratorium agent utajnia śledztwo i prosi Brennan o potwierdzenie, że dziennikarz zmarł w wyniku nieszczęśliwego wypadku. Niebawem sam pada ofiarą zamachu.

Czas trwania: 55min. / USA / 2014 / serial kryminalny
Program TV na 2019-11-06
08:55 Kości 9, odc. 23 - Dramat w królowej Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA / 2014 / serial kryminalny
09:50 Kości 9, odc. 24 - Samotnik w leżance Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA / 2014 / serial kryminalny
16:20 Kości 10, odc. 1 - Spisek w martwym ciele Logo FOX

Opis (streszczenie): Agent FBI Seeley Booth przebywa w więzieniu. Jego żona Temperance i pracownicy Jeffersonian Institute próbują udowodnić jego niewinność. Muszą rozwiązać sprawę spisku w najwyższych kręgach władzy, na trop którego wpadł Booth. Sędzia wyraził zgodę na ekshumację ciała Coopera, który 16 lat temu zmarł rzekomo na białaczkę. Bones i jej drużyna przypuszczają jednak, że był on pierwszą ofiarą spisku po tym, jak odmówił zgody na budowę zakładów chemicznych Sandersona. Booth poznaje nowego szalenie ambitnego agenta FBI Jamesa Aubreya (John Boyd). Tymczasem okazuje się, że Daisy i Sweets spodziewają się dziecka.

Czas trwania: 55min. / USA / 2014 / serial kryminalny
Program TV na 2019-11-07
00:35 Kości, odc. 1/21 Logo TVN

Opis (streszczenie): Booth i Brennan prowadzą dochodzenie w sprawie wypadku pociągu, który uderzył w samochód zaparkowany na torach.

/ USA / serial
Reklama
08:55 Kości 9, odc. 24 - Samotnik w leżance Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA / 2014 / serial kryminalny
09:50 Kości 10, odc. 1 - Spisek w martwym ciele Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA / 2014 / serial kryminalny
16:20 Kości 10, odc. 2 - Prosto w serce Logo FOX

Opis (streszczenie): Lance Sweets nie żyje. Przy jego ciele czuwa ciężarna Daisy. Jego przyjaciele z laboratorium próbują znaleźć zabójcę. Cam i Temperance ustalają przyczynę śmierci Sweetsa. Hodgins znajduje mikroskopijny ślad z tapicerki auta, który prowadzi do sprawcy. Booth i Aubrey znajdują nieżywego zabójcę Sweetsa - to znajomy Jamesa. Prawdopodobnie Sweets go postrzelił, a ktoś inny wykończył nożem. Śledztwo w sprawie spisku w FBI prowadzi do J. Edgara Hoovera, byłego szefa Federalnego Biura Śledczego, który posiadał materiały kompromitujące m.in. samego prezydenta Kennedy'ego. Ten, kto przejął jego akta, może dziś szantażować najwyżej postawione osoby w kręgach władzy. Booth podejrzewa, że ze śmiercią przyjaciela miał coś wspólnego Sanderson. Nie może mu jednak niczego udowodnić. Tymczasem Angela odkrywa powiązania między Cooperem a Durantem - lekarzem, który przed 16 laty sfałszował dokumenty z autopsji Coopera. Booth i Brennan wracają do punktu wyjścia - ponownie odwiedzają emerytowanego agenta FBI Jerolda Norsky'ego.

Czas trwania: 55min. / USA / 2014 / serial kryminalny
Program TV na 2019-11-08
08:55 Kości 10, odc. 1 - Spisek w martwym ciele Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA / 2014 / serial kryminalny
09:50 Kości 10, odc. 2 - Prosto w serce Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA / 2014 / serial kryminalny
16:20 Kości 10, odc. 3 - Egzekucja eksperta Logo FOX

Opis (streszczenie): Dwie nastolatki znajdują pod mostem zwłoki. Ciało mężczyzny utknęło w studzience odpływowej. Booth i Aubrey przyjeżdżają na miejsce. Pracownikom instytutu udaje się zidentyfikować ofiarę - to kontrowersyjny dziennikarz radiowy Hutch Whitehouse. Złośliwy i arogancki prowadzący popularny talk-show miał wielu wrogów. Booth przesłuchuje wdowę, która odziedziczyła majątek po zmarłym. Zastanawia się, dlaczego, kobieta nie zgłosiła zaginięcia męża. Następnie agenci FBI udają się do miejsca pracy ofiary, gdzie znajdują imponującą listę osób, które groziły znienawidzonemu dziennikarzowi. Zwłaszcza jeden autor listów z pogróżkami przykuwa uwagę śledczych.

Czas trwania: 55min. / USA / 2014 / serial kryminalny
Program TV na 2019-11-14
00:25 Kości, odc. 4/21 Logo TVN
USA / serial
Program TV na 2019-11-18
20:15 Kości, odc. 1/22 Logo METRO
USA / serial
Program TV na 2019-11-19
20:15 Kości, odc. 2/22 Logo METRO
USA / serial
Program TV na 2019-11-20
20:15 Kości, odc. 3/22 Logo METRO

Opis (streszczenie): Dr Brennan i Booth badają ciało nastolatka znalezione na drzewie na terenie ekskluzywnej prywatnej szkoły.

/ USA / serial
Program TV na 2019-11-21
00:35 Kości, odc. 5/21 Logo TVN
USA / serial
20:15 Kości, odc. 4/22 Logo METRO

Opis (streszczenie): Bones i Booth udają się do Waszyngtonu, aby zbadać sprawę śmierci mężczyzny, którego rękę znaleziono w żołądku martwego niedźwiedzia.

/ USA / serial
Program TV na 2019-11-22
20:15 Kości, odc. 5/22 Logo METRO

Opis (streszczenie): Booth i Bones prowadzą dochodzenie w sprawie śmierci sześcioletniego chłopca, którego szczątki znaleziono w pobliżu centrum handlowego.

/ USA / serial
Program TV na 2019-11-25
20:15 Kości, odc. 6/22 Logo METRO
USA / serial
Program TV na 2019-11-26
20:15 Kości, odc. 7/22 Logo METRO
USA / serial
Program TV na 2019-11-27
20:15 Kości, odc. 8/22 Logo METRO

Opis (streszczenie): Bones i Booth badają zwłoki zaginionej kobiety znalezione w lodówce.

/ USA / serial
Program TV na 2019-11-28
00:20 Kości, odc. 10/21 Logo TVN
USA / serial
20:15 Kości, odc. 9/22 Logo METRO
USA / serial
Program TV na 2019-11-29
20:15 Kości, odc. 10/22 Logo METRO
USA / serial
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Kości. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Kości w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Kości.

Poprzednie emisje Kości


Emisja Kości miała miejsce:

2019-10-21 16:20 Kości 9, odc. 13 - Sławny na Filipinach Logo FOX
Czas trwania: 53min. / USA / 2014 / serial kryminalny
2019-10-21 09:50 Kości 9, odc. 12 - Duch w zabójcy Logo FOX
Czas trwania: 53min. / USA / 2014 / serial kryminalny
2019-10-21 08:52 Kości 9, odc. 11 - Iskra w parku Logo FOX

Opis (streszczenie): W deszczową noc, w publicznym parku pewna para znajduje ludzkie zwłoki. Dokumentuje znalezisko i ustawia nad nim parasol, w który po chwili uderza piorun. Dochodzi do eksplozji. Ciało rozpada się na fragmenty. Mimo to zespół waszyngtońskiego laboratorium ustala, że ofiara to nastolatka, której kości noszą ślady wielu urazów. Laboranci podejrzewają, że trafili na maltretowane dziecko. Wkrótce okazuje się jednak, że denatka to 16-letnia Amanda Watters, utalentowana gimnastyczka. Booth i Brennan odwiedzają ojca dziewczyny prof. Leona Wattersa. Wybitny matematyk wiadomość o śmierci jedynego dziecka przyjmuje ze stoickim spokojem, co kompletnie dezorientuje Seeleya. Bones przypuszcza, że intelektualista oddając się pracy i dystansując się do świata, próbuje poradzić sobie z rozpaczą. Ma rację. Następnie agent FBI i antropolog sądowa składają wizytę trenerowi Amandy. Mężczyzna przyznaje, że jego podopieczna jakiś czas temu uległa groźnemu wypadkowi, jednak to nie on doprowadził do jej śmierci. Tymczasem w Instytucie Jeffersona dr Saroyan staje twarzą w twarz z kobietą, która ukradła jej tożsamość. W biurze FBI dochodzi do konfrontacji między obiema paniami, dawnymi koleżankami z college'u. Zazwyczaj spokojna Cam pragnie zemścić się na winowajczyni. Na szczęście Arastoo prosi ją, by dla własnego dobra, spróbowała wybaczyć przestępczyni.

Czas trwania: 52min. / USA / 2013 / serial kryminalny
2019-10-20 10:26 Kości 9, odc. 12 - Duch w zabójcy Logo FOX
Czas trwania: 40min. / USA / 2014 / serial kryminalny
2019-10-20 09:30 Kości 9, odc. 11 - Iskra w parku Logo FOX
Czas trwania: 40min. / USA / 2013 / serial kryminalny
2019-10-19 11:19 Kości 9, odc. 10 - Tajemnica w mięsie Logo FOX

Opis (streszczenie): W jednym z dań serwowanych w szkolnej stołówce znalezione zostają fragmenty ludzkiego ciała. Zespół Instytutu Jeffersona stwierdza, że szczątki były w puszkowanej żywności, którą wykorzystano do przygotowania lunchu dla uczniów. Temperance i Seeley rozpoczynają śledztwo od wizyty w wytwórni konserw. Rekwirują serię puszek i zabierają je do laboratorium. Na miejscu Daisy i Oliver starają się skompletować szkielet denata. W końcu ustalają, że zamordowaną i omal nie zjedzoną osobą, jest Howard Compton. Mężczyzna, ekspert w dziedzinie żywienia, na krótko przed śmiercią opracował recepturę gulaszu, w którym go znaleziono. Okazuje się, że pięć dni wcześniej jego zaginięcie zgłosiła współpracowniczka Agatha Blume. Śledztwo wykazuje, że naukowiec był przez kogoś śledzony. Dwa tygodnie przed śmiercią zgłosił to na policji. Tymczasem Angela chce urządzić Temperance panieński wieczór poślubny. Antropolog zgodzi się na udział w imprezie, jeśli jej projekt zaakceptuje Seeley. W grę wchodzą alkohol, flirt i taniec z obcym mężczyzną w barze dla motocyklistów.

Czas trwania: 40min. / USA / 2013 / serial kryminalny
2019-10-19 10:21 Kości 9, odc. 9 - Furia w ławie przysięgłych Logo FOX

Opis (streszczenie): Naukowcy z Instytutu Jeffersona starają się zidentyfikować topielca dostarczonego do laboratorium. W tym czasie Brennan jako członkini ławy przysięgłych uczestniczy, w rozpoczynającym się procesie Petera Kidmana. Mężczyznę, znanego piłkarza, oskarżono o zabicie żony. Jego obrońca stara się przekonać zebranych, co do niewinności klienta. Twierdzi, że pani Kidman zginęła z ręki intruza, który nocą zakradł się do ich domu. Tę wersję zdarzeń potwierdza siostra oskarżonego. Prokurator nie wierzy świadkom. Wie, że wcześniej Peter groził ofierze w miejscu publicznym. Niestety w sali rozpraw brakuje świadka oskarżenia, Christophera Barnesa. Mężczyzna, prywatnie przyjaciel Petera, mieszkał w domku gościnnym na terenie jego rezydencji, ale od pewnego czasu nie był widziany. Temperance jest przekonana, że piłkarz jest mordercą. Niestety brak niepodważalnych dowodów winy, przemawia na jego korzyść. Werdyktem sądu Kidman zostaje uznany za niewinnego i wypuszczony na wolność. Niemal w tej samej chwili Booth informuje żonę, że osobą, której szczątki wyłowiono z morza, jest zaginiony Barnes. Brennan wpada w furię. Tymczasem Cam jest na skraju załamania. Doktor, której nieznany sprawca ukradł tożsamość jest traktowana jak przestępczyni.

Czas trwania: 40min. / USA / 2013 / serial kryminalny

Emisja w stacjach


Kości można obejrzeć w:

Emisje w: FOX, METRO, TVN

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Lata produkcji

Lista zawiera lata, w których powstawała audycja:

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry