Reklama

Kości godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Kości w TV - najbliższe emisje

+ Obserwuj
Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Kości będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 5 sierpnia 2020 (Środa)
00:00 Kości, odc. 3/15 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Antropolog dr Temperance Brennan wraz ze swoim zespołem pomaga FBI przy trudnych śledztwach. Używa swoich zdolności do odczytywania wskazówek pozostawionych na kościach ofiar. Booth i Brennan badają ciało mężczyzny znalezione w lesie, a Angela zgadza się poddać hipnozie, by poznać prawdziwą tożsamość swojego nieuchwytnego męża.

/ USA / serial
04:25 Kości 7, odc. 11 - Rodzina w sporze Logo FOX

Opis (streszczenie): Zbieracz trufli znajduje w lesie zwłoki mężczyzny. Brennan i Booth powinni udać się na miejsce zbrodni, ale nie mają z kim zostawić swojej córeczki, Christine. Seeley nie mając wyjścia, prosi o pomoc Maksa, ojca Brennan. Tymczasem udaje się ustalić tożsamość ofiary - to Tug Babcock. Jego rodzina jest pewna, że zabił go ktoś z familii Mobleyów. Oba rody są ze sobą skłócone od XIX wieku. Podejrzanych jest więc wielu. Temperance po powrocie do domu odkrywa, że Christine i jej dziadek zniknęli. Booth informuje o tym policję.

Czas trwania: 50min. / USA / 2012 / serial kryminalny
Reklama
10:45 Kości 7, odc. 12 - Garnitur na planie Logo FOX

Opis (streszczenie): Rozpoczynają się zdjęcia do filmu na podstawie jednej z książek Brennan. Ona i Booth mają pełnić funkcję konsultantów. Tymczasem na planie zostają znalezione zwłoki mężczyzny. To Hanson Stevens, dyrektor studia filmowego odpowiedzialnego za produkcję. Głównym podejrzanym o zabójstwo jest jego asystent, który uparcie broni dostępu do gabinetu szefa. Także aktorzy wcielający się w role pracowników Jeffersonian Institute mają bogate kartoteki. Wkrótce śledczym udaje się ustalić motyw zbrodni. Pomaga im w tym... liść wawrzynu. Booth dostaje propozycję pracy w Hollywood.

Czas trwania: 50min. / USA / 2012 / serial kryminalny
11:40 Kości 7, odc. 13 - Przeszłość w teraźniejszości Logo FOX

Opis (streszczenie): Oskarżony o dokonanie serii zbrodni haker komputerowy Christopher Pelant domaga się zwolnienia z więzienia. Gdy jego wniosek zostaje odrzucony, zaczyna nękać Brennan i Bootha, używając telefonu. Zwabia ich do parku narodowego. Na miejscu znajdują oni zbezczeszczone ludzkie zwłoki. Ofiarą jest dr Ethan Sawyer, chory na schizofrenię matematyk i przyjaciel Brennan. Mężczyzna uważał jej córkę za zagrożenie dla świata i chciał ją zabić. By uniemożliwić mu spełnienie gróźb, władze zamknęły go w izolatce. Niestety, awaria systemu komputerowego sprawiła, że wyszedł z niej przez nikogo niezatrzymywany. Analizując nagranie ze szpitala psychiatrycznego, Angela odkrywa, że Temperance... potrzebuje solidnego alibi. Antropolog nie zaprzecza, że dla dobra swojego dziecka byłaby w stanie nawet zabić. Kolejne dowody pogrążają ją coraz bardziej. Prokurator Caroline Julian wydaje nakaz aresztowania. Brennan zostaje oskarżona o morderstwo z premedytacją.

Czas trwania: 50min. / USA / 2012 / serial kryminalny
Program TV na 6 sierpnia 2020 (Czwartek)
01:15 Kości, odc. 4/15 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Antropolog dr Temperance Brennan wraz ze swoim zespołem pomaga FBI przy trudnych śledztwach. Używa swoich zdolności do odczytywania wskazówek pozostawionych na kościach ofiar. Booth i Brennan zostają wezwani do zbadania ciała znalezionego na terenie nieczynnego szpitala. Zespół odkrywa także kolejne zwłoki, należące do córki pierwszej ofiary.

/ USA / serial
02:25 Kości 7, odc. 12 - Garnitur na planie Logo FOX
Czas trwania: 65min. / USA / 2012 / serial kryminalny
03:30 Kości 7, odc. 13 - Przeszłość w teraźniejszości Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA / 2012 / serial kryminalny
10:45 Kości 8, odc. 1 - Przyszłość w przeszłości Logo FOX

Opis (streszczenie): Mijają trzy miesiące odkąd Brennan, wrobiona w morderstwo dr Ethana Sawyera, uciekła razem ze swoją córeczką z Waszyngtonu. Nikt nie zna ich miejsca pobytu. Obie muszą być bardzo ostrożne, gdyż są ścigane przez stróżów prawa i psychopatycznego geniusza komputerowego Christophera Pelanta. Tymczasem zespołowi Jeffersonian Institute udaje się znaleźć dowód, który potwierdza, że to on zabił Sawyera. Pelant zostaje aresztowany. Wówczas okazuje się, że tak naprawdę nazywa się Bassam Alfayat i jest Egipcjaninem. Władze tego kraju przejmują więźnia.

Czas trwania: 55min. / USA / 2012 / serial kryminalny
11:40 Kości 8, odc. 2 - Partnerzy w rozwodzie Logo FOX

Opis (streszczenie): Pod mostem w beczce po oleju znaleziono ludzkie szczątki. Booth i Brennan przyjeżdżają na miejsce, by zabezpieczyć dowody. Po ostatniej rozłące współpraca pary nie układa się najlepiej. Pracownicy Jeffersonian Institute ustalają tożsamość denata dzięki śladom, które zostawił chirurg podczas operacji serca. Ofiara zostaje zidentyfikowana jako Richard Bartlett - bezwzględny prawnik, specjalizujący się w rozwodach bogatych par. Profesja mężczyzny przysporzyła mu wielu wrogów. W kręgu podejrzanych są Gavin i Melanie, którzy mieli umówione spotkanie z adwokatem tej nocy, kiedy został zamordowany.

Czas trwania: 55min. / USA / 2012 / serial kryminalny
Reklama
Program TV na 7 sierpnia 2020 (Piątek)
01:00 Kości, odc. 5/15 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Antropolog dr Temperance Brennan wraz ze swoim zespołem pomaga FBI przy trudnych śledztwach. Używa swoich zdolności do odczytywania wskazówek pozostawionych na kościach ofiar. Booth i Bones badają sprawę dwóch zmumifikowanych ciał dziewcząt.

/ USA / serial
04:00 Kości 8, odc. 2 - Partnerzy w rozwodzie Logo FOX
10:45 Kości 8, odc. 3 - Maź w garażu Logo FOX

Opis (streszczenie): W podziemnym garażu pod hotelem dochodzi do eksplozji, w której ginie mężczyzna. Zespół Jeffersonian Institute stara się ustalić tożsamość ofiary, co ze względu na siłę wybuchu nie jest łatwe. Tymczasem prokurator Caroline Julian wydaje Boothowi polecenie służbowe. Agent musi zostać w biurze. W zamian dostaje szansę na awans i podwyżkę. Jego miejsce w terenie zajmuje dr Lance Sweets. Pomaga mu Olivia Sparling. Tymczasem Angeli udaje się ustalić nazwisko mężczyzny, który zginął w eksplozji. To Robert Carlson. Sweets i Sparling jadą do jego żony przekazać złe wieści. Są zaskoczeni, gdy Carlson wraca do domu cały i zdrowy. Mężczyzna przyznaje, że był w hotelu w trakcie wybuchu. Nie ma jednak pojęcia, dlaczego jego DNA znalazło się na podziemnym parkingu. Śledztwo zaczyna się komplikować. Dopiero eksperyment przeprowadzony przez Brennan i Hodginsa zbliża zespół do rozwiązania zagadki.

Czas trwania: 55min. / USA / 2012 / serial kryminalny
11:40 Kości 8, odc. 4 - Tygrys w opowieści Logo FOX

Opis (streszczenie): Związek Bootha i Brennan przechodzi bardzo dobry okres. Oboje są szczęśliwi. Temperance ma jednak wątpliwości, jak mąż zareaguje na jej plany ubiegania się o urząd prezydenta Stanów Zjednoczonych. Tymczasem para znajduje na poboczu drogi zakopane ludzkie zwłoki. Specjaliści z Jeffersonian Institute ustalają, że ofiarą jest Jared Drew, robotnik, który dorabiał sobie przy wyładunku antyków. Odkąd stracił swój sklep, pracował na czarno za minimalną stawkę. Trop nieoczekiwanie prowadzi Bootha i Brennan na wystawę dzikich zwierząt. Ślady na kościach denata wskazują, że został zaatakowany przez tygrysa syberyjskiego, gatunek zagrożony wyginięciem. Śledczy podejrzewają, że sprawa zabójstwa Jareda może mieć związek z nielegalnym sprowadzeniem zwierzęcia do USA.

Czas trwania: 55min. / USA / 2012 / serial kryminalny
Program TV na 8 sierpnia 2020 (Sobota)
00:25 Kości, odc. 6/15 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Antropolog dr Temperance Brennan wraz ze swoim zespołem pomaga FBI przy trudnych śledztwach. Używa swoich zdolności do odczytywania wskazówek pozostawionych na kościach ofiar. Jeden z pracowników Instytutu Jeffersonian znajduje w spalarni ciało młodej kobiety. Zespół wkrótce stwierdza, że była to młoda stażystka, a morderstwo popełniono zaledwie kilka godzin temu.

/ USA / serial
03:35 Kości 8, odc. 4 - Tygrys w opowieści Logo FOX
Program TV na 10 sierpnia 2020 (Poniedziałek)
03:15 Kości 8, odc. 3 - Maź w garażu Logo FOX
Czas trwania: 52min. / USA / 2012 / serial kryminalny
04:10 Kości 8, odc. 4 - Tygrys w opowieści Logo FOX
Czas trwania: 52min. / USA / 2012 / serial kryminalny
10:45 Kości 8, odc. 5 - Metoda w szaleństwie Logo FOX

Opis (streszczenie): W kontenerze na śmieci znaleziono rozczłonkowane zwłoki kobiety, a przy nich pocięte 20 tysięcy dolarów. Angeli udaje się zrekonstruować twarzy ofiary. To Jessica Pearson, założycielka firmy produkującej słynny mus jabłkowy. Brennan i Booth jadą do dzielnicy, w której pracowała denatka. Jej wspólniczka Brooke Guminski jest wstrząśnięta śmiercią Jessiki. Ku zaskoczeniu śledczych bez namysłu wskazuje potencjalnego sprawcę zbrodni, rzeźnika z sąsiedztwa, który prześladował Pearson. To jednak błędny trop. Wkrótce na jaw zaczynają wychodzić tajemnice denatki. Okazuje się, że regularnie odwiedzała lekarza, dr. Cole'a Reese'a, który miał pewną chorobliwą obsesję. Co więcej, była także okazjonalną prostytutką, borykającą się z poważnymi problemami finansowymi...

Czas trwania: 52min. / USA / 2012 / serial kryminalny
Reklama
11:40 Kości 8, odc. 6 - Patriota w czyśćcu Logo FOX

Opis (streszczenie): Członkowie zespołu Jeffersonian Institute otrzymują ambitne zadanie. Mają dopasować kości z archiwum do osób uznanych oficjalnie za zaginione lub zmarłe. Arastoo Vaziri bada szczątki bezdomnego mężczyzny, który został pobity na śmierć. Jego zwłoki znaleziono na podziemnym parkingu w Waszyngtonie. Hodgins, wielbiciel teorii spiskowych, postanawia pomóc, gdyż przeczuwa aferę na szczytach władzy. Utwierdza go w tym ślad na kościach mężczyzny, który wskazuje, że został on postrzelony na dziesięć lat przed śmiercią. Booth jest wstrząśnięty. Uświadamia sobie bowiem, że mógł znać denata. Co więcej, bardzo prawdopodobne, że brał z nim udział w operacji Pustynna Burza. Kolejne odkrycia są nie mniej szokujące. Okazuje się, że ciało zmarłego na kilka dni przed zgonem zostało pokryte paliwem lotniczym. Z kolei rekonstrukcja wydarzeń przygotowana przez Angelę ujawnia, że ucierpiał on podczas ataku terrorystycznego na Pentagon 11 września 2001 r. Pytanie tylko, czy był poszkodowanym, czy sprawcą zamachu.

Czas trwania: 52min. / USA / 2012 / serial kryminalny
Program TV na 11 sierpnia 2020 (Wtorek)
01:40 Kości 8, odc. 5 - Metoda w szaleństwie Logo FOX
02:35 Kości 8, odc. 6 - Patriota w czyśćcu Logo FOX
10:45 Kości 8, odc. 7 - Facet w kapsule Logo FOX

Opis (streszczenie): Huragan przewraca barkę transportującą śmieci. Wszystkie nieczystości lądują na plaży. Wśród nich jest tajemniczy kokon z ludzkimi szczątkami. Dzięki Hodginsowi udaje się ustalić tożsamość ofiary. To Charles "Szczęściarz" Milner, ekspert od sprzątania miejsc zbrodni. Mężczyzna słynął z licznych romansów, jednak śledczy nie znajdują żadnego dowodu na to, że to zdrada była powodem jego morderstwa. Także konkurent Charlesa w interesach, Melvin Carville wydaje się nie mieć nic wspólnego ze zbrodnią. Zainteresowanie Bootha i Brennan budzi jednak fakt, że zarówno jemu, jak i Milnerowi bardzo zależało na sprzątnięciu domu pewnej staruszki, którą odwiedziło ostatnio kilku zbirów. Tymczasem Cam wdaje się w romans z jednym z członków swojego zespołu. Świadkami ich romantycznego spotkania są Jack i Angela.

Czas trwania: 53min. / USA / 2012 / serial kryminalny
11:40 Kości 8, odc. 8 - Ale w kawale Logo FOX

Opis (streszczenie): Uliczny artysta Seth Zalinsky spada z dużej wysokości wprost na... zwłoki mężczyzny ze strzałą w głowie. Nie odnosi żadnych obrażeń. Problem w tym, że szczątki przyklejają się do niego. Dzięki stażyście Colinowi Fisherowi udaje się ustalić tożsamość denata. To Morgan Donnelly, zaginiony przed trzema dniami telemarketer i komik. Badania kości wykazują, iż to nie strzała, lecz dotkliwe pobicie przyczyniły się do jego śmierci. Tymczasem Sweets, analizując występy Morgana, dochodzi do wniosku, że mógł on kraść dowcipy. Podążając tym tropem Booth i Brennan trafiają do klubu, gdzie denat prezentował swoje żarty. Na potrzeby śledztwa Seeley postanawia spróbować swoich sił na scenie. Tymczasem Angela rozpoznaje w kręcącym się po laboratorium Sethcie Zalinskim tajemniczego artystę, którego od lat ubóstwia. Z miłości do sztuki... zdradza Hodginsa.

Czas trwania: 53min. / USA / 2012 / serial kryminalny
Program TV na 12 sierpnia 2020 (Środa)
00:55 Kości, odc. 7/15 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Antropolog dr Temperance Brennan wraz ze swoim zespołem pomaga FBI przy trudnych śledztwach. Używa swoich zdolności do odczytywania wskazówek pozostawionych na kościach ofiar. Booth i Bones badają sprawę śmierci Rogera Dillona, którego szczątki znaleziono po otwarciu kapsuły czasu z 1987 r.

/ USA / serial
04:15 Kości 8, odc. 8 - Ale w kawale Logo FOX
10:45 Kości 8, odc. 9 - Duch w maszynie Logo FOX

Opis (streszczenie): W opuszczonej szklarni zostaje znaleziona czaszka. Brennan stwierdza, że należała ona do około 14-letniego chłopca, który najprawdopodobniej został zamordowany. Gdy ekipa przystępuje do badania zwłok, w Jeffersonian Institute pojawia się medium Avalon Harmonia (Cyndi Lauper), która twierdzi, że ktoś ją wezwał. Angela skanuje czaszkę, by sporządzić rekonstrukcję twarzy. Tylko ona wierzy w siły nadprzyrodzone i nie przeszkadza jej obecność w laboratorium osoby posiadającej zdolności parapsychiczne. Inni chętnie wyprosiliby nieproszonego gościa, jednak zaczynają zastanawiać się nad własną śmiercią. Hodgins bada osy, których gniazdo odkryto wewnątrz czaszki i dokonuje przełomowego odkrycia. Okazuje się, że należy ona do czternastoletniego Colina Gibsona, który zaginął dwa lata temu. Jednak wydaje się, że zarówno rodzina, jak i przyjaciele nie mieli nic wspólnego z jego śmiercią. Brennan i Hodgins wracają do badań i analizują dziwne przebarwienia na kościach ofiary.

Czas trwania: 52min. / USA / 2012 / serial kryminalny
11:40 Kości 8, odc. 10 - Diament do oszlifowania Logo FOX

Opis (streszczenie): Zamordowano zawodową tancerkę. Jej pokryte kryształami zwłoki znaleziono w skalnej grocie. Wkrótce okazuje się, że ofiara miała wziąć udział w przesłuchaniach do telewizyjnego talent show. Booth i Brennan, udając taneczną parę, dołączają do zawodników przygotowujących się do pokazu konkursowego. Mają nadzieję, że uda im się namierzyć zabójcę tancerki oraz znaleźć motyw zbrodni. Na listę podejrzanych trafiają kolejno były partner ofiary, jej mąż, a także jego nowa dziewczyna. Przełom w śledztwie następuje, gdy analizie zostają poddane zęby denatki. Okazuje się, że była regularnie podtruwana od co najmniej roku. Śledczy są jednak pewni, że trucizna jej nie zabiła. Tymczasem Angela traci zapał do pracy w instytucie. Zastanawia się nad porzuceniem swojej profesji i poświęceniem się sztuce.

Czas trwania: 52min. / USA / 2013 / serial kryminalny
Reklama
Program TV na 13 sierpnia 2020 (Czwartek)
01:00 Kości, odc. 8/15 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Antropolog dr Temperance Brennan wraz ze swoim zespołem pomaga FBI przy trudnych śledztwach. Używa swoich zdolności do odczytywania wskazówek pozostawionych na kościach ofiar. Zespół bada szkielet syna drugiej wdowy - uzupełniony kośćmi kilku niezidentyfikowanych ofiar, z których niektóre mają ponad pięćdziesiąt lat. Brennan i Booth dochodzą do wniosku, że mają do czynienia z dwoma, a być może z trzema mordercami.

/ USA / serial
02:35 Kości 8, odc. 9 - Duch w maszynie Logo FOX
03:30 Kości 8, odc. 10 - Diament do oszlifowania Logo FOX
10:45 Kości 8, odc. 11 - Archeolog w kokonie Logo FOX

Opis (streszczenie): Pewien spadochroniarz odkrywa na drzewie biały kokon z ludzkimi szczątkami. Ofiarą jest James Sutton, słynny podróżnik, archeolog i twórca powieści przygodowych. Booth stara się dowiedzieć, jak doszło do powstania tego oryginalnego sarkofagu z przędzy. Z kolei Brennan razem z zespołem instytutu bada szczątki denata. Tymczasem żona Suttona przekazuje śledczym klucz do magazynu, w którym gromadził on przywiezione z wykopalisk rzeczy. Gdy Temperance wchodzi do środka, znajduje mnóstwo bardzo starych kości, pochodzących z różnych zakątków świata. Wkrótce Booth odkrywa, że zmarły archeolog finansował swoje wyprawy naukowe, sprzedając spreparowane artefakty bogatym kolekcjonerom. Większość z nich kupował od niego tajemniczy milioner z Teksasu. Tymczasem wychodzi na jaw, że Sutton podczas ostatniej ekspedycji dokonał wielkiego odkrycia. Śledczy podejrzewają, że to właśnie ono przyczyniło się do jego śmierci.

Czas trwania: 52min. / USA / 2013 / serial kryminalny
11:40 Kości 8, odc. 12 - Ciało w baldachimie Logo FOX

Opis (streszczenie): Płacz synka budzi Jacka i Angelę. Nad swoim łóżkiem zauważają wiszące zwłoki. Są zgodni - Pelant wrócił. Po tym, jak nękał Brennan, teraz za swój cel obrał rodzinę Hodginsów. Przy łóżeczku małego Michaela para znajduje kwiaty - takie same morderca zostawił na miejscach poprzednich zbrodni. Zespół instytutu próbuje ustalić, kim jest ofiara. Jedno jest pewne, Pelant wykorzystał ludzkie zwłoki do przesłania śledczym komunikatu. Booth i spółka nie mają wyjścia. Chcąc dopaść psychopatycznego hakera, muszą przyjąć jego zasady gry. By zminimalizować ryzyko dekonspiracji, dochodzenie powinno być ściśle tajne - żadnych komputerów i telefonów komórkowych. Gdy Temperance i jej współpracownikom w końcu udaje się rozszyfrować makabryczny kod Pelanta, okazuje się, że wkrótce dojdzie do kolejnej tragedii na odległym krańcu światu. Tym razem ofiar będzie znacznie więcej...

Czas trwania: 53min. / USA / 2013 / serial kryminalny
Program TV na 14 sierpnia 2020 (Piątek)
00:25 Kości, odc. 9/15 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Antropolog dr Temperance Brennan wraz ze swoim zespołem pomaga FBI przy trudnych śledztwach. Używa swoich zdolności do odczytywania wskazówek pozostawionych na kościach ofiar. Brennan i Booth badają sprawę śmierci Krisa Kringle’a, oddanego Świętego Mikołaja, który mieszkał nad sklepem z zabawkami. Brennan stara się urządzić ojcu Święta, o jakich zawsze marzył.

/ USA / serial
04:05 Kości 8, odc. 12 - Ciało w baldachimie Logo FOX
10:45 Kości 8, odc. 13 - Szwindel w miejscu pochówku Logo FOX

Opis (streszczenie): Przy szlaku w parku narodowym znalezione zostają szczątki dwóch osób. Na podstawie wstępnych oględzin zwłok, doktor Brennan ustala, że ciała należały do białych kobiet. Jedną z nich była cierpiąca na nowotwór Monica Craig, drugą Rachel Knox, która wspierała chorą w ostatnich dniach jej życia. Temperance i Seeley postanawiają odwiedzić pobliską firmę pogrzebową "Green Passages", specjalizującą się w organizacji nietypowych pochówków. Podejrzenia agenta budzi Akshay Mirza, współwłaściciel zakładu, a prywatnie znajomy pani Knox. Niebawem okazuje się, że "Green Passages" toczyło spór z konkurencyjną firmą, a Rachel i Monica zostały zamordowane.

Czas trwania: 53min. / USA / 2013 / serial kryminalny
11:40 Kości 8, odc. 14 - Lalka w rozgrywkach Logo FOX

Opis (streszczenie): Dwaj policjanci dostają wezwanie na miejsce włamania, którym okazuje się stara rzeźnia. Wewnątrz znajdują ludzkie szczątki. W sprawę włączają się Booth i Brennan. Podczas autopsji antropolog stwierdza, że ofiara była kobietą, a jej szkielet, z widocznymi licznymi obrażeniami, został pozbawiony mostka. Na tej podstawie agentom udaje się określić tożsamość ofiary, była nią Melinda Perkins. Seeley i Temperance podejrzewają, że winnym śmierci kobiety jest jej mąż. Mężczyzna ma jednak solidne alibi. W końcu, kierując się dowodami, Booth i jego partnerka trafiają na tor wrotkarski, na którym trenowała i ścigała się Melinda. Okazuje się, że kobieta nie stroniła od alkoholu i narkotyków i uprawiała seks w miejscach publicznych. Pracownicy Jeffersonian Institute postanawiają przyjrzeć się bliżej relacjom wrotkarek z drużyny "Ślicznotek z Derby". W laboratorium Wendell Bray obchodzi 29. urodziny. Wszyscy mu gratulują, co bardzo go drażni. Hodgins postanawia dowiedzieć się, co wywołało podły nastrój jego przyjaciela.

Czas trwania: 52min. / USA / 2013 / serial kryminalny
Program TV na 15 sierpnia 2020 (Sobota)
00:20 Kości, odc. 10/15 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Antropolog dr Temperance Brennan wraz ze swoim zespołem pomaga FBI przy trudnych śledztwach. Używa swoich zdolności do odczytywania wskazówek pozostawionych na kościach ofiar. Booth i Brennan zajmują się sprawą motocyklisty, który został śmiertelnie pobity. Śledztwo prowadzi do słynnej rodziny i bogatej firmy.

/ USA / serial
03:40 Kości 8, odc. 13 - Szwindel w miejscu pochówku Logo FOX
Program TV na 17 sierpnia 2020 (Poniedziałek)
03:35 Kości 8, odc. 14 - Lalka w rozgrywkach Logo FOX
10:45 Kości 8, odc. 15 - Strzał w ciemności Logo FOX

Opis (streszczenie): Do Jeffersonian Institute trafia ciało 40-latka, znalezione w New River Gorge. Początkowo pracownicy laboratorium uważają, że mężczyzna popełnił samobójstwo. Dokładniejsze badania przekonują ich, że zmarł na zawał serca a następnie został zrzucony z dużej wysokości. W domu między Seeleye'm a Temperance wybucha kłótnia o ich córkę. W środku nocy urażona Brennan wraca do instytutu. W pracowni ktoś oddaje do niej strzał. Chwilę potem, ranną partnerkę znajduje Booth. W szpitalu antropolog traci przytomność. Wydaje się jej, że rozmawia z matką (Brooke Langton). Gdy odzyskuje świadomość okazuje się, że w jej ciele nie ma kuli. Nie ma też ranny wylotowej. Tymczasem w instytucie znalezione zostają zwłoki nocnego strażnika. Przyjaciele doktor Brennan oraz FBI zastanawiają się, czy obie sprawy miały ze sobą związek. Serce Temperance przestaje bić.

Czas trwania: 53min. / USA / 2013 / serial kryminalny
Reklama
11:40 Kości 8, odc. 16 - Przyjaciel w potrzebie Logo FOX

Opis (streszczenie): Pewien bezdomny zjawia się w lombardzie, by sprzedać wyłowioną z rzeki walizkę. Okazuje się, że w środku są ludzkie zwłoki. Finn Abernathy stwierdza, że zmarły to niespełna piętnastoletni chłopak. Niebawem oka-zuje się, że dzieciak miał ma imię Manny, a jego zaginięcie zgłoszono dwa tygodnie wcześniej. Sweets i Booth odwiedzają matkę chłopaka. Ona, jej przyjaciółka Delores i nastoletnia Kat są wstrząśnięte informacją o śmierci chłopaka. Z rozmowy z nimi wynika, że Manny'ego po raz ostatni widziano przed imprezą, na której była również Kat. Świadkowie twierdzą, że ich sąsiad był dobrze wychowanym, pilnie uczącym się młodym człowiekiem. Tymczasem badania toksykologiczne dowodzą, że przed śmiercią zażył narkotyk. Wkrótce Seeley dowiaduje się, że nastolatek dorabiał, naprawiając telefony i komputery. Zaczyna podejrzewać, że handlował również innym towarem. Sytuacja sprawia, że pracownicy Jeffersonian Institute zaczynają zastanawiać się nad tym, co w sekrecie przed nimi robią ich dzieci. Szczególne powody do niepokoju ma Cam. W tym czasie Sweets poznaje sekret śmierci Manny'ego. Zastanawia się, czy może zdradzić powierzoną mu tajemnicę.

Czas trwania: 52min. / USA / 2013 / serial kryminalny
Program TV na 18 sierpnia 2020 (Wtorek)
02:25 Kości 8, odc. 15 - Strzał w ciemności Logo FOX
03:20 Kości 8, odc. 16 - Przyjaciel w potrzebie Logo FOX
10:45 Kości 8, odc. 17 - Fakt w fikcji Logo FOX

Opis (streszczenie): Rolnik kierujący ciągnikiem wydobywa spod ziemi bezgłowe zwłoki. Znalezione w nich larwy owadów świadczą o tym, że ciało zakopano na polu pięć dni wcześniej. Nowy stażysta instytutu, dr Oliver Wells odnajduje głowę ofiary. Okazuje się nią młody Benji Garcia. Od brata zamordowanego Booth i Sweets dowiadują się, że chłopak miał zabytkowe auto, o którym marzyło wielu okolicznych mieszkańców. Pierwszą podejrzaną staje się dziewczyna Garcii, ale ma alibi. Tymczasem Angela przeglądając komputer chłopaka, dochodzi do wniosku, że był bardzo inteligentny i interesował się fizyką, a zwłaszcza zagięciami czasoprzestrzeni. Kontaktował się nawet z profesorem Hunterem w sprawie pewnego odkrycia. Seeley ustala, że panowie spotkali się w noc śmierci Benji'ego. Tymczasem Brennan, badając kości ofiary, stwierdza, że Garcia, mógł zginąć w wyniku porażenia prądem. Wells i Hodgins szybko obalają jej hipotezę. Niebawem Booth i Brennan, którzy w terenie szukają kolejnych dowodów, odnajdują drugie ciało. Autopsja wykazuje, że drugim zamordowanym jest dwadzieścia lat starszy Benji. Oliver jest zdania, że mężczyzna podróżował w czasie. Jego koledzy skłaniają się raczej do tezy, że obaj zamordowani byli bliskimi krewnymi.

Czas trwania: 52min. / USA / 2013 / serial kryminalny
11:40 Kości 8, odc. 18 - Ocaleniec w mydle Logo FOX

Opis (streszczenie): Randkę Saroyan i Vaziriego przerywa wezwanie z instytutu. Do laboratorium przywieziono beczkę z ze zwłokami, zanurzonymi w płynnym mydle. Nadawcą przesyłki jest firma utylizująca odpady. Wstępne oględziny szczątków wskazują, że zamordowany był około dwudziestoletnim Afrykańczykiem. Wkrótce udaje się ustalić, że nazywał się Symchay Conteh i pochodził z Sierra Leone, skąd w wieku 14-lat uciekł do USA. Nie miał bliskich. W Stanach Zjednoczonych, mimo przyznanego mu obywatelstwa, często zmieniał miejsce pobytu, jakby przed kimś uciekał. Niebawem okazuje się, że jakiś czas temu anonimowa osoba zgłosiła policji jego zaginięcie. W gronie podejrzanych znajduje się prawnik z ośrodka dla imigrantów i jedyny przyjaciel Symchaya. Gdy FBI prowadzi śledztwo, Arastoo przygląda się urazom szkieletu Conteha. Żaden z nich nie spowodował śmierci. Wszystkie powstały w dzieciństwie, kiedy chłopiec walczył jako żołnierz. Booth i Brennan odkrywają że uciekinier pracował jako kucharz na wystawie zdjęć przedstawiających wojnę w Sierra Leone. Autorka zdjęć zeznaje, że jedno z nich wstrząsnęło Afrykańczykiem. Do biura Bootha zgłasza się przedstawiciel Departamentu Stanu Alex Radziwiłł, który chce pomóc w śledztwie. Tymczasem w laboratorium narasta konflikt między Hodginsem a Vazirim, zaangażowanym w tę sprawę emocjonalnie.

Czas trwania: 52min. / USA / 2013 / serial kryminalny
Program TV na 19 sierpnia 2020 (Środa)
01:00 Kości, odc. 11/15 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Antropolog dr Temperance Brennan wraz ze swoim zespołem pomaga FBI przy trudnych śledztwach. Używa swoich zdolności do odczytywania wskazówek pozostawionych na kościach ofiar. Booth i bones badają sprawę śmierci sportowca, którego ciało znaleziono na trybunach w Atlantic State University.

/ USA / serial
04:15 Kości 8, odc. 18 - Ocaleniec w mydle Logo FOX
10:45 Kości 8, odc. 19 - Fatum w mroku Logo FOX

Opis (streszczenie): W ufortyfikowanym bunkrze z amunicją i profesjonalnymi zabezpieczeniami znaleziono zwęglone zwłoki kobiety. Prześwietlenie klatki piersiowej pomaga w ustaleniu tożsamości ofiary - Deanny Barbieri, byłej sierżant piechoty morskiej. Agent Booth i doktor Sweets dowiadują się od przyjaciółki zamordowanej, że oczekiwała ona apokalipsy i od miesięcy żyła w ukryciu. Brennan i jej stażystka Daisy Wick odkrywają ponadto, że Deanna była poważnie chora. Ktoś, kto ją wcześniej zaraził, mógł również ją zabić. Tymczasem Booth i Bones zastanawiają się, jak zmusić Sweetsa do wyprowadzki z ich mieszkania. Dowiadują się, że przyjaciel otrzymał ostatnio trzy propozycje z agencji nieruchomości i je zignorował.

Czas trwania: 53min. / USA / 2013 / serial kryminalny
11:40 Kości 8, odc. 20 - Krew z kamieni Logo FOX

Opis (streszczenie): W samochodzie, na odludziu znalezione zostają ludzkie zwłoki. Wystawione na skrajne temperatury uległy rozkładowi i zniekształceniom, które utrudniają identyfikację. W Jeffersonian Institute pojawia się Andrew Jursic. Mężczyzna realizuje dokument, który pozwoli waszyngtońskiemu centrum badawczemu uzyskać dodatkowe fundusze. Brennan z trudem akceptuje obecność filmowca. W dodatku nie rozumie, dlaczego budzi on zainteresowanie prokurator Caroline Julian. Tymczasem wstępne oględziny znalezionych szczątków, każą podejrzewać, że ofiara została zastrzelona. Wkrótce laboranci znajdują w ciele trzy woreczki z diamentami. Wkrótce okazuje się, że zabity to były więzień, Quentin Coles, który od niedawna pracował jako stróż w hurtowni brylantów Oscara Schultza. Seeley i Temperance odwiedzają jubilera. Ten odsyła ich do szefa waszyngtońskiej policji, Joe Dinco. Stróż prawa wyjaśnia im, że Quentine Coles był policyjnym tajniakiem. Bones i jej współpracownicy nie dają za wygraną. Wracają na miejsce, w którym znaleziono zwłoki. Zamiast spodziewanych dowodów, znajdują nogę młodej kobiety.

Czas trwania: 53min. / USA / 2013 / serial kryminalny
Program TV na 20 sierpnia 2020 (Czwartek)
01:20 Kości, odc. 12/15 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Antropolog dr Temperance Brennan wraz ze swoim zespołem pomaga FBI przy trudnych śledztwach. Używa swoich zdolności do odczytywania wskazówek pozostawionych na kościach ofiar. Brennan i Booth badają zwłoki młodej kobiety znalezione w samochodzie. Bones musi zaopiekować się dzieckiem, które cudem przeżyło wypadek.

/ USA / serial
02:30 Kości 8, odc. 19 - Fatum w mroku Logo FOX
03:20 Kości 8, odc. 20 - Krew z kamieni Logo FOX
10:45 Kości 8, odc. 21 - Dziewczę w grzybach Logo FOX

Opis (streszczenie): W najbiedniejszej dzielnicy Waszyngtonu, w piwnicy opuszczonego budynku para poszukiwaczy skarbów zauważa ludzką czaszkę. Wezwani na miejsce specjaliści odkrywają ludzkie ciało, które pochowano twarzą do dołu w kopcu ziemi porośniętym grzybami. Ubrania ofiary wskazują na to, że była bogata. W tym czasie Temperance zachwyca się rysunkami Christine. Uważa, że córka ma talent i jest wyjątkowym dzieckiem. Jej opinii nie zmienia informacja o tym, że mała pogryzła koleżankę z przedszkola. Seeley stara się uniknąć rozmów o kłopotach, jakie sprawia ich dziecko. Poświęca się pracy. Zespół z Jeffersonian Institute ustala wkrótce, że zamordowana z piwnicy to Rebecca Pearce - producentka kontrowersyjnego serialu paradokumentalnego "Sędzia Trudy". To właśnie gwiazda show, prawniczka Trudy i jej zespół, do którego należy również partner zamordowanej, stają się pierwszymi podejrzanymi. W toku śledztwa wychodzi na jaw, że Rebbeca Pearce, chcąc zapewnić sukces swojej produkcji, igrała z ludzkimi losami i emocjami. Z tego powodu miała wielu wrogów. Tymczasem Hodgins przypadkowo naraża się Finnowi Abernathy'emu. Aby go udobruchać, musi odkryć recepturę pewnego sosu.

Czas trwania: 52min. / USA / 2013 / serial kryminalny
11:40 Kości 8, odc. 22 - Impreza w spodniach Logo FOX

Opis (streszczenie): Koparka pracująca przy rozbiórce jednego z waszyngtońskich budynków, wydobywa spod ziemi zwłoki, które wkrótce zostają zniszczone przez spanikowanych ludzi. Przez ich zachowanie czaszka nie pozwala laborantom na zidentyfikowanie tożsamości denata. Mimo to specjaliści z Instytutu Jeffersona odkrywają, że ofiara to znany makler giełdowy, Jack Spindler, przebrany w strój strażacki, jakiego używają zawodowi striptizerzy. Tymczasem w biurze zaangażowanego w śledztwo Bootha zjawia się jego matka, Marianne (Joanna Cassidy). Kobieta nie kontaktowała się z nim przez 24 lata. Opuściła go, gdy był chłopcem. Teraz postanawia odbudować zniszczone rodzinne więzy. Seeley nie wie, jak na obecność jego matki w ich domu zareaguje Temperance. W dochodzeniu w sprawie śmierci Spindlera pojawiają się nowe tropy. Okazuje się, że świetnie zarabiający i przystojny mężczyzna miał wielu znajomych, którzy mogli życzyć mu śmierci. Pierwszymi podejrzanymi są wielokrotnie zdradzana dziewczyna Jacka, jego szef i zazdrosny o sukcesy kolega z pracy.

Czas trwania: 52min. / USA / 2013 / serial kryminalny
Program TV na 21 sierpnia 2020 (Piątek)
00:10 Kości, odc. 13/15 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Antropolog dr Temperance Brennan wraz ze swoim zespołem pomaga FBI przy trudnych śledztwach. Używa swoich zdolności do odczytywania wskazówek pozostawionych na kościach ofiar. Trwa proces ojca Brennan za próbę zabójstwa zastępcy dyrektora FBI Roberta Kirby'ego. Brennan desperacko chce udowodnić jego niewinność.

/ USA / serial
03:00 Kości 8, odc. 21 - Dziewczę w grzybach Logo FOX
03:55 Kości 8, odc. 22 - Impreza w spodniach Logo FOX
10:45 Kości 8, odc. 23 - Patos w patogenach Logo FOX

Opis (streszczenie): Do instytutu trafiają szczątki kobiety znalezione w zakładzie utylizacji odpadów. Zwłoki ulegają tak szybkiemu rozkładowi, że stanowią zagrożenie dla naukowców. W laboratorium ogłoszony zostaje alarm. Do zespołu, jako wsparcie, dołącza doktor Ivan Jacobs z Amerykańskiej Agencji Epidemiologicznej. W końcu Angela i Temperance ustalają, że zabita to Mia Garrett, niezależna dziennikarka, która tropiła afery medyczne. Narzeczony kobiety, twierdzi, że jego ukochana wpadła na trop jakiejś dużej sprawy. Niestety pisząc, szyfrowała swoje notatki. Wreszcie wychodzi na jaw, że kontaktowała się ze specjalistką w dziedzinie śmiertelnych chorób, dr Burke. Być może jedną z nich została zakażona. W pewnej chwili Vaziri przeprowadzając autopsję, rani się w rękę. Jest przerażony, ale chce umożliwić kolegom obserwację infekcji na żywym organizmie. Ku rozpaczy Cam, choroba rozwija się w niewiarygodnym tempie.

Czas trwania: 52min. / USA / 2013 / serial kryminalny
11:40 Kości 8, odc. 24 - Tajemnica w oblężeniu Logo FOX

Opis (streszczenie): Strażnicy parku narodowego, przy zamkniętym od dwóch miesięcy szlaku, znajdują zwłoki mężczyzny. Został zastrzelony i specjalnie porzucony w tym miejscu. Podczas autopsji laboranci znajdują na ciele denata stare blizny po kulach. Analiza DNA wykazuje, że zabity to emerytowany agent FBI Alan Friedlander, były partner Bootha. Dr Sweets uświadamia sobie, że zna sposób, w jaki dokonano zbrodni. Zaczyna podejrzewać, że do Waszyngtonu powrócił Christopher Pelant. Psychopata mógłby żyć w ukryciu dzięki pieniądzom skradzionym Hodginsowi, ale najwyraźniej spokój go zmęczył. Tymczasem Seeley zostaje wezwany na miejsce kolejnej zbrodni. Druga z ofiar to również pracownik FBI. Came i Temperance zauważają, że obaj zamordowani mają na kościach takie same urazy. Okazuje się, że w przeszłości razem z Boothem brali udział w tej samej akcji. Biuru zależało jednak na wyciszeniu sprawy. Brennan zaczyna bać się o partnera. Przestraszona, postanawia jak najszybciej wyjść za niego za mąż. Seeley jest zachwycony, słysząc, że Bones chce spędzić z nim resztę życia.

Czas trwania: 53min. / USA / 2013 / serial kryminalny
Program TV na 22 sierpnia 2020 (Sobota)
00:45 Kości, odc. 14/15 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Antropolog dr Temperance Brennan wraz ze swoim zespołem pomaga FBI przy trudnych śledztwach. Używa swoich zdolności do odczytywania wskazówek pozostawionych na kościach ofiar. Brennan i Booth analizują sprawę morderstwa instruktora fitness, którego zwłoki znaleziono na polu.

/ USA / serial
02:40 Kości 8, odc. 23 - Patos w patogenach Logo FOX
03:35 Kości 8, odc. 24 - Tajemnica w oblężeniu Logo FOX
Program TV na 26 sierpnia 2020 (Środa)
00:30 Kości, odc. 15 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Antropolog dr Temperance Brennan wraz ze swoim zespołem pomaga FBI przy trudnych śledztwach. Używa swoich zdolności do odczytywania wskazówek pozostawionych na kościach ofiar. Dr Brennan otrzymuje żuchwę kolejnej ofiary Gormogona. Zack Addy zostaje poważnie ranny podczas eksplozji. Rodzi się podejrzenie, że Gormogon mógł pracować w Jeffersonian, lub ktoś z Instytutu mógł mu pomagać. Zespół rozpoczyna dochodzenie, aby dowiedzieć się, kto z nich współpracuje z Gormogonem. To, co znajdą, zmieni ich życie na zawsze.

/ USA / serial
Program TV na 27 sierpnia 2020 (Czwartek)
01:30 Kości, odc. 1/26 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Booth i Bones prowadzą dochodzenie w sprawie morderstwa córki amerykańskiego biznesmena. Tymczasem mąż Angeli zjawia się w Jeffersonian.

/ USA / serial
Program TV na 28 sierpnia 2020 (Piątek)
00:10 Kości, odc. 2/26 Logo TVN 7
USA / serial
Program TV na 29 sierpnia 2020 (Sobota)
00:25 Kości, odc. 3/26 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Booth i Bones badają zwłoki znalezione w oficynie. Ofiarą jest Bill O'Rourke, gwiazda programu telewizyjnego o zdradach małżeńskich.

/ USA / serial
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Kości. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Kości w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Kości.

Poprzednie emisje Kości w telewizji

Emisja Kości miała miejsce:

2020-08-04 11:40 Kości 7, odc. 11 - Rodzina w sporze Logo FOX
2020-08-04 10:45 Kości 7, odc. 10 - Wojownik w słabeuszu Logo FOX

Opis (streszczenie): Zamordowano Tony'ego Cole'a, sprzedawcę wysokiej jakości narzędzi metalowych. Zginął od ciosu nożem o nietypowym kształcie. Podobne przedmioty ma w swojej ofercie główny konkurent Tony'ego w branży, Karl Singler. Niestety, śledczym brakuje dowodów jego winy. Tymczasem wychodzi na jaw, że Cole miał kompleksy z powodu swojego niskiego wzrostu. Stając w obronie syna, został upokorzony. Potem postanowił zrobić coś, by inni przestali go wyśmiewać. Prawdopodobnie z tego powodu zginął. Tymczasem z Anglii wraca Parker, syn Seeleya. Booth i Brennan starają się, by chłopiec dobrze czuł się w nowej rodzinie. Ich uwagę zwraca jednak jego dziwne zachowanie.

Czas trwania: 50min. / USA / 2012 / serial kryminalny
2020-08-04 03:05 Kości 7, odc. 9 - Zaprzeczenie w potwierdzeniu Logo FOX

Opis (streszczenie): Na wysypisku śmieci zostają znalezione zabarwione na niebiesko zwłoki. Zespół instytutu ustala, że zabójca oblał ofiarę łatwopalnymi chemikaliami. Dzięki komputerowej rekonstrukcji twarzy wykonanej przez Angelę udaje się ustalić tożsamość zabitego - to Santiago, lokalny donżuan i stylista fryzur. Główną podejrzaną o zabójstwo jest jedna z jego klientek i kochanek. Booth bierze też pod uwagę sytuację, w której Santiaga zabił inny stylista, zazdrosny o jego sukcesy. Zwrot w śledztwie następuje, gdy okazuje się, że denat był uzależniony od narkotyków. Tymczasem Brennan ma problem z zaakceptowaniem własnego ciała po porodzie. Czuje się nieatrakcyjna. Sweets podpowiada Boothowi, co powinien zrobić, by Brennan znów odzyskała pewność siebie.

Czas trwania: 55min. / USA / 2012 / serial kryminalny
2020-08-03 11:35 Kości 7, odc. 9 - Zaprzeczenie w potwierdzeniu Logo FOX
Czas trwania: 50min. / USA / 2012 / serial kryminalny
2020-08-03 10:45 Kości 7, odc. 8 - Wybój na drodze Logo FOX

Opis (streszczenie): Brennan wraca do pracy po urodzeniu córeczki. Tymczasem na autostradzie znaleziono zwłoki kobiety. Najprawdopodobniej została śmiertelnie potrącona przez wielką ciężarówkę. Uwagę śledczych zwraca fakt, że zwłokom brakuje głowy. Zagubiona część ciała zostaje wkrótce odnaleziona niedaleko supermarketu. Na interesujący trop naprowadza śledczych mąż denatki. Okazuje się, że kobieta była łowczynią promocji. Zbierała kupony i polowała na atrakcje w sklepach, by kupować jak najtaniej. Booth, Brennan i pomagająca zespołowi instytutu w śledztwie agentka Genny Shaw, podejrzewają, że kobieta mogła zginąć przez swoje oryginalne hobby.

Czas trwania: 50min. / USA / 2012 / serial kryminalny

Kości gdzie obejrzeć?

Kości można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: FOX, TVN 7

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Lata produkcji

Lista zawiera lata, w których powstawała audycja:

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry