Reklama

Królowe życia godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Królowe życia

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Królowe życia będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2019-04-21

20:55 Królowe życia, sez. 6, odc. 2/12 Logo TTV
Opis (streszczenie): Królowe życie wracają, jak zwykle w wielkim stylu. Widzowie znowu z zapartym tchem będą mogli śledzić swoich ulubionych bohaterów. Rafał i Gabriel będą spełniać swój warszawski sen i z uporem będą wspinać się po drabinie sukcesu. Nie zabraknie zabawnych zwrotów akcji, które być może na zawsze odmienią ich królewskie życie. Dagmara będzie wytrwale szukać swojej życiowej drogi. Jak zwykle obierze własne ścieżki, ale towarzyszyć jej będą niezmiennie Jacek i Edzia. Iza będzie rządzić swoim królestwem twardą ręką. Dorastająca córka to niełatwe wyzwanie, z którym Iza i Patryk będą musieli się zmierzyć. Ich firma wciąż się rozwija, ale głowy mają pełne pomysłów na nowe projekty. W tym sezonie pojawią się nowe bohaterki. Każda z nich ma własny sposób na królewskie życie, ale łączy je chęć szokowania. Kontrowersyjne, pewne siebie i z wielkim apetytem na życie. Drugi odcinek szóstego sezonu programu rozrywkowego "Królowe życia". A w nim Dagmara postanowiła co nieco poprawić w wyglądzie swojej twarzy, więc umawia się na wizytę we wrocławskim gabinecie medycyny estetycznej. Razem z Jackiem uznali, że warto spędzić trochę czasu w stolicy Dolnego Śląska. Dagmara zabrała Jacka do kawiarni, w której było mnóstwo kotów ze schroniska. Okazało się, że Jacek dostał uczulenia i szybko potrzebuje czegoś, co pomoże mu poczuć się lepiej. Rafał i Gabriel są po kilku godzinach podróży z Głogowa do Warszawy. Zmęczeni i wyczerpani marzą tylko o położeniu się do łóżka. Na miejscu okazuje się, że nie mogą się dostać do swojego mieszkania, bo jest problem z zamkiem. Muszą wezwać ślusarza. Królowa dopiero wróciła z Turcji, gdzie przeszła szereg operacji plastycznych. Kiedy Kasia przebywała za granicą, w opiece nad córką pomagała jej mama. Opowiada mamie o przeżyciach w szpitalu i różnicach w leczeniu w kraju a w Istambule. Kasia należy do kobiet, które nie boją się podjąć spontanicznych decyzji, zarówno w kwestii życiowych wyborów, jak i w sprawie diametralnych zmian w swoim wizerunku.
/ Polska / serial
21:40 Królowe życia, sez. 6, odc. 3/12 Logo TTV
Opis (streszczenie): Królowe życie wracają, jak zwykle w wielkim stylu. Widzowie znowu z zapartym tchem będą mogli śledzić swoich ulubionych bohaterów. Rafał i Gabriel będą spełniać swój warszawski sen i z uporem będą wspinać się po drabinie sukcesu. Nie zabraknie zabawnych zwrotów akcji, które być może na zawsze odmienią ich królewskie życie. Dagmara będzie wytrwale szukać swojej życiowej drogi. Jak zwykle obierze własne ścieżki, ale towarzyszyć jej będą niezmiennie Jacek i Edzia. Iza będzie rządzić swoim królestwem twardą ręką. Dorastająca córka to niełatwe wyzwanie, z którym Iza i Patryk będą musieli się zmierzyć. Ich firma wciąż się rozwija, ale głowy mają pełne pomysłów na nowe projekty. W tym sezonie pojawią się nowe bohaterki. Każda z nich ma własny sposób na królewskie życie, ale łączy je chęć szokowania. Kontrowersyjne, pewne siebie i z wielkim apetytem na życie. Dzień kobiet jak co roku wypada ósmego marca. Jak ten wyjątkowy dzień spędzili nasi bohaterowie? Dagmara i Edzia wybrały się na zakupy. W związku z dniem kobiet miał to być czas tylko dla nich, kiedy nagle na horyzoncie pojawił się Jacek. Poprosił Królową o udostępnienie mieszkania w celu przygotowania sobie posiłku. Kego kuchenka się popsuła o on od trzech dni jest na diecie jogurtowej. Ma ochotę zjeść coś ciepłego ale miękkiego bo przy tym wszystkim boli go ząb. Iza i Patryk mają bardzo intensywny czas w pracy. Niedawno zdecydowali się na zatrudnienie opiekunki dla Elizy. Do tej pory wydawało się, że dobrze sobie radzi. Okazuje się że córka dostaje oceny, które później trzeba poprawiać. Po dyskusji z Patrykiem postanawiają, że najlepiej będzie sprawdzić jak opiekunka zajmuje się córką. W tym celu jadą do sklepu po zakup kamerki. Dzień Kobiet dla Rafała i Gabriela jest czymś w rodzaju drugiego dnia matki. Ósmego marca jak co roku wybierają najpiękniejszy bukiet dla mamy Gabriela. Tym razem postanowił przygotować coś specjalnego, coś od serca.
/ Polska / serial
Reklama

2019-04-22

20:55 Królowe życia, sez. 6, odc. 5/12 Logo TTV
Opis (streszczenie): Królowe życie wracają, jak zwykle w wielkim stylu. Widzowie znowu z zapartym tchem będą mogli śledzić swoich ulubionych bohaterów. Rafał i Gabriel będą spełniać swój warszawski sen i z uporem będą wspinać się po drabinie sukcesu. Nie zabraknie zabawnych zwrotów akcji, które być może na zawsze odmienią ich królewskie życie. Dagmara będzie wytrwale szukać swojej życiowej drogi. Jak zwykle obierze własne ścieżki, ale towarzyszyć jej będą niezmiennie Jacek i Edzia. Iza będzie rządzić swoim królestwem twardą ręką. Dorastająca córka to niełatwe wyzwanie, z którym Iza i Patryk będą musieli się zmierzyć. Ich firma wciąż się rozwija, ale głowy mają pełne pomysłów na nowe projekty. W tym sezonie pojawią się nowe bohaterki. Każda z nich ma własny sposób na królewskie życie, ale łączy je chęć szokowania. Kontrowersyjne, pewne siebie i z wielkim apetytem na życie. Nowo otwarty butik jest dla Dagmary oczkiem w głowie. Królowa wkłada mnóstwo serca i energii w rozwijanie swojego biznesu. Tak się złożyło, że musi wyjechać na kilka dni, a dziewczyna, którą niedawno zatrudniła, rozchorowała się. Dagmara uznała, że podczas jej nieobecności, Edzia wszystkim się zajmie. Ale Edzia... ma najwyraźniej inne plany, bo jej serce ostatnio mocniej zabiło, przez co jej przyjaźń z Dagmarą zawiśnie na włosku. Nowa bohaterka, Kasia zawsze na pierwszym miejscu stawia mamę i córkę. Stara się spełniać ich najbardziej absurdalne zachcianki i często musi zrezygnować z własnych planów. Jako kobieta – petarda zawsze stara się sprostać zadaniu, nawet jeśli wydaje się to niemożliwe. Rafał i Gabriel też nie mieli ostatnio łatwego zadania. Opieka nad papużkami sąsiadki okazała się wielkim wyzwaniem. Mimo że jako kolorowe ptaki, powinni doskonale zrozumieć potrzeby innych kolorowych ptaków, nie było łatwo. Czy ostatecznie im się udało? Przekonacie się, oglądając piąty odcinek „Królowych życia”.
/ Polska / serial
21:40 Królowe życia, sez. 6, odc. 8/12 Logo TTV
Opis (streszczenie): Królowe życie wracają, jak zwykle w wielkim stylu. Widzowie znowu z zapartym tchem będą mogli śledzić swoich ulubionych bohaterów. Rafał i Gabriel będą spełniać swój warszawski sen i z uporem będą wspinać się po drabinie sukcesu. Nie zabraknie zabawnych zwrotów akcji, które być może na zawsze odmienią ich królewskie życie. Dagmara będzie wytrwale szukać swojej życiowej drogi. Jak zwykle obierze własne ścieżki, ale towarzyszyć jej będą niezmiennie Jacek i Edzia. Iza będzie rządzić swoim królestwem twardą ręką. Dorastająca córka to niełatwe wyzwanie, z którym Iza i Patryk będą musieli się zmierzyć. Ich firma wciąż się rozwija, ale głowy mają pełne pomysłów na nowe projekty. W tym sezonie pojawią się nowe bohaterki. Każda z nich ma własny sposób na królewskie życie, ale łączy je chęć szokowania. Kontrowersyjne, pewne siebie i z wielkim apetytem na życie.
/ Polska / serial

2019-04-23

02:00 Królowe życia, sez. 6, odc. 3/12 Logo TTV
Polska / serial
02:40 Królowe życia, sez. 6, odc. 8/12 Logo TTV
Polska / serial
05:55 Królowe życia, sez. 4, odc. 9/12 Logo TTV
Opis (streszczenie): „Królowe życia” wracają! Piękne i przystojni i jaśnie panujące i panujący wracają z impetem. Z rozmachem i nowymi pomysłami na siebie i świat. Wyróżniają się z tłumu i nie dbają o konwenanse. Lubią życie, pieniądze i smak sukcesu. Po ostatnich przejściach Dagmara odczuwa potrzebę zmiany duchowej. Postanawia wyruszyć pieszo na pielgrzymkę do Santiago de Compostela w Hiszpanii. Jej partner życiowy Jacek chce jej towarzyszyć. Jak się do tego przygotowują? Gabriel i Rafał z Głogowa realizują marzenie o otwarciu swojego Atelie w stolicy. Na tą okoliczność zapraszają swojego przyjaciela Oswalda Musielskiego, który proponuje wykonać utwór na otwarcie. Podczas ostatnich przygotowań dochodzi do stłuczenia 30 kieliszków do szampana. Czy to znak na szczęście? Królowa Życia Agnieszka uczy życia i bycia niezależną swoją córkę. W tym celu pomaga otworzyć jej gabinet kosmetyczny.
/ Polska / serial

2019-04-25

22:30 Królowe życia, sez. 6, odc. 9/12 Logo TTV
Polska / serial

2019-04-26

23:00 Królowe życia, sez. 6, odc. 9/12 Logo TTV
Polska / serial
23:40 Królowe życia, sez. 4, odc. 1/12 Logo TTV
Opis (streszczenie): „Królowe życia” wracają! Piękne i przystojni i jaśnie panujące i panujący wracają z impetem. Z rozmachem i nowymi pomysłami na siebie i świat. Wyróżniają się z tłumu i nie dbają o konwenanse. Lubią życie, pieniądze i smak sukcesu. Przed widzami wiele zmian w życiu ich ulubionych bohaterów. Rodzinie Dagmary przybędą nowi członkowie. Rafał i Gabriel po romantycznych wakacjach tylko we dwoje, postanowią pójść krok dalej w swojej relacji. Rafał zaskoczy Gabriela, a ich związek nabierze tempa i jeszcze ostrzejszych barw. W nowym sezonie do grona panujących dołączą dwie nowe „monarchinie”- każda wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Iza, bizneswoman z Poznania, która swoje udane życie zawodowe bez problemu łączy z życiem rodzinnym. Jej firma odzieżowa stale się rozwija i odnosi sukcesy na rynku. Oprócz tego ma cudowną córeczkę i narzeczonego, który świata poza nią nie widzi. Z Niemiec do ojczyzny przyjedzie szukać miejsca na „emeryturę” Aga. Mieszka w Monachium, gdzie prowadzi salon kosmetyczny, ale jej polska dusza tęskni za krajem. Czy wróci do swoich korzeni i odnajdzie pełne szczęście? Przekonamy się już wiosną w TTV. W pierwszym odcinku „Królowych życia” na Dagmarę spadnie poczwórne szczęście. Jej suczka Sisi się oszczeniła, a Dagmara będzie musiała podołać obowiązkom wynikającym z powiększenia rodziny. To będzie dla niej pracowity czas, a przy okazji dowiemy się jak wygląda twarz zazdrosnego Jacka. U Rafała i Gabriela sielankę przerwą … niespodzianki. Gabriel swoją propozycją doprowadzi Gabriela do łez wzruszenia. Poznamy też nową Królową Życia – Agnieszkę, która chociaż na co dzień mieszka w Monachium, tęskni za Polską. Jest matką i bizneswoman. Jest kobietą nowoczesną, która marzy o spokojnym życiu na ojczystej wsi. Podczas wizyty w kraju rozpocznie poszukiwania tego wyjątkowego miejsca.
/ Polska / serial
Reklama

2019-04-28

00:25 Królowe życia, sez. 6, odc. 9/12 Logo TTV
Polska / serial
12:05 Królowe życia, sez. 6, odc. 9/12 Logo TTV
Polska / serial

2019-04-30

00:45 Królowe życia, sez. 6, odc. 9/12 Logo TTV
Polska / serial
20:05 Królowe życia, sez. 6, odc. 4/12 Logo TTV
Opis (streszczenie): Królowe życie wracają, jak zwykle w wielkim stylu. Widzowie znowu z zapartym tchem będą mogli śledzić swoich ulubionych bohaterów. Rafał i Gabriel będą spełniać swój warszawski sen i z uporem będą wspinać się po drabinie sukcesu. Nie zabraknie zabawnych zwrotów akcji, które być może na zawsze odmienią ich królewskie życie. Dagmara będzie wytrwale szukać swojej życiowej drogi. Jak zwykle obierze własne ścieżki, ale towarzyszyć jej będą niezmiennie Jacek i Edzia. Iza będzie rządzić swoim królestwem twardą ręką. Dorastająca córka to niełatwe wyzwanie, z którym Iza i Patryk będą musieli się zmierzyć. Ich firma wciąż się rozwija, ale głowy mają pełne pomysłów na nowe projekty. W tym sezonie pojawią się nowe bohaterki. Każda z nich ma własny sposób na królewskie życie, ale łączy je chęć szokowania. Kontrowersyjne, pewne siebie i z wielkim apetytem na życie. Rafał i Gabriel zawsze mogą liczyć na pomoc swojej sąsiadki Sabiny. Tym razem to ona poprosiła ich o przysługę. Mieli zaopiekować się jej dwiema papużkami, podczas jej nieobecności. Niby nic wielkiego, ale Rafał i Gabriel przeżyli prawdziwe chwile grozy. Dagmara i Edzia postanowiły zorganizować dla Jacka imprezę z okazji jego rocznej abstynencji. Chciały, żeby przyjęcie wypadło idealnie, jednak sprawa nieco się skomplikowała. Wicio i Jacek znaleźli własny sposób na uczczenie tej pięknej rocznicy. Monika jest niezwykle zapracowaną Królową, ale zawsze znajduje czas na pokazanie córkom, czym jest dobro. Zawsze chętnie pomaga potrzebującym i dba, aby jej córki też wyznawały takie wartości.
/ Polska / serial
20:50 Królowe życia, sez. 6, odc. 6/12 Logo TTV
Opis (streszczenie): Królowe życie wracają, jak zwykle w wielkim stylu. Widzowie znowu z zapartym tchem będą mogli śledzić swoich ulubionych bohaterów. Rafał i Gabriel będą spełniać swój warszawski sen i z uporem będą wspinać się po drabinie sukcesu. Nie zabraknie zabawnych zwrotów akcji, które być może na zawsze odmienią ich królewskie życie. Dagmara będzie wytrwale szukać swojej życiowej drogi. Jak zwykle obierze własne ścieżki, ale towarzyszyć jej będą niezmiennie Jacek i Edzia. Iza będzie rządzić swoim królestwem twardą ręką. Dorastająca córka to niełatwe wyzwanie, z którym Iza i Patryk będą musieli się zmierzyć. Ich firma wciąż się rozwija, ale głowy mają pełne pomysłów na nowe projekty. W tym sezonie pojawią się nowe bohaterki. Każda z nich ma własny sposób na królewskie życie, ale łączy je chęć szokowania. Kontrowersyjne, pewne siebie i z wielkim apetytem na życie. Emocje po kłótni Edzi, Dagmary i Jacka wciąż są gorące. Ich temperamenty sprawiają, że w tej przyjaźni nigdy nie wieje nudą, ale źle się dzieje, kiedy trzy wulkany wybuchają jednocześnie. Dagmara będzie chciała dać nauczkę swoim przyjaciołom. Oby tylko ta nauczka nie okazała się zbyt brutalna... W życiu Rafała i Gabriela też nie zabraknie emocji. Jeden z nich obudzi się w wyjątkowo złej formie, a drugi będzie próbował mu pomóc. Będzie dużo śmiechu, często przez łzy! Iza i Patryk mają ostatnio w pracy gorący okres. Śpiesząc się na spotkanie, zauważą na ulicy coś niepokojącego i od razu ruszą z pomocą. Zrobi się niebezpiecznie, a emocje sięgną zenitu. Iza potrafi zachować zimną krew, ale czy tym razem jej się uda? Odpowiedź poznacie, oglądając szósty odcinek „Królowych życia”.
/ Polska / serial

2019-05-02

14:55 Królowe życia, sez. 6, odc. 7/12 Logo TTV
Opis (streszczenie): Królowe życie wracają, jak zwykle w wielkim stylu. Widzowie znowu z zapartym tchem będą mogli śledzić swoich ulubionych bohaterów. Rafał i Gabriel będą spełniać swój warszawski sen i z uporem będą wspinać się po drabinie sukcesu. Nie zabraknie zabawnych zwrotów akcji, które być może na zawsze odmienią ich królewskie życie. Dagmara będzie wytrwale szukać swojej życiowej drogi. Jak zwykle obierze własne ścieżki, ale towarzyszyć jej będą niezmiennie Jacek i Edzia. Iza będzie rządzić swoim królestwem twardą ręką. Dorastająca córka to niełatwe wyzwanie, z którym Iza i Patryk będą musieli się zmierzyć. Ich firma wciąż się rozwija, ale głowy mają pełne pomysłów na nowe projekty. W tym sezonie pojawią się nowe bohaterki. Każda z nich ma własny sposób na królewskie życie, ale łączy je chęć szokowania. Kontrowersyjne, pewne siebie i z wielkim apetytem na życie. Z okazji karnawału, Dagmara przygotowała dla Edzi i Jacka coś specjalnego. Zaprosiła ich na bal przebierańców. Jak to zwykle bywa w ich przypadku, po drodze pojawi się wiele problemów i niespodziewanych zwrotów akcji. W ich świecie nawet klasyczna impreza musi zostać poprzedzona licznymi turbulencjami. Rafał i Gabriel postanowili zacząć spełniać swoje noworoczne postanowienie. Biorą się za siebie! Plan jest taki, że latem będą świecić na plaży kaloryferem na brzuchu. Czy im się uda? Nie wiadomo, ale nie można im odmówić zaangażowania. Monika uwielbia swoją pracę i nie wyobraża sobie życia bez niej. Są jednak takie momenty, kiedy ma już serdecznie dość. Szczególnie, kiedy sama daje z siebie sto procent, a w zamian otrzymuje figę z makiem.
/ Polska / serial
20:30 Królowe życia, sez. 6, odc. 7/12 Logo TTV
Polska / serial
22:30 Królowe życia, sez. 6, odc. 10/12 Logo TTV
Polska / serial

2019-05-03

05:55 Królowe życia, sez. 6, odc. 7/12 Logo TTV
Polska / serial
14:55 Królowe życia, sez. 6, odc. 8/12 Logo TTV
Polska / serial
23:00 Królowe życia, sez. 6, odc. 10/12 Logo TTV
Polska / serial
Reklama
23:40 Królowe życia, sez. 4, odc. 2/12 Logo TTV
Opis (streszczenie): „Królowe życia” wracają! Piękne i przystojni i jaśnie panujące i panujący wracają z impetem. Z rozmachem i nowymi pomysłami na siebie i świat. Wyróżniają się z tłumu i nie dbają o konwenanse. Lubią życie, pieniądze i smak sukcesu.
/ Polska / serial

2019-05-05

00:40 Królowe życia, sez. 6, odc. 10/12 Logo TTV
Polska / serial
12:05 Królowe życia, sez. 6, odc. 10/12 Logo TTV
Polska / serial

2019-05-06

06:00 Królowe życia, sez. 6, odc. 8/12 Logo TTV
Polska / serial
14:55 Królowe życia, sez. 6, odc. 9/12 Logo TTV
Polska / serial

2019-05-07

00:40 Królowe życia, sez. 6, odc. 10/12 Logo TTV
Polska / serial
06:00 Królowe życia, sez. 6, odc. 9/12 Logo TTV
Polska / serial
14:55 Królowe życia, sez. 2, odc. 1/12 Logo TTV
Opis (streszczenie): „Królowe życia” wracają! Z nową siłą i nowymi pomysłami na siebie i świat. Wyróżniają się z tłumu, są odważne, przebojowe i niezależne. Idą pod prąd, a opiniami na swój temat się nie przejmują, mówią na głos to, co innym wydaje się nie do pomyślenia. Nie dbają o konwenanse. Lubią życie, pieniądze i smak sukcesu. Taka jest Dagmara z Kłodzka - kolorowa, głośna, energiczna. Kocha futra, biżuterię i przepych. Z życiowych błędów wyciąga wnioski. Nikogo nie krytykuje, sama krytyką na swój temat się nie przejmuje. Naczelne miejsce w jej sercu zajmuje 15-letni syn Conan. Twarda i bezkompromisowa, potrafi walczyć o swoje jak lwica, ale serce jej mięknie, gdy trzeba pomóc bezdomnemu Ryszardowi. W nowej serii zobaczymy jak działa jej wymarzona dyskoteka w amerykańskim stylu. Stylu nie traci Gabriel - Versace z Głogowa, który projektuje futra dla gwiazd z pierwszych stron gazet. Gabriel ani w życiu, ani w pracy nie rozstaje się ze swoim partnerem Rafałem, z którym tańczy ogniste tango i z takim samym zapałem kłóci się o meble. Gabriel w ostrych słowach potrafi krytykować gust polskich nowobogackich, umie docenić talent konkurencji. Nie znosi jednak homofobii i zakłamania. W nowym sezonie poznamy nowe królowe: Kamilę i Patrycję – niezależne, pewne siebie i bardzo władcze kobiety… Kamila na co dzień mieszka w Poznaniu. Kocha modę, dba o urodę, spełniona bizneswoman, która z partnerem – doktorem Maciejem - tworzy nowy gabinet medycyny estetycznej. Nie wstydzi się zamiłowania do drogich torebek i otwarcie deklaruje, że swój punkt G, odnajduje na końcu słowa shoppinG. Niie przebiera w słowach, a swoich hejterów zawsze ciepło pozdrawia. Z kolei Patrycja to Wrocławianka z urodzenia, a Warszawianka z wyboru. Kobieta o wielu twarzach i talentach, pisze książkę o blaskach i cieniach życia w stolicy, nagrywa singiel, pozuje do zdjęć. Świadoma swojej urody potrafi owijać mężczyzn wokół palca, ale na tego jedynego wciąż czeka. Swoje kaprysy spełnia sama. Gdy będzie chciała mieć zaręczynowy pierścionek, to sama go sobie kupi… Takie są nasze Królowe Życia. W ich słowniku nie ma pojęcia - że coś nie wypada… Dagmara, silna, niezależna i dumna mieszkanka Kłodzka. Życie nie zawsze ją rozpieszczało. Sama wychowuje nastoletniego syna. Ale myśli pozytywnie, jest znanym w Kłodzku kolorowym ptakiem. Otwiera właśnie swoją wymarzoną dyskotekę Queen, trwają ostatnie przygotowania do wielkiej gali, na ktorej nie zabraknie magii, niespodzianek i niespodziewanych gości. Gabriel miłość do mody zamienił w swój zawód. Projektuje futra dla gwiazd, jego kolekcje są znane i cenione. Jedna z gazet napisała nawet o nim: „Versace z Głogowa”. Od lat wierny swojej pasji i partnerowi – Rafałowi. Razem zatańczą ogniste tango i równie gorąco pokłócą się o meble. Na naszym dworze pojawią się nowe królowe. Kamila mieszka w Poznaniu, kocha modę, dba o urodę. Buty na obcasie to jej znak rozpoznawczy. Lubi zakupy i dobre samochody. Wraz ze swoim życiowym partnerem doktorem Maciejem REMONTUJĄ nowy gabinet medycyny estetycznej. Pracy jest bardzo wiele, czasu bardzo mało. Z problemów Kamila ma się komu zwierzyć, jej najwierniejszym przyjacielem jest Adrian - duchowy brat bliźniak. Z kolei Patrycja to wrocławianka, która postanowiła zdobyć Warszawę. BLASKI I CIENIE ŻYCIA w stolicy zamierza opisać w książce. Talentów ma wiele, nie tylko pisze, ale też śpiewa, pozuje do zdjęć. Nosi się z zamiarem nagrania płyty. Jest niezależna i odważna. Swoje kaprysy spełnia sama, bo odpowiedniego mężczyzny, królewicza z bajki wciąż szuka…
/ Polska / serial

2019-05-08

06:00 Królowe życia, sez. 2, odc. 1/12 Logo TTV
Polska / serial
14:55 Królowe życia, sez. 2, odc. 2/12 Logo TTV
Opis (streszczenie): „Królowe życia” wracają! Z nową siłą i nowymi pomysłami na siebie i świat. Wyróżniają się z tłumu, są odważne, przebojowe i niezależne. Idą pod prąd, a opiniami na swój temat się nie przejmują, mówią na głos to, co innym wydaje się nie do pomyślenia. Nie dbają o konwenanse. Lubią życie, pieniądze i smak sukcesu. Taka jest Dagmara z Kłodzka - kolorowa, głośna, energiczna. Kocha futra, biżuterię i przepych. Z życiowych błędów wyciąga wnioski. Nikogo nie krytykuje, sama krytyką na swój temat się nie przejmuje. Naczelne miejsce w jej sercu zajmuje 15-letni syn Conan. Twarda i bezkompromisowa, potrafi walczyć o swoje jak lwica, ale serce jej mięknie, gdy trzeba pomóc bezdomnemu Ryszardowi. W nowej serii zobaczymy jak działa jej wymarzona dyskoteka w amerykańskim stylu. Stylu nie traci Gabriel - Versace z Głogowa, który projektuje futra dla gwiazd z pierwszych stron gazet. Gabriel ani w życiu, ani w pracy nie rozstaje się ze swoim partnerem Rafałem, z którym tańczy ogniste tango i z takim samym zapałem kłóci się o meble. Gabriel w ostrych słowach potrafi krytykować gust polskich nowobogackich, umie docenić talent konkurencji. Nie znosi jednak homofobii i zakłamania. W nowym sezonie poznamy nowe królowe: Kamilę i Patrycję – niezależne, pewne siebie i bardzo władcze kobiety… Kamila na co dzień mieszka w Poznaniu. Kocha modę, dba o urodę, spełniona bizneswoman, która z partnerem – doktorem Maciejem - tworzy nowy gabinet medycyny estetycznej. Nie wstydzi się zamiłowania do drogich torebek i otwarcie deklaruje, że swój punkt G, odnajduje na końcu słowa shoppinG. Niie przebiera w słowach, a swoich hejterów zawsze ciepło pozdrawia. Z kolei Patrycja to Wrocławianka z urodzenia, a Warszawianka z wyboru. Kobieta o wielu twarzach i talentach, pisze książkę o blaskach i cieniach życia w stolicy, nagrywa singiel, pozuje do zdjęć. Świadoma swojej urody potrafi owijać mężczyzn wokół palca, ale na tego jedynego wciąż czeka. Swoje kaprysy spełnia sama. Gdy będzie chciała mieć zaręczynowy pierścionek, to sama go sobie kupi… Takie są nasze Królowe Życia. W ich słowniku nie ma pojęcia - że coś nie wypada… Królowe życia wracają… z nową siłą i nowymi pomysłami – na siebie i świat. Dagmara nie traci energii i konsekwentnie, krok po kroku realizuje swoje marzenie o dyskotece w amerykańskim stylu. Stylu nie traci Gabriel, który swoimi projektami futer i wieloletnią pracą z gwiazdami zapracował sobie na miano ersace z Głogowa. Nowe królowe: Kamila i Patrycja też zrobią wrażenie, to niezależne, pewne siebie i bardzo władcze kobiety…Kamila kocha modę i dba o urodę-także zawodowo, a Patrycja jak prawdziwa królowa spełnia swoje kaprysy. W drugim odcinku Dagmara ulegnie namowom syna Conana i rozpocznie naukę jazdy na snowboardzie. Na stoku zrobi wrażenie na instruktorze jazdy i na widzach TTV, którzy nie omieszkają poprosić Królowej o autograf. W Poznaniu na budowie nowej kliniki medycyny estetycznej Kamila powie budowlańcom co o nich sądzi. Głogowskie lodowisko zaszczycą swoją obecnością Gabriel i Rafał, a ze specjalistą o tatuaży spotka się Patrycja. Teraz realizuje swój Projekt: Królowa.
/ Polska / serial

2019-05-09

06:00 Królowe życia, sez. 2, odc. 2/12 Logo TTV
Polska / serial
14:55 Królowe życia, sez. 2, odc. 3/12 Logo TTV
Opis (streszczenie): „Królowe życia” wracają! Z nową siłą i nowymi pomysłami na siebie i świat. Wyróżniają się z tłumu, są odważne, przebojowe i niezależne. Idą pod prąd, a opiniami na swój temat się nie przejmują, mówią na głos to, co innym wydaje się nie do pomyślenia. Nie dbają o konwenanse. Lubią życie, pieniądze i smak sukcesu. Taka jest Dagmara z Kłodzka - kolorowa, głośna, energiczna. Kocha futra, biżuterię i przepych. Z życiowych błędów wyciąga wnioski. Nikogo nie krytykuje, sama krytyką na swój temat się nie przejmuje. Naczelne miejsce w jej sercu zajmuje 15-letni syn Conan. Twarda i bezkompromisowa, potrafi walczyć o swoje jak lwica, ale serce jej mięknie, gdy trzeba pomóc bezdomnemu Ryszardowi. W nowej serii zobaczymy jak działa jej wymarzona dyskoteka w amerykańskim stylu. Stylu nie traci Gabriel - Versace z Głogowa, który projektuje futra dla gwiazd z pierwszych stron gazet. Gabriel ani w życiu, ani w pracy nie rozstaje się ze swoim partnerem Rafałem, z którym tańczy ogniste tango i z takim samym zapałem kłóci się o meble. Gabriel w ostrych słowach potrafi krytykować gust polskich nowobogackich, umie docenić talent konkurencji. Nie znosi jednak homofobii i zakłamania. W nowym sezonie poznamy nowe królowe: Kamilę i Patrycję – niezależne, pewne siebie i bardzo władcze kobiety… Kamila na co dzień mieszka w Poznaniu. Kocha modę, dba o urodę, spełniona bizneswoman, która z partnerem – doktorem Maciejem - tworzy nowy gabinet medycyny estetycznej. Nie wstydzi się zamiłowania do drogich torebek i otwarcie deklaruje, że swój punkt G, odnajduje na końcu słowa shoppinG. Niie przebiera w słowach, a swoich hejterów zawsze ciepło pozdrawia. Z kolei Patrycja to Wrocławianka z urodzenia, a Warszawianka z wyboru. Kobieta o wielu twarzach i talentach, pisze książkę o blaskach i cieniach życia w stolicy, nagrywa singiel, pozuje do zdjęć. Świadoma swojej urody potrafi owijać mężczyzn wokół palca, ale na tego jedynego wciąż czeka. Swoje kaprysy spełnia sama. Gdy będzie chciała mieć zaręczynowy pierścionek, to sama go sobie kupi… Takie są nasze Królowe Życia. W ich słowniku nie ma pojęcia - że coś nie wypada… Królowe życia nie tracą czasu. Wracają… z nową siłą i nowymi pomysłami – na siebie i świat. Dagmara w Kłodzku otworzyła wymarzoną dyskotekę Queen. Gabriel szykuje nowy pokaz futer w Głogowie. Kamila w Poznaniu robi wrażenie …na swoim partnerze, a Kamila wchodzi na warszawskie salony. Królowe życia rządzą niepodzielnie! Sercem Dagmary włada jej syn Conan, ale miejsca wystarczy też dla bezdomnego Ryszarda, którego nasza bohaterka zabierze na królewski obiad w restauracji. Kamila musi zmierzyć się z awarią samochodu, pytanie czy jej partner Maciej to zniesie. Patrycja pójdzie na randkę w ciemno, a Gabriel wybierze modela roku. To będzie Top Model po głogowsku.
/ Polska / serial
22:30 Królowe życia, sez. 6, odc. 11/12 Logo TTV
Polska / serial

2019-05-10

06:00 Królowe życia, sez. 2, odc. 3/12 Logo TTV
Polska / serial
14:55 Królowe życia, sez. 2, odc. 4/12 Logo TTV
Opis (streszczenie): „Królowe życia” wracają! Z nową siłą i nowymi pomysłami na siebie i świat. Wyróżniają się z tłumu, są odważne, przebojowe i niezależne. Idą pod prąd, a opiniami na swój temat się nie przejmują, mówią na głos to, co innym wydaje się nie do pomyślenia. Nie dbają o konwenanse. Lubią życie, pieniądze i smak sukcesu. Taka jest Dagmara z Kłodzka - kolorowa, głośna, energiczna. Kocha futra, biżuterię i przepych. Z życiowych błędów wyciąga wnioski. Nikogo nie krytykuje, sama krytyką na swój temat się nie przejmuje. Naczelne miejsce w jej sercu zajmuje 15-letni syn Conan. Twarda i bezkompromisowa, potrafi walczyć o swoje jak lwica, ale serce jej mięknie, gdy trzeba pomóc bezdomnemu Ryszardowi. W nowej serii zobaczymy jak działa jej wymarzona dyskoteka w amerykańskim stylu. Stylu nie traci Gabriel - Versace z Głogowa, który projektuje futra dla gwiazd z pierwszych stron gazet. Gabriel ani w życiu, ani w pracy nie rozstaje się ze swoim partnerem Rafałem, z którym tańczy ogniste tango i z takim samym zapałem kłóci się o meble. Gabriel w ostrych słowach potrafi krytykować gust polskich nowobogackich, umie docenić talent konkurencji. Nie znosi jednak homofobii i zakłamania. W nowym sezonie poznamy nowe królowe: Kamilę i Patrycję – niezależne, pewne siebie i bardzo władcze kobiety… Kamila na co dzień mieszka w Poznaniu. Kocha modę, dba o urodę, spełniona bizneswoman, która z partnerem – doktorem Maciejem - tworzy nowy gabinet medycyny estetycznej. Nie wstydzi się zamiłowania do drogich torebek i otwarcie deklaruje, że swój punkt G, odnajduje na końcu słowa shoppinG. Niie przebiera w słowach, a swoich hejterów zawsze ciepło pozdrawia. Z kolei Patrycja to Wrocławianka z urodzenia, a Warszawianka z wyboru. Kobieta o wielu twarzach i talentach, pisze książkę o blaskach i cieniach życia w stolicy, nagrywa singiel, pozuje do zdjęć. Świadoma swojej urody potrafi owijać mężczyzn wokół palca, ale na tego jedynego wciąż czeka. Swoje kaprysy spełnia sama. Gdy będzie chciała mieć zaręczynowy pierścionek, to sama go sobie kupi… Takie są nasze Królowe Życia. W ich słowniku nie ma pojęcia - że coś nie wypada…
/ Polska / serial
23:00 Królowe życia, sez. 6, odc. 11/12 Logo TTV
Polska / serial
23:40 Królowe życia, sez. 4, odc. 3/12 Logo TTV
Opis (streszczenie): „Królowe życia” wracają! Piękne i przystojni i jaśnie panujące i panujący wracają z impetem. Z rozmachem i nowymi pomysłami na siebie i świat. Wyróżniają się z tłumu i nie dbają o konwenanse. Lubią życie, pieniądze i smak sukcesu. Dagmara potrzebuje relaksu i dobrej zabawy. Zabierze Conana i Edzię w góry. Z dala od miasta będą mogli w końcu porządnie naładować akumulatory. Rafał i Gabriel zaczną planować ślub. Będą musieli podjąć pierwsze wspólne decyzje jako narzeczeństwo i pójść na pierwsze kompromisy. Agnieszka pokaże niemieckiej opiekunce swojego synka - Ingryd, jak bawią się Polacy. Będzie chciała przedstawić jej swoją ojczyznę z jak najlepszej strony. Wspólne wyjście na imprezę zakończy się zaskakująco. Poznamy nową Królową życia, Izę – bizneswoman z Poznania, która wie jak korzystać z życia.
/ Polska / serial

2019-05-12

00:30 Królowe życia, sez. 6, odc. 11/12 Logo TTV
Polska / serial
12:05 Królowe życia, sez. 6, odc. 11/12 Logo TTV
Polska / serial

2019-05-13

06:00 Królowe życia, sez. 2, odc. 4/12 Logo TTV
Polska / serial
14:55 Królowe życia, sez. 6, odc. 10/12 Logo TTV
Polska / serial

2019-05-14

00:40 Królowe życia, sez. 6, odc. 11/12 Logo TTV
Polska / serial
06:00 Królowe życia, sez. 6, odc. 10/12 Logo TTV
Polska / serial
14:55 Królowe życia, sez. 2, odc. 5/12 Logo TTV
Polska / serial

2019-05-15

06:00 Królowe życia, sez. 2, odc. 5/12 Logo TTV
Polska / serial
14:55 Królowe życia, sez. 2, odc. 6/12 Logo TTV
Polska / serial

2019-05-16

06:00 Królowe życia, sez. 2, odc. 6/12 Logo TTV
Polska / serial
14:55 Królowe życia, sez. 2, odc. 7/12 Logo TTV
Polska / serial
22:30 Królowe życia, sez. 6, odc. 12 Logo TTV
Polska / serial

2019-05-17

06:00 Królowe życia, sez. 2, odc. 7/12 Logo TTV
Polska / serial
14:55 Królowe życia, sez. 2, odc. 8/12 Logo TTV
Opis (streszczenie): „Królowe życia” wracają! Z nową siłą i nowymi pomysłami na siebie i świat. Wyróżniają się z tłumu, są odważne, przebojowe i niezależne. Idą pod prąd, a opiniami na swój temat się nie przejmują, mówią na głos to, co innym wydaje się nie do pomyślenia. Nie dbają o konwenanse. Lubią życie, pieniądze i smak sukcesu. Taka jest Dagmara z Kłodzka - kolorowa, głośna, energiczna. Kocha futra, biżuterię i przepych. Z życiowych błędów wyciąga wnioski. Nikogo nie krytykuje, sama krytyką na swój temat się nie przejmuje. Naczelne miejsce w jej sercu zajmuje 15-letni syn Conan. Twarda i bezkompromisowa, potrafi walczyć o swoje jak lwica, ale serce jej mięknie, gdy trzeba pomóc bezdomnemu Ryszardowi. W nowej serii zobaczymy jak działa jej wymarzona dyskoteka w amerykańskim stylu. Stylu nie traci Gabriel - Versace z Głogowa, który projektuje futra dla gwiazd z pierwszych stron gazet. Gabriel ani w życiu, ani w pracy nie rozstaje się ze swoim partnerem Rafałem, z którym tańczy ogniste tango i z takim samym zapałem kłóci się o meble. Gabriel w ostrych słowach potrafi krytykować gust polskich nowobogackich, umie docenić talent konkurencji. Nie znosi jednak homofobii i zakłamania. W nowym sezonie poznamy nowe królowe: Kamilę i Patrycję – niezależne, pewne siebie i bardzo władcze kobiety… Kamila na co dzień mieszka w Poznaniu. Kocha modę, dba o urodę, spełniona bizneswoman, która z partnerem – doktorem Maciejem - tworzy nowy gabinet medycyny estetycznej. Nie wstydzi się zamiłowania do drogich torebek i otwarcie deklaruje, że swój punkt G, odnajduje na końcu słowa shoppinG. Niie przebiera w słowach, a swoich hejterów zawsze ciepło pozdrawia. Z kolei Patrycja to Wrocławianka z urodzenia, a Warszawianka z wyboru. Kobieta o wielu twarzach i talentach, pisze książkę o blaskach i cieniach życia w stolicy, nagrywa singiel, pozuje do zdjęć. Świadoma swojej urody potrafi owijać mężczyzn wokół palca, ale na tego jedynego wciąż czeka. Swoje kaprysy spełnia sama. Gdy będzie chciała mieć zaręczynowy pierścionek, to sama go sobie kupi… Takie są nasze Królowe Życia. W ich słowniku nie ma pojęcia - że coś nie wypada… W ósmym odcinku „Królowych życia” będziemy podziwiać uroki Majorki wraz Gabrielem i Rafałem. Te wakacje to dla nich czas pełen niespodzianek i różnych doznań. A oni jak dzieci, cieszą się każdą chwilą. Inga nabiera rozpędu i wykona kolejny krok, by zostać gwiazdą. Tym razem postanowiła udać się na fachową konsultację do logopedy. Dagmara z kolei poczuje nieokiełznaną potrzebę kontaktu z naturą. A jak wiadomo „Królowa” spełnia swoje zachcianki tak szybko jak się pojawią. Uda się w plener w towarzystwie Jacka, który jest jej nieodłącznym towarzyszem.
/ Polska / serial
23:00 Królowe życia, sez. 6, odc. 12 Logo TTV
Polska / serial
23:40 Królowe życia, sez. 4, odc. 4/12 Logo TTV
Opis (streszczenie): „Królowe życia” wracają! Piękne i przystojni i jaśnie panujące i panujący wracają z impetem. Z rozmachem i nowymi pomysłami na siebie i świat. Wyróżniają się z tłumu i nie dbają o konwenanse. Lubią życie, pieniądze i smak sukcesu. Dagmara korzysta z zakopiańskich uroków. Podczas tej wycieczki planowała długie, piesze wycieczki i zabawy na stoku. Jednak podróż z Edytą i Conanem to nieustające pasmo niespodzianek... Agnieszka, podczas pobytu w Polsce, każdą wolną chwilę spędza ze swoim synkiem Leonem. Zabierze go tam, gdzie sięgają ich korzenie i opowiedzieć część rodzinnych historii. Wybiorą się na wspólną wycieczkę na wieś, gdzie Agnieszka spędziła całe swoje dzieciństwo. Rafał i Gabriel będą się przygotowywać do pierwszych wspólnych, jako narzeczeństwo, świąt wielkanocnych. Chociaż obaj żyją po swojemu i nie lubią sztywnych reguł, tym razem postawią na tradycję.
/ Polska / serial

2019-05-19

00:30 Królowe życia, sez. 6, odc. 12 Logo TTV
Polska / serial
12:00 Królowe życia, sez. 6, odc. 12 Logo TTV
Polska / serial

2019-05-20

06:00 Królowe życia, sez. 2, odc. 8/12 Logo TTV
Polska / serial
14:55 Królowe życia, sez. 6, odc. 11/12 Logo TTV
Polska / serial

2019-05-21

00:40 Królowe życia, sez. 6, odc. 12 Logo TTV
Polska / serial
06:00 Królowe życia, sez. 6, odc. 11/12 Logo TTV
Polska / serial
14:55 Królowe życia, sez. 2, odc. 9/12 Logo TTV
Polska / serial

2019-05-22

06:00 Królowe życia, sez. 2, odc. 9/12 Logo TTV
Polska / serial
14:55 Królowe życia, sez. 2, odc. 10/12 Logo TTV
Polska / serial

2019-05-23

06:00 Królowe życia, sez. 2, odc. 10/12 Logo TTV
Polska / serial
14:55 Królowe życia, sez. 2, odc. 11/12 Logo TTV
Polska / serial
22:30 Królowe życia, sez. 5, odc. 1/12 Logo TTV
Opis (streszczenie): W pierwszym odcinku nowej serii zobaczymy jak Dagmara ze swoim niesfornym pupilem Mumu i Edzią wybiorą się na wystawę psów do Adamowa. Gabriel czuje się zmęczony tworzeniem swoich projektów, dla ludzi, którzy nie są gotowi na jego wyrafinowane i pełne szaleństwa projekty. Iza postanowiła podrzucić Patrykowi na siłownie jego torbę. Na miejscu okazało się, że wbrew temu co jej wcześniej powiedział, nie ma go na planowanym treningu. Kłamstwo ma jednak krótkie nogi. Iza szybko znalazła aktualną pozycję narzeczonego za pomocą lokalizatora GPS. Królowe życia wracają. Co się u nich zmieniło? Dagmara włożyła całe serce w opiekę nad szczeniakami jej suczki Sisi. Królowa znalazła bezpieczne domy dla maleństw. Zostawiła sobie jednego – Mumu. Maluch natychmiast stał się jej oczkiem w głowie. Iza nie jest fanką niespodzianek. Patryk uznał jednak, że w siedemnastą rocznicę zaręczyn powinien Izę zaskoczyć i przygotować coś szczególnie romantycznego.
/ Polska / serial

2019-05-24

06:00 Królowe życia, sez. 2, odc. 11/12 Logo TTV
Polska / serial
14:55 Królowe życia, sez. 2, odc. 12 Logo TTV
Polska / serial
23:00 Królowe życia, sez. 5, odc. 1/12 Logo TTV
Polska / serial
23:40 Królowe życia, sez. 4, odc. 5/12 Logo TTV
Opis (streszczenie): „Królowe życia” wracają! Piękne i przystojni i jaśnie panujące i panujący wracają z impetem. Z rozmachem i nowymi pomysłami na siebie i świat. Wyróżniają się z tłumu i nie dbają o konwenanse. Lubią życie, pieniądze i smak sukcesu. Dagmara i Edzia wpadną na szalony pomysł. Jego realizacja będzie wymagała od nich współpracy, a może nawet kompromisów... Rafał i Gabriel będą próbować znaleźć idealne miejsce na ich wesele. Obaj pragną, żeby ten najważniejszy dzień w ich życiu był wyjątkowy, więc przygotowania są dla nich bardzo stresujące. Życie bardzo szybko zmusi ich, by przewartościować swoje życie i znaleźć odpowiedź na pytanie „co tak naprawdę jest najważniejsze”?. Iza będzie przygotowywać się do swojej urodzinowej imprezy. Po drodze nie zabraknie dramatycznych zwrotów akcji i kłopotów, którym królowa będzie musiała dzielnie stawić czoła.
/ Polska / serial

2019-05-26

00:25 Królowe życia, sez. 5, odc. 1/12 Logo TTV
Polska / serial
11:55 Królowe życia, sez. 5, odc. 1/12 Logo TTV
Polska / serial

2019-05-27

06:00 Królowe życia, sez. 2, odc. 12 Logo TTV
Polska / serial
14:55 Królowe życia, sez. 6, odc. 12 Logo TTV
Polska / serial

2019-05-28

00:40 Królowe życia, sez. 5, odc. 1/12 Logo TTV
Polska / serial
06:00 Królowe życia, sez. 6, odc. 12 Logo TTV
Polska / serial
14:55 Królowe życia, sez. 3, odc. 1/12 Logo TTV
Opis (streszczenie): „Królowe życia” wracają z impetem i nowymi pomysłami na siebie i świat. Wyróżniają się z tłumu, są odważne, przebojowe i niezależne. Idą pod prąd, a opiniami na swój temat się nie przejmują. Mówią na głos to, co innym wydaje się nie do pomyślenia. Nie dbają o konwenanse. Lubią życie, pieniądze i smak sukcesu. Ulubienica widzów Dagmara z Kłodzka - kolorowa, głośna, energiczna. Kocha futra, biżuterię i przepych. Z życiowych błędów wyciąga wnioski. Nikogo nie krytykuje. Sama krytyką na swój temat się nie przejmuje. Naczelne miejsce w jej sercu zajmuje syn Conan. Twarda i bezkompromisowa, potrafi walczyć o swoje jak lwica. Stylu nie traci Gabriel - Versace z Głogowa, który projektuje futra dla gwiazd z pierwszych stron gazet. Gabriel nawet na chwilę nie rozstaje się ze swoim partnerem Rafałem, z którym jest na dobre i na złe. Projektant w ostrych słowach potrafi krytykować gust polskich nowobogackich, jak i docenić talent konkurencji. Nie znosi jednak homofobii i zakłamania. W nowym sezonie do grona panujących dołączą nowe pretendentki do korony – każda wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Do swojego sielankowego „dworu” zaprosi widzów Inga – rozpieszczana przez życie i matkę Wiolettę. Żyje w przekonaniu, że świat leży u jej stóp. Poznamy też Marzenę, która urodziła się w koronie i zawsze stawia na swoim. Łączy je miłość do drobnych przyjemności, bo to właśnie z nich czerpią energię i natchnienie do działania. W premierowym odcinku dowiemy się czy rodzina Dagmary się powiększy. Dylemat, co dalej zrobić z prowadzoną przez siebie dyskoteką, tylko potęguje nerwową atmosferę. Jak zawsze w podjęciu trudnych decyzji wesprze Dagmarę niezawodna babcia. Z kolei Gabriel i Rafał podejmą ważną decyzję, która odmieni ich życie na długie lata. Ich rodzina się powiększy o uroczego czworonoga. Mocnym wejściem swoją obecność zaznaczy nowa królowa – Inga. Przekonamy się, że jest młoda, piękna i ….wybuchowa.
/ Polska / serial

2019-05-29

06:00 Królowe życia, sez. 3, odc. 1/12 Logo TTV
Polska / serial
14:55 Królowe życia, sez. 3, odc. 2/12 Logo TTV
Opis (streszczenie): „Królowe życia” wracają z impetem i nowymi pomysłami na siebie i świat. Wyróżniają się z tłumu, są odważne, przebojowe i niezależne. Idą pod prąd, a opiniami na swój temat się nie przejmują. Mówią na głos to, co innym wydaje się nie do pomyślenia. Nie dbają o konwenanse. Lubią życie, pieniądze i smak sukcesu. Ulubienica widzów Dagmara z Kłodzka - kolorowa, głośna, energiczna. Kocha futra, biżuterię i przepych. Z życiowych błędów wyciąga wnioski. Nikogo nie krytykuje. Sama krytyką na swój temat się nie przejmuje. Naczelne miejsce w jej sercu zajmuje syn Conan. Twarda i bezkompromisowa, potrafi walczyć o swoje jak lwica. Stylu nie traci Gabriel - Versace z Głogowa, który projektuje futra dla gwiazd z pierwszych stron gazet. Gabriel nawet na chwilę nie rozstaje się ze swoim partnerem Rafałem, z którym jest na dobre i na złe. Projektant w ostrych słowach potrafi krytykować gust polskich nowobogackich, jak i docenić talent konkurencji. Nie znosi jednak homofobii i zakłamania. W nowym sezonie do grona panujących dołączą nowe pretendentki do korony – każda wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Do swojego sielankowego „dworu” zaprosi widzów Inga – rozpieszczana przez życie i matkę Wiolettę. Żyje w przekonaniu, że świat leży u jej stóp. Poznamy też Marzenę, która urodziła się w koronie i zawsze stawia na swoim. Łączy je miłość do drobnych przyjemności, bo to właśnie z nich czerpią energię i natchnienie do działania.
/ Polska / serial

2019-05-30

06:00 Królowe życia, sez. 3, odc. 2/12 Logo TTV
Polska / serial
14:55 Królowe życia, sez. 3, odc. 3/12 Logo TTV
Opis (streszczenie): „Królowe życia” wracają z impetem i nowymi pomysłami na siebie i świat. Wyróżniają się z tłumu, są odważne, przebojowe i niezależne. Idą pod prąd, a opiniami na swój temat się nie przejmują. Mówią na głos to, co innym wydaje się nie do pomyślenia. Nie dbają o konwenanse. Lubią życie, pieniądze i smak sukcesu. Ulubienica widzów Dagmara z Kłodzka - kolorowa, głośna, energiczna. Kocha futra, biżuterię i przepych. Z życiowych błędów wyciąga wnioski. Nikogo nie krytykuje. Sama krytyką na swój temat się nie przejmuje. Naczelne miejsce w jej sercu zajmuje syn Conan. Twarda i bezkompromisowa, potrafi walczyć o swoje jak lwica. Stylu nie traci Gabriel - Versace z Głogowa, który projektuje futra dla gwiazd z pierwszych stron gazet. Gabriel nawet na chwilę nie rozstaje się ze swoim partnerem Rafałem, z którym jest na dobre i na złe. Projektant w ostrych słowach potrafi krytykować gust polskich nowobogackich, jak i docenić talent konkurencji. Nie znosi jednak homofobii i zakłamania. W nowym sezonie do grona panujących dołączą nowe pretendentki do korony – każda wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Do swojego sielankowego „dworu” zaprosi widzów Inga – rozpieszczana przez życie i matkę Wiolettę. Żyje w przekonaniu, że świat leży u jej stóp. Poznamy też Marzenę, która urodziła się w koronie i zawsze stawia na swoim. Łączy je miłość do drobnych przyjemności, bo to właśnie z nich czerpią energię i natchnienie do działania. Nowa Królowa Życia. Marzena. Jak bardzo namiesza? W trzecim odcinku naszej telenoweli dokumentalnej - „Królowe życia”, widzowie poznają Marzenę – bizneswoman z Wrocławia. Kobietę, która wie czego chce i nie waha się po to sięgnąć. Swoją firmę prowadzi twardą ręką, bo wie, że tylko od niej samej zależy sukces jej biznesu. Fani Dagmary wiedzą, że jest królową o gołębim sercu, a w tym odcinku przekonają się, że rola matki jest najważniejszą rolą w jej życiu. Rafał i Gabriel poszukają Kopciuszka, z którego będą musieli zrobić wystrzałową, nowoczesną księżniczkę. Czy im się uda? Czy ulice w XXI wieku są pełne Kopciuszków? Na te pytania i na wiele innych, widzowie znajdą odpowiedzi, oglądając trzeci odcinek programu o „Królowych życia”.
/ Polska / serial
22:30 Królowe życia, sez. 5, odc. 3/12 Logo TTV
Opis (streszczenie): Królowe i Królowie życia nie znoszą nudy. W trzecim odcinku podejmą decyzje, które zmienią ich świat. Dagmara rozpocznie walkę ze zbędnymi kilogramami. Będą łzy, pot i wyrzeczenia. Do zmiany stylu życia przekona Jacka, bo jakoś przyjemniej cierpi się we dwoje. Rafał zapragnie być niezależny, więc zapisze się na kurs prawa jazdy. Ma nadzieje, że dodatkowe lekcje pomogą mu przełamać strach przed prowadzeniem samochodu. Iza i jej rodzina będzie musiała zmierzyć się chorobą ich ukochanego pieska. Czy będzie szczęśliwe zakończenie? Przekonacie się już niedługo.
/ Polska / serial

2019-05-31

06:00 Królowe życia, sez. 3, odc. 3/12 Logo TTV
Polska / serial
14:55 Królowe życia, sez. 3, odc. 4/12 Logo TTV
Opis (streszczenie): „Królowe życia” wracają z impetem i nowymi pomysłami na siebie i świat. Wyróżniają się z tłumu, są odważne, przebojowe i niezależne. Idą pod prąd, a opiniami na swój temat się nie przejmują. Mówią na głos to, co innym wydaje się nie do pomyślenia. Nie dbają o konwenanse. Lubią życie, pieniądze i smak sukcesu. Ulubienica widzów Dagmara z Kłodzka - kolorowa, głośna, energiczna. Kocha futra, biżuterię i przepych. Z życiowych błędów wyciąga wnioski. Nikogo nie krytykuje. Sama krytyką na swój temat się nie przejmuje. Naczelne miejsce w jej sercu zajmuje syn Conan. Twarda i bezkompromisowa, potrafi walczyć o swoje jak lwica. Stylu nie traci Gabriel - Versace z Głogowa, który projektuje futra dla gwiazd z pierwszych stron gazet. Gabriel nawet na chwilę nie rozstaje się ze swoim partnerem Rafałem, z którym jest na dobre i na złe. Projektant w ostrych słowach potrafi krytykować gust polskich nowobogackich, jak i docenić talent konkurencji. Nie znosi jednak homofobii i zakłamania. W nowym sezonie do grona panujących dołączą nowe pretendentki do korony – każda wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Do swojego sielankowego „dworu” zaprosi widzów Inga – rozpieszczana przez życie i matkę Wiolettę. Żyje w przekonaniu, że świat leży u jej stóp. Poznamy też Marzenę, która urodziła się w koronie i zawsze stawia na swoim. Łączy je miłość do drobnych przyjemności, bo to właśnie z nich czerpią energię i natchnienie do działania. W czwartym odcinku widzowie „Królowych życia”, poznają odważne twarze bohaterów programu. Rafał i Gabriel postanowią odmienić wygląd i podejście do świata pewnej kobiety. Zadanie trudne i odpowiedzialne, a efekt końcowy sam odpowie na pytanie, czy było warto. Dagmara zawalczy z ludzką bezmyślnością i skrajnym brakiem odpowiedzialności. Walka będzie męcząca i nierówna, bo głupcowi trudno przemówić do rozsądku. Czy uda Jej się uratować uwięzionego psa ? Nowa Królowa Inga będzie musiała zmierzyć się ze swoim największym lękiem – igłą. W czwartym odcinku będą łzy szczęścia i bezradności, będzie miłość i nienawiść, na pewno będą sukcesy i możliwe, że też porażki. Samo życie w „Królowych życia”.
/ Polska / serial
23:00 Królowe życia, sez. 5, odc. 3/12 Logo TTV
Polska / serial
23:40 Królowe życia, sez. 4, odc. 6/12 Logo TTV
Opis (streszczenie): „Królowe życia” wracają! Piękne i przystojni i jaśnie panujące i panujący wracają z impetem. Z rozmachem i nowymi pomysłami na siebie i świat. Wyróżniają się z tłumu i nie dbają o konwenanse. Lubią życie, pieniądze i smak sukcesu. Salon fryzjerski, który wynajęły Dagmara i Edzia wymaga odświeżenia. Jak zawsze w takich sytuacjach, Królowa poprosi Jacka o pomoc. Sama zaś, uda się przyjaciółką na szkolenie w nowym zawodzie. Problemy zdrowotne Gabriela mocno zweryfikują plany narzeczonych. Razem z Rafałem postanowią, że priorytetem będzie znalezienie przyczyny jego nagłych zasłabnięć. Podejrzymy też jak wygląda zwykły dzień Agnieszki w Monachium. To będzie doskonała okazja , by poznać jej najbliższych - córkę i jej byłego męża.
/ Polska / serial
Królowe życie to telenowela dokumentalna opowiadająca o codziennym życiu barwnych i przebojowych mieszkańców Dolnego Śląska. Bohaterami telenoweli są ludzie, którzy odnieśli sukces w lokalnym środowisku i żyją dostatnie na swoich warunkach i według własnego scenariusza. Za sprawą tego, że są dalecy od przeciętności przez jednych są cenieni, a przez drugich krytykowani. Tytułowe królowe życie, dumne ze swojego życiowego sukcesu, nie biorą pod uwagę ocen otoczenia i nieustraszenie kroczą do przodu, by osiągnąć swój cel - pragną stworzyć własne Hollywood między Bugiem a Odrą. Królowe życia posiadają koncepcję na biznes i życie. Każda z nich zbudowała swoje lokalne imperium, którym kieruje według własnych zasad.

Emisja w stacjach

Królowe życia można obejrzeć w:

Emisje w: TTV

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info