Reklama

Królowe życia godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Królowe życia

+ Obserwuj

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Królowe życia będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 2020-01-18
21:10 Królowe życia, sez. 5, odc. 3/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): Królowe i Królowie życia nie znoszą nudy. W trzecim odcinku podejmą decyzje, które zmienią ich świat. Dagmara rozpocznie walkę ze zbędnymi kilogramami. Będą łzy, pot i wyrzeczenia. Do zmiany stylu życia przekona Jacka, bo jakoś przyjemniej cierpi się we dwoje. Rafał zapragnie być niezależny, więc zapisze się na kurs prawa jazdy. Ma nadzieje, że dodatkowe lekcje pomogą mu przełamać strach przed prowadzeniem samochodu. Iza i jej rodzina będzie musiała zmierzyć się chorobą ich ukochanego pieska. Czy będzie szczęśliwe zakończenie? Przekonacie się już niedługo.

/ Polska / serial
21:50 Królowe życia, sez. 5, odc. 4/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): Dagmara i Edzia wybiorą się na wyścigi konne. Piękne stroje, ciekawe nakrycia głowy i adrenalina... Królowa nie mogła wymarzyć sobie lepszego popołudnia. Agnieszka i Bogdan będą pracować nad przygotowaniem zaręczyn. Musieli działać w taki sposób, żeby Jaśmina nic nie podejrzewała. Rafał i Gabriel wpadli na szalony pomysł, którego realizacja nie będzie prosta. Jednak do odważnych świat należy.

/ Polska / serial
Reklama
Program TV na 2020-01-19
18:05 Królowe życia, sez. 5, odc. 3/12 Logo TTV
Polska / serial
18:55 Królowe życia, sez. 5, odc. 4/12 Logo TTV
Polska / serial
23:00 Królowe życia, sez. 5, odc. 3/12 Logo TTV
Polska / serial
Program TV na 2020-01-20
09:30 Królowe życia, sez. 6, odc. 10/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): Królowe życie wracają, jak zwykle w wielkim stylu. Widzowie znowu z zapartym tchem będą mogli śledzić swoich ulubionych bohaterów. Rafał i Gabriel będą spełniać swój warszawski sen i z uporem będą wspinać się po drabinie sukcesu. Nie zabraknie zabawnych zwrotów akcji, które być może na zawsze odmienią ich królewskie życie. Dagmara będzie wytrwale szukać swojej życiowej drogi. Jak zwykle obierze własne ścieżki, ale towarzyszyć jej będą niezmiennie Jacek i Edzia. Iza będzie rządzić swoim królestwem twardą ręką. Dorastająca córka to niełatwe wyzwanie, z którym Iza i Patryk będą musieli się zmierzyć. Ich firma wciąż się rozwija, ale głowy mają pełne pomysłów na nowe projekty. W tym sezonie pojawią się nowe bohaterki. Każda z nich ma własny sposób na królewskie życie, ale łączy je chęć szokowania. Kontrowersyjne, pewne siebie i z wielkim apetytem na życie. Królowa nie ma czasu żeby się porządnie ponudzić, ale udało się jej umówić do swojej kosmetyczki Moniki, u której dba o paznokcie i rzęsy. Zaprosiła też Edzię, która oczywiście zapowiedziała, że się spóźni. Zapewne ma ku temu powody, przynajmniej jeden, dość poważny... Tak jak trudno sobie wyobrazić szewca bez butów czy artystę bez polotu tak trudno wyobrazić sobie mieszkanie Rafała i Gabriela bez lustra. A jednak...

/ Polska / serial
14:55 Królowe życia, sez. 6, odc. 8/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): Królowe życie wracają, jak zwykle w wielkim stylu. Widzowie znowu z zapartym tchem będą mogli śledzić swoich ulubionych bohaterów. Rafał i Gabriel będą spełniać swój warszawski sen i z uporem będą wspinać się po drabinie sukcesu. Nie zabraknie zabawnych zwrotów akcji, które być może na zawsze odmienią ich królewskie życie. Dagmara będzie wytrwale szukać swojej życiowej drogi. Jak zwykle obierze własne ścieżki, ale towarzyszyć jej będą niezmiennie Jacek i Edzia. Iza będzie rządzić swoim królestwem twardą ręką. Dorastająca córka to niełatwe wyzwanie, z którym Iza i Patryk będą musieli się zmierzyć. Ich firma wciąż się rozwija, ale głowy mają pełne pomysłów na nowe projekty. W tym sezonie pojawią się nowe bohaterki. Każda z nich ma własny sposób na królewskie życie, ale łączy je chęć szokowania. Kontrowersyjne, pewne siebie i z wielkim apetytem na życie. Dagmara i Jacek zamierzają odwiedzić Konana we Wrocławiu. Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami więc oprócz słoików ze zdrową żywnością Dagmara postanowiła przywieźć synowi kilka drobiazgów. Nowa królowa pracuje jako modelka, a ten dzień zapowiada się bardzo pracownie i emocjonująco. Kasia jedzie na dworzec odebrać swojego chłopaka, który na co dzień mieszka we Francji. Gabriel jest modelem i trenerem personalnym. Dużo pracuje ale w końcu udało mu się znaleźć kilka wolnych dni, żeby odwiedzić ukochaną Mama Gabriela musiała wyjechać na kilka dni. Rafał z partnerem mają zając się jej domem i spędzić w nim kilka dni. Wyciszenie ma dobrze im zrobić zwłaszcza, że Rafał źle się czuje od rana. Królowe życia - O programie Zobacz szósty sezon programu emitowanego na antenie TTV "Królowe życia". Bohaterowie, to ludzie, którzy osiągnęli sukces w swoim środowisku i żyją na bogato według swojego scenariusza i na swoich warunkach. Czerpią z życia ile wlezie, manierami się nie przejmują i ludzi różnie traktują. Głowy mają pełne marzeń, a kiedy los zaczyna płatać im figle stają się jeszcze silniejsze. Dagmara to królowa, wojowniczka i marzycielka. Do działania motywuje ja syn Konan, który mieszka we Wrocławiu. W swoim rodzinnym Kłodzku zawsze może liczyć na wsparcie przyjaciółki Edzi i Jacka, którzy pomagają zrealizować jej wszystkie najdziwniejsze pomysły. Jej życie to pasmo przygód i mrożących krew w żyłach historii. Życiem Rafała i Gabriela rządzą miłość, kolory i wiara w dobro. Marzą o świecie, w którym człowiek człowiekowi, człowiekiem nie wilkiem jest. Ostatnio swoje życie dzielą między zabieganą Warszawę i spokojny Głogów, gdzie zawsze czeka na nich uśmiechnięta mama Basia. Wspólnie spędzony czas jest dla nich największą wartością. Monika, nowa królowa w programie, mieszka w Krakowie ale to dumna obywatelka świata. Uważa, że wszystko można mieć i ma na to swój bajeczny know how. Perfekcyjnie łączy biznes z rodziną. Z mężem prowadzi firmę, a przed córkami rozwija platynowy dywan luksusu. Monika ma zawsze apetyt na więcej.

/ Polska / serial
21:10 Królowe życia. Extra, odc. 2 Logo TTV

Opis (streszczenie): W tym odcinku temperamentni królowie życia Gabriel i Rafał komentują swoje perypetie z ostatnich sezonów programu.

/ Polska / serial
Program TV na 2020-01-21
09:30 Królowe życia, sez. 6, odc. 11/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): Królowe życie wracają, jak zwykle w wielkim stylu. Widzowie znowu z zapartym tchem będą mogli śledzić swoich ulubionych bohaterów. Rafał i Gabriel będą spełniać swój warszawski sen i z uporem będą wspinać się po drabinie sukcesu. Nie zabraknie zabawnych zwrotów akcji, które być może na zawsze odmienią ich królewskie życie. Dagmara będzie wytrwale szukać swojej życiowej drogi. Jak zwykle obierze własne ścieżki, ale towarzyszyć jej będą niezmiennie Jacek i Edzia. Iza będzie rządzić swoim królestwem twardą ręką. Dorastająca córka to niełatwe wyzwanie, z którym Iza i Patryk będą musieli się zmierzyć. Ich firma wciąż się rozwija, ale głowy mają pełne pomysłów na nowe projekty. W tym sezonie pojawią się nowe bohaterki. Każda z nich ma własny sposób na królewskie życie, ale łączy je chęć szokowania. Kontrowersyjne, pewne siebie i z wielkim apetytem na życie. Dagmara, Edzia i Jacek wypoczywają na Krecie. Pierwsza noc na wakacjach upłynęła im raczej spokojnie. Zmęczeni po podróży szybko usnęli. Królowa spodziewa się że na śniadaniu spotka tylko Jacka bo Edzia nie jest rannym ptaszkiem. Za to głowę ma pełną niewygodnych pytań. Monika często zakłada się ze swoim mężem. W każdej dziedzinie daje z siebie wszystko. Do biura przyszła z samego rana żeby później zająć się tematem zakładu, a sprawa nie jest prosta. Rafał i Gabriel Pani Sabina jest prawdziwym skarbem. To dzięki niej w ich mieszkaniu widać już od progu czuć kobiecą rękę. A we wciąż w obcej warszawie mogą się poczuć się jak w domu. Zwykle kiedy wracają czeka na nich ciepły posiłek jednak tym razem było nieco inaczej.

/ Polska / serial
Reklama
14:55 Królowe życia, sez. 6, odc. 9/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): Królowe życie wracają, jak zwykle w wielkim stylu. Widzowie znowu z zapartym tchem będą mogli śledzić swoich ulubionych bohaterów. Rafał i Gabriel będą spełniać swój warszawski sen i z uporem będą wspinać się po drabinie sukcesu. Nie zabraknie zabawnych zwrotów akcji, które być może na zawsze odmienią ich królewskie życie. Dagmara będzie wytrwale szukać swojej życiowej drogi. Jak zwykle obierze własne ścieżki, ale towarzyszyć jej będą niezmiennie Jacek i Edzia. Iza będzie rządzić swoim królestwem twardą ręką. Dorastająca córka to niełatwe wyzwanie, z którym Iza i Patryk będą musieli się zmierzyć. Ich firma wciąż się rozwija, ale głowy mają pełne pomysłów na nowe projekty. W tym sezonie pojawią się nowe bohaterki. Każda z nich ma własny sposób na królewskie życie, ale łączy je chęć szokowania. Kontrowersyjne, pewne siebie i z wielkim apetytem na życie. Iza umówiła się z Elizką, że odbierze ją od koleżanki. Mała córeczka, która zaczyna powoli stawać się nastolatką, to spore wyzwanie. Iza zdała sobie sprawę, że musi już powoli zapomnieć o placach zabaw i zacząć z Elizką rozmawiać jak kobieta z kobietą. Przyjaźniąc się z Dagmarą, nie wiadomo kiedy przytrafi się okazja, żeby przespacerować się przez miasto w samych skarpetkach. Jacek nie jest zaskoczony i rozżalony, a raczej zmotywowany, żeby kupić sobie nowe buty. Jednak dopiero w sklepie orientuje się, że nie wziął ze sobą portfela… Rafał i Gabriel muszą się dobrze przygotować do nierównej walki z myszą. Opracowali już strategię, a teraz zaczynają działać. Na początku zaopatrzą się w amunicję, czyli w pułapkę na myszy, a później wszystko będzie zależało od tego, czy wróg będzie stawiał opory.

/ Polska / serial
20:55 Królowe życia, sez. 4, odc. 7/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): „Królowe życia” wracają! Piękne i przystojni i jaśnie panujące i panujący wracają z impetem. Z rozmachem i nowymi pomysłami na siebie i świat. Wyróżniają się z tłumu i nie dbają o konwenanse. Lubią życie, pieniądze i smak sukcesu. W siódmym odcinku widzowie odkryją drugą twarz Dagmary. Tym razem poznają jako przebiegłą panią detektyw, która za wszelką cenę będzie chciała odkryć tajemnicę Conana. Rafał i Gabriel będą starali się zapomnieć o ostatnich kłopotach i zafundują sobie typowo męską rozrywkę. Będą musieli też podjąć decyzję, która będzie miała wpływ na ich przyszłość. W życiu Izy już niedługo sporo się zmieni. Za rok wychodzi za mąż, a już za pół roku na ślubnym kobiercu stanie jej młodsza siostra. Obie uwielbiają modę, więc będą chciały wspólnie wybrać suknię ślubną.

/ Polska / serial
Program TV na 2020-01-22
09:30 Królowe życia, sez. 6, odc. 12 Logo TTV

Opis (streszczenie): Królowe życie wracają, jak zwykle w wielkim stylu. Widzowie znowu z zapartym tchem będą mogli śledzić swoich ulubionych bohaterów. Rafał i Gabriel będą spełniać swój warszawski sen i z uporem będą wspinać się po drabinie sukcesu. Nie zabraknie zabawnych zwrotów akcji, które być może na zawsze odmienią ich królewskie życie. Dagmara będzie wytrwale szukać swojej życiowej drogi. Jak zwykle obierze własne ścieżki, ale towarzyszyć jej będą niezmiennie Jacek i Edzia. Iza będzie rządzić swoim królestwem twardą ręką. Dorastająca córka to niełatwe wyzwanie, z którym Iza i Patryk będą musieli się zmierzyć. Ich firma wciąż się rozwija, ale głowy mają pełne pomysłów na nowe projekty. W tym sezonie pojawią się nowe bohaterki. Każda z nich ma własny sposób na królewskie życie, ale łączy je chęć szokowania. Kontrowersyjne, pewne siebie i z wielkim apetytem na życie. Wielkie greckie wakacje królowej Dagmary trwają w najlepsze, a Jacek postanowił zabrać Edzię na romantyczną randkę na łódce. Rafał i Gabriel zaprosili mamę na obiad. Od samego rana zastanawiają się, co przygotować. W końcu uznali, że inspiracji poszukają na bazarku. Iza ma przed sobą kolejny intensywny dzień w pracy, bo właśnie przygotowuje się do pokazu swojej najnowszej kolekcji. Każda, nawet najmniejsza komplikacja może szybko wyprowadzić z równowagi i tak zdenerwowaną już królową. Kasia planuje zrobić sobie kolejny tatuaż. Swoje zamiary długo ukrywała przed mamą, która akurat tej słabości swojej córki nie może zrozumieć. Tatuaże kojarzą jej się z czymś złym, ale przede wszystkim uważa, że Kasia nie powinna zamalowywać swojego pięknego ciała.

/ Polska / serial
14:55 Królowe życia, sez. 6, odc. 10/12 Logo TTV
Polska / serial
20:55 Królowe życia, sez. 5, odc. 3/12 Logo TTV
Polska / serial
Program TV na 2020-01-23
09:30 Królowe życia, sez. 2, odc. 1/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): „Królowe życia” wracają! Z nową siłą i nowymi pomysłami na siebie i świat. Wyróżniają się z tłumu, są odważne, przebojowe i niezależne. Idą pod prąd, a opiniami na swój temat się nie przejmują, mówią na głos to, co innym wydaje się nie do pomyślenia. Nie dbają o konwenanse. Lubią życie, pieniądze i smak sukcesu. Taka jest Dagmara z Kłodzka - kolorowa, głośna, energiczna. Kocha futra, biżuterię i przepych. Z życiowych błędów wyciąga wnioski. Nikogo nie krytykuje, sama krytyką na swój temat się nie przejmuje. Naczelne miejsce w jej sercu zajmuje 15-letni syn Conan. Twarda i bezkompromisowa, potrafi walczyć o swoje jak lwica, ale serce jej mięknie, gdy trzeba pomóc bezdomnemu Ryszardowi. W nowej serii zobaczymy jak działa jej wymarzona dyskoteka w amerykańskim stylu. Stylu nie traci Gabriel - Versace z Głogowa, który projektuje futra dla gwiazd z pierwszych stron gazet. Gabriel ani w życiu, ani w pracy nie rozstaje się ze swoim partnerem Rafałem, z którym tańczy ogniste tango i z takim samym zapałem kłóci się o meble. Gabriel w ostrych słowach potrafi krytykować gust polskich nowobogackich, umie docenić talent konkurencji. Nie znosi jednak homofobii i zakłamania. W nowym sezonie poznamy nowe królowe: Kamilę i Patrycję – niezależne, pewne siebie i bardzo władcze kobiety… Kamila na co dzień mieszka w Poznaniu. Kocha modę, dba o urodę, spełniona bizneswoman, która z partnerem – doktorem Maciejem - tworzy nowy gabinet medycyny estetycznej. Nie wstydzi się zamiłowania do drogich torebek i otwarcie deklaruje, że swój punkt G, odnajduje na końcu słowa shoppinG. Niie przebiera w słowach, a swoich hejterów zawsze ciepło pozdrawia. Z kolei Patrycja to Wrocławianka z urodzenia, a Warszawianka z wyboru. Kobieta o wielu twarzach i talentach, pisze książkę o blaskach i cieniach życia w stolicy, nagrywa singiel, pozuje do zdjęć. Świadoma swojej urody potrafi owijać mężczyzn wokół palca, ale na tego jedynego wciąż czeka. Swoje kaprysy spełnia sama. Gdy będzie chciała mieć zaręczynowy pierścionek, to sama go sobie kupi… Takie są nasze Królowe Życia. W ich słowniku nie ma pojęcia - że coś nie wypada… Dagmara, silna, niezależna i dumna mieszkanka Kłodzka. Życie nie zawsze ją rozpieszczało. Sama wychowuje nastoletniego syna. Ale myśli pozytywnie, jest znanym w Kłodzku kolorowym ptakiem. Otwiera właśnie swoją wymarzoną dyskotekę Queen, trwają ostatnie przygotowania do wielkiej gali, na ktorej nie zabraknie magii, niespodzianek i niespodziewanych gości. Gabriel miłość do mody zamienił w swój zawód. Projektuje futra dla gwiazd, jego kolekcje są znane i cenione. Jedna z gazet napisała nawet o nim: „Versace z Głogowa”. Od lat wierny swojej pasji i partnerowi – Rafałowi. Razem zatańczą ogniste tango i równie gorąco pokłócą się o meble. Na naszym dworze pojawią się nowe królowe. Kamila mieszka w Poznaniu, kocha modę, dba o urodę. Buty na obcasie to jej znak rozpoznawczy. Lubi zakupy i dobre samochody. Wraz ze swoim życiowym partnerem doktorem Maciejem REMONTUJĄ nowy gabinet medycyny estetycznej. Pracy jest bardzo wiele, czasu bardzo mało. Z problemów Kamila ma się komu zwierzyć, jej najwierniejszym przyjacielem jest Adrian - duchowy brat bliźniak. Z kolei Patrycja to wrocławianka, która postanowiła zdobyć Warszawę. BLASKI I CIENIE ŻYCIA w stolicy zamierza opisać w książce. Talentów ma wiele, nie tylko pisze, ale też śpiewa, pozuje do zdjęć. Nosi się z zamiarem nagrania płyty. Jest niezależna i odważna. Swoje kaprysy spełnia sama, bo odpowiedniego mężczyzny, królewicza z bajki wciąż szuka…

/ Polska / serial
14:55 Królowe życia, sez. 6, odc. 11/12 Logo TTV
Polska / serial
20:55 Królowe życia, sez. 5, odc. 4/12 Logo TTV
Polska / serial
Program TV na 2020-01-24
09:30 Królowe życia, sez. 2, odc. 2/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): „Królowe życia” wracają! Z nową siłą i nowymi pomysłami na siebie i świat. Wyróżniają się z tłumu, są odważne, przebojowe i niezależne. Idą pod prąd, a opiniami na swój temat się nie przejmują, mówią na głos to, co innym wydaje się nie do pomyślenia. Nie dbają o konwenanse. Lubią życie, pieniądze i smak sukcesu. Taka jest Dagmara z Kłodzka - kolorowa, głośna, energiczna. Kocha futra, biżuterię i przepych. Z życiowych błędów wyciąga wnioski. Nikogo nie krytykuje, sama krytyką na swój temat się nie przejmuje. Naczelne miejsce w jej sercu zajmuje 15-letni syn Conan. Twarda i bezkompromisowa, potrafi walczyć o swoje jak lwica, ale serce jej mięknie, gdy trzeba pomóc bezdomnemu Ryszardowi. W nowej serii zobaczymy jak działa jej wymarzona dyskoteka w amerykańskim stylu. Stylu nie traci Gabriel - Versace z Głogowa, który projektuje futra dla gwiazd z pierwszych stron gazet. Gabriel ani w życiu, ani w pracy nie rozstaje się ze swoim partnerem Rafałem, z którym tańczy ogniste tango i z takim samym zapałem kłóci się o meble. Gabriel w ostrych słowach potrafi krytykować gust polskich nowobogackich, umie docenić talent konkurencji. Nie znosi jednak homofobii i zakłamania. W nowym sezonie poznamy nowe królowe: Kamilę i Patrycję – niezależne, pewne siebie i bardzo władcze kobiety… Kamila na co dzień mieszka w Poznaniu. Kocha modę, dba o urodę, spełniona bizneswoman, która z partnerem – doktorem Maciejem - tworzy nowy gabinet medycyny estetycznej. Nie wstydzi się zamiłowania do drogich torebek i otwarcie deklaruje, że swój punkt G, odnajduje na końcu słowa shoppinG. Niie przebiera w słowach, a swoich hejterów zawsze ciepło pozdrawia. Z kolei Patrycja to Wrocławianka z urodzenia, a Warszawianka z wyboru. Kobieta o wielu twarzach i talentach, pisze książkę o blaskach i cieniach życia w stolicy, nagrywa singiel, pozuje do zdjęć. Świadoma swojej urody potrafi owijać mężczyzn wokół palca, ale na tego jedynego wciąż czeka. Swoje kaprysy spełnia sama. Gdy będzie chciała mieć zaręczynowy pierścionek, to sama go sobie kupi… Takie są nasze Królowe Życia. W ich słowniku nie ma pojęcia - że coś nie wypada… Królowe życia wracają… z nową siłą i nowymi pomysłami – na siebie i świat. Dagmara nie traci energii i konsekwentnie, krok po kroku realizuje swoje marzenie o dyskotece w amerykańskim stylu. Stylu nie traci Gabriel, który swoimi projektami futer i wieloletnią pracą z gwiazdami zapracował sobie na miano ersace z Głogowa. Nowe królowe: Kamila i Patrycja też zrobią wrażenie, to niezależne, pewne siebie i bardzo władcze kobiety…Kamila kocha modę i dba o urodę-także zawodowo, a Patrycja jak prawdziwa królowa spełnia swoje kaprysy. W drugim odcinku Dagmara ulegnie namowom syna Conana i rozpocznie naukę jazdy na snowboardzie. Na stoku zrobi wrażenie na instruktorze jazdy i na widzach TTV, którzy nie omieszkają poprosić Królowej o autograf. W Poznaniu na budowie nowej kliniki medycyny estetycznej Kamila powie budowlańcom co o nich sądzi. Głogowskie lodowisko zaszczycą swoją obecnością Gabriel i Rafał, a ze specjalistą o tatuaży spotka się Patrycja. Teraz realizuje swój Projekt: Królowa.

/ Polska / serial
14:55 Królowe życia, sez. 6, odc. 12 Logo TTV
Polska / serial
Reklama
22:00 Królowe życia, sez. 5, odc. 5/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): Dagmarę oczarował klimat panujący podczas wyścigów konnych. Długo nie mogła dojść do siebie i postanowiła, że zabierze Edzię do stadniny. Rafał i Gabriel również mieli ochotę na odpoczynek z dala od miasta. Jednak złośliwość rzeczy martwych im przeszkodziła. Jak na tym wyszli? Jak zwykle z klasą, bez utraty pogody ducha. Za sielskim krajobrazem zatęskniła też Iza, która razem z rodziną wybrała się do swoich rodziców. Czy piękna Polska wieś okazała się łaskawa?

/ Polska / serial
22:40 Królowe życia, sez. 4, odc. 8/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): „Królowe życia” wracają! Piękne i przystojni i jaśnie panujące i panujący wracają z impetem. Z rozmachem i nowymi pomysłami na siebie i świat. Wyróżniają się z tłumu i nie dbają o konwenanse. Lubią życie, pieniądze i smak sukcesu. Pomiędzy Edzią i Dagmara dojdzie do pierwszego biznesowego nieporozumienia. Czy ich przyjaźń okaże się silniejsza od marzeń o zbudowaniu fryzjerskiego imperium? Agnieszka postanowi zatrudnić kogoś do pomocy w solarium. W tym biznesie trzeba mieć nerwy ze stali. Natrętni klienci potrafią wyprowadzić z równowagi nawet anioła. Przed Rafałem i Gabrielem naprawdę trudne chwile wyczekiwania na wynik badań. Czy ich świat odzyska dawny kolor? Przekonamy się w ósmym odcinku „Królowych życia”.

/ Polska / serial
Program TV na 2020-01-25
21:10 Królowe życia, sez. 5, odc. 5/12 Logo TTV
Polska / serial
21:50 Królowe życia, sez. 5, odc. 6/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): W szóstym odcinku „Królowych życia” Rafał i Gabriel będą próbować rozwikłać zagadkę pt. „Niesforni sąsiedzi”... Skąd dobiegały pełne namiętności dźwięki? Pomimo grubych ścian przedwojennej warszawskiej kamienicy, odgłosy były dobrze słyszalne, ale niezwykle trudne do zlokalizowania. Trudny orzech do zgryzienia będzie miała też Dagmara? Jak Królowa XXI wieku poradzi sobie w niedzielę bez handlu? Będzie chciała wyjść z twarzą z tej mało komfortowej sytuacji i jak zwykle wykaże się sprytem i kreatywnością. Widzowie będą mieli okazję być świadkami dnia, który Agnieszka zapamięta już na zawsze. Pierwszy dzień Leona w szkole był dla niej wzruszającym przeżyciem.

/ Polska / serial
Program TV na 2020-01-26
18:05 Królowe życia, sez. 5, odc. 5/12 Logo TTV
Polska / serial
18:55 Królowe życia, sez. 5, odc. 6/12 Logo TTV
Polska / serial
23:00 Królowe życia, sez. 5, odc. 5/12 Logo TTV
Polska / serial
Program TV na 2020-01-27
09:30 Królowe życia, sez. 2, odc. 3/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): „Królowe życia” wracają! Z nową siłą i nowymi pomysłami na siebie i świat. Wyróżniają się z tłumu, są odważne, przebojowe i niezależne. Idą pod prąd, a opiniami na swój temat się nie przejmują, mówią na głos to, co innym wydaje się nie do pomyślenia. Nie dbają o konwenanse. Lubią życie, pieniądze i smak sukcesu. Taka jest Dagmara z Kłodzka - kolorowa, głośna, energiczna. Kocha futra, biżuterię i przepych. Z życiowych błędów wyciąga wnioski. Nikogo nie krytykuje, sama krytyką na swój temat się nie przejmuje. Naczelne miejsce w jej sercu zajmuje 15-letni syn Conan. Twarda i bezkompromisowa, potrafi walczyć o swoje jak lwica, ale serce jej mięknie, gdy trzeba pomóc bezdomnemu Ryszardowi. W nowej serii zobaczymy jak działa jej wymarzona dyskoteka w amerykańskim stylu. Stylu nie traci Gabriel - Versace z Głogowa, który projektuje futra dla gwiazd z pierwszych stron gazet. Gabriel ani w życiu, ani w pracy nie rozstaje się ze swoim partnerem Rafałem, z którym tańczy ogniste tango i z takim samym zapałem kłóci się o meble. Gabriel w ostrych słowach potrafi krytykować gust polskich nowobogackich, umie docenić talent konkurencji. Nie znosi jednak homofobii i zakłamania. W nowym sezonie poznamy nowe królowe: Kamilę i Patrycję – niezależne, pewne siebie i bardzo władcze kobiety… Kamila na co dzień mieszka w Poznaniu. Kocha modę, dba o urodę, spełniona bizneswoman, która z partnerem – doktorem Maciejem - tworzy nowy gabinet medycyny estetycznej. Nie wstydzi się zamiłowania do drogich torebek i otwarcie deklaruje, że swój punkt G, odnajduje na końcu słowa shoppinG. Niie przebiera w słowach, a swoich hejterów zawsze ciepło pozdrawia. Z kolei Patrycja to Wrocławianka z urodzenia, a Warszawianka z wyboru. Kobieta o wielu twarzach i talentach, pisze książkę o blaskach i cieniach życia w stolicy, nagrywa singiel, pozuje do zdjęć. Świadoma swojej urody potrafi owijać mężczyzn wokół palca, ale na tego jedynego wciąż czeka. Swoje kaprysy spełnia sama. Gdy będzie chciała mieć zaręczynowy pierścionek, to sama go sobie kupi… Takie są nasze Królowe Życia. W ich słowniku nie ma pojęcia - że coś nie wypada… Królowe życia nie tracą czasu. Wracają… z nową siłą i nowymi pomysłami – na siebie i świat. Dagmara w Kłodzku otworzyła wymarzoną dyskotekę Queen. Gabriel szykuje nowy pokaz futer w Głogowie. Kamila w Poznaniu robi wrażenie …na swoim partnerze, a Kamila wchodzi na warszawskie salony. Królowe życia rządzą niepodzielnie! Sercem Dagmary włada jej syn Conan, ale miejsca wystarczy też dla bezdomnego Ryszarda, którego nasza bohaterka zabierze na królewski obiad w restauracji. Kamila musi zmierzyć się z awarią samochodu, pytanie czy jej partner Maciej to zniesie. Patrycja pójdzie na randkę w ciemno, a Gabriel wybierze modela roku. To będzie Top Model po głogowsku.

/ Polska / serial
14:55 Królowe życia, sez. 2, odc. 1/12 Logo TTV
Polska / serial
20:55 Królowe życia. Greckie wakacje Logo TTV

Opis (streszczenie): Wyjazd Dagmary, Edzi i Jacka na Kretę to pasmo niekończących się przygód i niespodzianek. „Królowe życia. Extra” to zbiór najciekawszych momentów z tej podróży. Dagmara musiała odnaleźć się w nowej roli – jako przyjaciółka zakochanych w sobie po uszy, Edzi i Jacka. Czy taki układ jej odpowiada? Na pewno nadal nie może narzekać na nudę. Nauka zorby, próbowanie greckich przysmaków, a nawet gorąca sesja zdjęciowa na plaży... To tylko niektóre momenty, które cała trójka z pewnością zapamięta na długie lata... Widzowie będą świadkami wielkich deklaracji, burzliwych awantur i zabawnych sytuacji. Kreta rozbudziła w Edzi i Jacku namiętność, a w Królowej jeszcze większy temperament. Co wyniknie z takiego połączenia? Przekonamy się, oglądając „Królowe życia. Ekstra”.

/ Polska / dokument
Reklama
Program TV na 2020-01-28
09:30 Królowe życia, sez. 2, odc. 4/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): Dagmara, silna i dumna mieszkanka Kłodzka. Życie nie zawsze ją rozpieszczało. Sama wychowuje nastoletniego syna Conanka, ale myśli pozytywnie, a o problemach dnia codziennego lubi porozmawiać z Bogiem. Dlatego też wybrała się na samochodową pielgrzymkę na Jasną Górę do Częstochowy. Oczywiście nie sama, bo w podróż zabierze bezdomnego Ryszarda. Zaś Opolu wraz z przyjacielem wystąpi w amfiteatrze… Znany w Głogowie projektant futer dla gwiazd Gabriel Seweryn doczeka się medalu… Odznaczenie wręczy sam starosta. Będzie wzruszenie, będą łzy... Szkoda, że takiego wydarzenia nie doczekał ojciec Gabriela… Byłby z syna dumny… Kamila w Poznaniu ma mnóstwo pracy przy remoncie gabinetu medycyny estetycznej, w którym jej partner Maciej będzie przyjmował pacjentki… Ale nasza królowa potrafi ustawiać jasno priorytety – czas na siłownię być musi. I na fryzjera. I na zakupy. Dagmara, silna i dumna mieszkanka Kłodzka. Życie nie zawsze ją rozpieszczało. Sama wychowuje nastoletniego syna Conanka, ale myśli pozytywnie, a o problemach dnia codziennego lubi porozmawiać z Bogiem. Dlatego też wybrała się na samochodową pielgrzymkę na Jasną Górę do Częstochowy. Oczywiście nie sama, bo w podróż zabierze bezdomnego Ryszarda. Zaś Opolu wraz z przyjacielem wystąpi w amfiteatrze… Znany w Głogowie projektant futer dla gwiazd Gabriel Seweryn doczeka się medalu… Odznaczenie wręczy sam starosta. Będzie wzruszenie, będą łzy... Szkoda, że takiego wydarzenia nie doczekał ojciec Gabriela… Byłby z syna dumny… Kamila w Poznaniu ma mnóstwo pracy przy remoncie gabinetu medycyny estetycznej, w którym jej partner Maciej będzie przyjmował pacjentki… Ale nasza królowa potrafi ustawiać jasno priorytety – czas na siłownię być musi. I na fryzjera. I na zakupy.

/ Polska / serial
14:55 Królowe życia, sez. 2, odc. 2/12 Logo TTV
Polska / serial
20:55 Królowe życia, sez. 4, odc. 8/12 Logo TTV
Polska / serial
Program TV na 2020-01-29
09:30 Królowe życia, sez. 2, odc. 5/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): „Królowe życia” wracają! Z nową siłą i nowymi pomysłami na siebie i świat. Wyróżniają się z tłumu, są odważne, przebojowe i niezależne. Idą pod prąd, a opiniami na swój temat się nie przejmują, mówią na głos to, co innym wydaje się nie do pomyślenia. Nie dbają o konwenanse. Lubią życie, pieniądze i smak sukcesu. Taka jest Dagmara z Kłodzka - kolorowa, głośna, energiczna. Kocha futra, biżuterię i przepych. Z życiowych błędów wyciąga wnioski. Nikogo nie krytykuje, sama krytyką na swój temat się nie przejmuje. Naczelne miejsce w jej sercu zajmuje 15-letni syn Conan. Twarda i bezkompromisowa, potrafi walczyć o swoje jak lwica, ale serce jej mięknie, gdy trzeba pomóc bezdomnemu Ryszardowi. W nowej serii zobaczymy jak działa jej wymarzona dyskoteka w amerykańskim stylu. Stylu nie traci Gabriel - Versace z Głogowa, który projektuje futra dla gwiazd z pierwszych stron gazet. Gabriel ani w życiu, ani w pracy nie rozstaje się ze swoim partnerem Rafałem, z którym tańczy ogniste tango i z takim samym zapałem kłóci się o meble. Gabriel w ostrych słowach potrafi krytykować gust polskich nowobogackich, umie docenić talent konkurencji. Nie znosi jednak homofobii i zakłamania. W nowym sezonie poznamy nowe królowe: Kamilę i Patrycję – niezależne, pewne siebie i bardzo władcze kobiety… Kamila na co dzień mieszka w Poznaniu. Kocha modę, dba o urodę, spełniona bizneswoman, która z partnerem – doktorem Maciejem - tworzy nowy gabinet medycyny estetycznej. Nie wstydzi się zamiłowania do drogich torebek i otwarcie deklaruje, że swój punkt G, odnajduje na końcu słowa shoppinG. Niie przebiera w słowach, a swoich hejterów zawsze ciepło pozdrawia. Z kolei Patrycja to Wrocławianka z urodzenia, a Warszawianka z wyboru. Kobieta o wielu twarzach i talentach, pisze książkę o blaskach i cieniach życia w stolicy, nagrywa singiel, pozuje do zdjęć. Świadoma swojej urody potrafi owijać mężczyzn wokół palca, ale na tego jedynego wciąż czeka. Swoje kaprysy spełnia sama. Gdy będzie chciała mieć zaręczynowy pierścionek, to sama go sobie kupi… Takie są nasze Królowe Życia. W ich słowniku nie ma pojęcia - że coś nie wypada… Przed nami kolejna odsłona zmagań bohaterów naszej telenoweli dokumentalnej z prozą życia. Dagmara spełnia się w roli właścicielki dyskoteki Queen. Nie lubi jednak, gdy ktoś ją okłamuje, a tak się dzieje w lokalu. Jeden z pracowników słono zapłaci za oszukiwanie królowej. Takich pijawek Dagmara nie cierpi, chyba że mowa o pijawkach leczniczych… Te mają uzdrawiającą moc. Gabriel z Rafałem po niezadowalającym castingu na modeli idą w miasto. „Versace z Głogowa” szuka teraz kandydatów do sesji zdjęciowej z nową kolekcją futer – na ulicach, co z tego wyniknie? Chyba tylko nie wiedza o tym, że w Głogowie brakuje mężczyzn… Patrycja wrocławianka z urodzenia i warszawianka z wyboru – to królowa, która wciąż czeka na swojego królewicza… Na razie więc sama spełnia swoje kaprysy. Jednym z nich są tatuaże, kolejny musi być wyjątkowy. Kamila z Poznania też miewa kaprysy. Kocha modę, dba o urodę i uwielbia zakupy w luksusowych butikach. Czasami tak się zapomni, że jej pieniędzy na taksówkę nie wystarczy… Będzie musiała zmierzyć się z poznańskimi tramwajami.

/ Polska / serial
14:55 Królowe życia, sez. 2, odc. 3/12 Logo TTV
Polska / serial
20:55 Królowe życia, sez. 5, odc. 5/12 Logo TTV
Polska / serial
Program TV na 2020-01-30
09:30 Królowe życia, sez. 2, odc. 6/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): „Królowe życia” wracają! Z nową siłą i nowymi pomysłami na siebie i świat. Wyróżniają się z tłumu, są odważne, przebojowe i niezależne. Idą pod prąd, a opiniami na swój temat się nie przejmują, mówią na głos to, co innym wydaje się nie do pomyślenia. Nie dbają o konwenanse. Lubią życie, pieniądze i smak sukcesu. Taka jest Dagmara z Kłodzka - kolorowa, głośna, energiczna. Kocha futra, biżuterię i przepych. Z życiowych błędów wyciąga wnioski. Nikogo nie krytykuje, sama krytyką na swój temat się nie przejmuje. Naczelne miejsce w jej sercu zajmuje 15-letni syn Conan. Twarda i bezkompromisowa, potrafi walczyć o swoje jak lwica, ale serce jej mięknie, gdy trzeba pomóc bezdomnemu Ryszardowi. W nowej serii zobaczymy jak działa jej wymarzona dyskoteka w amerykańskim stylu. Stylu nie traci Gabriel - Versace z Głogowa, który projektuje futra dla gwiazd z pierwszych stron gazet. Gabriel ani w życiu, ani w pracy nie rozstaje się ze swoim partnerem Rafałem, z którym tańczy ogniste tango i z takim samym zapałem kłóci się o meble. Gabriel w ostrych słowach potrafi krytykować gust polskich nowobogackich, umie docenić talent konkurencji. Nie znosi jednak homofobii i zakłamania. W nowym sezonie poznamy nowe królowe: Kamilę i Patrycję – niezależne, pewne siebie i bardzo władcze kobiety… Kamila na co dzień mieszka w Poznaniu. Kocha modę, dba o urodę, spełniona bizneswoman, która z partnerem – doktorem Maciejem - tworzy nowy gabinet medycyny estetycznej. Nie wstydzi się zamiłowania do drogich torebek i otwarcie deklaruje, że swój punkt G, odnajduje na końcu słowa shoppinG. Niie przebiera w słowach, a swoich hejterów zawsze ciepło pozdrawia. Z kolei Patrycja to Wrocławianka z urodzenia, a Warszawianka z wyboru. Kobieta o wielu twarzach i talentach, pisze książkę o blaskach i cieniach życia w stolicy, nagrywa singiel, pozuje do zdjęć. Świadoma swojej urody potrafi owijać mężczyzn wokół palca, ale na tego jedynego wciąż czeka. Swoje kaprysy spełnia sama. Gdy będzie chciała mieć zaręczynowy pierścionek, to sama go sobie kupi… Takie są nasze Królowe Życia. W ich słowniku nie ma pojęcia - że coś nie wypada… W Kłodzku klimat sprzyja kuracjuszom, ale nie Dagmarze. Nasza Królowa źle się czuje i od dłuższego czasu narzeka na zdrowie. W końcu postanowiła gruntownie się przebadać i na wszelki wypadek przygotować do… ostatniej drogi. Czy właścicielka zakładu pogrzebowego była zaskoczona jej wizytą? Na pewno Kamila nie była zaskoczona rachunkiem za nowe włosy, czekała na nie długo, ale jak mówi – kobieta taka jak ona musi mieć wszystko „na maksa” – włosy, urodę i mężczyznę. Z tym ostatnim, czyli doktorem Maciejem nieco się pokłóci o drwiące dowcipy na jej temat, ale w końcu dojdą do porozumienia. Czy do porozumienia dojdą Gabriel z Rafałem? Odkąd na castingu do sesji futer wybrany został nowy model, między partnerami wyraźnie zaczyna się wyczuwać napiętą atmosferę. Może niespodzianka na 15 rocznice związku nieco ukoi nerwy… Patrycja od dzieciństwa uwielbiała śpiewać. Marzy o wydaniu własnego singla. Ma świadomość, że talent i ambicje nie wystarczą – musi nad sobą pracować. Zapisała się do pani Moniki na profesjonalne lekcje śpiewu.

/ Polska / serial
14:55 Królowe życia, sez. 2, odc. 4/12 Logo TTV
Polska / serial
20:55 Królowe życia, sez. 5, odc. 6/12 Logo TTV
Polska / serial
Program TV na 2020-01-31
09:30 Królowe życia, sez. 2, odc. 7/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): „Królowe życia” wracają! Z nową siłą i nowymi pomysłami na siebie i świat. Wyróżniają się z tłumu, są odważne, przebojowe i niezależne. Idą pod prąd, a opiniami na swój temat się nie przejmują, mówią na głos to, co innym wydaje się nie do pomyślenia. Nie dbają o konwenanse. Lubią życie, pieniądze i smak sukcesu. Taka jest Dagmara z Kłodzka - kolorowa, głośna, energiczna. Kocha futra, biżuterię i przepych. Z życiowych błędów wyciąga wnioski. Nikogo nie krytykuje, sama krytyką na swój temat się nie przejmuje. Naczelne miejsce w jej sercu zajmuje 15-letni syn Conan. Twarda i bezkompromisowa, potrafi walczyć o swoje jak lwica, ale serce jej mięknie, gdy trzeba pomóc bezdomnemu Ryszardowi. W nowej serii zobaczymy jak działa jej wymarzona dyskoteka w amerykańskim stylu. Stylu nie traci Gabriel - Versace z Głogowa, który projektuje futra dla gwiazd z pierwszych stron gazet. Gabriel ani w życiu, ani w pracy nie rozstaje się ze swoim partnerem Rafałem, z którym tańczy ogniste tango i z takim samym zapałem kłóci się o meble. Gabriel w ostrych słowach potrafi krytykować gust polskich nowobogackich, umie docenić talent konkurencji. Nie znosi jednak homofobii i zakłamania. W nowym sezonie poznamy nowe królowe: Kamilę i Patrycję – niezależne, pewne siebie i bardzo władcze kobiety… Kamila na co dzień mieszka w Poznaniu. Kocha modę, dba o urodę, spełniona bizneswoman, która z partnerem – doktorem Maciejem - tworzy nowy gabinet medycyny estetycznej. Nie wstydzi się zamiłowania do drogich torebek i otwarcie deklaruje, że swój punkt G, odnajduje na końcu słowa shoppinG. Niie przebiera w słowach, a swoich hejterów zawsze ciepło pozdrawia. Z kolei Patrycja to Wrocławianka z urodzenia, a Warszawianka z wyboru. Kobieta o wielu twarzach i talentach, pisze książkę o blaskach i cieniach życia w stolicy, nagrywa singiel, pozuje do zdjęć. Świadoma swojej urody potrafi owijać mężczyzn wokół palca, ale na tego jedynego wciąż czeka. Swoje kaprysy spełnia sama. Gdy będzie chciała mieć zaręczynowy pierścionek, to sama go sobie kupi… Takie są nasze Królowe Życia. W ich słowniku nie ma pojęcia - że coś nie wypada… Po ostatnich ciężkich przeżyciach związanych ze zdrowiem i pracą Dagmara postanawia wyjechać na urlop. Wybiera Teneryfę, słońce, basen i sprawdzoną przyjaciółkę Suzi – pojadą na tydzień. Na przygotowania nie zostało wiele czasu, a co najważniejsze… Trzeba kupić płetwy! Patrycja zapisuje się na kurs nauki jazdy. Manewry po parkingu i mieście kończą się spotkaniem z agresywnym kierowcą. Dziewczyna sobie z nim poradzi, ale czy poradzi sobie ze stresem w profesjonalnym studiu nagraniowym? Z kolei Gabriel z Rafałem konsekwentnie krok po kroku uczą się nowych… kroków – tańczą już tango, przyszedł czas na cha-chę. Swoje artystyczne zapędy Gabriel realizuje nie tylko w pracowni futer – w futra potrafi ubrać też wielkanocne jaja… Najważniejszym mężczyzną w życiu Kamili – królowej z Poznania jest jej siedmioletni syn Leon. Rezolutny i wygadany. Oczko w głowie mamy. Razem odrabiają lekcje, skaczą pod sufit i rozmawiają o dziewczynach…

/ Polska / serial
14:55 Królowe życia, sez. 2, odc. 5/12 Logo TTV
Polska / serial
22:00 Królowe życia, sez. 5, odc. 7/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): Rafał i Gabriel mieli spędzić weekend w ekskluzywnym SPA, z dala od zmartwień i problemów. Plan był taki, że od rana do wieczora będą mieć podstawiane pod buzię jedzenie, masaże i będą korzystać z wolnego czasu... Czy warto planować? Tego widzowie dowiedzą się w siódmym odcinku „Królowych życia”. Dagmara już od samego rana będzie musiała zmierzyć się z beznadziejną sytuacją. Zepsuta pralka, cmentarz i kłótnia z Conanem. Jednak nawet w takie dni, Dagmara nie traci pogody ducha. Iza i Patryk staną przed trudną decyzją. Muszą znaleźć kogoś do opieki nad Elizą. Czy uda im się trafić za pierwszym razem, czy będzie to niekończąca się historia?

/ Polska / serial
22:40 Królowe życia, sez. 4, odc. 9/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): „Królowe życia” wracają! Piękne i przystojni i jaśnie panujące i panujący wracają z impetem. Z rozmachem i nowymi pomysłami na siebie i świat. Wyróżniają się z tłumu i nie dbają o konwenanse. Lubią życie, pieniądze i smak sukcesu. Po ostatnich przejściach Dagmara odczuwa potrzebę zmiany duchowej. Postanawia wyruszyć pieszo na pielgrzymkę do Santiago de Compostela w Hiszpanii. Jej partner życiowy Jacek chce jej towarzyszyć. Jak się do tego przygotowują? Gabriel i Rafał z Głogowa realizują marzenie o otwarciu swojego Atelie w stolicy. Na tą okoliczność zapraszają swojego przyjaciela Oswalda Musielskiego, który proponuje wykonać utwór na otwarcie. Podczas ostatnich przygotowań dochodzi do stłuczenia 30 kieliszków do szampana. Czy to znak na szczęście? Królowa Życia Agnieszka uczy życia i bycia niezależną swoją córkę. W tym celu pomaga otworzyć jej gabinet kosmetyczny.

/ Polska / serial
Program TV na 2020-02-01
21:05 Królowe życia, sez. 5, odc. 7/12 Logo TTV
Polska / serial
Reklama
21:50 Królowe życia, sez. 5, odc. 8/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): W ósmym odcinku „Królowych życia” poznamy zupełnie inną naturę Jacka... Łatka rosłego, silnego mężczyzny lekko się odklei. A to wszystko za sprawą kobiet... bo nastąpi to, na co widzowie czekali od dawna. Jacek pójdzie na randkę- i to nie jedną! Agnieszka będzie musiała poradzić sobie z fachowacami, którzy nie zawsze są fair. Na szczęście nie jest sama i zawsze może liczyć na pomoc swojego byłego męża. Warszawski dzień Rafała i Gabriela będzie wyglądał nieco inaczej niż sobie zaplanowali. Opieka nad kilkuletnim dzieckiem zmusi ich do pewnych refleksji. Jakich? Tego widzowie dowiedzą się, oglądając ósmy odcinek „Królowych życia”.

/ Polska / serial
Program TV na 2020-02-02
18:05 Królowe życia, sez. 5, odc. 7/12 Logo TTV
Polska / serial
18:55 Królowe życia, sez. 5, odc. 8/12 Logo TTV
Polska / serial
23:00 Królowe życia, sez. 5, odc. 7/12 Logo TTV
Polska / serial
Program TV na 2020-02-03
09:30 Królowe życia, sez. 2, odc. 8/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): „Królowe życia” wracają! Z nową siłą i nowymi pomysłami na siebie i świat. Wyróżniają się z tłumu, są odważne, przebojowe i niezależne. Idą pod prąd, a opiniami na swój temat się nie przejmują, mówią na głos to, co innym wydaje się nie do pomyślenia. Nie dbają o konwenanse. Lubią życie, pieniądze i smak sukcesu. Taka jest Dagmara z Kłodzka - kolorowa, głośna, energiczna. Kocha futra, biżuterię i przepych. Z życiowych błędów wyciąga wnioski. Nikogo nie krytykuje, sama krytyką na swój temat się nie przejmuje. Naczelne miejsce w jej sercu zajmuje 15-letni syn Conan. Twarda i bezkompromisowa, potrafi walczyć o swoje jak lwica, ale serce jej mięknie, gdy trzeba pomóc bezdomnemu Ryszardowi. W nowej serii zobaczymy jak działa jej wymarzona dyskoteka w amerykańskim stylu. Stylu nie traci Gabriel - Versace z Głogowa, który projektuje futra dla gwiazd z pierwszych stron gazet. Gabriel ani w życiu, ani w pracy nie rozstaje się ze swoim partnerem Rafałem, z którym tańczy ogniste tango i z takim samym zapałem kłóci się o meble. Gabriel w ostrych słowach potrafi krytykować gust polskich nowobogackich, umie docenić talent konkurencji. Nie znosi jednak homofobii i zakłamania. W nowym sezonie poznamy nowe królowe: Kamilę i Patrycję – niezależne, pewne siebie i bardzo władcze kobiety… Kamila na co dzień mieszka w Poznaniu. Kocha modę, dba o urodę, spełniona bizneswoman, która z partnerem – doktorem Maciejem - tworzy nowy gabinet medycyny estetycznej. Nie wstydzi się zamiłowania do drogich torebek i otwarcie deklaruje, że swój punkt G, odnajduje na końcu słowa shoppinG. Niie przebiera w słowach, a swoich hejterów zawsze ciepło pozdrawia. Z kolei Patrycja to Wrocławianka z urodzenia, a Warszawianka z wyboru. Kobieta o wielu twarzach i talentach, pisze książkę o blaskach i cieniach życia w stolicy, nagrywa singiel, pozuje do zdjęć. Świadoma swojej urody potrafi owijać mężczyzn wokół palca, ale na tego jedynego wciąż czeka. Swoje kaprysy spełnia sama. Gdy będzie chciała mieć zaręczynowy pierścionek, to sama go sobie kupi… Takie są nasze Królowe Życia. W ich słowniku nie ma pojęcia - że coś nie wypada… W ósmym odcinku „Królowych życia” będziemy podziwiać uroki Majorki wraz Gabrielem i Rafałem. Te wakacje to dla nich czas pełen niespodzianek i różnych doznań. A oni jak dzieci, cieszą się każdą chwilą. Inga nabiera rozpędu i wykona kolejny krok, by zostać gwiazdą. Tym razem postanowiła udać się na fachową konsultację do logopedy. Dagmara z kolei poczuje nieokiełznaną potrzebę kontaktu z naturą. A jak wiadomo „Królowa” spełnia swoje zachcianki tak szybko jak się pojawią. Uda się w plener w towarzystwie Jacka, który jest jej nieodłącznym towarzyszem.

/ Polska / serial
14:55 Królowe życia, sez. 2, odc. 6/12 Logo TTV
Polska / serial
20:55 Królowe życia, sez. 2, odc. 4/12 Logo TTV
Polska / serial
Program TV na 2020-02-04
09:25 Królowe życia, sez. 2, odc. 9/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): „Królowe życia” wracają! Z nową siłą i nowymi pomysłami na siebie i świat. Wyróżniają się z tłumu, są odważne, przebojowe i niezależne. Idą pod prąd, a opiniami na swój temat się nie przejmują, mówią na głos to, co innym wydaje się nie do pomyślenia. Nie dbają o konwenanse. Lubią życie, pieniądze i smak sukcesu. Taka jest Dagmara z Kłodzka - kolorowa, głośna, energiczna. Kocha futra, biżuterię i przepych. Z życiowych błędów wyciąga wnioski. Nikogo nie krytykuje, sama krytyką na swój temat się nie przejmuje. Naczelne miejsce w jej sercu zajmuje 15-letni syn Conan. Twarda i bezkompromisowa, potrafi walczyć o swoje jak lwica, ale serce jej mięknie, gdy trzeba pomóc bezdomnemu Ryszardowi. W nowej serii zobaczymy jak działa jej wymarzona dyskoteka w amerykańskim stylu. Stylu nie traci Gabriel - Versace z Głogowa, który projektuje futra dla gwiazd z pierwszych stron gazet. Gabriel ani w życiu, ani w pracy nie rozstaje się ze swoim partnerem Rafałem, z którym tańczy ogniste tango i z takim samym zapałem kłóci się o meble. Gabriel w ostrych słowach potrafi krytykować gust polskich nowobogackich, umie docenić talent konkurencji. Nie znosi jednak homofobii i zakłamania. W nowym sezonie poznamy nowe królowe: Kamilę i Patrycję – niezależne, pewne siebie i bardzo władcze kobiety… Kamila na co dzień mieszka w Poznaniu. Kocha modę, dba o urodę, spełniona bizneswoman, która z partnerem – doktorem Maciejem - tworzy nowy gabinet medycyny estetycznej. Nie wstydzi się zamiłowania do drogich torebek i otwarcie deklaruje, że swój punkt G, odnajduje na końcu słowa shoppinG. Niie przebiera w słowach, a swoich hejterów zawsze ciepło pozdrawia. Z kolei Patrycja to Wrocławianka z urodzenia, a Warszawianka z wyboru. Kobieta o wielu twarzach i talentach, pisze książkę o blaskach i cieniach życia w stolicy, nagrywa singiel, pozuje do zdjęć. Świadoma swojej urody potrafi owijać mężczyzn wokół palca, ale na tego jedynego wciąż czeka. Swoje kaprysy spełnia sama. Gdy będzie chciała mieć zaręczynowy pierścionek, to sama go sobie kupi… Takie są nasze Królowe Życia. W ich słowniku nie ma pojęcia - że coś nie wypada… W najbliższym odcinku podążamy za Kamilą, która opuszcza Poznań i jedzie do Krakowa na Fashion Week. Tam organizatorzy pokazów w showroom'ie Solna zaproponowali jej by została twarzą imprezy, gdzie nasza królowa wcieli się w postać filmowego Avatara. W tym samym miejscu ze swoja kolekcja futer pojawi się Gabriel. Czy Królowe spotkają się na jednym wybiegu ? A co u Dagmary? Otóż nasza Królowa z Kłodzka przebywa na wczasach na hiszpańskiej Teneryfie i właśnie tam poszuka polskich smaków, sklepów i ... trenerów. Uda jej się przełamać strach przed wodą i wskoczy nawet na skuter wodny. Jaki będzie finał tej zabawy?

/ Polska / serial
14:55 Królowe życia, sez. 2, odc. 7/12 Logo TTV
Polska / serial
20:55 Królowe życia, sez. 4, odc. 9/12 Logo TTV
Polska / serial
Program TV na 2020-02-05
09:35 Królowe życia, sez. 2, odc. 10/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): „Królowe życia” wracają! Z nową siłą i nowymi pomysłami na siebie i świat. Wyróżniają się z tłumu, są odważne, przebojowe i niezależne. Idą pod prąd, a opiniami na swój temat się nie przejmują, mówią na głos to, co innym wydaje się nie do pomyślenia. Nie dbają o konwenanse. Lubią życie, pieniądze i smak sukcesu. Taka jest Dagmara z Kłodzka - kolorowa, głośna, energiczna. Kocha futra, biżuterię i przepych. Z życiowych błędów wyciąga wnioski. Nikogo nie krytykuje, sama krytyką na swój temat się nie przejmuje. Naczelne miejsce w jej sercu zajmuje 15-letni syn Conan. Twarda i bezkompromisowa, potrafi walczyć o swoje jak lwica, ale serce jej mięknie, gdy trzeba pomóc bezdomnemu Ryszardowi. W nowej serii zobaczymy jak działa jej wymarzona dyskoteka w amerykańskim stylu. Stylu nie traci Gabriel - Versace z Głogowa, który projektuje futra dla gwiazd z pierwszych stron gazet. Gabriel ani w życiu, ani w pracy nie rozstaje się ze swoim partnerem Rafałem, z którym tańczy ogniste tango i z takim samym zapałem kłóci się o meble. Gabriel w ostrych słowach potrafi krytykować gust polskich nowobogackich, umie docenić talent konkurencji. Nie znosi jednak homofobii i zakłamania. W nowym sezonie poznamy nowe królowe: Kamilę i Patrycję – niezależne, pewne siebie i bardzo władcze kobiety… Kamila na co dzień mieszka w Poznaniu. Kocha modę, dba o urodę, spełniona bizneswoman, która z partnerem – doktorem Maciejem - tworzy nowy gabinet medycyny estetycznej. Nie wstydzi się zamiłowania do drogich torebek i otwarcie deklaruje, że swój punkt G, odnajduje na końcu słowa shoppinG. Niie przebiera w słowach, a swoich hejterów zawsze ciepło pozdrawia. Z kolei Patrycja to Wrocławianka z urodzenia, a Warszawianka z wyboru. Kobieta o wielu twarzach i talentach, pisze książkę o blaskach i cieniach życia w stolicy, nagrywa singiel, pozuje do zdjęć. Świadoma swojej urody potrafi owijać mężczyzn wokół palca, ale na tego jedynego wciąż czeka. Swoje kaprysy spełnia sama. Gdy będzie chciała mieć zaręczynowy pierścionek, to sama go sobie kupi… Takie są nasze Królowe Życia. W ich słowniku nie ma pojęcia - że coś nie wypada… Dagmara z przyjaciółką zabrały swoje dzieci na krótkie wakacje na Teneryfę. Ciepłe i leniwe przedpołudnie zostaje zakłócone przez nieoczekiwane zdarzenie. Kariera Gabriela rozwija się. Jego skórzane ubrania i futra kupuje wiele gwiazd. Projektant lubi wyzwania – został zaproszony do współpracy przez jeden z warszawskich teatrów. Nie odmówił, choć dotąd kostiumów teatralnych nie przygotowywał. Gabinet medycyny estetycznej Kamili i Macieja jest już prawie gotowy. Prawie robi jednak wielką różnicę – umówieni robotnicy nie przyszli, Kamila bierze więc sprawy we własne ręce, i to dosłownie. Kalendarz Patrycji wypełniony jest po brzegi. Książka, sesje zdjęciowe i muzyka zajmują jej mnóstwo czasu. Zaczyna się gubić, postanowiła więc skorzystać z pomocy profesjonalnego trenera personalnego.

/ Polska / serial
14:25 Królowe Życia, odc. 5/8 Logo TTV

Opis (streszczenie): Te królowe mają różne charaktery, inne podejście do życia i priorytety, ale jedno wspólne marzenie – chcą stworzyć swoje własne Hollywood. Każda z nich chce być polską Królową Życia. Wejdziemy do ich domów, będziemy z nimi w pracy i na randce. Zżyjemy się z nimi, z ich rodzinami i najbliższymi osobami. Zobaczymy, co je wzrusza, z czego się śmieją, a co je wkurza. Dagmarę ostatnio zawodzi wzrok, więc postanowiła wybrać się do optyka. Zdołała również odwiedzić wróżkę oraz przeprowadzić rekrutację pracowników dyskoteki. Gabriela i Rafała pochłaniają przygotowania do pokazu futer w Warszawie. To dla nich bardzo ważne wydarzenie, ale nie wszystko od nich zależy.

/ Polska / serial
14:55 Królowe życia, sez. 2, odc. 8/12 Logo TTV
Polska / serial
20:55 Królowe życia, sez. 5, odc. 7/12 Logo TTV
Polska / serial
Program TV na 2020-02-06
09:40 Królowe życia, sez. 2, odc. 11/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): „Królowe życia” wracają! Z nową siłą i nowymi pomysłami na siebie i świat. Wyróżniają się z tłumu, są odważne, przebojowe i niezależne. Idą pod prąd, a opiniami na swój temat się nie przejmują, mówią na głos to, co innym wydaje się nie do pomyślenia. Nie dbają o konwenanse. Lubią życie, pieniądze i smak sukcesu. Taka jest Dagmara z Kłodzka - kolorowa, głośna, energiczna. Kocha futra, biżuterię i przepych. Z życiowych błędów wyciąga wnioski. Nikogo nie krytykuje, sama krytyką na swój temat się nie przejmuje. Naczelne miejsce w jej sercu zajmuje 15-letni syn Conan. Twarda i bezkompromisowa, potrafi walczyć o swoje jak lwica, ale serce jej mięknie, gdy trzeba pomóc bezdomnemu Ryszardowi. W nowej serii zobaczymy jak działa jej wymarzona dyskoteka w amerykańskim stylu. Stylu nie traci Gabriel - Versace z Głogowa, który projektuje futra dla gwiazd z pierwszych stron gazet. Gabriel ani w życiu, ani w pracy nie rozstaje się ze swoim partnerem Rafałem, z którym tańczy ogniste tango i z takim samym zapałem kłóci się o meble. Gabriel w ostrych słowach potrafi krytykować gust polskich nowobogackich, umie docenić talent konkurencji. Nie znosi jednak homofobii i zakłamania. W nowym sezonie poznamy nowe królowe: Kamilę i Patrycję – niezależne, pewne siebie i bardzo władcze kobiety… Kamila na co dzień mieszka w Poznaniu. Kocha modę, dba o urodę, spełniona bizneswoman, która z partnerem – doktorem Maciejem - tworzy nowy gabinet medycyny estetycznej. Nie wstydzi się zamiłowania do drogich torebek i otwarcie deklaruje, że swój punkt G, odnajduje na końcu słowa shoppinG. Niie przebiera w słowach, a swoich hejterów zawsze ciepło pozdrawia. Z kolei Patrycja to Wrocławianka z urodzenia, a Warszawianka z wyboru. Kobieta o wielu twarzach i talentach, pisze książkę o blaskach i cieniach życia w stolicy, nagrywa singiel, pozuje do zdjęć. Świadoma swojej urody potrafi owijać mężczyzn wokół palca, ale na tego jedynego wciąż czeka. Swoje kaprysy spełnia sama. Gdy będzie chciała mieć zaręczynowy pierścionek, to sama go sobie kupi… Takie są nasze Królowe Życia. W ich słowniku nie ma pojęcia - że coś nie wypada… Dagmara nie usiedzi na miejscu. Tym razem ruszy do Wrocławia. Odwiedzi dawną znajomą, pozna smak dobrego wina, zatańczy salsę, a wszystko to w towarzystwie przyjaciela Jacka. Kamila z Poznania swoje pomysły realizuje szybko – bo życie jest za krótkie, zwłaszcza na dietę. Kurs kręcenia lizaków rozkręci Królową na dobre. Opuści na kilka dni domowe pielesze i pojedzie do koleżanki - pilnować jej psów… Gabriel też ucieka ze swojej pracowni futer. Ale tylko na chwilę. Przygotował dla swojej mamy niezwykłą kolekcję – ogrodowych roślin. Patrycja wytrwale pisze książkę o swoim królewskim życiu w Warszawie. Pierwsze rozdziały pokaże recenzentowi. Egzaminator na kursie prawa jazdy sprawdzi jak Królowa radzi sobie za kierownicą…

/ Polska / serial
14:25 Królowe Życia, odc. 6/8 Logo TTV

Opis (streszczenie): Dagmara wybrała się do krawcowych, aby zszyć jej rozerwane futro. Później pojechała po Conana do szkoły. Ma również w planach relaks z przyjaciółkami w wynajętym domku letniskowym w Karkonoszach. Gabriel i Rafał szykują się do pokazu futer w Warszawie i nie myślą już o problemach z przygotowaniami. Najważniejsze teraz jest to, żeby dobrze wypaść i żeby kolekcja się spodobała.

/ Polska / serial
14:55 Królowe życia, sez. 2, odc. 9/12 Logo TTV
Polska / serial
20:55 Królowe życia, sez. 5, odc. 8/12 Logo TTV
Polska / serial
Program TV na 2020-02-07
09:35 Królowe życia, sez. 2, odc. 12 Logo TTV

Opis (streszczenie): „Królowe życia” wracają! Z nową siłą i nowymi pomysłami na siebie i świat. Wyróżniają się z tłumu, są odważne, przebojowe i niezależne. Idą pod prąd, a opiniami na swój temat się nie przejmują, mówią na głos to, co innym wydaje się nie do pomyślenia. Nie dbają o konwenanse. Lubią życie, pieniądze i smak sukcesu. Taka jest Dagmara z Kłodzka - kolorowa, głośna, energiczna. Kocha futra, biżuterię i przepych. Z życiowych błędów wyciąga wnioski. Nikogo nie krytykuje, sama krytyką na swój temat się nie przejmuje. Naczelne miejsce w jej sercu zajmuje 15-letni syn Conan. Twarda i bezkompromisowa, potrafi walczyć o swoje jak lwica, ale serce jej mięknie, gdy trzeba pomóc bezdomnemu Ryszardowi. W nowej serii zobaczymy jak działa jej wymarzona dyskoteka w amerykańskim stylu. Stylu nie traci Gabriel - Versace z Głogowa, który projektuje futra dla gwiazd z pierwszych stron gazet. Gabriel ani w życiu, ani w pracy nie rozstaje się ze swoim partnerem Rafałem, z którym tańczy ogniste tango i z takim samym zapałem kłóci się o meble. Gabriel w ostrych słowach potrafi krytykować gust polskich nowobogackich, umie docenić talent konkurencji. Nie znosi jednak homofobii i zakłamania. W nowym sezonie poznamy nowe królowe: Kamilę i Patrycję – niezależne, pewne siebie i bardzo władcze kobiety… Kamila na co dzień mieszka w Poznaniu. Kocha modę, dba o urodę, spełniona bizneswoman, która z partnerem – doktorem Maciejem - tworzy nowy gabinet medycyny estetycznej. Nie wstydzi się zamiłowania do drogich torebek i otwarcie deklaruje, że swój punkt G, odnajduje na końcu słowa shoppinG. Niie przebiera w słowach, a swoich hejterów zawsze ciepło pozdrawia. Z kolei Patrycja to Wrocławianka z urodzenia, a Warszawianka z wyboru. Kobieta o wielu twarzach i talentach, pisze książkę o blaskach i cieniach życia w stolicy, nagrywa singiel, pozuje do zdjęć. Świadoma swojej urody potrafi owijać mężczyzn wokół palca, ale na tego jedynego wciąż czeka. Swoje kaprysy spełnia sama. Gdy będzie chciała mieć zaręczynowy pierścionek, to sama go sobie kupi… Takie są nasze Królowe Życia. W ich słowniku nie ma pojęcia - że coś nie wypada… Spodnie przestały się dopinać… Kondycja podupada… To nic, Królowa Życia Dagmara dietami sobie głowy nie zawraca, woli rozmowy o uczuciach. Jej zbyt dociekliwe pytania zamienią spacer z Jackiem w katastrofę, ale czy ona sama zechce ujawnić kto jest miłością jej życia? Patrycja stanie w obliczu nowego wyzwania – tym razem kulinarnego. Cały wachlarz jej talentów wzbogaci się jeszcze o talent do domowych wypieków … Gabriel bez reszty odda się swojej pasji gotowania. Zaangażowania nie zabraknie mu także na parkiecie. Na zakończenie kursu tańca z Rafałem pokaże jak ogniste może być tango w wykonaniu dwóch panów. Kamila wraca z sesji zdjęciowej w Mediolanie natchniona i refleksyjna ….i z dalekosiężnymi planami na przyszłość. Życiowy partner naszej Królowej wykaże się rycerską postawą i stanie w obronie honoru i godności swojej pani…

/ Polska / serial
14:25 Królowe Życia, odc. 7/8 Logo TTV

Opis (streszczenie): Gabriel z Rafałem prawie każdy weekend spędzają w Berlinie. Wynajmują tam szykowne mieszkanie, mają grono znajomych, ale także i klientek. Znają każdy zakątek stolicy Niemiec. Odwiedzają ulubione kluby i oddają się rozpuście.. Drogę z Głogowa znają na pamięć, ale każda wycieczka jest dla nich natchnieniem do rozmowy o życiu. Tymczasem Dagmara z przyjaciółką znajdzie się w niecodziennej dla niej sytuacji. Postanowiły bowiem ugotować zupę grzybową, ale.. Z samodzielnie zebranych grzybów. Czy wizyta w lesie zakończy się sukcesem? Dagmara również pokaże swoje nowe oblicze. Jej fascynacja Starożytnym Egiptem jest nieprzypadkowa. Podczas zwiedzania parku miniatur zaskoczy nas swoją wiedzą. Joannę z kolei czeka dzień z przyjaciółką Pauliną. Podczas odwiedzin u niej Joanna postanawia odwrócić rolę. Tym razem to ona będzie uczyć przyjaciółkę jak znaleźć sobie partnera, we wszystkim przeszkadza im córka Pauliny, bo przecież dzieckiem trzeba się nieustannie zajmować. Dziewczyny postanawiają więc wybrać się do fitness klubu. Czy rozmowa o mężczyznach będzie miała zaskakujące pointy?

/ Polska / serial
14:55 Królowe życia, sez. 2, odc. 10/12 Logo TTV
Polska / serial
22:00 Królowe życia, sez. 5, odc. 9/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): Ukochany piesek Dagmary nie jest już szczeniaczkiem. Królowa będzie musiała sobie poradzić z jego naturą super samca... Doszła do wniosku, że sama nie zmieni rozpieszczonego Mumu w pokładanego psa. Co zrobi? Dowiemy się w dziewiątym odcinku „Królowych życia”. W ostatnich tygodniach Iza bardzo ciężko pracowała nad swoją najnowszą kolekcją. Klientki Królowej to wymagające kobiety. Na szczęścia Iza doskonale wie, czego chcą i o czym marzą. Czasami nawet wie to lepiej niż one same... Rafał i Gabriel postanowią skorzystać z tego, co ma do zaoferowania Warszawa nocą. To nie będzie zwykła impreza... Czy znajdą w Warszawie trochę Berlina? Przekonamy się w dziewiątym odcinku „Królowych życia”.

/ Polska / serial
22:40 Królowe życia, sez. 4, odc. 10/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): „Królowe życia” wracają! Piękne i przystojni i jaśnie panujące i panujący wracają z impetem. Z rozmachem i nowymi pomysłami na siebie i świat. Wyróżniają się z tłumu i nie dbają o konwenanse. Lubią życie, pieniądze i smak sukcesu. Królowa Życia Dagmara wraz z Jackiem przemierzają pieszo Hiszpanię. U kogo znajdą nocleg i jak się dogadają bez znajomości języka? Jak przebiegnie ich podróż do wymarzonego celu? Gabriel i Rafał ponownie odwiedzą głogowskie schronisko zwierząt. Tym razem oprócz przywiezienia darów w postaci zapasu jedzenia, smyczy czy zabawek, wsparli pieski swoim towarzystwem. Czy uda się im wrócić do domu bez nowego przyjaciela? Przedsiębiorcza i zapracowana Iza postanawia znaleźć czas na wspólne zakupy ze swoją 8-letnią córką. To idealny moment na chwile pogaduszek damsko-damskich. Na koniec wraz z narzeczonym wezmą udział we wspólnej rodzinnej sesji.

/ Polska / serial
Program TV na 2020-02-08
21:05 Królowe życia, sez. 5, odc. 9/12 Logo TTV
Polska / serial
21:50 Królowe życia, sez. 5, odc. 10/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): Zobacz piąty sezon programu emitowanego na antenie TTV "Królowe życia". Bohaterowie, to ludzie, którzy osiągnęli sukces w swoim środowisku i żyją na bogato według swojego scenariusza i na swoich warunkach. Czerpią z życia ile wlezie, manierami się nie przejmują i ludzi różnie traktują. Głowy mają pełne marzeń, a kiedy los zaczyna płatać im figle stają się jeszcze silniejsze. Rafał i Gabriel pokonali widmo choroby, które tylko na chwile przysłoniło im drogę do szczęścia. Dagmara szukała siły i walczyła z własnymi słabościami podczas pielgrzymki do Santiago de Compostela w Hiszpanii. Iza i Agnieszka godziły role mam i bizneswoman ale zawsze radziły sobie z niezwykłym wdziękiem. W tym odcinku "Królowych życia" Dagmara wprowadza w życie tajemniczy plan. W tej sprawie umówiła się ze specjalistą od marketingu. Jak zareaguje Edzia i Jacek na niespodziankę? Gabriel podczas dwutygodniowej nieobecności swojego partnera, zapomniał dbać o jego ukochane rośliny na balkonie. Musi szybko znaleźć sposób na tą sytuację. Agnieszka umówiła się z przyjaciółką i jej synem na wycieczkę. W międzyczasie jej syn Leo dostał ze szkoły zadanie domowe, które wiąże się z nakręceniem rodzinnego filmu. Jednak kreatywność sześciolatka nie do końca podoba się matce.

/ Polska / serial
Program TV na 2020-02-09
18:05 Królowe życia, sez. 5, odc. 9/12 Logo TTV
Polska / serial
18:55 Królowe życia, sez. 5, odc. 10/12 Logo TTV
Polska / serial
23:00 Królowe życia, sez. 5, odc. 9/12 Logo TTV
Polska / serial
Program TV na 2020-02-10
09:25 Królowe życia, sez. 3, odc. 1/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): „Królowe życia” wracają z impetem i nowymi pomysłami na siebie i świat. Wyróżniają się z tłumu, są odważne, przebojowe i niezależne. Idą pod prąd, a opiniami na swój temat się nie przejmują. Mówią na głos to, co innym wydaje się nie do pomyślenia. Nie dbają o konwenanse. Lubią życie, pieniądze i smak sukcesu. Ulubienica widzów Dagmara z Kłodzka - kolorowa, głośna, energiczna. Kocha futra, biżuterię i przepych. Z życiowych błędów wyciąga wnioski. Nikogo nie krytykuje. Sama krytyką na swój temat się nie przejmuje. Naczelne miejsce w jej sercu zajmuje syn Conan. Twarda i bezkompromisowa, potrafi walczyć o swoje jak lwica. Stylu nie traci Gabriel - Versace z Głogowa, który projektuje futra dla gwiazd z pierwszych stron gazet. Gabriel nawet na chwilę nie rozstaje się ze swoim partnerem Rafałem, z którym jest na dobre i na złe. Projektant w ostrych słowach potrafi krytykować gust polskich nowobogackich, jak i docenić talent konkurencji. Nie znosi jednak homofobii i zakłamania. W nowym sezonie do grona panujących dołączą nowe pretendentki do korony – każda wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Do swojego sielankowego „dworu” zaprosi widzów Inga – rozpieszczana przez życie i matkę Wiolettę. Żyje w przekonaniu, że świat leży u jej stóp. Poznamy też Marzenę, która urodziła się w koronie i zawsze stawia na swoim. Łączy je miłość do drobnych przyjemności, bo to właśnie z nich czerpią energię i natchnienie do działania. W premierowym odcinku dowiemy się czy rodzina Dagmary się powiększy. Dylemat, co dalej zrobić z prowadzoną przez siebie dyskoteką, tylko potęguje nerwową atmosferę. Jak zawsze w podjęciu trudnych decyzji wesprze Dagmarę niezawodna babcia. Z kolei Gabriel i Rafał podejmą ważną decyzję, która odmieni ich życie na długie lata. Ich rodzina się powiększy o uroczego czworonoga. Mocnym wejściem swoją obecność zaznaczy nowa królowa – Inga. Przekonamy się, że jest młoda, piękna i ….wybuchowa.

/ Polska / serial
14:25 Królowe Życia, odc. 8 Logo TTV

Opis (streszczenie): Zima zbliża się do Kłodzka wielkimi krokami, więc Dagmara postanowiła kupić bezdomnemu Ryszardowi ciepłą kurtkę. Otwarcie dyskoteki już niebawem. Na miejscu trwają ostatnie prace wykończeniowe. Nawet pracujący fachowcy są pod wrażeniem. W okresie przedświątecznym Gabriel z Rafałem przyjeżdżają częściej do Berlina. Tym razem umówili się ze znajomym na spacer po uliczce pełnej ekskluzywnych butików.

/ Polska / serial
14:55 Królowe życia, sez. 2, odc. 11/12 Logo TTV
Polska / serial
21:00 Królowe życia, sez. 3, odc. 3/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): „Królowe życia” wracają z impetem i nowymi pomysłami na siebie i świat. Wyróżniają się z tłumu, są odważne, przebojowe i niezależne. Idą pod prąd, a opiniami na swój temat się nie przejmują. Mówią na głos to, co innym wydaje się nie do pomyślenia. Nie dbają o konwenanse. Lubią życie, pieniądze i smak sukcesu. Ulubienica widzów Dagmara z Kłodzka - kolorowa, głośna, energiczna. Kocha futra, biżuterię i przepych. Z życiowych błędów wyciąga wnioski. Nikogo nie krytykuje. Sama krytyką na swój temat się nie przejmuje. Naczelne miejsce w jej sercu zajmuje syn Conan. Twarda i bezkompromisowa, potrafi walczyć o swoje jak lwica. Stylu nie traci Gabriel - Versace z Głogowa, który projektuje futra dla gwiazd z pierwszych stron gazet. Gabriel nawet na chwilę nie rozstaje się ze swoim partnerem Rafałem, z którym jest na dobre i na złe. Projektant w ostrych słowach potrafi krytykować gust polskich nowobogackich, jak i docenić talent konkurencji. Nie znosi jednak homofobii i zakłamania. W nowym sezonie do grona panujących dołączą nowe pretendentki do korony – każda wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Do swojego sielankowego „dworu” zaprosi widzów Inga – rozpieszczana przez życie i matkę Wiolettę. Żyje w przekonaniu, że świat leży u jej stóp. Poznamy też Marzenę, która urodziła się w koronie i zawsze stawia na swoim. Łączy je miłość do drobnych przyjemności, bo to właśnie z nich czerpią energię i natchnienie do działania. Nowa Królowa Życia. Marzena. Jak bardzo namiesza? W trzecim odcinku naszej telenoweli dokumentalnej - „Królowe życia”, widzowie poznają Marzenę – bizneswoman z Wrocławia. Kobietę, która wie czego chce i nie waha się po to sięgnąć. Swoją firmę prowadzi twardą ręką, bo wie, że tylko od niej samej zależy sukces jej biznesu. Fani Dagmary wiedzą, że jest królową o gołębim sercu, a w tym odcinku przekonają się, że rola matki jest najważniejszą rolą w jej życiu. Rafał i Gabriel poszukają Kopciuszka, z którego będą musieli zrobić wystrzałową, nowoczesną księżniczkę. Czy im się uda? Czy ulice w XXI wieku są pełne Kopciuszków? Na te pytania i na wiele innych, widzowie znajdą odpowiedzi, oglądając trzeci odcinek programu o „Królowych życia”.

/ Polska / serial
Program TV na 2020-02-11
09:25 Królowe życia, sez. 3, odc. 2/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): „Królowe życia” wracają z impetem i nowymi pomysłami na siebie i świat. Wyróżniają się z tłumu, są odważne, przebojowe i niezależne. Idą pod prąd, a opiniami na swój temat się nie przejmują. Mówią na głos to, co innym wydaje się nie do pomyślenia. Nie dbają o konwenanse. Lubią życie, pieniądze i smak sukcesu. Ulubienica widzów Dagmara z Kłodzka - kolorowa, głośna, energiczna. Kocha futra, biżuterię i przepych. Z życiowych błędów wyciąga wnioski. Nikogo nie krytykuje. Sama krytyką na swój temat się nie przejmuje. Naczelne miejsce w jej sercu zajmuje syn Conan. Twarda i bezkompromisowa, potrafi walczyć o swoje jak lwica. Stylu nie traci Gabriel - Versace z Głogowa, który projektuje futra dla gwiazd z pierwszych stron gazet. Gabriel nawet na chwilę nie rozstaje się ze swoim partnerem Rafałem, z którym jest na dobre i na złe. Projektant w ostrych słowach potrafi krytykować gust polskich nowobogackich, jak i docenić talent konkurencji. Nie znosi jednak homofobii i zakłamania. W nowym sezonie do grona panujących dołączą nowe pretendentki do korony – każda wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Do swojego sielankowego „dworu” zaprosi widzów Inga – rozpieszczana przez życie i matkę Wiolettę. Żyje w przekonaniu, że świat leży u jej stóp. Poznamy też Marzenę, która urodziła się w koronie i zawsze stawia na swoim. Łączy je miłość do drobnych przyjemności, bo to właśnie z nich czerpią energię i natchnienie do działania. W ostatnich tygodniach sprawa dyskoteki spędzała Dagmarze sen z powiek. Po rozmowie z babcią podjęła w końcu ostateczną decyzję. Teraz czeka ją spotkanie biznesowe z Roksaną. Rafał i Gabriel zauważyli, że ich pracownia futer na Starym Mieście straciła dawny blask, a przecież miejsce, w którym kolorowe ptaki spędzają większość czasu musi lśnić jak diament i od razu przykuwać pełne zachwytu spojrzenia. Postanowili własnoręcznie odmalować elewację swojej pracowni.

/ Polska / serial
14:25 Królowe życia. Extra, odc. 1/2 Logo TTV

Opis (streszczenie): Królowa życia, Dagmara, komentuje najlepsze fragmenty minionego sezonu ze swoim przyjacielem, Jackiem. Ten, kto zna tę dwóję, wie, że obok nich nie można przejść obojętnie. Temperamentna para, która mówi to co myśli, zagwarantuje prawdziwą rozrywkę swoim fanom.

/ Polska / serial
15:00 Królowe życia, sez. 2, odc. 12 Logo TTV
Polska / serial
Program TV na 2020-02-12
09:45 Królowe życia, sez. 3, odc. 3/12 Logo TTV
Polska / serial
14:25 Królowe życia. Extra, odc. 2 Logo TTV
Polska / serial
14:55 Królowe życia, sez. 3, odc. 1/12 Logo TTV
Polska / serial
Program TV na 2020-02-13
09:40 Królowe życia, sez. 3, odc. 4/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): „Królowe życia” wracają z impetem i nowymi pomysłami na siebie i świat. Wyróżniają się z tłumu, są odważne, przebojowe i niezależne. Idą pod prąd, a opiniami na swój temat się nie przejmują. Mówią na głos to, co innym wydaje się nie do pomyślenia. Nie dbają o konwenanse. Lubią życie, pieniądze i smak sukcesu. Ulubienica widzów Dagmara z Kłodzka - kolorowa, głośna, energiczna. Kocha futra, biżuterię i przepych. Z życiowych błędów wyciąga wnioski. Nikogo nie krytykuje. Sama krytyką na swój temat się nie przejmuje. Naczelne miejsce w jej sercu zajmuje syn Conan. Twarda i bezkompromisowa, potrafi walczyć o swoje jak lwica. Stylu nie traci Gabriel - Versace z Głogowa, który projektuje futra dla gwiazd z pierwszych stron gazet. Gabriel nawet na chwilę nie rozstaje się ze swoim partnerem Rafałem, z którym jest na dobre i na złe. Projektant w ostrych słowach potrafi krytykować gust polskich nowobogackich, jak i docenić talent konkurencji. Nie znosi jednak homofobii i zakłamania. W nowym sezonie do grona panujących dołączą nowe pretendentki do korony – każda wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Do swojego sielankowego „dworu” zaprosi widzów Inga – rozpieszczana przez życie i matkę Wiolettę. Żyje w przekonaniu, że świat leży u jej stóp. Poznamy też Marzenę, która urodziła się w koronie i zawsze stawia na swoim. Łączy je miłość do drobnych przyjemności, bo to właśnie z nich czerpią energię i natchnienie do działania. W czwartym odcinku widzowie „Królowych życia”, poznają odważne twarze bohaterów programu. Rafał i Gabriel postanowią odmienić wygląd i podejście do świata pewnej kobiety. Zadanie trudne i odpowiedzialne, a efekt końcowy sam odpowie na pytanie, czy było warto. Dagmara zawalczy z ludzką bezmyślnością i skrajnym brakiem odpowiedzialności. Walka będzie męcząca i nierówna, bo głupcowi trudno przemówić do rozsądku. Czy uda Jej się uratować uwięzionego psa ? Nowa Królowa Inga będzie musiała zmierzyć się ze swoim największym lękiem – igłą. W czwartym odcinku będą łzy szczęścia i bezradności, będzie miłość i nienawiść, na pewno będą sukcesy i możliwe, że też porażki. Samo życie w „Królowych życia”.

/ Polska / serial
14:25 Królowe życia. Po godzinach, odc. 1/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): Ulubionych bohaterów programu "Królowe życia" poznamy w zupełnie innej odsłonie. Zobacz ich rozmaite dziwactwa i słabości. W "Królowych życia. Po godzinach" dowiesz się na przykład, jak bardzo Dagmara kocha zwierzęta, a widok psa w rozgrzanym aucie sprowokuje ją do działania. A Rafał i Gabriel pokażą jak spełniają swoje marzenia w morzu potu i łez. W pierwszym odcinku „Królowe życia. Po godzinach”, widzowie będą mogli przypomnieć sobie czasy, w których Dagmara, Rafał i Gabriel szukali zaufanych współpracowników. Dagmara musiała znaleźć osobę do pomocy w dyskotece. Zależało jej na kimś otwartym, energicznym, a jednocześnie bardzo zorganizowanym. Rafał i Gabriel szykowali się do sesji zdjęciowej swojej najnowszej kolekcji futer. Model, który miał reprezentować ich małe dzieła sztuki musiał mieć w sobie „to coś”. Casting to nie tylko dobra zabawa... Czasami kosztuje też sporo nerwów. Szczególnie kiedy jest się Królem Życia i wszystko musi być perfekcyjne!

/ Polska / serial
14:40 Królowe życia. Po godzinach, odc. 2/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): Ulubionych bohaterów programu "Królowe życia" poznamy w zupełnie innej odsłonie. Zobacz ich rozmaite dziwactwa i słabości. W "Królowych życia. Po godzinach" dowiesz się na przykład, jak bardzo Dagmara kocha zwierzęta, a widok psa w rozgrzanym aucie sprowokuje ją do działania. A Rafał i Gabriel pokażą jak spełniają swoje marzenia w morzu potu i łez. Zwierzęta zajmują specjalne miejsce w sercu Dagmary. Krzywdę bezbronnego zwierzaka potrafi wyczuć z dużej odległości. Wtedy zawsze reaguje od razu i staje w obronie słabszego. Los koni w polskich Tatrach poruszył jej sumienie. Dagmarze przeszła ochota na jakąkolwiek rozrywkę, widząc co przeżywają zwierzęta. Królowa jest uczulona na ludzką głupotę i bezmyślność. Dlatego, widząc psa w rozgrzanym samochodzie, od razu wiedziała co zrobić.

/ Polska / program
14:55 Królowe życia, sez. 3, odc. 2/12 Logo TTV
Polska / serial
20:05 Królowe życia, sez. 5, odc. 9/12 Logo TTV
Polska / serial
20:55 Królowe życia, sez. 5, odc. 10/12 Logo TTV
Polska / serial
Program TV na 2020-02-14
09:40 Królowe życia, sez. 3, odc. 5/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): „Królowe życia” wracają z impetem i nowymi pomysłami na siebie i świat. Wyróżniają się z tłumu, są odważne, przebojowe i niezależne. Idą pod prąd, a opiniami na swój temat się nie przejmują. Mówią na głos to, co innym wydaje się nie do pomyślenia. Nie dbają o konwenanse. Lubią życie, pieniądze i smak sukcesu. Ulubienica widzów Dagmara z Kłodzka - kolorowa, głośna, energiczna. Kocha futra, biżuterię i przepych. Z życiowych błędów wyciąga wnioski. Nikogo nie krytykuje. Sama krytyką na swój temat się nie przejmuje. Naczelne miejsce w jej sercu zajmuje syn Conan. Twarda i bezkompromisowa, potrafi walczyć o swoje jak lwica. Stylu nie traci Gabriel - Versace z Głogowa, który projektuje futra dla gwiazd z pierwszych stron gazet. Gabriel nawet na chwilę nie rozstaje się ze swoim partnerem Rafałem, z którym jest na dobre i na złe. Projektant w ostrych słowach potrafi krytykować gust polskich nowobogackich, jak i docenić talent konkurencji. Nie znosi jednak homofobii i zakłamania. W nowym sezonie do grona panujących dołączą nowe pretendentki do korony – każda wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Do swojego sielankowego „dworu” zaprosi widzów Inga – rozpieszczana przez życie i matkę Wiolettę. Żyje w przekonaniu, że świat leży u jej stóp. Poznamy też Marzenę, która urodziła się w koronie i zawsze stawia na swoim. Łączy je miłość do drobnych przyjemności, bo to właśnie z nich czerpią energię i natchnienie do działania. Piąty odcinek odsłoni kolejną szaloną twarz Dagmary. Tym razem Dagmara uda się na wypoczynek, który nie będzie miał nic wspólnego z wariacjami do białego rana. Słodkie lenistwo naładuje akumulatory Królowej, dla której ostatni czas był pasmem stresu i dużych zmian. Inga i Wioletta spędzą czas na zabawie, słodkich drinkach i plotkach. Podczas takich kobiecych wieczorków można się wiele dowiedzieć i nie inaczej będzie tym razem. Rafał i Gabriel będą mieli okazję do świętowania. Urodziny Gabriela zazwyczaj oznaczają sporą dawkę prezentów. Ten, który dostanie tym razem będzie wyjątkowy. Łzy szczęścia wymieszają się ze łzami wzruszenia i stworzą piękną, niezapomnianą mieszankę emocji.

/ Polska / serial
14:25 Królowe życia. Po godzinach, odc. 3/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): Ulubionych bohaterów programu "Królowe życia" poznamy w zupełnie innej odsłonie. Zobacz ich rozmaite dziwactwa i słabości. W "Królowych życia. Po godzinach" dowiesz się na przykład, jak bardzo Dagmara kocha zwierzęta, a widok psa w rozgrzanym aucie sprowokuje ją do działania. A Rafał i Gabriel pokażą jak spełniają swoje marzenia w morzu potu i łez. Dagmara słynie ze swoich szalonych pomysłów, które zawsze próbuje wcielić w życie. Jacek do jej wariactw podchodzi dość sceptycznie. Jednak zwykle to właśnie on jest przy jej boku, kiedy Królowa zaczyna realizować swój szalony plan. Nie uciekł nawet, kiedy przy pomocy szałwii, wypędzała złe moce z domu. Kiedy Dagmara wymyśliła sobie terapię pijawkami, Jacek też wiernie trwał u jej boku. Nie szczędził sobie, co prawda, komentarzy... Ale był! Słowem, świat Jacka przy Dagmarze nigdy nie będzie nudny. Kiedy zaczyna się robić mało ciekawie, Dagmara zawsze ma jakiegoś zaskakującego asa w rękawie.

/ Polska / program
14:40 Królowe życia. Po godzinach, odc. 4/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): Ulubionych bohaterów programu "Królowe życia" poznamy w zupełnie innej odsłonie. Zobacz ich rozmaite dziwactwa i słabości. W "Królowych życia. Po godzinach" dowiesz się na przykład, jak bardzo Dagmara kocha zwierzęta, a widok psa w rozgrzanym aucie sprowokuje ją do działania. A Rafał i Gabriel pokażą jak spełniają swoje marzenia w morzu potu i łez. Królowe i Królowie życia, muszą zimą podnosić temperaturę krwie. Kiedy dookoła zimno, ciemno i przytłaczająco, oni szukają ciekawych pomysłów na dobrą zabawę. Dagmara nie jest sportowym świrem, ale od czasu do czasu, lubi zaszaleć na stoku. Nie jest co prawda wirtuozem deski snowboardowej, ale przystojny instruktor potrafi zdziałać cuda. Rafał i Gabriel lubią sporty nieco mniej ekstremalne. Chociaż dla Rafała, łyżwy są naprawdę niebezpieczne. Początki na lodzie są dość trudne i nietrudno o guza, kiedy nie da się zapanować nad własnymi nogami.

/ Polska / program
14:55 Królowe życia, sez. 3, odc. 3/12 Logo TTV
Polska / serial
22:00 Królowe życia, sez. 5, odc. 11/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): Jacek zaplanował wycieczkę do Czech. Dagmara była niechętnie nastawiona do jego pomysłu. Jakby coś przeczuwała… Jej szósty zmysł i tym razem nie zawiódł, bo przygoda swój finał znalazła w szpitalu. Izie czas upłynie pod znakiem spotkań biznesowych. Jedno z nich okaże się wyjątkowo nieprzyjemne. Niemoralna propozycja wyprowadzi ją z równowagi . Na szczęście w takich sytuacjach zawsze może liczyć na Patryka. Rafał i Gabriel będą musieli sprostać dużym wymaganiom Klientki. Czy uda im się trafić w jej gust? Gabriel stanie na rzęsach, żeby ją zaskoczyć i rozkochać w swoim projekcie.

/ Polska / serial
22:40 Królowe życia, sez. 4, odc. 11/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): „Królowe życia” wracają! Piękne i przystojni i jaśnie panujące i panujący wracają z impetem. Z rozmachem i nowymi pomysłami na siebie i świat. Wyróżniają się z tłumu i nie dbają o konwenanse. Lubią życie, pieniądze i smak sukcesu. Dagmara wraz z Jackiem postanawiają jeszcze odwiedzić przylądek Finisterra. To obowiązkowe miejsce każdego pielgrzyma podróżującego do Santiago de Compostela. Na tak zwanym końcu świata Dagmara wraz z partnerem palą ubrania na znak oczyszczenia z grzechu. Agnieszka spędza popołudnie z synem Leonem w sali zabaw. Gabriel i Rafał dokonują małego przearanżowania w mieszkaniu. To natchnęło ich do zrobienia porządków w szafie. Podczas wizyty u znajomych w świeżo wyremontowanym domu Edzia zatyka toaletę rolką papieru toaletowego. Czy Dagmara jej pomoże i jak wyjdą z opresji?

/ Polska / serial
Program TV na 2020-02-15
21:05 Królowe życia, sez. 5, odc. 11/12 Logo TTV
Polska / serial
21:50 Królowe życia, sez. 5, odc. 12 Logo TTV

Opis (streszczenie): Dagmara wystartowała ze swoim nowym biznesem. Kiedy wszystko już sobie poukładała, zabrała się za poszukiwanie odpowiedniego pracownika. Spróbuje też wygonić złe moce ze swojego butiku i wyczarować dobrą aurę. Jaki będzie finał przygód Dagmary w tym sezonie? Odpowiedź zaskoczy wszystkich… Agnieszka przyjechała na weekend do Wrocławia. Chciała zrelaksować się w gronie najbliższych. Zafundowała im dzień bez telefonu i bez samochodu. Jak zniesie to młodzież? Rafał i Gabriel myślą o przeprowadzce na warszawską Pragę. Jeszcze niedawno dzielnica cieszyła się złą sławą, jednak teraz to się zmienia. Czy Rafał i Gabriel odnajdą się na drugim brzegu Wisły?

/ Polska / serial
Program TV na 2020-02-16
18:05 Królowe życia, sez. 5, odc. 11/12 Logo TTV
Polska / serial
18:55 Królowe życia, sez. 5, odc. 12 Logo TTV
Polska / serial
23:00 Królowe życia, sez. 5, odc. 11/12 Logo TTV
Polska / serial
Program TV na 2020-02-17
09:30 Królowe życia, sez. 3, odc. 6/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): „Królowe życia” wracają z impetem i nowymi pomysłami na siebie i świat. Wyróżniają się z tłumu, są odważne, przebojowe i niezależne. Idą pod prąd, a opiniami na swój temat się nie przejmują. Mówią na głos to, co innym wydaje się nie do pomyślenia. Nie dbają o konwenanse. Lubią życie, pieniądze i smak sukcesu. Ulubienica widzów Dagmara z Kłodzka - kolorowa, głośna, energiczna. Kocha futra, biżuterię i przepych. Z życiowych błędów wyciąga wnioski. Nikogo nie krytykuje. Sama krytyką na swój temat się nie przejmuje. Naczelne miejsce w jej sercu zajmuje syn Conan. Twarda i bezkompromisowa, potrafi walczyć o swoje jak lwica. Stylu nie traci Gabriel - Versace z Głogowa, który projektuje futra dla gwiazd z pierwszych stron gazet. Gabriel nawet na chwilę nie rozstaje się ze swoim partnerem Rafałem, z którym jest na dobre i na złe. Projektant w ostrych słowach potrafi krytykować gust polskich nowobogackich, jak i docenić talent konkurencji. Nie znosi jednak homofobii i zakłamania. W nowym sezonie do grona panujących dołączą nowe pretendentki do korony – każda wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Do swojego sielankowego „dworu” zaprosi widzów Inga – rozpieszczana przez życie i matkę Wiolettę. Żyje w przekonaniu, że świat leży u jej stóp. Poznamy też Marzenę, która urodziła się w koronie i zawsze stawia na swoim. Łączy je miłość do drobnych przyjemności, bo to właśnie z nich czerpią energię i natchnienie do działania. W szóstym odcinku Dagmara i Conan będą szukać skarbów na plaży. Nadmorski klimat sprzyja relaksowi, którego w ostatnim czasie Dagmara bardzo potrzebowała. Jednak temperament królowej jest jak tykająca bomba, która nie wiadomo kiedy wybuchnie. Granica jej cierpliwości jest łatwa do przekroczenia. Podobnie jest w przypadku Marzeny, która złości się na Grzegorza, gdy ten oznajmia, że zamierza obciąć włosy. Loretta to wielka fanka twórczości Rafała i Gabriela. Cała trójka postanowiła odwiedzić wrocławskie ZOO, żeby trochę się rozerwać i przy okazji zainspirować.

/ Polska / serial
14:55 Królowe życia, sez. 3, odc. 4/12 Logo TTV
Polska / serial
21:00 Królowe życia, sez. 3, odc. 8/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): „Królowe życia” wracają z impetem i nowymi pomysłami na siebie i świat. Wyróżniają się z tłumu, są odważne, przebojowe i niezależne. Idą pod prąd, a opiniami na swój temat się nie przejmują. Mówią na głos to, co innym wydaje się nie do pomyślenia. Nie dbają o konwenanse. Lubią życie, pieniądze i smak sukcesu. Ulubienica widzów Dagmara z Kłodzka - kolorowa, głośna, energiczna. Kocha futra, biżuterię i przepych. Z życiowych błędów wyciąga wnioski. Nikogo nie krytykuje. Sama krytyką na swój temat się nie przejmuje. Naczelne miejsce w jej sercu zajmuje syn Conan. Twarda i bezkompromisowa, potrafi walczyć o swoje jak lwica. Stylu nie traci Gabriel - Versace z Głogowa, który projektuje futra dla gwiazd z pierwszych stron gazet. Gabriel nawet na chwilę nie rozstaje się ze swoim partnerem Rafałem, z którym jest na dobre i na złe. Projektant w ostrych słowach potrafi krytykować gust polskich nowobogackich, jak i docenić talent konkurencji. Nie znosi jednak homofobii i zakłamania. W nowym sezonie do grona panujących dołączą nowe pretendentki do korony – każda wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Do swojego sielankowego „dworu” zaprosi widzów Inga – rozpieszczana przez życie i matkę Wiolettę. Żyje w przekonaniu, że świat leży u jej stóp. Poznamy też Marzenę, która urodziła się w koronie i zawsze stawia na swoim. Łączy je miłość do drobnych przyjemności, bo to właśnie z nich czerpią energię i natchnienie do działania. W ósmym odcinku Jacek i Dagmara postanowili spędzić popołudnie w agroturystyce, gdzie można samemu złowić ryby, wydoić kozę, czy kupić świeży ser. Rafał i Gabriel właśnie rozpoczęli swoje hiszpańskie wakacje. Słońce, morze i piękni ludzie przechadzający się rozgrzanymi ulicami zwiastują początek cudownej letniej przygody. Inga jest już po operacji powiększania piersi. Postanowiła poprawić również swoją wymowę i zdecydowała się na wizytę u logopedy. Jej marzenie o zostaniu gwiazdą jest tak silne, że chyba nic nie jest w stanie jej przeszkodzić.

/ Polska / serial
Program TV na 2020-02-18
09:25 Królowe życia, sez. 3, odc. 7/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): „Królowe życia” wracają z impetem i nowymi pomysłami na siebie i świat. Wyróżniają się z tłumu, są odważne, przebojowe i niezależne. Idą pod prąd, a opiniami na swój temat się nie przejmują. Mówią na głos to, co innym wydaje się nie do pomyślenia. Nie dbają o konwenanse. Lubią życie, pieniądze i smak sukcesu. Ulubienica widzów Dagmara z Kłodzka - kolorowa, głośna, energiczna. Kocha futra, biżuterię i przepych. Z życiowych błędów wyciąga wnioski. Nikogo nie krytykuje. Sama krytyką na swój temat się nie przejmuje. Naczelne miejsce w jej sercu zajmuje syn Conan. Twarda i bezkompromisowa, potrafi walczyć o swoje jak lwica. Stylu nie traci Gabriel - Versace z Głogowa, który projektuje futra dla gwiazd z pierwszych stron gazet. Gabriel nawet na chwilę nie rozstaje się ze swoim partnerem Rafałem, z którym jest na dobre i na złe. Projektant w ostrych słowach potrafi krytykować gust polskich nowobogackich, jak i docenić talent konkurencji. Nie znosi jednak homofobii i zakłamania. W nowym sezonie do grona panujących dołączą nowe pretendentki do korony – każda wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Do swojego sielankowego „dworu” zaprosi widzów Inga – rozpieszczana przez życie i matkę Wiolettę. Żyje w przekonaniu, że świat leży u jej stóp. Poznamy też Marzenę, która urodziła się w koronie i zawsze stawia na swoim. Łączy je miłość do drobnych przyjemności, bo to właśnie z nich czerpią energię i natchnienie do działania. W siódmym odcinku „Królowych życia” Dagmara pozostanie na fali dobrej zabawy. Odwiedzi ją przyjaciel sprzed lat, w towarzystwie którego radosnym szaleństwom nie będzie końca. Gabriel i Rafał przygotowują się do wyczekiwanych wakacji we dwoje. Spodziewają się romantycznych doznań, snują marzenia o wspaniałych chwilach na plaży. Okaże się, że wybór stylizacji, wpisującej się w klimat Majorki, wcale nie jest taki prosty. Inga i Wioletta przeżyją stresujące chwile. Operacja plastyczna piersi, o której od dawna marzy Inga, zbliża się wielkimi krokami.

/ Polska / serial
14:55 Królowe życia, sez. 3, odc. 5/12 Logo TTV
Polska / serial
Program TV na 2020-02-19
09:30 Królowe życia, sez. 3, odc. 8/12 Logo TTV
Polska / serial
14:55 Królowe życia, sez. 3, odc. 6/12 Logo TTV
Polska / serial
Program TV na 2020-02-20
09:25 Królowe życia, sez. 3, odc. 9/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): „Królowe życia” wracają z impetem i nowymi pomysłami na siebie i świat. Wyróżniają się z tłumu, są odważne, przebojowe i niezależne. Idą pod prąd, a opiniami na swój temat się nie przejmują. Mówią na głos to, co innym wydaje się nie do pomyślenia. Nie dbają o konwenanse. Lubią życie, pieniądze i smak sukcesu. Ulubienica widzów Dagmara z Kłodzka - kolorowa, głośna, energiczna. Kocha futra, biżuterię i przepych. Z życiowych błędów wyciąga wnioski. Nikogo nie krytykuje. Sama krytyką na swój temat się nie przejmuje. Naczelne miejsce w jej sercu zajmuje syn Conan. Twarda i bezkompromisowa, potrafi walczyć o swoje jak lwica. Stylu nie traci Gabriel - Versace z Głogowa, który projektuje futra dla gwiazd z pierwszych stron gazet. Gabriel nawet na chwilę nie rozstaje się ze swoim partnerem Rafałem, z którym jest na dobre i na złe. Projektant w ostrych słowach potrafi krytykować gust polskich nowobogackich, jak i docenić talent konkurencji. Nie znosi jednak homofobii i zakłamania. W nowym sezonie do grona panujących dołączą nowe pretendentki do korony – każda wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Do swojego sielankowego „dworu” zaprosi widzów Inga – rozpieszczana przez życie i matkę Wiolettę. Żyje w przekonaniu, że świat leży u jej stóp. Poznamy też Marzenę, która urodziła się w koronie i zawsze stawia na swoim. Łączy je miłość do drobnych przyjemności, bo to właśnie z nich czerpią energię i natchnienie do działania. Dagmara tęskni za synem, który wyjechał niedawno do wrocławskiego liceum. Niespodziewanie Conan postanawia odwiedzić matkę. Rafał i Gabriel chcąc nieco urozmaicić swoje wakacje na Majorce, postanowili skorzystać z kursu nurkowania. Agentka nieruchomości Inga ma ważne spotkanie z biznesmenem, który pragnie kupić pałacyk. Dziewczyna chce wrócić do sylwetki sprzed operacji powiększenia piersi i zabiera Wiolettę na tor wrotkarski.

/ Polska / serial
14:55 Królowe życia, sez. 3, odc. 7/12 Logo TTV
Polska / serial
20:05 Królowe życia, sez. 5, odc. 11/12 Logo TTV
Polska / serial
20:55 Królowe życia, sez. 5, odc. 12 Logo TTV
Polska / serial
Program TV na 2020-02-21
09:30 Królowe życia, sez. 3, odc. 10/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): „Królowe życia” wracają z impetem i nowymi pomysłami na siebie i świat. Wyróżniają się z tłumu, są odważne, przebojowe i niezależne. Idą pod prąd, a opiniami na swój temat się nie przejmują. Mówią na głos to, co innym wydaje się nie do pomyślenia. Nie dbają o konwenanse. Lubią życie, pieniądze i smak sukcesu. Ulubienica widzów Dagmara z Kłodzka - kolorowa, głośna, energiczna. Kocha futra, biżuterię i przepych. Z życiowych błędów wyciąga wnioski. Nikogo nie krytykuje. Sama krytyką na swój temat się nie przejmuje. Naczelne miejsce w jej sercu zajmuje syn Conan. Twarda i bezkompromisowa, potrafi walczyć o swoje jak lwica. Stylu nie traci Gabriel - Versace z Głogowa, który projektuje futra dla gwiazd z pierwszych stron gazet. Gabriel nawet na chwilę nie rozstaje się ze swoim partnerem Rafałem, z którym jest na dobre i na złe. Projektant w ostrych słowach potrafi krytykować gust polskich nowobogackich, jak i docenić talent konkurencji. Nie znosi jednak homofobii i zakłamania. W nowym sezonie do grona panujących dołączą nowe pretendentki do korony – każda wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Do swojego sielankowego „dworu” zaprosi widzów Inga – rozpieszczana przez życie i matkę Wiolettę. Żyje w przekonaniu, że świat leży u jej stóp. Poznamy też Marzenę, która urodziła się w koronie i zawsze stawia na swoim. Łączy je miłość do drobnych przyjemności, bo to właśnie z nich czerpią energię i natchnienie do działania. Dagmara z przyjaciółką Zuzią postanawiają odwiedzić Monikę i podarować jej w prezencie rybkę. Gabriel i Rafał wracają z Hiszpanii. W domu mają jasny podział obowiązków: Gabriel gotuje a Rafał asystuje, sprząta i czasami przygotowuje śniadania. Jednak czasami pomaganie w kuchni przerasta Rafała i wtedy sielanka zamienia się w awanturę. Marzena organizuje przyjęcie na tarasie. Z pomocą przybywa pierwszy gość – jej przyjaciółka, a po chwili zjawia się Grzegorz i przejmuje kuchnię.

/ Polska / serial
14:55 Królowe życia, sez. 3, odc. 8/12 Logo TTV
Polska / serial
22:00 Królowe życia 7 Extra, odc. 1/2 Logo TTV

Opis (streszczenie): Pierwszy odcinek specjalny to podsumowanie dwóch wątków miłosnych z tego sezonu „Królowych życia”, czyli ślubu jak z bajki, dowodu wielkiej miłości Izy i Patryka oraz historia burzliwego rozstania i powrotu do siebie Gabrysia i Rafała. Obydwie historie pełne łez, wzruszenia, smutku, a w końcu radości. Miłość Rafała i Gabriela mogłaby być stawiana za przykład wielu parom. Okazuje się jednak, że czasami rysa na szkle jest tak głęboka, że nie można jej zignorować. Ich związek się rozpadł, ale oni nie chcieli się poddać. Przez jakiś czas żyli osobno, jednak wciąż o siebie walczyli. "Królowe Życia. Love Story" będzie opowieścią o rozpadającym się związku, który paradoksalnie zaczyna kwitnąć od nowa. Dzięki rozstaniu, Rafał i Gabriel mieli czas, żeby pomyśleć, czego tak na prawdę chcą. Przede wszystkim, musieli się zastanowić czy pragną tego samego. W odcinki specjalnym opowiedzą, jak ta sytuacja zmieniła ich życie i przede wszystkim, co czuli, kiedy byli osobno. Przecież nie jest łatwo żyć samemu, kiedy ostatnie lata spędziło się w objęciach ukochanego. To będzie emocjonujący odcinek, bo przecież to właśnie uczucia nadają sens życiu Rafała i Gabriela. Podobnie jak w przypadku Izy i Patryka. Ostatnie miesiące upłynęły im pod znakiem ślubnych przygotowań. Królowa wymarzyła sobie wesele z rozmachem. Mimo że tworzą z Patrykiem zgrany duet, przed ślubem pojawiło się między nimi sporo zgrzytów. Jednak nawet największe awantury nie powstrzymały ich przed wyznaniem sobie miłości do końca życia. W końcu... każde love story ma swoje romantyczne wzloty i bolesne upadki.

/ Polska / program
22:40 Królowe życia, sez. 4, odc. 12 Logo TTV

Opis (streszczenie): „Królowe życia” wracają! Piękne i przystojni i jaśnie panujące i panujący wracają z impetem. Z rozmachem i nowymi pomysłami na siebie i świat. Wyróżniają się z tłumu i nie dbają o konwenanse. Lubią życie, pieniądze i smak sukcesu. W finałowym odcinku „Królowych życia” Rafał i Gabriel będą szykować niespodziankę z okazji Dnia Matki. Obaj lubią zaskakiwać i dawać prezenty. Chcą, żeby ten był wyjątkowy i przemyślany. Czy uda im się sprawić frajdę mamie? Życie prywatne Izy jest poukładane. Za rok wychodzi za mąż, ale okaże się, że los nieprzyjemnie ją zaskoczy. Czy jej i Patrykowi uda się wyjść cało z zaistniałego kryzysu? Dagmara zapragnie odetchnąć na świeżym, wiejskim powietrzu. Jacek zabierze ją do gospodarstwa swojego przyjaciela. Tu na Dagmarę oprócz przyjemności będą czekały też obowiązki. Czy odnajdzie się w nowej roli? Czy Jacek wyjdzie z tej wyprawy bez szwanku?

/ Polska / serial
Program TV na 2020-02-22
13:10 Królowe życia, sez. 5, odc. 12 Logo TTV
Polska / serial
21:05 Królowe życia 7 Extra, odc. 1/2 Logo TTV
Polska / program
21:50 Królowe życia 7 Extra, odc. 2 Logo TTV

Opis (streszczenie): W drugim odcinku specjalnym Dagmara i Jacek oraz droga, którą królowa przeszła w tym sezonie od momentu wypadku. Jej trudny powrót do odzyskania zdrowia i sprawności, w której towarzyszyli jej przyjaciele (szczególnie Jacek) był przepełniony momentami zwątpienia, ale przede wszystkim determinacją, by nigdy się nie poddawać. Droga Dagmary do pełnej sprawności była kręta i wyboista. Pomimo bólu i przeciwności losu, Królowa nie traciła zapału i z całych sił walczyła o siebie. Specjalny odcinek "Królowych życia" będzie opowieścią o tym trudnym etapie w jej życiu. Szczególnie bolesne były pierwsze godziny po operacji. Wtedy jeszcze Dagmara nie wiedziała czego się spodziewać. Mogła jedynie mieć nadzieję, że jeszcze kiedyś zatańczy w swoich ukochanych szpilkach. Królowa stanęła oko w oko z okrutną bezradnością, kiedy ból podczas ćwiczeń był nie do zniesienia. Musiała podać rękę swoim słabościom i nie poddać się, mimo że czasami już była na skraju wyczerpania. Kiedy jednak w końcu stanęła na własnych nogach, zrozumiała, że warto było walczyć. Nie tylko dla siebie, ale też dla swoich bliskich, którzy pomagali jej w tym nierównym starciu. To nie będzie zwykły odcinek o jednej z najpopularniejszych Królowych Życia. To będzie odcinek o tym, że nigdy nie można się poddawać i o tym, że w każdym z nas jest ukryty waleczny lew. Czasami wystarczy tylko mieć nadzieję i uparcie dążyć do wyznaczonego celu.

/ Polska / program
Program TV na 2020-02-23
18:05 Królowe życia 7 Extra, odc. 1/2 Logo TTV
Polska / program
18:55 Królowe życia 7 Extra, odc. 2 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 2020-02-24
00:05 Królowe życia 7 Extra, odc. 2 Logo TTV
Polska / program
09:30 Królowe życia, sez. 3, odc. 11/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): „Królowe życia” wracają z impetem i nowymi pomysłami na siebie i świat. Wyróżniają się z tłumu, są odważne, przebojowe i niezależne. Idą pod prąd, a opiniami na swój temat się nie przejmują. Mówią na głos to, co innym wydaje się nie do pomyślenia. Nie dbają o konwenanse. Lubią życie, pieniądze i smak sukcesu. Ulubienica widzów Dagmara z Kłodzka - kolorowa, głośna, energiczna. Kocha futra, biżuterię i przepych. Z życiowych błędów wyciąga wnioski. Nikogo nie krytykuje. Sama krytyką na swój temat się nie przejmuje. Naczelne miejsce w jej sercu zajmuje syn Conan. Twarda i bezkompromisowa, potrafi walczyć o swoje jak lwica. Stylu nie traci Gabriel - Versace z Głogowa, który projektuje futra dla gwiazd z pierwszych stron gazet. Gabriel nawet na chwilę nie rozstaje się ze swoim partnerem Rafałem, z którym jest na dobre i na złe. Projektant w ostrych słowach potrafi krytykować gust polskich nowobogackich, jak i docenić talent konkurencji. Nie znosi jednak homofobii i zakłamania. W nowym sezonie do grona panujących dołączą nowe pretendentki do korony – każda wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Do swojego sielankowego „dworu” zaprosi widzów Inga – rozpieszczana przez życie i matkę Wiolettę. Żyje w przekonaniu, że świat leży u jej stóp. Poznamy też Marzenę, która urodziła się w koronie i zawsze stawia na swoim. Łączy je miłość do drobnych przyjemności, bo to właśnie z nich czerpią energię i natchnienie do działania. W 11 odcinku "Królowych życia" nasi widzowie poznają inne oblicza Ingi i Wioletty. Okaże się, że ich świat to nie tylko dobra zabawa z drinkiem przy basenie. Udowodnią, że dla prawdziwej królowej życia najważniejszy jest człowiek. Rafał i Gabriel będą zaniepokojeni zgrabną sylwetką Hektora. Po wizycie u weterynarza postanowią zadbać też o siebie. Dagmara będzie musiała odnaleźć się w roli najlepszej, ale przede wszystkim cierpliwej przyjaciółki. Czy da radę? Przekonacie się już w 11 odcinku "Królowych życia"!

/ Polska / serial
14:55 Królowe życia, sez. 3, odc. 9/12 Logo TTV
Polska / serial
Program TV na 2020-02-25
09:30 Królowe życia, sez. 3, odc. 12 Logo TTV

Opis (streszczenie): „Królowe życia” wracają z impetem i nowymi pomysłami na siebie i świat. Wyróżniają się z tłumu, są odważne, przebojowe i niezależne. Idą pod prąd, a opiniami na swój temat się nie przejmują. Mówią na głos to, co innym wydaje się nie do pomyślenia. Nie dbają o konwenanse. Lubią życie, pieniądze i smak sukcesu. Ulubienica widzów Dagmara z Kłodzka - kolorowa, głośna, energiczna. Kocha futra, biżuterię i przepych. Z życiowych błędów wyciąga wnioski. Nikogo nie krytykuje. Sama krytyką na swój temat się nie przejmuje. Naczelne miejsce w jej sercu zajmuje syn Conan. Twarda i bezkompromisowa, potrafi walczyć o swoje jak lwica. Stylu nie traci Gabriel - Versace z Głogowa, który projektuje futra dla gwiazd z pierwszych stron gazet. Gabriel nawet na chwilę nie rozstaje się ze swoim partnerem Rafałem, z którym jest na dobre i na złe. Projektant w ostrych słowach potrafi krytykować gust polskich nowobogackich, jak i docenić talent konkurencji. Nie znosi jednak homofobii i zakłamania. W nowym sezonie do grona panujących dołączą nowe pretendentki do korony – każda wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Do swojego sielankowego „dworu” zaprosi widzów Inga – rozpieszczana przez życie i matkę Wiolettę. Żyje w przekonaniu, że świat leży u jej stóp. Poznamy też Marzenę, która urodziła się w koronie i zawsze stawia na swoim. Łączy je miłość do drobnych przyjemności, bo to właśnie z nich czerpią energię i natchnienie do działania. W dwunastym odcinku "Królowych życia" nasi bohaterowie będą realizować plany, które od dawna kiełkowały w ich głowach. Rafał i Gabriel postanowią zadbać nie tylko o swoje mięśnie i ładny wygląd, ale też bezpieczeństwo. Znajdą ciekawy sposób na połączenie jednego z drugim. Inga będzie realizować swoje marzenie o karierze w modelingu. Tym razem pójdzie na całość i nie znajdzie miejsca na kompromis. Dagmara nie przestanie szukać powodu swojego złego samopoczucia. Badanie, któremu podda się tym razem będzie wymagało od niej odwagi, a nerwową Królową będzie bardzo łatwo wyprowadzić z równowagi.

/ Polska / serial
14:55 Królowe życia, sez. 3, odc. 10/12 Logo TTV
Polska / serial
Program TV na 2020-02-26
09:25 Królowe życia, sez. 7, odc. 1/24 Logo TTV

Opis (streszczenie): U Królowych Życia spore zmiany. Związek Rafała i Gabriela wisi na włosku. Ich miłość jest silna, ale czy na tyle, że udźwignie ciężar ich problemów? Dagmara kocha eksperymentować z medycyną niekonwencjonalną. W pierwszym odcinku przejdzie samą siebie. Po zastrzyk zdrowia wybierze się na wieś do Wicia. Widzowie poznają nową bohaterkę opowieści o „Królowych życia” - pełną energii Adriannę. Jej świat jest pełen kolorów. Podobnie jak jej ciało, które prawie całe pokryte jest tatuażami. Z Adrianną nie można się nudzić, a jej przygody na pewno rozbawią każdego do łez.

/ Polska / serial dokument
14:55 Królowe życia, sez. 3, odc. 11/12 Logo TTV
Polska / serial
Program TV na 2020-02-27
09:30 Królowe życia, sez. 7, odc. 2/24 Logo TTV

Opis (streszczenie): Wielki dzień Dagmary zbliża się wielkimi krokami, królowa niedługo otwiera swój drugi butik. Właśnie trwają ostatnie szlify i jak zwykle, atmosfera jest dosyć nerwowa. Dodatkowego stresu będzie dostarczał jej Jacek, który okaże się technologicznym dinozaurem. Czy Królowa zdoła nauczyć go obsługi smartfona? Rafał i Gabriel decydują się na rozstanie. Poukładanie sobie życia na nowo, nie będzie takie łatwe. Ex-partnerzy zaczną od zabiegów kosmetycznych. Czy dzięki temu chociaż na chwilę przestaną rozmyślać o przeszłości?

/ Polska / serial dokument
14:55 Królowe życia, sez. 3, odc. 12 Logo TTV
Polska / serial
20:05 Królowe życia 7 Extra, odc. 1/2 Logo TTV
Polska / program
20:55 Królowe życia 7 Extra, odc. 2 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 2020-02-28
09:30 Królowe życia, sez. 7, odc. 3/24 Logo TTV

Opis (streszczenie): Nie od dziś wiadomo, że Dagmara ma milion pomysłów na minutę, a większość z tych pomysłów od razu wciela w życie. Kiedy postanawia, że zrobi dla Conana eko-ogródek, szybko bierze się do pracy. W tym wyzwaniu pomagać jej mają Jacek i Wicio. Czy to się uda? Iza jest pochłonięta przygotowaniami do swojego ślubu. Powoli zaczyna się stresować. Razem z Patrykiem zmierzą się z wyborem DJ-a na wesele. Czy znajdą wspólny język? Rafał próbuje sobie znaleźć jakieś twórcze zajęcie. Myślami wciąż wraca do Gabriela, do ich wspólnej przeszłości i przyszłości, która stoi pod wielkim znakiem zapytania. Czuje, że musi przestać, nadszedł czas, żeby pomyśleć o sobie.

/ Polska / serial dokument
14:55 Królowe życia, sez. 7, odc. 1/24 Logo TTV
Polska / serial dokument
22:15 Królowe życia, sez. 8, odc. 1/15 Logo TTV
Polska / serial
23:00 Królowe życia, sez. 3, odc. 1/12 Logo TTV
Polska / serial
Program TV na 2020-02-29
13:05 Królowe życia 7 Extra, odc. 2 Logo TTV
Polska / program
21:15 Królowe życia, sez. 8, odc. 1/15 Logo TTV
Polska / serial
22:00 Królowe życia, sez. 3, odc. 2/12 Logo TTV
Polska / serial
Królowe życie to telenowela dokumentalna opowiadająca o codziennym życiu barwnych i przebojowych mieszkańców Dolnego Śląska. Bohaterami telenoweli są ludzie, którzy odnieśli sukces w lokalnym środowisku i żyją dostatnie na swoich warunkach i według własnego scenariusza. Za sprawą tego, że są dalecy od przeciętności przez jednych są cenieni, a przez drugich krytykowani. Tytułowe królowe życie, dumne ze swojego życiowego sukcesu, nie biorą pod uwagę ocen otoczenia i nieustraszenie kroczą do przodu, by osiągnąć swój cel - pragną stworzyć własne Hollywood między Bugiem a Odrą. Królowe życia posiadają koncepcję na biznes i życie. Każda z nich zbudowała swoje lokalne imperium, którym kieruje według własnych zasad.

Królowe życia gdzie obejrzeć?


Królowe życia można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: TTV

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry