Reklama

Królowe życia godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Królowe życia w TV - najbliższe emisje

+ Obserwuj
Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Królowe życia będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 8 sierpnia 2020 (Sobota)
21:30 Zakończone  Królowe życia, sez. 7, odc. 12/24 Logo TTV
22:15 Trwa...  Królowe życia, sez. 7, odc. 13/24 Logo TTV

Opis (streszczenie): Dagmara fizycznie czuje się już coraz lepiej. Raz na jakiś czas dopada ją jednak chandra, z którą trudno jej się uporać. Wtedy z pomocą przychodzi Jacek i razem ruszają ratować świat. Co tym razem wymyślili? Nasi widzowie przekonają się, oglądając trzynasty odcinek „Królowych życia”. Rafał i Gabriel wyruszają za miasto. Świeże powietrze i czas spędzony razem mają ich do siebie zbliżyć i sprawić, że znowu nabiorą ochoty na miłość. Adrianna uwielbia swoją prace i najwyraźniej praca uwielbia ją. Do swojego butiku pędzi codziennie z samego rana. Zawsze z uśmiechem na twarzy i głową pełną nowych pomysłów. Co tym razem planuje?

/ Polska / serial dokument
Reklama
Program TV na 9 sierpnia 2020 (Niedziela)
11:00 Królowe życia, sez. 7, odc. 11/24 Logo TTV

Opis (streszczenie): Dagmara od niedawna musi mierzyć się z problemami, z którymi na co dzień borykają się ludzie na wózkach inwalidzkich. Królowa nigdy nie jest obojętna na ludzką krzywdę, więc nie zamierza zostawić tego tematu. W jedenastym odcinku nie zabraknie też zabawnych sytuacji z udziałem Jacka. Mniej wesoło będzie u Moniki. Królowa będzie chciała uczcić urodziny swojej mamy, która niedawno odeszła. To dla niej ważne, aby tego dnia cała rodzina była razem. Kasia i Gabriel zrobią mamie niespodziankę. Niezapowiedziana wizyta nie przebiegnie tak jak planowali...

/ Polska / serial dokument
18:00 Królowe życia, sez. 7, odc. 12/24 Logo TTV

Opis (streszczenie): Dagmarę dopadnie niemoc... Królowa ma już dosyć męczącej rehabilitacji, ale nie zamierza się poddać. Walka o to, by stanąć na nogach wciąż trwa, a efekty są coraz bardziej widoczne. Królowa postanowiła sprawić sobie w nagrodę drogi prezent, który przy okazji zmotywuje ją do dalszych ćwiczeń. Rafał i Gabriel dalej będą próbować ratować swój związek. Uznali, że wizyta u specjalisty dobrze im zrobi. Dzięki niej mają dostrzec, w którym momencie tak bardzo się od siebie oddalili i co zrobić, żeby nauczyć się ze sobą żyć. najlepiej. Izie się nie odmawia, najlepiej wie o tym Patryk. Dlatego, kiedy jego przyszła żona zaplanowała mu popołudnie, ten nie próbuje oponować.

18:40 Królowe życia, sez. 7, odc. 13/24 Logo TTV
20:05 Królowe życia, sez. 3, odc. 7/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): „Królowe życia” wracają z impetem i nowymi pomysłami na siebie i świat. Wyróżniają się z tłumu, są odważne, przebojowe i niezależne. Idą pod prąd, a opiniami na swój temat się nie przejmują. Mówią na głos to, co innym wydaje się nie do pomyślenia. Nie dbają o konwenanse. Lubią życie, pieniądze i smak sukcesu. Ulubienica widzów Dagmara z Kłodzka - kolorowa, głośna, energiczna. Kocha futra, biżuterię i przepych. Z życiowych błędów wyciąga wnioski. Nikogo nie krytykuje. Sama krytyką na swój temat się nie przejmuje. Naczelne miejsce w jej sercu zajmuje syn Conan. Twarda i bezkompromisowa, potrafi walczyć o swoje jak lwica. Stylu nie traci Gabriel - Versace z Głogowa, który projektuje futra dla gwiazd z pierwszych stron gazet. Gabriel nawet na chwilę nie rozstaje się ze swoim partnerem Rafałem, z którym jest na dobre i na złe. Projektant w ostrych słowach potrafi krytykować gust polskich nowobogackich, jak i docenić talent konkurencji. Nie znosi jednak homofobii i zakłamania. W nowym sezonie do grona panujących dołączą nowe pretendentki do korony – każda wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Do swojego sielankowego „dworu” zaprosi widzów Inga – rozpieszczana przez życie i matkę Wiolettę. Żyje w przekonaniu, że świat leży u jej stóp. Poznamy też Marzenę, która urodziła się w koronie i zawsze stawia na swoim. Łączy je miłość do drobnych przyjemności, bo to właśnie z nich czerpią energię i natchnienie do działania. W siódmym odcinku „Królowych życia” Dagmara pozostanie na fali dobrej zabawy. Odwiedzi ją przyjaciel sprzed lat, w towarzystwie którego radosnym szaleństwom nie będzie końca. Gabriel i Rafał przygotowują się do wyczekiwanych wakacji we dwoje. Spodziewają się romantycznych doznań, snują marzenia o wspaniałych chwilach na plaży. Okaże się, że wybór stylizacji, wpisującej się w klimat Majorki, wcale nie jest taki prosty. Inga i Wioletta przeżyją stresujące chwile. Operacja plastyczna piersi, o której od dawna marzy Inga, zbliża się wielkimi krokami.

/ Polska / serial
Program TV na 10 sierpnia 2020 (Poniedziałek)
16:30 Królowe życia, sez. 5, odc. 6/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): W szóstym odcinku „Królowych życia” Rafał i Gabriel będą próbować rozwikłać zagadkę pt. „Niesforni sąsiedzi”... Skąd dobiegały pełne namiętności dźwięki? Pomimo grubych ścian przedwojennej warszawskiej kamienicy, odgłosy były dobrze słyszalne, ale niezwykle trudne do zlokalizowania. Trudny orzech do zgryzienia będzie miała też Dagmara? Jak Królowa XXI wieku poradzi sobie w niedzielę bez handlu? Będzie chciała wyjść z twarzą z tej mało komfortowej sytuacji i jak zwykle wykaże się sprytem i kreatywnością. Widzowie będą mieli okazję być świadkami dnia, który Agnieszka zapamięta już na zawsze. Pierwszy dzień Leona w szkole był dla niej wzruszającym przeżyciem.

/ Polska / serial
20:05 Królowe życia, sez. 3, odc. 8/12 Logo TTV
Polska / serial
Program TV na 11 sierpnia 2020 (Wtorek)
03:05 Królowe życia, sez. 2, odc. 11/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): „Królowe życia” wracają! Z nową siłą i nowymi pomysłami na siebie i świat. Wyróżniają się z tłumu, są odważne, przebojowe i niezależne. Idą pod prąd, a opiniami na swój temat się nie przejmują, mówią na głos to, co innym wydaje się nie do pomyślenia. Nie dbają o konwenanse. Lubią życie, pieniądze i smak sukcesu. Taka jest Dagmara z Kłodzka - kolorowa, głośna, energiczna. Kocha futra, biżuterię i przepych. Z życiowych błędów wyciąga wnioski. Nikogo nie krytykuje, sama krytyką na swój temat się nie przejmuje. Naczelne miejsce w jej sercu zajmuje 15-letni syn Conan. Twarda i bezkompromisowa, potrafi walczyć o swoje jak lwica, ale serce jej mięknie, gdy trzeba pomóc bezdomnemu Ryszardowi. W nowej serii zobaczymy jak działa jej wymarzona dyskoteka w amerykańskim stylu. Stylu nie traci Gabriel - Versace z Głogowa, który projektuje futra dla gwiazd z pierwszych stron gazet. Gabriel ani w życiu, ani w pracy nie rozstaje się ze swoim partnerem Rafałem, z którym tańczy ogniste tango i z takim samym zapałem kłóci się o meble. Gabriel w ostrych słowach potrafi krytykować gust polskich nowobogackich, umie docenić talent konkurencji. Nie znosi jednak homofobii i zakłamania. W nowym sezonie poznamy nowe królowe: Kamilę i Patrycję – niezależne, pewne siebie i bardzo władcze kobiety… Kamila na co dzień mieszka w Poznaniu. Kocha modę, dba o urodę, spełniona bizneswoman, która z partnerem – doktorem Maciejem - tworzy nowy gabinet medycyny estetycznej. Nie wstydzi się zamiłowania do drogich torebek i otwarcie deklaruje, że swój punkt G, odnajduje na końcu słowa shoppinG. Niie przebiera w słowach, a swoich hejterów zawsze ciepło pozdrawia. Z kolei Patrycja to Wrocławianka z urodzenia, a Warszawianka z wyboru. Kobieta o wielu twarzach i talentach, pisze książkę o blaskach i cieniach życia w stolicy, nagrywa singiel, pozuje do zdjęć. Świadoma swojej urody potrafi owijać mężczyzn wokół palca, ale na tego jedynego wciąż czeka. Swoje kaprysy spełnia sama. Gdy będzie chciała mieć zaręczynowy pierścionek, to sama go sobie kupi… Takie są nasze Królowe Życia. W ich słowniku nie ma pojęcia - że coś nie wypada… Dagmara nie usiedzi na miejscu. Tym razem ruszy do Wrocławia. Odwiedzi dawną znajomą, pozna smak dobrego wina, zatańczy salsę, a wszystko to w towarzystwie przyjaciela Jacka. Kamila z Poznania swoje pomysły realizuje szybko – bo życie jest za krótkie, zwłaszcza na dietę. Kurs kręcenia lizaków rozkręci Królową na dobre. Opuści na kilka dni domowe pielesze i pojedzie do koleżanki - pilnować jej psów… Gabriel też ucieka ze swojej pracowni futer. Ale tylko na chwilę. Przygotował dla swojej mamy niezwykłą kolekcję – ogrodowych roślin. Patrycja wytrwale pisze książkę o swoim królewskim życiu w Warszawie. Pierwsze rozdziały pokaże recenzentowi. Egzaminator na kursie prawa jazdy sprawdzi jak Królowa radzi sobie za kierownicą…

/ Polska / serial
Reklama
16:30 Królowe życia, sez. 5, odc. 7/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): Rafał i Gabriel mieli spędzić weekend w ekskluzywnym SPA, z dala od zmartwień i problemów. Plan był taki, że od rana do wieczora będą mieć podstawiane pod buzię jedzenie, masaże i będą korzystać z wolnego czasu... Czy warto planować? Tego widzowie dowiedzą się w siódmym odcinku „Królowych życia”. Dagmara już od samego rana będzie musiała zmierzyć się z beznadziejną sytuacją. Zepsuta pralka, cmentarz i kłótnia z Conanem. Jednak nawet w takie dni, Dagmara nie traci pogody ducha. Iza i Patryk staną przed trudną decyzją. Muszą znaleźć kogoś do opieki nad Elizą. Czy uda im się trafić za pierwszym razem, czy będzie to niekończąca się historia?

/ Polska / serial
20:05 Królowe życia, sez. 3, odc. 9/12 Logo TTV
Polska / serial
Program TV na 12 sierpnia 2020 (Środa)
16:30 Królowe życia, sez. 5, odc. 8/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): W ósmym odcinku „Królowych życia” poznamy zupełnie inną naturę Jacka... Łatka rosłego, silnego mężczyzny lekko się odklei. A to wszystko za sprawą kobiet... bo nastąpi to, na co widzowie czekali od dawna. Jacek pójdzie na randkę- i to nie jedną! Agnieszka będzie musiała poradzić sobie z fachowcami, którzy nie zawsze są fair. Na szczęście nie jest sama i zawsze może liczyć na pomoc swojego byłego męża. Warszawski dzień Rafała i Gabriela będzie wyglądał nieco inaczej niż sobie zaplanowali. Opieka nad kilkuletnim dzieckiem zmusi ich do pewnych refleksji. Jakich? Tego widzowie dowiedzą się, oglądając ósmy odcinek „Królowych życia”.

/ Polska / serial
20:05 Królowe życia, sez. 3, odc. 10/12 Logo TTV
Polska / serial
20:55 Królowe życia, sez. 7, odc. 12/24 Logo TTV
Program TV na 13 sierpnia 2020 (Czwartek)
16:30 Królowe życia, sez. 5, odc. 9/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): Ukochany piesek Dagmary nie jest już szczeniaczkiem. Królowa będzie musiała sobie poradzić z jego naturą super samca... Doszła do wniosku, że sama nie zmieni rozpieszczonego Mumu w pokładanego psa. Co zrobi? Dowiemy się w dziewiątym odcinku „Królowych życia”. W ostatnich tygodniach Iza bardzo ciężko pracowała nad swoją najnowszą kolekcją. Klientki Królowej to wymagające kobiety. Na szczęścia Iza doskonale wie, czego chcą i o czym marzą. Czasami nawet wie to lepiej niż one same... Rafał i Gabriel postanowią skorzystać z tego, co ma do zaoferowania Warszawa nocą. To nie będzie zwykła impreza... Czy znajdą w Warszawie trochę Berlina? Przekonamy się w dziewiątym odcinku „Królowych życia”.

/ Polska / serial
20:05 Królowe życia, sez. 3, odc. 11/12 Logo TTV
Polska / serial
20:55 Królowe życia, sez. 7, odc. 13/24 Logo TTV
Program TV na 14 sierpnia 2020 (Piątek)
08:10 Królowe życia, sez. 7, odc. 11/24 Logo TTV
16:30 Królowe życia, sez. 5, odc. 10/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): Zobacz piąty sezon programu emitowanego na antenie TTV "Królowe życia". Bohaterowie, to ludzie, którzy osiągnęli sukces w swoim środowisku i żyją na bogato według swojego scenariusza i na swoich warunkach. Czerpią z życia ile wlezie, manierami się nie przejmują i ludzi różnie traktują. Głowy mają pełne marzeń, a kiedy los zaczyna płatać im figle stają się jeszcze silniejsze. Rafał i Gabriel pokonali widmo choroby, które tylko na chwile przysłoniło im drogę do szczęścia. Dagmara szukała siły i walczyła z własnymi słabościami podczas pielgrzymki do Santiago de Compostela w Hiszpanii. Iza i Agnieszka godziły role mam i bizneswoman ale zawsze radziły sobie z niezwykłym wdziękiem. W tym odcinku "Królowych życia" Dagmara wprowadza w życie tajemniczy plan. W tej sprawie umówiła się ze specjalistą od marketingu. Jak zareaguje Edzia i Jacek na niespodziankę? Gabriel podczas dwutygodniowej nieobecności swojego partnera, zapomniał dbać o jego ukochane rośliny na balkonie. Musi szybko znaleźć sposób na tą sytuację. Agnieszka umówiła się z przyjaciółką i jej synem na wycieczkę. W międzyczasie jej syn Leo dostał ze szkoły zadanie domowe, które wiąże się z nakręceniem rodzinnego filmu. Jednak kreatywność sześciolatka nie do końca podoba się matce.

/ Polska / serial
20:05 Królowe życia, sez. 3, odc. 12 Logo TTV
Polska / serial
Reklama
22:00 Królowe życia, sez. 7, odc. 14/24 Logo TTV

Opis (streszczenie): Rafał i Gabriel próbują ratować swój związek. Wspólny wypad za miasto miał ich do siebie zbliżyć i przypomnieć im o tym, co ich łączy. Jednak nic, co dobre nie trwa wiecznie i nadszedł czas powrotu do rzeczywistości, która okazała się nie taka zła. Dagmara ma problem nie tylko ze zdrowiem. Jej myśli są teraz skierowane w stronę pełnoletniego Conana, który swój dowód osobisty traktuje jak trofeum. Królowa aż boi się myśleć, co jej mały synek może kupić dzięki temu małemu kawałkowi plastiku. Kasia to fanka medycyny estetycznej. Niezliczoną ilość razy poprawiała sobie to i owo w swoim wyglądzie. Planuje kolejny wyjazd do Turcji, gdzie podda się zabiegom upiększającym. Jednak zanim wyjedzie, musi skupić się na formalnościach, których dopinanie nie jest jej mocną stroną.

/ Polska / serial dokument
22:40 Królowe życia, sez. 7, odc. 15/24 Logo TTV

Opis (streszczenie): Dagmara od dawna próbowała schudnąć. Diety i wszelkie wyrzeczenia zwykle kończyły się fiaskiem. Dopiero poważny wypadek, stres i leki sprawiły, że Królowa zgubiła sporo kilogramów. Wraz ze zmianą wyglądu przyszedł czas na zmianę garderoby. Jednak chodzenie z jednego sklepu do drugiego to teraz dla niej problem. Królowa znalazła więc inne wyjście z tej sytuacji... Rafał i Gabriel muszą nauczyć się żyć razem od nowa. Nie chodzi tylko o te ważne, duchowe sprawy, a o te bardziej przyziemne. Obaj muszą się zastanowić co zrobić, żeby żyło im się lepiej. Ślub Izy i Patryka zbliża się wielkimi krokami. Zależy im, aby goście dobrze się bawili i żeby ten wieczór był dla nich niezapomniany. Planują liczne atrakcje, które mają zaskoczyć ich najbliższych.

/ Polska / serial dokument
23:25 Królowe życia, sez. 2, odc. 5/12 Logo TTV
Polska / serial
Program TV na 15 sierpnia 2020 (Sobota)
12:10 Królowe życia, sez. 7, odc. 13/24 Logo TTV
12:50 Królowe życia, sez. 7, odc. 14/24 Logo TTV
20:05 Królowe życia, sez. 8, odc. 7/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): Dagmara, Rafał, Gabriel, Iza, Kasia – każde z nich ma własny sposób na królewskie życie i realizację swojego snu o sukcesie. Wiosną na antenie TTV nie zabraknie uwielbianych przez miliony „Królowych życia”. Wszyscy bohaterowie programu żyją według własnego scenariusza i na swoich warunkach. Są dalecy od przeciętności, czym u jednych wzbudzają sympatię i podziw, a u innych – falę krytyki i zazdrości. W nowym sezonie Dagmara kontynuuje swoją walkę o powrót do zdrowia. Wypadek samochodowy odwrócił jej życie do góry nogami. Los ewidentnie dał jej drugą szansę, której nie może zmarnować. W takich sytuacjach, królowa życia zakłada rękawice, trzyma gardę i walczy o sukces. Przed nią kolejne operacje! Tym bardziej, że jej dwie sprawne nogi przydadzą się również Edzi, która nie może się już doczekać swojego dziecka. Iza to królowa, która wie, czego chce od życia. Niedawno stanęła ze swoim ukochanym na ślubnym kobiercu. Jak będzie wyglądało ich życie małżeńskie? Nuda na pewno im nie grozi! Z kolei Rafał i Gabriel niedawno postanowili zrobić sobie przerwę. Ostatecznie jednak uczucie wygrało i zrozumieli, że nie mogą bez siebie żyć. Teraz muszą dojrzeć, bo wiedzą, że trwałego związku nie można zbudować tylko na uczuciu. Jak potoczą się ich dalsze losy? Dagmara większość czasu spędza ostatnio z Jackiem. Edzia nie znosi najlepiej ciąży i większość dni przesypia. Obie jednak tęsknią za swoim towarzystwem i typowo kobiecymi zajęciami. W końcu udało im się spotkać i... troszkę poplotkować. Iza musi zmierzyć się z poważnym problemem. Okazało się, że jej rozdrażnienie i nerwowość mają swoje uzasadnienie. Wraz z otrzymaniem wyników badań, musi zmienić całe swoje życie. Odpoczynek i zdrowa dieta mogą mieć teraz zbawienny wpływ na jej zdrowie. Gabriel od dawna pokasłuje i nie może skutecznie wyleczyć przeziębienia. Powinien leżeć w łóżku i wspomagać się witaminami, jednak woli szybsze sposoby walki z chorobą.

/ Polska / serial
21:30 Królowe życia, sez. 7, odc. 16/24 Logo TTV

Opis (streszczenie): Dagmara musi przygotować się do kolejnych operacji. Wybrała się do szpitala rehabilitacyjnego, w którym pod czujnym okiem lekarzy będzie wzmacniać swoje mięśnie. Królowa ma takie wsparcie, jakiego od dawna potrzebowała. Pogodziła się z Edzią. Obiecały sobie, że już nigdy nie rozstaną się na tak długo. Rafał i Gabriel też coś sobie obiecali. Będą razem próbować nowych rzeczy, bo teraz już wiedzą, że rutyna zabija. Zakochują się w sobie od nowa, a zabawne przygody z pewnością umocnią ich związek. Zabawne sytuacje to specjalność Kasi i jej mamy. Te dwie szalone kobiety lubią pokazywać sobie wzajemnie swoje światy. Widzowie z pewnością będą mieli wiele powodów do śmiechu, śledząc ich losy.

/ Polska / serial dokument
22:15 Królowe życia, sez. 7, odc. 17/24 Logo TTV

Opis (streszczenie): Dagmara i Edzia to przyjaciółki na dobre i na złe, a kłótnia zbliżyła je do siebie jeszcze bardziej. Mają sporo do omówienia. Edzia ma dla Królowej niesamowitego newsa. Czy Dagmara spadnie z krzesła, czy tylko udławi się kawą? Rafał i Gabriel nie przestają się zaskakiwać. Tym razem wymyślili zabawę, która na długo zostanie im w pamięci. Jeśli śmiech to zdrowie to ta dwójka będzie żyła dwieście lat! Przygotowania do ślubu Izy i Patryka dobiegają końca. Muszą jeszcze podjąć kilka decyzji i przygotować się do jednej z ważniejszych kwestii. Pierwszy taniec spędza sen z powiek wielu parom. Iza i Patryk czują się na parkiecie jak ryby w wodzie. Warto, jednak trochę potrenować przed tym ważnym wydarzeniem.

/ Polska / serial dokument
Program TV na 16 sierpnia 2020 (Niedziela)
11:00 Królowe życia, sez. 7, odc. 15/24 Logo TTV
18:00 Królowe życia, sez. 7, odc. 16/24 Logo TTV
Reklama
18:40 Królowe życia, sez. 7, odc. 17/24 Logo TTV
20:05 Królowe życia, sez. 8, odc. 8/12 Logo TTV
Polska / serial
Program TV na 17 sierpnia 2020 (Poniedziałek)
16:30 Królowe życia, sez. 5, odc. 11/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): Jacek zaplanował wycieczkę do Czech. Dagmara była niechętnie nastawiona do jego pomysłu. Jakby coś przeczuwała… Jej szósty zmysł i tym razem nie zawiódł, bo przygoda swój finał znalazła w szpitalu. Izie czas upłynie pod znakiem spotkań biznesowych. Jedno z nich okaże się wyjątkowo nieprzyjemne. Niemoralna propozycja wyprowadzi ją z równowagi . Na szczęście w takich sytuacjach zawsze może liczyć na Patryka. Rafał i Gabriel będą musieli sprostać dużym wymaganiom Klientki. Czy uda im się trafić w jej gust? Gabriel stanie na rzęsach, żeby ją zaskoczyć i rozkochać w swoim projekcie.

/ Polska / serial
Program TV na 18 sierpnia 2020 (Wtorek)
03:05 Królowe życia, sez. 2, odc. 12 Logo TTV
Polska / serial
16:30 Królowe życia, sez. 5, odc. 12 Logo TTV

Opis (streszczenie): Dagmara wystartowała ze swoim nowym biznesem. Kiedy wszystko już sobie poukładała, zabrała się za poszukiwanie odpowiedniego pracownika. Spróbuje też wygonić złe moce ze swojego butiku i wyczarować dobrą aurę. Jaki będzie finał przygód Dagmary w tym sezonie? Odpowiedź zaskoczy wszystkich… Agnieszka przyjechała na weekend do Wrocławia. Chciała zrelaksować się w gronie najbliższych. Zafundowała im dzień bez telefonu i bez samochodu. Jak zniesie to młodzież? Rafał i Gabriel myślą o przeprowadzce na warszawską Pragę. Jeszcze niedawno dzielnica cieszyła się złą sławą, jednak teraz to się zmienia. Czy Rafał i Gabriel odnajdą się na drugim brzegu Wisły?

/ Polska / serial
Program TV na 19 sierpnia 2020 (Środa)
16:30 Królowe życia, sez. 6, odc. 1/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): Królowe życie wracają, jak zwykle w wielkim stylu. Widzowie znowu z zapartym tchem będą mogli śledzić swoich ulubionych bohaterów. Rafał i Gabriel będą spełniać swój warszawski sen i z uporem będą wspinać się po drabinie sukcesu. Nie zabraknie zabawnych zwrotów akcji, które być może na zawsze odmienią ich królewskie życie. Dagmara będzie wytrwale szukać swojej życiowej drogi. Jak zwykle obierze własne ścieżki, ale towarzyszyć jej będą niezmiennie Jacek i Edzia. Iza będzie rządzić swoim królestwem twardą ręką. Dorastająca córka to niełatwe wyzwanie, z którym Iza i Patryk będą musieli się zmierzyć. Ich firma wciąż się rozwija, ale głowy mają pełne pomysłów na nowe projekty. W tym sezonie pojawią się nowe bohaterki. Każda z nich ma własny sposób na królewskie życie, ale łączy je chęć szokowania. Kontrowersyjne, pewne siebie i z wielkim apetytem na życie. Piąty sezon zakończył się emocjonująco, bo po wielu latach znajomości, Jacek postanowił się oświadczyć Dagmarze. Ich przyjaźń ewaluowała przez lata. Wspólnie spędzony czas, poczucie humoru pozwoliły wkroczyć ich relacji na nowy poziom. Jak Królowa zareagowała na tą propozycję? Rafał czuje się już całkiem dobrze w roli kierowcy. Gabriel postanowił partnerowi dodać jeszcze więcej pewności siebie i z tej okazji przygotował dla niego niespodziankę. W tym odcinku poznacie nową królową, Monikę, która mieszka w Krakowie z rodziną. Posiada kilka apartamentów i dlatego potrzebuje na co dzień pomocy. Pani Kasia, jest pomocą domową i przyjacielem rodziny. Monika, pomimo, iż od niedawna mieszka w nowym lokalu, postanowiła zmienić całą przestrzeń. W tym celu umówiła się z panią architekt.

/ Polska / serial
21:00 Królowe życia, sez. 7, odc. 16/24 Logo TTV
Program TV na 20 sierpnia 2020 (Czwartek)
16:30 Królowe życia, sez. 6, odc. 2/12 Logo TTV
Polska / serial
21:00 Królowe życia, sez. 7, odc. 17/24 Logo TTV
Program TV na 21 sierpnia 2020 (Piątek)
08:10 Królowe życia, sez. 7, odc. 15/24 Logo TTV
16:30 Królowe życia, sez. 6, odc. 3/12 Logo TTV
Polska / serial
22:00 Królowe życia, sez. 7, odc. 18/24 Logo TTV

Opis (streszczenie): Dagmara musi ratować beznadziejną sytuację Wicia, który zapuścił mieszkanie. Królowa zaplanowała generalne porządki. Podzieliła obowiązki, wydała dyspozycje i nie odpuści, dopóki dom nie będzie lśnił. W całym zamieszaniu główne skrzypce będzie grał oczywiście Jacek. Powodów do śmiechu będzie więc co niemiara. Rafał uznał, że nie zrezygnuje ze swoich marzeń i będzie dalej rozwijał się jako florysta. Pierwsze zlecenie potraktował bardzo poważnie. Od samego rana, razem z Gabrielem będą intensywnie pracować nad efektem końcowym. Czy uda mu się zaskoczyć samego siebie? Adriannę spotka podwójne szczęście, ponieważ odwiedzą ją jej synowie. Nieczęsto się zdarza, żeby miała ich obu jednocześnie. Chcą spędzić razem jak najwięcej czasu. lepiej. Zdradzi ona kilka swoich małych tajemnic.

/ Polska / serial dokument
22:40 Królowe życia, sez. 7, odc. 19/24 Logo TTV

Opis (streszczenie): Nadszedł wielki dzień Izy i Patryka. Ich bajkowy ślub i wystrzałowe wesele, goście zapamiętają długo. Na nową drogę życia weszli w dobrych nastrojach, otoczeni życzliwymi i uśmiechniętymi przyjaciółmi. Oczywiście, nie obyło się bez komplikacji. Sporo zmieniło się również u Dagmary. Królowa powoli wraca do zdrowia, ale los ponownie rzucił jej kłodę pod nogi. Teraz musi nauczyć się żyć od nowa. Gabriel nie lubi wspominać czasów, kiedy rozstał się z Rafałem. To okres w jego życiu, który kosztował go wiele bólu i cierpienia. Jednak dzięki temu, miał czas tworzyć. Złamane serce sprawiło, że rzucił się w wir pracy i wyczarował coś pięknego.

/ Polska / serial dokument
23:25 Królowe życia, sez. 2, odc. 6/12 Logo TTV
Polska / serial
Program TV na 22 sierpnia 2020 (Sobota)
12:10 Królowe życia, sez. 7, odc. 17/24 Logo TTV
Reklama
12:55 Królowe życia, sez. 7, odc. 18/24 Logo TTV
21:50 Królowe życia, sez. 7, odc. 20/24 Logo TTV

Opis (streszczenie): Nietrudno się domyślić, że świadkową Edzi będzie Dagmara. Teraz Królowa ma całą masę obowiązków, bo zależy jej, żeby jej przyjaciółka wyglądała na swoim weselu jak milion dolarów! Wybrały się do Wrocławia, w poszukiwaniu tej jedynej, wyśnionej sukni ślubnej. Rafał i Gabriel zaplanowali sobie weekend w domku nad jeziorem. Obaj kochają luksus, jednak teraz zapragnęli zbliżyć się nieco do natury. Wesele Izy i Patryka jeszcze długo będzie na językach ich gości. Fani „Królowych Życia” z pewnością są ciekawi, jak ten wielki dzień wyglądał za kulisami? Specjalnie dla widzów, Para Młoda uchyli rąbka tajemnicy!

/ Polska / serial dokument
22:30 Królowe życia, sez. 7, odc. 21/24 Logo TTV

Opis (streszczenie): Świat Dagmary na chwilę runął. Lekarz, który ją operował nie daje jej wielkich szans na powrót do pełnej sprawności. Jednak Królowa postanowiła nie siedzieć bezczynnie i od razu zaczęła działać. Znalazła najlepszego specjalistę, który być może ją uratuje i da nadzieję na szybki powrót do zdrowia. Rafał i Gabriel próbują razem różnych nowych rzeczy. Gabriel lubi się uczyć, a ostatnio coraz częściej przeszkadza mu jego strach przed wodą. Uznał, że najwyższy czas się przełamać i nauczyć się pływać. Z kolei Adrianna to fanka zakupów... Jej słabość do pięknych rzeczy często odbija się na stanie jej garderoby. Kiedy przychodzi czas na pozbycie się tego, czego już nie potrzebuje, dzwoni po mamę. W końcu noszą podobny rozmiar, a mama Adrianny też lubi wyróżniać się z tłumu.

/ Polska / serial dokument
Program TV na 23 sierpnia 2020 (Niedziela)
11:00 Królowe życia, sez. 7, odc. 19/24 Logo TTV
18:00 Królowe życia, sez. 7, odc. 20/24 Logo TTV
18:40 Królowe życia, sez. 7, odc. 21/24 Logo TTV
23:00 Królowe życia, sez. 7, odc. 18/24 Logo TTV
Program TV na 24 sierpnia 2020 (Poniedziałek)
16:30 Królowe życia, sez. 6, odc. 4/12 Logo TTV
Polska / serial
Program TV na 25 sierpnia 2020 (Wtorek)
03:10 Królowe życia, sez. 4, odc. 1/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): „Królowe życia” wracają! Piękne i przystojni i jaśnie panujące i panujący wracają z impetem. Z rozmachem i nowymi pomysłami na siebie i świat. Wyróżniają się z tłumu i nie dbają o konwenanse. Lubią życie, pieniądze i smak sukcesu. Przed widzami wiele zmian w życiu ich ulubionych bohaterów. Rodzinie Dagmary przybędą nowi członkowie. Rafał i Gabriel po romantycznych wakacjach tylko we dwoje, postanowią pójść krok dalej w swojej relacji. Rafał zaskoczy Gabriela, a ich związek nabierze tempa i jeszcze ostrzejszych barw. W nowym sezonie do grona panujących dołączą dwie nowe „monarchinie”- każda wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Iza, bizneswoman z Poznania, która swoje udane życie zawodowe bez problemu łączy z życiem rodzinnym. Jej firma odzieżowa stale się rozwija i odnosi sukcesy na rynku. Oprócz tego ma cudowną córeczkę i narzeczonego, który świata poza nią nie widzi. Z Niemiec do ojczyzny przyjedzie szukać miejsca na „emeryturę” Aga. Mieszka w Monachium, gdzie prowadzi salon kosmetyczny, ale jej polska dusza tęskni za krajem. Czy wróci do swoich korzeni i odnajdzie pełne szczęście? Przekonamy się już wiosną w TTV. W pierwszym odcinku „Królowych życia” na Dagmarę spadnie poczwórne szczęście. Jej suczka Sisi się oszczeniła, a Dagmara będzie musiała podołać obowiązkom wynikającym z powiększenia rodziny. To będzie dla niej pracowity czas, a przy okazji dowiemy się jak wygląda twarz zazdrosnego Jacka. U Rafała i Gabriela sielankę przerwą … niespodzianki. Gabriel swoją propozycją doprowadzi Gabriela do łez wzruszenia. Poznamy też nową Królową Życia – Agnieszkę, która chociaż na co dzień mieszka w Monachium, tęskni za Polską. Jest matką i bizneswoman. Jest kobietą nowoczesną, która marzy o spokojnym życiu na ojczystej wsi. Podczas wizyty w kraju rozpocznie poszukiwania tego wyjątkowego miejsca.

/ Polska / serial
16:30 Królowe życia, sez. 6, odc. 5/12 Logo TTV
Polska / serial
Program TV na 26 sierpnia 2020 (Środa)
16:45 Królowe życia, sez. 6, odc. 6/12 Logo TTV
Polska / serial
21:00 Królowe życia, sez. 7, odc. 20/24 Logo TTV
Program TV na 27 sierpnia 2020 (Czwartek)
16:40 Królowe życia, sez. 6, odc. 7/12 Logo TTV
Polska / serial
21:00 Królowe życia, sez. 7, odc. 21/24 Logo TTV
Program TV na 28 sierpnia 2020 (Piątek)
08:10 Królowe życia, sez. 7, odc. 19/24 Logo TTV
16:45 Królowe życia, sez. 6, odc. 8/12 Logo TTV
Polska / serial
22:00 Królowe życia, sez. 7, odc. 22/24 Logo TTV

Opis (streszczenie): Dagmara musi zmierzyć się z poważnym problemem. Tym razem sprawa nie dotyczy jej bezpośrednio, a Wicia. Ostatnio pomogła mu posprzątać dom, dzięki czemu on i Basia uniknęli eksmisji. Jednak najwyraźniej kłopoty to jego specjalność. Tym razem zaczął nadużywać alkoholu. Królowa dowiedziała się, że w ostatnich dniach bez przerwy chodzi pijany. Jak sobie z tym poradzi? Znając Dagmarę, za szybko nie odpuści. U Rafała i Gabriela wszystko zaczyna się układać. Jednak z ich temperamentami, nie trudno o burzę. Gabriel jest ostatnio bardzo kapryśny. Nawet błahostki są dla niego wielkim problemem. Czy wspólnie z Rafałem poradzą sobie z jego humorkami? Na pewno będą walczyć. U Kasi jak zwykle będzie wesoło. Razem z mamą będą chciały zaskoczyć Gabriela i przyrządzą mu pyszne śniadanie... z jaja strusiego. Nawet jeśli nie wyjdzie, to przynajmniej staną się bogatsze o jedną wesołą historię.

/ Polska / serial dokument
22:40 Królowe życia, sez. 7, odc. 23/24 Logo TTV

Opis (streszczenie): Po długich namowach, Jacek zgodził się towarzyszyć Dagmarze w jej podróży do Wenecji. Królowa nie poradziłaby sobie sama, więc jest wdzięczna przyjacielowi, że pokonał swoje uprzedzenia dla jej dobra. Jednak, Dagmara jak zwykle, swoją wdzięczność będzie okazywała na własny sposób. Rafał i Gabriel żyją w pędzie i kiedy się spieszą, zazwyczaj los ich oszczędza. Jednak nie tym razem... wszechświat w końcu powiedział basta i ukarał ich za nieodpowiedzialne decyzje… i parkowanie w niedozwolonym miejscu. Czy urok osobisty Rafała zdoła zmniejszyć wysokość kary? Z odpowiedzialnością małe problemy ma też Adrianna. Na szczęście ta Królowa ma zawsze pod ręką mamę, która wie kiedy sprowadzić córkę na odpowiednie tory. Czy uda jej się udowodnić Adriannie, że jej tryb życia i sposób odżywiana, są co najmniej karygodne? Obie panie wybiorą się do dietetyka!

/ Polska / serial dokument
23:25 Królowe życia, sez. 2, odc. 7/12 Logo TTV
Polska / serial
Program TV na 29 sierpnia 2020 (Sobota)
12:10 Królowe życia, sez. 7, odc. 21/24 Logo TTV
12:55 Królowe życia, sez. 7, odc. 22/24 Logo TTV
21:50 Królowe życia, sez. 7, odc. 24 Logo TTV

Opis (streszczenie): W tym odcinku, gwiazdą będzie Edzia. Nie tylko, dlatego że na jej ślub z Adamem czekali wszyscy widzowie „Królowych Życia”. Edzia w białej sukni, ślubująca miłość do końca życia to wielkie wydarzenie, ale jest coś jeszcze... Co takiego? Gabriel jest ostatnio bardzo podejrzliwy wobec Rafała, który coraz później wraca do domu. Co za tym stoi? Miłość, pasja czy chęć rozwoju? A może wszystko naraz? Gabriel będzie chciał poznać prawdę za wszelką cenę. Kasia często dostaje zaproszenia na różne ważne wydarzenia. Tym razem poproszono ją, aby zasiadła w jury wyborów miss. Wspólnie z ukochanym, Gabryelem będą oceniać urodę, charyzmę i to coś kandydatek do korony.

/ Polska / serial dokument
22:30 Królowe życia 7 Extra, odc. 2 Logo TTV

Opis (streszczenie): W drugim odcinku specjalnym Dagmara i Jacek oraz droga, którą królowa przeszła w tym sezonie od momentu wypadku. Jej trudny powrót do odzyskania zdrowia i sprawności, w której towarzyszyli jej przyjaciele (szczególnie Jacek) był przepełniony momentami zwątpienia, ale przede wszystkim determinacją, by nigdy się nie poddawać. Droga Dagmary do pełnej sprawności była kręta i wyboista. Pomimo bólu i przeciwności losu, Królowa nie traciła zapału i z całych sił walczyła o siebie. Specjalny odcinek "Królowych życia" będzie opowieścią o tym trudnym etapie w jej życiu. Szczególnie bolesne były pierwsze godziny po operacji. Wtedy jeszcze Dagmara nie wiedziała czego się spodziewać. Mogła jedynie mieć nadzieję, że jeszcze kiedyś zatańczy w swoich ukochanych szpilkach. Królowa stanęła oko w oko z okrutną bezradnością, kiedy ból podczas ćwiczeń był nie do zniesienia. Musiała podać rękę swoim słabościom i nie poddać się, mimo że czasami już była na skraju wyczerpania. Kiedy jednak w końcu stanęła na własnych nogach, zrozumiała, że warto było walczyć. Nie tylko dla siebie, ale też dla swoich bliskich, którzy pomagali jej w tym nierównym starciu. To nie będzie zwykły odcinek o jednej z najpopularniejszych Królowych Życia. To będzie odcinek o tym, że nigdy nie można się poddawać i o tym, że w każdym z nas jest ukryty waleczny lew. Czasami wystarczy tylko mieć nadzieję i uparcie dążyć do wyznaczonego celu.

/ Polska / program
Program TV na 30 sierpnia 2020 (Niedziela)
11:00 Królowe życia, sez. 7, odc. 23/24 Logo TTV
18:00 Królowe życia, sez. 7, odc. 24 Logo TTV
18:40 Królowe życia 7 Extra, odc. 2 Logo TTV
23:00 Królowe życia, sez. 7, odc. 22/24 Logo TTV
Program TV na 31 sierpnia 2020 (Poniedziałek)
16:55 Królowe życia, sez. 6, odc. 9/12 Logo TTV
Polska / serial
Program TV na 1 września 2020 (Wtorek)
03:30 Królowe życia, sez. 4, odc. 2/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): „Królowe życia” wracają! Piękne i przystojni i jaśnie panujące i panujący wracają z impetem. Z rozmachem i nowymi pomysłami na siebie i świat. Wyróżniają się z tłumu i nie dbają o konwenanse. Lubią życie, pieniądze i smak sukcesu. Odkąd suczka Dagmary się oszczeniła, Królowa całą swoją miłość i energię przelewa na małe pieski. Teraz nadszedł czas, żeby szczeniaki trafiły do nowych kochających właścicieli. Dagmara musi mieć pewność, że maleństwa znajdą bezpieczny dom. Gabriel i Rafał przyjeżdżają do mamy Gabriela z dobrą nowiną. Ich zaręczyny dały im tyle radości, że najchętniej wykrzyczeliby to całemu światu. Jednak po przybyciu do rodzinnego domu Gabriela czeka na nich smutna wiadomość. Dagmara jedzie z Jackiem po Conana. Wizyta na stacji benzynowej komplikuje nieco podróż. Iza ma rozmowę kwalifikacyjną z kandydatami na stanowisko handlowca.

/ Polska / serial
Królowe życie to telenowela dokumentalna opowiadająca o codziennym życiu barwnych i przebojowych mieszkańców Dolnego Śląska. Bohaterami telenoweli są ludzie, którzy odnieśli sukces w lokalnym środowisku i żyją dostatnie na swoich warunkach i według własnego scenariusza. Za sprawą tego, że są dalecy od przeciętności przez jednych są cenieni, a przez drugich krytykowani. Tytułowe królowe życie, dumne ze swojego życiowego sukcesu, nie biorą pod uwagę ocen otoczenia i nieustraszenie kroczą do przodu, by osiągnąć swój cel - pragną stworzyć własne Hollywood między Bugiem a Odrą. Królowe życia posiadają koncepcję na biznes i życie. Każda z nich zbudowała swoje lokalne imperium, którym kieruje według własnych zasad.

Poprzednie emisje Królowe życia w telewizji

Emisja Królowe życia miała miejsce:

2020-08-08 21:30 Królowe życia, sez. 7, odc. 12/24 Logo TTV
2020-08-08 20:05 Królowe życia, sez. 3, odc. 6/12 Logo TTV
Polska / serial
2020-08-08 12:55 Królowe życia, sez. 7, odc. 10/24 Logo TTV

Opis (streszczenie): Dagmarę czeka jeszcze zabieg rekonstrukcji pięty. To poważna operacja, do której Królowa musi się dobrze przygotować. Przede wszystkim powinna trenować na rowerku stacjonarnym, żeby wzmocnić mięśnie. Z obolałymi i spuchniętymi nogami to nie będzie takie proste. Widzowie mieli już okazję poznać szaloną stronę Adrianny. Tym razem nie będzie inaczej. Z tą Królową nie da się nudzić nawet w smutnych urzędach.

/ Polska / serial dokument
2020-08-08 12:10 Królowe życia, sez. 7, odc. 9/24 Logo TTV

Opis (streszczenie): Gabriel stara się poukładać sobie życie bez Rafała. Często odwiedza swoją mamę i organizuje sobie czas tak, żeby myśleć jak najmniej. Tłumione emocje zaczęły odbijać się na jego samopoczuciu. Postanawia skorzystać z pomocy specjalisty. Dagmara i Jacek wybiorą się na piknik, podczas którego królowa po raz pierwszy od dłuższego czasu, może odetchnąć z ulgą. W końcu dobra zabawa to specjalność tej dwójki. Do ślubu Izy i Patryka pozostał niespełna miesiąc. Przyszła Panna Młoda ma wszystko pod kontrolą, ale... nie wszystko można skontrolować. Przed Izą prawdziwe chwil grozy.

/ Polska / serial dokument
2020-08-07 23:25 Królowe życia, sez. 2, odc. 4/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): Dagmara, silna i dumna mieszkanka Kłodzka. Życie nie zawsze ją rozpieszczało. Sama wychowuje nastoletniego syna Conanka, ale myśli pozytywnie, a o problemach dnia codziennego lubi porozmawiać z Bogiem. Dlatego też wybrała się na samochodową pielgrzymkę na Jasną Górę do Częstochowy. Oczywiście nie sama, bo w podróż zabierze bezdomnego Ryszarda. Zaś Opolu wraz z przyjacielem wystąpi w amfiteatrze… Znany w Głogowie projektant futer dla gwiazd Gabriel Seweryn doczeka się medalu… Odznaczenie wręczy sam starosta. Będzie wzruszenie, będą łzy... Szkoda, że takiego wydarzenia nie doczekał ojciec Gabriela… Byłby z syna dumny… Kamila w Poznaniu ma mnóstwo pracy przy remoncie gabinetu medycyny estetycznej, w którym jej partner Maciej będzie przyjmował pacjentki… Ale nasza królowa potrafi ustawiać jasno priorytety – czas na siłownię być musi. I na fryzjera. I na zakupy. Dagmara, silna i dumna mieszkanka Kłodzka. Życie nie zawsze ją rozpieszczało. Sama wychowuje nastoletniego syna Conanka, ale myśli pozytywnie, a o problemach dnia codziennego lubi porozmawiać z Bogiem. Dlatego też wybrała się na samochodową pielgrzymkę na Jasną Górę do Częstochowy. Oczywiście nie sama, bo w podróż zabierze bezdomnego Ryszarda. Zaś Opolu wraz z przyjacielem wystąpi w amfiteatrze… Znany w Głogowie projektant futer dla gwiazd Gabriel Seweryn doczeka się medalu… Odznaczenie wręczy sam starosta. Będzie wzruszenie, będą łzy... Szkoda, że takiego wydarzenia nie doczekał ojciec Gabriela… Byłby z syna dumny… Kamila w Poznaniu ma mnóstwo pracy przy remoncie gabinetu medycyny estetycznej, w którym jej partner Maciej będzie przyjmował pacjentki… Ale nasza królowa potrafi ustawiać jasno priorytety – czas na siłownię być musi. I na fryzjera. I na zakupy.

/ Polska / serial

Królowe życia gdzie obejrzeć?

Królowe życia można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: TTV

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry