Reklama

Królowe życia godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Królowe życia

+ Obserwuj

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Królowe życia będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 2020-02-20
09:25 Królowe życia, sez. 7, odc. 6/24 Logo TTV

Opis (streszczenie): Dagmara opuściła szpital, ale wciąż jest obolała i zmęczona. Jacek nie opuszcza jej na krok. Odkąd rozstał się z Edzią ma dużo wolnego czasu, który poświęca opiece królowej. Dba, żeby niczego jej na zabrakło, a czasami... jak to Jacek... podniesie jej ciśnienie. Gabriel tęskni za Rafałem od pierwszych minut, które przyszło im spędzić osobno. Tęsknota jest jednak nie do wytrzymania. Gabriel, który wydaje się być silniejszy, będzie próbował zapanować nad tym paraliżującym uczuciem, złością i bezsilnością. Czy mu się uda? Iza i Patryk od jakiegoś planują przeprowadzkę. Wymarzyli sobie dom z dala od miasta, hałas zaczyna im już trochę przeszkadzać. Na razie się tylko rozglądają, ale Iza już ma spore wymagania.

/ Polska / serial dokument
14:55 Królowe życia, sez. 3, odc. 7/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): „Królowe życia” wracają z impetem i nowymi pomysłami na siebie i świat. Wyróżniają się z tłumu, są odważne, przebojowe i niezależne. Idą pod prąd, a opiniami na swój temat się nie przejmują. Mówią na głos to, co innym wydaje się nie do pomyślenia. Nie dbają o konwenanse. Lubią życie, pieniądze i smak sukcesu. Ulubienica widzów Dagmara z Kłodzka - kolorowa, głośna, energiczna. Kocha futra, biżuterię i przepych. Z życiowych błędów wyciąga wnioski. Nikogo nie krytykuje. Sama krytyką na swój temat się nie przejmuje. Naczelne miejsce w jej sercu zajmuje syn Conan. Twarda i bezkompromisowa, potrafi walczyć o swoje jak lwica. Stylu nie traci Gabriel - Versace z Głogowa, który projektuje futra dla gwiazd z pierwszych stron gazet. Gabriel nawet na chwilę nie rozstaje się ze swoim partnerem Rafałem, z którym jest na dobre i na złe. Projektant w ostrych słowach potrafi krytykować gust polskich nowobogackich, jak i docenić talent konkurencji. Nie znosi jednak homofobii i zakłamania. W nowym sezonie do grona panujących dołączą nowe pretendentki do korony – każda wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Do swojego sielankowego „dworu” zaprosi widzów Inga – rozpieszczana przez życie i matkę Wiolettę. Żyje w przekonaniu, że świat leży u jej stóp. Poznamy też Marzenę, która urodziła się w koronie i zawsze stawia na swoim. Łączy je miłość do drobnych przyjemności, bo to właśnie z nich czerpią energię i natchnienie do działania. W siódmym odcinku „Królowych życia” Dagmara pozostanie na fali dobrej zabawy. Odwiedzi ją przyjaciel sprzed lat, w towarzystwie którego radosnym szaleństwom nie będzie końca. Gabriel i Rafał przygotowują się do wyczekiwanych wakacji we dwoje. Spodziewają się romantycznych doznań, snują marzenia o wspaniałych chwilach na plaży. Okaże się, że wybór stylizacji, wpisującej się w klimat Majorki, wcale nie jest taki prosty. Inga i Wioletta przeżyją stresujące chwile. Operacja plastyczna piersi, o której od dawna marzy Inga, zbliża się wielkimi krokami.

/ Polska / serial
Reklama
20:05 Królowe życia, sez. 5, odc. 11/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): Jacek zaplanował wycieczkę do Czech. Dagmara była niechętnie nastawiona do jego pomysłu. Jakby coś przeczuwała… Jej szósty zmysł i tym razem nie zawiódł, bo przygoda swój finał znalazła w szpitalu. Izie czas upłynie pod znakiem spotkań biznesowych. Jedno z nich okaże się wyjątkowo nieprzyjemne. Niemoralna propozycja wyprowadzi ją z równowagi . Na szczęście w takich sytuacjach zawsze może liczyć na Patryka. Rafał i Gabriel będą musieli sprostać dużym wymaganiom Klientki. Czy uda im się trafić w jej gust? Gabriel stanie na rzęsach, żeby ją zaskoczyć i rozkochać w swoim projekcie.

/ Polska / serial
20:55 Królowe życia, sez. 5, odc. 12 Logo TTV

Opis (streszczenie): Dagmara wystartowała ze swoim nowym biznesem. Kiedy wszystko już sobie poukładała, zabrała się za poszukiwanie odpowiedniego pracownika. Spróbuje też wygonić złe moce ze swojego butiku i wyczarować dobrą aurę. Jaki będzie finał przygód Dagmary w tym sezonie? Odpowiedź zaskoczy wszystkich… Agnieszka przyjechała na weekend do Wrocławia. Chciała zrelaksować się w gronie najbliższych. Zafundowała im dzień bez telefonu i bez samochodu. Jak zniesie to młodzież? Rafał i Gabriel myślą o przeprowadzce na warszawską Pragę. Jeszcze niedawno dzielnica cieszyła się złą sławą, jednak teraz to się zmienia. Czy Rafał i Gabriel odnajdą się na drugim brzegu Wisły?

/ Polska / serial
Program TV na 2020-02-21
09:30 Królowe życia, sez. 7, odc. 7/24 Logo TTV

Opis (streszczenie): W ostatnich miesiącach powrót do zdrowia jest dla Dagmary priorytetem. Bolesna rehabilitacja i ćwiczenia mają sprawić, że już niedługo stanie na nogi. Pomimo zmęczenia Królowa się nie poddaje i walczy. Rafał nie przestaje myśleć o Gabrielu. Jego tęsknota zaczyna przybierać na sile. Uznał, że musi poszukać pomocy u wróżki. Czy karty podniosą go na duchu? Adrianna od dawna planuje kolejny tatuaż. Ten, który sobie wymarzyła tym razem będzie wyjątkowo bolesny. W tych trudnych chwilach będzie towarzyszył jej syn, który doskonal rozumie mamę. Sam jest wielkim fanem tatuaży.

/ Polska / serial dokument
14:55 Królowe życia, sez. 3, odc. 8/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): „Królowe życia” wracają z impetem i nowymi pomysłami na siebie i świat. Wyróżniają się z tłumu, są odważne, przebojowe i niezależne. Idą pod prąd, a opiniami na swój temat się nie przejmują. Mówią na głos to, co innym wydaje się nie do pomyślenia. Nie dbają o konwenanse. Lubią życie, pieniądze i smak sukcesu. Ulubienica widzów Dagmara z Kłodzka - kolorowa, głośna, energiczna. Kocha futra, biżuterię i przepych. Z życiowych błędów wyciąga wnioski. Nikogo nie krytykuje. Sama krytyką na swój temat się nie przejmuje. Naczelne miejsce w jej sercu zajmuje syn Conan. Twarda i bezkompromisowa, potrafi walczyć o swoje jak lwica. Stylu nie traci Gabriel - Versace z Głogowa, który projektuje futra dla gwiazd z pierwszych stron gazet. Gabriel nawet na chwilę nie rozstaje się ze swoim partnerem Rafałem, z którym jest na dobre i na złe. Projektant w ostrych słowach potrafi krytykować gust polskich nowobogackich, jak i docenić talent konkurencji. Nie znosi jednak homofobii i zakłamania. W nowym sezonie do grona panujących dołączą nowe pretendentki do korony – każda wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Do swojego sielankowego „dworu” zaprosi widzów Inga – rozpieszczana przez życie i matkę Wiolettę. Żyje w przekonaniu, że świat leży u jej stóp. Poznamy też Marzenę, która urodziła się w koronie i zawsze stawia na swoim. Łączy je miłość do drobnych przyjemności, bo to właśnie z nich czerpią energię i natchnienie do działania. W ósmym odcinku Jacek i Dagmara postanowili spędzić popołudnie w agroturystyce, gdzie można samemu złowić ryby, wydoić kozę, czy kupić świeży ser. Rafał i Gabriel właśnie rozpoczęli swoje hiszpańskie wakacje. Słońce, morze i piękni ludzie przechadzający się rozgrzanymi ulicami zwiastują początek cudownej letniej przygody. Inga jest już po operacji powiększania piersi. Postanowiła poprawić również swoją wymowę i zdecydowała się na wizytę u logopedy. Jej marzenie o zostaniu gwiazdą jest tak silne, że chyba nic nie jest w stanie jej przeszkodzić.

/ Polska / serial
22:00 Królowe życia 7 Extra, odc. 1/2 Logo TTV

Opis (streszczenie): Pierwszy odcinek specjalny to podsumowanie dwóch wątków miłosnych z tego sezonu „Królowych życia”, czyli ślubu jak z bajki, dowodu wielkiej miłości Izy i Patryka oraz historia burzliwego rozstania i powrotu do siebie Gabrysia i Rafała. Obydwie historie pełne łez, wzruszenia, smutku, a w końcu radości. Miłość Rafała i Gabriela mogłaby być stawiana za przykład wielu parom. Okazuje się jednak, że czasami rysa na szkle jest tak głęboka, że nie można jej zignorować. Ich związek się rozpadł, ale oni nie chcieli się poddać. Przez jakiś czas żyli osobno, jednak wciąż o siebie walczyli. "Królowe Życia. Love Story" będzie opowieścią o rozpadającym się związku, który paradoksalnie zaczyna kwitnąć od nowa. Dzięki rozstaniu, Rafał i Gabriel mieli czas, żeby pomyśleć, czego tak na prawdę chcą. Przede wszystkim, musieli się zastanowić czy pragną tego samego. W odcinki specjalnym opowiedzą, jak ta sytuacja zmieniła ich życie i przede wszystkim, co czuli, kiedy byli osobno. Przecież nie jest łatwo żyć samemu, kiedy ostatnie lata spędziło się w objęciach ukochanego. To będzie emocjonujący odcinek, bo przecież to właśnie uczucia nadają sens życiu Rafała i Gabriela. Podobnie jak w przypadku Izy i Patryka. Ostatnie miesiące upłynęły im pod znakiem ślubnych przygotowań. Królowa wymarzyła sobie wesele z rozmachem. Mimo że tworzą z Patrykiem zgrany duet, przed ślubem pojawiło się między nimi sporo zgrzytów. Jednak nawet największe awantury nie powstrzymały ich przed wyznaniem sobie miłości do końca życia. W końcu... każde love story ma swoje romantyczne wzloty i bolesne upadki.

/ Polska / program
22:40 Królowe życia, sez. 4, odc. 12 Logo TTV

Opis (streszczenie): „Królowe życia” wracają! Piękne i przystojni i jaśnie panujące i panujący wracają z impetem. Z rozmachem i nowymi pomysłami na siebie i świat. Wyróżniają się z tłumu i nie dbają o konwenanse. Lubią życie, pieniądze i smak sukcesu. W finałowym odcinku „Królowych życia” Rafał i Gabriel będą szykować niespodziankę z okazji Dnia Matki. Obaj lubią zaskakiwać i dawać prezenty. Chcą, żeby ten był wyjątkowy i przemyślany. Czy uda im się sprawić frajdę mamie? Życie prywatne Izy jest poukładane. Za rok wychodzi za mąż, ale okaże się, że los nieprzyjemnie ją zaskoczy. Czy jej i Patrykowi uda się wyjść cało z zaistniałego kryzysu? Dagmara zapragnie odetchnąć na świeżym, wiejskim powietrzu. Jacek zabierze ją do gospodarstwa swojego przyjaciela. Tu na Dagmarę oprócz przyjemności będą czekały też obowiązki. Czy odnajdzie się w nowej roli? Czy Jacek wyjdzie z tej wyprawy bez szwanku?

/ Polska / serial
Reklama
Program TV na 2020-02-22
13:10 Królowe życia, sez. 5, odc. 12 Logo TTV
Polska / serial
21:05 Królowe życia 7 Extra, odc. 1/2 Logo TTV
Polska / program
21:50 Królowe życia 7 Extra, odc. 2 Logo TTV

Opis (streszczenie): W drugim odcinku specjalnym Dagmara i Jacek oraz droga, którą królowa przeszła w tym sezonie od momentu wypadku. Jej trudny powrót do odzyskania zdrowia i sprawności, w której towarzyszyli jej przyjaciele (szczególnie Jacek) był przepełniony momentami zwątpienia, ale przede wszystkim determinacją, by nigdy się nie poddawać. Droga Dagmary do pełnej sprawności była kręta i wyboista. Pomimo bólu i przeciwności losu, Królowa nie traciła zapału i z całych sił walczyła o siebie. Specjalny odcinek "Królowych życia" będzie opowieścią o tym trudnym etapie w jej życiu. Szczególnie bolesne były pierwsze godziny po operacji. Wtedy jeszcze Dagmara nie wiedziała czego się spodziewać. Mogła jedynie mieć nadzieję, że jeszcze kiedyś zatańczy w swoich ukochanych szpilkach. Królowa stanęła oko w oko z okrutną bezradnością, kiedy ból podczas ćwiczeń był nie do zniesienia. Musiała podać rękę swoim słabościom i nie poddać się, mimo że czasami już była na skraju wyczerpania. Kiedy jednak w końcu stanęła na własnych nogach, zrozumiała, że warto było walczyć. Nie tylko dla siebie, ale też dla swoich bliskich, którzy pomagali jej w tym nierównym starciu. To nie będzie zwykły odcinek o jednej z najpopularniejszych Królowych Życia. To będzie odcinek o tym, że nigdy nie można się poddawać i o tym, że w każdym z nas jest ukryty waleczny lew. Czasami wystarczy tylko mieć nadzieję i uparcie dążyć do wyznaczonego celu.

/ Polska / program
Program TV na 2020-02-23
13:50 Królowe życia, sez. 7, odc. 14/24 Logo TTV

Opis (streszczenie): Rafał i Gabriel próbują ratować swój związek. Wspólny wypad za miasto miał ich do siebie zbliżyć i przypomnieć im o tym, co ich łączy. Jednak nic, co dobre nie trwa wiecznie i nadszedł czas powrotu do rzeczywistości, która okazała się nie taka zła. Dagmara ma problem nie tylko ze zdrowiem. Jej myśli są teraz skierowane w stronę pełnoletniego Conana, który swój dowód osobisty traktuje jak trofeum. Królowa aż boi się myśleć, co jej mały synek może kupić dzięki temu małemu kawałkowi plastiku. Kasia to fanka medycyny estetycznej. Niezliczoną ilość razy poprawiała sobie to i owo w swoim wyglądzie. Planuje kolejny wyjazd do Turcji, gdzie podda się zabiegom upiększającym. Jednak zanim wyjedzie, musi skupić się na formalnościach, których dopinanie nie jest jej mocną stroną.

/ Polska / serial dokument
18:05 Królowe życia 7 Extra, odc. 1/2 Logo TTV
Polska / program
18:55 Królowe życia 7 Extra, odc. 2 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 2020-02-24
00:05 Królowe życia 7 Extra, odc. 2 Logo TTV
Polska / program
09:20 Królowe życia, sez. 7, odc. 8/24 Logo TTV

Opis (streszczenie): Dagmara będzie musiała zmierzyć się z problemami, z którymi na co dzień borykają się osoby, poruszające się na wózkach inwalidzkich. Okazuje się, że wyjście na lody to dla Królowej wyzwanie. Na szczęście, jak zwykle będzie przy niej Jacek. Kasia poczuła, że jest gotowa na drastyczną zmianę swojego wizerunku. Ostra blondynka przejdzie metamorfozę. Z kolei Monika swoją przemianę przeszła kilka lat temu. Teraz, żeby utrzymać piękną sylwetkę, kilka razy w tygodniu trenuje na siłowni. Od jakiegoś czasu próbuje też przekonać swoją ciocię, do zrzucenia kilku nadprogramowych kilogramów. Czy jej się uda?

/ Polska / serial dokument
14:55 Królowe życia, sez. 3, odc. 9/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): „Królowe życia” wracają z impetem i nowymi pomysłami na siebie i świat. Wyróżniają się z tłumu, są odważne, przebojowe i niezależne. Idą pod prąd, a opiniami na swój temat się nie przejmują. Mówią na głos to, co innym wydaje się nie do pomyślenia. Nie dbają o konwenanse. Lubią życie, pieniądze i smak sukcesu. Ulubienica widzów Dagmara z Kłodzka - kolorowa, głośna, energiczna. Kocha futra, biżuterię i przepych. Z życiowych błędów wyciąga wnioski. Nikogo nie krytykuje. Sama krytyką na swój temat się nie przejmuje. Naczelne miejsce w jej sercu zajmuje syn Conan. Twarda i bezkompromisowa, potrafi walczyć o swoje jak lwica. Stylu nie traci Gabriel - Versace z Głogowa, który projektuje futra dla gwiazd z pierwszych stron gazet. Gabriel nawet na chwilę nie rozstaje się ze swoim partnerem Rafałem, z którym jest na dobre i na złe. Projektant w ostrych słowach potrafi krytykować gust polskich nowobogackich, jak i docenić talent konkurencji. Nie znosi jednak homofobii i zakłamania. W nowym sezonie do grona panujących dołączą nowe pretendentki do korony – każda wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Do swojego sielankowego „dworu” zaprosi widzów Inga – rozpieszczana przez życie i matkę Wiolettę. Żyje w przekonaniu, że świat leży u jej stóp. Poznamy też Marzenę, która urodziła się w koronie i zawsze stawia na swoim. Łączy je miłość do drobnych przyjemności, bo to właśnie z nich czerpią energię i natchnienie do działania. Dagmara tęskni za synem, który wyjechał niedawno do wrocławskiego liceum. Niespodziewanie Conan postanawia odwiedzić matkę. Rafał i Gabriel chcąc nieco urozmaicić swoje wakacje na Majorce, postanowili skorzystać z kursu nurkowania. Agentka nieruchomości Inga ma ważne spotkanie z biznesmenem, który pragnie kupić pałacyk. Dziewczyna chce wrócić do sylwetki sprzed operacji powiększenia piersi i zabiera Wiolettę na tor wrotkarski.

/ Polska / serial
Program TV na 2020-02-25
09:30 Królowe życia, sez. 7, odc. 9/24 Logo TTV

Opis (streszczenie): Gabriel stara się poukładać sobie życie bez Rafała. Często odwiedza swoją mamę i organizuje sobie czas tak, żeby myśleć jak najmniej. Tłumione emocje zaczęły odbijać się na jego samopoczuciu. Postanawia skorzystać z pomocy specjalisty. Dagmara i Jacek wybiorą się na piknik, podczas którego królowa po raz pierwszy od dłuższego czasu, może odetchnąć z ulgą. W końcu dobra zabawa to specjalność tej dwójki. Do ślubu Izy i Patryka pozostał niespełna miesiąc. Przyszła Panna Młoda ma wszystko pod kontrolą, ale... nie wszystko można skontrolować. Przed Izą prawdziwe chwil grozy.

/ Polska / serial dokument
Reklama
14:55 Królowe życia, sez. 3, odc. 10/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): „Królowe życia” wracają z impetem i nowymi pomysłami na siebie i świat. Wyróżniają się z tłumu, są odważne, przebojowe i niezależne. Idą pod prąd, a opiniami na swój temat się nie przejmują. Mówią na głos to, co innym wydaje się nie do pomyślenia. Nie dbają o konwenanse. Lubią życie, pieniądze i smak sukcesu. Ulubienica widzów Dagmara z Kłodzka - kolorowa, głośna, energiczna. Kocha futra, biżuterię i przepych. Z życiowych błędów wyciąga wnioski. Nikogo nie krytykuje. Sama krytyką na swój temat się nie przejmuje. Naczelne miejsce w jej sercu zajmuje syn Conan. Twarda i bezkompromisowa, potrafi walczyć o swoje jak lwica. Stylu nie traci Gabriel - Versace z Głogowa, który projektuje futra dla gwiazd z pierwszych stron gazet. Gabriel nawet na chwilę nie rozstaje się ze swoim partnerem Rafałem, z którym jest na dobre i na złe. Projektant w ostrych słowach potrafi krytykować gust polskich nowobogackich, jak i docenić talent konkurencji. Nie znosi jednak homofobii i zakłamania. W nowym sezonie do grona panujących dołączą nowe pretendentki do korony – każda wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Do swojego sielankowego „dworu” zaprosi widzów Inga – rozpieszczana przez życie i matkę Wiolettę. Żyje w przekonaniu, że świat leży u jej stóp. Poznamy też Marzenę, która urodziła się w koronie i zawsze stawia na swoim. Łączy je miłość do drobnych przyjemności, bo to właśnie z nich czerpią energię i natchnienie do działania. Dagmara z przyjaciółką Zuzią postanawiają odwiedzić Monikę i podarować jej w prezencie rybkę. Gabriel i Rafał wracają z Hiszpanii. W domu mają jasny podział obowiązków: Gabriel gotuje a Rafał asystuje, sprząta i czasami przygotowuje śniadania. Jednak czasami pomaganie w kuchni przerasta Rafała i wtedy sielanka zamienia się w awanturę. Marzena organizuje przyjęcie na tarasie. Z pomocą przybywa pierwszy gość – jej przyjaciółka, a po chwili zjawia się Grzegorz i przejmuje kuchnię.

/ Polska / serial
Program TV na 2020-02-26
09:25 Królowe życia, sez. 7, odc. 10/24 Logo TTV

Opis (streszczenie): Dagmarę czeka jeszcze zabieg rekonstrukcji pięty. To poważna operacja, do której Królowa musi się dobrze przygotować. Przede wszystkim powinna trenować na rowerku stacjonarnym, żeby wzmocnić mięśnie. Z obolałymi i spuchniętymi nogami to nie będzie takie proste. Widzowie mieli już okazję poznać szaloną stronę Adrianny. Tym razem nie będzie inaczej. Z tą Królową nie da się nudzić nawet w smutnych urzędach.

/ Polska / serial dokument
14:55 Królowe życia, sez. 3, odc. 11/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): „Królowe życia” wracają z impetem i nowymi pomysłami na siebie i świat. Wyróżniają się z tłumu, są odważne, przebojowe i niezależne. Idą pod prąd, a opiniami na swój temat się nie przejmują. Mówią na głos to, co innym wydaje się nie do pomyślenia. Nie dbają o konwenanse. Lubią życie, pieniądze i smak sukcesu. Ulubienica widzów Dagmara z Kłodzka - kolorowa, głośna, energiczna. Kocha futra, biżuterię i przepych. Z życiowych błędów wyciąga wnioski. Nikogo nie krytykuje. Sama krytyką na swój temat się nie przejmuje. Naczelne miejsce w jej sercu zajmuje syn Conan. Twarda i bezkompromisowa, potrafi walczyć o swoje jak lwica. Stylu nie traci Gabriel - Versace z Głogowa, który projektuje futra dla gwiazd z pierwszych stron gazet. Gabriel nawet na chwilę nie rozstaje się ze swoim partnerem Rafałem, z którym jest na dobre i na złe. Projektant w ostrych słowach potrafi krytykować gust polskich nowobogackich, jak i docenić talent konkurencji. Nie znosi jednak homofobii i zakłamania. W nowym sezonie do grona panujących dołączą nowe pretendentki do korony – każda wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Do swojego sielankowego „dworu” zaprosi widzów Inga – rozpieszczana przez życie i matkę Wiolettę. Żyje w przekonaniu, że świat leży u jej stóp. Poznamy też Marzenę, która urodziła się w koronie i zawsze stawia na swoim. Łączy je miłość do drobnych przyjemności, bo to właśnie z nich czerpią energię i natchnienie do działania. W 11 odcinku "Królowych życia" nasi widzowie poznają inne oblicza Ingi i Wioletty. Okaże się, że ich świat to nie tylko dobra zabawa z drinkiem przy basenie. Udowodnią, że dla prawdziwej królowej życia najważniejszy jest człowiek. Rafał i Gabriel będą zaniepokojeni zgrabną sylwetką Hektora. Po wizycie u weterynarza postanowią zadbać też o siebie. Dagmara będzie musiała odnaleźć się w roli najlepszej, ale przede wszystkim cierpliwej przyjaciółki. Czy da radę? Przekonacie się już w 11 odcinku "Królowych życia"!

/ Polska / serial
Program TV na 2020-02-27
09:30 Królowe życia, sez. 7, odc. 11/24 Logo TTV

Opis (streszczenie): Dagmara od niedawna musi mierzyć się z problemami, z którymi na co dzień borykają się ludzie na wózkach inwalidzkich. Królowa nigdy nie jest obojętna na ludzką krzywdę, więc nie zamierza zostawić tego tematu. W jedenastym odcinku nie zabraknie też zabawnych sytuacji z udziałem Jacka. Mniej wesoło będzie u Moniki. Królowa będzie chciała uczcić urodziny swojej mamy, która niedawno odeszła. To dla niej ważne, aby tego dnia cała rodzina była razem. Kasia i Gabriel zrobią mamie niespodziankę. Niezapowiedziana wizyta nie przebiegnie tak jak planowali...

/ Polska / serial dokument
14:55 Królowe życia, sez. 3, odc. 12 Logo TTV

Opis (streszczenie): „Królowe życia” wracają z impetem i nowymi pomysłami na siebie i świat. Wyróżniają się z tłumu, są odważne, przebojowe i niezależne. Idą pod prąd, a opiniami na swój temat się nie przejmują. Mówią na głos to, co innym wydaje się nie do pomyślenia. Nie dbają o konwenanse. Lubią życie, pieniądze i smak sukcesu. Ulubienica widzów Dagmara z Kłodzka - kolorowa, głośna, energiczna. Kocha futra, biżuterię i przepych. Z życiowych błędów wyciąga wnioski. Nikogo nie krytykuje. Sama krytyką na swój temat się nie przejmuje. Naczelne miejsce w jej sercu zajmuje syn Conan. Twarda i bezkompromisowa, potrafi walczyć o swoje jak lwica. Stylu nie traci Gabriel - Versace z Głogowa, który projektuje futra dla gwiazd z pierwszych stron gazet. Gabriel nawet na chwilę nie rozstaje się ze swoim partnerem Rafałem, z którym jest na dobre i na złe. Projektant w ostrych słowach potrafi krytykować gust polskich nowobogackich, jak i docenić talent konkurencji. Nie znosi jednak homofobii i zakłamania. W nowym sezonie do grona panujących dołączą nowe pretendentki do korony – każda wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Do swojego sielankowego „dworu” zaprosi widzów Inga – rozpieszczana przez życie i matkę Wiolettę. Żyje w przekonaniu, że świat leży u jej stóp. Poznamy też Marzenę, która urodziła się w koronie i zawsze stawia na swoim. Łączy je miłość do drobnych przyjemności, bo to właśnie z nich czerpią energię i natchnienie do działania. W dwunastym odcinku "Królowych życia" nasi bohaterowie będą realizować plany, które od dawna kiełkowały w ich głowach. Rafał i Gabriel postanowią zadbać nie tylko o swoje mięśnie i ładny wygląd, ale też bezpieczeństwo. Znajdą ciekawy sposób na połączenie jednego z drugim. Inga będzie realizować swoje marzenie o karierze w modelingu. Tym razem pójdzie na całość i nie znajdzie miejsca na kompromis. Dagmara nie przestanie szukać powodu swojego złego samopoczucia. Badanie, któremu podda się tym razem będzie wymagało od niej odwagi, a nerwową Królową będzie bardzo łatwo wyprowadzić z równowagi.

/ Polska / serial
20:05 Królowe życia 7 Extra, odc. 1/2 Logo TTV
Polska / program
20:55 Królowe życia 7 Extra, odc. 2 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 2020-02-28
09:30 Królowe życia, sez. 7, odc. 12/24 Logo TTV

Opis (streszczenie): Dagmarę dopadnie niemoc... Królowa ma już dosyć męczącej rehabilitacji, ale nie zamierza się poddać. Walka o to, by stanąć na nogach wciąż trwa, a efekty są coraz bardziej widoczne. Królowa postanowiła sprawić sobie w nagrodę drogi prezent, który przy okazji zmotywuje ją do dalszych ćwiczeń. Rafał i Gabriel dalej będą próbować ratować swój związek. Uznali, że wizyta u specjalisty dobrze im zrobi. Dzięki niej mają dostrzec, w którym momencie tak bardzo się od siebie oddalili i co zrobić, żeby nauczyć się ze sobą żyć. najlepiej. Izie się nie odmawia, najlepiej wie o tym Patryk. Dlatego, kiedy jego przyszła żona zaplanowała mu popołudnie, ten nie próbuje oponować.

/ Polska / serial dokument
Reklama
14:55 Królowe życia, sez. 7, odc. 1/24 Logo TTV

Opis (streszczenie): U Królowych Życia spore zmiany. Związek Rafała i Gabriela wisi na włosku. Ich miłość jest silna, ale czy na tyle, że udźwignie ciężar ich problemów? Dagmara kocha eksperymentować z medycyną niekonwencjonalną. W pierwszym odcinku przejdzie samą siebie. Po zastrzyk zdrowia wybierze się na wieś do Wicia. Widzowie poznają nową bohaterkę opowieści o „Królowych życia” - pełną energii Adriannę. Jej świat jest pełen kolorów. Podobnie jak jej ciało, które prawie całe pokryte jest tatuażami. Z Adrianną nie można się nudzić, a jej przygody na pewno rozbawią każdego do łez.

/ Polska / serial dokument
22:15 Królowe życia, sez. 8, odc. 1/15 Logo TTV
Polska / serial
23:00 Królowe życia, sez. 3, odc. 1/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): „Królowe życia” wracają z impetem i nowymi pomysłami na siebie i świat. Wyróżniają się z tłumu, są odważne, przebojowe i niezależne. Idą pod prąd, a opiniami na swój temat się nie przejmują. Mówią na głos to, co innym wydaje się nie do pomyślenia. Nie dbają o konwenanse. Lubią życie, pieniądze i smak sukcesu. Ulubienica widzów Dagmara z Kłodzka - kolorowa, głośna, energiczna. Kocha futra, biżuterię i przepych. Z życiowych błędów wyciąga wnioski. Nikogo nie krytykuje. Sama krytyką na swój temat się nie przejmuje. Naczelne miejsce w jej sercu zajmuje syn Conan. Twarda i bezkompromisowa, potrafi walczyć o swoje jak lwica. Stylu nie traci Gabriel - Versace z Głogowa, który projektuje futra dla gwiazd z pierwszych stron gazet. Gabriel nawet na chwilę nie rozstaje się ze swoim partnerem Rafałem, z którym jest na dobre i na złe. Projektant w ostrych słowach potrafi krytykować gust polskich nowobogackich, jak i docenić talent konkurencji. Nie znosi jednak homofobii i zakłamania. W nowym sezonie do grona panujących dołączą nowe pretendentki do korony – każda wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Do swojego sielankowego „dworu” zaprosi widzów Inga – rozpieszczana przez życie i matkę Wiolettę. Żyje w przekonaniu, że świat leży u jej stóp. Poznamy też Marzenę, która urodziła się w koronie i zawsze stawia na swoim. Łączy je miłość do drobnych przyjemności, bo to właśnie z nich czerpią energię i natchnienie do działania. W premierowym odcinku dowiemy się czy rodzina Dagmary się powiększy. Dylemat, co dalej zrobić z prowadzoną przez siebie dyskoteką, tylko potęguje nerwową atmosferę. Jak zawsze w podjęciu trudnych decyzji wesprze Dagmarę niezawodna babcia. Z kolei Gabriel i Rafał podejmą ważną decyzję, która odmieni ich życie na długie lata. Ich rodzina się powiększy o uroczego czworonoga. Mocnym wejściem swoją obecność zaznaczy nowa królowa – Inga. Przekonamy się, że jest młoda, piękna i ….wybuchowa.

/ Polska / serial
Program TV na 2020-02-29
13:05 Królowe życia 7 Extra, odc. 2 Logo TTV
Polska / program
21:15 Królowe życia, sez. 8, odc. 1/15 Logo TTV
Polska / serial
22:00 Królowe życia, sez. 3, odc. 2/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): „Królowe życia” wracają z impetem i nowymi pomysłami na siebie i świat. Wyróżniają się z tłumu, są odważne, przebojowe i niezależne. Idą pod prąd, a opiniami na swój temat się nie przejmują. Mówią na głos to, co innym wydaje się nie do pomyślenia. Nie dbają o konwenanse. Lubią życie, pieniądze i smak sukcesu. Ulubienica widzów Dagmara z Kłodzka - kolorowa, głośna, energiczna. Kocha futra, biżuterię i przepych. Z życiowych błędów wyciąga wnioski. Nikogo nie krytykuje. Sama krytyką na swój temat się nie przejmuje. Naczelne miejsce w jej sercu zajmuje syn Conan. Twarda i bezkompromisowa, potrafi walczyć o swoje jak lwica. Stylu nie traci Gabriel - Versace z Głogowa, który projektuje futra dla gwiazd z pierwszych stron gazet. Gabriel nawet na chwilę nie rozstaje się ze swoim partnerem Rafałem, z którym jest na dobre i na złe. Projektant w ostrych słowach potrafi krytykować gust polskich nowobogackich, jak i docenić talent konkurencji. Nie znosi jednak homofobii i zakłamania. W nowym sezonie do grona panujących dołączą nowe pretendentki do korony – każda wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Do swojego sielankowego „dworu” zaprosi widzów Inga – rozpieszczana przez życie i matkę Wiolettę. Żyje w przekonaniu, że świat leży u jej stóp. Poznamy też Marzenę, która urodziła się w koronie i zawsze stawia na swoim. Łączy je miłość do drobnych przyjemności, bo to właśnie z nich czerpią energię i natchnienie do działania. W ostatnich tygodniach sprawa dyskoteki spędzała Dagmarze sen z powiek. Po rozmowie z babcią podjęła w końcu ostateczną decyzję. Teraz czeka ją spotkanie biznesowe z Roksaną. Rafał i Gabriel zauważyli, że ich pracownia futer na Starym Mieście straciła dawny blask, a przecież miejsce, w którym kolorowe ptaki spędzają większość czasu musi lśnić jak diament i od razu przykuwać pełne zachwytu spojrzenia. Postanowili własnoręcznie odmalować elewację swojej pracowni.

/ Polska / serial
Program TV na 2020-03-01
18:00 Królowe życia, sez. 8, odc. 1/15 Logo TTV
Polska / serial
18:40 Królowe życia, sez. 3, odc. 2/12 Logo TTV
Polska / serial
22:30 Królowe życia, sez. 8, odc. 1/15 Logo TTV
Polska / serial
Program TV na 2020-03-02
08:20 Królowe życia, sez. 7, odc. 4/24 Logo TTV

Opis (streszczenie): Dagmara miała poważny wypadek samochodowy. Przeszła poważną operację i czekają ją kolejne. Istnieje niebezpieczeństwo, że królowa spędzi sporo czasu na wózku inwalidzkim. Mimo że jej życiu nie zagraża już żadne niebezpieczeństwo, jej najbliżsi przeżywają traumę. Nie mniejszą traumę przeżywają Rafał i Gabriel, którzy po rozstaniu nie mogą znaleźć sobie miejsca. Pozytywną iskierką w czwartym odcinku zdecydowanie będzie Adrianna. Razem z synem wybiorą się na obiad do dziadków. Będzie smacznie, miło, a przede wszystkim zabawnie.

/ Polska / serial dokument
14:35 Królowe życia, sez. 7, odc. 2/24 Logo TTV

Opis (streszczenie): Wielki dzień Dagmary zbliża się wielkimi krokami, królowa niedługo otwiera swój drugi butik. Właśnie trwają ostatnie szlify i jak zwykle, atmosfera jest dosyć nerwowa. Dodatkowego stresu będzie dostarczał jej Jacek, który okaże się technologicznym dinozaurem. Czy Królowa zdoła nauczyć go obsługi smartfona? Rafał i Gabriel decydują się na rozstanie. Poukładanie sobie życia na nowo, nie będzie takie łatwe. Ex-partnerzy zaczną od zabiegów kosmetycznych. Czy dzięki temu chociaż na chwilę przestaną rozmyślać o przeszłości?

/ Polska / serial dokument
Program TV na 2020-03-03
08:15 Królowe życia, sez. 7, odc. 5/24 Logo TTV

Opis (streszczenie): Pobyt Dagmary w szpitalu zaczyna już ją frustrować. Myśl o długiej rehabilitacji ją paraliżuje, jednak królowa nie chce przestać się uśmiechać. Wzruszające spotkanie z jej ukochaną babcią doda jej otuchy. Kasia to dusza towarzystwa, więc kiedy znalazła chwilę wolną, umówiła się z przyjaciółką. Miał być obiad i szybka kawa, ale niefortunne zdarzenie sprawiło, że spotkanie nieco się przeciągnęło. Rafał będzie próbował znaleźć nową drogę. Wymyślił sobie kreatywne zajęcie, które ma pomóc zaleczyć ranę po rozstaniu.

/ Polska / serial dokument
14:35 Królowe życia, sez. 7, odc. 3/24 Logo TTV

Opis (streszczenie): Nie od dziś wiadomo, że Dagmara ma milion pomysłów na minutę, a większość z tych pomysłów od razu wciela w życie. Kiedy postanawia, że zrobi dla Conana eko-ogródek, szybko bierze się do pracy. W tym wyzwaniu pomagać jej mają Jacek i Wicio. Czy to się uda? Iza jest pochłonięta przygotowaniami do swojego ślubu. Powoli zaczyna się stresować. Razem z Patrykiem zmierzą się z wyborem DJ-a na wesele. Czy znajdą wspólny język? Rafał próbuje sobie znaleźć jakieś twórcze zajęcie. Myślami wciąż wraca do Gabriela, do ich wspólnej przeszłości i przyszłości, która stoi pod wielkim znakiem zapytania. Czuje, że musi przestać, nadszedł czas, żeby pomyśleć o sobie.

/ Polska / serial dokument
Reklama
Program TV na 2020-03-04
01:00 Królowe życia, sez. 8, odc. 1/15 Logo TTV
Polska / serial
02:50 Królowe życia, sez. 3, odc. 1/12 Logo TTV
Polska / serial
08:15 Królowe życia, sez. 7, odc. 6/24 Logo TTV
Polska / serial dokument
14:35 Królowe życia, sez. 7, odc. 4/24 Logo TTV
Polska / serial dokument
Program TV na 2020-03-05
08:15 Królowe życia, sez. 7, odc. 7/24 Logo TTV
Polska / serial dokument
14:30 Królowe życia, sez. 7, odc. 5/24 Logo TTV
Polska / serial dokument
20:55 Królowe życia, sez. 8, odc. 1/15 Logo TTV
Polska / serial
Program TV na 2020-03-06
08:15 Królowe życia, sez. 7, odc. 8/24 Logo TTV
Polska / serial dokument
14:30 Królowe życia, sez. 7, odc. 6/24 Logo TTV
Polska / serial dokument
22:15 Królowe życia, sez. 8, odc. 2/15 Logo TTV
Polska / serial
23:00 Królowe życia, sez. 3, odc. 3/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): „Królowe życia” wracają z impetem i nowymi pomysłami na siebie i świat. Wyróżniają się z tłumu, są odważne, przebojowe i niezależne. Idą pod prąd, a opiniami na swój temat się nie przejmują. Mówią na głos to, co innym wydaje się nie do pomyślenia. Nie dbają o konwenanse. Lubią życie, pieniądze i smak sukcesu. Ulubienica widzów Dagmara z Kłodzka - kolorowa, głośna, energiczna. Kocha futra, biżuterię i przepych. Z życiowych błędów wyciąga wnioski. Nikogo nie krytykuje. Sama krytyką na swój temat się nie przejmuje. Naczelne miejsce w jej sercu zajmuje syn Conan. Twarda i bezkompromisowa, potrafi walczyć o swoje jak lwica. Stylu nie traci Gabriel - Versace z Głogowa, który projektuje futra dla gwiazd z pierwszych stron gazet. Gabriel nawet na chwilę nie rozstaje się ze swoim partnerem Rafałem, z którym jest na dobre i na złe. Projektant w ostrych słowach potrafi krytykować gust polskich nowobogackich, jak i docenić talent konkurencji. Nie znosi jednak homofobii i zakłamania. W nowym sezonie do grona panujących dołączą nowe pretendentki do korony – każda wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Do swojego sielankowego „dworu” zaprosi widzów Inga – rozpieszczana przez życie i matkę Wiolettę. Żyje w przekonaniu, że świat leży u jej stóp. Poznamy też Marzenę, która urodziła się w koronie i zawsze stawia na swoim. Łączy je miłość do drobnych przyjemności, bo to właśnie z nich czerpią energię i natchnienie do działania. Nowa Królowa Życia. Marzena. Jak bardzo namiesza? W trzecim odcinku naszej telenoweli dokumentalnej - „Królowe życia”, widzowie poznają Marzenę – bizneswoman z Wrocławia. Kobietę, która wie czego chce i nie waha się po to sięgnąć. Swoją firmę prowadzi twardą ręką, bo wie, że tylko od niej samej zależy sukces jej biznesu. Fani Dagmary wiedzą, że jest królową o gołębim sercu, a w tym odcinku przekonają się, że rola matki jest najważniejszą rolą w jej życiu. Rafał i Gabriel poszukają Kopciuszka, z którego będą musieli zrobić wystrzałową, nowoczesną księżniczkę. Czy im się uda? Czy ulice w XXI wieku są pełne Kopciuszków? Na te pytania i na wiele innych, widzowie znajdą odpowiedzi, oglądając trzeci odcinek programu o „Królowych życia”.

/ Polska / serial
Program TV na 2020-03-07
12:15 Królowe życia, sez. 3, odc. 3/12 Logo TTV
Polska / serial
21:15 Królowe życia, sez. 8, odc. 2/15 Logo TTV
Polska / serial
Program TV na 2020-03-08
18:00 Królowe życia, sez. 8, odc. 2/15 Logo TTV
Polska / serial
18:40 Królowe życia, sez. 3, odc. 3/12 Logo TTV
Polska / serial
22:30 Królowe życia, sez. 8, odc. 2/15 Logo TTV
Polska / serial
Program TV na 2020-03-09
08:20 Królowe życia, sez. 7, odc. 9/24 Logo TTV
Polska / serial dokument
14:30 Królowe życia, sez. 7, odc. 7/24 Logo TTV
Polska / serial dokument
Program TV na 2020-03-10
08:20 Królowe życia, sez. 7, odc. 10/24 Logo TTV
Polska / serial dokument
14:35 Królowe życia, sez. 7, odc. 8/24 Logo TTV
Polska / serial dokument
Program TV na 2020-03-11
01:00 Królowe życia, sez. 8, odc. 2/15 Logo TTV
Polska / serial
02:50 Królowe życia, sez. 3, odc. 3/12 Logo TTV
Polska / serial
08:15 Królowe życia, sez. 7, odc. 11/24 Logo TTV
Polska / serial dokument
14:30 Królowe życia, sez. 7, odc. 9/24 Logo TTV
Polska / serial dokument
Program TV na 2020-03-12
08:15 Królowe życia, sez. 7, odc. 12/24 Logo TTV
Polska / serial dokument
14:30 Królowe życia, sez. 7, odc. 10/24 Logo TTV
Polska / serial dokument
20:55 Królowe życia, sez. 8, odc. 2/15 Logo TTV
Polska / serial
Program TV na 2020-03-13
08:15 Królowe życia, sez. 7, odc. 13/24 Logo TTV

Opis (streszczenie): Dagmara fizycznie czuje się już coraz lepiej. Raz na jakiś czas dopada ją jednak chandra, z którą trudno jej się uporać. Wtedy z pomocą przychodzi Jacek i razem ruszają ratować świat. Co tym razem wymyślili? Nasi widzowie przekonają się, oglądając trzynasty odcinek „Królowych życia”. Rafał i Gabriel wyruszają za miasto. Świeże powietrze i czas spędzony razem mają ich do siebie zbliżyć i sprawić, że znowu nabiorą ochoty na miłość. Adrianna uwielbia swoją prace i najwyraźniej praca uwielbia ją. Do swojego butiku pędzi codziennie z samego rana. Zawsze z uśmiechem na twarzy i głową pełną nowych pomysłów. Co tym razem planuje?

/ Polska / serial dokument
14:30 Królowe życia, sez. 7, odc. 11/24 Logo TTV
Polska / serial dokument
22:15 Królowe życia, sez. 8, odc. 3/15 Logo TTV
Polska / serial
23:00 Królowe życia, sez. 3, odc. 4/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): „Królowe życia” wracają z impetem i nowymi pomysłami na siebie i świat. Wyróżniają się z tłumu, są odważne, przebojowe i niezależne. Idą pod prąd, a opiniami na swój temat się nie przejmują. Mówią na głos to, co innym wydaje się nie do pomyślenia. Nie dbają o konwenanse. Lubią życie, pieniądze i smak sukcesu. Ulubienica widzów Dagmara z Kłodzka - kolorowa, głośna, energiczna. Kocha futra, biżuterię i przepych. Z życiowych błędów wyciąga wnioski. Nikogo nie krytykuje. Sama krytyką na swój temat się nie przejmuje. Naczelne miejsce w jej sercu zajmuje syn Conan. Twarda i bezkompromisowa, potrafi walczyć o swoje jak lwica. Stylu nie traci Gabriel - Versace z Głogowa, który projektuje futra dla gwiazd z pierwszych stron gazet. Gabriel nawet na chwilę nie rozstaje się ze swoim partnerem Rafałem, z którym jest na dobre i na złe. Projektant w ostrych słowach potrafi krytykować gust polskich nowobogackich, jak i docenić talent konkurencji. Nie znosi jednak homofobii i zakłamania. W nowym sezonie do grona panujących dołączą nowe pretendentki do korony – każda wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Do swojego sielankowego „dworu” zaprosi widzów Inga – rozpieszczana przez życie i matkę Wiolettę. Żyje w przekonaniu, że świat leży u jej stóp. Poznamy też Marzenę, która urodziła się w koronie i zawsze stawia na swoim. Łączy je miłość do drobnych przyjemności, bo to właśnie z nich czerpią energię i natchnienie do działania. W czwartym odcinku widzowie „Królowych życia”, poznają odważne twarze bohaterów programu. Rafał i Gabriel postanowią odmienić wygląd i podejście do świata pewnej kobiety. Zadanie trudne i odpowiedzialne, a efekt końcowy sam odpowie na pytanie, czy było warto. Dagmara zawalczy z ludzką bezmyślnością i skrajnym brakiem odpowiedzialności. Walka będzie męcząca i nierówna, bo głupcowi trudno przemówić do rozsądku. Czy uda Jej się uratować uwięzionego psa ? Nowa Królowa Inga będzie musiała zmierzyć się ze swoim największym lękiem – igłą. W czwartym odcinku będą łzy szczęścia i bezradności, będzie miłość i nienawiść, na pewno będą sukcesy i możliwe, że też porażki. Samo życie w „Królowych życia”.

/ Polska / serial
Program TV na 2020-03-14
12:20 Królowe życia, sez. 3, odc. 4/12 Logo TTV
Polska / serial
21:15 Królowe życia, sez. 8, odc. 3/15 Logo TTV
Polska / serial
Program TV na 2020-03-15
18:00 Królowe życia, sez. 8, odc. 3/15 Logo TTV
Polska / serial
18:40 Królowe życia, sez. 3, odc. 4/12 Logo TTV
Polska / serial
22:30 Królowe życia, sez. 8, odc. 3/15 Logo TTV
Polska / serial
Program TV na 2020-03-16
08:20 Królowe życia, sez. 7, odc. 14/24 Logo TTV
Polska / serial dokument
14:35 Królowe życia, sez. 7, odc. 12/24 Logo TTV
Polska / serial dokument
Program TV na 2020-03-17
08:20 Królowe życia, sez. 7, odc. 15/24 Logo TTV

Opis (streszczenie): Dagmara od dawna próbowała schudnąć. Diety i wszelkie wyrzeczenia zwykle kończyły się fiaskiem. Dopiero poważny wypadek, stres i leki sprawiły, że Królowa zgubiła sporo kilogramów. Wraz ze zmianą wyglądu przyszedł czas na zmianę garderoby. Jednak chodzenie z jednego sklepu do drugiego to teraz dla niej problem. Królowa znalazła więc inne wyjście z tej sytuacji... Rafał i Gabriel muszą nauczyć się żyć razem od nowa. Nie chodzi tylko o te ważne, duchowe sprawy, a o te bardziej przyziemne. Obaj muszą się zastanowić co zrobić, żeby żyło im się lepiej. Ślub Izy i Patryka zbliża się wielkimi krokami. Zależy im, aby goście dobrze się bawili i żeby ten wieczór był dla nich niezapomniany. Planują liczne atrakcje, które mają zaskoczyć ich najbliższych.

/ Polska / serial dokument
14:35 Królowe życia, sez. 7, odc. 13/24 Logo TTV
Polska / serial dokument
Program TV na 2020-03-18
01:00 Królowe życia, sez. 8, odc. 3/15 Logo TTV
Polska / serial
02:50 Królowe życia, sez. 3, odc. 4/12 Logo TTV
Polska / serial
08:20 Królowe życia, sez. 7, odc. 16/24 Logo TTV

Opis (streszczenie): Dagmara musi przygotować się do kolejnych operacji. Wybrała się do szpitala rehabilitacyjnego, w którym pod czujnym okiem lekarzy będzie wzmacniać swoje mięśnie. Królowa ma takie wsparcie, jakiego od dawna potrzebowała. Pogodziła się z Edzią. Obiecały sobie, że już nigdy nie rozstaną się na tak długo. Rafał i Gabriel też coś sobie obiecali. Będą razem próbować nowych rzeczy, bo teraz już wiedzą, że rutyna zabija. Zakochują się w sobie od nowa, a zabawne przygody z pewnością umocnią ich związek. Zabawne sytuacje to specjalność Kasi i jej mamy. Te dwie szalone kobiety lubią pokazywać sobie wzajemnie swoje światy. Widzowie z pewnością będą mieli wiele powodów do śmiechu, śledząc ich losy.

/ Polska / serial dokument
14:30 Królowe życia, sez. 7, odc. 14/24 Logo TTV
Polska / serial dokument
Program TV na 2020-03-19
08:15 Królowe życia, sez. 7, odc. 17/24 Logo TTV

Opis (streszczenie): Dagmara i Edzia to przyjaciółki na dobre i na złe, a kłótnia zbliżyła je do siebie jeszcze bardziej. Mają sporo do omówienia. Edzia ma dla Królowej niesamowitego newsa. Czy Dagmara spadnie z krzesła, czy tylko udławi się kawą? Rafał i Gabriel nie przestają się zaskakiwać. Tym razem wymyślili zabawę, która na długo zostanie im w pamięci. Jeśli śmiech to zdrowie to ta dwójka będzie żyła dwieście lat! Przygotowania do ślubu Izy i Patryka dobiegają końca. Muszą jeszcze podjąć kilka decyzji i przygotować się do jednej z ważniejszych kwestii. Pierwszy taniec spędza sen z powiek wielu parom. Iza i Patryk czują się na parkiecie jak ryby w wodzie. Warto, jednak trochę potrenować przed tym ważnym wydarzeniem.

/ Polska / serial dokument
14:30 Królowe życia, sez. 7, odc. 15/24 Logo TTV
Polska / serial dokument
20:55 Królowe życia, sez. 8, odc. 3/15 Logo TTV
Polska / serial
Program TV na 2020-03-20
08:15 Królowe życia, sez. 7, odc. 18/24 Logo TTV

Opis (streszczenie): Dagmara musi ratować beznadziejną sytuację Wicia, który zapuścił mieszkanie. Królowa zaplanowała generalne porządki. Podzieliła obowiązki, wydała dyspozycje i nie odpuści, dopóki dom nie będzie lśnił. W całym zamieszaniu główne skrzypce będzie grał oczywiście Jacek. Powodów do śmiechu będzie więc co niemiara. Rafał uznał, że nie zrezygnuje ze swoich marzeń i będzie dalej rozwijał się jako florysta. Pierwsze zlecenie potraktował bardzo poważnie. Od samego rana, razem z Gabrielem będą intensywnie pracować nad efektem końcowym. Czy uda mu się zaskoczyć samego siebie? Adriannę spotka podwójne szczęście, ponieważ odwiedzą ją jej synowie. Nieczęsto się zdarza, żeby miała ich obu jednocześnie. Chcą spędzić razem jak najwięcej czasu. lepiej. Zdradzi ona kilka swoich małych tajemnic.

/ Polska / serial dokument
14:30 Królowe życia, sez. 7, odc. 16/24 Logo TTV
Polska / serial dokument
22:15 Królowe życia, sez. 8, odc. 4/15 Logo TTV
Polska / serial
23:00 Królowe życia, sez. 3, odc. 5/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): „Królowe życia” wracają z impetem i nowymi pomysłami na siebie i świat. Wyróżniają się z tłumu, są odważne, przebojowe i niezależne. Idą pod prąd, a opiniami na swój temat się nie przejmują. Mówią na głos to, co innym wydaje się nie do pomyślenia. Nie dbają o konwenanse. Lubią życie, pieniądze i smak sukcesu. Ulubienica widzów Dagmara z Kłodzka - kolorowa, głośna, energiczna. Kocha futra, biżuterię i przepych. Z życiowych błędów wyciąga wnioski. Nikogo nie krytykuje. Sama krytyką na swój temat się nie przejmuje. Naczelne miejsce w jej sercu zajmuje syn Conan. Twarda i bezkompromisowa, potrafi walczyć o swoje jak lwica. Stylu nie traci Gabriel - Versace z Głogowa, który projektuje futra dla gwiazd z pierwszych stron gazet. Gabriel nawet na chwilę nie rozstaje się ze swoim partnerem Rafałem, z którym jest na dobre i na złe. Projektant w ostrych słowach potrafi krytykować gust polskich nowobogackich, jak i docenić talent konkurencji. Nie znosi jednak homofobii i zakłamania. W nowym sezonie do grona panujących dołączą nowe pretendentki do korony – każda wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Do swojego sielankowego „dworu” zaprosi widzów Inga – rozpieszczana przez życie i matkę Wiolettę. Żyje w przekonaniu, że świat leży u jej stóp. Poznamy też Marzenę, która urodziła się w koronie i zawsze stawia na swoim. Łączy je miłość do drobnych przyjemności, bo to właśnie z nich czerpią energię i natchnienie do działania. Piąty odcinek odsłoni kolejną szaloną twarz Dagmary. Tym razem Dagmara uda się na wypoczynek, który nie będzie miał nic wspólnego z wariacjami do białego rana. Słodkie lenistwo naładuje akumulatory Królowej, dla której ostatni czas był pasmem stresu i dużych zmian. Inga i Wioletta spędzą czas na zabawie, słodkich drinkach i plotkach. Podczas takich kobiecych wieczorków można się wiele dowiedzieć i nie inaczej będzie tym razem. Rafał i Gabriel będą mieli okazję do świętowania. Urodziny Gabriela zazwyczaj oznaczają sporą dawkę prezentów. Ten, który dostanie tym razem będzie wyjątkowy. Łzy szczęścia wymieszają się ze łzami wzruszenia i stworzą piękną, niezapomnianą mieszankę emocji.

/ Polska / serial
Program TV na 2020-03-21
12:20 Królowe życia, sez. 3, odc. 5/12 Logo TTV
Polska / serial
21:15 Królowe życia, sez. 8, odc. 4/15 Logo TTV
Polska / serial
Program TV na 2020-03-22
18:00 Królowe życia, sez. 8, odc. 4/15 Logo TTV
Polska / serial
18:40 Królowe życia, sez. 3, odc. 5/12 Logo TTV
Polska / serial
22:30 Królowe życia, sez. 8, odc. 4/15 Logo TTV
Polska / serial
Program TV na 2020-03-23
08:10 Królowe życia, sez. 7, odc. 19/24 Logo TTV

Opis (streszczenie): Nadszedł wielki dzień Izy i Patryka. Ich bajkowy ślub i wystrzałowe wesele, goście zapamiętają długo. Na nową drogę życia weszli w dobrych nastrojach, otoczeni życzliwymi i uśmiechniętymi przyjaciółmi. Oczywiście, nie obyło się bez komplikacji. Sporo zmieniło się również u Dagmary. Królowa powoli wraca do zdrowia, ale los ponownie rzucił jej kłodę pod nogi. Teraz musi nauczyć się żyć od nowa. Gabriel nie lubi wspominać czasów, kiedy rozstał się z Rafałem. To okres w jego życiu, który kosztował go wiele bólu i cierpienia. Jednak dzięki temu, miał czas tworzyć. Złamane serce sprawiło, że rzucił się w wir pracy i wyczarował coś pięknego.

/ Polska / serial dokument
14:35 Królowe życia, sez. 7, odc. 17/24 Logo TTV
Polska / serial dokument
Program TV na 2020-03-24
08:20 Królowe życia, sez. 7, odc. 20/24 Logo TTV

Opis (streszczenie): Nietrudno się domyślić, że świadkową Edzi będzie Dagmara. Teraz Królowa ma całą masę obowiązków, bo zależy jej, żeby jej przyjaciółka wyglądała na swoim weselu jak milion dolarów! Wybrały się do Wrocławia, w poszukiwaniu tej jedynej, wyśnionej sukni ślubnej. Rafał i Gabriel zaplanowali sobie weekend w domku nad jeziorem. Obaj kochają luksus, jednak teraz zapragnęli zbliżyć się nieco do natury. Wesele Izy i Patryka jeszcze długo będzie na językach ich gości. Fani „Królowych Życia” z pewnością są ciekawi, jak ten wielki dzień wyglądał za kulisami? Specjalnie dla widzów, Para Młoda uchyli rąbka tajemnicy!

/ Polska / serial dokument
14:35 Królowe życia, sez. 7, odc. 18/24 Logo TTV
Polska / serial dokument
Program TV na 2020-03-25
01:00 Królowe życia, sez. 8, odc. 4/15 Logo TTV
Polska / serial
02:50 Królowe życia, sez. 3, odc. 5/12 Logo TTV
Polska / serial
08:15 Królowe życia, sez. 7, odc. 21/24 Logo TTV

Opis (streszczenie): Świat Dagmary na chwilę runął. Lekarz, który ją operował nie daje jej wielkich szans na powrót do pełnej sprawności. Jednak Królowa postanowiła nie siedzieć bezczynnie i od razu zaczęła działać. Znalazła najlepszego specjalistę, który być może ją uratuje i da nadzieję na szybki powrót do zdrowia. Rafał i Gabriel próbują razem różnych nowych rzeczy. Gabriel lubi się uczyć, a ostatnio coraz częściej przeszkadza mu jego strach przed wodą. Uznał, że najwyższy czas się przełamać i nauczyć się pływać. Z kolei Adrianna to fanka zakupów... Jej słabość do pięknych rzeczy często odbija się na stanie jej garderoby. Kiedy przychodzi czas na pozbycie się tego, czego już nie potrzebuje, dzwoni po mamę. W końcu noszą podobny rozmiar, a mama Adrianny też lubi wyróżniać się z tłumu.

/ Polska / serial dokument
14:35 Królowe życia, sez. 7, odc. 19/24 Logo TTV
Polska / serial dokument
Program TV na 2020-03-26
08:15 Królowe życia, sez. 7, odc. 22/24 Logo TTV

Opis (streszczenie): Dagmara musi zmierzyć się z poważnym problemem. Tym razem sprawa nie dotyczy jej bezpośrednio, a Wicia. Ostatnio pomogła mu posprzątać dom, dzięki czemu on i Basia uniknęli eksmisji. Jednak najwyraźniej kłopoty to jego specjalność. Tym razem zaczął nadużywać alkoholu. Królowa dowiedziała się, że w ostatnich dniach bez przerwy chodzi pijany. Jak sobie z tym poradzi? Znając Dagmarę, za szybko nie odpuści. U Rafała i Gabriela wszystko zaczyna się układać. Jednak z ich temperamentami, nie trudno o burzę. Gabriel jest ostatnio bardzo kapryśny. Nawet błahostki są dla niego wielkim problemem. Czy wspólnie z Rafałem poradzą sobie z jego humorkami? Na pewno będą walczyć. U Kasi jak zwykle będzie wesoło. Razem z mamą będą chciały zaskoczyć Gabriela i przyrządzą mu pyszne śniadanie... z jaja strusiego. Nawet jeśli nie wyjdzie, to przynajmniej staną się bogatsze o jedną wesołą historię.

/ Polska / serial dokument
14:30 Królowe życia, sez. 7, odc. 20/24 Logo TTV
Polska / serial dokument
20:55 Królowe życia, sez. 8, odc. 4/15 Logo TTV
Polska / serial
Program TV na 2020-03-27
09:00 Królowe życia, sez. 7, odc. 23/24 Logo TTV

Opis (streszczenie): Po długich namowach, Jacek zgodził się towarzyszyć Dagmarze w jej podróży do Wenecji. Królowa nie poradziłaby sobie sama, więc jest wdzięczna przyjacielowi, że pokonał swoje uprzedzenia dla jej dobra. Jednak, Dagmara jak zwykle, swoją wdzięczność będzie okazywała na własny sposób. Rafał i Gabriel żyją w pędzie i kiedy się spieszą, zazwyczaj los ich oszczędza. Jednak nie tym razem... wszechświat w końcu powiedział basta i ukarał ich za nieodpowiedzialne decyzje… i parkowanie w niedozwolonym miejscu. Czy urok osobisty Rafała zdoła zmniejszyć wysokość kary? Z odpowiedzialnością małe problemy ma też Adrianna. Na szczęście ta Królowa ma zawsze pod ręką mamę, która wie kiedy sprowadzić córkę na odpowiednie tory. Czy uda jej się udowodnić Adriannie, że jej tryb życia i sposób odżywiana, są co najmniej karygodne? Obie panie wybiorą się do dietetyka!

/ Polska / serial dokument
14:30 Królowe życia, sez. 7, odc. 21/24 Logo TTV
Polska / serial dokument
22:15 Królowe życia, sez. 8, odc. 5/15 Logo TTV
Polska / serial
23:00 Królowe życia, sez. 3, odc. 6/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): „Królowe życia” wracają z impetem i nowymi pomysłami na siebie i świat. Wyróżniają się z tłumu, są odważne, przebojowe i niezależne. Idą pod prąd, a opiniami na swój temat się nie przejmują. Mówią na głos to, co innym wydaje się nie do pomyślenia. Nie dbają o konwenanse. Lubią życie, pieniądze i smak sukcesu. Ulubienica widzów Dagmara z Kłodzka - kolorowa, głośna, energiczna. Kocha futra, biżuterię i przepych. Z życiowych błędów wyciąga wnioski. Nikogo nie krytykuje. Sama krytyką na swój temat się nie przejmuje. Naczelne miejsce w jej sercu zajmuje syn Conan. Twarda i bezkompromisowa, potrafi walczyć o swoje jak lwica. Stylu nie traci Gabriel - Versace z Głogowa, który projektuje futra dla gwiazd z pierwszych stron gazet. Gabriel nawet na chwilę nie rozstaje się ze swoim partnerem Rafałem, z którym jest na dobre i na złe. Projektant w ostrych słowach potrafi krytykować gust polskich nowobogackich, jak i docenić talent konkurencji. Nie znosi jednak homofobii i zakłamania. W nowym sezonie do grona panujących dołączą nowe pretendentki do korony – każda wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Do swojego sielankowego „dworu” zaprosi widzów Inga – rozpieszczana przez życie i matkę Wiolettę. Żyje w przekonaniu, że świat leży u jej stóp. Poznamy też Marzenę, która urodziła się w koronie i zawsze stawia na swoim. Łączy je miłość do drobnych przyjemności, bo to właśnie z nich czerpią energię i natchnienie do działania. W szóstym odcinku Dagmara i Conan będą szukać skarbów na plaży. Nadmorski klimat sprzyja relaksowi, którego w ostatnim czasie Dagmara bardzo potrzebowała. Jednak temperament królowej jest jak tykająca bomba, która nie wiadomo kiedy wybuchnie. Granica jej cierpliwości jest łatwa do przekroczenia. Podobnie jest w przypadku Marzeny, która złości się na Grzegorza, gdy ten oznajmia, że zamierza obciąć włosy. Loretta to wielka fanka twórczości Rafała i Gabriela. Cała trójka postanowiła odwiedzić wrocławskie ZOO, żeby trochę się rozerwać i przy okazji zainspirować.

/ Polska / serial
Program TV na 2020-03-28
12:15 Królowe życia, sez. 3, odc. 6/12 Logo TTV
Polska / serial
21:15 Królowe życia, sez. 8, odc. 5/15 Logo TTV
Polska / serial
Program TV na 2020-03-29
18:00 Królowe życia, sez. 8, odc. 5/15 Logo TTV
Polska / serial
18:40 Królowe życia, sez. 3, odc. 6/12 Logo TTV
Polska / serial
22:30 Królowe życia, sez. 8, odc. 5/15 Logo TTV
Polska / serial
Program TV na 2020-03-30
08:10 Królowe życia, sez. 7, odc. 24 Logo TTV

Opis (streszczenie): W tym odcinku, gwiazdą będzie Edzia. Nie tylko, dlatego że na jej ślub z Adamem czekali wszyscy widzowie „Królowych Życia”. Edzia w białej sukni, ślubująca miłość do końca życia to wielkie wydarzenie, ale jest coś jeszcze... Co takiego? Gabriel jest ostatnio bardzo podejrzliwy wobec Rafała, który coraz później wraca do domu. Co za tym stoi? Miłość, pasja czy chęć rozwoju? A może wszystko naraz? Gabriel będzie chciał poznać prawdę za wszelką cenę. Kasia często dostaje zaproszenia na różne ważne wydarzenia. Tym razem poproszono ją, aby zasiadła w jury wyborów miss. Wspólnie z ukochanym, Gabryelem będą oceniać urodę, charyzmę i to coś kandydatek do korony.

/ Polska / serial dokument
14:35 Królowe życia, sez. 7, odc. 22/24 Logo TTV
Polska / serial dokument
Program TV na 2020-03-31
08:20 Królowe życia, sez. 4, odc. 1/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): „Królowe życia” wracają! Piękne i przystojni i jaśnie panujące i panujący wracają z impetem. Z rozmachem i nowymi pomysłami na siebie i świat. Wyróżniają się z tłumu i nie dbają o konwenanse. Lubią życie, pieniądze i smak sukcesu. Przed widzami wiele zmian w życiu ich ulubionych bohaterów. Rodzinie Dagmary przybędą nowi członkowie. Rafał i Gabriel po romantycznych wakacjach tylko we dwoje, postanowią pójść krok dalej w swojej relacji. Rafał zaskoczy Gabriela, a ich związek nabierze tempa i jeszcze ostrzejszych barw. W nowym sezonie do grona panujących dołączą dwie nowe „monarchinie”- każda wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Iza, bizneswoman z Poznania, która swoje udane życie zawodowe bez problemu łączy z życiem rodzinnym. Jej firma odzieżowa stale się rozwija i odnosi sukcesy na rynku. Oprócz tego ma cudowną córeczkę i narzeczonego, który świata poza nią nie widzi. Z Niemiec do ojczyzny przyjedzie szukać miejsca na „emeryturę” Aga. Mieszka w Monachium, gdzie prowadzi salon kosmetyczny, ale jej polska dusza tęskni za krajem. Czy wróci do swoich korzeni i odnajdzie pełne szczęście? Przekonamy się już wiosną w TTV. W pierwszym odcinku „Królowych życia” na Dagmarę spadnie poczwórne szczęście. Jej suczka Sisi się oszczeniła, a Dagmara będzie musiała podołać obowiązkom wynikającym z powiększenia rodziny. To będzie dla niej pracowity czas, a przy okazji dowiemy się jak wygląda twarz zazdrosnego Jacka. U Rafała i Gabriela sielankę przerwą … niespodzianki. Gabriel swoją propozycją doprowadzi Gabriela do łez wzruszenia. Poznamy też nową Królową Życia – Agnieszkę, która chociaż na co dzień mieszka w Monachium, tęskni za Polską. Jest matką i bizneswoman. Jest kobietą nowoczesną, która marzy o spokojnym życiu na ojczystej wsi. Podczas wizyty w kraju rozpocznie poszukiwania tego wyjątkowego miejsca.

/ Polska / serial
14:35 Królowe życia, sez. 7, odc. 23/24 Logo TTV
Polska / serial dokument
Program TV na 2020-04-01
01:00 Królowe życia, sez. 8, odc. 5/15 Logo TTV
Polska / serial
02:50 Królowe życia, sez. 3, odc. 6/12 Logo TTV
Polska / serial
Królowe życie to telenowela dokumentalna opowiadająca o codziennym życiu barwnych i przebojowych mieszkańców Dolnego Śląska. Bohaterami telenoweli są ludzie, którzy odnieśli sukces w lokalnym środowisku i żyją dostatnie na swoich warunkach i według własnego scenariusza. Za sprawą tego, że są dalecy od przeciętności przez jednych są cenieni, a przez drugich krytykowani. Tytułowe królowe życie, dumne ze swojego życiowego sukcesu, nie biorą pod uwagę ocen otoczenia i nieustraszenie kroczą do przodu, by osiągnąć swój cel - pragną stworzyć własne Hollywood między Bugiem a Odrą. Królowe życia posiadają koncepcję na biznes i życie. Każda z nich zbudowała swoje lokalne imperium, którym kieruje według własnych zasad.

Królowe życia gdzie obejrzeć?


Królowe życia można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: TTV

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry