Reklama

Królowe życia. Po godzinach godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Królowe życia. Po godzinach


Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Królowe życia. Po godzinach będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 2019-09-25
20:05 Królowe życia. Po godzinach, odc. 7/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): Ulubionych bohaterów programu "Królowe życia" poznamy w zupełnie innej odsłonie. Zobacz ich rozmaite dziwactwa i słabości. W "Królowych życia. Po godzinach" dowiesz się na przykład, jak bardzo Dagmara kocha zwierzęta, a widok psa w rozgrzanym aucie sprowokuje ją do działania. A Rafał i Gabriel pokażą jak spełniają swoje marzenia w morzu potu i łez. W życiu Rafała i Gabriela nie brakuje romantycznych chwil i miłosnych uniesień. Oni kochają zawsze na sto procent i nie boją się okazywać swoich uczuć. Podczas oglądania siódmego odcinka „Królowe życia. Po godzinach” warto uzbroić się w zapas chusteczek. Widzowie będą mieli okazję jeszcze raz zobaczyć jak Rafał i Gabriel przeżyli jeden z piękniejszych wieczorów. Czasami jedno „TAK” potrafi odmienić cały świat... Nie inaczej było tym razem. Mimo że są parą z długim stażem, nie zapominają sobie dziękować za każdy wspólny dzień. A dni bywały różne... Czasami słoneczne, a czasami pełne burz i wichur. Jednak to dzięki temu, teraz mogą wspinać się po kolorowej tęczy – zawsze ramię w ramię.

/ Polska / program
Program TV na 2019-09-26
20:05 Królowe życia. Po godzinach, odc. 8/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): Ulubionych bohaterów programu "Królowe życia" poznamy w zupełnie innej odsłonie. Zobacz ich rozmaite dziwactwa i słabości. W "Królowych życia. Po godzinach" dowiesz się na przykład, jak bardzo Dagmara kocha zwierzęta, a widok psa w rozgrzanym aucie sprowokuje ją do działania. A Rafał i Gabriel pokażą jak spełniają swoje marzenia w morzu potu i łez. Niektórzy, robiąc listę rzeczy najważniejszych w życiu, zdrowie stawiają na pierwszym miejscu. Takie podejście ma właśnie Dagmara, która jest już przebadana chyba w każdy możliwy sposób. Królowa szczególnie dba o zdrowie, a każdą, nawet najmniejszą dolegliwość traktuje śmiertelnie poważnie. Rafał i Gabriel, natomiast, funkcjonują w świecie uczuć... Jednak w pewnym momencie ich kolorowego życia, przyszedł czas na refleksje. Poważna choroba Gabriela spadła na nich jak grom z jasnego nieba i musieli zderzyć się z realnym światem. To odmieniło ich życie na zawsze, a zapach szpitalnych korytarzy pozostanie w ich pamięci na długo.

/ Polska / program
Reklama
Program TV na 2019-10-02
20:05 Królowe życia. Po godzinach, odc. 9/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): Ulubionych bohaterów programu "Królowe życia" poznamy w zupełnie innej odsłonie. Zobacz ich rozmaite dziwactwa i słabości. W "Królowych życia. Po godzinach" dowiesz się na przykład, jak bardzo Dagmara kocha zwierzęta, a widok psa w rozgrzanym aucie sprowokuje ją do działania. A Rafał i Gabriel pokażą jak spełniają swoje marzenia w morzu potu i łez. Taniec i zabawa mają specjalne w życiu Królowych i Królów życia. Każdy z nich jest niepoprawnym optymistą i kiedy tylko nadarza się okazja, tańczy! Rafał i Gabriel postanowili spełnić swoje marzenie i zatańczyli tango na wielkiej scenie. Na lekcjach tańca wylali wiele potu i łez. Ale przecież... gdyby marzenia tak łatwo się spełniały, to po co marzyć? Dagmara większość szalonych rzeczy robi w towarzystwie Jacka. Nic więc dziwnego, że salsę w przydrożnym barze zatańczyła właśnie z nim.

/ Polska / program
Program TV na 2019-10-03
20:05 Królowe życia. Po godzinach, odc. 10/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): Ulubionych bohaterów programu "Królowe życia" poznamy w zupełnie innej odsłonie. Zobacz ich rozmaite dziwactwa i słabości. W "Królowych życia. Po godzinach" dowiesz się na przykład, jak bardzo Dagmara kocha zwierzęta, a widok psa w rozgrzanym aucie sprowokuje ją do działania. A Rafał i Gabriel pokażą jak spełniają swoje marzenia w morzu potu i łez. Rafał i Gabriel w swoją pracę wkładają całe serce. Na polu zawodowym zawsze dają z siebie sto procent. Kiedy skończyli tworzyć nową kolekcję futer, postanowili ją sfotografować. Mimo że sami pewnie świetnie sprawdziliby się w roli modeli, uznali że rozsądniej będzie kogoś zatrudnić. Świat blasku fleszy i kamer jest światem Dagmary. Przed obiektywem czuje się jak ryba w wodzie. Dlatego podczas sesji zdjęciowej jej ukochanych szczeniaczków, Królowa też zapragnęła znaleźć się w centrum uwagi.

/ Polska / program
Program TV na 2019-10-09
20:05 Królowe życia. Po godzinach, odc. 11/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): Ulubionych bohaterów programu "Królowe życia" poznamy w zupełnie innej odsłonie. Zobacz ich rozmaite dziwactwa i słabości. W "Królowych życia. Po godzinach" dowiesz się na przykład, jak bardzo Dagmara kocha zwierzęta, a widok psa w rozgrzanym aucie sprowokuje ją do działania. A Rafał i Gabriel pokażą jak spełniają swoje marzenia w morzu potu i łez. Styl Królowych Życia może budzić kontrowersje, ale oni uwielbiają wyróżniać się z tłumu. Szczególnie Rafał i Gabriel. Dla nich styl, moda i uroda to nieodłączny element życia. Bez kosmetyków i wystrzałowych kreacji zwyczajnie nie byliby sobą. Rafał na podbój świata zawsze zakłada coś ekstra. Nic więc dziwnego, że jego stylizacja na kurs prawa jazdy, musiała być dokładnie przemyślana i dopasowana.

/ Polska / program
Program TV na 2019-10-10
20:05 Królowe życia. Po godzinach, odc. 12 Logo TTV

Opis (streszczenie): Ulubionych bohaterów programu "Królowe życia" poznamy w zupełnie innej odsłonie. Zobacz ich rozmaite dziwactwa i słabości. W "Królowych życia. Po godzinach" dowiesz się na przykład, jak bardzo Dagmara kocha zwierzęta, a widok psa w rozgrzanym aucie sprowokuje ją do działania. A Rafał i Gabriel pokażą jak spełniają swoje marzenia w morzu potu i łez. Świat o Ryśku już powoli zapomina, ale Dagmara wciąż nosi go w pamięci i w sercu. Tak jak obiecała. W ich przyjaźni nie brakowało zabawnych momentów, które Królowa chciałaby zapamiętać na zawsze. Dagmara próbowała wyrwać Ryśka ze szpon nałogu, jednak los zdecydował inaczej i zabrał go za wcześnie. Ostatni odcinek „Królowych życia. Po godzinach” będzie nie tylko wzruszający. Rysiek był przecież wesołym facetem i takim trzeba go zapamiętać.

/ Polska / program
Program TV na 2019-10-26
21:00 Królowe życia. Po godzinach, odc. 2/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): Ulubionych bohaterów programu "Królowe życia" poznamy w zupełnie innej odsłonie. Zobacz ich rozmaite dziwactwa i słabości. W "Królowych życia. Po godzinach" dowiesz się na przykład, jak bardzo Dagmara kocha zwierzęta, a widok psa w rozgrzanym aucie sprowokuje ją do działania. A Rafał i Gabriel pokażą jak spełniają swoje marzenia w morzu potu i łez. Zwierzęta zajmują specjalne miejsce w sercu Dagmary. Krzywdę bezbronnego zwierzaka potrafi wyczuć z dużej odległości. Wtedy zawsze reaguje od razu i staje w obronie słabszego. Los koni w polskich Tatrach poruszył jej sumienie. Dagmarze przeszła ochota na jakąkolwiek rozrywkę, widząc co przeżywają zwierzęta. Królowa jest uczulona na ludzką głupotę i bezmyślność. Dlatego, widząc psa w rozgrzanym samochodzie, od razu wiedziała co zrobić.

/ Polska / program
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Królowe życia. Po godzinach. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Królowe życia. Po godzinach w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Królowe życia. Po godzinach.

Poprzednie emisje Królowe życia. Po godzinach


Emisja Królowe życia. Po godzinach miała miejsce:

2019-09-19 20:05 Królowe życia. Po godzinach, odc. 6/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): Ulubionych bohaterów programu "Królowe życia" poznamy w zupełnie innej odsłonie. Zobacz ich rozmaite dziwactwa i słabości. W "Królowych życia. Po godzinach" dowiesz się na przykład, jak bardzo Dagmara kocha zwierzęta, a widok psa w rozgrzanym aucie sprowokuje ją do działania. A Rafał i Gabriel pokażą jak spełniają swoje marzenia w morzu potu i łez. Królowie i Królowe życia wakacje spędzają po królewsku. W tym pięknym czasie liczy się dla nich tylko dobra zabawa i wyśmienity humor. Dagmara wybrała się do Hiszpanii, gdzie długie rejsy jachtem miały naładować jej baterie. Hiszpańskie wakacje Rafała i Gabriela polegały głównie na plażowaniu i imprezowaniu. Dla nich dzień rozpoczynał się po zmroku, a zabawę odsypiali w ciągu dnia.

/ Polska / program
Reklama
2019-09-18 20:05 Królowe życia. Po godzinach, odc. 5/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): Ulubionych bohaterów programu "Królowe życia" poznamy w zupełnie innej odsłonie. Zobacz ich rozmaite dziwactwa i słabości. W "Królowych życia. Po godzinach" dowiesz się na przykład, jak bardzo Dagmara kocha zwierzęta, a widok psa w rozgrzanym aucie sprowokuje ją do działania. A Rafał i Gabriel pokażą jak spełniają swoje marzenia w morzu potu i łez. Dagmara ma słabość do miejsc świętych. Bardzo chętnie zanosi tam swoje intencje i intencje swoich bliskich. Pielgrzymka do Santiago Di Compostela była dla niej ważnym duchowym przeżyciem. Tym bardziej, że wybrała się tam z Jackiem. Podczas takiej wyprawy wszystkie słabości, wady i zalety zostają obnażone, a przyjaźń często wystawiona jest na poważną próbę. Dagmara dla swoich przyjaciół jest wyrozumiała i wspiera ich całym sercem. Dlatego namówiła Ryśka na podróż do Częstochowy. Rozmowa z Matką Boską na Jasnej Górze, miała dodać mu otuchy i sił w walce o lepsze życie. Bez alkoholu.

/ Polska / program
2019-09-12 20:05 Królowe życia. Po godzinach, odc. 4/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): Ulubionych bohaterów programu "Królowe życia" poznamy w zupełnie innej odsłonie. Zobacz ich rozmaite dziwactwa i słabości. W "Królowych życia. Po godzinach" dowiesz się na przykład, jak bardzo Dagmara kocha zwierzęta, a widok psa w rozgrzanym aucie sprowokuje ją do działania. A Rafał i Gabriel pokażą jak spełniają swoje marzenia w morzu potu i łez. Królowe i Królowie życia, muszą zimą podnosić temperaturę krwie. Kiedy dookoła zimno, ciemno i przytłaczająco, oni szukają ciekawych pomysłów na dobrą zabawę. Dagmara nie jest sportowym świrem, ale od czasu do czasu, lubi zaszaleć na stoku. Nie jest co prawda wirtuozem deski snowboardowej, ale przystojny instruktor potrafi zdziałać cuda. Rafał i Gabriel lubią sporty nieco mniej ekstremalne. Chociaż dla Rafała, łyżwy są naprawdę niebezpieczne. Początki na lodzie są dość trudne i nietrudno o guza, kiedy nie da się zapanować nad własnymi nogami.

/ Polska / program
2019-09-11 20:05 Królowe życia. Po godzinach, odc. 3/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): Ulubionych bohaterów programu "Królowe życia" poznamy w zupełnie innej odsłonie. Zobacz ich rozmaite dziwactwa i słabości. W "Królowych życia. Po godzinach" dowiesz się na przykład, jak bardzo Dagmara kocha zwierzęta, a widok psa w rozgrzanym aucie sprowokuje ją do działania. A Rafał i Gabriel pokażą jak spełniają swoje marzenia w morzu potu i łez. Dagmara słynie ze swoich szalonych pomysłów, które zawsze próbuje wcielić w życie. Jacek do jej wariactw podchodzi dość sceptycznie. Jednak zwykle to właśnie on jest przy jej boku, kiedy Królowa zaczyna realizować swój szalony plan. Nie uciekł nawet, kiedy przy pomocy szałwii, wypędzała złe moce z domu. Kiedy Dagmara wymyśliła sobie terapię pijawkami, Jacek też wiernie trwał u jej boku. Nie szczędził sobie, co prawda, komentarzy... Ale był! Słowem, świat Jacka przy Dagmarze nigdy nie będzie nudny. Kiedy zaczyna się robić mało ciekawie, Dagmara zawsze ma jakiegoś zaskakującego asa w rękawie.

/ Polska / program
2019-09-05 20:05 Królowe życia. Po godzinach, odc. 2/12 Logo TTV
Polska / program
2019-09-04 20:05 Królowe życia. Po godzinach, odc. 1/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): Ulubionych bohaterów programu "Królowe życia" poznamy w zupełnie innej odsłonie. Zobacz ich rozmaite dziwactwa i słabości. W "Królowych życia. Po godzinach" dowiesz się na przykład, jak bardzo Dagmara kocha zwierzęta, a widok psa w rozgrzanym aucie sprowokuje ją do działania. A Rafał i Gabriel pokażą jak spełniają swoje marzenia w morzu potu i łez. W pierwszym odcinku „Królowe życia. Po godzinach”, widzowie będą mogli przypomnieć sobie czasy, w których Dagmara, Rafał i Gabriel szukali zaufanych współpracowników. Dagmara musiała znaleźć osobę do pomocy w dyskotece. Zależało jej na kimś otwartym, energicznym, a jednocześnie bardzo zorganizowanym. Rafał i Gabriel szykowali się do sesji zdjęciowej swojej najnowszej kolekcji futer. Model, który miał reprezentować ich małe dzieła sztuki musiał mieć w sobie „to coś”. Casting to nie tylko dobra zabawa... Czasami kosztuje też sporo nerwów. Szczególnie kiedy jest się Królem Życia i wszystko musi być perfekcyjne!

/ Polska / serial

Emisje archiwalne Królowe życia. Po godzinach


Emisja Królowe życia. Po godzinach miała miejsce:

2019-06-06 08:30 Królowe życia. Po godzinach, odc. 10/12 Logo TTV
Polska / program
2019-06-04 08:30 Królowe życia. Po godzinach, odc. 11/12 Logo TTV
Polska / program
2019-06-03 08:30 Królowe życia. Po godzinach, odc. 12 Logo TTV

Opis (streszczenie): Ulubionych bohaterów programu "Królowe życia" poznamy w zupełnie innej odsłonie. Zobacz ich rozmaite dziwactwa i słabości. W "Królowych życia. Po godzinach" dowiesz się na przykład, jak bardzo Dagmara kocha zwierzęta, a widok psa w rozgrzanym aucie sprowokuje ją do działania. A Rafał i Gabriel pokażą jak spełniają swoje marzenia w morzu potu i łez.

/ Polska / program
2019-05-29 21:35 Królowe życia. Po godzinach, odc. 4/12 Logo TTV
Polska / program
Reklama
2019-05-26 19:35 Królowe życia. Po godzinach, odc. 10/12 Logo TTV
Polska / program
2019-05-26 12:45 Królowe życia. Po godzinach, odc. 11/12 Logo TTV
Polska / program
2019-05-26 05:05 Królowe życia. Po godzinach, odc. 10/12 Logo TTV
Polska / program
2019-05-19 19:35 Królowe życia. Po godzinach, odc. 9/12 Logo TTV
Polska / program
2019-05-19 12:45 Królowe życia. Po godzinach, odc. 10/12 Logo TTV
Polska / program
2019-05-19 05:15 Królowe życia. Po godzinach, odc. 9/12 Logo TTV
Polska / program
2019-05-17 18:05 Królowe życia. Po godzinach, odc. 12 Logo TTV
Polska / program
2019-05-12 19:35 Królowe życia. Po godzinach, odc. 8/12 Logo TTV
Polska / program
2019-05-12 12:50 Królowe życia. Po godzinach, odc. 9/12 Logo TTV
Polska / program
2019-05-12 05:20 Królowe życia. Po godzinach, odc. 8/12 Logo TTV
Polska / program
2019-05-10 18:05 Królowe życia. Po godzinach, odc. 11/12 Logo TTV
Polska / program
2019-05-09 23:10 Królowe życia. Po godzinach, odc. 11/12 Logo TTV
Polska / program
2019-05-06 19:55 Królowe życia. Po godzinach, odc. 11/12 Logo TTV
Polska / program
2019-05-05 19:35 Królowe życia. Po godzinach, odc. 7/12 Logo TTV
Polska / program
2019-05-05 12:50 Królowe życia. Po godzinach, odc. 8/12 Logo TTV
Polska / program
Reklama
2019-05-05 05:20 Królowe życia. Po godzinach, odc. 5/12 Logo TTV
Polska / program
2019-05-04 14:25 Królowe życia. Po godzinach, odc. 3/12 Logo TTV
Polska / program
2019-05-04 14:15 Królowe życia. Po godzinach, odc. 5/12 Logo TTV
Polska / program
2019-05-03 18:05 Królowe życia. Po godzinach, odc. 10/12 Logo TTV
Polska / program
2019-05-02 21:30 Królowe życia. Po godzinach, odc. 6/12 Logo TTV
Polska / program
2019-05-01 21:30 Królowe życia. Po godzinach, odc. 11/12 Logo TTV
Polska / program
2019-04-30 21:35 Królowe życia. Po godzinach, odc. 9/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): Taniec i zabawa mają specjalne w życiu Królowych i Królów życia. Każdy z nich jest niepoprawnym optymistą i kiedy tylko nadarza się okazja, tańczy! Rafał i Gabriel postanowili spełnić swoje marzenie i zatańczyli tango na wielkiej scenie. Na lekcjach tańca wylali wiele potu i łez. Ale przecież... gdyby marzenia tak łatwo się spełniały, to po co marzyć? Dagmara większość szalonych rzeczy robi w towarzystwie Jacka. Nic więc dziwnego, że salsę w przydrożnym barze zatańczyła właśnie z nim.

/ Polska / program
2019-04-29 19:55 Królowe życia. Po godzinach, odc. 10/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): Rafał i Gabriel w swoją pracę wkładają całe serce. Na polu zawodowym zawsze dają z siebie sto procent. Kiedy skończyli tworzyć nową kolekcję futer, postanowili ją sfotografować. Mimo że sami pewnie świetnie sprawdziliby się w roli modeli, uznali że rozsądniej będzie kogoś zatrudnić. Świat blasku fleszy i kamer jest światem Dagmary. Przed obiektywem czuje się jak ryba w wodzie. Dlatego podczas sesji zdjęciowej jej ukochanych szczeniaczków, Królowa też zapragnęła znaleźć się w centrum uwagi.

/ Polska / program
2019-04-28 12:50 Królowe życia. Po godzinach, odc. 7/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): W życiu Rafała i Gabriela nie brakuje romantycznych chwil i miłosnych uniesień. Oni kochają zawsze na sto procent i nie boją się okazywać swoich uczuć. Podczas oglądania siódmego odcinka „Królowe życia. Po godzinach” warto uzbroić się w zapas chusteczek. Widzowie będą mieli okazję jeszcze raz zobaczyć jak Rafał i Gabriel przeżyli jeden z piękniejszych wieczorów. Czasami jedno „TAK” potrafi odmienić cały świat... Nie inaczej było tym razem. Mimo że są parą z długim stażem, nie zapominają sobie dziękować za każdy wspólny dzień. A dni bywały różne... Czasami słoneczne, a czasami pełne burz i wichur. Jednak to dzięki temu, teraz mogą wspinać się po kolorowej tęczy – zawsze ramię w ramię.

/ Polska / program
2019-04-26 18:05 Królowe życia. Po godzinach, odc. 10/12 Logo TTV
Polska / program
2019-04-25 23:10 Królowe życia. Po godzinach, odc. 2/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): Zwierzęta zajmują specjalne miejsce w sercu Dagmary. Krzywdę bezbronnego zwierzaka potrafi wyczuć z dużej odległości. Wtedy zawsze reaguje od razu i staje w obronie słabszego. Los koni w polskich Tatrach poruszył jej sumienie. Dagmarze przeszła ochota na jakąkolwiek rozrywkę, widząc co przeżywają zwierzęta. Królowa jest uczulona na ludzką głupotę i bezmyślność. Dlatego, widząc psa w rozgrzanym samochodzie, od razu wiedziała co zrobić.

/ Polska / program
2019-04-19 18:05 Królowe życia. Po godzinach, odc. 9/12 Logo TTV
Polska / program
2019-04-18 23:10 Królowe życia. Po godzinach, odc. 9/12 Logo TTV
Polska / program
2019-04-15 19:55 Królowe życia. Po godzinach, odc. 9/12 Logo TTV
Polska / program
2019-04-14 12:50 Królowe życia. Po godzinach, odc. 6/12 Logo TTV
Polska / program
2019-04-12 18:05 Królowe życia. Po godzinach, odc. 8/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): Niektórzy, robiąc listę rzeczy najważniejszych w życiu, zdrowie stawiają na pierwszym miejscu. Takie podejście ma właśnie Dagmara, która jest już przebadana chyba w każdy możliwy sposób. Królowa szczególnie dba o zdrowie, a każdą, nawet najmniejszą dolegliwość traktuje śmiertelnie poważnie. Rafał i Gabriel, natomiast, funkcjonują w świecie uczuć... Jednak w pewnym momencie ich kolorowego życia, przyszedł czas na refleksje. Poważna choroba Gabriela spadła na nich jak grom z jasnego nieba i musieli zderzyć się z realnym światem. To odmieniło ich życie na zawsze, a zapach szpitalnych korytarzy pozostanie w ich pamięci na długo.

/ Polska / program
Reklama
2019-04-11 23:10 Królowe życia. Po godzinach, odc. 8/12 Logo TTV
Polska / program
2019-04-08 19:55 Królowe życia. Po godzinach, odc. 8/12 Logo TTV
Polska / program
2019-04-07 12:50 Królowe życia. Po godzinach, odc. 5/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): Dagmara ma słabość do miejsc świętych. Bardzo chętnie zanosi tam swoje intencje i intencje swoich bliskich. Pielgrzymka do Santiago Di Compostela była dla niej ważnym duchowym przeżyciem. Tym bardziej, że wybrała się tam z Jackiem. Podczas takiej wyprawy wszystkie słabości, wady i zalety zostają obnażone, a przyjaźń często wystawiona jest na poważną próbę. Dagmara dla swoich przyjaciół jest wyrozumiała i wspiera ich całym sercem. Dlatego namówiła Ryśka na podróż do Częstochowy. Rozmowa z Matką Boską na Jasnej Górze, miała dodać mu otuchy i sił w walce o lepsze życie. Bez alkoholu.

/ Polska / program
2019-04-05 18:05 Królowe życia. Po godzinach, odc. 7/12 Logo TTV
Polska / program
2019-04-04 23:10 Królowe życia. Po godzinach, odc. 7/12 Logo TTV
Polska / program
2019-04-01 19:55 Królowe życia. Po godzinach, odc. 7/12 Logo TTV
Polska / program
2019-03-29 18:05 Królowe życia. Po godzinach, odc. 6/12 Logo TTV
Polska / program
2019-03-29 05:50 Królowe życia. Po godzinach, odc. 2/12 Logo TTV
Polska / program
2019-03-29 05:35 Królowe życia. Po godzinach, odc. 1/12 Logo TTV
Polska / serial
2019-03-28 23:10 Królowe życia. Po godzinach, odc. 6/12 Logo TTV
Polska / program
2019-03-25 19:55 Królowe życia. Po godzinach, odc. 6/12 Logo TTV
Polska / program
2019-03-24 22:20 Królowe życia. Po godzinach, odc. 5/12 Logo TTV
Polska / program
2019-03-24 22:10 Królowe życia. Po godzinach, odc. 4/12 Logo TTV
Polska / program
2019-03-24 22:00 Królowe życia. Po godzinach, odc. 3/12 Logo TTV
Polska / program
2019-03-22 18:05 Królowe życia. Po godzinach, odc. 5/12 Logo TTV
Polska / program
2019-03-21 23:10 Królowe życia. Po godzinach, odc. 5/12 Logo TTV
Polska / program
2019-03-18 19:55 Królowe życia. Po godzinach, odc. 5/12 Logo TTV
Polska / program
2019-03-17 12:50 Królowe życia. Po godzinach, odc. 4/12 Logo TTV
Polska / program
2019-03-16 05:30 Królowe życia. Po godzinach, odc. 4/12 Logo TTV
Polska / program
2019-03-15 18:05 Królowe życia. Po godzinach, odc. 4/12 Logo TTV
Polska / program
2019-03-14 23:10 Królowe życia. Po godzinach, odc. 4/12 Logo TTV
Polska / program
2019-03-11 19:55 Królowe życia. Po godzinach, odc. 4/12 Logo TTV
Polska / program
2019-03-11 17:35 Królowe życia. Po godzinach, odc. 1/12 Logo TTV
Polska / serial
2019-03-10 12:45 Królowe życia. Po godzinach, odc. 3/12 Logo TTV
Polska / program
2019-03-10 02:58 Królowe życia. Po godzinach, odc. 1/12 Logo TTV
Polska / serial
2019-03-09 11:45 Królowe życia. Po godzinach, odc. 1/12 Logo TTV
Polska / serial
2019-03-09 05:40 Królowe życia. Po godzinach, odc. 3/12 Logo TTV
Polska / program

Emisja w stacjach


Królowe życia. Po godzinach można obejrzeć w:

Emisje w: TTV

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry