Reklama

Lekarze (serial 2012) godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Lekarze (serial 2012)

+ Obserwuj

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Lekarze (serial 2012) będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 28 maja 2020 (Czwartek)
12:30 Lekarze, sez. 4, odc. 1 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Kolejna seria przyniesie wiele zmian w życiu bohaterów „Lekarzy”. Między innymi za sprawą świeżo upieczonego ordynatora Michała Karkoszki (w tej roli Wojciech Mecwaldowski). Wprowadzi on swoje reguły i zwyczaje oraz postawi przed trudnymi zadaniami zgrany zespół chirurgów. Ordynator Michał Karkoszka ma ambitne plany związane z rozwojem oddziału chirurgii i transplantologii. Jednym z nich będzie skomplikowana i realizowana po raz pierwszy w Polsce operacja typu domino, w czasie której zespół z toruńskiego szpitala wykona jednocześnie trzy pobrania i przeszczepienia nerek od niespokrewnionych dawców. Równocześnie lekarze będą przeżywać zawirowania w życiu prywatnym. Czy Maksowi uda się wyjść cało z wypadku? Jak potoczy się kariera Alicji? Orda, ciągle jeszcze rozgoryczony niemożnością pracy w charakterze chirurga, spróbuje swoich sił jako przedstawiciel medyczny. Czy nowa posada i duże pieniądze pozwolą mu zapomnieć o prawdziwym powołaniu? Leon zajmie się przede wszystkim pracą naukową – zawalczy o profesorski tytuł. Czy jego kontrowersyjny romans z Basią przerodzi się w poważny związek? Do obsady aktorskiej, w tej serii, dołączą gościnnie: Ewa Ziętek, Krystyna Sienkiewicz, Joanna Żółkowska, Wiesław Komasa, Marek Siudym, Anna Gzyra, Monika Buchowiec, Don Vasyl z rodziną, Leon Charewicz, Michał Sitarski, Mariusz Jakus, Błażej Wójcik, Amin Bensalem i Fujio Nakamura. Ostatni odcinek III serii zakończył się wypadkiem samochodowym Maksa Kellera. Maks trafił do szpitala i będzie walczył o życie. Czy Lekarze z Copernicusa zdołają uratować swojego kolegę ? W nowej serii pojawia się nowy ordynator chirurgii, którym zostaje syn docenta Karkoszki – Michał (w tej roli Wojtek Mecwaldowski). Michałowi udaje się uzyskać zgodę komisji bioetycznej na przeprowadzenie potrójnego przeszczepienia nerek. Niemal wszyscy lekarze będą zaangażowani w operacje, więc Alicja za namową Leona, też dołącza do zespołu. Bosak nie ma zaufania do nowego ordynatora. Florczykowi zależy, aby zmieniła swoje nastawienie. Wanat oczekuje na proces. Ginekolog jest załamany, bo mimo że sprawa się jeszcze nie odbyła, już uciekają od niego pacjentki zniechęcone niekorzystnymi opiniami na temat lekarza w Internecie.

/ Polska / serial obyczajowy
Program TV na 29 maja 2020 (Piątek)
12:30 Lekarze, sez. 4, odc. 2 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Kontynuacja przypadku medycznego z poprzedniego odcinka, czyli operacji domino przeszczepienia nerek dawcom niespokrewnionym. Niestety, trud lekarzy może pójść na marne, a szanse pacjentów na odzyskanie zdrowia stają pod dużym znakiem zapytania z powodów uprzedzeń rasowych jednego z członków rodzin biorców. Okazuje się jednak, że prawda jest bardziej skomplikowana…. Tymczasem Jivan zaczyna naukę jazdy i otrzymuje od swojego natrętnego pacjenta niezwykłe wsparcie w zakresie trudnej teorii kodeksu drogowego. Zawodowe kłopoty Piotra nie ustają, Wanat traci kolejne pacjentki, cierpliwość i wiarę w swoje umiejętności lekarza. Daniel wciąż nie może się zebrać i zacząć normalnie żyć, na pomoc mu wyrusza matka. Alicja podejmuje trudną decyzję o powrocie do pracy i próbie łączenia obowiązków matki z obowiązkami chirurga.

/ Polska / serial obyczajowy
Reklama
Program TV na 1 czerwca 2020 (Poniedziałek)
12:30 Lekarze, sez. 4, odc. 3 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Nowy ordynator zaczyna wprowadzać porządki, które nie spotykają się z aprobatą większości zespołu. Część osób buntuje się przeciwko praktykom, które wg nich mogą naruszyć zasady solidarności zawodowej. Alicja po egzaminie kończącym staż transplantologiczny chce skupić się na swojej specjalizacji, co pozwoliłoby jej pogodzić obowiązki zawodowe z opieką nad małym Kubą. W nocy przed egzaminem Kuba zaczyna chorować i Alicja czuwa przy dziecku. Zmęczona i wciąż niespokojna o zdrowie chłopca jedzie na ustny egzamin do Warszawy. Niestety nie zdaje. Przez to musi zostać na chirurgii, a to oznacza nocne dyżury i nieprzewidywalny grafik w pracy. Krzysztof, Leon i Elżbieta są przekonani, że przyczyną niepowodzenia Alicji to jej żałoba po Maksie. Elżbieta wymusza na Alicji podjęcie terapii. Alicja uważa, że wizyta u psychologa nie jest jej potrzebna. Elżbieta stawia to jako warunek jej dalszej pracy w szpitalu.

/ Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2 czerwca 2020 (Wtorek)
12:30 Lekarze, sez. 4, odc. 4 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Basia oświadcza się Leonowi. Jasiński po przemyśleniach decyduje się na roczne narzeczeństwo. Jeśli dziewczyna do tego czasu się nie rozmyśli, pobiorą się. Alicja znajduje sposób, aby wciąż pracować w szpitalu i mieć więcej czasu dla Kuby – przyjmuje stanowisko zastępcy ordynatora pod warunkiem, że codziennie o 16.00 będzie w domu. Michał Karkoszka zgadza się bez wahania. Filip obawia się, że nie stanowią z Beatą dobranej pary – on jest tylko mechanikiem, a ona lekarką i córką ordynatora. Jasińska chciałaby mu pomóc coś osiągnąć, ma nawet pewien pomysł. Na oddział trafia starszy mężczyzna. Pacjent nie chce, aby córka wiedziała o jego problemach ze zdrowiem. Ta jednak otrzymuje informację od ciotki i przylatuje ze Stanów. Basia nie potrafi utrzymać w tajemnicy, że mężczyzna cierpi na chorobę Parkinsona i niebawem będzie potrzebował opieki. Do szpitala zostaje przyjęty bezdomny mężczyzna. Jego jedynym oddanym przyjacielem jest pies, który wciąż czuwa pod szpitalem. Lekarzom mimo wysiłków nie udaje się uratować pacjenta. Wanat zostaje oczyszczony z zarzutów. Cały personel szpitala cieszy się wraz z nim. Magda przypadkiem podsłuchuje rozmowę Izy z informatykiem i dowiaduje się, kto stał za wpisem o społecznych powodach operacji usunięcia macicy...

/ Polska / serial obyczajowy
Program TV na 3 czerwca 2020 (Środa)
12:30 Lekarze, sez. 4, odc. 5 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): W Copernicusie panuje nerwowa atmosfera, bo szpital przygotowuje się do przyjęcia uczestników konferencji transplantologicznej. Największym problemem jest zaginięcie na lotnisku torby profesora Euguchiego. W bagażu znajdował się nóż harmoniczny niezbędny do przeprowadzenia pokazowej operacji przeszczepienia. Daniel Orda ratuje sytuację i przywozi odpowiednie narzędzie z Berlina. Alicja robi wrażenie na Eguchim, który proponuje jej asystowanie przy operacji, lecz dziewczyna musi zająć się Kubą i nie wykorzystuje okazji. Michał Karkoszka jest rozczarowany jej postawą. Tadeusz Karkoszka naciska na krajowego konsultanta do spraw kardiochirurgii. Chce doprowadzić do otwarcia w Toruniu oddziału kardiochirurgii i liczy na posadę dla siebie. Filip zaczyna pracę w warsztacie samochodowym Bartka i szybko zdobywa klientów. Magdzie udaje się zmusić informatyka do wyznania, że zmienił wpis w dokumentacji na polecenie Izy. Wanat dowiaduje się prawdy i nie może zrozumieć, dlaczego żona zgotowała mu takie piekło.

/ Polska / serial obyczajowy
Program TV na 4 czerwca 2020 (Czwartek)
12:30 Lekarze, sez. 4, odc. 6 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Do Copernicusa trafia mężczyzna, któremu grozi amputacja nogi na skutek błędu medycznego popełnionego w prywatnej klinice. Okazuje się, że w klinice operował go Tadeusz Karkoszka. Nogę pacjenta udaje się uratować, ale Michał postanawia ujawnić zaniedbanie swojego ojca. Młody Ordynator również popełnia błąd podczas operacji, ale nakłada na siebie wysoką karę finansową. Sylwia wkracza w świat snobistycznych znajomych Daniela, gdzie nie czuje się dobrze w przeciwieństwie do Ordy, który zaczyna coraz bardziej lubić swoją nową pracę i znajomych. Wanat zajmuje się swoją 24-letnią kuzynką. Dziewczyna obawia się, że jest ciąży, co jest jej bardzo nie na rękę. Prawda okazuje się jednak okrutna – młoda kobieta cierpi na nowotwór. Filip prosi Beatę, aby razem zamieszkali. Wanat postanawia wybaczyć żonie.

/ Polska / serial obyczajowy
Program TV na 5 czerwca 2020 (Piątek)
12:30 Lekarze, sez. 4, odc. 7 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): W Copernicusie pojawia się tajemnicza znajoma Michała Karkoszki (w tej roli Monika Buchowiec). Kobieta budzi ciekawość Alicji i Sylwii. Basia zaczyna staż na pediatrii. Już pierwszego dnia naraża się ordynatorowi. Profesor Pekold (w tej roli Anna Polony) jest jednak wyrozumiała i wie, że Torzewska musi się jeszcze wiele nauczyć. Profesor Pekold udaje się uratować jelito 10-letniego chłopca. Basia, która była przeciwna operacji, przekonuje się na własne oczy, jak ważne w medycynie jest doświadczenie. Lekarze zmagają się z przypadkiem 50-letniej kobiety, która odczuwa silne bóle brzucha. Przeprowadzają kolejne badania, lecz nie potrafią jej zdiagnozować. Alicję i Kubę odwiedzają Kellerowie. Gustaw jak zwykle zachowuje się wobec wszystkich arogancko. Krystyna wyznaje synowej, że zamierzają zabrać wnuka do Szwajcarii i zająć się jego wychowaniem. Alicja nie zamierza oddawać im chłopca, postanawia walczyć. Bartek – szef Filipa ma problemy – zaciągnął pożyczkę u gangstera i teraz musi zajmować się nielegalnymi pracami na jego rzecz. Czy wciągnie ukochanego Beaty w niebezpieczną grę?

/ Polska / serial obyczajowy
Program TV na 8 czerwca 2020 (Poniedziałek)
12:30 Lekarze, sez. 4, odc. 8 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Do Copernicusa trafia kolejny pacjent po niewłaściwie przeprowadzonej operacji w prywatnej klinice. Tym razem również operował Karkoszka senior. Alicja nie zgłasza sprawy do okręgowej izby lekarskiej, lecz informuje o fakcie Michała. Ordynator rozmawia z dyrektorem prywatnej kliniki o tym, aby odsunąć jego ojca od operacji. Tadeusz jest wzburzony zachowaniem syna. Gustaw i Krystyna zamierzają przejąć opiekę nad wnukiem. Mężczyzna nie chce przebierać w środkach i decyduje się na ostrą walkę. Alicja nie wyobraża sobie, że mogłaby stracić Kubę. Jivan wciąż ma problemy z prowadzeniem samochodu, lecz za namową żony postanawia się nie poddawać. Iza bardzo chce zajść w ciążę. Robi wszystkie badania i prosi Jivana o zioła oczyszczające organizm. Magda nie rozumie, dlaczego Piotr wrócił do żony. Nie mieści się jej w głowie, że para planuje dziecko. Aneta Grabowska cierpiąca na bóle nieznanego pochodzenia w końcu zostaje zdiagnozowana. Okazuje się, że przyczyną dolegliwości jest depresja maskowana. Basia coraz lepiej radzi sobie z małymi pacjentami i zaczyna punktować u profesor Pekold.

/ Polska / serial obyczajowy
Reklama
Program TV na 9 czerwca 2020 (Wtorek)
12:30 Lekarze, sez. 4, odc. 9 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Lekarze zajmują się 18-latką, która na skutek przedawkowania paracetamolu cierpi na ostrą niewydolność wątroby. Dziewczynę może uratować tylko przeszczepienie. Jej chłopak postanawia jej pomóc, lecz aby zostać dawcą musi wejść do rodziny ukochanej, czyli wziąć z nią ślub. Wanat obawia się, że żona wpadła w obsesję – bardzo chce zajść w ciążę, więc zaczyna kompletnie przebudowywać swoje życie i wykonywać mnóstwo testów ciążowych. Pewnego dnia Piotr zaskakuje Izę w łazience, kiedy ta wysypuje do toalety biały proszek. Wanat sądzi, że żona wróciła do nałogu, a ta stara się wyjaśnić mu, co naprawdę się dzieje – narkotyki zostały jej podrzucone przez Magdę... Kellerowie zaczynają nieczystą grę – nasyłają na Alicję prawnika, który ma udowodnić w sądzie, że jej małżeństwo z Maksem było pomyłką, a ich syn nie chciał, by zajęła się jego dzieckiem. Krzysztof staje się coraz bliższy Elżbiecie. Czy ich romans przerodzi się w coś więcej? Filip zostaje pchnięty nożem przez bandytów, z którymi Bartek prowadzi interesy. Alicja, Sylwia i Beata przeprowadzają operację. Kellerowa musi wpisać w dokumentację, że u pacjenta doszło do perforacji żołądka, bo szpital musiałby zawiadomić policję o ranie zadanej nożem.

/ Polska / serial obyczajowy
Program TV na 10 czerwca 2020 (Środa)
12:30 Lekarze, sez. 4, odc. 10 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Alicja wciąż ma problemy z teściami. Kellerowie chcą się codziennie zajmować wnukiem i nie uprzedzają jej o swoich wizytach. Na spotkaniu z adwokatami dziewczyna dowiaduje się, że jej małżeństwo z Maksem było sfingowane, a ona nie ma czasu na wychowywanie dziecka. Beata czuwa nad Filipem. Bardzo się denerwuje, że bandyci mogą mu jeszcze zagrozić. Alicja i Michał operują matkę Jerzego Łąckiego (przewodniczącego rady miasta, z którym kiedyś umawiała się Elżbieta), kiedy dochodzi do awarii laparoskopu. Orda, za którego namową szpital kupił sprzęt, odkrywa, że jego firma dopuściła się oszustwa – zaoferowała używany i awaryjny laparoskop jako nowy. Basia zaprzyjaźnia się z małą pacjentką cierpiącą na małopłytkowość. Dziewczynka zostaje podana operacji, w której uczestniczy Torzewska. Zabieg kończy się sukcesem. Basia rozmawia z Michałem na temat wyboru specjalizacji. Stają się sobie coraz bliżsi. Czy jej związek z Leonem jest zagrożony? Wanat odkrywa, że to Magda podrzuciła Izie narkotyki. Elżbieta, Krzysztof i Janek wybierają się na wycieczkę. Podczas treningu dochodzi do wypadku – nastolatek spada z konia.

/ Polska / serial obyczajowy
Program TV na 12 czerwca 2020 (Piątek)
12:30 Lekarze, sez. 4, odc. 11 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Janek ma złamany kręgosłup. Część kości się przemieszcza i uciska na rdzeń, przez co chłopak odczuwa postępujący niedowład. Florczykowi udaje się sprowadzić do Torunia znakomitego lekarza, który podejmuje się trudnej i ryzykownej operacji. Lekarze z Copernicusa pomagają pięcioletniemu Franiowi, który uległ wypadkowi. Podczas operacji okazuje się, że chłopiec cierpiał na wrodzoną wadę serca. Ojciec Franka znajduje się pod nadzorem kuratora i może stracić prawo do opieki nad dzieckiem. Daniel postanawia działać przeciwko swojej firmie i pomóc szpitalowi w sprawie uszkodzonego laparoskopu. Leon dowiaduje się prawdy o wypadku Filipa. Chciałby, aby chłopak zniknął z życia jego córki. Gustaw dalej prowadzi nieczystą grę przeciwko Alicji – tym razem nachodzi opiekunkę Kuby, aby skłonić ją do zeznawania na jego korzyść. Sytuacja między Leonem, Basią i Karkoszką staje się nieco napięta.

/ Polska / serial obyczajowy
Program TV na 15 czerwca 2020 (Poniedziałek)
12:30 Lekarze, sez. 4, odc. 12 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): W Copernicusie pojawia się dziennikarz z „Wiadomości Toruńskich”. Michał dowiaduje się od niego, że jego ojciec z Łąckim szykują przewrót – chcą usunąć Bosak ze stanowiska i powierzyć je Tadeuszowi. Janek czuje się coraz lepiej i zaczyna chodzić. Gustaw podczas rozmowy z Alicją dostaje zawału. Lekarka zajmuje się eksteściem i zyskuje wdzięczność Krystyny. Do Copernicusa trafiają kobiety w średnim wieku – siostry po terapii nieatestowanymi pijawkami. Jedna z nich zapada na poważną chorobę. Jivanowi udaje się zdiagnozować dolegliwość i pomóc pacjentce. Basia rozstaje się z Leonem. Jasiński oskarża Karkoszkę, że podrywa młode lekarki na „pana ordynatora”. Beata też ma problemy – Filip chce ją zostawić, ponieważ do siebie nie pasują. Orda i Iza Wanat walczą o nowy laparoskop dla szpitala z nieuczciwą firmą handlującą sprzętem medycznym. Piotr Wanat uświadamia Magdę, że wie o narkotykach, które podrzuciła jego żonie.

/ Polska / serial obyczajowy
Program TV na 16 czerwca 2020 (Wtorek)
12:30 Lekarze, sez. 4, odc. 13 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Jivan odkrywa, że pacjent, którego wszyscy brali za hipochondryka, faktycznie jest chory. Gajewskiemu udaje się namówić Dolnego na pobyt w szpitalu i operację. Do Copernicusa trafia Zofia Grzelak. Starsza kobieta cierpi na hemoroidy. Bardzo jej zależy na tym, aby rodzina nie dowiedziała się o jej wstydliwym schorzeniu. Orda spędza ostatnie dni w firmie handlującej sprzętem farmaceutycznym. Podczas pokazowej operacji, dochodzi do komplikacji. Daniel przejmuje prowadzenie zabiegu i ze zdumieniem odkrywa, że jego dłonie znowu są sprawne. Gustaw mimo szczerych rozmów z Alicją, Leonem i Krystyną, nie chce dać za wygraną i zamierza za wszelką cenę przejąć opiekę nad wnukiem. Michał Karkoszka wyznaje Florczykowi, że jego ojciec i Łącki chcą pozbawić Elżbietę stanowiska. Krzysztof grozi Tadeuszowi, lecz ten ma wszystko i wszystkich za nic. Beata dowiaduje się, dlaczego Filip chciał popełnić samobójstwo – chłopak brał udział w akcji, podczas której przypadkowo zginęły cywilne kobiety i dzieci. Dziewczyna jest przerażona, lecz nie chce opuszczać ukochanego. Okazuje się, że Michał Karkoszka ma życie prywatne – związany jest z piękną chirurg plastyczną z Gdańska…

/ Polska / serial obyczajowy
Program TV na 17 czerwca 2020 (Środa)
12:30 Lekarze, sez. 5, odc. 1/13 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Fani serialu mogą już rezerwować miejsca na kanapie przed telewizorem i toczyć bój o pilota, gdyż kolejna seria „Lekarzy” będzie pełna zwrotów akcji! Pierwszą niespodzianką jest dołączenie do personelu szpitala Copernicus dr Karskiego – w tej roli Borys Szyc. Ten sezon w „Lekarzach” będzie obfitować w romanse, pożegnania, dylematy, a może nawet i ślub! Tajemniczy lekarz w Copernicusie, randka Alicji z Andrzejem , upragniona ciąża Izy i tajemnicza choroba zakaźna z Ameryki Południowej – to i wiele więcej czeka na fanów już w pierwszym odcinku najnowszej V serii Lekarzy. Alicja zdaje trudny egzamin specjalizacyjny z transplantologii i szczęśliwa chociaż zmęczona wraca samochodem z Warszawy. Po drodze zabiera autostopowicza – studenta prawa Szymona, który spóźnił się na pociąg powrotny do Torunia. Alicja jest w dobrym humorze, postanawia pomóc mu dotrzeć do akademika. Zauważa, że chłopak źle się czuje, ale ten bagatelizuje uwagi Alicji i swój gorszy stan zdrowia przypisuje zmęczeniu. Iza ma cudowną wiadomość dla Piotra – będą mieli upragnione dziecko… Do zespołu lekarzy w Copernicusie dołącza Przemek Karski (w tej roli Borys Szyc), który w Toruniu chce dokończyć swój staż - obecnie jest na czwartym roku specjalizacji. Jego opiekunem zostaje Alicja Keller. W szpitalu wszyscy mówią o paskudnym artykule, jaki ukazał się w lokalnej gazecie. Tekst sugeruje, że Elżbieta jest złym dyrektorem, a sam szpital jest zadłużony. Ta zdaje sobie sprawę z tego, że ten artykuł może być początkiem zaplanowanej strategii dyskredytacji jej osoby. Kto stoi za tym planem? Niestety Elżbieta ma więcej powodów do niepokoju niż tylko kłopoty w pracy. Jej syn Janek wpada w coraz większe uzależnienie od gier komputerowych, cały czas który poświęcić powinien na przygotowanie do matury, spędza na graniu w sieci. Alicja przyjmuje od Andrzeja, swojego byłego terapeuty, gratulacje z powodu zdanego egzaminu. Przyjmuje także jego zaproszenie na wieczorną kolację. W czasie kiedy Alicja i Andrzej są na randce w eleganckim lokalu, do akademika przyjeżdża karetka. Pacjentem potrzebującym natychmiastowej pomocy jest Szymon, którego Alicja podwiozła z Warszawy. W szpitalu okazuje się, że student ma objawy choroby infekcyjnej o ostrym przebiegu: gorączkę, dreszcze, światłowstręt i przeczulicę. Wstępna diagnoza: zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych. Lekarze próbują rozmawiać ze pacjentem, dowiedzieć się z kim się ostatnio kontaktował, gdzie był – ta choroba jest bowiem zaraźliwa i niebezpieczna jeśli nieleczona. Prawda o tym gdzie był i co robił Szymon okaże się dla lekarzy zaskoczeniem i zmusi ich do walki o zdrowie nie tylko Szymona, ale również innych osób w tym Alicji…

/ Polska / serial obyczajowy
Program TV na 18 czerwca 2020 (Czwartek)
12:30 Lekarze, sez. 5, odc. 2/13 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Orda jest zniecierpliwiony tym, że Dyrektor Bosak nie pozwala mu wrócić do Copernicusa tłumacząc to brakiem miejsca w zespole lekarskim. Sylwia pociesza Daniela, który tymczasowo pracuje jako lekarz pogotowia i jeździ karetką. Nie jest to jednak jego wymarzone zajęcie, a kiedy w czasie jednej z wizyt u pacjentów Daniel zostaje zaatakowany i pobity, zdesperowany ponownie prosi u Elżbiety o rozpatrzenie jego powrotu do szpitala. Dyrektor Bosak informuje go, że będzie rozpisany konkurs na chirurga kontraktowego i Daniel będzie pierwszy na liście. Może to jednak potrwać jeszcze co najmniej miesiąc, a Daniel wydaje się, że nie chce czekać. Czy Karkosza będzie miał dla niego inną propozycję ? Iza i Piotr cieszą się swoim szczęściem. Oboje wstrzymują się przed poinformowaniem bliskich o ciąży by nie zapeszyć, sami jednak z radością planują już przyszłe chwile we trójkę i sprawdzają najnowsze trendy w urządzaniu pokoików dziecięcych. Alicja i Przemek zajmują się trudnym przypadkiem pacjenta Janusza Kalickiego, cukrzyka po przeszczepieniu trzustki i nerki, u którego wykryto tętniaka w miejscu zespoleń. Pacjent zdaje sobie sprawę z tego, że jego stan jest bardzo poważny i chce uporządkować swoje sprawy – w tym najważniejszą spotkać się z córką i poznać wnuczkę. Czy Alicji i Przemkowi uda się pomóc pacjentowi? Okazuje się, że ciąża Izy jest zagrożona. Piotr otacza Izę intensywną opieką. Czy Wanatom uda się utrzymać ciążę? Alicja odreagowuje napięcia w pracy randkując. Przyjmuje kolejne zaproszenie od Andrzeja, tym razem do teatru. Z kolei Przemek proponuje Alicji wspólne bieganie i trening do triathlonu. Alicja podejmuje wyzwanie.

/ Polska / serial obyczajowy
Reklama
Program TV na 19 czerwca 2020 (Piątek)
12:30 Lekarze, sez. 5, odc. 3/13 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Do Copernicusa zostaje przywieziona dziewczynka z Afganistanu. Chirurdzy z Copernicusa podejmują się zadania uratowania nogi dziecka przed amputacją. Pacjentką zajmują się niedoszli rywale – Jasiński z Karkoszką oraz Torzewska i Filip jako tłumacz. Michał chciałby, aby Afganka dodatkowo przeszła operację plastyczną twarzy. Szpital nie ma na to jednak pieniędzy, więc funduszy trzeba poszukać poza NFZ-tem. Lekarze zajmują się ofiarami wypadku. Kierowca, 21-letni chłopak, prowadził pod wpływem alkoholu auto, w którym poza nim jechali jego ciężarna dziewczyna i jej brat. Karski uświadamia dziewczynie, że nie powinna brać winy za wypadek na siebie. Uzmysławia jej też, że ojciec jej dziecka jest alkoholikiem i przyjście na świat dziecka tego nie zmieni. Okazuje się, że Przemek ma pod opieką nastoletnią siostrę Hankę (Zofia Wichłacz), która często popada w kłopoty. Janek zamiast przygotowywać się do matury, gra na komputerze. Bosak nie wie, jak rozwiązać ten problem. Bosak i Florczyk odkrywają, kto stoi za nagonką na Copernicusa przeprowadzaną w mediach. Jivan otrzymuje propozycję wyjazdu w Andy jako lekarz ekipy wspinaczy wysokogórskich. Alicja coraz bardziej zbliża się do Andrzeja. Zaczynają oficjalnie występować jako para. Gustaw i Krystyna przeprowadzają się do Torunia, aby być blisko wnuka. Keller wciąż jest dla Alicji bardzo złośliwy.

/ Polska / serial obyczajowy
Program TV na 22 czerwca 2020 (Poniedziałek)
12:30 Lekarze, sez. 5, odc. 4/13 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Noga Mursal ładnie się goi. Karkoszce zależy, aby przeprowadzić jeszcze operację plastyczną twarzy dziecka i zaprasza do szpitala swoją przyjaciółkę, doskonałego chirurga plastycznego – Paulinę Mikulską. Torzewska zauważa, że ordynatora coś łączy z lekarką. Paulina z kolei zauważa, że Basia jest zakochana w Michale. Filip wciąż pełni funkcję tłumacza, a Beatę zaczyna niepokoić jego zaangażowanie. Piotr wpada na pomysł, aby wynająć matkę zastępczą, która urodzi Wanatom ich biologiczne dziecko. Przemek znowu musi zaniedbać obowiązki zawodowe, aby zająć się siostrą. Nad Karskim zbierają się czarne chmury i może zostać zwolniony ze szpitala. Bosak spotyka się z prezydentem Torunia, aby się dowiedzieć, czy zostanie odwołana ze stanowiska. Alicja trenuje z Przemkiem kolarstwo i nadal spotyka się z Andrzejem. Terapeuta wyznaje jej, że jest dla niego bardzo ważną osobą. Alicja zajmuje się nastolatką, której nerka po przeszczepieniu odmawia posłuszeństwa. Okazuje się, że dziewczyna nie brała leków, ponieważ nie chciała przytyć. Czy uda się uratować dziewczynę i czy przeszczep nie pójdzie na marne?

/ Polska / serial obyczajowy
Program TV na 23 czerwca 2020 (Wtorek)
12:30 Lekarze, sez. 5, odc. 5/13 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Piotr i Iza zatrudniają zastępczą matkę – młodą dziewczynę z Ukrainy, której wynajmują mieszkanie w Toruniu. Irmina się nudzi i nie chce cały czas siedzieć w domu, co doprowadza Izę do szału. W plany Wanatów jest wtajemniczony tylko Jivan, który polecił im takie rozwiązanie. Żelichowska dziwi się, że kolega spędzał wakacje na Ukrainie. Czyżby coś podejrzewała? W Copernicusie pojawia się Władysław Badera z żoną Urszulą. Aby wymóc na lekarzach natychmiastowe przeprowadzenie operacji jego żony, były policjant porywa Alicję i przetrzymuje ją w pomieszczeniu gospodarczym. Andrzej prowadzi negocjacje z napastnikiem. Policji nie udaje się przechytrzyć porywacza. Karski zastępuje Alicję w charakterze zakładnika, a Kellerowa operuje żonę desperata. Czy lekarzom z Copernicusa uda się wyjść z tego cało i uratować kobietę? Janek nie jest w stanie powstrzymać się od gry na komputerze. Dzień przed maturą wymyka się, aby spotkać się z kolegami. Natomiast Jivan decyduje się na udział w wysokogórskiej wyprawie. Karkoszka załatwia Ordzie etat w Copernicusie – Daniel dołączy do zespołu docenta prowadzącego badania nad sztucznym sercem. Sylwia wciąż nie ufa Karkoszce.

/ Polska / serial obyczajowy
Program TV na 24 czerwca 2020 (Środa)
12:30 Lekarze, sez. 5, odc. 6/13 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Do szpitala trafia nietypowa pacjentka – światowej sławy skrzypaczka Edyta Bilska (w tej roli Monika Krzywkowska), która ma wystąpić w Toruniu na koncercie. Kariera kobiety stoi pod znakiem zapytania, gdyż Bilska zaczyna chorować – ma problem z dłońmi. Jivan podejmuje się leczenia i obiecuje jej, że odzyska zdrowie. Spełnienie tej obietnicy okaże się jednak bardzo trudne… Alicja ma okazję poznać Hannę, zbuntowaną siostrę Przemka. Nastolatka bez ogródek stwierdza, że woli, aby jej brat przeprowadził się do Alicji, a nie odwrotnie. Alicja i Przemek są nieco zażenowani – łączą ich tylko treningi do triatlonu, a nie związek. Karski doznaje kontuzji stopy. Firma sprzątająca szpital z dnia na dzień przestaje wykonywać swoje obowiązki, co grozi zamknięciem szpitala. Bosak musi zatrudnić inną firmę. Karkoszka zaciera ręce, ponieważ Elżbieta nie przeprowadziła przetargu, co jest poważnym przewinieniem. Florczyk i Jasiński twierdzą, że za problemami szpitala stoją Karkoszka z Łąckim. Na głowę Elżbietę spadają również problemy w życiu prywatnym - Janek nie zdał matury, ponieważ w ogóle się nie pojawił się na egzaminie. Elżbieta zabiera mu laptop, a Krzysztof radzi, aby udała się z synem do poradni uzależnień. Iza postanawia, że Irmina zamieszka z Wanatami w domu. Piotr nie jest zachwycony takim rozwiązaniem i przewiduje dalsze problemy… Filipowi udaje się przekonać ojca Mursal do podpisania zgody na operację plastyczną swojej córki. Musi jednak mężczyźnie za to zapłacić. Dlaczego?

/ Polska / serial obyczajowy
Program TV na 25 czerwca 2020 (Czwartek)
12:30 Lekarze, sez. 5, odc. 7/13 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Oświadczyny, rozstanie, zawieszenie w pracy – w Copernicusie znowu będzie gorąco! Alicja wyjeżdża z Andrzejem na weekend. Przerywa jednak odpoczynek, ponieważ Kuba zaczyna gorączkować. Między parą dochodzi do spięcia – Nowisz stwierdza, że dziewczyna jest nadopiekuńczą matką. Elżbieta zostaje zawieszona w pracy, a p/o dyrektora Copernicusa zostaje Jerzy. Prezydent Torunia nie jest w stanie wyjaśnić Bosak sytuacji. Łącki z kolei wskazuje na liczne nadużycia – w tym największe: zawarcie umowy z drogą firmą sprzątającą bez przetargu i zapłacenie jej z puli przeznaczonej na inny cel. O losie Elżbiety ma zadecydować rada miasta. Tymczasem personel szpitala oplakatowuje placówkę i organizuje pikietę w obronie Bosak. Sylwia ma problem z dłońmi. Dziewczyna najprawdopodobniej cierpi na alergię i być może będzie musiała przerwać pracę. Pielęgniarka ma żal do Daniela, że staje po stronie Karkoszki. Para postanawia się rozstać. Karkoszka chce zatrudnić kardiochirurga i stworzyć w Copernicusie nowy oddział, pojawia się nowa tajemnicza lekarka Anna Bogna Zaniewska (w tej roli Olga Bołądź). Kłopoty zawodowe i prywatne Elżbiety, zbliżają ją do Krzysztofa. Oboje czują, że mogą na siebie liczyć na dobre i na złe. Krzysztof zadaje Elżbiecie to najważniejsze pytanie…Jaka będzie odpowiedź doktor Bosak?

/ Polska / serial obyczajowy
Program TV na 26 czerwca 2020 (Piątek)
12:30 Lekarze, sez. 5, odc. 8/13 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Do zespołu w Copernicusie dołącza piękna i tajemnicza chirurg Anna Zaniewska – w tej roli Olga Bołądź. Filip zbiera pieniądze na operację dla małej pacjentki z Afganistanu; Alicja dowiaduje się, że Kubuś prawdopodobnie jest przewlekle chory; Elżbieta zostaje odwołana ze swojego stanowiska dyrektor szpitala. Kuba zostaje zatrzymany w szpitalu. Dziecko prawdopodobnie cierpi na rozstrzenie oskrzeli. Gustaw i Krystyna oferują, aby Alicja z Kubą pojechali do Szwajcarii – górski klimat pozytywnie wpłynie na zdrowie chłopca, ponadto Kellerowie mają tam dostęp do najlepszych lekarzy. Andrzej chce wziąć urlop, aby towarzyszyć ukochanej. Na skutek nieczystych zagrywek Karkoszki i Łąckiego Bosak zostaje odwołana ze stanowiska. Nowym pełniącym obowiązki dyrektora zostaje oczywiście Tadeusz Karkoszka. Docent planuje skomercjalizować szpital, co załamuje Leona i Krzysztofa. Elżbieta źle znosi sytuację. Filip bardzo się angażuje w pomoc Mursal. Organizuje piknik medyczny, aby zebrać fundusze na jej operację. Na szczęście udaje mu się uzyskać wymaganą sumę i dziewczynka przechodzi operację. Filip zastanawia się nad założeniem fundacji. Przemek zaczyna staż na neurochirurgii. Jego opiekunem zostaje Anna Bogna Zaniewska – niepokorna, tajemnicza i bardzo piękna. Przemek jest zaintrygowany…..

/ Polska / serial obyczajowy
Program TV na 29 czerwca 2020 (Poniedziałek)
12:30 Lekarze, sez. 5, odc. 9/13 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Alicja żegna się z przyjaciółmi i jedzie z Kubą i Andrzejem do Szwajcarii. Sylwia po wstawiennictwie Daniela otrzymuje od Karkoszki propozycję awansu. Dziewczyna nie zamierza się jednak sprzedać. W końcu odkrywa, co powoduje u niej alergię. Piotr przeprowadza Irminie badanie USG. Żelichowska domyśla się, że Ukrainka ma urodzić Wanatom dziecko. Piotr jest przerażony i pyta byłą kochankę, czego żąda za milczenie. Żelichowska początkowo jest zaskoczona, lecz w końcu stwierdza, że Wanat ma się zwolnić ze szpitala. Jednocześnie Irmina podburzona przez mamę żąda od Wanatów więcej pieniędzy. Do Copernicusa trafia 45-letni mężczyzna cierpiący na zaawansowaną postać choroby Parkinsona. Zaniewska przeprowadza udaną operację. Na polecenie docenta Karkoszki zabieg zostaje sfilmowany i umieszczony na stronie internetowej szpitala. Stosunki między Zaniewską a Karskim są napięte. Lekarka jest złośliwa i na każdym kroku atakuje swojego stażystę. Na SOR zostaje przywieziona młoda dziewczyna z krwiakiem pochwy. Lekarzom udaje się jej pomóc. W Coperncusie widać podział na nową i starą ekipę. Docent Karkoszka się jednak nie przejmuje – jest pewny, że wkrótce jego oponenci będą mu jedli z ręki.

/ Polska / serial obyczajowy
Program TV na 30 czerwca 2020 (Wtorek)
12:30 Lekarze, sez. 5, odc. 10/13 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Janek znajduje swój laptop i znika z domu. Florczyk znajduje go w kawiarence internetowej, kiedy nastolatek szarpie się z kolegami, którzy chcą go oderwać od komputera. Janek uciekając przed Krzysztofem wpada pod samochód i zostaje niegroźnie ranny. Elżbieta po rozmowie z terapeutą, postanawia wprowadzić w domu twarde zasady. Profesor Pekold czuje się coraz gorzej. Pozwala Basi samodzielnie operować i chwali ją za dobrą pracę. Pekold składa wymówienie. Ordynatorowi Karkoszce nie udaje się jej zatrzymać w szpitalu. Układ między Basią a Leonem staje się znowu serdeczny. Para razem odnajduje i pomaga psu, który pogryzł jednego z pacjentów szpitala. Dawid Witkowski – pogryziony chłopiec – ma trudną sytuację w domu. Na skutek interwencji Pekold udaje się przekonać despotycznego ojca chłopca, aby pozwolił synowi, miłośnikowi zwierząt, wziąć do domu psa. Profesor podejrzewa u chłopca chorobę Aspergera. Iza boi się, że stracą dziecko. Tymczasem Irmina wycofuje żądanie o więcej pieniędzy i mówi matce, że nie zamierza więcej z nią rozmawiać o swojej decyzji. Żelichowska żąda, aby Piotr zwolnił się ze szpitala i dodatkowo zarekomendował ją na stanowisko ordynatora. Wanat spełnia jej warunki. Karkoszka stara się zatrzymać lekarza w Copernicusie. Zaniewska wyznaje Beacie, że ma alergię na Karskiego. To widać na każdym kroku – neurochirurg nie szczędzi swojemu stażyście złośliwości. Jasińska podejrzewa, że Przemek tak naprawdę podoba się Annie. Beata, Przemek i Anna z sukcesem usuwają guz mózgu młodej kobiecie.

/ Polska / serial obyczajowy
Reklama
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Lekarze (serial 2012). Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Lekarze (serial 2012) w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Lekarze (serial 2012).

Poprzednie emisje Lekarze (serial 2012)


Emisja Lekarze (serial 2012) miała miejsce:

2020-05-27 12:30 Lekarze, sez. 3, odc. 13 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Po tragicznej śmierci Olgi, Kellerowie rozpoczynają ponownie wspólne życie. Razem zajmują się Kubą, synkiem Maksa i Olgi. Szpital Copernicus organizuje konkurs na posadę ordynatora chirurgii. Leon nie zamierza kandydować, podobnie Maks i Alicja. Karkoszka forsuje na stanowisko swojego syna. Guła i Torzewska zajmują się pacjentką z tętniakiem. Po zabiegu dochodzi do komplikacji i to Basia stawia właściwą diagnozę. Tadeusz przyznaje, że dziewczyna jest dobrą lekarką i przeprasza Leona za swoje zachowanie. Piotr wychodzi z aresztu. Mężczyzna jest bardzo wdzięczny Izie za pomoc. Beata nie może zapomnieć o Filipie, mimo że nakłania ją do tego Alicja i szpitalny terapeuta. Tymczasem chłopak przyjeżdża do Torunia. Sylwia nie może sobie poradzić z Danielem. Chłopak wciąż pije. Pielęgniarka wzywa na pomoc matkę Ordy. Daniel zapisuje się na terapię. Ojciec Maksa przechodzi zawał. Keller, za namową Alicji, decyduje się pojechać do rodziców do Szwajcarii. Na pożegnanie przed wyjazdem czule żegna się z Alicją i synkiem Kubą. Zmęczony, siada za kółkiem…

/ Polska / serial obyczajowy
2020-05-26 12:30 Lekarze, sez. 3, odc. 12 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Po śmierci Olgi, Marcin i Maks zamierzają przeprowadzić badania pozwalające na ustalenie ojcostwa. Do szpitala trafia Bojarowa – nauczycielka Antka, która skierowała przeciwko Gajewskim sprawę do sądu rodzinnego o wyznaczenie kuratora. Jivanowi udaje się pomóc kobiecie. Prasa zarzuca Piotrowi, że bezprawnie zdecydował o tym, aby Barszczewscy nie mieli więcej dzieci. Wanat zostaje aresztowany. Leon, Beata, Sylwia i Elżbieta nakłaniają Alicję, aby została w Toruniu. Elżbieta odrzuca awanse Florczyka.

/ Polska / serial obyczajowy
2020-05-25 12:30 Lekarze, sez. 3, odc. 11 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Po wybuchu na stacji benzynowej do Copernicusa są przywożeni kolejni ranni. Maks ma tylko wstrząśnienie mózgu, Olga obrażenia wewnętrzne. Przechodzi operację, dodatkowo lekarze decydują się na cesarskie cięcie. Rodzi się zdrowy chłopiec. Orda nie może się pogodzić ze zmianą specjalizacji i szuka pocieszenia w alkoholu. Żelichowska i Wanat otrzymują wezwanie z prokuratury. Muszą wyjaśnić, dlaczego usunęli pacjentce macicę podczas wykonywania cesarskiego cięcia. Stan Olgi nagle się pogarsza.

/ Polska / serial obyczajowy
2020-05-22 12:25 Lekarze, sez. 3, odc. 10 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Beata próbuje pomóc Filipowi odzyskać tożsamość. Dziewczyna przekazuje jego zdjęcie dowódcy jednostki wojskowej. Po kilku dniach kontaktuje się z nią major, który rozpoznaje Filipa. Do szpitala trafia przyjaciel Eli i Leona – Czarek (Krzysztof Pieczyński). Mężczyzna jest chory na raka i zostało mu kilka miesięcy życia. Jego żona Jola (Ewa Skibińska) upiera się, aby ukryć przed Czarkiem jego stan zdrowia i prosi o to Bosak i Jasińskiego. Okazuje się, że Orda nie będzie mógł na razie powrócić do zawodu chirurga. Daniel jest załamany. Jasiński proponuje mu zmianę specjalizacji. Lekarze muszą usunąć kciuk kilkulatkowi, któremu babcia ciasno owinęła skaleczony palec folią. Kobieta nie zdawała sobie sprawy, że postępując w ten sposób doprowadzi do martwicy. Do Torunia przyjeżdża Alicja. Dziewczyna chce złożyć wymówienie w Copernicusie, aby kontynuować staż transplantologiczny w warszawskim szpitalu. Kobieta spotyka się na rodzinnym obiedzie z siostrą, ojcem, Basią i Filipem. Beata obawia się, że Torzewskiej zależy tylko na karierze, a romans z jej ojcem ma jej ją ułatwić. Alicja nie ocenia Basi tak ostro i cieszy się szczęściem Leona. Elżbieta zaczyna czuć coraz większą sympatię do Florczyka… Olga i Maks z niecierpliwością oczekują przyjścia na świat syna. Jadąc do domu, podjeżdżają na stację benzynową by zrobić szybkie zakupy. Nagle stacją wstrząsa potężny wybuch. Wszytko staje w płomieniach... dochodzi do tragedii…

/ Polska / serial obyczajowy
2020-05-21 12:25 Lekarze, sez. 3, odc. 9 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Kilka miesięcy później! Beata zabiera Filipa z ośrodka opieki społecznej. Jasiński zgadza się gościć Filipa pod swoim dachem, ale pod pewnym warunkiem… Do Torunia wraca po stażu w Stanach Zjednoczonych Łukasz Wilecki (Marcin Tyrol). Lekarza dziwi zamieszanie w życiu prywatnym Maksa. Danielowi nie udaje się przeprowadzić prostego zabiegu chirurgicznego. Orda jest załamany. Maks troskliwie zajmuje się Olgą. Do Torunia przyjeżdża jej mąż… Alicja rozpoczyna pracę w nowym miejscu. Basia postanawia przeprosić Leona za swoje nieprofesjonalne zachowanie. Ich rozmowa kończy się jednak kolejnym namiętnym pocałunkiem…. Na oddział zostaje przyjęty 51-letni pracoholik. Początkowo Zbigniew Olecki (Cezary Kosiński) uważa, że przebywanie w szpitalu to strata czasu. Po traumatycznych wydarzeniach postanawia jednak zmienić swoje życie, zrezygnować z ciężkiej pracy i poświecić czas rodzinie. Do Copernicusa trafia z bólami brzucha 25-letnia Bożena Ostrowska. Okazuje się, że pacjentka „wyhodowała” w żołądku bezoar – kulę utworzoną z włosów, które podgryzała. Kobieta żyje w stresie, ponieważ od dłuższego czasu musi ukrywać swój romans z szefem.

/ Polska / serial obyczajowy
2020-05-20 12:25 Lekarze, sez. 3, odc. 8 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Do szpitala trafia chora na SARS Azjatka. Kobieta umiera, a osoby, które miały z nią kontakt muszą się poddać kwarantannie. W odosobnieniu lądują Maks z Alicją. Para ma okazję porozmawiać o przyszłości swego małżeństwa. Ciągle się kochają, więc rozstanie byłoby dla nich bardzo bolesnym przeżyciem. Ranek przynosi dobre wieści – oboje są zdrowi. Czy wspólna noc pozwoli uratować ich związek? Daniel skarży się Florczykowi na bardzo niegrzeczne zachowanie Karkoszki. Docent również nie jest zadowolony z asystenta, bo ten nie przekazuje mu informacji i plotek dotyczących szpitala. Filip otrzymuje skierowanie do domu opieki i wyjeżdża z Torunia. Beata chciałaby się nim zająć, lecz Leon nie zgadza się przyjąć chorego chłopaka pod swój dach. Bosak i Florczyk wyjeżdżają na targi sprzętu medycznego. Para doskonale się bawi w swoim towarzystwie. Torzewska zagląda do gabinetu Leona i pyta, czy mogłaby w czymś pomóc. Pod wpływem chwili spontanicznie całuje go w usta i zawstydzona wybiega z pokoju. Wanat, ratując życie ciężarnej kobiecie, podczas wykonywania cesarki wycina jej macicę. Mąż pacjentki chce pozwać szpital, a Iza cieszy się, że wreszcie znalazła „haka” na Piotra.

/ Polska / serial obyczajowy
2020-05-19 12:25 Lekarze, sez. 3, odc. 7 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Orda nie może doczekać się powrotu do zawodu. Poddaje się intensywnej rehabilitacji. Sylwia prosi go, aby się tak bardzo nie forsował. Daniel jest zmęczony kontaktem z Karkoszką, który chce, aby lekarz donosił mu o wszystkim, co się dzieje w szpitalu. Jivan zostaje ponownie wezwany do szkoły. Nauczycielka Antka oskarża Gajewskich, że przez ich zbyt swobodne zachowanie chłopiec wykazuje niezdrowe zainteresowanie seksem. Bojarowa zamierza oddać sprawę do sądu rodzinnego, aby ten wyznaczył kuratora. Maks postanawia, że Olga po wyjściu ze szpitala zamieszka u niego. Rojko jest szczęśliwa. Związek Kellerów wisi na włosku... Piotr nie chce, aby ktokolwiek dowiedział się o jego romansie z Magdą. Żelichowska każe mu jednak zdecydować, z kim chce być. Basia Torzewska zaczyna pracować na oddziale chirurgicznym. Asystuje Leonowi w operacji laparoskopowego wyjęcia pierścionka z przełyku pechowej narzeczonej. Dziewczyna połknęła pierścionek zaręczynowy ukryty przez jej narzeczonego w deserze. Beata zaprzyjaźnia się z Filipem. Lekarze zajmują się 18-letnim chłopcem, który zjadł trujące grzyby. Nastolatek jest w krytycznym stanie, czeka go przeszczepienie wątroby. Lekarze walczą z czasem i szukają dawcy. Czy uda się go znaleźć i operacja zakończy się sukcesem? (wątek inspirowany prawdziwymi wydarzeniami).

/ Polska / serial obyczajowy
2020-05-18 12:25 Lekarze, sez. 3, odc. 6 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Olga trafia na oddział ginekologiczny z silnymi bólami brzucha. Maks bardzo się o nią martwi. Alicji coraz trudniej jest znieść całą sytuację. Obawia się, że Rojko nigdy nie wyjedzie z Torunia. Piotr chce się wybrać z Magdą na dwa dni do Warszawy na konferencję ginekologiczną. Jego plany rujnuje Iza, która postanawia towarzyszyć mężowi w stolicy. Jednocześnie Wanatowa szuka na męża „haka” – przegląda dokumentację ginekologiczną w archiwum i spotyka się z byłym ordynatorem ginekologii, który jest nieprzychylny Piotrowi. Toruński szpital otrzymuje pieniądze na dodatkowy etat dla rezydenta na oddziale chirurgicznym. Leon chciałby, aby posadę objęła Basia Torzewska. Elżbiecie nie podoba się, że Jasińska tak bardzo się angażuje w pomoc Filipowi. Beata zraża do siebie prokuratora – wypraszając go z sali niedoszłego samobójcy – za co szpital mogą spotkać nieprzyjemności. Do Copernicusa przybywają pierwsi studenci – dwaj młodzi mężczyźni ( Kuba Janicki, Maciek Gabryś) i dziewczyna (Anita Rozwadowska). Szybko się okazuje, że studentka ma problemy ze zdrowiem i z adeptki chirurgii zamienia się w pacjentkę kardiologii. Na oddział trafia też mężczyzna zaatakowany kilofem. Narzędzie utkwiło w jego głowie. Lekarzom udaje się uratować mu życie. Okazuje się, że nieszczęśnik został napadnięty przez własnego syna, Mirosława.

/ Polska / serial obyczajowy
2020-05-15 12:25 Lekarze, sez. 3, odc. 5 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Piotr wciąż czuje się rozdarty pomiędzy Izą, a swoim silnym uczuciem do Magdy. Jego potajemne spotkanie z kochanką, którego światkiem będzie Iza wywoła w niej chęć powrotu do narkotyków. Czy nieodwzajemniona miłość do męża sprawi, że Iza znowu sięgnie dna? Olga postanawia wrócić do męża. Tłumaczy Kellerowi, że skoro nie chce z nią być, ona musi pomyśleć o zapewnieniu dziecku pełnej rodziny. Maksowi nie podoba się ultimatum, jakie stawia my była kochanka. Czy Alicja poradzi sobie z tą trudną sytuacji, w której się znalazła? Karkoszka proponuje Ordzie asystenturę. Docent zaczyna się czuć bardzo pewnie na korytarzach szpitala Copernicus, tylko czy jego postawa spotka się z aprobatą pracujących tam lekarzy i dyrekcji? Filip wybudza się ze śpiączki. Wszystko wskazuje na to, że chłopak nie pamięta spotkania z Beatą przed swoją próbą samobójczą. Jasińska jest załamana, że nie umiała zapobiec sytuacji. Przykro jej także, że Filip nie chce z nią nawiązać kontaktu. Leon wciąż pomaga Basi w gromadzeniu literatury do artykułu, który stażystka ma napisać. Na SOR zostaje przywieziony kilkulatek z poważnym urazem nogi. Rodzice chłopca są rozwiedzeni i stale się kłócą. W odcinku gościnnie występują: Andrzej Nejman w roli ojca chłopca z urazem nogi oraz Bożena Stachura w roli jego matki.

/ Polska / serial obyczajowy
2020-05-14 12:25 Lekarze, sez. 3, odc. 4 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Olga wyznaje Maksowi, że jest z nim w ciąży. Keller przekazuje wieść Alicji. Dziewczyna nie zamierza zostawiać męża. Ten decyduje się pomagać Rojko we wszystkim, lecz nie chce odejść od Alicji. Olga jest załamana. Daniel zaczyna rehabilitację. Leon prosi go o konsultowanie pacjentów, co Ordę uszczęśliwia, ponieważ znów czuje się potrzebny w szpitalu. Iza i Piotr udają się na terapię małżeńską. Wanat najwyraźniej jednak nie chce naprawiać stosunków z żoną i tęskni za Magdą. Dzięki staraniom Florczyka chirurgia w Copernicusie zyskuje rangę oddziału klinicznego. Bosak jest wdzięczna koledze. Zła wiadomość to ta, że opiekunem studentów zostaje nielubiany przez nikogo docent Karkoszka. Do szpitala na dializę trafia profesor matematyki w podeszłym wieku. Mężczyzna cierpi na schizofrenię, więc nie można u niego wykonać przeszczepienia. Lekarzom udaje się przywrócić mu zdolność dializacyjną. Niestety, kiedy wpisują go na listę pacjentów czekających na nerkę, chory umiera. Na SOR trafia sprinter z kontuzją. Coś, co wyglądało na zwykłe zapalenie tkanki łącznej, okazuje się groźnym martwiczym zapaleniem powięzi. Czy Lekarzom uda się uratować zdrowie i życie chłopaka? W odcinku gościnnie występuje Ewa Błaszyczyk (jako żona profesora, który trafia do Copernicusa).

/ Polska / serial obyczajowy
2020-05-13 12:25 Lekarze, sez. 3, odc. 3 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Maks i Alicja wyjeżdżają w podróż poślubną. To niespodzianka od Kellera dla świeżo upieczonej żony. Nad morzem parze nie udaje się jednak do końca oderwać od spraw zawodowych – ratują dziewczynę, która miała wypadek na plaży. Olga dostaje nieoczekiwaną wiadomość na temat swojego stanu zdrowia. Okazuje się, że jej zasłabnięcie na ślubie Maksa i Alicji było związane z tym, że kobieta jest w ciąży. Daniel nie może już wytrzymać na wózku inwalidzkim. Jest mu głupio, że musi polegać na pomocy Sylwii. Leon i jego rozprawy naukowe robią duże wrażenie na młodej doktorantce Basi Torzewskiej, która prosi go o jego artykuł sprzed 20 lat. Leon zaczyna być coraz bardziej oczarowany Basią. Do szpitala z silnymi bólami brzucha trafia 14-latka. Podejrzenia lekarzy się sprawdzają i okazuje się, że nastolatka jest w ciąży. Oburzony i wściekły ojciec zawiadamia policję i oskarża 15-letniego chłopaka dziewczyny o gwałt. Nie wie, jak bardzo się myli…

/ Polska / serial obyczajowy
2020-05-12 12:25 Lekarze, sez. 3, odc. 2 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Olga Rojko dołącza do personelu Copernicusa. Alicja jest spokojna – jeśli nawet coś było między lekarką a Maksem, to już tego nie ma. Orda przechodzi kolejną operację dłoni. Jeszcze nie wiadomo, czy odzyska pełnię sprawności i wróci do zawodu chirurga. Sylwia ma jednak zamiar mu towarzyszyć na dobre i na złe. Olga próbuje odwieść Kellera od wzięcia ślubu, lecz Maks jest pewny swojego uczucia do Alicji. Beata przejmuje się losem Filipa, chłopaka, który wyskoczył przez okno. Policja nadal go nie zidentyfikowała. Do szpitala trafia Jagoda. Okazuje się, że dziewczyna ma problemy ze zdrowiem, ponieważ matka dosypywała jej swój lek na niewydolność krążenia. Starsza kobieta chciała bowiem uniemożliwić córce wyjazd z Polski za ukochanym. Iza wraca z ośrodka dla narkomanów. Piotr pozwala jej zostać w jego mieszkaniu, lecz nie wie, jak dalej potoczą się losy ich związku. Alicja i Maks stają przed ołtarzem...

/ Polska / serial obyczajowy
2020-05-11 12:25 Lekarze, sez. 3, odc. 1 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): „Lekarze” z powołania - ratują życie zarówno w serialu, jak i w świecie realnym. Aktorzy zaangażowali się w akcję społeczną na rzecz zwiększenia świadomości i akceptacji społecznej dla idei transplantacji m.in. poprzez promocję podpisania oświadczenia woli. Z kolei ich bohaterowie wracają do szpitala Copernicus, by w kolejnym sezonie ponownie podjąć walkę o życie serialowych pacjentów. Kolejne wyzwania i przypadki chorób, a w międzyczasie powroty starych miłości i nowe sercowe uniesienia. Ekipę lekarską zasili świeża krew w osobie Olgi (Magdaleny Boczarskiej) czy Basi (Aleksandry Hamkało), które mocno odbiją się na życiu głównych bohaterów. Gościnnie w tej serii serialu pojawią się m.in. Ewa Błaszczyk, Aleksandra Popławska, Ewa Skibińska, Karolina Gorczyca, Maria Maj, Anna Radwan, Ireneusz Czop, Krzysztof Pieczyński, Piotr Jankowski, Andrzej Zieliński, Jarosław Boberek oraz Cezary Kosiński. Daniel ma poważny wypadek na motocyklu i w ciężkim stanie zostaje przywieziony do szpitala. Sylwia szaleje z niepokoju o ukochanego, o którego życie na sali operacyjnej walczą Alicja i Maks. Alicja wyznaje Maksowi, że spotykała się z Bartkiem. Dziewczyna obawia się, że to może zmienić jej relację z Kellerem. Nic takiego się jednak nie dzieje – Maks pokazuje Alicji kościół, w którym za dwa tygodnie mają powiedzieć sakramentalne „tak”. Niespodziewanie sielankę zakłóca pojawienie się Olgi. Czy znowu stanie ona na drodze do szczęścia Alicji i Maksa? Chirurdzy zajmują się siostrami – Karoliną i Janiną. Młodsza decyduje się oddać starszej nerkę. W rodzinie panuje napięta sytuacja, lecz w obliczu zagrożenia wszyscy wreszcie dochodzą do porozumienia. Beatę podrywa w kawiarni Filip. Dziewczyna nie ma jednak ochoty na zawieranie znajomości. Po kilku godzinach chłopak trafia na SOR – doznał poważnych obrażeń, bo wyskoczył z okna. Gościnnie wystąpią m.in. Karolina Gorczyca, Andrzej Zieliński, Anna Radwan, Maria Maj.

/ Polska / serial obyczajowy
2020-05-08 12:25 Lekarze, sez. 2, odc. 13 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Co wydarzy się w ostatnim odcinku tej serii? Gustaw będzie próbował ułożyć na nowo relacje z żoną Krystyną i Maksem. Czy Maks będzie umiał wybaczyć ojcu przykrości, jakie ten sprawił jego ukochanej Alicji? Jivan będzie wciąż walczył o życie swojego przyjaciela, powita również na świecie swojego syna. Maks będzie chciał zatrzymać Alicję przy sobie i zrobi wszystko by namówić ją do porzucenia pomysłu wyjazdu na staż do Houston. Czy Alicja przebaczy Maksowi i zmieni zdanie w sprawie wyjazdu? Drugiej takiej zawodowej szansy zdolna Pani chirurg może nie otrzymać, czy zatem warto poświęcić swoje ambicje dla miłości?

/ Polska / serial obyczajowy
2020-05-07 12:25 Lekarze, sez. 2, odc. 12 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Maks Keller i wraz z pozostałymi lekarzami powrócili bezpiecznie z Somalii i przebywają na badaniach w warszawskim szpitalu. Na szczęście są cali i zdrowi, zestresowani, zmęczeni i wygląda na to, że wspólne niebezpieczne przeżycia zbliżyły ich do siebie. Szczególną więź wyczuć można między Maksem i Olgą. Czy coś poważnie łączy tych dwoje? Czy to możliwe, że Maks zapomniał o Alicji? Tymczasem w szpitalu w Toruniu lekarze zajmują się 60-letnią Sophie. Kobieta uwielbia uwodzić mężczyzn. Na skutek jej gierek jeden z jej adoratorów ląduje na stole operacyjnym. Florczyk uświadamia Ordzie, że nie ułatwi mu kariery w Warszawie. Daniel jest załamany. Wyraźnie też tęskni za Sylwią. Leon przeprowadza wykład na uczelni medycznej w Bydgoszczy. Rola nauczyciela zaczyna mu się podobać. Maks wraca do Torunia. Zostaje serdecznie powitany przez zespół. Spotyka się też z Alicją – dziękuje jej za uratowanie życia i przeprasza, że nie uwierzył w jej wersję nocnych wydarzeń w domu Leona. Alicja otrzymuje od Michaela zaproszenie na półroczne szkolenie w Huston. Czy zdecyduje się na wyjazd do Ameryki? Wydaje się, że los znowu rozdzieli Alicję i Maksa…

/ Polska / serial obyczajowy
2020-05-06 12:25 Lekarze, sez. 2, odc. 11 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Alicja wciąż nie wie czy Maks żyje. Postanawia zrobić wszystko by dowiedzieć się prawdy i walczyć o ukochanego. Jedzie do Warszawy, do MSZ. Towarzyszy jej Florczyk. Dzięki znajomościom Krzysztofa Szymańska rozmawia z urzędnikiem z ministerstwa oraz nawiązuje kontakt z lekarką z fundacji Aid for Africa. Monice i Alicji udaje się uzyskać pieniądze na okup od firmy ubezpieczeniowej. Szymańska w MSZ spotyka rodziców Maksa. Gustaw zachowuje się wobec niej karygodnie. Krystyna z kolei ujawnia, że jej mąż jest alkoholikiem i kobieciarzem. Kellerowa wie, że Alicja mówiła prawdę o wydarzeniach w domu Leona i obiecuje wyznać wszystko Maksowi, jeśli ten wróci z Somalii. Matka Bogny Kowalskiej z inspiracji Izy chce oskarżyć Alicję o narażenie życia jej córki. Bosak broni swojej podwładnej. Jivan i Daniel zajmują się starszą kobietą, która boi się... swojej łazienki. Po wnikliwej rozmowie z chorą, Adam odkrywa, że za omdlenia i stany lękowe jest odpowiedzialny guz w okolicach stawu barkowego, który uciska tętnicę, gdy kobieta sięga wysoko do spłuczki. Magda chciałaby, aby jej związek z Piotrem przestał być tajemnicą. Wanat jednak nie jest w stanie zostawić żony. Iza ponownie sięga po narkotyki i mężczyzna obiecuje, że z nią zostanie, jeśli ta podda się terapii.

/ Polska / serial obyczajowy
2020-05-05 12:25 Lekarze, sez. 2, odc. 10 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Alicja nie może pogodzić się z brakiem informacji o losie Maksa w Somalii, lekarka wręcz szaleje z niepokoju co martwi oczywiście wszystkich jej bliskich. MSZ nie chce udzielić zbyt wielu informacji ani Alicji, ani Elżbiecie, dzwoniącej do urzędu, jako reprezentant szpitala. Wiadomo tylko, że w Somalii jest polski negocjator, a zakładnicy żyją. Do sieci wycieka zdjęcie Maksa, które zrobili porywacze. Na oddział zostaje przyjęta Mirosława Ziemska. Nauczycielka ma poważną zakrzepicę i grozi jej utrata nogi. Alicji udaje się uratować życie i zdrowie kobiety. Ziemska ma jeszcze do załatwienia bardzo ważną sprawę: chce ujawnić, tajemnicę i sekrety swojego ojca, powszechnie szanowanego pedagoga. Prawda może zaskoczyć wszystkich… MSZ podaje tragiczną informację - porywacze zastrzelili jednego z polskich lekarzy... Czy Maks żyje?

/ Polska / serial obyczajowy
2020-05-04 12:25 Lekarze, sez. 2, odc. 9 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Łącki nie może pomóc Elżbiecie w załatwieniu dofinansowania szpitala. Dyrektorka jest bardzo rozczarowana. Alicja zauważa, że Leonowi podoba się Elżbieta. Wraz z Beatą przygotowuje dla ojca i Bosak romantyczną kolację, która jednak okazuje się fiaskiem. Szymańska zajmuje się Bogną Kowalską, nastoletnią pianistką. Okazuje się, że dziewczynka cierpi na zespół pierwszego żebra. Operacja ratuje jej zdrowie. Do szpitala trafia też przyjaciel Jivana, cierpiący na tajemniczą chorobę. W końcu lekarzom udaje się wpaść na trop właściwej diagnozy i podjąć odpowiednie leczenie. Beata i Sylwia dręczą Daniela. Na skutek ich intrygi Orda staje się pośmiewiskiem w oczach Florczyka. Alicja żałuje, że spędziła noc z Bartkiem i odrzuca jego względy. W wiadomościach zostaje podana tragiczna informacja: Maks i dwójka innych lekarzy zostali porwani. Nie ma informacji, czy polscy lekarze jeszcze żyją.

/ Polska / serial obyczajowy
2020-04-30 12:30 Lekarze, sez. 2, odc. 8 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Maks przywozi do Polski ciężko chore dziecko z Somalii, towarzyszy mu młoda i ładna lekarka Olga Rojko (w tej roli Magda Boczarska). Keller znajduje czas tylko na spotkanie z Ordą i Jivanem. Czy to oznacza, że zapomniał o Alicji i układa sobie życie na nowo? Lekarze zajmują się starszym mężczyzną, który jest zawodowym żebrakiem (gościnnie Jerzy Trela). Kazimierz początkowo odmawia leczenia i chce, aby chirurdzy pozbawili go nogi. Dzięki fortelowi Alicji zgadza się jednak na operację ratującą kończynę. Alicja i Wilecki operują mężczyznę, który oszukał lekarza na 10 tysięcy złotych. Sylwia i Beata mają kłopoty z facetami – wychodzi na jaw, że Jacek ma żonę w ciąży i dwójkę dzieci, a Daniel przechodzi z Mają od słów do czynów i namiętnie się z nią całuje w swoim gabinecie. Jacques zaczyna rozumieć, że Janek go okłamał, opisując trudne relacje z matką. Elżbieta i jej były partner zawiązują wspólny front wychowawczy. Relacja Alicji i Bartka się rozwija. Madura okazuje się nie tylko sportowcem, lecz także człowiekiem o wielkim sercu, skłonnym do pomocy potrzebującym. Dziewczyna spędza z żużlowcem noc…

/ Polska / serial obyczajowy
2020-04-29 12:30 Lekarze, sez. 2, odc. 7 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Bartek Madura jest zauroczony Alicją. Udaje mu się zaprosić ją na obiad. Po posiłku w restauracji parę dopadają paparazzi. Kolejnego dnia w gazecie ukazują się ich wspólne zdjęcia. Leon martwi się o Alicję, bo umawia się z notorycznym podrywaczem oraz o Beatę, która składa wymówienie i zamierza przenieść się do Krakowa, by zamieszkać z nowym chłopakiem. Lekarze zajmują się nietypową parą po 40. – kobieta oczekuje pierwszego, wyczekiwanego od 15 lat dziecka, a jej mężowi pęka wrzód na żołądku i po operacji zostaje zatrzymany na oddziale. Dzięki staraniom Alicji przyszły ojciec towarzyszy żonie podczas porodu. Izabela Wanat dostaje pracę, jako radca prawny w Copernicusie. Piotr ma za złe Elżbiecie, że zatrudniła jego żonę. Mężczyzna nie ma już cierpliwości do Izy i nie zamierza ratować ich małżeństwa. Do Elżbiety przyjeżdża Jacques, jej były mąż, wezwany na pomoc przez Janka. Mężczyzna chce zabrać syna do Belgii. Po namyśle i rozmowie z Leonem Bosak zgadza się, aby nastolatek wyjechał do ojca na wakacje. Do szpitala zostaje przyjęty młody chłopak ze złamaną nogą. Okazuje się, że jutro ma wziąć ślub. To bardzo ważne, bo musi się ożenić w sobotę 7 lipca – taka jest rodzinna tradycja. Kolejnego dnia w szpitalu zostaje zorganizowana ceremonia zaślubin. Daniel coraz bardziej oddala się od Sylwii. Maja najwyraźniej ma jakieś plany wobec ambitnego lekarza.

/ Polska / serial obyczajowy
2020-04-28 12:30 Lekarze, sez. 2, odc. 6 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Podczas zawodów na torze żużlowym w Toruniu dochodzi do wypadku. Do szpitala trafia dwóch czołowych zawodników popularnej drużyny. U jednego z nich dochodzi do śmierci mózgowej i zostaje dawcą. Drugi żużlowiec – Bartek Madura – wychodzi z kraksy obronną ręką. Daniela ponosi ambicja. Lekarz zamierza przenieść się do Warszawy, aby tam robić karierę. Sylwia nie chce mu towarzyszyć. Coraz bardziej doskwiera jej zachowanie partnera oraz wianuszek wielbicielek, który go otacza. Łącki nadal umawia się z Elżbietą, co bardzo nie podoba się Jankowi. Wychodzi na jaw, co poróżniło Elżbietę z Krzysztofem. Czy sprawa sprzed lat wpłynie na przyjaźń Leona i Florczyka? Beata postanawia przenieść się do Krakowa, aby związać się z Jackiem. Dziewczyna znajduje już nawet pracę w tamtejszym szpitalu. Miłosne rozterki i zawirowania serca będą towarzyszyły Beacie, Sylwii i Alicji. Czy Beata porzuci Toruń dla nowej miłości? Czy Sylwia pozwoli wyjechać Danielowi i zrezygnuje z ich przyszłości? Czy Alicja złamie swoje zasady i przyjmie zaproszenie na randkę od swojego pacjenta - przystojnego żużlowca ?

/ Polska / serial obyczajowy
2020-04-27 12:30 Lekarze, sez. 2, odc. 5 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): W szpitalu gości lekarz z Houston, specjalista od operacji naczyniowych i nowoczesnego sprzętu. Michael Jennings jest zainteresowany Alicją i ta w końcu decyduje się z nim spotkać na drinka. Nieoczekiwana randka Alicji skutkuje porannym bólem głowy i … zaproszeniem na staż do USA. Alicja przeprowadza operację wyjątkowo otyłego mężczyzny. Rafał stracił chęć do życia po tym, jak zostawiła go żona. Zapomnienie znajdował jedynie w jedzeniu. Lekarze zajmują się też ciężko rannymi ofiarami miłosnego trójkąta – dziewczyna zasłoniła swoim ciałem ukochanego przed atakiem narzeczonego. Łącki wciąż krąży wokół Elżbiety. Za swatanie pary zabiera się jej mama. Jerzy wtrąca się w wychowanie Janka, co się chłopakowi bardzo nie podoba. W szpitalu pojawia się Iza Wanat, żona Piotra. Kobieta jest narkomanką i właśnie skończyła terapię w zamkniętym ośrodku. Alicję zaskakuje, że przyjaciel nic jej nie powiedział o swojej sytuacji. Orda zaczyna traktować Sylwię bardzo chłodno. Okazuje się też, że wprowadził się do mieszkania Maksa. Piotr pozwala Izie zatrzymać się w swoim mieszkaniu. Kobieta zamierza odzyskać męża. Nie wiadomo, co się dzieje z Maksem – od momentu wyjazdu do nikogo w szpitalu się nie odezwał. Czy ulegnie czarowi chirurga z USA?

/ Polska / serial obyczajowy
2020-04-24 12:30 Lekarze, sez. 2, odc. 4 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Leon wierzy córce, że Gustaw ją napastował. Maks jest zagubiony i nie wie, jak ma zareagować, co bardzo rozczarowuje Alicję. Jivan też ma kłopoty: ciężko mu znieść ciążowe zachcianki żony. Wszyscy zauważają, że Szymańska jest w kiepskim nastroju. Dziewczyna zwierza się jednak tylko Sylwii i Piotrowi. Wanat radzi jej, aby nie działała pochopnie. Alicja zajmuje się sprawą dziewczyny, która zaszła w ciążę na skutek gwałtu i chciała samodzielnie pozbyć się płodu. Florczyk ratuje dłoń 35-letniej pacjentce z posocznicą. Daniel ma ciężki atak alergii i musi zostać w szpitalu, co uniemożliwia mu wyjazd do Warszawy na spotkanie ze słynnym transplantologiem oraz przeprowadzkę do Sylwii. Jerzy Łącki wciąż krąży wokół Elżbiety. Do Wanata dzwoni na oddział tajemnicza młoda kobieta, z którą obiecał się spotkać. Beata umawia się na randkę z Jackiem, chłopakiem poznanym przez Internet. Para spędza ze sobą upojną noc. Alicja zgadza się porozmawiać z Gustawem. Mężczyzna brnie w zaparte i wmawia dziewczynie, że nie doszło do próby gwałtu – ona po prostu ma przywidzenia. Maks nie staje po stronie narzeczonej. Czy to zatem koniec wielkiej miłości między Alicją i Maksem? Daniel obraża się na Sylwię – nie może się do niej wprowadzić, bo u pielęgniarki zatrzymała się Alicja. Zdruzgotany Maks impulsywnie postanawia odciąć się od wszystkiego co wydarzyło się ostatnio w jego życiu i podejmuje decyzję o wyjeździe z Igorem na misję do Somalii.

/ Polska / serial obyczajowy
2020-04-23 12:30 Lekarze, sez. 2, odc. 3 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Alicja przeprowadza się do Maksa, a Daniel zamierza zamieszkać z Sylwą. Jivan jest zaskoczony nowymi zwyczajami żywieniowymi swojej ciężarnej żony – Ewa (wegetarianka) nagle zaczyna raczyć się kiełbasą i czipsami. Orda nie odstępuje na krok Florczyka, który bardzo mu imponuje. Alicja wraca do pracy. Udaje się jej uratować starszą kobietę, cierpiącą na zapalenie otrzewnej i wyrostka. Maks zajmuje się pacjentem, który czeka na przeszczepienie nerek i trzustki. Młody mężczyzna ma trudne relacje z apodyktycznym ojcem. Elżbietę podrywa prezydent Torunia Jerzy Łącki. Alicja ma poznać rodziców Maksa. Chłopak jest bardzo przywiązany do mamy i ogromnie podziwia swojego ojca, chirurga plastycznego. Maks spotyka w szpitalu kolegę, który wyrusza na misję do Somalii. Ten proponuje mu wyjazd, lecz Keller się nie zgadza. Beata umawia się z przystojniakiem poznanym na forum narciarskim. Leon organizuje kolację dla rodziny Kellerów i swoich córek. Podczas posiłku Maks oświadcza się Alicji. Maks musi udać się do szpitala, aby przeprowadzić operację, a Alicja zostaje na noc u Leona. W nocy budzą ją czułe pieszczoty. Czy to na pewno Maks się do niej przytula?

/ Polska / serial obyczajowy
2020-04-22 12:30 Lekarze, sez. 2, odc. 2 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Do szpitala trafia cierpiący na nowotwór trzustki Stefan Garczyński. Mimo wysiłku lekarzy, pacjent umiera. Zostawia jednak córce, której nie widział od 10 lat – od czasu rozwodu z żoną – listy oraz polisę opiewającą na wysoką sumę. Dziewczyna jest zrozpaczona, że przez matkę nie miała żadnego kontaktu z ojcem. Na oddział zostaje też przywieziona młoda kobieta z bólami brzucha. Okazuje się, że pacjentka jest w 23 tygodniu ciąży. Elżbieta musi stawić się na nadzwyczajnej sesji rady miejskiej, która dotyczy jej odwołania. Alicja przygotowuje się do operacji przeszczepu. Maks stara się być z ukochaną tak często, jak tylko może. Beacie trudno się przełamać, lecz w końcu i ona rozmawia z siostrą przed zabiegiem. Zaczynają się operacje Leona oraz Alicji. Chirurgom udaje się wyciąć kawałek wątroby do przeszczepienia oraz usunąć chory organ Jasińskiego. Podczas zabiegu u Alicji dochodzi do poważnych komplikacji...

/ Polska / serial obyczajowy
2020-04-21 12:30 Lekarze, sez. 2, odc. 1 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Kolejny sezon bijącego rekordy popularności serialu „Lekarze” przyniesie porcję emocji, wzruszeń i dramatycznych zwrotów akcji. Ulubieni serialowi bohaterowie Polaków będą ratować zdrowie i życie pacjentów, często zapominając o tym, co boli ich samych… Czy Alicja i Maks wreszcie odnajdą spokojną wspólną przystań? Ich związek będzie się rozwijał, postanowią razem zamieszkać, a Maks nawet zada Alicji to jedno ważne pytanie… Niestety jednak wyjedzie z Polski i dołączy do grupy lekarzy pracujących w Somalii. Czy Alicja wreszcie zrozumie, jak ważny jest dla niej ukochany? A może drogę do Maksa zagrodzi jej Olga, lekarka, którą ten pozna w Afryce? Relacje Beaty i Alicji ulegną znacznej poprawie. Beata doceni to, że Alicja uratowała życie ich ojcu Leonowi, pogodzi się także z tym, że nie odzyska już Maksa. Jej serce zdobędzie nowy mężczyzna – Jacek. Leon z niepokojem będzie patrzył, jak jego córka traci głowę dla mężczyzny, o którym prawie nic nie wie… Orda odbędzie wymarzony staż transplantologiczny pod okiem prof. Florczyka, i znów zacznie marzyć o szybkiej i zawrotnej karierze. Jego związek z Sylwią będzie przechodził kryzys… Czy Orda znajdzie w sobie siłę, by walczyć o Sylwię? Elżbieta zaangażuje się w poszukiwanie środków na rozbudowę oddziału rehabilitacyjnego. Z prośbą o pomoc zwróci się do wiceprezydenta miasta Jerzego Łąckiego. Ten poprze jej starania, ale będzie chciał wykorzystać sytuację współpracy zawodowej do poznania Elżbiety lepiej na polu prywatnym. Jak zachowa się pani dyrektor? Piotr i „Jivan” będą mieć kłopoty z kobietami, a konkretnie ze swoimi żonami. Żona Piotra zakończy terapię odwykową i będzie chciała wrócić do męża. Ten jednak wpadnie w ramiona młodej doktor Żelichowskiej i wreszcie poczuje się szczęśliwy, uwielbiany i kochany. Jedno jest pewne – podczas oglądania kolejnego sezonu „Lekarzy” przyśpieszone bicie serca gwarantowane! Pierwszy odcinek kolejnego sezonu popularnego serialu medycznego przynosi zastrzyk zaskoczenia, emocji i wzruszeń. Widzowie dowiedzą się, któremu z młodych chirurgów ze szpitala Copernicus zostanie przydzielone miejsce na stażu z transplantologii. Czy będzie to Alicja, Daniel czy Maks? Krzysztof będzie zainteresowany pracą w toruńskim szpitalu – czy powodem takiego wyboru zawodowego jest zazdrość o byłą narzeczoną? Leon opowie Alicji o związku z jej matką oraz przekaże swej córce cenne rady dotyczące miłości. Czy Alicja zechce z nich skorzystać? Jeśli tak, to będzie miała taką możliwość, gdyż Maks zaproponuje jej wyjątkową, odlotową randkę…

/ Polska / serial obyczajowy
2020-04-20 12:30 Lekarze, odc. 13 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Daniel jest wciąż obrażony na Sylwię, że ta nie chce się zgodzić na oficjalne spotkanie z jego mamą. Alicja wyjeżdża na jeden dzień do Warszawy, aby poprosić Krzysztofa o udział w operacji Leona. Stanowisko p.o. ordynatora chirurgii ma być rotacyjne – jako pierwszy obowiązki przejmuje Orda. Szef robót budowlanych nie chce się zgodzić, aby szpital zapłacił mu za wykonane prace w ratach., jednakże odstępuje od zamiaru złożenia pozwu w sądzie, po tym, jak Bosak ratuje życie jego pracownikowi,. Do szpitala trafia saksofonista. Kardiologowi Buszce udaje się go wyleczyć. Muzyk jest wciąż zakochany w byłej żonie i po perypetiach udaje mu się ją odzyskać. Sylwia i Daniel bardzo za sobą tęsknią. Para pada sobie w objęcia, przez co Orda zaniedbuje obowiązki służbowe. Ambitny chirurg nie może sobie tego wybaczyć. Maks pociesza Beatę zrozpaczoną złym stanem zdrowia ojca. Leon pilnie potrzebuje przeszczepienia. Tymczasem Alicja otrzymuje wyniki badań kwalifikujących ją na dawcę wątroby. Jak zareaguje Beata na informację, że to Alicja uratuje życie jej ojcu? Czy Leon zgodzi się by Alicja zdobyła się dla niego na takie poświęcenie ?

/ Polska / serial obyczajowy
2020-04-17 12:30 Lekarze, odc. 12/13 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Copernicus ma problemy finasowe – firma remontowa domaga się zaległej wypłaty za wykonane prace. Daniel ma już dosyć ukrywania swojego romansu z Sylwią i zamierza przedstawić wybrankę mamie. Jivan zajmuje się pacjentką z ortoreksją, a Szymańska ratuje zdrowie dziewczynie z niedowładem ręki. Do szpitala zostaje też przywieziony ciężko ranny policjant. Alicja cały czas odrzuca Kellera. Ten zaczyna być wobec niej bardzo złośliwy. Beata wciąż nie jest w stanie zaakceptować Alicji jako siostry. Ważą się losy Leona – zdrowie może mu uratować tylko przeszczepienie. Beata decyduje się na zostanie dawcą, czemu Jasiński ostro się sprzeciwia. W tajemnicy przed Leonem również Alicja zgłasza się do badania kwalifikującego ją do zostania dawcą. Której z córek uda się uratować ojca?

/ Polska / serial obyczajowy
2020-04-16 12:30 Lekarze, odc. 11/13 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Alicja ciągle jest w szoku na wieść, że Leon jest jej ojcem. Z Beatą decydują się na wykonanie badań DNA. Do szpitala trafiają siostry bliźniaczki. Jedna z nich ciężko choruje na nerki i potrzebuje przeszczepu, druga jest po ciężkim wypadku, a jej funkcje życiowe są podtrzymywane są przez aparaturę. Lekarze starają się przekonać matkę dziewcząt, aby zgodziła się na przeszczep. Test DNA potwierdza ojcostwo Leona. Ordynator cieszy się, że zyskał córkę. Beata znosi ten fakt znacznie trudniej.

/ Polska / serial obyczajowy
2020-04-15 12:30 Lekarze, odc. 10/13 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Podczas wypadu na ryby Leon wyznaje córce, że jest chory na raka. Maks wciąż nie jest w stanie wyznać Alicji, co do niej czuje. Jivan i Wanat wytykają mu tchórzostwo. Alicja odkrywa, że Sylwia i Orda mają romans. Guła naprawia swój błąd z poprzedniej operacji – zostawił w chorym klem Mikulicza – i przypadkiem odkrywa, że pacjent ma guza. Szybka interwencja ratuje zdrowie mężczyzny i ten postanawia nie wnosić pozwu przeciwko szpitalowi. Chirurdzy operują młodą kobietę z rzadkim nowotworem – guzem insulinowym. Nie udaje im się jednak uratować innego pacjenta - starszego mężczyzny. Ten dzięki Alicji przed śmiercią ma okazję pogodzić się z synem. Elżbieta pokazuje radnemu Lisowi film nagrany komórką – dowód na to, że nie tylko Janek jest odpowiedzialny za chuligański wybryk w szkole. Polityk oferuje jej łapówkę. Leon trafia do szpitala w ciężkim stanie. Elżbieta wyznaje zaskoczonej Szymańskiej, że Leon jest jej prawdziwym ojcem. Jak na tę wstrząsającą wiadomość zareaguje Alicja?

/ Polska / serial obyczajowy
2020-04-14 12:30 Lekarze, odc. 9/13 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Beata nie przestaje snuć intryg – wciąż naciska na Maksa, aby do niej wrócił i zamierza zaprzyjaźnić się z Alicją. Elżbieta kupuje chirurgom worek bokserski. Piotr jest w złym nastroju po konflikcie z Maksem i sięga po papierosy. Jego położenie pogarsza fakt, że Alicja nie chce się z nim umówić na randkę. Lekarzom w ostatnim momencie udaje się uratować kobietę chorą na porfirię. Janek zaprzyjaźnia się z chorą na nerki dziewczyną – Olą. Leon wyjawia Elżbiecie w tajemnicy, że jest chory na raka. Maks i Alicja spędzają wspólną noc na dyżurze transplantologicznym. Czy ta noc zbliży ich do siebie? Bosak odkrywa prawdę o ojcu Alicji ale czy zdobędzie się na odwagę by wyjawić młodej chirurg kim jest jej ojciec?

/ Polska / serial obyczajowy
2020-04-10 12:30 Lekarze, odc. 8/13 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Alicja wciąż nie chce rozmawiać z Maksem. Piotr zostaje ordynatorem oddziału ginekologii i położnictwa. Chirurdzy przeprowadzają operację usunięcia zatoru tętnicy u starszej kobiety. Ratują też niedoszłego samobójcę. Czyn chłopaka najwyraźniej imponuje Ordzie. Alicja uważa jednak targnięcie się na własne życie za głupotę. Podejrzewa też, że Daniel ją podrywa. Beata nie przestaje snuć intryg – sugeruje, że wciąż są z Maksem parą i szkaluje Alicję. Syn Elżbiety ma kłopoty – podpala szafkę nauczycielki w szkole i grozi mu nadzór kuratorski. Podczas imprezy na cześć Wanata dochodzi do incydentu: zazdrosny o Alicję Maks rzuca się z pięściami na Piotra.

/ Polska / serial obyczajowy

Lekarze (serial 2012) gdzie obejrzeć?


Lekarze (serial 2012) można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: TVN Fabuła

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry