Reklama

Lekarze na start godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Lekarze na start będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2018-08-20

00:30 Lekarze na start, sez. 1, odc. 37: 37 Logo PULS 2
Łukasz po przesłuchaniu wraca do pracy i wyznaje kolegom, że może zostać oskarżony tak jak i jego ojciec. Tymczasem Zuza prosi Piotrka o radę dotyczącą jej związku z Kilianem. Do szpitala trafia legenda piłki nożnej - sportowiec z Brazylii, który dostał zawału. Wraz z chorym ratownicy przywożą także jego kilkuletniego syna, którym zajmuje się Marta. Serce pacjenta przestaje nagle bić… Rafał domyśla się w końcu, że to właśnie on jest ojcem Bruna i prosi laboranta Puszka, by w tajemnicy wykonał test na ojcostwo.
01:15 Lekarze na start, sez. 1, odc. 38: 38 Logo PULS 2
Piotrek ma złą wiadomość dla kolegów: w ciągu kilku dni wszyscy muszą opuścić mieszkanie. Tymczasem do szpitala zostaje przyjęta dwójka nastolatków. Borys ma urazy, które świadczą o jego udziale w bójce. Dodatkowo chłopak jest bardzo złośliwy i gra na nerwach wszystkim lekarzom. W końcu trafia pod opiekę Zuzy. Stażystka podczas badań popełnia błąd, który może kosztować chłopaka życie.

2018-08-27

00:30 Lekarze na start, sez. 1, odc. 39: 39 Logo PULS 2
Rafał mówi w końcu Marcie, że zrobił Brunowi badania genetyczne i chce brać udział w wychowaniu syna. Zuza nadal opiekuje się Borysem. Chłopiec jest dializowany, ale wyniki jego badań wciąż się pogarszają. Konarska niepokoi się widząc, jak bardzo stażystka angażuje się w jego problemy. Tymczasem na OIOM trafia pacjent po operacji, który tuż po przywiezieniu na oddział umiera. Okazuje się, że w szpitalu mogło dojść do pomyłki w dokumentacji chorych, bo jednocześnie na OIOM-ie znajdowali się dwaj mężczyźni w tym samym wieku i o identycznym nazwisku.
Reklama
01:20 Lekarze na start, sez. 1, odc. 40: 40 Logo PULS 2
Dagmara i Łukasz szukają razem nowego mieszkania. Rafał żąda od Marty, by powiedziała Brunowi, prawdę i grozi byłej dziewczynie sądem. Zuza nadal zagląda do Borysa, który jest już pod opieką pediatry – doktora Talara. Gdy lekarz wypisuje chłopaka do domu, nastolatek zaczyna się nagle dusić. Do doktor Golan i Łukasza trafia z kolei 17-latka – Marianna - która obawia się, że cierpi na chorobę weneryczną. Kolejną pacjentką na ginekologii jest Waleria. Pacjentka ma zespół wstrząsu toksycznego... a wynik badania USG jest dla jej lekarzy sporą niespodzianką...

2018-09-03

00:30 Lekarze na start, sez. 1, odc. 41: 41 Logo PULS 2
Rafał nadal chce walczyć o syna – a Marta jest tym przerażona. Tymczasem w pracy pod opiekę stażystki trafia były komik, który zatruł się alkoholem. Mężczyzna cały czas próbuje rozbawić lekarkę, za to gdy do szpitala przyjeżdża jego partnerka - Magda - uparcie ją ignoruje. Z kolei Zuza nadal martwi się o Borysa, dla którego jedyną szansą na powrót do zdrowia jest przeszczep nerki. Po dyżurze stażyści urządzają huczną parapetówkę. Łukasz zaprasza na imprezę swoją nową dziewczynę Olę, przez co pielęgniarka Jowita wybucha zazdrością…
01:20 Lekarze na start, sez. 1, odc. 42: 42 Logo PULS 2
Marta po wypadku spędza noc w szpitalu. Tymczasem badania wykazują, że ojciec Borysa nie może oddać mu nerki. Chłopak traci nadzieję i nie chce poddać się kolejnej dializie. Zuza postanawia sprawdzić, czy sama może oddać choremu nerkę. Czy to dobry pomysł? Na SOR trafia mężczyzna postrzelony w głowę. Lekarze nie znajdują rany wylotowej i są pewni, że kula utkwiła w ciele chorego. Na pierwszych badaniach pocisku jednak nie widać. O co może chodzić?
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Lekarze na start. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Lekarze na start w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 170 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Lekarze na start.

Poprzednie emisje Lekarze na start

Emisja Lekarze na start miała miejsce:

2018-08-13, 01:15 Lekarze na start, sez. 1, odc. 36: 36 Logo PULS 2
Kobieta znaleziona przed szpitalem walczy po porodzie o życie, a Łukasz jest pewny, że to właśnie ona jest matką małej Róży. Tymczasem na oddziale pojawia się mąż pacjentki oraz jej kochanek. Gdy ranna odzyskuje w końcu przytomność, okazuje się, że cierpi na amnezję. W międzyczasie doktor Kilian jedzie do sądu na rozprawę rozwodową. Zuza próbuje pomóc Annie - pacjentce, która ma zaburzenia neurologiczne i której na SOR-ze towarzyszy zaborczy mąż. Mężczyzna nie chce pozwolić, by stażystka została z chorą sama. Wybucha wściekłością i zapowiada młodej lekarce zemstę. Czy Zuza znowu wplącze się w jakieś kłopoty?
2018-08-13, 00:30 Lekarze na start, sez. 1, odc. 35: 35 Logo PULS 2
Stażyści zanoszą na SOR niemowlę znalezione przed szpitalem. Żaden z doświadczonych lekarzy nie może im pomóc, bo wszyscy zajmują się ofiarami wypadku, które właśnie przywieźli ratownicy. Zbierski i Szuma po kolejnych badaniach uznają, że noworodek ma poważną wadę serca. Doktor Kilian nadal gnębi Piotra, zleca chłopakowi najmniej ciekawe badania. Szuma w końcu domyśla się, że chirurg jest zazdrosny o jego przyjaźń z Zuzą.
2018-08-06, 01:20 Lekarze na start, sez. 1, odc. 34: 34 Logo PULS 2
Dagmara zaprasza w końcu Piotrka na randkę. Zuza natomiast musi zaopiekować się młodym mężczyzną, który wmówił sobie, że jego żona jest kołdrą. Doktor Konarska obawia się, że pacjent może okazać się niebezpieczny dla otoczenia. Stażystka jednak to bagatelizuje. Z kolei Łukasz ma pierwszy dyżur razem z Tolą w karetce. Od razu trafia na krwawą jatkę. Pacjentem ratowników zostaje mężczyzna ugodzony nożem, a żona rannego pod wpływem stresu zaczyna nagle rodzić. Czy Łukasz poradzi sobie z tak trudną sytuacją czy znowu się podda?
2018-08-06, 00:30 Lekarze na start, sez. 1, odc. 33: 33 Logo PULS 2
Mały Bruno znów trafia do szpitala, tym razem jako pacjent. Marta odkrywa, że jej syn zaatakował w szkole kolegę, który po bójce ma krwiak mózgu. Łukasz próbuje znaleźć dodatkową pracę, a Tola proponuje chłopakowi, by został ratownikiem. W pracy Zbierski pomaga też bezdomnemu, który ma problemy z wątrobą. W tym celu musi walczyć z Zamojskim, który chce wyrzucić chorego ze szpitala bez badania. Tola zaprasza Konarską na romantyczny wypad nad jezioro. Jest w szoku, gdy odkrywa, że jego ukochana woli spędzić weekend z mężem.
2018-07-30, 01:15 Lekarze na start, sez. 1, odc. 32: 32 Logo PULS 2
Łukasz po bójce w parku zostaje zatrzymany przez policję. Gdy następnego dnia z komisariatu odbiera go Piotrek, nadal ukrywa przed przyjacielem, jak duże ma kłopoty. Tymczasem w pracy Zbierski opiekuje się nastolatką, która zemdlała w szkole z bólu i ma problemy ginekologiczne. Doktor Golan po badaniu odkrywa, że dziewczyna została zgwałcona. Z kolei Rafał próbuje na nowo zaprzyjaźnić się z Martą i zaprasza ją na koncert.
2018-07-30, 00:25 Lekarze na start, sez. 1, odc. 31: 31 Logo PULS 2
Kilian nadal próbuje odzyskać miłość Zuzy, ale dziewczyna uparcie go odpycha. W mieszkaniu Piotrka robi się tłoczno, bo od teraz Szuma dzieli pokój nie tylko z Dagą, ale też z Łukaszem. Z kolei w pracy Stawska znów ściera się z doktorem Zamojskim. Gdy na SOR zakrada się dwóch małych chłopców, lekarz każe stażystce zawiadomić policję. Tymczasem jedno z dzieci ma gorączkę, zaczyna się dusić i traci nagle przytomność. Daga, choć niedoświadczona, postanawia wykonać bardzo skomplikowany zabieg ratujący życie. Niestety Zamojski zgłasza na nią oficjalną skargę u dyrektora.
2018-07-23, 01:20 Lekarze na start, sez. 1, odc. 30: 30 Logo PULS 2
Ojciec Łukasza (Jacek Borkowski) jest oskarżony o korupcję, przez co Zbierski junior zostaje nagle bez pieniędzy. W pracy stażysta musi zająć się Justyną - rozpieszczoną dziewczyną w dziewiątym miesiącu ciąży. Przyszła matka nie słucha jego zaleceń, nie przejmuje się badaniami i urządza na oddziale mały salon piękności. A gdy próbuje ufarbować sobie włosy, wpada nagle we wstrząs. Pod opiekę Zuzy trafia mężczyzna z objawami zawału. Towarzyszą mu była żona i jej matka. Marciniak podejrzewa, że to właśnie one są odpowiedzialne za jego chorobę. W dzisiejszym odcinku gościnnie: Olga Kalicka
2018-07-23, 00:30 Lekarze na start, sez. 1, odc. 29: 29 Logo PULS 2
Piotrek przyjeżdża o poranku do szpitala razem z Dagą. Ich koledzy są pewni, że oboje mają romans. Zuza czuje w końcu ukłucie zazdrości. Tymczasem na dyżurze pod opiekę doktor Marciniak trafia starsza kobieta z miażdżycą, której towarzyszy nastoletnia wnuczka. Lekarka szybko odkrywa, że dziewczynka również potrzebuje pomocy… Łukasz ponownie spotyka sparaliżowanego Mariusza i kolejny raz postanawia mu pomóc. Marzenę w szpitalu odwiedza tajemniczy gość.
2018-07-16, 01:20 Lekarze na start, sez. 1, odc. 28: 28 Logo PULS 2
Cały szpital wie już o erotycznej karierze Dagmary. Jak stażystka poradzi sobie z plotkami? Na SOR trafia mężczyzna, który wbiegł nagle na jezdnię – prosto pod koła samochodu. Ranny okazuje się bezwzględnym komornikiem, który ma samych wrogów. Po wypadku nagle się zmienia i postanawia pomóc ludziom, którym wcześniej zniszczył życie.
Reklama
2018-07-16, 00:30 Lekarze na start, sez. 1, odc. 27: 27 Logo PULS 2
Dagmara chce pokonać Duksztę za wszelką cenę. Postanawia pokazać dyrektorowi szpitala film, na którym widać, jak mężczyzna się nad nią znęca. Marta ma problemy w związku. Karolina jest zazdrosna o jej byłego chłopaka - doktora Rafała Jaronia. Tymczasem na SOR trafia dwóch bezdomnych. Pierwszy z pacjentów - były alkoholik - skarży się na ból brzucha i kręgosłupa. U drugiego Zuza zauważa za to dziwne drżenie ręki. Kilka minut później chory ma atak padaczki. Doktor Sobiech rozpoznaje w nim jednego z najsłynniejszych lekarzy w Polsce...

Emisje archiwalne Lekarze na start

Emisja Lekarze na start miała miejsce:

2018-07-09, 01:20 Lekarze na start, sez. 1, odc. 26: 26 Logo PULS 2
2018-07-09, 00:30 Lekarze na start, sez. 1, odc. 25: 25 Logo PULS 2
2018-07-02, 01:15 Lekarze na start, sez. 1, odc. 24: 24 Logo PULS 2
2018-07-02, 00:25 Lekarze na start, sez. 1, odc. 23: 23 Logo PULS 2
2018-06-25, 01:15 Lekarze na start, sez. 1, odc. 22: 22 Logo PULS 2
2018-06-25, 00:25 Lekarze na start, sez. 1, odc. 21: 21 Logo PULS 2
2018-06-18, 01:15 Lekarze na start, sez. 1, odc. 20: 20 Logo PULS 2
2018-06-18, 00:25 Lekarze na start, sez. 1, odc. 19: 19 Logo PULS 2
2018-06-11, 01:15 Lekarze na start, sez. 1, odc. 18: 18 Logo PULS 2
2018-06-11, 00:25 Lekarze na start, sez. 1, odc. 17: 17 Logo PULS 2
2018-06-04, 01:15 Lekarze na start, sez. 1, odc. 16: 16 Logo PULS 2
2018-06-04, 00:25 Lekarze na start, sez. 1, odc. 15: 15 Logo PULS 2
2018-05-28, 01:15 Lekarze na start, sez. 1, odc. 14: 14 Logo PULS 2
2018-05-28, 00:25 Lekarze na start, sez. 1, odc. 13: 13 Logo PULS 2
Reklama
2018-05-21, 01:15 Lekarze na start, sez. 1, odc. 12: 12 Logo PULS 2
2018-05-21, 00:25 Lekarze na start, sez. 1, odc. 11: 11 Logo PULS 2
2018-05-14, 01:15 Lekarze na start, sez. 1, odc. 10: 10 Logo PULS 2
2018-05-14, 00:25 Lekarze na start, sez. 1, odc. 9: 9 Logo PULS 2
2018-05-07, 01:15 Lekarze na start, sez. 1, odc. 8: 8 Logo PULS 2
2018-05-07, 00:25 Lekarze na start, sez. 1, odc. 7: 7 Logo PULS 2
2018-04-30, 01:15 Lekarze na start, sez. 1, odc. 6: 6 Logo PULS 2
2018-04-30, 00:25 Lekarze na start, sez. 1, odc. 5: 5 Logo PULS 2
2018-04-23, 01:15 Lekarze na start, sez. 1, odc. 4: 4 Logo PULS 2
2018-04-23, 00:25 Lekarze na start, sez. 1, odc. 3: 3 Logo PULS 2
2018-04-16, 01:15 Lekarze na start, sez. 1, odc. 2: 2 Logo PULS 2
2018-04-16, 00:25 Lekarze na start, sez. 1, odc. 1 Logo PULS 2
2018-04-09, 01:15 Lekarze na start, sez. 1, odc. 52: 52 Logo PULS 2
2018-04-09, 00:25 Lekarze na start, sez. 1, odc. 51: 51 Logo PULS 2
2018-04-02, 01:15 Lekarze na start, sez. 1, odc. 50: 50 Logo PULS 2
2018-04-02, 00:25 Lekarze na start, sez. 1, odc. 49: 49 Logo PULS 2
2018-03-26, 01:15 Lekarze na start, sez. 1, odc. 48: 48 Logo PULS 2
2018-03-26, 00:25 Lekarze na start, sez. 1, odc. 47: 47 Logo PULS 2
2018-03-19, 01:15 Lekarze na start, sez. 1, odc. 46: 46 Logo PULS 2
2018-03-19, 00:25 Lekarze na start, sez. 1, odc. 45: 45 Logo PULS 2
Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info