Reklama

Liga ACB (koszykówka - Hiszpania) godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Liga ACB (koszykówka - Hiszpania)

+ Obserwuj

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Liga ACB (koszykówka - Hiszpania) będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 24 maja 2020 (Niedziela)
18:45 Zakończone  Premiera Liga Endesa: Archiwum ACB: Copa del Rey Final Baskonia-Unicaja (2009) Logo SportKlub
Program TV na 25 maja 2020 (Poniedziałek)
11:25 Liga Endesa: Archiwum ACB: Barcelona - RETABET Bilbao Basket Logo SportKlub
Czas trwania: 141min. / 2019 / koszykówka
Reklama
17:40 Liga Endesa: Archiwum ACB: Saragossa - Murcia Logo SportKlub
Czas trwania: 131min. / 2019 / koszykówka
Program TV na 26 maja 2020 (Wtorek)
11:30 Liga Endesa: Archiwum ACB: Iberostar Teneryfa 78 - 79 Kirolbet Baskonia Logo SportKlub
Czas trwania: 130min. / 2019 / koszykówka
Program TV na 27 maja 2020 (Środa)
11:30 Liga Endesa: Archiwum ACB: Real Madryt-Real Betis Sewilla (sezon 2017/18) Logo SportKlub
Czas trwania: 115min. / 2019 / koszykówka
17:05 Premiera Liga Endesa: Archiwum ACB: Club Joventout Badalona - BAXI Manresa Logo SportKlub
Czas trwania: 152min. / 2019 / koszykówka
Program TV na 28 maja 2020 (Czwartek)
11:25 Liga Endesa: Archiwum ACB: Club Joventout Badalona - BAXI Manresa Logo SportKlub
Czas trwania: 146min. / 2019 / koszykówka
17:25 Premiera Liga Endesa: Archiwum ACB: BAXI Manresa - Real Madryt Logo SportKlub
Czas trwania: 130min. / 2019 / koszykówka
Program TV na 29 maja 2020 (Piątek)
11:30 Liga Endesa: Archiwum ACB: Coosur Real Betis - Barça Logo SportKlub
Czas trwania: 126min. / 2019 / koszykówka
Program TV na 30 maja 2020 (Sobota)
11:25 Liga Endesa: Archiwum ACB: Club Joventut Badalona 104 - 106 BAXI Manresa Logo SportKlub
Czas trwania: 146min. / 2019 / koszykówka
17:25 Premiera Liga Endesa: Archiwum ACB: Copa del Rey, Finał 2014 (Real Madrid-Barça) Logo SportKlub
Czas trwania: 141min. / 2019 / koszykówka
Program TV na 31 maja 2020 (Niedziela)
11:30 Liga Endesa: Archiwum ACB: Saragossa - Murcia Logo SportKlub
Czas trwania: 134min. / 2019 / koszykówka
17:00 Premiera Liga Endesa: Archiwum ACB: Casademont Zaragoza - Iberostar Tenerife (19/20) Logo SportKlub
Czas trwania: 130min. / 2019 / koszykówka
Program TV na 1 czerwca 2020 (Poniedziałek)
11:40 Liga Endesa: Archiwum ACB: Monbus Obradoiro - RETAbet Bilbao Basket Logo SportKlub
Czas trwania: 188min. / 2019 / koszykówka
Reklama
Program TV na 2 czerwca 2020 (Wtorek)
11:40 Liga Endesa: Archiwum ACB: Winterthur FC Barcelona-Pamesa Walencja (sezon 2005/06) Logo SportKlub
Czas trwania: 119min. / 2019 / koszykówka
Program TV na 3 czerwca 2020 (Środa)
11:40 Liga Endesa: Archiwum ACB: Real Madryt 104 - 93 San Pablo Burgos Logo SportKlub
Czas trwania: 118min. / 2019 / koszykówka
Program TV na 4 czerwca 2020 (Czwartek)
11:40 Liga Endesa: Archiwum ACB: Montakit Fuenlabrada - Barcelona Logo SportKlub
Czas trwania: 129min. / 2019 / koszykówka
Program TV na 5 czerwca 2020 (Piątek)
11:40 Liga Endesa: Archiwum ACB: Finał Copa Del Rey Malaga 2001: Barcelona - Real Madryt Logo SportKlub
Czas trwania: 120min. / 2019 / koszykówka
Program TV na 6 czerwca 2020 (Sobota)
11:40 Liga Endesa: Archiwum ACB: BAXI Manresa - Real Madryt Logo SportKlub
Czas trwania: 120min. / 2019 / koszykówka
18:35 Premiera Liga Endesa: Archiwum ACB: Unicaja-Real Madrid (10-11) Logo SportKlub
Czas trwania: 122min. / 2019 / koszykówka
Program TV na 7 czerwca 2020 (Niedziela)
11:40 Liga Endesa: Archiwum ACB: Copa del Rey Final Clasico 2012 Logo SportKlub
Czas trwania: 120min. / 2019 / koszykówka
Program TV na 8 czerwca 2020 (Poniedziałek)
08:35 Liga Endesa: Archiwum ACB: Copa del Rey Final Clasico 2012 Logo SportKlub
Czas trwania: 115min. / 2019 / koszykówka
11:10 Liga Endesa: Archiwum ACB: Copa del Rey Final Clasico 2012 Logo SportKlub
Czas trwania: 139min. / 2019 / koszykówka
18:45 Liga Endesa: Archiwum ACB: Unicaja-Real Madrid (10-11) Logo SportKlub
Czas trwania: 129min. / 2019 / koszykówka
Program TV na 9 czerwca 2020 (Wtorek)
08:35 Liga Endesa: Archiwum ACB: DKV Joventut Badalona-Akasvayu Girona (sezon 2007/08) Logo SportKlub
Czas trwania: 115min. / 2019 / koszykówka
11:15 Liga Endesa: Archiwum ACB: DKV Joventut Badalona-Akasvayu Girona (sezon 2007/08) Logo SportKlub
Czas trwania: 132min. / 2019 / koszykówka
18:45 Liga Endesa: Archiwum ACB: DKV Joventut Badalona-Akasvayu Girona (sezon 2007/08) Logo SportKlub
Czas trwania: 126min. / 2019 / koszykówka
Program TV na 10 czerwca 2020 (Środa)
08:35 Liga Endesa: Archiwum ACB: Finał Copa Del Rey Malaga 2001: Barcelona - Real Madryt Logo SportKlub
Czas trwania: 115min. / 2019 / koszykówka
11:10 Liga Endesa: Archiwum ACB: Finał Copa Del Rey Malaga 2001: Barcelona - Real Madryt Logo SportKlub
Czas trwania: 140min. / 2019 / koszykówka
Reklama
18:45 Liga Endesa: Archiwum ACB: Finał Copa Del Rey Malaga 2001: Barcelona - Real Madryt Logo SportKlub
Czas trwania: 133min. / 2019 / koszykówka
Program TV na 11 czerwca 2020 (Czwartek)
08:25 Liga Endesa: Archiwum ACB: Finał Copa Del Rey Sevilla 2004: Tau Ceramica - Joventut Logo SportKlub
Czas trwania: 118min. / 2019 / koszykówka
11:10 Liga Endesa: Archiwum ACB: Finał Copa Del Rey Sevilla 2004: Tau Ceramica - Joventut Logo SportKlub
Czas trwania: 128min. / 2019 / koszykówka
18:45 Liga Endesa: Archiwum ACB: Finał Copa Del Rey Sevilla 2004: Tau Ceramica - Joventut Logo SportKlub
Czas trwania: 120min. / 2019 / koszykówka
Program TV na 12 czerwca 2020 (Piątek)
08:15 Liga Endesa: Archiwum ACB: Herbalife Gran Canaria - Monbus Obradoiro Logo SportKlub
Czas trwania: 135min. / 2019 / koszykówka
11:10 Liga Endesa: Archiwum ACB: Herbalife Gran Canaria - Monbus Obradoiro Logo SportKlub
Czas trwania: 153min. / 2019 / koszykówka
Program TV na 13 czerwca 2020 (Sobota)
08:15 Liga Endesa: Archiwum ACB: Iberostar Teneryfa 78 - 79 Kirolbet Baskonia Logo SportKlub
Czas trwania: 135min. / 2019 / koszykówka
11:10 Liga Endesa: Archiwum ACB: Iberostar Teneryfa 78 - 79 Kirolbet Baskonia Logo SportKlub
Czas trwania: 143min. / 2019 / koszykówka
Program TV na 14 czerwca 2020 (Niedziela)
08:55 Liga Endesa: La Bomba: Historia Juana Carlosa Navarro Logo SportKlub
Czas trwania: 95min. / 2019 / koszykówka
11:10 Liga Endesa: Archiwum ACB: Monbus Obradoiro - RETAbet Bilbao Basket Logo SportKlub
Czas trwania: 186min. / 2019 / koszykówka
Program TV na 15 czerwca 2020 (Poniedziałek)
18:20 Liga Endesa: Archiwum ACB: Herbalife Gran Canaria - Monbus Obradoiro Logo SportKlub
Czas trwania: 157min. / 2019 / koszykówka
Program TV na 16 czerwca 2020 (Wtorek)
18:40 Liga Endesa: Archiwum ACB: Iberostar Teneryfa 78 - 79 Kirolbet Baskonia Logo SportKlub
Czas trwania: 137min. / 2019 / koszykówka
Program TV na 17 czerwca 2020 (Środa)
18:30 Liga Endesa: Archiwum ACB: Monbus Obradoiro - Barça (19/20) Logo SportKlub
Czas trwania: 145min. / 2019 / koszykówka
Program TV na 18 czerwca 2020 (Czwartek)
18:30 Liga Endesa: Archiwum ACB: Montakit Fuenlabrada - Barcelona Logo SportKlub
Czas trwania: 135min. / 2019 / koszykówka
Program TV na 22 czerwca 2020 (Poniedziałek)
11:35 Liga Endesa: Archiwum ACB: Copa del Rey Final Clasico 2012 Logo SportKlub
Czas trwania: 115min. / 2019 / koszykówka
Reklama
18:35 Liga Endesa: Archiwum ACB: Montakit Fuenlabrada - Barcelona Logo SportKlub
Czas trwania: 129min. / 2019 / koszykówka
Program TV na 23 czerwca 2020 (Wtorek)
12:00 Liga Endesa: La Bomba: Historia Juana Carlosa Navarro Logo SportKlub
Czas trwania: 90min. / 2019 / koszykówka
18:35 Liga Endesa: Archiwum ACB: Pamesa Valencia-Herbalife Gran Canaria Logo SportKlub
Czas trwania: 141min. / 2019 / koszykówka
Program TV na 24 czerwca 2020 (Środa)
11:30 Liga Endesa: Archiwum ACB: DKV Joventut Badalona-Akasvayu Girona (sezon 2007/08) Logo SportKlub
Czas trwania: 120min. / 2019 / koszykówka
18:30 Liga Endesa: Archiwum ACB: Real Madryt 104 - 93 San Pablo Burgos Logo SportKlub
Czas trwania: 120min. / 2019 / koszykówka
Program TV na 25 czerwca 2020 (Czwartek)
11:30 Liga Endesa: Archiwum ACB: 2008 Copa del Rey Final (19/20) Logo SportKlub
Czas trwania: 120min. / 2019 / koszykówka
18:25 Liga Endesa: Archiwum ACB: Real Madryt-Real Betis Sewilla (sezon 2017/18) Logo SportKlub
Czas trwania: 115min. / 2019 / koszykówka
Program TV na 26 czerwca 2020 (Piątek)
11:45 Liga Endesa: Archiwum ACB: Barcelona - Real Madryt (2012 Playoffs) Logo SportKlub
Czas trwania: 104min. / 2019 / koszykówka
Program TV na 27 czerwca 2020 (Sobota)
11:40 Liga Endesa: Archiwum ACB: Finał Copa Del Rey Sevilla 2004: Tau Ceramica - Joventut Logo SportKlub
Czas trwania: 110min. / 2019 / koszykówka
20:25 Liga Endesa: Archiwum ACB: Herbalife Gran Canaria - Monbus Obradoiro Logo SportKlub
Czas trwania: 149min. / 2019 / koszykówka
Program TV na 28 czerwca 2020 (Niedziela)
11:40 Liga Endesa: Archiwum ACB: Real Madryt 104 - 93 San Pablo Burgos Logo SportKlub
Czas trwania: 110min. / 2019 / koszykówka
20:25 Liga Endesa: Archiwum ACB: Saragossa - Murcia Logo SportKlub
Czas trwania: 131min. / 2019 / koszykówka
Program TV na 29 czerwca 2020 (Poniedziałek)
18:45 Liga Endesa: Archiwum ACB: Saragossa - Murcia Logo SportKlub
Czas trwania: 131min. / 2019 / koszykówka
Program TV na 30 czerwca 2020 (Wtorek)
18:45 Liga Endesa: Archiwum ACB: Winterthur FC Barcelona-Pamesa Walencja (sezon 2005/06) Logo SportKlub
Czas trwania: 118min. / 2019 / koszykówka
Program TV na 1 lipca 2020 (Środa)
18:45 Liga Endesa: Archiwum ACB: Zaragoza - Joventut (19/20) Logo SportKlub
Czas trwania: 130min. / 2019 / koszykówka
Program TV na 2 lipca 2020 (Czwartek)
03:40 Liga Endesa: Archiwum ACB: Baskonia-Barça (2009/2010 Playoffs) Logo SportKlub
Czas trwania: 140min. / 2019 / koszykówka
18:45 Liga Endesa: Archiwum ACB: Copa del Rey Final Clasico 2012 Logo SportKlub
Czas trwania: 129min. / 2019 / koszykówka
Program TV na 3 lipca 2020 (Piątek)
01:20 Liga Endesa: Archiwum ACB: Pamesa Valencia-Herbalife Gran Canaria Logo SportKlub
Czas trwania: 146min. / 2019 / koszykówka
03:45 Liga Endesa: Archiwum ACB: Kirolbet Baskonia-Baxi Manresa (19/20) Logo SportKlub
Czas trwania: 123min. / 2019 / koszykówka
18:45 Liga Endesa: Archiwum ACB: 2008 Copa del Rey Final (19/20) Logo SportKlub
Czas trwania: 128min. / 2019 / koszykówka
Reklama
Program TV na 4 lipca 2020 (Sobota)
01:20 Liga Endesa: Archiwum ACB: Copa del Rey, Finał 2014 (Real Madrid-Barça) Logo SportKlub
Czas trwania: 142min. / 2019 / koszykówka
03:40 Liga Endesa: Archiwum ACB: Baskonia-Barça (2009/2010 Playoffs) Logo SportKlub
Czas trwania: 140min. / 2019 / koszykówka
18:20 Liga Endesa: Archiwum ACB: Monbus Obradoiro - Barça (19/20) Logo SportKlub
Czas trwania: 147min. / 2019 / koszykówka
Program TV na 5 lipca 2020 (Niedziela)
18:20 Liga Endesa: Archiwum ACB: BAXI Manresa - RETAbet Bilbao (19/20) Logo SportKlub
Czas trwania: 173min. / 2019 / koszykówka
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Liga ACB (koszykówka - Hiszpania). Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Liga ACB (koszykówka - Hiszpania) w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Liga ACB (koszykówka - Hiszpania).

Poprzednie emisje Liga ACB (koszykówka - Hiszpania)


Emisja Liga ACB (koszykówka - Hiszpania) miała miejsce:

2020-05-24 18:45 Premiera Liga Endesa: Archiwum ACB: Copa del Rey Final Baskonia-Unicaja (2009) Logo SportKlub
Czas trwania: 120min. / 2019 / koszykówka
2020-05-24 11:25 Liga Endesa: Archiwum ACB: DKV Joventut Badalona-Akasvayu Girona (sezon 2007/08) Logo SportKlub
Czas trwania: 130min. / 2019 / koszykówka
2020-05-23 17:25 Premiera Liga Endesa: KIROLBET Baskonia - MoraBanc Andorra (19/20) Logo SportKlub
Czas trwania: 123min. / 2019 / koszykówka
2020-05-23 11:30 Liga Endesa: Archiwum ACB: Finał Copa Del Rey Sevilla 2004: Tau Ceramica - Joventut Logo SportKlub
Czas trwania: 124min. / 2019 / koszykówka
2020-05-22 11:40 Liga Endesa: Archiwum ACB: Copa del Rey Final Clasico 2012 Logo SportKlub
Czas trwania: 129min. / 2019 / koszykówka

Liga ACB (koszykówka - Hiszpania) gdzie obejrzeć?


Liga ACB (koszykówka - Hiszpania) można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: SportKlub

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Lata produkcji

Lista zawiera lata, w których powstawała audycja:

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry