Reklama

Liga Mistrzów UEFA godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Liga Mistrzów UEFA


Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Liga Mistrzów UEFA będzie miała miejsce (transmisja na żywo, premiera, powtórka):

Program TV na 2019-08-26
07:00 Trwa...  Liga Mistrzów - Olympiacos - Krasnodar Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
07:00 Trwa...  Liga Mistrzów - Young Boys - FK Crvena Zvezda Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
09:00 Liga Mistrzów - 1/4 finału Ligi Mistrzów 2003/2004 Arsenal Londyn - Chelsea Londyn 06.04.2004 Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
Reklama
09:00 Liga Mistrzów - Olympiacos - Krasnodar Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
09:30 Liga Mistrzów - 1/4 finału Ligi Mistrzów 2003/2004 Chelsea Londyn - Arsenal Londyn 24.03.2004 Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
10:00 Liga Mistrzów - CFR 1907 Cluj - SK Slavia Praga Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
11:00 Liga Mistrzów - APOEL - Ajax Amsterdam Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
12:00 Liga Mistrzów - LASK - Club Brugge Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
13:00 Liga Mistrzów - CFR 1907 Cluj - SK Slavia Praga Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
13:30 Liga Mistrzów - Magazyn UEFA Ligi Mistrzów Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
14:00 Liga Mistrzów - Polacy w finałach Pucharu Europy Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
14:00 Liga Mistrzów - Archiwalny materiał o Ajaxie Amsterdam: Ajax Amsterdam - Cudowne lata 70-te Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
14:30 Liga Mistrzów - Archiwalny materiał o Bayernie Monachium: Wielki Bayern 1974-76 Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
14:30 Liga Mistrzów - Olympiacos - Krasnodar Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
15:00 Liga Mistrzów - APOEL - Ajax Amsterdam Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
Reklama
16:30 Liga Mistrzów - Archiwalny materiał o AC Milan: Rewolucja Sacchiego - AC Milan 1988-90 Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
17:00 Liga Mistrzów - Olympiacos - Krasnodar Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
17:00 Liga Mistrzów - GNK Dinamo - Rosenborg Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
19:00 Liga Mistrzów - GNK Dinamo - Rosenborg Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
19:00 Liga Mistrzów - APOEL - Ajax Amsterdam Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
21:00 Liga Mistrzów - Young Boys - FK Crvena Zvezda Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
21:00 Liga Mistrzów - Olympiacos - Krasnodar Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
23:00 Liga Mistrzów - Olympiacos - Krasnodar Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
23:00 Liga Mistrzów - Young Boys - FK Crvena Zvezda Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
Program TV na 2019-08-27
00:00 Liga Mistrzów - Magazyn UEFA Ligi Mistrzów Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
01:00 Liga Mistrzów - GNK Dinamo - Rosenborg Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
01:00 Liga Mistrzów - CFR 1907 Cluj - SK Slavia Praga Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
03:00 Liga Mistrzów - CFR 1907 Cluj - SK Slavia Praga Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
03:00 Liga Mistrzów - Olympiacos - Krasnodar Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
05:00 Liga Mistrzów - Olympiacos - Krasnodar Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
05:00 Liga Mistrzów - LASK - Club Brugge Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
07:00 Liga Mistrzów - 1/4 finału: FC Liverpool - FC Porto g.20.50 09.04.2019 PSP1 Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
07:00 Liga Mistrzów - Olympiacos - Krasnodar Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
08:30 Liga Mistrzów - 1/4 finału: Tottenham Hotspur - Manchester City g.20.15 09.04.2019 PSP2 Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
09:00 Liga Mistrzów - GNK Dinamo - Rosenborg Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
10:00 Liga Mistrzów - Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA - Odcinek 4: Manchester United - Chelsea (2008), Real Madryt - Atletico Madryt (2014) Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
10:30 Liga Mistrzów - 1/4 finału: Manchester United - FC Barcelona g.20.50 10.04.2019 PSP1 Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
11:00 Liga Mistrzów - LASK - Club Brugge Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
12:00 Liga Mistrzów - Polacy w finałach Pucharu Europy Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
12:30 Liga Mistrzów - 1/4 finału: Ajax Amsterdam - Juventus Turyn g.20.15 10.04.2019 PSP2 Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
13:00 Liga Mistrzów - 1/4 finału Ligi Mistrzów 2003/2004 Arsenal Londyn - Chelsea Londyn 06.04.2004 Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
13:30 Liga Mistrzów - CFR 1907 Cluj - SK Slavia Praga Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
14:00 Liga Mistrzów - 1/4 finału: FC Barcelona - Manchester United g.20.50 16.04.2019 PSP1 Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
15:00 Liga Mistrzów - Olympiacos - Krasnodar Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
15:30 Liga Mistrzów - 1/4 finału Ligi Mistrzów 2003/2004 Chelsea Londyn - Arsenal Londyn 24.03.2004 Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
16:00 Liga Mistrzów - 1/4 finału: Juventus Turyn - Ajax Amsterdam g.20.15 16.04.2019 PSP2 Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
16:30 Liga Mistrzów - Young Boys - FK Crvena Zvezda Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
17:30 Liga Mistrzów - 1/4 finału Ligi Mistrzów 2003/2004 Arsenal Londyn - Chelsea Londyn 06.04.2004 Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
18:00 Liga Mistrzów - Polacy w finałach Pucharu Europy Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
18:30 Liga Mistrzów - Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA - Odcinek 10: Juventus Turyn - Ajax Amsterdam (1996), Real Madryt - Bayer Leverkusen (2002) Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
19:00 Liga Mistrzów - STUDIO Na żywo Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna / Transmisja
20:15 Liga Mistrzów - Rosenborg BK - GNK Dinamo Na żywo Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna / Transmisja
20:15 Liga Mistrzów - Krasnodar - Olympiacos Na żywo Logo Polsat Sport Premium 3 PPV
Piłka nożna / Transmisja
20:50 Liga Mistrzów - Crvena Zvezda - Young Boys Na żywo Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna / Transmisja
22:50 Liga Mistrzów - STUDIO Na żywo Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna / Transmisja
23:00 Liga Mistrzów - APOEL - Ajax Amsterdam Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
23:30 Liga Mistrzów - Magazyn UEFA Ligi Mistrzów Na żywo Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna / Transmisja
Program TV na 2019-08-28
00:00 Liga Mistrzów - Krasnodar - Olympiacos Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
02:00 Liga Mistrzów - Rosenborg BK - GNK Dinamo Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
03:00 Liga Mistrzów - CFR 1907 Cluj - SK Slavia Praga Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
04:00 Liga Mistrzów - Crvena Zvezda - Young Boys Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
05:00 Liga Mistrzów - LASK - Club Brugge Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
06:00 Liga Mistrzów - Magazyn UEFA Ligi Mistrzów Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
07:00 Liga Mistrzów - Crvena Zvezda - Young Boys Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
07:00 Liga Mistrzów - Krasnodar - Olympiacos Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
09:00 Liga Mistrzów - Rosenborg BK - GNK Dinamo Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
09:00 Liga Mistrzów - STUDIO Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
11:00 Liga Mistrzów - APOEL - Ajax Amsterdam Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
11:00 Liga Mistrzów - Crvena Zvezda - Young Boys Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
13:00 Liga Mistrzów - Krasnodar - Olympiacos Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
13:00 Liga Mistrzów - STUDIO Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
13:30 Liga Mistrzów - Magazyn UEFA Ligi Mistrzów Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
14:00 Liga Mistrzów - Archiwalny materiał o Ajaxie Amsterdam: Ajax Amsterdam - Cudowne lata 70-te Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
14:30 Liga Mistrzów - Rosenborg BK - GNK Dinamo Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
15:00 Liga Mistrzów - Crvena Zvezda - Young Boys Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
16:30 Liga Mistrzów - Archiwalny materiał o AC Milan: Rewolucja Sacchiego - AC Milan 1988-90 Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
17:00 Liga Mistrzów - Rosenborg BK - GNK Dinamo Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
17:00 Liga Mistrzów - Crvena Zvezda - Young Boys Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
19:00 Liga Mistrzów - Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA - Odcinek 4: Manchester United - Chelsea (2008), Real Madryt - Atletico Madryt (2014) Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
19:00 Liga Mistrzów - STUDIO Na żywo Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna / Transmisja
19:30 Liga Mistrzów - 1/4 finału Ligi Mistrzów 2003/2004 Arsenal Londyn - Chelsea Londyn 06.04.2004 Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
20:15 Liga Mistrzów - Slavia Praga - CFR 1907 Cluj Na żywo Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna / Transmisja
20:50 Liga Mistrzów - Ajax Amsterdam - APOEL Na żywo Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna / Transmisja
22:50 Liga Mistrzów - STUDIO Na żywo Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna / Transmisja
23:00 Liga Mistrzów - Ajax Amstedam - APOEL Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
23:30 Liga Mistrzów - Magazyn UEFA Ligi Mistrzów Na żywo Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna / Transmisja
Program TV na 2019-08-29
00:00 Liga Mistrzów - Slavia Praga - CFR 1907 Cluj Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
01:00 Liga Mistrzów - Krasnodar - Olympiacos Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
02:00 Liga Mistrzów - Club Brugge - LASK Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
03:00 Liga Mistrzów - Crvena Zvezda - Young Boys Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
04:00 Liga Mistrzów - Ajax Amsterdam - APOEL Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
05:00 Liga Mistrzów - Club Brugge - LASK Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
06:00 Liga Mistrzów - Magazyn UEFA Ligi Mistrzów Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
07:00 Liga Mistrzów - Club Brugge - LASK Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
07:00 Liga Mistrzów - Rosenborg BK - GNK Dinamo Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
09:00 Liga Mistrzów - 1/4 finału Ligi Mistrzów 2003/2004 Arsenal Londyn - Chelsea Londyn 06.04.2004 Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
09:00 Liga Mistrzów - Slavia Praga - CFR 1907 Cluj Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
09:30 Liga Mistrzów - Polacy w finałach Pucharu Europy Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
10:00 Liga Mistrzów - Rosenborg BK - GNK Dinamo Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
11:00 Liga Mistrzów - Ajax Amsterdam - APOEL Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
12:00 Liga Mistrzów - Slavia Praga - CFR 1907 Cluj Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
13:00 Liga Mistrzów - STUDIO Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
13:30 Liga Mistrzów - Magazyn UEFA Ligi Mistrzów Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
14:00 Liga Mistrzów - 1/4 finału Ligi Mistrzów 2003/2004 Arsenal Londyn - Chelsea Londyn 06.04.2004 Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
14:00 Liga Mistrzów - Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA - Odcinek 8: Real Madryt - FC Liverpool (2018), AC Milan - FC Barcelona (1994) Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
14:30 Liga Mistrzów - 1/4 finału Ligi Mistrzów 2003/2004 Chelsea Londyn - Arsenal Londyn 24.03.2004 Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
14:30 Liga Mistrzów - Club Brugge - LASK Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
15:00 Liga Mistrzów - Crvena Zvezda - Young Boys Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
16:30 Liga Mistrzów - Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA - Odcinek 9: Bayern Monachium - Borussia Dortmund (2013), AC Milan - Juventus Turyn (2003) Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
17:00 Liga Mistrzów - Slavia Praga - CFR 1907 Cluj Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
17:00 Liga Mistrzów - 1/4 finału Ligi Mistrzów 2003/2004 Arsenal Londyn - Chelsea Londyn 06.04.2004 Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
17:30 Liga Mistrzów - Polacy w finałach Pucharu Europy Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
18:00 Liga Mistrzów , Losowanie Na żywo Logo Eurosport 1
piłka nożna / Transmisja
18:00 Liga Mistrzów UEFA - Losowanie fazy grupowej Ligi Mistrzów UEFA Na żywo Logo Polsat Sport Extra
Piłka nożna / Transmisja
18:00 Liga Mistrzów - Losowanie fazy grupowej Ligi Mistrzów UEFA Na żywo Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna / Transmisja
19:00 Liga Mistrzów - STUDIO Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
19:00 Liga Mistrzów - Ajax Amstedam - APOEL Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
21:00 Liga Mistrzów - Ajax Amstedam - APOEL Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
21:00 Liga Mistrzów - Crvena Zvezda - Young Boys Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
23:00 Liga Mistrzów - STUDIO Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
23:00 Liga Mistrzów - Slavia Praga - CFR 1907 Cluj Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
Program TV na 2019-08-30
00:00 Liga Mistrzów - Magazyn UEFA Ligi Mistrzów Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
01:00 Liga Mistrzów - Rosenborg BK - GNK Dinamo Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
01:00 Liga Mistrzów - Club Brugge - LASK Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
03:00 Liga Mistrzów - Slavia Praga - CFR 1907 Cluj Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
03:00 Liga Mistrzów - Ajax Amstedam - APOEL Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
05:00 Liga Mistrzów - Club Brugge - LASK Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
05:00 Liga Mistrzów - Krasnodar - Olympiacos Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
07:00 Liga Mistrzów - Krasnodar - Olympiacos Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
07:00 Liga Mistrzów - Crvena Zvezda - Young Boys Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
09:00 Liga Mistrzów - 1/4 finału Ligi Mistrzów 2003/2004 Arsenal Londyn - Chelsea Londyn 06.04.2004 Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
09:00 Liga Mistrzów - STUDIO Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
09:30 Liga Mistrzów - 1/4 finału Ligi Mistrzów 2003/2004 Chelsea Londyn - Arsenal Londyn 24.03.2004 Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
10:00 Liga Mistrzów - Slavia Praga - CFR 1907 Cluj Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
11:00 Liga Mistrzów - Ajax Amstedam - APOEL Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
12:00 Liga Mistrzów - Club Brugge - LASK Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
14:00 Liga Mistrzów - Polacy w finałach Pucharu Europy Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
14:00 Liga Mistrzów - Magazyn UEFA Ligi Mistrzów Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
14:30 Liga Mistrzów - Archiwalny materiał o Bayernie Monachium: Wielki Bayern 1974-76 Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
14:30 Liga Mistrzów - Archiwalny materiał o Ajaxie Amsterdam: Ajax Amsterdam - Cudowne lata 70-te Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
15:00 Liga Mistrzów - Crvena Zvezda - Young Boys Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
15:00 Liga Mistrzów - Rosenborg BK - GNK Dinamo Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
17:00 Liga Mistrzów - Rosenborg BK - GNK Dinamo Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
17:00 Liga Mistrzów - Archiwalny materiał o AC Milan: Rewolucja Sacchiego - AC Milan 1988-90 Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
17:30 Liga Mistrzów - Slavia Praga - CFR 1907 Cluj Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
18:00 Liga Mistrzów - Crvena Zvezda - Young Boys Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
18:30 Liga Mistrzów - Club Brugge - LASK Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
19:00 Liga Mistrzów - STUDIO Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
21:00 Liga Mistrzów - Ajax Amstedam - APOEL Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
23:00 Liga Mistrzów - STUDIO Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
23:30 Liga Mistrzów - Ajax Amstedam - APOEL Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
Program TV na 2019-08-31
00:00 Liga Mistrzów - Magazyn UEFA Ligi Mistrzów Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
01:00 Liga Mistrzów - Ajax Amstedam - APOEL Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
01:30 Liga Mistrzów - Slavia Praga - CFR 1907 Cluj Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
03:00 Liga Mistrzów - Slavia Praga - CFR 1907 Cluj Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
03:00 Liga Mistrzów - Club Brugge - LASK Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
Program TV na 2019-09-18
20:15 (studio) Piłka nożna - Liga Mistrzów Na żywo Logo TVP Sport
Czas trwania: 35min. / Transmisja
20:55 Liga Mistrzów Logo TVP1 HD
Czas trwania: 53min.
20:55 Piłka nożna - Liga Mistrzów Na żywo Logo TVP Sport
Czas trwania: 53min. / Transmisja
23:00 Liga Mistrzów (skróty) Logo TVP1 HD
Czas trwania: 19min.
Program TV na 2019-09-19
15:00 PN - Liga Mistrzów Logo TVP Sport
Czas trwania: 53min.
17:05 PN - lIga mistrzów skróty Na żywo Logo TVP Sport
Czas trwania: 19min. / Transmisja
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Liga Mistrzów UEFA. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Liga Mistrzów UEFA w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Liga Mistrzów UEFA.

Emisja w stacjach


Liga Mistrzów UEFA można obejrzeć w:

Emisje w: Eurosport 1, Polsat Sport Extra, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Sport Premium 3 PPV, TVP1 HD, TVP Sport

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry