Reklama

Liga Mistrzów UEFA godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Liga Mistrzów UEFA będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2018-10-17

09:00 Trwa...  Liga Mistrzów - Bayern Monachium - Ajax Amsterdam Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
09:00 Trwa...  Liga Mistrzów - Tottenham Hotspur - FC Barcelona Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
11:00 Liga Mistrzów - Borussia Dortmund - AS Monaco Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
Reklama
11:00 Liga Mistrzów - Bayern Monachium - Ajax Amsterdam Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
13:00 Liga Mistrzów - Lokomotiv Moskwa - FC Schalke 04 Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
13:00 Liga Mistrzów - Borussia Dortmund - AS Monaco Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
15:00 Liga Mistrzów - Olympique Lyon - Szachtar Donieck Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
15:00 Liga Mistrzów - Lokomotiv Moskwa - FC Schalke 04 Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
17:00 Liga Mistrzów - Atletico Madryt - Club Brugge Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
17:00 Liga Mistrzów - Olympique Lyon - Szachtar Donieck Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
19:00 Liga Mistrzów - Porto - Galatasaray A.S. Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
19:00 Liga Mistrzów - Atletico Madryt - Club Brugge Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
21:00 Liga Mistrzów - AS Roma - FC Viktoria Pilzno Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
21:00 Liga Mistrzów - Porto - Galatasaray A.S. Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
23:00 Liga Mistrzów - TSG 1899 Hoffenheim - Manchester City Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
Reklama
23:00 Liga Mistrzów - AS Roma - FC Viktoria Pilzno Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna

2018-10-18

01:00 Liga Mistrzów - Paris Saint Germain - Crvena Zvezda Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
01:00 Liga Mistrzów - TSG 1899 Hoffenheim - Manchester City Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
03:00 Liga Mistrzów - SSC Napili - Liverpool Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
03:00 Liga Mistrzów - Paris Saint Germain - Crvena Zvezda Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
05:00 Liga Mistrzów - Manchester United - Valencia CF Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
05:00 Liga Mistrzów - SSC Napili - Liverpool Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
07:00 Liga Mistrzów - AS Roma - FC Viktoria Pilzno Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
07:00 Liga Mistrzów - Porto - Galatasaray A.S. Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
09:00 Liga Mistrzów - SSC Napili - Liverpool Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
09:00 Liga Mistrzów - AS Roma - FC Viktoria Pilzno Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
11:00 Liga Mistrzów - Porto - Galatasaray A.S. Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
11:00 Liga Mistrzów - SSC Napili - Liverpool Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
13:00 Liga Mistrzów - Atletico Madryt - Club Brugge Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
13:00 Liga Mistrzów - Porto - Galatasaray A.S. Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
Reklama
15:00 Liga Mistrzów - TSG 1899 Hoffenheim - Manchester City Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
15:00 Liga Mistrzów - Atletico Madryt - Club Brugge Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
17:00 Liga Mistrzów - Bayern Monachium - Ajax Amsterdam Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
17:00 Liga Mistrzów - TSG 1899 Hoffenheim - Manchester City Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
19:00 Liga Mistrzów - Juventus Turyn - BSC Young Boys Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
19:00 Liga Mistrzów - Bayern Monachium - Ajax Amsterdam Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
21:00 Liga Mistrzów - Olympique Lyon - Szachtar Donieck Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
21:00 Liga Mistrzów - Juventus Turyn - BSC Young Boys Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
23:00 Liga Mistrzów - PSV Eindhoven - Inter Mediolan Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
23:00 Liga Mistrzów - Olympique Lyon - Szachtar Donieck Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna

2018-10-19

01:00 Liga Mistrzów - SSC Napili - Liverpool Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
01:00 Liga Mistrzów - PSV Eindhoven - Inter Mediolan Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
03:00 Liga Mistrzów - Tottenham Hotspur - FC Barcelona Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
03:00 Liga Mistrzów - SSC Napili - Liverpool Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
05:00 Liga Mistrzów - Porto - Galatasaray A.S. Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
05:00 Liga Mistrzów - Tottenham Hotspur - FC Barcelona Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
07:00 Liga Mistrzów - Atletico Madryt - Club Brugge Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
07:00 Liga Mistrzów - Olympique Lyon - Szachtar Donieck Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
09:00 Liga Mistrzów - Paris Saint Germain - Crvena Zvezda Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
09:00 Liga Mistrzów - Atletico Madryt - Club Brugge Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
11:00 Liga Mistrzów - Paris Saint Germain - Crvena Zvezda Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
13:00 Liga Mistrzów - PSV Eindhoven - Inter Mediolan Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
15:00 Liga Mistrzów - PSV Eindhoven - Inter Mediolan Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
17:00 Liga Mistrzów - SSC Napili - Liverpool Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
19:00 Liga Mistrzów - Bayern Monachium - Ajax Amsterdam Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
19:00 Liga Mistrzów - SSC Napili - Liverpool Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
21:00 Liga Mistrzów - Bayern Monachium - Ajax Amsterdam Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
21:30 Liga Mistrzów - Lokomotiv Moskwa - FC Schalke 04 Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
23:00 Liga Mistrzów - Tottenham Hotspur - FC Barcelona Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
23:30 Liga Mistrzów - Lokomotiv Moskwa - FC Schalke 04 Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna

2018-10-20

01:00 Liga Mistrzów - AS Roma - FC Viktoria Pilzno Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
01:00 Liga Mistrzów - Tottenham Hotspur - FC Barcelona Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
03:00 Liga Mistrzów - Borussia Dortmund - AS Monaco Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
03:00 Liga Mistrzów - AS Roma - FC Viktoria Pilzno Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
05:00 Liga Mistrzów - Olympique Lyon - Szachtar Donieck Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
05:00 Liga Mistrzów - Borussia Dortmund - AS Monaco Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
07:00 Liga Mistrzów - TSG 1899 Hoffenheim - Manchester City Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
07:00 Liga Mistrzów - AEK Ateny - SL Benfica Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
09:00 Liga Mistrzów - Lokomotiv Moskwa - FC Schalke 04 Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
09:00 Liga Mistrzów - TSG 1899 Hoffenheim - Manchester City Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
11:00 Liga Mistrzów - Lokomotiv Moskwa - FC Schalke 04 Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
11:30 Liga Mistrzów - SSC Napili - Liverpool Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
13:00 Liga Mistrzów - Tottenham Hotspur - FC Barcelona Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
13:00 Liga Mistrzów - SSC Napili - Liverpool Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
15:00 Liga Mistrzów - Paris Saint Germain - Crvena Zvezda Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
15:00 Liga Mistrzów - Tottenham Hotspur - FC Barcelona Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
17:00 Liga Mistrzów - Borussia Dortmund - AS Monaco Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
17:00 Liga Mistrzów - Paris Saint Germain - Crvena Zvezda Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
19:00 Liga Mistrzów - Juventus Turyn - BSC Young Boys Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
19:00 Liga Mistrzów - Borussia Dortmund - AS Monaco Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
21:00 Liga Mistrzów - Manchester United - Valencia CF Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
21:00 Liga Mistrzów - Juventus Turyn - BSC Young Boys Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
23:00 Liga Mistrzów - AS Roma - FC Viktoria Pilzno Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
23:00 Liga Mistrzów - Manchester United - Valencia CF Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna

2018-10-21

01:00 Liga Mistrzów - Olympique Lyon - Szachtar Donieck Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
01:00 Liga Mistrzów - AS Roma - FC Viktoria Pilzno Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
03:00 Liga Mistrzów - Porto - Galatasaray A.S. Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
03:00 Liga Mistrzów - Olympique Lyon - Szachtar Donieck Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
05:00 Liga Mistrzów - AEK Ateny - SL Benfica Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
05:00 Liga Mistrzów - Porto - Galatasaray A.S. Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
07:00 Liga Mistrzów - AS Roma - FC Viktoria Pilzno Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
07:00 Liga Mistrzów - Olympique Lyon - Szachtar Donieck Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
09:00 Liga Mistrzów - PSV Eindhoven - Inter Mediolan Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
09:00 Liga Mistrzów - AS Roma - FC Viktoria Pilzno Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
11:00 Liga Mistrzów - PFC CSKA Moskwa - Real Madryt Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
11:00 Liga Mistrzów - PSV Eindhoven - Inter Mediolan Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
13:00 Liga Mistrzów - Tottenham Hotspur - FC Barcelona Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
13:00 Liga Mistrzów - PFC CSKA Moskwa - Real Madryt Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
15:00 Liga Mistrzów - SSC Napili - Liverpool Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
15:00 Liga Mistrzów - Tottenham Hotspur - FC Barcelona Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
17:00 Liga Mistrzów - Borussia Dortmund - AS Monaco Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
17:00 Liga Mistrzów - SSC Napili - Liverpool Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
19:00 Liga Mistrzów - Lokomotiv Moskwa - FC Schalke 04 Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
19:00 Liga Mistrzów - Borussia Dortmund - AS Monaco Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
21:00 Liga Mistrzów - Lokomotiv Moskwa - FC Schalke 04 Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
21:30 Liga Mistrzów - Bayern Monachium - Ajax Amsterdam Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
23:00 Liga Mistrzów - Atletico Madryt - Club Brugge Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
23:00 Liga Mistrzów - Bayern Monachium - Ajax Amsterdam Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna

2018-10-22

01:00 Liga Mistrzów - Atletico Madryt - Club Brugge Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
03:00 Liga Mistrzów - Manchester United - Valencia CF Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
05:00 Liga Mistrzów - Olympique Lyon - Szachtar Donieck Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
05:00 Liga Mistrzów - Manchester United - Valencia CF Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
07:00 Liga Mistrzów - Borussia Dortmund - AS Monaco Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
07:00 Liga Mistrzów - PFC CSKA Moskwa - Real Madryt Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
09:00 Liga Mistrzów - PFC CSKA Moskwa - Real Madryt Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
09:00 Liga Mistrzów - Borussia Dortmund - AS Monaco Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
11:00 Liga Mistrzów - AS Roma - FC Viktoria Pilzno Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
11:00 Liga Mistrzów - PFC CSKA Moskwa - Real Madryt Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
13:00 Liga Mistrzów - Tottenham Hotspur - FC Barcelona Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
13:00 Liga Mistrzów - AS Roma - FC Viktoria Pilzno Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
15:00 Liga Mistrzów - Olympique Lyon - Szachtar Donieck Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
15:00 Liga Mistrzów - Tottenham Hotspur - FC Barcelona Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
17:00 Liga Mistrzów - Atletico Madryt - Club Brugge Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
17:00 Liga Mistrzów - Olympique Lyon - Szachtar Donieck Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
19:00 Liga Mistrzów - SSC Napili - Liverpool Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
19:00 Liga Mistrzów - Atletico Madryt - Club Brugge Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
21:00 Liga Mistrzów - PSV Eindhoven - Inter Mediolan Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
21:00 Liga Mistrzów - SSC Napili - Liverpool Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
23:00 Liga Mistrzów - Juventus Turyn - BSC Young Boys Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
23:00 Liga Mistrzów - PSV Eindhoven - Inter Mediolan Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna

2018-10-23

01:00 Liga Mistrzów - Juventus Turyn - BSC Young Boys Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
01:30 Liga Mistrzów - Manchester United - Valencia CF Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
03:00 Liga Mistrzów - Borussia Dortmund - AS Monaco Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
03:00 Liga Mistrzów - Manchester United - Valencia CF Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
05:00 Liga Mistrzów - PFC CSKA Moskwa - Real Madryt Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
05:00 Liga Mistrzów - Borussia Dortmund - AS Monaco Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
07:00 Liga Mistrzów - Lokomotiv Moskwa - FC Schalke 04 Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
07:00 Liga Mistrzów - Bayern Monachium - Ajax Amsterdam Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
09:00 Liga Mistrzów - Juventus Turyn - BSC Young Boys Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
09:00 Liga Mistrzów - Lokomotiv Moskwa - FC Schalke 04 Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
11:00 Liga Mistrzów - PSV Eindhoven - Inter Mediolan Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
11:00 Liga Mistrzów - Juventus Turyn - BSC Young Boys Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
14:00 Liga Mistrzów - PSV Eindhoven - Inter Mediolan Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
16:00 Liga Mistrzów - Borussia Dortmund - AS Monaco Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
18:00 Liga Mistrzów - STUDIO Na żywo Logo Polsat Sport
Piłka nożna
18:00 Liga Mistrzów - STUDIO Na żywo Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
18:10 Liga Mistrzów - wstęp do meczu Na żywo Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
18:45 Liga Mistrzów - AEK Ateny - Bayern Monachium Na żywo Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
18:45 Liga Mistrzów - BSC Young Boys - Valencia Na żywo Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
20:14 Liga Mistrzów - Szachtar Donieck - Manchester City Na żywo Logo Polsat Sport Premium 5 PPV
Piłka nożna
20:14 Liga Mistrzów - TSG 1899 Hoffenheim - Olympique Lyon Na żywo Logo Polsat Sport Premium 6 PPV
Piłka nożna
20:14 Liga Mistrzów - Real Madryt - Viktoria Pilzno Na żywo Logo Polsat Sport Premium 3 PPV
Piłka nożna
20:14 Liga Mistrzów - AS Roma - CSKA Moskwa Na żywo Logo Polsat Sport Premium 4 PPV
Piłka nożna
20:50 Liga Mistrzów - Manchester United - Juventus Na żywo Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
20:50 Liga Mistrzów - Ajax Amsterdam - SL Benfica Na żywo Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
22:50 Liga Mistrzów - STUDIO Na żywo Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
23:00 Liga Mistrzów - AEK Ateny - Bayern Monachium Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
23:30 Liga Mistrzów - Magazyn UEFA Ligi Mistrzów Na żywo Logo Polsat Sport Premium 1
Magazyn

2018-10-24

00:30 Liga Mistrzów - BSC Young Boys - Valencia Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
01:00 Liga Mistrzów - Manchester United - Juventus Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
02:30 Liga Mistrzów - Ajax Amsterdam - SL Benfica Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
03:00 Liga Mistrzów - AS Roma - SCKA Moskwa Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
04:30 Liga Mistrzów - Real Madryt - Viktoria Pilzno Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
05:00 Liga Mistrzów - Szachtar Donieck - Manchester City Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
07:00 Liga Mistrzów - STUDIO Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
07:00 Liga Mistrzów - TSG 1899 Hoffenheim - Olympique Lyon Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
08:45 Liga Mistrzów - AEK Ateny - Bayern Monachium Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
09:00 Liga Mistrzów - BSC Young Boys - Valencia Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
10:50 Liga Mistrzów - Manchester United - Juventus Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
11:00 Liga Mistrzów - Ajax Amsterdam - SL Benfica Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
12:50 Liga Mistrzów - STUDIO Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
16:00 Liga Mistrzów - AEK Ateny - Bayern Monachium Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
18:00 Liga Mistrzów - STUDIO Na żywo Logo Polsat Sport
Piłka nożna
18:00 Liga Mistrzów - STUDIO Na żywo Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
18:10 Liga Mistrzów - wstęp do meczu Na żywo Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
18:45 Liga Mistrzów - PSV Eindhoven - Tottenham Hotspur Na żywo Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
18:45 Liga Mistrzów - Club Brugge - AS Monaco Na żywo Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
20:05 Liga Mistrzów - FC Barcelona - Inter Mediolan ( studio) Na żywo Logo TVP Sport
Czas trwania: 43min. / Wielka Brytania / 2018
20:14 Liga Mistrzów - Lokomotiv Moskwa - Porto Na żywo Logo Polsat Sport Premium 5 PPV
Piłka nożna
20:14 Liga Mistrzów - Galatasaray - Schalke 04 Na żywo Logo Polsat Sport Premium 6 PPV
Piłka nożna
20:14 Liga Mistrzów - Borussia Dortmund - Atletico Madryt Na żywo Logo Polsat Sport Premium 3 PPV
Piłka nożna
20:14 Liga Mistrzów - Liverpool - Crvena Zvezda Na żywo Logo Polsat Sport Premium 4 PPV
Piłka nożna
20:50 Liga Mistrzów - Barcelona - Inter Mediolan Na żywo Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
20:50 Liga Mistrzów - Paris Saint Germain - SSC Napoli Na żywo Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
20:55 Liga Mistrzów - FC Barcelona - Inter Mediolan Na żywo Logo TVP1 HD
Czas trwania: 52min. / Wielka Brytania / 2018
20:55 Liga Mistrzów - FC Barcelona - Inter Mediolan Na żywo Logo TVP Sport
Czas trwania: 52min. / Wielka Brytania / 2018
22:50 Liga Mistrzów - STUDIO Na żywo Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
22:55 Liga Mistrzów - skrót Na żywo Logo TVP1 HD
Czas trwania: 20min. / Wielka Brytania / 2018
22:55 Liga Mistrzów - skróty Na żywo Logo TVP Sport
Czas trwania: 20min. / Wielka Brytania / 2018
23:00 Liga Mistrzów - Club Brugge - AS Monaco Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
23:30 Liga Mistrzów - Magazyn UEFA Ligi Mistrzów Na żywo Logo Polsat Sport Premium 1
Magazyn

2018-10-25

00:30 Liga Mistrzów - PSV Eindhoven - Tottenham Hotspur Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
01:00 Liga Mistrzów - Paris Saint Germain - SSC Napoli Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
02:30 Liga Mistrzów - Barcelona - Inter Mediolan Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
03:00 Liga Mistrzów - Liverpool - Crvena Zvezda Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
04:30 Liga Mistrzów - Borussia Dortmund - Atletico Madryt Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
05:00 Liga Mistrzów - Lokomotiv Moskwa - Porto Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
07:00 Liga Mistrzów - Galatasaray - Schalke 04 Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna
07:00 Liga Mistrzów - AEK Ateny - Bayern Monachium Logo Polsat Sport Premium 1
Piłka nożna
09:00 Liga Mistrzów - PSV Eindhoven - Tottenham Hotspur Logo Polsat Sport Premium 2
Piłka nożna

Audycje powiązane z Liga Mistrzów UEFA

Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Liga Mistrzów UEFA. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Liga Mistrzów UEFA w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Liga Mistrzów UEFA.

Emisja w stacjach

Liga Mistrzów UEFA można obejrzeć w:

Emisje w: Polsat Sport, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Sport Premium 3 PPV, Polsat Sport Premium 4 PPV, Polsat Sport Premium 5 PPV, Polsat Sport Premium 6 PPV, TVP1 HD, TVP Sport

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info