Reklama

Made in Maroko godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Made in Maroko będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2019-05-25

22:00 Made in Maroko, odc. 1/8 Logo TTV
Opis (streszczenie): Dagmara, jedna z bohaterek programu „Królowe życia”, ma pomysł na interes życia. Z Jackiem u boku wyruszają na podbój Maroka. W poszukiwaniu nowych możliwości biznesowych pomagać im będzie dawny znajomy Samir. W Maroku czekają na nich fabryki ze skórami, stragany ciągnące się w nieskończoność i … zupełnie inne lokalne zwyczaje. Czym zakończy się ta przygoda? Czy zwabi ich „złoto Maroka”, czy omamią światła i magia Marakeszu? Kto okaże się lepszym negocjatorem - marokańscy sprzedawcy, czy goście z Polski? Dagmara, jedna z bohaterek programu „Królowe życia”, ma pomysł na interes życia. Z Jackiem u boku wyruszają na podbój Maroka. W poszukiwaniu nowych możliwości biznesowych pomagać im będzie dawny znajomy Samir. W Maroku czekają na nich fabryki ze skórami, stragany ciągnące się w nieskończoność i … zupełnie inne lokalne zwyczaje. Czym zakończy się ta przygoda? Czy zwabi ich „złoto Maroka”, czy omamią światła i magia Marakeszu? Kto okaże się lepszym negocjatorem - marokańscy sprzedawcy, czy goście z Polski?
/ Polska / serial

2019-06-01

22:00 Made in Maroko, odc. 2/8 Logo TTV
Opis (streszczenie): Dagmara, jedna z bohaterek programu „Królowe życia”, ma pomysł na interes życia. Z Jackiem u boku wyruszają na podbój Maroka. W poszukiwaniu nowych możliwości biznesowych pomagać im będzie dawny znajomy Samir. W Maroku czekają na nich fabryki ze skórami, stragany ciągnące się w nieskończoność i … zupełnie inne lokalne zwyczaje. Czym zakończy się ta przygoda? Czy zwabi ich „złoto Maroka”, czy omamią światła i magia Marakeszu? Kto okaże się lepszym negocjatorem - marokańscy sprzedawcy, czy goście z Polski? Dagmara i jej asystent Jacek zatrzymali się w Marrakeszu. Tu, z pomocą znajomego sprzed lat, Samira, badali rynek miejscowych rzemieślników. Za pierwszy biznesowy cel obrali ręcznie wyrabiane, ceramiczne kafle. Odwiedzili fabrykę, gdzie powstaje słynna, marokańska, orientalnie zdobiona ceramika. Wybrali się także na ogromny targ, jakże różny od swojskich, polskich bazarów, które Dagmara znała z rodzinnego Kłodzka.
/ Polska / serial
Reklama

2019-06-06

00:00 Made in Maroko, odc. 2/8 Logo TTV
Polska / serial

2019-06-08

22:00 Made in Maroko, odc. 3/8 Logo TTV
Opis (streszczenie): Dagmara, jedna z bohaterek programu „Królowe życia”, ma pomysł na interes życia. Z Jackiem u boku wyruszają na podbój Maroka. W poszukiwaniu nowych możliwości biznesowych pomagać im będzie dawny znajomy Samir. W Maroku czekają na nich fabryki ze skórami, stragany ciągnące się w nieskończoność i … zupełnie inne lokalne zwyczaje. Czym zakończy się ta przygoda? Czy zwabi ich „złoto Maroka”, czy omamią światła i magia Marakeszu? Kto okaże się lepszym negocjatorem - marokańscy sprzedawcy, czy goście z Polski? Dagmara zainteresowała się znanym na całym świecie, marokańskim olejkiem arganowym. Nazywa się go „złotem Maroka”, bo jest bardzo drogi. Tym razem więc Dagmara i Jacek zwiedzili fabrykę, gdzie produkuje się cudowny eliksir używany i w kosmetyce i w branży spożywczej. Oczywiście nie obyło się bez awantury, gdyż Samir - jako biznesowy pośrednik – nie wykazał się zbytnią kreatywnością.
/ Polska / serial

2019-06-13

00:00 Made in Maroko, odc. 3/8 Logo TTV
Polska / serial

2019-06-15

22:00 Made in Maroko, odc. 4/8 Logo TTV
Opis (streszczenie): Dagmara, jedna z bohaterek programu „Królowe życia”, ma pomysł na interes życia. Z Jackiem u boku wyruszają na podbój Maroka. W poszukiwaniu nowych możliwości biznesowych pomagać im będzie dawny znajomy Samir. W Maroku czekają na nich fabryki ze skórami, stragany ciągnące się w nieskończoność i … zupełnie inne lokalne zwyczaje. Czym zakończy się ta przygoda? Czy zwabi ich „złoto Maroka”, czy omamią światła i magia Marakeszu? Kto okaże się lepszym negocjatorem - marokańscy sprzedawcy, czy goście z Polski? Kolejny dzień w Marrakeszu i kolejny pomysł na biznes. Dagmara postanowiła zbadać możliwość sprowadzania do Polski orientalnych, marokańskich przypraw, w szczególności cennego szafranu. Jacek nie mógł się powstrzymać, aby ich u miejscowego handlarza nie skosztować. Finał degustacji okazał się zaskakujący... Równie nieoczekiwany obrót przybrała dalsza współpraca z Samirem.
/ Polska / serial

2019-06-20

00:00 Made in Maroko, odc. 4/8 Logo TTV
Polska / serial

2019-06-22

22:00 Made in Maroko, odc. 5/8 Logo TTV
Opis (streszczenie): Dagmara, jedna z bohaterek programu „Królowe życia”, ma pomysł na interes życia. Z Jackiem u boku wyruszają na podbój Maroka. W poszukiwaniu nowych możliwości biznesowych pomagać im będzie dawny znajomy Samir. W Maroku czekają na nich fabryki ze skórami, stragany ciągnące się w nieskończoność i … zupełnie inne lokalne zwyczaje. Czym zakończy się ta przygoda? Czy zwabi ich „złoto Maroka”, czy omamią światła i magia Marakeszu? Kto okaże się lepszym negocjatorem - marokańscy sprzedawcy, czy goście z Polski? Dagmara i Jacek pożegnali się z Marrakeszem, aby nieco zrelaksować się w Essaouirii nad Oceanem Atlantyckim. Niestety, w wynajętym apartamencie doszło do karczemnej awantury z Jackiem. Chodziło oczywiście o biznesy... Biznesmenka musiała wezwać posiłki z Polski i zadzwoniła po swoją przyjaciółkę Edzię i syna Conana. Miała już kolejny plan na zrobienie polsko – marokańskiego interesu. Tym razem handlowym pomysłem były ręcznie produkowane meble, ale sytuację utrudniał fakt, że Dagmara zupełnie zaniemówiła.
/ Polska / serial

2019-06-27

00:00 Made in Maroko, odc. 5/8 Logo TTV
Polska / serial

2019-06-29

22:00 Made in Maroko, odc. 6/8 Logo TTV
Opis (streszczenie): Dagmara, jedna z bohaterek programu „Królowe życia”, ma pomysł na interes życia. Z Jackiem u boku wyruszają na podbój Maroka. W poszukiwaniu nowych możliwości biznesowych pomagać im będzie dawny znajomy Samir. W Maroku czekają na nich fabryki ze skórami, stragany ciągnące się w nieskończoność i … zupełnie inne lokalne zwyczaje. Czym zakończy się ta przygoda? Czy zwabi ich „złoto Maroka”, czy omamią światła i magia Marakeszu? Kto okaże się lepszym negocjatorem - marokańscy sprzedawcy, czy goście z Polski? W Essaouirii przyjaciółka Dagmary, Edzia, bez przerwy stroiła fochy i nic jej się nie podobało. Dagmara postanowiła więc sprawić humorzastej kobiecie niespodziankę i zorganizowała wycieczkę na pustynię. Atrakcją było dotarcie do pustynnego hotelu na wielbłądach. Na miejscu matka zapewniła Conanowi cudowny wieczór urodzinowy. Gdy zapadła noc, wybuchła awantura, którą tym razem urządziła Edzia.
/ Polska / serial
Reklama
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Made in Maroko. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Made in Maroko w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Made in Maroko.

Poprzednie emisje Made in Maroko

Emisja Made in Maroko miała miejsce:

2019-05-01, 05:55 Made in Maroko, odc. 8 Logo TTV
Opis (streszczenie): Dagmara, jedna z bohaterek programu „Królowe życia”, ma pomysł na interes życia. Z Jackiem u boku wyruszają na podbój Maroka. W poszukiwaniu nowych możliwości biznesowych pomagać im będzie dawny znajomy Samir. W Maroku czekają na nich fabryki ze skórami, stragany ciągnące się w nieskończoność i … zupełnie inne lokalne zwyczaje. Czym zakończy się ta przygoda? Czy zwabi ich „złoto Maroka”, czy omamią światła i magia Marakeszu? Kto okaże się lepszym negocjatorem - marokańscy sprzedawcy, czy goście z Polski? Dagmara odprawiła Edzię i Conana do Polski i z nową energią zabrała się do kolejnego biznesu. Obiektem jej handlowych zainteresowań stały się marokańskie, ręcznie tkane materiały i bajecznie kolorowe ubrania. Odwiedziła tkalnię i fabrykę przędzy. Nadszedł czas, kiedy musiała ostatecznie rozstrzygnąć, który z biznesów będzie najbardziej intratny. Na co się zdecyduje?
Polska / serial
2019-04-30, 14:55 Made in Maroko, odc. 8 Logo TTV
Polska / serial
2019-04-30, 05:55 Made in Maroko, odc. 7/8 Logo TTV
Opis (streszczenie): Dagmara, jedna z bohaterek programu „Królowe życia”, ma pomysł na interes życia. Z Jackiem u boku wyruszają na podbój Maroka. W poszukiwaniu nowych możliwości biznesowych pomagać im będzie dawny znajomy Samir. W Maroku czekają na nich fabryki ze skórami, stragany ciągnące się w nieskończoność i … zupełnie inne lokalne zwyczaje. Czym zakończy się ta przygoda? Czy zwabi ich „złoto Maroka”, czy omamią światła i magia Marakeszu? Kto okaże się lepszym negocjatorem - marokańscy sprzedawcy, czy goście z Polski? Dagmara, Edzia i Conan pojechali do Chefchaouen zwanego Niebieskim Miastem. Tu, po trzech dniach nieobecności, do gry wrócił Jacek i znów pomagał Dagmarze w biznesach. Tym razem zainteresowali się produkowaną lokalnie oliwą z oliwek i pojechali do małej, wiejskiej tłoczni. Tymczasem Conan zakochał się w marokańskiej kelnerce, co przysporzyło Dagmarze niemałych kłopotów wychowawczych. Musiała energicznie zainterweniować w sprawie romansu syna.
Polska / serial
2019-04-29, 14:55 Made in Maroko, odc. 7/8 Logo TTV
Polska / serial
2019-04-29, 06:00 Made in Maroko, odc. 6/8 Logo TTV
Polska / serial
2019-04-26, 14:55 Made in Maroko, odc. 6/8 Logo TTV
Polska / serial
2019-04-26, 05:55 Made in Maroko, odc. 5/8 Logo TTV
Polska / serial
2019-04-25, 14:55 Made in Maroko, odc. 5/8 Logo TTV
Polska / serial
2019-04-25, 05:55 Made in Maroko, odc. 4/8 Logo TTV
Polska / serial
2019-04-24, 14:55 Made in Maroko, odc. 4/8 Logo TTV
Polska / serial
2019-04-24, 05:55 Made in Maroko, odc. 3/8 Logo TTV
Polska / serial
2019-04-23, 14:55 Made in Maroko, odc. 3/8 Logo TTV
Polska / serial
Reklama

Emisje archiwalne Made in Maroko

Emisja Made in Maroko miała miejsce:

2019-04-18, 06:00 Made in Maroko, odc. 2/8 Logo TTV
Polska / serial
2019-04-17, 14:55 Made in Maroko, odc. 2/8 Logo TTV
Polska / serial
2019-04-17, 06:00 Made in Maroko, odc. 1/8 Logo TTV
Polska / serial
2019-04-16, 14:55 Made in Maroko, odc. 1/8 Logo TTV
Polska / serial
2019-01-17, 15:00 Made in Maroko, odc. 8 Logo TTV
Polska / serial
2019-01-16, 15:00 Made in Maroko, odc. 7/8 Logo TTV
Polska / serial
2019-01-15, 15:00 Made in Maroko, odc. 6/8 Logo TTV
Polska / serial
2019-01-14, 15:00 Made in Maroko, odc. 5/8 Logo TTV
Polska / serial
2019-01-10, 20:55 Made in Maroko, odc. 8 Logo TTV
Polska / serial
2019-01-10, 15:00 Made in Maroko, odc. 4/8 Logo TTV
Polska / serial
2019-01-09, 15:00 Made in Maroko, odc. 3/8 Logo TTV
Polska / serial
2019-01-08, 15:00 Made in Maroko, odc. 2/8 Logo TTV
Polska / serial
2019-01-07, 15:00 Made in Maroko, odc. 1/8 Logo TTV
Polska / serial
2019-01-05, 22:00 Made in Maroko, odc. 8 Logo TTV
Polska / serial
2019-01-03, 20:55 Made in Maroko, odc. 7/8 Logo TTV
Polska / serial
2019-01-01, 13:10 Made in Maroko, odc. 8 Logo TTV
Polska / serial
2019-01-01, 12:30 Made in Maroko, odc. 7/8 Logo TTV
Polska / serial
2018-12-31, 14:25 Made in Maroko, odc. 6/8 Logo TTV
Polska / serial
2018-12-31, 13:50 Made in Maroko, odc. 5/8 Logo TTV
Polska / serial
2018-12-29, 22:00 Made in Maroko, odc. 7/8 Logo TTV
Polska / serial
2018-12-28, 13:20 Made in Maroko, odc. 4/8 Logo TTV
Polska / serial
2018-12-28, 12:40 Made in Maroko, odc. 3/8 Logo TTV
Polska / serial
2018-12-28, 04:05 Made in Maroko, odc. 6/8 Logo TTV
Polska / serial
2018-12-27, 13:20 Made in Maroko, odc. 2/8 Logo TTV
Polska / serial
2018-12-27, 12:40 Made in Maroko, odc. 1/8 Logo TTV
Polska / serial
2018-12-27, 04:10 Made in Maroko, odc. 5/8 Logo TTV
Polska / serial
2018-12-26, 12:30 Made in Maroko, odc. 5/8 Logo TTV
Polska / serial
2018-12-26, 04:05 Made in Maroko, odc. 4/8 Logo TTV
Polska / serial
2018-12-25, 12:30 Made in Maroko, odc. 4/8 Logo TTV
Polska / serial
2018-12-25, 02:15 Made in Maroko, odc. 3/8 Logo TTV
Polska / serial
2018-12-24, 12:25 Made in Maroko, odc. 3/8 Logo TTV
Polska / serial
2018-12-23, 23:40 Made in Maroko, odc. 6/8 Logo TTV
Polska / serial
2018-12-22, 22:00 Made in Maroko, odc. 6/8 Logo TTV
Polska / serial
2018-12-20, 21:00 Made in Maroko, odc. 5/8 Logo TTV
Polska / serial
2018-12-15, 22:00 Made in Maroko, odc. 5/8 Logo TTV
Polska / serial
2018-12-13, 21:00 Made in Maroko, odc. 4/8 Logo TTV
Polska / serial
2018-12-08, 22:00 Made in Maroko, odc. 4/8 Logo TTV
Polska / serial
2018-12-06, 21:00 Made in Maroko, odc. 3/8 Logo TTV
Polska / serial
2018-12-01, 22:00 Made in Maroko, odc. 3/8 Logo TTV
Polska / serial
2018-11-24, 22:00 Made in Maroko, odc. 2/8 Logo TTV
Polska / serial
2018-11-20, 13:05 Made in Maroko, odc. 8 Logo TTV
Polska / serial
2018-11-19, 13:05 Made in Maroko, odc. 7/8 Logo TTV
Polska / serial
2018-11-17, 22:00 Made in Maroko, odc. 1/8 Logo TTV
Polska / serial
2018-11-13, 13:05 Made in Maroko, odc. 6/8 Logo TTV
Polska / serial
2018-11-12, 13:05 Made in Maroko, odc. 5/8 Logo TTV
Polska / serial
2018-11-11, 16:50 Made in Maroko, odc. 4/8 Logo TTV
Polska / serial
2018-11-06, 13:05 Made in Maroko, odc. 4/8 Logo TTV
Polska / serial
2018-11-05, 13:05 Made in Maroko, odc. 3/8 Logo TTV
Polska / serial
2018-11-01, 16:55 Made in Maroko, odc. 5/8 Logo TTV
Polska / serial
2018-11-01, 16:05 Made in Maroko, odc. 4/8 Logo TTV
Polska / serial
2018-10-30, 12:55 Made in Maroko, odc. 2/8 Logo TTV
Polska / serial
2018-10-29, 12:55 Made in Maroko, odc. 1/8 Logo TTV
Polska / serial
2018-10-26, 22:50 Made in Maroko, odc. 8 Logo TTV
Polska / serial

Emisja w stacjach

Made in Maroko można obejrzeć w:

Emisje w: TTV

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info