Reklama

Masterchef Junior godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Masterchef Junior będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2018-10-20

16:15 MasterChef Junior, odc. 5/10 Logo Food Network
Opis (streszczenie): Jeden z najlepszych programów kulinarnych wraca na antenę TVN! W tym sezonie świat smaków i potraw będzie należał do dzieci. Czternastu najbardziej utalentowanych małych kucharzy, wybranych przez jury, wiosną rozpocznie swoją przygodę z „Masterchefem Juniorem”. Z wielką radością ruszą do kolorowej i wypełnionej po brzegi spiżarni, aby wybrać z niej to, co najlepsze, a swoimi kulinarnymi pomysłami zachwycić jurorów. Niestraszne im gotowanie, pieczenie czy przyprawianie. Doskonale wiedzą, co z czym połączyć i w jaki sposób podać. Swoimi umiejętnościami mogliby wpędzić w kompleksy niejednego z dorosłych, bo każdy z nich to nieoszlifowany, kulinarny diament. W tej edycji wśród zadań, z którymi będą musieli się zmierzyć, znajdą się m.in.: owoce morza, steki, desery, a nawet kuchnia molekularna. Oczywiście nie może zabraknąć typowo domowych potraw z dzieciństwa, takich jak naleśniki czy kotlety mielone. Znakiem rozpoznawczym tego programu są nie tylko pyszne potrawy, ale także doskonała dawka humoru oraz liczne niespodzianki. Wizyta Huberta Urbańskiego będzie jedną z nich. Co połączy „MasterChefa Juniora” i „Milionerów”? Na planie pojawi się również Tomasz Leśniak, kucharz reprezentacji Polski oraz Łukasz Konik, szef kuchni molekularnej. Co mali kucharze zaserwowaliby kadrze narodowej? Odpowiedź już wiosną na antenie TVN. Kandydaci na MasterChefa Juniora muszą znać się nie tylko na polskiej kuchni, ale także na potrawach z dalekich krajów. Dlatego też ich zadaniem w pierwszej konkurencji będzie przygotowanie różnego rodzaju sushi. Aby przygotować wyśmienite sushi, trzeba odpowiednio ugotować ryż, dobrać składniki oraz umiejętnie je zwinąć, aby potem pokroić w jednakowe kawałki. Oczywiście liczy się również smak. To wszystko jurorzy będą brali pod uwagę, aby wskazać najlepszego sushi mastera. W kolejnej konkurencji młodzi kucharze staną do testu smaku, który przeprowadzi gość specjalny – prowadzący program „Milionerzy” Hubert Urbański. Zawodnicy będą musieli odgadnąć smak lodów, który dostaną do spróbowania, ale nie będzie łatwo, ponieważ smaki lodów niekiedy mocno ich zaskoczą. Jak poradzą sobie z tym zadaniem? Kto po tej konkurencji pożegna się z dalszą walką o tytuł MasterChefa Juniora? To trzeba zobaczyć, definitywnie.
/ Polska / program

2018-10-21

06:15 MasterChef Junior, odc. 5/10 Logo Food Network
Polska / program

2018-10-27

16:15 MasterChef Junior, odc. 6/10 Logo Food Network
Opis (streszczenie): Jeden z najlepszych programów kulinarnych wraca na antenę TVN! W tym sezonie świat smaków i potraw będzie należał do dzieci. Czternastu najbardziej utalentowanych małych kucharzy, wybranych przez jury, wiosną rozpocznie swoją przygodę z „Masterchefem Juniorem”. Z wielką radością ruszą do kolorowej i wypełnionej po brzegi spiżarni, aby wybrać z niej to, co najlepsze, a swoimi kulinarnymi pomysłami zachwycić jurorów. Niestraszne im gotowanie, pieczenie czy przyprawianie. Doskonale wiedzą, co z czym połączyć i w jaki sposób podać. Swoimi umiejętnościami mogliby wpędzić w kompleksy niejednego z dorosłych, bo każdy z nich to nieoszlifowany, kulinarny diament. W tej edycji wśród zadań, z którymi będą musieli się zmierzyć, znajdą się m.in.: owoce morza, steki, desery, a nawet kuchnia molekularna. Oczywiście nie może zabraknąć typowo domowych potraw z dzieciństwa, takich jak naleśniki czy kotlety mielone. Znakiem rozpoznawczym tego programu są nie tylko pyszne potrawy, ale także doskonała dawka humoru oraz liczne niespodzianki. Wizyta Huberta Urbańskiego będzie jedną z nich. Co połączy „MasterChefa Juniora” i „Milionerów”? Na planie pojawi się również Tomasz Leśniak, kucharz reprezentacji Polski oraz Łukasz Konik, szef kuchni molekularnej. Co mali kucharze zaserwowaliby kadrze narodowej? Odpowiedź już wiosną na antenie TVN. Tym razem mali kucharze będą mogli wykazać się swoimi umiejętnościami kulinarnymi poza kuchnią MasterChefa Juniora. Czeka ich nie lada wyzwanie. Przybędą do pięknego Pałacu Goetzów w Brzesku, aby przygotować iście dworskie śniadania dla specjalnych, wymagających gości. Zawodnicy zostaną podzieleni na dwie drużyny i pod okiem szefa pałacowej kuchni – Pawła Krasa, będą musieli spełnić śniadaniowe zachcianki gości. O tym, która drużyna zwycięży tę bitwę na smaki, zdecydują właśnie pałacowi goście. Przegrana drużyna stanie do konkurencji eliminacyjnej. Najpierw przegrani będą musieli usmażyć idealny stek, a osoba, która zrobi to najszybciej, będzie miała pierwszeństwo wyboru głównego składnika do swojego kolejnego dania. Po wyborze składników, kucharze rozpoczną walkę o pozostanie w kuchni MasterChefa Juniora.
/ Polska / program
Reklama

2018-10-28

06:15 MasterChef Junior, odc. 6/10 Logo Food Network
Polska / program

2018-11-03

10:45 MasterChef Junior, odc. 7/10 Logo Food Network
Opis (streszczenie): Jeden z najlepszych programów kulinarnych wraca na antenę TVN! W tym sezonie świat smaków i potraw będzie należał do dzieci. Czternastu najbardziej utalentowanych małych kucharzy, wybranych przez jury, wiosną rozpocznie swoją przygodę z „Masterchefem Juniorem”. Z wielką radością ruszą do kolorowej i wypełnionej po brzegi spiżarni, aby wybrać z niej to, co najlepsze, a swoimi kulinarnymi pomysłami zachwycić jurorów. Niestraszne im gotowanie, pieczenie czy przyprawianie. Doskonale wiedzą, co z czym połączyć i w jaki sposób podać. Swoimi umiejętnościami mogliby wpędzić w kompleksy niejednego z dorosłych, bo każdy z nich to nieoszlifowany, kulinarny diament. W tej edycji wśród zadań, z którymi będą musieli się zmierzyć, znajdą się m.in.: owoce morza, steki, desery, a nawet kuchnia molekularna. Oczywiście nie może zabraknąć typowo domowych potraw z dzieciństwa, takich jak naleśniki czy kotlety mielone. Znakiem rozpoznawczym tego programu są nie tylko pyszne potrawy, ale także doskonała dawka humoru oraz liczne niespodzianki. Wizyta Huberta Urbańskiego będzie jedną z nich. Co połączy „MasterChefa Juniora” i „Milionerów”? Na planie pojawi się również Tomasz Leśniak, kucharz reprezentacji Polski oraz Łukasz Konik, szef kuchni molekularnej. Co mali kucharze zaserwowaliby kadrze narodowej? Odpowiedź już wiosną na antenie TVN. Zaproszenie do kuchni MasterChefa Juniora przyjął wyjątkowy gość – Tomasz Leśniak – szef kuchni Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej. To on przygotuje młodym kucharzom kulinarne zadanie. Będą musieli przyrządzić zdrowe, pożywne danie, które bez żadnych przeciwskazań mogłoby się znaleźć w diecie każdego sportowca. Czy dzieciaki poradzą sobie z tym wyzwaniem? To nie koniec niespodzianek w klimacie kulinarno - sportowym. Kolejnym gościem, który zawita do kuchni MasterChefa Juniora będzie zwycięzca VI edycji MasterChefa – Mateusz Zielonka, który również będzie miał zadanie dla uczestników. Kucharze zostaną podzieleni na dwie drużyny, a każda wedle życzenia Mateusza Zielonki, będzie musiała przygotować pysznego wegańskiego burgera. O tym, że ma to być wegański burger, będą wiedzieli tylko kapitanowie drużyn, którzy zabiorą ze spiżarni potrzebne składniki i rozpoczną gotowanie. Po 15 minutach zmienią ich kolejni członkowie drużyny. Czy domyślą się jaki jest temat konkurencji? Drużyna, która przegra stanie do konkurencji eliminacyjnej. Jej zadaniem będzie przyrządzenie wyśmienitego, rozpływającego się w ustach deseru - cr¶me pâtissi¶re. Można go zrobić na wiele sposobów, dlatego kucharze będą mogli się wykazać. Ten, kto nie sprosta temu zadaniu, opuści kuchnię MasterChefa Juniora.
/ Polska / program

2018-11-04

06:15 MasterChef Junior, odc. 7/10 Logo Food Network
Polska / program

2018-11-10

10:45 MasterChef Junior, odc. 8/10 Logo Food Network
Opis (streszczenie): Jeden z najlepszych programów kulinarnych wraca na antenę TVN! W tym sezonie świat smaków i potraw będzie należał do dzieci. Czternastu najbardziej utalentowanych małych kucharzy, wybranych przez jury, wiosną rozpocznie swoją przygodę z „Masterchefem Juniorem”. Z wielką radością ruszą do kolorowej i wypełnionej po brzegi spiżarni, aby wybrać z niej to, co najlepsze, a swoimi kulinarnymi pomysłami zachwycić jurorów. Niestraszne im gotowanie, pieczenie czy przyprawianie. Doskonale wiedzą, co z czym połączyć i w jaki sposób podać. Swoimi umiejętnościami mogliby wpędzić w kompleksy niejednego z dorosłych, bo każdy z nich to nieoszlifowany, kulinarny diament. W tej edycji wśród zadań, z którymi będą musieli się zmierzyć, znajdą się m.in.: owoce morza, steki, desery, a nawet kuchnia molekularna. Oczywiście nie może zabraknąć typowo domowych potraw z dzieciństwa, takich jak naleśniki czy kotlety mielone. Znakiem rozpoznawczym tego programu są nie tylko pyszne potrawy, ale także doskonała dawka humoru oraz liczne niespodzianki. Wizyta Huberta Urbańskiego będzie jedną z nich. Co połączy „MasterChefa Juniora” i „Milionerów”? Na planie pojawi się również Tomasz Leśniak, kucharz reprezentacji Polski oraz Łukasz Konik, szef kuchni molekularnej. Co mali kucharze zaserwowaliby kadrze narodowej? Odpowiedź już wiosną na antenie TVN. W dzisiejszym odcinku kuchnię MasterChefa Juniora odwiedzą wspaniali goście, najbliższe osoby dla uczestników, czyli ich mamy i ojcowie. Każda para będzie musiała przygotować smaczne i domowe dania z maką jako głównym składnikiem. Która z par zachwyci jurorów i wygra tę konkurencję? Naładowani pozytywną energią od swoich rodziców, młodzi kucharze staną do konkurencji eliminacyjnej. A zadanie wcale nie będzie łatwe. Będa musieli przygotować makaroniki – kolorowe, lekkie ciasteczka z białek, migdałów i cukru, z cienką, chrupiącą skorupką i pysznym, delikatnym nadzieniem. Czy kucharze dadzą z siebie wszystko i udowodnią, że zasługują na miejsce w kolejnym odcinku?
/ Polska / program

2018-11-11

06:15 MasterChef Junior, odc. 8/10 Logo Food Network
Polska / program

2018-11-17

10:45 MasterChef Junior, odc. 9/10 Logo Food Network
Opis (streszczenie): Jeden z najlepszych programów kulinarnych wraca na antenę TVN! W tym sezonie świat smaków i potraw będzie należał do dzieci. Czternastu najbardziej utalentowanych małych kucharzy, wybranych przez jury, wiosną rozpocznie swoją przygodę z „Masterchefem Juniorem”. Z wielką radością ruszą do kolorowej i wypełnionej po brzegi spiżarni, aby wybrać z niej to, co najlepsze, a swoimi kulinarnymi pomysłami zachwycić jurorów. Niestraszne im gotowanie, pieczenie czy przyprawianie. Doskonale wiedzą, co z czym połączyć i w jaki sposób podać. Swoimi umiejętnościami mogliby wpędzić w kompleksy niejednego z dorosłych, bo każdy z nich to nieoszlifowany, kulinarny diament. W tej edycji wśród zadań, z którymi będą musieli się zmierzyć, znajdą się m.in.: owoce morza, steki, desery, a nawet kuchnia molekularna. Oczywiście nie może zabraknąć typowo domowych potraw z dzieciństwa, takich jak naleśniki czy kotlety mielone. Znakiem rozpoznawczym tego programu są nie tylko pyszne potrawy, ale także doskonała dawka humoru oraz liczne niespodzianki. Wizyta Huberta Urbańskiego będzie jedną z nich. Co połączy „MasterChefa Juniora” i „Milionerów”? Na planie pojawi się również Tomasz Leśniak, kucharz reprezentacji Polski oraz Łukasz Konik, szef kuchni molekularnej. Co mali kucharze zaserwowaliby kadrze narodowej? Odpowiedź już wiosną na antenie TVN. W kuchni MasterChefa Juniora pozostała już tylko czwórka najzdolniejszych młodych kucharzy, którzy zmierzą się w fantastycznej i emocjonującej bitwie o wejście do wielkiego finału. Najpierw młodzi zawodnicy będą musieli udowodnić, że ryby w żadnej postaci nie są im obce. Czekają na nich 3 konkurencje, a po każdej z nich jedna osoba odpadnie z gry o finał. Trzecia rybna konkurencja wyłoni pierwszego finalistę III edycji programu MasterChef Junior. Pozostała trójka dostanie kolejną szansę, ale poprzeczka zostanie wysoko postawiona. Gościem kuchni MasterChefa Juniora będzie Łukasz Konik – szef specjalizujący się w kuchni molekularnej. Pokaże uczestnikom jedno ze swoich popisowych dań – deser molekularny. Kto najlepiej poradzi sobie z tym zadaniem, zostanie II finalistą III edycji programu. Walka będzie zacięta!
/ Polska / program

2018-11-18

06:15 MasterChef Junior, odc. 9/10 Logo Food Network
Polska / program

2018-11-24

10:45 MasterChef Junior, odc. 10 Logo Food Network
Opis (streszczenie): Jeden z najlepszych programów kulinarnych wraca na antenę TVN! W tym sezonie świat smaków i potraw będzie należał do dzieci. Czternastu najbardziej utalentowanych małych kucharzy, wybranych przez jury, wiosną rozpocznie swoją przygodę z „Masterchefem Juniorem”. Z wielką radością ruszą do kolorowej i wypełnionej po brzegi spiżarni, aby wybrać z niej to, co najlepsze, a swoimi kulinarnymi pomysłami zachwycić jurorów. Niestraszne im gotowanie, pieczenie czy przyprawianie. Doskonale wiedzą, co z czym połączyć i w jaki sposób podać. Swoimi umiejętnościami mogliby wpędzić w kompleksy niejednego z dorosłych, bo każdy z nich to nieoszlifowany, kulinarny diament. W tej edycji wśród zadań, z którymi będą musieli się zmierzyć, znajdą się m.in.: owoce morza, steki, desery, a nawet kuchnia molekularna. Oczywiście nie może zabraknąć typowo domowych potraw z dzieciństwa, takich jak naleśniki czy kotlety mielone. Znakiem rozpoznawczym tego programu są nie tylko pyszne potrawy, ale także doskonała dawka humoru oraz liczne niespodzianki. Wizyta Huberta Urbańskiego będzie jedną z nich. Co połączy „MasterChefa Juniora” i „Milionerów”? Na planie pojawi się również Tomasz Leśniak, kucharz reprezentacji Polski oraz Łukasz Konik, szef kuchni molekularnej. Co mali kucharze zaserwowaliby kadrze narodowej? Odpowiedź już wiosną na antenie TVN. Zanim do walki o tytuł MasterChefa Juniora staną finaliści, w pełnym uśmiechu, ale i kulinarnych wyzwań pojedynku, zmierzą się drużyny składające się z uczestników programu. Ich kapitanami będą: Ania, Michel oraz Mateusz. Ta konkurencja to rozgrzewka przed prawdziwym finałem! O tytuł zwycięzcy III edycji będzie walczyć dwoje uczestników, którzy pokonali trzynastu zdolnych młodych kucharzy. Każdy z nich przygotował wiele pysznych dań, przeżywał wzloty i upadki, ale swoimi umiejętnościami udowodnili, że miejsca w finale im się należą. Teraz po raz ostatni wejdą do kuchni MasterChefa Juniora, aby zmierzyć się wielkiej, finałowej bitwie. Każdy z nich przygotuje menu degustacyjne składające się z 5 dań – dwóch przystawek, dwóch dań głównych oraz deseru. Menu musi zachwycić jurorów, którzy zdecydują o tym, kto z nich zostanie III polskim MasterChefem Juniorem i otrzyma wspaniałe nagrody - statuetkę, czek w wysokości 15 tys. zł oraz bon na wakacje marzeń o wartości 40 tys. zł. Nie będzie łatwo, a czas który dostaną na przygotowanie potraw wcale nie będzie ich sprzymierzeńcem. Który z kucharzy wygra tę pełną emocji walkę i zostanie III MasterChefem Juniorem?
/ Polska / program

2018-11-25

06:15 MasterChef Junior, odc. 10 Logo Food Network
Polska / program

Audycje powiązane z Masterchef Junior

Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Masterchef Junior. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Masterchef Junior w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Masterchef Junior.

Poprzednie emisje Masterchef Junior

Emisja Masterchef Junior miała miejsce:

2018-10-14, 06:15 MasterChef Junior, odc. 4/10 Logo Food Network
Opis (streszczenie): Jeden z najlepszych programów kulinarnych wraca na antenę TVN! W tym sezonie świat smaków i potraw będzie należał do dzieci. Czternastu najbardziej utalentowanych małych kucharzy, wybranych przez jury, wiosną rozpocznie swoją przygodę z „Masterchefem Juniorem”. Z wielką radością ruszą do kolorowej i wypełnionej po brzegi spiżarni, aby wybrać z niej to, co najlepsze, a swoimi kulinarnymi pomysłami zachwycić jurorów. Niestraszne im gotowanie, pieczenie czy przyprawianie. Doskonale wiedzą, co z czym połączyć i w jaki sposób podać. Swoimi umiejętnościami mogliby wpędzić w kompleksy niejednego z dorosłych, bo każdy z nich to nieoszlifowany, kulinarny diament. W tej edycji wśród zadań, z którymi będą musieli się zmierzyć, znajdą się m.in.: owoce morza, steki, desery, a nawet kuchnia molekularna. Oczywiście nie może zabraknąć typowo domowych potraw z dzieciństwa, takich jak naleśniki czy kotlety mielone. Znakiem rozpoznawczym tego programu są nie tylko pyszne potrawy, ale także doskonała dawka humoru oraz liczne niespodzianki. Wizyta Huberta Urbańskiego będzie jedną z nich. Co połączy „MasterChefa Juniora” i „Milionerów”? Na planie pojawi się również Tomasz Leśniak, kucharz reprezentacji Polski oraz Łukasz Konik, szef kuchni molekularnej. Co mali kucharze zaserwowaliby kadrze narodowej? Odpowiedź już wiosną na antenie TVN. Gotowanie w kuchni MasterChefa Juniora rozpocznie się nie lada gratką dla zwycięzców ostatniej konkurencji. W określonym czasie będą musieli usmażyć, jak największą ilość naleśników. Ten, kto zwycięży, w nagrodę będzie mógł oblać wybranego przez siebie jurora kolorowym kremem. W kuchni MasterChefa Juniora pozostaniemy w temacie smażenia na dużej. W kolejnej konkurencji młodzi zawodnicy zostaną podzieleni w pary, w których będą musieli na czas przygotować, jak najwięcej pysznych kotletów mielonych. Następnie młodzi kucharze staną do konkurencji eliminacyjnej. Zadanie przygotował dla nich sam Michel Moran który pokaże zawodnikom, jak przygotowuje jedno ze swoich popisowych dań, a następnie oni sami będą musieli je odtworzyć. Osoby, które nie poradzą sobie z daniem Michela, będą musiały opuścić program.
Polska / program
2018-10-13, 16:15 MasterChef Junior, odc. 4/10 Logo Food Network
Polska / program
2018-10-07, 06:15 MasterChef Junior, odc. 3/10 Logo Food Network
program
Reklama
2018-10-06, 16:15 MasterChef Junior, odc. 3/10 Logo Food Network
Opis (streszczenie): Jeden z najlepszych programów kulinarnych wraca na antenę TVN! W tym sezonie świat smaków i potraw będzie należał do dzieci. Czternastu najbardziej utalentowanych małych kucharzy, wybranych przez jury, wiosną rozpocznie swoją przygodę z „Masterchefem Juniorem”. Z wielką radością ruszą do kolorowej i wypełnionej po brzegi spiżarni, aby wybrać z niej to, co najlepsze, a swoimi kulinarnymi pomysłami zachwycić jurorów. Niestraszne im gotowanie, pieczenie czy przyprawianie. Doskonale wiedzą, co z czym połączyć i w jaki sposób podać. Swoimi umiejętnościami mogliby wpędzić w kompleksy niejednego z dorosłych, bo każdy z nich to nieoszlifowany, kulinarny diament. W tej edycji wśród zadań, z którymi będą musieli się zmierzyć, znajdą się m.in.: owoce morza, steki, desery, a nawet kuchnia molekularna. Oczywiście nie może zabraknąć typowo domowych potraw z dzieciństwa, takich jak naleśniki czy kotlety mielone. Znakiem rozpoznawczym tego programu są nie tylko pyszne potrawy, ale także doskonała dawka humoru oraz liczne niespodzianki. Wizyta Huberta Urbańskiego będzie jedną z nich. Co połączy „MasterChefa Juniora” i „Milionerów”? Na planie pojawi się również Tomasz Leśniak, kucharz reprezentacji Polski oraz Łukasz Konik, szef kuchni molekularnej. Co mali kucharze zaserwowaliby kadrze narodowej? Odpowiedź już wiosną na antenie TVN. Grupa najlepiej gotujących dzieciaków w Polsce wkracza do kuchni MasterChefa, aby rozpocząć walkę o tytuł III MasterChefa Juniora oraz wspaniałe nagrody. Już w pierwszej konkurencji będą musieli zaprezentować się z jak najlepszej strony i niczym profesjonalni szefowie kuchni, przygotować swoje popisowe dania. Kucharze, którzy najbardziej zachwycą jurorów swoimi potrawami, otrzymają nagrodę oraz zaskakujący przywilej w następnej konkurencji. Natomiast pozostali młodzi kucharze będą musieli przyrządzić pyszne dania z produktów, które nie do końca cieszą oko swoim wyglądem, budzą niesmak podczas dotykania i niezachęcająco pachną. Osoby, które nie poradzą sobie z tym zadaniem, będą musiały pożegnać się z programem.
Polska / program
2018-09-30, 06:15 MasterChef Junior, odc. 2/10 Logo Food Network
Opis (streszczenie): Jeden z najlepszych programów kulinarnych wraca na antenę TVN! W tym sezonie świat smaków i potraw będzie należał do dzieci. Czternastu najbardziej utalentowanych małych kucharzy, wybranych przez jury, wiosną rozpocznie swoją przygodę z „Masterchefem Juniorem”. Z wielką radością ruszą do kolorowej i wypełnionej po brzegi spiżarni, aby wybrać z niej to, co najlepsze, a swoimi kulinarnymi pomysłami zachwycić jurorów. Niestraszne im gotowanie, pieczenie czy przyprawianie. Doskonale wiedzą, co z czym połączyć i w jaki sposób podać. Swoimi umiejętnościami mogliby wpędzić w kompleksy niejednego z dorosłych, bo każdy z nich to nieoszlifowany, kulinarny diament. W tej edycji wśród zadań, z którymi będą musieli się zmierzyć, znajdą się m.in.: owoce morza, steki, desery, a nawet kuchnia molekularna. Oczywiście nie może zabraknąć typowo domowych potraw z dzieciństwa, takich jak naleśniki czy kotlety mielone. Znakiem rozpoznawczym tego programu są nie tylko pyszne potrawy, ale także doskonała dawka humoru oraz liczne niespodzianki. Wizyta Huberta Urbańskiego będzie jedną z nich. Co połączy „MasterChefa Juniora” i „Milionerów”? Na planie pojawi się również Tomasz Leśniak, kucharz reprezentacji Polski oraz Łukasz Konik, szef kuchni molekularnej. Co mali kucharze zaserwowaliby kadrze narodowej? Odpowiedź już wiosną na antenie TVN. Kolejna 20-tka stanie do walki o wejście do najlepszej 14-tki III edycji MasterChefa Juniora, a miejsc w niej jest już coraz mniej, więc młodzi kucharze muszą naprawdę się postarać i udowodnić swoimi daniami, że to właśnie im należą się te miejsca. Kucharze z pierwszej dziesiątki będą musieli zadowolić podniebienia jurorów pysznymi daniami kuchni włoskiej. Natomiast druga grupa zaserwuje jurorom potrawy kuchni regionalnej. Komu uda się zachwycić jurorów i dołączyć do szczęśliwców z pierwszego odcinka? Już dzisiaj wszystko się okaże i poznamy najlepszych małych kucharzy, którzy w kolejnych konkurencjach powalczą o tytuł III MasterChefa Juniora.
Polska / program
2018-09-29, 16:15 MasterChef Junior, odc. 2/10 Logo Food Network
Polska / program
2018-09-23, 06:15 MasterChef Junior, odc. 1/10 Logo Food Network
Opis (streszczenie): Jeden z najlepszych programów kulinarnych wraca na antenę TVN! W tym sezonie świat smaków i potraw będzie należał do dzieci. Czternastu najbardziej utalentowanych małych kucharzy, wybranych przez jury, wiosną rozpocznie swoją przygodę z „Masterchefem Juniorem”. Z wielką radością ruszą do kolorowej i wypełnionej po brzegi spiżarni, aby wybrać z niej to, co najlepsze, a swoimi kulinarnymi pomysłami zachwycić jurorów. Niestraszne im gotowanie, pieczenie czy przyprawianie. Doskonale wiedzą, co z czym połączyć i w jaki sposób podać. Swoimi umiejętnościami mogliby wpędzić w kompleksy niejednego z dorosłych, bo każdy z nich to nieoszlifowany, kulinarny diament. W tej edycji wśród zadań, z którymi będą musieli się zmierzyć, znajdą się m.in.: owoce morza, steki, desery, a nawet kuchnia molekularna. Oczywiście nie może zabraknąć typowo domowych potraw z dzieciństwa, takich jak naleśniki czy kotlety mielone. Znakiem rozpoznawczym tego programu są nie tylko pyszne potrawy, ale także doskonała dawka humoru oraz liczne niespodzianki. Wizyta Huberta Urbańskiego będzie jedną z nich. Co połączy „MasterChefa Juniora” i „Milionerów”? Na planie pojawi się również Tomasz Leśniak, kucharz reprezentacji Polski oraz Łukasz Konik, szef kuchni molekularnej. Co mali kucharze zaserwowaliby kadrze narodowej? Odpowiedź już wiosną na antenie TVN. Do kuchni MasterChefa Juniora ponownie wkroczy czterdziestu młodych, zdolnych kucharzy z całej Polski, którzy zaprezentują swoje umiejętności kulinarne i zawalczą o tytuł III MasterChefa Juniora. Ich zmagania oceniać będzie jury w składzie – Ania Starmach, Michel Moran oraz Mateusz Gessler. Oprócz tytułu MasterChefa Juniora, zwycięzca otrzyma statuetkę dla najlepszego młodego kucharza, nagrodę pieniężną w wysokości 15 000 zł oraz bon o wartości 40 000 zł na wymarzone wakacje. Kucharze zostaną podzieleni na cztery dziesięcioosobowe grupy, a każda z nich otrzyma od jurorów kulinarne zadanie. W pierwszym odcinku zmierzą się dwa zespoły. Jeden z nich będzie musiał przygotować pyszne, czekoladowe desery, drugi natomiast dania kuchni street foodowej. Z każdej grupy jury wybierze najsmaczniejsze dania, a ich twórcy otrzymają zasłużoną nagrodę – miejsce w najlepszej czternastce programu i możliwość walki o tytuł MasterChefa Juniora. Którzy kucharze okażą się pierwszymi szczęśliwcami, a którzy będą musieli opuścić program?
Polska / program
2018-09-22, 16:15 MasterChef Junior, odc. 1/10 Logo Food Network
Polska / program
2018-09-16, 06:15 MasterChef Junior, odc. 10 Logo Food Network
Opis (streszczenie): Pierwsza polska edycja tego popularnego na całym świecie kulinarnego show przyciągnęła przed telewizory blisko trzy miliony widzów. „MasterChef Junior” to program, który udowodnił, że miłość do gotowania nie ma żadnych granic wiekowych. Dorośli widzowie byli pod ogromnym wrażeniem dziecięcych umiejętności, a najmłodsi z zapartym tchem patrzyli na to, jakie cuda w kuchni potrafią zrobić ich rówieśnicy. Tym razem nie będzie inaczej! W II edycji programu z udziałem nowych uczestników nie zabraknie smacznych i pięknych potraw, niespodzianek oraz prawdziwych, dziecięcych emocji. Kto z nowych uczestników dołączy do Natalii Paździor i zostanie kolejnym MasterChefem Juniorem? To już wielki finał programu MasterChef Junior. W walce o zaszczytny tytuł pozostało już tylko dwóch młodych ale bardzo zdolnych kucharzy. Każdy z nich przygotuje menu degustacyjne składające się z 5 dań – przystawki na zimno, przystawki na ciepło, dania głównego mięsnego, dania głównego rybnego oraz deseru. Menu musi zachwycić jury, które zdecyduje o tym, kto zostanie II polskim MasterChefem Juniorem i otrzyma nagrody - statuetkę, czek w wysokości 15 tys. zł oraz bon na wakacje marzeń o wartości 40 tys. zł. Nie będzie łatwo, bo czas który dostaną na przygotowanie potraw wcale nie będzie ich sprzymierzeńcem. Kto wygra tę pełną emocji walkę i zostanie II MasterChefem Juniorem? Przekonamy się już dziś! Zanim jednak do kuchni wejdą finaliści – w specjalnym zadaniu zmierzą się pozostali wspaniali kucharze finałowej piętnastki, pod wodzą dwóch wybitnych szefów kuchni Michela Morana i Mateusza Gesslera,. Ania Starmach oceni wyniki tej pełnej emocji i zabawy rywalizacji.
Polska / program
2018-09-15, 16:15 MasterChef Junior, odc. 10 Logo Food Network
Polska / program

Emisje archiwalne Masterchef Junior

Emisja Masterchef Junior miała miejsce:

2018-09-09, 06:15 MasterChef Junior, odc. 9/10 Logo Food Network
Pierwsza polska edycja tego popularnego na całym świecie kulinarnego show przyciągnęła przed telewizory blisko trzy miliony widzów. „MasterChef Junior” to program, który udowodnił, że miłość do gotowania nie ma żadnych granic wiekowych. Dorośli widzowie byli pod ogromnym wrażeniem dziecięcych umiejętności, a najmłodsi z zapartym tchem patrzyli na to, jakie cuda w kuchni potrafią zrobić ich rówieśnicy. Tym razem nie będzie inaczej! W II edycji programu z udziałem nowych uczestników nie zabraknie smacznych i pięknych potraw, niespodzianek oraz prawdziwych, dziecięcych emocji. Kto z nowych uczestników dołączy do Natalii Paździor i zostanie kolejnym MasterChefem Juniorem? W kuchni MasterChefa Juniora pozostała już tylko czwórka młodych kucharzy, którzy zmierzą się w fantastycznej bitwie o wejście do finału. Najpierw dzieci będą musiały udowodnić, że jajka w żadnej postaci nie są im obce. Czekają na nich 3 konkurencje. Po każdej z nich jedna osoba, będzie odpadać z gry o finał. Trzecia konkurencja ostatecznie wyłoni pierwszego finalistę II edycji programu MasterChef Junior. Pozostała trójka dostanie kolejną szansę i będzie musiała przygotować pyszne dania z owoców morza. Kto nie zmarnuje drugiej szansy i wejdzie do finału?
Polska / program
2018-09-08, 16:15 MasterChef Junior, odc. 9/10 Logo Food Network
Pierwsza polska edycja tego popularnego na całym świecie kulinarnego show przyciągnęła przed telewizory blisko trzy miliony widzów. „MasterChef Junior” to program, który udowodnił, że miłość do gotowania nie ma żadnych granic wiekowych. Dorośli widzowie byli pod ogromnym wrażeniem dziecięcych umiejętności, a najmłodsi z zapartym tchem patrzyli na to, jakie cuda w kuchni potrafią zrobić ich rówieśnicy. Tym razem nie będzie inaczej! W II edycji programu z udziałem nowych uczestników nie zabraknie smacznych i pięknych potraw, niespodzianek oraz prawdziwych, dziecięcych emocji. Kto z nowych uczestników dołączy do Natalii Paździor i zostanie kolejnym MasterChefem Juniorem? W kuchni MasterChefa Juniora pozostała już tylko czwórka młodych kucharzy, którzy zmierzą się w fantastycznej bitwie o wejście do finału. Najpierw dzieci będą musiały udowodnić, że jajka w żadnej postaci nie są im obce. Czekają na nich 3 konkurencje. Po każdej z nich jedna osoba, będzie odpadać z gry o finał. Trzecia konkurencja ostatecznie wyłoni pierwszego finalistę II edycji programu MasterChef Junior. Pozostała trójka dostanie kolejną szansę i będzie musiała przygotować pyszne dania z owoców morza. Kto nie zmarnuje drugiej szansy i wejdzie do finału?
Polska / program
2018-09-02, 06:15 MasterChef Junior, odc. 8/10 Logo Food Network
Pierwsza polska edycja tego popularnego na całym świecie kulinarnego show przyciągnęła przed telewizory blisko trzy miliony widzów. „MasterChef Junior” to program, który udowodnił, że miłość do gotowania nie ma żadnych granic wiekowych. Dorośli widzowie byli pod ogromnym wrażeniem dziecięcych umiejętności, a najmłodsi z zapartym tchem patrzyli na to, jakie cuda w kuchni potrafią zrobić ich rówieśnicy. Tym razem nie będzie inaczej! W II edycji programu z udziałem nowych uczestników nie zabraknie smacznych i pięknych potraw, niespodzianek oraz prawdziwych, dziecięcych emocji. Kto z nowych uczestników dołączy do Natalii Paździor i zostanie kolejnym MasterChefem Juniorem? Przed nami odcinek pełen fantastycznego gotowania ale i szalonej zabawy. Wchodząc do kuchni MasterChefa Juniora, nasi mali kucharze, poczują się jak na placu zabaw. W studio czeka na nich wielka dmuchana zjeżdżalnia, ale to nie jedyna niespodzianka… Kucharze będą mieli dziś niezwykłe wsparcie - w przygotowaniu fantastycznej pizzy będą pomagać im przyjaciele, którzy specjalnie dla nich przyjechali na plan MasterChefa Juniora z całej Polski! Po pełnej śmiechu oraz zabawy konkurencji, kucharzy czeka zadanie eliminacyjne - słodkie i pyszne tartaletki. Kto tym razem będzie musiał opuścić program?
Polska / program
2018-09-01, 16:15 MasterChef Junior, odc. 8/10 Logo Food Network
Pierwsza polska edycja tego popularnego na całym świecie kulinarnego show przyciągnęła przed telewizory blisko trzy miliony widzów. „MasterChef Junior” to program, który udowodnił, że miłość do gotowania nie ma żadnych granic wiekowych. Dorośli widzowie byli pod ogromnym wrażeniem dziecięcych umiejętności, a najmłodsi z zapartym tchem patrzyli na to, jakie cuda w kuchni potrafią zrobić ich rówieśnicy. Tym razem nie będzie inaczej! W II edycji programu z udziałem nowych uczestników nie zabraknie smacznych i pięknych potraw, niespodzianek oraz prawdziwych, dziecięcych emocji. Kto z nowych uczestników dołączy do Natalii Paździor i zostanie kolejnym MasterChefem Juniorem? Przed nami odcinek pełen fantastycznego gotowania ale i szalonej zabawy. Wchodząc do kuchni MasterChefa Juniora, nasi mali kucharze, poczują się jak na placu zabaw. W studio czeka na nich wielka dmuchana zjeżdżalnia, ale to nie jedyna niespodzianka… Kucharze będą mieli dziś niezwykłe wsparcie - w przygotowaniu fantastycznej pizzy będą pomagać im przyjaciele, którzy specjalnie dla nich przyjechali na plan MasterChefa Juniora z całej Polski! Po pełnej śmiechu oraz zabawy konkurencji, kucharzy czeka zadanie eliminacyjne - słodkie i pyszne tartaletki. Kto tym razem będzie musiał opuścić program?
Polska / program
2018-09-01, 13:35 MasterChef Junior, sez. 3, odc. 10 Logo TVN
Jeden z najlepszych programów kulinarnych wraca na antenę TVN! W tym sezonie świat smaków i potraw będzie należał do dzieci. Czternastu najbardziej utalentowanych małych kucharzy, wybranych przez jury, wiosną rozpocznie swoją przygodę z „Masterchefem Juniorem”. Z wielką radością ruszą do kolorowej i wypełnionej po brzegi spiżarni, aby wybrać z niej to, co najlepsze, a swoimi kulinarnymi pomysłami zachwycić jurorów. Niestraszne im gotowanie, pieczenie czy przyprawianie. Doskonale wiedzą, co z czym połączyć i w jaki sposób podać. Swoimi umiejętnościami mogliby wpędzić w kompleksy niejednego z dorosłych, bo każdy z nich to nieoszlifowany, kulinarny diament. W tej edycji wśród zadań, z którymi będą musieli się zmierzyć, znajdą się m.in.: owoce morza, steki, desery, a nawet kuchnia molekularna. Oczywiście nie może zabraknąć typowo domowych potraw z dzieciństwa, takich jak naleśniki czy kotlety mielone. Znakiem rozpoznawczym tego programu są nie tylko pyszne potrawy, ale także doskonała dawka humoru oraz liczne niespodzianki. Wizyta Huberta Urbańskiego będzie jedną z nich. Co połączy „MasterChefa Juniora” i „Milionerów”? Na planie pojawi się również Tomasz Leśniak, kucharz reprezentacji Polski oraz Łukasz Konik, szef kuchni molekularnej. Co mali kucharze zaserwowaliby kadrze narodowej? Odpowiedź już wiosną na antenie TVN. Zanim do walki o tytuł MasterChefa Juniora staną finaliści, w pełnym uśmiechu, ale i kulinarnych wyzwań pojedynku, zmierzą się drużyny składające się z uczestników programu. Ich kapitanami będą: Ania, Michel oraz Mateusz. Ta konkurencja to rozgrzewka przed prawdziwym finałem! O tytuł zwycięzcy III edycji będzie walczyć dwoje uczestników, którzy pokonali trzynastu zdolnych młodych kucharzy. Każdy z nich przygotował wiele pysznych dań, przeżywał wzloty i upadki, ale swoimi umiejętnościami udowodnili, że miejsca w finale im się należą. Teraz po raz ostatni wejdą do kuchni MasterChefa Juniora, aby zmierzyć się wielkiej, finałowej bitwie. Każdy z nich przygotuje menu degustacyjne składające się z 5 dań – dwóch przystawek, dwóch dań głównych oraz deseru. Menu musi zachwycić jurorów, którzy zdecydują o tym, kto z nich zostanie III polskim MasterChefem Juniorem i otrzyma wspaniałe nagrody - statuetkę, czek w wysokości 15 tys. zł oraz bon na wakacje marzeń o wartości 40 tys. zł. Nie będzie łatwo, a czas który dostaną na przygotowanie potraw wcale nie będzie ich sprzymierzeńcem. Który z kucharzy wygra tę pełną emocji walkę i zostanie III MasterChefem Juniorem?
Polska / program
2018-08-26, 06:15 MasterChef Junior, odc. 7/10 Logo Food Network
Polska / program
2018-08-25, 16:45 MasterChef Junior, odc. 7/10 Logo Food Network
Polska / program
2018-08-25, 13:20 MasterChef Junior, odc. 9/10 Logo TVN
Polska / program
Reklama
2018-08-19, 06:15 MasterChef Junior, odc. 6/10 Logo Food Network
Polska / program
2018-08-18, 16:45 MasterChef Junior, odc. 6/10 Logo Food Network
Polska / program
2018-08-18, 13:35 MasterChef Junior, odc. 8/10 Logo TVN
Polska / program
2018-08-12, 06:15 MasterChef Junior, odc. 5/10 Logo Food Network
Polska / program
2018-08-11, 16:45 MasterChef Junior, odc. 5/10 Logo Food Network
Polska / program
2018-08-11, 13:30 MasterChef Junior, odc. 7/10 Logo TVN
Polska / program
2018-08-05, 06:15 MasterChef Junior, odc. 4/10 Logo Food Network
Polska / program
2018-08-04, 16:45 MasterChef Junior, odc. 4/10 Logo Food Network
Polska / program
2018-08-04, 13:30 MasterChef Junior, odc. 6/10 Logo TVN
Polska / program
2018-07-30, 07:00 MasterChef Junior, odc. 6/10 Logo TVN
Polska / program
2018-07-29, 06:15 MasterChef Junior, odc. 3/10 Logo Food Network
Polska / program
2018-07-28, 16:45 MasterChef Junior, odc. 3/10 Logo Food Network
Polska / program
2018-07-26, 02:00 MasterChef Junior, odc. 5/10 Logo TVN
Polska / program
2018-07-23, 07:00 MasterChef Junior, odc. 5/10 Logo TVN
Polska / program
2018-07-22, 06:15 MasterChef Junior, odc. 2/10 Logo Food Network
Polska / program
2018-07-21, 16:45 MasterChef Junior, odc. 2/10 Logo Food Network
Polska / program
2018-07-19, 02:05 MasterChef Junior, odc. 4/10 Logo TVN
Polska / program
2018-07-16, 07:00 MasterChef Junior, odc. 4/10 Logo TVN
Polska / program
2018-07-15, 06:15 MasterChef Junior, odc. 1/10 Logo Food Network
Polska / program
2018-07-14, 16:45 MasterChef Junior, odc. 1/10 Logo Food Network
Polska / program

Emisja w stacjach

Masterchef Junior można obejrzeć w:

Emisje w: Food Network, TVN

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info