Reklama

Masterchef Junior godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Masterchef Junior

+ Obserwuj

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Masterchef Junior będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 2020-03-08
20:00 MasterChef Junior, sez. 5, odc. 1/10 Logo TVN

Opis (streszczenie): Najlepsi młodzi kucharze w Polsce już po raz piąty staną w legendarnej kuchni MasterChefa! Anna Starmach, Michel Moran i Mateusz Gessler sprawdzą ich wyczucie smaku, kulinarne umiejętności i kreatywność. Komu uda się trafić przez żołądek do serca jurorów i zdobyć tytuł MasterChefa Juniora? Na najlepszą czternastkę najpopularniejszego kulinarnego show czekać będą liczne niespodzianki i arcytrudne zadania! Wyjątkowy masterclass przeprowadzi posiadacz gwiazdki Michelina, Wojciech Modest Amaro. Mistrzowski autorytet sprawdzi, jak zawodnicy poradzą sobie z przygotowaniem tatara z troci z sufletem dyniowym i dressingiem z rokitnika. Na planie pojawi się także Magik Y, który zaprezentuje kulinarną sztukę iluzji! W tegorocznej edycji „MasterChef Junior” spotkamy się również z laureatami poprzednich sezonów. Ola Nguyen zweryfikuje umiejętności uczestników w dziedzinie kuchni azjatyckiej. Z kolei Grzegorz Zawierucha i Paulina Foremny dadzą pokaz swoich popisowych dań, które młodzi kucharze będą musieli odtworzyć. Kreatywnością i wyczuciem smaku zawodnicy wykażą się pracą w parach, przygotowując przynajmniej dwupiętrowy tort. Wyzwaniem okaże się przetworzenie produktów typu fast food na zdrowe potrawy, podniesione do poziomu MasterChefa. Uczestnicy spróbują także ulepszyć swoje znienawidzone dania, korzystając z nielubianych przez siebie produktów. Prawdziwy chrzest bojowy rozegra się w restauracji „Śląska Prohibicja” Magdy Nowaczewskiej, laureatki 5. edycji „MasterChefa”. To tam kucharze podzieleni na dwa zespoły zaserwują trzydaniowe menu dla uczestników poprzednich sezonów. Szykuje się prawdziwa śląska biesiada! Zawodnicy zmierzą się również z potrawami jurorów programu. Michel Moran pokaże, jak przyrządzić idealną ośmiornicę, Anna Starmach przygotuje eklery w polewie, a Mateusz Gessler przybliży tajniki wysmażania steków. Statuetka, czek na 15 tysięcy złotych i wakacje marzeń trafią tylko do jednej osoby! Dla kogo niezwykła, dziecięca pasja okaże się przepustką do dalszej kariery? Odpowiedź już wiosną na antenie TVN! Wraca najbardziej smakowity program w Polsce! Po raz kolejny poszukiwać będziemy najlepszego kucharza wśród dzieci w wieku od 8 do 12 lat. Przed Anią Starmach, Michelem Moranem i Mateuszem Gesslerem stanie 36 kandydatów do zdobycia prestiżowego tytułu MasterChefa Juniora. Pierwszym zadaniem w drodze po wygraną będzie gotowanie w 9-osobowych grupach na zadany temat. W tym odcinku zobaczymy, jak uczestnicy poradzą sobie z daniami mięsnymi oraz z deserami z czekoladą. Pierwsze miejsca w finałowej czternastce zajmą autorzy najsmaczniejszych potraw. Kto będzie już o krok bliżej wygranej?

/ Polska / program
Program TV na 2020-03-14
13:20 MasterChef Junior, sez. 5, odc. 1/10 Logo TVN
Polska / program
Reklama
Program TV na 2020-03-15
20:00 MasterChef Junior, sez. 5, odc. 2/10 Logo TVN

Opis (streszczenie): Najlepsi młodzi kucharze w Polsce już po raz piąty staną w legendarnej kuchni MasterChefa! Anna Starmach, Michel Moran i Mateusz Gessler sprawdzą ich wyczucie smaku, kulinarne umiejętności i kreatywność. Komu uda się trafić przez żołądek do serca jurorów i zdobyć tytuł MasterChefa Juniora? Na najlepszą czternastkę najpopularniejszego kulinarnego show czekać będą liczne niespodzianki i arcytrudne zadania! Wyjątkowy masterclass przeprowadzi posiadacz gwiazdki Michelina, Wojciech Modest Amaro. Mistrzowski autorytet sprawdzi, jak zawodnicy poradzą sobie z przygotowaniem tatara z troci z sufletem dyniowym i dressingiem z rokitnika. Na planie pojawi się także Magik Y, który zaprezentuje kulinarną sztukę iluzji! W tegorocznej edycji „MasterChef Junior” spotkamy się również z laureatami poprzednich sezonów. Ola Nguyen zweryfikuje umiejętności uczestników w dziedzinie kuchni azjatyckiej. Z kolei Grzegorz Zawierucha i Paulina Foremny dadzą pokaz swoich popisowych dań, które młodzi kucharze będą musieli odtworzyć. Kreatywnością i wyczuciem smaku zawodnicy wykażą się pracą w parach, przygotowując przynajmniej dwupiętrowy tort. Wyzwaniem okaże się przetworzenie produktów typu fast food na zdrowe potrawy, podniesione do poziomu MasterChefa. Uczestnicy spróbują także ulepszyć swoje znienawidzone dania, korzystając z nielubianych przez siebie produktów. Prawdziwy chrzest bojowy rozegra się w restauracji „Śląska Prohibicja” Magdy Nowaczewskiej, laureatki 5. edycji „MasterChefa”. To tam kucharze podzieleni na dwa zespoły zaserwują trzydaniowe menu dla uczestników poprzednich sezonów. Szykuje się prawdziwa śląska biesiada! Zawodnicy zmierzą się również z potrawami jurorów programu. Michel Moran pokaże, jak przyrządzić idealną ośmiornicę, Anna Starmach przygotuje eklery w polewie, a Mateusz Gessler przybliży tajniki wysmażania steków. Statuetka, czek na 15 tysięcy złotych i wakacje marzeń trafią tylko do jednej osoby! Dla kogo niezwykła, dziecięca pasja okaże się przepustką do dalszej kariery? Odpowiedź już wiosną na antenie TVN! Walka o wejście do najlepszej czternastki MasterChefa Juniora trwa w najlepsze. W tym odcinku młodzi kucharze będą przygotowywć dania z ryb i owoców morza oraz potrawy wegetariańskie. Najlepsi z nich trafią prosto do ścisłej czołówki programu, w której czekają już na nich koledzy i koleżanki, którzy zaskarbili sobie uznanie jurorów w poprzednim odcinku. Ci, których dania nie posmakują Ani, Michelowi i Mateuszowi, będą musieli opuścić kuchnię MasterChefa…

/ Polska / program
Program TV na 2020-03-21
13:20 MasterChef Junior, sez. 5, odc. 2/10 Logo TVN
Polska / program
Program TV na 2020-03-22
20:00 MasterChef Junior, sez. 5, odc. 3/10 Logo TVN

Opis (streszczenie): Najlepsi młodzi kucharze w Polsce już po raz piąty staną w legendarnej kuchni MasterChefa! Anna Starmach, Michel Moran i Mateusz Gessler sprawdzą ich wyczucie smaku, kulinarne umiejętności i kreatywność. Komu uda się trafić przez żołądek do serca jurorów i zdobyć tytuł MasterChefa Juniora? Na najlepszą czternastkę najpopularniejszego kulinarnego show czekać będą liczne niespodzianki i arcytrudne zadania! Wyjątkowy masterclass przeprowadzi posiadacz gwiazdki Michelina, Wojciech Modest Amaro. Mistrzowski autorytet sprawdzi, jak zawodnicy poradzą sobie z przygotowaniem tatara z troci z sufletem dyniowym i dressingiem z rokitnika. Na planie pojawi się także Magik Y, który zaprezentuje kulinarną sztukę iluzji! W tegorocznej edycji „MasterChef Junior” spotkamy się również z laureatami poprzednich sezonów. Ola Nguyen zweryfikuje umiejętności uczestników w dziedzinie kuchni azjatyckiej. Z kolei Grzegorz Zawierucha i Paulina Foremny dadzą pokaz swoich popisowych dań, które młodzi kucharze będą musieli odtworzyć. Kreatywnością i wyczuciem smaku zawodnicy wykażą się pracą w parach, przygotowując przynajmniej dwupiętrowy tort. Wyzwaniem okaże się przetworzenie produktów typu fast food na zdrowe potrawy, podniesione do poziomu MasterChefa. Uczestnicy spróbują także ulepszyć swoje znienawidzone dania, korzystając z nielubianych przez siebie produktów. Prawdziwy chrzest bojowy rozegra się w restauracji „Śląska Prohibicja” Magdy Nowaczewskiej, laureatki 5. edycji „MasterChefa”. To tam kucharze podzieleni na dwa zespoły zaserwują trzydaniowe menu dla uczestników poprzednich sezonów. Szykuje się prawdziwa śląska biesiada! Zawodnicy zmierzą się również z potrawami jurorów programu. Michel Moran pokaże, jak przyrządzić idealną ośmiornicę, Anna Starmach przygotuje eklery w polewie, a Mateusz Gessler przybliży tajniki wysmażania steków. Statuetka, czek na 15 tysięcy złotych i wakacje marzeń trafią tylko do jednej osoby! Dla kogo niezwykła, dziecięca pasja okaże się przepustką do dalszej kariery? Odpowiedź już wiosną na antenie TVN!

/ Polska / program
Program TV na 2020-03-28
13:20 MasterChef Junior, sez. 5, odc. 3/10 Logo TVN
Polska / program
Program TV na 2020-03-29
20:00 MasterChef Junior, sez. 5, odc. 4/10 Logo TVN
Polska / program
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Masterchef Junior. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Masterchef Junior w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Masterchef Junior.

Poprzednie emisje Masterchef Junior


Emisja Masterchef Junior miała miejsce:

2020-02-21 12:30 MasterChef Junior, sez. 2, odc. 10 Logo METRO

Opis (streszczenie): Pierwsza polska edycja tego popularnego na całym świecie kulinarnego show przyciągnęła przed telewizory blisko trzy miliony widzów. „MasterChef Junior” to program, który udowodnił, że miłość do gotowania nie ma żadnych granic wiekowych. Dorośli widzowie byli pod ogromnym wrażeniem dziecięcych umiejętności, a najmłodsi z zapartym tchem patrzyli na to, jakie cuda w kuchni potrafią zrobić ich rówieśnicy. Tym razem nie będzie inaczej! W II edycji programu z udziałem nowych uczestników nie zabraknie smacznych i pięknych potraw, niespodzianek oraz prawdziwych, dziecięcych emocji. Kto z nowych uczestników dołączy do Natalii Paździor i zostanie kolejnym MasterChefem Juniorem? To już wielki finał programu MasterChef Junior. W walce o zaszczytny tytuł pozostało już tylko dwóch młodych ale bardzo zdolnych kucharzy. Każdy z nich przygotuje menu degustacyjne składające się z 5 dań – przystawki na zimno, przystawki na ciepło, dania głównego mięsnego, dania głównego rybnego oraz deseru. Menu musi zachwycić jury, które zdecyduje o tym, kto zostanie II polskim MasterChefem Juniorem i otrzyma nagrody - statuetkę, czek w wysokości 15 tys. zł oraz bon na wakacje marzeń o wartości 40 tys. zł. Nie będzie łatwo, bo czas który dostaną na przygotowanie potraw wcale nie będzie ich sprzymierzeńcem. Kto wygra tę pełną emocji walkę i zostanie II MasterChefem Juniorem? Przekonamy się już dziś! Zanim jednak do kuchni wejdą finaliści – w specjalnym zadaniu zmierzą się pozostali wspaniali kucharze finałowej piętnastki, pod wodzą dwóch wybitnych szefów kuchni Michela Morana i Mateusza Gesslera,. Ania Starmach oceni wyniki tej pełnej emocji i zabawy rywalizacji.

/ Polska / program
2020-02-16 11:00 MasterChef Junior, sez. 2, odc. 10 Logo METRO
Polska / program
2020-02-14 12:30 MasterChef Junior, sez. 2, odc. 9/10 Logo METRO

Opis (streszczenie): Pierwsza polska edycja tego popularnego na całym świecie kulinarnego show przyciągnęła przed telewizory blisko trzy miliony widzów. „MasterChef Junior” to program, który udowodnił, że miłość do gotowania nie ma żadnych granic wiekowych. Dorośli widzowie byli pod ogromnym wrażeniem dziecięcych umiejętności, a najmłodsi z zapartym tchem patrzyli na to, jakie cuda w kuchni potrafią zrobić ich rówieśnicy. Tym razem nie będzie inaczej! W II edycji programu z udziałem nowych uczestników nie zabraknie smacznych i pięknych potraw, niespodzianek oraz prawdziwych, dziecięcych emocji. Kto z nowych uczestników dołączy do Natalii Paździor i zostanie kolejnym MasterChefem Juniorem? W kuchni MasterChefa Juniora pozostała już tylko czwórka młodych kucharzy, którzy zmierzą się w fantastycznej bitwie o wejście do finału. Najpierw dzieci będą musiały udowodnić, że jajka w żadnej postaci nie są im obce. Czekają na nich 3 konkurencje. Po każdej z nich jedna osoba, będzie odpadać z gry o finał. Trzecia konkurencja ostatecznie wyłoni pierwszego finalistę II edycji programu MasterChef Junior. Pozostała trójka dostanie kolejną szansę i będzie musiała przygotować pyszne dania z owoców morza. Kto nie zmarnuje drugiej szansy i wejdzie do finału?

/ Polska / program
Reklama
2020-02-09 11:00 MasterChef Junior, sez. 2, odc. 9/10 Logo METRO
Polska / program
2020-02-07 12:30 MasterChef Junior, sez. 2, odc. 8/10 Logo METRO

Opis (streszczenie): Pierwsza polska edycja tego popularnego na całym świecie kulinarnego show przyciągnęła przed telewizory blisko trzy miliony widzów. „MasterChef Junior” to program, który udowodnił, że miłość do gotowania nie ma żadnych granic wiekowych. Dorośli widzowie byli pod ogromnym wrażeniem dziecięcych umiejętności, a najmłodsi z zapartym tchem patrzyli na to, jakie cuda w kuchni potrafią zrobić ich rówieśnicy. Tym razem nie będzie inaczej! W II edycji programu z udziałem nowych uczestników nie zabraknie smacznych i pięknych potraw, niespodzianek oraz prawdziwych, dziecięcych emocji. Kto z nowych uczestników dołączy do Natalii Paździor i zostanie kolejnym MasterChefem Juniorem? Przed nami odcinek pełen fantastycznego gotowania ale i szalonej zabawy. Wchodząc do kuchni MasterChefa Juniora, nasi mali kucharze, poczują się jak na placu zabaw. W studio czeka na nich wielka dmuchana zjeżdżalnia, ale to nie jedyna niespodzianka… Kucharze będą mieli dziś niezwykłe wsparcie - w przygotowaniu fantastycznej pizzy będą pomagać im przyjaciele, którzy specjalnie dla nich przyjechali na plan MasterChefa Juniora z całej Polski! Po pełnej śmiechu oraz zabawy konkurencji, kucharzy czeka zadanie eliminacyjne - słodkie i pyszne tartaletki. Kto tym razem będzie musiał opuścić program?

/ Polska / program
2020-02-02 11:00 MasterChef Junior, sez. 2, odc. 8/10 Logo METRO
Polska / program
2020-01-31 12:30 MasterChef Junior, sez. 2, odc. 7/10 Logo METRO

Opis (streszczenie): Pierwsza polska edycja tego popularnego na całym świecie kulinarnego show przyciągnęła przed telewizory blisko trzy miliony widzów. „MasterChef Junior” to program, który udowodnił, że miłość do gotowania nie ma żadnych granic wiekowych. Dorośli widzowie byli pod ogromnym wrażeniem dziecięcych umiejętności, a najmłodsi z zapartym tchem patrzyli na to, jakie cuda w kuchni potrafią zrobić ich rówieśnicy. Tym razem nie będzie inaczej! W II edycji programu z udziałem nowych uczestników nie zabraknie smacznych i pięknych potraw, niespodzianek oraz prawdziwych, dziecięcych emocji. Kto z nowych uczestników dołączy do Natalii Paździor i zostanie kolejnym MasterChefem Juniorem? Na młodych kucharzy czeka nie lada wyzwanie – zostaną podzieleni na dwie drużyny, a każda z nich będzie musiała przygotować menu dla pracowników i zwiedzających Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie. Zwycięska drużyna będzie miała dużą przewagę w konkurencji eliminacyjnej. Na czas kolejnego kulinarnego wyzwania kuchnia MasterChefa Juniora zamieni się w pełną przeróżnych ptaków farmę. Konkurencja będzie polegała na przygotowaniu pysznego dania, którego głównym składnikiem jest drób. Brzmi całkiem prosto, ale czy wszyscy młodzi kucharze poradzą sobie z tym zadaniem?

/ Polska / program

Emisje archiwalne Masterchef Junior


Emisja Masterchef Junior miała miejsce:

2020-01-26 11:00 MasterChef Junior, sez. 2, odc. 7/10 Logo METRO
Polska / program
2020-01-24 12:30 MasterChef Junior, sez. 2, odc. 6/10 Logo METRO

Opis (streszczenie): Pierwsza polska edycja tego popularnego na całym świecie kulinarnego show przyciągnęła przed telewizory blisko trzy miliony widzów. „MasterChef Junior” to program, który udowodnił, że miłość do gotowania nie ma żadnych granic wiekowych. Dorośli widzowie byli pod ogromnym wrażeniem dziecięcych umiejętności, a najmłodsi z zapartym tchem patrzyli na to, jakie cuda w kuchni potrafią zrobić ich rówieśnicy. Tym razem nie będzie inaczej! W II edycji programu z udziałem nowych uczestników nie zabraknie smacznych i pięknych potraw, niespodzianek oraz prawdziwych, dziecięcych emocji. Kto z nowych uczestników dołączy do Natalii Paździor i zostanie kolejnym MasterChefem Juniorem? Ten odcinek przyniesie młodym kucharzom wymagające zadania. Na początek zmierzą się z „testem smaku” – najpierw spróbują dań, a następnie będą musieli je odtworzyć. Nie byłoby to tak trudne, gdyby nie fakt, że uczestnicy programu będą próbować potraw z zasłoniętymi oczami. Wśród konkurencji znajdzie się także to, co mali kucharze uwielbiają najbardziej – przygotowanie pysznego, czekoladowego deseru. Nagrodą dla najlepszych będzie kąpiel w basenie pełnym czekolady!

/ Polska / program
2020-01-19 11:00 MasterChef Junior, sez. 2, odc. 6/10 Logo METRO
Polska / program
2020-01-17 12:30 MasterChef Junior, sez. 2, odc. 5/10 Logo METRO

Opis (streszczenie): Pierwsza polska edycja tego popularnego na całym świecie kulinarnego show przyciągnęła przed telewizory blisko trzy miliony widzów. „MasterChef Junior” to program, który udowodnił, że miłość do gotowania nie ma żadnych granic wiekowych. Dorośli widzowie byli pod ogromnym wrażeniem dziecięcych umiejętności, a najmłodsi z zapartym tchem patrzyli na to, jakie cuda w kuchni potrafią zrobić ich rówieśnicy. Tym razem nie będzie inaczej! W II edycji programu z udziałem nowych uczestników nie zabraknie smacznych i pięknych potraw, niespodzianek oraz prawdziwych, dziecięcych emocji. Kto z nowych uczestników dołączy do Natalii Paździor i zostanie kolejnym MasterChefem Juniorem? W tym odcinku na uczestników czeka wyzwanie drużynowe - nie tylko kulinarne ale również sportowe. Studio MasterChefa Juniora zamieni się w stadion lekkoatletyczny, zanim uczestnicy przystąpią do gotowania, każdy z członków drużyny czerwonych i niebieskich będzie rywalizował na bieżni. Zwycięzcy biegowych pojedynków zapewnią drobną przewagę swojej drużynie przed zadaniem kulinarnym. Efektem sportowych i kuchennych zmagań drużyn powinno być przepyszne jagnięce ravioli! Na drużynę, która poradzi sobie słabiej w tej konkurencji czekało będzie zadanie eliminacyjne. Będzie ono polegało na przygotowaniu 5 rodzajów street foodów z różnych części świata. Uczestnicy, którzy poradzą sobie najsłabiej z tym zadaniem będą musieli opuścić magiczną kuchnię MasterChefa Juniora.

/ Polska / program
2020-01-12 11:00 MasterChef Junior, sez. 2, odc. 5/10 Logo METRO
Polska / program
2020-01-10 12:30 MasterChef Junior, sez. 2, odc. 4/10 Logo METRO

Opis (streszczenie): Pierwsza polska edycja tego popularnego na całym świecie kulinarnego show przyciągnęła przed telewizory blisko trzy miliony widzów. „MasterChef Junior” to program, który udowodnił, że miłość do gotowania nie ma żadnych granic wiekowych. Dorośli widzowie byli pod ogromnym wrażeniem dziecięcych umiejętności, a najmłodsi z zapartym tchem patrzyli na to, jakie cuda w kuchni potrafią zrobić ich rówieśnicy. Tym razem nie będzie inaczej! W II edycji programu z udziałem nowych uczestników nie zabraknie smacznych i pięknych potraw, niespodzianek oraz prawdziwych, dziecięcych emocji. Kto z nowych uczestników dołączy do Natalii Paździor i zostanie kolejnym MasterChefem Juniorem? Tylko trójka zwycięzców z poprzedniego odcinka weźmie udział w pierwszej konkurencji. Ich zadaniem będzie udekorowanie kremem jak największej liczby cupcake’ów. Oczywiście będzie się liczyła nie tylko ilość, ale też jakość, a tą sprawdzała będzie zwyciężczyni ostatniej edycji programu MasterChef – Magda Nowaczewska. Od wyników tej konkurencji w bardzo dużej mierze będzie zależał wygląd i samopoczucie jurorów. W kolejnej części odcinka kucharze będą przygotowywali w parach fantastyczną polska kiełbasę. W konkurencji eliminacyjne zadaniem małych szefów kuchni będzie zrobienie swojego popisowego hamburgera. Pracy będzie co niemiara, bo jak wiadomo nie ma dobrego burgera bez pysznego mięsa, chrupiącej bułki, aromatycznych sosów i dobrze dobranych dodatków.

/ Polska / program
Reklama
2020-01-05 11:00 MasterChef Junior, sez. 2, odc. 4/10 Logo METRO
Polska / program
2020-01-03 17:45 MasterChef Junior, odc. 10 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Wielki finał „MasterChefa Juniora” to starcie trzech najlepiej gotujących dzieci w Polsce. Zanim poznamy osobę, która wygra 4. edycję programu, pozostała 13 wraz z jurorami zmierzy się w pełnej emocji i zaskoczeń nietypowej konkurencji. Tym razem to dzieci będą oceniać dania dorosłych i pozostałych kolegów. Jak Ania Starmach, Mateusz Gessler i Michel Moran wypadną w starciu z profesjonalnymi opiniami młodych jurorów? W drugiej części odcinka każdy z finalistów przygotuje menu degustacyjne składające się z 3 dań. Menu musi zachwycić jurorów, którzy zdecydują o tym, kto zostanie czwartym polskim MasterChefem Juniorem i otrzyma wspaniałe nagrody - statuetkę, czek w wysokości 15 tysięcy złotych oraz bon na wakacje marzeń o wartości 40 tysięcy złotych.

/ Polska / program
2020-01-03 12:00 MasterChef Junior, sez. 2, odc. 3/10 Logo METRO

Opis (streszczenie): Pierwsza polska edycja tego popularnego na całym świecie kulinarnego show przyciągnęła przed telewizory blisko trzy miliony widzów. „MasterChef Junior” to program, który udowodnił, że miłość do gotowania nie ma żadnych granic wiekowych. Dorośli widzowie byli pod ogromnym wrażeniem dziecięcych umiejętności, a najmłodsi z zapartym tchem patrzyli na to, jakie cuda w kuchni potrafią zrobić ich rówieśnicy. Tym razem nie będzie inaczej! W II edycji programu z udziałem nowych uczestników nie zabraknie smacznych i pięknych potraw, niespodzianek oraz prawdziwych, dziecięcych emocji. Kto z nowych uczestników dołączy do Natalii Paździor i zostanie kolejnym MasterChefem Juniorem? Najlepsi z najlepszych, małych szefów kuchni, zanim zaczną gotowanie w kuchni MasterChefa Juniora, zmierzą się z zadaniem bardzo słodkim, ale też wymagającym siły. Kucharze będą musieli odnaleźć fartuchy ze swoimi imionami, ukryte w ciastkach gigantycznych rozmiarów. Następnie czeka ich wielkie gotowanie swoich popisowych potraw. To jednak nie koniec, gdyż w odcinku pojawi się również gość specjalny – zwyciężczyni pierwszej polskiej edycji MasterChefa Juniora – Natalia Paździor! Kucharze będą mieli za zadanie odtworzyć jedno z dań przygotowanych przez Natalkę. Na tych, którzy poradzą sobie najlepiej będzie czekała nagroda… a Ci, którzy poradzą sobie najsłabiej będą musieli opuścić kuchnię MasterChefa Juniora.

/ Polska / program
2019-12-29 11:00 MasterChef Junior, sez. 2, odc. 3/10 Logo METRO
Polska / program
2019-12-28 15:15 MasterChef Junior, odc. 10 Logo Food Network
Polska / program
2019-12-27 17:45 MasterChef Junior, odc. 9/10 Logo Food Network

Opis (streszczenie): W półfinale „MasterChefa Juniora” atmosfera stanie się dosłownie nieziemska! Gościem pierwszej części odcinka będzie Mateusz Zielonka, który wraz z Michelem i Mateuszem Gesslerem zaprosi uczestników w kosmiczną podróż do roku 2069. Zadaniem młodych kucharzy będzie przygotowanie dania przyszłości - nowoczesnego w formie i doskonałego w smaku. Kiedy już uporają się z tą konkurencją, o zbliżającym się wielkimi krokami finale przypomną im Natalia Paździor, Julka Cymbaluk i Bartek Kwiecień – dotychczasowi zwycięzcy „MasterChefa Juniora”. Troje laureatów to aż trzy mistrzowskie potrawy do odtworzenia! Kto poradzi sobie najlepiej, awansuje do finału, więc stawka będzie naprawdę wysoka!

/ Polska / program
2019-12-27 12:00 MasterChef Junior, sez. 2, odc. 2/10 Logo METRO

Opis (streszczenie): Pierwsza polska edycja tego popularnego na całym świecie kulinarnego show przyciągnęła przed telewizory blisko trzy miliony widzów. „MasterChef Junior” to program, który udowodnił, że miłość do gotowania nie ma żadnych granic wiekowych. Dorośli widzowie byli pod ogromnym wrażeniem dziecięcych umiejętności, a najmłodsi z zapartym tchem patrzyli na to, jakie cuda w kuchni potrafią zrobić ich rówieśnicy. Tym razem nie będzie inaczej! W II edycji programu z udziałem nowych uczestników nie zabraknie smacznych i pięknych potraw, niespodzianek oraz prawdziwych, dziecięcych emocji. Kto z nowych uczestników dołączy do Natalii Paździor i zostanie kolejnym MasterChefem Juniorem? Przed nami kolejne starcie małych kucharzy, którzy marzą o wejściu do finałowej czternastki programu i gotowaniu w wielkiej kuchni MasterChefa Juniora. W tym odcinku 20 wybitnie uzdolnionych kulinarnie dzieci, będzie miało szansę udowodnić, ze to właśnie dla nich powinno się znaleźć miejsce w programie! Pierwsza dziesiątka zmierzy się z wyzwaniem jakim jest przygotowanie danie rybnego. Drugie zadanie będzie tak samo słodkie, co trudne, uczestnicy w zaledwie 90 minut będą musieli przygotować deser godny wejścia do finałowej czternastki… Już teraz możemy zgrandzić, że poziom tej konkurencji był tak wysoki, że jurorzy musieli podjąć decyzje, jakiej nie było jeszcze w polskim MasterChefie Juniorze! Co zdecydowali – dowiecie się już wkrótce.

/ Polska / program
2019-12-22 11:00 MasterChef Junior, sez. 2, odc. 2/10 Logo METRO
Polska / program
2019-12-21 15:15 MasterChef Junior, odc. 9/10 Logo Food Network
Polska / program
2019-12-20 17:45 MasterChef Junior, odc. 8/10 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Po raz pierwszy w historii polskich edycji „MasterChefa Juniora” kucharze będą mieli okazję spotkać szefa kuchni wyróżnionego prestiżową gwiazdką Michelin. Gościem odcinka będzie bowiem Andrea Camastra. Kulinarny autorytet pokaże zawodnikom, jak przyrządza swoje autorskie risotto, w którym łączy smaki Włoch i Polski. Zadaniem uczestników będzie odtworzenie jego przepisu i udowodnienie, że potrafią gotować na najwyższym, światowym poziomie. W kolejnej konkurencji Ania Starmach podniesie poprzeczkę jeszcze wyżej, prosząc o przygotowanie spektakularnego i bardzo trudnego deseru – czekoladowej kuli. Wyzwanie przyniesie wiele emocji i niespodziewanych zwrotów akcji. W kuchni MasterChefa zostaną tylko najlepsi!

/ Polska / program
Reklama
2019-12-20 12:00 MasterChef Junior, sez. 2, odc. 1/10 Logo METRO

Opis (streszczenie): Pierwsza polska edycja tego popularnego na całym świecie kulinarnego show przyciągnęła przed telewizory blisko trzy miliony widzów. „MasterChef Junior” to program, który udowodnił, że miłość do gotowania nie ma żadnych granic wiekowych. Dorośli widzowie byli pod ogromnym wrażeniem dziecięcych umiejętności, a najmłodsi z zapartym tchem patrzyli na to, jakie cuda w kuchni potrafią zrobić ich rówieśnicy. Tym razem nie będzie inaczej! W II edycji programu z udziałem nowych uczestników nie zabraknie smacznych i pięknych potraw, niespodzianek oraz prawdziwych, dziecięcych emocji. Kto z nowych uczestników dołączy do Natalii Paździor i zostanie kolejnym MasterChefem Juniorem? Już po raz drugi widzowie w całej Polsce będą mieli okazję oglądać, jak uzdolnione kulinarnie dzieci walczą o tytuł MasterChefa Juniora! Czterdziestu kucharzy, wyłonionych z setek chętnych podczas castingów, stanie do kulinarnego pojedynku o wejście do finałowej czternastki. Swoimi daniami będą musieli zaczarować podniebienia jurorów: Ani Starmach, Michela Morana i Mateusza Gesslera. Przed młodymi mistrzami garnków i patelni pierwsze dwa wyzwania: przygotowanie popisowego dania mięsnego oraz dania z nabiałem w roli głównej. Autorzy kaczek, polędwiczek, karkówek, pierogów, makaronów, która najbardziej zasmakują jurorom, będą mieli szansę zdobycia zaszczytnego tytułu - drugiego polskiego MasterChefa Juniora!

/ Polska / program
2019-12-15 11:00 MasterChef Junior, sez. 2, odc. 1/10 Logo METRO
Polska / program
2019-12-14 15:15 MasterChef Junior, odc. 8/10 Logo Food Network
Polska / program
2019-12-13 17:45 MasterChef Junior, odc. 7/10 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Walka o tytuł najlepiej gotującego dziecka w Polsce trwa. Tym razem gościem odcinka będzie Mateusz Zielonka – MasterChef 6. edycji. Surfer pokaże zawodnikom, jak poradzić sobie z rozbiciem skorupki i oddzielić gigantyczne żółtko od białka w jajku… strusim. Tak wielkich jajek mali kucharze jeszcze nie widzieli! Następnie będą musieli przygotować dwa dania jajeczne – jedno słodkie, a drugie wytrawne. Ten, kto poradzi sobie najlepiej w tej konkurencji, dostanie od jurorów wyjątkowy bonus, który będzie miał duże znaczenie przy kolejnym zadaniu.

/ Polska / program
2019-12-13 12:00 MasterChef Junior, odc. 10 Logo METRO

Opis (streszczenie): Już od najmłodszych lat zamiast zabawek wybierali kuchenny fartuch. Szuflady z przyprawami nie miały przed nimi żadnych tajemnic. Metodą prób i błędów łączyli różne smaki, a ich artystyczny kuchenny nieład nieraz przyprawiał rodziców o zawrót głowy. W ten sposób narodziła się niezwykła, dziecięca pasja… Miłość do gotowania otworzyła im drzwi do udziału w pierwszej polskiej edycji popularnego na całym świecie programu „MasterChef Junior”. Kto z nich trafi przez żołądek do serca Ani Starmach, Mateusza Gesslera, Michela Morana i zdobędzie słynne trofeum „MasterChefa Juniora”? Wielki finał MasterChef Junior przed nami! Dwójka najbardziej utalentowanych kulinarnie dzieci będzie walczyła o tytuł pierwszego polskiego MasterChefa Juniora. Przed nimi zadanie godne wybitnych szefów kuchni – będą musieli przygotować swoje popisowe menu degustacyjne. Musi się ono składać z 2 przystawek, 2 dań głównych i deseru. Finalistom kibicować pędzie pozostała dwunastka uczestników. Oprócz tego czeka ich niesamowita niespodzianka i wyzwanie – podzieleni na grupy będą dowodzić dwoma wybitnym kucharzami: Michelem Moran i Mateuszem Gesslerem, którzy będą gotować pod dyktando młodych szefów kuchni!

/ Polska / program
2019-12-08 11:00 MasterChef Junior, odc. 10 Logo METRO
Polska / program
2019-12-07 15:15 MasterChef Junior, odc. 7/10 Logo Food Network
Polska / program
2019-12-06 17:45 MasterChef Junior, odc. 6/10 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Gotowanie w prawdziwej restauracji to wyzwanie dla każdego miłośnika kuchni. W tym odcinku zobaczymy, jak kandydaci do tytułu MasterChefa Juniora poradzą sobie z przygotowaniem menu na uroczystą kolację dla zaproszonych gości. Uczestnicy zostaną podzieleni na dwie drużyny. Będą one rywalizować o głosy między innymi zawodników z 6. i 7. edycji „MasterChefa” oraz rugbistów z pobliskiego klubu. Każdy z zespołów będzie miał do przygotowania inny zestaw dań: przystawkę, danie główne i deser. Przegrana drużyna dostanie od jurorów szansę na wykazanie się wyczuciem smaku w teście „na ślepo”. Wsparciem służyć będzie Dominika Wójciak, laureatka trzeciej edycji „MasterChefa”. W kuchni niespodziewanie pojawi się także Ewa Drzyzga, która będzie miała dla zawodników specjalną misję.

/ Polska / program
2019-12-06 12:00 MasterChef Junior, odc. 9/10 Logo METRO

Opis (streszczenie): Już od najmłodszych lat zamiast zabawek wybierali kuchenny fartuch. Szuflady z przyprawami nie miały przed nimi żadnych tajemnic. Metodą prób i błędów łączyli różne smaki, a ich artystyczny kuchenny nieład nieraz przyprawiał rodziców o zawrót głowy. W ten sposób narodziła się niezwykła, dziecięca pasja… Miłość do gotowania otworzyła im drzwi do udziału w pierwszej polskiej edycji popularnego na całym świecie programu „MasterChef Junior”. Kto z nich trafi przez żołądek do serca Ani Starmach, Mateusza Gesslera, Michela Morana i zdobędzie słynne trofeum „MasterChefa Juniora”? Pozostało już tylko czworo młodych, wybitnych kucharzy, którzy walczą o tytuł pierwszego polskiego MasterChefa Juniora. Tylko krok, a właściwie dwa zadania, dzielą ich od wielkiego finału. Pierwsza osoba zapewni sobie miejsce w finale dzięki tuńczykowi. Konkurencja będzie miała aż trzy trudne etapy, ale da możliwość pewnego udziału w ostatnim odcinku MasterChef Junior... Pozostała trójka uczestników będzie musiała wykazać się wybitnymi zdolnościami cukierniczymi. O tym kto jako drugi awansuje do finału zadecyduje smak, wysokość, wygląd – Croquembouche – wieży z ptysi.

/ Polska / program
2019-12-01 11:00 MasterChef Junior, odc. 9/10 Logo METRO
Polska / program
2019-11-30 15:15 MasterChef Junior, odc. 6/10 Logo Food Network
Polska / program
2019-11-29 17:45 MasterChef Junior, odc. 5/10 Logo Food Network

Opis (streszczenie): W tym odcinku zawodnicy „MasterChefa Juniora” będą musieli zmierzyć się z zadaniem, z którym problemy miałby niejeden dorosły. W kuchni zagoszczą robaki, chrząszcze i inne egzotyczne przysmaki. Z tymi przekąskami nie będzie łatwo się oswoić, dlatego jurorzy zaprosili do pomocy Olę Nguyen. Zwyciężczyni 7. edycji „MasterChefa” pokaże małym kucharzom, że z tych niecodziennych składników można przygotować pożywne i przede wszystkim przepyszne dania. Czy najlepiej gotujące dzieci w Polsce poradzą sobie z takim wyzwaniem? W drugiej części odcinka sytuacja w programie wymknie się spod kontroli, a uczestników i jurorów opanuje prawdziwe słodkie szaleństwo.

/ Polska / program
2019-11-29 12:00 MasterChef Junior, odc. 8/10 Logo METRO

Opis (streszczenie): Młodych kucharzy czeka prawdziwy chrzest bojowy w restauracji. Podzieleni na dwa trzyosobowe zespoły będą musieli wydać lunch dla 40 gości. Praca pod presją czasu, konieczność zaserwowania wspaniale wyglądających i wyśmienicie smakujących dań, to wyzwanie, któremu muszą sprostać. W drugiej części odcinka uczestnicy będą walczyli o zachowanie fartucha i pozostanie w programie. O tym co będzie tematem konkurencji zadecyduje drużyna, która wygrała zadanie w restauracji. Nie będzie to jednak łatwy wybór, gdyż będzie podejmowany tylko na podstawie dotyku… Gra będzie toczyła się o bardzo wysoką stawkę – półfinał programu MasterChef Junior!

/ Polska / program
2019-11-24 11:00 MasterChef Junior, odc. 8/10 Logo METRO
Polska / program
2019-11-23 15:15 MasterChef Junior, odc. 5/10 Logo Food Network
Polska / program
2019-11-22 17:45 MasterChef Junior, odc. 4/10 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Przygotowanie śniadania, które zasmakuje Magdzie Gessler, to nie lada wyzwanie. Właśnie z nim będą musieli poradzić sobie zawodnicy „MasterChefa Juniora”. Wyśmienite śniadania dla wyjątkowego gościa zostaną zaserwowane w równie niecodziennej scenerii. Magda Gessler, Michel Moran oraz Mateusz Gessler będą próbować ich w wielkim, królewskim łożu z baldachimem. W drugiej części odcinka kucharze zostaną podzieleni na drużyny i wspólnie będą pracować na wielki przywilej. Drużyna, która poradzi sobie najlepiej z ręcznym wyciskaniem soku z pomarańczy zyska możliwość oblania sokiem owocowym jednego z jurorów!

/ Polska / program
2019-11-22 10:20 MasterChef Junior, odc. 7/10 Logo METRO

Opis (streszczenie): Już od najmłodszych lat zamiast zabawek wybierali kuchenny fartuch. Szuflady z przyprawami nie miały przed nimi żadnych tajemnic. Metodą prób i błędów łączyli różne smaki, a ich artystyczny kuchenny nieład nieraz przyprawiał rodziców o zawrót głowy. W ten sposób narodziła się niezwykła, dziecięca pasja… Miłość do gotowania otworzyła im drzwi do udziału w pierwszej polskiej edycji popularnego na całym świecie programu „MasterChef Junior”. Kto z nich trafi przez żołądek do serca Ani Starmach, Mateusza Gesslera, Michela Morana i zdobędzie słynne trofeum „MasterChefa Juniora”? Ten odcinek przyniesie wiele radości i wzruszeń młodym kucharzom. Tym razem to nie jurorzy zadecydują kto i co będzie gotował. Tą decyzje podejmą ukochane babcie i dziadkowie uczestników. Na tym jednak ich rola się nie skończy, ubiorą fartuchy i staną na stanowiskach w kuchni MasterChef Junior aby pomagać swoim wnukom. Po miłej i rodzinnej konkurencji jak zwykle przyjdzie czas na zadanie eliminacyjne. Żeby je poznać uczestnicy udadzą się do spiżarni, która tym razem zmieni swoje oblicze… W zagrodach będą czekały na nich świnki, krowa, owce, koza, króliki, kurczaki i wiele innych… Jakie wyzwanie czeka na młodych adeptów sztuki kulinarnej? Kto będzie musiał opuścić program?

/ Polska / program
2019-11-17 11:00 MasterChef Junior, odc. 7/10 Logo METRO
Polska / program
2019-11-16 15:05 MasterChef Junior, odc. 4/10 Logo Food Network
Polska / program
2019-11-15 17:45 MasterChef Junior, odc. 3/10 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Najlepiej gotujące dzieci w Polsce przystępują do rywalizacji o zwycięstwo w IV edycji programu. Pierwszym wyzwaniem dla kandydatów na MasterChefa będzie przygotowanie dania regionalnego, którego smak oceni prawdziwy ekspert od kuchni polskiej i światowej – Robert Makłowicz. Uczestnicy, których potrawy najbardziej zasmakują jurorom, otrzymają specjalną nagrodę i będą bezpieczni w kolejnej konkurencji. Pozostali zawodnicy zostaną dobrani w pary i dostaną do wykonania kolejne zadanie: będą przygotowywać pierogi w trzech odsłonach – mięsnej, wegetariańskiej i słodkiej. Ten, kto poradzi sobie najsłabiej, będzie musiał opuścić kuchnię MasterChefa i odpadnie z programu.

/ Polska / program

Masterchef Junior gdzie obejrzeć?


Masterchef Junior można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: Food Network, METRO, TVN

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry