Reklama

MiłośćKropka.pl godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje MiłośćKropka.pl

+ Obserwuj

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja MiłośćKropka.pl będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 25 maja 2020 (Poniedziałek)
03:10 MiłośćKropka.pl, odc. 5: Podróżnik Logo Stopklatka TV

Opis (streszczenie): Serial paradokumentalny, prezentujący perypetie osób, poszukujących miłości na portalu randkowym. Niektóre z tych internetowych znajomości kończą się po pierwszym spotkaniu, inne przeradzają się w prawdziwe uczucie, związek, a nawet małżeństwo. Jak będzie w przypadku bohaterów serialu?W piątym odcinku: Iwona i Ola od 5 lat żyją ze sobą w szczęśliwym związku. Od pewnego czasu Ola dojrzewa do decyzji o macierzyństwie. Na portalu randkowym poszukuje mężczyzny, który mógłby zostać ojcem jej dziecka. Tymczasem bloger Sebastian od kilku miesięcy przygotowuje się do wyprawy dookoła świata. Na portalu randkowym szuka osoby, która zdecydowałaby się z nim pojechać. Niespodziewanie otrzymuje ciekawą wiadomość od jednej z kobiet.

Czas trwania: 45min. / Polska / 2016 / rozrywkowy
Program TV na 27 maja 2020 (Środa)
02:45 MiłośćKropka.pl, odc. 5: Podróżnik Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 45min. / Polska / 2016 / rozrywkowy
Reklama
03:35 MiłośćKropka.pl, odc. 6: Miłość urzędnika Logo Stopklatka TV

Opis (streszczenie): Serial paradokumentalny, prezentujący perypetie osób, poszukujących miłości na portalu randkowym. Niektóre z tych internetowych znajomości kończą się po pierwszym spotkaniu, inne przeradzają się w prawdziwe uczucie, związek, a nawet małżeństwo. Jak będzie w przypadku bohaterów serialu?W szóstym odcinku: Bartosz jest pracownikiem urzędu skarbowego. Podczas rutynowej kontroli poznaje właścicielkę zakładu fryzjerskiego Dominikę. Widząc w jej komputerze otwartą stronę portalu randkowego, postanawia się tam zarejestrować. Pod pseudonimem "Oskar" zaczyna wysyłać do kobiety swoje wiersze. Równolegle poznajemy Barbarę i Bogdana, małżeństwo przechodzące poważny kryzys. By ratować związek, kobieta postanawia poznać kogoś, z kim mogłaby zajść w ciążę. Zaczyna randkować w internecie.

Czas trwania: 46min. / Polska / 2016 / rozrywkowy
Program TV na 28 maja 2020 (Czwartek)
02:55 MiłośćKropka.pl, odc. 7: Kioskarz Logo Stopklatka TV

Opis (streszczenie): Serial paradokumentalny, prezentujący perypetie osób, poszukujących miłości na portalu randkowym. Niektóre z tych internetowych znajomości kończą się po pierwszym spotkaniu, inne przeradzają się w prawdziwe uczucie, związek, a nawet małżeństwo. Jak będzie w przypadku bohaterów serialu?W siódmym odcinku: Sławomir zajmuje się prowadzeniem kiosku i… buszowaniem po portalach randkowych. Anonimowo nawiązuje kontakt z różnymi kobietami, a zdobytą o nich wiedzę wykorzystuje, gdy spotyka je w swoim sklepie. Sprawy przybierają nieoczekiwany obrót, gdy Sławek zaczyna otrzymywać anonimowe pogróżki. Tymczasem inny mężczyzna - szarmancki Bogumił - próbuje ułożyć sobie życie z Ewą. Nie wszystko idzie jednak po jego myśli.

Czas trwania: 44min. / Polska / 2016 / rozrywkowy
03:50 MiłośćKropka.pl, odc. 8: Miłość od kuchni Logo Stopklatka TV

Opis (streszczenie): Serial paradokumentalny, prezentujący perypetie osób, poszukujących miłości na portalu randkowym. Niektóre z tych internetowych znajomości kończą się po pierwszym spotkaniu, inne przeradzają się w prawdziwe uczucie, związek, a nawet małżeństwo. Jak będzie w przypadku bohaterów serialu?W ósmym odcinku: Paweł jest szefem kuchni w renomowanej restauracji. Pewnego dnia wdaje się w kłótnię z Małgorzatą - pasjonatką kulinarną, która skrytykowała jego danie. W tym samym czasie na portalu randkowym zaczepia go Lili. Wiadomość od niej na tyle zaciekawia Pawła, że postanawia ją bliżej poznać. Kim okaże się tajemnicza kobieta?

Czas trwania: 45min. / Polska / 2016 / rozrywkowy
Program TV na 31 maja 2020 (Niedziela)
04:10 MiłośćKropka.pl, odc. 11: Próba uczuć Logo Stopklatka TV

Opis (streszczenie): Serial paradokumentalny, prezentujący perypetie osób, poszukujących miłości na portalu randkowym. Niektóre z tych internetowych znajomości kończą się po pierwszym spotkaniu, inne przeradzają się w prawdziwe uczucie, związek, a nawet małżeństwo. Jak będzie w przypadku bohaterów serialu? W jedenastym odcinku: Hania dla żartów loguje się na portalu randkowym. Nieoczekiwanie odkrywa, że jej chłopak również ma tam założone konto. Zaczyna do niego pisać jako inna kobieta. Równolegle rozwodnik Jan poznaje przez internet atrakcyjną Weronikę. Postanawia odwiedzić ją w domu. Gdy przybywa na miejsce, jest zaskoczony kiepską sytuacją materialną kobiety.

Czas trwania: 43min. / Polska / 2016 / rozrywkowy
05:00 MiłośćKropka.pl, odc. 10: Metafizyka Logo Stopklatka TV

Opis (streszczenie): Serial paradokumentalny, prezentujący perypetie osób, poszukujących miłości na portalu randkowym. Niektóre z tych internetowych znajomości kończą się po pierwszym spotkaniu, inne przeradzają się w prawdziwe uczucie, związek, a nawet małżeństwo. Jak będzie w przypadku bohaterów serialu? W dziesiątym odcinku: Anna wychowuje samotnie syna. Pragnie znaleźć towarzysza życia. Na portalu randkowym poznaje psychoterapeutę Marcina. Mężczyzna okazuje się być wspaniałym przyjacielem i kochankiem. Jedyne co przeszkadza Annie, to tajemnicze rytuały, które wykonuje mężczyzna. Przez internet poznają się również Andrzej i Joanna. Na drodze do ich szczęścia może jednak stanąć… mąż Joanny.

Czas trwania: 44min. / Polska / 2016 / rozrywkowy
Program TV na 2 czerwca 2020 (Wtorek)
03:35 MiłośćKropka.pl, odc. 1: Miłość Mariana Logo Stopklatka TV

Opis (streszczenie): Serial paradokumentalny, prezentujący perypetie osób, poszukujących miłości na portalu randkowym. Niektóre z tych internetowych znajomości kończą się po pierwszym spotkaniu, inne przeradzają się w prawdziwe uczucie, związek, a nawet małżeństwo. Jak będzie w przypadku bohaterów serialu? W pierwszym odcinku: Natalia jest wdową. Ma dwie dorosłe córki i spokojne, pozbawione atrakcji życie. Przyjaciółka namawia ją do założenia profilu na portalu randkowym. Natalia poznaje tam eleganckiego Wiesława i choć mężczyzna bardzo jej się podoba, ma ona wątpliwości co do szczerości jego uczuć. Przez internet miłości poszukuje również rozwodnik Marian. Wrócił niedawno z Irlandii i próbuje ułożyć sobie życie na nowo. Na portalu poznaje atrakcyjną Zofię, pracownicę butiku. Czy pierwsza poznana w Internecie kobieta okaże się dla Mariana tą jedyną?

Czas trwania: 47min. / Polska / 2016 / rozrywkowy
Reklama
Program TV na 3 czerwca 2020 (Środa)
04:00 MiłośćKropka.pl, odc. 2: W labiryncie uczuć Logo Stopklatka TV

Opis (streszczenie): Serial paradokumentalny, prezentujący perypetie osób, poszukujących miłości na portalu randkowym. Niektóre z tych internetowych znajomości kończą się po pierwszym spotkaniu, inne przeradzają się w prawdziwe uczucie, związek, a nawet małżeństwo. Jak będzie w przypadku bohaterów serialu? W drugim odcinku: Dwaj przyjaciele - Czesław i Tadeusz - to rozwodnicy po czterdziestce, którzy dla zabawy poznają na portalu randkowym dużo młodsze od siebie kobiety. Trwa to do momentu, aż Czesław nawiązuje kontakt z atrakcyjną 47-letnią rozwódką. Mężczyzna zaczyna traktować tę relację poważnie. Chcąc się dowiedzieć, czy kobieta czuje to samo, prosi Tadeusza, aby napisał do Jadwigi na portalu. Sprawy przybierają niespodziewany obrót.

Czas trwania: 45min. / Polska / 2016 / rozrywkowy
Program TV na 4 czerwca 2020 (Czwartek)
04:05 MiłośćKropka.pl, odc. 3: Neapolitańczyk Logo Stopklatka TV

Opis (streszczenie): Serial paradokumentalny, prezentujący perypetie osób, poszukujących miłości na portalu randkowym. Niektóre z tych internetowych znajomości kończą się po pierwszym spotkaniu, inne przeradzają się w prawdziwe uczucie, związek, a nawet małżeństwo. Jak będzie w przypadku bohaterów serialu? W trzecim odcinku: Urszula jest wdową i pracuje jako nauczycielka języka francuskiego. Przez internet poszukuje kogoś, kto pozwoliłby jej zapomnieć o samotności. Wkrótce jej serce kradnie 40-letni Antonio Scotti, Włoch z Neapolu. Jak potoczy się ta międzynarodowa znajomość? Tymczasem 24-letni Andrzej, nie mogąc znaleźć dziewczyny, loguje się na portalu randkowym. Odnajduje tam Dorotę - żonę swojego dawnego trenera, w której kiedyś potajemnie się podkochiwał. By zdobyć starszą od siebie kobietę, Andrzej postanawia skłamać w kwestii swojego wieku.

Czas trwania: 46min. / Polska / 2016 / rozrywkowy
Program TV na 9 czerwca 2020 (Wtorek)
03:55 MiłośćKropka.pl, odc. 4: Miłość ponad wszystko Logo Stopklatka TV

Opis (streszczenie): Serial paradokumentalny, prezentujący perypetie osób, poszukujących miłości na portalu randkowym. Niektóre z tych internetowych znajomości kończą się po pierwszym spotkaniu, inne przeradzają się w prawdziwe uczucie, związek, a nawet małżeństwo. Jak będzie w przypadku bohaterów serialu? W czwartym odcinku poznajemy Basię - wrażliwą kobietę, która przeżyła trudne chwile w życiu, w tym rozstanie po długim związku. Na portalu randkowym poznaje romantycznego i przystojnego Leszka. Ich znajomość niespodziewanie nabiera szybkiego tempa. Miłości poszukuje również Krzysztof. Nie jest mu jednak łatwo. Po wypadku, którego doznał 3 lata temu, jest sparaliżowany od pasa w dół. Obawia się, że może mu to przeszkodzić w stworzeniu szczęśliwej relacji z kobietą. Na portalu nawiązuje kontakt z piękną Magdą. Czy Krzysztof zdecyduje się na spotkanie z kobietą?

Czas trwania: 45min. / Polska / 2016 / rozrywkowy
Program TV na 10 czerwca 2020 (Środa)
04:10 MiłośćKropka.pl, odc. 11: Próba uczuć Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 43min. / Polska / 2016 / rozrywkowy
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla MiłośćKropka.pl. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku MiłośćKropka.pl w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji MiłośćKropka.pl.

Poprzednie emisje MiłośćKropka.pl


Emisja MiłośćKropka.pl miała miejsce:

2020-05-21 03:55 MiłośćKropka.pl, odc. 4: Miłość ponad wszystko Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 45min. / Polska / 2016 / rozrywkowy
2020-05-21 02:55 MiłośćKropka.pl, odc. 3: Neapolitańczyk Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 46min. / Polska / 2016 / rozrywkowy
2020-05-19 03:35 MiłośćKropka.pl, odc. 2: W labiryncie uczuć Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 45min. / Polska / 2016 / rozrywkowy
2020-05-15 03:10 MiłośćKropka.pl, odc. 1: Miłość Mariana Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 47min. / Polska / 2016 / rozrywkowy
2020-05-14 03:55 MiłośćKropka.pl, odc. 13: Rowerzystka Logo Stopklatka TV

Opis (streszczenie): Serial paradokumentalny prezentujący perypetie osób, poszukujących miłości na portalu randkowym. Niektóre z tych internetowych znajomości kończą się po pierwszym spotkaniu, inne przeradzają się w prawdziwe uczucie, związek, a nawet małżeństwo. Jak będzie w przypadku bohaterów serialu? W trzynastym odcinku: Sylwia jest piękną i zadbaną kobietą. Czuje się jednak samotna. Marząc o mężczyźnie, który by ją pokochał, postanawia zarejestrować się na portalu randkowym. Poznaje Daniela - nauczyciela języka angielskiego. Niespodziewanie w życiu Sylwii pojawia się też stary znajomy, Norbert. W internecie miłości poszukuje również zapalony rowerzysta Sebastian. Pewnego dnia drogę zajeżdża mu drobna blondynka. Chwilę potem na jego profilu randkowym pojawia się podobna dziewczyna…

Czas trwania: 45min. / Polska / 2016 / rozrywkowy
2020-05-14 03:00 MiłośćKropka.pl, odc. 12: Koleżeńska przysługa Logo Stopklatka TV

Opis (streszczenie): Serial paradokumentalny, prezentujący perypetie osób, poszukujących miłości na portalu randkowym. Niektóre z tych internetowych znajomości kończą się po pierwszym spotkaniu, inne przeradzają się w prawdziwe uczucie, związek, a nawet małżeństwo. Jak będzie w przypadku bohaterów serialu? W dwunastym odcinku: Michał jest przekonany, że żona zdradza go z mężczyznami poznanymi na portalu randkowym. Namawia swojego kolegę Jacka, by założył tam konto i spróbował się z nią umówić. Intryga wymyka się jednak spod kontroli. Tymczasem 27-letnia Róża poszukuje przez internet mężczyzny swoich marzeń. Kobieta nie ma szczęścia w miłości. Los się do niej uśmiecha, gdy poznaje przystojnego architekta Kamila. Czy okaże się on tym jedynym?

Czas trwania: 44min. / Polska / 2016 / rozrywkowy
Reklama
2020-05-13 03:25 MiłośćKropka.pl, odc. 11: Próba uczuć Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 43min. / Polska / 2016 / rozrywkowy
2020-05-13 02:25 MiłośćKropka.pl, odc. 10: Metafizyka Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2016 / rozrywkowy
2020-05-08 04:00 MiłośćKropka.pl, odc. 10: Metafizyka Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2016 / rozrywkowy
2020-05-08 03:05 MiłośćKropka.pl, odc. 9: Uzależniona od randek Logo Stopklatka TV

Opis (streszczenie): Serial paradokumentalny, prezentujący perypetie osób, poszukujących miłości na portalu randkowym. Niektóre z tych internetowych znajomości kończą się po pierwszym spotkaniu, inne przeradzają się w prawdziwe uczucie, związek, a nawet małżeństwo. Jak będzie w przypadku bohaterów serialu? W dziewiątym odcinku: 40-letnia Aneta jest uzależniona od randek. Z poznanymi przez internet mężczyznami umawia się tylko po to, żeby ich bez skrupułów porzucić. Pewnego dnia nawiązuje kontakt z młodszym o kilka lat Remigiuszem, uczciwym i wrażliwym bibliotekarzem. Mężczyzna szybko zakochuje się w Anecie. Kobieta jednak odrzuca jego uczucia. Niespodziewanie zraniony Remigiusz spotyka w tramwaju Sylwię - dziewczynę, z którą poznał się kiedyś na portalu randkowym.

Czas trwania: 45min. / Polska / 2016 / rozrywkowy
2020-05-07 03:50 MiłośćKropka.pl, odc. 8: Miłość od kuchni Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 45min. / Polska / 2016 / rozrywkowy
2020-05-07 02:55 MiłośćKropka.pl, odc. 7: Kioskarz Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2016 / rozrywkowy
2020-05-06 03:25 MiłośćKropka.pl, odc. 6: Miłość urzędnika Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 46min. / Polska / 2016 / rozrywkowy
2020-05-06 02:30 MiłośćKropka.pl, odc. 5: Podróżnik Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 45min. / Polska / 2016 / rozrywkowy
2020-05-05 04:25 MiłośćKropka.pl, odc. 4: Miłość ponad wszystko Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 45min. / Polska / 2016 / rozrywkowy
2020-05-05 02:25 MiłośćKropka.pl, odc. 3: Neapolitańczyk Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 46min. / Polska / 2016 / rozrywkowy
2020-05-04 03:10 MiłośćKropka.pl, odc. 2: W labiryncie uczuć Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 45min. / Polska / 2016 / rozrywkowy
2020-05-03 04:55 MiłośćKropka.pl, odc. 2: W labiryncie uczuć Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 45min. / Polska / 2016 / rozrywkowy
2020-05-01 02:50 MiłośćKropka.pl, odc. 11: Próba uczuć Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 43min. / Polska / 2016 / rozrywkowy
2020-04-30 04:00 MiłośćKropka.pl, odc. 4: Miłość ponad wszystko Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 45min. / Polska / 2016 / rozrywkowy
Reklama
2020-04-30 03:05 MiłośćKropka.pl, odc. 2: W labiryncie uczuć Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 45min. / Polska / 2016 / rozrywkowy
2020-04-29 03:50 MiłośćKropka.pl, odc. 3: Neapolitańczyk Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 46min. / Polska / 2016 / rozrywkowy
2020-04-29 02:45 MiłośćKropka.pl, odc. 1: Miłość Mariana Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 47min. / Polska / 2016 / rozrywkowy
2020-04-28 04:20 MiłośćKropka.pl, odc. 7: Kioskarz Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2016 / rozrywkowy
2020-04-27 03:10 MiłośćKropka.pl, odc. 13: Rowerzystka Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 45min. / Polska / 2016 / rozrywkowy
2020-04-26 04:35 MiłośćKropka.pl, odc. 1: Miłość Mariana Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 47min. / Polska / 2016 / rozrywkowy
2020-04-26 03:35 MiłośćKropka.pl, odc. 12: Koleżeńska przysługa Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2016 / rozrywkowy
2020-04-25 05:00 MiłośćKropka.pl, odc. 4: Miłość ponad wszystko Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 45min. / Polska / 2016 / rozrywkowy
2020-04-25 04:05 MiłośćKropka.pl, odc. 11: Próba uczuć Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 43min. / Polska / 2016 / rozrywkowy
2020-04-24 03:55 MiłośćKropka.pl, odc. 11: Próba uczuć Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 43min. / Polska / 2016 / rozrywkowy
2020-04-24 03:00 MiłośćKropka.pl, odc. 10: Metafizyka Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2016 / rozrywkowy
2020-04-23 04:05 MiłośćKropka.pl, odc. 10: Metafizyka Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2016 / rozrywkowy
2020-04-23 03:10 MiłośćKropka.pl, odc. 9: Uzależniona od randek Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 45min. / Polska / 2016 / rozrywkowy
2020-04-22 04:05 MiłośćKropka.pl, odc. 9: Uzależniona od randek Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 45min. / Polska / 2016 / rozrywkowy
2020-04-22 03:05 MiłośćKropka.pl, odc. 8: Miłość od kuchni Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 45min. / Polska / 2016 / rozrywkowy
2020-04-22 02:05 MiłośćKropka.pl, odc. 7: Kioskarz Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2016 / rozrywkowy
2020-04-21 03:35 MiłośćKropka.pl, odc. 6: Miłość urzędnika Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 46min. / Polska / 2016 / rozrywkowy
2020-04-21 02:35 MiłośćKropka.pl, odc. 5: Podróżnik Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 45min. / Polska / 2016 / rozrywkowy
2020-04-21 01:35 MiłośćKropka.pl, odc. 4: Miłość ponad wszystko Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 45min. / Polska / 2016 / rozrywkowy
2020-04-20 03:35 MiłośćKropka.pl, odc. 4: Miłość ponad wszystko Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 45min. / Polska / 2016 / rozrywkowy
2020-04-20 02:35 MiłośćKropka.pl, odc. 3: Neapolitańczyk Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 46min. / Polska / 2016 / rozrywkowy
2020-04-19 04:25 MiłośćKropka.pl, odc. 5: Podróżnik Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 45min. / Polska / 2016 / rozrywkowy
2020-04-19 03:25 MiłośćKropka.pl, odc. 1: Miłość Mariana Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 47min. / Polska / 2016 / rozrywkowy
2020-04-17 03:35 MiłośćKropka.pl, odc. 2: W labiryncie uczuć Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 45min. / Polska / 2016 / rozrywkowy
2020-04-16 03:50 MiłośćKropka.pl, odc. 8: Miłość od kuchni Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 45min. / Polska / 2016 / rozrywkowy
2020-04-16 02:50 MiłośćKropka.pl, odc. 7: Kioskarz Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2016 / rozrywkowy

MiłośćKropka.pl gdzie obejrzeć?


MiłośćKropka.pl można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: Stopklatka TV

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Obsada (osoby)


Lista zwiera odnośniki do stron osób związanych z produkcją (aktorzy, reżyser):

Lata produkcji

Lista zawiera lata, w których powstawała audycja:

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry