Reklama

MiłośćKropka.pl godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje MiłośćKropka.pl

W najbliższym czasie nie ma żadnych emisji pozycji programowych: MiłośćKropka.pl

Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla MiłośćKropka.pl. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku MiłośćKropka.pl w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 170 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji MiłośćKropka.pl.

Poprzednie emisje MiłośćKropka.pl

Emisja MiłośćKropka.pl miała miejsce:

2018-09-04, 04:00 MiłośćKropka.pl, odc. 3: Neapolitańczyk Logo Stopklatka TV
Serial paradokumentalny, prezentujący perypetie osób, poszukujących miłości na portalu randkowym. Niektóre z tych internetowych znajomości kończą się po pierwszym spotkaniu, inne przeradzają się w prawdziwe uczucie, związek, a nawet małżeństwo. Jak będzie w przypadku bohaterów serialu? W trzecim odcinku: Urszula jest wdową i pracuje jako nauczycielka języka francuskiego. Przez internet poszukuje kogoś, kto pozwoliłby jej zapomnieć o samotności. Wkrótce jej serce kradnie 40-letni Antonio Scotti, Włoch z Neapolu. Jak potoczy się ta międzynarodowa znajomość? Tymczasem 24-letni Andrzej, nie mogąc znaleźć dziewczyny, loguje się na portalu randkowym. Odnajduje tam Dorotę - żonę swojego dawnego trenera, w której kiedyś potajemnie się podkochiwał. By zdobyć starszą od siebie kobietę, Andrzej postanawia skłamać w kwestii swojego wieku.
Polska / 2016 / rozrywkowy
2018-09-03, 04:55 MiłośćKropka.pl, odc. 2: W labiryncie uczuć Logo Stopklatka TV
Serial paradokumentalny, prezentujący perypetie osób, poszukujących miłości na portalu randkowym. Niektóre z tych internetowych znajomości kończą się po pierwszym spotkaniu, inne przeradzają się w prawdziwe uczucie, związek, a nawet małżeństwo. Jak będzie w przypadku bohaterów serialu? W drugim odcinku: Dwaj przyjaciele - Czesław i Tadeusz - to rozwodnicy po czterdziestce, którzy dla zabawy poznają na portalu randkowym dużo młodsze od siebie kobiety. Trwa to do momentu, aż Czesław nawiązuje kontakt z atrakcyjną 47-letnią rozwódką. Mężczyzna zaczyna traktować tę relację poważnie. Chcąc się dowiedzieć, czy kobieta czuje to samo, prosi Tadeusza, aby napisał do Jadwigi na portalu. Sprawy przybierają niespodziewany obrót.
Polska / 2016 / rozrywkowy
2018-09-03, 04:05 MiłośćKropka.pl, odc. 11: Próba uczuć Logo Stopklatka TV
Serial paradokumentalny, prezentujący perypetie osób, poszukujących miłości na portalu randkowym. Niektóre z tych internetowych znajomości kończą się po pierwszym spotkaniu, inne przeradzają się w prawdziwe uczucie, związek, a nawet małżeństwo. Jak będzie w przypadku bohaterów serialu? W jedenastym odcinku: Hania dla żartów loguje się na portalu randkowym. Nieoczekiwanie odkrywa, że jej chłopak również ma tam założone konto. Zaczyna do niego pisać jako inna kobieta. Równolegle rozwodnik Jan poznaje przez internet atrakcyjną Weronikę. Postanawia odwiedzić ją w domu. Gdy przybywa na miejsce, jest zaskoczony kiepską sytuacją materialną kobiety.
Polska / 2016 / rozrywkowy
Reklama
2018-09-02, 04:20 MiłośćKropka.pl, odc. 13: Rowerzystka Logo Stopklatka TV
Serial paradokumentalny prezentujący perypetie osób, poszukujących miłości na portalu randkowym. Niektóre z tych internetowych znajomości kończą się po pierwszym spotkaniu, inne przeradzają się w prawdziwe uczucie, związek, a nawet małżeństwo. Jak będzie w przypadku bohaterów serialu? W trzynastym odcinku: Sylwia jest piękną i zadbaną kobietą. Czuje się jednak samotna. Marząc o mężczyźnie, który by ją pokochał, postanawia zarejestrować się na portalu randkowym. Poznaje Daniela - nauczyciela języka angielskiego. Niespodziewanie w życiu Sylwii pojawia się też stary znajomy, Norbert. W internecie miłości poszukuje również zapalony rowerzysta Sebastian. Pewnego dnia drogę zajeżdża mu drobna blondynka. Chwilę potem na jego profilu randkowym pojawia się podobna dziewczyna…
Polska / 2016 / rozrywkowy
2018-08-31, 03:55 MiłośćKropka.pl, odc. 12: Koleżeńska przysługa Logo Stopklatka TV
Serial paradokumentalny, prezentujący perypetie osób, poszukujących miłości na portalu randkowym. Niektóre z tych internetowych znajomości kończą się po pierwszym spotkaniu, inne przeradzają się w prawdziwe uczucie, związek, a nawet małżeństwo. Jak będzie w przypadku bohaterów serialu? W dwunastym odcinku: Michał jest przekonany, że żona zdradza go z mężczyznami poznanymi na portalu randkowym. Namawia swojego kolegę Jacka, by założył tam konto i spróbował się z nią umówić. Intryga wymyka się jednak spod kontroli. Tymczasem 27-letnia Róża poszukuje przez internet mężczyzny swoich marzeń. Kobieta nie ma szczęścia w miłości. Los się do niej uśmiecha, gdy poznaje przystojnego architekta Kamila. Czy okaże się on tym jedynym?
Polska / 2016 / rozrywkowy
2018-08-31, 03:00 MiłośćKropka.pl, odc. 11: Próba uczuć Logo Stopklatka TV
Polska / 2016 / rozrywkowy
2018-08-27, 04:55 MiłośćKropka.pl, odc. 9: Uzależniona od randek Logo Stopklatka TV
Serial paradokumentalny, prezentujący perypetie osób, poszukujących miłości na portalu randkowym. Niektóre z tych internetowych znajomości kończą się po pierwszym spotkaniu, inne przeradzają się w prawdziwe uczucie, związek, a nawet małżeństwo. Jak będzie w przypadku bohaterów serialu? W dziewiątym odcinku: 40-letnia Aneta jest uzależniona od randek. Z poznanymi przez internet mężczyznami umawia się tylko po to, żeby ich bez skrupułów porzucić. Pewnego dnia nawiązuje kontakt z młodszym o kilka lat Remigiuszem, uczciwym i wrażliwym bibliotekarzem. Mężczyzna szybko zakochuje się w Anecie. Kobieta jednak odrzuca jego uczucia. Niespodziewanie zraniony Remigiusz spotyka w tramwaju Sylwię - dziewczynę, z którą poznał się kiedyś na portalu randkowym.
Polska / 2016 / rozrywkowy
2018-08-26, 04:30 MiłośćKropka.pl, odc. 8: Miłość od kuchni Logo Stopklatka TV
Serial paradokumentalny, prezentujący perypetie osób, poszukujących miłości na portalu randkowym. Niektóre z tych internetowych znajomości kończą się po pierwszym spotkaniu, inne przeradzają się w prawdziwe uczucie, związek, a nawet małżeństwo. Jak będzie w przypadku bohaterów serialu?W ósmym odcinku: Paweł jest szefem kuchni w renomowanej restauracji. Pewnego dnia wdaje się w kłótnię z Małgorzatą - pasjonatką kulinarną, która skrytykowała jego danie. W tym samym czasie na portalu randkowym zaczepia go Lili. Wiadomość od niej na tyle zaciekawia Pawła, że postanawia ją bliżej poznać. Kim okaże się tajemnicza kobieta?
Polska / 2016 / rozrywkowy
2018-08-25, 04:15 MiłośćKropka.pl, odc. 7: Kioskarz Logo Stopklatka TV
Serial paradokumentalny, prezentujący perypetie osób, poszukujących miłości na portalu randkowym. Niektóre z tych internetowych znajomości kończą się po pierwszym spotkaniu, inne przeradzają się w prawdziwe uczucie, związek, a nawet małżeństwo. Jak będzie w przypadku bohaterów serialu?W siódmym odcinku: Sławomir zajmuje się prowadzeniem kiosku i… buszowaniem po portalach randkowych. Anonimowo nawiązuje kontakt z różnymi kobietami, a zdobytą o nich wiedzę wykorzystuje, gdy spotyka je w swoim sklepie. Sprawy przybierają nieoczekiwany obrót, gdy Sławek zaczyna otrzymywać anonimowe pogróżki. Tymczasem inny mężczyzna - szarmancki Bogumił - próbuje ułożyć sobie życie z Ewą. Nie wszystko idzie jednak po jego myśli.
Polska / 2016 / rozrywkowy
2018-08-22, 04:55 MiłośćKropka.pl, odc. 2: W labiryncie uczuć Logo Stopklatka TV
Polska / 2016 / rozrywkowy
2018-08-22, 03:55 MiłośćKropka.pl, odc. 1: Miłość Mariana Logo Stopklatka TV
Serial paradokumentalny, prezentujący perypetie osób, poszukujących miłości na portalu randkowym. Niektóre z tych internetowych znajomości kończą się po pierwszym spotkaniu, inne przeradzają się w prawdziwe uczucie, związek, a nawet małżeństwo. Jak będzie w przypadku bohaterów serialu? W pierwszym odcinku: Natalia jest wdową. Ma dwie dorosłe córki i spokojne, pozbawione atrakcji życie. Przyjaciółka namawia ją do założenia profilu na portalu randkowym. Natalia poznaje tam eleganckiego Wiesława i choć mężczyzna bardzo jej się podoba, ma ona wątpliwości co do szczerości jego uczuć. Przez internet miłości poszukuje również rozwodnik Marian. Wrócił niedawno z Irlandii i próbuje ułożyć sobie życie na nowo. Na portalu poznaje atrakcyjną Zofię, pracownicę butiku. Czy pierwsza poznana w Internecie kobieta okaże się dla Mariana tą jedyną?
Polska / 2016 / rozrywkowy

Emisje archiwalne MiłośćKropka.pl

Emisja MiłośćKropka.pl miała miejsce:

2018-08-20, 04:15 MiłośćKropka.pl, odc. 6: Miłość urzędnika Logo Stopklatka TV
Polska / 2016 / rozrywkowy
2018-08-16, 05:05 MiłośćKropka.pl, odc. 4: Miłość ponad wszystko Logo Stopklatka TV
Polska / 2016 / rozrywkowy
2018-08-13, 04:25 MiłośćKropka.pl, odc. 3: Neapolitańczyk Logo Stopklatka TV
Polska / 2016 / rozrywkowy
2018-08-09, 04:25 MiłośćKropka.pl, odc. 2: W labiryncie uczuć Logo Stopklatka TV
Polska / 2016 / rozrywkowy
Reklama
2018-08-08, 04:55 MiłośćKropka.pl, odc. 13: Rowerzystka Logo Stopklatka TV
Polska / 2016 / rozrywkowy
2018-08-08, 04:00 MiłośćKropka.pl, odc. 12: Koleżeńska przysługa Logo Stopklatka TV
Polska / 2016 / rozrywkowy
2018-08-05, 04:20 MiłośćKropka.pl, odc. 1: Miłość Mariana Logo Stopklatka TV
Polska / 2016 / rozrywkowy
2018-08-01, 03:25 MiłośćKropka.pl, odc. 13: Rowerzystka Logo Stopklatka TV
Polska / 2016 / rozrywkowy
2018-08-01, 02:20 MiłośćKropka.pl, odc. 1: Miłość Mariana Logo Stopklatka TV
Polska / 2016 / rozrywkowy
2018-07-30, 05:05 MiłośćKropka.pl, odc. 13: Rowerzystka Logo Stopklatka TV
Polska / 2016 / rozrywkowy
2018-07-29, 04:35 MiłośćKropka.pl, odc. 13: Rowerzystka Logo Stopklatka TV
Polska / 2016 / rozrywkowy
2018-07-28, 05:10 MiłośćKropka.pl, odc. 11: Próba uczuć Logo Stopklatka TV
Polska / 2016 / rozrywkowy
2018-07-25, 04:35 MiłośćKropka.pl, odc. 11: Próba uczuć Logo Stopklatka TV
Polska / 2016 / rozrywkowy
2018-07-24, 04:30 MiłośćKropka.pl, odc. 10: Metafizyka Logo Stopklatka TV
Polska / 2016 / rozrywkowy
2018-07-22, 05:05 MiłośćKropka.pl, odc. 9: Uzależniona od randek Logo Stopklatka TV
Polska / 2016 / rozrywkowy
2018-07-22, 04:10 MiłośćKropka.pl, odc. 8: Miłość od kuchni Logo Stopklatka TV
Polska / 2016 / rozrywkowy
2018-07-21, 04:25 MiłośćKropka.pl, odc. 7: Kioskarz Logo Stopklatka TV
Polska / 2016 / rozrywkowy
2018-07-16, 05:00 MiłośćKropka.pl, odc. 11: Próba uczuć Logo Stopklatka TV
Polska / 2016 / rozrywkowy
2018-07-15, 05:00 MiłośćKropka.pl, odc. 7: Kioskarz Logo Stopklatka TV
Polska / 2016 / rozrywkowy
Reklama
2018-07-15, 04:00 MiłośćKropka.pl, odc. 6: Miłość urzędnika Logo Stopklatka TV
Polska / 2016 / rozrywkowy
2018-07-14, 04:05 MiłośćKropka.pl, odc. 5: Podróżnik Logo Stopklatka TV
Polska / 2016 / rozrywkowy
2018-07-12, 04:45 MiłośćKropka.pl, odc. 4: Miłość ponad wszystko Logo Stopklatka TV
Polska / 2016 / rozrywkowy
2018-07-09, 05:00 MiłośćKropka.pl, odc. 5: Podróżnik Logo Stopklatka TV
Polska / 2016 / rozrywkowy
2018-07-08, 05:05 MiłośćKropka.pl, odc. 11: Próba uczuć Logo Stopklatka TV
Polska / 2016 / rozrywkowy
2018-07-07, 04:45 MiłośćKropka.pl, odc. 4: Miłość ponad wszystko Logo Stopklatka TV
Polska / 2016 / rozrywkowy
2018-07-06, 04:30 MiłośćKropka.pl, odc. 3: Neapolitańczyk Logo Stopklatka TV
Polska / 2016 / rozrywkowy
2018-07-04, 04:55 MiłośćKropka.pl, odc. 2: W labiryncie uczuć Logo Stopklatka TV
Polska / 2016 / rozrywkowy
2018-07-01, 05:05 MiłośćKropka.pl, odc. 11: Próba uczuć Logo Stopklatka TV
Polska / 2016 / rozrywkowy
2018-06-30, 04:25 MiłośćKropka.pl, odc. 12: Koleżeńska przysługa Logo Stopklatka TV
Polska / 2016 / rozrywkowy
2018-06-29, 06:00 MiłośćKropka.pl, odc. 4: Miłość ponad wszystko Logo Stopklatka TV
Polska / 2016 / rozrywkowy
2018-06-28, 06:00 MiłośćKropka.pl, odc. 3: Neapolitańczyk Logo Stopklatka TV
Polska / 2016 / rozrywkowy
2018-06-28, 04:35 MiłośćKropka.pl, odc. 1: Miłość Mariana Logo Stopklatka TV
Polska / 2016 / rozrywkowy
2018-06-27, 06:00 MiłośćKropka.pl, odc. 2: W labiryncie uczuć Logo Stopklatka TV
Polska / 2016 / rozrywkowy
2018-06-26, 06:00 MiłośćKropka.pl, odc. 1: Miłość Mariana Logo Stopklatka TV
Polska / 2016 / rozrywkowy
2018-06-25, 06:00 MiłośćKropka.pl, odc. 13: Rowerzystka Logo Stopklatka TV
Polska / 2016 / rozrywkowy
2018-06-24, 04:45 MiłośćKropka.pl, odc. 2: W labiryncie uczuć Logo Stopklatka TV
Polska / 2016 / rozrywkowy
2018-06-22, 06:00 MiłośćKropka.pl, odc. 6: Miłość urzędnika Logo Stopklatka TV
Polska / 2016 / rozrywkowy
2018-06-21, 06:00 MiłośćKropka.pl, odc. 13: Rowerzystka Logo Stopklatka TV
Polska / 2016 / rozrywkowy
2018-06-20, 06:00 MiłośćKropka.pl, odc. 3: Neapolitańczyk Logo Stopklatka TV
Polska / 2016 / rozrywkowy

Emisja w stacjach

MiłośćKropka.pl można obejrzeć w:

Emisje w: Stopklatka TV

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Obsada (osoby)

Lista zwiera odnośniki do stron osób związanych z produkcją (aktorzy, reżyser):

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info