Reklama

Mocny Mike godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Mocny Mike

+ Obserwuj

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Mocny Mike będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 2 lipca 2020 (Czwartek)
16:33 Zakończone  Mocny Mike: Wampiry atakują, sez. 1, odc. 131 Logo Boomerang
16:40 Trwa...  Mocny Mike: Pudełko, sez. 1, odc. 132 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Stephen zostawia żonie na stole prezent w pięknym pudełku. Przykuwa ono uwagę Fluffy'ego i kociak próbuje się nim pobawić. Szopy również mają chętkę na kolorowe pudełko i robią wszystko, żeby je zwędzić. Tymczasem żółwie akurat postanawiają rozegrać w domu wielki mecz hokejowy - a pudełko może im się świetnie do tego przydać. Czy Mike da radę stawić czoła im wszystkim i przy okazji ocalić tajemniczy podarek przed zniszczeniem?

Czas trwania: 20min. / 2019
Reklama
Program TV na 3 lipca 2020 (Piątek)
16:00 Mocny Mike: Wszystko dla miłości, sez. 1, odc. 167 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Jest piękny letni dzień i Mike postanawia obdarować Iris orzeźwiającym koktajlem ananasowym. Niestety, owoce leżą wysoko na lodówce, gdzie Mike nie może ich dosięgnąć. By zdobyć ananasy, Mike będzie się więc musiał wykazać kreatywnością. Szopy wpadają do domu, gdy Mike balansuje na szczudłach. Czy Mike zdoła utrzymać równowagę i pokonać zawroty głowy i obronić dom przed szopami?

Czas trwania: 7min. / 2019
16:07 Mocny Mike: Zwierzęcy magnetyzm, sez. 1, odc. 168 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Mike postanawia zaimponować Iris, udając superbohatera. Za pomocą potężnego magnesu zamierza przyciągnąć wiele metalowych przedmiotów. Na widok takiego skarbu szopy szaleją z ekscytacji. Tyle możliwości! Kradną Mike'owi magnes, a w głowach mają tylko jeden plan - przyciągnąć lodówkę. Mike będzie musiał użyć wyobraźni, by pokonać szopy.

Czas trwania: 6min. / 2019
16:13 Mocny Mike: Ach ten wspaniały Mike!, sez. 1, odc. 133 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Iris ma urodziny i Mike chce jej wyprawić przyjęcie niespodziankę. Balony, prezenty, piniata - to jest to! Wszystko układa się znakomicie, dopóki nie pojawiają się szopy, które chcą ukraść wszystkie cukierki. Wkrótce też znajdują hel do napełniania balonów... Ostateczne starcie Mike'a z szopami rozegra się więc wśród chmur.

Czas trwania: 7min. / 2019
16:20 Mocny Mike: Mike-o-sushi, sez. 1, odc. 134 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Kiedy Mike szykuje sushi dla swojej ukochanej Iris, szopy włamują się do garażu. Freddy przypadkiem zatrzaskuje się w zamrażarce, a Mercury dochodzi do wniosku, że to właśnie jego brata Mike ma zamiar przyrządzić na kolację. Mercury postanawia ratować Freddy'ego, a Mike - resztki cudownego posiłku.

Czas trwania: 7min. / 2019
16:27 Mocny Mike: Apsikus, sez. 1, odc. 135 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Mike ma dla Iris prezent idealny – piękny kwiat doniczkowy! Problem polega na tym, że sam jest uczulony na jego pyłek i nie może opanować kichania. Tę chwilową niedyspozycję natychmiast wykorzystują szopy, które chcą włamać się do domu. Mike będzie się musiał wykazać dużym sprytem (przydadzą się też chusteczki do nosa), żeby pozbyć się natrętów i wręczyć prezent ukochanej.

Czas trwania: 6min. / 2019
16:33 Mocny Mike: Mike śpiewa, sez. 1, odc. 136 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Mike postanawia zaśpiewać Iris romantyczną piosenkę. Nie ma jednak dobrego głosu, więc wykorzystuje jedną z płyt Stephena i śpiewa z playbacku. Niestety nic nie idzie zgodnie z planem. Fluffy i Mercury wpadają w muzyczny klimacik i zabawiają się w didżejkę. Czy Mike ocali resztki honoru?

Czas trwania: 7min. / 2019
Reklama
16:40 Mocny Mike: Księżna, sez. 1, odc. 137 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Mike jest najszczęśliwszy na świecie - spędzi całe popołudnie z suczką sąsiadów! Niestety, wkrótce okazuje się, że chodzi nie o Iris, tylko o Księżną, a ta z miejsca zakochuje się w Mike’u. Tymczasem niestrudzone szopy znów próbują się włamać do domu. W chwili próby Księżna dzielnie staje u boku naszego bohatera. Mike panikuje - co będzie, jeśli Iris zobaczy swoją rywalkę?

Czas trwania: 20min. / 2019
Program TV na 6 lipca 2020 (Poniedziałek)
16:00 Mocny Mike: Hipnoza, sez. 1, odc. 169 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Mike budzi się z drzemki i nie wierzy własnym oczom. Wszystko jest nie tak! Zwierzęta dziwnie się zachowują - poruszają się jak zombie i wynoszą z domu jedzenie. Mops odkrywa, że szopy zahipnotyzowały Fluffy'ego, żółwie oraz Iris, i używają ich do transportu zawartości lodówki Mikkelsenów do swojej kryjówki. Nasz bohater będzie musiał zniweczyć nikczemny plan szopów i napełnić z powrotem lodówkę!

Czas trwania: 7min. / 2019
16:07 Mocny Mike: Mike w tarapatach, sez. 1, odc. 170 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Szopom w końcu udaje się wygrać z Mikiem, gdy ten próbuje odzyskać pewien przedmiot z ich kryjówki. Zamykają go w klatce, a Freddy rusza na łowy do domu Mikkelsensów. Mike musi się jak najszybciej uwolnić. Czy zdoła przechytrzyć Mercury'ego, znaleźć wyjście z kryjówki szopów i powstrzymać Freddy'ego przed splądrowaniem domu?

Czas trwania: 6min. / 2019
16:13 Mocny Mike: Dzień zabaw i gier, sez. 1, odc. 138 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Mike tworzy na patio wesołe miasteczko. Jak zwykle stara się zaimponować Iris i zaprasza ją do wspólnej zabawy. Szopy oczywiście nie mogą przegapić takiej okazji i próbują włamać się do domu. Czy Mike'owi uda się pozbyć nieproszonych gości, a przy okazji zaimponować ukochanej? Jedno jest pewne - da z siebie wszystko.

Czas trwania: 7min. / 2019
16:20 Mocny Mike: Szalone tacosy, sez. 1, odc. 101 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Mike chce zaimponować Iris i przygotować coś pysznego na ząb. W tym samym czasie szopy postanawiają zwinąć telewizor. Dochodzące z kuchni zapachy nie pozwalają im się jednak skupić na zadaniu. Mike będzie się musiał zająć i telewizorem, i posiłkiem, i jeszcze zwariowanymi żółwiami, które zorganizowały sobie tunel aerodynamiczny na środku kuchni. Wkrótce też kociak Fluffy znajdzie się w niebezpieczeństwie... Czy Mike da radę zapanować nad całym tym towarzystwem?

Czas trwania: 7min. / 2019
16:27 Mocny Mike: Kołnierz wstydu, sez. 1, odc. 102 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Mike miał maleńki wypadek i teraz musi nosić kołnierz ochronny. Duuuży wstyd. Iris nie może go zobaczyć w takim stanie. Szopy oczywiście korzystają z okazji i szaleją na tarasie. Mike próbuje działać ze swojej kryjówki, ale nic z tego nie wychodzi. Musi zwabić szopy do środka, wyczarować potworny smród i zamienić swój kołnierz w maskę przeciwgazową – inaczej nic z tego nie będzie.

Czas trwania: 6min. / 2019
16:33 Mocny Mike: Rolkowisko, sez. 1, odc. 103 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Fajnie się skacze z trampoliny do wody. Mike z wielką gracją wykonuje swój skok, niestety upada na betonowe dno basenu. Okazuje się, że to żółwie pozbyły się całej wody i zrobiły sobie z basenu skatepark. Szopy wykorzystują okazję, żeby uwięzić Mike’a w pustym basenie. Mercury pilnuje psa, a Freddy w tym czasie plądruje kuchnię. Mike musi zrobić wszystko, żeby wydostać się z tej pułapki, mimo że za towarzyszkę niedoli ma uroczą Iris...

Czas trwania: 7min. / 2019
Reklama
16:40 Mocny Mike: Aport, sez. 1, odc. 104 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Wystarczył jeden podmuch wiatru, był kapelusz Iris wylądował na dachu domu Mike’a. Nasz bohater wreszcie ma szansę zabłysnąć przed ukochaną. Pożycza drona Stephena, by odzyskać utracony przedmiot. Niestety, dron ląduje w szopowych łapskach i cała sprawa mocno się komplikuje.

Czas trwania: 20min. / 2019
Program TV na 7 lipca 2020 (Wtorek)
16:00 Mocny Mike: Światła, kamera... i tyle, sez. 1, odc. 171 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Mike, zainspirowany filmem, który obejrzał w telewizji, postanawia wyreżyserować własny. Wspierają go Iris, Fluffy i żółwie - ale tuż przed rozpoczęciem zdjęć do tego arcydzieła szopy przerywają produkcję. Mike zostaje uwikłany w prawdziwy film akcji z oszałamiającym finałem. Czy, niczym prawdziwej gwieździe filmowej, uda mu się pokonać wrogów i uratować Fluffy'ego?

Czas trwania: 7min. / 2019
16:07 Mocny Mike: Na ratunek Freddy'emu, sez. 1, odc. 172 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Przez nieuwagę Mercury'ego jego brat Freddy zostaje zamknięty w klatce w ich kryjówce. Mercury musi włamać się do Mikkelsenów i ukraść klucz, by uwolnić brata. Takie akcje były trudne, gdy było ich dwóch - w pojedynkę będzie jeszcze trudniej. Bez brata Mercury jest nieprzewidywalny - więc Mike będzie musiał się zmierzyć z nowym typem przeciwnika.

Czas trwania: 6min. / 2019
16:13 Mocny Mike: Robot atakuje, sez. 1, odc. 105 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Mike jest w artystycznym nastroju. Postanawia stworzyć rzeźbę swojej ukochanej. Szopy z kolei próbują zwędzić robota, który pomógłby im nosić różne pyszności do nory. Oj będzie wojna. Mike wykorzystuje swoje talenty i robi sobie zbroję - w końcu terytorium bronić należy z fasonem.

Czas trwania: 7min. / 2019
16:20 Mocny Mike: Detektyw Mike, sez. 1, odc. 106 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Stephen znowu zgubił kluczyki do samochodu. Mike, nieco urażony komentarzem właściciela, postanawia je odnaleźć. Szykuje się więc dochodzenie rodem z serialu kryminalnego. Wszystkie tropy wskazują, że za kradzieżą stoją szopy. Czy sprawa okaże się taka prosta? Oj nie, Mike, oj nie.

Czas trwania: 7min. / 2019
16:27 Mocny Mike: Powrót Kuraka, sez. 1, odc. 107 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Louise znajduje swoją starą zabawkę - Kuraka, który zawsze przerażał Mike’a. Wystraszony pies nie może sobie znaleźć miejsca w domu. Szopy postanawiają wykorzystać tę sytuację i użyć Kuraka jako broni przeciwko psu. Mike będzie się musiał nauczyć, jak przezwyciężyć strach... Ale to dopiero za jakiś czas - na razie Mike postanawia zasłonić oczy i zdać się na węch. Czy to wystarczy, by odnieść w tej walce zwycięstwo?

Czas trwania: 6min. / 2019
16:33 Mocny Mike: Kotoszop, sez. 1, odc. 108 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Mike ćwiczy jogę razem z Iris, kiedy pojawia się nieznośny Fluffy. Mike odpycha kotka, a ten wpada na worek z węglem. Okazuje się, że umorusany węglowym pyłem Fluffy wygląda jak mały szop. Freddy i Mercury przyjmują go do swojej paczki. Efekt jest taki, że Mike będzie się musiał zmierzyć nie z dwoma złodziejaszkami, tylko z trzema złodziejaszkami.

Czas trwania: 7min. / 2019
16:40 Mocny Mike: Elektryczne żółwie, sez. 1, odc. 109 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Pogoda nie jest najlepsza i szopy trzęsą się z zimna. Postanawiają pozbyć się Mike’a i ogrzać się w cieple jego domowego ogniska. W końcu udaje im się przechytrzyć psa, ten jednak zrobi wszystko, żeby dostać się z powrotem do domu. Udaje mu się to, gdy porażone prądem żółwie zyskują kontrolę nad wszystkimi urządzeniami elektrycznymi.

Czas trwania: 20min. / 2019
Reklama
Program TV na 8 lipca 2020 (Środa)
16:00 Mocny Mike: Psie porwanie, sez. 1, odc. 173 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Szopy uciekają się do postępu - porywają Iris, by odwrócić uwagę Mike'a i umożliwić Freddy'emu obrabowanie domu Mikkelsenów. Mercury ma za zadanie pilnować Iris, która okazuje się godną przeciwniczką. Tymczasem Mike robi wszystko, by Freddy nie uciekł z łupem.

Czas trwania: 7min. / 2019
16:07 Mocny Mike: Fluffy na wolności, sez. 1, odc. 174 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Mike ratuje Fluffy'ego z kryjówki Freddy'ego i Mercurego. Nie zauważa, że kotek zabrał jedną z ulubionych zabawek szopów. Fluffy i żółwie są nią oczarowani! Tymczasem oburzone szopy zjawiają się u Mikkelsenów, by odzyskać swoją własność. Jak to możliwe, że ktoś śmiał ukraść ich rzeczy! Fluffy i żółwie będą walczyć, żeby zatrzymać swoją nową ulubioną zabawkę.

Czas trwania: 6min. / 2019
16:13 Mocny Mike: Ratując Roxannę, sez. 1, odc. 110 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Mike bawi się z Louise jej zabawkami i wpada na pomysł. Pożycza jedną z lalek i postanawia udawać, że ratuje jej życie, tak by Iris padła z wrażenia. Sprawy się jednak komplikują, bo w lalce zakochuje się Mercury. Nasz bohater będzie musiał odzyskać porwaną przez szopy lalkę, a przy okazji zaimponować Iris.

Czas trwania: 7min. / 2019
16:20 Mocny Mike: Niezła sztuczka, sez. 1, odc. 111 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Szopy zazdroszczą Mike’owi, że może sobie wypoczywać w salonie. Freddy wpada na pomysł. Wbiega w szybę i specjalnie robi sobie krzywdę. Rodzina Mikkelsenów bierze biedaka do siebie na czas rekonwalescencji. Mike wie, co się święci, tyle że niewiele może zrobić. Będzie próbował dyskretnie wygonić wygodnickiego oszusta, tak żeby nikt nie mógł oskarżyć go o brak empatii wobec poszkodowanego.

Czas trwania: 7min. / 2019
16:27 Mocny Mike: Aj, aj, aj, telefon, sez. 1, odc. 112 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Laura zostawia w domu swój telefon komórkowy, na którym Mike odkrywa śmieszny filmik z Fluffym i koniecznie chce go pokazać Iris. Szopy próbują mu telefon odebrać, wywiązuje się awantura i w końcu aparat ląduje w brzuchu Fluffy'ego. To zaś prowadzi do szalonej pogoni za dzwoniącym, wibrującym i świecącym kotkiem. Czy Mike’owi uda się odzyskać telefon?

Czas trwania: 6min. / 2019
16:33 Mocny Mike: Agent 000, sez. 1, odc. 113 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Ach, James Bond nie dorasta mu do pięt. Mike próbuje zrobić wrażenie na Iris, wiąże więc muszkę i zamienia się w agenta. Tymczasem żółwie urządzają sobie tyrolkową imprezkę. Szopy postanawiają wykorzystać to zamieszanie, by uzupełnić swoje zapasy. Czy Mike okiełzna tę zgraję i zdąży zaimponować ukochanej?

Czas trwania: 7min. / 2019
16:40 Mocny Mike, sez. 1, odc. 114 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Mike to urocze psisko, które budzi się każdego ranka tylko po to, by zaimponować uroczej suczce sąsiadów - Iris. Niestety na jego drodze zawsze stają żółwie, kociak i dwa niezdarne szopy

Czas trwania: 20min. / 2019
Program TV na 9 lipca 2020 (Czwartek)
16:00 Mocny Mike: Ach ten rytm, sez. 1, odc. 175 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Mike musi wkroczyć do akcji, gdy szopy postanawiają porwać żółwie, by podtrzymywały nowy tron Freddy'ego. Szalony szop widzi się w roli króla i uważa, że żółwie są doskonałym dopełnieniem jego wizerunku. Mike zakrada się do kryjówki szopów, by uratować przyjaciół. Z pomocą Iris zamierza dać szopom nauczkę.

Czas trwania: 7min. / 2019
16:07 Mocny Mike: Księżna, sez. 1, odc. 137 Logo Boomerang
Czas trwania: 6min. / 2019
16:13 Mocny Mike: Podwójny Mike, sez. 1, odc. 115 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Stephen przynosi do domu robota, który wygląda jak Mike. Pies postanawia zrobić sobie z niego kaskadera, żeby zaimponować Iris. Tymczasem pojawiają się szopy. Próbują one unieruchomić robota, bo myślą, że to Mike. Czy prawdziwy Mike zdoła się pozbyć natrętów i zrobić wrażenie na ukochanej?

Czas trwania: 7min. / 2019
Reklama
16:20 Mocny Mike: Mike na lodzie, sez. 1, odc. 116 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Upał daje się wszystkim we znaki, więc Mike zaprasza Iris na orzeźwiający koktajl. Szopy jednak postanawiają ukraść mu maszynę do lodu. Robi się z tego afera i maszyna ląduje w basenie, który zamienia się w lodowisko. Żółwie są zachwycone takim obrotem spraw, a Mike i szopy toczą bój o maszynę. Hokej, curling, łyżwiarstwo figurowe? Oj, Mike będzie miał pole do popisu...

Czas trwania: 7min. / 2019
16:27 Mocny Mike: Amnezja, sez. 1, odc. 117 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Mercury próbuje włamać się do Mikkelsenów, spada z wysokości i traci przytomność. Kiedy się budzi, zaczyna się zachowywać jak pies. Mike zyskuje więc nowego kumpla... który jednak zamienia się w rywala, bo zaczyna flirtować z Iris. Tymczasem Freddy kombinuje, jak by tu odzyskać brata złodziejaszka, w związku z czym sprawy się jeszcze bardziej komplikują.

Czas trwania: 6min. / 2019
16:33 Mocny Mike: Mike na posterunku, sez. 1, odc. 118 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Tom zostawia na podłodze swoją kolejkę. Szopy chcą jej użyć do przewożenia pyszności z domu Mikkelsenów do swojej kryjówy. Mike do tego nie dopuści. Nie pozwoli dwóm łobuzom bezkarnie bawić się kolejką Toma. Rozegra się wielka bitwa między dobrym, złymi i Fluffym.

Czas trwania: 7min. / 2019
16:40 Mocny Mike: W płatkach, sez. 1, odc. 119 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Mike wpada na nowy romantyczny pomysł - chce obsypać Iris płatkami róż. Potrzebna mu do tego będzie dmuchawa do liści Stephena. Problem polega na tym, że szopy chcą wykorzystać dmuchawę do obrabowania domu, a Fluffy chciałby się nią po prostu bawić. Co z tego wyniknie? Czy Mike’owi uda się zaprowadzić porządek?

Czas trwania: 20min. / 2019
Program TV na 10 lipca 2020 (Piątek)
16:00 Mocny Mike: Buda to żadna nuda, sez. 1, odc. 177 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Do Mikkelsenów przyjeżdża krewna, która ma alergię na zwierzęcą sierść, więc Mike musi spędzić dzień w swojej budzie na podwórku. Zamierza wykorzystać tę okazję i zaprosić Iris na piknik na świeżym powietrzu. Tymczasem jednak do budy Mike'a wprowadził się Mercury, który po kłótni z bratem musiał szukać dla siebie nowego miejsca. Mops musi zrobić wszystko, co w jego mocy, aby pozbyć się niechcianego gościa. Czy zdąży, zanim pojawi się Iris?

Czas trwania: 7min. / 2019
16:07 Mocny Mike: Uważaj, bo się poślizgniesz, sez. 1, odc. 178 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Dom Mikkelsenów został posprzątany, a podłoga wypolerowana na błysk. Mike zostaje sam i ma pilnować porządku. Niestety, brudne szopy wkradają się do domu i sieją spustoszenie. Mercury wykorzystuje lśniącą podłogę, by ćwiczyć jazdę figurową. Mike próbuje wygonić szopy z domu i jednocześnie utrzymać porządek.

Czas trwania: 6min. / 2019
16:13 Mocny Mike: Abrakatastrofa, sez. 1, odc. 120 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Co robi największe wrażenie na płci pięknej? Magiczne sztuczki. Nie tylko Iris jest zauroczona, kiedy Mike za pomocą swojej różdżki i wyczarowuje różne fajne rzeczy. Szopy postanawiają ukraść różdżkę i dzięki niej zamienić jedno smutne skrzydełko w tuzin pysznych skrzydełek. Nie doceniają jednak magicznych zdolności Mike’a...

Czas trwania: 7min. / 2019
16:20 Mocny Mike: Swędzący obłęd, sez. 1, odc. 121 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Szopy mają pchły! Zakradają się więc do domu Mikkelsenów, żeby znaleźć jakiś środek, który temu zaradzi. Niestety ich pchły przechodzą też na Mike’a. Fatalny moment. Mike akurat był umówiony na randkę z Iris! Biedak próbuje teraz unikać ukochanej, co przeradza się w dziwaczną zabawę w chowanego. Czy uda mu się pozbyć pcheł?

Czas trwania: 7min. / 2019
16:27 Mocny Mike: Kajdanki, sez. 1, odc. 122 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Sprytne szopy zakładają Mike’owi kajdanki na tylne łapy. Są przekonane, że unieruchomiony pies nie będzie im już wchodził w drogę i mogą kraść do woli. Zwykłe kajdanki nie powstrzymają jednak pomysłowego Mike’a, który łapy ma wprawdzie skrępowane, ale za to głowę nie od parady.

Czas trwania: 6min. / 2019
16:33 Mocny Mike: Dobranoc, Mike, sez. 1, odc. 123 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Mike nie zmrużył w nocy oka i teraz marzy tylko o drzemce. Szopy nie dadzą mu jednak odpocząć. Zanim zapadnie w upragniony sen, będzie się musiał nimi zająć.

Czas trwania: 7min. / 2019
16:40 Mocny Mike: Diament nie pies, sez. 1, odc. 124 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Fluffy bawi się naszyjnikiem swojej pani i przenosi go do ogrodu Iris. Sytuacja staje się niezręczna, ponieważ Iris sądzi, że naszyjnik to prezent od Mike’a, a Mike nie wie, jak go jej odebrać. Postanawia poprosić o pomoc szopy, ale czy szopom można ufać?

Czas trwania: 20min. / 2019
Program TV na 11 lipca 2020 (Sobota)
16:00 Mocny Mike: Robotix 3000, sez. 1, odc. 139 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Mike gra sobie z Iris w szachy... aż tu nagle huk. Fluffy znalazł odkurzacz i w najlepsze jeździ na nim po całym domu. Tymczasem szopy usiłują zwędzić najwspanialszą rzecz na świecie - czyli wielką kiełbasę, którą ma być na kolację. Czy Mike przechytrzy sprytne szopy i uratuje Fluffy'ego przed robotycznym zasysaczem kurzu?

Czas trwania: 7min. / 2019
16:07 Mocny Mike: Śmierdziszopy, sez. 1, odc. 140 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Mercury grzebie w śmietniku i znajduje tam kawałek starego śmierdzącego sera. Natychmiast go zjada i w rezultacie jego oddech staje się wyjątkowo paskudny. Freddy postanawia wykorzystać ten oddech przeciwko Mike'owi. Nasz bohater, który zaprosił Iris na kolację, musi działać szybko. Postanawia walczyć z szopami tym samym orężem. W starciu na obrzydliwe zapachy zwycięzca może być tylko jeden.

Czas trwania: 6min. / 2019
16:13 Mocny Mike: Hopsasa, sez. 1, odc. 125 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): W ogrodzie pojawia się trampolina i Mike postanawia wykorzystać ją, by zaimponować Iris skocznością i gibkością. Dla szopów natomiast jest to idealny środek transportu na piętro domu Mike'a. Czy niewinna dziecięca zabawka zamieni się w narzędzie chaosu?

Czas trwania: 7min. / 2019
16:20 Mocny Mike: Zaproszenie, sez. 1, odc. 126 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Mike jest w siódmym niebie. Iris zaprosiła go na herbatkę. Czekał na tę chwilę od tygodni! Z jednej strony zjada go stres, z drugiej - zwariowany zwierzyniec znów daje mu się we znaki... Czy Mike dotrze na umówione spotkanie cały i zdrowy?

Czas trwania: 7min. / 2019
16:27 Mocny Mike: Kociobestia, sez. 1, odc. 127 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Kiedy Mike w najlepsze flirtuje z Iris, szopy włamują się do domu i szykują w kuchni obrzydliwą miksturę. Niestety wylewają ją na podłogę, a nieświadomy niczego Fluffy pije z kałuży. Wkrótce potem przeistacza się w siejącą zniszczenie kulkę chaosu. Mike i szopy będą musieli współpracować, żeby okiełznać futrzaka.

Czas trwania: 6min. / 2019
16:33 Mocny Mike: Mike siłacz, sez. 1, odc. 128 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Gdyby Mike był lepiej zbudowany, Iris na pewno zwróciłaby na niego uwagę – tak przynajmniej zakłada sam zainteresowany, kiedy zauważa nowy sprzęt do ćwiczeń Stephena. Walka o nową sylwetkę nie jest jednak łatwa. Najpierw trzeba się dowiedzieć, jak ten cały sprzęt działa, a ani szopy, ani żółwie nie ułatwiają zadania. Mięśnie są fajne, ale siniaki już nie za bardzo.

Czas trwania: 7min. / 2019
16:40 Mocny Mike: Fotobomba, sez. 1, odc. 129 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Louise robi Mike’owi fotkę. Tyle że Mike wychodzi raczej śmiesznie niż fajnie. Iris nie może zobaczyć tego zdjęcia, więc Mike zrobi wszystko, by nie wpadło w jej ręce. A co na to szopy?

Czas trwania: 20min. / 2019
Program TV na 12 lipca 2020 (Niedziela)
16:00 Mocny Mike: Zabawa się nie kończy, sez. 1, odc. 141 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Żółwie przeżywają kryzys i Aramis decyduje się odejść. Dwa pozostałe zaczynają jednak tęsknić i proszą Mike'a o pomoc w poszukiwaniach. Mopsik organizuje wielką akcję. Tymczasem Aramis i Mercury się zaprzyjaźniają. Freddy postanawia to niecnie wykorzystać.

Czas trwania: 7min. / 2019
16:07 Mocny Mike: W meandrach wentylacji, sez. 1, odc. 142 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Z domu Mikkelsenów znikają różne rzeczy. Mike nie wie, co jest grane. Okazuje się, że to szopy zakradają się przez wentylację. Udaje im się sporo zwędzić, a przy okazji porwać też Fluffy'ego. Mike będzie musiał zdecydować, czy najpierw ratować dobytek, czy kota.

Czas trwania: 6min. / 2019
16:13 Mocny Mike: Igrzyska olimpijskie, sez. 1, odc. 130 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Żółwie organizują zawody sportowe. Zwycięzca ma otrzymać puchar. Iris namawia Mike’a do udziału w rywalizacji. Mercury też się zgłasza, bo lubi zabawę. Jeśli Mike chce pokonać szopa, będzie się musiał postarać. Tym bardziej że nie tylko jemu zależy na pucharze. Freddy lubi wszystko, co się świeci, i jedno jest pewne - nie zamierza grać czysto.

Czas trwania: 7min. / 2019
16:20 Mocny Mike: Wampiry atakują, sez. 1, odc. 131 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2019
16:27 Mocny Mike: Pudełko, sez. 1, odc. 132 Logo Boomerang
Czas trwania: 6min. / 2019
16:33 Mocny Mike: Ach ten wspaniały Mike!, sez. 1, odc. 133 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2019
16:40 Mocny Mike: Mike-o-sushi, sez. 1, odc. 134 Logo Boomerang
Czas trwania: 20min. / 2019
Program TV na 13 lipca 2020 (Poniedziałek)
16:00 Mocny Mike: Mike od jajek, sez. 1, odc. 143 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Wielkanoc. Mike organizuje dla Iris polowanie na jajka, ale oczywiście szopy przyłączają się do zabawy. Mercury przywłaszcza sobie jedno jajo, sądzi bowiem, że wykluje się z niego małe szopiątko, jeśli tylko zostanie dobrze wysiedziane. Nie jest to jednak zwykłe jajko, w środku Mike ukrył romantyczny prezent dla Iris. Mops zrobi wszystko, by odzyskać ten cenny prezent.

Czas trwania: 7min. / 2019
16:07 Mocny Mike: Hau-hau-land, sez. 1, odc. 144 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Mike chce zaimponować Iris i zaprasza ją na tańce. Niestety szopy jak to szopy włamują się do kuchni i wszystko psują. Szykuje się wielka taneczna bitwa. Mercury może nas jeszcze zaskoczyć.

Czas trwania: 6min. / 2019
16:13 Mocny Mike: Apsikus, sez. 1, odc. 135 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2019
16:20 Mocny Mike: Mike śpiewa, sez. 1, odc. 136 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2019
16:27 Mocny Mike: Księżna, sez. 1, odc. 137 Logo Boomerang
Czas trwania: 6min. / 2019
16:33 Mocny Mike: Dzień zabaw i gier, sez. 1, odc. 138 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2019
16:40 Mocny Mike: Szalone tacosy, sez. 1, odc. 101 Logo Boomerang
Czas trwania: 20min. / 2019
Program TV na 14 lipca 2020 (Wtorek)
16:00 Mocny Mike: Niezły kawał pizzy, sez. 1, odc. 145 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Mikkelsenowie zamawiają pizzę. Mike bardzo cierpi, bo nie może jej spróbować, a wspaniały zapach drażni jego nozdrza. Musi jednak wytrzymać tę próbę, a przy okazji zrobić wszystko, żeby szopy nie wdarły się do domu i nie tknęły pizzy. Czy Mike przetrwa? A pizza?

Czas trwania: 7min. / 2019
16:07 Mocny Mike: Instrumenty, sez. 1, odc. 146 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Szopy włamują się do Mikkelsenów. Mercury znajduje didgeridoo i zaczyna w nie dąć. Dźwięk jest tak potężny, że zmiata wszystko na swojej drodze - Mike'a też. Dochodzi do wielkiej bitwy na dźwięki. Kto zwycięży? To się okaże.

Czas trwania: 6min. / 2019
16:13 Mocny Mike: Kołnierz wstydu, sez. 1, odc. 102 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2019
16:20 Mocny Mike: Rolkowisko, sez. 1, odc. 103 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2019
16:27 Mocny Mike: Aport, sez. 1, odc. 104 Logo Boomerang
Czas trwania: 6min. / 2019
16:33 Mocny Mike: Robot atakuje, sez. 1, odc. 105 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2019
16:40 Mocny Mike: Detektyw Mike, sez. 1, odc. 106 Logo Boomerang
Czas trwania: 20min. / 2019
Program TV na 15 lipca 2020 (Środa)
16:00 Mocny Mike: Łapy na medal, sez. 1, odc. 147 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Właściciel Mike'a kupuje mu urocze butki. Mops nie jest jednak zadowolony, zwłaszcza że nowe obuwie okrutnie piszczy przy chodzeniu. Tymczasem szopy wdeptują w klej i ku swej uciesze odkrywają, że mogą chodzić po ścianach i suficie. Mike’a słychać z daleka, więc dom stoi przed złodziejaszkami otworem.

Czas trwania: 7min. / 2019
16:07 Mocny Mike: Mike mistrz sztuk walk, sez. 1, odc. 148 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Szopy znowu włamują się do Mikkelsenów, ale Mike nie daje im rady. Nie jest mistrzem sztuk walk. Postanawia nauczyć się karate i zwraca się o pomoc do żółwi. Stara się, jak może, ale nic mu nie wychodzi. Szczęśliwie ma swój plan B.

Czas trwania: 6min. / 2019
16:13 Mocny Mike: Powrót Kuraka, sez. 1, odc. 107 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2019
16:20 Mocny Mike: Kotoszop, sez. 1, odc. 108 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2019
16:27 Mocny Mike: Elektryczne żółwie, sez. 1, odc. 109 Logo Boomerang
Czas trwania: 6min. / 2019
16:33 Mocny Mike: Ratując Roxannę, sez. 1, odc. 110 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2019
16:40 Mocny Mike: Niezła sztuczka, sez. 1, odc. 111 Logo Boomerang
Czas trwania: 20min. / 2019
Program TV na 16 lipca 2020 (Czwartek)
16:00 Mocny Mike: Dom pod kontrolą, sez. 1, odc. 149 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Setphen ulepsza domowy system zabezpieczeń, więc może w końcu Mike będzie mógł chwilę odsapnąć. Nowy system natychmiast wykrywa szopy i usuwa je z domu. Czy to znaczy, że Mike nie będzie musiał nic robić? Niestety nie ma tak dobrze. System uznaje Mike'a za intruza i wyrzuca go z domu. Mike i Freddy muszą działać razem, żeby ocalić Mercury'ego i Fluffy'ego, którzy oczywiście zostali w środku.

Czas trwania: 7min. / 2019
16:07 Mocny Mike: Jak na gwizdek, sez. 1, odc. 150 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Szopy znajdują w śmieciach gwizdek. Wkrótce okazuje się, że jego dźwięk ma na Mike'a niezwykły wpływ. Za każdym razem, gdy szopy zagwiżdżą, mops zaczyna wykonywać dziwne sztuczki. Szopy tryumfują. Mike musi wymyślić, jak pozbyć się potwornego gwizdka, wyrzucić szopy z domu i ocalić resztki godności.

Czas trwania: 6min. / 2019
16:13 Mocny Mike: Aj, aj, aj, telefon, sez. 1, odc. 112 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2019
16:20 Mocny Mike: Agent 000, sez. 1, odc. 113 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2019
16:27 Mocny Mike, sez. 1, odc. 114 Logo Boomerang
Czas trwania: 6min. / 2019
16:33 Mocny Mike: Podwójny Mike, sez. 1, odc. 115 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2019
16:40 Mocny Mike: Mike na lodzie, sez. 1, odc. 116 Logo Boomerang
Czas trwania: 20min. / 2019
Program TV na 17 lipca 2020 (Piątek)
16:00 Mocny Mike: Pies stróżujący, sez. 1, odc. 151 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Mike ma towarzystwo! U Mikkelsonów pojawia się zagubiony psiak. Nowy od razu zaczyna się popisywać i robi wrażenie na całej rodzinie. To typowy pies obronny. Mike wpada w kompleksy. Kiedy szopy po raz setny włamują się do domu, mops będzie musiał udowodnić, że do czegoś się jednak nadaje.

Czas trwania: 7min. / 2019
16:07 Mocny Mike: Kto tu rządzi?, sez. 1, odc. 152 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Tom przez przypadek znajduje w Mercury'ego w garażu. Stwierdza, że zawsze marzył mu się taki dziki zwierzak. Dla Mike'a to cios. Tom obiecuje Mercury'emu, że krzywda mu się w tym domu nie stanie. Mike stara się temu podporządkować, ale żółwie nie są już takie miłe. Mercury zresztą zdaje się zanadto wykorzystywać tę nową sytuację. Mike będzie musiał coś wymyślić, żeby pozbyć się nieprzyjemnego gościa. O dziwo, z pomocą przychodzi mu Freddy.

Czas trwania: 6min. / 2019
16:13 Mocny Mike: Amnezja, sez. 1, odc. 117 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2019
16:20 Mocny Mike: Mike na posterunku, sez. 1, odc. 118 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2019
16:27 Mocny Mike: W płatkach, sez. 1, odc. 119 Logo Boomerang
Czas trwania: 6min. / 2019
16:33 Mocny Mike: Abrakatastrofa, sez. 1, odc. 120 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2019
16:40 Mocny Mike: Swędzący obłęd, sez. 1, odc. 121 Logo Boomerang
Czas trwania: 20min. / 2019
Program TV na 18 lipca 2020 (Sobota)
16:00 Mocny Mike: Pies, którego nie ma, sez. 1, odc. 153 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Louise maluje na sierści Mike'a kolorowe kwiatki i serduszka. Pies jest bardzo zawstydzony. Kiedy pojawia się Iris, desperacko próbuje się ukryć. Szopy postanawiają wykorzystać tę sytuację i obrobić dom. Mike próbuje wymierzyć im sprawiedliwość i za wszelką cenę uniknąć spotkania z Iris.

Czas trwania: 7min. / 2019
16:07 Mocny Mike: Czwarty żółw, sez. 1, odc. 154 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Mike, Iris i żółwie grają w ping-ponga. Nagle na patio pojawia się tajemniczy starszy żółw, który od razu zostaje trafiony piłeczką. Mike i Iris zabierają poszkodowanego do domu. Okazuje się jednak, że żółw tylko udaje kontuzję, aby podkraść Mikkelsenom jajo Fabergé. Czy Mike się zorientuje, zanim będzie za późno?

Czas trwania: 6min. / 2019
16:13 Mocny Mike: Kajdanki, sez. 1, odc. 122 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2019
16:20 Mocny Mike: Dobranoc, Mike, sez. 1, odc. 123 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2019
16:27 Mocny Mike: Diament nie pies, sez. 1, odc. 124 Logo Boomerang
Czas trwania: 6min. / 2019
16:33 Mocny Mike: Hopsasa, sez. 1, odc. 125 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2019
16:40 Mocny Mike: Zaproszenie, sez. 1, odc. 126 Logo Boomerang
Czas trwania: 20min. / 2019
Program TV na 19 lipca 2020 (Niedziela)
16:00 Mocny Mike: Szopy z kukułką, sez. 1, odc. 155 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Szopy wpadają na pomysł, jak dostać się do Mikkelsenów tak, by nikt nie zauważył - dają się dostarczyć w paczce. Mike nie orientuje się w sytuacji, więc szopy myszkują i kradną co popadnie. Mercury zamiast jedzenia zabiera jednak pamiątkę rodzinną - stary zegar. Mike musi się włamać do nory szopów, odzyskać zegar i pokazać złodziejaszkom, gdzie raki zimują.

Czas trwania: 7min. / 2019
16:07 Mocny Mike: Mike odpoczywa, sez. 1, odc. 156 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Mike ma łapy pełne roboty! A to ratuje Fluffy'ego z opresji, a to musi okiełznać żółwie, żeby za bardzo nie nabroiły, a to walczy z szopami. Marzy o chwili odpoczynku. Iris i żółwie postanawiają więc przejąć na jeden dzień obowiązki mopsa i dać mu odpocząć. Wszystko miało być pięknie, ale już wkrótce okazuje się, że nie każdy może być Mikiem.

Czas trwania: 6min. / 2019
16:13 Mocny Mike: Kociobestia, sez. 1, odc. 127 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2019
16:20 Mocny Mike: Mike siłacz, sez. 1, odc. 128 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2019
16:27 Mocny Mike: Fotobomba, sez. 1, odc. 129 Logo Boomerang
Czas trwania: 6min. / 2019
16:33 Mocny Mike: Igrzyska olimpijskie, sez. 1, odc. 130 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2019
16:40 Mocny Mike: Wampiry atakują, sez. 1, odc. 131 Logo Boomerang
Czas trwania: 20min. / 2019
Program TV na 20 lipca 2020 (Poniedziałek)
16:00 Mocny Mike: Sauna, sez. 1, odc. 157 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Na zewnątrz zimno i szaro. Mike zaprasza Iris na gorącą herbatę. Zmarznięte szopy też zakradają się do środka i niszczą system regulacji temperatury. W domu robi się potwornie zimno. Mike będzie się musiał wysilić, żeby przywrócić porządek i wyrzucić szopy z domu.

Czas trwania: 7min. / 2019
16:07 Mocny Mike: Pomyłka Mike'a, sez. 1, odc. 158 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Szopy kradną ulubioną zabawkę Iris, ale gubią ją podczas ucieczki. Mike znajduje zabawkę, niestety zakłada, że należy ona do Fluffy'ego. Iris to zauważa i zamierza odzyskać swoją własność. Kiedy Mike w końcu rozeznaje się w sytuacji, szopy znowu kradną zabawkę. Mops musi ją odzyskać, inaczej straci zaufanie Iris.

Czas trwania: 6min. / 2019
16:13 Mocny Mike: Pudełko, sez. 1, odc. 132 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2019
16:20 Mocny Mike: Ach ten wspaniały Mike!, sez. 1, odc. 133 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2019
16:27 Mocny Mike: Mike-o-sushi, sez. 1, odc. 134 Logo Boomerang
Czas trwania: 6min. / 2019
16:33 Mocny Mike: Apsikus, sez. 1, odc. 135 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2019
16:40 Mocny Mike: Mike śpiewa, sez. 1, odc. 136 Logo Boomerang
Czas trwania: 20min. / 2019
Program TV na 21 lipca 2020 (Wtorek)
16:00 Mocny Mike: Rywal, sez. 1, odc. 159 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Mike nie wierzy własnym oczom. Iris spędza czas na patio z innym psem. Mops jest załamany, ale postanawia walczyć o ukochaną. Psy rywalizują o względy Iris, a ona patrzy na to nieco przerażona. Kiedy uzbrojone w piszczałkę szopy włamują się do domu, rywale zawieszają broń i postanawiają wspólnie bronić rezydencji.

Czas trwania: 7min. / 2019
16:07 Mocny Mike: Numer, sez. 1, odc. 160 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Jest prima aprilis. Mike zaprosił Iris na romantyczną kolację, ale sąsiadka woli wyciąć Mike'owi jakiś zabawny numer. Mike robi wszystko, żeby wieczór we dwoje był jednak udany. Tymczasem szopy mają chętkę na kolację. Mike i Iris postanawiają połączyć siły i urządzają szopom niezły tor przeszkód.

Czas trwania: 6min. / 2019
16:13 Mocny Mike: Księżna, sez. 1, odc. 137 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2019
16:20 Mocny Mike: Dzień zabaw i gier, sez. 1, odc. 138 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2019
16:27 Mocny Mike: Szalone tacosy, sez. 1, odc. 101 Logo Boomerang
Czas trwania: 6min. / 2019
16:33 Mocny Mike: Kołnierz wstydu, sez. 1, odc. 102 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2019
16:40 Mocny Mike: Rolkowisko, sez. 1, odc. 103 Logo Boomerang
Czas trwania: 20min. / 2019
Program TV na 22 lipca 2020 (Środa)
16:00 Mocny Mike: Biały kotek, sez. 1, odc. 161 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Na patio Mikkelsenów pojawia się uroczy biały kotek. Sama słodycz. Fluffy ma szansę zyskać nowego przyjaciela! Dziwnym trafem zaczyna jednak wpadać w coraz gorsze tarapaty. Na szczęście Mike czuwa. Natomiast biały słodziak wydaje się nie mieć czystych intencji. Czy przypadkiem nie zamierza wkraść się w łaski i umościć sobie gniazdka u Mikkelsenów?

Czas trwania: 7min. / 2019
16:07 Mocny Mike: Imprezka, sez. 1, odc. 162 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Mike ma urodziny. Jest bardzo przejęty, bo zamierza spędzić ten dzień z Iris. Wkrótce jednak okazuje się, że Iris zaprosiła na imprezę całe sąsiedztwo. Gdy tylko szopy orientują się w sytuacji, postanawiają zwinąć tort i prezenty. Czy Mike da radę uratować swoje własne przyjęcie urodzinowe?

Czas trwania: 6min. / 2019
16:13 Mocny Mike: Aport, sez. 1, odc. 104 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2019
16:20 Mocny Mike: Robot atakuje, sez. 1, odc. 105 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2019
16:27 Mocny Mike: Detektyw Mike, sez. 1, odc. 106 Logo Boomerang
Czas trwania: 6min. / 2019
16:33 Mocny Mike: Powrót Kuraka, sez. 1, odc. 107 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2019
16:40 Mocny Mike: Kotoszop, sez. 1, odc. 108 Logo Boomerang
Czas trwania: 20min. / 2019
Program TV na 23 lipca 2020 (Czwartek)
16:00 Mocny Mike: Najlepszy w całym mieście, sez. 1, odc. 163 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Tom chciałby, żeby Mike wziął udział w wystawie psów, ale mama uważa, że mops się do tego nie nadaje. Urażony Mike postanawia udowodnić, że jest psem wystawowym. Prosi więc o pomoc najelegantszego pieska, jakiego zna. Iris zgadza się go trenować i tworzy tor przeszkód, który Mike ma pokonać, by doskonalić swoje umiejętności. Niestety trening przerywają szopy, które próbują się włamać do domu.

Czas trwania: 7min. / 2019
16:07 Mocny Mike: Na nie zawsze razem, sez. 1, odc. 164 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): W czasie jednej z potyczek z szopami Mike przypadkiem zostaje przykuty kajdankami do Freddy'ego. Wrogowie muszą jak najszybciej zdobyć klucz i uwolnić się od siebie. Niestety - mają bardzo różne pomysły i metody działania. Mike i Freddy będą musieli się nauczyć współpracy.

Czas trwania: 6min. / 2019
16:13 Mocny Mike: Elektryczne żółwie, sez. 1, odc. 109 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2019
16:20 Mocny Mike: Ratując Roxannę, sez. 1, odc. 110 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2019
16:27 Mocny Mike: Niezła sztuczka, sez. 1, odc. 111 Logo Boomerang
Czas trwania: 6min. / 2019
16:33 Mocny Mike: Aj, aj, aj, telefon, sez. 1, odc. 112 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2019
16:40 Mocny Mike: Agent 000, sez. 1, odc. 113 Logo Boomerang
Czas trwania: 20min. / 2019
Program TV na 24 lipca 2020 (Piątek)
16:00 Mocny Mike: Elektryczna decha, sez. 1, odc. 165 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Mike'owi podobają się sztuczki, które Tom potrafi robić na deskorolce. Postanawia się ich nauczyć, by zaimponować Iris. Gdy tylko Tom wychodzi z domu, Mike rozpoczyna swój trening, szybko się jednak okazuje, że żółwie mają inny pomysł na wykorzystanie deski chłopca. Szopy z kolei zamierzają użyć deskorolki jako środku transportu skradzionych rzeczy. Mike będzie musiał pokonać szopy i odzyskać sprzęt Toma.

Czas trwania: 7min. / 2019
16:07 Mocny Mike: Księżna rządzi, sez. 1, odc. 166 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Mike ma gościa - Księżną, która wciąż jest w nim zakochana. Kiedy szopy włamują się do domu i Mike jest zmuszony stanąć z nimi do walki, Księżna robi wszystko, by upewnić się, że Mike jest bezpieczny. Jej dobre intencje utrudniają Mike'owi wyrzucenie szopów z domu.

Czas trwania: 6min. / 2019
16:13 Mocny Mike, sez. 1, odc. 114 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2019
16:20 Mocny Mike: Podwójny Mike, sez. 1, odc. 115 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2019
16:27 Mocny Mike: Mike na lodzie, sez. 1, odc. 116 Logo Boomerang
Czas trwania: 6min. / 2019
16:33 Mocny Mike: Amnezja, sez. 1, odc. 117 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2019
16:40 Mocny Mike: Mike na posterunku, sez. 1, odc. 118 Logo Boomerang
Czas trwania: 20min. / 2019
Program TV na 25 lipca 2020 (Sobota)
16:00 Mocny Mike: Wszystko dla miłości, sez. 1, odc. 167 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2019
16:07 Mocny Mike: Zwierzęcy magnetyzm, sez. 1, odc. 168 Logo Boomerang
Czas trwania: 6min. / 2019
16:13 Mocny Mike: W płatkach, sez. 1, odc. 119 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2019
16:20 Mocny Mike: Abrakatastrofa, sez. 1, odc. 120 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2019
16:27 Mocny Mike: Swędzący obłęd, sez. 1, odc. 121 Logo Boomerang
Czas trwania: 6min. / 2019
16:33 Mocny Mike: Kajdanki, sez. 1, odc. 122 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2019
16:40 Mocny Mike: Dobranoc, Mike, sez. 1, odc. 123 Logo Boomerang
Czas trwania: 20min. / 2019
Program TV na 26 lipca 2020 (Niedziela)
16:00 Mocny Mike: Hipnoza, sez. 1, odc. 169 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2019
16:07 Mocny Mike: Mike w tarapatach, sez. 1, odc. 170 Logo Boomerang
Czas trwania: 6min. / 2019
16:13 Mocny Mike: Diament nie pies, sez. 1, odc. 124 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2019
16:20 Mocny Mike: Hopsasa, sez. 1, odc. 125 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2019
16:27 Mocny Mike: Zaproszenie, sez. 1, odc. 126 Logo Boomerang
Czas trwania: 6min. / 2019
16:33 Mocny Mike: Kociobestia, sez. 1, odc. 127 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2019
16:40 Mocny Mike: Mike siłacz, sez. 1, odc. 128 Logo Boomerang
Czas trwania: 20min. / 2019
Program TV na 27 lipca 2020 (Poniedziałek)
16:00 Mocny Mike: Światła, kamera... i tyle, sez. 1, odc. 171 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2019
16:07 Mocny Mike: Na ratunek Freddy'emu, sez. 1, odc. 172 Logo Boomerang
Czas trwania: 6min. / 2019
16:13 Mocny Mike: Fotobomba, sez. 1, odc. 129 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2019
16:20 Mocny Mike: Igrzyska olimpijskie, sez. 1, odc. 130 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2019
16:27 Mocny Mike: Wampiry atakują, sez. 1, odc. 131 Logo Boomerang
Czas trwania: 6min. / 2019
16:33 Mocny Mike: Pudełko, sez. 1, odc. 132 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2019
16:40 Mocny Mike: Ach ten wspaniały Mike!, sez. 1, odc. 133 Logo Boomerang
Czas trwania: 20min. / 2019
Program TV na 28 lipca 2020 (Wtorek)
16:00 Mocny Mike: Psie porwanie, sez. 1, odc. 173 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2019
16:07 Mocny Mike: Fluffy na wolności, sez. 1, odc. 174 Logo Boomerang
Czas trwania: 6min. / 2019
16:13 Mocny Mike: Mike-o-sushi, sez. 1, odc. 134 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2019
16:20 Mocny Mike: Apsikus, sez. 1, odc. 135 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2019
16:27 Mocny Mike: Mike śpiewa, sez. 1, odc. 136 Logo Boomerang
Czas trwania: 6min. / 2019
16:33 Mocny Mike: Księżna, sez. 1, odc. 137 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2019
16:40 Mocny Mike: Dzień zabaw i gier, sez. 1, odc. 138 Logo Boomerang
Czas trwania: 20min. / 2019
Program TV na 29 lipca 2020 (Środa)
16:00 Mocny Mike: Ach ten rytm, sez. 1, odc. 175 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2019
16:07 Mocny Mike: Diament nie pies, sez. 1, odc. 124 Logo Boomerang
Czas trwania: 6min. / 2019
16:13 Mocny Mike: Szalone tacosy, sez. 1, odc. 101 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2019
16:20 Mocny Mike: Kołnierz wstydu, sez. 1, odc. 102 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2019
16:27 Mocny Mike: Rolkowisko, sez. 1, odc. 103 Logo Boomerang
Czas trwania: 6min. / 2019
16:33 Mocny Mike: Aport, sez. 1, odc. 104 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2019
16:40 Mocny Mike: Robot atakuje, sez. 1, odc. 105 Logo Boomerang
Czas trwania: 20min. / 2019
Program TV na 30 lipca 2020 (Czwartek)
16:00 Mocny Mike: Buda to żadna nuda, sez. 1, odc. 177 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2019
16:07 Mocny Mike: Uważaj, bo się poślizgniesz, sez. 1, odc. 178 Logo Boomerang
Czas trwania: 6min. / 2019
16:13 Mocny Mike: Detektyw Mike, sez. 1, odc. 106 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2019
16:20 Mocny Mike: Powrót Kuraka, sez. 1, odc. 107 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2019
16:27 Mocny Mike: Kotoszop, sez. 1, odc. 108 Logo Boomerang
Czas trwania: 6min. / 2019
16:33 Mocny Mike: Elektryczne żółwie, sez. 1, odc. 109 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2019
16:40 Mocny Mike: Ratując Roxannę, sez. 1, odc. 110 Logo Boomerang
Czas trwania: 20min. / 2019
Program TV na 31 lipca 2020 (Piątek)
16:00 Mocny Mike: Robotix 3000, sez. 1, odc. 139 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2019
16:07 Mocny Mike: Śmierdziszopy, sez. 1, odc. 140 Logo Boomerang
Czas trwania: 6min. / 2019
16:13 Mocny Mike: Zabawa się nie kończy, sez. 1, odc. 141 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2019
16:20 Mocny Mike: W meandrach wentylacji, sez. 1, odc. 142 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2019
16:27 Mocny Mike: Mike od jajek, sez. 1, odc. 143 Logo Boomerang
Czas trwania: 6min. / 2019
16:33 Mocny Mike: Hau-hau-land, sez. 1, odc. 144 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2019
16:40 Mocny Mike: Niezły kawał pizzy, sez. 1, odc. 145 Logo Boomerang
Czas trwania: 20min. / 2019
Program TV na 1 sierpnia 2020 (Sobota)
16:00 Mocny Mike: Instrumenty, sez. 1, odc. 146 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2019
16:07 Mocny Mike: Łapy na medal, sez. 1, odc. 147 Logo Boomerang
Czas trwania: 6min. / 2019
16:13 Mocny Mike: Mike mistrz sztuk walk, sez. 1, odc. 148 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2019
16:20 Mocny Mike: Dom pod kontrolą, sez. 1, odc. 149 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2019
16:27 Mocny Mike: Jak na gwizdek, sez. 1, odc. 150 Logo Boomerang
Czas trwania: 6min. / 2019
16:33 Mocny Mike: Pies stróżujący, sez. 1, odc. 151 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2019
16:40 Mocny Mike: Kto tu rządzi?, sez. 1, odc. 152 Logo Boomerang
Czas trwania: 20min. / 2019
Program TV na 2 sierpnia 2020 (Niedziela)
16:00 Mocny Mike: Pies, którego nie ma, sez. 1, odc. 153 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2019
16:07 Mocny Mike: Czwarty żółw, sez. 1, odc. 154 Logo Boomerang
Czas trwania: 6min. / 2019
16:13 Mocny Mike: Szopy z kukułką, sez. 1, odc. 155 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2019
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Mocny Mike. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Mocny Mike w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Mocny Mike.

Poprzednie emisje Mocny Mike


Emisja Mocny Mike miała miejsce:

2020-07-02 16:33 Mocny Mike: Wampiry atakują, sez. 1, odc. 131 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2019
2020-07-02 16:27 Mocny Mike: Igrzyska olimpijskie, sez. 1, odc. 130 Logo Boomerang
Czas trwania: 6min. / 2019
2020-07-02 16:20 Mocny Mike: Fotobomba, sez. 1, odc. 129 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2019
2020-07-02 16:13 Mocny Mike: Mike siłacz, sez. 1, odc. 128 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2019
2020-07-02 16:07 Mocny Mike: Księżna rządzi, sez. 1, odc. 166 Logo Boomerang
Czas trwania: 6min. / 2019

Mocny Mike gdzie obejrzeć?


Mocny Mike można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: Boomerang

Lata produkcji

Lista zawiera lata, w których powstawała audycja:

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry