Reklama

Na Wspólnej godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć, opisy odcinków serialu, streszczenia

Najbliższe emisje Na Wspólnej

+ Obserwuj

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Na Wspólnej będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 2020-04-07
20:15 Na Wspólnej, sez. 18, odc. 3051 Logo TVN

Opis odcinka serialu (streszczenie): Robert w ogromnej traumie po zabiciu dziewczyny – Weronika nie wie, co robić! Roberta dręczą koszmary związane z nieumyślnym zabójstwem młodej dziewczyny. Na dodatek na komendzie czekają go same przykrości – finalnie zostaje wysłany na przymusowy urlop. Tadeusiak nie chce się na to zgodzić! Chce dopaść drugiego z napastników na kantor! Czy to forma jego ucieczki od traumy? Czy Robert się załamie?! Danka wraz z uczniami walczy o drzewa – do akcji wkracza Igor! Danka ze swoimi uczniami interweniuje u burmistrza w sprawie wycinki drzew. Podczas rozmowy w ratuszu Zimińska dostaje alarmujący telefon – robotnicy zaczęli wycinkę i doszło do poważnego wypadku z udziałem protestującego ucznia!!! Danka widzi, że sama nie da rady – prosi o pomoc Igora… Eliza w areszcie rozmawia z Emi, a Bruno walczy o Kasię i… Miłkę! Eliza widzi, że Jarek ma jakieś zmartwienie. W końcu Berg przyznaje ukochanej, że… znowu chodzi o Emi! Cielecka idzie do aresztu spotkać się rywalką… Tymczasem Bruno walczy o uczucie Kasi – jednocześnie nie potrafi odmówić uzależnionej Miłce słów, których może kiedyś pożałować!

/ Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-04-08
11:20 Na Wspólnej, sez. 13, odc. 2094 Logo TVN Fabuła

Opis odcinka serialu (streszczenie): W napadzie agresji, Ludwika demoluje kuchnię! Henryk chce jej przeszkodzić – wywiązuje się szarpanina. Nagle Magnowski chwyta się za serce i osuwa na podłogę! Kiedy dzwoni Rafał, Ludwika spokojnie oznajmia synowi, że Henryk śpi… Ola proponuje Danielowi kino. Chłopak chętnie się zgadza. Po seansie para bardzo miło spędza czas. Żegnają się pocałunkiem! Czyżby stara miłość tak całkiem nie zardzewiała? Detektyw informuje Monikę, że na razie nie znalazł dowodów niewierności Damiana. Proponuje inną usługę: testerki wierności! Wręcza zszokowanej Cieślikowej katalog z pięknymi, seksownymi kobietami – sama może wybrać, która z nich spróbuje uwieść jej męża!

/ Polska / serial obyczajowy
Reklama
11:55 Na Wspólnej, sez. 13, odc. 2095 Logo TVN Fabuła

Opis odcinka serialu (streszczenie): Zdenerwowana Monika dostaje wiadomość, że dziś Jola – testerka wierności – nawiąże kontakt z Damianem! W tym czasie Cieślik potrąca niegroźnie piękną rowerzystkę. Ta, udając groźną kontuzję, zwabia senatora do swojego domu. Tam rozbiera się, by Damian mógł opatrzyć jej ranę… Basia przypomina synowi, że dzisiaj idą na wizytę u neurologa. Przestraszony Kuba, w tajemnicy, dzwoni do swojego taty! Mówi mu coś, co powoduje, że Andrzej natychmiast przyjeżdża do Warszawy… Agnieszka tłumaczy Rafałowi, że trzeba pomyśleć o oddaniu Ludwiki do domu opieki. Sobczak kategorycznie się na to nie zgadza! Oznajmia, że nawet gdyby musiał zrezygnować z pracy, będzie z mamą. Jako syn, jest jej to winien… Rafał ma ogromny żal do narzeczonej - zarzuca jej brak empatii i wygodnictwo!

/ Polska / serial obyczajowy
20:15 Na Wspólnej, sez. 18, odc. 3052 Logo TVN

Opis odcinka serialu (streszczenie): Zimińskiej grozi zwolnienie – czy śledztwo Igora ją uratuje?! Igor z Danką atakują burmistrza w sprawie wycinki drzew. Urzędnik bezpardonowo wyprasza Nowaka z gabinetu a Zimińskiej grozi zwolnieniem! W związku z tym uczniowie zaostrzają protest, a Igor na ostro kontynuuje dziennikarskie śledztwo. I w końcu coś znajduje!!! Daria nie chce pozwolić ojcu na romans – Renata też jest czujna! Daria wyzłośliwia się na ojcu – uważa, że Sławek z Tanią przekraczają granice. Dziedzic spotyka się z Ukrainką – ta jest mu wdzięczna za to, że śledztwo w sprawie jej brata zostało wznowione. Syn Tani zaprasza Sławka na urodziny. Kiedy Dziedzic mówi o tym Renacie, ta – czujna – mówi, że chętnie z nim pójdzie! Wojtek walczy ze stresem babci Broni wywoływanym przez… jej syna! Dziś babcia Bronia ma wewnętrzny egzamin na prawo jazdy. Starsza pani jest bardzo zdenerwowana – Wojtek robi wszystko, żeby ją wyluzować. Tym bardziej, że widzi jak jej syn wywiera na nią potężną presję!

/ Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-04-09
11:20 Na Wspólnej, sez. 13, odc. 2096 Logo TVN Fabuła

Opis odcinka serialu (streszczenie): Marta znajduje poważny temat na reportaż – w jednym z domów dziecka dochodzi do znęcania się nad dziećmi! Igor pozwala Konarskiej zająć się tą sprawą. Niespodziewanie u Nowaka zjawia się Elżbieta. Zabiera go do swojego mieszkania – proponuje, aby było to ich miejsce schadzek. Rafał z Agnieszką odwiedzają ośrodek dla chorych na Alzheimera. Kierownik ośrodka potwierdza, że może przyjąć Ludwikę. Choć placówka wygląda bardzo dobrze, Sobczak cały czas ma potężne wątpliwości, czy oddać matkę do domu opieki… Eliza dowiaduje się od Sandry, że nabór do telewizyjnego show właśnie się skończył. Wściekła Sandra natychmiast dzwoni do Andrew – przecież obiecywał jej tam występ! Oszust uspokaja dziewczynę – ona nie musi brać udziału w castingu. Zaprasza ją prosto na plan zdjęciowy…Tymczasem Norbert i Bruno wpadają na nowy plan zdobycia wielkiej kasy!

/ Polska / serial obyczajowy
11:55 Na Wspólnej, sez. 13, odc. 2097 Logo TVN Fabuła

Opis odcinka serialu (streszczenie): Smolny jest na głodzie narkotykowym – wyżywa się na swojej sekretarce. Błaga Tymona o kolejną dawkę marihuany! Przyjaciel w końcu załatwia towar… Wieczorem ostro upalony Smolny jedzie bez świateł samochodem. Zatrzymuje go policja! Marta szykuje się do kolejnego wyjazdu służbowego z Igorem. Olaf jest coraz bardziej zazdrosny. W domu dziecka Marta z trudem wysłuchuje przerażającej opowieści jednej z bitych dziewczynek… Po powrocie do domu Konarska jest wstrząśnięta, Igor stara się ją uspokoić. Olaf zastaje ich w objęciach! Honorata wraca do domu z rozciętym kolanem. Przewróciła się, uciekając przed szalejącymi na parkingu motocyklistami... Roman biegnie na parking i upomina łobuzów. Bandyci chcą go rozjechać!!!

/ Polska / serial obyczajowy
20:15 Na Wspólnej, sez. 18, odc. 3053 Logo TVN

Opis odcinka serialu (streszczenie): Do Basi wraca dawny koszmar, a Dagmara zaczyna odzyskiwać pamięć! Basia szczęśliwa po awansie. Nowy szef przedstawia jej swojego najbliższego współpracownika, który będzie nadzorował jej poczynania. To… Adrian Baliszewski!!! Mężczyzna, który kiedyś próbował ją zgwałcić… Tymczasem do Dagmary wracają szczątki wspomnień jej związku z Przemkiem. Idzie do młodego Smolnego. Jednak ten jest już w innym świecie - z… Moniką! Renata czujnie obserwuje Sławka i Tanię, a Daria zaczyna… randkować ze swoim wykładowcą! Sławek przychodzi na urodziny syna Tani… z Renatą! Kobieta zauważa, że Sławka z Tanią łączy nie tylko śmierć brata pięknej Ukrainki… Tymczasem Daria przychodzi na pierwszą randkę ze swoim wykładowcą. Okazuje się, że Adam potrafi ją zaskoczyć! Jak Franek wytłumaczy ojcu, że… kompletnie olał szkołę?! Franek – już jako zawodnik amerykańskiej drużyny – gra całymi nocami. Bogdan nie podejrzewa nawet, że syn całkowicie zaniedbuje obowiązki szkolne! Do chwili, aż spotyka przypadkiem matkę kolegi Franka z klasy…

/ Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-04-10
11:20 Na Wspólnej, sez. 13, odc. 2098 Logo TVN Fabuła

Opis odcinka serialu (streszczenie): Smolny jest przesłuchiwany na posterunku. Policjantka oznajmia mu, że wykryto duże stężenie narkotyku w jego ślinie! Może uniknąć aresztu jeśli powie, skąd wziął marihuanę… Krzysztof utrzymuje, że ktoś podrzucił mu narkotyki. Nie wraca do domu na noc. Basia szaleje z niepokoju! Agentka Jola – testerka wierności - pod pretekstem złego samopoczucia, wzywa do swojego mieszkania Cieślika. Tam przystępuje do ostatecznego ataku – otwarcie zaczyna go uwodzić! Czy Damian oprze się pokusie? Sandra jest podekscytowana – dziś ma zdjęcia na planie telewizyjnego show! Niestety, „producent” Andrew przesuwa jej udział na następny dzień... Dziewczyna jednak jedzie na plan. To, co tam widzi, wprawia ją w totalne osłupienie!

/ Polska / serial obyczajowy
Reklama
11:55 Na Wspólnej, sez. 13, odc. 2099 Logo TVN Fabuła

Opis odcinka serialu (streszczenie): Ola robi Danielowi wyrzuty - od czasu ich randki, ani razu się do niej nie odezwał! Chłopak tłumaczy, że cały czas nie może się otrząsnąć po rozstaniu z Łucją… Słysząc to, Ola chce wyjść! Daniel zatrzymuje ją w drzwiach i zaczyna namiętnie całować! Rafał zastaje mamę podczas pakowania! Ludwika oświadcza, że bardzo chce się przeprowadzić do ośrodka opieki, o którym mówił. Gdy docierają na miejsce Magnowską dopadają wątpliwości. Zaczyna się bać... Igor spotyka się z Elżbietą w jej nowym mieszkaniu. Po – jak zwykle – namiętnym seksie, kobieta prosi, żeby Nowak został z nią na obiedzie. Nowak odmawia – mówi, że spieszy się do córki. Elżbieta wybucha – ona też ma męża, który na nią czeka! Wychodzi, trzaskając drzwiami…

/ Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-04-11
11:30 Na Wspólnej Omnibus, sez. 18, odc. 777 Logo TVN
Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-04-13
09:45 Na Wspólnej Omnibus, sez. 18, odc. 777 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-04-14
11:20 Na Wspólnej, sez. 13, odc. 2100 Logo TVN Fabuła

Opis odcinka serialu (streszczenie): Roman ma dość szaleństw motocyklistów na parkingu osiedla - wzywa policję. Wieczorem zostaje brutalnie pobity! Nieprzytomnego Hoffera, leżącego w kałuży krwi, znajduje Włodek… Do Cieślika przychodzi Jola - testerka wierności. Po raz kolejny próbuje uwieść Damiana. Widząc to, Monika wpada do biura i płoszy kobietę. Damian wyznaje żonie, że prawdopodobnie jest na celowniku obcych służb! Monika jest przerażona… Smolnemu grożą trzy miesiące aresztu za jazdę pod wpływem narkotyków. Na dodatek Basia dowiaduje się, że wyrzucono go z terapii…

/ Polska / serial obyczajowy
11:55 Na Wspólnej, sez. 13, odc. 2101 Logo TVN Fabuła

Opis odcinka serialu (streszczenie): Brutalnie pobity Roman trafia na stół operacyjny w bardzo ciężkim stanie! Czeka go ryzykowna operacja. Neurochirurg stwierdza, że nie wiadomo, jakie szkody poniósł mózg Hoffera. Roztrzęsiona Honorata błaga Romana, by nie umierał… Cieślik jest na przesłuchaniu w ABW. Funkcjonariusze informują go, że wyjaśnili sprawę agentki Joli. Nie mogą się przy tym powstrzymać od drwin z senatora… Basia ma dość męża - patologicznego kłamcy. Pakuje go i wyrzuca z domu! Krzysztof ląduje w hotelu.

/ Polska / serial obyczajowy
20:15 Na Wspólnej, sez. 18, odc. 3054 Logo TVN

Opis odcinka serialu (streszczenie): Sławek zakochany w Tatianie, a jego córka… w swoim wykładowcy?! Sławek spotyka się z pracownikiem tartaku – ten obiecuje umówić go z mężczyzną, który może coś wiedzieć o śmierci brata Tatiany. Dziedzic wyznaje pięknej Ukraince, że całe to śledztwo prowadzi dla niej, po czym… namiętnie ją całuje! Tymczasem Daria aż buzuje z zazdrości o Adama, swojego wykładowcę… Basia składa wypowiedzenie, a Monika kłamstwem walczy o Przemka! Smolny dowiaduje się od żony, że prawą ręką nowego prezesa jej firmy jest Baliszewski. Krzysztof jest wściekły – zwłaszcza, że Basia jest w kompletnej rozsypce po tym, jak spotkała swojego oprawcę. Brzozowska zamierza zwolnić się z pracy… Tymczasem Monika bezkarnie okłamuje chorą Dagmarę w sprawie Przemka! Bogdan już wie, że syn go okłamywał – czy Franek z hukiem zakończy karierę gracza?! Berg dowiaduje się od wychowawczyni syna, że Franek kompletnie zawalił szkołę. Chłopak przyznaje ojcu, że zamiast chodzić do szkoły gra w najlepszej amerykańskiej drużynie e-sportu i zarabia… 500 dolarów tygodniowo! Oświadcza, że to właśnie chce w życiu robić! Co na to porywczy Bogdan?!

/ Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-04-15
11:20 Na Wspólnej, sez. 13, odc. 2102 Logo TVN Fabuła

Opis odcinka serialu (streszczenie): Roman stracił pamięć! Honorata jest załamana - narzeczony nawet jej nie rozpoznaje… Lekarz pociesza rodzinę Hofferów - pourazowa amnezja z czasem powinna ustąpić… Do Sandry wpada Andrew - zdziwiony, że dziewczyna przestała się do niego odzywać. Sandra wyzywa go od kłamców i oszustów. Gdy mężczyzna poniża dziewczynę dochodzi do rękoczynów! Ola odwiedza Daniela. Ma wyraźną ochotę na sex z chłopakiem… Z niezręcznej sytuacji wybawia Brzozowskiego Bolek. Zimińska wychodzi wściekła. Wieczorem Bolek spotyka w pubie kompletnie pijana Łucję…

/ Polska / serial obyczajowy
11:55 Na Wspólnej, sez. 13, odc. 2103 Logo TVN Fabuła

Opis odcinka serialu (streszczenie): Bolek mówi Danielowi, że spotkał w pubie pijaną Łucję. Brzozowski nie może uwierzyć – przecież Pruska miała być ze swoim nowym chłopakiem w Indiach. Odwiedza dziewczynę i oznajmia jej, że nie wyjdzie - dopóki Łucja nie powie mu, co się dzieje. Tymczasem Ola nie może się doczekać Daniela na randce… Maks nie radzi sobie jako samotny ojciec. Kiedy nie potrafi uspokoić rozpaczliwie płaczącego Wiktorka, dzwoni do Kamili. Młoda pielęgniarka zjawia się natychmiast. Udziela małemu pomocy i deklaruje, że może pomagać Maksowi… Franek widzi, jak koledzy z jego klasy okradają i biją młodszego ucznia. Mówi o tym swojej wychowawczyni. Chuligani zostają wezwani do dyrekcji szkoły. Po lekcjach banda „Cypisa” napada na Franka…

/ Polska / serial obyczajowy
Reklama
20:15 Na Wspólnej, sez. 18, odc. 3055 Logo TVN

Opis odcinka serialu (streszczenie): Smolny nokautuje Baliszewskiego!!! Baliszewski, zgodnie z obietnicą daną Basi, chce się zwolnić. Szef nie zgadza się na to – oznajmia, że zmarł jego ojciec i musi wyjechać. Prosi Adriana i Basię, by dogadali się i wspólnie zaopiekowali firmą. Na Baliszewskiego przed biurem czeka Smolny – nokautuje niedoszłego gwałciciela żony! Tymczasem Przemka odwiedza Dagmara – chce wiedzieć, jak duże uczucie ich łączyło… Robert staje twarzą w twarz z matką dziewczyny, którą zabił!!! Robert przeżywa prawdziwy koszmar po zabiciu dziewczyny, która napadła na kantor. Tadeusiak nie śpi, nie je, a jego umysł owładnięty jest jedną myślą – znaleźć drugiego napastnika! Weronika kompletnie sobie z nim nie radzi… Na dodatek stan Roberta się pogarsza, kiedy spotyka na komisariacie matkę zabitej dziewczyny!!! Kamil musi ratować pacjenta przed ordynatorem Adamskim! Adamski, korzystając z projektu badawczego przejętego po Ostrowskim, ordynuje leczenie nowego pacjenta. Hoffer nie ma wyjścia – mówi zwierzchnikowi o błędach obliczeniowych w projekcie. Adamski jednak mu nie wierzy – wietrzy podstęp! Nie zmienia swoich zaleceń. Kamil musi za wszelką cenę ratować pacjenta!!!

/ Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-04-16
11:20 Na Wspólnej, sez. 13, odc. 2104 Logo TVN Fabuła

Opis odcinka serialu (streszczenie): Elżbieta z Igorem kradną każdą wolną chwilę dla siebie. Przestaje im to jednak wystarczać! Coraz częściej myślą o byciu razem na stałe. Spontanicznie decydują się na romantyczny wyjazd. Podczas wspólnych i namiętnych chwil Igor wyznaje Elżbiecie miłość! Norbert ma plan na skuteczną sprzedaż pierścionków. Chce przekonywać klientów o ich uzdrawiających właściwościach. Tymczasem do mieszkania studentów przychodzi Andrew – chce rozliczyć się z Sandrą za drogie prezenty! Franek boi się , że „Cypis” będzie się na nim mścił. Pyta ojca, czy może nie iść do szkoły. Nieświadomy kłopotów syna Bogdan, nie zgadza się na wagary syna… Na szczęście Frankowi udaje się uniknąć starcia z chuliganem. Jednak, kiedy po południu wychodzi z Ritą na spacer, „Cypis” już na niego czeka…

/ Polska / serial obyczajowy
11:55 Na Wspólnej, sez. 13, odc. 2105 Logo TVN Fabuła

Opis odcinka serialu (streszczenie): Stan Romana nadal się nie poprawia. Hoffer wciąż nie wie kim jest i nie rozpoznaje bliskich. Do szpitala przychodzi policjant, który chce przesłuchać poszkodowanego. Szybko orientuje się, że Roman nic nie pamięta. A to stawia pod znakiem zapytania dalsze śledztwo… Maks ma w Kamili ogromne wsparcie w opiece nad synkiem. Na dodatek pielęgniarka coraz bardziej mu się podoba. Dlatego proponuje Kamili, by zajęła się opieką jego syna na stałe. Igor z Elżbietą na romantycznym wyjeździe w końcu mogą się cieszyć tylko sobą. Niestety, sielanka nie trwa długo – do Elżbiety dzwoni mąż! Każe jej natychmiast wracać. Czy kobieta posłucha?

/ Polska / serial obyczajowy
20:15 Na Wspólnej, sez. 18, odc. 3056 Logo TVN

Opis odcinka serialu (streszczenie): Danka zwolniona!!! Igor przynosi Dance informacje dotyczące wycinki drzew - była… nielegalna!!! Nowak podejrzewa korupcję - zaczyna śledzić burmistrza… Tymczasem Zimińska - pewna, że pokona system – wspólnie z uczniami kontynuuje protest. Nieoczekiwanie pojawia się Bednarczukowa wraz z szefem kuratorium – przynoszą decyzję o… zwolnieniu Danki!!! Baliszewski będzie się mścił a Dagmara odkryje fakty, które ją zaskoczą?! Basia jest zła na męża o to, że pobił Baliszewskiego – obawia się, że ten będzie się mścił na niej i jej współpracownikach! Tymczasem Dagmara stara się odbudować w pamięci ostatnie miesiące – i… łapie trop! Zbuntowany Franek kontra piękna sąsiadka! Franek nadal wagaruje. W dodatku namawia Czarka, żeby ten również rzucił szkołę… Przed blokiem młody Berg spotyka Sarę. Piękna sąsiadka – namówiona wcześniej przez Bogdana – stara się wytłumaczyć Frankowi, że robi głupio. Czy złamie chłopaka?!

/ Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-04-17
11:20 Na Wspólnej, sez. 13, odc. 2106 Logo TVN Fabuła

Opis odcinka serialu (streszczenie): Ola jest wściekła, bo Daniel w ogóle nie jest o nią zazdrosny. Nawet wtedy, gdy pod uczelnią próbuje poderwać ją jakiś obcy chłopak… Zimińska robi Danielowi awanturę! Eliza jest przerażona. Do jej firmy na przyjechać szef z Finlandii a ona ma być jego tłumaczką! Dziewczyna obawia się, że wszyscy w firmie dowiedzą się, że kłamała i w rzeczywistości nie zna ani słowa po fińsku… Franek uspokojony – „Cypis” dał mu spokój. Widocznie obrona Rity podziałała… Tymczasem do Bogdana przychodzą rodzice szkolnego chuligana. Żądają 2 tysięcy złotych za pogryzienie ich syna przez „agresywnego” psa!

/ Polska / serial obyczajowy
11:55 Na Wspólnej, sez. 13, odc. 2107 Logo TVN Fabuła

Opis odcinka serialu (streszczenie): Kinga jest świadkiem kłótni Iwa ze swoją przyjaciółką. Wieczorem Iwo dzwoni do Brzozowskiej - jest po kilku drinkach. Wyznaje Brzozowskiej, kto tak naprawdę zawładnął jego sercem… Olaf chce uczcić pierwszy reportaż Marty - szykuje dla niej niespodziankę. Niestety, umówienie się z Konarską na romantyczny wieczór okazuje się niemożliwe… Wściekły Olaf zjawia się u ukochanej w pracy. Tam dowiaduje się, że Marta znowu pojechała gdzieś z Igorem! Daniel z Olą rozstają się. Brzozowski kompletnie nie jest pewny swoich uczuć. Postanawia po raz ostatni zawalczyć o Łucję…

/ Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-04-18
13:30 Na Wspólnej Omnibus, sez. 18, odc. 778 Logo TVN
Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-04-20
10:45 Na Wspólnej Omnibus, sez. 18, odc. 778 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
20:15 Na Wspólnej, sez. 18, odc. 3057 Logo TVN

Opis odcinka serialu (streszczenie): Robert wyżywa się na rodzinie! Kompletnie rozchwiany Robert wyżywa się na rodzinie. Agresją reaguje na zabawę syna – szarpie go a potem zapłakanego przywozi Weronice do pracy! Sam spotyka się z matką dziewczyny, którą zabił. Przeprasza, ale kobieta nie chce wybaczyć mordercy! Dla Roberta to już za dużo… Zdegradowana Danka nie poddaje się – skutecznie pomaga jej Igor! Bednarczukowa z satysfakcją przejmuje obowiązki i gabinet Zimińskiej. Radzi Dance, żeby szukała nowej szkoły… dla własnego dobra! Zimińska nie może się poddać - uczniowie jej na to nie pozwalają… Tymczasem Igor zdobywa dowody, że burmistrz jest skorumpowany! Franek chce lecieć do USA – nawet wbrew ojcu! Franek jest zdecydowany na wyjazd do USA – zamierza wykorzystać swoją szansę i wziąć udział w turnieju gier. Tymczasem Bogdan absolutnie nie zgadza się, by syn zawalał szkołę - zamierza zlikwidować Internet w domu, żeby Franek zupełnie przestał grać! Nieoczekiwanie młoda sąsiadka Sara prosi Berga o szczerą rozmowę…

/ Polska / serial obyczajowy
Reklama
Program TV na 2020-04-21
11:20 Na Wspólnej, sez. 13, odc. 2108 Logo TVN Fabuła

Opis odcinka serialu (streszczenie): Iwo przeprasza Kingę za pijackie wyznania. Obiecuje, że od tej pory będzie łączyć ich tylko praca. Jednak uczucie okazuje się silniejsze - wieczorem przyjeżdża do Brzozowskiej i… wyznaje jej miłość! Kinga jest w szoku – przecież za tydzień ma ślub z Michałem… Eliza coraz bardziej zdenerwowana – spotkanie z fińskim prezesem jej nie ominie! Młoda Cielecka jest przerażona – nie rozumie ani słowa z wystąpienia szefa. Mimo tego zaczyna tłumaczyć… Roman wychodzi ze szpitala. Jest przerażony wizją powrotu do domu - Honorata to dla niego obca kobieta! Leśniewska również jest pełna obaw – przeraża ją myśl, że uczucie które łączyło ja z Hofferem może już nigdy nie wrócić…

/ Polska / serial obyczajowy
11:55 Na Wspólnej, sez. 13, odc. 2109 Logo TVN Fabuła

Opis odcinka serialu (streszczenie): Elżbieta jedzie do swojego mieszkania na kolejną randkę z Igorem. Jest zupełnie nieświadoma tego, że śledzi ją mąż! Kiedy Marcinek widzi Nowaka jest już pewien - Elżbieta go zdradza! Mężczyzna jest wściekły! Do Bergów przyjeżdża policja – mają nakaz zabrania Rity! Okazuje się, że rodzice Cypriana zgłosili pogryzienie syna… Franek jest zrozpaczony! Joanna ze wszystkich sił próbuje odzyskać ukochanego przyjaciela rodziny… Kamila opiekuje się małym Wiktorem. Przy tej okazji odkrywa rysunki Maksa – a wśród nich… portret Zdybickiej! Dziewczyna pyta Brzozowskiego o matkę Wiktorka. Jest poruszona, kiedy dowiaduje się, że Ilona prawdopodobnie nie żyje…

/ Polska / serial obyczajowy
20:15 Na Wspólnej, sez. 18, odc. 3058 Logo TVN
Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-04-22
11:20 Na Wspólnej, sez. 13, odc. 2110 Logo TVN Fabuła

Opis odcinka serialu (streszczenie): Elżbieta chce odejść od męża! Pakuje się i zamierza jechać do Igora… Ale Jakub absolutnie na to się nie zgadza! Między małżonkami dochodzi do szarpaniny! W końcu roztrzęsiony Marcinek wykrzykuje, że jeśli żona odejdzie, to zostanie z niczym… Co zrobi Elżbieta? Franek próbuje przebłagać „Cypisa” – prosi, żeby wycofał skargę. Chuligan jest jednak bezwzględny – wyśmiewa młodego Berga… Uważa, że jego psu należy się śmierć! Tymczasem Joanna załatwia możliwość odwiedzin Rity. Franek nie wie, że widzi ją po raz ostatni… Roman wciąż niczego nie pamięta. Na dodatek drażnią go ciągłe opowieści Honoraty o tym, jaki był! Leśniewską zaczyna to przerastać – boi się o ich związek… Nie wie najgorszego - Roman mówi Kamilowi, że wątpi w swoją miłość do Honoraty…

/ Polska / serial obyczajowy
11:55 Na Wspólnej, sez. 13, odc. 2111 Logo TVN Fabuła

Opis odcinka serialu (streszczenie): Kingę dopadają potężne wątpliwości – proponuje Michałowi, żeby przełożyli datę ślubu! Brzozowski nie traktuje tego poważnie. Kinga – jak może - stara się unikać kontaktu z Iwem... Co na to Kmiecik?! Zuza ma rozmowę kwalifikacyjną w firmie architektonicznej. Jej pewność siebie robi duże wrażenie na pracodawcy! Hofferowa ma zostawić namiary na siebie w kadrach… Zupełnym przypadkiem Zuza - zamiast do kadr - trafia na… casting do reklamy! Tam zostaje wzięta za modelkę i… siłą wciągnięta na plan sesji zdjęciowej!!! Elżbieta w szoku - mąż pozbawił ją dostępu do kont bankowych! Jednak najtrudniejsze dopiero przed nią… Jakub wyrzucił ją z pracy w fundacji na rzecz chorych dzieci!!! Igor radzi ukochanej, żeby porozmawiała z mężem - ale ten nie odbiera od niej telefonów…

/ Polska / serial obyczajowy
20:15 Na Wspólnej, sez. 18, odc. 3059 Logo TVN
Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-04-23
11:20 Na Wspólnej, sez. 13, odc. 2112 Logo TVN Fabuła

Opis odcinka serialu (streszczenie): Igor ma zostać zwolniony z pracy! Nowak wie, że to zemsta męża Elżbiety… Zdenerwowany jedzie do konkurenta. Porzucony Jakub oświadcza, że nie zamierza zrezygnować z walki o żonę! Roman w szoku - dowiaduje się, że jest alkoholikiem. Ma ogromne poczucie winy - postanawia odwiedzić byłą żonę... Zauroczony Ewą Hoffer, wypytuje o ich wspólną przeszłość i związek. Ewa odprowadza Romana do domu. Świadkiem całej sytuacji jest Honorata… Jacek z ukrycia obserwuje Olę. Celowo wpada na Zimińską i proponuje spotkanie… Dziewczyna nie jest przekonana. Wieczorem Danka namawia Olę na wieczorne wyjście – bardzo chce, żeby córka zapomniała o swoich miłosnych zawodach …

/ Polska / serial obyczajowy
11:55 Na Wspólnej, sez. 13, odc. 2113 Logo TVN Fabuła

Opis odcinka serialu (streszczenie): Marta potajemnie dzwoni do Igora – prosi o radę w sprawie prezentu dla Olafa. Nie wie, że jej chłopak jest nie tylko coraz bardziej podejrzliwy ale i zazdrosny. Olaf sprawdza Marcie telefon. Widząc korespondencję z Igorem jest pewny, że Marta go zdradza! Postanawia pojechać do mieszkania Nowaka… Ola przeprasza Jacka za swoje zachowanie i obiecuje mu, że da namówić się na randkę. Dowiaduje się jednak o nieznajomym bardzo niepokojących informacji… Zdenerwowana przychodzi na spotkanie z Jackiem i żąda wyjaśnień – dlaczego ją prześladuje? Roman wciąż myśli o Ewie. Nie może zrozumieć dlaczego stracił tak piękną kobietę. Całą sytuację bardzo boleśnie przeżywa Honorata. Jest załamana, że jej mężczyzna myśli o innej… Tłumaczy Romanowi, że Ewa zostawiła go dla innego. Wieczorem Romana dopadają jego oprawcy – grożą mu i każą wycofać oskarżenia!

/ Polska / serial obyczajowy
20:15 Na Wspólnej, sez. 18, odc. 3060 Logo TVN
Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-04-24
11:20 Na Wspólnej, sez. 13, odc. 2114 Logo TVN Fabuła

Opis odcinka serialu (streszczenie): Kinga przychodzi do mieszkania Iwa – namawia go, żeby nie rezygnował z pracy. Mężczyzna czuje, że to nie jedyny powód jej wizyty… Iwo z pożądaniem rzuca się na Kingę! Synowie Berga przez cały dzień zbierają podpisy pod petycją o uwolnienie Rity. Jednak wieczorem zapłakana Joanna mówi chłopcom, że to na nic. Jutro Rita ma być uśpiona… Franek jest zrozpaczony! Śledztwo w sprawie zniknięcia Zdybickiej umorzone. Maks uwolniony… Jego relacje z Kamilą stają się coraz bliższe. Wieczorem, podczas pożegnania, Brzozowski namiętnie całuje pielęgniarkę!

/ Polska / serial obyczajowy
11:55 Na Wspólnej, sez. 13, odc. 2115 Logo TVN Fabuła

Opis odcinka serialu (streszczenie): Dzisiaj ślub Michała i Kingi. Pana młoda nie jest szczęśliwa. Podczas ceremonii Kinga jest nie tylko bardzo przybita ale i rozkojarzona. Ślubną ceremonię obserwuje Iwo… Zuza jest bardzo szczęśliwa - dzisiaj ma podpisać umowę o pracę. Ku jej zaskoczeniu okazuje się, że nie będzie architektem zieleni. Będzie… modelką! Franek i Jarek przypinają się łańcuchem do bramy schroniska! Nie pozwolą uśpić Rity! Weterynarz, który wydał wyrok na ich psa, nie daje jednak za wygraną. Przeskakuje ogrodzenie i przygotowuje śmiertelny zastrzyk dla psa! Do akcji wkracza policja…

/ Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-04-25
11:30 Na Wspólnej Omnibus, sez. 18, odc. 779 Logo TVN
Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-04-27
10:45 Na Wspólnej Omnibus, sez. 18, odc. 779 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
20:15 Na Wspólnej, sez. 18, odc. 3061 Logo TVN
Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-04-28
11:20 Na Wspólnej, sez. 13, odc. 2116 Logo TVN Fabuła

Opis odcinka serialu (streszczenie): Dzień po ślubie Kinga unika bliskości Michała… Wykręca się pracą. Brzozowska dowiaduje się także o zwolnieniu Iwa. Dyrektor prosi ją, aby przekonała Kmiecika do powrotu. Roztrzęsiona Kinga błaga Michała, żeby natychmiast gdzieś wyjechali! Zuza jest bardzo podekscytowana – rozpoczęła pracę fotomodelki. Hofferowa jest pełna zapału do zmian – oznajmia rodzinie, że od dziś zmieniają dietę i… chodzą wcześniej spać! Kamil nie wie, czy się z tego cieszyć… Norbert i Bruno świętują zarobek na handlu pierścionkami. Huczną imprezę przerywa wizyta policji. Funkcjonariusze legitymują studentów. Okazuje się, że… wiza Michela wkrótce traci ważność! Za trzy tygodnie czeka go deportacja!

/ Polska / serial obyczajowy
11:55 Na Wspólnej, sez. 13, odc. 2117 Logo TVN Fabuła

Opis odcinka serialu (streszczenie): Elżbieta szuka pracy poprzez kontakty ze znajomymi. Niestety, nikt nie chce jej pomóc… Dociera do niej, że to sprawka Jakuba! Na domiar złego Elżbieta słyszy od córki Igora, że ta... nie chce z nią mieszkać! Michel ma problem z zebraniem zaliczeń od profesorów z uczelni. Chłopak jest załamany – to oznacza jego deportację… Przyjaciele Michela chcą mu pomóc – wymyślają bardzo kontrowersyjny plan ratunkowy! Kamila chce zrezygnować z opieki nad synkiem Maksa. Brzozowski błaga, żeby została - obiecuje trzymać ręce przy sobie. Kama się zgadza. Maks dotrzymuje słowa, ale piękna opiekunka… zmienia zdanie! Brzozowski i Kamila lądują w łóżku…

/ Polska / serial obyczajowy
20:15 Na Wspólnej, sez. 18, odc. 3062 Logo TVN
Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-04-29
11:20 Na Wspólnej, sez. 13, odc. 2118 Logo TVN Fabuła

Opis odcinka serialu (streszczenie): Basia i Smolny planują przeprowadzkę do nowego domu – obecne mieszkanie obiecują zostawić Danielowi! Młody Brzozowski i Łucja chcą uczcić tę wspaniałą nowinę. W pizzerii spotykają… Olę i Jacka! Danielem targają zaskakujące uczucia… Podczas kolejnej sesji zdjęciowej Zuza świetnie sobie radzi. Fotograf jest nią zachwycony! Nagle praca na planie zostaje przerwana. Hofferowa dowiaduje się, że jest… zwolniona! Kamila oznajmia Maksowi, że nie może już u niego pracować. Brzozowski jest zaskoczony – przecież między nimi zaczęło rodzić się uczucie! Chce znać przyczyny decyzji… Kama oznajmia Maksowi, że musi wyjechać z Polski!

/ Polska / serial obyczajowy
11:55 Na Wspólnej, sez. 13, odc. 2119 Logo TVN Fabuła

Opis odcinka serialu (streszczenie): Honorata namawia Romana, żeby pojechał do pracy – to pomoże mu wrócić do normalności. Ale Hoffer, zamiast do firmy, jedzie do… byłej żony! Ewa jest zaskoczona i tłumaczy mu, że nie powinni się widywać… Niestety, ich spotkanie widzi Honorata! Elżbieta walczy o posadę w szkole tańca. Kiedy widzi, że jej szanse maleją, nie daje za wygraną! Porywa do gorącej cha-chy samego… szefa szkoły! Daniel odwiedza Olę – wypytuje o Jacka. Nowy chłopak Zimińskiej wydaje mu się mocno podejrzany… Ola jest mocno wkurzona na Brzozowskiego - ale jego podejrzenia dają jej sporo do myślenia!

/ Polska / serial obyczajowy
20:15 Na Wspólnej, sez. 18, odc. 3063 Logo TVN
Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-04-30
11:20 Na Wspólnej, sez. 13, odc. 2120 Logo TVN Fabuła

Opis odcinka serialu (streszczenie): Kinga i Michał wracają z romantycznego wyjazdu. „Młoda para” jest w znakomitej komitywie. Wybierają się razem na firmowy bankiet. Niespodziewanie przychodzi tam również… Iwo! Kmiecik natrętnie kręci się przy Brzozowskiej. W końcu spotykają się w łazience. Iwo przekręca klucz i… zaczyna pieścić Kingę! Co zrobi Brzozowska? Honorata jest śmiertelnie obrażona na Romana. Pięknie ubrana, oznajmia mu, że wychodzi na spotkanie... Hoffer zaczyna za nią wydzwaniać. Kompletnie nie radzi sobie ze swoimi emocjami… Smolni jadą na budowę odebrać dom. Wykonawca zachwala swoją robotę. Jednak inspektor budowlany jest innego zdania - oświadcza, że dom jest pełen usterek! Według niego nie nadaje się do odbioru… W Smolnym wzbiera wściekłość!

/ Polska / serial obyczajowy
11:55 Na Wspólnej, sez. 13, odc. 2121 Logo TVN Fabuła

Opis odcinka serialu (streszczenie): Kinga nie może zapomnieć o namiętnym seksie z Iwem. Niespodziewanie spotyka Kmiecika pod swoim domem! Mężczyzna proponuje, że podrzuci ją do pracy. Wiezie jednak Brzozowską do swojego domu… Ula zamęcza Zuzę pytaniami kiedy pojawią się reklamy z jej udziałem. Chciałaby udowodnić koleżankom, że ma mamę modelkę… Tymczasem Kamil przyłapuje w swoim gabinecie jakąś dziewczynkę. Tosia przegląda dokumentację swojej mamy – ciężko chorej pacjentki Hoffera... Inspektor budowlany oblicza koszt poprawek w domu Smolnych na 50 tysięcy złotych! Sugeruje, że wykonawca ich oszukał. Krzysztof jedzie na budowę i żąda od Koryckiego, by naprawił swoje błędy. Wykonawca się nie zgadza!

/ Polska / serial obyczajowy
20:15 Na Wspólnej, sez. 18, odc. 3064 Logo TVN
Polska / serial obyczajowy
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Na Wspólnej. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Na Wspólnej w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Na Wspólnej.
W zestawieniu planu emisji można znaleźć opisy odcinków serialu Na Wspólnej. W opisach odcinków mogą znaleźc się informacje na temat tego co się wydarzy lub się wydarzyło w serialu. Jeśli w ramówce zaplanowane są odcinki premierowe umieszczone na stronie opisy pozwolą znaleźć odpowiedź na pytanie Na Wspólnej, co się wydarzy w następny odcinku serialu?. Streszczenia odcinków pozwalają na poznanie tego co się wydarzyło oraz wydarzy.

Poprzednie emisje Na Wspólnej


Emisja Na Wspólnej miała miejsce:

2020-04-07 11:55 Na Wspólnej, sez. 13, odc. 2093 Logo TVN Fabuła

Opis odcinka serialu (streszczenie): Basia rozbudza w synu nadzieję – kłopoty Łucji to dobry moment, żeby się spotkać i wszystko naprawić! Niestety, kiedy Łucja widzi Daniela reaguje bardzo nerwowo. Oświadcza Brzozowskiemu, że ma już nowego chłopaka i wyjeżdża z nim do Indii! Kasia wybiera się na koncert z Jaśkiem. Dominik chce iść z nimi! Kasia się zgadza, a Jaśka trafia szlag. Po koncercie między chłopakami dochodzi do bardzo ostrej rozmowy… Oczyszczeni z oskarżenia o gwałt uczniowie zjawiają się w szkole. Danka widzi, że cała sytuacja nie dała im nic do myślenia! Zawiesza chłopców w prawach ucznia… Po południu Zimińska odwiedza Blankę – namawia ją na powrót do szkoły. Dziewczyna nie wyobraża sobie jednak nauki w jednej klasie ze swoimi dręczycielami! Niespodziewanie, chłopcy stają w drzwiach jej mieszkania…

/ Polska / serial obyczajowy
2020-04-07 11:20 Na Wspólnej, sez. 13, odc. 2092 Logo TVN Fabuła

Opis odcinka serialu (streszczenie): Danka cała w nerwach – Blanka nie wróciła na noc do domu! Kiedy Zimińska wychodzi do pracy, napotyka przemarzniętą dziewczynę pod swoim blokiem… Po południu Danka wzywa do siebie Mrowińskich. Blanka błaga rodziców, żeby ją nadal kochali… Franek czuje się odsunięty na boczny tor. W domu na okrągło słyszy tylko o ciąży i bliźniakach! Widząc zachowanie chłopca, Joanna próbuje z nim rozmawiać. Franek wybucha - niech się od niego odczepi. Przecież nie jest jego matką! Norbert robi wszystko, żeby szybko zdobyć większą kasę - chce zaimponować Sandrze. Ostrzega dziewczynę – Andrew tylko mami ją karierą! Tak naprawdę chce ją po prostu zaliczyć… I ma rację - „producent telewizyjny” obiecuje Sandrze udział w teledysku i… zaciąga ją do łóżka!

/ Polska / serial obyczajowy

Na Wspólnej gdzie obejrzeć?


Na Wspólnej można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: TVN, TVN Fabuła

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry