Reklama

Na Wspólnej godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć, opisy odcinków serialu, streszczenia

Najbliższe emisje Na Wspólnej

+ Obserwuj

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Na Wspólnej będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 2020-01-18
11:00 Na Wspólnej Omnibus, sez. 18, odc. 765 Logo TVN
Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-01-20
10:40 Na Wspólnej Omnibus, sez. 18, odc. 765 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
20:15 Na Wspólnej, sez. 18, odc. 3008 Logo TVN

Opis odcinka serialu (streszczenie): Eliza wściekle zazdrosna o Jarka! Ojciec Elizy zapisał Jarka i jego sceniczną partnerkę na konkurs magii! Emi jest bardzo podekscytowana – od razu zarządza próby. Podczas jednej z nich do domu wraca Eliza i widzi dziewczynę w dość dwuznacznej sytuacji z Jarkiem. Cielecka nie zamierza puścić Emi tego płazem! Darek pomaga wszystkim, a kto pomoże jemu? Darek znowu musi gasić pożar u Jarogniewa. Tym razem chłopiec prosi Żbika, żeby… skłócił jego rodziców! Do Darka dzwoni Emilia i błaga go o spotkanie. Kobieta przychodzi do Żbika zapłakana… Czy Roman i Honorata uratują związek własnych dzieci?! Roman i Honorata są przerażeni tym, co dzieje się między Martą i Mikołajem – postanawiają działać. Składają swoim dzieciom niezapowiedzianą wizytę… Tymczasem modne buty Ksawerego zostają docenione w szkole przez starszego kolegę. Antek proponuje młodemu Konarskiemu zamianę – odda mu za nie swoją amerykańską czapkę!

/ Polska / serial obyczajowy
Reklama
Program TV na 2020-01-21
11:15 Na Wspólnej, sez. 13, odc. 2004 Logo TVN Fabuła

Opis odcinka serialu (streszczenie): Kamil i Roman próbują uświadomić Marcie, że ma problem z alkoholem. Konarska ostro to wypiera, mocno obrażając przy tym brata i ojca… Żeby się odstresować, Marta zapisuje się na cross-fit – tam zamiast trenera, spotyka prawdziwego kata! Brzozowskich odwiedza menadżer zespołu, który grał na podwójnym weselu u Ziębów. Proponuje Michałowi, żeby… został ich wokalistą. Przecież tak świetnie zaśpiewał podczas imprezy… Brzozowski traktuje to jako dobry żart, dopóki nie usłyszy proponowanej gaży! Świeżo poślubieni państwo Bergowie wyjeżdżają w krótką podróż poślubną. Cały dom zostawiają na głowie Jarka. Ten natychmiast wysyła rodzeństwo do kina i umawia się na romantyczny wieczór z Elizą. Kiedy młodzi są już blisko spełnienia, ktoś zaczyna się potężnie dobijać do drzwi!

/ Polska / serial obyczajowy
11:50 Na Wspólnej, sez. 13, odc. 2005 Logo TVN Fabuła

Opis odcinka serialu (streszczenie): Włodek przychodzi do lekarza z wynikami swoich badań. Ten stwierdza u niego kilka dolegliwości i zapisuje mu leki. Kiedy Zięba wychodzi, przypadkiem słyszy, że zostało mu… 2 miesiące życia! Danka zaprasza Dębków by oblać swój awans na dyrektora szkoły. Podczas imprezy Halinka (Katarzyna Żak) - z właściwym sobie taktem – stwierdza, że osoba na jej stanowisku nie może mieszkać w tak przaśnej, peerelowskiej klitce! Te słowa dają Markowi do myślenia – w jego głowie rodzi się iście szatański plan… Ewa dowiaduje się, że Radek wyrusza dziś w Himalaje – chce odnaleźć ciało swojego kolegi. Hofferowa jest wstrząśnięta… Kiedy przez okno widzi sąsiada wsiadającego do taksówki, wybiega z mieszkania. Radek prosi, żeby na niego czekała i… namiętnie całuje jej usta! Ewa nie protestuje…

/ Polska / serial obyczajowy
20:15 Na Wspólnej, sez. 18, odc. 3009 Logo TVN

Opis odcinka serialu (streszczenie): „Magiczne” zniknięcie Emi! Dziś odbywa się finał konkursu magii. Emi jest przekonana, że razem z Jarkiem zdobędą pierwszą nagrodę. Przed wyjściem na scenę Berg jest bardzo zdenerwowany – Emi go wspiera… całując w usta! Występ robi na publiczności ogromne wrażenie. Szczególnie sztuczka ze zniknięciem Emi! Nawet Jarek jest zaskoczony… Igor boi się, że jego ojciec jest taksówkarskim gangsterem! Naczelny naciska Igora w sprawie artykułu o mafii taksówkarskiej, ale Robert tłumaczy Nowakowi, że taka publikacja bardzo zaszkodzi śledztwu. Tymczasem ojciec Igora, który miał zebrać informacje wśród kolegów taksówkarzy, nie odzywa się. Nowak zaczyna podejrzewać, że jego ojciec może mieć coś na sumieniu… Darek zaczął się szanować?! Jarogniew nie może znieść tego, że jego odzyskany tata zaczął go wychowywać! Darek tłumaczy mu, że tak też wygląda miłość… Żbik spotyka się z Emilią. Oddaje jej pieniądze, które kobieta wczoraj u niego zostawiła i oświadcza, że nie chce jej znać!

/ Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-01-22
11:15 Na Wspólnej, sez. 13, odc. 2006 Logo TVN Fabuła

Opis odcinka serialu (streszczenie): Zuza miała straszny sen związany z Ulą (Ania Niedźwiecka) – bardzo martwi się o córeczkę... Tymczasem dziewczynka rzeczywiście robi coś szokującego – wchodzi na parapet i staje w szeroko otwartym oknie na piętrze domu! Niedługo potem do Hofferów dzwoni opiekunka Uli i -przerażona – błaga, by natychmiast przyjechali… Michał jest bardzo przejęty – ma dzisiaj próbę z zespołem muzycznym. Od rana ćwiczy weselne piosenki. Kinga ostro kpi z nowej pasji męża. Zupełnie inaczej podchodzi do sprawy Marcin (Piotr Nowak) – wróży przyjacielowi karierę gwiazdy! Daniel wyznaje Łucji (Magdalena Łoś), że dla niej zrezygnował z zagranicznego stypendium. Dziewczyna jest bardzo szczęśliwa – dziękuje mu gorącym pocałunkiem… Daniel promienieje - wróciła mu radość życia! Tę zmianę widzi Smolny (Łukasz Konopka) i zaczyna nabierać podejrzeń…

/ Polska / serial obyczajowy
11:50 Na Wspólnej, sez. 13, odc. 2007 Logo TVN Fabuła

Opis odcinka serialu (streszczenie): Włodek jest przybity wizją zbliżającej się śmierci. Ale nie poddaje się – pozostały mu czas musi jak najlepiej wykorzystać! Zięba planuje ekskluzywną podróż, w którą zabierze Marię. W tym celu chce pożyczyć pieniądze od Tadeusza (Jerzy Schejbal). Przy tej okazji wyznaje przyjacielowi, że umiera… Adam i Weronika mają problem - Antosia nawet nie chce słyszeć o wyprowadzce ze Wspólnej! Adam obmyśla plan jak przekonać córkę… Tymczasem do Weroniki przychodzi Alek (Filip Ponikiewicz) – nastolatek, który chce… pozbawić swoich rodziców praw rodzicielskich! Martę znowu nachodzi Roman. Konarska ma dość jego kontroli – wyprasza ojca za drzwi… Na zajęciach cross-fit trener Olaf (Maciej Brzoska) bardzo chwali Konarską – namawia ją do regularnych treningów. Czy nowa pasja pomoże Marcie wyjść z alkoholizmu?

/ Polska / serial obyczajowy
20:15 Na Wspólnej, sez. 18, odc. 3010 Logo TVN

Opis odcinka serialu (streszczenie): Ojciec Igora brutalnie pobity!!! Ojciec Igora ma dzisiaj spotkać się z informatorem w sprawie mafii taksówkarskiej – Nowak z niecierpliwością czeka na informacje. Niestety okazuje się, że to pułapka – Leszek zostaje brutalnie pobity!!! Norbert porwany a Jarek kończy z czarami! Jarek jest załamany po zniknięciu Emi – chce wyrzucić wszystkie swoje rekwizyty i sceniczne stroje! Eliza próbuje wspierać ukochanego. Wymyśla ze swoim ojcem sprytny plan… Tymczasem Norbert zostaje porwany przez afrykańskich terrorystów!!! Iza gwiazdą gali! Iza zostaje zaproszona na galę „Vlog roku”. Na uroczystości spotyka… Jerzego! Dudek jest w dość słabej formie psychicznej… A Brzozowska wprost przeciwnie – dostaje specjalne wyróżnienie i jest adorowana przez organizatora gali!

/ Polska / serial obyczajowy
Reklama
Program TV na 2020-01-23
11:15 Na Wspólnej, sez. 13, odc. 2008 Logo TVN Fabuła

Opis odcinka serialu (streszczenie): W obliczu zbliżającej się śmierci Włodek rozpieszcza ukochaną żonę. Maria jest zachwycona odmienionym mężem - niczego nie podejrzewa… Tymczasem Tadeusz przynosi obiecane pieniądze Włodkowi. Ten ma do przyjaciela jeszcze jedną prośbę – żeby po jego śmierci… ożenił się z Marią! Weronika chce porozmawiać z Alkiem. Przychodzi na jego próbę taneczną - jest pod dużym wrażeniem jego talentu i umiejętności! Roztocka stara się przekonać rodziców Alka, żeby pozwolili mu tańczyć. Ojciec (Sławomir Maciejewski) chłopaka wpada w furię! Daniel nocuje u Łucji! Jest blisko dziewczyny również na uczelni – z oddaniem nosi ją nawet po schodach… Niespodziewanie spotyka ich Bolek (Michał Bieliński). Chłopak od razu orientuje się, że Łucja to ofiara wypadku, w którym obaj uczestniczyli. Kumpel jest wściekły na Daniela!

/ Polska / serial obyczajowy
11:50 Na Wspólnej, sez. 13, odc. 2009 Logo TVN Fabuła

Opis odcinka serialu (streszczenie): Zuza bardzo przeżywa dzisiejszą rozprawę – czuje, że nie odzyskają Uli. Hofferowa kompletnie się załamuje, kiedy widzi przed budynkiem sądu pikietujących przeciwko nim ludzi! Rozprawa rozpoczyna się tragicznie dla Hofferów: Zuza zostaje ukarana za sfałszowanie dokumentów, a adopcję Uli sędzia… unieważnia! Marek potajemnie przygotowuje się do remontu mieszkania. Ola - słysząc jego dziwne telefony - nabiera podejrzeń, że ojciec umawia się z jakąś kobietą! Marek musi wtajemniczyć córkę w plan swojej niespodzianki… Kiedy Danka z Olą wyjeżdżają, Zimiński z Dębkiem (Maciej Kujawski) rozpoczynają prace od… totalnego zniszczenia! Eliza (Katarzyna Chorzępa) nocowała u Jarka. Ich miłość kwitnie! Umawiają się na popołudnie. Niestety, plany zakochanych niweczy ojciec (Mariusz Zalejski) Elizy – zabiera córkę zaraz po lekcjach. W domu, wraz z żoną (Agnieszka Korzeniowska), przesłuchują dziewczynę. Rodzice są bardzo niezadowoleni słysząc, że Eliza ma chłopaka – studenta AWF-u...

/ Polska / serial obyczajowy
20:15 Na Wspólnej, sez. 18, odc. 3011 Logo TVN

Opis odcinka serialu (streszczenie): Igor kontra taksówkarska mafia!!! Igor opowiada Robertowi i Idze co spotkało jego ojca. Nowak oświadcza, że nie odpuści brutalnym bandytom. Widząc bezradność policji, decyduje się sam wniknąć do taksówkarskiej mafii! Tylko co na to Elżbieta?! Zimińska powinna zacząć się bać?! Majka zwierza się Ahmedowi, że boi się macierzyństwa. Chłopak stara się wspierać ukochaną… Tymczasem rodzice młodych są na rozmowie u Danki. Ojciec Majki jest wściekły – pozwala sobie na rasistowskie uwagi do matki Ahmeda! Próbuje też zastraszyć Zimińską!!! Agata chce ratować Norberta! Agata jest rozdygotana – musi jechać do Afryki ratować Norberta! Przyjaciele próbują ją powstrzymać, ale dziewczyna jest bardzo zdeterminowana. Bruno ukradkiem chowa jej paszport… Tymczasem z Afryki cały czas przychodzą niepokojące wieści.

/ Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-01-24
11:15 Na Wspólnej, sez. 13, odc. 2010 Logo TVN Fabuła

Opis odcinka serialu (streszczenie): Jarek jest załamany – ojciec Elizy go nienawidzi. Za to dziewczyna podejmuje walkę – przeprasza tatę za kłamstwa i prosi, żeby dał szansę jej chłopakowi… Niestety, Cielecki kategorycznie zabrania córce spotykać się z Bergiem. Wywiązuje się ostra awantura! Mieszkanie Zimińskich wygląda jak po wybuchu. Jednak Marek ze Stefanem uważają, że dadzą radę dokończyć remont. Zimiński zmienia zdanie, kiedy… zostaje rażony prądem! Kinga i Michał są bardzo przejęci. Ona ma rozmowę o pracę w dużej firmie, a on swój pierwszy występ z zespołem na weselu. Kinga wypada naprawdę świetnie. A jak Michał poradził sobie z weselnym repertuarem?

/ Polska / serial obyczajowy
11:50 Na Wspólnej, sez. 13, odc. 2011 Logo TVN Fabuła

Opis odcinka serialu (streszczenie): Do Marty przychodzi narzeczona Filipa. Iwona sugeruje, że Konarskiej potrzebna jest pomoc. Marta jest wściekła, robi Filipowi poważną awanturę! Podczas treningu Konarska ostro szarżuje i… traci przytomność. Jej trener Olaf, czuje, że Marta ma jakiś problem. Postanawia ją odwiedzić… Roman wysyła ekipę ratunkową do zdewastowanego mieszkania Zimińskich. Jest nadzieja, że niespodzianka Marka się uda… Niestety, w mieszkaniu pojawia się Dębkowa! Jest zła, że została okłamana. Oświadcza, że natychmiast dzwoni do Danki. Kinga otrzymuje świetną propozycję pracy od swojego dawnego szefa. Mężczyzna założył własną firmę reklamową i widzi ją w przyszłości jako swoją wspólniczkę… Tymczasem Michał nie zamierza rezygnować z kariery wokalisty - Marcin namawia go, by zgłosił się do programu „Mam talent”!

/ Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-01-25
11:00 Na Wspólnej Omnibus, sez. 18, odc. 766 Logo TVN
Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-01-27
10:40 Na Wspólnej Omnibus, sez. 18, odc. 766 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
20:15 Na Wspólnej, sez. 18, odc. 3012 Logo TVN

Opis odcinka serialu (streszczenie): Igor okłamuje najbliższych i podejmuje ogromne ryzyko! Igor okłamuje Elżbietę, że wyjeżdża w delegację. W rzeczywistości ma zostać w Warszawie i przygotować się do wniknięcia w taksówkarską mafię. Od Roberta i Igi otrzymuje fałszywe dokumenty i telefon z lokalizatorem. Policjanci ostrzegają go, że podejmuje ogromne ryzyko… Dagmara pomoże Smolnym dogadać się z Przemkiem?! Po tym, jak dostał w twarz, Przemek odmawia kontaktu z matką. Smolny prosi o rozmowę… Dagmarę! Młoda nauczycielka zgadza się pomóc. Postanawiają wziąć Przemka z zaskoczenia! Czy fortel się uda? Bruno leci z Agatą do Afryki! Agata jest wściekła – nie może znaleźć swojego paszportu! Przyjaciele odradzają jej wyjazd do Afryki – jedynym, który tego nie robi jest Bruno. Niespodziewanie, wyciąga paszport Agaty i oświadcza, że… leci z nią!

/ Polska / serial obyczajowy
Reklama
Program TV na 2020-01-28
11:15 Na Wspólnej, sez. 13, odc. 2012 Logo TVN Fabuła

Opis odcinka serialu (streszczenie): Rodzice Elizy każą jej iść na doroczny bal u snobistycznych znajomych. Dziewczyna stawia warunek: pójdzie tam, ale tylko z Jarkiem! Ojciec nawet nie chce o tym słyszeć. Eliza robi swoje, zaprasza ukochanego na imprezę… Włodek, w obliczu zbliżającej się śmierci, chce pozostawić po sobie dobre wspomnienia. Obdarowuje drogimi prezentami całą rodzinę, a dla Marii i siebie kupuje wycieczkę na Capri - najdroższej opcji! Ziębowa, widząc cenę, wścieka się i każe Włodkowi natychmiast oddać bilety. Zachowanie męża zaczyna ją niepokoić… Basia jest pełna podziwu dla Huberta. Mężczyzna ostro pracuje a dodatkowo robi kolejny fakultet. Smolny przyłapuje ich na miłej pogawędce. Wkurzony, dokłada Hubertowi kolejne obowiązki. Basia postanawia pomóc koledze. Nawet nie wie, w co się pakuje…

/ Polska / serial obyczajowy
11:50 Na Wspólnej, sez. 13, odc. 2013 Logo TVN Fabuła

Opis odcinka serialu (streszczenie): Jarek i Eliza przychodzą na bal u znajomych dziewczyny. Niestety, pojawia się też jej ojciec. Kiedy widzi młodego Berga, trafia go szlag! Wprost oznajmia Jarkowi, że ma się wynosić. Eliza nie wytrzymuje chamstwa ojca… Zuza widzi, że Ula jest rozchwiana psychicznie po tym, co przeszła. Hofferowa postanawia urządzić dla córeczki przyjęcie z udziałem całej rodziny… Tymczasem Kamil ma problem z jedną z pacjentek, kobieta koniecznie chce mu dać łapówkę. Hoffer w końcu zgadza się przyjąć jedynie czekoladki. Nie wie jednak, jak wielki błąd popełnia… Włodek chce, by Tadeusz przysiągł, że po jego śmierci poślubi Marię! Dla Zielińskiego to bardzo przygnębiające… Ale też i intrygujące. Tymczasem Ziębowa dochodzi do wniosku, że jej mąż… oszalał!

/ Polska / serial obyczajowy
20:15 Na Wspólnej, sez. 18, odc. 3013 Logo TVN

Opis odcinka serialu (streszczenie): Przemek bije męża Dagmary w obecności prawników!!! Dagmara spotyka się z mężem i jego prawnikiem w sprawie rozwodu – Przemek zostaje wyproszony. Niespodziewanie Paweł oświadcza, że nie da żonie rozwodu! Wierzy, że między nimi wszystko da się naprawić. Przemek podsłuchuje całą rozmowę. Wpada do pokoju i bije Pawła w twarz!!! Zimińska musi bronić ciężarnej Majki i Ahmeda przed nauczycielami i rodzicami! Bednarczuk nie może znieść, że Danka toleruje w szkole dziewczynę w ciąży! Polonistka na każdym kroku stara się dokuczyć Majce i Ahmedowi. Nie powstrzymuje się nawet od rasistowskich komentarzy! Tymczasem do Zimińskiej przychodzi ojciec Majki – tym razem chce, żeby Danka namówiła jego córkę na wzięcie ślubu! Dla Izabeli ma pracować… Jerzy?! Tokarski namawia Izę na napisanie poradnika dla kobiet. Wydawca jest pewien, że to będzie hit! Brzozowska ma opory – nigdy nie pisała książek. Tokarski namawia ją na spotkanie z uznanym pisarzem, który jej pomoże. Na miejscu okazuje się, że tym pisarzem jest… były mąż Izy!

/ Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-01-29
11:15 Na Wspólnej, sez. 13, odc. 2014 Logo TVN Fabuła

Opis odcinka serialu (streszczenie): Ojciec Elizy szuka córki u Bergów. Wrogo nastawiony, zarzuca Bogdanowi że źle wychował syna. Kiedy zaczyna poniżać Berga, ten… wyrzuca go za drzwi! Ale później Bogdan siada do poważnej rozmowy z Jarkiem i Elizą. Zdenerwowany Roman oddaje synowi bombonierkę z łapówką. Kamil jest zszokowany – musi gęsto tłumaczyć się przed ojcem… Młody Hoffer mówi o łapówce Ostrowskiemu. Reakcja ordynatora jest co najmniej niestandardowa. Po ostatniej awanturze związanej z Hubertem, Basia jest obrażona na Smolnego. Ten chce ją przeprosić wykwintną kolacją. Jednak Brzozowska po pracy idzie do pubu, zaproszona przez… Huberta! Późnym wieczorem Matuszewski odprowadza ją do domu – rozbawionych i tańczących na dziedzińcu widzi ich Krzysztof …

/ Polska / serial obyczajowy
11:50 Na Wspólnej, sez. 13, odc. 2015 Logo TVN Fabuła

Opis odcinka serialu (streszczenie): Ksawery mówi Marcie, że Iwona namawia go do zamieszkania z tatą. Marta jest w szoku - robi Filipowi totalną awanturę! Grozi byłemu mężowi, że jeśli Iwona będzie dalej manipulować Ksawerym, on nie zobaczy już syna. Marta z wściekłości upija się. Co najgorsze, potem idzie z dzieckiem na plac zabaw… Marek w szoku – Danka wraca z urlopu dzień wcześniej! A remont mieszkania jeszcze nieskończony... Marek musi zrobić wszystko, żeby opóźnić powrót małżonki do domu. Czy niespodzianka się uda? Roztoccy dzisiaj żegnają się ze Wspólną. Przeprowadzkę przerywa dramatyczny telefon od Alka. Chłopak jest na granicy wytrzymałości – zawody taneczne coraz bliżej! Błaga Weronikę o pomoc… Roztocka jedzie do jego rodziców na kolejną rozmowę. Próbuje ich przekonać, że jeśli nie pozwolą Alkowi tańczyć, to go stracą.

/ Polska / serial obyczajowy
20:15 Na Wspólnej, sez. 18, odc. 3014 Logo TVN

Opis odcinka serialu (streszczenie): Prezent Mikołaja dla Ksawerego powodem kolejnych konfliktów! Filip ma pretensje do Marty, że wspólnie z Mikołajem rozpuszczają ich syna. Uważa, że chłopiec nie powinien dostawać takich drogich prezentów. Dochodzi do awantury! Tymczasem Ksawery decyduje, że odda koledze czapkę i odzyska swoje nowe buty. Umawia się z Antkiem na wymianę… Walka Adamskiego z Ostrowskim rozbija pracę oddziału! Ordynator Kleczewska jest bardzo zaniepokojona nieustanną wojną między Adamskim i Ostrowskim. Arek zaczyna mieć dość tego, że kolega – którego przecież uczył fachu - podważa jego decyzje i diagnozy. Zwierza się Kamilowi, że myśli o odejściu z oddziału! Czy Iza zdecyduje się na pracę z Jerzym?! Dudek przychodzi do wydawnictwa, żeby zrezygnować z pisania poradnika Izy. Jednak zmienia zdanie, kiedy słyszy obietnicę wydawcy, że po zakończeniu współpracy z Brzozowską, ten zajmie się powieścią Dudka. Jerzy jest bardzo zadowolony – tylko jak przekonać teraz do wspólnej pracy Izę?!

/ Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-01-30
11:15 Na Wspólnej, sez. 13, odc. 2016 Logo TVN Fabuła

Opis odcinka serialu (streszczenie): Filip ma dość alkoholowych wyskoków Marty. Uważa, że jego była żona - w takim stanie - nie może opiekować się ich synem. Filip odbiera Ksawerego ze szkoły przed Martą i zabiera go do siebie. Kiedy Konarska się o tym dowiaduje, wściekła rusza do domu Filipa… Zachowanie Włodka coraz bardziej niepokoi Marię. Stara się wypytać męża o co chodzi – zaczyna podejrzewać nawet, że Zięba bierze jakieś dopalacze! Włodek skarży się Tadeuszowi - coraz trudniej mu ukryć przed Marią, że umiera… Smolny jest przekonany, że Hubert próbuje uwieść jego żonę! Diametralnie zmienia stosunek do podwładnego – miażdży go przy każdej nadarzającej się okazji… Strach pomyśleć co zrobi, kiedy spotka Huberta z Basią… w swoim domu!

/ Polska / serial obyczajowy
11:50 Na Wspólnej, sez. 13, odc. 2017 Logo TVN Fabuła

Opis odcinka serialu (streszczenie): Włodkowi zaczyna śnić się własna stypa! W związku z tym Zięba dochodzi do wniosku, że czasu na realizację marzeń ma coraz mniej – rusza w szaleńczą jazdę Fiatem 125p.! A po południu przyprowadza go do baru policja – Maria dowiaduje się, że Włodek… porwał balon. Weronika dostaje smsa od Alka, że „już po wszystkim”… Przestraszona, jedzie do rodziców tancerza. Nie dopuszcza do siebie myśli, że chłopak mógłby popełnić samobójstwo. Marta szaleje po tym, jak Filip zabrał jej dziecko. Kamil próbuje uspokoić siostrę, ale nie daje rady. Dopiero niespodziewana wizyta instruktora Olafa i jego niestandardowe zachowanie pomaga Marcie dojść do siebie.

/ Polska / serial obyczajowy
Reklama
20:15 Na Wspólnej, sez. 18, odc. 3015 Logo TVN

Opis odcinka serialu (streszczenie): Przyjaciel Ksawerego złodziejem?! Młody Konarski nie może odzyskać swoich butów – czapka, na którą je wymienił… znikła! Jacek, przyjaciel Ksawerego, oskarża Antka, że ją ukradł - żeby nie oddawać butów. Gdy Marta przychodzi do dyrektorki, Antek prowadzi kobiety prosto do szafki Jacka – tam znajdują buty Ksawerego! Jacek jest złodziejem?! Ordynatorka podrywa Ostrowskiego?! Kleczewska jest bardzo wzburzona, gdy słyszy, że Arek postanowił odejść z pracy. Kiedy opadają emocje, ordynatorka zaprasza Ostrowskiego na drinka. W pubie próbuje przekonać go do zmiany decyzji, właściwie chce go przekupić – para bardzo dobrze się ze sobą czuje. Przypadkiem widzi to Adamski! Żbik pogrywa w korporacji, ale z Emilią gra już na poważnie! Barbara chcąc zemścić się na Żbiku - zleca mu „syzyfową” pracę z terminem do jutra. Darek rozgrywa sprawę w iście mistrzowskim stylu! Po południu do Żbika przychodzi Emilia. Ten czeka na nią z obiadem i… Jarogniewem, który niespodziewanie ma u niego nocować. Niespodziewanie, towarzystwo chłopca prowokuje wszystkich do szczerych rozmów…

/ Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-01-31
11:15 Na Wspólnej, sez. 13, odc. 2018 Logo TVN Fabuła

Opis odcinka serialu (streszczenie): Kinga jest umówiona z Marcinem Prokopem. Chce przekonać znanego prezentera do udziału w kampanii społecznej uświadamiającej rodzicom, że bicie dzieci jest złe. Prokop jednak nie znajduje dla niej czasu. Kinga jest wściekła - bez słowa odjeżdża. Prezenter jest mocno zaskoczony… Kamil z Ostrowskim chcą zwrócić łapówkę pacjentce, która podstępem wcisnęła ją Hofferowi, jednak nie jest to proste… Tymczasem piękna doktor Lis zwołuje zebranie. Oznajmia, że zamierza wdrożyć nową metodę przeprowadzania operacji i do współpracy wybrała sobie Hoffera i Adamskiego. Kamil nie może uwierzyć swojemu szczęściu. Weronika razem z rodzicami Alka przyjeżdża na mistrzostwa taneczne, w których chłopak bierze udział. Roztocka liczy, że Kostkowie zmienią swoje podejście do pasji syna, gdy zobaczą jakim jest świetnym tancerzem. Niestety, ojciec chłopca - widząc Alka wchodzącego na scenę - wszczyna awanturę i nie chce dopuścić do występu syna!

/ Polska / serial obyczajowy
11:50 Na Wspólnej, sez. 13, odc. 2019 Logo TVN Fabuła

Opis odcinka serialu (streszczenie): Eliza nie może znieść braku akceptacji swojego ojca dla Jarka. Barykaduje się w swoim pokoju. Cielecki jest wściekły na córkę… Tymczasem Jarek, który nie ma kontaktu z ukochaną, zakrada się do jej pokoju przez okno. Młodzi są znowu razem. Kiedy się kochają, do drzwi Elizy zaczyna się dobijać jej ojciec! Smolny jest wściekły na Huberta, że ten nie pomógł mu w negocjacjach z klientem. Krzysztof rzuca się na Matuszewskiego i zaczyna go szarpać! Widzi to Basia - jest zszokowana... Robi mężowi awanturę – uważa, że zachowuje się jak wariat. Radek przysyła Ewie wiadomość z wyprawy poszukiwawczej w Karakorum. Artur przypadkiem zauważa fotkę Wichrowskiego w telefonie ukochanej. Naczelny zaczyna wszystko rozumieć. Pyta Ewę, czy chce z nim być… Co odpowie Ewa?!

/ Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-02-01
11:00 Na Wspólnej Omnibus, sez. 18, odc. 767 Logo TVN
Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-02-03
10:40 Na Wspólnej Omnibus, sez. 18, odc. 767 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
20:15 Na Wspólnej, sez. 18, odc. 3016 Logo TVN
Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-02-04
11:15 Na Wspólnej, sez. 13, odc. 2020 Logo TVN Fabuła

Opis odcinka serialu (streszczenie): Ojciec Elizy odkrywa, że jego córka uciekła z domu. Jest pewien, że znajdzie ją u Bergów. Zjawia się tam z policją i żąda przeszukania! Bogdan protestuje. Dochodzi do szarpaniny… Tymczasem Jarek i Eliza są we Wrocławiu. Młody Berg dzwoni do taty i błaga go, żeby nie zdradził ich miejsca pobytu… Ewa przeprasza Artura – niepewnie twierdzi, że Radek nic dla niej nie znaczy. Jednak Naczelny wie swoje – przecież, kiedy się wczoraj wyprowadzał, Hofferowa nawet nie próbowała go zatrzymać! Po południu Artur przychodzi do Ewy - przekazuje jej złe wieści z wyprawy Wichrowskiego… Kobieta jest przerażona! Maria jest poważnie zaniepokojona dziwnym zachowaniem Włodka. Bogdan prosi ojca by zadbał o zdrowie – w końcu mamy tylko jedno życie. Niebawem do Zięby dzwonią ze szpitala – ma się stawić… Włodek jest przekonany, że to jego koniec! Załamany, nagrywa dla Marii pożegnalne wyznanie miłości…

/ Polska / serial obyczajowy
11:50 Na Wspólnej, sez. 13, odc. 2021 Logo TVN Fabuła

Opis odcinka serialu (streszczenie): Zdruzgotany Włodek jedzie do szpitala... umierać! Rodzinie kłamie, że jedzie w delegację. W szpitalu Zięba żąda skierowania do hospicjum. Po południu Maria znajduje pożegnalne nagranie Włodka. Nie może uwierzyć w to, co słyszy… Do pogrążonej w rozpaczy Marii przychodzi Tadeusz, żeby spełnić wolę Zięby, czyli zaopiekować się wdową! Ewa zamartwia się - wciąż nie wiadomo, co dzieje się z Radkiem. Roztrzęsiona Hofferowa przychodzi do sztabu kryzysowego wyprawy Wichrowskiego. Zastaje tam jego syna – Mateusza. Razem czekają na wieści z Karakorum… Czy Radek żyje? Cielecki zablokował kartę płatniczą córki - Jarek i Eliza muszą uciekać z hotelu, nie płacąc za wynajęty pokój! Młody Berg namawia ukochaną do powrotu i próby dogadania się z jej rodzicami… Tymczasem ojciec Elizy zatrudnia prywatnego detektywa i zleca mu siłowe sprowadzenie córki do domu!

/ Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-02-05
11:15 Na Wspólnej, sez. 13, odc. 2022 Logo TVN Fabuła

Opis odcinka serialu (streszczenie): Kinga odnosi pierwszy sukces w nowej pracy – Marcin Prokop zgadza się na udział w kampanii i przeprasza ją za swoje zachowanie. Teraz Brzozowska liczy na to, że Michał przejmie jej domowe obowiązki. Ale ten ma swój plan – zgłasza się do „Mam Talent!”. Do Ewy dociera, jak bardzo kocha Radka (Piotr Michalski). Zamartwia się, czy odnaleziony w Karakorum Wichrowski otrzyma konieczną pomoc. Nerwowe napięcie Ewy ucina upragniony telefon – to Radek… Ziębowa ma ogromny żal do męża o to, że ukrywał przed nią swój „tragiczny” stan. Przecież ślubowali sobie, że będą razem aż do śmierci! Włodek jest przerażony – co będzie, gdy Maria dowie się, że… swatał ją z Tadeuszem?

/ Polska / serial obyczajowy
11:50 Na Wspólnej, sez. 13, odc. 2023 Logo TVN Fabuła

Opis odcinka serialu (streszczenie): Do opuszczonego domu, w którym nocowali Jarek (Wojciech Rotowski) i Eliza (Katarzyna Chorzępa) wpada dwóch lumpów. Mężczyźni chcą ich okraść. Kiedy młody Berg zaczyna się stawiać, jeden z opryszków rusza na niego z rozbitą butelką… Tymczasem Bogdan próbuje przemówić do rozsądku ojcu Elizy – ten wyrzuca go z domu! Doktor Lis (Agnieszka Warchulska) walczy o przeprowadzenie nowatorskiej operacji. Ostrowski (Marek Kalita) się sprzeciwia – uważa, że stan chorego na to nie pozwala. Kamil jest świadkiem, jak piękna lekarka podstępem zdobywa zgodę pacjenta na operację. Zaskoczony Hoffer dowiaduje się, że będzie jej asystentem przy stole operacyjnym… Smolny (Łukasz Konopka) zwalnia Huberta (Wojciech Sikora)! Matuszewski jest zszokowany - zostaje pomówiony o zdradę tajemnic firmy. Basia ma pretensje do męża, że niesprawiedliwie oskarżył i zwolnił najlepszego pracownika. Krzysztof musi zrobić wszystko, żeby udowodnić żonie, że miał rację…

/ Polska / serial obyczajowy
20:15 Na Wspólnej, sez. 18, odc. 3017 Logo TVN
Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-02-06
11:15 Na Wspólnej, sez. 13, odc. 2024 Logo TVN Fabuła

Opis odcinka serialu (streszczenie): Basia jest wciąż zła na męża za zwolnienie Huberta. Tymczasem Krzysztof udowadnia żonie oraz pracownikom, że Matuszewski był dwulicowym oszustem! Firmowy informatyk odnajduje maila spreparowanego przez Smolnego. To całkowicie pogrąża Huberta… Michał zapisuje się na lekcje śpiewu. Pani Nadieżda (Alicja Omelczuk), mimo podeszłego wieku, jest niezwykle ekscentryczną nauczycielką. Na dodatek bardzo drogą… Kinga jest zszokowana widomością, że Michał chce wystąpić w „Mam Talent!” – twierdzi, że mąż ośmieszy się przed całą Polską. Pomimo sprzeciwów Zdybickiej (Anna Samusionek), Maks cały czas się nią opiekuje. Podczas kolejnego USG lekarz oznajmia przyszłym rodzicom, że… będą mieli synka! Przez chwilę lody między nimi kruszeją… Ilona dowiaduje się też, że zagrożenie ciąży zmalało – natychmiast decyduje się wrócić do pracy! Niestety, wieczorem zaczyna czuć się naprawdę źle…

/ Polska / serial obyczajowy
Reklama
11:50 Na Wspólnej, sez. 13, odc. 2025 Logo TVN Fabuła

Opis odcinka serialu (streszczenie): Mimo ostrych protestów Maksa, ciężarna Zdybicka jedzie na ważne spotkanie biznesowe. Nerwowe negocjacje się przedłużają – Ilona czuje się coraz gorzej… Wieczorem Maks dostaje dramatyczny telefon ze szpitala – mimo, że jego dziecko ma dopiero 6 miesięcy, poród już się zaczął! Na spotkaniu z wyborcami Cieślik (Waldemar Błaszczyk) podejmuje wyzwanie – przeżyje miesiąc za… 1000 zł.! Senator naprawdę wierzy, że mu się to uda. Żaneta mocno powątpiewa… A co na to – przyzwyczajona do wygodnego życia – pani senatorowa, Monika Cieślik? Filip zastaje u Marty – Olafa (Maciej Brzoska). Konarski robi byłej żonie awanturę – zamiast wziąć się za siebie, w głowie jej nowy romans! Zdenerwowana Marta tłumaczy, że Olaf to tylko trener – nic więcej go z nią nie łączy. Filip nie jest przekonany – ostrzega, że drugiej szansy Marta już nie dostanie!

/ Polska / serial obyczajowy
20:15 Na Wspólnej, sez. 18, odc. 3018 Logo TVN
Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-02-07
11:15 Na Wspólnej, sez. 13, odc. 2026 Logo TVN Fabuła

Opis odcinka serialu (streszczenie): Trwa poród Zdybickiej (Anna Samusionek). Przerażonego Maksa wspiera Iza. Brzozowski opowiada matce o nieodpowiedzialności Ilony – to przez nią może stracić syna! Po porodzie 6-miesięczny maluszek od razu trafia na OIOM – jego stan jest krytyczny… Maks idzie do Zdybickiej – Ilona wie, po co przyszedł… Cieślik (Waldemar Błaszczyk) informuje żonę o tym, że muszą przeżyć miesiąc za 1000 złotych. Monika jest w szoku! Absolutnie nie zgadza się na udział w tym eksperymencie! Ale za to chętnie będzie pilnowała męża, żeby nie oszukiwał… I Cieślikowa bierze się ostro do roboty! Jarek (Wojciech Rotowski) w końcu przekonuje Elizę (Katarzyna Chorzępa), by wrócili do domu. Obiecuje, że dziewczyna zamieszka na razie u Bergów a potem on znajdzie pracę i coś wynajmą. Jarek dzwoni do taty – Bogdan jest szczęśliwy, że młodzi wracają… Nie wiedzą, że detektyw wynajęty przez ojca Elizy właśnie namierzył nastolatków!

/ Polska / serial obyczajowy
11:50 Na Wspólnej, sez. 13, odc. 2027 Logo TVN Fabuła

Opis odcinka serialu (streszczenie): Jarek i Eliza siedzą w areszcie. Bergowie i Cieleccy zjawiają się na komisariacie. Ojciec Elizy (Mariusz Zalejski) oskarża Jarka o porwanie córki! Tego już dla Bogdana za wiele – wściekły rzuca się na Cieleckiego! Hubert (Wojciech Sikora) pozywa Smolnego (Łukasz Konopka) o mobbing i bezpodstawne zwolnienie z pracy! Zarząd firmy prosi Krzysztofa o wyjaśnienia… Basia pociesza męża – przecież wystarczy pokazać maila Huberta i wszystko będzie jasne. Smolny wie, że to nie jest takie proste… Wzruszony Maks pierwszy raz widzi swojego syna. Lekarka informuje go, że na razie z maluchem nie jest źle – bardziej niepokoi ją stan psychiczny matki. Zdybicka odmawia jedzenia i nie odzywa się do nikogo…

/ Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-02-08
11:00 Na Wspólnej Omnibus, sez. 18, odc. 768 Logo TVN
Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-02-10
10:40 Na Wspólnej Omnibus, sez. 18, odc. 768 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
20:15 Na Wspólnej, sez. 18, odc. 3019 Logo TVN
Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-02-11
11:15 Na Wspólnej, sez. 13, odc. 2028 Logo TVN Fabuła

Opis odcinka serialu (streszczenie): Smolny wie, że za wszelką cenę musi uniknąć procesu o mobbing. Napada na Huberta! Zastrasza mocno poturbowanego Matuszewskiego i każe mu wycofać oskarżenia. Ale trafiła kosa na kamień – Hubert się nie boi i stawia Smolnemu poważne ultimatum… Cieślik oszczędza, jak może – senator zaczął nawet jeździć do pracy… rowerem! Krupski (Maciej Wilewski) drwi z Cieślika i... perfidnie wpędza go w wydatki. To wyraźnie nie jest dobry dzień Damiana – po południu zjawia się na Wspólnej w opłakanym stanie i ze zniszczonym rowerem... Kinga toczy bój, by ich reklama społeczna nie zawierała fizycznych scen przemocy. Iwo (Jakub Wieczorek) - dyrektor kreatywny - jednak wygrywa. Zadowolony, bezczelnie radzi Brzozowskiej, by się nie wtrącała i robiła to, na czym się zna… Kinga jest wściekła. W dodatku dowiaduje się, że Michał na lekcje śpiewu wydał… 3 tysiące złotych!

/ Polska / serial obyczajowy
11:50 Na Wspólnej, sez. 13, odc. 2029 Logo TVN Fabuła

Opis odcinka serialu (streszczenie): Daniel odbiera dyplom licencjacki i spotyka się z Łucją (Magdalena Łoś). Kiedy młodzi idą uczcić sukces Brzozowskiego – zaskakuje ich Basia, która chce się przyłączyć. Zmieszany Daniel bardzo opryskliwie odmawia mamie. Łucja jest w szoku… Tak samo jak Smolny, który dowiaduje się, że Daniel znowu spotyka się z ofiarą wypadku, w którym sam brał udział! Dziś Kamil asystuje dr Lis (Agnieszka Warchulska) przy bardzo trudnej operacji pacjenta Stefańskiego. Ostrowski (Marek Kalita) ostrzega Hoffera, żeby uważał na jej brawurę – dla Doroty kariera często jest ważniejsza niż życie pacjenta! Po operacji, wnuczka Stefańskiego rzuca się na lekarkę – chce wiedzieć, czy dziadek żyje? Doktor Lis nie odpowiada… Michał prosi Kingę żeby dowiedziała się od Marcina Prokopa, jaki repertuar lubią jurorzy „Mam Talent!”. Brzozowska wścieka się na męża – nie będzie się ośmieszała! Michał nie odpuszcza – niespodziewanie zjawia się na planie zdjęciowym reklamy, którą Kinga kręci z Prokopem…

/ Polska / serial obyczajowy
14:55 Na Wspólnej, sez. 18, odc. 3019 Logo TVN
Polska / serial obyczajowy
20:15 Na Wspólnej, sez. 18, odc. 3020 Logo TVN
Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-02-12
11:15 Na Wspólnej, sez. 13, odc. 2030 Logo TVN Fabuła

Opis odcinka serialu (streszczenie): Smolny (Łukasz Konopka) jest wściekły na Daniela – każe mu natychmiast zerwać z Łucją (Magdalena Łoś). Chłopak nie zamierza tego zrobić. Wręcz przeciwnie – wyznaje dziewczynie miłość i przyprowadza na Wspólną, by przedstawić ją rodzinie! Smolny jest w szoku – czy zdradzi Łucji prawdę o Danielu? Do Żanety niespodziewanie przyjeżdża matka. Helena (Małgorzata Peczyńska) z płaczem wyznaje córce, że… mąż ją zdradził! Kopciowa z ulgą przyjmuje propozycję córki, by u niej pomieszkała. Za to Wojtek (Wojciech Błach) jest załamany… Doktor Lis (Agnieszka Warchulska) triumfuje – zoperowany nowoczesną metodą pacjent czuje się dobrze. Nawet Ostrowski (Marek Kalita) jej gratuluje… Dorota chwali Kamila – widzi w nim potencjał i… proponuje mu wyjazd z nią do USA. Propozycja jest tak kusząca, jak piękna pani doktor…

/ Polska / serial obyczajowy
11:50 Na Wspólnej, sez. 13, odc. 2031 Logo TVN Fabuła

Opis odcinka serialu (streszczenie): Smolny zastaje w domu roześmianych Daniela i Łucję. Rozdrażniony, pyta dziewczynę czy znaleziono już sprawców jej wypadku. Łucja beztrosko odpowiada, że nie, ale to nieważne – dzięki temu wypadkowi poznała przecież Daniela! Ta odpowiedź rozwściecza Smolnego! Burzyński (Jan Jankowski) wpadł w ogromne długi i musi się ukrywać. Na kryjówkę wybrał sobie… wiejski dom Dudków! Oczywiście nie mówi Izie i Jerzemu o prawdziwych powodach swojej niespodziewanej wizyty… Jarek (Wojciech Rotowski) szuka pracy – musi utrzymać siebie i Elizę (Katarzyna Chorzępa). Tymczasem młoda Cielecka idzie do domu po swoje rzeczy – tam spotyka ojca. Ten przeprasza córkę. Czyżby w końcu zaakceptował Jarka jako chłopaka Elizy?

/ Polska / serial obyczajowy
14:55 Na Wspólnej, sez. 18, odc. 3020 Logo TVN
Polska / serial obyczajowy
20:15 Na Wspólnej, sez. 18, odc. 3021 Logo TVN
Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-02-13
11:15 Na Wspólnej, sez. 13, odc. 2032 Logo TVN Fabuła

Opis odcinka serialu (streszczenie): Zuza absolutnie nie zgadza się na wyjazd do USA! Tłumaczy Kamilowi, że Ula (Ania Niedźwiecka) teraz potrzebuje stabilizacji, a nie kolejnej zmiany środowiska. Ale Hofferowa wie, że ten wyjazd jest dla jej męża wielką szansą… Piękna dr Lis naciska na podjęcie decyzji – co zrobi Kamil? Burza przyznaje się Jerzemu, że ucieka przed wierzycielami. Błaga przyjaciela o ukrycie go w ich domu… Dudek się zgadza – ale co na to Iza? Żeby ją przekonać Burzyński… zjada swoją kartę SIM! Była żona Smolnego informuje go, że wyjeżdża na kontrakt. Krzysztof przez jakiś czas musi zająć się ich synami. jest w szoku – ale w jeszcze bardziej przeżywa to Kuba! Ma mieszkać z trzema „Smoluchami”?

/ Polska / serial obyczajowy
11:50 Na Wspólnej, sez. 13, odc. 2033 Logo TVN Fabuła

Opis odcinka serialu (streszczenie): Stan zdrowia synka Zdybickiej (Anna Samusionek) i Maksa nagle załamuje się. Maluszka czeka ciężka operacja – decydująca o jego życiu! Emocje rodziców są nie do opisania… Ilona ich nie wytrzymuje – ucieka ze szpitala! Matka Żanety zaczyna rządzić w mieszkaniu Szulców. Wojtek jest tym podirytowany… Szulcowa próbuje ustalić, dlaczego Helena odeszła od taty. Dowiaduje się, że ojciec spędził noc u niedawno owdowiałej sąsiadki… I Helena mu tego nigdy nie daruje! Ojciec Elizy chce dać Jarkowi 40 tysięcy złotych – byle tylko Berg odczepił się od jego córki! W tym samym czasie mama namawia Elizę by wróciła do domu. Czy Cieleccy zdołają rozdzielić córkę z ukochanym?!

/ Polska / serial obyczajowy
14:55 Na Wspólnej, sez. 18, odc. 3021 Logo TVN
Polska / serial obyczajowy
20:15 Na Wspólnej, sez. 18, odc. 3022 Logo TVN
Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-02-14
11:15 Na Wspólnej, sez. 13, odc. 2034 Logo TVN Fabuła

Opis odcinka serialu (streszczenie): Maks z przerażeniem czeka na operację synka. Lekarz nie obiecuje, że zakończy się ona powodzeniem. Tymczasem Iza nalega żeby Maks zgłosił zaginięcie Zdybickiej. Policja uświadamia Brzozowskiemu, że musi minąć 48 godzin, żeby wszczęli poszukiwania… Żaneta z bratem przyjeżdżają do ojca – każą mu natychmiast zakończyć romans z sąsiadką! Kopeć twierdzi, że nie wie o co chodzi. Jednak w tym momencie Zduniakowa przychodzi do niego z… ciastem. Żaneta ma żądzę mordu w oczach. Igor wraca z Hiszpanii – w Polsce już nic mu nie grozi. Ewa jest przeszczęśliwa, nareszcie ma syna i wnuczkę przy sobie. Nowak jest bardzo poruszony słysząc, że matka rozstała się z Arturem. Uważa, że Ewa popełnia duży błąd…

/ Polska / serial obyczajowy
11:50 Na Wspólnej, sez. 13, odc. 2035 Logo TVN Fabuła

Opis odcinka serialu (streszczenie): Smolny przywozi swoich synów do Basi. Chłopcy są nabzdyczeni i krnąbrni, kompletnie nie chcą słuchać poleceń ojca. Uważają, że skoro ich nie wychowuje, to nie ma prawa im rozkazywać. Krzysztofa trafia szlag! Cieślik wciąż walczy, żeby przetrwać miesiąc za tysiąc złotych. Ma nawet małe oszczędności. Niestety, dostaje mandat za jazdę bez biletu… Dziennikarz śledzący „eksperyment Cieślika” triumfuje, senatorowi zostało 10 złotych na ostatni tydzień! Ale Damian nie zamierza się poddawać… Naczelnego cieszy powrót Igora, proponuje mu powrót do redakcji. Uspokaja Nowaka - rozstanie z jego matką nie ma wpływu na ich przyjaźń… Wieczorem do Igora przychodzi Żebrowska. Matka Magdy ma ogromne pretensje do Nowaka o długą rozłąkę z wnuczką!

/ Polska / serial obyczajowy
14:55 Na Wspólnej, sez. 18, odc. 3022 Logo TVN
Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-02-15
11:00 Na Wspólnej Omnibus, sez. 18, odc. 769 Logo TVN
Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-02-17
10:40 Na Wspólnej Omnibus, sez. 18, odc. 769 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
20:15 Na Wspólnej, sez. 18, odc. 3023 Logo TVN
Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-02-18
11:15 Na Wspólnej, sez. 13, odc. 2036 Logo TVN Fabuła

Opis odcinka serialu (streszczenie): Policja przeszukuje Wisłę, podejrzewając samobójstwo Zdybickiej. Maks dzwoni do ojca Ilony. Zdybicki radzi mu żeby… nie szukał jego córki! Oszczędzi sobie cierpień… Wieczorem Maks dostaje telefon z policji, wyłowiono z Wisły ciało kobiety! Wojtek i Żaneta mają już serdecznie dość panoszenia się Kopciowej we własnym domu! Żaneta liczy, że jeśli powie mamie o nieustających zalotach sąsiadki do Kopcia, to Helena natychmiast pojedzie rozprawić się ze Zduniakową. Reakcja mamy szokuje Szulcową… Igor ma bardzo trudną rozmowę z Żebrowskimi, tłumaczy im, że dla dobra Julki muszą przestać go nienawidzić. Niestety, nie będzie to proste, Żebrowscy uważają, że to przez Nowaka nie żyje ich córka Magda!

/ Polska / serial obyczajowy
11:50 Na Wspólnej, sez. 13, odc. 2037 Logo TVN Fabuła

Opis odcinka serialu (streszczenie): Maks w prosektorium, ma zidentyfikować zwłoki kobiety wyłowionej z Wisły. Okazuje się, że to nie Zdybicka… W szpitalu Brzozowski dowiaduje się, że jego synek dzielnie walczy o życie, szanse na jego przeżycie rosną! Cieślik słabnie w oczach! Niedożywiony, przemęczony senator ledwie dociera na Wspólną. Nie ma już pieniędzy na jedzenie. Ogłasza swoją porażkę i… zaczyna ostro pałaszować przysmaki teściowej! Doktor Lis oficjalnie ogłasza, że na staż do USA zabiera Kamila. Na oddziale poruszenie, ordynator ostrzega Hoffera przed Dorotą a doktor Adamski sugeruje, że Kamil romansuje z piękną lekarką!

/ Polska / serial obyczajowy
14:55 Na Wspólnej, sez. 18, odc. 3023 Logo TVN
Polska / serial obyczajowy
20:15 Na Wspólnej, sez. 18, odc. 3024 Logo TVN
Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-02-19
11:15 Na Wspólnej, sez. 13, odc. 2038 Logo TVN Fabuła

Opis odcinka serialu (streszczenie): Martę dopada jedna z uczestniczek zajęć crossfit. Twierdzi ona, że Konarska omotała Olafa (Maciej Brzoska) – to powód dla którego wytypował ją do zawodów. Marta jest wkurzona. Wieczorem trener przychodzi do Konarskiej i tłumaczy dlaczego wybrał właśnie ją. Niespodziewanie Olaf całuje Martę! Kopciowa doprowadza wszystkich do szału. Włodek, którego Helena rozstawia po kątach jest wściekły – oznajmia kobiecie, że teraz rozumie dlaczego mąż miał jej dosyć! Dostaje jej się również od Wojtka. Helena nie wytrzymuje – zaczyna się pakować… Smolny bez przerwy wojuje z synami - chłopcy okazują ojcu jawny brak szacunku. Basia radzi mężowi, żeby spróbował zaprzyjaźnić się ze swoimi dziećmi. Krzysztof robi chłopcom niespodziankę – zabiera ich na wspólne puszczanie latawca… Niestety, ze Smolnym to nie może być dobra zabawa…

/ Polska / serial obyczajowy
11:50 Na Wspólnej, sez. 13, odc. 2039 Logo TVN Fabuła

Opis odcinka serialu (streszczenie): Marta znowu ma spięcie z dziewczyną z crossfitu. Dostaje od niej potężny cios w twarz i pada zalana krwią! Olaf natychmiast wyrzuca dziewczynę z klubu. Jest bardzo przejęty stanem Konarskiej. Jego troska zmienia się pożądanie a Marta poddaje się fali uczucia i tak dają się ponieść namiętności! Burzyński dogaduje się z mieszkańcami Rogali – wspólnie rozkręcą biznes. Mietek (Jan Jankowski) chce sprzedawać ich ekologiczną żywność w Warszawie. Oczywiście nieźle na tym zarobi… i to nie podoba się sołtysowi. Pietrucha bierze Burzę na suto zakrapiane negocjacje. W efekcie kompletnie pijany Miecio ląduje w łóżku z… Izabelą! Hofferowie mają dzisiaj rodzinne zebranie w szkole Uli (Ania Niedźwiecka). Tymczasem doktor Lis oczekuje, że Kamil zostanie z nią na nocnym dyżurze... Hoffer dzwoni do żony - Zuza jest wściekła a Ula zawiedziona. Za to dr Dorota jest bardzo zadowolona…

/ Polska / serial obyczajowy
14:55 Na Wspólnej, sez. 18, odc. 3024 Logo TVN
Polska / serial obyczajowy
20:15 Na Wspólnej, sez. 18, odc. 3025 Logo TVN
Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-02-20
11:15 Na Wspólnej, sez. 13, odc. 2040 Logo TVN Fabuła

Opis odcinka serialu (streszczenie): Rogale żyją nadzieją. Burza dogaduje z miejscowymi szczegóły biznesu. Wszyscy są dobrej myśli! Z ukrycia obserwują to jakieś osiłki. Meldują swojemu szefowi, że w końcu namierzyli jego dłużnika… Ewa szczęśliwa – Radek (Piotr Michalski) wrócił do Polski! W czułym powitaniu zakochanych przeszkadza… Igor. Nowak nie jest przekonany, czy Wichrowski jest odpowiednim partnerem dla jego matki… Kuba kłóci się z synami Smolnego. Kiedy Przemek stwierdza, że Basia wyszła za jego ojca dla kasy – młody Brzozowski rzuca się na niego! Między chłopcami dochodzi do ostrej bójki. Kiedy wraca Smolny, widzi jej skutki – podbite oko Kuby. Jego gniew jest straszny…

/ Polska / serial obyczajowy
11:50 Na Wspólnej, sez. 13, odc. 2041 Logo TVN Fabuła

Opis odcinka serialu (streszczenie): Maks szczęśliwy – stan jego synka poprawia się. Brzozowski dostaje telefon z policji – kamery miejskie zarejestrowały Zdybicką! Na komendzie zszokowany Maks ogląda przerażające nagranie… Kamil wciąż przeżywa, że doktor Lis chciała go pocałować. Postanawia rozmówić się z Dorotą. Kobieta udaje, że nie wie o co chodzi… Ale już po południu Hoffer dowiaduje się, że został przez nią odsunięty od operacji! Eliza (Katarzyna Chorzępa) pomyślnie zdaje kolejny egzamin maturalny. Przed szkołą czeka na nią Jarek (Wojciech Rotowski) i… jej rodzice! Cieleccy niby chcą przeprosić, ale kończy się jak zwykle: totalną awanturą! W domu Bergów Eliza płacze – boi się, że nigdy nie będzie miała takiej rodziny jak Jarek… A o tym marzy.

/ Polska / serial obyczajowy
14:55 Na Wspólnej, sez. 18, odc. 3025 Logo TVN
Polska / serial obyczajowy
20:15 Na Wspólnej, sez. 18, odc. 3026 Logo TVN
Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-02-21
11:15 Na Wspólnej, sez. 13, odc. 2042 Logo TVN Fabuła

Opis odcinka serialu (streszczenie): Na imprezie u Hofferów dochodzi do kolejnej scysji Marty z Filipem. Zdenerwowana Konarska sięga po kieliszek. Olaf (Maciej Brzoska) protestuje. Marta reaguje agresywnie i wychodzi z imprezy! W nocnym sklepie kupuje dwa wina… Burzyński (Jan Jankowski) z towarami mieszkańców Rogali rusza do Warszawy. Jedzie z nim sklepowa. Nagle drogę zajeżdżają im osiłki wysłane przez wierzyciela Burzy. Mietek zostaje porwany wraz autem pełnym towaru! Sklepowa alarmuje wieś. Wzburzeni rolnicy, z widłami i siekierami, ruszają w pościg! Na Wspólną przyjeżdża Kopeć (Jan Pęczek) – chce prosić Helenę (Małgorzata Peczyńska), by wróciła do domu. Jednak ich rozmowa przeradza się w totalną awanturę! Przysłuchuje się jej dystyngowany jegomość, wyraźnie będący pod wrażeniem urody Heleny…

/ Polska / serial obyczajowy
11:50 Na Wspólnej, sez. 13, odc. 2043 Logo TVN Fabuła

Opis odcinka serialu (streszczenie): Marta budzi się na potwornym kacu. Dzwoni do Olafa i przeprasza go za swoje zachowanie na imprezie u Hofferów. Olaf się nie gniewa - zaprasza ją na zajęcia. Marta zjawia się w klubie jeszcze pijana. Olaf jest w szoku – wyprasza ją z zajęć! Kasia (Julia Chatys), w tajemnicy przed ojcem, chce wziąć udział w konkursie modowym. O zrobienie sesji zdjęciowej prosi Janka, przystojnego pasjonata fotografii. Ten się jednak nie zgadza… Swoją pomoc proponuje Franek (Natan Czyżewski). Czy Kasia zdąży? Termin nadsyłania zdjęć upływa o północy… Igor zaprasza Radka (Piotr Michalski) na obiad. Wichrowski jednak nie przychodzi. Dzwoni do Ewy i mówi, że czeka na nią w wyjątkowym miejscu. Hofferowa przyjeżdża do luksusowego hotelu. To, co spotyka ją w hotelowym apartamencie zapiera dech w jej piersiach!

/ Polska / serial obyczajowy
14:55 Na Wspólnej, sez. 18, odc. 3026 Logo TVN
Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-02-22
11:00 Na Wspólnej Omnibus, sez. 18, odc. 770 Logo TVN
Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-02-24
10:40 Na Wspólnej Omnibus, sez. 18, odc. 770 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
20:15 Na Wspólnej, sez. 18, odc. 3027 Logo TVN
Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-02-25
11:15 Na Wspólnej, sez. 13, odc. 2044 Logo TVN Fabuła

Opis odcinka serialu (streszczenie): Synek Maksa musi przejść kolejną poważną operację. Potrzebna jest zgoda rodzica. Kiedy Brzozowski chce ją podpisać, dowiaduje się, że… nie może! W dokumentach szpitalnych nie figuruje jako ojciec dziecka Zdybickiej! Kamil dowiaduje się od doktor Lis (Agnieszka Warchulska), że lekarze z USA zarzucają mu, iż nie ukończył specjalizacji. Dorota twierdzi, że będzie walczyć o jego amerykański staż, bo… go lubi! Kamil już nie wie, co o tym wszystkim myśleć… Krzysztof (Łukasz Konopka) jest ostro wkurzony na swoich synów – w ich szkolnych plecakach znajduje tablet i elektroniczne gierki zamiast podręczników! Tylko dzięki Basi nie dochodzi do rękoczynów... Tymczasem synowie Smolnego namawiają Kubę na wagary i… nieźle rozrabiają!

/ Polska / serial obyczajowy
11:50 Na Wspólnej, sez. 13, odc. 2045 Logo TVN Fabuła

Opis odcinka serialu (streszczenie): Kuba zamartwia się, że mama odkryje jego wagary. Przemek bez żenady wypisuje mu usprawiedliwienie i podrabia podpis Basi! To nie koniec ich wybryków - wieczorem całą trójkę do domu przyprowadza… policja! Szulcowie są przerażeni nowym pomysłem Heleny – po rozwodzie planuje przeprowadzić się do większego mieszkania wraz z… Żanetą i Wojtkiem! Tymczasem wielbiciel Kopciowej znowu zaczepia ją w barze. Pan Czesław (Stanisław Banasiuk) wyznaje, że dawno żadna kobieta nie zrobiła na nim takiego wrażenia… Kasia jest przeszczęśliwa - znalazła się w finale modowego konkursu! Jej konkurentka Ala chwali się, że będzie miała profesjonalną sesję fotograficzną. Dziewczyna drwi z Kasi i jej stylizacji w ciuchach z lumpeksu! Załamana Bergówna jeszcze raz prosi o pomoc Janka…

/ Polska / serial obyczajowy
14:55 Na Wspólnej, sez. 18, odc. 3027 Logo TVN
Polska / serial obyczajowy
20:15 Na Wspólnej, sez. 18, odc. 3028 Logo TVN
Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-02-26
11:15 Na Wspólnej, sez. 13, odc. 2046 Logo TVN Fabuła

Opis odcinka serialu (streszczenie): Weronika uświadamia Maksowi, że jego synek może trafić do ośrodka opiekuńczego. Roztrzęsiony Brzozowski błaga o pomoc… ojca Zdybickiej! Tylko on – jako dziadek – może odebrać maluszka ze szpitala. Wściekli mieszkańcy Rogali mają pretensje do Izy, że Burza ich oszukał. Wkurzona Brzozowska umawia ich na spotkanie z Mietkiem. Burzyński musi stanąć przed żądnym jego krwi tłumem… Smolny i Basia na komisariacie wyjaśniają chuligańskie wybryki swoich dzieci. Dowiadują się, że sprawy nie będzie, jeśli poszkodowana wycofa oskarżenia. Smolny bierze to na siebie. Po powrocie do domu okłamuje swoich synów i Kubę, że grozi im poprawczak!

/ Polska / serial obyczajowy
11:50 Na Wspólnej, sez. 13, odc. 2047 Logo TVN Fabuła

Opis odcinka serialu (streszczenie): Marta nie chce iść na imprezę w pracy, boi się, że zacznie pić. Olaf widzi, że problem ukochanej jest większy, niż myślał. Niespodziewanie przyprowadza Konarską na… spotkanie AA. Marta jest wściekła! Eliza ma rozmowę w sprawie pracy. Właściciel eleganckiego sklepu z odzieżą jest pod wrażeniem jej urody. Z miejsca zaczyna ją podrywać… Tymczasem Jarek dostaje od kolegi z uczelni propozycję wspólnego zamieszkania. Ojciec Zdybickiej nie chce pomóc Maksowi w przejęciu opieki nad synkiem. Twierdzi, że skoro Ilona nie uznała ojcostwa Brzozowskiego, musiała mieć jakiś powód… Maks szaleje z bezsilności! Wieczorem dostaje dziwny telefon…

/ Polska / serial obyczajowy
14:55 Na Wspólnej, sez. 18, odc. 3028 Logo TVN
Polska / serial obyczajowy
20:15 Na Wspólnej, sez. 18, odc. 3029 Logo TVN
Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-02-27
11:15 Na Wspólnej, sez. 13, odc. 2048 Logo TVN Fabuła

Opis odcinka serialu (streszczenie): Łucja namawia Daniela na imprezę w klubie. Spotykają tam podpitego Szymka. Chłopak orientuje się, że Pruska to dziewczyna, którą kiedyś potrącił! Prosi ją, żeby złamała mu nogę… Łucja jest w szoku! Daniel wie, że nadeszła chwila prawdy… Helena dostaje ogromny bukiet róż. Żaneta się cieszy – wreszcie ojciec przeprasza mamę. Okazuje się jednak, że róże to... wyraz uwielbienia od przystojnego Czesława! Kopciowa jest wniebowzięta a Żaneta z trwogą obserwuje, jak jej rodzina się rozpada… Doktor Lis oszukuje Kamila, że walczy jeszcze o jego staż w USA. Hoffer jest wdzięczny. Piękna Dorota bezwzględnie to wykorzystuje. Wieczorem dzwoni do Kamila i zwabia go do swojego gabinetu. Tam okazuje się, czego tak naprawdę chce od Hoffera…

/ Polska / serial obyczajowy
11:50 Na Wspólnej, sez. 13, odc. 2049 Logo TVN Fabuła

Opis odcinka serialu (streszczenie): Bolek dowiaduje się, że Daniel powiedział Łucji kto był sprawcą jej wypadku. Chłopak jest wściekły, przecież teraz grozi im więzienie! Brzozowski stwierdza, że zasłużyli na to… Przed Danielem jeszcze jedna, dużo trudniejsza rozmowa. Kiedy wraca na Wspólną, na dziedzińcu widzi czekającą Łucję… Bogdan pomaga Jarkowi i Elizie w przeprowadzce. Jest mile zaskoczony widząc, że w mieszkaniu Bruna panuje spokój i porządek. Norbert i Bruno zapewniają Berga, że to miejsce na naukę i odpoczynek… Kiedy Bogdan wychodzi, z pokoju wyskakują ukryci goście i zaczyna się ostra balanga! Kamil wyznaje żonie, że Dorota chciała go uwieść. Zuza jest wściekła, że dopiero teraz się o tym dowiaduje! W szpitalu doktor Lis oświadcza, że Hoffer nie jedzie na staż a ona szuka innego kandydata. Reakcja Ostrowskiego mocno ją szokuje…

/ Polska / serial obyczajowy
14:55 Na Wspólnej, sez. 18, odc. 3029 Logo TVN
Polska / serial obyczajowy
20:15 Na Wspólnej, sez. 18, odc. 3030 Logo TVN
Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-02-28
11:15 Na Wspólnej, sez. 13, odc. 2050 Logo TVN Fabuła

Opis odcinka serialu (streszczenie): Michał debiutuje dzisiaj w „Mam Talent!”. Jest potwornie zestresowany… Niestety, odbija się to na jego występie – zostaje wygwizdany! Brzozowski chce uciec. Czy Prokop i Hołownia zdołają go zatrzymać?! Kasia ma dzisiaj sesję zdjęciową z Jaśkiem. Ala, jej konkursowa rywalka, nie chce do tego dopuścić. Dziewczyna włamuje się na internetowe konto Kasi i umieszcza wpis, w którym Bergówna chwali się, że uwiodła Janka! Chłopak jest naprawdę wściekły… Daniel mówi Smolnemu, że powiedział Łucji całą prawdę o jej wypadku. Ten robi mu totalną awanturę! Krzysztof usiłuje ukryć aferę przed Basią, ale Daniel nie zamierza już nikogo oszukiwać...

/ Polska / serial obyczajowy
11:50 Na Wspólnej, sez. 13, odc. 2051 Logo TVN Fabuła

Opis odcinka serialu (streszczenie): Marta jest śmiertelnie obrażona na Olafa, po tym jak zaciągnął ją na spotkanie AA. Mężczyzna próbuje powalczyć, by Konarska wróciła przynajmniej na treningi… Marta musi stoczyć jeszcze bój ze swoim zastępcą Maćkiem, który szuka sposobu aby wygryźć ją z posady. Czy Konarska znowu rozładuje stres alkoholem? Kasia jest załamana, przez podstęp Ali odpadła z konkursu modowego. Co gorsze – Jasiek wyzywa Bergównę od wariatek! Kasia próbuje mu się wytłumaczyć, ale chłopak nie chce słuchać. Dziewczyna jest zrozpaczona… Do Basi dociera, że to za namową Smolnego Daniel ukrywał prawdę o wypadku Łucji. Brzozowska ma dość manipulacji Krzysztofa - stwierdza, że to właśnie mąż jest przyczyną wszystkich problemów. Smolny w odpowiedzi… potrafi jedynie się upić!

/ Polska / serial obyczajowy
14:55 Na Wspólnej, sez. 18, odc. 3030 Logo TVN
Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-02-29
11:00 Na Wspólnej Omnibus, sez. 18, odc. 771 Logo TVN
Polska / serial obyczajowy
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Na Wspólnej. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Na Wspólnej w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Na Wspólnej.
W zestawieniu planu emisji można znaleźć opisy odcinków serialu Na Wspólnej. W opisach odcinków mogą znaleźc się informacje na temat tego co się wydarzy lub się wydarzyło w serialu. Jeśli w ramówce zaplanowane są odcinki premierowe umieszczone na stronie opisy pozwolą znaleźć odpowiedź na pytanie Na Wspólnej, co się wydarzy w następny odcinku serialu?. Streszczenia odcinków pozwalają na poznanie tego co się wydarzyło oraz wydarzy.

Na Wspólnej gdzie obejrzeć?


Na Wspólnej można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: TVN, TVN Fabuła

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry