Reklama

Na Wspólnej godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć, opisy odcinków serialu, streszczenia

Najbliższe emisje Na Wspólnej

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Na Wspólnej będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2018-11-16

11:30 Na Wspólnej, sez. 9, odc. 1530 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): „Na Wspólnej” wraca odmienione po wakacyjnej przerwie. Jerzy Schejbal, Magdalena Wójcik, Dominika Figurska, Dorota Chotecka i Maria Niklińska to zaledwie kilkoro aktorów z długiej listy gwiazd, które zobaczymy w nowym sezonie serialu. Ich pojawienie się to zapowiedź dużych zmian jakie szykują się w życiu mieszkańców Wspólnej. Zmian, które zaskoczą wszystkich! Janusz odwozi Patryka i Sylwię na ferie w góry. Marta żegna się z ukochanym. Jest jej bardzo przykro, kiedy widzi, że Janusz z synem i byłą żoną wyglądają jak szczęśliwa, kochająca się rodzina… Na dodatek wieczorem Janusz dzwoni z informacją, że zepsuł mu się samochód i musi zostać w górach! Marta nie wie, co o tym myśleć…Marek jest chory. Dzwoni do swojej wspólniczki, że nie może przyjechać do pracy. Milena przywozi Markowi umowy do podpisania oraz… specjalną maść na przeziębienie. Wspólniczka ostro zabiera się za Zimińskiego – każe mu się rozebrać i zaczyna nacierać mu plecy! Marek stawia lekki opór – ale w końcu z przyjemnością poddaje się zabiegom. Błogi nastrój pryska kiedy w drzwiach staje Danka! Ignaś pierwszy raz idzie do przedszkola. Kinga bardzo niepokoi się o synka – szczególnie, że ma z nim być Michał a nie ona… W pracy Brzozowska też ma dużo stresów – dyrektor generalny chce natychmiast obejrzeć numer startowy jej nowego magazynu! Podczas oceny projektu okazuje się, że wszystkie rady, które dał jej Smolny, były chybione! Czy kierownik zrobił to specjalnie?!
/ Polska / serial obyczajowy
12:05 Na Wspólnej, sez. 9, odc. 1531 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): „Na Wspólnej” wraca odmienione po wakacyjnej przerwie. Jerzy Schejbal, Magdalena Wójcik, Dominika Figurska, Dorota Chotecka i Maria Niklińska to zaledwie kilkoro aktorów z długiej listy gwiazd, które zobaczymy w nowym sezonie serialu. Ich pojawienie się to zapowiedź dużych zmian jakie szykują się w życiu mieszkańców Wspólnej. Zmian, które zaskoczą wszystkich! Roman zaprasza najbliższych, żeby uczcić zaliczenie pierwszego semestru studiów. Marta zjawia się sama z synkiem. Na pytania o brak Janusza odpowiada wymijająco… Roman widzi, że córkę coś trapi. Podczas imprezy Marta dyskretnie wydzwania do Janusza - ale ten nie odbiera. W końcu jednak na telefonie Marty wyświetla się numer Gajewskiego. Zszokowana Konarska słyszy w telefonie beztroski głos Sylwii, która pyta o co chodzi…Burzyński zwierza się Jerzemu, że Patrycja go rzuciła! Zdruzgotany biznesmen zapowiada, że nie zwiąże się już nigdy z żadną kobietą – zamierza żyć w ascezie i poświęcić się tylko i wyłącznie pracy! Ale zaraz potem poznaje Wandę Wilczyńską – niepozorną, acz piękną, bibliotekarkę… Wanda przyszła oznajmić Dudkowi, iż akcja promocji czytelnictwa z jego uczestnictwem rusza pełną parą. Burzyński nie może oderwać oczu od zjawiskowej kobiety… Ignaś się rozchorował. Michał obiecuje, że pójdzie z nim do lekarza. W pracy Kinga nie może się skupić - martwi się o synka... Mówi Smolnemu o chorobie dziecka, a ten przestrzega Brzozowską, by nie zwierzała się nikomu ze swoich problemów. W korporacji są twarde reguły gry – ktoś to może wykorzystać przeciwko niej! Brzozowska dziękuje za ostrzeżenie. Tymczasem po południu Smolny ostrzega Dyrektora, że z Kingą mogą być problemy - bo ma chorowite dziecko…
/ Polska / serial obyczajowy

2018-11-19

20:15 Na Wspólnej, sez. 16, odc. 2782 Logo TVN
Opis odcinka serialu (streszczenie): Michał i Maciej mają pewność – są zdradzani przez swoje żony! Kampania stworzona przez Kingę i Tymona jest wielkim sukcesem! Świętując go szampanem przyjaciele łamią granice, jakie sobie wyznaczyli… Niestety, zostają przyłapani przez Michała! Tymczasem Maciej otrzymuje zdjęcia, które dowodzą że Roma i Bartek mają romans! Beata w ciągłych opałach! Beata zamartwia się, że Kazik zamierza wyjechać do Norwegii. O dziwo, gdy Joachim proponuje mu pomoc w znalezieniu pracy na obczyźnie - Kazik odmawia… Tymczasem do Ziębów przychodzi jakaś kobieta i wypytuje o Beatę. Maria – pełna obaw – mówi, że nie zna dziewczyny. Czy Beata wyjaśni Ziębom tę dziwną sytuację? Pani prokurator kryła syna winnego śmierci Łukasza? Antosia przyprowadza do domu Dawida – chłopak przyznaje się, że to przez niego Łukasz nie żyje! Tadeusiak wie, że matka Dawida jest prokuratorem. Wygląda na to, że to ona upozorowała wypadek Łukasza!
/ Polska / serial obyczajowy
Reklama

2018-11-20

11:30 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1532 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Żaneta jest bardzo zestresowana przed egzaminem na prawo jazdy. Wojtek przyszedł kibicować swoim kursantom. Ale widać, że szczególnie wspiera Ziębównę! Niestety, Żaneta trafia na bardzo ostrego egzaminatora… Egzamin na placu manewrowym Żaneta zalicza bez trudu. Ale jazda po mieście kończy się awanturą! Jerzy nie spodziewał się, że promocja czytelnictwa będzie wiązała się z tak ogromną ilością wyjazdów. Dudek zastanawia się nad odwołaniem swojego udziału w akcji! Burzyński próbuje przekonać Jerzego – deklaruje, że będzie jego szoferem! Czy Mieczysław robi to dla sztuki, czy dla pięknej Wandy? Naczelny prosi Igora, żeby wziął Sarę do swojego zespołu. Chce, żeby dziewczyna nie wchodziła w drogę Ninie! Nowak, choć niechętnie, godzi się… Tymczasem Nina chce przekonać Naczelnego do zwolnień pracowników! Zaprasza go na kolację we dwoje…
/ Polska / serial obyczajowy
12:05 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1533 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Janusz wreszcie wrócił do domu! Jednak Marta nie wita go tak radośnie, jak się tego spodziewał… Ukochana ma ogromny żal do Gajewskiego, że spędzał mile czas z Sylwią! Po południu Marta wybiera się na przedstawienie w przedszkolu Ksawerego. Nie wie, że Filip wybiera się tam ze swoją nową partnerką, Iwoną... Żaneta chce podziękować Wojtkowi za zdanie egzaminu. Zaprasza go na obiad do baru na Wspólnej. Maria cieszy się widząc Szulca z Żanetą. Pyta go czy zechce pomóc Żanecie w kupnie samochodu. Wojtek zgadza się ochoczo! Podczas pożegnania Żaneta proponuje Szulcowi, żeby mówili sobie po imieniu…Ola ma kiepski nastrój przed wyjściem na studniówkę. Zimińscy próbują przekonać córkę, że taki wieczór zdarza się tylko raz w życiu! Szymek obiecuje Oli dobrą zabawę – ma też, według niego niezawodny, sposób na poprawienie nastroju… Młoda Zimińska wraca ze studniówki przed północą! Co się stało?!
/ Polska / serial obyczajowy
20:15 Na Wspólnej, sez. 16, odc. 2783 Logo TVN
Opis odcinka serialu (streszczenie): Robert szantażuje panią prokurator? Tadeusiak przychodzi do pani prokurator - matki chłopaka winnego śmierci Łukasza. Mówi kobiecie o tym, że jej syn przyznał się i opowiedział jak próbowała zatuszować sprawę. Robert daje szansę kobiecie – niech sama przyzna się do wszystkiego. Co zrobi pani prokurator? Rogacze rozprawiają się ze zdradami swych żon! Kinga przekonuje męża, że nie ma romansu z Tymonem. Błaga, żeby - ze względu na syna – Michał nie skreślał ich małżeństwa. Brzozowski ma jeden warunek – Kinga ma zwolnić Tymona! Tymczasem Domagała wzywa do siebie Bartka i rzuca mu w twarz plik zdjęć, które są dowodem jego romansu z Romą! Marta nie może uwolnić się od Niwirskiego – co na to Olaf? Niwirski jest zły na Martę, która nie chce dłużej o nim pisać. Ba, zamierza zupełnie się od niego odciąć! Wydaje się to jednak niemożliwe - Konarska ma jutro wystąpić w telewizyjnym programie poświęconym sprawie Irka… Tymczasem Olaf i Ada idą do restauracji dla niewidomych. Dziewczyna z czułością dziękuje Kubickiemu i… zaprasza go do siebie!
/ Polska / serial obyczajowy

2018-11-21

11:30 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1534 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Ola jest wściekła na Szymka! Okazuje się, że chłopak się upił i narobił jej totalnego obciachu na studniówce! Szymek - w akcie desperacji - prosi o radę… Daniela! Młody Brzozowski wyrzuca kumpla za drzwi… Szymek przychodzi do Oli z bukietem kwiatów i pada na kolana! Czy Ola przyjmie jego przeprosiny?Igor ma za sobą nieprzespaną noc. Spełniając prośbę Niny – poprawiał tekst kolegi! Ewa uważa, że syn daje się wykorzystywać nowej szefowej. Tymczasem w redakcji od rana zwalniani są dziennikarze. Sara próbuje przekonać ojca, że Nina wodzi za nos zarówno jego, jak i Igora! Po południu, jakby na potwierdzenie jej słów, Naczelny widzi Igora z Niną wsiadających razem do jej samochodu! Janusz dostał od syna zdjęcia z gór. Marta zauważa na nich swojego ukochanego szalejącego na nartach z Patrykiem i z Sylwią! A przecież miał naprawiać samochód! Konarska jest wściekła!!!
/ Polska / serial obyczajowy
12:05 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1535 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Adam informuje Weronikę, że nie może dziś odebrać Antosi ze szkoły. Roztocka ma problem. W końcu jest zmuszona poprosić o pomoc Sebastiana. Po południu Adam odwiedza córeczkę – kiedy widzi z nią Petrusa, wychodzi! Rozgoryczony pije na umór, wylewając swoje żale przed Agnieszką…Żaneta chce kupić auto! Wybiera się z Wojtkiem na obejrzenie samochodów, które wcześniej wypatrzyła w ogłoszeniach. Okazuje się, że Szulc znajduje wady w każdym aucie! Wyprawa kończy się porażką… Wojtek proponuje, żeby umówili się jeszcze raz. Ale Żaneta się nie zgadza – ona już wie, który samochód kupi! Brzozowscy podejmują kolejną próbę zaprowadzenia Ignasia do przedszkola. Ale to znowu porażka… Kłopoty z synem nie pozwalają Kindze skupić się na pracy. Kiedy Smolny dowiaduje się o problemach Brzozowskiej, wysyła ją do domu. Obiecuje dokończyć za nią numer zerowy jej pisma, zapewniając, że nikt się o tym nie dowie. Tymczasem znowu wyjawia wszystko Dyrektorowi!
/ Polska / serial obyczajowy
20:15 Na Wspólnej, sez. 16, odc. 2784 Logo TVN
Opis odcinka serialu (streszczenie): Niwirski rzuca się na Martę! W trakcie nagrania w telewizji, zaangażowanie i empatia Marty robią duże wrażenie na producentach. Konarska otrzymuje propozycję poprowadzenia własnego programu! Niestety, Niwirski bardzo źle odebrał to, co usłyszał o sobie w telewizji. Wściekły, wpada do mieszkania Marty i rzuca się na nią! Danka na kolejnym życiowym zakręcie! Marek przychodzi do Danki – w mieszkaniu zastaje Janusza pakującego swoje rzeczy. Między mężczyznami dochodzi do przykrej dla Maciejewskiego rozmowy… Tymczasem Danusia dzwoni do córki – mówi jej, że rozstała się z Januszem i musi wyjechać na parę dni. Gosia robi ojcu o to awanturę! Dramat Kamila - już nigdy nie będzie kardiochirurgiem? Kamil kompletnie załamany – nie wierzy już, że kiedykolwiek wróci zawodu kardiochirurga. Zuza błaga o pomoc Ostrowskiego - ten kategorycznie żąda, by Kamil poszedł na umówioną konsultację neurologiczną. Niestety, lekarz tylko potwierdza najgorsze podejrzenia - Hoffer ma naderwany nerw. Twierdzi, że nikt nie podejmie się jego zoperowania…
/ Polska / serial obyczajowy

2018-11-22

11:30 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1536 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Nina (Dominika Figurska) już wie, że podoba się Igorowi! Zaczyna więc nim manipulować - nakłania go do napisania pikantnego wywiadu ze sportsmenką, która właśnie wyszła z nałogu. Igor uważa, że należy uszanować prawo do prywatności zawodniczki… Czy – mimo to - ulegnie namowom pięknej szefowej? Żaneta przekazuje Marii, że dzwonił do niej jakiś Tadeusz (Jerzy Schejbal). Maria wyraźnie speszona wyjaśnia, że to kolega z czasów liceum… Zieliński dzwoni ponownie i sugeruje Marii, że przyjedzie z Włoch na zjazd klasowy specjalnie dla niej! Nierzwicka (Ewa Florczak) pyta Ziębową, czy wiąże z przyjazdem Tadeusza jakieś nadzieje? Tymczasem nieświadomy niczego Włodek proponuje przeniesienie imprezy do baru na Wspólnej! Emilka (Katarzyna Pyszyńska) odwołuje przyjazd Agnieszki (Katarzyna Walter) i Rafała (Lech Mackiewicz), bo Jaś się rozchorował. Olszewska jest załamana - nie zobaczy maluszka… Po południu Ludwika (Hanna Stankówna) z Henrykiem (Wojciech Duryasz) przynoszą zaproszenia na swój ślub. Podczas spotkania na stole pojawia się alkohol. Agnieszka odmawia Henrykowi wypicia toastu. Dochodzi do bardzo niemiłej sytuacji…
/ Polska / serial obyczajowy
12:05 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1537 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Ziębowa ma nadzieję, że Żaneta przekona się wreszcie do Wojtka (Wojciech Błach). Ale ta zarzeka się, że to niemożliwie! Kiedy jednak rozbija swój nowy samochód, dzwoni od razu do Szulca… Przerażony Wojtek jedzie do Żanety – czy stało się jej coś poważnego?! Brzozowscy mają dziś zaplanowaną wizytę z Ignasiem u psychologa dziecięcego. Kinga obiecuje, że wyrwie się z pracy. Niestety, dyrektor zarządza ważne zebranie. Próbę przesunięcia spotkania dyrektor generalny komentuje uwagą, że Brzozowska pracuje w korporacji i musi się dostosować! Kinga dzwoni do męża i prosi, żeby sam poszedł z Ignasiem. Michał jest wkurzony, że Kinga stawia pracę ponad rodzinę… Gosia przygotowuje specjalny obiad – dziś ma ich odwiedzić szef Piotra. Gosia chce zrobić dobre wrażenie na Witku (Arkadiusz Smoleński), aby ten odpuścił trochę w pracy jej mężowi... Jednak podczas spotkania rozmowa idzie w zupełnie innym kierunku… Zszokowana Gosia dowiaduje się, że Piotr (Maciej Jachowski) i jego najlepszy przyjaciel to playboy’e!
/ Polska / serial obyczajowy
20:15 Na Wspólnej, sez. 16, odc. 2785 Logo TVN
Opis odcinka serialu (streszczenie): Roman ucisza emocje… alkoholem! Dobra wiadomość dla Romana – znalazły się środki na natychmiastowe odkażenie terenu jego budowy. O dziwo, Romana w ogóle nie cieszą te rewelacje – podczas rozmowy z urzędnikiem męczy go potworny kac… Z ulgą przyjmuje zaproszenie Antoniego na uczczenie dobrych wieści… Do domu wraca kompletnie pijany! Kamil nie chce operacji ratującej jego rękę? Hoffer próbuje żyć z wyrokiem, jaki usłyszał od neurologa. Prosi Ostrowskiego, żeby dał mu etat na kardiologii. Tymczasem dyrektor Kolenda ma dla Kamila inną propozycję – będzie koordynował transplantacje… Jakiś czas później Hoffer dostaje informację, że amerykański chirurg chce się podjąć zoperowania jego nerwu! Kamil się… nie zgadza! Włodek czuje na karku oddech kostuchy! Zięba dowiaduje się, że zmarł nagle kolega w jego wieku. Kompletnie przygniata go ta wiadomość i zaczyna zastanawiać się kiedy nadejdzie jego kolej. Na nic zdają się zapewnienia Marii, że mają dobre życie i jeszcze długo mogą się sobą cieszyć… Nawet pomysł Muszki - wspólnego wypadu na ryby - nie odpędza czarnych myśli…
/ Polska / serial obyczajowy

2018-11-23

11:30 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1538 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Gosia jest zawiedziona tym, że Witek wydaje się być zwykłym podrywaczem! Jest dla niej niezrozumiałe, jak jej mąż może się z nim przyjaźnić?! Danka, chcąc oderwać córkę od problemów, proponuje wspólny wyjazd do babci. Piotr ochoczo zgadza się na wyjazd Gosi. Ale zaraz po nim spotyka się z Witkiem! Wydaje się, że przyjaciele planują szalony wieczór… Wywiad Igora ze sportsmenką ukazuje się na pierwszej stronie gazety. Jednak Nowak nie poznaje swojego tekstu – w wywiadzie są intymne zwierzenia jego bohaterki, których Igor zdecydował się nie dawać do druku! Okazuje się, że to Nina przeredagowała artykuł tak, aby był ostrzejszy. Między Igorem a Niną dochodzi do bardzo ostrej kłótni! Ziębowa bardzo przeżywa dzisiejszy zjazd klasowy. Prosi Ewę, żeby uczesała ją tak, jak wygląda na zdjęciu ze studniówki! Po południu w barze zaczynają się zjawiać pierwsi dawni znajomi… Włodek na czas imprezy zostaje w domu. Razem z ojcem Damiana (Grzegorz Wons) raczy się nalewką. Nie jest świadomy tego, że jego żona właśnie wita się z Tadeuszem, swoją wielką, dawną miłością…
/ Polska / serial obyczajowy
12:05 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1539 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Włodkowi od rana jest wstyd, że swoim zachowaniem zepsuł żonie klasowe spotkanie. Ale Maria jest dziwnie nieobecna… Po południu w barze zjawia się Tadeusz! Narzeczony sprzed lat wyznaje Marii, że nigdy nie przestał o niej myśleć! Pyta, dlaczego kiedyś go zdradziła?! Maria jest oburzona – przecież to on znalazł sobie inną kobietę! Wygląda na to, że dawne wielkie uczucie wcale nie wygasło… Adam (Zbigniew Stryj) rano przyjeżdża po Antosię (Gabrysia Jeżółkowska). Weronika wyczuwa od niego alkohol! Stanowczo zabrania mężowi odwożenia Antosi do szkoły. Adam uważa, że to kolejny dowód na to, że Weronika chce go odsunąć od córki! Wychodzi, trzaskając drzwiami! Roztocka jest zdruzgotana… Roman spotyka przed blokiem piękną, młodą dziewczynę. Kobieta (Maria Niklińska), z amerykańskim akcentem, prosi go o pomoc. Zdumiony Roman orientuje się, że niewiasta szuka adresu, pod którym mieszkają Leśniewscy! Okazuje się, że piękna nieznajoma przyjechała z Ameryki do… Mikołaja (Krzysztof Wieszczek)! Z jakiegoś powodu syn Honoraty wcale się z tej wizyty nie cieszy…
/ Polska / serial obyczajowy

2018-11-26

20:15 Na Wspólnej, sez. 16, odc. 2786 Logo TVN
Opis odcinka serialu (streszczenie): Darkowi obojętny jest ślub z Anetą – wciąż myśli o Kasi… Aneta sama ustala wszystkie formalności związane ze ślubem – Darkowi jest wszystko jedno! Żbik ostentacyjnie nie wraca na noc do mieszkania. W nocy długo zastanawia się, czy zadzwonić do Kasi… Tymczasem Bergówna mierzy suknię ślubną, którą uszyła dla Anety! Michał zostawia Kingę, a Maciej chce wiedzieć czyje dziecko urodzi Roma! Michał kolejny raz żąda, by żona zwolniła Tymona. Kinga nie może tego zrobić ze względu na kontynuację ich wspólnej kampanii. Michał nie odpuszcza – zabiera syna i wyjeżdża! Tymczasem Maciej wręcza żonie dowody jej zdrady - chce wiedzieć czyje dziecko Roma urodzi. Roman twierdzi, że poradzi sobie z nałogiem… Honorata prosi o pomoc dzieci Romana – muszą go przekonać żeby się leczył! Roman twierdzi, że to jednorazowy wyskok i że sobie poradzi. Jednak po jakimś czasie sam zaczyna szukać wsparcia – przychodzi do Agnieszki, która usilnie namawia go na terapię…
/ Polska / serial obyczajowy
Reklama

2018-11-27

11:30 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1540 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Weronika chce porozmawiać z Adamem (Zbigniew Stryj) o jego problemie z alkoholem. Martwi się o niego! Między Roztockimi dochodzi do bardzo ostrej rozmowy. Adam kończy kłótnię stwierdzeniem, że najchętniej nie chciałby już więcej widzieć Weroniki! Smolny (Łukasz Konopka) z troską pyta Kingę, czy nadal ma kłopoty z dzieckiem. Brzozowska obdarza go zaufaniem - zwierza mu się, że jej największym problemem są długi męża. To dlatego tak bardzo jej zależy na pracy w wydawnictwie. Czy zdobyte informacje szef Kingi wykorzysta przeciwko niej? Honorata (Aleksandra Konieczna) wypytuje syna o Nicole (Maria Niklińska). Mikołaj (Krzysztof Wieszczek) twierdzi, że dziewczyna przyjechała do Polski na stypendium. Przestraszony wnikliwością matki, Mikołaj prosi Nicole by nie mówiła nikomu, co tak naprawdę wydarzyło się, kiedy byli razem z Las Vegas…
/ Polska / serial obyczajowy
12:05 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1541 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Honorata nie może uwierzyć, że Nicole jest żoną Mikołaja! Nie chce słuchać tłumaczeń syna, że ślub był tylko szalonym wybrykiem… Leśniewska obawia się, że Mikołaj odziedziczył charakter po swoim ojcu. Uważa, że powinien wziąć odpowiedzialność za swój czyn! Tymczasem Mikołaj namawia Nicole do rozwodu… Do Ewy niespodziewanie przyjeżdża matka (Elżbieta Gaertner). Hofferowa jest poruszona, kiedy dowiaduje się, że mama od dwóch lat ma poważne problemy zdrowotne a na dodatek czeka ją operacja! Igor zauważa, że babcia nadużywa środków przeciwbólowych… Do Marii przychodzi Tadeusz (Jerzy Schejbal)! Między byłymi kochankami dochodzi do bardzo emocjonującej rozmowy. Tadeusz przekazuje Marii listy sprzed lat od ich wspólnej koleżanki, Ireny. Okazuje się, że to ona – swoimi kłamstwami – zniszczyła wtedy ich wielką miłość! Maria jest w szoku…
/ Polska / serial obyczajowy
20:15 Na Wspólnej, sez. 16, odc. 2787 Logo TVN
Opis odcinka serialu (streszczenie): Kasia będzie pocieszać Anetę zdradzaną przez Darka?! Aneta dowiaduje się, że Darek ma romans z Mileną! Natychmiast zwalnia stażystkę. Aneta jest załamana – dociera do niej fakt, że jej ślub ze Żbikiem to tylko… kontrakt! Dochodzi do tego, że przyszła panna młoda próbuje szukać pocieszenia u… Kasi!!! Kolejny atak Niwirskiego na Martę?! Marta odkrywa, że w samochodzie ma poprzecinane wszystkie opony! Wzywa policję i… oskarża Niwirskiego! Konarskiej udaje się dotrzeć na próbne nagrania do nowego programu w telewizji i odnosi sukces. Ale radość psuje jej matka Irka. Kobieta ma pretensje – przez nią jej syna znowu zamknięto w areszcie! Matka Miłosza trafia do szpitala przez Sandrę! Matka Miłosza proponuje Sandrze udział w koncercie charytatywnym. Dziewczyna nie ufa Glinkowej – podejrzewa, że ta szykuje dla niej kolejne przykrości. Między kobietami dochodzi do potwornej awantury, po której mama Miłosza… ląduje w szpitalu! Sandra jest tym bardzo przejęta. I kto ją pociesza? Michel!
/ Polska / serial obyczajowy

2018-11-28

11:30 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1542 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Okazuje się, że wypadek Żanety był spowodowany ukrytą wadą samochodu. Żaneta jest wściekła, że dała się oszukać nieuczciwemu sprzedawcy! Wkurzona, postanawia wyegzekwować od niego zwrot kosztów naprawy. Między nią i sprzedawcą dochodzi do szarpaniny! Na szczęście z Żanetą jest Wojtek (Wojciech Błach)…Matka Ewy reaguje rozdrażnieniem na wszelką chęć pomocy ze strony córki i wnuka. Nie chce być traktowana jak inwalidka! Ją interesuje co innego – wypytuje córkę, dlaczego Igor nie ożenił się z matką swojego dziecka? Uważa, że Ewa powinna zrobić wszystko, żeby córeczka Igora wychowała się w pełnej rodzinie… Nicole zostaje okradziona – traci wszystko: dokumenty, pieniądze, a nawet ubrania! Dziewczyna ma już dość Polski! Mąż jej nie chce, a teraz nawet nie może wrócić do USA… Mikołaj zapewnia, że jej pomoże, lecz Nicole nawet nie chce z nim rozmawiać!
/ Polska / serial obyczajowy
12:05 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1543 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Witek (Arkadiusz Smoleński) namawia Piotra (Maciej Jachowski) na kolejną imprezową noc! Ostrożny Czubak dzwoni do żony żeby dowiedzieć się, kiedy wraca. Odpowiedź Gosi go uspokaja - żona twierdzi, że pobędzie u babci jeszcze kilka dni… Danka namawia jednak córkę, by wróciła wcześniej i zrobiła Piotrowi niespodziankę. Gosia – na swoje nieszczęście - decyduje się wrócić jeszcze tego samego dnia. Widok, który zastaje w mieszkaniu wprost zwala ją z nóg! W redakcji Igora od rana wrze – Nina (Dominika Figurska) przygotowała nowe wytyczne dla dziennikarzy. Grożą one tym, że gazeta zamieni się w tabloid. Zdenerwowany tym Igor, stawia się nowej szefowej! Czy w sporze z Niną wesprze go Naczelny (Janusz Chabior), który jest pod wyraźnym urokiem swojej zastępczyni? Maria chce koniecznie porozmawiać z Tadeuszem. Przecież gdyby nie zazdrosna koleżanka Tadeusz mógłby teraz być jej mężem! Poruszony Tadeusz zastanawia się, jak wyglądałoby ich życie gdyby nie padli ofiarą intrygi. Nieśmiało daje też Marii do zrozumienia, że dla niego nie wszystko jest jeszcze stracone…
/ Polska / serial obyczajowy
20:15 Na Wspólnej, sez. 16, odc. 2788 Logo TVN
Opis odcinka serialu (streszczenie): Niwirski zakochany w Marcie a Ada w Olafie?! Marta dowiaduje się, że złapano mężczyznę, który niszczył samochody w okolicy. Konarska ma potworne wyrzuty sumienia – natychmiast jedzie na komisariat, żeby uwolnić Niwirskiego. Między Martą a Irkiem dochodzi do szczerej rozmowy – mężczyzna wyznaje, że… zakochał się w niej! Tymczasem do Olafa dociera, że Ada to samo może czuć do niego… Roman korzysta z każdej okazji by się napić! Muszko – widząc nieustanne przygnębienie Zięby – postanawia zabrać sąsiada na ryby. Na wyprawę zaprasza również Romana. Ten nad wyraz ochoczo przystaje na propozycję. Zaniepokojonej Honoracie bardzo nie podoba się ten pomysł - obawia się, że Hoffer znowu zacznie pić. Przeczucie jej nie myli… Sandra punktuje u rodziców Miłosza?! Idąc za radą Michela, Sandra przychodzi do szpitala i przeprasza matkę Miłosza. W szpitalu pojawia się ojciec Miłosza i… demaskuje oszustwo żony – Glinkowa jest zdrowa jak rydz! Na mężczyźnie bardzo duże wrażenie robi Sandra…
/ Polska / serial obyczajowy

2018-11-29

11:30 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1544 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Zapłakana Gosia przychodzi późnym wieczorem do Zuzy i Kamila. Pyta, czy może u nich przenocować. Nie chce powiedzieć, co się stało - jest całkowicie roztrzęsiona! Dopiero rano Zuzie udaje się z nią porozmawiać. Załamana Gosia opowiada, że jej mąż jest gejem! Zuza nie wierzy w to, co słyszy… Wojtek znalazł dla Żanety samochód. Twierdzi, że byłby dla niej idealny. Ale Żaneta nie chce z nim nawet jechać go obejrzeć. Szulc odchodzi niepocieszony. Ewa sugeruje Żanecie, że kupno samochodu było chyba tylko pretekstem ze strony Wojtka do dalszych spotkań z Żanetą. Szulc ją normalnie podrywa! Walka na froncie Igor – Nina nabiera rumieńców! Nowak podpadł nowej szefowej po raz kolejny - zatwierdził artykuł, napisany w sposób całkowicie niezgodny z jej oficjalnymi wytycznymi! Czy Igor zdaje sobie sprawę, że jego odważna postawa w obronie gazety może skończyć się dyscyplinarnym zwolnieniem?!
/ Polska / serial obyczajowy
12:05 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1545 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Roztrzęsiona Gosia przychodzi do swojego mieszkania po rzeczy. Niestety, spotyka tam Piotra! Mąż próbuje się wytłumaczyć: od lat żył w poczuciu winy - przerażony tym, co czuje do innych mężczyzn. Starał się to ukryć, wyprzeć… Ale Gosia zadaje dramatyczne pytanie: dlaczego robił to jej kosztem? Kosztem jej uczuć?! W barze Ziębów znowu zjawia się Tadeusz. Chce jeszcze raz porozmawiać poważnie z Marią. Tym razem przeszkadza im Włodek, który wraca wcześniej z Ratusza. Tadeusz zaczyna opowiadać Ziębie o urokach Toskanii, gdzie mieszka. Serdecznie zaprasza do siebie Włodka z Marią! Maria jest zdezorientowana – Tadeusz, jej miłość z lat młodości, chce się zaprzyjaźnić z jej mężem?!Sebastian czuje się u Weroniki coraz pewniej. Sam obwieszcza Antosi, że to dziś się okaże czy będzie miała braciszka, czy siostrzyczkę. Roztockiej nie podoba się to! Ale Petrus nie widzi żadnego problemu… Antosia wyczuwa napiętą sytuację między mamą, Sebastianem i Adamem – dziewczynka zaczyna się buntować! I zdecydowanie staje po stronie Adama!
/ Polska / serial obyczajowy
20:15 Na Wspólnej, sez. 16, odc. 2789 Logo TVN
Opis odcinka serialu (streszczenie): Fatalny finał męskiej wyprawy sąsiadów ze Wspólnej! Poranek odsłania fatalny finał przyjacielskiej wyprawy na ryby. Muszko ma silny atak korzonków! Gorzej - wyrzuca Romanowi, że widział jak ten spijał w nocy alkohol! Hoffer - zdenerwowany i skacowany - tłumacząc się krzyczy, że cała wyprawa miała pomóc Włodkowi… Zięba jest zaskoczony i poirytowany! Elżbieta ma poważne kłopoty?! Julka ma nowego nauczyciela, którego uwielbia. Okazuje się, że to przyjaciel Eli z dawnych czasów! Czy łączyło ich coś więcej? Po południu Elżbieta dostaje informację, że jeden z instruktorów w jej fundacji został oskarżony o molestowanie dziewczynki podczas kolonii! Anka wyjawia Joannie kto jest jej ojcem! W ręce Joanny wpadają szkolne fotografie jej mamy. Anna – pytana o chłopaka, z którym jest na większości zdjęć – wyraźnie unika odpowiedzi. Po jakimś czasie wyznaje jednak córce prawdę – ten chłopak to Wiktor. Jej wielka miłość i… ojciec Joanny!!!
/ Polska / serial obyczajowy

2018-11-30

11:30 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1546 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Ambasada wydała Nicole nowy paszport. Tymczasem dziewczyna jest załamana – podczas napadu straciła wszystko! Nawet nie ma za co wrócić do Stanów… Mikołaj deklaruje, że sam kupi Nicole bilet powrotny. Ale Nicole nawet nie chce o tym słyszeć! Od niego nic już nie chce! Igor z Naczelnym zwierają szyki – nie zamierzają ustępować Ninie! Ale nie docenili przeciwnika - okazuje się, że Nina zaalarmowała Zarząd koncernu! Przedstawiciel Zarządu zwołuje zebranie. Na nim Nina mówi wprost, że redakcja utrudnia jej wprowadzenie potrzebnych gazecie zmian. Po przemówieniu Niny los Igora i Naczelnego wydaje się być przesądzony… Gosia ciągle nie może uwierzyć w to, co się stało… Piotr spotykał się z kochankiem, jednocześnie namawiając ją na dziecko! Zuza namawia Zimińską, żeby jednak opowiedziała o wszystkim rodzicom... Po południu Gosia spotyka Witka. Chce uciec, ale mężczyźnie udaje się ją zatrzymać. Witek prosi zszokowaną Gosię o pomoc – kocha Piotra i nie wie, co robić…
/ Polska / serial obyczajowy
12:05 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1547 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Gosia żali się Zuzie – co jest w niej takiego, że przyciąga samych popaprańców?! Zimińska zbiera się w końcu w sobie i mówi matce, że Piotr jest gejem. Danka jest wstrząśnięta… Gosia błaga mamę, żeby nie mówiła o niczym ojcu. Czy Danka zdoła ukryć to przed Markiem? Kingę czeka dziś ważny dzień. Została zaproszona na prezentację kampanii promocyjnej jej pisma. Liczy, że Dyrektor ostatecznie zatwierdzi jej pomysły. Tymczasem Smolny jest zaskoczony tym, że Kinga będzie na prezentacji. Przecież to on miał przedstawiać nowy projekt! Kierownik przestrzega Brzozowską, by na prezentacji nie doszło między nimi do zbędnych dyskusji. Jednak kiedy Smolny prezentuje przed Dyrektorem „ich wspólny pomysł” okazuje się, że zmienił koncepcję Kingi… Brzozowska nie wytrzymuje! Włodek przekonuje Marię, że powinni przyjąć zaproszenie Tadeusza do Toskanii. Ziębowa uważa ten pomysł za niedorzeczny… Niespodziewanie sam Tadeusz odwiedza Marię w mieszkaniu, by zaprosić ją z mężem do siebie. Wzburzona Maria w końcu pyta go – co on wyprawia?! Przecież Włodek zaraz odkryje, ze był jej wielką miłością! Tadeusz nie może uwierzyć, że Maria do tej pory ukrywa to przed Włodkiem… Dla niego to znak, że nie jest Marii obojętny!
/ Polska / serial obyczajowy

2018-12-03

20:15 Na Wspólnej, sez. 16, odc. 2790 Logo TVN
Opis odcinka serialu (streszczenie): Kinga znowu zdradzi Michała?! Kinga i Michał spędzają beztroskie chwile nad jeziorem. Niestety, kiedy do Brzozowskiej dzwoni klient, ta natychmiast chce wracać do Warszawy. Michał jest wściekły – dochodzi do awantury! Kiedy wściekła Kinga wchodzi do swojego biura, zastaje tam Tymona. Dając upust emocjom, zaczyna go… całować!!! Tymczasem Roma i Maciej odbierają wyniki badań na ustalenie ojcostwa… Adam chce odebrać Elżbietę Igorowi?! U Elżbiety zjawia się Adam, nowy nauczyciel Julki. Wręcza jej kwiaty, i oświadcza, że nikt nigdy nie znaczył dla niego tyle, co Ela! Poruszona Marcinkowa mówi dawnemu koledze, że ma rodzinę… Wieczorem Igor ukradkiem czyta miłosnego sms-a Adama do Eli! Joanna chce spotkać się ze swoim ojcem – co na to Anna?! Joanna zaczyna szukać swojego ojca. Odnajduje go na jednym z portali społecznościowych – ma sklep w Warszawie. Kiedy mówi o tym mamie, Anna mało nie mdleje z wrażenia! Bergowa jest zdecydowana na spotkanie z Wiktorem – Anka wprost przeciwnie!!!
/ Polska / serial obyczajowy

2018-12-04

11:30 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1548 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Nieświadomy niczego Marek nie może się pogodzić z tym, że Gosia odeszła od męża. Przecież to taki porządny facet! Zimiński postanawia interweniować i osobiście rozmówić się z Piotrem (Maciej Jachowski)… Czy dowie się prawdy o Czubaku? Nicole (Maria Niklińska) chce natychmiast rozwieść się z Mikołajem (Krzysztof Wieszczek)! Nawet tu, w Polsce! Wizyta „małżonków” w Urzędzie Stanu Cywilnego kończy się jednak totalną porażką. Okazuje się, że żeby dostać rozwód Nicole musi zostać w Polsce jeszcze kilka miesięcy. Weronika zauważa rano, że córka spakowała do tornistra piżamę. Antosia (Gabrysia Jeżółkowska) wyjaśnia, że ma zamiar przenieść się do taty! Kiedy Weronika wychodzi do drugiego pokoju, dziecko wybiega z mieszkania i znika! Rozpoczynają się gorączkowe poszukiwania…
/ Polska / serial obyczajowy
12:05 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1549 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Nierzwicka (Ewa Florczak) zdradza Marii gorącą informację – Tadeusz (Jerzy Schejbal) chce kupić mieszkanie w Warszawie! Ziębowa jest porażona tym, co słyszy. W tajemnicy przed Włodkiem natychmiast umawia się z Tadeuszem na spotkanie. Tadeusz przychodzi z kwiatami! Wyznaje Marii miłość i pyta wprost, czy jest choćby cień szansy aby byli razem…Na osiedlu jakiś chłopak kradnie Renacie (Marta Jankowska) torebkę! Sławek (Mariusz Słupiński) ściga złodzieja. Wraca z torebką Renaty, ale nie udało się mu się złapać łobuza. Okazuje się, że chłopaka wszyscy tu znają z chuligańskich wybryków! Sławek idzie porozmawiać z rodzicami nastolatka…Zniknięcie Antosi doprowadziło Weronikę do przedwczesnego porodu! Lekarze próbują go powstrzymać. Tymczasem Adam wciąż szuka Antosi. Na szczęście policja znajduje dziewczynkę i przyprowadza na Wspólną! Do Roztockiego dociera, jaką krzywdę robi córeczce…
/ Polska / serial obyczajowy
20:15 Na Wspólnej, sez. 16, odc. 2791 Logo TVN
Opis odcinka serialu (streszczenie): Marta widzi, jak Olaf bije się o Adę! Marta szuka pierwszego gościa do swojego programu w telewizji. Do głowy przychodzi jej… Ada! Nie zwraca uwagi na dziwne zdenerwowanie Olafa… Na siłowni Kubicki zauważa, jak Grzegorz robi obsceniczne gesty asekurując niewidomą Adę podczas ćwiczeń. Olaf daje instruktorowi w twarz! Mężczyźni zaczynają się bić. W tym momencie do klubu przychodzi Marta… Kinga rozpocznie kolejny romans?! Kinga wspomina z błogością wczorajszy spotkanie z Tymonem. Kiedy wraca Michał, nie potrafi wykrzesać z siebie odrobiny radości… W pracy Tymon pyta Brzozowską czy żałuje? Co odpowie Kinga? Czy wda się w kolejny romans?! Danka chce się spotkać z Januszem – jednak nie wróci do Marka?! Danka wraca do Warszawy – w swoim mieszkaniu zastaje Gosię z synkiem, którzy zdążyli się już wprowadzić. Zimińska stwierdza, że na razie jakoś się pomieszczą i dzwoni do… Janusza! Prosi go o spotkanie. Czy Danka już wybrała?!
/ Polska / serial obyczajowy
Reklama

2018-12-05

11:30 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1550 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Nowakowi wydaje się, że w jego życiu wreszcie zapanuje spokój: Sara (Maria Semotiuk) wyjeżdża na studia do Madrytu, a Nina (Dominika Figurska) odeszła z gazety! Jednak wieczorem do Igora przychodzi zapłakana Magda (Karolina Nolbrzak)! Roztrzęsiona opowiada, że molestował ją doktor Sochan (Ireneusz Czop) - psychoterapeuta z ośrodka AA…Kinga w kilka dni przygotowała projekt kampanii reklamowej nowego pisma. Jej pracowitość robi duże wrażenie na Dyrektorze! Smolny (Łukasz Konopka) obawia się, że jego pozycja w firmie jest zagrożona. Postanawia pokazać Kindze miejsce w szeregu! Poranek Rafała (Lech Mackiewicz) i Agnieszki (Katarzyna Walter) zaczyna się od kłótni! Rafał wyjeżdża na koncert do Lipska i chce mieć koszulę, która właśnie jest w praniu… Agnieszka jest na niego wściekła, ale obiecuje, że kupi mu przed wyjazdem nową. Jednak wcześniej musi sprawdzić, czy Adam (Zbigniew Stryj) jest trzeźwy – obiecała to Weronice! Niestety, Agnieszka traci poczucie czasu i spóźnia się na wyjazd Rafała… Ludwika (Hanna Stankówna) robi jej o to kolejną awanturę!
/ Polska / serial obyczajowy
12:05 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1551 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Do Gosi przychodzą Czubakowie – żądają wyjaśnień, czemu porzuciła ich syna?! Twierdzą, że Piotr nie ma pojęcia o powodach jej decyzji. Dochodzi do ostrej awantury! Gosia jest roztrzęsiona - widząc to Danka każe Czubakom natychmiast wyjść! Janusz (Radosław Pazura) poleciał do Nowego Jorku. Do Patryka (Bronek Biziuk) przychodzi Sylwia (Dorota Chotecka) – ma odrabiać z synem lekcje. Marta jest zła - znowu nikt jej o tym nie uprzedził… Nagle Sylwia dostaje telefon - samolot Janusza płonie! Przerażony Patryk przytula się do matki… Marta jest w szoku! Igor nie zamierza odpuścić Sochanowi próby gwałtu na Magdzie. Nowak zaczepia terapeutę przed poradnią AA – grozi, że dobierze mu się do skóry! Sochan wszystkiego się wypiera – przekonuje, że Magda jest niestabilna emocjonalnie i wszystko zmyśliła. Komu uwierzy Igor?
/ Polska / serial obyczajowy
20:15 Na Wspólnej, sez. 16, odc. 2792 Logo TVN
Opis odcinka serialu (streszczenie): Honorata załamana – nałóg zwyciężył Romana! Roman tłumaczy Agnieszce, że nie musi chodzić na terapię – panuje nad swoim nałogiem. Czujna Olszewska zjawia się w jego mieszkaniu i z Honoratą przeszukują cały dom. Znajdują poukrywany w różnych miejscach alkohol!!! Honorata jest załamana… Marta uświadamia Olafowi, że Ada go kocha! Marta nagrywa wywiad z Adą. Dziewczyna opowiada o swoim załamaniu po utracie wzroku i o tym, że od samobójstwa uratował ją… Olaf! Ada nazywa go swoim aniołem… Wieczorem Marta próbuje uświadomić partnerowi, że Ada się nim zakochała i musi jej wyznaczyć granice! Olaf idzie do dziewczyny – czy mu się uda?! Bliscy Kamila walczą o pieniądze na jego operację! Igor pyta Kamila, dlaczego nie chce się poddać operacji ręki. Ten stwierdza, że nie ma 100 tysięcy dolarów. Nie wie jednak, jak wielka jest desperacja jego najbliższych… W pracy Hoffer dostaje wiadomość, że jest możliwość pobrania serca od właśnie zmarłego pacjenta – pod warunkiem, że uda się przekonać jego matkę. Przed Kamilem jedna z najtrudniejszych rozmów w życiu…
/ Polska / serial obyczajowy

2018-12-06

11:30 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1552 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Marek uważa, że Gosia nie powinna ukrywać prawdy przed Czubakami. Muszą się dowiedzieć, że ich syn jest gejem! Danka zaś twierdzi, że należy uszanować decyzję córki… Tymczasem Gosia umawia się z Piotrem. Stawia sprawę jasno: nie życzy sobie więcej wizyt państwa Czubaków – Piotr sam musi im powiedzieć, dlaczego się rozstali…Żaneta zwierza się Ewie, że miło spędza czas z Wojtkiem, ale czuje, jakby byli parą licealistów... Ma już dość wymyślanych przez niego atrakcji: kino, kawiarnia, gokarty! Przyznaje, że w ich relacjach czegoś jej brakuje... Ewa pyta, czy przypadkiem nie seksu?!Brzozowska spędziła cały weekend na pracy, którą zlecił jej Smolny. Rano przychodzi do biura wykończona. Smolny chwali ją, że jest taka sumienna. Jednak za jej plecami kpi z Kingi! Mówi koledze, że trzeba częściej wykorzystywać zapał Brzozowskiej …
/ Polska / serial obyczajowy
12:05 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1553 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Nowak zbiera informacje o terapeucie Magdy - Sochanie. Wypytuje Kamila o skłonności doktora - ale ten twierdzi, że jest on uznawany za świetnego i szanowanego specjalistę. Kamil ma wątpliwości, czy Magda mówi prawdę o próbie gwałtu… Igor jest pewny, że dziewczyna nie zmyśla! Rano Żanetę wita przerażona Ewa. Hofferowa zastała w biurze bałagan, poprzewracane sprzęty – jest przekonana, że doszło do włamania! Zawstydzona Żaneta tłumaczy, że wieczorem byli w biurze z Wojtkiem… I troszeczkę – w końcu! - ich poniosło! I Ziębówna wcale tego nie żałuje…Antosia bardzo tęskni za mamą. Weronika prosi Adama, żeby przyprowadził ją do szpitala. Dla Roztockiego nie jest to łatwa decyzja – ale zgadza się… Podczas spotkania Adam proponuje Weronice żeby Antosia zamieszkała z nim na czas jej pobytu w szpitalu. Po krótkim wahaniu, Roztocka się zgadza. Kiedy dowiaduje się o tym Sebastian, między mężczyznami dochodzi do potężnej kłótni!
/ Polska / serial obyczajowy
20:15 Na Wspólnej, sez. 16, odc. 2793 Logo TVN
Opis odcinka serialu (streszczenie): Danka znajduje nieprzytomną Gosię!!! Danka stara się odciążyć Gosię w obowiązkach przy małym Mareczku – mówi córce, że ostatnio źle wygląda. Gosia wyznaje mamie, że rozstała się z Błażejem! Po południu Zimińska orientuje się, że córka nie przyszła do pracy. Kiedy Gosia nie odbiera telefonu, Danka natychmiast jedzie do domu. Zastaje zapłakanego Mareczka i… nieprzytomną córkę!!! Michał zmusza Kingę do terapii małżeńskiej! Michał oświadcza Kindze, że zapisał ich na terapię małżeńską. Kinga jest wściekła – nawet nie raczył z nią tego uzgodnić! Brzozowski błaga żonę, żeby spróbowali… W końcu Kinga, spóźniona, ale jednak zjawia się na terapii. Czy pomoc psychologa pomoże Brzozowskim? Joanna poznaje swojego ojca! Joanna podejmuje jeszcze jedną próbę spotkania się z ojcem. Jedzie znowu do jego sklepu i… tym razem udaje jej się porozmawiać z tatą! Co prawda Wiktor bierze ją za kontrolerkę ze skarbówki, ale dla Joanny i tak jest to wielkie przeżycie… Natychmiast dzwoni do mamy – czy Anna będzie odważna tak jak córka?!
/ Polska / serial obyczajowy

2018-12-07

11:30 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1554 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Sebastian spotyka się z Adamem – chce wyjaśnić wczorajszą awanturę. Zapewnia, że nie ma nic przeciw temu, by Antosia mieszkała u Roztockiego. Chce jednak widywać córkę. Ale Adam nie chce dać mu swojego adresu… Na dodatek w szpitalu Petrus widzi na rączce swojego dziecka opaskę z nazwiskiem Roztocki! Wpada w szał!!! Janusz wraca cały i zdrowy z feralnego lotu. Obiecuje Marcie, że postara się już nigdy nie narażać jej na podobne stresy… Gajewski chce ustalić z ukochaną szczegóły romantycznej wycieczki do Paryża, którą zaplanowali. Jednak Marta kompletnie traci ochotę na wyjazd w momencie, kiedy dowiaduje się Janusz identyczną wycieczkę odbył kiedyś z Sylwią!Włodek opowiada Róży - siostrze Marii –- o planach wyjazdu z żoną do Łeby. Wspomina też o odrzuconym przez Marię zaproszeniu do Toskanii, które otrzymali od jej dawnego kolegi . Róża natychmiast orientuje się, że ten kolega to Tadeusz. Nieostrożnie uświadamia Włodka, że to pierwsza wielka miłość Marii! Tego Zięba się nie spodziewał…
/ Polska / serial obyczajowy
12:05 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1555 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Piotr chciał popełnić samobójstwo! Zaalarmowana Gosia jedzie do szpitala, w którym leży jej mąż. Czeka tam na nią roztrzęsiony Witek – lekarze nie chcą udzielić mu żadnych informacji… Zimińska wprowadza go więc do szpitala jako krewnego. Gosia dzwoni też natychmiast do rodziców Piotra – ale słyszy od nich, że oni już syna nie mają!Kinga jest chora - ma gorączkę. Dzwoni do szefa prosząc o zwolnienie. Zdenerwowany Smolny przypomina Brzozowskiej, że dziś miała poprowadzić ważną prezentację. Kategorycznie nakazuje jej przyjście do pracy! Podczas prezentacji Dyrektor zauważa niedyspozycję Brzozowskiej. Natychmiast odsyła ja do domu! Dziwi się dlaczego Kinga w ogóle przyszła?! Po wyjściu Brzozowskiej Smolny tłumaczy, że to wina jej chorej ambicji…Nierzwicka namawia Marię na spotkanie przy kawie z okazji jej urodzin. Włodek jest podejrzliwy – czy Maria rzeczywiście ma spotkać tylko z Bożeną? Okazuje się, że w kawiarni czeka na Marię Tadeusz! To on poprosił Nierzwicką o udział w spisku! Zieliński oświadcza Marii, że ją kocha! I tym razem nie chce stracić swojej szansy…
/ Polska / serial obyczajowy

2018-12-10

20:15 Na Wspólnej, sez. 16, odc. 2794 Logo TVN
Polska / serial obyczajowy

2018-12-11

11:30 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1556 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Witek dzwoni do Gosi – pyta ją o zdrowie Piotra. Jemu lekarze nie chcą udzielać żadnych informacji… Zimiński jest oburzony, że jego córka w ogóle rozmawia z facetem, który jest kochankiem jej męża! Gosia jednak chce pomóc Witkowi – wprowadza go do szpitala. Jednak Czubak jest w tak głębokiej depresji, że nie chce widzieć Witka na oczy! Kiedy Marta jest u Filipa przychodzi sąsiad z pretensjami. Awanturuje się, że w nocy hałasują tak bardzo, że nie da się spać! Mężczyzna grozi, że następnym razem wezwie policję! Dla Marty ta sytuacja jest bardzo krępująca. Zawstydzony Filip nie wie, co powiedzieć… Maria jedzie z Moniką i Damianem na spotkanie z księdzem Ryszardem, który podjął się ochrzczenia Kajetana. Włodek jest jednak podejrzliwy – czy żona aby na pewno wyjeżdża w sprawach rodzinnych? Po południu Zięba kolejny raz nakrywa Marię na potajemnej rozmowie telefonicznej z Tadeuszem! Włodek żąda wyjaśnień! Zarzuca Marii romans…
/ Polska / serial obyczajowy
12:05 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1557 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Włodek nie wrócił na noc do domu! Maria zamartwia się o męża. Zaniepokojonej Żanecie wyjaśnia - Włodek wymyślił sobie, że ona go zdradza… Ale to nieprawda! Tymczasem Zięba przenocował u Renaty i Sławka. Chce u nich zostać na jakiś czas. Renata zgadza się na to, ale postanawia działać. Przecież małżeństwo jej rodziców nie może się rozpaść! Zuza wpada na pomysł jak udowodnić winę Sochanowi. Chce zapisać się do niego na terapię! W ten sposób będzie miała szansę nagrania sesji terapeutycznej, podczas której doktor próbuje wykorzystać seksualnie swoją pacjentkę… Kamil się temu ostro sprzeciwia – nie pozwoli, by jakiś facet obmacywał jego żonę! Sylwia spotyka się z Januszem. Przekonuje go, że bardzo się zmieniła. I chce z nim być - bo go kocha! Gajewski jest w szoku… Próbuje wytłumaczyć byłej żonie, że ich powrót do siebie nie ma już sensu… Ale Sylwia nie odpuszcza! Co zrobi Janusz?!
/ Polska / serial obyczajowy
20:20 Na Wspólnej, sez. 16, odc. 2795 Logo TVN
Polska / serial obyczajowy

2018-12-12

11:30 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1558 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Zuza postanawia osobiście poprosić Sochana o przyjęcie na terapię! Jeśli psycholog jest łasy na kobiece wdzięki, to wygląd Zuzy powinien go przekonać. I Sochan się zgadza! Kamil jest wściekły na żonę! Według niego Zuza nie wie, w co się pakuje - i ma rację… Rano Ludwika odwiedza Agnieszkę. Dziwi się, że ta jeszcze śpi! I dlaczego ma zasłonięte rolety?! Olszewska jest w bardzo złej formie...Próbuje wyprosić starszą panią z domu. Ta jednak się nie daje. Musi tu zrobić porządek – przecież dzisiaj wraca Rafał! Agnieszka próbuje się szybko dojść do siebie – jak to możliwe, że zapomniała o powrocie ukochanego?! Sebastian przychodzi do Weroniki – przeprasza za swoje zachowanie. Po prostu nie wytrzymał kiedy zobaczył nazwisko Adama na rączce swojego dziecka… Prosi Weronikę o zgodę na przeprowadzenie badań genetycznych. Chce mieć pewność, że to jego synek i że Adam mu go nie odbierze!
/ Polska / serial obyczajowy
12:05 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1559 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Włodek mówi rano Renacie, że wychodzi do pracy. Renata jest przekonana, że ojciec idzie do baru pogodzić się z matką! Jednak po południu okazuje się, że Włodka w barze nie było… Maria jest bardzo zdenerwowana przedłużającą się nieobecnością męża. Jakaż jest jej radość, kiedy zastaje Włodka w domu! Czy nie przedwczesna? Kinga dowiaduje się od kolegi z działu, że wszyscy otrzymali premię. Wszyscy, tylko nie ona! Smolny wyjaśnia jej przyczynę – pracuje w dziale za krótko. Wychodząc z pracy Kinga spotyka Dyrektora. Nieoczekiwanie szef pyta Brzozowskiej, czy cieszy się z premii! Jaką grę z Kingą prowadzi Smolny?! Piotr dzwoni do Gosi, żeby jej podziękować, że się od niego nie odwróciła. Informuje ją również, że dziś przenoszą go na oddział psychiatryczny… Po południu do Gosi przychodzi matka Piotra i prosi ją o pomoc. Czubakowa chce żeby Zimińska namówiła Piotra do leczenia… z homoseksualizmu!
/ Polska / serial obyczajowy
20:15 Na Wspólnej, sez. 16, odc. 2796 Logo TVN
Polska / serial obyczajowy

2018-12-13

11:30 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1560 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Sebastian (Robert Jarociński) odbiera wyniki testu na ojcostwo. Jest zszokowany kiedy je odczytuje! Test jednoznacznie stwierdza, że synek Weroniki nie jest jego dzieckiem! Sebastian kategorycznie żąda powtórzenia badań! Lekarka zapewnia go, że badanie genetyczne było tylko formalnością, bo od razu wystąpiła niezgodność grup krwi jego i dziecka. Wstrząśnięty Petrus idzie do baru. Potem – podpity – robi Weronice totalną awanturę! Kinga ponownie pyta Smolnego (Łukasz Konopka) o premię – chce wyjaśnić tę sprawę. Przecież Dyrektor mówił, że jej też się należała! Ale Smolny jest sprytny - proponuje rozmowę przy pozostałych członkach zespołu... Wie, że w ten sposób szybko skłóci Kingę z resztą grupy! Niedysponowana Agnieszka (Katarzyna Walter) z trudem radzi sobie z przygotowaniami do ślubu Ludwiki (Hanna Stankówna). Catering, kwiaty i odebranie Emilki (Katarzyna Pyszyńska) z dworca - wszystko to ją przerasta! W końcu Olszewska spóźnia się na ślub. Wszyscy dookoła mają o to pretensje… Agnieszka myśli już tylko o jednym – żeby się napić! Na przyjęciu weselnym nie wytrzymuje…
/ Polska / serial obyczajowy
12:05 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1561 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Rano Agnieszka budzi się w strasznym stanie – niczego nie pamięta! Wzburzony Rafał (Lech Mackiewicz) jej przypomina: kompletnie pijana wyzywała jego matkę! I to w dniu jej ślubu! Agnieszka próbuje wytłumaczyć się mówiąc, że na przyjęciu wzięła lek przeciwbólowy, a później chciała tylko wznieść toast… Ludwika przestrzega Rafała, by nie był naiwny – nie wolno wierzyć alkoholiczce! Igor mówi Magdzie (Karolina Nolbrzak) o tym, że chce udowodnić Sochanowi (Ireneusz Czop) jego winę - przynętą ma być Zuza. Magda jest zaskoczona i wzruszona tym, że Igor z przyjaciółmi starają się jej pomóc. Dziewczyna jedzie do Zuzy, żeby jej podziękować… Tymczasem Kamil błaga swoją żonę, żeby się wycofała z tej niebezpiecznej prowokacji! Weronika oznajmia Adamowi, że jest ojcem jej synka… Roztocki absolutnie nie chce wierzyć jej słowom! Na dowód , że to prawda Weronika pokazuje mężowi wyniki testu na ojcostwo Sebastiana! Adam wychodzi bez słowa kompletnie zszokowany tą wiadomością...
/ Polska / serial obyczajowy
20:15 Na Wspólnej, sez. 16, odc. 2797 Logo TVN
Polska / serial obyczajowy

2018-12-14

11:30 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1562 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Emilka zastaje rano Agnieszkę kompletnie rozbitą. Dziewczyna ją pociesza – cioci Ludwice szybko przejdzie złość… Agnieszka przeprasza nowożeńców – Henryk (Wojciech Duryasz) jej wybacza, Ludwika nie. Na dodatek matka Rafała przy gościach złośliwie komentuje zachowanie Agnieszki w dniu ślubu. Tego Olszewska już nie wytrzymuje! W nocy, kiedy Rafał już śpi, samotnie zasiada na tarasie ze szklaneczką w dłoni…Nicole (Maria Niklińska) ma pierwszego ucznia – młodego aktora! Lesław chce zapłacić jej za lekcje angielskiego potrójną stawkę i w dodatku przysyła po nią opłaconą taksówkę! Roman i Honorata (Aleksandra Konieczna) gratulują jej serdecznie! Za to Mikołaj (Krzysztof Wieszczek) jest dziwnie naburmuszony – czyżby był zazdrosny? Adam konsultuje się z lekarzem, który leczył go z bezpłodności. Doktor nie wklucza, że Roztocki może mieć dzieci! Do Adama zaczyna docierać, że może być ojcem synka Weroniki! Natychmiast jedzie do szpitala. Chce zobaczyć swoje dziecko! Jednak personel nie chce go wpuścić…
/ Polska / serial obyczajowy
12:05 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1563 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Rafał umawia Agnieszkę na spotkanie ze swoją matką. Liczy na to, że kobiety w końcu dojdą do porozumienia. Prosi nawet Ludwikę, aby potraktowała Agnieszkę łagodnie… Ludwika się zgadza. O umówionej godzinie razem czekają na Agnieszkę. Olszewska jednak nie przychodzi. Nie odbiera też telefonu. Pije…Renata (Marta Jankowska) usiłuje namówić ojca do powrotu na Wspólną. Włodek jest jednak nieugięty! Maria stwierdza, że ma tego wszystkiego dość! Zostawia Monice (Sylwia Gliwa) i Renacie bar na głowie i wychodzi. Córki czekają na Ziębową do późnego wieczoru. W końcu Maria wraca i nie zamierza się z niczego tłumaczyć. Jest dziwnie rozmarzona…Borys (Oleg Sawkin) spotyka Ewę przed jej biurem. Kiedy dowiaduje się, że Hofferowa wybiera się po swoją mamę do szpitala, natychmiast oferuje jej swoją pomoc. Po powrocie do domu, matka wypytuje Ewę o jej relacje z Borysem. Starsza pani stwierdza z przekonaniem, że z tego co widać, Borys wciąż kocha Ewę!
/ Polska / serial obyczajowy

2018-12-17

20:15 Na Wspólnej, sez. 16, odc. 2798 Logo TVN
Polska / serial obyczajowy

2018-12-18

11:30 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1564 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Iza wychodzi z Klementynką na spacer do parku. W tym czasie do domu Dudków włamują się złodzieje i plądrują mieszkanie! Niebawem Iza decyduje wrócić z córeczką, bo zbyt chłodno ją ubrała… W mieszkaniu zastaje bandytów. Jeden z nich rzuca się na nią! Matka Ewy uważa, że Borys to idealny mężczyzna dla jej córki. Pod jej nieobecność starsza pani zaprasza Orłowa na herbatkę. Kiedy Hofferowa wraca do domu – jest zaskoczona widokiem gościa. Po wyjściu Borysa mama tłumaczy córce, że tylko zaprosiła go w odwiedziny… Ewa jest wściekła - domyśla się co knuje jej matka! Gosia jest już w lepszej formie - chce się starać o pracę germanistki w szkole Danuty. Rodzice jednak wciąż martwią się o nią - zwłaszcza, że córka znowu jedzie odwiedzić Piotra! W szpitalu Czubak z czułością przeprasza żonę. Piotr ma nadzieję, że Gosia jest w stanie mu wybaczyć…
/ Polska / serial obyczajowy
12:05 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1565 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Zuza wybiera się wieczorem na kolejne spotkanie do psychoterapeuty Sochana. Bojąc się o żonę, Kamil chce pojechać z razem nią… Niestety, nie udaje mu się to - na jego oddział przywożą młodą tancerkę w bardzo złym stanie. Kamil wraca do domu dopiero późnym wieczorem. Niestety, Zuzy nie ma w mieszkaniu… Dziewczyna nie odbiera też telefonu! Tadeusz mówi Marii, że znalazł mieszkanie w pobliżu Wspólnej. Maria stawia sprawę jasno – Tadeusz może być dla niej tylko kolegą z klasy. I nikim więcej! Zieliński jest niepocieszony – ale musi pogodzić się z decyzją Ziębowej… Czułe pożegnanie Marii i Tadeusza widzi Renata. Wieczorem opowiada o tym Sławkowi – niestety, słyszy to również Włodek!Jerzy wraca do domu w chwili, gdy spod jego domu odjeżdża karetka. Dudek jest przerażony! Okazuje się jednak, że żonie i córce nic nie jest. Iza obroniła siebie i małą kijem golfowym! Uderzony nim młodociany włamywacz musi być poddany operacji – czy to początek problemów?
/ Polska / serial obyczajowy
20:15 Na Wspólnej, sez. 16, odc. 2799 Logo TVN
Polska / serial obyczajowy

2018-12-19

11:30 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1566 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Rafał przyłapuje rano Agnieszkę, na nerwowym szukaniu alkoholu. Dochodzi do awantury! Agnieszka ordynarnie obraża Rafała… On zaś oświadcza, że – znosząc to wszystko - będzie ją kontrolował. Olszewska, cała roztrzęsiona, prosto z pracy jedzie do sklepu i kupuje alkohol! Borys dzwoni do Ewy i próbuje się z nią umówić… Hofferowa uparcie odmawia. Ewa ma ogromne pretensje do mamy - to jej wina! Na siłę chce ją wyswatać z Orłowem! Między kobietami dochodzi do ostrej kłótni… Iza jest wciąż roztrzęsiona po tym, jak zaatakowała włamywacza. Jerzy tłumaczy żonie, żeby przestała się oskarżać - musiała bronić siebie i córeczki! Wbrew Jerzemu Iza jednak jedzie do szpitala. Tam spotyka matkę pobitego złodzieja! Spotkanie obu kobiet nie należy do przyjemnych…
/ Polska / serial obyczajowy
12:05 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1567 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Kamil z Ostrowskim tłumaczą młodej baletnicy Jowicie, że jej stan jest bardzo poważny… Jeśli chce żyć - musi się zgodzić na przeszczep serca! Niestety, do Jowity to nie dociera. Jej całym życiem jest taniec – a tańczyć już nie będzie mogła! Dziewczyna podejmuje dramatyczną decyzję! Chce uciec ze szpitala… Agnieszka zarzuca Rafałowi, że czuje się przez niego całkowicie opuszczona. Dłużej tak nie może żyć! Rafał przeprasza narzeczoną i obiecuje, że będzie ją wspierał. Po południu jadą razem do ośrodka na spotkanie AA. Jednak wieczorem Agnieszkę odwiedza Gerard. I proponuje kieliszek smacznej nalewki…Maria postanawia pogodzić się z mężem! Prosi Włodka żeby wrócił i wybaczył jej wszystko. On jednak chce, by żona przyznała się do zdrady! Ziębowa tego nie wytrzymuje – przecież nie będzie przyznawać się do czegoś, do czego w ogóle nie doszło! Mocno wzburzona Maria postanawia natychmiast wyjechać z Warszawy. Ale z kim?!
/ Polska / serial obyczajowy
20:15 Na Wspólnej, sez. 16, odc. 2800 Logo TVN
Polska / serial obyczajowy

2018-12-20

11:30 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1568 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Włodek w końcu się złamał! Wraca na Wspólną - do żony. W domu czeka go jednak bardzo przykra niespodzianka – okazuje się, że Maria wyjechała! Zięba jest zszokowany i przybity. Renata pociesza ojca, mówiąc że Maria pewnie potrzebuje czasu. by wszystko przemyśleć… Jednak załamany Włodek myśli, że przez własną głupotę właśnie stracił żonę! Ewa znowu zaczyna dzień od kłótni z matką… W związku z tym starsza pani zaczyna się pakować. Dopiero Igor łagodzi konflikt. Czy matka i córka są w stanie dalej mieszkać razem? Tymczasem Borys zwierza się Michałowi, że bardzo chciałby być z Ewą…. Kamil wciąż stara się namówić Jowitę na przeszczep serca. Dziewczyna nie widzi jednak bez baletu sensu dalszego życia. Woli umrzeć…Tymczasem Zuza idzie na kolejną wizytę do Sochana. Kiedy terapeuta wypytuje ją o śmierć matki, Zuza się załamuje… Wybiega z gabinetu szlochając!
/ Polska / serial obyczajowy
12:05 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1569 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Weronika wybiera się do dziecka, do szpitala. Odwiedza ją Adam i proponuje, że w tym czasie złoży łóżeczko dla Kacperka. Wzruszona tym gestem Weronika oczywiście zgadza się… Niestety, podczas jej nieobecności w mieszkaniu Roztockich pojawia się Sebastian. Cynicznie gratuluje Adamowi syna i robi złośliwe uwagi. Oświadcza również, że nie zamierza wycofać się z życia Weroniki i chce nadal widywać się z Antosią! Policja odzyskała walizkę Nicole! Dziewczyna cieszy się - tym bardziej, że potrzebuje swoich ubrań bo wieczorem wybiera się na bankiet z Lesławem… Gotowa na imprezę Nicole wygląda zjawiskowo! Mikołaj patrzy na nią oszołomiony. Wygląda jakby był o nią zazdrosny… Po wyjściu Nicole, Roman pyta Mikołaja czy rzeczywiście chce się rozwieść? Izabela wciąż zamartwia się stanem młodego włamywacza i obwinia się o to, co zrobiła. Jerzy uspokaja żonę. Uważa, że atak Izy był absolutnie usprawiedliwiony i musi zostać uznany za obronę konieczną! Do Dudków przychodzi policjant z informacją, że drugi przestępca został złapany, a skradzione przedmioty odzyskano. Niestety ma dla nich również bardzo złą wiadomość…
/ Polska / serial obyczajowy
20:15 Na Wspólnej, sez. 16, odc. 2801 Logo TVN
Polska / serial obyczajowy

2018-12-21

11:30 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1570 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Włodek jest załamany i wściekły! Udręczony wciąż czeka na powrót żony… Renata z Żanetą starają się ojca uspokoić, ale martwią się o niego. W końcu Maria wraca do domu! Jest promienna i zadowolona. Uśmiech znika z jej twarzy dopiero wtedy gdy widzi, że w mieszkaniu jest jej mąż… Adam z Weroniką i Antosią przywożą do domu Kacperka! Antosia jest zachwycona i z zapałem opowiada braciszkowi o sobie, mamie i tacie. O tym, że będą razem mieszkać… Adam jest tą sytuacją zmieszany, Weronika zaś ma w oczach błysk nadziei! Czy Roztoccy mają ostatnią szansę na odbudowanie rodziny? Agnieszka przyjeżdża na spotkanie z klientem mocno spóźniona, w dodatku na kacu… Mężczyzna zarzuca jej kompletny brak profesjonalizmu!!! Oświadcza Olszewskiej, że zrywa z nią współpracę. Agnieszka mocno zdenerwowana wraca do domu. Niespodziewanie, pojawia się Gerard… Niebawem do domu przyjeżdża Rafał, by zabrać Agnieszkę na umówiony wcześniej piknik. Niestety, w domu nie ma nikogo. A Olszewska nie odbiera telefonów…
/ Polska / serial obyczajowy
12:05 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1571 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Gerard przyprowadza w nocy kompletnie pijaną Agnieszkę. Rafał wyrzuca sąsiada z domu a z Agnieszką postanawia porozmawiać rano. Jednak kiedy Sobczak się budzi, Olszewskiej już nie ma! W tym czasie kompletnie rozbita Agnieszka spotyka się z Ewą. Zwierza się przyjaciółce, że nie radzi sobie z nałogiem! Boi się, że przez alkohol znowu wszystko straci… Włodek i Maria są w trudnej sytuacji. Oboje chcieliby się przełamać ale honor nie do końca im na to pozwala… Wydaje się jednak, że wszystko między Ziębami zmierza ku lepszemu. Do momentu, gdy do baru przychodzi Tadeusz! Przynosi okulary Marii, pozostawione u niego w aucie. Między mężczyznami mi dochodzi do szarpaniny! Tadeusz wyznaje Włodkowi całą prawdę… Kinga i Michał planują wspólny wyjazd na weekend. Niestety, Smolny po raz kolejny każe jej przyjść w sobotę do pracy. Kinga ma tego dość! Odmawia przyjścia do pracy w wolny dzień! Smolny jakby tylko na to czekał - grozi Brzozowskiej zwolnieniem dyscyplinarnym…
/ Polska / serial obyczajowy

2018-12-27

11:30 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1572 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Agnieszka idzie na odwyk! Kiedy pakuje walizki, z szuflady wypada ukryta butelka alkoholu. Burzyński przyprowadza do Dudków swojego adwokata. Mecenas twierdzi, że postara się, aby do rozprawy Izy w ogóle nie doszło. Brzozowska chce jednak wiedzieć jaka kara grozi jej, gdyby do oskarżenia doszło. Okazuje się, że nawet do dziesięciu lat więzienia! Tymczasem w szpitalu Kamil prosi chłopaka Jowity, żeby spróbował namówić ją na przeszczep. Okazuje się, że młodzieniec przyszedł do Jowity po to, by ją rzucić!
/ Polska / serial obyczajowy
12:05 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1573 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Zuza jest kompletnie rozbita po rozmowie z Sochanem. Kamil docieka co się stało. Igor dowiaduje się od Magdy, że Zuza – w tajemnicy przed mężem - nadal spotyka się z Sochanem! Gosia denerwuje się przed swoim pierwszym dniem pracy w szkole. Maria ma nadzieję, że Włodek wszystko zrozumiał i jej wybaczył. Niespodziewanie jednak do baru Ziębów przychodzi Róża. Mówi Marii, że zastąpi ją w pracy – Włodek ją o to poprosił. Ziębowa natychmiast biegnie do domu - tam zastaje męża pakującego walizki…
/ Polska / serial obyczajowy

2018-12-28

11:30 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1574 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Kinga z lękiem wraca do firmy po tym, jak odmówiła Smolnemu pracy w weekend. W biurze dowiaduje się, że Smolny odebrał jej projekt. Kinga idzie do szefa. Smolny nie wytrzymuje i zaczyna ją szarpać! Honorata żali się Nicole, że musi zamknąć zieleniak. Tymczasem Mikołaj informuje Nicole, że sąd wyznaczył termin rozprawy rozwodowej. Marek mówi żonie, że dziś ma poznać ojca swojej wspólniczki. Według niego to spotkanie biznesowe. Okazuje się jednak, że Milena przedstawia ojcu Zimińskiego jako swojego narzeczonego.
/ Polska / serial obyczajowy
12:05 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1575 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Pijana Agnieszka przyjeżdża pod szkołę, w której pracuje Rafał. Widzi Sobczaka wychodzącego ze szkoły ze swoją koleżanką z pracy. Ubliża kobiecie, a Rafałowi insynuuje romans! Żaneta i Wojtek umawiają się na randkę w mieszkaniu Ziębów. Wieczorem okazuje się, że córeczka Żanety kompletnie Szulca nie akceptuje… Izabela została wezwana do prokuratury. Podczas przesłuchania opowiada szczegółowo całe zdarzenie. Niestety, prokurator ocenia czyn Izy jako atak z premedytacją!
/ Polska / serial obyczajowy

2018-12-31

11:30 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1576 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Agnieszka budzi się na kacu. Rafał każe jej się doprowadzić do porządku. Jadą dziś do ośrodka leczenia uzależnień. Olszewska błaga Rafała, żeby jej tam nie zostawiał. Marek żąda, by Milena powiedziała ojcu prawdę, że on nie jest jej narzeczonym! Kinga, zaraz po przyjściu do pracy, idzie na rozmowę do Smolnego. Grozi mu, że jeśli jego zachowanie się powtórzy, zgłosi sprawę na policję. Szef ostrzega ją, że wyleci za to z firmy!
/ Polska / serial obyczajowy
12:05 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1577 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Zuza decyduje się prowadzić grę z Sochanem. Na kolejnym spotkaniu terapeuta usiłuje przekroczyć pewną granicę jej intymności. Tymczasem Kamil walczy o życie Jowity. Ojciec Mileny zamówił już gospodę na wesele córki! Spanikowany Zimiński kategorycznie żąda, aby Milena zakończyła tę farsę! Adam przyjeżdża rano po Antosię. Zastaje Weronikę wykończoną, z płaczącym synkiem na rękach. Roztocki niepewnie proponuje żonie pomoc.
/ Polska / serial obyczajowy
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Na Wspólnej. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Na Wspólnej w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Na Wspólnej.
W zestawieniu planu emisji można znaleźć opisy odcinków serialu Na Wspólnej. W opisach odcinków mogą znaleźc się informacje na temat tego co się wydarzy lub się wydarzyło w serialu. Jeśli w ramówce zaplanowane są odcinki premierowe umieszczone na stronie opisy pozwolą znaleźć odpowiedź na pytanie Na Wspólnej, co się wydarzy w następny odcinku serialu?. Streszczenia odcinków pozwalają na poznanie tego co się wydarzyło oraz wydarzy.

Emisja w stacjach

Na Wspólnej można obejrzeć w:

Emisje w: TVN, TVN Fabuła

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info