Reklama

Na Wspólnej godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć, opisy odcinków serialu, streszczenia

Najbliższe emisje Na Wspólnej

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Na Wspólnej będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2019-04-20

11:00 Na Wspólnej Omnibus, sez. 17, odc. 728 Logo TVN
Polska / serial obyczajowy

2019-04-22

10:45 Na Wspólnej Omnibus, sez. 17, odc. 728 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy

2019-04-23

11:25 Na Wspólnej, sez. 11, odc. 1704 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Wojtek nie może pogodzić się z tym, że ukochana go okłamywała. Ukrywała przed nim, że jej mąż żyje! Żaneta stara się wytłumaczyć swoją skomplikowaną sytuację - jednak Szulc nie chce słuchać! Na oddziale Kamila panika - Ostrowski zniknął! Lekarze i pielęgniarki przeszukują szpital. Okazuje się, że ordynator jest w swoim gabinecie – ubrany w pidżamę zaprasza osłupiałych lekarzy na obchód! Weronika przychodzi do Izy z gotowym projektem kalendarza.
/ Polska / serial obyczajowy
Reklama
12:00 Na Wspólnej, sez. 11, odc. 1705 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Maja nachodzi Igora w redakcji. Nowak zabiera ją na obiad. Kiedy wchodzą do restauracji, Igor dostrzega Magdę z Julką. Przerażony, chowa się za filarem…Maja wychodzi z ukrycia i podchodzi o Magdy! Roman – w towarzystwie Honoraty- otwiera w komputerze pliki zdjęć, na których trzyma przewieszoną przez ramię półnagą Marylkę! Honoracie puszczają nerwy! Ola z Olivierem i Indianą, po weekendzie wkuwania, jadą prosto na uczelnię. Przed wejściem na egzamin postanawiają wspomóc się kolejną działką amfetaminy.
/ Polska / serial obyczajowy
20:15 Na WspólnejNa Wspólnej, sez. 17, odc. 2862 Logo TVN
Polska / serial obyczajowy

2019-04-24

11:25 Na Wspólnej, sez. 11, odc. 1706 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Żaneta jest całkowicie rozbita. Wojtek wciąż nie rozumie jej skomplikowanej sytuacji. W końcu pyta ją- co zrobiłaby, gdyby Grzesiek nagle się pojawił i chciał do niej wrócić? Roman zjawia się u Leśniewskich z kwiatami i czekoladkami. Przeprasza ukochaną i kaja się przed nią za swoje winy. Honorata jest jednak nieubłagana! Dominik znowu wpakował się w kłopoty. Dyrektor chce podjąć wobec niego radykalne kroki. Kraszewska obawia się, że chłopca wyrzucą ze szkoły.
/ Polska / serial obyczajowy
12:00 Na Wspólnej, sez. 11, odc. 1707 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Nowak przyznaje się Naczelnemu, że ma romans. Wyjazd z rodziną to jedyna szansa na jej uratowanie! Naczelny obiecuje pomoc. Niestety, nie przewidział reakcji Magdy – dziewczyna stanowczo nie zgadza się na żaden wyjazd! Dominikowi grozi zawieszenie w prawach ucznia i przeniesienie do innej szkoły. Do akcji wkracza Sławek. Mądrze przekonuje dyrektora, że to tylko pogorszy sprawę! Rafał wyjeżdża do Wiednia. Przedtem zaprasza Agnieszkę na pożegnalny obiad. Błaga ją, żeby mu wybaczyła zdradę.
/ Polska / serial obyczajowy
20:15 Na WspólnejNa Wspólnej, sez. 17, odc. 2863 Logo TVN
Polska / serial obyczajowy

2019-04-25

11:25 Na Wspólnej, sez. 11, odc. 1708 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Żaneta jest załamana. Tymczasem Szulc walczy ze sobą. W końcu jednak przyjeżdża na Wspólną! Pada przed Żanetą na kolana i ponownie się oświadcza. Czy już po raz ostatni? Hoffer oświadcza kolegom, że czas odkupić jego krzywdy – muszą naprawić cieknący dach w sklepie Honoraty. Czy to wystarczy, żeby ukochana wybaczyła Romanowi? Igor wszelkimi sposobami stara się przekonać Magdę do wyjazdu do Anglii. Ale dziewczyna jest uparta– pyta, przed czym Igor chce uciec?!
/ Polska / serial obyczajowy
12:00 Na Wspólnej, sez. 11, odc. 1709 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Jagoda wydzwania do Andrzeja – prosi go o spotkanie. Kiedy Brzozowski przychodzi do Wolskiej wyznaje, że nie może dłużej oszukiwać żony! Ale pożądanie bierze górę nad rozsądkiem! Igor mówi mamie o planie wyjazdu z Magdą i Julką do Manchesteru. Ewa jest smutna –podejrzewa, że syn wyjeżdża tak nagle z jakiegoś poważnego powodu… Paweł wyznaje Marcie, że szuka dawcy serca, dzięki któremu żyje!
/ Polska / serial obyczajowy
Reklama
20:15 Na WspólnejNa Wspólnej, sez. 17, odc. 2864 Logo TVN
Polska / serial obyczajowy

2019-04-26

11:25 Na Wspólnej, sez. 11, odc. 1710 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Kamil prosi Martę, żeby wybiła Pawłowi z głowy szukanie dawcy swojego serca! Niech mu uświadomi, jaki to będzie wstrząs dla rodziny zmarłego. Daria znowu zostaje dłużej na próbie teatralnej u pana Dąbrowskiego. Ma on dla niej nagrodę – piękną suknię balową do roli Kopciuszka. Dziewczynka jest zachwycona i chce się w nią od razu przebrać! Olivier zabiera Olę na imprezę do Białegostoku. W czasie podróży psuje się ich samochód. Ola zalotnie pyta Oliviera jak przetrwają chłodną noc w aucie…
/ Polska / serial obyczajowy
12:00 Na Wspólnej, sez. 11, odc. 1711 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Paweł zaprasza do siebie Martę z synkiem. Woliński mówi Konarskiej, że zaniechał poszukiwań dawcy swojego serca. Nagle Paweł składa na jej ustach gorący pocałunek! Kobiety ze Wspólnej walczą o każdą złotówkę - wciąż brakuje im pieniędzy na zakup mammobusu. Weronika chce zlicytować ich akty! Olivier odwozi Olę do domu. Chcą zdążyć na zajęcia. Jednak rozochocony gorącą nocą chłopak proponuje nagle, żeby jednak zostali w mieszkaniu. Kiedy do domu wracają Zimińscy, zastają Olę z chłopakiem prawie nagich!
/ Polska / serial obyczajowy

2019-04-27

11:00 Na Wspólnej Omnibus, sez. 17, odc. 729 Logo TVN
Polska / serial obyczajowy

2019-04-29

10:50 Na Wspólnej Omnibus, sez. 17, odc. 729 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
20:15 Na WspólnejNa Wspólnej, sez. 17, odc. 2865 Logo TVN
Polska / serial obyczajowy

2019-04-30

11:25 Na Wspólnej, sez. 11, odc. 1712 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Andrzej z żalem wyznaje Jagodzie, że musi z nią zerwać – nie potrafi tak lekko jak ona traktować uczuć. Kiedy chce wyjść, nagle kobieta zatrzymuje go i mówi, jak bardzo za nim tęskniła! Olivier przyjeżdża po Olę. Tym razem jest przygotowany na konfrontację z Zimińskimi. Sprytnymi zagraniami powoduje, że rodzice Oli zaczynają być nim zachwyceni! Daria jedzie na warsztaty z grupą teatralną pana Dąbrowskiego. Nauczyciel zapewnia Sławka i Renatę, że będzie się dziewczynką wyjątkowo opiekował…
/ Polska / serial obyczajowy
12:00 Na Wspólnej, sez. 11, odc. 1713 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Igor i Magda wyjeżdżają jutro do Anglii. Nowak idzie do mieszkania Mai. Chce jej powiedzieć prawdę – to już koniec z nimi…Agnieszka wyznaje Ewie, że wciąż pamięta Rafałowi zdradę - mimo to darzy go ciepłym uczuciem. Przyjaciółka namawia ją, żeby walczyła o swoją miłość… Michał zauważa czułe spojrzenia Andrzeja i Jagody. Bezbłędnie zaczyna podejrzewać ich o romans. Wieczorem – wkurzony - czeka na Andrzeja…
/ Polska / serial obyczajowy
20:15 Na WspólnejNa Wspólnej, sez. 17, odc. 2866 Logo TVN
Polska / serial obyczajowy

2019-05-01

20:15 Na WspólnejNa Wspólnej, sez. 17, odc. 2867 Logo TVN
Opis odcinka serialu (streszczenie): Smolny odzyskuje przytomność – przeraża go wizja spisku na jego życie! Basia oddycha z ulgą - Krzysztof odzyskuje przytomność. Ale ze Smolnym nie jest dobrze - wszędzie widzi zagrożenie dla swojego życia! Jego fobie podkręca jeszcze Jadwiga. Basia ostro wkracza do akcji! Jarek ma windykować długi przyjaciela!!! Jarek rozpoczyna pracę w firmie ojca Elizy. Okazuje się, że od razu zostaje rzucony w teren – bezpośrednio do ściągania długów! Chłopak bardzo przeżywa emocje ludzi, którzy błagają o litość… Ale prawdziwa próba dopiero przed nim – ma windykować długi… swojego przyjaciela!!! Aniela nie wybaczy ojcu, że ją zostawił?! Aniela spotyka Wiktora na grobie mamy w rocznicę jej śmierci. Wyrzuca ojcu, że nigdy nie kochał jej matki! Wiktor stara się przekonać córkę, że było inaczej - ale do dziewczyny nic nie dociera... Kasia spotyka się z Anielą – próbuje z nią rozmawiać, ale czy nie pogorszy sytuacji?!
/ Polska / serial obyczajowy
Reklama

2019-05-02

20:15 Na WspólnejNa Wspólnej, sez. 17, odc. 2868 Logo TVN
Opis odcinka serialu (streszczenie): Basia wpada w szał – mąż kompletnie ją olewa!!! Krzysztof wychodzi ze szpitala na własne żądanie i… od razu jedzie do redakcji. Tam gratuluje wszystkim - a szczególnie Jadwidze! Basia wpada w szał – jej mąż ratuje świat a ją kompletnie ją olewa! Franek i Czarek próbują się zmierzyć ze swoimi problemami… Franek martwi się, że wyleci ze szkoły – Bogdan zamierza walczyć o syna. Tymczasem ojciec Czarka kompletnie odciął się od syna geja. Chłopak jest kompletnie załamany… Bracia Hofferowie mają zapłacić łapówkę urzędnikowi?! Budowa Romana i Antoniego jest ukończona – dziś mają świętować sukces! Niestety, ostatnia kontrola podczas odbioru budynku wypada bardzo źle. Czyżby urzędnik chciał łapówkę?! Co zrobią bracia Hofferowie?!
/ Polska / serial obyczajowy

2019-05-04

11:00 Na Wspólnej Omnibus, sez. 17, odc. 730 Logo TVN
Polska / serial obyczajowy

2019-05-06

10:50 Na Wspólnej Omnibus, sez. 17, odc. 730 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
20:15 Na WspólnejNa Wspólnej, sez. 17, odc. 2869 Logo TVN
Polska / serial obyczajowy

2019-05-07

11:25 Na Wspólnej, sez. 11, odc. 1714 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Igor błaga Magdę o przebaczenie. Przyznaje, że postąpił obrzydliwie. Zapewnia, że nigdy nie chciał jej zostawić – cały czas ją kochał… Magda pyta czy kochał ją też będąc w łóżku z Mają?! Paweł próbuje dodzwonić się do Marty. Ta jednak nie chce z nim rozmawiać. Konarska wyznaje Zuzie, że sama siebie nie rozumie - unika Pawła mimo, że ją pociąga! Z Indii niespodziewanie wracają Dębkowie! Zaskoczonym Zimińskim wyznają, że porzucili swojego guru. Okazał się zwykłym oszustem!
/ Polska / serial obyczajowy
12:00 Na Wspólnej, sez. 11, odc. 1715 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Kamil spotyka Magdę i zapewnia ją, że on i Zuza zawsze będą jej oddanymi przyjaciółmi. Potępia zdradę Igora – ale przy okazji okazuje się, że wiedział o niej od dawna. Magda jest tym porażona! Stefan prosi Marka o pomoc w załatwieniu mu pracy w ich firmie. Daje słowo, że nigdy więcej nie popełni już takich błędów. Dostał srogą nauczkę… Daria, po powrocie z warsztatów z panem Dąbrowskim, jest bardzo przygnębiona. Oznajmia, że nie chce już grać w przedstawieniu! Dziewczynka chce koniecznie jechać do mamy!
/ Polska / serial obyczajowy
20:15 Na WspólnejNa Wspólnej, sez. 17, odc. 2870 Logo TVN
Polska / serial obyczajowy

2019-05-08

11:25 Na Wspólnej, sez. 11, odc. 1716 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Igor wyznaje mamie, że zniszczył swój związek z Magdą. Ewa uświadamia synowi, że nie powinien liczyć na przebaczenie...Weronika i Marta udzielają wywiadu w telewizji. Mówią o akcji charytatywnej i reklamują aukcję fotografii z kalendarza. Po południu w barze Ziębów trwają gorączkowe oczekiwania na finał licytacji. Okazuje się, że pieniędzy wystarczy żeby kupić mammobus! Rekordową kwotę zapłacił ktoś za zdjęcie Marii! Marek jest zmuszony powiedzieć Halince, że kłamał w sprawie sprzedaży ich domu.
/ Polska / serial obyczajowy
12:00 Na Wspólnej, sez. 11, odc. 1717 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Igor wyjeżdża dziś do Manchesteru. Żegna się z matką i przeprasza, że ją zawiódł. Nowak przychodzi też do Magdy - chce pożegnać się z córeczką. Kolejny raz prosi ukochaną, żeby mu wybaczyła. Do Żanety niespodziewanie przyjeżdża matka. Wie już, że córka przyjęła oświadczyny Wojtka. Helena mówi, że uzgodniła już z Szulcami szczegóły odnośnie ślubu i wesela… Do Weroniki dzwoni pracodawca jej siostry. Ma pretensje – referencje, które napisała Roztocka były kłamstwem!
/ Polska / serial obyczajowy
20:15 Na WspólnejNa Wspólnej, sez. 17, odc. 2871 Logo TVN
Polska / serial obyczajowy

2019-05-09

11:25 Na Wspólnej, sez. 11, odc. 1718 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Na próbie Daria jest zdenerwowana i zapomina tekstu. Za karę pan Jacek zostawia ją po zajęciach i zamyka salę na klucz. Mówi, że muszą zrobić ćwiczenia aktorskie. Dziewczynka jest przerażona! Kamil bez przerwy pracuje, często nie wraca na noc do domu – Zuza jest ciągle sama. Na spacerze z Ostrowskim Zuza żali się, że boi się o swoje małżeństwo. Weronika jedzie do mamy – chce porozmawiać o Adzie. Tymczasem Bożena ma swoje zmartwienia - jest chora, a w domu nie ma ani lekarstw, ani jedzenia!
/ Polska / serial obyczajowy
12:00 Na Wspólnej, sez. 11, odc. 1719 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Renata dostaje telefon ze szkoły. Dominik pobił wczoraj pana Dąbrowskiego – nauczyciel ma złamaną rękę! Daria wykrzykuje, że Dominik bronił jej przed pedofilem! Marta chce umówić się z Pawłem. Z zachowania Konarskiej wynika, że wszystko jeszcze może się zdarzyć… Wojtek odbiera swoich rodziców z dworca. Są zaskoczeni, że syn z narzeczoną - zamiast oszczędzać na wesele - urządzają wystawne przyjęcie zaręczynowe. Tymczasem siostra Wojtka prowadzi zaskoczone rodziny do Urzędu Stanu Cywilnego!
/ Polska / serial obyczajowy
20:15 Na WspólnejNa Wspólnej, sez. 17, odc. 2872 Logo TVN
Polska / serial obyczajowy

2019-05-10

11:25 Na Wspólnej, sez. 11, odc. 1720 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Wieczorem z Zuzą zaczyna dziać się coś złego. Bóle i skurcze brzucha zwalają ją z nóg. Dziewczyna jest przerażona – co z jej ciążą? Dzwoni do Kamila - ale on, niestety, nie odbiera…Agnieszka i Rafał wracają po kilkudniowym pobycie w Wiedniu. Oboje wyglądają na naprawdę szczęśliwych! Do Sławka przychodzi jego kolega - policjant. Przynosi mu do podpisu dokumenty konieczne do aresztowania Dąbrowskiego. Ale Sławek sam chce wymierzyć pedofilowi sprawiedliwość!
/ Polska / serial obyczajowy
12:00 Na Wspólnej, sez. 11, odc. 1721 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Kamil odbiera pogrążoną w rozpaczy Zuzę ze szpitala. Mówi żonie, że on również cierpi z powodu utraty ciąży. Zuza jest zszokowana jego stwierdzeniem. Zrozpaczona krzyczy, że ona nie straciła ciąży – ona straciła dziecko! A jego nie było, kiedy go najbardziej potrzebowała! Żaneta, po ślubie, przeprowadza się z Manią do Wojtka. Ziębowa bardzo to przeżywa… Marzena przyjeżdża po Darię. Nie może sobie wybaczyć, że zaufała Dąbrowskiemu - oddała swoje dziecko w ręce pedofila!
/ Polska / serial obyczajowy

2019-05-11

11:00 Na Wspólnej Omnibus, sez. 17, odc. 731 Logo TVN
Polska / serial obyczajowy

2019-05-13

10:50 Na Wspólnej Omnibus, sez. 17, odc. 731 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
20:15 Na WspólnejNa Wspólnej, sez. 17, odc. 2873 Logo TVN
Polska / serial obyczajowy

2019-05-14

11:25 Na Wspólnej, sez. 11, odc. 1722 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Basia martwi się o Andrzeja – uważa, że ostatnio zbytnio się przepracowuje. Brzozowski obiecuje żonie, że dziś wróci wcześniej i wyjdą gdzieś razem. Niestety, Jagoda prosi Andrzeja żeby spędził wieczór z nią - a on nie potrafi jej odmówić… Marta jest bardzo przygnębiona po odwiedzinach u Zuzy i Kamila. Kiedy dzwoni do niej Paweł - nie ma ochoty z nim rozmawiać. Zaniepokojony Woliński przyjeżdża na Wspólną. W mieszkaniu zastaje jednak tylko Romana. Jak Hoffer potraktuje natrętnego absztyfikanta córki?
/ Polska / serial obyczajowy
12:00 Na Wspólnej, sez. 11, odc. 1723 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Daniel jest wściekły na ojca, po tym jak widział go z kochanką. Andrzej zapewnia syna, że Jagoda to tylko koleżanka z pracy… Jednak Daniel nie wierzy ojcu! Ola jest wkurzona na Oliviera za wczorajszy wieczór. Na dodatek dowiaduje się od Indiany, że jej ukochany imprezował do rana! Sławek przekonał Marzenę żeby zgodziła się na rozmowę Darii z policyjną psycholog. Zeznanie odbywa się w mieszkaniu Dziedzica. Pani psycholog udaje się namówić Darię, żeby opowiedziała o tym, co zrobił jej Dąbrowski.
/ Polska / serial obyczajowy
20:15 Na WspólnejNa Wspólnej, sez. 17, odc. 2874 Logo TVN
Polska / serial obyczajowy

2019-05-15

11:25 Na Wspólnej, sez. 11, odc. 1724 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Sławek jest wściekły - Dąbrowskiego wypuszczono z aresztu! Prokurator uznał, że zeznania Darii to za mało - a nie znaleziono żadnych innych dowodów… Żaneta jest wściekła na Wojtka – zamiast kończyć remont łazienki, Szulc jedzie testować nową terenówkę kolegi! Tymczasem do baru Ziębów ponownie przychodzi tajemniczy chłopiec, który był u nich ostatnio. Tym razem Maria bierze go na spytki. Okazuje się, że malec ma na imię Franek i jest półsierotą…
/ Polska / serial obyczajowy
12:00 Na Wspólnej, sez. 11, odc. 1725 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Andrzej znowu przychodzi do Jagody - nie potrafi się jej oprzeć! Kiedy kochankowie są razem, do Brzozowskiego dzwoni Daniel. Chłopak chce sprawdzić ojca! Sławek przyjeżdża do toruńskiej szkoły, w której pracował Dąbrowski. Dyrektorka twierdzi, że to był dobry nauczyciel. Jednak – przyciśnięta przez Dziedzica - wyznaje, że wniesiono jedną skargę na Dąbrowskiego… Weronika odwiedza mamę – Bożena chce jej wytłumaczyć dlaczego wszystkie swoje pieniądze oddawała Adzie. Matce bardzo zależy aby córki się pogodziły.
/ Polska / serial obyczajowy
20:15 Na WspólnejNa Wspólnej, sez. 17, odc. 2875 Logo TVN
Polska / serial obyczajowy

2019-05-16

11:25 Na Wspólnej, sez. 11, odc. 1726 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Sławek rozmawia z matką dziewczynki molestowanej przez Dąbrowskiego. Okazuje się, że pedofil fotografował dzieci tłumacząc im, że to konieczne do szycia kostiumów. Marta proponuje ojcu, żeby zawiózł ją z synkiem na ranczo Pawła. Roman chętnie się zgadza - bardzo polubił Wolińskiego. Podczas wizyty Hoffer dowiaduje się, że Paweł jest po przeszczepie serca. Cała sympatia, jaką Roman darzył mężczyznę, nagle znika… Daniel nie może patrzeć, jak ojciec oszukuje mamę udając kochającego męża.
/ Polska / serial obyczajowy
12:00 Na Wspólnej, sez. 11, odc. 1727 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Andrzej wie, że zbliża się koniec jego podwójnej gry. Mówi Jagodzie, że ich romans wyszedł na jaw. Kiedy wraca do domu wyznaje żonie, że ma kochankę! Basia jest w szoku! Ola wciąż ma żal do Oliviera – nie odzywa się do niego. Konrad obserwuje to z radością i natychmiast zaprasza Zimińską do pubu. Sławek zaczyna śledzić Dąbrowskiego – liczy na to, że pedofil popełni jakiś błąd. I nie myli się!
/ Polska / serial obyczajowy
20:15 Na WspólnejNa Wspólnej, sez. 17, odc. 2876 Logo TVN
Polska / serial obyczajowy

2019-05-17

11:25 Na Wspólnej, sez. 11, odc. 1728 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Basia jest zdruzgotana. Każe Andrzejowi wynosić się z domu! Brzozowski nie ma nic na swoją obronę… Po pocieszenie idzie do kochanki! Kiedy Daniel zastaje w domu zapłakaną mamę, natychmiast dzwoni do Andrzeja i krzyczy, że wstyd mu za takiego ojca! Sławek zbiera gratulacje – pedofil został aresztowany! Znaleziono przy nim mnóstwo pornografii dziecięcej. Paweł - jadąc z Martą - zauważa sąsiada, który okrutnie znęca się nad koniem zaprzęgniętym do wozu. Woliński ostro interweniuje!
/ Polska / serial obyczajowy
12:00 Na Wspólnej, sez. 11, odc. 1729 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Do Weroniki niespodziewanie przychodzi Ada. Przeprasza siostrę za awanturę jaką jej zrobiła ostatnio. Roztocka również czuje się winna… Honorata przepracowuje się - jest tak obolała, że z trudem się porusza! Roman uważa, że narzeczona potrzebuje pomocy w sklepie. Mały Franek znowu wybiera się do baru Ziębów. Tym razem chłopiec chce jechać na Wspólną ze starszą siostrą, Kasią. Franek - wpatrując się w portret Marii wiszący w ich domu - wyraźnie stara się przekonać Kasię do Ziębowej…
/ Polska / serial obyczajowy

2019-05-18

11:00 Na Wspólnej Omnibus, sez. 17, odc. 732 Logo TVN
Polska / serial obyczajowy

2019-05-20

10:50 Na Wspólnej Omnibus, sez. 17, odc. 732 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
20:15 Na WspólnejNa Wspólnej, sez. 17, odc. 2877 Logo TVN
Polska / serial obyczajowy

2019-05-21

11:25 Na Wspólnej, sez. 11, odc. 1730 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Franek, będąc z Marią, dzwoni do taty – prosi, żeby przyjechał i zabrał go ze Wspólnej. Kiedy ojciec chłopca pojawia się, widzi go Maria. Ziębowa zamiera – dawno przestała wierzyć, że jeszcze kiedykolwiek go zobaczy… Honorata testuje osoby, które chcą u niej pracować. Niestety, wszystkie kandydatki okazują się nieodpowiednie. Niespodziewanie przychodzi mężczyzna! Zuza oznajmia Kamilowi, że wraca do pracy. Mąż martwi się o nią - sugeruje, że to za wcześnie. Zuza wygląda jednak na silną i pewną swojej decyzji.
/ Polska / serial obyczajowy
12:00 Na Wspólnej, sez. 11, odc. 1731 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Maria jest wzruszona do łez, widząc swojego syna! Jednak zdenerwowany Bogdan nie chce z nią rozmawiać! Zabiera małego Franka i wychodzi… Po dwudziestu latach pojawił się ich adoptowany syn! Który się ich wyrzekł… Agnieszkę i Rafała odwiedzają Emilka z Błażejem. Zaraz po tym, jak Emilka zda maturę młodzi planują zamieszkać w Warszawie! Honorata zachwyca się swoim nowym pracownikiem. Roman jest wyraźnie zły z tego powodu.
/ Polska / serial obyczajowy
20:15 Na WspólnejNa Wspólnej, sez. 17, odc. 2878 Logo TVN
Polska / serial obyczajowy

2019-05-22

11:25 Na Wspólnej, sez. 11, odc. 1732 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Maria oczekuje przyjścia Bogdana – przecież go o to prosiła! Wzruszone Renata i Monika również liczą na spotkanie z bratem… Jednak Bogdan nie pojawia się na Wspólnej. Roman przysłuchuje się rozmowie Honoraty ze swoim nowym pracownikiem. Kiedy ta nazywa go Jureczkiem, Hoffer dostaje szału! Emilka pyta Agnieszkę czy mogą zamieszkać u nich z Błażejem i Jasiem przez kilka miesięcy. Olszewska uważa, że młodym trzeba pomóc. Rafał nie jest wcale pewny, czy to dobry pomysł…
/ Polska / serial obyczajowy
12:00 Na Wspólnej, sez. 11, odc. 1733 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Do Kamila dzwoni szef Zuzy – pyta zaskoczonego Hoffera, kiedy jego żona skończy urlop? Kamil jest w szoku - Zuza go okłamuje! Danka zostaje wezwana na rozmowę przez dyrektora. Przestraszona Zimińska obawia się, że straci pracę… Tymczasem dyrektor ją zaskakuje! Basia jest rozbita zdradą męża. Mimo to decyduje się przyjść do Izy, żeby z przyjaciółkami uczcić sukces ich akcji charytatywnej. Niespodziewanie do Izabeli przychodzi Jagoda!
/ Polska / serial obyczajowy
20:15 Na WspólnejNa Wspólnej, sez. 17, odc. 2879 Logo TVN
Polska / serial obyczajowy

2019-05-23

11:25 Na Wspólnej, sez. 11, odc. 1734 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Do Basi dzwoni Kinga i prosi żeby wspólnie spotkały się z Jagodą. Daniel, słysząc jak mama umawia się z nią na rozmowę, dopytuje się po co to robi?! Kiedy syn przekonuje ją, że to niczego nie zmieni, Basia orientuje się kim jest Jagoda! Paweł przywozi Martę do siebie. Tymczasem sąsiad-sadysta, któremu odebrano maltretowane zwierzęta, obserwuje dom Wolińskiego. W akcie zemsty mężczyzna zakrada się wieczorem do gospodarstwa Pawła i oblewa benzyną stajnię. Wyjmuje zapalniczkę!
/ Polska / serial obyczajowy
12:00 Na Wspólnej, sez. 11, odc. 1735 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Maria ma ogromny żal do męża - nie odzywa się. Będzie milczeć, dopóki Włodek nie przyprowadzi do domu Bogdana! Zięba nie ma wyjścia – jedzie szukać syna. Niestety, nie znajduje go... Ale wieczorem Bogdan znajduje się sam. Przychodzi do ojca rozliczyć z nim całe swoje życie! Marta budzi się szczęśliwa po upojnej nocy z Pawłem. Woliński zaprasza ją na śniadanie i proponuje, żeby ukochana została u niego na kolejną noc. Konarska nie daje się długo prosić…
/ Polska / serial obyczajowy
20:15 Na WspólnejNa Wspólnej, sez. 17, odc. 2880 Logo TVN
Polska / serial obyczajowy

2019-05-24

11:25 Na Wspólnej, sez. 11, odc. 1736 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Emilka mówi Agnieszce, że dzwonił do niej Dawid. Dziewczyna wyznaje, że Błażej nic nie wie o tym, że kiedyś miała „sponsora”... I nigdy mu o tym nie powie! Boi się, że ukochany by ją wtedy zostawił…Ola ostrzega mamę przed jej pierwszą lekcją „seksu” w gimnazjum. Nie myli się - niektórzy chłopcy zachowują się skandalicznie! Włodek przyprowadza syna do domu. Bogdan bardzo zdawkowo opowiada rodzicom i Renacie o tym, co działo się z nim przez ostatnie 20 lat. Jest wyraźnie skrępowany…
/ Polska / serial obyczajowy
12:00 Na Wspólnej, sez. 11, odc. 1737 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Basia wypłakuje się Kindze - po tym jak spoliczkowała Jagodę Andrzej wyszedł i nie ma go już dwa dni... Jest pewna, że mąż wyniósł się do kochanki! Paweł jest załamany. Żeby zacząć zarabiać lekcjami jazdy konnej musi kupić konie. A właśnie bank odmówił mu udzielenia kredytu… Renata spotyka się z Bogdanem. Ma żal do niego, że przez lata nie odzywał się do niej. Brat nie zamierza się tłumaczyć – stwierdza jedynie, że zawsze o nich pamiętał…
/ Polska / serial obyczajowy

2019-05-25

11:00 Na Wspólnej Omnibus, sez. 17, odc. 733 Logo TVN
Polska / serial obyczajowy

2019-05-27

10:50 Na Wspólnej Omnibus, sez. 17, odc. 733 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
20:15 Na WspólnejNa Wspólnej, sez. 17, odc. 2881 Logo TVN
Polska / serial obyczajowy

2019-05-28

11:25 Na Wspólnej, sez. 11, odc. 1738 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Błażej odbiera telefon Emilki – dzwoni Dawid! Dziewczyna okłamuje narzeczonego, że to kolega ze szkoły. Jednak prawda wychodzi na jaw - Dawid przychodzi osobiście i chce się widzieć ze swoim synem. Do Bogdana przychodzi Maria i prosi, żeby ją wysłuchał. Syn nie chce rozmawiać – tłumaczy mamie, że za chwilę wyjeżdża do Gdyni. Maria nie daje się zbyć i wyznaje mu, że oboje z Włodkiem cały czas go kochali. Kamil próbuje przekonać Zuzę, że kiedyś jeszcze będą mieli dziecko. Martwi się o żonę – uważa, że ma depresję!
/ Polska / serial obyczajowy
12:00 Na Wspólnej, sez. 11, odc. 1739 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Danka nie daje się już zaskoczyć młodzieży podczas lekcji wychowania do życia seksualnego. Najbardziej bezczelny uczeń - poproszony o prezentację tematu seksu oralnego - zupełnie traci rezon! Paweł proponuje Marcie, żeby zamieszkała z nim na wsi! Oczywiście razem z Ksawerym… Konarska jest w szoku – mówi Wolińskiemu, że potrzebuje czasu do namysłu. Paweł przekonuje ukochaną, że szkoda życia na przemyślenia! Prosi, żeby decyzję podjęła jak najszybciej…
/ Polska / serial obyczajowy
20:15 Na WspólnejNa Wspólnej, sez. 17, odc. 2882 Logo TVN
Polska / serial obyczajowy

2019-05-29

11:25 Na Wspólnej, sez. 11, odc. 1740 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Andrzej proponuje żonie, że po południu pójdzie na wywiadówkę Kubusia. Basia jest zaskoczona i wdzięczna za chęć pomocy. Niestety, plany Brzozowskiego niweczy Jagoda. Kochanka Andrzeja prosi go o rozmowę… Olivier zaprasza Olę na imprezę do siebie. Powodem spotkania jest przyjazd jego przyjaciółki – Eweliny. Dziewczyna przylatuje z Amsterdamu. Ola dowiaduje się od Indiany, że Ewelina jest modelką i… byłą dziewczyną Oliviera!
/ Polska / serial obyczajowy
12:00 Na Wspólnej, sez. 11, odc. 1741 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Do Emilki dzwoni adwokat Dawida – jego klient będzie walczył o prawo widywania syna! Dziewczyna jest załamana… Do Izy przychodzi Jagoda. Zdenerwowana kobieta oświadcza, że z przyczyn osobistych rezygnuje ze współpracy z Bud-Maksem! Danka ma pretensje do Oli - wróciła nad ranem i zachowywała się bardzo głośno. Jeszcze oszołomiona narkotykami dziewczyna nie ma zamiaru przepraszać… Mówi, że chce spać i nie wybiera się na uczelnię!
/ Polska / serial obyczajowy
20:15 Na WspólnejNa Wspólnej, sez. 17, odc. 2883 Logo TVN
Polska / serial obyczajowy

2019-05-30

11:25 Na Wspólnej, sez. 11, odc. 1742 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Adam nie chce dopuścić do procesu Emilki z Dawidem. Podczas mediacji adwokat Mrozińskiego oznajmia, że jego klient chce uczestniczyć w wychowaniu syna. Adam grozi Dawidowi zarzutem uwiedzenia nieletniej - wychodzi na jaw sprawa sponsoringu… Andrzej prosi Jagodę żeby nie porzucała współpracy z jego firmą. Jednak zraniona Wolska nie chce z nim rozmawiać i wyrzuca go za drzwi! Dzieci Bogdana absolutnie nie chcą wyprowadzać się z Warszawy! Kasia i Franek przychodzą z tym problemem do Ziębów.
/ Polska / serial obyczajowy
12:00 Na Wspólnej, sez. 11, odc. 1743 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Bogdan z dziećmi przychodzi na obiad do rodziców. Maria namawia syna do pozostania w Warszawie. Okazuje się jednak, że Berg ma już umówioną pracę w Gdyni... Sklep Honoraty przynosi rekordowe dochody - dzięki Jurkowi! Zadowolona Leśniewska opowiada Romanowi, że ostatnio Jureczek przyprowadził do sklepu swoich kolegów i dobrał im szałowe ciuchy! Hoffer doznaje olśnienia – Kossowski jest gejem! Ewelina proponuje Olivierowi i Indianie surfingowy wypad na… Wyspy Kanaryjskie! Chłopcy są zachwyceni!
/ Polska / serial obyczajowy
20:15 Na WspólnejNa Wspólnej, sez. 17, odc. 2884 Logo TVN
Polska / serial obyczajowy

2019-05-31

11:25 Na Wspólnej, sez. 11, odc. 1744 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Kamil jest rozbity. Widząc to, Ostrowski decyduje o odsunięciu Hoffera od operacji! Kiedy Kamil wraca z pracy jego żona pakuje się do wyjazdu. Hoffer jest przekonany, że Zuza chce go zostawić! Roman dowiaduje się, że Jurek – nowy sprzedawca w second-handzie – nie ma kobiety… Hoffer kategorycznie zabrania Honoracie zapraszać Kossowskiego do ich domu! Danka podczas lekcji przeprowadza wykład na temat inicjacji seksualnej. Chce, by dotarło do młodzieży, że z tak ważną decyzją nie można się spieszyć!
/ Polska / serial obyczajowy
12:00 Na Wspólnej, sez. 11, odc. 1745 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Marek jest zszokowany - znajduje w torebce żony model penisa! Danka wyjaśnia, że jest to pomoc naukowa – dziś ma lekcję na temat antykoncepcji. Renata przychodzi do Bogdana i próbuje z nim porozmawiać. Berg ma ogromne pretensje o to, że za jego plecami rodzina podważa jego autorytet rodzicielski! Po nocy spędzonej w pokoju służbowym w szpitalu, Kamil dostaje telefon od żony. Zuza prosi go, żeby wrócił do domu. Hoffer nie odpowiada…
/ Polska / serial obyczajowy
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Na Wspólnej. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Na Wspólnej w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Na Wspólnej.
W zestawieniu planu emisji można znaleźć opisy odcinków serialu Na Wspólnej. W opisach odcinków mogą znaleźc się informacje na temat tego co się wydarzy lub się wydarzyło w serialu. Jeśli w ramówce zaplanowane są odcinki premierowe umieszczone na stronie opisy pozwolą znaleźć odpowiedź na pytanie Na Wspólnej, co się wydarzy w następny odcinku serialu?. Streszczenia odcinków pozwalają na poznanie tego co się wydarzyło oraz wydarzy.

Emisja w stacjach

Na Wspólnej można obejrzeć w:

Emisje w: TVN, TVN Fabuła

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info