Reklama

Na Wspólnej godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć, opisy odcinków serialu, streszczenia

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Na Wspólnej będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2019-02-26

11:35 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1640 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Michał umawia się na rozmowę o pracę w dużej firmie budowlanej. I choć wypada średnio to i tak po południu dostaje telefon z wiadomością, że został przyjęty! Nie przypuszcza, że stoi za tym Ilona Zdybicka. Kobieta, z którą Michał kiedyś zdradził Kingę. Roman z Mikołajem wzięli się za remont sklepu Honoraty. Kartony z używaną odzieżą tymczasowo wystawili przed sklep. Po chwili zebrała się już spora grupa rozgorączkowanych klientek! Agnieszka na kolejnej sesji wyznaje terapeucie, że bardzo brakuje jej Rafała!
/ Polska / serial obyczajowy
12:10 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1641 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Igor potajemnie potyka się z prokuratorem. Odkrywa się, że do przekrętów Gajnego przyznał się niejaki Krawczyk, współpracownik działacza. Maks zabiera od matki swoje rzeczy. Iza chce z nim porozmawiać, ale syn zaczyna ją obrażać! Potem Maks przychodzi do klubu, w którym ostatnio poznał prostytutkę. Michał podpisuje umowę o pracę w nowej firmie. Dostaje telefon, kluczyki do auta oraz własne biuro! Dostaje również pierwsze zadanie: ma napisać ofertę do przetargu. Jego rywalem w tym przetargu będzie… Bud-Maks!
/ Polska / serial obyczajowy

2019-02-27

11:35 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1642 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Igor spotyka się z Krawczykiem, który właśnie opuszcza areszt. Nowak pyta go wprost za jakie pieniądze wziął na siebie winę Gajnego. Niespodziewanie Marię odwiedza Tadeusz! Daje jej w prezencie piękny szal. Widzi to wchodzący do baru Włodek – robi dobrą minę do złej gry… Michał wie, że może z łatwością pokonać Bud-Maks w przetargu – przecież dokładnie zna możliwości swojej rodzinnej firmy… Jest w potrzasku…
/ Polska / serial obyczajowy
Reklama
12:10 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1643 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Igor się doigrał! W jego mieszkaniu zjawia się Gajny z obstawą! Kiedy „goryle” Gajnego trzymają Nowaka, działacz każe mu zaprzestać śledztwa przeciw niemu! Ostrzega go, żeby lepiej opiekował się swoją córeczką i dziewczyną. Tadeusz odwiedza Włodka w barze. Zięba pyta czy Zieliński dobrze bawił się z Bożenką. Tadeusz jest rozanielony na samo wspomnienie koleżanki! Honorata otwiera swój „second-hand” – niestety zgubiła gdzieś klucze do sklepu. A przed drzwiami czeka już spory tłum zniecierpliwionych klientek!
/ Polska / serial obyczajowy

2019-02-28

11:35 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1644 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Zimińscy mają rocznicę ślubu. Danka odwołuje lekcję tanga, żeby spędzić romantyczny wieczór z mężem. Kiedy Marek wraca do domu okazuje się, że kompletnie zapomniał o ich rocznicy! Maks od rana dzwoni do Patrycji, ale ona ma wyłączony telefon. Chłopak idzie do lokalu w którym ją poznał. Czekając na nią upija się i obraża dziewczynę jednego z gości. Wściekły mężczyzna rzuca się na Maksa! Honorata jest sfrustrowana po pierwszym dniu pracy w swoim nowym sklepie…
/ Polska / serial obyczajowy
12:10 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1645 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Iza znajduje fotografię Maksa i Kumiko. Na zdjęciu dziewczyna jest w widocznej ciąży! Zszokowana Iza próbuje dodzwonić się do syna. Tymczasem dotkliwie pobity Maks budzi się w domu. Jest przy nim Patrycja. Zimiński stara się wynagrodzić żonie to, że zapomniał o rocznicy ślubu. Marek czeka ze śniadaniem na Dankę – ma dla niej prezent, kwiaty i szampana. Niestety, Zimińska nadal jest zła. Rafał rezygnuje z funkcji dyrektora szkoły - chce odciąć się od Zosi, z którą miał romans. Robi to aby odzyskać Agnieszkę!
/ Polska / serial obyczajowy

2019-03-01

11:35 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1646 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Weronika odwiedza matkę w Makarach. Zastaje u niej komornika! Weronika jest w szoku – okazuje, że matka przestała spłacać kredyt, który zaciągnęła dla Ady. Teraz grozi jej utrata domu. Maks spędził noc u matki. Wychodząc, dziękuje jej za wsparcie. Iza wyjaśnia Jerzemu sytuację syna – Kumiko zdradziła Maksa i rzuciła dla dużo starszego biznesmena.Ukazuje się prowokacyjny artykuł Igora mówiący o tym, że Krawczyk na przesłuchaniu zaczął „sypać”. Do Ewy przychodzą ludzie Gajnego – wypytują o Nowaka.
/ Polska / serial obyczajowy
12:10 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1647 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Ludwika uważa, że Rafał nie może rezygnować ze stanowiska dyrektora – prosi Agnieszkę o pomoc. Olszewska nie chce o tym słyszeć! Robi za to Rafałowi awanturę. Sobczak ma dość wtrącania się matki w jego życie! Marta przychodzi do szpitala na spotkanie z psychologiem. Jest świadkiem akcji ratującej życie Pawła Wolińskiego. Ta sytuacja przywołuje u Marty wspomnienia śmierci Janusza! Igor przynosi Naczelnemu artykuł pogrążający Gajnego. Daje mu również teczkę pełną dowodów oraz obciążające Gajnego zeznania.
/ Polska / serial obyczajowy

2019-03-05

11:35 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1648 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Igor wraca do pracy w glorii i chwale! Naczelny przekazuje mu, że - demaskując Gajnego - całkowicie zrehabilitował się przed zarządem. Niespodziewanie pyta Igora o mamę. Tadeusz przynosi Marii i Włodkowi bilety do teatru. Niestety Włodek nie może iść. Maria decyduje, że pójdzie na spektakl z Tadeuszem! Włodek jest ogromnie zazdrosny! Michał ma ogromny problem ze znalezieniem pracy. Zdesperowany, myśli nawet o powrocie do Bud-Maksu…
/ Polska / serial obyczajowy
12:10 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1649 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Do Weroniki przyjeżdża Ada i przywozi dzieciom prezenty. Roztocka radzi siostrze żeby oszczędzała, bo ma do spłacenia ogromny dług! Ada –bezczelnie - sugeruje, że Weronika, jako prawnik, powinna jej pomóc! Maria jest zła na męża – symulując chorobę, zachował się jak szczeniak! Włodek tłumaczy się żonie, że chciał zeswatać Tadeusza z Bożeną. Marek podejrzewa Dankę o romans! Tymczasem Zimińska tańczy tango z Ricardo. Instruktor proponuje jej, żeby reprezentowała grupę podczas corocznego pokazu szkół tańca!
/ Polska / serial obyczajowy

2019-03-06

11:35 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1650 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Danka, wcześniej niż zwykle, wychodzi do pracy. Marek jest coraz bardziej podejrzliwy. Po południu, będąc w centrum, Marek przypadkowo widzi Dankę z Ricardo – oboje są bardzo roześmiani. Zimiński jest zdruzgotany! Ostrowski poucza Pawła – mało brakowało żeby doprowadził do swojej śmierci! Po południu Marta przychodzi do szpitala na kolejną wizytę u psychologa i… spotyka Pawła! Do biura Ewy i Żanety przychodzą policjanci. Wypytują je o Wiśniaka, który kiedyś je okradł. Powód? Wiśniak został zamordowany!
/ Polska / serial obyczajowy
12:10 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1651 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Marek wraca z pracy - pod blokiem widzi Dankę wsiadającą do taksówki. Zaczyna ją śledzić… Zimiński odkrywa, że jego żona ćwiczy tango! Na dodatek widzi, jak w namiętnym tańcu obejmuje ją Ricardo! Nicole i Mikołaj znowu się kłócą. Dziewczyna wychodzi z domu zdenerwowana. Kiedy jedzie autobusem miejskim, nagle kierowca ostro hamuje – Nicole dotkliwie rani się w głowę! Zrozpaczona matka Weroniki dzwoni do córki – komornik chce zabrać jej dom! To efekt długu, który zaciągnęła dla Ady…
/ Polska / serial obyczajowy

2019-03-07

11:35 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1652 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Marek chce walczyć o Dankę! Zimiński przychodzi do Ricarda i prosi, by ten szybko nauczył go tanga. Instruktor się zgadza– i od razu proponuje pierwszą lekcję. Maks jest załamany. Iza radzi mu, żeby uporządkował swoje życie. Chłopak próbuje przeprosić Filipa i Michała… Ewa spotyka się z Arturem – szefem Igora. Początkowo miła atmosfera tego wieczoru pryska, kiedy Naczelny odbiera telefon – dzwoni dziennikarz z rewelacjami w sprawie zabójstwa Wiśniaka! Ewa jest przerażona…
/ Polska / serial obyczajowy
12:10 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1653 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): W gazecie ukazuje się news dotyczący morderstwa Wiśniaka. Ewa dzwoni do Naczelnego i prosi go o rozmowę. Na Wspólną przyjeżdża Borys i widzi ich spotkanie. Jest wściekły z zazdrości! Paweł spotyka w szpitalu Martę. Zaczynają miło rozmawiać. Paweł jest w szoku, kiedy dowiaduje się, że jej bratem jest dr Hoffer. Nicole chce złożyć skargę na kierowcę autobusu, w którym miała wypadek. Mikołaj upiera się, że pojadą razem. W zajezdni Nicole dostrzega kierowcę, który prowadził wtedy autobus. Mikołaja ponoszą nerwy!
/ Polska / serial obyczajowy

2019-03-08

11:35 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1654 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Borys zaprasza Ewę na kolację. Żaneta radzi przyjaciółce, żeby spotkała się z nim– może dowie się czegoś w sprawie Wiśniaka. Tymczasem Borys wyznaje Ewie, że cały czas ją kocha! Włodek dzwoni do Tadeusza i każe mu przyjść dziś do baru – Zięba umówił go na randkę ze swoją znajomą z Ratusza! Zieliński przychodzi lekko stremowany… Zuza i Kamil starają się o dziecko. Dzisiaj są umówieni na zabieg sztucznej inseminacji. Kiedy Zuza przychodzi po męża okazuje się, że ten ma ważną operację… Zuza jest rozczarowana!
/ Polska / serial obyczajowy
Reklama
12:10 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1655 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Roztoccy spłacają dług Bożeny. Potem wybierają się do notariusza. Weronika ma wątpliwości, czy powinna pozbawiać siostrę spadku. Zwłaszcza, że mama nie poinformowała jeszcze Ady, że postanowiła sprzedać dom Roztockim. Igor z Magdą nadal nie znaleźli mieszkania. Magdzie nic się nie podoba! Igor denerwuje się – czyżby dziewczyna jednak obawiała się wspólnego życia? Zuza i Kamil są w klinice na zabiegu sztucznej inseminacji. Bawi ich pani doktor, która naukowo wyjaśnia im szczegóły sztucznego zapłodnienia.
/ Polska / serial obyczajowy

2019-03-12

11:35 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1656 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Weronika wciąż bardzo przeżywa słowa Ady, która powiedziała, że nie ma już siostry! Adam pociesza żonę – ma nadzieję, że Ada ochłonie i przeprosi… Tymczasem Wróblewska robi mamie awanturę! Borys wpada do biura Ewy i z uśmiechem oświadcza, że ją „porywa”. Hofferowa próbuje się wymigać, ale Orłow stawia na swoim. Wywozi Ewę za miasto – przypomina jej piękne miejsce, gdzie kiedyś planowali zbudować dom… Kiedy Borys odwozi Ewę do domu błaga, żeby dała mu jeszcze jedną szansę... Zaczyna ją namiętnie całować!
/ Polska / serial obyczajowy
12:10 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1657 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Ewa przeżywa wyznania Borysa. Niespodziewanie w biurze zjawia się Artur - z kwiatami i zaproszeniem na kawę! Kiedy Ewa z Naczelnym rozmawiają w barze, do biura zmierza Borys! Paweł spotkał Martę. Jest zaskoczony rezerwą, z jaką go traktuje. Paweł prosi żeby porozmawiali – Marta odmawia! Po rozmowie z Kamilem, boi się o jego zdrowie. Marek jest obolały po treningach tanecznych. Tłumaczy się przeziębieniem. Danka prosi go żeby dzisiaj wcześniej wrócił do domu – Zimiński odmawia!
/ Polska / serial obyczajowy

2019-03-13

11:35 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1658 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Do Weroniki dzwoni mama i prosi żeby przyjechała do niej. Mówi, że będzie też jej siostra... Bożena twierdzi, że Ada żałuje tego, co powiedziała! Igor dostaje od Zuzy wiadomość, że na Wspólnej jest mieszkanie do wynajęcia. Natychmiast jedzie je obejrzeć z Magdą. Lokum im się podoba - ale Nowak jest powściągliwy i niezdecydowany. Wypisany ze szpitala Paweł wciąż czeka na Martę. Widząc to, Kamil prosi go żeby dał spokój jego siostrze! Po jakimś czasie do szpitala przychodzi Marta. Szuka na oddziale Pawła!
/ Polska / serial obyczajowy
12:10 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1659 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Dziś wybory do Senatu. Monika wyżywa się na Damianie i cały czas jest bliska „wybuchu”. W końcu młoda Ziębówna znajduje kolejną ofiarę. Igor i Magda wprowadzają się do mieszkania na Wspólnej. Razem z córeczką cieszą się swoim domem. Aż do chwili, gdy Igor znajduje zdjęcie Majki – swojej ukochanej sprzed lat. Szymek zaprasza Daniela na urodziny swojej dziewczyny, Joanny. Impreza okazuje się kameralna- oprócz nich jest tylko przyjaciółka Joanny. Kobieta przysiada się do Daniela i zaczyna go uwodzić!
/ Polska / serial obyczajowy

2019-03-14

11:35 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1660 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Artur zaprasza Ewę do restauracji. Tymczasem Borys próbuje skontaktować się z ukochaną. Zaniepokojony Orłow przyjeżdża do jej domu. Nikt mu nie otwiera, więc postanawia zaczekać. Ziębowie razem z Moniką i Damianem czekają na wynik wyborów. Tymczasem Żaneta chce zrobić niespodziankę Wojtkowi. Niezapowiedziana przychodzi do jego mieszkania i zastaje dziewczynę owiniętą krótkim ręczniczkiem! Marta spotyka na cmentarzu Patryka – syna Janusza. Chłopak zrozpaczony wykrzykuje, że jego życie nie ma sensu!
/ Polska / serial obyczajowy
12:10 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1661 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Marta próbuje dodzwonić się do Patryka. Chłopak w końcu odbiera – kompletnie załamany stoi na moście nad autostradą, patrząc na mknące samochody. Przechyla się niebezpiecznie przez barierkę… Żaneta jest załamana po tym, jak wczoraj zastała u Wojtka jakąś kobietę. Kiedy Szulc pojawia się z bukietem róż, Ziębówna policzkuje go i wyrzuca za drzwi! Ewa budzi się nad ranem w objęciach Borysa. Niespodziewanie Hofferowa prosi Orłowa, żeby zostawił ją samą. Po wyjściu Borysa Ewa jest kompletnie rozbita.
/ Polska / serial obyczajowy

2019-03-15

11:35 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1662 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Żaneta nie może sobie darować, że tak pochopnie posądziła Wojtka o zdradę. Ziębowie radzą jej, żeby natychmiast wyjaśniła wszystko Szulcowi. Żaneta jedzie do ukochanego i próbuje go przeprosić. To jednak nie jest proste. Weronikę odwiedza uradowana Ada. Oznajmia siostrze, że dostała propozycję pracy w Warszawie! Nie będzie już musiała jeździć do Niemiec – będzie mogła końcu być z rodziną! Jest tylko jeden mały szkopuł – potrzebuje referencji. To warunek pracodawcy. Z nadzieją patrzy na Weronikę…
/ Polska / serial obyczajowy
12:10 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1663 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Borys przychodzi do Ewy. Czule ją obejmując pyta czy da szansę ich miłości… Ewa odpycha Orłowa - żałuje, że doszło między nimi do zbliżenia! Roman obiecuje premię jednemu z pracowników, któremu urodziło się dziecko. Na nieszczęście Hoffera ta informacja się „rozchodzi”! Inni pracownicy też proszą Hoffera o podwyżkę. Zuza jest załamana. Zrobiła test ciążowy – jego wynik jest negatywny! Kamil stara się pocieszyć żonę. Sam jednak też bardzo to przeżywa.
/ Polska / serial obyczajowy

2019-03-19

11:35 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1664 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Marek zawzięcie ćwiczy tango, chcąc dorównać Dance. Ricardo wyznacza Zimińską z partnerem na turniej szkół tańca. Będą reprezentować jego szkołę w tangu! Danka chce żeby jej występ obejrzał mąż, lecz Marek odmawia… Emilka przyjeżdża do Warszawy. Marzy o studiach i chce odwiedzić uczelnie podczas dni otwartych. Od Ludwiki dowiaduje się, że Agnieszka i Rafał nie są już razem! Zuza i Marta przychodzą do Magdy na „babski” wieczór. Podczas spotkania Zuza rozkleja się mówiąc o swoim problemie z zajściem w ciążę.
/ Polska / serial obyczajowy
12:10 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1665 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Danka od rana jest w fatalnym nastroju. Dzisiaj ma turniejowy występ, a jej męża to nie obchodzi! Kiedy Zimińska ćwiczy z Olkiem kroki, partner zaczyna mieć problem z kostką. Jego występ jest niemożliwy! Ricardo wypycha przerażoną Dankę na scenę, gdzie czeka nowy tancerz. Emilka nie może się pogodzić z rozstaniem Agnieszki i Rafała. Ewa daje się zaprosić Naczelnemu na taneczny wieczór w klubie nocnym! Kiedy wieczorem Artur z Ewą wychodzą na imprezę, spotykają Borysa!
/ Polska / serial obyczajowy

2019-03-20

11:35 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1666 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Ewa opowiada Żanecie o wczorajszym starciu Naczelnego z Borysem. To wydarzenie na tyle popsuło jej nastrój, że nie poszła z Arturem na imprezę. Jest roztrzęsiona – nie wie co robić! Marta idzie do prokuratury, gdzie spotyka kierowcę, który spowodował wypadek w którym zginął jej ukochany. Mężczyzna został uniewinniony – mimo to, ma ogromne wyrzuty sumienia. Prosi Konarską o wybaczenie! Danka i Marek znowu emanują miłością i pożądaniem! To efekt wczorajszego wspólnego tanga i… namiętnej nocy!
/ Polska / serial obyczajowy
12:10 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1667 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Ziębowie zapraszają Wojtka i jego siostrę na rodzinny obiad. Na spotkaniu siostra Szulca zaczyna wspominać dom rodzinny. Okazuje się, że Wojtek jest w ostrym konflikcie ze swoim ojcem – nie rozmawiają ze sobą od 15 lat! Honorata przyprowadza do domu Oktawię - specjalistkę od Feng Shui. Kobieta stwierdza, że w mieszkaniu jest absolutnie zła energia i trzeba tu wiele zmienić. Emilka, przed swoim wyjazdem, doprowadza do spotkania Agnieszki z Rafałem. Para zaczyna w końcu szczerze rozmawiać o swoim związku…
/ Polska / serial obyczajowy

2019-03-21

11:35 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1668 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Ewa pyta Artura, czym go uraziła - bo od wizyty u niej Naczelny przestał się do niej odzywać… Artur jest bardzo szorstki. Po południu do Ewy przychodzi Borys i oświadcza się jej! Honorata urządziła mieszkanie zgodnie z Feng Shui. Zainstalowała dzwonki, wirujące spirale i inne magiczne przedmioty. Roman, nie może uwierzyć w to, co widzi! Maria namawia Żanetę, żeby porozmawiała z Wojtkiem o jego konflikcie z ojcem. Mocno poruszony Wojtek niechętnie, ale w końcu wyznaje, że musiał opuścić dom jako młody chłopak…
/ Polska / serial obyczajowy
12:10 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1669 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Ola wybiera się do akademika na imieniny koleżanki. Dzięki Indianie impreza błyskawicznie się rozkręca. Kolega pali skręta z marihuany i częstuje nim Zimińską. Ola się waha… Do Weroniki dzwoni nowy pracodawca Ady. Mężczyzna prosi o potwierdzenie referencji, które Roztocka napisała dla siostry. Zażenowany Adam przysłuchuje się jak Weronika musi lawirować, żeby nie kłamać. Zuza przynosi Marcie książkę od Pawła Wolińskiego. Marta jest bardzo mile zaskoczona czytając dedykację od Pawła…
/ Polska / serial obyczajowy
Reklama

2019-03-22

11:35 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1670 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Ewa decyduje się oddać Borysowi pierścionek zaręczynowy. Orłow krzyczy, że nikt nigdy nie będzie jej tak bardzo kochał jak on! Odchodzi wściekły. Do Ewy dzwoni Artur i prosi o spotkanie. Ola budzi się po imprezie w akademiku - w łóżku Dagmary! Jest w kiepskiej formie. Okazuje się, że w nocy doszło do poważnego incydentu – Indiana wyrzucił telewizor przez okno! Weronika po raz kolejny pomaga matce finansowo. Bożena proponuje, że w ramach rozliczenia nie weźmie od niej renty w przyszłym miesiącu. Ada jest zła!
/ Polska / serial obyczajowy
12:10 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1671 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Basia jest przerażona – wyczuła guzka na swojej piersi! Wybiera się na badanie USG - bardzo się boi… Weronika proponuje, że pójdzie razem z nią. Basia wychodzi z gabinetu rozpromieniona, ale Weronika nie… Honorata pakuje wszystkie gadżety Feng Shui – zamiast poprawy energii przyniosły same kłopoty! Kiedy Leśniewska dzwoni do Oktawii dowiaduje się, że za przedmioty odzyska jedynie połowę pieniędzy. Igor niespodziewanie spotyka Maję – swoją dawną miłość. Jest bardzo zaskoczony i wyraźnie poruszony jej widokiem.
/ Polska / serial obyczajowy

2019-03-26

11:35 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1672 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Do Igora dzwoni Maja – prosi, żeby się spotkali. Okazuje się, że Maja rozwiodła się z mężem! Wróciła do Polski ze swoją córeczką, Julią… Konrad próbuje umówić się z Olą do kina. Młoda Zimińska zbywa go. Chłopak nie poddaje się - po wykładach prosi ją o szczerą rozmowę. Weronika jest od rana bardzo smutna i rozkojarzona. Adam niepokoi się o nią. Żona łamiącym się głosem wyznaje, że wczoraj wykryto u niej coś podczas badania USG… Dostała skierowanie na mammografię - na przyszły tydzień.
/ Polska / serial obyczajowy
12:10 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1673 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Borys próbuje utopić w alkoholu swoje rozgoryczenie, po tym jak Ewa odtrąciła jego oświadczyny. Pijany, czeka na Igora przed redakcją. Nagle z budynku wychodzi Naczelny. Borys od razu rozpoznaje konkurenta i natychmiast robi się agresywny. Rano Marta dostaje alarmujący telefon. Dzwonią z telewizji. Prowadząca nowy program zachorowała – pilnie jest potrzebne zastępstwo! Maria z Żanetą wymyśliły świetny plan na ściągnięcie do Warszawy ojca Wojtka.
/ Polska / serial obyczajowy

2019-03-27

11:35 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1674 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Naczelny już wie, że Orłow był zamieszany w sprawę Wiśniaka. Zleca dziennikarzowi, żeby zbadał powiązania Orłowa z rosyjską mafią… Ola poznaje na uczelni nowego kolegę – Oliviera. Chłopak dołączył dopiero teraz, bo trenował kitesurfing na Hawajach! Młoda Zimińska jest nim zauroczona. Ziębowie są załamani – na mecz, na który zaprosili Wojtka i jego ojca, nie ma biletów! Jedyne wyjście to kupić je od „koników”. Pod stadionem Zięba spotyka młodych osiłków. Ale nie wygląda to tak, jakby chcieli mu pomóc…
/ Polska / serial obyczajowy
12:10 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1675 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Borys odwiedza Ewę. Przeprasza za wszystko, czym ją skrzywdził. Żegna się z nią na zawsze i mówi, że zawsze będzie ją kochał! Kiedy odchodzi, w bramie dopada go brygada antyterrorystyczna! Andrzej ma problem w pracy – projekt budynku, który ma zbudować Bud-maks, przekracza budżet inwestycji. Brzozowski musi spotkać się z Jagodą Wolską - młodą panią architekt. Marta spotyka się z Pawłem w kawiarence. Bardzo przyjemnie rozmawiają - do momentu, gdy Woliński pyta Martę, czy w jej życiu jest jakiś mężczyzna!
/ Polska / serial obyczajowy

2019-03-28

11:35 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1676 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Ewa jest zszokowana aresztowaniem Borysa. Artur tłumaczy jej, że z policyjnych przecieków wie, iż Orłow jest podejrzewany w zabójstwo Wiśniaka. Policja sądzi, że Borys współpracuje z ukraińską mafią! Weronika jest zdenerwowana - ma dzisiaj biopsję. W wywiadzie lekarskim pada pytanie – czy w rodzinie były przypadki choroby nowotworowej? Okazuje się, że jej babcia zmarła dość młodo - na raka… Igor nie chce rozmawiać o Mai – dawno zamknął ten rozdział życia. Magda nie ufa Nowakowi.
/ Polska / serial obyczajowy
12:10 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1677 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Igor nie wierzy w winę Borysa - prosi Naczelnego o materiały ze sprawy Wiśniaka. Artur stanowczo odmawia. Zdenerwowany Nowak zarzuca Naczelnemu że jest mu na rękę, iż Orłow trafił do aresztu! Marta dostaje od Pawła tort - na przeprosiny. Woliński sam go upiekł! Po południu Paweł czeka na Konarską pod jej pracą – prosi, żeby pomogła mu w podjęciu życiowej decyzji. Kiedy odprowadza Martę do domu, na dziedzińcu spotykają Zuzę. I to od żony Kamil dowiaduje się, że jego siostra znowu spotyka się z Wolińskim!
/ Polska / serial obyczajowy

2019-03-29

11:35 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1678 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Wojtek i jego ojciec mają spotkać się na meczu Górnika i Legii! Okazuje się, że musi interweniować policja! Andrzej i Jagoda są umówieni z inwestorem nowego budynku. Założyli się o to, czy biznesmen zaakceptuje kosztowne zmiany. Inwestor jest pod wrażeniem niekonwencjonalnych rozwiązań Jagody! Andrzej przegrywa zakład i przez tydzień będzie jej szoferem! Indiana zaprasza Olę na imprezę. Zimińska początkowo odmawia – musi się uczyć do egzaminu. Ale gdy słyszy, że na imprezie będzie Olivier – zmienia decyzję!
/ Polska / serial obyczajowy
12:10 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1679 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Ewa ma ogromne poczucie winy – Borys nie siedziałby w więzieniu, gdyby nie prosiła go o pomoc w odzyskaniu pieniędzy od Wiśniaka! Dzwoni do Oksany i pyta czy Borys ma obrońcę. Kiedy Oksana dowiaduje się, jaki był powód aresztowania Borysa - jest wściekła! Ola z kolegami siedzi w pubie i pije do późna. Rozmarzona słucha opowieści Oliviera… Tymczasem zmarznięta Dagmara wciąż czeka na nią przed blokiem! Wojtek i jego ojciec wciąż nie wracają z meczu. Nagle Sabina dostaje telefon z policji – jej mąż i syn zostali zatrzymani!
/ Polska / serial obyczajowy
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Na Wspólnej. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Na Wspólnej w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Na Wspólnej.
W zestawieniu planu emisji można znaleźć opisy odcinków serialu Na Wspólnej. W opisach odcinków mogą znaleźc się informacje na temat tego co się wydarzy lub się wydarzyło w serialu. Jeśli w ramówce zaplanowane są odcinki premierowe umieszczone na stronie opisy pozwolą znaleźć odpowiedź na pytanie Na Wspólnej, co się wydarzy w następny odcinku serialu?. Streszczenia odcinków pozwalają na poznanie tego co się wydarzyło oraz wydarzy.

Poprzednie emisje Na Wspólnej

Emisja Na Wspólnej miała miejsce:

2019-02-22, 12:10 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1639 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Iza podjęła decyzję – nie zrealizują projektu Maksa! Andrzej przekazuje bratankowi tę decyzję jako swoją. Chłopak jest wściekły –obraża całą rodzinę! Filip z Iwoną przygotowują mieszkanie do wyprowadzki. Po południu przyjeżdża Marta po swoje rzeczy. Ze łzami w oczach wyznaje byłemu mężowi, że gdyby nie Ksawery, nie miałaby po co żyć. Danka jest przygnębiona brakiem zrozumienia ze strony męża. Marek widząc jej nastrój stara się naprawić ich relacje. Danuta proponuje wspólne lekcje tanga, ale on ją wyśmiewa!
Polska / serial obyczajowy
2019-02-22, 11:35 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1638 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Danka jest rozgoryczona obojętnością Marka. Na kursie tanga, instruktor uświadamia Danucie, że w jej tańcu brakuje emocji, bo nie ma swojego partnera! Wieczorem Zimińska z żalem zarzuca mężowi, że ich związkowi brakuje pasji. Szymek odwiedza Daniela i Bolka w pubie. Gratuluje im udanego startu z portalem. Nagle do Szymka podchodzi jakaś dużo starsza kobieta. Okazuje się, że to Joanna - jego dziewczyna! Igor spotyka się z byłą sekretarką Gajnego, którą ten zwolnił. Kobieta nie zamierza mścić się na pracodawcy.
Polska / serial obyczajowy
2019-02-21, 12:10 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1637 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Michał oświadcza bratu, że odchodzi z ich rodzinnej firmy! Maks pyta matkę o decyzję w sprawie jego projektu. Iza dalej się waha. Maks postanawia wyprowadzić się z domu! Honorata niespodziewanie otrzymała paczki od dostawcy używanej odzieży z Londynu. Jest zaskoczona, że musi zapłacić za przesyłkę 5 tysięcy złotych! Sytuacje próbuje uratować Roman…Rafał wciąż szuka Agnieszki. Tymczasem ona czeka na Sobczaka w domu. Nie zamierza jednak zostać - chce, by sprzedali ich posiadłość.
Polska / serial obyczajowy
2019-02-21, 11:35 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1636 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Marta spotyka Pawła Wolińskiego. Mężczyzna jest nią oczarowany, o czym mówi Kamilowi. Hoffer zwierza się Ostrowskiemu, iż z trudem utrzymał w tajemnicy przed Martą to, że Paweł dostał serce Janusza. Igor umawia się z sekretarką Gajnego – działacza sportowego, którego podejrzewa o korupcję. Kiedy Naczelny dowiaduje się, że Igor drąży sprawę grozi mu, że zwolni go z pracy! Maks nieszczerze przeprasza Michała. Kiedy wszyscy trzej wraz z Izabelą zasiadają do narady, po raz kolejny dochodzi do awantury!
Polska / serial obyczajowy
2019-02-20, 12:10 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1635 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Między Maksem a Michałem ponownie dochodzi do awantury. Wzburzony Michał odkrywa, że Maks prawie przekonał Andrzeja do swojego ryzykownego projektu. Jest wściekły! Żąda, aby brat zaprzestał współpracy z Maksem! Daniel z Bolkiem zrobili swoją stronę internetową. Party-book działa, ale teraz chłopcy muszą zająć się reklamą. Igor kompletnie wycofał się z życia. Ewa, w poczuciu bezradności, prosi Magdę o pomoc. Dziewczyna uważa, że trzeba Igorem potrząsnąć - pyta go co ma zamiar zrobić ze swoim życiem?
Polska / serial obyczajowy
2019-02-20, 11:35 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1634 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Marta wraca do pracy. Niestety, podczas nagrania, przerywa wywiad z gościem programu i prosi, żeby ją zastąpiono. Idzie do szpitala na spotkanie z psychologiem. Tam po raz kolejny spotyka Pawła, na którym robi duże wrażenie. Maks jest wściekły na matkę, że nie poparła go na spotkaniu zarządu Bud-Maksu. Jest przekonany, że Iza robi to celowo. Weronika - chcąc pomóc swojej siostrze - proponuje jej pracę w kancelarii. Ada miałaby sprzątać. Ada jest oburzona – taka propozycja dla niej jest poniżająca!
Polska / serial obyczajowy
2019-02-19, 12:10 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1633 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Renata ma żal do Sławka. Nie może mu wybaczyć, że oskarżył ją i Dominika o bezmyślność! Sławek tłumaczy, że puściły mu nerwy. Daniel dużo czasu poświęca pracy w pubie. Dzięki Brzozowskiemu lokal staje punktem informacyjnym o wszelkich imprezach w mieście. Szymek wpada na pomysł założenia strony internetowej dla studentów-imprezowiczów! Marta odwiedza grób Janusza. Spotyka tam kierowcę, który według niej jest winny śmierci ukochanego…
Polska / serial obyczajowy
2019-02-19, 11:35 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1632 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Rafał przyjeżdża do ośrodka – chce rozmawiać z Agnieszką. Kiedy dowiaduje się, że już skończyła terapię, ma pretensje do Kiertyczaka. Powinien ją zatrzymać - przecież Agnieszka może znowu zacząć pić! Nicole przekonuje Honoratę, żeby otworzyła własny second-hand. Maks ma pretensje do Izy, że ta nie chce poprzeć jego projektu budowy domów ekologicznych. Iza pyta syna dlaczego myśli tylko o pieniądzach?
Polska / serial obyczajowy
2019-02-15, 12:10 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1631 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Darii i Dominika ciągle nie ma. Załamany Sławek (Mariusz Słupiński) obserwuje jak nurkowie szykują się do przeszukiwania dna jeziora… Roztrzęsiony, ma pretensje do Renaty o to, że zostawiła jego córkę bez opieki! U Zimińskich zjawia się Boro– chłopak Oli. Dziewczyna czuje od niego alkohol. Po chwili do mieszkania wpadają jego koledzy z zespołu. Zachowują się jak banda prostaków! Agnieszka opuszcza ośrodek uzależnień i…pierwsze kroki kieruje do knajpy!
Polska / serial obyczajowy
2019-02-15, 11:35 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1630 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Podczas sesji terapeutycznej Rafał wyznaje Agnieszce, że spodobała mu się inna kobieta. Ale do tego, co zrobił nie jest w stanie się przyznać. Niespodziewanie na sesję wkracza Ludwika. Starsza pani podziwia Olszewską, że wybaczyła Rafałowi zdradę… Maks zwołuje naradę zarządu Bud-Maksu. Oznajmia – zszokowanym - Izabeli, Andrzejowi i Michałowi, że wie jak unowocześnić i rozwinąć firmę. Kiedy Sławek jest w sklepie, Renata pozwala Dominikowi i Darii wybrać się do lasu. Niestety, dzieci gubią drogę.
Polska / serial obyczajowy
2019-02-14, 12:10 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1629 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Rafał nie jest w stanie wyznać Agnieszce tego, że ją zdradził. Szczególnie, że podczas terapii dowiaduje się jak wiele pozytywnych cech dostrzega w nim jego narzeczona... Renata i Sławek wyruszają z dziećmi na urlop. Kiedy przyjeżdżają do domku w lesie odwiedza ich leśniczy i gratuluje Sławkowi bystrego syna. Roman chce ratować sklep Honoraty. Ku pokrzepieniu, Nicole zabiera teściową na zakupy do lumpeksu. Nicole radzi Honoracie, aby otworzyła własny second-hand!
Polska / serial obyczajowy
2019-02-14, 11:35 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1628 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Smolny niespodziewanie odwiedza Kingę. Brzozowska jest zdenerwowana, ale stara się zapanować nad sobą. Podczas rozmowy Smolny włącza ukryty dyktafon i przymyka drzwi. Prowokuje Kingę, bo chce nagrać coś kompromitującego. Honorata jest załamana – jej warzywniak definitywnie splajtował! Andrzej i Michał rozmawiają o planach swojej firmy, niespodziewanie pojawia się Maks. Pyta ich, czy przyjmą go do pracy. Michał drwi z bratanka. Nagle Maks wyjmuje z teczki poświadczenie wykupu udziałów Bud-Maksu…
Polska / serial obyczajowy
2019-02-13, 12:10 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1627 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Danka ma już dość samotności! Z radia dolatują ją gorące rytmy. Zimińska podkręca muzykę i zaczyna tańczyć. Jest już zdecydowana spełnić swoje marzenie - zapisuje się na kurs tanga! Trafia na przystojnego nauczyciela– Ricardo! Wojtek walczy o miłość Żanety. Zaprasza ją do siebie na obiad. Czyżby chciał się oświadczyć? Marta prosi Filipa żeby zostawił u niej Ksawerego. Twierdzi, że jest już w stanie zająć się synkiem. Filip niepewnym głosem się zgadza… Niestety, okazuje się że Konarska nie daje rady.
Polska / serial obyczajowy
2019-02-13, 11:35 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1626 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Kinga denerwuje przed spotkaniem ze Smolnym. Dyrektor proponuje, że to on poprowadzi negocjacje. Kinga jednak protestuje – uważa, że da radę. Sławek proponuje Renacie, żeby razem z Darią wyjechali na urlop. Kraszewska chce, żeby zabrali ze sobą też Dominika. Idzie do jego siostry - chce spytać ją o zgodę. Ta chętnie „pozbywa się” brata! Renata jest poruszona jej brakiem troski. To uruchamia w niej dramatyczne wspomnienia. Marta szuka sposobu żeby nie zwariować – postanawia wrócić do pracy.
Polska / serial obyczajowy
2019-02-12, 12:10 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1625 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Marek wyjeżdża służbowo na kilka dni - Danka znowu zostaje sama. Zimińska coraz częściej myśli o tym, żeby zapisać się na kurs tanga. W końcu postanawia pójść do szkoły tańca i zapytać o terminy zajęć. Tam dostrzega ją bardzo przystojny instruktor. Iza dyskutuje z Andrzejem i Michałem na temat kredytu dla ich firmy. Przysłuchujący się rozmowie Maks fachowo odradza im to posunięcie. Wszyscy są zszokowani jego znajomością tematu. Igor jest załamany tym, że zawieszono go w pracy.
Polska / serial obyczajowy
2019-02-12, 11:35 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1624 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Marta chce, by zabójca Janusza został ukarany! Od policji dowiaduje się jednak, że śledztwo zostało już zakończone – kierowca TIR-a nie był winny. Marta nie może się z tym pogodzić, szaleje z rozpaczy! Do Sławka przyjeżdża jego córka – Daria. Marzena przywiozła ją do Polski na dłużej, gdyż zamierza się rozwieść z obecnym mężem. Monika przychodzi do biura Damiana i przeprasza Żanetę za wczorajszą awanturę. Uważa jednak, że narzeczony powinien ją zwolnić! Monika chętnie ją zastąpi.
Polska / serial obyczajowy
2019-02-08, 12:10 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1623 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Nowe odcinki „Na Wspólnej” udowodnią, że serial im starszy, tym jeszcze lepszy! Już po wakacjach widzowie będą świadkami zaręczyn Żanety i Wojtka, ponownego wybuchu namiętności między Magdą i Igorem, powrotu famme fatale serialu - Ilony Zdybickiej, poważnych kłopotów Weroniki z odnalezioną siostrą Adą oraz rozwijającej się romantycznej więzi między Martą a Pawłem Wolińskim. Znajdzie się również powód do świętowania, gdyż „Na Wspólnej” będzie obchodzić swoje dziesiąte urodziny! Czy z tej okazji widzowie mogą się spodziewać jakichś niespodzianek? Tomasz Karpiński - producent TVN serialu „Na Wspólnej”, zapewnia, że w nowych odcinkach aż roi się od zaskakujących zwrotów akcji i nowych bohaterów, którzy znacznie wpłyną na fabułę. „Dziesiąta rocznica zobowiązuje – dlatego gwarantuję, że emocji i niespodzianek nie zabraknie! Kto na przykład mógłby przewidzieć, że Paweł Woliński (Rafał Cieszyński), któremu przeszczepiono serce Janusza Gajewskiego, będzie zabiegał o względy Marty? I, co najciekawsze, on również nie będzie jej obojętny. Żadne z nich nie zdaje sobie jednak sprawy z tego, że w Pawle bije serce ukochanego Marty… Z pewnością zaskoczeniem dla widzów będzie również ponowne miłosne zbliżenie Magdy i Igora. Wygląda na to, że tych dwoje dojrzało w końcu do związku i spróbują stworzyć dla swojej córki prawdziwą rodzinę. Niestety, nie obejdzie się bez problemów – do Polski wraca bowiem dawna wielka miłość Igora, Maja… Moim cichym faworytem jest jednak wątek rutyny, która dopada małżeństwo Zimińskich. Rozczarowana swoim życiem Danka ulega urokowi tańca i… przystojnego instruktora Ricardo (Stefano Terrazzino)! Co na to Marek? Kolejnym hitem powinien być powrót do Polski Borysa (Oleg Sawkin), który jeszcze raz chce zawalczyć o Ewę. Niestety, przystojny Ukrainiec niespodziewanie wyląduje w więzieniu! Czy Ewa zostawi ukochanego w poważnych tarapatach? Spokoju nie zazna też Kinga. Los zetknie ją znowu ze Smolnym - czyli koszmar powraca… I na koniec polecam wątek, który szczególnie powinien porwać naszych młodych widzów – Ola Zimińska rozpoczyna studia i wpada w nowe towarzystwo, dla którego najważniejszy jest luz, pieniądze i… używki! Mocnych, odważnych scen nie zabraknie!” – dodaje producent. Tuż przed pogrzebem Janusza Marta znika. Kamil znajduje ją w mieszkaniu Gajewskiego. Marta żegna miejsce gdzie spędzili z ukochanym tyle szczęśliwych chwil. W prasie ukazuje się zdjęcie Żanety, która całuje Damiana! Podpis sugeruje, że są kochankami! Monika wpada w szał – robi awanturę narzeczonemu i Żanecie! Wojtek żąda wyjaśnień od ukochanej. Rafał budzi się po upojnej nocy spędzonej z Zosią. Kochanki już nie ma, za to zjawia się Ludwika i jest zszokowana zdradą syna!
Polska / serial obyczajowy
2019-02-08, 11:35 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1622 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Do Marty przychodzi matka Janusza. Prosi o pomoc w wyborze ubrania do ceremonii pogrzebowej syna. Marta chce żeby Janusz miał na sobie mundur pilota. Nagle Patryk podchodzi do Marty i wykrzykuje jej w twarz, że to przez nią jego ojciec nie żyje! Igor kontaktuje się z dziennikarzem zajmującym się aferą związaną z Gajnym. Ten przekonuje Nowaka, by przestał zajmować się tym tematem. Gajny jest naprawdę niebezpieczny! Agnieszka kończy terapię. Podczas sesji przyznaje, że skrzywdziła najbliższych.
Polska / serial obyczajowy
2019-02-07, 12:10 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1621 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Żaneta znajduje ulotkę wyborczą Michalika – rywala Damiana. Wzburzona widzi, że Michalik przypisuje sobie wszystkie zasługi Cieślika! Weronikę odwiedza jej siostra Ada. Podziwia mieszkanie Roztockich i ich wysoki poziom życia. Gratuluje Weronice męża adwokata. Ada opowiada siostrze o kłopotach z synkiem, swoim niezaradnym mężu i braku pieniędzy. Iwona radzi Filipowi, żeby jeszcze raz porozmawiał spokojnie z Maksem. Kiedy mężczyźni się spotykają okazuje się, że nie mają o czym! Fabryka Kultury jest już sprzedana!
Polska / serial obyczajowy
2019-02-07, 11:35 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1620 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Kinga orientuje się, że firmą Graph-Art, poleconą przez Olka, zarządza nie kto inny jak Smolny! Brzozowska chce zablokować podpisanie umowy, ale jest już za późno. Danuta bardzo przeżywa wyprowadzkę Gosi. Na dodatek martwi ją, że też Ola bardzo odsunęła się od niej. Maks planuje zostać w Polsce. Iza nie może jednak wyciągnąć od syna, czym zamierza się zajmować. Do Maksa przychodzi Filip. Dowiedział się, że przyjaciel chce sprzedać Fabrykę Kultury!
Polska / serial obyczajowy
2019-02-06, 12:10 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1619 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Kamil dowiaduje się z dokumentacji Pawła, że serce które otrzymał ten pacjent jest sercem Janusza! Marta jest w ogromnej rozpaczy – bezustannie dzwoni na numer Janusza i szlochając odsłuchuje jego głos nagrany na sekretarce. Kinga ze swoją ekipą szuka pomysłu na zwiększenie sprzedaży pisma. Olek rzuca pomysł dołączania do każdego numeru samochodowych gadżetów. Kinga uważa to za tandetne, a Generalny twierdzi, że to dobry chwyt. Olek dzwoni do kogoś i informuje, że Brzozowska „łyknęła” temat.
Polska / serial obyczajowy
2019-02-06, 11:35 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1618 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Oszalała z rozpaczy Marta wybiega ze szpitala – Janusz nie żyje! Rodzina zabiera Konarską do mieszkania Romana – jej stan jest fatalny… Kamil daje siostrze bardzo silne leki uspokajające. Marta dostaje gorączki – ale zasypia… Tymczasem lekarze utrzymują organizm Gajewskiego w funkcjach życiowych – organy Janusza mogą uratować czyjeś życie. Bożena przeprasza Weronikę, że nie powiedziała jej od razu, że ma siostrę. Obawiała się jej reakcji. Weronika może przecież mieć żal, że matka porzuciła ją a nie Adę.
Polska / serial obyczajowy
2019-02-05, 12:10 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1617 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Janusz zaczyna dziwnie się zachowywać. Błagalnie prosi Martę żeby cały czas była przy nim. Nagle Gajewski zaczyna się cały trząść – ma atak! Przerażona Marta wzywa lekarza! Natychmiast zaczyna się operacja… Czy Janusz ją przeżyje?! Damianowi brakuje 2000 podpisów. Jeśli chce wystartować w wyborach do Senatu musi je zebrać do wieczora! Damian z Żanetą ruszają na ulice Warszawy... Informator Igora wycofał się definitywnie – nie będzie składał zeznań. Naczelny wzywa Nowaka - jest wściekły na niego!
Polska / serial obyczajowy
2019-02-05, 11:35 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1616 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Ukazał się artykuł Igora! Wszyscy gratulują Nowakowi dziennikarskiej odwagi. Niestety, Naczelny dostaje wiadomość – gazecie grozi proces! Maks odwiedza Filipa. Konarski chce opowiedzieć przyjacielowi, co wydarzyło się w jego życiu przez ostatnie lata… Maksa jednak nie interesuje rozmowa na tematy osobiste – prosi Filipa o raport z działalności Fabryki Kultury! Rafał jest rozbity po kłótni z Agnieszką. Nie może uwierzyć w to, co ukochana o nim napisała w pamiętniku! Opowiada o tym Zosi - koleżance z pracy.
Polska / serial obyczajowy
2019-02-01, 12:10 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1615 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Marta żyje nadzieją na cudowne ozdrowienie Janusza. Jest pewna, że wszystko idzie ku dobremu - narzeczony rozpoznaje ją i zaczyna mówić. Jednak następuje nagłe pogorszenie - Gajewski znowu zapada w śpiączkę. Agnieszka doniosła Kiertyczakowi, że Anka pije. Terapeuta wyrzuca kobietę z ośrodka! Do Igora dzwoni prawnik Gajnego – grozi sądem, jeśli ukaże się artykuł szkalujący jego klienta!
Polska / serial obyczajowy
2019-02-01, 11:35 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1614 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Marta dowiaduje się, że lekarze będą wybudzać Janusza! Konarska nie posiada się ze szczęścia. Kamil próbuje nieco studzić radość siostry, ale ona nie chce go słuchać. Niestety, próba wybudzenia nie powodzi się… Marta jest załamana – błaga ukochanego, żeby się obudził… Nagle Janusz otwiera oczy! Wojtek nie może uwierzyć, że Żaneta zaangażowała się w kampanię Cieślika. Według niego od polityki lepiej trzymać się z daleka!
Polska / serial obyczajowy
2019-01-31, 12:10 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1613 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Weronika i Adam jadą z dziećmi do Makar. Bożena jest bardzo szczęśliwa, że może poznać rodzinę córki. W pewnej chwili Wielgoszowa mówi, że jest coś ważnego o czym Weronika musi wiedzieć. Okazuje się, że Bożena ma drugą córkę, Adę.Włodek zbiera podpisy na listę poparcia dla Damiana. Klienci baru chętnie ją podpisują częstowani serniczkiem Marii… Igor spotyka w redakcji Sarę – przyjechała do Polski na kilka dni. Dziewczyna jest pod wrażeniem afery, którą zajmuje się Nowak.
Polska / serial obyczajowy
2019-01-31, 11:35 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1612 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Marta całe dnie spędza przy łóżku Janusza. Zuza bezskutecznie próbuje wyciągnąć ją choćby na krótki spacer. Prosi o radę doktora Ostrowskiego. Ordynator uważa, że nie wolno dawać bliskim chorego złudnych nadziei. Żaneta z Ewą skończyły urządzanie biura wyborczego Damiana. Cieślik jest pełen obaw, czy zdąży zebrać wymaganą liczbę podpisów. Z Nowej Zelandii niespodziewanie wraca Maks Brzozowski!
Polska / serial obyczajowy
2019-01-30, 12:10 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1611 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Weronika jest szczęśliwa - w końcu odnalazła swoją matkę! Wzruszona, jedzie do Makar. Wielgoszowa opowiada córce historię swojego życia. Iza zostaje uniewinniona! Sąd stwierdził, że nie przekroczyła granic obrony koniecznej. Brzozowska jednak wciąż wyrzuca sobie, że przez nią młody włamywacz może być kaleką do końca życia… Marta dostaje wypis ze szpitala. Jednak nie chce wyjść – uważa, że powinna być przy Januszu!
Polska / serial obyczajowy
2019-01-30, 11:35 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1610 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Marta jest w kiepskim stanie, ale bez przerwy tkwi przy Januszu. Roman martwi się o córkę – nie wie, jak wyrwać ją z depresji… Prosi o pomoc Filipa. Marta wyznaje byłemu mężowi, że ten wypadek, to kara za jej zdradę! Uważa, że to ona powinna umierać a nie Janusz! Damian rozkręca swoją kampanią wyborczą. Ziębowie oferują zięciowi pomoc w zbieraniu podpisów. Igor czeka na Gajnego przed budynkiem Urzędu Miasta. Ma dla niego szokujące wieści…
Polska / serial obyczajowy
2019-01-29, 12:10 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1609 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Weronika jest roztrzęsiona po spotkaniu z kobietą, która twierdzi, że jest jej matką. Nie wierzy w to! Kobieta jednak twierdzi, że może udowodnić. Przyjeżdża i wręcza Weronice listy od jej adopcyjnych rodziców. Igor mocno angażuje się w sprawę afery korupcyjnej związanej z przetargiem na budowę wielkiej hali sportowej! W sprawę zamieszany jest niejaki Marian Gajny - jeden z działaczy sportowych. Wojtek spotyka się z Żanetą – próbuje walczyć o ukochaną. O dziwo, rozmowa jest ciepła i miła!
Polska / serial obyczajowy
2019-01-29, 11:35 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1608 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Zdenerwowana Weronika waha się czy jechać do pani Bożeny, która twierdzi, że jest z nią spokrewniona. Roztocka w końcu decyduje się na spotkanie. Podczas rozmowy pani Bożena wyjmuje zdjęcie niemowlęcia - to Weronika!Agnieszka czyta terapeucie swój „dziennik emocji”. Kiertyczak uświadamia jej, że nie ma w nim nic o jej uczuciach! Pyta - ją czy nie tęskni do narzeczonego?
Polska / serial obyczajowy
2019-01-25, 12:10 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1607 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Janusz jest w stanie śpiączki. Zdruzgotana Marta czuwa przy nim cały czas. Do szpitala przychodzi Sylwia i obwinia Konarską o to, co się stało! Wściekła Żaneta idzie rozmówić się z Zielakiem. Szyld „Pod Żanetą” musi natychmiast zniknąć! Dziś pierwsza rozprawa przeciwko Izie. Przed sądem Brzozowska dostrzega chłopca, którego zraniła podczas włamania – jego stan wygląda na bardzo poważny!
Polska / serial obyczajowy
2019-01-25, 11:35 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1606 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Marta i Janusz są uwięzieni w rozbitym samochodzie! Strażacy próbują ich uwolnić. Marta odzyskuje przytomność. Błaga, by zajęto się Januszem, który nie daje znaków życia. Karetki przewożą ich do szpitala Kamila. Dziewczyna nieustannie pyta o Janusza, ale nikt nie chce jej nic powiedzieć! Zdesperowana Marta odpina się od aparatury medycznej, zwleka się z łóżka i idzie szukać ukochanego. Kopciowa stwierdza, że Zielak kompletnie zwariował na punkcie Żanety! Przekonuje córkę, że musi się z nim spotkać.
Polska / serial obyczajowy
2019-01-24, 12:10 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1605 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Janusz proponuje Marcie romantyczny, przedślubny wyjazd nad morze. Po południu Janusz i Marta, ruszają w podróż. Niestety, tuż za Warszawą dochodzi do tragicznego wypadku!!! Danuta widzi przygnębienie Marka. Jego firma będzie zagrożona po tym, jak Krauss przejmie udziały swojej córki… Zimińska postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. Dominik przychodzi do Renaty, żeby przeprosić i wszystko wyjaśnić. Tymczasem Dziedzic wpada do domu i wścieka się na widok chłopca.
Polska / serial obyczajowy
2019-01-24, 11:35 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1604 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Weronice nie daje spokoju list od Bożeny Wielgosz – kobiety, która twierdzi, że są spokrewnione. Roztocka dowiaduje się od siostry, że ich adopcyjni rodzice dostawali listy od kogoś ze wsi Makary. Ola informuje rodziców, że wyjeżdża na Mazury – chce uczcić, że dostała się na studia prawnicze. Danka i Marek są zaniepokojeni - córka nie zna nikogo z uczestników eskapady. Dominik kradnie klucze od mieszkania Renaty i Sławka! Jednak nie chce ich oddać swoim kumplom. Jeden z chuliganów rzuca się na Dominika!
Polska / serial obyczajowy
2019-01-23, 12:10 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1603 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Marta i Janusz zapraszają Filipa z Iwoną na swój ślub. Po południu Janusz ma dla Marty niespodziankę – zabiera narzeczoną do aeroklubu na lot szybowcem. Marta jest przerażona! Włodek twierdzi, że Damian powinien kandydować na senatora. Cieślik jednak kategorycznie odmawia – nie ma żadnych szans na wygraną! Agnieszka niechętnie idzie na kolejną sesję z Kiertyczakiem. Terapeuta prowokuje Olszewską przekonując ją, że ma wolność wyboru – w każdej chwili może odejść z ośrodka i iść się napić.
Polska / serial obyczajowy
2019-01-23, 11:35 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1602 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Janusz ma dla Marty niespodziankę – za miesiąc odbędzie się ich ślub! Marta jest szczęśliwa – tym bardziej, że nawet Patryk cieszy się z tego, iż Ksawery będzie jego bratem! Niestety, nie wszyscy reagują tak entuzjastycznie. Igor dostaje wiadomość o dużym przekręcie związanym z przerwaniem budowy obiektu sportowego, postanawia spotkać się z tajemniczym informatorem. Wojtek - zaraz po powrocie do Warszawy - odwiedza Marię. Oddaje torbę z rzeczami Żanety. Twierdzi, że to koniec ich związku.
Polska / serial obyczajowy
2019-01-22, 12:10 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1601 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Wojtek przyjeżdża do wioski Kopciów. Zatrzymuje się przed barem Zielaka i prosi go o pomoc – róże, które wiezie na przeprosiny dla swojej ukochanej, padły… Marcin wpada na pomysł, że on również da bukiet swojej wybrance. Niebawem obaj mężczyźni spotykają się przed domem Żanety! W redakcji czeka na Igora niespodzianka – jego artykuł otrzymał prestiżową nagrodę dziennikarską. W ośrodku odwykowym Agnieszka próbuje walczyć z nałogiem. Najbardziej przeraża ją opowiadanie o sobie przed całą grupą!
Polska / serial obyczajowy
2019-01-22, 11:35 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1600 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): W rodzinnej wsi Żaneta spotyka Marcina Zielaka - dawnego kolegę. Mężczyzna prawi jej komplementy i zaprasza na kawę. Kopciowa bardzo go zachwala i namawia córkę, żeby się z nim spotkała. Weronika i Adam są ogromnie zaniepokojeni - Antosia od rana skarży się na ból brzucha. Kiedy decydują się zabrać dziecko na badania dziewczynka przyznaje się, że kłamała. Rano Kamil przypomina sobie, że dziś ma przyjść do nich z wizytą jego szef – dr Ostrowski. Zuza jest zła, że mąż o takiej wizycie informuje ją w ostatniej chwili!
Polska / serial obyczajowy
2019-01-18, 12:10 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1599 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Gdy Kamil jest w pracy, Zuza organizuje szybką przeprowadzkę. Nicole i Mikołaj oraz Igor z Magdą przenoszą i rozpakowują z Zuzą wszystkie rzeczy. Kiedy Hoffer wraca do domu, jest w szoku - mieszkanie jest już urządzone! Wojtek przychodzi z bukietem kwiatów do baru Ziębów. Szuka Żanety - chce się z nią pogodzić. Kiedy dowiaduje się, że ukochana wyjechała do matki, jest wstrząśnięty… Agnieszka decyduje się na leczenie w ośrodku odwykowym. Mają tam najlepszego terapeutę – doktora Kiertyczaka.
Polska / serial obyczajowy
2019-01-18, 11:35 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1598 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Stęskniony Wojtek odwiedza Żanetę zaraz po powrocie z rajdu. Ona jednak jest na niego zła i obrażona. Szulc nie ma pojęcia o co chodzi ukochanej… W końcu Żaneta wykrzykuje mu, że jest kłamcą i zdradza ją ze swoją byłą dziewczyną! Koledzy z pracy namawiają Kingę, żeby przyjęła stanowisko dyrektora kreatywnego. Brzozowska się waha – przecież będzie to wyglądało, jakby „wygryzła” Smolnego! Budowę, na której praktykuje Roman, wizytuje inwestor. Niestety, są poważne problemy.
Polska / serial obyczajowy
2019-01-17, 12:10 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1597 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Renata zamartwia się o Dominika – nie pojawił się na obiedzie i korepetycjach. Kiedy Sławek znajduje chłopca, widzi że ten jest znowu pobity! Roman zgłasza się na praktyki studenckie. Zawiedziony, dowiaduje się, że ma je odbyć w biurze - analizując plany budowlane... Kinga martwi się, czy Smolny zostanie ukarany – w końcu jest w firmie od samego początku. A takich ludzi się nie zwalnia!
Polska / serial obyczajowy
2019-01-17, 11:35 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1596 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Kinga bardzo się denerwuje – dziś ma pokazać wszystkim nagranie demaskujące Smolnego… Na dodatek okazuje się, że na prezentacji będzie obecny członek Zarządu! Kamil nie może się pogodzić ze śmiercią Jowity. Ostrowski proponuje mu kilka dni urlopu, żeby doszedł do siebie – Hoffer się nie zgadza. Dominik przychodzi do Renaty i prosi o pożyczenie pieniędzy na szkolne wyjście do kina. Chłopak bardzo uważnie obserwuje skąd Kraszewska bierze portfel.
Polska / serial obyczajowy
2019-01-16, 12:10 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1595 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Kinga wraca do pracy po wolnym dniu. Kolega z działu uprzedza ją, że Smolny jest na nią wściekły! Zuza i Kamil idą do notariusza – już dzisiaj będą mieli swoje własne gniazdko! Po załatwieniu formalności, Zuza wprost szaleje ze szczęścia! Konarscy otrzymują rozwód. Podczas rozprawy Marta dowiaduje się, że Filip od kilku miesięcy jest w związku z inną kobietą!
Polska / serial obyczajowy
2019-01-16, 11:35 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1594 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Kinga dzwoni do Smolnego – informuje go, że wzięła urlop na żądanie. Szef jest wściekły. Po przyjściu do biura wyżywa się na pracownikach. Tymczasem Kinga w końcu wyznaje Michałowi, że Smolny się nad nią znęca. Weronika i Adam są bardzo szczęśliwi. Zaczynają mieć jednak problemy z Antosią. Ewa zdecydowała się pracować na własny rachunek. Żaneta absolutnie nie chce się na to zgodzić! Po południu Żaneta odwiedza Wojtka w szkole jazdy i widzi, że jakaś kursantka, na powitanie rzuca się Wojtkowi na szyję!
Polska / serial obyczajowy
2019-01-15, 12:10 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1593 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Michał znajduje leki uspokajające Kingi. Dochodzi do awantury – Brzozowski chce wiedzieć jak długo żona łyka prochy i dlaczego on nic o tym nie wiedział? Po południu Kinga wraca do domu z synkiem - zażywa leki i zapada w głęboką drzemkę. Znudzony Ignaś zaczyna bawić się w kuchni - odkręca gaz we wszystkich palnikach! Żaneta nie chce już dłużej tkwić w bezczynności – planuje z Ewą nowy biznes. Tymczasem Wojtek ze swoją ekipą zakończył remont w ich biurze.
Polska / serial obyczajowy
2019-01-15, 11:35 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1592 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): W domu Rafała i Agnieszki rządzi Ludwika. Starsza pani wyrzuca dokładnie wszystko co zawiera minimalną zawartość alkoholu – nawet płyn do mycia szyb! Agnieszka jest załamana. Wymyka się z domu i wraca z butelką wódki! Filip prosi Martę żeby spotkali się przed jutrzejszą rozprawą rozwodową. Kiedy zdenerwowana Konarska przychodzi do męża okazuje się, że Filip zdecydował sprzedać swoje mieszkanie i chce dać Marcie połowę jego wartości. Zuza i Kamil oglądają mieszkanie, które poleciła im Ziębowa.
Polska / serial obyczajowy
2019-01-11, 12:10 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1591 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Agnieszka wyznaje Rafałowi, że jest z nią bardzo źle. Przyznaje, że jest na głodzie. Sobczak wierzy, że narzeczona jest silniejsza niż jej się wydaje. Zuza ogląda kolejne propozycje agencji nieruchomości – chce szybko znaleźć nowe mieszkanie. Podejrzewa, że Roman z Honoratą będą chcieli wrócić na Wspólną, żeby zostawić mieszkanie Leśniewskiej Mikołajowi i Nicole. Do Renaty przychodzi Dominik –prosi o korepetycje z matematyki. Sławek jest pełen obaw! Taki chuligan w ich domu?
Polska / serial obyczajowy
2019-01-11, 11:35 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1590 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Kinga zaczyna brać środki uspokajające. W pracy funkcjonuje jak robot – bez cienia emocji wykonuje kolejne polecenia szefa. Smolny jest zaskoczony ale i zadowolony - w końcu ją wytresował… Iza i Jerzy są atakowani przez media. Ich telefon praktycznie nie przestaje dzwonić a gdy wychodzą na spacer z Klementynką zostają bezceremonialnie zaatakowani przez ekipy telewizyjne. Do Rafała przychodzi Gerard – donosi mu, że widział Agnieszkę kupującą alkohol. Sobczak robi narzeczonej awanturę.
Polska / serial obyczajowy
2019-01-10, 12:10 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1589 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Mikołaj wyznał miłość Nicole. Ma nadzieję, że dziewczyna mu wszystko wybaczy. Bardzo się myli – dziewczyna nie wierzy już w ani jedno jego słowo! Renata z Darią spotykają Dominika. Chłopak ma posiniaczoną twarz! Kraszewska natychmiast idzie do jego siostry – ale dziewczyna opryskliwie każe jej zająć się własnymi dziećmi. Kinga wraca z Radomia po nieprzespanej nocy. Jest przemęczona i zła –frustrację wyładowuje na Michale. Nie daje już rady w pracy – to wszystko zaczyna ją przerastać. Rozdygotana idzie do lekarza i prosi o środki uspokajające.
Polska / serial obyczajowy
2019-01-10, 11:35 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1588 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Do Dudków przychodzi matka chłopca, którego Iza raniła podczas włamania. Pani Bogucka prosi o pieniądze na rehabilitację syna. Chłopak ma duże problemy z mówieniem i chodzeniem – a jej nie stać na leczenie syna. Izabela jest bardzo przejęta. Nicole chce się wyprowadzić od Leśniewskich. Jutro bierze rozwód z Mikołajem - nie może przecież mieszkać z ex-mężem!
Polska / serial obyczajowy
2019-01-09, 12:10 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1587 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Agnieszka próbuje żyć w trzeźwości. Wiele ją to kosztuje…. Olszewską odwiedza Roman i ostrzega, że prędzej czy później nie da sobie rady z nałogiem! Igor i Zuza dopięli swego - ukazuje się artykuł demaskujący doktora Sochana! Młody Nowak spotyka pod redakcją zdenerwowanego terapeutę. Sochan grozi Igorowi sądem… Smolny zleca Kindze wyjazd służbowy, który wykracza ewidentnie poza zakres jej obowiązków. Brzozowska idzie ze skargą do Dyrektora generalnego!
Polska / serial obyczajowy
2019-01-09, 11:35 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1586 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Igor przynosi Naczelnemu gotowy artykuł o Sochanie. Szef redakcji decyduje o jego publikacji. Tymczasem Sochan dzwoni do Zuzy i próbuje się tłumaczyć. Rozmowę słyszy Kamil – wyrywa żonie słuchawkę i grozi terapeucie. Żaneta z Ewą dowiadują się, że mają szansę na spore odszkodowanie za spalone biuro. Tymczasem na Wspólnej pojawia się Wojtek ze swoją ekipą remontową! Weronika chce żeby Adam w końcu wybaczył jej zdradę. Przeprasza go i prosi, żeby spróbował ją znowu pokochać…
Polska / serial obyczajowy
2019-01-08, 12:10 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1585 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Żaneta patrzy z przerażeniem na płonące biuro – w środku może być Ewa! Strażacy bezskutecznie próbują dostać się do pomieszczenia… Weronika zwierza się Basi, że Adam wrócił do domu i jest wspaniałym ojcem. Za radą Basi, Weronika próbuje zbliżyć się do Adama – ale on ją odrzuca. Janusz jest kompletnie rozbity – od kilku dni nie ma żadnej wiadomości od Marty... Czyżby to był koniec ich związku?
Polska / serial obyczajowy
2019-01-08, 11:35 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1584 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Pożar na Wspólnej! Włodek zauważa kłęby dymu wydobywające się z biura Ewy i Żanety! Natychmiast rzuca się na ratunek Ewie i Żanecie! Danuta nie rozmawia z Markiem - jest przekonana, że mąż ma romans z Mileną! Zimiński jest załamany. Wracając z zakupów Renata spotyka chłopca, którego niedawno wyciągnęła z kłopotów. Dzieciak proponuje, że pomoże dźwigać jej siatki. W domu Renata zostawia chłopca samego w salonie. Nie spodziewa się, że złodziejaszek szpera w jej torebce! Na to wszystko do domu wchodzi Sławek.
Polska / serial obyczajowy
2019-01-04, 12:05 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1583 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Zuza jest od rana rozdygotana - idzie na spotkanie z Sochanem do jego domu! Otwierając jej drzwi terapeuta patrzy na Leszczyńską łakomym wzrokiem. Do mieszkania Zimińskich niespodziewanie puka pan Krauss. Otwiera mu Danka. Krauss jest w szoku – narzeczony jego córki ma żonę! Wojtek zaprasza Żanetę na koncert. Bardzo mu zależy żeby poszli tam razem. Podczas ich rozmowy do Wojtka podbiega młoda, atrakcyjna blondynka i rzuca mu się na szyję!
Polska / serial obyczajowy
2019-01-04, 11:30 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1582 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Rafał próbuje przekonać Agnieszkę do powrotu na odwyk. Przypomina, że obiecała mu wyjść z nałogu. Wyznaje, że cały czas ją kocha… Marek chce wiedzieć, czy Milena w końcu wyznała swojemu ojcu, że ich narzeczeństwo jest fikcją. Tymczasem Gosia mówi ojcu o tym, że podejrzewa go o romans z Mileną. Zuza ma kolejną wizytę u Sochana. Terapeuta wypytuje ją tym razem o relacje z mężem. Leszczyńska jest wyraźnie zdenerwowana - Sochan odgarnia jej włosy i robi relaksujący masaż!
Polska / serial obyczajowy
2019-01-03, 12:05 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1581 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Późną nocą Agnieszka trafia do izby wytrzeźwień! Kiedy budzi się rano przypięta pasami do łóżka jest w szoku. Zdenerwowana Marta opowiada Januszowi o tym jak Sylwia paradowała nago w ich domu. Gajewski próbuje tłumaczyć byłą żonę, czym znowu rozwściecza Martę! Konarska uświadamia Januszowi, że Sylwia zrobi wszystko żeby go odzyskać! On za to nie robi nic, by ją powstrzymać… Marta jest zdesperowana – dłużej tak żyć nie będzie!
Polska / serial obyczajowy
2019-01-03, 11:30 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1580 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Rafał dostaje wiadomość z ośrodka – Agnieszka przerwała terapię! Olszewska idzie do knajpy i zamawia wódkę. Przysiada się do niej nieznajomy mężczyzna. Kopciowa wypytuje Żanetę o przeszłość Wojtka – kawaler po trzydziestce jest mocno podejrzany! Gajewski ma pretensje do Marty, że nie przekazała mu informacji od Sylwii. Marta robi Januszowi awanturę! Ma dość obecności Sylwii w ich życiu! Po południu jej wściekłość sięga zenitu - zastaje w domu nagą Sylwię!
Polska / serial obyczajowy
2019-01-02, 12:05 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1579 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Wojtek spędził kolejną noc u Żanety. Rano w odwiedziny do córki przyjeżdża Kopciowa ze Staszkiem. W progu zderzają się z półnagim Szulcem. Kopciowa jest w szoku. Kamil dowiaduje się, że w nocy stan Jowity bardzo się pogorszył. Ostrowski uważa, że uparta pacjentka musi w końcu wyrazić zgodę na przeszczep. Renata jest świadkiem kradzieży w sklepie. Zdziwiona rozpoznaje złodzieja. Chłopak szarpiący się z ochroniarzem to ten sam, który kiedyś ukradł jej torebkę!
Polska / serial obyczajowy
2019-01-02, 11:30 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1578 Logo TVN Fabuła
Opis odcinka serialu (streszczenie): Kinga jest u kresu wytrzymałości psychicznej. Rano spotyka Dyrektora. Wyznaje, że ma poważny problem - pilnie prosi go o spotkanie. Smolny – widząc Kingę z szefem - postanawia natychmiast działać. Rafał ma wyrzuty sumienia, że zostawił Agnieszkę w ośrodku odwykowym. Roman uświadamia mu, że nie miał innego wyjścia! Adam przygotowuje córeczkę do szkoły. Antosia pyta tatę, czy dzisiaj też zostanie u nich na noc. Roztocki nie wie, co odpowiedzieć.
Polska / serial obyczajowy
2018-12-31, 12:05 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1577 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
2018-12-31, 11:30 Na Wspólnej, sez. 10, odc. 1576 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy

Emisja w stacjach

Na Wspólnej można obejrzeć w:

Emisje w: TVN Fabuła

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info