Reklama

Na dobre i na złe godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć, opisy odcinków serialu, streszczenia

Najbliższe emisje Na dobre i na złe


Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Na dobre i na złe będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 2019-07-17
15:25 Trwa...  Na dobre i na złe - odc. 331 Samotny ojciec Logo TVP Seriale

Opis odcinka serialu (streszczenie): Donovan podejrzewa, że Meg cierpi po porodzie na depresję. Pawica nie umie na razie wybaczyć Kasi zdrady. Ich kłótnię podsłuchuje Adam, syn Kasi. Chłopak wybiega z mieszkania Edwards proponuje, że zaprosi do siebie na staż młodych polskich lekarzy.

Czas trwania: 48min. / Polska / 2008 / serial TVP
18:40 Na dobre i na złe - odc. 715 Gdzie nasz dom? Logo TVP2 HD

Opis odcinka serialu (streszczenie): (N) Do szpitala trafiają agresywni kibole, wśród nich nastoletni Jędrek z domu dziecka. Wiktoria zauważa, że nastolatek ma problem, którego bardzo się wstydzi. Tego samego dnia doktor Consalida odkrywa, że Oliwia chce sprzedać działkę Adama.

Czas trwania: 48min. / Polska / 2018 / serial TVP
Reklama
Program TV na 2019-07-18
13:55 Na dobre i na złe - odc. 525 - Reakcja obronna Logo TVP HD

Opis odcinka serialu (streszczenie): Przemek bierze Olę do pomocy przy reanimacji chłopaka. Przywracają Maćka do życia, jednak nadal nie znają przyczyny jego zaburzeń. Ola drąży temat i dowiaduje się, że pacjent hoduje egzotyczne zwierzęta. Odkrywa, że został ukąszony przez pająka.

Czas trwania: 47min. / Polska / 2013 / serial TVP
15:30 Na dobre i na złe - odc. 332 Niewybuch Logo TVP Seriale

Opis odcinka serialu (streszczenie): Patrycja mówi Samborowi o swoim związku z Drzewieckim. Kilka godzin później Sambor zostaje aresztowany. Lekarz jest podejrzewany o fałszowanie dokumentacji medycznej w sprawie Sroki. Kasia odnajduje syna, który uciekł z domu.

Czas trwania: 48min. / Polska / 2008 / serial TVP
18:40 Na dobre i na złe - odc. 716 Kto jest kim? Logo TVP2 HD

Opis odcinka serialu (streszczenie): (N) Kasia i Falkowicz biorą organizatorkę ślubów: Aleksę. Barbara, matka Michała, zatrudnia się w Leśnej Górze jako specjalista ortopeda. Ordynator Konica nie cieszy się z nowej podwładnej. Wera spotyka w ośrodku dla uzależnionych prof. Barta.

Czas trwania: 48min. / Polska / 2018 / serial TVP
Program TV na 2019-07-19
15:25 Na dobre i na złe - odc. 333 Chaos w Leśnej Górze Logo TVP Seriale

Opis odcinka serialu (streszczenie): Drzewiecki wyznaje Patrycji, że ją kocha. W szpitalu w Leśnej Górze panuje chaos. Policja rekwiruje akta pacjentów. Z powodu nieobecności Sambora i Zyberta brakuje też chirurgów. Mimo problemów profesor Edwards przeprowadza operację pokazową.

Czas trwania: 46min. / Polska / 2008 / serial TVP
18:40 Na dobre i na złe - odc. 717 Życie po życiu Logo TVP2 HD

Opis odcinka serialu (streszczenie): (N) Marcin przekupuje jedną z pielęgniarek i wymyśla sposób na to, by oficjalnie uśmiercić Tomasza w szpitalu. Do Leśnej Góry trafia ranny Wojciech, który stracił w wypadku całą rodzinę. Pacjentem zajmuje się doktor Wilczewska.

Czas trwania: 48min. / Polska / 2018 / serial TVP
Program TV na 2019-07-20
06:20 Na dobre i na złe - odc. 732 Nowe porządki Logo TVP Seriale

Opis odcinka serialu (streszczenie): (N) Doktor Molenda postanawia uciec z kraju i kupuje bilety do Buenos Aires, a Julka próbuje zatrzymać przyjaciela w Leśnej Górze Na SOR zgłasza się Kamil Strzelczyk neurochirurg i znajomy Barta, który skarży się na krwawienie dziąseł, migrenę.

Czas trwania: 47min. / Polska / 2019 / serial TVP
Reklama
07:25 Na dobre i na złe - odc. 733 Wybacz mi Logo TVP Seriale

Opis odcinka serialu (streszczenie): (N) Marcin szykuje się do ucieczki z kraju i odkrywa, że to Wera zdradziła mediom informacje o Zubrzyckim. Pod opiekę Michała trafia Sandra. Dziewczyna po poważnym wypadku przeszła już kilka operacji i wciąż ma problemy z chodzeniem.

Czas trwania: 48min. / Polska / 2019 / serial TVP
Program TV na 2019-07-22
13:55 Na dobre i na złe - odc. 526 - Refleks Logo TVP HD

Opis odcinka serialu (streszczenie): Falkowicz dostaje propozycję przeprowadzenia skomplikowanej operacji w Lesznie. Zachęca Wiktorię, aby towarzyszyła mu jako asystentka. Consalida przyjmuje wyzwanie. W trakcie zabiegu wykazuje się umiejętnościami. Prof. przypisuje jej uratowanie pacjentki.

Czas trwania: 48min. / Polska / 2013 / serial TVP
15:30 Na dobre i na złe - odc. 334 Panna młoda Logo TVP Seriale

Opis odcinka serialu (streszczenie): Do szpitala trafia Agata, dziewczyna, która przed ślubem zdecydowała się na odsysanie tłuszczu. Towarzyszy jej narzeczony, Mateusz. Okazuje się, że zabieg nie został przeprowadzony fachowo i wystąpiły poważne komplikacje. Pacjentka ma zatorowość płucną.

Czas trwania: 47min. / Polska / 2008 / serial TVP
18:40 Na dobre i na złe - odc. 718 Pieniądze to nie wszystko Logo TVP2 HD

Opis odcinka serialu (streszczenie): (N) Hania zauważa, że Barbara w pracy źle się czuje. Ich nową pacjentką jest Nina. Ma złamane biodro. Starsza kobieta chce jak najszybciej stanąć na nogi, bo planuje ślub. Ukochany jest tak młody, że wszyscy biorą go za jej syna.

Czas trwania: 48min. / Polska / 2018 / serial TVP
Program TV na 2019-07-23
13:55 Na dobre i na złe - odc. 527 - Konfrontacja Logo TVP HD

Opis odcinka serialu (streszczenie): Na wiadomość o utracie przytomności matki, Wiki natychmiast wraca do Leśnej Góry. Okazuje się, że Wanda miała płukanie żołądka po przedawkowaniu leków. Adam jest wściekły na Falkowicza, że dał jej leki, których według prawa nie mogą stosować.

Czas trwania: 47min. / Polska / 2013 / serial TVP
15:30 Na dobre i na złe - odc. 335 Najlepsza córka Logo TVP Seriale

Opis odcinka serialu (streszczenie): Policja przesłuchuje Kubę, gdyż to właśnie on postawił razem z Samborem diagnozę w sprawie Sroki. Śledczy podejrzewają, że lekarze wzajemnie się kryją Kuba, wraz z Moniką, bezskutecznie próbuje pomóc Zybertowi, który wciąż ma problemy z alkoholem.

Czas trwania: 47min. / Polska / 2008 / serial TVP
18:40 Na dobre i na złe - odc. 719 Lolita Logo TVP2 HD

Opis odcinka serialu (streszczenie): (N) Wiktoria odkrywa, że Jędrek nastolatek ze stomią, którym się ostatnio opiekowała ma być operowany przez doktora Domańskiego. Chirurg chce przeprowadzić zabieg, który może kosztować chłopaka życie. Dr Consalida od razu protestuje.

Czas trwania: 48min. / Polska / 2018 / serial TVP
Program TV na 2019-07-24
13:55 Na dobre i na złe - odc. 528 - W otwarte karty Logo TVP HD

Opis odcinka serialu (streszczenie): Falkowicz przyprowadza na badania pacjentkę, która jako pierwsza brała jego lek. Okazuje się, że zmiany miażdżycowe w tętnicach Anny zniknęły. Wiki chce usłyszeć od Andrzeja prawdę o badaniach klinicznych.

Czas trwania: 48min. / Polska / 2013 / serial TVP
15:25 Na dobre i na złe - odc. 336 Po drugiej stronie łóżka Logo TVP Seriale

Opis odcinka serialu (streszczenie): Zybert wyznaje Tretterowi, że ma problemy ze zdrowiem. Rozpoznał u siebie objawy choroby Parkinsona. Córka Żanety dochodzi do zdrowia, a Monikę zaczyna łączyć z Jędrasem nić sympatii. Lena ma szansę dołączyć do grupy badawczej, którą kompletuje Edwards.

Czas trwania: 47min. / Polska / 2008 / serial TVP
18:40 Na dobre i na złe - odc. 720 Wszystko się ułoży Logo TVP2 HD

Opis odcinka serialu (streszczenie): (N) Wiki próbuje odszukać Jędrka, który uciekł ze szpitala i okazuje się w tym skuteczniejsza od policji. Stan chłopca jednak gwałtownie się pogarsza Z kolei Barbara wyznaje Michałowi, że ma guza mózgu i że postanowiła zrezygnować z leczenia.

Czas trwania: 48min. / Polska / 2018 / serial TVP
Program TV na 2019-07-25
13:55 Na dobre i na złe - odc. 529 - Nowy początek Logo TVP HD

Opis odcinka serialu (streszczenie): Hana i Piotr szykują się do ślubu. Tuż przed uroczystością w USC, urzędniczka, która ma ich połączyć, traci przytomność i trafia do Leśnej Góry. Dr Goldberg diagnozuje u niej ciążę pozamaciczną. Następnego dnia, ślub jednak się odbywa - w szpitalu.

Czas trwania: 48min. / Polska / 2013 / serial TVP
15:25 Na dobre i na złe - odc. 337 Nieuchronne rozstania Logo TVP Seriale

Opis odcinka serialu (streszczenie): Zamiast urządzić klasyczny wieczór panieński, Ada jedzie z koleżankami, Eryką i Anką, poszaleć na motorach crossowych. Dochodzi do wypadku i Eryka trafia do szpitala. Na prośbę Ady Latoszek zajmuje się tym przypadkiem, choć jej lekarzem jest Konica.

Czas trwania: 48min. / Polska / 2008 / serial TVP
18:40 Na dobre i na złe - odc. 721 Choroba miłość Logo TVP2 HD

Opis odcinka serialu (streszczenie): (N) Matylda budzi o poranku Falkowicza w dniu jego ślubu z Kasią, a profesor odkrywa nagle, że nie jest w stanie mówić. Pecha ma też Aleksa zatrudniona przez narzeczonych wedding plannerka, która tuż przed uroczystością połyka przypadkiem szpilkę.

Czas trwania: 48min. / Polska / 2018 / serial TVP
Program TV na 2019-07-26
15:25 Na dobre i na złe - odc. 338 Klasowe spotkanie Logo TVP Seriale

Opis odcinka serialu (streszczenie): Pawica chce pojechać na zlot swojej klasy ze szkoły podstawowej, ale w ostatniej chwili musi zostać na dyżurze w szpitalu. Ale i tak spotyka kolegów sprzed lat - Więska, Janka i Izę - pierwszą miłość. Znajomi trafili do Leśnej Góry z objawami salmonellozy.

Czas trwania: 48min. / Polska / 2008 / serial TVP
18:40 Na dobre i na złe - odc. 722 Skazani na siebie Logo TVP2 HD

Opis odcinka serialu (streszczenie): (N) Blanka zaczyna w Leśnej Górze staż na oddziale ginekologii, pod okiem dra Radwana. Falkowicz wyjeżdża z Kasią w podróż poślubną, zostawiając Matyldę z Oliwią. Pod jego nieobecność do domu profesora przychodzi nagle Michał pod wpływem alkoholu.

Czas trwania: 48min. / Polska / 2018 / serial TVP
Program TV na 2019-07-27
06:20 Na dobre i na złe - odc. 734 Niech żyje życie Logo TVP Seriale

Opis odcinka serialu (streszczenie): (N) Blanka prosi Krzysztofa, żeby Maciek mógł na razie się u niego zatrzymać. W szpitalu pod opiekę doktora Radwana trafia Sylwia, młoda dziennikarka, która zdecydowała się urodzić dziecko swojej siostrze Marice.

Czas trwania: 48min. / Polska / 2019 / serial TVP
07:20 Na dobre i na złe - odc. 735 Dopóki dzień się nie skończył, jest nadzieja Logo TVP Seriale

Opis odcinka serialu (streszczenie): (N) Marcin jedzie na spotkanie z Zubrzyckim, choć wie, że może z tej rozmowy nie wyjść żywy. Monika postanawia śledzić lekarza i dzięki temu odkrywa w końcu, gdzie ukrywa się jej mąż.

Czas trwania: 48min. / Polska / 2019 / serial TVP
Program TV na 2019-07-29
13:55 Na dobre i na złe - odc. 530 - Specjaliści Logo TVP HD

Opis odcinka serialu (streszczenie): Przyjaciele zastanawiają się jak pomóc Agacie, która ma stracić etat w Leśnej Górze. Tymczasem doktor Woźnicka bierze dyżury w pogotowiu. Jednym z pierwszych pacjentów lekarki jest profesor Starzyński, który zasłabł w domu i zranił się w głowę.

Czas trwania: 48min. / Polska / 2013 / serial TVP
15:25 Na dobre i na złe - odc. 339 Bolesna pamiątka Logo TVP Seriale

Opis odcinka serialu (streszczenie): Lena wraca do Anglii. Chce, by Latoszek wziął urlop i pojechał razem z nią, ale mąż odmawia. Jędras próbuje umówić się z Moniką,. Namawia ją na spotkanie, stosując podstęp. Gdy lekarka to odkrywa, wybucha wściekłością. Do szpitala trafia Sabina.

Czas trwania: 48min. / Polska / 2008 / serial TVP
18:40 Na dobre i na złe - odc. 723 Poza zasięgiem Logo TVP2 HD

Opis odcinka serialu (streszczenie): (N) Bart kończy terapię i opuszcza ośrodek dla uzależnionych, waha się, czy wrócić do pracy, gdzie ma kontakt z narkotykami. Po wyjściu "na wolność" postanawia wziąć udział, z Weroniką, w wyczerpującym biegu z przeszkodami.

Czas trwania: 48min. / Polska / 2018 / serial TVP
Program TV na 2019-07-30
13:55 Na dobre i na złe - odc. 531 - Pocałunek na dobranoc Logo TVP HD

Opis odcinka serialu (streszczenie): Piotr i Hana wracają z podróży poślubnej, a w szpitalu szykują się kolejne zaręczyny: Falkowicz kupuje pierścionek i oświadcza się Wiktorii. Z kolei Marek wyznaje Agacie, że postanowił jednak rozstać się z żoną. Doktor Woźnicka dostaje nową ofertę pracy.

Czas trwania: 48min. / Polska / 2013 / serial TVP
15:30 Na dobre i na złe - odc. 340 Miodowy miesiąc Logo TVP Seriale

Opis odcinka serialu (streszczenie): Po rozmowie z Pawicą Latoszek decyduje się pojechać do Leny. Wcześniej obaj lekarze pomagają mieszkańcom wsi, gdzie Latoszek planował spędzić urlop. Udzielają rolnikom darmowych porad i ratują życie księdzu, który doznał wstrząsu po użądleniu przez osę.

Czas trwania: 48min. / Polska / 2008 / serial TVP
18:40 Na dobre i na złe - odc. 724 Moje cudze dziecko Logo TVP2 HD

Opis odcinka serialu (streszczenie): (N) Falkowicz i Kasia zaalarmowani przez Oliwię przerywają podróż, by pomóc Matyldzie. Cezary, dziadek Michała, bierze udział w rekonstrukcji Cudu nad Wisłą. W trakcie imprezy jego kolega Marek - doznaje poważnego urazu i senior jedzie z rannym do szpitala.

Czas trwania: 48min. / Polska / 2018 / serial TVP
Program TV na 2019-07-31
13:55 Na dobre i na złe - odc. 532 - Bez tchu Logo TVP HD

Opis odcinka serialu (streszczenie): Do szpitala kolejny raz trafia Celina, pacjentka po przeszczepie płuc. Lekarze podejrzewają, że dziewczyna próbowała popełnić samobójstwo. Biznesmen Wywrocki, który opłacił jej leczenie za granicą, przyjeżdża do Leśnej Góry, by przyjaciółkę wspierać.

Czas trwania: 48min. / Polska / 2013 / serial TVP
15:25 Na dobre i na złe - odc. 341 Spóźniony maturzysta Logo TVP Seriale

Opis odcinka serialu (streszczenie): Sambor składa na ręce Trettera rezygnację. Dyrektor jednak nie przyjmuje. Razem z pozostałymi lekarzami namawia kolegę, by został w pracy. Jędras znowu próbuje umówić się z Moniką i w końcu spotykają się w piaskownicy. Razem z Hanią lepią babki z piasku.

Czas trwania: 48min. / Polska / 2008 / serial TVP
18:40 Na dobre i na złe - odc. 725 Po nitce do kłębka Logo TVP2 HD

Opis odcinka serialu (streszczenie): (N) Bart wraca w końcu do szpitala, za to Wera zaczyna w Leśnej Górze pracę jako salowa. Julka nie jest zachwycona tym faktem. Pierwszym pacjentem profesora Barta po powrocie do pracy zostaje Leoś - syn mężczyzny, którego wcześniej uśmiercił Marcin.

Czas trwania: 48min. / Polska / 2018 / serial TVP
Program TV na 2019-08-01
13:55 Na dobre i na złe - odc. 533 - Bezsilność Logo TVP HD

Opis odcinka serialu (streszczenie): Do szpitala trafia Stefan Otręba, który czeka na operację przepukliny. Pacjent próbuje zmusić chirurgów, by przyspieszyli wykonanie zabiegu i posuwa się do szantażu. Żona chorego, z medyczną dokumentacją, wręcza doktor Rudnickiej kopertę z pieniędzmi.

Czas trwania: 48min. / Polska / 2013 / serial TVP
15:25 Na dobre i na złe - odc. 342 Śmiertelna choroba Logo TVP Seriale

Opis odcinka serialu (streszczenie): Bożenka odkrywa, że do Van Graffa przyjechała z Holandii jego dziewczyna. Sambor decyduje się wrócić do pracy. Do Leśnej Góry trafia alkoholik chory na wątrobę. Nie udaje się go uratować. Konica utożsamia się z nim. Boi się, że też może stracić życie.

Czas trwania: 49min. / Polska / 2008 / serial TVP
18:35 Na dobre i na złe - odc. 726 Mój przyjaciel, mój wróg Logo TVP2 HD

Opis odcinka serialu (streszczenie): (N) Marcin i Julka pomagają po wypadku pasażerom rozbitego auta, a jedną z ofiar jest młody mężczyzna, który ma odmę i problemy z oddychaniem. Tymczasem dziewczyna rannego zaczyna rodzić. Dr Molenda po kilku minutach traci nagle przytomność.

Czas trwania: 48min. / Polska / 2019 / serial TVP
Program TV na 2019-08-02
15:30 Na dobre i na złe - odc. 343 Bracia Logo TVP Seriale

Opis odcinka serialu (streszczenie): Do szpitala trafia Sylwia. Jest w zaawansowanej ciąży. Gdy zaczyna się poród, jej mąż Rysiek odkrywa, że nie on jest ojcem dziecka. Żona zdradziła go z jego bratem Irkiem. W szpitalu dochodzi do bójki. Rysiek, z urazem nerki, trafia na blok operacyjny.

Czas trwania: 47min. / Polska / 2008 / serial TVP
18:35 Na dobre i na złe - odc. 727 Między miłością a nienawiścią Logo TVP2 HD

Opis odcinka serialu (streszczenie): (N) Marcin po operacji odzyskuje powoli siły i nagle wyznaje Julce miłość. Michał postanawia walczyć o Matyldę i odebrać córkę Kasi i Falkowiczowi. W pracy Wilczewski ma przeprowadzić z dyrektorem wspólną operację: usunięcie lewej nerki.

Czas trwania: 49min. / Polska / 2018 / serial TVP
Program TV na 2019-08-03
06:25 Na dobre i na złe - odc. 736 Moja wina Logo TVP Seriale

Opis odcinka serialu (streszczenie): (N) W Leśnej Górze znów zjawia się Wanda Falkowicz, by skontrolować, czy szpital jest właściwie zarządzany. Marcin szykuje się do rozprawy w Izbie Lekarskiej i prosi Werę o pomoc w odzyskaniu pieniędzy od Zubrzyckiego.

Czas trwania: 48min. / Polska / 2019 / serial TVP
07:25 Na dobre i na złe - odc. 737 Co było a nie jest Logo TVP Seriale

Opis odcinka serialu (streszczenie): (N) Hania ma powód do radości, bo jej ojciec może w końcu wyjść na wolność, a co więcej do rodziny powraca Lucyna, matka, której doktor Sikorka nie widziała już od kilku lat. Wiktoria jest przerażona, bo Jędrek znów walczy o życie.

Czas trwania: 48min. / Polska / 2019 / serial TVP
Program TV na 2019-08-05
13:55 Na dobre i na złe - odc. 534 - Alternatywa Logo TVP HD

Opis odcinka serialu (streszczenie): Falkowicz dostaje wiadomość, że w Szwajcarii zaczną się badania nad jego lekiem. Korzystając z dobrej passy, profesor proponuje Wiktorii bliższe poznanie. Choć dostaje kosza, chce walczyć o młodą lekarkę. Starzyński powierza Agacie kolejnego pacjenta.

Czas trwania: 48min. / Polska / 2013 / serial TVP
15:30 Na dobre i na złe - odc. 344 Jak ojciec z synem Logo TVP Seriale

Opis odcinka serialu (streszczenie): Patrycja i Drzewiecki do czasu procesu postanawiają wyjechać w bezpieczne miejsce. Do szpitala zagląda ojciec Wójcika. Ma problemy z przepukliną i prostatą. Nie zgadza się jednak na leczenie, dopóki nie odkrywa, jak bardzo syn go kocha.

Czas trwania: 48min. / Polska / 2008 / serial TVP
18:40 Na dobre i na złe - odc. 728 Chwila prawdy Logo TVP2 HD

Opis odcinka serialu (streszczenie): (N) Pod opiekę Borysa trafia Iza, pacjentka dra Grabskiego. Gdy ordynator poznaje historię jej choroby, oskarża brata o to, że popełnił błąd. Sytuacja rodzinna Izy jest zawiła, bo w szpitalu są razem z nią ojciec, matka i jej kochanek.

Czas trwania: 49min. / Polska / 2019 / serial TVP
Program TV na 2019-08-06
13:55 Na dobre i na złe - odc. 535 - Trening Logo TVP HD

Opis odcinka serialu (streszczenie): Tretter martwi się, że na internie brakuje personelu, a Lena blokuje etat. Daje lekarce tydzień na podjęcie decyzji, czy wróci do pracy w Leśnej Górze. Dyrektor nie wie, czy może zaufać Falkowiczowi i zgodzić się na prowadzenie badań nad jego nowym lekiem.

Czas trwania: 48min. / Polska / 2013 / serial TVP
15:30 Na dobre i na złe - odc. 345 Rewolucja Logo TVP Seriale

Opis odcinka serialu (streszczenie): Bożenka z Martą są zaczepiane w pubie przez agresywnych kibiców. W jej obronie staje Wołodia, imigrant z Rosji. Chuligani ranią go nożem w serce. Na szczęście, lekarzom udaje się Wołodię uratować. Mężczyzna obawia się jednak kontaktu z policją.

Czas trwania: 47min. / Polska / 2008 / serial TVP
18:40 Na dobre i na złe - odc. 729 Wszystkie szczęśliwe rodziny Logo TVP2 HD

Opis odcinka serialu (streszczenie): (N) Falkowicz próbuje zapomnieć o domowych problemach i odwiedza nocny klub. Kilka godzin później do szpitala trafia poznana tam przez niego tancerka Irena, która ma krwotok z żylaków przełyku. Koleżance towarzyszy druga z tancerek, Sara.

Czas trwania: 49min. / Polska / 2019 / serial TVP
Program TV na 2019-08-07
13:55 Na dobre i na złe - odc. 536 - Unik Logo TVP HD

Opis odcinka serialu (streszczenie): W Leśnej Górze pojawia się znany koszykarz - Dyjas. Mężczyzna chce zdobyć zaświadczenie o zdolności do uprawiania sportu, ale doktor Rogalski odkrywa, że pacjent ma poważne problemy z sercem. Lena przekazuje mężowi, że zdecydowała się na rozwód.

Czas trwania: 48min. / Polska / 2013 / serial TVP
15:25 Na dobre i na złe - odc. 346 Groźne zwierzę Logo TVP Seriale

Opis odcinka serialu (streszczenie): Po operacji serca Wołodia wciąż jest w szpitalu. Boi się, że będzie deportowany. Do szpitala zostają przyjęci pierwsi rezydenci: chirurdzy z Wrocławia, a prywatnie para Wiktoria i Przemek. Latoszek ogląda swoje przyszłe mieszkanie w hotelu pracowniczym.

Czas trwania: 47min. / Polska / 2008 / serial TVP
18:40 Na dobre i na złe - odc. 730 Męski problem Logo TVP2 HD

Opis odcinka serialu (streszczenie): (N) Matylda oznajmia rodzicom, że chce porozmawiać z Michałem. Julka o poranku żałuje nocy, którą spędziła w ramionach Marcina. Doktor Molenda spotyka się z Darią, żoną Tomasza Zubrzyckiego.

Czas trwania: 49min. / Polska / 2019 / serial TVP
Program TV na 2019-08-08
13:55 Na dobre i na złe - odc. 537 - Rodzina Logo TVP HD

Opis odcinka serialu (streszczenie): Klaudia zaczyna staż na oddziale ratunkowym, pod okiem Konicy, który od razu krytykuje ją za zbyt widoczną biżuterię. Po kilku godzinach pracy oboje zaczyna łączyć sympatia. Ich pierwszą wspólną pacjentką jest Elżbieta, starsza kobieta ze złamaną nogą.

Czas trwania: 48min. / Polska / 2013 / serial TVP
15:30 Na dobre i na złe - odc. 347 Szpilki w stogu siana Logo TVP Seriale

Opis odcinka serialu (streszczenie): Latoszek przeprowadza się do hotelu i odkrywa, że Orlicka wykorzystała w pracy, którą opublikowała, wyniki badań ukradzione Lenie. Lena z profesorem Edwardsem przyjeżdża do Polski. Do szpitala zostaje przyjęta kolejna rezydentka: Agata - lekarka interny.

Czas trwania: 49min. / Polska / 2008 / serial TVP
18:40 Na dobre i na złe - odc. 731 Winowajcy Logo TVP2 HD

Opis odcinka serialu (streszczenie): (N) Zubrzycki chce zmusić Marcina, by oddał mu wykradzioną ze szpitala dokumentację. Bart walczy z kryzysem w swoim związku, ale też z upartą pacjentką - dr Wilczewską. Barbara decyduje się na eksperymentalną terapię raka.

Czas trwania: 48min. / Polska / 2019 / serial TVP
Program TV na 2019-08-09
15:25 Na dobre i na złe - odc. 348 Szczęśliwy wypadek Logo TVP Seriale

Opis odcinka serialu (streszczenie): Latoszek jest zły, że dla Leny ważniejsza jest praca a raczej Edwards niż ich problemy ze ślubem. Dr Starska oskarża Orlicką o kradzież wyników badań, a profesor ją popiera. Przyjaciele próbują przekonać Bożenę, by zrezygnowała z poślubienia Wołodii.

Czas trwania: 48min. / Polska / 2008 / serial TVP
18:40 Na dobre i na złe - odc. 732 Nowe porządki Logo TVP2 HD
Czas trwania: 47min. / Polska / 2019 / serial TVP
Program TV na 2019-08-10
06:20 Na dobre i na złe - odc. 738 Złamane skrzydła Logo TVP Seriale

Opis odcinka serialu (streszczenie): (N) Hania postanawia pomóc rodzicom i bierze w banku pożyczkę, nieświadoma, że matka cały czas ją okłamuje i próbuje wykorzystać. Tymczasem Dominika po nocy, którą spędziła z Marcinem, traci nagle władzę w nogach i trafia do szpitala.

Czas trwania: 48min. / Polska / 2019 / serial TVP
07:25 Na dobre i na złe - odc. 739 Spisani na straty Logo TVP Seriale

Opis odcinka serialu (streszczenie): (N) Bart wraca w końcu do Polski oraz stęsknionej za nim Julki i od razu rusza do pracy. Jego pierwszą pacjentką zostaje Lusia samotna matka, która ma guz mózgu i problemy z mówieniem. Wera zaprzyjaźnia się z jednym z pacjentów z OIOM - u.

Czas trwania: 48min. / Polska / 2019 / serial TVP
Program TV na 2019-08-12
06:05 Na dobre i na złe - odc. 695 Dzieci swoich rodziców Logo TVP2 HD
Czas trwania: 47min. / Polska / 2018 / serial TVP
17:10 Na dobre i na złe - odc. 705 Seks, kłamstwa i gra pozorów Logo TVP2 HD
Czas trwania: 48min. / Polska / 2018 / serial TVP
Program TV na 2019-08-13
06:00 Na dobre i na złe - odc. 696 Strach ma wielkie oczy Logo TVP2 HD
Czas trwania: 48min. / Polska / 2018 / serial TVP
12:55 Na dobre i na złe - odc. 694 Żeby nie bolało Logo TVP HD
Czas trwania: 48min. / Polska / 2018 / serial TVP
15:25 Na dobre i na złe - odc. 102 - Zagadkowa przypadłość Logo TVP Seriale
Czas trwania: 49min. / Polska / 2002
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Na dobre i na złe. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Na dobre i na złe w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Na dobre i na złe.
W zestawieniu planu emisji można znaleźć opisy odcinków serialu Na dobre i na złe. W opisach odcinków mogą znaleźc się informacje na temat tego co się wydarzy lub się wydarzyło w serialu. Jeśli w ramówce zaplanowane są odcinki premierowe umieszczone na stronie opisy pozwolą znaleźć odpowiedź na pytanie Na dobre i na złe, co się wydarzy w następny odcinku serialu?. Streszczenia odcinków pozwalają na poznanie tego co się wydarzyło oraz wydarzy.

Poprzednie emisje Na dobre i na złe


Emisja Na dobre i na złe miała miejsce:

2019-07-17 13:55 Na dobre i na złe - odc. 524 - Kołysanka Logo TVP HD

Opis odcinka serialu (streszczenie): Hana zauważa ślady po nieudanej aborcji u młodej pacjentki. Kiedy Paula prosi o usunięcie ciąży, lekarka wybucha gniewem. Po zabiegu dziewczyna jest rozczarowana, że lekarze uratowali jej dziecko. W trakcie USG Hana podsuwa Pauli pomysł adopcji.

Czas trwania: 48min. / Polska / 2013 / serial TVP
2019-07-16 18:40 Na dobre i na złe - odc. 714 Choroba lądowa Logo TVP2 HD

Opis odcinka serialu (streszczenie): (N) Bart twierdzi, że świetnie się czuje i chodzi na terapię, ale Julka traci do niego zaufanie i próbuje rozmawiać o jego leczeniu z dr Iwanowicz. Borys zostaje p.o. ordynatora oddziału chirurgii, a do tego poznaje w barze atrakcyjną Olę.

Czas trwania: 48min. / Polska / 2018 / serial TVP
2019-07-16 15:25 Na dobre i na złe - odc. 330 Konferencyjny pojedynek Logo TVP Seriale

Opis odcinka serialu (streszczenie): Poród Meg jest trudny, przebiega z komplikacjami. Syn Meg i Donovana może mieć w efekcie porażenie splotu barkowego. Doktor van Graff podejmuje decyzję: z Bożeną się nie ożeni. Pielęgniarka traci tym samym szansę na adopcję Mareczka.

Czas trwania: 48min. / Polska / 2008 / serial TVP
2019-07-16 13:55 Na dobre i na złe - odc. 523 - Późne szczęście Logo TVP HD

Opis odcinka serialu (streszczenie): W Leśnej Górze trwa rekrutacja do działu statystyki. Martyna dostaje się do gabinetu Trettera. Przekonuje go, że potrzebuje pracy, bo ma trudną sytuację i jest samotną matką. Kiedy nagle dostaje ataku bólu, Tretter podejrzewa, że gra na uczuciach.

Czas trwania: 48min. / Polska / 2013 / serial TVP
2019-07-15 18:40 Na dobre i na złe - odc. 713 To, co najcenniejsze Logo TVP2 HD

Opis odcinka serialu (streszczenie): (N) Prof. Bart zgłasza się na psychoterapię - do dr Anity Iwanowicz. Wiktoria wraca po urlopie do pracy w dniu, gdy do szpitala przyjeżdża pacjent, którego miał operować Adam. Marek Feliński obawia się zabiegu, nie wie, że Krajewski umarł.

Czas trwania: 48min. / Polska / 2018 / serial TVP
2019-07-15 15:30 Na dobre i na złe - odc. 329 Uprowadzenie Logo TVP Seriale

Opis odcinka serialu (streszczenie): Zapada decyzja w sprawie adopcji Mareczka: kandydatura Bożenki, jako samotnej matki, zostaje odrzucona. Zdesperowana pielęgniarka chce walczyć o chłopca i prosi doktora van Graffa, by się z nią ożenił. Dorota umawia się z Tretterem na powrót do pracy.

Czas trwania: 47min. / Polska / 2008 / serial TVP
2019-07-15 13:55 Na dobre i na złe - odc. 522 - Randka Logo TVP HD

Opis odcinka serialu (streszczenie): Agata ma wyrzuty sumienia po nocy spędzonej z Latoszkiem. Tym większe, gdy Lena przeprasza ją za posądzenia o romans z Witkiem. Wiktoria próbuje wyperswadować jej pomysł wyjazdu z Leśnej Góry. Agata zdradza przyjaciółce z jakiego powodu chce uciec.

Czas trwania: 47min. / Polska / 2013 / serial TVP
2019-07-13 07:25 Na dobre i na złe - odc. 731 Winowajcy Logo TVP Seriale
Czas trwania: 48min. / Polska / 2019 / serial TVP
2019-07-13 06:25 Na dobre i na złe - odc. 730 Męski problem Logo TVP Seriale
Czas trwania: 49min. / Polska / 2019 / serial TVP
2019-07-12 18:40 Na dobre i na złe - odc. 712 T jak tato Logo TVP2 HD

Opis odcinka serialu (streszczenie): (N) Falkowicz wraca po urlopie i zwołuje zebranie personelu. Matylda spada z konia, doznaje urazu ręki. Zostaje pacjentką Michała i dra Konicy. Tuż po niej do Leśnej Góry trafia ojciec jednej z jej koleżanek, który też miał w stadninie wypadek.

Czas trwania: 47min. / Polska / 2018 / serial TVP
2019-07-12 15:25 Na dobre i na złe - odc. 328 Rysownik roku Logo TVP Seriale

Opis odcinka serialu (streszczenie): Jaskólski jest wściekły, bo Kasia, by zapomnieć o nocyj z byłym mężem, rezygnuje ze wspólnego udziału w sympozjum. Matka Leny wraca do domu. A zakochana, młoda para składa dokumenty w USC. W urzędzie Latoszek kolejny raz spotyka Adę.

Czas trwania: 49min. / Polska / 2008 / serial TVP
2019-07-11 18:40 Na dobre i na złe - odc. 711 Jesteśmy rodziną Logo TVP2 HD

Opis odcinka serialu (streszczenie): (N) Wiktoria opłakuje Adama i decyduje się polecieć na Islandię, o której marzyli z ukochanym. Przemek chce przenieść się do Szwecji z Olą. Michał, po rozstaniu z Justyną, mieszka w hotelu rezydentów, gdzie są już Hania i Rafał.

Czas trwania: 49min. / Polska / 2018 / serial TVP
2019-07-11 15:25 Na dobre i na złe - odc. 327 Cierpienia scenarzysty Logo TVP Seriale

Opis odcinka serialu (streszczenie): Po wyprowadzce z domu Sambor mieszka w hotelu. Dorota jest naprawdę załamana ich rozstaniem. Przez nieuwagę doprowadza do oparzenia Krzysia wrzątkiem. Mały od razu trafia do szpitala, ale nie ma, na szczęście, żadnych poważnych obrażeń.

Czas trwania: 50min. / Polska / 2008 / serial TVP

Emisja w stacjach


Na dobre i na złe można obejrzeć w:

Emisje w: TVP2 HD, TVP HD, TVP Seriale

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry