Reklama

Na krawędzi godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Na krawędzi

+ Obserwuj

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Na krawędzi będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 2020-01-21
19:00 Na krawędzi, odc. 7 - Wakacje życia - albo śmierci Logo National Geographic

Opis (streszczenie): Niekiedy letni wyjazd zmienia się w koszmar. Nawet wakacje spędzane na plaży wiążą się z wieloma zagrożeniami. Zaprezentowana zostanie relacja z trekkingu, który prawie miał tragiczny finał, a także safari. W programie również wycieczka do Amazonii, która skończyła się desperacką akcją ratowania czworonoga.

Czas trwania: 50min. / USA / 2018 / serial dokumentalny
Program TV na 2020-01-22
19:00 Na krawędzi, odc. 8 - Wodne pułapki Logo National Geographic

Opis (streszczenie): Wyprawa w różne zakątki świata udowodni, że woda to zabójczy żywioł. Zaprezentowane zostaną spotkanie ze stadem rekinów, a także walka o życie surfera, który zemdlał w wodzie. Równie niebezpieczny jest kitesurfing. W programie również zagrożenie ze strony uchatek. Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że mimo sympatycznego wyglądu zwierzęta te czasem przejawiają agresję.

Czas trwania: 50min. / USA / 2018 / serial dokumentalny
Reklama
Program TV na 2020-01-23
19:00 Na krawędzi, odc. 9 - Skłonności do ryzyka Logo National Geographic

Opis (streszczenie): Będzie można zobaczyć, jak wyglądał niezbyt fortunny skok z klifu. Ponadto w programie zagrożenia czyhające na snowboardzistów w górach i trudy wspinaczki, która wiąże się z ciągłym igraniem ze śmiercią. Twórcy zdradzą również, jak schwytać warana i mambę. Na koniec ekstremalna sytuacja na wysokości czterech tysięcy metrów.

Czas trwania: 60min. / USA / 2018 / serial dokumentalny
Program TV na 2020-01-24
16:00 Na krawędzi, odc. 1 - Zrządzenia losu Logo National Geographic

Opis (streszczenie): Historia człowieka, który przeżył atak sępa. Ponadto w programie niepomyślny przebieg prac rozbiórkowych, spełnienie się koszmaru każdej matki i niespodziewana sytuacja w trakcie nurkowania. Twórcy zdradzą również, jak poradzić sobie ze zwierzęciem schwytanym w sidła i uratować się na wysokości 600 metrów.

Czas trwania: 50min. / USA / 2018 / serial dokumentalny
19:00 Na krawędzi, odc. 10 - Co to za ustrojstwo Logo National Geographic

Opis (streszczenie): Zaprezentowane zostaną nowoczesne technologie, które są nie tylko zaskakujące, ale niekiedy stanowią duże zagrożenie dla użytkowników. Pewien wynalazek umożliwia schwytanie zbiegów. Następnie będzie można zobaczyć wzbijający się w powietrze trójkołowy samochód, a także połączenie roweru, drona oraz śmigłowca. Ponadto historia spadochroniarza, którego przestały cieszyć zwykłe skoki. Na koniec twórcy zdradzą, jak przerobić kamper.

Czas trwania: 60min. / USA / 2018 / serial dokumentalny
Program TV na 2020-01-25
11:00 Na krawędzi, odc. 7 - Wakacje życia - albo śmierci Logo National Geographic
Czas trwania: 50min. / USA / 2018 / serial dokumentalny
12:00 Na krawędzi, odc. 8 - Wodne pułapki Logo National Geographic
Czas trwania: 50min. / USA / 2018 / serial dokumentalny
Program TV na 2020-01-26
01:40 Na krawędzi 2, odc.6 Logo ATM Rozrywka

Opis (streszczenie): Lena z Tomkiem wyjeżdżają do Austrii. Śledzą małżeństwo z małym dzieckiem. Lena podstępem zdobywa DNA dziecka. Niestety, badanie nie potwierdza, że to dziecko Joasi. Lena i Niżyński na lotnisku przekazują zwłoki Krugera jego prawdziwej żonie, Indze. Lena chce, by kobieta złożyła zeznania. Odmawia. Lena przechwyciła telefon Landego. Wie, że w każdej chwili może zadzwonić nowa dziewczyna z ogłoszenia. Nie myli się. Odbiera i przedstawia się jako Krystyna Lande. Dziewczyna domaga się spotkania, bo kończą się jej leki. Tymczasem Tomek spotyka się z Drusiem, byłym policjantem. W zamian za wyczyszczenie akt i przywrócenie do służby prosi go o historię nagrań rozmów numeru Niżyńskiego. Niżyński dostaje telefon z groźbami od Ingi Kruger. Frydrych, Lena i Niżyński przesłuchują Joasię. Prokurator Frydrych chce umorzyć postępowanie. Protas przeszukuje pokój Joasi. Znajduje w nim ślady po lekarstwach. Lena spotyka się z Kanią. Chce na własną rękę dalej drążyć sprawę. Ma nowy trop. Protas odwiedza w restauracji Ankę. Od Sajno wie, że Anka przyniosła Joasi ulubiony serial na DVD, tylko, że w nim były prochy. Tamara, Andrzej i Tomek rozpracowują konta bankowe oraz transakcje Niżyńskiego i Victora Lande. Niżyński odwiedza w hotelu Ingę Kruger. Domaga się danych ostatniej dziewczyny z ogłoszenia. Wie, że Lena ją namierzyła. Lena, Tamara, Andrzej, Tomek robią policyjną prowokację. Umawiają się na stacji benzynowej z ciężarną kobietą. Niżyński spotyka się z dziennikarzem Markiem Strobą. Przekazuje mężczyźnie teczkę osobową Leny Korcz. Przegląda ją z zaciekawieniem. Przyjmuje zlecenie.   Dla małoletnich od lat 16Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja

/ Polska / 2014
03:45 Na krawędzi 2, odc.1 Logo Polsat Romans

Opis (streszczenie): „Na krawędzi 2” to precyzyjnie wymyślona, kryminalna łamigłówka. Gra pozorów i niedomówień. Gdy wydaje się, że rozwiązanie jest blisko, okazuje się, że to tylko jedna z nici skomplikowanej sieci intryg. Handel nowonarodzonymi dziećmi, nielegalne adopcje, eksperymentalne testy koncernów farmaceutycznych, funkcjonariusze policji współpracujący ze światem przestępczym. Ale też wewnętrzne rozgrywki w Wydziale Techniki Operacyjnej, w którym pracują bohaterowie serialu. Podwójna moralność, dramatyczne wybory, desperacja, bezsilność, chęć zysku, ego wielkości wieżowca z jednej strony, z drugiej lojalność najwyższej próby w imię przyjaźni. Z odcinka na odcinek intryga w „Na krawędzi 2” zatacza coraz szersze kręgi, a w sprawę wplątują się kolejne osoby! Czy sprawiedliwość zawsze jest po tej odpowiedniej stronie? Wszystkiego dowiemy się z serialu Baltmedia i Telewizji POLSAT. Tomasz Kamiński (Marek Bukowski), Andrzej Czyż (Przemysław Sadowski) i Tamara Madejska (Maja Hirsch) pracują nad porwaniem sześciomiesięcznego dziecka. Zniecierpliwiony nadinspektor Kania (Zdzisław Wardejn) żąda wyników. Przed komendą na Tomka czeka Marta Sajno (Urszula Grabowska). Przerażona informuje Tomka, że jej córka od dwóch tygodni nie pojawiła się w domu. Anka (Maria Niklińska) postanowiła na własną rękę odszukać biologicznego ojca. Spotyka się ze swoim informatorem w modnym klubie. Dostaje teczkę. Jest porażona zawartością. Tymczasem Tomek spotyka się z Tamarą. Prosi ją o pomoc w sprawie córki Sajno. Tamara ustala tożsamość i miejsce spotkań z informatorem. Tomek jedzie do klubu. Jeszcze tej samej nocy zostaje zatrzymany pod zarzutem zabójstwa. Jola Kamińska (Agnieszka Warchulska) dowiaduje się o zatrzymaniu Tomka z telewizji. Anka powoduje wypadek samochodowy. Trafia do szpitala. Wokół komendy zaczyna roić się od dziennikarzy. Andrzej przegania, jak sądzi, jedną z reporterek. Okazuje się, że to nowa szefowa wydziału Techniki Operacyjnej - Lena Korcz (Kamilla Baar). Ambitna pani inspektor przejmuje sprawę uprowadzenia dziecka. Andrzej używa podstępu, by pogadać z zatrzymanym Tomkiem. Obaj wiedzą, że został wrobiony. Pytanie przez kogo? Cichy (Jacek Kopczyński) pilnuje Anki w domu. Dziewczyna jest na narkotykowym głodzie. Żąda od matki wyjaśnień.   Dla małoletnich od lat 16 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja

/ Polska / 2014
Reklama
Program TV na 2020-01-27
01:45 Na krawędzi 2, odc.7 Logo ATM Rozrywka

Opis (streszczenie): W zagranicznej klinice przy łóżeczku małego dziecka trwa akcja reanimacyjna. Tomek prosi Andrzeja, by ten założył podsłuch na telefonie Niżyńskiego. Andrzej dostaje anonimowy telefon, że jest zlecenie na Lenę. Marek Stroba śledzi Lenę, przegląda jej śmieci. Natrafia na opakowania po psychotropach. Protas uprowadza Ingę Kruger na swoją barkę. Grożąc jej śmiercią, zmusza do współpracy. Stroba odwiedza psychiatrę, który przed laty leczył Lenę. Lekarz uprzedza Lenę o wizycie dziennikarza i niszczy historię jej choroby. Stroba przy udziale pielęgniarki odzyskuje dane i dowiaduje się o próbie samobójczej i rozwodzie Leny. Szantażuje ją. Tamara próbuje uwieść Tomka. Zostaje upokorzona. Jolka wyprowadziła od Tomka się wraz z dzieckiem. Z ośrodka La Liberta znika Joasia. Lena jest wściekła na Martę, że pozwoliła dziewczynie odejść. Niżyński ustala adres ciężarnej dziewczyny, która próbowała kontaktować się z Leną. Szantażuje ją. Tomek i Andrzej śledzą Niżyńskiego. Widzą, jak grozi dziewczynie. Chwilę potem Niżyński zostaje aresztowany na terenie komendy. Zdruzgotana Lena kontaktuje się z dziennikarzem. Stroba zgadza się wstrzymać kilka dni z publikacją.   Dla małoletnich od lat 16Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja

/ Polska / 2014
04:15 Na krawędzi 2, odc.2 Logo Polsat Romans

Opis (streszczenie): Porwane dziecko zostaje odnalezione. Lena dostaje pochwałę. Małżeństwo Lande (Jacek Rozenek i Ilona Ostrowska), po odzyskaniu córeczki, zapada się pod ziemię. Testy DNA potwierdzają, że zatrzymana kobieta jest biologiczną matką. Lena odwiedza Joasię w szpitalu. Na korytarzu mija lekarza, który wychodzi od dziewczyny. Lena zauważa, że ten chowa strzykawkę do kieszeni. Alarmuje policję i szpital, że ktoś próbował zabić dziewczynę. Postanawia wrócić do sprawy, która „śmierdzi” handlem dziećmi i nielegalnymi adopcjami na skalę międzynarodową. Policjanci przeszukują mieszkanie zamordowanego w klubie informatora. Na miejscu znajdują zmasakrowane zwłoki dziewczyny. Zabezpieczają laptop. Andrzej odwiedza w areszcie Tomka. Na kartce przekazuje mu wiadomość o kolejnych zwłokach. Potocki spotyka się z Andrzejem. Pokazuje mu zawartość komputera. Dowody wskazują na to, że Tomek znał oboje zamordowanych dużo wcześniej. W mieszkaniu informatora zabezpieczono też jego odciski palców. Prokurator Frydrych śledzi Potockiego. Jest zaskoczony, że ten nie zniszczył dowodów. Tomek jest załatwiony. Andrzej rozmawia z Jolą. Zapewnia, że nie wierzy w winę Tomka. Tamara nie może opędzić się od Krzysztofa - chłopaka, z którym spędziła jedną noc. Postanawia go sprawdzić. To „psi” nos czy zwyczajna babska ciekawość?   Dla małoletnich od lat 16 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja

/ Polska / 2014
16:00 Na krawędzi, odc. 2 - Życie ekstremalne Logo National Geographic

Opis (streszczenie): Zaprezentowane zostaną wyczyny śmiałków, którzy podjęli się wspinaczki bez zabezpieczeń czy wzięli udział w ekstremalnym wyścigu ulicami miasta. Będzie można się przekonać, w jaki sposób spadochroniarz może przetrwać akcję ratunkową w powietrzu. Ponadto w programie urodzony w niewoli wilk, który odkrywa swoją dziką naturę, i koszmar narciarza.

Czas trwania: 50min. / USA / 2018 / serial dokumentalny
19:00 Na krawędzi, odc. 11 - Niespodzianki Logo National Geographic

Opis (streszczenie): Uczestnicy pewnej wyprawy muszą stawić czoło niespodziewanej sytuacji. Będzie można się dowiedzieć, jak uciec z płonącego auta i przeżyć atak goryla. Ponadto historia nurka pragnącego z bliska podziwiać jedno z najbardziej groźnych morskich stworzeń. Ryzykuje życie, aby osiągnąć cel.

Czas trwania: 60min. / USA / 2018 / serial dokumentalny
Program TV na 2020-01-28
16:00 Na krawędzi, odc. 3 - Ryzykowny relaks Logo National Geographic

Opis (streszczenie): Spędzanie czasu na świeżym powietrzu niekiedy kończy się niezbyt fortunnie. Grupę wspinaczy czekał niebezpieczny lot śmigłowcem. Pewna rodzina miała zaś kłopoty w trakcie safari. Również zwiedzanie rezerwatu aligatorów wiąże się z dużym ryzykiem. Podobnie jak wycieczka na lodowiec i uczestnictwo w festiwalu.

Czas trwania: 50min. / USA / 2018 / serial dokumentalny
19:00 Na krawędzi, odc. 12 - W drodze Logo National Geographic

Opis (streszczenie): Praca wykonywana przez pewnego człowieka jest niezwykle atrakcyjna dla przestępców. Niekiedy motocykl bywa niebezpiecznym środkiem transportu. Niektórzy zaś korzystają z dziecięcych zabawek, aby dotrzeć do szkoły. Dojazdy do Nowego Jorku to prawdziwa droga przez mękę. Nie są jednak w stanie dorównać ruchowi ulicznemu w Japonii. Ponadto zaprezentowane zostaną metody pozwalające objąć prowadzenie w wyścigu szczurów.

Czas trwania: 60min. / USA / 2018 / serial dokumentalny
Program TV na 2020-01-29
16:00 Na krawędzi, odc. 4 - Fart Logo National Geographic

Opis (streszczenie): Prezentowane historie udowadniają, że niekiedy o życiu decyduje łut szczęścia. W wysokich górach pewien himalaista walczy o każdy oddech. Ojciec i syn cudem unikają śmierci w pożarze lasu. Paralotniarz jest zdany na łaskę żywiołów. Za wszelką cenę próbuje się uratować. Kajakarz zostaje wciągnięty w rwący nurt.

Czas trwania: 50min. / USA / 2018 / serial dokumentalny
Reklama
19:00 Na krawędzi, odc. 13 - Pomoc ekstremalna Logo National Geographic

Opis (streszczenie): Doświadczenia miłośników sportów ekstremalnych, którym udało się wyjść cało z opresji. Amatorzy ryzyka muszą stawiać czoło potężnym falom, silnemu nurtowi, prądom powietrznym czy lawinom. W trakcie uprawiania surfingu, kajakarstwa górskiego, lotniarstwa czy podróżowania skuterem śnieżnym zdarzają się nieprzewidziane sytuacje. Przybliżone zostaną historie akcji ratunkowych z całego świata.

Czas trwania: 60min. / USA / 2018 / serial dokumentalny
Program TV na 2020-01-30
16:00 Na krawędzi, odc. 5 - Wysokie ryzyko Logo National Geographic

Opis (streszczenie): Walczyć o życie musieli uczestnicy wycieczki do krateru wulkanu i myśliwi, którzy sami stali się zwierzyną. Ponadto w programie wspinacz wchodzący bez zabezpieczenia na wysokie budynki, poszukiwacz przygód, którego czeka mroźne wyzwanie, oraz weterynarz stojący w obliczu niezwykle trudnej decyzji. Na koniec twórcy wzniosą się na wysokość siedmiu tysięcy metrów, by poznać niebezpieczeństwa kryjące się w chmurach.

Czas trwania: 50min. / USA / 2018 / serial dokumentalny
19:00 Na krawędzi, odc. 1 - Zrządzenia losu Logo National Geographic
Czas trwania: 50min. / USA / 2018 / serial dokumentalny
Program TV na 2020-01-31
16:00 Na krawędzi, odc. 6 - Ale jazda! Logo National Geographic

Opis (streszczenie): Będzie można się dowiedzieć, czy gokart z napędem odrzutowym jest bezpieczny. Widzowie przekonają się również, co się stanie po zamontowaniu silnika od motocykla w plastikowym samochodzie zabawce. Ponadto twórcy analizują awaryjne lądowanie na autostradzie, odwiedzą tor wyścigowy i ruszą rowerem w trudny teren.

Czas trwania: 50min. / USA / 2018 / serial dokumentalny
19:00 Na krawędzi, odc. 2 - Życie ekstremalne Logo National Geographic
Czas trwania: 50min. / USA / 2018 / serial dokumentalny
Program TV na 2020-02-01
11:00 Na krawędzi, odc. 9 - Skłonności do ryzyka Logo National Geographic
Czas trwania: 57min. / USA / 2018 / serial dokumentalny
12:00 Na krawędzi, odc. 10 - Co to za ustrojstwo Logo National Geographic
Czas trwania: 59min. / USA / 2018 / serial dokumentalny
Program TV na 2020-02-02
01:30 Na krawędzi 2, odc.8 Logo ATM Rozrywka

Opis (streszczenie): Lena ustala, że ciężarna dziewczyna ma HIV. Krysia rodzi przed terminem. Dziecko przychodzi na świat zdrowe. Andrzej dostaje na maila anonim - gotowy do druku artykuł o Lenie. Inga Kruger zastaje splądrowane mieszkanie Victora Lande. Odbiera anonimowy telefon z pogróżkami. Lena i Tomek przesłuchują Niżyńskiego. Pokazują mu portret pamięciowy lekarza, który prowadził Krysię. Z samochodu wysiada mężczyzna do złudzenia przypominający człowieka z portretu pamięciowego. Rusza w stronę osiedla. Potem doktor Rokosz wsiada do samochodu na parkingu, w którym ktoś najwyraźniej na niego czekał. Mężczyzna sugeruje mu, by natychmiast przerwał badania i wyjechał na długi urlop. Tomek składa wypowiedzenie. Lena otrzymuje mailem artykuł o sobie. Trwa przyjęcie pożegnalne Tomka. Pijana Tamara dzwoni do Krzysztofa. Kiedy śpi, Krzysztof przeszukuje jej kieszenie. Joasia trafia do szpitala. Jest nosicielką wirusa HIV. Tamara zleca zbadanie odcisków palców z kubka, z którego pił Krzysztof. Stroba rezygnuje z publikacji. Protas śledzi Ingę. Kobieta niszczy dokumenty i zdjęcia. Protas obezwładnia ją. Zbiera ocalałe dokumenty i adresuje kopertę do Leny. Lena wraca do domu. Naciska na klamkę. Dochodzi do eksplozji.   Dla małoletnich od lat 16Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja

/ Polska / 2014
04:00 Na krawędzi 2, odc.3 Logo Polsat Romans

Opis (streszczenie): Prokurator Frydrych przygotowuje akt oskarżenia przeciwko Tomkowi. Wychodząc z Sali, przesłuchań Tomek daje strażnikowi pudełko z grypsem. Informator, który dostarczył Ance teczkę z danymi, również brał udział w porwaniu sześciomiesięcznej dziewczynki. Lena od koleżanki Joasi dowiaduje się, że pani Lange przypomina jej znaną aktorkę, którą kojarzy z dzieciństwa. Tamara ustala personalia kobiety. Wychodzi na jaw, że prawdziwe małżeństwo Lange zginęło w wypadku. Lena znajduje pudełko z grypsem. Aranżuje spotkanie z Tomkiem w gabinecie lekarskim. Podejrzewa, że w wydziale jest „kret”. Marta Sajno zabiera Joasię do ośrodka Fundacji „La Liberta”. Fałszywa pani Lande chce się wycofać z interesu. Jej wspólnik ostro protestuje. Mieszkanie Leny jest pod stałą obserwacją. W domu ma podsłuch. Podczas jej nieobecności mieszkanie zostaje przeszukane. Podczas oględzin ciała zamordowanej dziewczyny, Andrzej zauważa, że ma ona ukruszony ząb. Podejrzewa, że przed śmiercią ugryzła sprawcę. Na monitoringu sprzed domu zamordowanej Andrzej rozpoznaje zamachowca, którego Lena spłoszyła w szpitalu. Potocki zna tożsamość mężczyzny. To były policjant.   Dla małoletnich od lat 16 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja

/ Polska / 2014
Program TV na 2020-02-03
01:00 Na krawędzi 2, odc.9 Logo ATM Rozrywka

Opis (streszczenie): Tomek jest w drodze do Joli, która przebywa z dzieckiem u dziadków. Dzwoni Kania. Tomek zawraca do Warszawy. Andrzej zleca badanie DNA z miejsca eksplozji. Stan Joasi gwałtowanie się pogarsza. W nocy odwiedza ją pielęgniarka, którą zna z czasów ciąży. Kobieta pobiera jej krew do analizy i każe milczeć. Na ekranie telefonu pokazuje Joasi film, na którym jest mała dziewczynka. Tamara zaprasza Krzysztofa na pierwszy trening judo. Jednym chwytem unieruchamia go i zaczyna przesłuchiwać. Kiedy Krzysztof bierze prysznic, Tamara zakłada mu w komórce GPS i robi odcisk kluczy. Inga Kruger otrzymuje przesyłkę z takimi samymi fiolkami. Taką samą miała przy sobie Joasia wraz z adresem dostawy. Niżyński idzie na współpracę. Rozpoznaje na zdjęciu lekarza z portretu pamięciowego. Waxman, wspólnik doktora, czyta artykuł w gazecie, w którym podają, że Niżyński odmówił składania zeznań i śledztwo stanęło w martwym punkcie. Waxman zostaje zatrzymany. Tamara przeszukuje mieszkanie Krzysztofa. Znajduje zdjęcia Krystyny Lade i Victora Lande oraz Krzysztofa z Wandą Malarską vel Lande. Protas jedzie z Ingą na umówione spotkanie. Pada strzał. Inga odjeżdża z zamachowcem. To Tkacz, chemik z zawodu i osobisty ochroniarz Waxmana. Tamara czeka na Krzysztofa w domu. Chce go aresztować. Krzysztof zdradza, że kobieta na zdjęciu to jego siostra. Policjanci znajdują zastrzeloną Ingę.   Dla małoletnich od lat 16Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja

/ Polska / 2014
Reklama
03:00 Na krawędzi, odc. 2 - Życie ekstremalne Logo National Geographic
Czas trwania: 59min. / USA / 2018 / serial dokumentalny
04:00 Na krawędzi 2, odc.4 Logo Polsat Romans

Opis (streszczenie): Pani Lande, a tak naprawdę, aktorka Wanda Malarska kontaktuje się z Leną. Szpitalny zamachowiec i jego wspólnik podsłuchują Lenę. Pani Lande chce zeznawać, w zamian za status świadka koronnego. Lenę odwiedza na komendzie komisarz Niżyński z polskiej sekcji Interpolu. Widzi u niej zdjęcie zamachowca. Tamara namierza kobietę w motelu pod niemiecką granicą. Informację przechwytuje Niżyński. Zawiadamia Lande'go, by po sobie „posprzątał”. Lena jedzie na spotkanie z Malarską. Antyterroryści robią nalot na kwaterę zamachowca. Mieszkanie jest puste. Lena dostaje telefon, że zguba znalazła się, ale gdzie indziej. Zamachowiec nie żyje. W mieszkaniu Lena znajduje pendrive z zakodowanymi danymi. Na komendę zgłasza się mężczyzna z nagraniem filmu ze swojego wesela. Przypadkiem operator zarejestrował moment rozmowy Tomka z informatorem w toalecie klubu. Na nagraniu widać prawdziwego zabójcę. Tomek zostaje zwolniony z aresztu. Jola stawia mu ultimatum albo rodzina, albo też policja. Andrzej i Potocki wracają do mieszkania zamachowca. Andrzej znajduje klucz do skrytki bankowej. Odkrywa w niej teczkę z informacjami, które dostała Anka Sajno. Marta odwiedza Ankę w restauracji, w której pracuje. Marta prosi córkę, by porozmawiała z Joasią. Niżyński obserwuje ośrodek La Liberta.   Dla małoletnich od lat 16 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja

/ Polska / 2014
16:00 Na krawędzi, odc. 7 - Wakacje życia - albo śmierci Logo National Geographic
Czas trwania: 59min. / USA / 2018 / serial dokumentalny
19:00 Na krawędzi, odc. 3 - Ryzykowny relaks Logo National Geographic
Czas trwania: 59min. / USA / 2018 / serial dokumentalny
Program TV na 2020-02-04
16:00 Na krawędzi, odc. 8 - Wodne pułapki Logo National Geographic
Czas trwania: 59min. / USA / 2018 / serial dokumentalny
19:00 Na krawędzi, odc. 4 - Fart Logo National Geographic
Czas trwania: 59min. / USA / 2018 / serial dokumentalny
22:00 Na krawędzi, odc. 1 - Zrządzenia losu Logo National Geographic
Czas trwania: 60min. / USA / 2018 / serial dokumentalny
Program TV na 2020-02-05
16:00 Na krawędzi, odc. 9 - Skłonności do ryzyka Logo National Geographic
Czas trwania: 57min. / USA / 2018 / serial dokumentalny
19:00 Na krawędzi, odc. 5 - Wysokie ryzyko Logo National Geographic
Czas trwania: 59min. / USA / 2018 / serial dokumentalny
Program TV na 2020-02-06
16:00 Na krawędzi, odc. 10 - Co to za ustrojstwo Logo National Geographic
Czas trwania: 59min. / USA / 2018 / serial dokumentalny
19:00 Na krawędzi, odc. 6 - Ale jazda! Logo National Geographic
Czas trwania: 57min. / USA / 2018 / serial dokumentalny
Program TV na 2020-02-07
16:00 Na krawędzi, odc. 11 - Niespodzianki Logo National Geographic
Czas trwania: 59min. / USA / 2018 / serial dokumentalny
19:00 Na krawędzi, odc. 7 - Wakacje życia - albo śmierci Logo National Geographic
Czas trwania: 59min. / USA / 2018 / serial dokumentalny
Program TV na 2020-02-08
11:00 Na krawędzi, odc. 11 - Niespodzianki Logo National Geographic
Czas trwania: 59min. / USA / 2018 / serial dokumentalny
12:00 Na krawędzi, odc. 12 - W drodze Logo National Geographic
Czas trwania: 59min. / USA / 2018 / serial dokumentalny
Program TV na 2020-02-09
01:00 Na krawędzi 2, odc.10 Logo ATM Rozrywka

Opis (streszczenie): Tamara uważa, że Lena odkryła coś, o czym nikomu nie powiedziała. Marta znajduje ciężko rannego Protasa przed domem. Prokurator Frydrych zwalnia Waxmana z aresztu. Kania przekazuje Andrzejowi przesyłkę, którą Protas wysłał Lenie. Marta odwiedza w szpitalu Joasię. Joasia pokazuje jej nagranie wideo, na którym jest jej córeczka. Stroba publikuje nowy materiał o Lenie. Pozytywny. Waxman jest wściekły. Śmierć policjantki to wyrok. Tkacz włamuje się do mieszkania Stroby. Brutalnie przesłuchuje dziennikarza. Marta czeka na Tomka przed komendą. Przekazuje mu pocisk, który ranił Protasa. Tamara w łóżku wyznaje Krzysztofowi, że nadal kocha Tomka. Tamara ustala tożsamości dwóch dziewczyn, które zmarły niedługo po porodzie. Protas odwiedza Tamarę na strzelnicy. Proponuje współpracę. Andrzej pokazuje Tomkowi zdjęcia Tkacza, zrobione przed domem Stroba. Instalują w domu Tkacza podsłuch. Zdenerwowany Waxman dzwoni do Tkacza. Ten nie odbiera. W pośpiechu niszczy dokumenty. Znów dzwoni telefon. Odbiera. To Protas. Informuje Tkacza, że jest obserwowany. Niestety policyjny podsłuch rejestruje tylko szum. Tkacz zabiera pieniądze z sejfu i ucieka na dach budynku. Pada ogłuszony. Andrzej i Tomek już wiedzą, że ktoś go uprzedził o akcji. Tamara odwiedza Protasa na barce. Protas przesłuchuje Tkacza. Nie jest zdziwiona jego widokiem. Kania spotyka się z Leną. Lena nie chce się dłużej ukrywać.   Dla małoletnich od lat 16Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja

/ Polska / 2014
Program TV na 2020-02-10
01:00 Na krawędzi 2, odc.11 Logo ATM Rozrywka

Opis (streszczenie): Lena przyjeżdża na barkę Protasa. Przesłuchuje Tkacza. Tkacz przyznaje, że pomagał Landemu vel Krugerowi przerzucać dzieci za granicę. Marta dzwoni do Protasa z informacją, że Joasia zniknęła ze szpitala. Protas uruchamia tablet, na którym miga GPS wpięty w komórkę Joasi, którą dostała od Marty. Joasia dociera do mieszkania pielęgniarki, która się nią opiekowała w czasie ciąży. Andrzej i Tomek dostają nakaz przeszukania posiadłości Waxmana. Lena przesłuchuje pielęgniarkę. Kobieta opowiada, że chodziło o kobiety z HIV, którym podawano w czasie ciąży leki, będące w fazie eksperymentów. Tamara rozszyfrowuje numer konta, z którego Rokosz robił przelewy pielęgniarce. Ustala kolejne zagraniczne konto doktora i rozpracowuje właściciela konta, z którego przychodziły przelewy. Andrzej i Tomek jadą do domu pielęgniarki. Kobieta jest nieprzytomna. Andrzej znajduje w ręku kobiety kartkę. Rozpoznaje charakter pisma Leny. Wraca do domu. Pod drzwiami swojego mieszkania zastaje Lenę. Spędzają razem noc. Lena prosi Andrzeja o pomoc w zdobyciu „pluskiew”. Protas zaszywa w ubraniu Tkacza nadajniki. Pozwala mu zbiec. Andrzej dzwoni w środku nocy do Tomka i do Tamary. Wszyscy stawiają się na komendzie. Andrzej puszcza im rozmowę Tkacza z Krzysztofem. W oddali słychać dwa strzały. Do biura wchodzi Lena. Krzysztof kontaktuje się ponownie Forstem, prezesem firmy Farmcom w Szwajcarii. Zdaje mu relację z sytuacji w Warszawie. Frost alarmuje klinikę, w której walczy o życie córeczka Joasi.   Dla małoletnich od lat 16Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja

/ Polska / 2014
03:00 Na krawędzi, odc. 3 - Ryzykowny relaks Logo National Geographic
Czas trwania: 59min. / USA / 2018 / serial dokumentalny
16:00 Na krawędzi, odc. 12 - W drodze Logo National Geographic
Czas trwania: 59min. / USA / 2018 / serial dokumentalny
19:00 Na krawędzi, odc. 8 - Wodne pułapki Logo National Geographic
Czas trwania: 59min. / USA / 2018 / serial dokumentalny
Program TV na 2020-02-11
16:00 Na krawędzi, odc. 13 - Pomoc ekstremalna Logo National Geographic
Czas trwania: 59min. / USA / 2018 / serial dokumentalny
19:00 Na krawędzi, odc. 9 - Skłonności do ryzyka Logo National Geographic
Czas trwania: 57min. / USA / 2018 / serial dokumentalny
22:00 Na krawędzi, odc. 2 - Życie ekstremalne Logo National Geographic
Czas trwania: 60min. / USA / 2018 / serial dokumentalny
Program TV na 2020-02-12
19:00 Na krawędzi, odc. 10 - Co to za ustrojstwo Logo National Geographic
Czas trwania: 59min. / USA / 2018 / serial dokumentalny
Program TV na 2020-02-13
19:00 Na krawędzi, odc. 11 - Niespodzianki Logo National Geographic
Czas trwania: 59min. / USA / 2018 / serial dokumentalny
Program TV na 2020-02-14
19:00 Na krawędzi, odc. 12 - W drodze Logo National Geographic
Czas trwania: 59min. / USA / 2018 / serial dokumentalny
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Na krawędzi. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Na krawędzi w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Na krawędzi.

Na krawędzi gdzie obejrzeć?


Na krawędzi można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: ATM Rozrywka, National Geographic, Polsat Romans

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Lata produkcji

Lista zawiera lata, w których powstawała audycja:

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry