Reklama

Na lodowym szlaku godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Na lodowym szlaku będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2019-04-22

12:55 Na lodowym szlaku, sez. 6, odc. 12 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Rick powraca na zimowe trasy jeszcze bardziej zdeterminowany niż wcześniej. Powoduje jednak wypadek, co może wpędzić w poważne kłopoty jego i Hugh. Na Alasce Austin staje wobec najtrudniejszego wyzwania w swojej karierze – musi przewieźć pięć długich fragmentów rur. Dostarczenie ładunku do Prudhoe Bay to prawdziwa próba umiejętności dla 23-letniego kierowcy. Jack jedzie ze specjalną dostawą. Gdy temperatura spada 50 stopni poniżej zera, Porkchop zostaje wysłany, żeby mu pomóc. Zawodzi jednak i Jessee zostaje sam na ekstremalnym mrozie. Darrell również musi stawić czoło chłodowi, gdy jego ciężarówka psuje się w skutym lodem okręgu North Slope.
Czas trwania: 42min. / USA / 2012 / reality show

2019-04-23

12:55 Na lodowym szlaku, sez. 6, odc. 13 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Z powodu ekstremalnie niskich temperatur prace na alaskańskich polach naftowych mogą zostać przerwane. Jack próbuje wydostać się z miasta. Chcąc zyskać na czasie, Austin postanawia nie zakładać łańcuchów na koła. Przekonuje się, że nie była to dobra decyzja. Również Darrell wpada w kłopoty z powodu swojego ryzykanctwa. Porkchop ma ostatnią szansę, by zaprezentować swoje umiejętności. Ocenia go Phil Kromm, który go szkolił. Dempster Highway zostaje zamknięta z powodu obfitych opadów śniegu. Alex musi stawić czoło trudnym warunkom, aby dostarczyć maszyny, których służby drogowe potrzebują, aby odblokować trasę. Tymczasem zdesperowany Hugh wystawia na próbę swoją przyjaźń z Rickiem Yemmem.
Czas trwania: 42min. / USA / 2012 / reality show
Reklama

2019-04-24

12:55 Na lodowym szlaku, sez. 6, odc. 14 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Alex jedzie z wyjątkowo niebezpiecznym ładunkiem – gazem. Jego wrogiem jest szalejąca wichura, która zepchnęła już z drogi jedną ciężarówkę. Kierowca zdaje sobie sprawę, że jakikolwiek błąd może skończyć się eksplozją. Rywalizacja między Jackiem a Darrellem jest coraz bardziej zacięta. Z powodu kłopotów z ładunkiem Ward zaczyna tracić szansę na zwycięstwo. Na przełęczy Atigun Austin spotyka kierowcę, którego ciężarówka utknęła. Wheeler mocno ryzykuje, aby pomóc koledze. Rick próbuje się odegrać na Hugh, jednak swoimi działaniami naraża ładunek. Hugh i Vlad muszą znaleźć wyjście z sytuacji.
Czas trwania: 42min. / USA / 2012 / reality show

2019-04-25

12:55 Na lodowym szlaku, sez. 6, odc. 15 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Jack Jessee i Darrell Ward mają wykonać ostatni kurs do Nuiqsut. O zachodzie słońca lodowa trasa zostanie zamknięta, więc jeśli spóźnią, będą odcięci. Austin Wheeler chce zakończyć sezon jako nowy mistrz, ale po wielu tygodniach intensywnej eksploatacji jego ciężarówka zaczyna szwankować. Powracający Ray Veilleux usiłuje udowodnić, że nadal trzeba się z nim liczyć. Alex ciągnie wyjątkowo dużą przyczepę, co przy silnym wietrze jest nie lada wyzwaniem. Zimowe trasy w Manitobie szybko zaczynają topnieć. Hugh i Rick muszą odłożyć na bok animozje i pracować razem.
Czas trwania: 42min. / USA / 2012 / reality show

2019-04-26

12:55 Na lodowym szlaku, sez. 6, odc. 16 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Wiosna dociera do północnych rejonów Kanady i Alaski. Kierowcy spieszą się, aby dowieźć ostatnie dostawy, zanim lodowe trasy staną się nieprzejezdne. Jack i Darrell do końca rywalizują o tytuł mistrza. Austin też ma szansę dobrze zakończyć sezon, gdy jego ciężarówka wraca z warsztatu. Przekonamy się, czy da radę przetransportować ogromny budynek modułowy. Alex ma przejechać przez ocean z dostawą dla wioski Tuktoyaktuk. Jednak pękający lód zmusza go do zatrzymania się, choć w tej sytuacji absolutnie nie powinien tego robić. Hugh i Rick wracają do Winnipeg, aby się rozliczyć. Trudny sezon sprawia, że spotkanie z właścicielem Polar Industries przebiega w niezbyt przyjaznej atmosferze.
Czas trwania: 42min. / USA / 2012 / reality show

2019-04-28

15:55 Na lodowym szlaku, sez. 4, odc. 1 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Na drodze Dalton już pierwszego dnia sezonu dochodzi do wypadku ciężarówki. Jack Jessee zamierza znów udowodnić, że jest królem tej trasy, i wyrusza w nią z ładunkiem o nietypowych gabarytach, co utrudnia mu zadania. Młody kierowca Greg Boadwine dostaje drugą szansę po groźnym wypadku, który niemal kosztował go życie i karierę. Lisa Kelly zmuszona jest podjąć decyzję, której konsekwencje będzie odczuwała przez cały sezon. Niedoświadczony Ray Veilleux ma kłopoty z opanowaniem samochodu. Alex Debogorski wyrusza w trasę do Nuiqsut, prowadzącą zamarzniętą rzeką Colville. Na Alaskę wraca też Hugh Rowland. Kierowcom udaje się dotrzeć do Bettles.
Czas trwania: 43min. / USA, Kanada / 2010 / reality show
17:00 Na lodowym szlaku, sez. 4, odc. 2 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Lisa ma problemy z hamulcami w swojej ciężarówce. Greg Boadwine próbuje ścigać się z Jackiem. Z kolei Jessee zmaga się z awarią wozu. Mimo uszkodzonego zbiornika paliwa nie chce się poddać bez walki. Alex stara się zbudować przewagę nad Hugh, ale jego zła ocena warunków na drodze nieomal doprowadza do katastrofy. Tymczasem Rowland powraca na Alaskę, aby ponownie sprawdzić się na jej ekstremalnych trasach. W ciężarówce Raya psuje się silnik. Kierowca jest sam, a temperatura spada poniżej minus 20 stopni.
Czas trwania: 42min. / USA, Kanada / 2010 / reality show

2019-04-29

12:55 Na lodowym szlaku, sez. 9, odc. 1 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): W tym sezonie walka o dominację na niebezpiecznych zimowych trasach zapowiada się wyjątkowo emocjonująco. Do tej pory najwięcej zleceń zgarniała firma transportowa Polar Industries, dla której jeżdżą Alex Debogorski, Todd Dewey i Art Burke. Jednak Darrell Ward nie zamierza się poddać bez walki. Jego pierwsze posunięcie biznesowe nie tylko zaskakuje konkurencję, lecz także staje się swoistym wypowiedzeniem wojny na szlakach przez lodowe pustkowia.
Czas trwania: 42min. / USA, Kanada / reality show
Reklama

2019-04-30

12:55 Na lodowym szlaku, sez. 9, odc. 2 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Wojna o dominację na zimowych trasach staje się coraz bardziej zacięta. Kierowcy Polar Industries zmuszeni są dawać z siebie wszystko. Art Burke staje przed trudnym zadaniem – ma pokonać jeden z najdłuższych lodowych szlaków na świecie. Todd Dewey musi wydostać się z potężnej zaspy, w przeciwnym razie czeka go noc w ekstremalnie niskiej temperaturze. Ich rywal Darrell Ward podejmuje się przewiezienia ładunku niedawno otwartą drogą, na której pełno jest porzuconych ciężarówek.
Czas trwania: 41min. / USA, Kanada / reality show

2019-05-01

12:55 Na lodowym szlaku, sez. 9, odc. 3 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Polar Industries chce pobić swój rekord. Todd zostaje wysłany w ryzykowną podróż – ma dostarczyć najcięższy ładunek w historii firmy. Przekonuje się jednak, że obciążenie pojazdu jest zbyt duże na zdradziecki lodowy szlak. Art wyrusza w misję ratunkową, która okazuje się trudniejsza, niż się spodziewał. Lisa zdobywa lukratywny kontrakt, z którym wiąże się podróżowanie po najdzikszych trasach w Kanadzie. Darrell doprowadza do konfliktu z Markiem.
Czas trwania: 41min. / USA, Kanada / reality show

2019-05-02

12:55 Na lodowym szlaku, sez. 9, odc. 4 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Mark Kohaykewych, szef Polar Industries, wywołuje spore poruszenie, gdy zatrudnia Mike'a Simmonsa, by pomógł firmie wygrać batalię na zimowych drogach. Nowy kierowca zostaje przypisany do Arta Burke'a. Ich wspólna podróż nie przebiega gładko. Zarówno Todd Dewey, jak i jego rywal Darrell Ward kierują się na nowo otwarty szlak. Wydaje się, że pierwszemu kończy się szczęście, gdy grozi mu utknięcie na pustkowiu. Weteran lodowych tras Alex Debogorski gubi się i musi zdać się na instynkt, by odnaleźć właściwą drogę. Lisa Kelly przeżywa prawdziwy koszmar podczas niebezpiecznej przeprawy.
Czas trwania: 41min. / USA, Kanada / reality show

2019-05-03

12:55 Na lodowym szlaku, sez. 9, odc. 5 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Darrell Ward i Lisa Kelly, którzy od niedawna są wspólnikami, stają przed wyczekiwaną szansą sporego zarobku. Mają dostarczyć transformatory, które są niezbędne do zaopatrzenia w prąd odległej miejscowości. Tymczasem ważniak z Polar Industries, Todd Dewey, ma kłopoty ze zrealizowaniem rządowego kontraktu. Wskutek kłopotów z ciężarówką wyniki Burke'a w tym sezonie zapowiadają się nędznie. Mike Simmons, nowicjusz na lodowych szlakach, wyrusza w swoją pierwszą samotną podróż.
Czas trwania: 41min. / USA, Kanada / reality show

2019-05-05

15:55 Na lodowym szlaku, sez. 4, odc. 3 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): W rejonie Prudhoe Bay zima atakuje bezlitośnie, smagając mroźnymi wichurami. Aby prowadzić w tych warunkach, trzeba mieć nerwy ze stali. Jack, Hugh i Alex ruszają jednak w drogę. Debogorski ma również inne kłopoty. Grozi mu utrata uprawnień i musi zgłosić się na badanie wzroku. W Fairbanks Ray i Greg umawiają się, że będą razem jechać przez burzę. Z powodu kłopotów technicznych Veilleux zmuszony jest jednak wyruszyć sam. Jego podróż okazuje się koszmarna i Ray myśli o wycofaniu się, mimo że sezon dopiero się zaczął. Tymczasem Lisa planuje powrót na trasę, aby udowodnić, że jest świetnym kierowcą.
Czas trwania: 43min. / USA, Kanada / 2010 / reality show
16:55 Na lodowym szlaku, sez. 4, odc. 4 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Kierowcy stawiają czoło potężnej burzy. Alex jest na południe od Prudhoe, kiedy drastyczne załamanie pogody sprawia, że warunki na drodze stają się ekstremalnie trudne. Hugh i Jack ze względów bezpieczeństwa decydują się jechać razem. Jednak sytuacja się komplikuje, kiedy zaczynają ze sobą rywalizować. Ray i Lisa również zamierzają pracować mimo trudnych warunków atmosferycznych. Popełniają jednak błąd, który sprawia, że wjeżdżają w sam środek burzy.
Czas trwania: 43min. / USA, Kanada / 2010 / reality show

2019-05-06

12:55 Na lodowym szlaku, sez. 9, odc. 6 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Darrell i Lisa mają kłopoty ze zrealizowaniem najważniejszego zlecenia w krótkiej historii ich wspólnej firmy. Od powodzenia operacji zależy los mieszkańców odległej osady. W Polar Industries również dochodzi do trudnej sytuacji. Błąd popełniony przez Todda może kosztować przedsiębiorstwo utratę rządowego kontraktu. Mike Simmons przekonuje się, że pokonywanie lodowych szlaków jest cięższe, niż się spodziewał. Ocieplenie oznacza kłopoty dla Arta, który próbuje przejechać po gwałtownie topniejącym lodzie.
Czas trwania: 41min. / USA, Kanada / reality show
Reklama

2019-05-07

12:55 Na lodowym szlaku, sez. 9, odc. 7 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Wraz z ociepleniem praca kierowców staje się jeszcze trudniejsza i bardziej niebezpieczna, a lód dosłownie topi się pod kołami ich ciężarówek. Art Burke przeżywa dramatyczne chwile, próbując utrzymać swój pojazd na powierzchni coraz cieńszego lodu. Z kolei jego kolega z Polar Industries, Alex Debogorski, toczy walkę z błotem. Ich rywalom odwilż również daje się we znaki. Lisa Kelly i Darrell Ward robią wszystko, by ich firma odniosła sukces.
Czas trwania: 41min. / USA, Kanada / reality show

2019-05-08

12:55 Na lodowym szlaku, sez. 9, odc. 8 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): W tym roku odwilż przyszła wcześniej, sprawiając kierowcom duże kłopoty. Darrell Ward i Lisa Kelly starają się dotrzeć do domu, pokonując najtrudniejszy z zimowych szlaków. Art Burke i Joey Barnes łączą siły, by przetransportować ogromny ładunek w wyjątkowo niesprzyjających warunkach. Doświadczony Alex Debogorski ściga się z czasem, aby dowieźć dostawę, zanim zamkną drogę. Tymczasem jego kolega Todd Dewey znajduje niezwykły sposób na pokonanie topniejącej przeprawy.
Czas trwania: 41min. / USA, Kanada / reality show

2019-05-09

12:55 Na lodowym szlaku, sez. 9, odc. 9 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Sezon zbliża się do końca. Polar Industries oraz rywalizująca z nim firma Darrella Warda i Lisy Kelly łączą siły, by móc sprostać największemu wyzwaniu w dotychczasowej historii programu. Kierowcy muszą przejechać z ogromnym transportem przez zamarzniętą Zatokę Hudsona. Śmiałkowie przekonują się, jak niebezpieczne jest to zadanie, gdy niesprawdzony lód zaczyna pękać pod ciężarem masywnego ładunku. Rozpoczyna się dramatyczna walka o życie.
Czas trwania: 41min. / USA, Kanada / reality show

2019-05-10

12:55 Na lodowym szlaku, sez. 9, odc. 10 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Finałowy odcinek sezonu ma dramatyczny przebieg. Lisa Kelly i Todd Dewey ze wszystkich sił starają się, aby przeprawa przez zamarzniętą Zatoka Hudsona zakończyła się sukcesem. Darrell Ward porywa się na najtrudniejszy z wciąż otwartych zimowych szlaków. Z kolei Art Burke, który wyrusza na trasę po raz pierwszy od fatalnej podróży, musi pokonać ostatnią dostępną lodową przeprawę. Tymczasem na odległych pustkowiach Alex Debogorski ma poważne problemy.
Czas trwania: 40min. / USA, Kanada / reality show
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Na lodowym szlaku. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Na lodowym szlaku w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Na lodowym szlaku.

Poprzednie emisje Na lodowym szlaku

Emisja Na lodowym szlaku miała miejsce:

2019-04-19, 12:55 Na lodowym szlaku, sez. 6, odc. 11 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Alex, który jedzie kanadyjską trasą Dempster Highway, natrafia na największą w tym sezonie zamieć. Droga zostaje zasypana, a Debogorski i jego partner odcięci od świata. Pogoda krzyżuje szyki również Darrellowi Wardowi, który nie może wyruszyć w drogę z obawy, że mróz uszkodzi jego ładunek. Porkchop pokonuje przełęcz Atigun i w dalszym ciągu dobrze sobie radzi. Austin dostaje zadanie specjalne. Okazuje się jednak, że załadowanie ciężarówki w pojedynkę może być ponad siły młodego kierowcy.
USA / 2012 / reality show
2019-04-18, 12:55 Na lodowym szlaku, sez. 6, odc. 10 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): W Kanadzie Alex Debogorski musi przewieźć ładunek o wartości miliona dolarów. Jednak już na początku podróży przekonuje się, że trasa, którą jedzie, nie bez powodu znana jest jako jedna z najniebezpieczniejszych w Ameryce Północnej. Tymczasem na drodze Dalton Highway rywalizacja między Jackiem a Darrellem zaostrza się. Austin Wheeler po raz pierwszy w tym sezonie podróżuje samotnie. Przekonuje się, jak trudno wykonać zadanie bez wsparcia doświadczonych kolegów. Porkchopa gubi brawura. Kierowca naraża życie swoje i innych. W Manitobie Hugh musi pomóc koledze, który po raz pierwszy jedzie lodową trasą.
USA / 2012 / reality show
2019-04-17, 12:55 Na lodowym szlaku, sez. 6, odc. 9 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Na alaskańskiej trasie Dalton Highway Austin chce się wykazać, transportując stutonowy budynek modułowy podczas zamieci. Popełnia jednak błąd, który może go wiele kosztować. Darrell Ward próbuje zawalczyć o pierwsze miejsce w rywalizacji kierowców, ale pokonanie przełęczy Atigun okazuje się trudniejsze, niż sądził. Podczas odprawy Porkchop dostaje nieoczekiwane zlecenie. Hugh stara się uratować sezon, formując konwój złożony z niedoświadczonych kierowców. Ta ryzykowna decyzja może narazić jego życie. Alex musi szybko dostarczyć ładunek do odległej kopalni. Okazuje się, że to zadanie może być ponad siły nawet takiego weterana lodowych tras jak Debogorski.
USA / 2012 / reality show
2019-04-16, 12:55 Na lodowym szlaku, sez. 6, odc. 8 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Między kierowcami kursującymi na trasie Dalton Highway trwa zacięta rywalizacja. Plany Darrella krzyżuje potężny karambol. Porkchop porywa się na samotną podróż do odległej alaskańskiej wioski. Okazuje się jednak, że stopień trudności trasy przewyższa jego umiejętności. Austin dołącza do zespołu, ale notuje kolejne niepowodzenie. Alex rusza w drogę powrotną, która okazuje się niezwykle nerwowa. Niepewny lód sprawia, że doświadczony kierowca jedzie z otwartymi drzwiami, aby w każdej chwili móc wyskoczyć z szoferki. Tymczasem zdesperowany Hugh Rowland wyrusza w samotnie przez kanadyjskie pustkowia. Na środku ogromnego jeziora zauważa, że lód pęka.
USA / 2012 / reality show
2019-04-15, 12:55 Na lodowym szlaku, sez. 6, odc. 7 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Hugh i Rick, którzy przemierzają zimowe drogi Manitoby, mają fatalne wyniki. Na domiar złego Rowland dokonuje w swojej ciężarówce odkrycia, które uświadamia mu, że zagrożone są nie tylko jego zarobki, ale też życie. Z kolei Alex mocno ryzykuje, podejmując się transportu koparki, która jest zdecydowanie zbyt ciężka, aby przewozić ją po lodzie. Na dodatek na środku zamarzniętej delty rzeki Mackenzie dochodzi do awarii przyczepy. Z kolei na Alasce Jack Jessee pozostaje zaginiony w akcji, a nowicjusze zaciekle ze sobą rywalizują. Wkrótce jednak muszą tłumaczyć się przed swoim szefem, Lane'em Keatorem.
USA / 2012 / reality show
2019-04-12, 12:55 Na lodowym szlaku, sez. 6, odc. 6 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Jeden z kierowców z trasy Dalton Highway nie radzi sobie z presją i rezygnuje. Austin dostaje największe zlecenie w tym sezonie – ma przetransportować cały domek na wielkiej przyczepie. Jack przekonuje się, że alaskańskie drogi są niebezpieczne nawet dla tak doświadczonego kierowcy jak on. Lane Keator, szef Carlile Transportation, daje Porkchopowi drugą szansę. Magnum ma jechać w konwoju z Wardem. Tymczasem w Kanadzie Alex robi wszystko, by nie utknąć na trasie podczas potężnej burzy śnieżnej. Sytuacja staje się naprawdę niebezpieczna. W Manitobie Hugh i Rick mają poważne problemy ze swoim ładunkiem.
USA / 2012 / reality show
2019-04-11, 12:55 Na lodowym szlaku, sez. 6, odc. 5 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Kierowcy niecierpliwie czekają na ponowne otwarcie trasy Dalton Highway. Ciężarówka Austina Wheelera, który wjechał do rowu, utknęła w głębokim śniegu. Darrell Ward stara się nadrobić opóźnienie, jadąc tuż za pługiem służb drogowych. Na drodze natrafia jednak na liczne utrudnienia. Jack Jessee, słysząc wiadomości o sytuacji na trasie, martwi się o innych kierowców. Gdy wyjeżdża w drogę, sam musi stawić czoło trudnym warunkom. Tymczasem Alex jedzie na południe po kolejny ładunek. Burza, która szalała na Alasce, zmierza w jego kierunku. Z powodu wyjątkowo ciepłej zimy Hugh i Rick w Manitonie zdołali dostarczyć tylko po dwie dostawy. Zdesperowani podejmują się transportu dwóch betoniarek.
USA / 2012 / reality show
2019-04-10, 12:55 Na lodowym szlaku, sez. 6, odc. 4 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Nad alaskańską trasę nadciąga największa w tym sezonie burza śnieżna. Jack obawia się, że z powodu awarii przyczepy utknie na drodze podczas zawieruchy. Darrell próbuje jechać dalej mimo pogarszających się warunków. Z kolei Porkchop musi odbyć nieprzyjemną rozmowę z szefem. Niedoświadczony Austin Wheeler nie radzi sobie najlepiej z jazdą przy złej pogodzie. W Manitobie Hugh i Rick dostają drugie zlecenie. Mają dostarczyć zbiorniki z wodą do odległego St. Theresa Point. Oznacza to, że będą przejeżdżać z ciężkim ładunkiem po lodzie, który w tym sezonie jeszcze nie był testowany.
USA / 2012 / reality show
2019-04-09, 12:55 Na lodowym szlaku, sez. 6, odc. 3 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Kierowców na Alasce gonią terminy. Rośnie presja związana z koniecznością dostarczenia elementów platformy wiertniczej na czas. Jeden z nowicjuszy nie radzi sobie ze stresem i trudami trasy. Alex musi dostarczyć ładunek do miejscowości znajdującej się po drugiej stronie zamarzniętej delty. Gdy przejeżdża po lodzie, nadciąga burza. Hugh i Rick usiłują dowieźć pierwszy w tym sezonie transport do Winnipeg. Yemm popełnia fatalny w skutkach błąd.
USA / 2012 / reality show
2019-04-08, 12:55 Na lodowym szlaku, sez. 6, odc. 2 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Alex podróżuje po zamarzniętych wodach Morza Arktycznego. Jego celem jest najbardziej wysunięta na północ kanadyjska miejscowość, do której można dotrzeć lodowym szlakiem. Hugh i Rick desperacko poszukują brakujących przyczep. Sytuację utrudnia topniejący lód. Na Alasce trwa transport elementów platformy wiertniczej. Jack ma kłopoty z Austinem Wheelerem, któremu brak nie tylko doświadczenia, lecz także cierpliwości. Stresujące chwile przeżywają również nowicjusze na trasie Dalton Highway: Darrell Ward i Ronald "Porkchop" Magnum zdają egzamin przed swoim szefem.
USA / 2012 / reality show
2019-04-05, 12:55 Na lodowym szlaku, sez. 6, odc. 1 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Kierowcy ponownie wyruszają w dalekie trasy, wiodące przez zamarznięte jeziora, rzeki i oceany Ameryki Północnej. Alex zapuszcza się dalej na północ niż kiedykolwiek przedtem, poruszając się po niebezpiecznej Dempster Highway – drodze prowadzącej do Inuvik w kanadyjskich Terytoriach Północno-Zachodnich. Tymczasem Hugh i Rick przekonują się, jak niebezpieczna jest podróż po cienkim lodzie na zimowych trasach w Manitobie. Z kolei na drogi na Alasce powraca doświadczony Jack Jessee, który staje się liderem nowicjuszy, wykonujących największe zlecenie w historii firmy Carlile Transportation.
USA / 2012 / reality show
2019-04-04, 12:55 Na lodowym szlaku, sez. 5, odc. 16 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Rywalizacja kierowców wkracza w ostatnią, decydującą fazę. W Kanadzie Hugh i Rick napotykają na przeszkodę, która mocno ich opóźnia. Przekonamy się, czy wykorzysta to Alex i pokona swojego największego rywala. Nowicjuszka Maya zostaje przydzielona do konwoju z Lisą i wyrusza w swoją pierwszą podróż do odległej alaskańskiej osady Nuiqsut. Tony zmaga się z roztapiającym się lodem na drodze, podczas gdy Dave wsiada na pokład samolotu do Alabamy.
USA, Kanada / 2011 / reality show
2019-04-03, 12:55 Na lodowym szlaku, sez. 5, odc. 15 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Wkrótce skończy się sezon, w którym możliwe jest podróżowanie ciężarówkami po północnych pustkowiach Alaski i Kanady. Kierowcy starają się zarobić jak najwięcej, dopóki jeszcze się da. Napotykają jednak na poważne przeszkody. Pojawienie się niedźwiedzia polarnego w Prudhoe Bay utrudnia życie pracownikom pól naftowych i zatrzymuje transporty ciężarowe w kluczowym momencie sezonu. Jeden z doświadczonych kierowców podejmuje ogromne ryzyko.
USA, Kanada / 2011 / reality show
2019-04-02, 12:55 Na lodowym szlaku, sez. 5, odc. 14 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Na Alasce Lisa Kelly i Maya Sieber napotykają na kierowcę, który wypadł z trasy i utknął. Z pomocą kobiet udaje mu się wrócić na drogę. Tony Molesky dostaje niespodziankę od firmy transportowej Carlile. Dave Redmon kontynuuje swoją samotną podróż. Tymczasem w Kanadzie Hugh Rowland i Rick Yemm zabierają w powrotną drogę duży transport. Alex Debogorski zmaga się z wyjątkowo niestabilnym ładunkiem, starając się, aby rywale nie oddalili się od niego za bardzo.
USA, Kanada / 2011 / reality show
2019-04-01, 12:55 Na lodowym szlaku, sez. 5, odc. 13 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Dave Redmon po raz kolejny podpada swoim szefom. Tym razem mają mu za złe błąd, który nie powinien przytrafić się doświadczonemu kierowcy. Maya ma problemy z hamulcami. To bardzo niebezpieczna sytuacja, gdyż Sieber jedzie drogą, która jest wyjątkowo śliska. Z kolei Hugh Rowland podróżuje z 30-tonowym ładunkiem po roztapiającym się lodzie na jeziorze Winnipeg. W tym czasie jego partner Rick Yemm jest uziemiony przez awarię. Tony Moleski i Lisa Kelly żegnają zmarłego kolegę i rozrzucają jego prochy w pobliżu Dalton.
USA, Kanada / 2011 / reality show
2019-03-29, 13:00 Na lodowym szlaku, sez. 5, odc. 12 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Pierwszy ciepły dzień tej wiosny dla kierowców oznacza wyjątkowo trudne warunki na drogach, które są śliskie z powodu roztapiającego się lodu. Hugh i Rick spotykają na trasie Aleksa. Decydują, że dalej na północ pojadą razem. Gdy w drodze zauważają rozbitą ciężarówkę, Rowland i Yemm zatrzymują się, by móc. Jednak Debogorski, ku wściekłości Hugh, nie zamierza spowalniać podróży i jedzie dalej sam. Później zaskakuje Rowlanda spóźnionym prezentem gwiazdkowym. Na Alasce Lisa i Tony transportują rekordowo szeroki ładunek. Maya ma kłopoty, kiedy próbuje pokonać rzekę Koyukuk.
USA, Kanada / 2011 / reality show
2019-03-29, 12:10 Na lodowym szlaku, sez. 4, odc. 14 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Ray jest przewodnikiem mężczyzny, który chce rozsypać prochy swojego ojca – słynnego kierowcy ciężarówki – na przełęczy Atigun. Jednak błędy, które syn zmarłego popełnia na Dalton Highway, mogą ich drogo kosztować. Lisa przez dłuższy czas nie miała zleceń. Teraz dostaje zadanie przetransportowania ogromnego ładunku do Prudhoe. Alex odkrywa alaskańskie złoto, ale wkrótce zostaje zatrzymany przez służby drogowe za przekroczenie przepisów. Jack przewozi paliwo, które grozi wybuchem. Sytuacja jest bardzo niebezpieczna, gdy Jessee wyjeżdża zza rogu wprost na zaparkowaną na środku drogi ciężarówkę. Greg musi sobie poradzić z transportem bardzo niestabilnej szpuli o wysokości prawie 5 metrów.
USA, Kanada / 2010 / reality show
2019-03-28, 13:00 Na lodowym szlaku, sez. 5, odc. 11 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Hugh i Rick docierają do przeszkody, która może uniemożliwić dalszą podróż. Hugh postanawia ją usunąć, podczas gdy jego towarzysz wygodnie siedzi w zaparkowanym samochodzie. Kłopoty Dave'a ze zbiornikiem paliwa to dopiero początek, wysyła on Mayę i Tony'ego po opuszczony ładunek. Lisa traci dwa koła i z trudem udaje jej się dowieźć ładunek do miasta.
USA, Kanada / 2011 / reality show
2019-03-28, 12:10 Na lodowym szlaku, sez. 4, odc. 13 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Najlepsi kierowcy formują duży konwój, aby uratować wioskę, której grozi zupełne odcięcie od świata. Greg jest zdeterminowany, żeby jechać na czele, co doprowadza Hugh i Aleksa do furii. Lisa popełnia błąd, który sprawia, że konwój wyprzedza ją o wiele mil. Kobieta jednak nie poddaje się i stara się dołączyć do innych kierowców. Ray zaczyna obawiać się o swoje życie, kiedy podmuch przywołuje wspomnienia tragedii na lodowym szlaku. Jack jest zmuszony do działania, gdy awaria filtra powietrza w jego ciężarówce grozi mu utknięciem na trasie.
USA, Kanada / 2010 / reality show
2019-03-27, 13:00 Na lodowym szlaku, sez. 5, odc. 10 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Arktyczna zima mocno daje się we znaki kierowcom jeżdżącym na trasie Daltona Highway. Ekstremalne warunki pogodowe sprawiają, że Lisa utknęła w osadzie Prudhoe Bay na północy Alaski. Tymczasem Dave podróżuje w konwoju z Mayą i Tonym. Początkowo wystawia na próbę cierpliwość swoich rywali, aby wkrótce zostawić ich w tyle. W Kanadzie Rick jest coraz bardziej sfrustrowany. Po raz kolejny z pomocą przychodzi mu Hugh, co zupełnie załamuje Yemma.
USA, Kanada / 2011 / reality show
2019-03-27, 12:10 Na lodowym szlaku, sez. 4, odc. 12 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Dalton Higway, droga prowadząca przez arktyczne pustkowia, jest bezlitosna dla kierowców, którzy przeceniają swoje umiejętności. Ray Veilleux wpada w poślizg, gdy z naprzeciwka jedzie ogromna ciężarówka. Jack Jessee zmaga się z 200-tonowym ładunkiem, który musi przetransportować do Prudhoe. Alex Debogorski ryzykuje zatrzymanie przez służby drogowe. Lisa Kelly ściga się, aby zebrać pieniądze na odkupienie konia. Grega Boadwine'a zatrzymuje poważna awaria samochodu.
USA, Kanada / 2010 / reality show
2019-03-26, 13:00 Na lodowym szlaku, sez. 5, odc. 9 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): W związku z potężną burzą na Alasce tamtejsze firmy transportowe pogrążone są w chaosie. Zdegradowana Lisa chce przejechać z ładunkiem przez śnieżycę. Za wygraną nie daje też Dave, który ponawia próbę przewozu rur. W Kanadzie Hugh i Rick ruszają do najbardziej odległych miejsc w Ontario. Zimową podróż utrudnia im brak znaków wskazujących właściwy kierunek.
USA, Kanada / 2011 / reality show
2019-03-26, 12:10 Na lodowym szlaku, sez. 4, odc. 11 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Ray Veilleux, dla którego to pierwszy sezon na trasie Dalton Highway, w nieprzyjemny sposób przekonuje się, że kierowca nie może sobie pozwolić nawet na najmniejszą chwilę nieuwagi. Walka o tytuł króla szlaku staje się coraz bardziej zacięta. Błąd Raya może kosztować go szansę na zwycięstwo. Lisa wyjeżdża na trasę, holując trudną do ciągnięcia niedźwiedzią klatkę. Tymczasem Hugh pakuje się w kłopoty, uszkadzając swój ładunek, który został źle zapakowany.
USA, Kanada / 2010 / reality show
2019-03-25, 13:00 Na lodowym szlaku, sez. 5, odc. 8 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): To już połowa sezonu i kierowcy starają się nadrobić zaległości w wyścigu o pieniądze. Hugh, Rick i Alex muszą dostarczyć zaopatrzenie do odległych wiosek w północnej Manitobie. Trudna i długa podróż powrotna – 1500 km przez kanadyjskie pustkowia – doprowadza ich na skraj wytrzymałości. Tymczasem na alaskańskim szlaku kierowcy stawiają czoło potężnej burzy. Lisa Kelly, która podróżuje z nadmiernym obciążeniem, ryzykuje wypadnięcie z trasy.
USA, Kanada / 2011 / reality show
2019-03-25, 12:10 Na lodowym szlaku, sez. 4, odc. 10 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Jack Jessee, prawdziwy król szlaków towarowych, stawia czoło arktycznemu pustkowiu. Aby dotrzeć do alaskańskiego miasteczka Bettles, musi sam przekroczyć zamarzniętą rzekę. Lisa z powrotem wyjeżdża na trasę i przekonuje się, jak niebezpieczna jest droga Dalton Highway. Greg chce znów zapracować na swoją dobrą opinię. W tym celu podejmuje się transportu największego ładunku w swojej karierze. Alex chce prześcignąć swojego rywala, ale Hugh nie zamierza się poddać bez walki.
USA, Kanada / 2010 / reality show
2019-03-22, 13:00 Na lodowym szlaku, sez. 5, odc. 7 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Rick i Hugh kontynuują podróż, ale zimowe drogi są bardzo niebezpieczne. Ciężarówka Hugh zostaje na poboczu. Alex przybywa na ratunek przypadkowo napotkanej rodzinie, która zagubiła się na bezdrożach. Maya siada za kółkiem w towarzystwie Dave'a. Lisa i Tony prowadzą swój wielotonowy konwój. Ładunek okazuje się przerastać możliwości drobnej kobiety.
USA, Kanada / 2011 / reality show
2019-03-22, 12:15 Na lodowym szlaku, sez. 4, odc. 9 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Na trasie Dalton Highway dochodzi do niebezpiecznego wypadku. Kierowca ciężarówki traci panowanie nad pojazdem, który uderza w drzewo. Dwie osoby są ranne, a trzecia znika w tajemniczych okolicznościach. Na drodze panuje chaos, a Alex odpowiada na trudne pytania policjantów. Lekkomyślność Lisy sprawia, że popełnia ona błąd, który może ją wiele kosztować. Greg walczy o pracę. Hugh obmyśla plan podebrania ładunku swojemu staremu kumplowi.
USA, Kanada / 2010 / reality show
2019-03-21, 13:00 Na lodowym szlaku, sez. 5, odc. 6 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Kierowców czekają najtrudniejsze spośród wyzwań, przed jakimi stanęli do tej pory. Lisa podejmuje się transportu największego ładunku w jej karierze. Od tego, jak wykona to zlecenie, zależy jej awans. Maya wciąż pracuje pod okiem Phila i zaczyna zastanawiać się, czy kiedykolwiek będzie mogła pojechać w trasę sama. Dave dostaje drugą szansę, aby udowodnić, że nadaje się do kursów na Dalton Highway. Tymczasem Hugh, Rick i Alex rozpoczynają niesamowity wyścig po jednej z najdłuższych i najbardziej zdradzieckich dróg Kanady.
USA, Kanada / 2011 / reality show
2019-03-21, 12:15 Na lodowym szlaku, sez. 4, odc. 8 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Lisa dołącza do ekipy, która staje przed największym wyzwaniem transportowym w tym sezonie. Kierowcy, wśród których jest również Jack, mają przewieźć przez całą Alaskę ogromny ładunek o wartości wielu milionów dolarów. Muszą się przy tym spieszyć. Lisa zdaje sobie sprawę, że to zlecenie może zaważyć na jej całej karierze. Tymczasem Ray przeżywa najgorszą noc w swoim życiu. Greg ma okazję poczuć się jak bohater i pomóc innemu kierowcy. W tym celu musi po raz pierwszy w życiu przewieźć ogromny ładunek paliwa. Okazuje się, że to ryzykowne zadanie.
USA, Kanada / 2010 / reality show
2019-03-20, 13:00 Na lodowym szlaku, sez. 5, odc. 5 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Podczas podróży na północ kierowcy zmagają się z ekstremalną pogodą, wypadkami i innymi przeszkodami na drodze. Konwój Hugh i Ricka jest zmuszony zatrzymać się, kiedy natrafia na zerwaną linię wysokiego napięcia. Sukces Lisy w zawodzie zależy od tego, czy zdoła się nauczyć się pracować z nowym partnerem. Tymczasem Alex, który liczył na łatwą fuchę, wpada w poważne kłopoty. Nowicjusz Dave sam postanawia naprawić zniszczoną drogę.
USA, Kanada / 2011 / reality show
2019-03-20, 12:15 Na lodowym szlaku, sez. 4, odc. 7 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Zima na Alasce to nie tylko ekstremalnie niskie temperatury, lecz także zagrożenia związane z obfitymi opadami śniegu. Jack zostaje zablokowany wskutek zejścia lawiny. Bezradny kierowca może jedynie obserwować, jak służby doprowadzają do porządku trasę. Wyjeżdżając w trasę, Ray ma poczucie towarzyszącego mu niebezpieczeństwa. Pokonując przełęcz Atigun, na wysokości ponad 1400 metrów Hugh ryzykuje zderzenie czołowe, jadąc po niewłaściwej stronie drogi.
USA, Kanada / 2010 / reality show
2019-03-19, 13:00 Na lodowym szlaku, sez. 5, odc. 4 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Hugh i Rick transportują największy ładunek, jaki kiedykolwiek przewożono po kanadyjskich szlakach. Rekordowa podróż trwa trzy dni i od początku amatorszczyzna Ricka wyprowadza z równowagi Rowlanda. Zwłaszcza że to on rekomendował Yemma do tego zlecenia i to on poniesie konsekwencje, jeśli ładunek nie dotrze na czas. Alex Debogorski samotnie zmaga się z potężnym wyciekiem paliwa. Awaria wozu na tym pustkowiu oznacza spędzenie nocy w ciężarówce przy temperaturze minus 20 stopni. Tymczasem na Alasce Maya przekonuje się, jak wymagająca jest trasa Dalton. Dave Redmon po raz pierwszy sam jedzie do Prudhoe. Jednak po awanturze z Tonym jest na cenzurowanym.
USA, Kanada / 2011 / reality show
2019-03-19, 12:15 Na lodowym szlaku, sez. 4, odc. 6 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Warunki jazdy stają się ekstremalne, kiedy temperatura na Alasce spada do 55 stopni poniżej zera. Jack, który jedzie z nadmiernym obciążeniem, w ostatniej chwili unika zderzenia czołowego. Hugh musi się nasłuchać od amerykańskiego kierowcy, który uważa, że Rowland powinien wrócić na kanadyjskie drogi. Alex ryzykuje i zabiera autostopowicza. Ray po raz trzeci w tym roku próbuje pokonać zdradziecką przełęcz Atigun. Lisa stara się powrócić na trasę po tym, jak została przyłapana podczas pomiaru wagi.
USA, Kanada / 2010 / reality show

Emisje archiwalne Na lodowym szlaku

Emisja Na lodowym szlaku miała miejsce:

2019-03-18, 13:00 Na lodowym szlaku, sez. 5, odc. 3 Logo FOKUS TV
Wybuchowy temperament Dave'a może zaprzepaścić jego drugą i ostatnią szansę, aby zostać kierowcą na lodowym szlaku. Maya stara się udowodnić, że jej miejsce jest za kółkiem. Tony odwiedza miejsce swojego wypadku. Lisa ma szansę, aby zrehabilitować się po swojej największej ubiegłorocznej porażce. Tymczasem ekstremalne kanadyjskie trasy uczą Hugh pokory. Rick pechowo myli drogę, przez co musi przejechać dodatkowo ponad 160 kilometrów.
USA, Kanada / 2011 / reality show
2019-03-18, 12:15 Na lodowym szlaku, sez. 4, odc. 5 Logo Nowa TV
Jack wyrusza z awaryjną dostawą paliwa do Nuiqsut. Jedzie po zamarzniętej rzece, jednak burza zatrzymuje go na cienkim lodzie. Lisa ma szansę się wykazać, kiedy otrzymuje swój pierwszy duży ładunek. Zmagając się z tym zleceniem, kobieta zaczyna jednak wątpić w swoje umiejętności. Ray w ramach przysługi dla swojego szefa bierze nocny kurs. Prowadząc, popełnia jednak fatalny błąd. Alex wyprowadza z równowagi Hugh, który chce wyrównać z nim rachunki.
USA, Kanada / 2010 / reality show
2019-03-15, 13:00 Na lodowym szlaku, sez. 5, odc. 2 Logo FOKUS TV
Hugh i Rick zapuszczają się daleko w głąb kanadyjskich pustkowi. Tymczasem Aleksowi odcina drogę niebezpieczne rozlewisko. Kierowcy grozi utknięcie na odludziu. Między Dave'em a nadzorującym go podczas szkolenia Tonym dochodzi do nieporozumień. Lisa Kelly wyrusza z misją ratunkową. Maya po raz pierwszy wyjeżdża na lodowy szlak. Zaczyna się zastanawiać, czy podoła ekstremalnym warunkom, czy może raczej powinna wrócić do wielkiego miasta.
USA, Kanada / 2011 / reality show
2019-03-15, 12:10 Na lodowym szlaku, sez. 4, odc. 4 Logo Nowa TV
USA, Kanada / 2010 / reality show
2019-03-14, 13:00 Na lodowym szlaku, sez. 5, odc. 1 Logo FOKUS TV
Nieustraszeni kierowcy ponownie wyruszają na niebezpieczne trasy. Lisa Kelly, Tony Molesky oraz niedoświadczeni Dave Redmon i Maya Sieber pracują na Alasce. Jeżdżą z ładunkami drogą Dalton Highway – trasą między Fairbanks a Prudhoe, od czasu do czasu również do Nuiqsut i Anchorage. Tymczasem Hugh Rowland, Alex Debogorski i Rick Yemm wracają do Kanady, aby ponownie stawić czoło najtrudniejszym szlakom na odległych arktycznych pustkowiach.
USA, Kanada / 2011 / reality show
2019-03-14, 12:10 Na lodowym szlaku, sez. 4, odc. 3 Logo Nowa TV
USA, Kanada / 2010 / reality show
2019-03-13, 12:10 Na lodowym szlaku, sez. 4, odc. 2 Logo Nowa TV
USA, Kanada / 2010 / reality show
2019-03-12, 12:10 Na lodowym szlaku, sez. 4, odc. 1 Logo Nowa TV
USA, Kanada / 2010 / reality show
2019-03-11, 12:10 Na lodowym szlaku, sez. 9, odc. 10 Logo Nowa TV
USA, Kanada / reality show
2019-03-08, 12:10 Na lodowym szlaku, sez. 9, odc. 9 Logo Nowa TV
USA, Kanada / reality show
2019-03-07, 12:10 Na lodowym szlaku, sez. 9, odc. 8 Logo Nowa TV
USA, Kanada / reality show
2019-03-06, 12:10 Na lodowym szlaku, sez. 9, odc. 7 Logo Nowa TV
USA, Kanada / reality show
2019-03-05, 12:10 Na lodowym szlaku, sez. 9, odc. 6 Logo Nowa TV
USA, Kanada / reality show
2019-03-04, 12:15 Na lodowym szlaku, sez. 9, odc. 5 Logo Nowa TV
USA, Kanada / reality show
2019-03-01, 11:45 Na lodowym szlaku, sez. 9, odc. 4 Logo Nowa TV
USA, Kanada / reality show
2019-02-28, 11:50 Na lodowym szlaku, sez. 9, odc. 3 Logo Nowa TV
USA, Kanada / reality show
2019-02-27, 11:50 Na lodowym szlaku, sez. 9, odc. 2 Logo Nowa TV
USA, Kanada / reality show
2019-02-26, 11:50 Na lodowym szlaku, sez. 9, odc. 1 Logo Nowa TV
USA, Kanada / reality show
2019-02-25, 11:50 Na lodowym szlaku, sez. 6, odc. 16 Logo Nowa TV
USA / 2012 / reality show
2019-02-22, 11:45 Na lodowym szlaku, sez. 6, odc. 15 Logo Nowa TV
USA / 2012 / reality show
2019-02-21, 11:50 Na lodowym szlaku, sez. 6, odc. 14 Logo Nowa TV
USA / 2012 / reality show
2019-02-20, 11:50 Na lodowym szlaku, sez. 6, odc. 13 Logo Nowa TV
USA / 2012 / reality show
2019-02-19, 11:45 Na lodowym szlaku, sez. 6, odc. 12 Logo Nowa TV
USA / 2012 / reality show

Emisja w stacjach

Na lodowym szlaku można obejrzeć w:

Emisje w: FOKUS TV, Nowa TV

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Lata produkcji

Lista zawiera lata, w których powstawała audycja:

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info