Reklama

Na lodowym szlaku godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Na lodowym szlaku będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2019-01-23

11:55 Na lodowym szlaku, sez. 5, odc. 9 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): W związku z potężną burzą na Alasce tamtejsze firmy transportowe pogrążone są w chaosie. Zdegradowana Lisa chce przejechać z ładunkiem przez śnieżycę. Za wygraną nie daje też Dave, który ponawia próbę przewozu rur. W Kanadzie Hugh i Rick ruszają do najbardziej odległych miejsc w Ontario. Zimową podróż utrudnia im brak znaków wskazujących właściwy kierunek.
Czas trwania: 42min. / USA, Kanada / 2011 / reality show

2019-01-24

11:55 Na lodowym szlaku, sez. 5, odc. 10 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Arktyczna zima mocno daje się we znaki kierowcom jeżdżącym na trasie Daltona Highway. Ekstremalne warunki pogodowe sprawiają, że Lisa utknęła w osadzie Prudhoe Bay na północy Alaski. Tymczasem Dave podróżuje w konwoju z Mayą i Tonym. Początkowo wystawia na próbę cierpliwość swoich rywali, aby wkrótce zostawić ich w tyle. W Kanadzie Rick jest coraz bardziej sfrustrowany. Po raz kolejny z pomocą przychodzi mu Hugh, co zupełnie załamuje Yemma.
Czas trwania: 42min. / USA, Kanada / 2011 / reality show

2019-01-25

11:55 Na lodowym szlaku, sez. 5, odc. 11 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Hugh i Rick docierają do przeszkody, która może uniemożliwić dalszą podróż. Hugh postanawia ją usunąć, podczas gdy jego towarzysz wygodnie siedzi w zaparkowanym samochodzie. Kłopoty Dave'a ze zbiornikiem paliwa to dopiero początek, wysyła on Mayę i Tony'ego po opuszczony ładunek. Lisa traci dwa koła i z trudem udaje jej się dowieźć ładunek do miasta.
Czas trwania: 42min. / USA, Kanada / 2011 / reality show
Reklama

2019-01-28

12:00 Na lodowym szlaku, sez. 5, odc. 12 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Pierwszy ciepły dzień tej wiosny dla kierowców oznacza wyjątkowo trudne warunki na drogach, które są śliskie z powodu roztapiającego się lodu. Hugh i Rick spotykają na trasie Aleksa. Decydują, że dalej na północ pojadą razem. Gdy w drodze zauważają rozbitą ciężarówkę, Rowland i Yemm zatrzymują się, by móc. Jednak Debogorski, ku wściekłości Hugh, nie zamierza spowalniać podróży i jedzie dalej sam. Później zaskakuje Rowlanda spóźnionym prezentem gwiazdkowym. Na Alasce Lisa i Tony transportują rekordowo szeroki ładunek. Maya ma kłopoty, kiedy próbuje pokonać rzekę Koyukuk.
Czas trwania: 42min. / USA, Kanada / 2011 / reality show

2019-01-29

12:00 Na lodowym szlaku, sez. 5, odc. 13 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Dave Redmon po raz kolejny podpada swoim szefom. Tym razem mają mu za złe błąd, który nie powinien przytrafić się doświadczonemu kierowcy. Maya ma problemy z hamulcami. To bardzo niebezpieczna sytuacja, gdyż Sieber jedzie drogą, która jest wyjątkowo śliska. Z kolei Hugh Rowland podróżuje z 30-tonowym ładunkiem po roztapiającym się lodzie na jeziorze Winnipeg. W tym czasie jego partner Rick Yemm jest uziemiony przez awarię. Tony Moleski i Lisa Kelly żegnają zmarłego kolegę i rozrzucają jego prochy w pobliżu Dalton.
Czas trwania: 42min. / USA, Kanada / 2011 / reality show

2019-01-30

12:00 Na lodowym szlaku, sez. 5, odc. 14 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Na Alasce Lisa Kelly i Maya Sieber napotykają na kierowcę, który wypadł z trasy i utknął. Z pomocą kobiet udaje mu się wrócić na drogę. Tony Molesky dostaje niespodziankę od firmy transportowej Carlile. Dave Redmon kontynuuje swoją samotną podróż. Tymczasem w Kanadzie Hugh Rowland i Rick Yemm zabierają w powrotną drogę duży transport. Alex Debogorski zmaga się z wyjątkowo niestabilnym ładunkiem, starając się, aby rywale nie oddalili się od niego za bardzo.
Czas trwania: 41min. / USA, Kanada / 2011 / reality show

2019-01-31

11:55 Na lodowym szlaku, sez. 5, odc. 15 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Wkrótce skończy się sezon, w którym możliwe jest podróżowanie ciężarówkami po północnych pustkowiach Alaski i Kanady. Kierowcy starają się zarobić jak najwięcej, dopóki jeszcze się da. Napotykają jednak na poważne przeszkody. Pojawienie się niedźwiedzia polarnego w Prudhoe Bay utrudnia życie pracownikom pól naftowych i zatrzymuje transporty ciężarowe w kluczowym momencie sezonu. Jeden z doświadczonych kierowców podejmuje ogromne ryzyko.
Czas trwania: 42min. / USA, Kanada / 2011 / reality show

2019-02-01

11:45 Na lodowym szlaku, sez. 5, odc. 16 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Rywalizacja kierowców wkracza w ostatnią, decydującą fazę. W Kanadzie Hugh i Rick napotykają na przeszkodę, która mocno ich opóźnia. Przekonamy się, czy wykorzysta to Alex i pokona swojego największego rywala. Nowicjuszka Maya zostaje przydzielona do konwoju z Lisą i wyrusza w swoją pierwszą podróż do odległej alaskańskiej osady Nuiqsut. Tony zmaga się z roztapiającym się lodem na drodze, podczas gdy Dave wsiada na pokład samolotu do Alabamy.
Czas trwania: 43min. / USA, Kanada / 2011 / reality show

2019-02-04

11:50 Na lodowym szlaku, sez. 6, odc. 1 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Kierowcy ponownie wyruszają w dalekie trasy, wiodące przez zamarznięte jeziora, rzeki i oceany Ameryki Północnej. Alex zapuszcza się dalej na północ niż kiedykolwiek przedtem, poruszając się po niebezpiecznej Dempster Highway – drodze prowadzącej do Inuvik w kanadyjskich Terytoriach Północno-Zachodnich. Tymczasem Hugh i Rick przekonują się, jak niebezpieczna jest podróż po cienkim lodzie na zimowych trasach w Manitobie. Z kolei na drogi na Alasce powraca doświadczony Jack Jessee, który staje się liderem nowicjuszy, wykonujących największe zlecenie w historii firmy Carlile Transportation.
Czas trwania: 42min. / USA / 2012 / reality show

2019-02-05

11:50 Na lodowym szlaku, sez. 6, odc. 2 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Alex podróżuje po zamarzniętych wodach Morza Arktycznego. Jego celem jest najbardziej wysunięta na północ kanadyjska miejscowość, do której można dotrzeć lodowym szlakiem. Hugh i Rick desperacko poszukują brakujących przyczep. Sytuację utrudnia topniejący lód. Na Alasce trwa transport elementów platformy wiertniczej. Jack ma kłopoty z Austinem Wheelerem, któremu brak nie tylko doświadczenia, lecz także cierpliwości. Stresujące chwile przeżywają również nowicjusze na trasie Dalton Highway: Darrell Ward i Ronald "Porkchop" Magnum zdają egzamin przed swoim szefem.
Czas trwania: 43min. / USA / 2012 / reality show

2019-02-06

11:45 Na lodowym szlaku, sez. 6, odc. 3 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Kierowców na Alasce gonią terminy. Rośnie presja związana z koniecznością dostarczenia elementów platformy wiertniczej na czas. Jeden z nowicjuszy nie radzi sobie ze stresem i trudami trasy. Alex musi dostarczyć ładunek do miejscowości znajdującej się po drugiej stronie zamarzniętej delty. Gdy przejeżdża po lodzie, nadciąga burza. Hugh i Rick usiłują dowieźć pierwszy w tym sezonie transport do Winnipeg. Yemm popełnia fatalny w skutkach błąd.
Czas trwania: 43min. / USA / 2012 / reality show

2019-02-07

11:45 Na lodowym szlaku, sez. 6, odc. 4 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Nad alaskańską trasę nadciąga największa w tym sezonie burza śnieżna. Jack obawia się, że z powodu awarii przyczepy utknie na drodze podczas zawieruchy. Darrell próbuje jechać dalej mimo pogarszających się warunków. Z kolei Porkchop musi odbyć nieprzyjemną rozmowę z szefem. Niedoświadczony Austin Wheeler nie radzi sobie najlepiej z jazdą przy złej pogodzie. W Manitobie Hugh i Rick dostają drugie zlecenie. Mają dostarczyć zbiorniki z wodą do odległego St. Theresa Point. Oznacza to, że będą przejeżdżać z ciężkim ładunkiem po lodzie, który w tym sezonie jeszcze nie był testowany.
Czas trwania: 41min. / USA / 2012 / reality show

2019-02-08

11:45 Na lodowym szlaku, sez. 6, odc. 5 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Kierowcy niecierpliwie czekają na ponowne otwarcie trasy Dalton Highway. Ciężarówka Austina Wheelera, który wjechał do rowu, utknęła w głębokim śniegu. Darrell Ward stara się nadrobić opóźnienie, jadąc tuż za pługiem służb drogowych. Na drodze natrafia jednak na liczne utrudnienia. Jack Jessee, słysząc wiadomości o sytuacji na trasie, martwi się o innych kierowców. Gdy wyjeżdża w drogę, sam musi stawić czoło trudnym warunkom. Tymczasem Alex jedzie na południe po kolejny ładunek. Burza, która szalała na Alasce, zmierza w jego kierunku. Z powodu wyjątkowo ciepłej zimy Hugh i Rick w Manitonie zdołali dostarczyć tylko po dwie dostawy. Zdesperowani podejmują się transportu dwóch betoniarek.
Czas trwania: 42min. / USA / 2012 / reality show

2019-02-11

11:45 Na lodowym szlaku, sez. 6, odc. 6 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Jeden z kierowców z trasy Dalton Highway nie radzi sobie z presją i rezygnuje. Austin dostaje największe zlecenie w tym sezonie – ma przetransportować cały domek na wielkiej przyczepie. Jack przekonuje się, że alaskańskie drogi są niebezpieczne nawet dla tak doświadczonego kierowcy jak on. Lane Keator, szef Carlile Transportation, daje Porkchopowi drugą szansę. Magnum ma jechać w konwoju z Wardem. Tymczasem w Kanadzie Alex robi wszystko, by nie utknąć na trasie podczas potężnej burzy śnieżnej. Sytuacja staje się naprawdę niebezpieczna. W Manitobie Hugh i Rick mają poważne problemy ze swoim ładunkiem.
Czas trwania: 41min. / USA / 2012 / reality show

2019-02-12

11:45 Na lodowym szlaku, sez. 6, odc. 7 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Hugh i Rick, którzy przemierzają zimowe drogi Manitoby, mają fatalne wyniki. Na domiar złego Rowland dokonuje w swojej ciężarówce odkrycia, które uświadamia mu, że zagrożone są nie tylko jego zarobki, ale też życie. Z kolei Alex mocno ryzykuje, podejmując się transportu koparki, która jest zdecydowanie zbyt ciężka, aby przewozić ją po lodzie. Na dodatek na środku zamarzniętej delty rzeki Mackenzie dochodzi do awarii przyczepy. Z kolei na Alasce Jack Jessee pozostaje zaginiony w akcji, a nowicjusze zaciekle ze sobą rywalizują. Wkrótce jednak muszą tłumaczyć się przed swoim szefem, Lane'em Keatorem.
Czas trwania: 42min. / USA / 2012 / reality show
Reklama

2019-02-13

11:50 Na lodowym szlaku, sez. 6, odc. 8 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Między kierowcami kursującymi na trasie Dalton Highway trwa zacięta rywalizacja. Plany Darrella krzyżuje potężny karambol. Porkchop porywa się na samotną podróż do odległej alaskańskiej wioski. Okazuje się jednak, że stopień trudności trasy przewyższa jego umiejętności. Austin dołącza do zespołu, ale notuje kolejne niepowodzenie. Alex rusza w drogę powrotną, która okazuje się niezwykle nerwowa. Niepewny lód sprawia, że doświadczony kierowca jedzie z otwartymi drzwiami, aby w każdej chwili móc wyskoczyć z szoferki. Tymczasem zdesperowany Hugh Rowland wyrusza w samotnie przez kanadyjskie pustkowia. Na środku ogromnego jeziora zauważa, że lód pęka.
Czas trwania: 42min. / USA / 2012 / reality show

2019-02-14

11:45 Na lodowym szlaku, sez. 6, odc. 9 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Na alaskańskiej trasie Dalton Highway Austin chce się wykazać, transportując stutonowy budynek modułowy podczas zamieci. Popełnia jednak błąd, który może go wiele kosztować. Darrell Ward próbuje zawalczyć o pierwsze miejsce w rywalizacji kierowców, ale pokonanie przełęczy Atigun okazuje się trudniejsze, niż sądził. Podczas odprawy Porkchop dostaje nieoczekiwane zlecenie. Hugh stara się uratować sezon, formując konwój złożony z niedoświadczonych kierowców. Ta ryzykowna decyzja może narazić jego życie. Alex musi szybko dostarczyć ładunek do odległej kopalni. Okazuje się, że to zadanie może być ponad siły nawet takiego weterana lodowych tras jak Debogorski.
Czas trwania: 42min. / USA / 2012 / reality show

2019-02-15

11:50 Na lodowym szlaku, sez. 6, odc. 10 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): W Kanadzie Alex Debogorski musi przewieźć ładunek o wartości miliona dolarów. Jednak już na początku podróży przekonuje się, że trasa, którą jedzie, nie bez powodu znana jest jako jedna z najniebezpieczniejszych w Ameryce Północnej. Tymczasem na drodze Dalton Highway rywalizacja między Jackiem a Darrellem zaostrza się. Austin Wheeler po raz pierwszy w tym sezonie podróżuje samotnie. Przekonuje się, jak trudno wykonać zadanie bez wsparcia doświadczonych kolegów. Porkchopa gubi brawura. Kierowca naraża życie swoje i innych. W Manitobie Hugh musi pomóc koledze, który po raz pierwszy jedzie lodową trasą.
Czas trwania: 41min. / USA / 2012 / reality show

2019-02-18

11:50 Na lodowym szlaku, sez. 6, odc. 11 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Alex, który jedzie kanadyjską trasą Dempster Highway, natrafia na największą w tym sezonie zamieć. Droga zostaje zasypana, a Debogorski i jego partner odcięci od świata. Pogoda krzyżuje szyki również Darrellowi Wardowi, który nie może wyruszyć w drogę z obawy, że mróz uszkodzi jego ładunek. Porkchop pokonuje przełęcz Atigun i w dalszym ciągu dobrze sobie radzi. Austin dostaje zadanie specjalne. Okazuje się jednak, że załadowanie ciężarówki w pojedynkę może być ponad siły młodego kierowcy.
Czas trwania: 41min. / USA / 2012 / reality show

2019-02-19

11:45 Na lodowym szlaku, sez. 6, odc. 12 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Rick powraca na zimowe trasy jeszcze bardziej zdeterminowany niż wcześniej. Powoduje jednak wypadek, co może wpędzić w poważne kłopoty jego i Hugh. Na Alasce Austin staje wobec najtrudniejszego wyzwania w swojej karierze – musi przewieźć pięć długich fragmentów rur. Dostarczenie ładunku do Prudhoe Bay to prawdziwa próba umiejętności dla 23-letniego kierowcy. Jack jedzie ze specjalną dostawą. Gdy temperatura spada 50 stopni poniżej zera, Porkchop zostaje wysłany, żeby mu pomóc. Zawodzi jednak i Jessee zostaje sam na ekstremalnym mrozie. Darrell również musi stawić czoło chłodowi, gdy jego ciężarówka psuje się w skutym lodem okręgu North Slope.
Czas trwania: 42min. / USA / 2012 / reality show

2019-02-20

11:50 Na lodowym szlaku, sez. 6, odc. 13 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Z powodu ekstremalnie niskich temperatur prace na alaskańskich polach naftowych mogą zostać przerwane. Jack próbuje wydostać się z miasta. Chcąc zyskać na czasie, Austin postanawia nie zakładać łańcuchów na koła. Przekonuje się, że nie była to dobra decyzja. Również Darrell wpada w kłopoty z powodu swojego ryzykanctwa. Porkchop ma ostatnią szansę, by zaprezentować swoje umiejętności. Ocenia go Phil Kromm, który go szkolił. Dempster Highway zostaje zamknięta z powodu obfitych opadów śniegu. Alex musi stawić czoło trudnym warunkom, aby dostarczyć maszyny, których służby drogowe potrzebują, aby odblokować trasę. Tymczasem zdesperowany Hugh wystawia na próbę swoją przyjaźń z Rickiem Yemmem.
Czas trwania: 42min. / USA / 2012 / reality show

2019-02-21

11:50 Na lodowym szlaku, sez. 6, odc. 14 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Alex jedzie z wyjątkowo niebezpiecznym ładunkiem – gazem. Jego wrogiem jest szalejąca wichura, która zepchnęła już z drogi jedną ciężarówkę. Kierowca zdaje sobie sprawę, że jakikolwiek błąd może skończyć się eksplozją. Rywalizacja między Jackiem a Darrellem jest coraz bardziej zacięta. Z powodu kłopotów z ładunkiem Ward zaczyna tracić szansę na zwycięstwo. Na przełęczy Atigun Austin spotyka kierowcę, którego ciężarówka utknęła. Wheeler mocno ryzykuje, aby pomóc koledze. Rick próbuje się odegrać na Hugh, jednak swoimi działaniami naraża ładunek. Hugh i Vlad muszą znaleźć wyjście z sytuacji.
Czas trwania: 42min. / USA / 2012 / reality show

2019-02-22

11:45 Na lodowym szlaku, sez. 6, odc. 15 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Jack Jessee i Darrell Ward mają wykonać ostatni kurs do Nuiqsut. O zachodzie słońca lodowa trasa zostanie zamknięta, więc jeśli spóźnią, będą odcięci. Austin Wheeler chce zakończyć sezon jako nowy mistrz, ale po wielu tygodniach intensywnej eksploatacji jego ciężarówka zaczyna szwankować. Powracający Ray Veilleux usiłuje udowodnić, że nadal trzeba się z nim liczyć. Alex ciągnie wyjątkowo dużą przyczepę, co przy silnym wietrze jest nie lada wyzwaniem. Zimowe trasy w Manitobie szybko zaczynają topnieć. Hugh i Rick muszą odłożyć na bok animozje i pracować razem.
Czas trwania: 42min. / USA / 2012 / reality show

2019-02-25

11:50 Na lodowym szlaku, sez. 6, odc. 16 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Wiosna dociera do północnych rejonów Kanady i Alaski. Kierowcy spieszą się, aby dowieźć ostatnie dostawy, zanim lodowe trasy staną się nieprzejezdne. Jack i Darrell do końca rywalizują o tytuł mistrza. Austin też ma szansę dobrze zakończyć sezon, gdy jego ciężarówka wraca z warsztatu. Przekonamy się, czy da radę przetransportować ogromny budynek modułowy. Alex ma przejechać przez ocean z dostawą dla wioski Tuktoyaktuk. Jednak pękający lód zmusza go do zatrzymania się, choć w tej sytuacji absolutnie nie powinien tego robić. Hugh i Rick wracają do Winnipeg, aby się rozliczyć. Trudny sezon sprawia, że spotkanie z właścicielem Polar Industries przebiega w niezbyt przyjaznej atmosferze.
Czas trwania: 42min. / USA / 2012 / reality show

2019-02-26

11:50 Na lodowym szlaku, sez. 9, odc. 1 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): W tym sezonie walka o dominację na niebezpiecznych zimowych trasach zapowiada się wyjątkowo emocjonująco. Do tej pory najwięcej zleceń zgarniała firma transportowa Polar Industries, dla której jeżdżą Alex Debogorski, Todd Dewey i Art Burke. Jednak Darrell Ward nie zamierza się poddać bez walki. Jego pierwsze posunięcie biznesowe nie tylko zaskakuje konkurencję, lecz także staje się swoistym wypowiedzeniem wojny na szlakach przez lodowe pustkowia.
Czas trwania: 42min. / USA, Kanada / reality show

2019-02-27

11:50 Na lodowym szlaku, sez. 9, odc. 2 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Wojna o dominację na zimowych trasach staje się coraz bardziej zacięta. Kierowcy Polar Industries zmuszeni są dawać z siebie wszystko. Art Burke staje przed trudnym zadaniem – ma pokonać jeden z najdłuższych lodowych szlaków na świecie. Todd Dewey musi wydostać się z potężnej zaspy, w przeciwnym razie czeka go noc w ekstremalnie niskiej temperaturze. Ich rywal Darrell Ward podejmuje się przewiezienia ładunku niedawno otwartą drogą, na której pełno jest porzuconych ciężarówek.
Czas trwania: 41min. / USA, Kanada / reality show

2019-02-28

11:50 Na lodowym szlaku, sez. 9, odc. 3 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Polar Industries chce pobić swój rekord. Todd zostaje wysłany w ryzykowną podróż – ma dostarczyć najcięższy ładunek w historii firmy. Przekonuje się jednak, że obciążenie pojazdu jest zbyt duże na zdradziecki lodowy szlak. Art wyrusza w misję ratunkową, która okazuje się trudniejsza, niż się spodziewał. Lisa zdobywa lukratywny kontrakt, z którym wiąże się podróżowanie po najdzikszych trasach w Kanadzie. Darrell doprowadza do konfliktu z Markiem.
Czas trwania: 41min. / USA, Kanada / reality show
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Na lodowym szlaku. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Na lodowym szlaku w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Na lodowym szlaku.

Poprzednie emisje Na lodowym szlaku

Emisja Na lodowym szlaku miała miejsce:

2019-01-22, 11:55 Na lodowym szlaku, sez. 5, odc. 8 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): To już połowa sezonu i kierowcy starają się nadrobić zaległości w wyścigu o pieniądze. Hugh, Rick i Alex muszą dostarczyć zaopatrzenie do odległych wiosek w północnej Manitobie. Trudna i długa podróż powrotna – 1500 km przez kanadyjskie pustkowia – doprowadza ich na skraj wytrzymałości. Tymczasem na alaskańskim szlaku kierowcy stawiają czoło potężnej burzy. Lisa Kelly, która podróżuje z nadmiernym obciążeniem, ryzykuje wypadnięcie z trasy.
USA, Kanada / 2011 / reality show
2019-01-21, 11:55 Na lodowym szlaku, sez. 5, odc. 7 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Rick i Hugh kontynuują podróż, ale zimowe drogi są bardzo niebezpieczne. Ciężarówka Hugh zostaje na poboczu. Alex przybywa na ratunek przypadkowo napotkanej rodzinie, która zagubiła się na bezdrożach. Maya siada za kółkiem w towarzystwie Dave'a. Lisa i Tony prowadzą swój wielotonowy konwój. Ładunek okazuje się przerastać możliwości drobnej kobiety.
USA, Kanada / 2011 / reality show
2019-01-18, 12:00 Na lodowym szlaku, sez. 5, odc. 6 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Kierowców czekają najtrudniejsze spośród wyzwań, przed jakimi stanęli do tej pory. Lisa podejmuje się transportu największego ładunku w jej karierze. Od tego, jak wykona to zlecenie, zależy jej awans. Maya wciąż pracuje pod okiem Phila i zaczyna zastanawiać się, czy kiedykolwiek będzie mogła pojechać w trasę sama. Dave dostaje drugą szansę, aby udowodnić, że nadaje się do kursów na Dalton Highway. Tymczasem Hugh, Rick i Alex rozpoczynają niesamowity wyścig po jednej z najdłuższych i najbardziej zdradzieckich dróg Kanady.
USA, Kanada / 2011 / reality show
Reklama
2019-01-17, 11:55 Na lodowym szlaku, sez. 5, odc. 5 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Podczas podróży na północ kierowcy zmagają się z ekstremalną pogodą, wypadkami i innymi przeszkodami na drodze. Konwój Hugh i Ricka jest zmuszony zatrzymać się, kiedy natrafia na zerwaną linię wysokiego napięcia. Sukces Lisy w zawodzie zależy od tego, czy zdoła się nauczyć się pracować z nowym partnerem. Tymczasem Alex, który liczył na łatwą fuchę, wpada w poważne kłopoty. Nowicjusz Dave sam postanawia naprawić zniszczoną drogę.
USA, Kanada / 2011 / reality show
2019-01-16, 12:00 Na lodowym szlaku, sez. 5, odc. 4 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Hugh i Rick transportują największy ładunek, jaki kiedykolwiek przewożono po kanadyjskich szlakach. Rekordowa podróż trwa trzy dni i od początku amatorszczyzna Ricka wyprowadza z równowagi Rowlanda. Zwłaszcza że to on rekomendował Yemma do tego zlecenia i to on poniesie konsekwencje, jeśli ładunek nie dotrze na czas. Alex Debogorski samotnie zmaga się z potężnym wyciekiem paliwa. Awaria wozu na tym pustkowiu oznacza spędzenie nocy w ciężarówce przy temperaturze minus 20 stopni. Tymczasem na Alasce Maya przekonuje się, jak wymagająca jest trasa Dalton. Dave Redmon po raz pierwszy sam jedzie do Prudhoe. Jednak po awanturze z Tonym jest na cenzurowanym.
USA, Kanada / 2011 / reality show
2019-01-15, 11:55 Na lodowym szlaku, sez. 5, odc. 3 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Wybuchowy temperament Dave'a może zaprzepaścić jego drugą i ostatnią szansę, aby zostać kierowcą na lodowym szlaku. Maya stara się udowodnić, że jej miejsce jest za kółkiem. Tony odwiedza miejsce swojego wypadku. Lisa ma szansę, aby zrehabilitować się po swojej największej ubiegłorocznej porażce. Tymczasem ekstremalne kanadyjskie trasy uczą Hugh pokory. Rick pechowo myli drogę, przez co musi przejechać dodatkowo ponad 160 kilometrów.
USA, Kanada / 2011 / reality show
2019-01-14, 11:55 Na lodowym szlaku, sez. 5, odc. 2 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Hugh i Rick zapuszczają się daleko w głąb kanadyjskich pustkowi. Tymczasem Aleksowi odcina drogę niebezpieczne rozlewisko. Kierowcy grozi utknięcie na odludziu. Między Dave'em a nadzorującym go podczas szkolenia Tonym dochodzi do nieporozumień. Lisa Kelly wyrusza z misją ratunkową. Maya po raz pierwszy wyjeżdża na lodowy szlak. Zaczyna się zastanawiać, czy podoła ekstremalnym warunkom, czy może raczej powinna wrócić do wielkiego miasta.
USA, Kanada / 2011 / reality show
2019-01-11, 11:55 Na lodowym szlaku, sez. 5, odc. 1 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Nieustraszeni kierowcy ponownie wyruszają na niebezpieczne trasy. Lisa Kelly, Tony Molesky oraz niedoświadczeni Dave Redmon i Maya Sieber pracują na Alasce. Jeżdżą z ładunkami drogą Dalton Highway – trasą między Fairbanks a Prudhoe, od czasu do czasu również do Nuiqsut i Anchorage. Tymczasem Hugh Rowland, Alex Debogorski i Rick Yemm wracają do Kanady, aby ponownie stawić czoło najtrudniejszym szlakom na odległych arktycznych pustkowiach.
USA, Kanada / 2011 / reality show
2019-01-10, 11:55 Na lodowym szlaku, sez. 4, odc. 16 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): W finałowym odcinku czwartego sezonu kierowcy nie zwalniają tempa, ścigając się o tytuł króla lodowego szlaku. Napięcie pomiędzy liderami rywalizacji, Rayem i Gregiem, sięga zenitu na przełęczy Atigun. W miarę rozwoju sytuacji Hugh ma szansę wyjść na prowadzenie. Lisa walczy, aby utrzymać swoją pozycję i zakończyć ten sezon jako najlepszy z jej dotychczasowych. Tymczasem nadzieje Jacka na powtórzenie ubiegłorocznego sezonu mogą się szybko rozwiać. Alex stara się, by w końcu pokonać swojego rywala, Hugh.
USA, Kanada / 2010 / reality show
2019-01-09, 11:55 Na lodowym szlaku, sez. 4, odc. 15 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Temperatury na Alasce rosną i zbliża się najbardziej niebezpieczny okres w roku – pora roztopów. W ubiegłym roku lód spływający rzeką Jukon niemal zabrał ze sobą całą wioskę. Teraz służby Departamentu Transportu ścigają się z żywiołem, aby zabezpieczyć Dalton Highway i podróżujących tą trasą. Mimo że kierowcy rywalizują ze sobą, dla bezpieczeństwa zmuszeni są jechać razem. Jack i Lisa natykają się na poważną przeszkodę na drodze. Greg i Ray starają się sobie pomagać, ale dochodzi między nimi do konfliktu. Hugh Rowland zostaje ukarany za przekroczenie prędkości.
USA, Kanada / 2010 / reality show
2019-01-08, 11:55 Na lodowym szlaku, sez. 4, odc. 14 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Ray jest przewodnikiem mężczyzny, który chce rozsypać prochy swojego ojca – słynnego kierowcy ciężarówki – na przełęczy Atigun. Jednak błędy, które syn zmarłego popełnia na Dalton Highway, mogą ich drogo kosztować. Lisa przez dłuższy czas nie miała zleceń. Teraz dostaje zadanie przetransportowania ogromnego ładunku do Prudhoe. Alex odkrywa alaskańskie złoto, ale wkrótce zostaje zatrzymany przez służby drogowe za przekroczenie przepisów. Jack przewozi paliwo, które grozi wybuchem. Sytuacja jest bardzo niebezpieczna, gdy Jessee wyjeżdża zza rogu wprost na zaparkowaną na środku drogi ciężarówkę. Greg musi sobie poradzić z transportem bardzo niestabilnej szpuli o wysokości prawie 5 metrów.
USA, Kanada / 2010 / reality show
2019-01-07, 11:55 Na lodowym szlaku, sez. 4, odc. 13 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Najlepsi kierowcy formują duży konwój, aby uratować wioskę, której grozi zupełne odcięcie od świata. Greg jest zdeterminowany, żeby jechać na czele, co doprowadza Hugh i Aleksa do furii. Lisa popełnia błąd, który sprawia, że konwój wyprzedza ją o wiele mil. Kobieta jednak nie poddaje się i stara się dołączyć do innych kierowców. Ray zaczyna obawiać się o swoje życie, kiedy podmuch przywołuje wspomnienia tragedii na lodowym szlaku. Jack jest zmuszony do działania, gdy awaria filtra powietrza w jego ciężarówce grozi mu utknięciem na trasie.
USA, Kanada / 2010 / reality show
2019-01-06, 01:35 Na lodowym szlaku - Przeklęty El Niño, sez. 10, odc. 8 Logo HISTORY
Opis (streszczenie): W dziesiątym sezonie kierowcy ciężarówek w końcu spotkali godnego siebie przeciwnika – z powodu globalnego ocieplenia i El Niño ta zima będzie zupełnie inna niż wcześniejsze. Każdy kurs po lodzie może się okazać ostatnim.
2016
2019-01-05, 07:00 Na lodowym szlaku - Przeklęty El Niño, sez. 10, odc. 8 Logo HISTORY
2016
2018-12-27, 09:25 Na lodowym szlaku - Ostatni kurs, sez. 10, odc. 10 Logo HISTORY
2016
2018-12-27, 08:20 Na lodowym szlaku - Konwój, sez. 10, odc. 9 Logo HISTORY
2016
2018-12-27, 07:30 Na lodowym szlaku - Przeklęty El Niño, sez. 10, odc. 8 Logo HISTORY
2016
2018-12-27, 06:40 Na lodowym szlaku - W ogień, sez. 10, odc. 7 Logo HISTORY
Opis (streszczenie): Przez dwa miesiące w roku grupa wyjątkowych ludzi w kanadyjskiej tundrze wykonuje jedną z najbardziej niebezpiecznych prac na ziemi.
2016
2018-12-27, 06:00 Na lodowym szlaku - Most donikąd, sez. 10, odc. 6 Logo HISTORY
Opis (streszczenie): Darrell Ward rusza na szlak zwany „torem przeszkód”. Todd Dewey usiłuje pokonać topniejący lodowy most. Alex Debogorski ciągnie zbyt duży zbiornik paliwa, a Art Burke w środku nocy dociera do przeprawy przez lód.
2016
2018-12-24, 05:15 Na lodowym szlaku - Awaria, sez. 10, odc. 3 Logo HISTORY
Opis (streszczenie): Krótki sezon zmusza kierowców do wytężonej pracy. Lisa Kelly utknęła setki mil od najbliższej miejscowości, a Darrell Ward igra z losem, decydując się na niesprawdzony skrót po bezdrożach.
2016
2018-12-24, 04:35 Na lodowym szlaku - Robi się ciepło, sez. 10, odc. 2 Logo HISTORY
Opis (streszczenie): Zanosi się na jeden z najkrótszych sezonów w historii, co zwiększa presję na oba zespoły. Art Burke w Polar po wylądowaniu w zaspie próbuje znów zasiąść za kierownicą, a Alex Debogorski triumfalnie powraca.
2016
2018-12-23, 13:05 Na lodowym szlaku - Próba lodu, sez. 10, odc. 4 Logo HISTORY
Opis (streszczenie): Próbując rozszerzyć działalność firmy, Darrell Ward i Lisa Kelly jadą do Alberty na szlak zwany „Drogą Śmierci”, natomiast Art Burke musi się zmierzyć z przeprawą przez lód, gdzie w poprzednim sezonie omal nie stracił życia.
2016
2018-12-23, 12:10 Na lodowym szlaku - Awaria, sez. 10, odc. 3 Logo HISTORY
2016
2018-12-23, 11:15 Na lodowym szlaku - Robi się ciepło, sez. 10, odc. 2 Logo HISTORY
2016
2018-12-23, 10:20 Na lodowym szlaku - Na przekór wszystkiemu, sez. 10, odc. 1 Logo HISTORY
Opis (streszczenie): Eksperci przewidują jedną z najkrótszych i najcieplejszych zim, co dla przewoźników oznacza ruinę finansową, a dla mieszkańców Północy brak dostaw – chyba że kierowcy wstrzelą się w krótki okres prawdziwych mrozów.
2016

Emisja w stacjach

Na lodowym szlaku można obejrzeć w:

Emisje w: HISTORY, Nowa TV

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Lata produkcji

Lista zawiera lata, w których powstawała audycja:

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info