Reklama

Narzeczona ze Stambułu godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Narzeczona ze Stambułu

+ Obserwuj

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Narzeczona ze Stambułu będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 2 czerwca 2020 (Wtorek)
11:20 Trwa...  Narzeczona ze Stambułu odc. 137 Logo Zoom TV

Opis (streszczenie): Bade skarży się Muratowi na to, jak ciężko jest jej odnaleźć się w rezydencji w nowej roli. Sureyya postanawia wykorzystać obietnicę Faruka, że spełni każde jej życzenie i stawia przed mężem bardzo dla niego trudne zadanie. Stan Garipa poprawia się na tyle, że Esma może porozmawiać z ukochanym. Adem analizuje z terapeutką swój koszmarny, ale bardzo symboliczny sen. Can załatwia mu możliwość widzenia z aresztowaną matką, jednak syn Reyhan nie wykazuje spodziewanego przez adwokata entuzjazmu... Esra opowiada Fikretowi o chorobie swojego brata. Rozmowa zostaje nagle przerwana przez pojawienie się niespodziewanego intruza w firmie Boranów. Fikret musi sprostać poważnemu wyzwaniu, które przypomina chodzenie po polu minowym...

Czas trwania: 45min. / Turcja / 2017
19:00 Narzeczona ze Stambułu odc. 137 Logo Zoom TV
Czas trwania: 45min. / Turcja / 2017
Reklama
20:00 Premiera Narzeczona ze Stambułu odc. 138 Logo Zoom TV

Opis (streszczenie): Sureyya, ciesząc się z powrotu Garipa do zdrowia, wpada na pomysł, który z pewnością uraduje Esmę, ale dla jej męża jest trudny do przyjęcia. Can zaskakuje Sureyyę prośbą o umożliwienie mu spotkania z Emirem. Faruk zaczyna się niepokoić zachowaniem Halima, którego zamierzał wykorzystać w swojej rozgrywce z Ademem. Akif martwi się, że będzie musiał spędzić w samotności wieczór kawalerski. Nie docenia jednak pomysłowości przyjaciół, którzy nie tylko nie zostawiają go samego, ale dostarczają mu bardzo wielu naprawdę mocnych wrażeń... Tymczasem Senem ma zapewnioną potężną dawkę emocji przez swoje przyjaciółki. Fikret przekazuje Ipek pozew rozwodowy, a Osman dochodzi do wniosku, że wraz z braćmi nie doceniali siły uczucia Esmy i Garipa.

Czas trwania: 45min. / Turcja / 2017
Program TV na 3 czerwca 2020 (Środa)
11:25 Narzeczona ze Stambułu odc. 138 Logo Zoom TV
Czas trwania: 45min. / Turcja / 2017
18:55 Narzeczona ze Stambułu odc. 138 Logo Zoom TV
Czas trwania: 45min. / Turcja / 2017
20:00 Premiera Narzeczona ze Stambułu odc. 139 Logo Zoom TV

Opis (streszczenie): Esma jest zbulwersowana skandalicznym wieczorem panieńskim Senem. Faruk, za namową Sureyyi, odbywa z matką poważną rozmowę, której finał jest dla sułtanki dużym zaskoczeniem. Adem spotyka się z Reyhan i obwinia ją o cierpienie, jakiego zaznał w dzieciństwie i którego doświadcza teraz, gdy dowiedział się, jaką tajemnicę przed nim ukrywała. Akif i Senem zostają wreszcie mężem i żoną. Podczas przyjęcia weselnego Fikret dostaje niepokojącą wiadomość o Ademie, a Esma wymyka się pod pretekstem bólu głowy, aby odwiedzić Garipa. Rodzice Ipek mają różne zdania na temat rozwodu córki, która czuje się pokrzywdzona i porzucona przez wszystkich.

Czas trwania: 48min. / Turcja / 2017
Program TV na 5 czerwca 2020 (Piątek)
11:20 Narzeczona ze Stambułu odc. 139 Logo Zoom TV
Czas trwania: 48min. / Turcja / 2017
11:20 Narzeczona ze Stambułu odc. 140 Logo Zoom TV

Opis (streszczenie): Trwa wesele Senem i Akifa. Towarzyska wymiana zdań między Sureyyą i Osmanem, która jest kolejnym potwierdzeniem, jak dobrze się rozumieją oraz spora dawka alkoholu wyzwalają w Burcu trudne do opanowania emocje. Załamana dziewczyna wyjawia narzeczonemu, że zna jego wielką tajemnicę. Fikret i Dilara przyjeżdżają do szpitala, w którym przebywa Adem po wypadku samochodowym. Policja podejrzewa, że była to próba samobójcza... Dilara, której mąż nawet nie chce widzieć, mimo wszystko postanawia zrobić coś, co poprawi mu samopoczucie. Esma stara się pocieszyć tęskniącego za matką Emira. Osman przeżywa słowa, które usłyszał od Burcu podczas wesela, a dziewczyna nie rozumie jego dziwnego zachowania, ponieważ po wytrzeźwieniu w ogóle nie pamięta ich rozmowy...

Czas trwania: 46min. / Turcja / 2017
18:55 Narzeczona ze Stambułu odc. 139 Logo Zoom TV
Czas trwania: 48min. / Turcja / 2017
19:00 Narzeczona ze Stambułu odc. 140 Logo Zoom TV
Czas trwania: 46min. / Turcja / 2017
20:00 Premiera Narzeczona ze Stambułu odc. 140 Logo Zoom TV
Czas trwania: 46min. / Turcja / 2017
Reklama
20:00 Premiera Narzeczona ze Stambułu odc. 141 Logo Zoom TV

Opis (streszczenie): Burcu nie może zrozumieć, czemu Osman jest niezadowolony, że przyjęła zaproszenie od Sureyyi na kolację. Ipek, która prowadzi niebezpieczną grę z Erhanem, pada ofiarą agresji niezrównoważonego brata Esry. Can zachęca Adema do dalszej walki z Boranami. Dochodzącego do siebie w szpitalu mężczyznę odwiedza terapeutka Idil i przekonuje go, że był w błędzie myśląc, że nikt go nie kocha. Murat zaczyna pracę w rodzinnej firmie, zgodnie z zapowiedzią braci, od najniższego stanowiska. Sureyya próbuje namówić Emira do powrotu do grania, ale chłopiec wciąż odnosi się do niej z dużą rezerwą. Dilara ma pretensję do Faruka i Sureyyi o zatajenie przed Ademem ważnej wiadomości z listu Fevziego. Esra ulega szantażowi wyrachowanej żony Fikreta.

Czas trwania: 47min. / Turcja / 2017
Program TV na 8 czerwca 2020 (Poniedziałek)
11:20 Narzeczona ze Stambułu odc. 141 Logo Zoom TV
Czas trwania: 47min. / Turcja / 2017
18:55 Narzeczona ze Stambułu odc. 141 Logo Zoom TV
Czas trwania: 47min. / Turcja / 2017
20:00 Premiera Narzeczona ze Stambułu odc. 142 Logo Zoom TV

Opis (streszczenie): Senem jest zachwycona niespodzianką przygotowaną przez Akifa, ale choć rzeczywistość wydaje się sielankowa, świeżo upieczonych małżonków nie opuszcza pech... W rezydencji Boranów dochodzi do poważnego spięcia, gdy Faruk ujawnia rodzinie, że Firet przekazał Ademowi list Fevziego. Mąż Ipek postanawia odreagować stres w ramionach Esry. Adem prosi Dilarę o coś, czego po ostatnich wydarzeniach trudno było się spodziewać. Faruk zwraca się do Osmana słowami, które nigdy nie powinny paść... W relacji między Emirem i Sureyyą dochodzi wreszcie do wielkiego przełomu. Fikret, pomimo zdecydowanego sprzeciwu Faruka, postanawia wcielić w życie pomysł przejęcia linii lotniczych przez firmę Boranów. Pomiędzy wszystkimi braćmi powstają coraz większe podziały...

Czas trwania: 48min. / Turcja / 2017
Program TV na 9 czerwca 2020 (Wtorek)
11:20 Narzeczona ze Stambułu odc. 142 Logo Zoom TV
Czas trwania: 48min. / Turcja / 2017
18:55 Narzeczona ze Stambułu odc. 142 Logo Zoom TV
Czas trwania: 48min. / Turcja / 2017
20:00 Premiera Narzeczona ze Stambułu odc. 143 Logo Zoom TV

Opis (streszczenie): Fikret dzieli się z Ademem informacjami o przebiegu spraw w firmie. Reyhan, po wiadomości, którą przekazuje jej Can, wpada w histerię. Garip próbuje namówić Esmę na wspólne wakacje. Sąsiadki z Bursy odwiedzają sułtankę, aby jej przekazać, co mówi się w mieście o Fikrecie i jego wizytach w sklepie, w którym pracuje Esra, ale szybko tematem numer jeden staje się zaskakujący ślub Bade i Murata. Halim znów nachodzi Faruka. W firmie Boranów dochodzi do ostrego starcia Ipek z mężem, który jest zupełnie wytrącony z równowagi po otrzymaniu poruszającej wiadomości od Esry. Dilara postanawia dotkliwie ukarać Sureyyę i boleśnie rani przyjaciółkę zupełnie niespodziewanym żądaniem... Nurgul przekazuje Esmie decyzję, którą podjęła razem z Mustafą, a dotknięta sułtanka postanawia wreszcie zrobić coś dla siebie. 

Czas trwania: 49min. / Turcja / 2017
Program TV na 10 czerwca 2020 (Środa)
11:20 Narzeczona ze Stambułu odc. 143 Logo Zoom TV
Czas trwania: 49min. / Turcja / 2017
18:55 Narzeczona ze Stambułu odc. 143 Logo Zoom TV
Czas trwania: 49min. / Turcja / 2017
20:00 Premiera Narzeczona ze Stambułu odc. 144 Logo Zoom TV

Opis (streszczenie): Faruk i Adem rozmawiają o przeszłości, jak się wydaje, zaskakująco szczerze i po bratersku, a Can stara się nie dopuścić do poprawy relacji między nimi. Ipek niepokoi się o zdrowie małej Ady. Akif i Faruk zastanawiają się, jak rozwiązać problem z Halimem, który zaczyna być coraz bardziej niebezpieczny. Zmartwiona Sureyya opowiada Senem o przykrej rozmowie z Dilarą. Ze smutkiem dostrzega, jak podczas tej kłótni, przyjaciółka uświadomiła jej, że zatraciła siebie, porzucając marzenia o karierze scenicznej. Poruszenie tego tematu z Farukiem wywołuje konflikt między małżonkami. Esma odwiedza Kiymet i zapowiada, że nie będzie się wtrącać w sprawy Ipek i Fikreta, a tymczasem Fikret dociera do rodzinnego miasta Esry, żeby porozmawiać z ukochaną. Spotkanie nie przebiega tak, jak tego oczekiwał... 

Czas trwania: 46min. / Turcja / 2017
Program TV na 15 czerwca 2020 (Poniedziałek)
11:20 Narzeczona ze Stambułu odc. 144 Logo Zoom TV
Czas trwania: 46min. / Turcja / 2017
Reklama
20:00 Premiera Narzeczona ze Stambułu odc. 145 Logo Zoom TV

Opis (streszczenie): Sułtanka, rozgoryczona zachowaniem członków rodziny, postanawia radykalnie zmienić swoje postępowanie. Akif i Senem dochodzą do wniosku, że trzeba użyć podstępu, żeby pogodzić Dilarę z Sureyyą. Senem podejmuje się tego niewdzięcznego zadania i w rezultacie w jej domu odbywa się prawdziwe pranie brudów... Ipek i jej rodzice zajmują się małą Adą, która od pewnego czasu gorączkuje. Esma i Garip przeżywają miłe chwile podczas wspólnego wyjazdu, który nie jest pozbawiony zaskakujących sytuacji... Faruk realizuje swój pomysł, aby wszyscy bracia Boranowie spędzili wieczór razem z Ademem. Jedynie urażony Osman wyłamuje się ze wspólnego wypadu. Akif próbuje odsunąć Halima od Faruka, jednak obiera taktykę, która dla niego samego może okazać się niebezpieczna.

Czas trwania: 46min. / Turcja / 2017
Program TV na 16 czerwca 2020 (Wtorek)
11:25 Narzeczona ze Stambułu odc. 145 Logo Zoom TV
Czas trwania: 46min. / Turcja / 2017
20:00 Premiera Narzeczona ze Stambułu odc. 146 Logo Zoom TV

Opis (streszczenie): Esma i Garip, w wyniku pomyłki związanej z hotelową rezerwacją, spędzają noc we wspólnym łóżku. Ipek wraz z rodzicami przywozi do szpitala gorączkującą córkę. Sureyya, zaniepokojona dziwnym zachowaniem Osmana, pyta go o przyczyny, a w odpowiedzi przyjaciel przekazuje jej swoją zaskakującą decyzję... W szpitalu Fikret i Ipek otrzymują od lekarza bardzo niepokojące wiadomości o zdrowiu małej Ady. Burcu odbywa trudną rozmowę z narzeczonym na temat jego nieoczekiwanego pomysłu. Sureyya podejrzewa, że coś niedobrego zaszło między Osmanem i Farukiem. Adem i Dilara omawiają zastanawiający, braterski wieczór z Boranami. Rozmowę przerywa telefon z elektryzującą informacją o Reyhan...

Czas trwania: 46min. / Turcja / 2017
Program TV na 17 czerwca 2020 (Środa)
11:20 Narzeczona ze Stambułu odc. 146 Logo Zoom TV
Czas trwania: 46min. / Turcja / 2017
20:00 Premiera Narzeczona ze Stambułu odc. 147 Logo Zoom TV

Opis (streszczenie): Esma i Garip wracają z udanego wyjazdu. Sureyya próbuje pocieszyć przybitą Ipek. Kiymet dowiaduje się od znajomej o wspólnym wypoczynku sułtanki i jej ukochanego. Akif wpada na pewien pomysł w związku z porodem Senem i mimo obiekcji żony, stawia ją przed faktem dokonanym... W obliczu choroby wnuczki Esma stara się zjednoczyć całą rodzinę. Adem przekazuje Farukowi wiadomość o ucieczce swojej matki ze szpitala. Mieszkańcy rezydencji zamierzają zastosować środki ostrożności, żeby zabezpieczyć się przed niezrównoważoną psychicznie kobietą. Can niepokoi się, czy jego klient nie jest zbyt pozytywnie nastawiony do Boranów. Zrozpaczony Fikret szuka pocieszenia u matki. Reyhan przychodzi do syna, aby mu opowiedzieć o motywach, jakimi kierowała się w przeszłości, a Esma dowiaduje się od Burcu o planach Osmana.

Czas trwania: 46min. / Turcja / 2017
Program TV na 18 czerwca 2020 (Czwartek)
11:20 Narzeczona ze Stambułu odc. 147 Logo Zoom TV
Czas trwania: 46min. / Turcja / 2017
20:00 Premiera Narzeczona ze Stambułu odc. 148 Logo Zoom TV

Opis (streszczenie): Dilara dostarcza Sureyyi kolejnego dowodu na to, że ich przyjaźń definitywnie się zakończyła. Wiadomość o planowanym przez Osmana wyjeździe do Iraku jest dla Esmy wstrząsem, jednak sułtanka postanawia wyciszyć emocje, aby rozegrać sprawę z synem na spokojnie i po swojej myśli. Faruk chce doprowadzić do pojednania Sureyyi z Dilarą. W tym celu prosi o współpracę najmniej spodziewaną osobę... Akif jest bardzo podekscytowany zajęciami w szkole rodzenia, a Can przyjeżdża w odwiedziny do Emira. Boranowie dowiadują się o pomyśle Osmana. Jedynie Faruk nie próbuje przekonać brata do zmiany decyzji. Esma, chcąc wyjaśnić sprawę uczuć Osmana do bratowej, przeprowadza z najstarszym synem poważną rozmowę, a Sureyya, próbując bezskutecznie dowiedzieć się, z czego wynika niezrozumiała postawa Faruka, popada w konflikt z mężem. Halim znów nachodzi Adema. Fikret i Ipek zgodnie snują plany dotyczące odległej przyszłości Ady.

Czas trwania: 46min. / Turcja / 2017
Program TV na 19 czerwca 2020 (Piątek)
11:20 Narzeczona ze Stambułu odc. 148 Logo Zoom TV
Czas trwania: 46min. / Turcja / 2017
20:00 Premiera Narzeczona ze Stambułu odc. 149 Logo Zoom TV

Opis (streszczenie): Adem opowiada terapeutce o skomplikowanych uczuciach, jakie żywi wobec matki. Sureyyę odwiedza dawno niewidziana koleżanka ze studiów, która ma dla niej bardzo ciekawą propozycję. Sahap i Kiymet przyjeżdżają do rezydencji. Ojciec Ipek nie może się opanować i atakuje Fikreta. Adem i Faruk realizują wspólnie sprytny plan pogodzenia swoich żon. Wiadomości na temat zdrowia małej Ady są bardzo złe. Wygląda na to, że tylko w jeden sposób można uratować życie dziecka. Garip pojawia się w domu Boranów w bardzo niedobrym momencie - zrozpaczony Fikret wyładowuje na nim całą swoją wściekłość, a Esma stara się przywołać rodzinę do porządku. Za sprawą niepoczytalnej Reyhan, Sureyya, Faruk i Adem przeżywają prawdziwe chwile grozy...

Czas trwania: 46min. / Turcja / 2017
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Narzeczona ze Stambułu. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Narzeczona ze Stambułu w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Narzeczona ze Stambułu.

Poprzednie emisje Narzeczona ze Stambułu


Emisja Narzeczona ze Stambułu miała miejsce:

2020-06-01 20:00 Premiera Narzeczona ze Stambułu odc. 137 Logo Zoom TV
Czas trwania: 45min. / Turcja / 2017
Reklama
2020-06-01 19:00 Narzeczona ze Stambułu odc. 136 Logo Zoom TV

Opis (streszczenie): Can, informując Adema, co dzieje się obecnie z jego matką, zwraca uwagę na dziwną zmianę w zachowaniu syna Reyhan, który do tej pory zawsze był jej bardzo oddany. Faruk i Sureyya martwią się stanem emocjonalnym Emira. Esma przychodzi do Kiymet i Ipek, aby przemówić im do rozsądku, ale tą wizytą tylko dolewa oliwy do ognia. Do Boranów zebranych w rezydencji przy wspólnym posiłku dociera bardzo zła wiadomość o Garipie. Świat sułtanki zaczyna drżeć w posadach, a Fikret, który nie potrafi właściwie ocenić sytuacji i zrozumieć uczuć Esmy, swoim zachowaniem pogłębia konflikt z matką. Między Burcu i Osmanem dochodzi do pierwszej, poważnej kłótni. Senem zamierza spędzić ekscytujący wieczór panieński razem z Dilarą i Sureyyą, a Esra przeżywa bardzo trudne chwile w towarzystwie swojego niezrównoważonego brata...

Czas trwania: 44min. / Turcja / 2017
2020-06-01 11:20 Narzeczona ze Stambułu odc. 136 Logo Zoom TV
Czas trwania: 44min. / Turcja / 2017
2020-05-29 20:00 Narzeczona ze Stambułu odc. 136 Logo Zoom TV
Czas trwania: 44min. / Turcja / 2017
2020-05-29 18:55 Narzeczona ze Stambułu odc. 135 Logo Zoom TV

Opis (streszczenie): Adem ma poważne kłopoty. Kryminalista Halim, który chce się na nim zemścić za sprawy z mrocznej przeszłości, przedstawia mu swoje żądania, a życie niczego nieświadomej Dilary zawisa na włosku... Emir wygłasza w szkole piękną prezentację, poświęconą zmarłej mamie. Swoje wystąpienie kończy jednak we wstrząsający sposób, jakiego nikt się nie spodziewał... Kiymet jest przerażona kolejnym posunięciem Ipek, która pałając nienawiścią do Esry i chcąc uderzyć w męża, prosi o pomoc w rozwiązaniu swoich problemów mężczyznę sprawiającego wrażenie szalonego i niebezpiecznego. Sureyya, postawiona w niezwykle trudnej sytuacji, zdobywa się na wyjątkowy gest wobec Emira. Garip we wzruszających słowach żegna się z sułtanką, a Fikret przekazuje Ademowi list, który wykradł z pokoju Esmy. Nieślubny syn Fevziego poznaje tajemnicę, którą Reyhan chciała za wszelką cenę przed nim ukryć.

Czas trwania: 49min. / Turcja / 2017
2020-05-29 11:20 Narzeczona ze Stambułu odc. 135 Logo Zoom TV
Czas trwania: 49min. / Turcja / 2017
2020-05-28 20:00 Premiera Narzeczona ze Stambułu odc. 135 Logo Zoom TV
Czas trwania: 49min. / Turcja / 2017
2020-05-28 18:55 Narzeczona ze Stambułu odc. 134 Logo Zoom TV

Opis (streszczenie): Adem manipuluje przyrodnim bratem i prosi go, aby zdobył dla niego tajemniczy list Fevziego, który jest teraz w posiadaniu Esmy. Sułtanka postanawia ponieść wielką ofiarę dla poskładania rodziny i łamie Garipowi serce, a podczas wspólnej kolacji w rezydencji zdradza wszystkim tajemnicę Sureyyi i Faruka. Fikret zwierza się Esrze ze swojej tęsknoty za dzieckiem. Faruk mówi Emirowi, że będzie miał rodzeństwo. Dilara, uczestnicząc w przygotowaniach do ślubu Senem, próbuje odsunąć od siebie smutne myśli o swoim nieudanym małżeństwie. Adem staje oko w oko z niebezpiecznym mężczyzną, który ma z nim niewyrównane rachunki z przeszłości. Garip przekazuje córce wszystkie sprawy zawodowe, a Burcu nie może zrozumieć, czemu ojciec ucieka zamiast walczyć o swoją największą miłość...

Czas trwania: 49min. / Turcja / 2017
2020-05-28 11:20 Narzeczona ze Stambułu odc. 134 Logo Zoom TV
Czas trwania: 49min. / Turcja / 2017
2020-05-27 20:00 Premiera Narzeczona ze Stambułu odc. 134 Logo Zoom TV
Czas trwania: 49min. / Turcja / 2017
2020-05-27 18:55 Narzeczona ze Stambułu odc. 133 Logo Zoom TV

Opis (streszczenie): Nurgul boleśnie karze Bade za nieposłuszeństwo, choć Murat zapewnia kobietę o szczerej miłości, która łączy go z jej wychowanicą. Ipek używa małej Ady jako karty przetargowej w swojej grze z Fikretem. Dilara rozmawia z Canem o trudnej sytuacji, w jakiej postawiły ją żądania Adema. Nie podejrzewa nawet, że zarówno ona, jak i jej mąż uczestniczą nieświadomie w prywatnej rozgrywce adwokata... Burcu odwiedza żonę Fikreta. Ipek nie przepuszcza okazji, żeby oczernić Sureyyę przed narzeczoną Osmana. Emir nadal cierpi po śmierci matki i nie pozwala sobie pomóc. Adem przystępuje do realizacji planu całkowitego zniszczenia Boranów, wykorzystując naiwność Fikreta... Akif i Senem kontynuują przygotowania do ślubu. Faruk zdradza Nurgul tajemnicę, którą oboje z Sureyyą postanowili zatrzymać tylko dla siebie. Informacja dociera do Esmy...

Czas trwania: 48min. / Turcja / 2017
2020-05-27 11:20 Narzeczona ze Stambułu odc. 133 Logo Zoom TV
Czas trwania: 48min. / Turcja / 2017
2020-05-26 20:00 Premiera Narzeczona ze Stambułu odc. 133 Logo Zoom TV
Czas trwania: 48min. / Turcja / 2017
2020-05-26 18:55 Narzeczona ze Stambułu odc. 132 Logo Zoom TV

Opis (streszczenie): Ipek przedstawia całej rodzinie, zebranej pod pretekstem przyjęcia urodzinowego dla Fikreta, dowody zdrady męża i sprytnie manipuluje faktami, aby to ona mogła teraz dyktować warunki... W rezydencji dochodzi do dantejskich scen, gdy rodzice Ipek i Boranowie skaczą sobie do oczu, i gdy zaczyna się walka o dziecko. Fikret odpiera zarzuty matki i do końca broni honoru Esry. Dilara rzuca Ademowi w twarz gorzkie słowa o swojej zawiedzionej miłości. Murat i Bade na kilka dni znikają rodzinie z oczu. Bliskich, którzy zaczynają się o nich niepokoić, czeka prawdziwy szok... Esma pogrąża się w coraz większym konflikcie z synami, a Murat nie może liczyć na taryfę ulgową ze strony starszych braci, którzy wymagają od niego, żeby przez ciężką pracę nauczył się odpowiedzialności.

Czas trwania: 47min. / Turcja / 2017
2020-05-26 11:25 Narzeczona ze Stambułu odc. 132 Logo Zoom TV
Czas trwania: 47min. / Turcja / 2017
2020-05-25 19:55 Premiera Narzeczona ze Stambułu odc. 132 Logo Zoom TV
Czas trwania: 47min. / Turcja / 2017
2020-05-25 18:55 Narzeczona ze Stambułu odc. 131 Logo Zoom TV

Opis (streszczenie): Faruk wspiera Emira przeżywającego trudne chwile po śmierci Begum. Garip namawia Esmę na wspólny wyjazd. Podczas kolejnej sesji z terpeutką Adem dowiaduje się, dlaczego nie potrafi stworzyć prawdziwego, szczęśliwego związku. Sułtanka stara się naprawić relację z Sureyyą, ale zraniona synowa nie ułatwia jej zadania. Fikret zaczyna świętować swoje urodziny z Esrą w lokalu, jednak odbiera telefon, po którym musi szybko zakończyć spotkanie. Nurgul nie chce zdradzić zdenerwowanemu Muratowi, dokąd wyjechała Bade, ale ktoś przychodzi chłopakowi z pomocą... Dilara znajduje w pozwie rozwodowym zaskakujące żądanie. Goście zaproszeni do rezydencji na przyjęcie-niespodziankę są zniecierpliwieni przedłużającą się nieobecnością Fikreta. Ipek zamierza wykorzystać sytuację...

Czas trwania: 47min. / Turcja / 2017
2020-05-25 11:15 Narzeczona ze Stambułu odc. 131 Logo Zoom TV
Czas trwania: 47min. / Turcja / 2017
2020-05-22 20:00 Premiera Narzeczona ze Stambułu odc. 131 Logo Zoom TV
Czas trwania: 47min. / Turcja / 2017

Narzeczona ze Stambułu gdzie obejrzeć?


Narzeczona ze Stambułu można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: Zoom TV

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Obsada (osoby)


Lista zwiera odnośniki do stron osób związanych z produkcją (aktorzy, reżyser):

Lata produkcji

Lista zawiera lata, w których powstawała audycja:

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry