Reklama

Nauka jazdy godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Nauka jazdy w TV - najbliższe emisje

+ Obserwuj
Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Nauka jazdy będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 13 lipca 2020 (Poniedziałek)
18:30 Nauka jazdy, odc. 6/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): Nowa odsłona kultowej serii „Nauka jazdy”. Zobaczymy perypetie kandydatów na kierowców, którzy pod okiem trójki instruktorów uczą się jeździć na Śląsku i w Krakowie. NAUKA JAZDY reaktywacja! Po czternastu latach popularny program znany z anteny TVN powraca w nieco zmienionej formie. Przez ten czas w Polsce przybyło dróg i autostrad, ale czy przybyło dzięki temu dobrych kierowców? Przekonamy się o tym śledząc zmagania kilkunastu kursantów. Za kierownicę po raz pierwszy wsiądą m.in.: ochroniarz Darek, który nie chce już jeździć do pracy pociągiem, pani Halinka – rencistka z Tarnowa, Żaneta – która chce się przesiąść z meleksa do samochodu i Kamil, który w uzyskaniu prawa jazdy widzi szanse na zdobycie pracy. Przyszli kierowcy będą się szkolić po okiem charyzmatycznych instruktorów – Anetty Gniezińskiej, Zbigniewa Chrzana i Łukasza Kmiecika. Każdy z nich ma swój patent na opanowanie kursantów i ich zespołu napięcia mięśniowego wbitego w kierownicę. Na tych kursantów, którym uda się uzyskać prawo jazdy, czeka niespodzianka. Część z nich dostanie szansę na sprawdzenie swoich umiejętności także za granicą. Innych będziemy śledzić jak samodzielnie sobie radzą za kółkiem w rodzimej miejscowości. Przekonamy się czy NAUKA JAZDY nie poszła w las.

/ Polska / program
Program TV na 14 lipca 2020 (Wtorek)
18:30 Nauka jazdy, odc. 7/12 Logo TTV
Polska / program
Reklama
Program TV na 15 lipca 2020 (Środa)
18:30 Nauka jazdy, odc. 8/12 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 16 lipca 2020 (Czwartek)
03:15 Nauka jazdy, sez. 2, odc. 6/10 Logo TTV

Opis (streszczenie): Andrzej potrafi wytłumaczyć każdy swój błąd. Czy spokornieje za kierownicą i zacznie przepuszczać pieszych? Na koniec kursu Piotr robi wstępny egzamin pod okiem instruktora. Jak mu pójdzie? Zważywszy na fakt, że rusza na hamulcu ręcznym, może być różnie… Krystian ma pierwsza jazdę i przyznaje, że jest bardziej zdenerwowany niż przy porodzie swojej żony. Zapowiada się nerwowo.

/ Polska / program
03:45 Nauka jazdy, sez. 2, odc. 7/10 Logo TTV

Opis (streszczenie): Już dzisiaj najbardziej filmowy odcinek „Nauki jazdy” w historii tego programu! A w nim: zaskakujący nowy bohater, niespodziewane zwroty akcji, pościgi drogowe oraz śmiech i łzy uczestników. Instruktorka Anetta Gniezińska przygotuje Kacprowi niespodziankę. Temperament agresywnego kursanta spróbuje utemperować strongman i egzaminator w jednym, czyli Krzysztof Radzikowski znany widzom z programu „Gogglebox. Przed telewizorem” ! Czy Kacper spokornieje w obliczu 150-kilogramowej siły argumentów i stalowej stopy? Na krakowskich rondach i skrzyżowaniach coraz raźniej radzi sobie pani Halinka. Wydaje się, że zaczyna rozumieć znaczenie znaków, chociaż ma jeszcze problem z ich poprawnym nazywaniem... „Zakaz ustępowania” i próba życzliwego wymuszenia pierwszeństwa na ciężarówce, to tylko kilka problemów, z którymi będzie się zmagał instruktor Zbigniew Chrzan. Za to samochód Łukasza Kmiecika czeka wesoła biesiada z rodziną Klocko — rozsypane czipsy to jednak najmniejsze ze zmartwień instruktora. Kursantka Iwona podejdzie bardzo emocjonalnie do jednego z zadań i wkrótce do okruszków na tapicerce dołączą też słone łzy. Jak Łukasz Kmiecik poradzi sobie w tej nietypowej sytuacji? Po Śląsku, odważnie szaleje niebieska eLka, a w niej górnik Olek Dzida, który pozwala sobie na coraz więcej. Nawet niezwykle cierpliwa i opanowana Justyna Kalisz ma już dość roztrzepania kursanta — czy wyciągnie jakiegoś asa z bagażnika?

/ Polska / program
04:15 Nauka jazdy, sez. 2, odc. 8/10 Logo TTV

Opis (streszczenie): Miasto to labirynt ulic i wieczne korki. Jak przejechać przez centrum w godzinach szczytu, poradzić sobie z tym zadaniem i nie nadszarpnąć swoich nerwów? Kasia panikuje w samochodzie, ale instruktor też ma już dosyć. Zaczyna na nią krzyczeć. Marta za to nie może ruszyć. Czy dziewczynom uda się pokonać stres tej jazdy?

/ Polska / program
18:30 Nauka jazdy, odc. 9/12 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 17 lipca 2020 (Piątek)
18:30 Nauka jazdy, odc. 10/12 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 20 lipca 2020 (Poniedziałek)
18:30 Nauka jazdy, odc. 11/12 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 21 lipca 2020 (Wtorek)
18:30 Nauka jazdy, odc. 12 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 22 lipca 2020 (Środa)
18:30 Nauka jazdy, sez. 2, odc. 1/10 Logo TTV

Opis (streszczenie): W pierwszym odcinku drugiego sezonu poznamy szczęśliwców, którzy przedarli się przez bezdroża naszego castingu. Na drodze po wymarzone prawo jazdy staną już tylko ich własne słabości. Na szczęście nowi kursanci trafią pod skrzydła fantastycznej czwórki instruktorów: Anetty Gniezińskiej, Justyny Kalisz, Zbyszka Chrzana i Łukasza Kmiecika. Telewizyjne kamery będą towarzyszyć kursantce Malwinie — zawodowej modelce, która gdyby jeździła tak, jak wygląda, to już dawno ścigałaby się w Formule 1. Niestety na razie najlepiej wychodzi jej rozjeżdżanie kolejnych niewinnych pachołków... Instruktorka Anetta spróbuje spacyfikować krnąbrnego Kacpra, któremu wydaje się, że pozjadał wszystkie rozumy. Z kolei Łukasz Kmiecik trafi na Kubę — młodego adepta sztuki fryzjerskiej. Kto kogo pierwszy ogoli z cierpliwości? ELką i życiem Justyny Kalisz zamiesza Andrzej Bańdo, pieszczotliwie zwany „Bandytą”. To znany krakowski barman, który z powodu wiecznej balangi nie miał jeszcze okazji zrobić prawa jazdy. Na ekranie nie zabraknie oczywiście pani Halinki, która niezrażona porażkami w poprzedniej edycji, rozpocznie swoją 41 godzinę nauki. Uwaga wszyscy kierowcy — już we wtorek na polskie drogi wyjadą kursanci „Nauki jazdy”!

/ Polska / program
Reklama
Program TV na 23 lipca 2020 (Czwartek)
18:30 Nauka jazdy, sez. 2, odc. 2/10 Logo TTV

Opis (streszczenie): W drugim odcinku „Nauki jazdy” poznajemy kolejnych uczestników, którzy będą mieli zaszczyt towarzyszenia weterance programu — pani Halince.Do grupy instruktorki Anetty Gniezińskiej dołączy szalona i nieprzewidywalna Karolina. Wszystko wskazuje na to, że dziewczyny szybko przypadną sobie do gustu. „Pitła mi bana” w ten sposób wytłumaczy swoje spóźnienie uczeń Justyny Kalisz — prawdziwy Ślązak Olek. Czy w trakcie kursu duma górnika pozwoli mu słuchać poleceń gorolki? Łukasz Kmiecik zmierzy się z prawdziwym wyzwaniem: w jego grupie pojawi się rodzinka plus size: Iwona i Łukasz Klocko. Swoje braki w umiejętnościach nadrobią ogromnym poczuciem humoru. Prawo jazdy będzie chciał też zdobyć model i influencer Igor Kwiatkowski. Czy wiedza o modzie i maseczkach pomoże mu rozgryźć działanie tego, co pod maską eLki? Na małopolskich drogach instruktor Zbigniew Chrzan uparcie próbuje zrobić z pani Halinki kierowcę doskonałego… a przynajmniej przyzwoitego. Tym razem przygotował dla niej terenowy quiz o znakach drogowych. Jak poradzi sobie rencistka z Tarnowa? Musicie to zobaczyć!

/ Polska / program
Program TV na 24 lipca 2020 (Piątek)
18:30 Nauka jazdy, sez. 2, odc. 4/10 Logo TTV

Opis (streszczenie): Czwarty odcinek przygód kursantów czyha na Was tuż za rogiem! Instruktorka Justyna Kalisz spróbuje trochę zmiękczyć górnika Olka. Czy uda się jej wreszcie skruszyć upór i zrobić z niego najlepszego kierowcę na Śląsku? Zbigniew Chrzan odkryje, że na krakowskie korki najlepsza będzie jego blond kursantka. Uroda Malwiny przyspieszy krążenie w niejednej arterii… drogowej. Pomimo tego, że eLka wyposażona w modelkę jest traktowana przez innych kierowców prawie jak pojazd uprzywilejowany, to i tak często będą stać w miejscu. Powód? Nowe buty Malwiny... :) Pamiętacie Kacpra, który przykleił gumę do żucia do deski rozdzielczej samochodu? Anetta Gniezińska postanowi dać krnąbrnemu uczniowi drugą szansę. Czy chłopak tym razem nie da plamy? Kursantka Łukasza Kmiecika martwi się o jego wątły wygląd, dlatego na kolejne jazdy przygotowała dla niego przekąski. Czy wielka buła zamknie złotoustego instruktora, kiedy Iwona „Postrach Pieszych” Klocko chwyci za kierownicę?! „Nauka jazdy” — tego odcinka nie możecie przegapić!

/ Polska / program
Program TV na 27 lipca 2020 (Poniedziałek)
18:30 Nauka jazdy, sez. 2, odc. 5/10 Logo TTV

Opis (streszczenie): Małgosia Mandryk wprowadza swój plan działania. Kursanci dostają mapę i zadanie do wykonania. Niektórzy niestety nadal mają kłopoty z płynnym ruszaniem. Jak daleko zajadą i ile spraw załatwią? Agnieszka ma dzisiaj nie najlepszy dzień. Jazda idzie opornie, a na koniec instruktor zdenerwuje się na pewną blondynkę…

/ Polska / program
Program TV na 28 lipca 2020 (Wtorek)
18:30 Nauka jazdy, sez. 2, odc. 6/10 Logo TTV
Program TV na 29 lipca 2020 (Środa)
18:30 Nauka jazdy, sez. 2, odc. 7/10 Logo TTV
Program TV na 30 lipca 2020 (Czwartek)
18:30 Nauka jazdy, sez. 2, odc. 8/10 Logo TTV
Program TV na 31 lipca 2020 (Piątek)
18:30 Nauka jazdy, sez. 2, odc. 9/10 Logo TTV

Opis (streszczenie): Instruktor Stasiak znany jest z niekonwencjonalnych metod. Co tym razem zaproponuje kursantom? Pierwszą ofiara misternego planu pada Ewa! Jak jej pójdzie? Tereska za to dopiero zaczyna. Uczy się ruszać. Będzie dużo śmiechu, bo Terenia nie bardzo wie, gdzie jedzie. Dobrze, że dobry humor jej nie opuszcza.

/ Polska / program
Program TV na 3 sierpnia 2020 (Poniedziałek)
18:30 Nauka jazdy, sez. 2, odc. 10 Logo TTV

Opis (streszczenie): W tym odcinku Teresa pierwszy raz wyjeżdża na miasto. Idzie jej jak po grudzie. Teresa chce się poddać. Czy instruktorka jej na to pozwoli? Kolejna kursantka będzie miała dość nietypową karę za najechanie na słupek. Czy będzie to mała przebieżka, aby ochłonąć?

/ Polska / program
Program TV na 4 sierpnia 2020 (Wtorek)
18:30 Nauka jazdy, sez. 3, odc. 1/13 Logo TTV

Opis (streszczenie): Statystyki mówią, że ponad połowa Polaków to szczęśliwcy, którzy mają prawo jazdy. Co roku na kursy zapisuje się ponad milion osób. Znacznie mniej zdaje końcowy egzamin. Kamery TTV już po raz trzeci będą śledzić drogę kursantów do uzyskania tego wymarzonego dokumentu! W tym sezonie charakterystyczna żółta eLka „Nauki jazdy” po raz pierwszy w historii programu spróbuje przetrwać wśród wiecznie spieszących się warszawskich kierowców. Nie zabraknie jej także na Śląsku oraz na ciasnych krakowskich uliczkach. Do znanych widzom instruktorów: cierpliwej i uśmiechniętej Justyny Kalisz, opanowanego Zbigniewa Chrzana i mrukliwego Łukasza Kmiecika dołączy stanowcza i wymagająca Edyta Bartosiak, która poprowadzi warszawską grupę.W tej edycji widzowie będą towarzyszyć zmaganiom m.in.: pani Krystyny — sadowniczki, która panicznie boi się innych uczestników ruchu drogowego, Joanny — millenialsa, fokusującej się na zdobyciu prawa jazdy ASAP, swatki Anny, uroczych bliźniaczek Klaudii i Karoliny, modela Eryka, Emilii i Przemka — śląskich rodziców siódemki dzieci, Kuby — zagorzałego kibica piłki nożnej, Sonii, która zawodowo tańczy… w kieliszku. Różni ich wiele, ale łączy jeden cel. Droga do niego będzie trudna i wyboista. W premierowym odcinku 3. sezonu przed kursantami żmudna nauka przepisów. Instruktorzy Łukasz Kmiecik i Edyta Bartosiak będą wprowadzać nowicjuszy w tajniki wiedzy o poruszaniu się pojazdem mechanicznym po ulicach. Zbigniew Chrzan przy pomocy modelu pokaże jak działa silnik, a na placu treningowym Justyna Kalisz zakręci w głowach swoim uczniom symulatorem dachowania. W pierwsze godziny na warszawskich ulicach wyjedzie pani Krystyna — sadowniczka. Szykujcie się na „arie operowe” w wykonaniu przerażonej kursantki! Całe szczęście, że ma obok siebie opanowaną instruktorkę Edytę Bartosiak. Jonathan „King” Brown pochodzi z Ghany. Jego życie zawodowe to przede wszystkim piłka nożna, ma też na koncie kilka piosenek. Czy do listy sukcesów dopisze zdobycie prawa jazdy? Teraz wszystko w rękach jego i instruktorki Justyny Kalisz. „Nauka jazdy” spełnia także niektóre marzenia swoich widzów. Klaudia Kozik, na co dzień sprzedawczyni w sklepie z ubraniami, od zawsze marzyła, żeby spotkać Łukasza Kmiecika. Przed nią pierwsze jazdy — tylko jak je zniesie jej idol? Instruktor Zbyszek Chrzan dostanie twardy orzech do zgryzienia — kursanta Kubę. Największą wadą nowego ucznia jest niepanowanie nad nerwami, a największą miłością — kibicowanie Cracovii. Co wyniknie z takiego połączenia?

/ Polska / program
Reklama
Program TV na 5 sierpnia 2020 (Środa)
18:30 Nauka jazdy, sez. 3, odc. 2/13 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 6 sierpnia 2020 (Czwartek)
18:30 Nauka jazdy, sez. 3, odc. 3/13 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 7 sierpnia 2020 (Piątek)
18:30 Nauka jazdy, sez. 3, odc. 4/13 Logo TTV
Polska / program
22:40 Nauka jazdy Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Po rozpadzie małżeństwa pisarka Wendy bierze lekcje jazdy u instruktora Darwana, który zmaga się z własnymi problemami w związku.

/ USA, Wielka Brytania / 2014 / film obyczajowy
Program TV na 10 sierpnia 2020 (Poniedziałek)
18:30 Nauka jazdy, sez. 3, odc. 5/13 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 11 sierpnia 2020 (Wtorek)
18:30 Nauka jazdy, sez. 3, odc. 6/13 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 12 sierpnia 2020 (Środa)
18:30 Nauka jazdy, sez. 3, odc. 7/13 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 13 sierpnia 2020 (Czwartek)
18:30 Nauka jazdy, sez. 3, odc. 8/13 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 14 sierpnia 2020 (Piątek)
18:30 Nauka jazdy, sez. 3, odc. 9/13 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 17 sierpnia 2020 (Poniedziałek)
18:15 Nauka jazdy, sez. 3, odc. 10/13 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 18 sierpnia 2020 (Wtorek)
18:15 Nauka jazdy, sez. 3, odc. 11/13 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 19 sierpnia 2020 (Środa)
18:15 Nauka jazdy, sez. 3, odc. 12/13 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 20 sierpnia 2020 (Czwartek)
18:15 Nauka jazdy, sez. 3, odc. 13 Logo TTV
Polska / program
Reklama
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Nauka jazdy. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Nauka jazdy w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Nauka jazdy.

Poprzednie emisje Nauka jazdy w telewizji

Emisja Nauka jazdy miała miejsce:

2020-07-10 18:30 Nauka jazdy, odc. 5/12 Logo TTV
Polska / program
2020-07-09 18:30 Nauka jazdy, odc. 4/12 Logo TTV
Polska / program
2020-07-09 04:15 Nauka jazdy, sez. 2, odc. 5/10 Logo TTV
2020-07-09 03:45 Nauka jazdy, sez. 2, odc. 4/10 Logo TTV
2020-07-09 03:15 Nauka jazdy, sez. 2, odc. 3/10 Logo TTV

Opis (streszczenie): Instruktor Zbigniew Chrzan wymyśla coraz to bardziej kolorowe metody nauczania pani Halinki. Tym razem zabierze ją do Miasteczka Ruchu Drogowego w Wieliczce. Czy małe znaki, rondka i rowerki pomogą kursantce w przyswojeniu przepisów? Swój tor przeszkód na śląskich drogach pokona Andrzej „Bandyta” Bańdo: zepsuty autobus, blokady drogowe i wykolejony tramwaj na wąskm rondzie… To chyba najbardziej pechowa sceneria dla początkującego kierowcy — na całe szczęście u swojego boku będzie miał pomocną Justynę Kalisz! Roztrzepana Karolina Zych wsiądzie do eLki Anetty Gniezińskiej przygotowana… Chociaż nie chodzi tu o solidną wiedzę, a na razie o karteczkę „Proszę nie trąbić”. Kuba Śleboda — adept fryzjerstwa i kursant Łukasza Kmiecika, w podziękowaniu za naukę doradzi swojemu instruktorowi bardziej młodzieżową stylówę i zaprosi go na… strzyżenie! To nie może skończyć się dobrze. Z Dalekiego Wschodu nadciągnie do nas nowy kursant. Quen pochodzi z Wietnamu i trafi pod opiekę Zbyszka Chrzana. Jak poradzi sobie na tle polskich kierowców? Czy azjatycka skrupulatność dowiezie go do prawa jazdy? Zobaczcie koniecznie pełen zwrotów i zakrętów, premierowy odcinek „Nauki jazdy”!

/ Polska / program
2020-07-08 18:30 Nauka jazdy, odc. 3/12 Logo TTV
Polska / program
2020-07-07 18:30 Nauka jazdy, odc. 2/12 Logo TTV
Polska / program
2020-07-06 18:35 Nauka jazdy, odc. 1/12 Logo TTV
Polska / program
2020-07-02 04:15 Nauka jazdy, sez. 2, odc. 2/10 Logo TTV
2020-07-02 03:45 Nauka jazdy, sez. 2, odc. 1/10 Logo TTV
2020-07-02 03:15 Nauka jazdy, odc. 12 Logo TTV
2020-06-25 04:20 Nauka jazdy, odc. 11/12 Logo TTV
2020-06-25 03:55 Nauka jazdy, odc. 10/12 Logo TTV
2020-06-25 03:30 Nauka jazdy, odc. 9/12 Logo TTV
2020-06-25 03:05 Nauka jazdy, odc. 8/12 Logo TTV
2020-06-22 09:40 Nauka jazdy Logo AMC

Opis (streszczenie): Historia o dorastaniu. Nieśmiały nastolatek (Rupert Grint) stara się uciec przed wpływem swojej dominującej matki.

Czas trwania: 110min.
2020-06-21 14:45 Nauka jazdy Logo AMC

Nauka jazdy gdzie obejrzeć?

Nauka jazdy można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: AMC, TTV, TVN 7

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Obsada (osoby)

Lista zwiera odnośniki do stron osób związanych z produkcją (aktorzy, reżyser):

Lata produkcji

Lista zawiera lata, w których powstawała audycja:

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry