Reklama

Nauka jazdy godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Nauka jazdy


Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Nauka jazdy będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 2019-08-23
15:05 Nauka jazdy, sez. 4, odc. 3/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): W trzecim odcinku nowego sezonu, przekonamy się o tym, jak ważna jest podzielność uwagi. Wszystko za sprawą Alicji, która będzie miała bliskie spotkanie trzeciego stopnia z … pieszym! Jaka będzie reakcja Edyty? Sandra, ma własne zasady jazdy. Pokaże, że rządzi nie tylko w samochodzie, ale i w małżeństwie! Jak bardzo potrafi być zazdrosna? Co na to Łukasz? Pojawi się także nowy kursant - Piotrek. Piotrek to pole-dancer, który do tej pory kręcił się tylko na … rurze. Czy z kierownica pójdzie mu równie dobrze? Swoją pierwszą jazdę zaliczy także Zbyszek - stand-upper z Krakowa. Jego szkoleniem zajmie się Zbigniew Chrzan. Z dwoma Zbyszkami w eLce nie można się nudzić.

/ Polska / program
Program TV na 2019-08-25
16:15 Nauka jazdy Logo AMC

Opis (streszczenie): Historia o dorastaniu. Nieśmiały nastolatek (Rupert Grint) stara się uciec przed wpływem swojej dominującej matki.

Czas trwania: 110min.
Reklama
Program TV na 2019-08-26
07:50 Nauka jazdy Logo AMC
Czas trwania: 110min.
15:05 Nauka jazdy, sez. 4, odc. 4/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): Szeregi kursantów zasili Tosia – zadziorna konsultantka telefoniczna, kobieta o ogromnym talencie do łamania lewarków. Czy w ogóle da dojść do słowa instruktorowi? Drugim świeżakiem w programie będzie Darek – ochroniarz z Tarnowa. Lepiej, żeby Zbyszek Chrzan się pilnował, bo Darek wszystkim pokaże, co to ostra jazda… jeśli tylko uda mu się zapiąć pasy. Na śląskich drogach coraz śmielej poczyna sobie Vasilis Tomazos. W celu przywrócenia kobiecej dominacji w „elce”, instruktorka Anetta wezwie wsparcie… wygadanej Iwony. Dziewczyny będą dociyrnie testować znajomość ślonskiej godki u naszego greckiego amanta. Ania Konopka – miłośniczka krakowskich krawężników – postanowi odwrócić role. Zabierze swojego instruktora na… naukę jazdy konnej. Czy Łukasz Kmiecik utrzyma nerwy na wodzy, kiedy Ania weźmie go w obroty? Zobaczcie koniecznie, jak zwierzyna staje się łowcą!

/ Polska / program
Program TV na 2019-08-27
15:05 Nauka jazdy, sez. 4, odc. 5/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): Vasilis rozpoczyna wewnętrzny sprawdzian. Ku jego zaskoczeniu do samochodu zamiast instruktorki Anetty wsiądzie surowy egzaminator Zbigniew Chrzan – odporny na bajerę Greka. Ostatnia prosta przed zdobyciem prawa jazdy okaże się drogą bardzo zawiłą. Miłośniczka Japonii – Tosia – wyjeżdża posmakować ruchu miejskiego. Zgadnijcie, czyje kolana posmakują gorącej herbaty wylanej po awaryjnym hamowania... Na Śląsku zaś Edyta będzie rysować łuki niezbyt triumfalne, a młody Kamil niebezpiecznym manewrem udowodni, że na życiowym zakręcie można znaleźć się… dosłownie. Czeka go po tym karny zjazd do boksu. Iwona – nie chcąc zostać prymuską po takich „sukcesach” swoich towarzyszy, spróbuje staranować tramwaj. Ochroniarz Darek zaprezentuje widzom nowy, szerszy wymiar parkowania i trochę zakręci swoim instruktorem. Poznamy także najstarszą uczestniczkę kursu – Panią Halinkę. Czy jej zamiłowanie do rozwiązywania krzyżówek przełoży się na bezpieczne pokonywanie skrzyżowań?

/ Polska / program
Program TV na 2019-08-28
01:30 Nauka jazdy, sez. 4, odc. 3/12 Logo TTV
Polska / program
02:00 Nauka jazdy, sez. 4, odc. 4/12 Logo TTV
Polska / program
15:05 Nauka jazdy, sez. 4, odc. 6/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): Pierwszy egzamin i wielka angielska niespodzianka w „Nauce jazdy”! Na spotkanie z kursantami przyjeżdża tajemniczy czwarty instruktor. Wszyscy są w szoku, kiedy ogłosi, że najlepsi pojadą po londyńskich ulicach! Vasilis jako pierwszy podejmuje rękawicę i zawalczy o prawo jazdy. Jego instrukturka Anetta już nic więcej nie może dla niego zrobić – Grek jest zdany tylko na swoje umiejętności. Jak poradzi sobie w stresujących sytuacjach, gdy zabraknie jego nauczycielki? W programie pojawi się Sebastian Słupski – prezes firmy „Seba umyje”. Chociaż zazwyczaj czyści szyby, to w przyswajaniu przepisów drogowych nie jest… szybki. Widzowie długo musieli na niego czekać, bo aż siedmiokrotnie przystępował do zaliczenia teorii w szkole jazdy. Nareszcie się udało i pod okiem Anetty może wreszcie wyjechać na plac manewrowy. Czy uda mu się nadrobić stracony czas? Do lubiącego porządek i rozwagę Łukasza Kmiecika trafiła nowa kursantka. Natalia jest zupełnym przeciwieństwem swojego instruktora i w samochodzie bardziej dba o swój wygląd niż wrzucenie biegu. Długie rzęsy i staranna opalenizna z solarium – kursantka będzie zachwycona, że w „elce” jest tyle lusterek, w których może się przeglądać. Tymczasem najstarsza uczestniczka kursu – pani Halinka – późną nocą wyruszy na miasto. Niestety w stresie zapomina przepisów drogowych, a co najgorsze: wciąż myli pedał gazu z hamulcem... Oby nie doszło do tragedii! Po śnieżnej i górskiej scenerii podróżują Paulina, Momo i Zbyszek Chrzan. Kierownicę nareszcie przejmuje kursantka i od razu znajdzie skrót do Zakopanego… prosto w zaspę. Zakopane to jest teraz auto, więc miasto musi poczekać – na szczęście Momo ma plan, jak wydostać się z pułapki!

/ Polska / program
Program TV na 2019-08-29
01:00 Nauka jazdy, sez. 4, odc. 5/12 Logo TTV
Polska / program
01:30 Nauka jazdy, sez. 4, odc. 6/12 Logo TTV
Polska / program
Reklama
15:05 Nauka jazdy, sez. 4, odc. 7/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): Zaczyna się nauka jazdy… w Londynie! Vasilis i Iwona podchodzą do państwowego egzaminu. Kogo z nich zobaczymy na ulicach królowej Elżbiety? Tymczasem na królewski trakt, ale w Krakowie, wyjeżdża miejscowa znakomitość – Jej Wysokość Natalia. Jeszcze tylko jedno selfie i wio! Natalia nawet na drodze lubi zwracać na siebie uwagę, co potwierdzają klaksony zniecierpliwionych kierowców. Instruktor Łukasz zabierze kursantkę do galerii handlowej, jednak na parkingu będzie musiał trochę ją przySTOPować. Na Śląsku panuje stan wyjątkowy, bo po ulicach krąży Seba – wynalazca nowatorskiej metody trzymania kierownicy prawą ręką po lewej stronie i lewą po prawej. Kursant z każdym kilometrem wymyśla coraz to nowe zasady w ruchu drogowym. Próby zakręcenia w głowie instruktorce jazdą na rondzie, to raczej nietrafiony pomysł. Anetta traci cierpliwość i grozi odesłaniem krnąbrnego ucznia do surowego Zbigniewa Chrzana. Do miast naznaczonych przez kursantów programu dołącza Tarnów. Darek – dumny obywatel oraz ochroniarz – zabierze tam swojego instruktora na przejażdżkę. Czy gra na własnym boisku pozwoli mu nareszcie wykazać się doskonałymi umiejętnościami? O ile oczywiście do takich zaliczymy jazdę po autostradzie na drugim biegu... Jeśli chcecie zobaczyć, kto wyląduje w Londynie, czym jest „Pszczółka” oraz ile sygnalizatorów świetlnych można zmieścić na jednym słupie – koniecznie zobaczcie ten odcinek.

/ Polska / program
Program TV na 2019-09-04
02:15 Nauka jazdy, sez. 3, odc. 7/13 Logo TTV

Opis (streszczenie): Statystyki mówią, że ponad połowa Polaków to szczęśliwcy, którzy mają prawo jazdy. Co roku na kursy zapisuje się ponad milion osób. Znacznie mniej zdaje końcowy egzamin. Kamery TTV już po raz trzeci będą śledzić drogę kursantów do uzyskania tego wymarzonego dokumentu! W tym sezonie charakterystyczna żółta eLka „Nauki jazdy” po raz pierwszy w historii programu spróbuje przetrwać wśród wiecznie spieszących się warszawskich kierowców. Nie zabraknie jej także na Śląsku oraz na ciasnych krakowskich uliczkach. Do znanych widzom instruktorów: cierpliwej i uśmiechniętej Justyny Kalisz, opanowanego Zbigniewa Chrzana i mrukliwego Łukasza Kmiecika dołączy stanowcza i wymagająca Edyta Bartosiak, która poprowadzi warszawską grupę.W tej edycji widzowie będą towarzyszyć zmaganiom m.in.: pani Krystyny — sadowniczki, która panicznie boi się innych uczestników ruchu drogowego, Joanny — millenialsa, fokusującej się na zdobyciu prawa jazdy ASAP, swatki Anny, uroczych bliźniaczek Klaudii i Karoliny, modela Eryka, Emilii i Przemka — śląskich rodziców siódemki dzieci, Kuby — zagorzałego kibica piłki nożnej, Sonii, która zawodowo tańczy… w kieliszku. Różni ich wiele, ale łączy jeden cel. Droga do niego będzie trudna i wyboista. O czym będzie się można przekonać w każdy wtorek w TTV.

/ Polska / program
Program TV na 2019-09-05
01:45 Nauka jazdy, sez. 3, odc. 8/13 Logo TTV
Polska / program
02:15 Nauka jazdy, sez. 3, odc. 9/13 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 2019-09-11
01:45 Nauka jazdy, sez. 3, odc. 10/13 Logo TTV
Polska / program
02:15 Nauka jazdy, sez. 3, odc. 11/13 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 2019-09-12
02:00 Nauka jazdy, sez. 3, odc. 12/13 Logo TTV
Polska / program
02:30 Nauka jazdy, sez. 3, odc. 13 Logo TTV

Opis (streszczenie): Statystyki mówią, że ponad połowa Polaków to szczęśliwcy, którzy mają prawo jazdy. Co roku na kursy zapisuje się ponad milion osób. Znacznie mniej zdaje końcowy egzamin. Kamery TTV już po raz trzeci będą śledzić drogę kursantów do uzyskania tego wymarzonego dokumentu! W tym sezonie charakterystyczna żółta eLka „Nauki jazdy” po raz pierwszy w historii programu spróbuje przetrwać wśród wiecznie spieszących się warszawskich kierowców. Nie zabraknie jej także na Śląsku oraz na ciasnych krakowskich uliczkach. Do znanych widzom instruktorów: cierpliwej i uśmiechniętej Justyny Kalisz, opanowanego Zbigniewa Chrzana i mrukliwego Łukasza Kmiecika dołączy stanowcza i wymagająca Edyta Bartosiak, która poprowadzi warszawską grupę.W tej edycji widzowie będą towarzyszyć zmaganiom m.in.: pani Krystyny — sadowniczki, która panicznie boi się innych uczestników ruchu drogowego, Joanny — millenialsa, fokusującej się na zdobyciu prawa jazdy ASAP, swatki Anny, uroczych bliźniaczek Klaudii i Karoliny, modela Eryka, Emilii i Przemka — śląskich rodziców siódemki dzieci, Kuby — zagorzałego kibica piłki nożnej, Sonii, która zawodowo tańczy… w kieliszku. Różni ich wiele, ale łączy jeden cel. Droga do niego będzie trudna i wyboista. O czym będzie się można przekonać w każdy wtorek w TTV. Czas nauki jazdy dobiega końca. Dzisiejszy odcinek to podsumowanie kursu. Instruktorzy jeszcze raz powtórzą jak ustawić lusterka, ile jest pedałów i którą nogą się wciska sprzęgło. Będą pierwsze ruchy na placu manewrowym i pierwsze kilometry na mieście. Nie zabraknie największych wpadek i wypadków – jazdy pod prąd, bliskiego spotkania z organami władzy i gwałtownych hamowań. Będą też największe sukcesy – zdane egzaminy oraz osobiste porażki. Którzy kursanci zdobyli prawo jazdy przed naszymi kamerami, a którzy podchodzili do egzaminów państwowych bez większych sukcesów. Na koniec tej serii zobaczymy jak do egzaminu wewnętrznego pod okiem Łukasza Kmiecika przystępuje Pani Krystyna Niewińska. Czy Kraków okaże się tak samo przerażający jak Warszawa? I czy pani Krysia zostanie dopuszczona do egzaminu państwowego?

/ Polska / program
Program TV na 2019-09-18
01:45 Nauka jazdy, sez. 4, odc. 1/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): Pierwszy odcinek zaczniemy od poznania grupy uczestników kursu. Instruktorzy przeprowadzą test sprawdzający, kto nadaje się (przynajmniej na papierze) do pierwszych jazd – jak Kamil, nauczyciel języka polskiego. Teoretycznie ma największą wiedzę, a w praktyce udoskonala autorską metodę ruszania samochodem przy użyciu hamulca. „Ileż pomyłek popełni rozum, nim dojdzie do prawdy” – można by zacytować, cierpliwie czekając, aż Kamil zakończy swój skręt w lewo po prawej stronie placu. Szansę zmierzenia się z polską zimą dostanie też Momo – dotychczasowy uczestnik senegalskiej sieci dróg, często posypanej piaskiem, choć te przecież nie słyną z gołoledzi. Paulina w nagrodę za świetne wyniki wyjedzie na ulice Krakowa. Przerażenie tej kursantki sprzyja koncentracji — lepiej dla Krakusów, żeby nie brakło jej wrażeń. Iwona – barmanka z Bytomia – zapali się do jeżdżenia tak bardzo, że straci nie tylko głowę… i już w pierwszym odcinku będziemy wzywać pomoc drogową. Czy pomimo wypadku przekona się do kontynuowania nauki

/ Polska / program
02:15 Nauka jazdy, sez. 4, odc. 2/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): Kursanci powoli wytaczają się z placów manewrowych na ulice miast. Czy aby na pewno jesteśmy bezpieczni? Iwona, po ostatniej wpadce z wypadkiem, daje się w końcu przekonać Anetcie i ponownie chwyta za kierownicę. Gdzie skieruje swoje koła? Oczywiście w stronę galerii handlowej! Ania Konopka, która właśnie zaczyna przygodę z placem manewrowym, zaprezentuje nowatorską metodę reanimacji. Podstawowa zasada ratowania życia? Dobrze wyglądać! W Krakowie, mieście poetów i pisarzy, Łukasz Kmiecik szykuje się na filozoficzną podróż z najsłynniejszym uczącym się nauczycielem, czyli Kamilem Gołdowskim. Instruktor będzie miał okazję zrewanżować się za wszystkie złe wspomnienia ze swoich czasów szkolnych. Momo swoją podróż po polskich drogach rozpocznie od… wypadku samochodowego. Czy instruktor Zbigniew Chrzan ochroni kursanta przed konsekwencjami? Na krakowskich ulicach niepodzielnie królować będzie Paulina Grabska. Jednak tym razem popełni pierwszy bardzo poważny błąd…

/ Polska / program
Program TV na 2019-09-19
02:00 Nauka jazdy, sez. 4, odc. 3/12 Logo TTV
Polska / program
02:30 Nauka jazdy, sez. 4, odc. 4/12 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 2019-09-25
01:45 Nauka jazdy, sez. 4, odc. 5/12 Logo TTV
Polska / program
02:10 Nauka jazdy, sez. 4, odc. 6/12 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 2019-09-26
01:55 Nauka jazdy, sez. 4, odc. 7/12 Logo TTV
Polska / program
02:20 Nauka jazdy, sez. 4, odc. 8/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): Ślązaczka w Londynie! Drugim kursantem, który dostał szansę zmierzenia się z ruchem lewostronnym, jest Iwona. Bytomianka nie ma problemów z kierownicą po niewłaściwej stronie, za to na jej drodze staną bariery... językowe. W Krakowie Natalia, najbardziej nieposłuszna kursantka, wręczy swojemu instruktorowi prezent – kołnierz ortopedyczny. Czy pomoże to Łukaszowi utrzymać głowę na karku, podczas niebezpiecznych manewrów drogowych? Tymczasem Halina wpadnie w błędne koło. Cały czas odznacza się nieznajomością znaków –pomimo tego, że wciąż jeździ tą samą trasą... Może w rodzinnym Tarnowie pójdzie jej lepiej? Ania Konopka przystąpi do egzaminu wewnętrznego... znienacka. „Znienacka” będą też pojawiać się kursantce czerwone światła, linie ciągłe i objazdy. Czy uda jej się odczarować to fatum? Na deser poznamy nową uczestniczkę programu. Żaneta, koordynatorka w klubie ze striptizem, jest także menadżerką firmy z meleksami. Jak poradzi sobie za kierownicą większego pojazdu? Zobaczcie nagą prawdę o polskich kursantach!

/ Polska / program
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Nauka jazdy. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Nauka jazdy w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Nauka jazdy.

Poprzednie emisje Nauka jazdy


Emisja Nauka jazdy miała miejsce:

2019-08-22 15:05 Nauka jazdy, sez. 4, odc. 2/12 Logo TTV
Polska / program
2019-08-22 02:15 Nauka jazdy, sez. 4, odc. 1/12 Logo TTV
Polska / program
2019-08-22 01:45 Nauka jazdy, sez. 3, odc. 13 Logo TTV

Opis (streszczenie): Statystyki mówią, że ponad połowa Polaków to szczęśliwcy, którzy mają prawo jazdy. Co roku na kursy zapisuje się ponad milion osób. Znacznie mniej zdaje końcowy egzamin. Kamery TTV już po raz trzeci będą śledzić drogę kursantów do uzyskania tego wymarzonego dokumentu! W tym sezonie charakterystyczna żółta eLka „Nauki jazdy” po raz pierwszy w historii programu spróbuje przetrwać wśród wiecznie spieszących się warszawskich kierowców. Nie zabraknie jej także na Śląsku oraz na ciasnych krakowskich uliczkach. Do znanych widzom instruktorów: cierpliwej i uśmiechniętej Justyny Kalisz, opanowanego Zbigniewa Chrzana i mrukliwego Łukasza Kmiecika dołączy stanowcza i wymagająca Edyta Bartosiak, która poprowadzi warszawską grupę.W tej edycji widzowie będą towarzyszyć zmaganiom m.in.: pani Krystyny — sadowniczki, która panicznie boi się innych uczestników ruchu drogowego, Joanny — millenialsa, fokusującej się na zdobyciu prawa jazdy ASAP, swatki Anny, uroczych bliźniaczek Klaudii i Karoliny, modela Eryka, Emilii i Przemka — śląskich rodziców siódemki dzieci, Kuby — zagorzałego kibica piłki nożnej, Sonii, która zawodowo tańczy… w kieliszku. Różni ich wiele, ale łączy jeden cel. Droga do niego będzie trudna i wyboista. Czas nauki jazdy dobiega końca. Dzisiejszy odcinek to podsumowanie kursu. Instruktorzy jeszcze raz powtórzą jak ustawić lusterka, ile jest pedałów i którą nogą się wciska sprzęgło. Będą pierwsze ruchy na placu manewrowym i pierwsze kilometry na mieście. Nie zabraknie największych wpadek i wypadków – jazdy pod prąd, bliskiego spotkania z organami władzy i gwałtownych hamowań. Będą też największe sukcesy – zdane egzaminy oraz osobiste porażki. Którzy kursanci zdobyli prawo jazdy przed naszymi kamerami, a którzy podchodzili do egzaminów państwowych bez większych sukcesów. Na koniec tej serii zobaczymy jak do egzaminu wewnętrznego pod okiem Łukasza Kmiecika przystępuje Pani Krystyna Niewińska. Czy Kraków okaże się tak samo przerażający jak Warszawa? I czy pani Krysia zostanie dopuszczona do egzaminu państwowego?

/ Polska / program
2019-08-21 15:05 Nauka jazdy, sez. 4, odc. 1/12 Logo TTV
Polska / program
2019-08-21 02:00 Nauka jazdy, sez. 3, odc. 12/13 Logo TTV

Opis (streszczenie): Statystyki mówią, że ponad połowa Polaków to szczęśliwcy, którzy mają prawo jazdy. Co roku na kursy zapisuje się ponad milion osób. Znacznie mniej zdaje końcowy egzamin. Kamery TTV już po raz trzeci będą śledzić drogę kursantów do uzyskania tego wymarzonego dokumentu! W tym sezonie charakterystyczna żółta eLka „Nauki jazdy” po raz pierwszy w historii programu spróbuje przetrwać wśród wiecznie spieszących się warszawskich kierowców. Nie zabraknie jej także na Śląsku oraz na ciasnych krakowskich uliczkach. Do znanych widzom instruktorów: cierpliwej i uśmiechniętej Justyny Kalisz, opanowanego Zbigniewa Chrzana i mrukliwego Łukasza Kmiecika dołączy stanowcza i wymagająca Edyta Bartosiak, która poprowadzi warszawską grupę.W tej edycji widzowie będą towarzyszyć zmaganiom m.in.: pani Krystyny — sadowniczki, która panicznie boi się innych uczestników ruchu drogowego, Joanny — millenialsa, fokusującej się na zdobyciu prawa jazdy ASAP, swatki Anny, uroczych bliźniaczek Klaudii i Karoliny, modela Eryka, Emilii i Przemka — śląskich rodziców siódemki dzieci, Kuby — zagorzałego kibica piłki nożnej, Sonii, która zawodowo tańczy… w kieliszku. Różni ich wiele, ale łączy jeden cel. Droga do niego będzie trudna i wyboista.

/ Polska / program
2019-08-21 01:30 Nauka jazdy, sez. 3, odc. 5/13 Logo TTV
Polska / program
2019-08-20 15:10 Nauka jazdy, sez. 3, odc. 13 Logo TTV
Polska / program
2019-08-19 15:10 Nauka jazdy, sez. 3, odc. 12/13 Logo TTV
Polska / program
2019-08-15 02:15 Nauka jazdy, sez. 3, odc. 11/13 Logo TTV
Polska / program
2019-08-15 01:45 Nauka jazdy, sez. 3, odc. 10/13 Logo TTV
Polska / program
2019-08-14 15:10 Nauka jazdy, sez. 3, odc. 11/13 Logo TTV
Polska / program
2019-08-14 02:00 Nauka jazdy, sez. 3, odc. 9/13 Logo TTV
Polska / program
2019-08-14 01:30 Nauka jazdy, sez. 3, odc. 8/13 Logo TTV
Polska / program
2019-08-13 15:10 Nauka jazdy, sez. 3, odc. 10/13 Logo TTV
Polska / program
2019-08-12 15:10 Nauka jazdy, sez. 3, odc. 9/13 Logo TTV
Polska / program
2019-08-09 15:10 Nauka jazdy, sez. 3, odc. 8/13 Logo TTV
Polska / program
2019-08-08 15:10 Nauka jazdy, sez. 3, odc. 7/13 Logo TTV
Polska / program
2019-08-08 08:40 Nauka jazdy Logo AMC
Czas trwania: 110min.
2019-08-08 02:15 Nauka jazdy, sez. 3, odc. 6/13 Logo TTV
Polska / program
2019-08-08 01:45 Nauka jazdy, sez. 3, odc. 5/13 Logo TTV
Polska / program
2019-08-07 17:00 Nauka jazdy Logo AMC
Czas trwania: 110min.
2019-08-07 15:10 Nauka jazdy, sez. 3, odc. 6/13 Logo TTV
Polska / program
2019-08-07 02:00 Nauka jazdy, sez. 3, odc. 4/13 Logo TTV
Polska / program
2019-08-07 01:30 Nauka jazdy, sez. 3, odc. 3/13 Logo TTV
Polska / program
2019-08-06 15:10 Nauka jazdy, sez. 3, odc. 5/13 Logo TTV
Polska / program
2019-08-05 15:10 Nauka jazdy, sez. 3, odc. 4/13 Logo TTV
Polska / program
2019-08-02 15:15 Nauka jazdy, sez. 3, odc. 3/13 Logo TTV
Polska / program
2019-08-01 15:15 Nauka jazdy, sez. 3, odc. 2/13 Logo TTV
Polska / program
2019-07-31 15:10 Nauka jazdy, sez. 3, odc. 1/13 Logo TTV

Opis (streszczenie): Statystyki mówią, że ponad połowa Polaków to szczęśliwcy, którzy mają prawo jazdy. Co roku na kursy zapisuje się ponad milion osób. Znacznie mniej zdaje końcowy egzamin. Kamery TTV już po raz trzeci będą śledzić drogę kursantów do uzyskania tego wymarzonego dokumentu! W tym sezonie charakterystyczna żółta eLka „Nauki jazdy” po raz pierwszy w historii programu spróbuje przetrwać wśród wiecznie spieszących się warszawskich kierowców. Nie zabraknie jej także na Śląsku oraz na ciasnych krakowskich uliczkach. Do znanych widzom instruktorów: cierpliwej i uśmiechniętej Justyny Kalisz, opanowanego Zbigniewa Chrzana i mrukliwego Łukasza Kmiecika dołączy stanowcza i wymagająca Edyta Bartosiak, która poprowadzi warszawską grupę.W tej edycji widzowie będą towarzyszyć zmaganiom m.in.: pani Krystyny — sadowniczki, która panicznie boi się innych uczestników ruchu drogowego, Joanny — millenialsa, fokusującej się na zdobyciu prawa jazdy ASAP, swatki Anny, uroczych bliźniaczek Klaudii i Karoliny, modela Eryka, Emilii i Przemka — śląskich rodziców siódemki dzieci, Kuby — zagorzałego kibica piłki nożnej, Sonii, która zawodowo tańczy… w kieliszku. Różni ich wiele, ale łączy jeden cel. Droga do niego będzie trudna i wyboista. O czym będzie się można przekonać w każdy wtorek w TTV. W premierowym odcinku 3. sezonu przed kursantami żmudna nauka przepisów. Instruktorzy Łukasz Kmiecik i Edyta Bartosiak będą wprowadzać nowicjuszy w tajniki wiedzy o poruszaniu się pojazdem mechanicznym po ulicach. Zbigniew Chrzan przy pomocy modelu pokaże jak działa silnik, a na placu treningowym Justyna Kalisz zakręci w głowach swoim uczniom symulatorem dachowania. W pierwsze godziny na warszawskich ulicach wyjedzie pani Krystyna — sadowniczka. Szykujcie się na „arie operowe” w wykonaniu przerażonej kursantki! Całe szczęście, że ma obok siebie opanowaną instruktorkę Edytę Bartosiak. Jonathan „King” Brown pochodzi z Ghany. Jego życie zawodowe to przede wszystkim piłka nożna, ma też na koncie kilka piosenek. Czy do listy sukcesów dopisze zdobycie prawa jazdy? Teraz wszystko w rękach jego i instruktorki Justyny Kalisz. „Nauka jazdy” spełnia także niektóre marzenia swoich widzów. Klaudia Kozik, na co dzień sprzedawczyni w sklepie z ubraniami, od zawsze marzyła, żeby spotkać Łukasza Kmiecika. Przed nią pierwsze jazdy — tylko jak je zniesie jej idol? Instruktor Zbyszek Chrzan dostanie twardy orzech do zgryzienia — kursanta Kubę. Największą wadą nowego ucznia jest niepanowanie nad nerwami, a największą miłością — kibicowanie Cracovii. Co wyniknie z takiego połączenia?

/ Polska / program
2019-07-30 20:05 Nauka jazdy, sez. 4, odc. 12 Logo TTV

Opis (streszczenie): Na ostatniej prostej ochroniarz Darek weźmie silnik w obroty. Kamil Rychliński przeleciał nad kanałem La Manche, a teraz pojeździ pod Tamizą. Jego marzeniem jest zostać kurierem w Londynie – czy dzięki programowi uda się spełnić te marzenie? Przed Edytą największe wyzwanie za kółkiem! Żeby je zrealizować, musi tylko zrobić na magicznym rondzie kilka kółek. Świeżo upieczona pani kierowca jeździ na okrągło – a może po prostu nie wie, jak zjechać ze skomplikowanego skrzyżowania? W Krakowie Momo odbywa jazdę egzaminacyjną z Anettą. Kursant spróbuje rzucić na instruktorkę urok. Czy Anettę takie sztuczki ruszają? Na końcu pierwszego sezonu poznamy też dalsze losy wszystkich bohaterów programu. A kogo zobaczymy w kolejnej edycji?

/ Polska / program
2019-07-30 15:05 Nauka jazdy, sez. 2, odc. 10 Logo TTV

Opis (streszczenie): W tym odcinku Teresa pierwszy raz wyjeżdża na miasto. Idzie jej jak po grudzie. Teresa chce się poddać. Czy instruktorka jej na to pozwoli? Kolejna kursantka będzie miała dość nietypową karę za najechanie na słupek. Czy będzie to mała przebieżka, aby ochłonąć?

/ Polska / program
2019-07-29 15:10 Nauka jazdy, sez. 2, odc. 9/10 Logo TTV

Opis (streszczenie): Instruktor Stasiak znany jest z niekonwencjonalnych metod. Co tym razem zaproponuje kursantom? Pierwszą ofiara misternego planu pada Ewa! Jak jej pójdzie? Tereska za to dopiero zaczyna. Uczy się ruszać. Będzie dużo śmiechu, bo Terenia nie bardzo wie, gdzie jedzie. Dobrze, że dobry humor jej nie opuszcza.

/ Polska / program
2019-07-27 01:45 Nauka jazdy, sez. 4, odc. 9/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): Darek z Tarnowa złapał wiatr w żagle – szkoda, że objawia się to tylko nadmierną prędkością na drodze... Cierpliwość instruktora powoli się wyczerpuje — zwłaszcza, że kursant kwestionuje otaczającą go rzeczywistość i linie na drodze. Tosia będzie miała mocno pod górkę – i to dosłownie – dlatego podczas tych jazd spróbuje zmiękczyć serce Łukasza pikantną niespodzianką. Jednak czy sushi w eLce to na pewno dobry pomysł? Iwonka jeździ już po Londynie jak po swoim Bytomiu – wartko. Tradycyjnie będzie też nazywać wszystko po swojemu — a największą atrakcją miasta okaże się „Wielki Cyferblat”. Po krakowskich ulicach Momo porusza się już sprawnie. Egzamin coraz bliżej, a kursant popełnia niewiele błędów. Jego próbny egzamin skończy się jednak prawdziwą katastrofą... Tymczasem po śląskich drogach mknie eLka z Edytą, Anettą i… lalką. To próba generalna przed jazdą z własnym dzieckiem. Kursantka martwi się telefonami od opiekunki, a nieskoncentrowana może łatwo doprowadzić do wypadku.

/ Polska / program
2019-07-27 01:10 Nauka jazdy, sez. 4, odc. 8/12 Logo TTV
Polska / program
2019-07-26 15:10 Nauka jazdy, sez. 2, odc. 8/10 Logo TTV

Opis (streszczenie): Miasto to labirynt ulic i wieczne korki. Jak przejechać przez centrum w godzinach szczytu, poradzić sobie z tym zadaniem i nie nadszarpnąć swoich nerwów? Kasia panikuje w samochodzie, ale instruktor też ma już dosyć. Zaczyna na nią krzyczeć. Marta za to nie może ruszyć. Czy dziewczynom uda się pokonać stres tej jazdy?

/ Polska / program
2019-07-25 20:25 Nauka jazdy, sez. 4, odc. 1/12 Logo TTV
Polska / program
2019-07-25 20:01 Nauka jazdy, sez. 4, odc. 10/12 Logo TTV
Polska / program
2019-07-25 20:00 Nauka jazdy Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Po rozpadzie małżeństwa pisarka Wendy bierze lekcje jazdy u instruktora Darwana, który zmaga się z własnymi problemami w związku.

/ USA, Wielka Brytania / 2014 / film obyczajowy
2019-07-25 15:10 Nauka jazdy, sez. 2, odc. 7/10 Logo TTV

Opis (streszczenie): Już dzisiaj najbardziej filmowy odcinek „Nauki jazdy” w historii tego programu! A w nim: zaskakujący nowy bohater, niespodziewane zwroty akcji, pościgi drogowe oraz śmiech i łzy uczestników. Instruktorka Anetta Gniezińska przygotuje Kacprowi niespodziankę. Temperament agresywnego kursanta spróbuje utemperować strongman i egzaminator w jednym, czyli Krzysztof Radzikowski znany widzom z programu „Gogglebox. Przed telewizorem” ! Czy Kacper spokornieje w obliczu 150-kilogramowej siły argumentów i stalowej stopy? Na krakowskich rondach i skrzyżowaniach coraz raźniej radzi sobie pani Halinka. Wydaje się, że zaczyna rozumieć znaczenie znaków, chociaż ma jeszcze problem z ich poprawnym nazywaniem... „Zakaz ustępowania” i próba życzliwego wymuszenia pierwszeństwa na ciężarówce, to tylko kilka problemów, z którymi będzie się zmagał instruktor Zbigniew Chrzan. Za to samochód Łukasza Kmiecika czeka wesoła biesiada z rodziną Klocko — rozsypane czipsy to jednak najmniejsze ze zmartwień instruktora. Kursantka Iwona podejdzie bardzo emocjonalnie do jednego z zadań i wkrótce do okruszków na tapicerce dołączą też słone łzy. Jak Łukasz Kmiecik poradzi sobie w tej nietypowej sytuacji? Po Śląsku, odważnie szaleje niebieska eLka, a w niej górnik Olek Dzida, który pozwala sobie na coraz więcej. Nawet niezwykle cierpliwa i opanowana Justyna Kalisz ma już dość roztrzepania kursanta — czy wyciągnie jakiegoś asa z bagażnika?

/ Polska / program
2019-07-24 20:30 Nauka jazdy, sez. 4, odc. 9/12 Logo TTV
Polska / program
2019-07-24 20:00 Nauka jazdy, sez. 4, odc. 8/12 Logo TTV
Polska / program
2019-07-24 15:10 Nauka jazdy, sez. 2, odc. 6/10 Logo TTV

Opis (streszczenie): Andrzej potrafi wytłumaczyć każdy swój błąd. Czy spokornieje za kierownicą i zacznie przepuszczać pieszych? Na koniec kursu Piotr robi wstępny egzamin pod okiem instruktora. Jak mu pójdzie? Zważywszy na fakt, że rusza na hamulcu ręcznym, może być różnie… Krystian ma pierwsza jazdę i przyznaje, że jest bardziej zdenerwowany niż przy porodzie swojej żony. Zapowiada się nerwowo.

/ Polska / program
2019-07-23 20:30 Nauka jazdy, sez. 4, odc. 7/12 Logo TTV
Polska / program
2019-07-23 20:00 Nauka jazdy, sez. 4, odc. 6/12 Logo TTV
Polska / program
2019-07-23 15:10 Nauka jazdy, sez. 2, odc. 5/10 Logo TTV

Opis (streszczenie): Małgosia Mandryk wprowadza swój plan działania. Kursanci dostają mapę i zadanie do wykonania. Niektórzy niestety nadal mają kłopoty z płynnym ruszaniem. Jak daleko zajadą i ile spraw załatwią? Agnieszka ma dzisiaj nie najlepszy dzień. Jazda idzie opornie, a na koniec instruktor zdenerwuje się na pewną blondynkę…

/ Polska / program
2019-07-22 15:10 Nauka jazdy, sez. 2, odc. 4/10 Logo TTV

Opis (streszczenie): Czwarty odcinek przygód kursantów czyha na Was tuż za rogiem! Instruktorka Justyna Kalisz spróbuje trochę zmiękczyć górnika Olka. Czy uda się jej wreszcie skruszyć upór i zrobić z niego najlepszego kierowcę na Śląsku? Zbigniew Chrzan odkryje, że na krakowskie korki najlepsza będzie jego blond kursantka. Uroda Malwiny przyspieszy krążenie w niejednej arterii… drogowej. Pomimo tego, że eLka wyposażona w modelkę jest traktowana przez innych kierowców prawie jak pojazd uprzywilejowany, to i tak często będą stać w miejscu. Powód? Nowe buty Malwiny... :) Pamiętacie Kacpra, który przykleił gumę do żucia do deski rozdzielczej samochodu? Anetta Gniezińska postanowi dać krnąbrnemu uczniowi drugą szansę. Czy chłopak tym razem nie da plamy? Kursantka Łukasza Kmiecika martwi się o jego wątły wygląd, dlatego na kolejne jazdy przygotowała dla niego przekąski. Czy wielka buła zamknie złotoustego instruktora, kiedy Iwona „Postrach Pieszych” Klocko chwyci za kierownicę?! „Nauka jazdy” — tego odcinka nie możecie przegapić!

/ Polska / program

Emisje archiwalne Nauka jazdy


Emisja Nauka jazdy miała miejsce:

2019-07-20 02:20 Nauka jazdy, sez. 4, odc. 3/12 Logo TTV
Polska / program
2019-07-20 01:50 Nauka jazdy, sez. 4, odc. 2/12 Logo TTV
Polska / program
2019-07-19 15:10 Nauka jazdy, sez. 2, odc. 3/10 Logo TTV

Opis (streszczenie): Instruktor Zbigniew Chrzan wymyśla coraz to bardziej kolorowe metody nauczania pani Halinki. Tym razem zabierze ją do Miasteczka Ruchu Drogowego w Wieliczce. Czy małe znaki, rondka i rowerki pomogą kursantce w przyswojeniu przepisów? Swój tor przeszkód na śląskich drogach pokona Andrzej „Bandyta” Bańdo: zepsuty autobus, blokady drogowe i wykolejony tramwaj na wąskm rondzie… To chyba najbardziej pechowa sceneria dla początkującego kierowcy — na całe szczęście u swojego boku będzie miał pomocną Justynę Kalisz! Roztrzepana Karolina Zych wsiądzie do eLki Anetty Gniezińskiej przygotowana… Chociaż nie chodzi tu o solidną wiedzę, a na razie o karteczkę „Proszę nie trąbić”. Kuba Śleboda — adept fryzjerstwa i kursant Łukasza Kmiecika, w podziękowaniu za naukę doradzi swojemu instruktorowi bardziej młodzieżową stylówę i zaprosi go na… strzyżenie! To nie może skończyć się dobrze. Z Dalekiego Wschodu nadciągnie do nas nowy kursant. Quen pochodzi z Wietnamu i trafi pod opiekę Zbyszka Chrzana. Jak poradzi sobie na tle polskich kierowców? Czy azjatycka skrupulatność dowiezie go do prawa jazdy? Zobaczcie koniecznie pełen zwrotów i zakrętów, premierowy odcinek „Nauki jazdy”!

/ Polska / program
2019-07-18 20:30 Nauka jazdy, sez. 4, odc. 5/12 Logo TTV
Polska / program
2019-07-18 20:00 Nauka jazdy, sez. 4, odc. 4/12 Logo TTV
Polska / program
2019-07-18 15:10 Nauka jazdy, sez. 2, odc. 2/10 Logo TTV

Opis (streszczenie): W drugim odcinku „Nauki jazdy” poznajemy kolejnych uczestników, którzy będą mieli zaszczyt towarzyszenia weterance programu — pani Halince.Do grupy instruktorki Anetty Gniezińskiej dołączy szalona i nieprzewidywalna Karolina. Wszystko wskazuje na to, że dziewczyny szybko przypadną sobie do gustu. „Pitła mi bana” w ten sposób wytłumaczy swoje spóźnienie uczeń Justyny Kalisz — prawdziwy Ślązak Olek. Czy w trakcie kursu duma górnika pozwoli mu słuchać poleceń gorolki? Łukasz Kmiecik zmierzy się z prawdziwym wyzwaniem: w jego grupie pojawi się rodzinka plus size: Iwona i Łukasz Klocko. Swoje braki w umiejętnościach nadrobią ogromnym poczuciem humoru. Prawo jazdy będzie chciał też zdobyć model i influencer Igor Kwiatkowski. Czy wiedza o modzie i maseczkach pomoże mu rozgryźć działanie tego, co pod maską eLki? Na małopolskich drogach instruktor Zbigniew Chrzan uparcie próbuje zrobić z pani Halinki kierowcę doskonałego… a przynajmniej przyzwoitego. Tym razem przygotował dla niej terenowy quiz o znakach drogowych. Jak poradzi sobie rencistka z Tarnowa? Musicie to zobaczyć!

/ Polska / program
2019-07-17 20:30 Nauka jazdy, sez. 4, odc. 3/12 Logo TTV
Polska / program
2019-07-17 20:00 Nauka jazdy, sez. 4, odc. 2/12 Logo TTV
Polska / program
2019-07-17 15:10 Nauka jazdy, sez. 2, odc. 1/10 Logo TTV

Opis (streszczenie): W pierwszym odcinku drugiego sezonu poznamy szczęśliwców, którzy przedarli się przez bezdroża naszego castingu. Na drodze po wymarzone prawo jazdy staną już tylko ich własne słabości. Na szczęście nowi kursanci trafią pod skrzydła fantastycznej czwórki instruktorów: Anetty Gniezińskiej, Justyny Kalisz, Zbyszka Chrzana i Łukasza Kmiecika. Telewizyjne kamery będą towarzyszyć kursantce Malwinie — zawodowej modelce, która gdyby jeździła tak, jak wygląda, to już dawno ścigałaby się w Formule 1. Niestety na razie najlepiej wychodzi jej rozjeżdżanie kolejnych niewinnych pachołków... Instruktorka Anetta spróbuje spacyfikować krnąbrnego Kacpra, któremu wydaje się, że pozjadał wszystkie rozumy. Z kolei Łukasz Kmiecik trafi na Kubę — młodego adepta sztuki fryzjerskiej. Kto kogo pierwszy ogoli z cierpliwości? ELką i życiem Justyny Kalisz zamiesza Andrzej Bańdo, pieszczotliwie zwany „Bandytą”. To znany krakowski barman, który z powodu wiecznej balangi nie miał jeszcze okazji zrobić prawa jazdy. Na ekranie nie zabraknie oczywiście pani Halinki, która niezrażona porażkami w poprzedniej edycji, rozpocznie swoją 41 godzinę nauki. Uwaga wszyscy kierowcy — już we wtorek na polskie drogi wyjadą kursanci „Nauki jazdy”!

/ Polska / program
2019-07-16 20:30 Nauka jazdy, sez. 4, odc. 1/12 Logo TTV
Polska / program

Emisja w stacjach


Nauka jazdy można obejrzeć w:

Emisje w: AMC, TTV, TVN 7

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Obsada (osoby)


Lista zwiera odnośniki do stron osób związanych z produkcją (aktorzy, reżyser):

Lata produkcji

Lista zawiera lata, w których powstawała audycja:

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry