Reklama

Niesamowity świat Gumballa godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Niesamowity świat Gumballa w TV - najbliższe emisje

+ Obserwuj
Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Niesamowity świat Gumballa będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 15 lipca 2020 (Środa)
02:22 Zakończone  Niesamowity świat Gumballa: Najlepszy, sez. 5, odc. 952 Logo Cartoon Network
03:57 Niesamowity świat Gumballa: Uczulenie, sez. 3, odc. 462 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Darwin zaczyna nieprzerwanie kichać. Wattersonowie dochodzą do wniosku, że pewnie jest na coś uczulony. Po paru próbach odnalezienia przyczyny, stwierdzają, że Darwin ma alergię na głupotę, a ponieważ jest otoczony przez głupców, problem jest całkiem poważny. Rodzina musi szybko znaleźć jakieś rozwiązanie, zanim coraz bardziej wybuchowe kichnięcia Darwina zniszczą miasto.

Czas trwania: 10min. / 2011
Reklama
04:07 Niesamowity świat Gumballa: Najgorszy, sez. 5, odc. 961 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Każdy z członków rodziny uważa, że przedstawiciele jego płci i wieku mają najgorzej. Gumball i Darwin twierdzą, że faceci mają słabo. Mama sądzi, że kobietom jest najciężej. Anais, że dzieci, a tata że dorośli. Uznają, że jedynym sposobem, aby to sprawdzić, jest spędzić cały dzień „w butach” innego członka rodziny.

Czas trwania: 11min. / 2011
04:18 Niesamowity świat Gumballa: Sieć, sez. 6, odc. 1201 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Gumball i Darwin zdają sobie sprawę, że dorośli mieszkańcy Elmore są niebezpiecznie naiwni, jeśli chodzi o korzystanie z internetu. Okazuje się, że trzeba im pomagać nawet w najprostszych czynnościach. A najgorzej radzi sobie ich mama Nicole.

Czas trwania: 11min. / 2011
04:29 Niesamowity świat Gumballa: Lista, sez. 5, odc. 962 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Gdy dzieci orientują się, że życie mamy nie układa się dokładnie tak, jak powinno, starają się jej nieco ulżyć, przejmując jej obowiązki. Okazuje się, że realizują punkty z nieco innej listy, niż ta, na której mama wypisała zadania do zrealizowania.

Czas trwania: 11min. / 2011
04:40 Niesamowity świat Gumballa: Inkwizycja, sez. 6, odc. 1202 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Uczniom z Elmore świat wywraca się do góry nogami, gdy tajemniczy wizytator przybywa, by pozbyć się ich rysunkowych nawyków. Ale kto chciałby być zwyczajny? Na pewno nie Gumball i Darwin...

Czas trwania: 11min. / 2011
04:51 Niesamowity świat Gumballa: Układ, sez. 5, odc. 971 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Gdy mama zostaje pracownikiem miesiąca w Tęczowej Fabryce, Richard uznaje, że jego nigdy nikt nie chwalił za to, co robi w domu. Nicole podejrzewa, że jego deklaracje nie pokrywają się z rzeczywistością, lecz gdy Richard zaczyna strajkować, jego istotna rola w utrzymywaniu wszystkiego pod kontrolą zaczyna być oczywista.

Czas trwania: 11min. / 2011
05:02 Niesamowity świat Gumballa: Rewolta, sez. 6, odc. 1161 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Darwin próbuje się wczuć w trudną sytuację przedmiotów codziennego użytku, które są poniżane i niedoceniane przez mieszkańców Elmore. W końcu postanawia stanąć na czele protestu i poprowadzić przedmioty przeciwko mieszkańcom.

Czas trwania: 14min. / 2011
Reklama
05:16 Niesamowity świat Gumballa: Bałagan, sez. 6, odc. 1162 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Chłopcy nie śpią cała noc, chociaż następnego dnia mają się opiekować Polly, młodszą siostrą Penny. Nazajutrz są tak zmęczeni, że błyskawicznie tracą dziewczynkę z pola widzenia. Szukają jej desperacko, ale wciąż mimowolnie zasypiają... i budzą się w coraz dziwniejszych miejscach.

Czas trwania: 10min. / 2011
05:26 Niesamowity świat Gumballa: Śpiewanie, sez. 5, odc. 981 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Elmore staje się sceną gremialnych śpiewów i tańców. Każdy nosi w sobie jakąś piosenkę, ale czy na pewno wszystkie powinny ujrzeć światło dzienne?

Czas trwania: 11min. / 2011
05:37 Niesamowity świat Gumballa: Własność, sez. 6, odc. 1171 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Nicole zdecydowała się wyrzucić starą lodówkę. Nie podoba się to Richardowi, ponieważ jest to jego ulubiona własność. Gdy okazuje się, że lodówka jest też magiczną przechowalnią emocji i wspomnień z dzieciństwa, Richard przeżywa kryzys.

Czas trwania: 11min. / 2011
05:48 Niesamowity świat Gumballa: Kukiełki, sez. 5, odc. 982 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Szukając na strychu przedmiotów nadających się na wyprzedaż, Gumball i Darwin natykają się na swoje stare zabawki. Darwin cieszy się szczególnie na widok starych kukiełek - Franka i Howdy’ego. Gdy Darwin bawi się niemi ponownie, Gumball stopniowo zaczyna odkrywać, że to raczej Frank i Howdy bawią się z Darwinem... 

Czas trwania: 12min. / 2011
12:00 Niesamowity świat Gumballa: Wiadomości, sez. 5, odc. 842 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Od szybkiego polowania na policję po sensacyjny materiał Daisy Oślicy, Kanał 6 Elmore News ma wszystkie najlepsze, uderzające lokalne historie. Doświadczony prezenter Kip Schlezinger to człowiek, który przynosi najnowsze wiadomości, sport i pogodę, nawet jeśli nie ma absolutnie nic do opowiedzenia ...

Czas trwania: 11min. / 2011
12:11 Niesamowity świat Gumballa: Świat, sez. 2, odc. 381 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Niesamowity świat Elmore pełny jest nieożywionych postaci, które nie są tak nieożywione, jak mogłoby się wydawać.

Czas trwania: 18min. / 2011
12:29 Niesamowity świat Gumballa: Waza, sez. 5, odc. 851 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Chorobliwe obdarowywanie Wattersonów przez Babcię Jojo brzydkimi prezentami, sprawia, że Nicole zachęca dzieci, by wzięły sprawy w swoje ręce i "przypadkowo" przełamały swoją najnowszą ohydną wazę. Ale kiedy Gumball, Darwin i Anais próbują ją zniszczyć, odkrywają, że jest ona mocniejsza, niż się wydaje.

Czas trwania: 11min. / 2011
12:40 Niesamowity świat Gumballa: Finał, sez. 2, odc. 382 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Wattersonowie są zaskoczeni odkryciem, że wydarzenia z ich przeszłości mają konsekwencje.

Czas trwania: 17min. / 2011
Reklama
12:57 Niesamowity świat Gumballa: Ollie, sez. 5, odc. 852 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Kiedy Darwin prosi Gumball o nauczenie go jazdy na deskorolce, Gumball upewnia się, że nauczanie obejmie on wszystkie aspekty stylu jazdy - od noszenia odpowiedniego sprzętu, stosowania właściwych terminów i wybierania właściwej deski. Ale kiedy Darwin w końcu zatacza koła, zdaje sobie sprawę, że może być jeden ważny aspekt jeżdżenia na deskorolce, którego Gumball go nie nauczył ...

Czas trwania: 10min. / 2011
13:07 Niesamowity świat Gumballa: Dzieciaki, sez. 3, odc. 391 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Podczas gdy Darwin i Gumball śmieją się ze starości swoich rodziców, ich głosy zaczynają się załamywać. Próbują to ignorować, jednak wszyscy, których spotykają na drodze są zaskoczeni ich nowym, nieprzewidywalnym tonem głosu. Gumball i Darwin dochodzą do wniosku, że lepiej cieszyć się, że jest się dzieckiem, póki się nim jeszcze jest.

Czas trwania: 18min. / 2011
15:14 Niesamowity świat Gumballa: Zrozumienie, sez. 6, odc. 1111 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Gumball i Darwin znajdują się w poważnych tarapatach, gdy zgadzają się na wszystko, co mówi nowy dzieciak z klasy. Problem w tym, że nie rozumieją, co do nich mówi. Peter Pepperoni uczył się do tej pory w domu i wypracował bardzo dziwny sposób wysławiania się. Na skutek serii nieporozumień, Gumball i Darwin wchodzą w konflikt z prawem

Czas trwania: 11min. / 2011
15:25 Niesamowity świat Gumballa: Utrapienie, sez. 5, odc. 951 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Wattersonowie obawiają się najgorszego, gdy zostają wezwani do Ratusza. Czeka ich jednak niespodzianka, gdy dowiadują się, że mają dostać nowy dom. Rozczarowanie nadchodzi, gdy okazuje się, że znajduje się on w innym stanie! Burmistrz Elmore uznał, że ich obecność w mieście obniża wartość wszystkich nieruchomości, i jeśli chcą pozostać tu, gdzie mieszkają, muszą udowodnić, że na to zasługują.

Czas trwania: 17min. / 2011
15:42 Niesamowity świat Gumballa: Reklama, sez. 6, odc. 1112 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Aby powiązać koniec z końcem, Wattersonowie są zmuszeni wynająć swój dom. Ponieważ nie mają dokąd się przenieść, postanawiają zostać w domu, niewidoczni dla wynajmujących. Gdy przez przypadek ujawniają się, goście niespodziewanie mdleją. Wattersonowie podejrzewają najgorsze i próbują ukryć ten „wypadek”.

Czas trwania: 10min. / 2011
15:52 Niesamowity świat Gumballa: Najlepszy, sez. 5, odc. 952 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Cokolwiek Gumball by zrobił, Carmen twierdzi, że „ona wie lepiej”. Gumball stara się sprostać jej wymaganiom, ale ponosi spektakularną porażkę. Uznaje, że praca nad sobą nie leży w jego naturze. Jedynym wyjściem według Gumballa jest sprowadzenie Carmen do swojego poziomu.

Czas trwania: 18min. / 2011
21:16 Niesamowity świat Gumballa: Serce, sez. 6, odc. 1172 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Gdy pan Robinson przypadkowo okazuje, jak mało obchodzą go Gumball i Darwin, urażeni chłopcy odwracają się od niego. O dziwo pan Robinson tęskni za nimi i w sobie właściwy sposób próbuje odzyskać ich zaufanie. Wkrótce Gumball i Darwin zauważają, że największym problemem pana Robinsona jest jego serce.

Czas trwania: 11min. / 2011
21:27 Niesamowity świat Gumballa: Hełm, sez. 1, odc. 171 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Gumball odkrywa, że hełm z folii zapewnia temu, kto go nosi niebywałe szczęście. Anais uważa jednak, że będzie on źródłem zguby dla Wattersonów. Wkrótce Gumball, tata i mama zaczynają walczyć o hełm. Anais i Darwin postanawiają go zniszczyć, żeby ratować rodzinę. Ruszają na wyprawę do miejscowej rozdrabniarki. Nie wiedzą, że śledzi ich opętany Gumball, pragnący odzyskać swój skarb. Toczy się bitwa o hełm i duszę Gumballa.

Czas trwania: 17min. / 2011
Reklama
21:44 Niesamowity świat Gumballa: Zjawy, sez. 6, odc. 1181 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Halloween w Elmore. Dzieci chodzą po domach, zbierają słodycze i świetnie się bawią. Duchom i zjawom coraz trudniej jest straszyć, więc zajmują się innymi pracami. Czy Gumball i Darwin pomogą zjawom ponownie robić wrażenie na mieszkańcach?

Czas trwania: 11min. / 2011
21:55 Niesamowity świat Gumballa: Zasady, sez. 5, odc. 832 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Gumball i Darwin dają Bobertowi szczegółowe instrukcje, aby upewnić się, że działa on w bezpieczny i odpowiedzialny sposób. Kiedy Bobert zaczynie stosować swoją robotyczną logikę do swoich zasad, wkrótce zdadzą sobie sprawę, że powinny być one znacznie jaśniejsze albo zniszczyć je wszystkie ...

Czas trwania: 15min. / 2011
22:10 Niesamowity świat Gumballa: Przyjaciele, sez. 6, odc. 1182 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Stary przyjaciel Gumballa nieoczekiwanie pojawia się u Wattersonów. Darwin nie chce do siebie dopuścić myśli, że Gumball mógł mieć przed nim innego przyjaciela. Czy Darwin ma rację, że nie ufa Fuzzy’emu? Czy Fuzzy rzeczywiście ma złe zamiary w stosunku do starego przyjaciela?

Czas trwania: 11min. / 2011
22:21 Niesamowity świat Gumballa: Społeczeństwo, sez. 3, odc. 551 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Gumball czuje się wykluczony ze szkoły.

Czas trwania: 16min. / 2011
22:37 Niesamowity świat Gumballa: Agent, sez. 6, odc. 1191 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Po zajęciach na basenie giną ubrania Gumballa i Darwina. Gumball musi więc nosić smoking z biura rzeczy znalezionych. Uważa, że wygląda w nim, jak wytworny brytyjski agent specjalny. Wraz z Darwinem i Bobertem śledzi pewnego podejrzanego typa, który rzekomo ukradł ubrania.

Czas trwania: 11min. / 2011
22:48 Niesamowity świat Gumballa: Spoilery, sez. 3, odc. 552 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Gumball i Darwin chcą obejrzeć najstraszniejszy film roku.

Czas trwania: 11min. / 2011
22:59 Niesamowity świat Gumballa: Sen, sez. 2, odc. 301 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Dziwny sen Gumballa wystawia na próbę relację Gumballa z Penny i Darwinem.

Czas trwania: 11min. / 2011
Program TV na 16 lipca 2020 (Czwartek)
00:48 Niesamowity świat Gumballa: Serce, sez. 6, odc. 1172 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 10min. / 2011
00:58 Niesamowity świat Gumballa: Naiwniak, sez. 6, odc. 992 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Gumball spędza dzień z Bomb Kidem, który uznał, że Gumball jest idealnym celem żartów dla niego i jego kumpli. Jednak szybko odkrywa, że Gumball jest tak naiwny, że wszystkie żarty odbijają się od niego.

Czas trwania: 11min. / 2011
01:09 Niesamowity świat Gumballa: Zjawy, sez. 6, odc. 1181 Logo Cartoon Network
01:20 Niesamowity świat Gumballa: Klatka, sez. 6, odc. 1001 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Gdy pan Corneille pojawia się w pracy z tajemniczym siniakiem, Gumball i Darwin odkrywają, że za dnia jest on nauczycielem, a nocą bierze udział w walkach w klatce. W każdym razie do czasu, kiedy porzucił to zajęcie. Jednak gdy szkoła zostaje zamknięta z powodu braku funduszy, chłopcy próbują do przekonać, aby wziął udział w jeszcze jednej walce.

Czas trwania: 11min. / 2011
01:31 Niesamowity świat Gumballa: Przyjaciele, sez. 6, odc. 1182 Logo Cartoon Network
01:42 Niesamowity świat Gumballa: Rywalka, sez. 6, odc. 1002 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Wattersonowie cofają się do czasów, gdy w domu pojawiła się Anais. Gumball i Darwin szybko znajdują w niej przeciwnika, który w każdej sprawie potrafi ich przechytrzyć.

Czas trwania: 11min. / 2011
Reklama
01:53 Niesamowity świat Gumballa: Agent, sez. 6, odc. 1191 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 10min. / 2011
02:03 Niesamowity świat Gumballa: Jeden, sez. 6, odc. 1011 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Gumball i Darwin robią sobie z siebie żarty, ale gdy dołącza do nich Tobias i zaczyna sobie żartować z Gumballa, ten czuje się urażony. Chłopcy wyjaśniają Tobiasowi, że żeby sobie na to pozwolić, musi być wyżej na liście przyjaciół Gumballa. To jednak nie kończy żartów Tobiasa.

Czas trwania: 11min. / 2011
02:14 Niesamowity świat Gumballa: Szef, sez. 3, odc. 451 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Gdy pan Robinson trafia do szpitala, Gumball i Darwin postanawiają pogodzić sąsiada z synem. Rocky był zawsze dla ojca rozczarowaniem, więc gdy Gumball i Darwin załatwiają mu pracę w korporacji Chanax, pan Robinson zaczyna w niego wierzyć. Jednak firma Chanax nie do końca jest taką, jaką się wydaje. Czy Gumball i Darwin zdołają uratować Rocky'ego przed złapaniem w szpony korporacji?

Czas trwania: 11min. / 2011
02:25 Niesamowity świat Gumballa: Lenistwo, sez. 6, odc. 1012 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Gumball i Darwin chcą spędzić dzień leniwie na kanapie, i wymyślają coraz to nowe preteksty, aby absolutnie z nij nie zejść. Stopniowo zaczynają się pojawiać różne postaci, które powinny zachęcić ich do poruszenia się. Chłopcy uzmysławiają sobie, że jeśli już muszą się ruszyć, to tylko w sposób najbardziej leniwy z możliwych.

Czas trwania: 11min. / 2011
03:59 Niesamowity świat Gumballa: Sieć, sez. 6, odc. 1201 Logo Cartoon Network
04:10 Niesamowity świat Gumballa: Ojciec, sez. 6, odc. 1021 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Gdy Frankie pojawia się na przyjęciu u Wattersonów, odkrywa że to święto, urządzone przez babcię Jojo na cześć chwili, w której ją opuścił. Richardowi jest smutno z powodu lat spędzonych bez Frankiego, więc dzieci próbują go pocieszyć.

Czas trwania: 11min. / 2011
04:21 Niesamowity świat Gumballa: Inkwizycja, sez. 6, odc. 1202 Logo Cartoon Network
04:32 Niesamowity świat Gumballa: Zażenowanie, sez. 6, odc. 1022 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Gdy stopień zażenowania Gumballa i Hot Doga w stosunku do siebie sięga najwyższego poziomu, muszą stawić czoło niewygodnym sytuacjom i uczynić je jeszcze bardziej niewygodnymi.

Czas trwania: 11min. / 2011
04:43 Niesamowity świat Gumballa: Rewolta, sez. 6, odc. 1161 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 11min. / 2011
04:54 Niesamowity świat Gumballa: Sąsiad, sez. 6, odc. 1031 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Gdy ich sąsiad próbuje im dostarczyć paczkę, Gumball i Darwin uświadamiają sobie, że nigdy nie poznali jego nazwiska, a teraz już za późno, aby spytać. Próbują więc na własną rękę dowiedzieć się, jak sąsiad się nazywa. Przy okazji wychodzą na jaw inne tajemnice dotyczące sąsiada.

Czas trwania: 11min. / 2011
05:05 Niesamowity świat Gumballa: Bałagan, sez. 6, odc. 1162 Logo Cartoon Network
05:15 Niesamowity świat Gumballa: Własność, sez. 6, odc. 1171 Logo Cartoon Network
05:26 Niesamowity świat Gumballa: Kandydat, sez. 6, odc. 1042 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Rodzice biorą udział w imprezie dobroczynnej w szkole, a dzieci zostają zamknięte w klasie z odtwarzaczem VHS. Gdy w klasie robi się gorąco, potrzebują przywódcy, który wyprowadzi je z kłopotliwej sytuacji. Muszą wybrać między Anais - kompetentną, lecz niepopularną kandydatką, a Gumballem - pełnym charyzmy, ale działającym bez żadnego planu.

Czas trwania: 11min. / 2011
05:37 Niesamowity świat Gumballa: Serce, sez. 6, odc. 1172 Logo Cartoon Network
05:48 Niesamowity świat Gumballa: Każdy, sez. 6, odc. 1051 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Gumball chce, żeby Clayton odbył za niego karę w szkole, więc przekonuje go, że przybieranie kształtów innych osób jest pasjonujące. Clayton wczuwa się za bardzo i sieje spustoszenie w całym mieście. Gumball i Darwin muszą go przekonać tym razem, że najciekawiej jest być sobą.

Czas trwania: 12min. / 2011
12:00 Niesamowity świat Gumballa: Ojciec, sez. 6, odc. 1021 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 10min. / 2011
12:10 Niesamowity świat Gumballa: Fanka, sez. 3, odc. 392 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Sarah prześladuje Gumballa i Darwina, próbując zdobyć ich przyjaźń. Gdy Gumball tłumaczy jej, że zachowuje się jak stalker ona obejmuje go i wydaje jej się, że to coś miłego. W końcu Gumball i Darwin orientują się, że Sarah zachowuje się w ten sposób, ponieważ czuje się samotna. Robią co mogą, by czuła się akceptowana.

Czas trwania: 20min. / 2011
12:30 Niesamowity świat Gumballa: Banan, sez. 2, odc. 212 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Darwin pożycza Bananowi Joe długopis. Gdy ten zwraca go pogryzionego, Gumball postanawia wymierzyć karę.

Czas trwania: 11min. / 2011
12:41 Niesamowity świat Gumballa: Trener, sez. 3, odc. 401 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Nauczyciel wychowania fizycznego jest świadkiem zastraszania innych uczniów przez Jamie'ego. Trener interweniuje i każe mu przeprosić kolegów. Gumball i Darwin obawiają się, że Jamie chce się zemścić, gdy przyłapują go na podkradaniu się do samochodu nauczyciela. Wykorzystują nowo nabyte umiejętności gimnastyczne, by chronić trenera przed terrorem Jamie'ego.

Czas trwania: 14min. / 2011
12:55 Niesamowity świat Gumballa: Wolność, sez. 5, odc. 872 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Rodzina jedzie dwiedzić tatę Richarda. Według Wattersonów długa nieobceność Ojca w życiu Richarda spowodowała, że Frankie zamieszkał na wysypisku śmieci. Kiedy Frankie przyjeżdża, by zostać z Wattersonami, chcąc go uszczęśliwić, robią wszystko by poczuł się niekomfortowo i zamieniają ich dom w więzienie.

Czas trwania: 10min. / 2011
13:05 Niesamowity świat Gumballa: Przepis, sez. 3, odc. 411 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Kruche ciało Antona (tosta) rozpuszcza się podczas lekcji pływania. Gdy Gumball i Darwin widzą następnego dnia Antona jak nowego postanawiają odkryć jego tajemnicę. Okazuje się, że rodzice Antona używają specjalnej formuły pieczenia nowych Antonów, gdy zachodzi taka potrzeba. Gumball i Darwin postanawiają przetestować ten sposób w domu, co kończy się stworzeniem armii klonów, na której czele stoi Ant-One, który chce zniszczyć Antona i zawładnąć całym światem.

Czas trwania: 20min. / 2011
15:15 Niesamowity świat Gumballa: Awizo, sez. 6, odc. 1121 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Richard nie otwiera na czas drzwi, więc niemiły kurier nie chce mu wydać przesyłki. Tata może odebrać przesyłkę w oddziale lub zapłacić za ponowne dostarczenie. Richardowi nie podoba się żadna z tych opcji, więc rozpoczyna otwartą wojnę z kurierem, która może skończyć się porażką jednego z nich... lub obu naraz.

Czas trwania: 10min. / 2011
15:25 Niesamowity świat Gumballa: Najgorszy, sez. 5, odc. 961 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 20min. / 2011
15:45 Niesamowity świat Gumballa: Dramat, sez. 6, odc. 1122 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Wszyscy uważają, że związek Darwina i Carrie jest skazany na porażkę, ponieważ bardzo się od siebie różnią. Wszyscy, z wyjątkiem Darwina i Carrie. Gdy były chłopak Carrie pojawia się na horyzoncie, Gumball namawia Darwina, żeby dowiedział się, co jest grane.

Czas trwania: 10min. / 2011
15:55 Niesamowity świat Gumballa: Lista, sez. 5, odc. 962 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 15min. / 2011
21:15 Niesamowity świat Gumballa: Rewolta, sez. 6, odc. 1161 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 10min. / 2011
21:25 Niesamowity świat Gumballa: Jajko, sez. 3, odc. 572 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Nicole chce zaimponować mamie koleżanki Anais.

Czas trwania: 20min. / 2011
21:45 Niesamowity świat Gumballa: Bałagan, sez. 6, odc. 1162 Logo Cartoon Network
21:55 Niesamowity świat Gumballa: Trójkąt, sez. 3, odc. 581 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Gumball jest zazdrosny o nowoodkryty talent muzyczny Darwina.

Czas trwania: 15min. / 2011
22:10 Niesamowity świat Gumballa: Własność, sez. 6, odc. 1171 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 10min. / 2011
22:20 Niesamowity świat Gumballa: Pieniądze, sez. 3, odc. 582 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Wattersonom skończyły się pieniądze!

Czas trwania: 20min. / 2011
22:40 Niesamowity świat Gumballa: Serce, sez. 6, odc. 1172 Logo Cartoon Network
22:50 Niesamowity świat Gumballa: Powrót, sez. 4, odc. 591 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Tata miał wyprawić dzieci do szkoły w pierwszy dzień po wakacjach, ale zaspał i nie może ich nigdzie znaleźć. Postanawia odtworzyć swoje kroki z poprzedniego dnia by przypomnieć sobie, gdzie są Gumball, Darwin i Anais.

Czas trwania: 10min. / 2011
23:00 Niesamowity świat Gumballa: Zjawy, sez. 6, odc. 1181 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 15min. / 2011
Program TV na 17 lipca 2020 (Piątek)
00:45 Niesamowity świat Gumballa: Zjawy, sez. 6, odc. 1181 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 10min. / 2011
00:55 Niesamowity świat Gumballa: Fantazja, sez. 6, odc. 1052 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Gdy osoby, które ledwie się znają, zaczynają się w sobie zakochiwać, Gumball domyśla się, kto za tym stoi. Idzie do domu Sary i znajduje ją, robiącą wpisy do magicznego zeszytu, który zamienia wszystko w rzeczywistość. Gdy w Elmore sprawy zaczynają przybierać coraz dziwniejszy obrót, muszą razem napisać rozwiązanie kłopotliwej sytuacji.

Czas trwania: 10min. / 2011
01:05 Niesamowity świat Gumballa: Przyjaciele, sez. 6, odc. 1182 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 10min. / 2011
01:15 Niesamowity świat Gumballa: Smrodyl, sez. 6, odc. 1062 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Gumball postanawia poddać próbie ekologiczne zasady pana Smalla, ale nie wszystko wychodzi tak, jak zaplanował. Pan Small znika, zostawiając współczesny świat. Okazuje się, że Wielki Smrodyl, którego nikt od dawna nie widział, jednak nie wyginął zupełnie.

Czas trwania: 15min. / 2011
01:30 Niesamowity świat Gumballa: Agent, sez. 6, odc. 1191 Logo Cartoon Network
01:40 Niesamowity świat Gumballa: Świadomość, sez. 6, odc. 1071 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Gumball próbuje przekonać Leslie’go, że jest ekspertem w temacie roślin. Gdy Leslie orientuje się, że Gumball nie ma pojęcia, o czym mówi, zamierza obnażyć jego bluff. Eskalacja niebezpiecznych wyzwań zaczyna sięgać zenitu.

Czas trwania: 10min. / 2011
01:50 Niesamowity świat Gumballa: Pizza, sez. 3, odc. 511 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Wattersonowie narzekają na to, jak im minął dzień i zamawiają pizzę od Larry'ego. Ich skarga, że pizza nie dotarła na czas, staje się kroplą przepełniającą czarę goryczy, więc Larry rzuca wszystkie swoje prace. Krucha gospodarka Elmore załamuje się, a mieszkańcy muszą żyć w prymitywnym, apokaliptycznym systemie.

Czas trwania: 10min. / 2011
02:00 Niesamowity świat Gumballa: Rodzice, sez. 6, odc. 1072 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Nicole przypadkowo wpada w sklepie na swoich rodziców. Wattersonowie odkrywają, dlaczego Nicole tak długo nie chciała rozmawiać z rodzicami. Dzieci postanawiają doprowadzić do pojednania zwaśnione strony, żeby mieć dostęp do większej liczby prezentów urodzinowych i świątecznych.

Czas trwania: 10min. / 2011
02:10 Niesamowity świat Gumballa: Sieć, sez. 6, odc. 1201 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 10min. / 2011
02:20 Niesamowity świat Gumballa: Właściciel, sez. 6, odc. 1081 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Gdy Nicole decyduje się osobiście zapłacić za kablówkę w siedzibie Chanaxu, każe Richardowi bezwzględnie pozostać w aucie. Za bardzo kusi go jednak automat z jedzeniem w hallu firmy, by zastosować się do polecenia. Pracownicy Chanaxu sądzą, że Richard jest tajemniczym właścicielem i wykonują jego każde zarządzenie.

Czas trwania: 10min. / 2011
03:55 Niesamowity świat Gumballa: Inkwizycja, sez. 6, odc. 1202 Logo Cartoon Network
04:06 Niesamowity świat Gumballa: Szkolenie, sez. 6, odc. 1082 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Gumball i Darwin decydują się na porzucenie szkoły. Larry ostrzega ich, że jeśli nie potraktują poważnie swojej edukacji, to skończą jak on. Aby udowodnić swoją teorię, pozwala Gumballowi i Darwinowi przejąć kilka ze swoich funkcji.

Czas trwania: 9min. / 2011
04:15 Niesamowity świat Gumballa: Dodatki, sez. 6, odc. 1101 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Rob, pragnąc, aby Gumball raz na zawsze zniknął z tego świata, proponuje widzom urywki filmów akcji, programów rozrywkowych i relacji z internetu, w których biorą udział inne postaci niż Gumball. Na nieszczęście dla Roba, to co przedstawia jest na coraz gorszym poziomie.

Czas trwania: 10min. / 2011
04:25 Niesamowity świat Gumballa: Inteligencja, sez. 6, odc. 1091 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Gumball i Darwin kłócą się z Internetem. Denerwują go do tego stopnia, że postanawia zniszczyć ludzkość. Wcześniej jednak ulega awarii, a to powoduje, że całe Elmore cofa się do czasów sprzed pojawienia się jakiejkolwiek technologii. Nie jest wcale tak źle. Czy Gumball i Darwin pozostawią Interne nie podłączony?

Czas trwania: 5min. / 2011
04:30 Niesamowity świat Gumballa: Transformacje, sez. 6, odc. 1102 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Rodzina Penny nie jest szczęśliwa, że dziewczyna zdecydowała się opuścić swoją skorupę. Tymczasem Penny chce, żeby całą rodzina wyszła ze swoich skorup. Ponieważ nie mogą dojść do porozumienia, Penny prosi Gumballa o mediację. Zadanie to nie przypada mu jednak do gustu.

Czas trwania: 10min. / 2011
04:40 Niesamowity świat Gumballa: Mikstura, sez. 6, odc. 1092 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Gumball i Darwin dowiadują się, że Hector nie jest szczęśliwy z powodu swojego wielkiego wzrostu. Postanawiają mu pomóc, przyrządzając miksturę, mającą go zmniejszyć do rozmiaru przeciętnej osoby. Stworzenie takiej mikstury nie jest jednak łatwe, a może wywołać niepożądane skutki.

Czas trwania: 15min. / 2011
04:55 Niesamowity świat Gumballa: Zrozumienie, sez. 6, odc. 1111 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 10min. / 2011
05:05 Niesamowity świat Gumballa: Trzeci, sez. 1, odc. 11 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Gumball i Darwin zaczynają się nudzić w swoim towarzystwie, więc postanawiają znaleźć nowego kolegę. Przeprowadzają selekcję przyjaciół, po której zostaje im tylko Tobias. Ten chętnie zostanie ich przyjacielem… za niewielką opłatą. Darwin uważa, że Tobias jest wspaniały i Gumball wkrótce staje się zazdrosny. Gdy Tobias zaprasza ich na noc do domu, Gumball rezygnuje I próbuje wzbudzić zazdrość w Darwinie, zapraszając do siebie Alana. Alan uświadamia Gumballowi, że ten zachowuje się głupio. Gumball postanawia odzyskać Darwina.

Czas trwania: 10min. / 2011
05:15 Niesamowity świat Gumballa: Reklama, sez. 6, odc. 1112 Logo Cartoon Network
05:25 Niesamowity świat Gumballa: Dług, sez. 1, odc. 12 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Podczas parkowania samochodu pan Robinson mało co nie rozjeżdża Gumballa. Ten jednak jest przekonany, że pan Robinson faktycznie uratował mu życie I postanawia zrewanżować się. Gumball nie może znaleźć okazji do rewanżu, więc Anais i Darwin muszą się tym zająć. Planują sytuację, w której Gumball wreszcie się zrewanżuje panu Robinsonowi. W czasie występu pana Robinsona Gumball ratuje mu życie.

Czas trwania: 15min. / 2011
05:40 Niesamowity świat Gumballa: Awizo, sez. 6, odc. 1121 Logo Cartoon Network
05:50 Niesamowity świat Gumballa: Ciśnienie, sez. 1, odc. 21 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Masami chce zaimponować przyjaciółkom, więc udaje, że umawia się na randkę z Darwinem. Szantażuje go, żeby przyszedł do domku na drzewie Molly i pocałował ją przy przyjaciółkach. Darwin jest przerażony. Gumball umawia się na randkę z Penny, żeby w ten sposób uchronić przyjaciela przed pocałunkiem, ale ulega urokowi Penny. Tuż przed pocałunkiem Masami z Darwinem i Penny z Gumballem, Banana Joe ratuje sytuację, ścinając drzewo. Gdy drzewo upada, Darwin i Gumball kończą na ziemi, całując się nawzajem.

Czas trwania: 10min. / 2011
12:00 Niesamowity świat Gumballa: Sobowtóry, sez. 5, odc. 881 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Gumball i Darwin są zdezorientowani, kiedy spotykają Kiki i Quack, rodzeństwo, które kopiuje wszystko, co robią i mówią. Potem dowiadują się, że ta rodzina naśladowców zarabia online naśladując rodzinę Wattersonów! Kiedy nic już nie działa, Wattersonowie zdają sobie sprawę, że potrzebują bardziej trwałego rozwiązania ...

Czas trwania: 9min. / 2011
12:09 Niesamowity świat Gumballa: Szczeniaczek, sez. 3, odc. 412 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Dzieciaki proszą tatę o szczeniaczka. Są zaskoczeni, kiedy tata przyprowadza do domu żółwia. Pomimo iż żółw okazuje się być bardzo agresywny, zwłaszcza w stosunku do Gumballa, wszyscy starają się okazywać mu miłość, na jaką zasługuje, jednak nic nie osiągają. Zły żółw ucieka i wpada w szał. Wszyscy próbują go znaleźć zanim zniszczy Elmore.

Czas trwania: 21min. / 2011
12:30 Niesamowity świat Gumballa: Łowca naiwniaków, sez. 5, odc. 882 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Kiedy Gumball i Darwin uświadamiają sobie, że dziadek Louie nie ma przyjaciół na Elmore Plus, czują się źle. Tworzą jedną - zwaną Muriel. Jednak gdy Babcia Jojo dowiaduje się, że Louie spędza czas w Internecie z inną "kobietą", nieistniejącą Muriel, nie powstrzyma się przed zniszczeniem jej.

Czas trwania: 10min. / 2011
12:40 Niesamowity świat Gumballa: Imię, sez. 3, odc. 421 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Gdy Mama wyjawia Gumballowi, że jego prawdziwe imię to Zach, Gumball przybiera nieszczerą i denerwującą osobowość, która pasuje do nowego imienia. Cała rodzina stara się przypomnieć mu jego właściwą postać, bo nowa osobowość stopniowo przejmuje kontrolę na Gumballem i jego wspomnieniami. Jeśli nie zdołają zrobić tego na czas, Gumball zniknie na zawsze i będą musieli żyć z nieprzyjemnym Zachiem.

Czas trwania: 15min. / 2011
12:55 Niesamowity świat Gumballa: Kołowrót, sez. 5, odc. 891 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Gumball, Darwin i Anais odkrywają, że pan Wilson czepiał się ich taty przez większość życia, a zwłaszcza od czasów, gdy upokorzył Richarda w szkole średniej. Dzieci próbują pomóc tacie pokonać lęk przed Wilsonem. Gdy jednak ich wysiłki kończą się fiaskiem, uświadamiają sobie, że jedynie odwrócenie się do niego plecami przerwie cały kołowrót.

Czas trwania: 10min. / 2011
13:05 Niesamowity świat Gumballa: Tło, sez. 3, odc. 422 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): W życiu Gumballa i Darwina nie za wiele się dzieje, więc postaci w tle wykorzystują swoją chwilę. Szereg różnych postaci, które czaiły się w tle przygód Gumballa i Darwina, wreszcie zabierają głos. W paru scenkach zobaczymy między innymi kibiców w czasie meczu tenisa i zauroczenie dwóch pizz.

Czas trwania: 20min. / 2011
15:15 Niesamowity świat Gumballa: Mistrz, sez. 6, odc. 1132 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Tata postanawia załagodzić spory w rodzinie Wattersonów za pomocą swojej ulubionej gry strategicznej. Gdy pogrążą się w przygodę swojego życia i będą walczyć z mitycznymi stworami, czy uświadomią że ich spory nie mają sensu i zaczną współpracować?

Czas trwania: 10min. / 2011
15:25 Niesamowity świat Gumballa: Układ, sez. 5, odc. 971 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 20min. / 2011
15:45 Niesamowity świat Gumballa: Cisza, sez. 6, odc. 1141 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Gdy Gumball i Darwin przestają mieć o czym ze sobą rozmawiać, boją się, że ich znajomość zbliża się do końca. Próbują odkryć sposób, który pomoże im ponownie porozumiewać się, ale nic nie działa. Może po prostu wyrośli z wzajemnej przyjaźni?

Czas trwania: 10min. / 2011
15:55 Niesamowity świat Gumballa: Kolejka, sez. 5, odc. 972 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Rodzina czekała całą noc przed kinem. Są zdruzgotani, gdy Larry informuje ich, że nie wejdą na premierę kontynuacji Gwiezdnej Odysei. Jednak Wattersonowie, jako oddani miłośnicy filmów z tej serii , chcą za każdą cenę obejrzeć swój ulubiony film i walczą o to, by znaleźć się na początku kolejki.

Czas trwania: 15min. / 2011
21:15 Niesamowity świat Gumballa: Obietnica, sez. 2, odc. 341 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Darwin obiecał Gumballowi weekend z grą komputerową, ale pojawia się pewien problem z Banana Joe.

Czas trwania: 10min. / 2011
21:25 Niesamowity świat Gumballa: Podpis, sez. 4, odc. 611 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Tata odkrywa, że babcia i Louie planują ślub i przeprowadzkę na Florydę. Aby ich powstrzymać, postanawia adoptować Louiego, by móc mu zakazać małżeństwa. Wywołuje to jednak serię rodzinnych adopcji, które wymykają się spod kontroli i sprawiają, że niespodziewanie powraca ktoś z przeszłości taty...

Czas trwania: 20min. / 2011
21:45 Niesamowity świat Gumballa: Sieć, sez. 6, odc. 1201 Logo Cartoon Network
21:55 Niesamowity świat Gumballa: Prezent, sez. 4, odc. 612 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Gumball i Darwin zostają zaproszeni na urodzinowe przyjęcie Masami i zastanawiają się, jaki sprawić jej present. Wkrótce okazuje się, że nie tylko oni mają ten problem. Każdy dzieciak w Elmore szuka idealnego prezentu dla Masami.

Czas trwania: 15min. / 2011
22:10 Niesamowity świat Gumballa: Inkwizycja, sez. 6, odc. 1202 Logo Cartoon Network
22:21 Niesamowity świat Gumballa: Stażysta, sez. 4, odc. 621 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Gumball chce udowodnić panu Fitzgeraldowi, że jest wystarczająco dobry dla Penny, dlatego godzi się zostać jego uczniem na jeden dzień. Jego entuzjazm może się jednak obrócić przeciwko niemu.

Czas trwania: 19min. / 2011
22:40 Niesamowity świat Gumballa: Rewolta, sez. 6, odc. 1161 Logo Cartoon Network
22:50 Niesamowity świat Gumballa: Czek, sez. 4, odc. 622 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Gumball, Darwin i Anais są zachwyceni, kiedy dziadek Louie wręcza im czek na 5000 dolarów. Od razu zaczynają wymyślać różne sposoby na wydanie tych pieniędzy.

Czas trwania: 10min. / 2011
23:00 Niesamowity świat Gumballa: Bałagan, sez. 6, odc. 1162 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 15min. / 2011
Program TV na 18 lipca 2020 (Sobota)
00:45 Niesamowity świat Gumballa: Dramat, sez. 6, odc. 1122 Logo Cartoon Network
00:55 Niesamowity świat Gumballa: Obrazek, sez. 1, odc. 22 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Anais rysuje obrazek swojej rodziny. Dyrektor Brown uznaje, że to obrazek rodziny patologicznej. Postanawia pomóc Wattersonom. Mama ma przestać pracować i starać się odprężyć, tata ma się przestać odprężać i zacząć pracować. Gumball i Darwin mają chodzić do szkolnego psychologa, pana Smalla, który pomoże znaleźć ujście ich destrukcyjnej energii. Mama podczas wypoczynku dostaje szału, tatę wyrzucają z pracy już pierwszego dnia, a Gumball i Darwin uczestniczą w bardzo dziwnej sesji u pana Smalla. Wreszcie Anais wyjaśnia dyrektorowi, że kocha swoją

Czas trwania: 10min. / 2011
01:05 Niesamowity świat Gumballa: Mistrz, sez. 6, odc. 1132 Logo Cartoon Network
01:15 Niesamowity świat Gumballa: Odpowiedzialni, sez. 1, odc. 31 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Tata zamawia przez internet dziwnego opiekuna do dziecka. Mama decyduje się zostawić Anais pod opieką Darwina i Gumballa, a sama wraz z tatą udają się do szkoły na spotkanie rodziców. Gumball i Darwin przyrzekają, że będą „odpowiedzialni”, ale Anais ma wątpliwości. Nadgorliwi Gumball i Darwin traktują Anais jak małe dziecko. Nie pozwalają jej wziąć kąpieli, więc dziewczynka buntuje się, co skutkuje zalaniem domu. Wprawdzie udaje im się wyjść cało z opresji, ale jeszcze czeka ich spotkanie z mamą.

Czas trwania: 15min. / 2011
01:30 Niesamowity świat Gumballa: Cisza, sez. 6, odc. 1141 Logo Cartoon Network
01:40 Niesamowity świat Gumballa: Sukienka, sez. 1, odc. 32 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Kiedy tata w czasie prania niszczy ubrania, Gumball nie ma wyboru i musi iść do szkoły w tym, co nie zostało zniszczone – w sukience ślubnej mamy. Na szczęście nikt go nie poznaje i Gumballowi udaje się zabłysnąć, jako tajemniczej dziewczynie z Europy. Wszyscy traktują go wyjątkowo, co bardzo podoba się Gumballowi, ale o zgrozo, Darwin się w nim zakochuje. Gdy Darwin wyjawia swoje uczucia, Gumball postanawia zakończyć przedstawienie. Podczas wyreżyserowanego pożegnania Gumball przebija balon z helem, ustrojony w maminą sukienkę. Darwin jest niepocieszony… przez 15

Czas trwania: 10min. / 2011
01:50 Niesamowity świat Gumballa: Przyszłość, sez. 6, odc. 1142 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Gumball, Darwin i Banan Joe próbują odkryć szczegóły tajemniczego zniknięcia Banana Barbary. Przy okazji dowiadują się o nikczemnym planie swojego dawnego przeciwnika.

Czas trwania: 10min. / 2011
02:00 Niesamowity świat Gumballa: Leniuchy, sez. 1, odc. 41 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Tata wrabia Gumballa i Darwina w wykonanie za niego domowych obowiązków. Później chłopcy mają znaleźć kogoś bardziej leniwego niż on. Gumball i Darwin przyjmują wyzwanie i proszą, żeby Leniwy Larry „stanął do boju” w ich imieniu. Niestety okazuje się, że Larry zmienił się i już nie jest leniwy. Gumball i Darwin nie przyjmują jego odmowy, sprawiają że Larry traci pracę, samochód i dziewczynę. Ponownie staje się leniwy, i to tak leniwy, że nie chce mu się podjąć wyzwania.

Czas trwania: 10min. / 2011
02:10 Niesamowity świat Gumballa: Życzenie, sez. 6, odc. 1151 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Gumball i Darwin wpadają w panikę, gdy podejrzewają, że przypadkowo zmienili pannę Simian w poduszkę. Skutki zaklęcia może w ich opinii odwrócić jedynie wyznanie miłości ze strony dyrektora Browna. Po prostu.

Czas trwania: 10min. / 2011
02:20 Niesamowity świat Gumballa: Duch, sez. 1, odc. 42 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Carrie skarży się, że nie może jeść, więc Darwin proponuje jej, żeby weszła w ciało Gumballa. Carrie przejmuje ciało Gumballa i porywa je na wielkie, niepohamowane obżarstwo. Gumball przybiera na wadze, ale nie umie odmówić Carrie. Darwin wymyśla, że Gumball powinien uczynić ze swojego ciała miejsce, w którym żaden duch nie zechce zamieszkać. Gumball wypija wstrętny koktajl z wody z akwarium, potu, łupieżu, majtek, ale nawet to nie odstrasza Carrie. W końcu Gumball znajduje siłę, żeby powiedzieć Carrie „nie”, ona jednak wchodzi do

Czas trwania: 10min. / 2011
03:55 Niesamowity świat Gumballa: Fabryka, sez. 6, odc. 1152 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Gumball i Darwin idą za Nicole, bez jej wiedzy, do Tęczowej Fabryki. Spodziewają się zobaczyć magiczne miejsce, pełne barw i przedmiotów z wyobraźni, lecz fabryka okazuje się o wiele mniej romantyczna. Poza tym nikt ich tam nie chce. Okazuje się jednak, że to oni uratują fabrykę przed zamknięciem.

Czas trwania: 10min. / 2011
04:05 Niesamowity świat Gumballa: Tajemnica, sez. 1, odc. 51 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Dyrektor Brown wypada z szafki Gumballa (łysy, cały w farbie, owinięty papierem toaletowym). Panna Simian chce wiedzieć, kto jest za to odpowiedzialny. Gumball przeprowadza śledztwo, oskarżając Alana, Penny, Rocky’ego i Darwina. Gumball włącza robota Boberta, który nie tylko widział całe zajście, ale także może wszystko odtworzyć na ekranie.

Czas trwania: 10min. / 2011
04:15 Niesamowity świat Gumballa: Powtórka, sez. 5, odc. 791 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Kiedy ostatni raz widzieliśmy Gumballa, który pojedynkował się z Robem za pomoca Uniwersalnego Pilota, by uchronić się przed uwięzieniem w Otchłani. Gumball zabiera pilota już na początku tego katastrofalnego dnia. Uzbrojony w wiedzę o tym, co ten dzień ma w zanadrzu, musi powstrzymać Roba przed zniszczeniem jego życia.

Czas trwania: 10min. / 2011
04:25 Niesamowity świat Gumballa: Żart, sez. 1, odc. 52 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Tata podczas śniadania robi sobie niewinny żarcik z Gumballa. To powoduje rewanż, następny i kolejny. W końcu tatę zabiera pogotowie. Gumball i Darwin uświadamiają sobie, że posunęli się za daleko i próbują pogodzić się z tatą. Coś mu się jednak przestawiło w głowi i goni Gumballa i Darwina po całym domu, rozbijając po drodze ściany. Gumball i Darwin są przerażeni.

Czas trwania: 5min. / 2011
04:30 Niesamowity świat Gumballa: Historie, sez. 5, odc. 792 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Koniec z koniecznością wysłuchania długich i nudnych anegdot Molly. Gumball i Darwin próbują nauczyć ją, jak sprawić, by brzmiały bardziej ekscytująco. Kiedy to nie działa, postanawiają, że ich jedyną opcją jest dać Molly historię wartą opowiedzenia …

Czas trwania: 10min. / 2011
04:40 Niesamowity świat Gumballa: Sztuki walki, sez. 1, odc. 61 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Gumball i Darwin są zachwyceni swoimi nowymi kostiumami do sztuk walki i przysięgają, że nigdy ich nie zdejmą. Ich wygląd i zachowanie wzbudza wśród uczniów salwy śmiechu. Mama dochodzi do wniosku, że sami wykluczają się ze szkolnej społeczności, tak jak tata, kiedy przebierał się za Kawalera Króliczogona. Po szczerej rozmowie Gumball i Darwin decydują się na zrzucenie kostiumów. Choć nie na długo. Gdy mama dowiaduje się, że ją oszukali, zaczyna się wyścig z czasem. Trzeba powstrzymać Gumballa przed ostateczną kompromitacją.

Czas trwania: 15min. / 2011
04:55 Niesamowity świat Gumballa: Gostek, sez. 5, odc. 801 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Gumball i Darwin wybrali nowego przyjaciela dla Anais - Josha - poprzez serię testów, aby sprawdzić, czy jest wystarczająco dobry dla ich siostry. Jednak kiedy ekstremalne metody chłopców zaczynają przerażać Josha, zastanawia się on, czy bycie przyjacielem Anais jest warte kłopotów. Gumball i Darwin muszą przekonać Josha, by dał Anais drugą szansę.

Czas trwania: 10min. / 2011
05:05 Niesamowity świat Gumballa: Pocałunek, sez. 1, odc. 62 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Gumball przeżywa traumę, gdy babcia JoJo przypadkiem całuje go w usta.

Czas trwania: 10min. / 2011
05:15 Niesamowity świat Gumballa: Nuda, sez. 5, odc. 802 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Gumball i Darwin są przekonani, że to jeden z tych dni, kiedy nic ciekawego się nie dzieje. Ale kiedy chodzą po Elmore w poszukiwaniu przygody, staje się oczywiste, że dzieje się ekscytujące rzeczy, po prostu nie dla nich…

Czas trwania: 10min. / 2011
05:25 Niesamowity świat Gumballa: Impreza, sez. 1, odc. 71 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Rachel, siostra Tobiasa urządza szkolną imprezę i zaprasza też ludzi z klasy Gumballa. Pod warunkiem, że każdy przyprowadzi sobie kogoś do pary. Gumball wstydzi się poprosić Penny, inne dziewczyny mu odmawiają, więc idzie z Tiną Rex! Nie przychodzi nikt z przyjaciół Rachel, a impreza jest dość nudna. Do chwili gdy pojawiają się panna Simian i dyrektor Brown. Darwin pomaga Rachel posprzątać bałagan i w nagrodę dostaje całusa. Darwin zaczyna rozumieć o co chodzi w randkowaniu! Gumball i Penny umawiają się na następną imprezę.

Czas trwania: 15min. / 2011
05:40 Niesamowity świat Gumballa: Obietnica, sez. 2, odc. 341 Logo Cartoon Network
05:50 Niesamowity świat Gumballa: Zwrot gotówki, sez. 1, odc. 72 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Gumball i Darwin nie mogą grać w nową grę, więc wracają do sklepu, żeby odzyskać pieniądze. Sprzedawca Larry wyjaśnia im, że zwrot pieniędzy nie jest możliwy. Gumball i Darwin wykorzystują wszystkie możliwe sposoby, żeby namówić Larry’ego do zmiany zdania, ale ten boi się kierownika sklepu. Gumball i Darwin proszą o pomoc tatę. Jego interwencja kończy się okrutną zemstą

Czas trwania: 10min. / 2011
12:00 Niesamowity świat Gumballa: Gwiazdki, sez. 5, odc. 892 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Gdy tata wystawia fryzjerowi Larry’emu złą opinię za informację, że jest łysy, otrzymuje propozycję darmowego strzyżenia. To daje Gumballowi i Darwinowi pretekst do uzyskiwania od Larry’ego darmowych usług w zamian za dobre recenzje. To że klient ma zawsze rację nie oznacza, że to co robi jest czymś dobrym.

Czas trwania: 10min. / 2011
12:10 Niesamowity świat Gumballa: Marudy, sez. 3, odc. 431 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Gumball jest w tak kiepskim humorze, że zaraża złym samopoczuciem Darwina. Chłopcy narzekają dosłownie na wszystko. Ich marudzenie wzbudza zainteresowanie dobrych ludzi Elmore, którzy uznawszy Gumballa i Darwina za biedne dzieci w potrzebie, postanawiają zbierać dla nich pieniądze. W jaki sposób Gumball i Darwin przyznają się do nieporozumienia bez wzniecania zamieszek?

Czas trwania: 20min. / 2011
12:30 Niesamowity świat Gumballa: Pudło, sez. 5, odc. 901 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Wattersonowie dostają pocztą nieoznakowaną przesyłkę. Aby stłumić w sobie pragnienie otwarcia jej, na zmianę wyobrażają sobie, co może zawierać. Dla mamy może ona oznaczać finansową wolność, Gumball upatruje w niej dostęp do super mocy. Niezależnie od wyobrażeń nie jest to paczka przeznaczona dla nich.

Czas trwania: 10min. / 2011
12:40 Niesamowity świat Gumballa: Wakacje, sez. 3, odc. 432 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): W czasie wakacyjnej podróży Wattersonowie opowiadają sobie straszne historie. Niespodziewanie na środku pustyni samochód ulega awarii. Z braku innego wyjścia rodzina zmuszona jest zaufać dziwnemu nieznajomemu, który niepokojąco przypomina strasznego bohatera przerażającej historii mamy. Kiedy ten przyprowadza ich do opuszczonej stacji benzynowej, Wattersonowie nie są w stanie dłużej udawać, że wszystko dzieje się tak, jak w opowieści mamy.

Czas trwania: 15min. / 2011
12:55 Niesamowity świat Gumballa: Swaci, sez. 5, odc. 902 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Gumball przyłapuje Darwina na wpatrywaniu się w zdjęcie Teri na Elmore Plus. W tajemnicy namawia Carrie, aby pomogła mu zbliżyć ich do siebie. Ponieważ nie udaje im się rozbudzić miłości Darwina i Teri w naturalny sposób, postanawiają odwołać się do magii.

Czas trwania: 10min. / 2011
13:05 Niesamowity świat Gumballa: Oszust, sez. 3, odc. 441 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Kiedy Gumball i Darwin odkrywają, że dyplom Dyrektora Browna jest podrobiony, ten za wszelką cenę chce, by pozostało to tajemnicą. Oferuje im różnego rodzaju „korzyści”, by się nie wygadali, choć prawda jest taka, że sprawa dyplomu w ogóle Gumballa i Darwina nie interesuje. Dyrektor myśląc, że chłopcy udają by więcej ugrać, jeszcze bardziej angażuje się w grę według zasad Gumballa i Darwina.

Czas trwania: 20min. / 2011
15:20 Niesamowity świat Gumballa: Przyszłość, sez. 6, odc. 1142 Logo Cartoon Network
15:30 Niesamowity świat Gumballa: Śpiewanie, sez. 5, odc. 981 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 20min. / 2011
15:50 Niesamowity świat Gumballa: Życzenie, sez. 6, odc. 1151 Logo Cartoon Network
16:00 Niesamowity świat Gumballa: Kukiełki, sez. 5, odc. 982 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 15min. / 2011
21:15 Niesamowity świat Gumballa: Zjawy, sez. 6, odc. 1181 Logo Cartoon Network
21:25 Niesamowity świat Gumballa: Wyzwanie, sez. 4, odc. 642 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Gdy tata zostaje w domu sam, widzimy jak wygląda jego plan dnia.

Czas trwania: 20min. / 2011
21:45 Niesamowity świat Gumballa: Przyjaciele, sez. 6, odc. 1182 Logo Cartoon Network
21:55 Niesamowity świat Gumballa: Parking, sez. 4, odc. 651 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Wattersonowie szukają miejsca do zaparkowania, co zajmuje im więcej czasu, niż się spodziewali.

Czas trwania: 15min. / 2011
22:10 Niesamowity świat Gumballa: Agent, sez. 6, odc. 1191 Logo Cartoon Network
22:20 Niesamowity świat Gumballa: Upgrade, sez. 4, odc. 652 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Gumball i Darwin namawiają Boberta, żeby upgradeował swój system. Później tego żałują.

Czas trwania: 20min. / 2011
22:40 Niesamowity świat Gumballa: Lodówka, sez. 2, odc. 201 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Gdy mama odkrywa, że Gumball jest pozbawiony ambicji, postanawia uczynić go zwycięzcą.

Czas trwania: 11min. / 2011
22:51 Niesamowity świat Gumballa: Komiks, sez. 4, odc. 661 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Gumball zostaje gwiazdą własnego komiksu, ma jednak problem z dorównaniem swojemu bohaterskiemu alter ego.

Czas trwania: 9min. / 2011
23:00 Niesamowity świat Gumballa: Sieć, sez. 6, odc. 1201 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 20min. / 2011
Program TV na 19 lipca 2020 (Niedziela)
00:50 Niesamowity świat Gumballa: Wybór, sez. 5, odc. 812 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Kiedy typowo stresujący obiad rodziny Wattersonów popycha ją na skraj rozsądku, Nicole zaczyna wspominać czasy, w których poznała Richarda. Czy jej życie byłoby lepsze, gdyby wybrała inną drogę?

Czas trwania: 10min. / 2011
01:00 Niesamowity świat Gumballa: Robot, sez. 1, odc. 81 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Bobert chce się dowiedzieć, jak to jest być prawdziwym chłopcem. Gumball chce mu pomóc, ale nie podejrzewa, że Bobert planuje przejąć jego tożsamość i w efekcie zająć jego miejsce. Przebiera się za Gumballa i robi świetne wrażenie na rodzinie i w szkole. Gumball postanawia to zakończyć. W ogrodzie Wattersonów odbywa się wielka walka. Bobert zmienia się w ogromnego robota wojskowego. Gumball i Darwin muszą walczyć o życie...

Czas trwania: 5min. / 2011
01:05 Niesamowity świat Gumballa: Wi-fi, sez. 5, odc. 821 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Gumball dowiaduje się, że Wattersonowie kradną Wi-fi od Robinsona od lat. Próbują żyć bez niego, ale życie offline okazuje się zbyt trudne, Gumball i Darwin decydują się na włamanie do cyberprzestrzeni, aby poznać kod dostępu Robinsona.

Czas trwania: 10min. / 2011
01:15 Niesamowity świat Gumballa: Piknik, sez. 1, odc. 82 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Podczas szkolnej wycieczki Gumball i Darwin ignorują instrukcje panny Simian i gubią się w Puszczy Zagłady. Gumball jest tak pewny swoich traperskich umiejętności, że połyka mapę. Muszą przeżyć noc bez mapy, koców i jedzenia. Gumball obwinia Darwina i każe mu odejść. O mało nie staje się pokarmem dla mieszkańców Puszczy, ale w ostatniej chwili ratuje go Darwnin. Teraz tylko muszą znaleźć drogę powrotną

Czas trwania: 15min. / 2011
01:30 Niesamowity świat Gumballa: Test, sez. 5, odc. 822 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Gumball jest wściekły, kiedy test online ciągle mówi mu, że jego typem jest "Przegranyr". Jest przekonany, że jedynym sposobem, aby pozbyć się tej marki, jest przeciwieństwo wszystkiego, co normalnie by zrobił. Ale Gumball tłumiący jego naturalne instynkty pozostawia próżnię, dziurę w kształcie Gumballa, którą ktoś musi wypełnić. Ten ktoś jest Tobiasem, który zaczyna przekształcać cały serial w złożony sitcom.

Czas trwania: 10min. / 2011
01:40 Niesamowity świat Gumballa: Głupole, sez. 1, odc. 91 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Anais dochodzi do wniosku, że życie ludzi mądrych jest nudne. Chce spróbować, jak żyje się głupolom. Prosi o poradę Gumballa. Świetnie znajduje się w nowym wcieleniu i bierze udział w najgłupszych zabawach z tatą. Gumball staje się zazdrosny. Stara się odzyskać tatę i organizuje wyścig głupoli. Ponieważ wszyscy zawodnicy mają zasłonięte oczy, niemal każdy wymaga w końcu opieki lekarza. Tymczasem Anais wyjawia Gumballowi, że nie ma zamiaru pozostać głupolem do końca życia. To zbyt bolesne.

Czas trwania: 10min. / 2011
01:50 Niesamowity świat Gumballa: Przesunięcie, sez. 5, odc. 831 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Przypadkowe spotkanie z kobietą swoich marzeń inspiruje Rockiego do zaprzestania życia online i znajdowania miłości za pomocą najnowszej aplikacji randkowej. Gumball i Darwin próbują pomóc Rockiemu w trudnym świecie romansu online. W wyścigu o wymarzoną dziewczynę Rockiego odkrywają, że ludzie mogą wybaczyć prawie wszystko, gdy powiesz im, że grasz w imię miłości

Czas trwania: 10min. / 2011
02:00 Niesamowity świat Gumballa: Tajemnica, sez. 1, odc. 92 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Gdy Gumball i Darwin zostają zamknięci w szkolnej toalecie, boją się, że już nigdy z niej nie wyjdą. Gumball wyjawia Darwinowi swoją tajemnicę. Kiedy Darwin ma wyjawić swoją, zostają uwolnieni. Gumball obsesyjnie próbuje poznać tajemnicę Darwina. Doprowadza do sytuacji, w której obaj zostają ponownie zamknięci w toalecie. Darwin w końcu zdradza sekret. Gumball jest trochę rozczarowany tym, czego się dowiedział. Okazuje się, że tajemnica nie została do końca odkryta.

Czas trwania: 10min. / 2011
02:10 Niesamowity świat Gumballa: Zasady, sez. 5, odc. 832 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 10min. / 2011
02:20 Niesamowity świat Gumballa: Skarpeta, sez. 1, odc. 101 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Gumball i Darwin za kłamstwo trafiają do szkolnego psychologa. Pan Small za pomocą Kapelusza Kłamcy uczy ich, że kłamstwo nie popłaca. Gumball i Darwin, mówiąc prawdę, obrażają wszystkich w szkole. Pan Small śpiewa im piosenkę, mówiącą, że szczerość do bólu nie zawsze jest dobrym wyjściem. Gdy Gumball i Darwin starają się zastosować to w praktyce, wybucha pożar. Wreszcie pan Small przedstawia im Węża Cichacza i namawia, żeby się w ogóle nie odzywali. W konsekwencji w szkole pojawia się policja.

Czas trwania: 15min. / 2011
04:00 Niesamowity świat Gumballa: Zamieszanie, sez. 5, odc. 841 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Nicole próbuje (ale nie do końca) ukryć swoje rozczarowanie, gdy Richard i dzieci nie pamiętają jej wyjątkowego dnia. Richard musi dowiedzieć się, o jakim szczególnym dniu naprawdę zapomniał, a potem sprawić, że będzie to dzień warty zapamietania ... albo czegos jeszczej!

Czas trwania: 10min. / 2011
04:10 Niesamowity świat Gumballa: Geniusz, sez. 1, odc. 102 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Darwin uzyskuje najwyższą ocenę na teście kompetencyjnym i zostaje wysłany do placówki badawczej dla geniuszy. Gumball próbuje zostać geniuszem, żeby móc się spotkać z przyjacielem. Niestety jego umysł nie jest w stanie pojąć stawianych przed nim zadań. Tymczasem mama i tata próbują zapełnić pustkę po Darwinie i zapraszają do domu Rocky’ego. Placówka badawcza odsyła Darwina, gdy okazuje się, że geniuszem nie jest. Okazuje się, że test rozwiązała Anais.

Czas trwania: 5min. / 2011
04:15 Niesamowity świat Gumballa: Wiadomości, sez. 5, odc. 842 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 10min. / 2011
04:25 Niesamowity świat Gumballa: Wąsy, sez. 1, odc. 111 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Gumball i Darwin nie chcą już być dziećmi, więc wypowiadają życzenie, żeby stać się dorosłymi. Ich życzenie niespodziewanie spełnia się. Wyrastają im wąsy i ogromne mięśnie. Stało się tak raczej dlatego, że zjedli odżywkę taty, a nie na skutek cudownie spełnionego życzenia. Po krótkim szoku są jednak zachwyceni sytuacją. Korzystają z dorosłości do chwili, gdy lądują w nędznej ruderze bez środków do życia.

Czas trwania: 5min. / 2011
04:30 Niesamowity świat Gumballa: Waza, sez. 5, odc. 851 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 10min. / 2011
04:40 Niesamowity świat Gumballa: Randka, sez. 1, odc. 112 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Gumball ma nadzieję na randkę z Penny. Prosi rodzinę o pomoc w przygotowaniach. Kila rad się nie sprawdza, ale Gumball wreszcie zadowolony rusza na spotkanie. Gdy trafia do domu Penny, orientuje się, że został zaproszony na pogrzeb ulubionego pająka, pana Cuddlesa. Gumball psuje uroczystość, reagując histerycznie na widok obrazka przedstawiającego „zmarłego”. Gdy okazuje się, że pan Cuddles żyje, Penny jest zachwycona, a Gumball trafia do szpitala.

Czas trwania: 15min. / 2011
04:55 Niesamowity świat Gumballa: Ollie, sez. 5, odc. 852 Logo Cartoon Network
05:05 Niesamowity świat Gumballa: Klub, sez. 1, odc. 121 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Sobota to dzień klubowy u Wattersonów. Mama chodzi do klubu Poskromicieli Złości, tata do klubu Fantazji, Anais do klubu Fizyków, Darwin do klubu pływania synchronicznego. Gumball czuje się odrzucony. Nikt nie chce go przyjąć do swojego klubu. Wreszcie udaje mu się zostać członkiem klubu Odrzuconych. Gdy Gumball ich wyśmiewa, zaczynają planować zemstę. Chcą wrzucić do internetu kompromitujące szczegóły z życia Gumballa. Dzięki wspólnemu działaniu rodziny, udaje się zapobiec kompromitacji.

Czas trwania: 10min. / 2011
05:15 Niesamowity świat Gumballa: Dzieciaki, sez. 3, odc. 391 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 10min. / 2011
05:25 Niesamowity świat Gumballa: Różdżka, sez. 1, odc. 122 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Wiara taty w magię odradza się, gdy w jego ręce trafia plastikowa różdżka z pudełka z płatkami śniadaniowymi. Gumball i Darwin nie chcą, żeby jego wiara prysła, więc starają się realizować wszystkie życzenia taty. Tata jest zachwycony swoją mocą i wypowiada coraz śmielsze życzenia. Postanawia zemścić się na sąsiadach, a później każe Gumballowi i Darwinowi robić coraz głupsze rzeczy. Z obawy, że tata stanie się okrutnikiem, Gumball i Darwin postanawiają powiedzieć mu prawdę.

Czas trwania: 15min. / 2011
05:40 Niesamowity świat Gumballa: Banan, sez. 2, odc. 212 Logo Cartoon Network
05:51 Niesamowity świat Gumballa: Małpa, sez. 1, odc. 131 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Panna Simian zdaje sobie sprawę, że do kolekcji brakuje jej nagrody dla najlepszego nauczyciela. Gumballowi i Darwinowi żal jest panny Simian, więc zgadzają się nauczyć ją przyjaźni i przyjmują ją na łono rodziny. Gumball nawet pisze list polecający do nagrody dla najlepszego nauczyciela. Gdy mama odkrywa, że panna Simian wykorzystywała ich wszystkich, rusza w pościg za nauczycielką. Chce za wszelką cenę powstrzymać pannę Simian przed wysłaniem listu polecającego.

Czas trwania: 9min. / 2011
12:00 Niesamowity świat Gumballa: Oceny, sez. 5, odc. 911 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Panna Simian znajduje nie zaliczony test Gumballa z przeszłości, co obniża jego średnią ocen. Oznacza to, że musi powtórzyć przedszkolny etap edukacji, co cieszy nauczycielkę. Jednak obniżając status Gumballa, jednocześnie obniża swoją pozycję w szkole. Muszą więc współpracować, aby wszystko wróciło do normy.

Czas trwania: 10min. / 2011
12:10 Niesamowity świat Gumballa: Otchłań, sez. 3, odc. 442 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Gumball i Darwin zaczynają dostrzegać drobne rzeczy w Elmore, które wydają się być pozbawione sensu. Tajemnicze zniknięcie Molly jest tym bardziej dziwne, że nikt z mieszkańców nawet nie pamięta o jej istnieniu. Pan Small nie tylko potwierdza ich przypuszczenia, ale pokazuje im, że nie wszystko w Elmore jest takie, jakie się wydaje. Wyruszają więc z misją poszukiwania Molly w innym wymiarze, ale szybko sami będą potrzebować pomocy!

Czas trwania: 20min. / 2011
12:30 Niesamowity świat Gumballa: Dieta, sez. 5, odc. 912 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Gumball i Darwin odkrywają powód, dla którego dieta taty nie przynosi rezultatów. Stosuje on aż dziesięć diet po jednym posiłku dziennie. Bracia pomagają ojcu stracić na wadze, jednak jego nowa dobra forma odsłania jednocześnie niepożądane cechy.

Czas trwania: 10min. / 2011
12:40 Niesamowity świat Gumballa: Były, sez. 5, odc. 921 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Gumball odkrywa, że Rob, jego dawna nemesis, prześladuje obecnie kogoś innego. Przygnębiony tym, że Rob już się nim nie interesuje, Gumball nie przyjmuje tego faktu do wiadomości i próbuje sabotować rozkwitającą relację z nową ofiarą Roba, Bananem Joe.

Czas trwania: 15min. / 2011
12:55 Niesamowity świat Gumballa: Szef, sez. 3, odc. 451 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 10min. / 2011
13:05 Niesamowity świat Gumballa: Kłamczuch, sez. 3, odc. 452 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Gumball nie wierzy, że Clayton potrafi rozwalić serce na kawałki jednym palcem, uważając to za kolejne z wielu jego kłamstw. Razem z Darwinem chcą pomóc Calytonowi wejść na drogę prawdomówności. Gdy jednak odkrywają, że cios Claytona jest tak skuteczny jak twierdził, pragną, żeby jednak przestał mówić prawdę...

Czas trwania: 20min. / 2011
15:20 Niesamowity świat Gumballa: Fabryka, sez. 6, odc. 1152 Logo Cartoon Network
15:30 Niesamowity świat Gumballa: Naiwniak, sez. 6, odc. 992 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 20min. / 2011
15:50 Niesamowity świat Gumballa: Powtórka, sez. 5, odc. 791 Logo Cartoon Network
16:00 Niesamowity świat Gumballa: Klatka, sez. 6, odc. 1001 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 15min. / 2011
21:15 Niesamowity świat Gumballa: Transformacje, sez. 6, odc. 1102 Logo Cartoon Network
21:25 Niesamowity świat Gumballa: Początki, sez. 4, odc. 681 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Opowieść o tym, jak Darwin znalazł się w domu Wattersonów.

Czas trwania: 20min. / 2011
21:45 Niesamowity świat Gumballa: Zrozumienie, sez. 6, odc. 1111 Logo Cartoon Network
21:55 Niesamowity świat Gumballa: Początki, część druga, sez. 4, odc. 682 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Darwin przypadkowo zostaje spłukany w toalecie. Próbuje jednak wrócić do swojej nowej rodziny.

Czas trwania: 15min. / 2011
22:10 Niesamowity świat Gumballa: Reklama, sez. 6, odc. 1112 Logo Cartoon Network
22:20 Niesamowity świat Gumballa: Zdrajca, sez. 4, odc. 691 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Alan nie przychodzi na spotkanie z Gumballem, więc Gumball postanawia go znaleźć i zmusić, by zapłacił za swoją zdradę, lecz okazuje się, że Alan zabrał swoją matkę Jessikę do szpitala na transplantację.

Czas trwania: 20min. / 2011
22:40 Niesamowity świat Gumballa: Awizo, sez. 6, odc. 1121 Logo Cartoon Network
22:50 Niesamowity świat Gumballa: Rada, sez. 4, odc. 692 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Pan Small uważa, że nie inspiruje dzieci ze szkoły w Elmore, więc Gumball chce go podnieść na duchu. Aby sprawić, żeby pan Small uwierzył w siebie, Gumball i Darwin decydują się skorzystać z jego rad. Gdy jednak to pociąga za sobą szereg katastrof, postanawiają ukryć ten fakt przed nauczycielem, aby ten nie popadł w głębszą depresję.

Czas trwania: 10min. / 2011
23:00 Niesamowity świat Gumballa: Dramat, sez. 6, odc. 1122 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 20min. / 2011
Program TV na 20 lipca 2020 (Poniedziałek)
00:50 Niesamowity świat Gumballa: Wolność, sez. 5, odc. 872 Logo Cartoon Network
01:00 Niesamowity świat Gumballa: Duch, sez. 1, odc. 132 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Gumball znajduje pana Robinsona w szopie Wattersonów. Jest mu go szkoda, więc zaprasza go na strych do domu. Tata słyszy jęczenie i uznaje, że w domu jest duch. Gumball i Darwin zauważają, że z panem Robinsonem jest coś nie tak. Pan Robinson wyznaje, że rzuciła go żona, bo stracił swoją naturalną złość. Gumball i Darwin w towarzystwie taty przywracają panu Robinsonowi chęć do złoszczenia się i ratują jego małżeństwo.

Czas trwania: 5min. / 2011
01:05 Niesamowity świat Gumballa: Sobowtóry, sez. 5, odc. 881 Logo Cartoon Network
01:14 Niesamowity świat Gumballa: Zabawka, sez. 1, odc. 141 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Zabawka Anais “Oślica Daisy” trafia w ręce dzieci w autobusie. W końcu trafia do Tiny Rex. Anais namawia Gumballa i Darwina, żeby pomogli jej odzyskać zabawkę. Muszą się dostać na złomowisko, gdzie mieszka Tina. Przypadkiem budzą śpiącą dinozaurzycę i zaczyna się pogoń. Anais pozwala Tinie zatrzymać lalkę, żeby mogła się czuć bezpiecznie.

Czas trwania: 16min. / 2011
01:30 Niesamowity świat Gumballa: Łowca naiwniaków, sez. 5, odc. 882 Logo Cartoon Network
01:40 Niesamowity świat Gumballa: Łyżka, sez. 1, odc. 142 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Tata zapomina o urodzinach mamy. Wysyła Gumballa i Darwina na stację benzynową po prezent. W tym czasie na sklep przy stacji napada rabuś, który zmusza Gumballa i Darwina do co robić. Kogo aresztuje policja?współpracy. Wmawia im, że zbiera datki na biednych. Gdy mama i tata zjawiają się na stacji, stają się zakładnikami i Gumball z Darwinem muszą ich ratować.

Czas trwania: 10min. / 2011
01:50 Niesamowity świat Gumballa: Kołowrót, sez. 5, odc. 891 Logo Cartoon Network
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Niesamowity świat Gumballa. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Niesamowity świat Gumballa w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Niesamowity świat Gumballa.

Poprzednie emisje Niesamowity świat Gumballa w telewizji

Emisja Niesamowity świat Gumballa miała miejsce:

2020-07-15 02:22 Niesamowity świat Gumballa: Najlepszy, sez. 5, odc. 952 Logo Cartoon Network
2020-07-15 02:12 Niesamowity świat Gumballa: Agent, sez. 6, odc. 1191 Logo Cartoon Network
2020-07-15 02:01 Niesamowity świat Gumballa: Utrapienie, sez. 5, odc. 951 Logo Cartoon Network
Czas trwania: 11min. / 2011
2020-07-15 01:51 Niesamowity świat Gumballa: Przyjaciele, sez. 6, odc. 1182 Logo Cartoon Network
2020-07-15 01:40 Niesamowity świat Gumballa: Płatki, sez. 5, odc. 942 Logo Cartoon Network

Opis (streszczenie): Gdy płatki Lesliego zaczynają opadać, uświadamia on sobie, że trafi urodę. Gumball i Darwin wykorzystują całą swoją wiedzę o pięknie, aby pocieszyć kolegę. Problem w tym, że o pięknie nie wiedzą nic. Metody Gumballa i Darwina stają się coraz dziwniejsze, więc Leslie zaczyna się zastanawiać, czy dla urody gotów jest poświęcić aż tak wiele.

Czas trwania: 11min. / 2011

Niesamowity świat Gumballa gdzie obejrzeć?

Niesamowity świat Gumballa można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: Cartoon Network

Lata produkcji

Lista zawiera lata, w których powstawała audycja:

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry