Reklama

Nowe życie na Hawajach godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Nowe życie na Hawajach będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2018-10-22

15:00 Nowe życie na Hawajach, odc. 8/13 Logo HGTV
program
15:30 Nowe życie na Hawajach, odc. 7/13 Logo HGTV
program

2018-10-27

18:45 Nowe życie na Hawajach, odc. 8/13 Logo HGTV
program
Reklama

2018-10-29

15:00 Nowe życie na Hawajach, odc. 9/13 Logo HGTV
program
15:30 Nowe życie na Hawajach, odc. 8/13 Logo HGTV
program

2018-11-03

18:45 Nowe życie na Hawajach, odc. 9/13 Logo HGTV
Opis (streszczenie): Według agentów nieruchomości nie trzeba być bogatym, żeby zamieszkać na Hawajach, trzeba tylko bardzo tego chcieć. Każdy może znaleźć tam miejsce dla siebie. Niezależnie czy chce mieszkać w małej drewnianej chatce czy w wielkiej posiadłości z ogromnym ogrodem. Na tych wyspach liczy się przede wszystkim widok. Agenci nieruchomości spełnią marzenie każdego, kto zdecydował się porzucić się dotychczasowe życie i zacząć wszystko od nowa na hawajskich wyspach. Nick i Alyssa to nowożeńcy z Arizony. Decydują się na przeprowadzkę na wyspę Oahu i bardzo zależy im na bliskości Ewa Beach, gdyż są zakochani w widokach. Zależy im na dużej kuchni, gdyż uwielbiają gotować i przyjmować gości. Marzą także o dużym ogrodzonym podwórku i adopcji szczeniaka. Na spełnienie marzeń mają 750 tys. dolarów.
/ USA / program

2018-11-05

15:00 Nowe życie na Hawajach, odc. 10/13 Logo HGTV
Opis (streszczenie): Według agentów nieruchomości nie trzeba być bogatym, żeby zamieszkać na Hawajach, trzeba tylko bardzo tego chcieć. Każdy może znaleźć tam miejsce dla siebie. Niezależnie czy chce mieszkać w małej drewnianej chatce czy w wielkiej posiadłości z ogromnym ogrodem. Na tych wyspach liczy się przede wszystkim widok. Agenci nieruchomości spełnią marzenie każdego, kto zdecydował się porzucić się dotychczasowe życie i zacząć wszystko od nowa na hawajskich wyspach. Lallie i Chris, wraz z za chwilę siedmioosobową rodziną, są gotowi zapuścić korzenie na Hawajach. Uwielbiają środowisko i całoroczne przygody, więc Kona jest dla nich idealnym miejscem. Potrzebują naprawdę dużego domu położonego blisko miejsca pracy. Zależy im także na basenie i podwórku. Na swój wymarzony dom mogą przeznaczyć do 800 tys. dolarów.
/ USA / program
15:30 Nowe życie na Hawajach, odc. 9/13 Logo HGTV
USA / program

2018-11-10

19:45 Nowe życie na Hawajach, odc. 10/13 Logo HGTV
USA / program

2018-11-12

15:00 Nowe życie na Hawajach, odc. 11/13 Logo HGTV
Opis (streszczenie): Według agentów nieruchomości nie trzeba być bogatym, żeby zamieszkać na Hawajach, trzeba tylko bardzo tego chcieć. Każdy może znaleźć tam miejsce dla siebie. Niezależnie czy chce mieszkać w małej drewnianej chatce czy w wielkiej posiadłości z ogromnym ogrodem. Na tych wyspach liczy się przede wszystkim widok. Agenci nieruchomości spełnią marzenie każdego, kto zdecydował się porzucić się dotychczasowe życie i zacząć wszystko od nowa na hawajskich wyspach. Angela jest zmęczona szybkim tempem życia w Denver w stanie Kolorado i jest gotowa rozpocząć nowe życie na Hawajach. W poszukiwaniu wymarzonego domu towarzyszy jej syn, Malcolm, który również planuje zostać tu jakiś czas. Zalezy im na domu, w którym Angela będzie mogła zamieszkać od razu, bez remontu. Koniecznym warunkiem jest piękny widok i podwórko dla dwóch psiaków. Czy z budżetem 500 tys. dolarów uda im się znaleźć wymarzony dom w Kona?
/ USA / program
15:30 Nowe życie na Hawajach, odc. 10/13 Logo HGTV
USA / program

2018-11-17

19:45 Nowe życie na Hawajach, odc. 11/13 Logo HGTV
USA / program

2018-11-19

13:30 Nowe życie na Hawajach, odc. 1/13 Logo HGTV
Opis (streszczenie): Według agentów nieruchomości nie trzeba być bogatym, żeby zamieszkać na Hawajach, wystarczy tylko bardzo tego chcieć. Każdy może znaleźć tam miejsce dla siebie. Niezależnie od tego, czy chce mieszkać w małej drewnianej chatce, czy w przestronnej posiadłości z wielkim ogrodem. Oahu, Kauai, Maui czy Wielka Wyspa na Hawajach, to tylko nieliczne z cudownie malowniczych miejsc w tym wyspiarskim regionie. Liczy się tutaj przede wszystkim widok. Agenci nieruchomości spełnią marzenie każdego, kto zdecydował się porzucić dotychczasowe życie i zacząć wszystko od nowa na hawajskich wyspach. Danielle i Bryan Doo urodzili się i wychowali na wyspie Kauai. Po paru latach życia poza wyspą wracają w rodzinne strony z nadzieją osiedlenia się tam na stałe. Razem z trójką dzieci oraz z pomocą przyjaciół i agentki nieruchomości Darian Peralna będą szukać domu, gdzie wreszcie poczują się w stu procentach jak u siebie.
/ USA / program
15:00 Nowe życie na Hawajach, odc. 12/13 Logo HGTV
Opis (streszczenie): Według agentów nieruchomości nie trzeba być bogatym, żeby zamieszkać na Hawajach, trzeba tylko bardzo tego chcieć. Każdy może znaleźć tam miejsce dla siebie. Niezależnie czy chce mieszkać w małej drewnianej chatce czy w wielkiej posiadłości z ogromnym ogrodem. Na tych wyspach liczy się przede wszystkim widok. Agenci nieruchomości spełnią marzenie każdego, kto zdecydował się porzucić się dotychczasowe życie i zacząć wszystko od nowa na hawajskich wyspach. Janell i Derrick to para z Oregonu. Ich zawód jest bardzo wymagający fizycznie, gdyż zajmują się rybołówstwem. Są zmęczeni ciężką pracą, szybkim tempem życia i decydują się na zmianę klimatu. Zakochali się w Hawajach podczas wakacyjnego wyjazdu, teraz są gotowi znaleźć tu idealny dom z pięknym widokiem na ocean i basenem. Czy z kwotą 600 tys. dolarów spełnią swój hawajski sen?
/ USA / program
15:30 Nowe życie na Hawajach, odc. 11/13 Logo HGTV
USA / program
Reklama

2018-11-20

13:30 Nowe życie na Hawajach, odc. 2/13 Logo HGTV
Opis (streszczenie): Według agentów nieruchomości nie trzeba być bogatym, żeby zamieszkać na Hawajach, wystarczy tylko bardzo tego chcieć. Każdy może znaleźć tam miejsce dla siebie. Niezależnie od tego, czy chce mieszkać w małej drewnianej chatce, czy w przestronnej posiadłości z wielkim ogrodem. Oahu, Kauai, Maui czy Wielka Wyspa na Hawajach, to tylko nieliczne z cudownie malowniczych miejsc w tym wyspiarskim regionie. Liczy się tutaj przede wszystkim widok. Agenci nieruchomości spełnią marzenie każdego, kto zdecydował się porzucić dotychczasowe życie i zacząć wszystko od nowa na hawajskich wyspach. Brett i Rayna spędzili swój miesiąc miodowy na Kauai 30 lat temu i zakochali się w tym miejscu. Od tamtej pory co roku wracają na wyspę razem ze swoimi dziećmi, żeby spędzić tam wakacje. Teraz kiedy ich trzy córki są prawie dorosłe i za niedługo pójdą już swoimi ścieżkami, oboje są gotowi przenieść się tam na stałe.
/ USA / program

2018-11-21

13:30 Nowe życie na Hawajach, odc. 3/13 Logo HGTV
Opis (streszczenie): Według agentów nieruchomości nie trzeba być bogatym, żeby zamieszkać na Hawajach, wystarczy tylko bardzo tego chcieć. Każdy może znaleźć tam miejsce dla siebie. Niezależnie od tego, czy chce mieszkać w małej drewnianej chatce, czy w przestronnej posiadłości z wielkim ogrodem. Oahu, Kauai, Maui czy Wielka Wyspa na Hawajach, to tylko nieliczne z cudownie malowniczych miejsc w tym wyspiarskim regionie. Liczy się tutaj przede wszystkim widok. Agenci nieruchomości spełnią marzenie każdego, kto zdecydował się porzucić dotychczasowe życie i zacząć wszystko od nowa na hawajskich wyspach. Megan i Korhy poznali się na Oahu, kiedy Megan była tam na wakacjach, a Korhy służył w wojsku. Zakochali się w sobie bez pamięci i nawet zaręczyli na tej samej wyspie. Teraz po latach chcą wrócić, więc kiedy Korhy dostał możliwość przeniesienia się do Pearl Harbor, nie wahali się ani chwili. Razem z agentką nieruchomości Alison Wisnom, odnajdą swój wymarzony dom na wyspie.
/ USA / program

2018-11-22

13:30 Nowe życie na Hawajach, odc. 4/13 Logo HGTV
Opis (streszczenie): Według agentów nieruchomości nie trzeba być bogatym, żeby zamieszkać na Hawajach, wystarczy tylko bardzo tego chcieć. Każdy może znaleźć tam miejsce dla siebie. Niezależnie od tego, czy chce mieszkać w małej drewnianej chatce, czy w przestronnej posiadłości z wielkim ogrodem. Oahu, Kauai, Maui czy Wielka Wyspa na Hawajach, to tylko nieliczne z cudownie malowniczych miejsc w tym wyspiarskim regionie. Liczy się tutaj przede wszystkim widok. Agenci nieruchomości spełnią marzenie każdego, kto zdecydował się porzucić dotychczasowe życie i zacząć wszystko od nowa na hawajskich wyspach. Cody i Drew Jackson po raz pierwszy spotkali się na Oahu. Teraz wracają tam za sprawą nowej posady, którą dostał Cody. Melody Pevateaux będzie ich agentką nieruchomości i pomoże im znaleźć idealne miejsce, w którym będą wszelkie udogodnienia.
/ USA / program

2018-11-24

19:45 Nowe życie na Hawajach, odc. 12/13 Logo HGTV
USA / program

2018-11-26

13:30 Nowe życie na Hawajach, odc. 5/13 Logo HGTV
Opis (streszczenie): Według agentów nieruchomości nie trzeba być bogatym, żeby zamieszkać na Hawajach, wystarczy tylko bardzo tego chcieć. Każdy może znaleźć tam miejsce dla siebie. Niezależnie od tego, czy chce mieszkać w małej drewnianej chatce, czy w przestronnej posiadłości z wielkim ogrodem. Oahu, Kauai, Maui czy Wielka Wyspa na Hawajach, to tylko nieliczne z cudownie malowniczych miejsc w tym wyspiarskim regionie. Liczy się tutaj przede wszystkim widok. Agenci nieruchomości spełnią marzenie każdego, kto zdecydował się porzucić dotychczasowe życie i zacząć wszystko od nowa na hawajskich wyspach. Janine Holstein to samotna mama z Santa Monica w Kalifornii. Od jakiegoś czasu czuje potrzebę, aby trochę zwolnić w życiu, dlatego chciałaby kupić dom dla siebie i swojego syna na Hawajach. Z pomocą agentki nieruchomości Carol Andrews, mają nadzieję znaleźć idealny dom.
/ USA / program
15:00 Nowe życie na Hawajach, odc. 13 Logo HGTV
Opis (streszczenie): Według agentów nieruchomości nie trzeba być bogatym, żeby zamieszkać na Hawajach, trzeba tylko bardzo tego chcieć. Każdy może znaleźć tam miejsce dla siebie. Niezależnie czy chce mieszkać w małej drewnianej chatce czy w wielkiej posiadłości z ogromnym ogrodem. Na tych wyspach liczy się przede wszystkim widok. Agenci nieruchomości spełnią marzenie każdego, kto zdecydował się porzucić się dotychczasowe życie i zacząć wszystko od nowa na hawajskich wyspach. Susan i Wade, są zmęczeni zatłoczonymi przedmieściami Orange County w stanie Kalifornia, dlatego postanawiają spełnić swoje marzenie o domu z ogrodem i widokiem na góry Kauai. Zmęczona swoją zatłoczoną podmiejską dzielnicą, kalifornijska rodzina postanawia zamienić swoje marzenie o domu z ogrodem i widokiem na góry na Kauai. Bardzo chcieliby posadzić w swoim nowym ogrodzie bananowce i drzewa owocowe, ale czy 750 tys. dolarów wystarczy, aby spełnić ich największe marzenie?
/ USA / program
15:30 Nowe życie na Hawajach, odc. 12/13 Logo HGTV
USA / program

2018-11-27

13:30 Nowe życie na Hawajach, odc. 6/13 Logo HGTV
Opis (streszczenie): Według agentów nieruchomości nie trzeba być bogatym, żeby zamieszkać na Hawajach, wystarczy tylko bardzo tego chcieć. Każdy może znaleźć tam miejsce dla siebie. Niezależnie od tego, czy chce mieszkać w małej drewnianej chatce, czy w przestronnej posiadłości z wielkim ogrodem. Oahu, Kauai, Maui czy Wielka Wyspa na Hawajach, to tylko nieliczne z cudownie malowniczych miejsc w tym wyspiarskim regionie. Liczy się tutaj przede wszystkim widok. Agenci nieruchomości spełnią marzenie każdego, kto zdecydował się porzucić dotychczasowe życie i zacząć wszystko od nowa na hawajskich wyspach. Shari Streuker wychowała się na Big Island na Hawajach. Jednak ostatnie lata spędziła podróżując i poznając świat. Teraz pragnie wrócić do rodzinnego miasta Hilo, kupić tam dom i osiedlić się na stałe. Zależy jej też na tym, aby być blisko swoich rodziców i przyjaciół.
/ USA / program

2018-11-28

13:30 Nowe życie na Hawajach, odc. 7/13 Logo HGTV
Opis (streszczenie): Według agentów nieruchomości nie trzeba być bogatym, żeby zamieszkać na Hawajach, wystarczy tylko bardzo tego chcieć. Każdy może znaleźć tam miejsce dla siebie. Niezależnie od tego, czy chce mieszkać w małej drewnianej chatce, czy w przestronnej posiadłości z wielkim ogrodem. Oahu, Kauai, Maui czy Wielka Wyspa na Hawajach, to tylko nieliczne z cudownie malowniczych miejsc w tym wyspiarskim regionie. Liczy się tutaj przede wszystkim widok. Agenci nieruchomości spełnią marzenie każdego, kto zdecydował się porzucić dotychczasowe życie i zacząć wszystko od nowa na hawajskich wyspach. Craig i Michelle Pivo wielokrotnie spędzali urlop na Hawajach. Teraz kiedy zdecydowali się zostawić swoją farmaceutyczną karierę i w końcu cieszyć się życiem, pragną zamieszkać tam na stałe. Szukają domu z pięknym widokiem, dużą kuchnią i trzema sypialniami, żeby mogli odwiedzać ich synowie. Ważne też, aby mogli się od razu wprowadzić, ponieważ nie chcą przeprowadzać remontu.
/ USA / program

2018-11-29

13:30 Nowe życie na Hawajach, odc. 8/13 Logo HGTV
Opis (streszczenie): Według agentów nieruchomości nie trzeba być bogatym, żeby zamieszkać na Hawajach, wystarczy tylko bardzo tego chcieć. Każdy może znaleźć tam miejsce dla siebie. Niezależnie od tego, czy chce mieszkać w małej drewnianej chatce, czy w przestronnej posiadłości z wielkim ogrodem. Oahu, Kauai, Maui czy Wielka Wyspa na Hawajach, to tylko nieliczne z cudownie malowniczych miejsc w tym wyspiarskim regionie. Liczy się tutaj przede wszystkim widok. Agenci nieruchomości spełnią marzenie każdego, kto zdecydował się porzucić dotychczasowe życie i zacząć wszystko od nowa na hawajskich wyspach. Jeff Keyes wychował się na gorących Hawajach, ale zawsze chciał doświadczyć śnieżnej zimy, więc tuż po collegu przeprowadził się do Oregonu. Tam poznał Mindy Sue Werth, artystkę, z którą zapragnął przeprowadzić się z powrotem na słoneczne wyspy. Z pomocą agentki nieruchomości Jan Nores, para będzie szukać posiadłości, na której zamieszkają ze swoim psem Tumim. Chcieliby sporego podwórka, trzech sypialni, drewnianych podłóg oraz pięknego widoku, o który na szczęście nietrudno na Hawajach.
/ USA / program
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Nowe życie na Hawajach. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Nowe życie na Hawajach w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Nowe życie na Hawajach.

Poprzednie emisje Nowe życie na Hawajach

Emisja Nowe życie na Hawajach miała miejsce:

2018-10-20, 18:45 Nowe życie na Hawajach, odc. 7/13 Logo HGTV
program
2018-10-15, 15:30 Nowe życie na Hawajach, odc. 6/13 Logo HGTV
program
2018-10-15, 15:00 Nowe życie na Hawajach, odc. 7/13 Logo HGTV
program
2018-10-13, 18:45 Nowe życie na Hawajach, odc. 6/13 Logo HGTV
program
2018-10-08, 15:30 Nowe życie na Hawajach, odc. 5/13 Logo HGTV
program
Reklama
2018-10-08, 15:00 Nowe życie na Hawajach, odc. 6/13 Logo HGTV
program
2018-10-06, 18:45 Nowe życie na Hawajach, odc. 5/13 Logo HGTV
program
2018-10-04, 15:25 Nowe życie na Hawajach, odc. 4/13 Logo HGTV
Opis (streszczenie): Według agentów nieruchomości nie trzeba być bogatym, żeby zamieszkać na Hawajach, wystarczy tylko bardzo tego chcieć. Każdy może znaleźć tam miejsce dla siebie. Niezależnie od tego, czy chce mieszkać w małej drewnianej chatce, czy w przestronnej posiadłości z wielkim ogrodem. Oahu, Kauai, Maui czy Wielka Wyspa na Hawajach, to tylko nieliczne z cudownie malowniczych miejsc w tym wyspiarskim regionie. Liczy się tutaj przede wszystkim widok. Agenci nieruchomości spełnią marzenie każdego, kto zdecydował się porzucić dotychczasowe życie i zacząć wszystko od nowa na hawajskich wyspach. Oficer Clint Kinchen i jego żona Kallie wraz z dwójką swoich młodych dzieci przeprowadzają się na Oahu. W poszukiwaniach pomoże im lokalny agent nieruchomości.
USA / program
2018-10-02, 11:00 Nowe życie na Hawajach, odc. 4/13 Logo HGTV
USA / program
2018-10-01, 15:30 Nowe życie na Hawajach, odc. 4/13 Logo HGTV
Opis (streszczenie): Według agentów nieruchomości nie trzeba być bogatym, żeby zamieszkać na Hawajach, trzeba tylko bardzo tego chcieć. Każdy może znaleźć tam miejsce dla siebie. Niezależnie czy chce mieszkać w małej drewnianej chatce czy w wielkiej posiadłości z ogromnym ogrodem. Na tych wyspach liczy się przede wszystkim widok. Agenci nieruchomości spełnią marzenie każdego, kto zdecydował się porzucić się dotychczasowe życie i zacząć wszystko od nowa na hawajskich wyspach. Michelle po ukończeniu college'u w Honolulu postanawia znaleźć tu dom, gdyż zakochała się w tym tętniącym życiem mieście. Uwielbia surfing, a Oahu pozwoli jej realizować także inne aktywności. Nie wyobraża sobie, że kiedykolwiek wróci do deszczowego Seattle, z którego pochodzi. Agent nieruchomości pomoże jej znaleźć przyjazne dla zwierząt mieszkanie w pobliżu jej ulubionych plaż i parków w cenie nieprzekraczającej 350 tys. dolarów.
USA / program
2018-10-01, 15:00 Nowe życie na Hawajach, odc. 5/13 Logo HGTV
Opis (streszczenie): Według agentów nieruchomości nie trzeba być bogatym, żeby zamieszkać na Hawajach, trzeba tylko bardzo tego chcieć. Każdy może znaleźć tam miejsce dla siebie. Niezależnie czy chce mieszkać w małej drewnianej chatce czy w wielkiej posiadłości z ogromnym ogrodem. Na tych wyspach liczy się przede wszystkim widok. Agenci nieruchomości spełnią marzenie każdego, kto zdecydował się porzucić się dotychczasowe życie i zacząć wszystko od nowa na hawajskich wyspach. Andrew i Kelsey niedawno się zaręczyli, a propozycja pracy przekonała ich do opuszczenia zimnego Ohio i przeprowadzki na wyspę Oahu. Spakowali wszystko co posiadają i są gotowi, by cieszyć się doskonałą pogodą i wspaniałym krajobrazem. Mają nadzieję znaleźć dom z otwartą przestrzenią, jadalnią i przestronnym podwórzem dla swoich dwóch psów. Na wymarzony dom mogą przeznaczyć maksymalnie 500 tys. dolarów. Czy znajdą tu swoje miejsce?
USA / program
2018-09-29, 18:45 Nowe życie na Hawajach, odc. 4/13 Logo HGTV
USA / program
2018-09-27, 15:25 Nowe życie na Hawajach, odc. 3/13 Logo HGTV
Opis (streszczenie): Według agentów nieruchomości nie trzeba być bogatym, żeby zamieszkać na Hawajach, wystarczy tylko bardzo tego chcieć. Każdy może znaleźć tam miejsce dla siebie. Niezależnie od tego, czy chce mieszkać w małej drewnianej chatce, czy w przestronnej posiadłości z wielkim ogrodem. Oahu, Kauai, Maui czy Wielka Wyspa na Hawajach, to tylko nieliczne z cudownie malowniczych miejsc w tym wyspiarskim regionie. Liczy się tutaj przede wszystkim widok. Agenci nieruchomości spełnią marzenie każdego, kto zdecydował się porzucić dotychczasowe życie i zacząć wszystko od nowa na hawajskich wyspach. Pilot helikoptera Julie Fung, w końcu spełnia swoje marzenie i za sprawa nowej pracy przeprowadza się na Hawaje. W poszukiwaniach pomoże im lokalny agent nieruchomości.
USA / program
2018-09-27, 14:55 Nowe życie na Hawajach, odc. 4/13 Logo HGTV
USA / program
2018-09-25, 11:00 Nowe życie na Hawajach, odc. 3/13 Logo HGTV
USA / program
2018-09-24, 15:30 Nowe życie na Hawajach, odc. 3/13 Logo HGTV
Opis (streszczenie): Według agentów nieruchomości nie trzeba być bogatym, żeby zamieszkać na Hawajach, trzeba tylko bardzo tego chcieć. Każdy może znaleźć tam miejsce dla siebie. Niezależnie czy chce mieszkać w małej drewnianej chatce czy w wielkiej posiadłości z ogromnym ogrodem. Na tych wyspach liczy się przede wszystkim widok. Agenci nieruchomości spełnią marzenie każdego, kto zdecydował się porzucić się dotychczasowe życie i zacząć wszystko od nowa na hawajskich wyspach. Sarah i Zac, kochająca aktywny styl życia para z Kalifornii jest przytłoczona nerwowym życiem w San Diego. Marzą o własnym domu na wyspie Oahu, gdyż uwielbiają turkusowe wody, ciepły piasek i spokojne wibracje miasta. Uważają, że Hawaje to idealne miejsce na rozwój podwodnego biznesu fotograficznego. Poszukują domu z garażem i dużym podwórkiem dla swoich dwóch psów. Chcieliby uniknąć remontów i od razu się wprowadzić. Na całą inwestycję mogą przeznaczyć do 580 tys. dolarów.
USA / program
2018-09-24, 15:00 Nowe życie na Hawajach, odc. 4/13 Logo HGTV
USA / program
2018-09-22, 18:45 Nowe życie na Hawajach, odc. 3/13 Logo HGTV
USA / program
2018-09-20, 15:25 Nowe życie na Hawajach, odc. 2/13 Logo HGTV
Opis (streszczenie): Według agentów nieruchomości nie trzeba być bogatym, żeby zamieszkać na Hawajach, wystarczy tylko bardzo tego chcieć. Każdy może znaleźć tam miejsce dla siebie. Niezależnie od tego, czy chce mieszkać w małej drewnianej chatce, czy w przestronnej posiadłości z wielkim ogrodem. Oahu, Kauai, Maui czy Wielka Wyspa na Hawajach, to tylko nieliczne z cudownie malowniczych miejsc w tym wyspiarskim regionie. Liczy się tutaj przede wszystkim widok. Agenci nieruchomości spełnią marzenie każdego, kto zdecydował się porzucić dotychczasowe życie i zacząć wszystko od nowa na hawajskich wyspach. Jon Elliff i jego żona Becky chcą się przeprowadzić na Oahu. Będą potrzebować sporego domu, razem z nimi przeprowadza się pięć ich córek. W poszukiwaniach pomoże im lokalny agent nieruchomości.
USA / program
2018-09-20, 14:55 Nowe życie na Hawajach, odc. 3/13 Logo HGTV
USA / program
2018-09-18, 11:00 Nowe życie na Hawajach, odc. 2/13 Logo HGTV
USA / program

Emisje archiwalne Nowe życie na Hawajach

Emisja Nowe życie na Hawajach miała miejsce:

2018-09-17, 15:30 Nowe życie na Hawajach, odc. 2/13 Logo HGTV
Według agentów nieruchomości nie trzeba być bogatym, żeby zamieszkać na Hawajach, trzeba tylko bardzo tego chcieć. Każdy może znaleźć tam miejsce dla siebie. Niezależnie czy chce mieszkać w małej drewnianej chatce czy w wielkiej posiadłości z ogromnym ogrodem. Na tych wyspach liczy się przede wszystkim widok. Agenci nieruchomości spełnią marzenie każdego, kto zdecydował się porzucić się dotychczasowe życie i zacząć wszystko od nowa na hawajskich wyspach. Nycole i Rob niedawno się pobrali. Oboje pochodzą z Oahu i planują powrót do swojego rodzinnego miasta. Uwielbiają hawajską przyrodę i panujący tu spokój. Korzystając z pomocy swojego agenta, młoda para szuka domu z otwartą przestrzenią, nowoczesną kuchnią i dużym podwórkiem dla swojego psa. Na swój wymarzony dom mogą przeznaczyć do 500 tys. dolarów.
USA / program
2018-09-17, 15:00 Nowe życie na Hawajach, odc. 3/13 Logo HGTV
Według agentów nieruchomości nie trzeba być bogatym, żeby zamieszkać na Hawajach, trzeba tylko bardzo tego chcieć. Każdy może znaleźć tam miejsce dla siebie. Niezależnie czy chce mieszkać w małej drewnianej chatce czy w wielkiej posiadłości z ogromnym ogrodem. Na tych wyspach liczy się przede wszystkim widok. Agenci nieruchomości spełnią marzenie każdego, kto zdecydował się porzucić się dotychczasowe życie i zacząć wszystko od nowa na hawajskich wyspach. Sarah i Zac, kochająca aktywny styl życia para z Kalifornii jest przytłoczona nerwowym życiem w San Diego. Marzą o własnym domu na wyspie Oahu, gdyż uwielbiają turkusowe wody, ciepły piasek i spokojne wibracje miasta. Uważają, że Hawaje to idealne miejsce na rozwój podwodnego biznesu fotograficznego. Poszukują domu z garażem i dużym podwórkiem dla swoich dwóch psów. Chcieliby uniknąć remontów i od razu się wprowadzić. Na całą inwestycję mogą przeznaczyć do 580 tys. dolarów.
USA / program
2018-09-15, 18:45 Nowe życie na Hawajach, odc. 2/13 Logo HGTV
Według agentów nieruchomości nie trzeba być bogatym, żeby zamieszkać na Hawajach, trzeba tylko bardzo tego chcieć. Każdy może znaleźć tam miejsce dla siebie. Niezależnie czy chce mieszkać w małej drewnianej chatce czy w wielkiej posiadłości z ogromnym ogrodem. Na tych wyspach liczy się przede wszystkim widok. Agenci nieruchomości spełnią marzenie każdego, kto zdecydował się porzucić się dotychczasowe życie i zacząć wszystko od nowa na hawajskich wyspach. Nycole i Rob niedawno się pobrali. Oboje pochodzą z Oahu i planują powrót do swojego rodzinnego miasta. Uwielbiają hawajską przyrodę i panujący tu spokój. Korzystając z pomocy swojego agenta, młoda para szuka domu z otwartą przestrzenią, nowoczesną kuchnią i dużym podwórkiem dla swojego psa. Na swój wymarzony dom mogą przeznaczyć do 500 tys. dolarów.
USA / program
2018-09-13, 15:25 Nowe życie na Hawajach, odc. 1/13 Logo HGTV
Według agentów nieruchomości nie trzeba być bogatym, żeby zamieszkać na Hawajach, wystarczy tylko bardzo tego chcieć. Każdy może znaleźć tam miejsce dla siebie. Niezależnie od tego, czy chce mieszkać w małej drewnianej chatce, czy w przestronnej posiadłości z wielkim ogrodem. Oahu, Kauai, Maui czy Wielka Wyspa na Hawajach, to tylko nieliczne z cudownie malowniczych miejsc w tym wyspiarskim regionie. Liczy się tutaj przede wszystkim widok. Agenci nieruchomości spełnią marzenie każdego, kto zdecydował się porzucić dotychczasowe życie i zacząć wszystko od nowa na hawajskich wyspach. Zach i Amy Riehemann chcą się przeprowadzić na słoneczne Oahu z dwójką swoich synów. Szukają mieszkania, które będzie idealne dla ich rodziny. W poszukiwaniach pomoże im lokalny agent nieruchomości.
USA / program
2018-09-13, 14:55 Nowe życie na Hawajach, odc. 2/13 Logo HGTV
Według agentów nieruchomości nie trzeba być bogatym, żeby zamieszkać na Hawajach, wystarczy tylko bardzo tego chcieć. Każdy może znaleźć tam miejsce dla siebie. Niezależnie od tego, czy chce mieszkać w małej drewnianej chatce, czy w przestronnej posiadłości z wielkim ogrodem. Oahu, Kauai, Maui czy Wielka Wyspa na Hawajach, to tylko nieliczne z cudownie malowniczych miejsc w tym wyspiarskim regionie. Liczy się tutaj przede wszystkim widok. Agenci nieruchomości spełnią marzenie każdego, kto zdecydował się porzucić dotychczasowe życie i zacząć wszystko od nowa na hawajskich wyspach. Jon Elliff i jego żona Becky chcą się przeprowadzić na Oahu. Będą potrzebować sporego domu, razem z nimi przeprowadza się pięć ich córek. W poszukiwaniach pomoże im lokalny agent nieruchomości.
USA / program
2018-09-11, 11:00 Nowe życie na Hawajach, odc. 1/13 Logo HGTV
Według agentów nieruchomości nie trzeba być bogatym, żeby zamieszkać na Hawajach, wystarczy tylko bardzo tego chcieć. Każdy może znaleźć tam miejsce dla siebie. Niezależnie od tego, czy chce mieszkać w małej drewnianej chatce, czy w przestronnej posiadłości z wielkim ogrodem. Oahu, Kauai, Maui czy Wielka Wyspa na Hawajach, to tylko nieliczne z cudownie malowniczych miejsc w tym wyspiarskim regionie. Liczy się tutaj przede wszystkim widok. Agenci nieruchomości spełnią marzenie każdego, kto zdecydował się porzucić dotychczasowe życie i zacząć wszystko od nowa na hawajskich wyspach. Zach i Amy Riehemann chcą się przeprowadzić na słoneczne Oahu z dwójką swoich synów. Szukają mieszkania, które będzie idealne dla ich rodziny. W poszukiwaniach pomoże im lokalny agent nieruchomości.
USA / program
2018-09-10, 15:30 Nowe życie na Hawajach, odc. 1/13 Logo HGTV
Według agentów nieruchomości nie trzeba być bogatym, żeby zamieszkać na Hawajach, trzeba tylko bardzo tego chcieć. Każdy może znaleźć tam miejsce dla siebie. Niezależnie czy chce mieszkać w małej drewnianej chatce czy w wielkiej posiadłości z ogromnym ogrodem. Na tych wyspach liczy się przede wszystkim widok. Agenci nieruchomości spełnią marzenie każdego, kto zdecydował się porzucić się dotychczasowe życie i zacząć wszystko od nowa na hawajskich wyspach. Dayna i Kevin, para z Kalifornii, po latach planowania wreszcie jest gotowa na przeprowadzkę na Maui. Oboje uwielbiają obszar Lahaina i chcieliby mieć łódź, którą trzymaliby w pobliskim porcie. Z pomocą lokalnego agenta sprawdzają wszystkie najlepsze hawajskie domy, w których mogliby urządzić także biuro. Ich budżet to maksymalnie 600 tys. dolarów.
USA / program
2018-09-10, 15:00 Nowe życie na Hawajach, odc. 2/13 Logo HGTV
Według agentów nieruchomości nie trzeba być bogatym, żeby zamieszkać na Hawajach, trzeba tylko bardzo tego chcieć. Każdy może znaleźć tam miejsce dla siebie. Niezależnie czy chce mieszkać w małej drewnianej chatce czy w wielkiej posiadłości z ogromnym ogrodem. Na tych wyspach liczy się przede wszystkim widok. Agenci nieruchomości spełnią marzenie każdego, kto zdecydował się porzucić się dotychczasowe życie i zacząć wszystko od nowa na hawajskich wyspach. Nycole i Rob niedawno się pobrali. Oboje pochodzą z Oahu i planują powrót do swojego rodzinnego miasta. Uwielbiają hawajską przyrodę i panujący tu spokój. Korzystając z pomocy swojego agenta, młoda para szuka domu z otwartą przestrzenią, nowoczesną kuchnią i dużym podwórkiem dla swojego psa. Na swój wymarzony dom mogą przeznaczyć do 500 tys. dolarów.
USA / program
2018-09-08, 18:45 Nowe życie na Hawajach, odc. 1/13 Logo HGTV
Według agentów nieruchomości nie trzeba być bogatym, żeby zamieszkać na Hawajach, trzeba tylko bardzo tego chcieć. Każdy może znaleźć tam miejsce dla siebie. Niezależnie czy chce mieszkać w małej drewnianej chatce czy w wielkiej posiadłości z ogromnym ogrodem. Na tych wyspach liczy się przede wszystkim widok. Agenci nieruchomości spełnią marzenie każdego, kto zdecydował się porzucić się dotychczasowe życie i zacząć wszystko od nowa na hawajskich wyspach. Dayna i Kevin, para z Kalifornii, po latach planowania wreszcie jest gotowa na przeprowadzkę na Maui. Oboje uwielbiają obszar Lahaina i chcieliby mieć łódź, którą trzymaliby w pobliskim porcie. Z pomocą lokalnego agenta sprawdzają wszystkie najlepsze hawajskie domy, w których mogliby urządzić także biuro. Ich budżet to maksymalnie 600 tys. dolarów.
USA / program
2018-09-06, 15:25 Nowe życie na Hawajach, odc. 13 Logo HGTV
Według agentów nieruchomości nie trzeba być bogatym, żeby zamieszkać na Hawajach, wystarczy tylko bardzo tego chcieć. Każdy może znaleźć tam miejsce dla siebie. Niezależnie od tego, czy chce mieszkać w małej drewnianej chatce, czy w przestronnej posiadłości z wielkim ogrodem. Oahu, Kauai, Maui czy Wielka Wyspa na Hawajach, to tylko nieliczne z cudownie malowniczych miejsc w tym wyspiarskim regionie. Liczy się tutaj przede wszystkim widok. Agenci nieruchomości spełnią marzenie każdego, kto zdecydował się porzucić dotychczasowe życie i zacząć wszystko od nowa na hawajskich wyspach. Christian Slocum został wychowany na wyspie Hawaii, największej wyspie w archipelagu Hawajów, ale przeprowadził się na Maui prawie dziesięć lat temu, aby otworzyć tam dwa sklepy fotograficzne. Christian był przyzwyczajony do dużej przestrzeni na swojej wielkiej wyspie, ale od razu zakochał się w tym, co Maui ma do zaoferowania - chce surfować, jeździć na rowerze i podziwiać zachody słońca. Trzy lata temu Christian skontaktował się ze swoją przyjaciółką, agentką nieruchomości na Hawajach, Amandą Kittle, prosząc, by ta pomogła mu znaleźć dom. Niestety, z powodu braku środków, musiał wstrzymać poszukiwania, ale teraz Christian jest gotowy, aby w końcu kupić idealny dom z wielką kuchnią, podwórkiem i oddzielną przestrzenią do założenia własnego studia fotograficznego.
USA / program

Emisja w stacjach

Nowe życie na Hawajach można obejrzeć w:

Emisje w: HGTV

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info