Reklama

Nowy Gadżet godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Nowy Gadżet będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2018-10-22

22:45 Nowy Gadżet, sez. 11, odc. 8/9 Logo TVN Turbo
Opis (streszczenie): Drobne rzeczy ułatwiające życie, innowacyjne technologie poszukujące swojego miejsca na rynku, przyjemne i pożyteczne przedmioty, a także sprzętowe wpadki nazywane bez ogródek wpadkami - to wszystko zobaczycie w jedenastym sezonie programu Kuby Klawitera. Bez ściemy, sponsorowanych testów i lukrowania rzeczywistości - mówimy jak jest!
/ Polska / program rozrywkowy

2018-10-25

19:45 Nowy Gadżet, sez. 11, odc. 8/9 Logo TVN Turbo
Polska / program rozrywkowy
20:15 Nowy Gadżet, sez. 9, odc. 2/9 Logo TVN Turbo
Opis (streszczenie): Kuba Klawiter dziewiąty raz weźmie się za testowanie najbardziej pomysłowych sprzętów, najciekawszych technologii i najdziwniejszych produktów na rynku gadżetów. Pokaże zarówno te grzechu warte, jak i śmiechu warte. Sprawdzi, czy producenci nie przesadzają z cenami gadżetów, a kiedy będzie trzeba, poszuka ich tańszych odpowiedników. Przekona się też, czy innowacyjne produkty są łatwe w użyciu i czy spełniają swoją rolę. Kuba Klawiter sprawdzi, czy rowerowe nosidełko dla psa jest wygodne i bezpieczne dla czworonoga, przekona się, czy bielizna neutralizująca przykre zapachy faktycznie istnieje i wypróbuje jednokołową elektryczną deskorolkę. Sprawdzimy też, jak brzmią wibrujące głośniki, pokażemy sposób na gorącą parzoną kawę bez fusów podczas romantycznego wyjazdu z ukochaną pod namiot i ocenimy opłacalność sprzętu do przycinania zużytych gum samochodowych wycieraczek.
/ Polska / program rozrywkowy
Reklama

2018-10-27

16:00 Nowy Gadżet, sez. 11, odc. 8/9 Logo TVN Turbo
Polska / program rozrywkowy
19:30 Nowy Gadżet, sez. 9, odc. 2/9 Logo TVN Turbo
Polska / program rozrywkowy

2018-10-28

13:30 Nowy Gadżet, sez. 11, odc. 9 Logo TVN Turbo
Polska / program rozrywkowy

2018-10-29

22:45 Nowy Gadżet, sez. 11, odc. 9 Logo TVN Turbo
Polska / program rozrywkowy

2018-10-30

17:30 Nowy Gadżet, sez. 11, odc. 9 Logo TVN Turbo
Polska / program rozrywkowy

2018-11-01

20:00 Nowy Gadżet, sez. 11, odc. 9 Logo TVN Turbo
Polska / program rozrywkowy
20:30 Nowy Gadżet, sez. 9, odc. 3/9 Logo TVN Turbo
Opis (streszczenie): Kuba Klawiter dziewiąty raz weźmie się za testowanie najbardziej pomysłowych sprzętów, najciekawszych technologii i najdziwniejszych produktów na rynku gadżetów. Pokaże zarówno te grzechu warte, jak i śmiechu warte. Sprawdzi, czy producenci nie przesadzają z cenami gadżetów, a kiedy będzie trzeba, poszuka ich tańszych odpowiedników. Przekona się też, czy innowacyjne produkty są łatwe w użyciu i czy spełniają swoją rolę. Kuba Klawiter pokaże sprzęt, który odmieni Wasze podejście do recyklingu plastikowych butelek i sprawdzi, czy nowa Nokia 3310 ma szanse stać się taką legendą, jaką był poprzedni model telefonu o tym oznaczeniu. Poszukamy też praktycznych zastosowań dla sztucznych ust i elektronicznego gadżetu do mierzenia odległości, nauczymy dzieci sprzątać już od bardzo małego oraz zdradzimy sposób na szybkie doposażenie każdego laptopa w ekran dotykowy. Na koniec gruntownie przetestujemy samorozkładający się namiot wyposażony w panele solarne.
/ Polska / program rozrywkowy

2018-11-03

16:00 Nowy Gadżet, sez. 11, odc. 9 Logo TVN Turbo
Polska / program rozrywkowy
19:30 Nowy Gadżet, sez. 9, odc. 3/9 Logo TVN Turbo
Polska / program rozrywkowy

2018-11-04

13:30 Nowy Gadżet, sez. 10, odc. 7/9 Logo TVN Turbo
Opis (streszczenie): Co w technologii piszczy? Ile radości potrafi dać chińska zabawka za grosze? Czy drogie sprzęty zawsze warte są swojej ceny? Kiedy naprawdę opłaca się inwestować w elektronikę? Odpowiedzi na te i inne pytania poszuka Kuba Klawiter, nieoceniony specjalista od wszelkiej maści gadżetów! W jubileuszowej dziesiątej serii programu nie zabraknie pomysłowych i rzetelnych testów z dodatkiem odrobiny humoru! W dziesiątym sezonie w nasze ręce wpadną między innymi: podwodny dron, aplikacja do mierzenia ciśnienia w oponach, golarka do pleców oraz podłokietnik uprzyjemniający długie i dalekie podróże. Kuba Klawiter przetestuje słuchawkę Bluetooth dla wymagających, zaprezentuje mały wodoodporny przycisk, który może ułatwić obsługę wielu urządzeń w domu lub w samochodzie, sprawdzi hulajnogę na dużych kółkach, pokaże sprytny portfel i doradzi, jak poradzić sobie z brudnymi drzwiami w publicznych toaletach.
/ Polska / program rozrywkowy

2018-11-05

22:45 Nowy Gadżet, sez. 10, odc. 7/9 Logo TVN Turbo
Polska / program rozrywkowy

2018-11-06

17:30 Nowy Gadżet, sez. 10, odc. 7/9 Logo TVN Turbo
Polska / program rozrywkowy
Reklama

2018-11-08

19:45 Nowy Gadżet, sez. 10, odc. 7/9 Logo TVN Turbo
Polska / program rozrywkowy
20:15 Nowy Gadżet, sez. 9, odc. 9 Logo TVN Turbo
Opis (streszczenie): Kuba Klawiter dziewiąty raz weźmie się za testowanie najbardziej pomysłowych sprzętów, najciekawszych technologii i najdziwniejszych produktów na rynku gadżetów. Pokaże zarówno te grzechu warte, jak i śmiechu warte. Sprawdzi, czy producenci nie przesadzają z cenami gadżetów, a kiedy będzie trzeba, poszuka ich tańszych odpowiedników. Przekona się też, czy innowacyjne produkty są łatwe w użyciu i czy spełniają swoją rolę. Kuba Klawiter przetestuje dwie najpopularniejsze stabilizacje do smartfonów - gimbale sprawdzimy w miejscu z pięknym widokiem na całą Warszawę, w skateparku i w sali baletowej. Pokażemy też chińską elektryczną deskę, gadżet schładzający napoje oraz zabawkę, dzięki której będziesz mógł bawić się ze swoim pupilem będąc poza domem. Na koniec kostka, która z powodzeniem może zastąpić fidget spinnery!
/ Polska / program rozrywkowy

2018-11-10

16:00 Nowy Gadżet, sez. 10, odc. 7/9 Logo TVN Turbo
Polska / program rozrywkowy
19:30 Nowy Gadżet, sez. 9, odc. 9 Logo TVN Turbo
Polska / program rozrywkowy

2018-11-15

19:45 Nowy Gadżet, sez. 8, odc. 12 Logo TVN Turbo
Opis (streszczenie): Widzowie z entuzjazmem oglądają jego testy różnej maści gadżetów, a on bez ogródek opowiada, co sądzi i w wymyślnych testach demonstruje wady i zalety różnych sprzętów. Człowiek, który o gadżetach wie wszystko – Kuba Klawiter – powraca z nową porcją męskich nowinek, na które warto zwrócić uwagę. Kuba Klawiter ma całą masę gadżetów dla mobilnych – miejski system skuterów elektrycznych, równie elektryczny polski rower i multimedialny kask. Dla miłośników czterech kółek sprawdzimy miernik lakieru i aplikację pomagającą oszczędzać na paliwie. Na koniec przegląd najgorszych gadżetów - bo testowanie nowych technologii to nie rurki z kremem...
/ Polska / program rozrywkowy
20:15 Nowy Gadżet, sez. 9, odc. 4/9 Logo TVN Turbo
Opis (streszczenie): Kuba Klawiter dziewiąty raz weźmie się za testowanie najbardziej pomysłowych sprzętów, najciekawszych technologii i najdziwniejszych produktów na rynku gadżetów. Pokaże zarówno te grzechu warte, jak i śmiechu warte. Sprawdzi, czy producenci nie przesadzają z cenami gadżetów, a kiedy będzie trzeba, poszuka ich tańszych odpowiedników. Przekona się też, czy innowacyjne produkty są łatwe w użyciu i czy spełniają swoją rolę. Kuba Klawiter przyjrzy się prostokątnej butelce na wodę, pobawi się kieszonkowym dronem i sprawdzi pokrowiec na koła roweru przechowywanego w mieszkaniu. Przetestujemy też inteligentny zamek do drzwi sterowany za pomocą telefonu, panele solarne do ładowania elektronicznego sprzętu w terenie oraz kciukową zakładkę do książek.
/ Polska / program rozrywkowy

2018-11-17

16:00 Nowy Gadżet, sez. 8, odc. 12 Logo TVN Turbo
Polska / program rozrywkowy
19:30 Nowy Gadżet, sez. 9, odc. 4/9 Logo TVN Turbo
Polska / program rozrywkowy

2018-11-18

13:30 Nowy Gadżet, sez. 10, odc. 8/9 Logo TVN Turbo
Opis (streszczenie): Co w technologii piszczy? Ile radości potrafi dać chińska zabawka za grosze? Czy drogie sprzęty zawsze warte są swojej ceny? Kiedy naprawdę opłaca się inwestować w elektronikę? Odpowiedzi na te i inne pytania poszuka Kuba Klawiter, nieoceniony specjalista od wszelkiej maści gadżetów! W jubileuszowej dziesiątej serii programu nie zabraknie pomysłowych i rzetelnych testów z dodatkiem odrobiny humoru! W dziesiątym sezonie w nasze ręce wpadną między innymi: podwodny dron, aplikacja do mierzenia ciśnienia w oponach, golarka do pleców oraz podłokietnik uprzyjemniający długie i dalekie podróże. Kuba Klawiter pokaże bezkluczykową kłódkę otwieraną smartfonem, odciskiem palca lub... alfabetem Morse'a! Sprawdzi też chińską rowerową alternatywę dla polskiego "składaka", zawleczkę pozwalającą uchronić smartfon przed upadkiem, taśmy dzięki którym nie zgubisz słuchawek oraz kamerę, dzięki której możesz zdalnie komunikować się z psem, gdy zostanie sam w domu.
/ Polska / program rozrywkowy

2018-11-19

22:45 Nowy Gadżet, sez. 10, odc. 8/9 Logo TVN Turbo
Polska / program rozrywkowy

2018-11-20

17:30 Nowy Gadżet, sez. 10, odc. 8/9 Logo TVN Turbo
Polska / program rozrywkowy

2018-11-22

19:45 Nowy Gadżet, sez. 10, odc. 8/9 Logo TVN Turbo
Polska / program rozrywkowy
20:15 Nowy Gadżet, sez. 9, odc. 5/9 Logo TVN Turbo
Opis (streszczenie): Kuba Klawiter dziewiąty raz weźmie się za testowanie najbardziej pomysłowych sprzętów, najciekawszych technologii i najdziwniejszych produktów na rynku gadżetów. Pokaże zarówno te grzechu warte, jak i śmiechu warte. Sprawdzi, czy producenci nie przesadzają z cenami gadżetów, a kiedy będzie trzeba, poszuka ich tańszych odpowiedników. Przekona się też, czy innowacyjne produkty są łatwe w użyciu i czy spełniają swoją rolę. Kuba Klawiter przetestuje bidon z aplikacją, pojeździ czymś elektrycznym i wgra aplikację, która pokazuje... ile razy sprawdziłeś telefon. Przekonacie się też, jak działa świecąca książko-lampka, łapka do stabilizacji telefonu oraz składany kask.
/ Polska / program rozrywkowy

2018-11-24

16:00 Nowy Gadżet, sez. 10, odc. 8/9 Logo TVN Turbo
Polska / program rozrywkowy
19:30 Nowy Gadżet, sez. 9, odc. 5/9 Logo TVN Turbo
Polska / program rozrywkowy
Reklama

2018-11-25

13:30 Nowy Gadżet, sez. 10, odc. 9 Logo TVN Turbo
Opis (streszczenie): Co w technologii piszczy? Ile radości potrafi dać chińska zabawka za grosze? Czy drogie sprzęty zawsze warte są swojej ceny? Kiedy naprawdę opłaca się inwestować w elektronikę? Odpowiedzi na te i inne pytania poszuka Kuba Klawiter, nieoceniony specjalista od wszelkiej maści gadżetów! W jubileuszowej dziesiątej serii programu nie zabraknie pomysłowych i rzetelnych testów z dodatkiem odrobiny humoru! W dziesiątym sezonie w nasze ręce wpadną między innymi: podwodny dron, aplikacja do mierzenia ciśnienia w oponach, golarka do pleców oraz podłokietnik uprzyjemniający długie i dalekie podróże. Pokażemy jednego z najnowszych dronów, którym można latać w mieście. Sprawdzimy, czy parasol na rower uchroni nas przed deszczem, zorganizujemy mini grilla korzystającego z energii słonecznej i przetestujemy instagramową kamerę 360.
/ Polska / program rozrywkowy

2018-11-26

22:45 Nowy Gadżet, sez. 10, odc. 9 Logo TVN Turbo
Polska / program rozrywkowy

2018-11-27

17:30 Nowy Gadżet, sez. 10, odc. 9 Logo TVN Turbo
Polska / program rozrywkowy

2018-11-29

19:45 Nowy Gadżet, sez. 10, odc. 9 Logo TVN Turbo
Polska / program rozrywkowy
20:15 Nowy Gadżet, sez. 9, odc. 6/9 Logo TVN Turbo
Opis (streszczenie): Kuba Klawiter dziewiąty raz weźmie się za testowanie najbardziej pomysłowych sprzętów, najciekawszych technologii i najdziwniejszych produktów na rynku gadżetów. Pokaże zarówno te grzechu warte, jak i śmiechu warte. Sprawdzi, czy producenci nie przesadzają z cenami gadżetów, a kiedy będzie trzeba, poszuka ich tańszych odpowiedników. Przekona się też, czy innowacyjne produkty są łatwe w użyciu i czy spełniają swoją rolę. Kuba Klawiter przetestuje gadżet, który pozwoli Wam przebierać się publicznie, pokaże świecący pasek do biegania i stację pozwalającą ładować wiele elektronicznych urządzeń. Sprawdzimy także na którą stronę mocy zabierze nas dron z Gwiezdnych Wojen, co potrafi deska youtubera Caseya Neistata i co można przykleić do Sticky Pada.
/ Polska / program rozrywkowy
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Nowy Gadżet. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Nowy Gadżet w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Nowy Gadżet.

Poprzednie emisje Nowy Gadżet

Emisja Nowy Gadżet miała miejsce:

2018-10-21, 13:30 Nowy Gadżet, sez. 11, odc. 8/9 Logo TVN Turbo
Polska / program rozrywkowy
2018-10-20, 19:30 Nowy Gadżet, sez. 9, odc. 1/9 Logo TVN Turbo
Opis (streszczenie): Kuba Klawiter dziewiąty raz weźmie się za testowanie najbardziej pomysłowych sprzętów, najciekawszych technologii i najdziwniejszych produktów na rynku gadżetów. Pokaże zarówno te grzechu warte, jak i śmiechu warte. Sprawdzi, czy producenci nie przesadzają z cenami gadżetów, a kiedy będzie trzeba, poszuka ich tańszych odpowiedników. Przekona się też, czy innowacyjne produkty są łatwe w użyciu i czy spełniają swoją rolę. Kuba Klawiter pokaże jak grać w tenisa w najbardziej wyczekiwanych goglach świata, sprawdzi czym się różni halfbike od tradycyjnego roweru oraz nauczy Was, jak nie być świnią przy stole. Doradzimy też, jak utrzymać porządek w samochodzie, jak uprać koszulkę w plenerze i jak dzięki blokadzie ukrytej w siodełku zabezpieczyć rower przed kradzieżą.
Polska / program rozrywkowy
2018-10-20, 16:00 Nowy Gadżet, sez. 11, odc. 7/9 Logo TVN Turbo
Polska / program rozrywkowy
2018-10-18, 20:15 Nowy Gadżet, sez. 9, odc. 1/9 Logo TVN Turbo
Polska / program rozrywkowy
2018-10-18, 19:45 Nowy Gadżet, sez. 11, odc. 7/9 Logo TVN Turbo
Polska / program rozrywkowy
2018-10-16, 17:30 Nowy Gadżet, sez. 11, odc. 7/9 Logo TVN Turbo
Polska / program rozrywkowy
2018-10-15, 22:45 Nowy Gadżet, sez. 11, odc. 7/9 Logo TVN Turbo
Polska / program rozrywkowy
2018-10-14, 13:30 Nowy Gadżet, sez. 11, odc. 7/9 Logo TVN Turbo
Polska / program rozrywkowy
2018-10-13, 19:30 Nowy Gadżet, sez. 10, odc. 6/9 Logo TVN Turbo
Opis (streszczenie): Co w technologii piszczy? Ile radości potrafi dać chińska zabawka za grosze? Czy drogie sprzęty zawsze warte są swojej ceny? Kiedy naprawdę opłaca się inwestować w elektronikę? Odpowiedzi na te i inne pytania poszuka Kuba Klawiter, nieoceniony specjalista od wszelkiej maści gadżetów! W jubileuszowej dziesiątej serii programu nie zabraknie pomysłowych i rzetelnych testów z dodatkiem odrobiny humoru! W dziesiątym sezonie w nasze ręce wpadną między innymi: podwodny dron, aplikacja do mierzenia ciśnienia w oponach, golarka do pleców oraz podłokietnik uprzyjemniający długie i dalekie podróże. Kuba Klawiter zbuduje robota, którego można nauczyć kilku podstawowych komend. Przetestuje zegarek hybrydowy i składaną butelkę, a także rozpali ogień w mieszkaniu, by zaprezentować nowy typ żarówki.
Polska / program rozrywkowy
2018-10-13, 16:00 Nowy Gadżet, sez. 11, odc. 6/9 Logo TVN Turbo
Polska / program rozrywkowy
2018-10-11, 20:15 Nowy Gadżet, sez. 10, odc. 6/9 Logo TVN Turbo
Polska / program rozrywkowy
2018-10-11, 19:45 Nowy Gadżet, sez. 11, odc. 6/9 Logo TVN Turbo
Polska / program rozrywkowy
2018-10-09, 17:30 Nowy Gadżet, sez. 11, odc. 6/9 Logo TVN Turbo
Polska / program rozrywkowy
2018-10-08, 22:45 Nowy Gadżet, sez. 11, odc. 6/9 Logo TVN Turbo
Polska / program rozrywkowy
2018-10-07, 13:30 Nowy Gadżet, sez. 11, odc. 6/9 Logo TVN Turbo
Polska / program rozrywkowy
2018-10-06, 19:30 Nowy Gadżet, sez. 10, odc. 5/9 Logo TVN Turbo
Opis (streszczenie): Co w technologii piszczy? Ile radości potrafi dać chińska zabawka za grosze? Czy drogie sprzęty zawsze warte są swojej ceny? Kiedy naprawdę opłaca się inwestować w elektronikę? Odpowiedzi na te i inne pytania poszuka Kuba Klawiter, nieoceniony specjalista od wszelkiej maści gadżetów! W jubileuszowej dziesiątej serii programu nie zabraknie pomysłowych i rzetelnych testów z dodatkiem odrobiny humoru! W dziesiątym sezonie w nasze ręce wpadną między innymi: podwodny dron, aplikacja do mierzenia ciśnienia w oponach, golarka do pleców oraz podłokietnik uprzyjemniający długie i dalekie podróże. Kuba Klawiter przetestuje elektryczną hulajnogę, która jest jednocześnie poręczną walizką. Pokaże też plecak, który uchodzi za antywłamaniowy, porówna dwie najnowsze kamery sportowe na rynku i przyrządzi jadalne bańki o smaku kawy.
Polska / program rozrywkowy
2018-10-06, 16:00 Nowy Gadżet, sez. 11, odc. 5/9 Logo TVN Turbo
Polska / program rozrywkowy
2018-10-04, 20:15 Nowy Gadżet, sez. 10, odc. 5/9 Logo TVN Turbo
Polska / program rozrywkowy
2018-10-04, 19:45 Nowy Gadżet, sez. 11, odc. 5/9 Logo TVN Turbo
Polska / program rozrywkowy
2018-10-02, 17:30 Nowy Gadżet, sez. 11, odc. 5/9 Logo TVN Turbo
Polska / program rozrywkowy
2018-10-01, 22:45 Nowy Gadżet, sez. 11, odc. 5/9 Logo TVN Turbo
Polska / program rozrywkowy
2018-09-30, 13:30 Nowy Gadżet, sez. 11, odc. 5/9 Logo TVN Turbo
Polska / program rozrywkowy
2018-09-29, 19:30 Nowy Gadżet, sez. 10, odc. 4/9 Logo TVN Turbo
Opis (streszczenie): Co w technologii piszczy? Ile radości potrafi dać chińska zabawka za grosze? Czy drogie sprzęty zawsze warte są swojej ceny? Kiedy naprawdę opłaca się inwestować w elektronikę? Odpowiedzi na te i inne pytania poszuka Kuba Klawiter, nieoceniony specjalista od wszelkiej maści gadżetów! W jubileuszowej dziesiątej serii programu nie zabraknie pomysłowych i rzetelnych testów z dodatkiem odrobiny humoru! W dziesiątym sezonie w nasze ręce wpadną między innymi: podwodny dron, aplikacja do mierzenia ciśnienia w oponach, golarka do pleców oraz podłokietnik uprzyjemniający długie i dalekie podróże. Dzięki inteligentnemu pierścionkowi Kuba Klawiter sprawdzi, jak nie zasnąć za kierownicą. Przetestuje także smartfonowe szkło w płynie oraz kilkadziesiąt melodii dzwonka kinetycznego, sprawdzi, co może jeszcze bardziej uprzyjemnić picie szampana w wannie, pokaże jak nosić słuchawki by nie być odtrąconym przez otoczenie i wyruszy w drogowy bój uzbrojony w plecak z kierunkowskazem
Polska / program rozrywkowy
2018-09-29, 16:00 Nowy Gadżet, sez. 11, odc. 4/9 Logo TVN Turbo
Polska / program rozrywkowy
2018-09-27, 20:15 Nowy Gadżet, sez. 10, odc. 4/9 Logo TVN Turbo
Polska / program rozrywkowy
2018-09-27, 19:45 Nowy Gadżet, sez. 11, odc. 4/9 Logo TVN Turbo
Polska / program rozrywkowy
2018-09-25, 17:30 Nowy Gadżet, sez. 11, odc. 4/9 Logo TVN Turbo
Polska / program rozrywkowy
2018-09-24, 22:45 Nowy Gadżet, sez. 11, odc. 4/9 Logo TVN Turbo
Polska / program rozrywkowy
2018-09-23, 13:30 Nowy Gadżet, sez. 11, odc. 4/9 Logo TVN Turbo
Polska / program rozrywkowy
2018-09-22, 19:30 Nowy Gadżet, sez. 10, odc. 3/9 Logo TVN Turbo
Opis (streszczenie): Co w technologii piszczy? Ile radości potrafi dać chińska zabawka za grosze? Czy drogie sprzęty zawsze warte są swojej ceny? Kiedy naprawdę opłaca się inwestować w elektronikę? Odpowiedzi na te i inne pytania poszuka Kuba Klawiter, nieoceniony specjalista od wszelkiej maści gadżetów! W jubileuszowej dziesiątej serii programu nie zabraknie pomysłowych i rzetelnych testów z dodatkiem odrobiny humoru! W dziesiątym sezonie w nasze ręce wpadną między innymi: podwodny dron, aplikacja do mierzenia ciśnienia w oponach, golarka do pleców oraz podłokietnik uprzyjemniający długie i dalekie podróże. Kuba Klawiter pokaże sprytny bezprzewodowy alarm na drzwi i przetestuje urządzenie, dzięki któremu nie musisz zabierać smartfona na siłownię żeby posłuchać ulubionej muzyki podczas ćwiczeń. Zdradzimy też sposób na szybki druk zdjęć zrobionych telefonem, spojrzymy na świat przez smartfonowy mikroskop i sprawdzimy w akcji krzyżówkę kamery sportowej z miniaturowym aparatem.
Polska / program rozrywkowy
2018-09-22, 16:00 Nowy Gadżet, sez. 11, odc. 3/9 Logo TVN Turbo
Polska / program rozrywkowy
2018-09-20, 20:15 Nowy Gadżet, sez. 10, odc. 3/9 Logo TVN Turbo
Polska / program rozrywkowy
2018-09-20, 19:45 Nowy Gadżet, sez. 11, odc. 3/9 Logo TVN Turbo
Polska / program rozrywkowy
2018-09-18, 17:30 Nowy Gadżet, sez. 11, odc. 3/9 Logo TVN Turbo
Polska / program rozrywkowy

Emisja w stacjach

Nowy Gadżet można obejrzeć w:

Emisje w: TVN Turbo

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info