Reklama

Ostatni prawdziwy mężczyzna godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Ostatni prawdziwy mężczyzna


Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Ostatni prawdziwy mężczyzna będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 2019-10-26
10:05 Ostatni prawdziwy mężczyzna 5, odc. 12 - Bieg polarny Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Mike i Vanessa od wielu lat uczestniczą w pięciokilometrowym biegu polarnym w Denver. Zgodnie z tradycją, każde z nich startuje z własną ekipą, składającą się z absolwentów ich alma mater. Ponieważ oboje chcą wygrać, potrzebują do tego najlepszego biegacza. Gdy wybór pada na Eve, małżonkowie robią wszystko, aby zwerbować ją do swojej drużyny. Tymczasem Kristin przeczuwa nadchodzące kłopoty po tym, jak Ed przyjmuje do pracy swoją dziewczynę Wendi na stanowisko hostessy Outdoor Man Grill.

Czas trwania: 25min. / USA / 2015 / serial komediowy
10:30 Ostatni prawdziwy mężczyzna 5, odc. 13 - Mike i mechanicy Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Eve nie dostaje się do West Point. Aby poprawić jej humor, Mike zabiera ją do swojej firmy, by pokazać, że uczelnia nie jest jedyną opcją na zrobienie kariery. Mike i Vanessa są zdumieni nieoczekiwanym wpływem, jaki wywiera na nią mechanik samochodowy Joe. Tymczasem Mandy sprawia, że Kristin czuje się jakby siostry nie miały ze sobą nic wspólnego.

Czas trwania: 25min. / USA / 2015 / serial komediowy
Reklama
10:55 Ostatni prawdziwy mężczyzna 5, odc. 14 - Pierścionek Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Ed prosi Kyle'a, by w tajemnicy przed wszystkimi dostarczył pierścionek zaręczynowy do jubilera, by można było go dopasować do palca Wendi. Mike dostrzega jednak jak chłopak wsuwa go do kieszeni. Teraz jemu i Vanessie wydaje się, że młodzieniec pragnie oświadczyć się Mandy.

Czas trwania: 27min. / USA / 2015 / serial komediowy
Program TV na 2019-10-27
08:50 Ostatni prawdziwy mężczyzna 5, odc. 15 - Kredyt na nowy dom Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Mike przekonuje Kristin i Ryana do zakupu domu zamiast ciągłego wynajmowania mieszkania. Jednak po znalezieniu idealnego lokum, Ryan niespodziewanie wycofuje się z całego przedsięwzięcia. Tymczasem Mandy, która ma w piwnicy swoją pracownie, nie godzi się na to aby dzielić ją z Eve. Kyle bierze stronę młodszej siostry, uważając, że ta ma prawo tam przebywać.

Czas trwania: 25min. / USA / 2015 / serial komediowy
09:15 Ostatni prawdziwy mężczyzna 5, odc. 16 - Kapela Eve Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Eve razem z przyjaciółką Cammy zakładają nowy zespół muzyczny. Dziewczyny grają tak źle, że Mike próbuje znaleźć sposób na to aby kapela się rozpadła. Jego plan przynosi niespodziewane rezultaty. Tymczasem Kyle i Mandy zajmują się Boydem.

Czas trwania: 25min. / USA / 2015 / serial komediowy
09:40 Ostatni prawdziwy mężczyzna 5, odc. 17 - Dzięki za wspomnienia Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Mike marzy o odkupieniu kolekcji miniaturowych czołgów, która była własnością zmarłego męża jego sąsiadki, Helen Potts. Jednak gdy dowiaduje się, że kobieta już ją sprzedała, robi wszystko co w jego mocy, aby cenny zbiór trafił w jego ręce. Tymczasem Kristin i Ed są zaniepokojeni faktem, iż tajemniczy Bubba X umieścił w sieci niepochlebny komentarz na temat swoich doświadczeń w restauracji Outdoor Man.

Czas trwania: 25min. / USA / 2015 / serial komediowy
Program TV na 2019-11-02
09:10 Ostatni prawdziwy mężczyzna 5, odc. 18 - Męska szopa, damska szopa Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Mike'owi nie podoba się, że Vanessa, która wieczorami poprawia prace swoich uczniów, korzysta z jego biurka w gabinecie. Postanawia coś z tym zrobić i buduje jej pracownię w ogrodzie, którą nazywa "damska szopą". Tymczasem Kyle musi zaakceptować fakt, iż Kristine została pracownikiem miesiąca w firmie Outdoor Man.

Czas trwania: 28min. / USA / 2015 / serial komediowy
09:45 Ostatni prawdziwy mężczyzna 5, odc. 19 - Alpinistka Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Mike spotyka się z Billy Cassidy, znaną alpinistka i swoją byłą dziewczyną, by namówić ją do wyrażenia zgody na sprzedaż sygnowanego jej nazwiskiem sprzętu wspinaczkowego w sklepie Outdoor Man. Kobieta zgadza się, ale stawia pewien warunek - Mike musi razem z nią uczestniczyć w objazdowej kampanii promocyjnej. Tymczasem Mandy pomaga Kristin i Ryanowi sprzedać ich stare, niepotrzebne już rzeczy.

Czas trwania: 25min. / USA / 2015 / serial komediowy
Reklama
10:10 Ostatni prawdziwy mężczyzna 5, odc. 20 - Alpinistka Logo FOX Comedy
Czas trwania: 28min. / USA / 2015 / serial komediowy
Program TV na 2019-11-03
09:35 Ostatni prawdziwy mężczyzna 5, odc. 21 - Małżeńska porada Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Mike odkrywa, że jego przyszły zięć, Kyle, ma pewne obawy przed wizytą u nowego pastora. Mężczyzna radzi mu, by wziął przykład z udanego małżeństwa jego i Vanessy. Jednakże z powodu małżeńskiej sprzeczki, to on sam wraz z żoną musi stawić się u wielebnego. Tymczasem Ryan pomaga Eve w projekcie, który polega na przeprowadzeniu debaty z punktu widzenia strony przeciwnej do jej konserwatywnych przekonań.

Czas trwania: 28min. / USA / 2015 / serial komediowy
10:05 Ostatni prawdziwy mężczyzna 5, odc. 22 - Na skróty Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Zbliża się jubileusz 25-lecia pracy Mike'a w Outdoor Man. Aby uczcić to wydarzenie, Ed przygotowuje dla niego kolację niespodziankę oraz prosi Joego i Chucka, by ułożyli mowę, która zostanie wygłoszona podczas uroczystości. Ponadto Mandy, dochodzi do wniosku, że ona i Kyle powinni po ślubie zamieszkać u jej rodziców, w celu zaoszczędzenia pieniędzy.

Czas trwania: 28min. / USA / 2015 / serial komediowy
10:35 Ostatni prawdziwy mężczyzna 6, odc. 1 - Niedźwiedź Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Mike jedzie do pracy w sklepie Outdoor Man. Dowiaduje się, że na doku rozładunkowym magazynu Kyle karmi bezpańskie koty. Mężczyzna szybko ucina ten proceder. Ryan czuje się zaniedbywany przez Kristin, swoją żonę, która wszystkie siły skupia na przygotowaniach do pierwszego brunchu w restauracji Outdoor Man Grill. Na nagraniach z monitoringu Chuck i Mike dostrzegają, że Kyle nie zamknął wejścia do doku rozładunkowego. Co gorsza, do środka dostał się gigantyczny niedźwiedź. Mike szuka sposobu na pozbycie się intruza i zapewnienie bezpieczeństwa swoim bliskim.

Czas trwania: 30min. / USA / 2016 / serial komediowy
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Ostatni prawdziwy mężczyzna. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Ostatni prawdziwy mężczyzna w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Ostatni prawdziwy mężczyzna.

Poprzednie emisje Ostatni prawdziwy mężczyzna


Emisja Ostatni prawdziwy mężczyzna miała miejsce:

2019-10-20 10:20 Ostatni prawdziwy mężczyzna 5, odc. 11 - Dar mędrca Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Mike jest rozzłoszczony, ponieważ uważa, że jego rodzina zapomniała czym jest prawdziwy duch świąt Bożego Narodzenia. Postanawia, że w tym roku nie życzy sobie żadnych, fizycznych prezentów. W zamian pragnie, aby każdy członek rodziny zrobił dla niego jakiś "dobry uczynek". Tymczasem Chuck zostaje wyznaczony do wcielenia się w postać tegorocznego Świętego Mikołaja w sklepie Outdoor Man.

Czas trwania: 25min. / USA / 2015 / serial komediowy
2019-10-20 09:50 Ostatni prawdziwy mężczyzna 5, odc. 10 - Trener Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Gdy okazuje się, że hokejowej drużynie Boyda potrzebny jest nowy trener, Mike zaskakuje wszystkich, rekomendując na to stanowisko Ryana, ponieważ ten w szkole średniej był jedną z największych gwiazd hokeja. Tymczasem Vanessa nie rozumie, dlaczego tak świetna uczennica jak Eve ma złe stopnie z chemii.

Czas trwania: 27min. / USA / 2015 / serial komediowy
2019-10-20 09:25 Ostatni prawdziwy mężczyzna 5, odc. 9 - Lista wdzięczności Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Choć Vanessa jest rozczarowana, że podczas Dnia Dziękczynienia przy rodzinnym stole Baxterów zasiądą jedynie ona, Mike i Eve, czuje się jeszcze bardziej zawiedziona, gdy najmłodsza córka lekceważy jedną z ich świątecznych tradycji, twierdząc, że jest "durna". Tymczasem Kristin dowiaduje się, że Mandy okłamuje rodziców odnośnie tego, gdzie ona i Kyle zamierzają zjeść świąteczny obiad.

Czas trwania: 25min. / USA / 2015 / serial komediowy
2019-10-19 10:35 Ostatni prawdziwy mężczyzna 5, odc. 8 - Wielkie piżama party Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Eve mówi rodzinie, że jej najlepsza przyjaciółka Cammy musi się do nich wprowadzić, Mike szuka sposobu, by irytująca dziewczyna zamieszkała u kogoś innego. Kristin prosi siostrę o zaprojektowanie nowych uniformów dla pracowników Outdoor Man Grill. Obie nie są w stanie dojść do porozumienia w kwestii kreatywnych pomysłów Mandy.

Czas trwania: 27min. / USA / 2015 / serial komediowy
Reklama
2019-10-19 10:10 Ostatni prawdziwy mężczyzna 5, odc. 7 - Pod skrzydłami taty Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Kristin mówi Mike'owi, że chce nadzorować otwarcie kolejnej restauracji Outdoor Man Grill. Jest zaskoczona faktem, że zaczyna on ją traktować bardziej jak ojciec niż szef. Tymczasem Mandy i Kyle mają nadzieję, że Ed zechce skorzystać z ich pomocy w odnowieniu znajomości ze swoją byłą dziewczyną.

Czas trwania: 25min. / USA / 2015 / serial komediowy
2019-10-19 09:45 Ostatni prawdziwy mężczyzna 5, odc. 6 - Halloween Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Mike i Chuck postanawiają spędzić Halloween na oglądaniu meczu futbolowego, zamiast rozdawać dzieciom słodycze ze swoimi żonami. Jednak Vanessa i Carol zaczynają robić im różne psikusy. Panie i panowie rozpoczynają rywalizację, która ma dowieść kto jest bardziej przebiegły. Kyle przebiera się za swojego bohatera Eda, ten zaś rewanżuje się jej w bardzo zaskakujący sposób.

Czas trwania: 25min. / USA / 2015 / serial komediowy
2019-10-13 10:55 Ostatni prawdziwy mężczyzna 5, odc. 5 - Droga mniej uczęszczana Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Vanessa i dziewczęta zaskakują Mike'a wspaniałym prezentem urodzinowym. Jest nim Chevrolet Impala rocznik '67. Mężczyzna cieszy się na możliwość spędzenia czasu samotnie w garażu ze swoim nowym nabytkiem. Jednak gdy stary właściciel samochodu, Joe, wciąż go odwiedza, przynosząc części zapasowe i udzielając niechcianych rad, Mike rzuca niezbyt subtelna aluzję, że doskonale poradzi sobie sam i nie potrzebna jest mu dodatkowa pomoc. Tymczasem Mandy jest zła, ponieważ matka pozwala Eve na wzięcie udziału w festiwalu muzycznym, podczas gdy jej tego odmawiano.

Czas trwania: 25min. / USA / 2015 / serial komediowy
2019-10-13 10:30 Ostatni prawdziwy mężczyzna 5, odc. 4 - Edukacja Boyda Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Wnuk Mike'a, Boyd, zostaje zawieszony w prawach ucznia. Dziadek chłopaka zwala całą winę na system publicznego szkolnictwa i próbuje przekonać Rayana, że powinni zapisać go do prywatnej szkoły. Tymczasem Kristin i Kyle próbują schwytać szopa pracza, który rozpanoszył się w restauracji Outdoor Man. Mandy nie życzy sobie, żeby Eve fotografowała ją do swojego klasowego zadania.

Czas trwania: 25min. / USA / 2015 / serial komediowy
2019-10-13 10:00 Ostatni prawdziwy mężczyzna 5, odc. 3 - Ping pong Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Vanessa próbuje wytłumaczyć Eve, dlaczego powinna bardziej wspierać kobiecą kandydaturę na urząd prezydenta Stanów Zjednoczonych. Tymczasem Ed przyznaje się Mike'owi, że dawno nie widział własnej córki, po czym on i Mandy usiłują dociec, co mają ze sobą wspólnego.

Czas trwania: 25min. / USA / 2015 / serial komediowy
2019-10-12 10:40 Ostatni prawdziwy mężczyzna 5, odc. 2 - Wyluzowani rodzice Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Z powodu zamieszania spowodowanego odbieraniem Boyda ze szkoły, Mike prosi sceptycznie nastawionego do tego pomysłu Ryana, by pozwolił synowi na samodzielny powrót po zajęciach do domu. Tymczasem Ed i Kyle przygotowują spotkanie dla "czekających na apokalipsę", a Eve i Mandy próbują utrzymać pewien sekret w tajemnicy przed Vanessą.

Czas trwania: 27min. / USA / 2015 / serial komediowy
2019-10-12 10:15 Ostatni prawdziwy mężczyzna 5, odc. 1 - Powrót wilka Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Mike nareszcie powraca do domu po cudownej, dwumiesięcznej podróży służbowej, podczas której zwiedził odległe, wspaniałe miejsca. Mężczyzna cieszy się, że znowu ma przy sobie swoją rodzinę, ale okazuje się, że w trakcie jego nieobecności w domu i w pracy doszło do wielu zmian. W dodatku, w kierunku sklepu Outdoor Man i domu Baxterów zmierza tornado.

Czas trwania: 25min. / USA / 2015 / serial komediowy
Reklama
2019-10-12 09:50 Ostatni prawdziwy mężczyzna 4, odc. 22 - Najdroższy tatko Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Mike i Ed zabierają Ryana i Victora - jego ojca, który rzekomo jest nieuleczalnie chory - na polowanie. Victor przyznaje, że nie był do końca szczery, gdy podawał powody odwiedzin u syna. Tymczasem Vanessa robi wszystko, by zaprosić na ślub Ryana i Kristin jak najwięcej członków rodziny.

Czas trwania: 25min. / USA / 2014 / serial komediowy
2019-10-06 11:20 Ostatni prawdziwy mężczyzna 4, odc. 21 - Vanessa swata Eve Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Vanessa zajmuje się swataniem Eve. Umawia ją z jednym ze swoich uczniów. Nie zdaje sobie jednak sprawy, że córka może już spotykać się z kimś innym. Tymczasem Mike i Chuck podejrzewają Eve o potajemne umawianie się z Brandonem, synem Chucka.

Czas trwania: 27min. / USA / 2014 / serial komediowy
2019-10-06 10:50 Ostatni prawdziwy mężczyzna 4, odc. 20 - Otwarcie restauracji Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Podczas wielkiego otwarcia restauracji Outdoor Man Grill rośnie napięcie, gdy menadżerce Kristin wydaje się, że współwłaściciel Ed kwestionuje jej zdolność do zarządzania interesem. Tymczasem Eve oddala się od swojej przyjaciółki z dzieciństwa, która wydaje się być w niej zadurzona.

Czas trwania: 27min. / USA / 2014 / serial komediowy
2019-10-06 10:20 Ostatni prawdziwy mężczyzna 4, odc. 19 - Letni staż Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Mandy ogłasza, że przyjmie propozycję wymarzonego, letniego stażu u wiodącego projektanta mody w Nowym Jorku. Nagle jednak stwierdza, że nie może tam pojechać. Mike i Vanessa chcą się dowiedzieć, dlaczego zmieniła zdanie.

Czas trwania: 27min. / USA / 2014 / serial komediowy
2019-10-05 11:35 Ostatni prawdziwy mężczyzna 4, odc. 18 - Impreza Mandy Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Gdy Mike i Vanessa wracają wcześniej do domu z obchodów swojej rocznicy, zaskoczeni są faktem, iż Mandy zaplanowała imprezę z piwem dla nieletnich gości. Tymczasem unikalne podejście Eda do małżeństwa i rozwodu sprawia, że Kristen robi się nerwowa w związku z jej nadchodzącym ślubem.

Czas trwania: 27min. / USA / 2014 / serial komediowy
2019-10-05 11:05 Ostatni prawdziwy mężczyzna 4, odc. 17 - Przyjaciel Kyle'a Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Gdy znika bezdomny mężczyzna, z którym zaprzyjaźnił się Kyle, Mike używa swojego vloga, żeby go namierzyć. We właściwy sobie sposób, zainspirowana dobrym uczynkiem Kyle'a, Mandy pomaga młodej matce ze schroniska dla kobiet.

Czas trwania: 27min. / USA / 2014 / serial komediowy
2019-10-05 10:40 Ostatni prawdziwy mężczyzna 4, odc. 16 - Trzy niedziele Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Gdy Mike zachęca Ryana i Kyle'a do obrony swoich przekonań, widzi jak ważne dla nich obu jest posiadanie w swoim życiu męskiego wzorca.

Czas trwania: 25min. / USA / 2014 / serial komediowy
2019-09-29 12:05 Ostatni prawdziwy mężczyzna 4, odc. 15 - Wielki brat Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Kamera monitoringu u sąsiada nagrywa Vanessę przeganiającą kota z sąsiedztwa, przy użyciu wody z węża ogrodowego. Zerwowany Mike czuje się jakby nie mieli żadnej prywatności. Jednak, gdy Mike przegląda nagranie, widzi również Mandy w kompromitującej sytuacji.

Czas trwania: 27min. / USA / 2014 / serial komediowy
2019-09-29 11:35 Ostatni prawdziwy mężczyzna 4, odc. 14 - Eve zrywa z chłopakiem Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Eve twierdzi, że czuje się dobrze po pierwszym licealnym zerwaniu. Jednak każdy podpowiada jej, jak powinna radzić sobie ze swoimi uczuciami. Mike chce skierować myśli Eve na inne tory, zmusza więc córkę do oglądania sportu na nowym 120-calowym telewizorze Eda. Tymczasem w trakcie wybierania sukni ślubnej Kristin i Mandy kłócą się o to, jak ich starsza siostra zakończyła związek z Kylem.

Czas trwania: 27min. / USA / 2014 / serial komediowy
2019-09-29 11:05 Ostatni prawdziwy mężczyzna 4, odc. 13 - Mike zatrudnia Chucka Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Billboard Outdoor Mana zostaje zniszczony przez wandali. W tej sytuacji Mike decyduje się wynająć firmę ochroniarską, która należy do jego sąsiada, Chucka. Vanessa nie chce jednak łączyć interesów z przyjaźnią, liczy bowiem na rekomendację nauczycielką żony mężczyzny, Carol. Tymczasem Eve czerpie korzyści z filozoficznej decyzji, którą podjęła Mandy. Nie zamierza przypisywać sobie zasług za wykonywanie domowych obowiązków.

Czas trwania: 27min. / USA / 2014 / serial komediowy
Reklama
2019-09-29 10:35 Ostatni prawdziwy mężczyzna 4, odc. 12 - Sąsiadka Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Mike popada w konflikt z nową sąsiadką, Helen Potts, która robi bardzo dużo hałasu. Kobieta budzi sąsiadów, ponieważ do napraw w domu używa elektrycznych narzędzi. Vanessa i Helen szybko się zaprzyjaźniają. Mike chce interweniować w tej sprawie. Tymczasem Eve odkrywa, że Ed nie jest takim weteranem wojny w Wietnamie, jakim się wydawał.

Czas trwania: 27min. / USA / 2014 / serial komediowy
2019-09-29 10:05 Ostatni prawdziwy mężczyzna 4, odc. 11 - Weselne plany Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Mike i Vanessa oferują Kristin i Ryanowi, którzy nie mają pieniędzy, bardzo drogi bożonarodzeniowy prezent. Dzięki niemu mogliby wpłacić zaliczkę na poczet przyszłego wesela. Teraz para musi zdecydować, czy akceptuje podarek. Jednak gest rodziców nie jest do końca bezinteresowny. Tymczasem Kyle prosi Eda, by nauczył go grać w pokera.

Czas trwania: 27min. / USA / 2014 / serial komediowy
2019-09-28 12:45 Ostatni prawdziwy mężczyzna 4, odc. 10 - Nowa restauracja Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Mike chce otworzyć restaurację serwującą ryby oraz dziczyznę i zaprasza Kristin do współpracy. Mandy potrzebuje piór do zrobienia kilku nakryć głowy, więc towarzyszy Eve podczas polowania na bażanty.

Czas trwania: 27min. / USA / 2014 / serial komediowy
2019-09-28 12:15 Ostatni prawdziwy mężczyzna 4, odc. 9 - Wymiana żarówek Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Mike zdaje sobie sprawę, że Vanessa wydała jego ostatnie, ukochane, tradycyjne żarówki. Dlatego on i Chuck wyruszają na poszukiwania tych staromodnych źródeł światła. Mandy ogłasza, że wyprowadza się z domu do własnego mieszkania, ale pomija przy tym ważny szczegół.

Czas trwania: 27min. / USA / 2014 / serial komediowy
2019-09-28 11:45 Ostatni prawdziwy mężczyzna 4, odc. 8 - Ryzykowne zachowanie Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Kyle bierze udział w niegroźnym wypadku motocyklowym, przez co Mandy martwi się o jego bezpieczeństwo. Ed jest bardziej zaniepokojony faktem, iż wzrastają składki firmy za ubezpieczenie zdrowotne. Eve w końcu może zagrać ze swoją szkolną drużyną futbolową.

Czas trwania: 25min. / USA / 2014 / serial komediowy
2019-09-28 11:15 Ostatni prawdziwy mężczyzna 4, odc. 7 - Ciężka artyleria Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Mike pełni rolę mediatora pomiędzy Kristin i Ryanem, gdy okazuje się, że Boyd nie był nigdy szczepiony na wietrzną ospę. Tymczasem Mandy nie chce uwierzyć, że Eve wygrała z Kylem na strzelnicy.

Czas trwania: 25min. / USA / 2014 / serial komediowy
2019-09-28 10:45 Ostatni prawdziwy mężczyzna 4, odc. 6 - Mike doradza Mandy Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Mike radzi Mandy, jak odłożyć pieniądze, żeby zapłacić podatki za jej internetowy biznes odzieżowy. Jednak ona postanawia zrobić to po swojemu i uruchamia weekendową sprzedaż w sklepie Buda.

Czas trwania: 25min. / USA / 2014 / serial komediowy
2019-09-22 12:05 Ostatni prawdziwy mężczyzna 4, odc. 5 - Szkolna fuzja Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Mike i Chuck debatują na temat zalet lokalnego referendum o połączeniu ich ekskluzywnej szkoły średniej z sąsiedztwa z placówką ze śródmieścia. Z okazji Halloween, Ryan przebiera Boyda za bryłę węgla. Ma to być kolejnym przypomnieniem dla Vanessy, że jej praca jako geologa może szkodzić środowisku naturalnemu.

Czas trwania: 26min. / USA / 2014 / serial komediowy
2019-09-22 11:35 Ostatni prawdziwy mężczyzna 4, odc. 4 - Zapadlisko Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Mike i Boyd w ostatniej chwili zauważają zapadlisko na autostradzie. Po tym wydarzeniu Boyd boi się wychodzić z domu.

Czas trwania: 27min. / USA / 2014 / serial komediowy
2019-09-22 11:05 Ostatni prawdziwy mężczyzna 4, odc. 3 - Ameryka na nowo odkryta Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Długoletnia przyjaźń między Mikem a Edem jest kwestionowana, kiedy nachalna dziewczyna Eda mówi, że to nie Mike powinien być twarzą sklepu sportowego. Tymczasem Eve czuje presję bycia kobiecą kopaczką.

Czas trwania: 27min. / USA / 2014 / serial komediowy
2019-09-22 10:35 Ostatni prawdziwy mężczyzna 4, odc. 2 - Gry wojenne Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Boyd zostaje wcześniej wysłany do domu z imprezy urodzinowej, ponieważ rozpoczął grę w wojnę. Mike ma za zadanie chronić syna przed filmami akcji. Vanessa ma nadzieję, że początkująca projektantka mody, Mandy, pomoże jej wyglądać niesamowicie na spotkaniu ze współlokatorami ze studiów.

Czas trwania: 27min. / USA / 2014 / serial komediowy
2019-09-22 10:05 Ostatni prawdziwy mężczyzna 4, odc. 1 - No to mamy kopacza Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Eva zostaje wybrana jako pierwsza kobieta kopaczka w jej szkole średniej. Dziewczyna zastanawia się, czy jej chłopak, Justin, jest zazdrosny o jej osiągnięcia. Vanessa czuje, że futbol w liceum może być ryzykowny dla ich najmłodszej córki.

Czas trwania: 27min. / USA / 2014 / serial komediowy

Emisje archiwalne Ostatni prawdziwy mężczyzna


Emisja Ostatni prawdziwy mężczyzna miała miejsce:

2019-09-15 11:40 Ostatni prawdziwy mężczyzna 3, odc. 20 - Opieka nad Budem Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Mike zauważa guza na głowie Buda. Ten wyjaśnia mu, że został zaatakowany poprzedniego wieczora podczas rozładowywania ciężarówki przy swoim sklepie z marihuaną. Vanessa przypomina, że od początku twierdziła, iż interes Buda sprowadzi na niego kłopoty. Mike nie jest jednak gotów przyznać, że jego ojciec się starzeje. Vanessa rozmawia z córkami o ich odpowiedzialności za opiekę nad nią i Mike'em w przyszłości.

Czas trwania: 25min. / USA / 2013 / serial komediowy
2019-09-15 11:10 Ostatni prawdziwy mężczyzna 3, odc. 19 - Twardziel Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Eve postanawia studiować w West Point. Aby tego dokonać, musi mieć same najlepsze oceny. Problemem może okazać się geometria, której uczy wyjątkowo wymagający nauczyciel, pan Hardin. Eve prosi rodziców, by przenieśli ją do innej klasy. Vanessa popiera ten pomysł, lecz Mike uważa go za pójście na łatwiznę.

Czas trwania: 25min. / USA / 2013 / serial komediowy
2019-09-15 10:35 Ostatni prawdziwy mężczyzna 3, odc. 18 - Projekt Mandy Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Mandy musi przedstawić swoje wzory ubrań na studenckim pokazie mody. Prosi Eve, by została jej modelką. Baxterowie są dumni z sukcesu córki. Ich radość szybko się kończy, Madndy oświadcza bowiem, że postanowiła rzucić szkołę i wykorzystać pieniądze, które Mike i Vanessa odłożyli na jej studia, do stworzenia i sprzedaży swoich projektów. Również pozostali członkowie rodziny wyrażają swoje opinie na temat decyzji dziewczyny. Gdy Mike próbuje rozmówić się z córką, dowiaduje się, że sprawy dodatkowo skomplikował dziadek Bud.

Czas trwania: 25min. / USA / 2013 / serial komediowy
2019-09-15 10:10 Ostatni prawdziwy mężczyzna 3, odc. 17 - Chłopak Eve Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Eve ma nowego chłopaka, ale nie chce o nim mówić. Dopiero Vanessie udaje się nakłonić ją do rozmowy jak kobieta z kobietą. Mandy i Kristin odkrywają, że chłopak Eve bierze udział w tym samym dwudniowym wyjeździe na kemping co ich siostra. Wspomnienia własnych błędów młodości sprawiają, że zaczynają niepokoić się o dziewczynę.

Czas trwania: 25min. / USA / 2013 / serial komediowy
2019-09-15 09:50 Ostatni prawdziwy mężczyzna 3, odc. 16 - Zaradny Muffin Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Sąsiad Chuck Larabee informuje Baxterów, że Muffin zapłodnił jego suczkę Lady. Mężczyzna jest zły, że jego rasowy owczarek niemiecki będzie miał potomstwo z ich małym pupilem. Eve postępuje zgodnie ze swoim sumieniem i zostawia wiadomość na zaparkowanym samochodzie, który zarysowała Mandy. Ostatecznie jednak za uczciwą postawę swojej siostry zbiera pochwały winowajczyni.

Czas trwania: 20min. / USA / 2013 / serial komediowy
2019-09-14 13:05 Ostatni prawdziwy mężczyzna 3, odc. 15 - Paralizator Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): W walentynki do domu Baxterów zostaje anonimowo dostarczony wielki bukiet róż. Vanessa nie łudzi się, że mogą być przeznaczone dla niej, Mike nie uznaje bowiem dawania kwiatów z tej okazji. Jako wyraz swojej miłości kupuje żonie paralizator. Tymczasem Kristin podejrzewa, że tajemniczym adoratorem może być jej szef John Baker. Mandy zakłada, że kwiaty są podarunkiem dla niej od Kyle'a.

Czas trwania: 25min. / USA / 2013 / serial komediowy
2019-09-14 12:35 Ostatni prawdziwy mężczyzna 3, odc. 14 - Zmiana nazwy szkoły Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Boyd dostaje w szkole polecenie, by przygotować wypracowanie na temat patronów szkoły. Kristin i Ryan pomagają mu w odrobieniu pracy domowej. Referat chłopca wywołuje oburzenie. Władze szkoły zaczynają zastanawiać się nad zmianą patrona. Mike sugeruje zwrócenie się o pomoc do kuratora oświaty - ich sąsiadki, Carol Larabee, co denerwuje Vanessę. Tymczasem Mandy korzysta z wiedzy Blanki, wykonując projekt na swoje zajęcia.

Czas trwania: 25min. / USA / 2013 / serial komediowy
2019-09-14 12:05 Ostatni prawdziwy mężczyzna 3, odc. 13 - Wychować Boyda Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Boyd stwarza problemy wychowawcze w szkole. Brak mu dyscypliny, szybko się nudzi i nie potrafi skupić się na lekcjach. Gdy Kristin wyjaśnia, że pedagog szkolna zasugerowała podawanie jej synowi leku na ADHD, Ryan i Mike gorąco protestują. Mandy spędza cały swój czas na nauce, usiłując zdobyć lepsze stopnie.

Czas trwania: 25min. / USA / 2013 / serial komediowy
2019-09-14 11:35 Ostatni prawdziwy mężczyzna 3, odc. 12 - Wszystko o Eve Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Eve zamieszcza kolejne z naszpikowanych polityką wideo Mike'a na swoim Facebooku. Dzieciaki w szkole zaczynają dokuczać jej z powodu odmiennych poglądów. Dziewczyna nie przejmuje się tym, lecz Vanessa martwi się, że Eve może stać się wyrzutkiem. Mike jest jednak zdania, że obrona własnych przekonań buduje charakter. Tymczasem miejscowy funkcjonariusz policji zaczyna patrolować sąsiedztwo, a Baxterowie popadają w konflikt z prawem.

Czas trwania: 25min. / USA / 2013 / serial komediowy
2019-09-14 11:05 Ostatni prawdziwy mężczyzna 3, odc. 11 - Elf Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Atmosfera Bożego Narodzenia sprawia, że nawet Mandy postanawia zrobić coś dla innych. Potajemnie organizuje świąteczną niespodziankę dla Blanki, gospodyni Baxterów. Vanessa daje Boydowi rzekomo magiczną lalkę elfa. Ryan chce mu powiedzieć, że to tylko zabawka. Mike postanawia jednak dać szansę świątecznej magii.

Czas trwania: 25min. / USA / 2013 / serial komediowy
2019-09-13 19:40 Ostatni prawdziwy mężczyzna 3, odc. 20 - Opieka nad Budem Logo FOX Comedy
Czas trwania: 25min. / USA / 2013 / serial komediowy
2019-09-13 19:10 Ostatni prawdziwy mężczyzna 3, odc. 19 - Twardziel Logo FOX Comedy
Czas trwania: 25min. / USA / 2013 / serial komediowy
2019-09-13 18:40 Ostatni prawdziwy mężczyzna 3, odc. 18 - Projekt Mandy Logo FOX Comedy
Czas trwania: 25min. / USA / 2013 / serial komediowy
2019-09-12 19:40 Ostatni prawdziwy mężczyzna 3, odc. 18 - Projekt Mandy Logo FOX Comedy
Czas trwania: 25min. / USA / 2013 / serial komediowy
2019-09-12 19:10 Ostatni prawdziwy mężczyzna 3, odc. 17 - Chłopak Eve Logo FOX Comedy
Czas trwania: 25min. / USA / 2013 / serial komediowy
2019-09-12 18:40 Ostatni prawdziwy mężczyzna 3, odc. 16 - Zaradny Muffin Logo FOX Comedy
Czas trwania: 25min. / USA / 2013 / serial komediowy
2019-09-11 19:40 Ostatni prawdziwy mężczyzna 3, odc. 16 - Zaradny Muffin Logo FOX Comedy
Czas trwania: 27min. / USA / 2013 / serial komediowy
2019-09-11 19:10 Ostatni prawdziwy mężczyzna 3, odc. 15 - Paralizator Logo FOX Comedy
Czas trwania: 27min. / USA / 2013 / serial komediowy
2019-09-11 18:40 Ostatni prawdziwy mężczyzna 3, odc. 14 - Zmiana nazwy szkoły Logo FOX Comedy
Czas trwania: 27min. / USA / 2013 / serial komediowy
2019-09-10 19:40 Ostatni prawdziwy mężczyzna 3, odc. 14 - Zmiana nazwy szkoły Logo FOX Comedy
Czas trwania: 25min. / USA / 2013 / serial komediowy
2019-09-10 19:10 Ostatni prawdziwy mężczyzna 3, odc. 13 - Wychować Boyda Logo FOX Comedy
Czas trwania: 25min. / USA / 2013 / serial komediowy
2019-09-10 18:40 Ostatni prawdziwy mężczyzna 3, odc. 12 - Wszystko o Eve Logo FOX Comedy
Czas trwania: 25min. / USA / 2013 / serial komediowy
2019-09-09 19:40 Ostatni prawdziwy mężczyzna 3, odc. 12 - Wszystko o Eve Logo FOX Comedy
Czas trwania: 25min. / USA / 2013 / serial komediowy
2019-09-09 19:10 Ostatni prawdziwy mężczyzna 3, odc. 11 - Elf Logo FOX Comedy
Czas trwania: 25min. / USA / 2013 / serial komediowy
2019-09-09 18:40 Ostatni prawdziwy mężczyzna 3, odc. 10 - Dawanie klapsów Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Bud daje swojemu prawnukowi klapsa. Jest zaskoczony, gdy Bud stwierdza, że podobnie jak Kristin i Ryan nie popiera takich metod wychowawczych. Mandy daje Kyle'owi kapelusz. Chłopak podejrzewa, że ukochana próbuje go w ten sposób oznakować.

Czas trwania: 25min. / USA / 2013 / serial komediowy
2019-09-08 11:50 Ostatni prawdziwy mężczyzna 3, odc. 10 - Dawanie klapsów Logo FOX Comedy
Czas trwania: 25min. / USA / 2013 / serial komediowy
2019-09-08 11:25 Ostatni prawdziwy mężczyzna 3, odc. 9 - Święto Dziękczynienia Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): W domu Baxterów nadchodzi Dzień Dziękczynienia. Ojciec Mike'a zaskakuje wszystkich wiadomością, że postanowił otworzyć sklep z marihuaną. Syn nie wie, jak powinien się ustosunkować do tego pomysłu. Obawia się, jaki wpływ taka działalność może mieć na jego rodzinę.

Czas trwania: 25min. / USA / 2013 / serial komediowy
2019-09-08 10:55 Ostatni prawdziwy mężczyzna 3, odc. 8 - Vanessa naprawia Kyle'a Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Vanessa czuje się winna z powodu zachęcania Mandy do zerwania z niekumatym Kylem. Zdeterminowana postanawia teraz wszystko naprawić. Niestety jej szczere wysiłki wydają się jedynie pogarszać sytuację.

Czas trwania: 25min. / USA / 2013 / serial komediowy
2019-09-08 10:25 Ostatni prawdziwy mężczyzna 3, odc. 7 - Odśnieżanie Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Po przejściu dużej zamieci śnieżnej, Eve jest zachwycona, ponieważ będzie mogła zarobić nieco pieniędzy na odgarnianiu śniegu. Okazuje się jednak, że w tym roku ubiegł ją sąsiad. Mike postanawia udzielić jej lekcji na temat funkcjonowania kapitalizmu i wolnego rynku.

Czas trwania: 25min. / USA / 2013 / serial komediowy
2019-09-08 10:00 Ostatni prawdziwy mężczyzna 3, odc. 6 - Larabee na kuratora Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Mike niezbyt entuzjastycznie przyjmuje kandydaturę sąsiadki, Carol Larabee, na lokalnego kuratora oświaty. Gdy plakaty wyborcze kobiety zaczynają tajemniczo znikać, jej mąż Chuck zaczyna podejrzewać Mike'a o ich zrywanie. Eve dostaje od Mandy i Kristin całkiem odmienne rady w sprawie sercowej. Kyle próbuje dociec, dlaczego nowy pracownik Outdoor Mana jest faworyzowany przez Eda.

Czas trwania: 25min. / USA / 2013 / serial komediowy

Emisja w stacjach


Ostatni prawdziwy mężczyzna można obejrzeć w:

Emisje w: FOX Comedy

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Lata produkcji

Lista zawiera lata, w których powstawała audycja:

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry