Reklama

Pat i świat godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Pat i świat w TV - najbliższe emisje

+ Obserwuj
Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Pat i świat będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 10 lipca 2020 (Piątek)
21:41 Zakończone  Pat i świat: Przygoda w muzeum, sez. 1, odc. 29 Logo Boomerang
Program TV na 11 lipca 2020 (Sobota)
01:59 Pat i świat: Nawiedzony dom, sez. 1, odc. 25 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): W drodze do domu Lola Lucy i Pat przechodzą obok starej posiadłości. Loli bardzo podoba się ten budynek i chciałaby zobaczyć jak wygląda w środku. Lucy i Pat nie są tak odważni. Gdy przyjaciele wchodzą do domu zaczynają się dziać dziwne rzeczy. To duchy! Pat jednak szybko odkrywa że to wszystko sprawka gołębi. Ptakom nie podoba się że ktoś wszedł do ich kryjówki i próbują się pozbyć nieproszonych gości. Lola i Lucy zostają zamknięte w piwnicy. Pat musi przechytrzyć gołębie i uwolnić dziewczynki.

Czas trwania: 8min. / 2017
Reklama
02:07 Pat i świat: Wielki skok, sez. 1, odc. 26 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Dzisiaj Lola i Lucie mają w szkole prezentację. Jednak mama Loli przez pomyłkę zabiera ich referat, bo myśli, że to jej projekt architektoniczny. Pat był tego świadkiem i idzie za mamą do muzeum. Lucie jest pewna, że nie zaliczą zadania, i złości się na Lolę, że zgubiła referat. Pat zawiązuje sojusz z gołębiami i planuje napad stulecia. Po wielu przygodach Patowi udaje się wrzucić referat z powrotem do plecaka przyjaciółki.

Czas trwania: 7min. / 2017
02:14 Pat i świat: Drukarka 3D, sez. 1, odc. 27 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Mama Loli przynosi z pracy drukarkę 3D. Dziewczynka jest zafascynowana urządzeniem. Może w mgnieniu oka wydrukować, co tylko chce. Postanawia, że po szkole wydrukuje coś dla rodziców. Gołębie również są zainteresowane urządzeniem i postanawiają je zwędzić. Pat musi się postarać, żeby odzyskać drukarkę, zanim Lola wróci do domu.

Czas trwania: 6min. / 2017
02:20 Pat i świat: Gwiazdka pod specjalnym nadzorem, sez. 1, odc. 28 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Pat bawi się z Czapusiem i Lolą i przez przypadek psuje telewizor. Lola bierze całą winę na siebie i dostaje reprymendę. Tata przypomina jej, że powinna być grzeczna, jeśli chce, żeby Święty Mikołaj przyniósł jej prezenty. Pat stara się nie ściągać na Lolę żadnych kłopotów. Kiedy mu się wydaje, że najgorsze już za nim, gołębie porywają Świętego Mikołaja. Pat musi zrobić wszystko, żeby Święty Mikołaj dostarczył prezenty.

Czas trwania: 7min. / 2017
02:27 Pat i świat: Przygoda w muzeum, sez. 1, odc. 29 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Lola razem z klasą wybiera się do muzeum. Mama przypomina jej żeby była grzeczna. Pat zauważa jednak że do tornistra dziewczynki wślizgnął się Czapuś. Pies musi dogonić Lolę i dopilnować żeby nie wpadła przez kotka w kłopoty. Gołębie nie pozwolą jednak żeby ta misja była prosta.

Czas trwania: 7min. / 2017
02:34 Pat i świat: Afera na budowie, sez. 1, odc. 30 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Lola Pat i Czapuś odwiedzają plac budowy jednego z budynków projektu mamy. Niestety kaski nie pasują na zwierzęce łebki więc Pat i Czapuś muszą zostać w biurze. Pies szykuje się do drzemki ale kotek nie może usiedzieć na miejscu. Zauważa szczura i zaczyna go gonić. Pat musi sprowadzić Czapusia z powrotem do biura tak aby Lola ich nie zauważyła. Gołębie oczywiście będą próbowały pokrzyżować mu plany.

Czas trwania: 7min. / 2017
02:41 Pat i świat: Pat i konkurs, sez. 1, odc. 31 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Lola postanawia zapisać Pata na konkurs piękności. Ale dla naszego bohatera to Czapuś jest prawdziwą gwiazdą. Lola zgadza się, że lepiej zapisać Czapusia, i umawia kotka do salonu piękności. Victor przejrzał plan Loli i robi wszystko, żeby to jego Czołg wygrał. Podmienia odżywkę do sierści kota, żeby ten nie miał szans w konkursie. Pat musi uratować Czapusia i pomóc mu wygrać konkurs. Zrobi wszystko, żeby jego przyjaciółka była szczęśliwa.

Czas trwania: 6min. / 2017
Reklama
02:47 Pat i świat: Polowanie na cukierki, sez. 1, odc. 32 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Lola Czapuś i Pat zbierają cukierki w halloweenowy wieczór. Dla Victora to idealna okazja żeby wystraszyć Lolę i jej zwierzaki. Kiedy mu się nie udaje zadanie to powierza Czołgowi. Tymczasem gołębie próbują wykraść zebrane przez przyjaciół cukierki. Pat musi chronić słodycze i Czapusia przed ptakami.

Czas trwania: 7min. / 2017
02:54 Pat i świat: Punk Rock, sez. 1, odc. 33 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Lola wygrała konkurs i w nagrodę może iść na koncert swojej ulubionej piosenkarki - Lady Kawaii. Victor i gołębie zrobią jednak wszystko, żeby zdobyć ten bilet. Wkrótce ptaki wykradają cenną wejściówkę. Pat musi się postarać, żeby ją odzyskać, tak żeby Lola mogła pójść na koncert. Najpierw jednak zmierzy się z psem Lady Kawaii, który nie jest zbyt miły.

Czas trwania: 7min. / 2017
20:59 Pat i świat: Afera na budowie, sez. 1, odc. 30 Logo Boomerang
21:06 Pat i świat: Pat i konkurs, sez. 1, odc. 31 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2017
21:13 Pat i świat: Polowanie na cukierki, sez. 1, odc. 32 Logo Boomerang
Czas trwania: 6min. / 2017
21:19 Pat i świat: Punk Rock, sez. 1, odc. 33 Logo Boomerang
21:26 Pat i świat: Prawdziwy Pat, sez. 1, odc. 34 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Lola organizuje przyjęcie urodzinowe. Tymczasem gołębie znajdują bezdomnego psa który wygląda dokładnie tak jak Pat. Wpadają na świetny pomysł - zwabiają psiego sobowtóra do domu Loli i obiecują mu góry kości jeśli pomoże im zdobyć tort i złapać Czapusia. Pata natomiast zamykają w klatce. Przybłęda robi wszystko żeby zdobyć kości. Patowi w końcu udaje się uciec z klatki i z pomocą swojego sobowtóra uratować Czapusia. Lola rozpoznaje jedynego w swoim rodzaju Pata. Tymczasem kolega dziewczynki Hugo jest zachwycony nowym pieskiem i postanawia go przygarnąć.

Czas trwania: 7min. / 2017
21:33 Pat i świat: Wielkanocne łowy, sez. 1, odc. 35 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Lola i Pat ukrywają w ogrodzie czekoladowe jajka na wielkanocne poszukiwanie. Tymczasem w gołębiach budzi się instynkt rodzicielski – chcą ukraść jaja żeby je wysiadywać. Kiedy więc Czapuś zbliża się do jajek ptaki uważają go za zagrożenie. Pat musi ruszyć przyjacielowi na ratunek tym bardziej że na Czapusia czyha także Czołg.

Czas trwania: 7min. / 2017
21:40 Pat i świat: Inspektor Pat, sez. 1, odc. 36 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): W drodze ze szkoły do domu Lola zatrzymuje się, żeby kupić batonik. Kiedy wychodzi ze sklepu, właścicielka zatrzymuje ją i oskarża o kradzież. Pat prowadzi śledztwo, żeby oczyścić przyjaciółkę z zarzutów, i odkrywa, kto naprawdę za tym stoi – gołębie. Po wielu staraniach Pat wszystko naprawia.

Czas trwania: 20min. / 2017
Program TV na 12 lipca 2020 (Niedziela)
02:00 Pat i świat: Prawdziwy Pat, sez. 1, odc. 34 Logo Boomerang
Reklama
02:07 Pat i świat: Wielkanocne łowy, sez. 1, odc. 35 Logo Boomerang
02:14 Pat i świat: Inspektor Pat, sez. 1, odc. 36 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2017
02:21 Pat i świat: Okup, sez. 1, odc. 37 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Lola, Pat i Czapuś idą do weterynarza, gdzie piesek będzie miał zdejmowany gips. Kiedy czekają na swoją kolej, Czapuś przez przypadek wypuszcza z klatki szczeniaczka. Lola próbuje złapać uciekiniera, zostawiając Czapusia pod okiem Pata. Teraz gołębie mają szansę pozbyć się kota. Obmyślają plan: złapią szczeniaczka i wymienią się jedynie na Czapusia. Pat musi przechytrzyć gołębie, uwolnić pieska i uratować Czapusia.

Czas trwania: 6min. / 2017
02:27 Pat i świat: Bojowa Sandy, sez. 1, odc. 38 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Lola znajduje w internecie lampę o której marzyła jej mama. Chce ją dla niej zdobyć i oddać na wymianę swoją starą lalkę – Bojową Sandy która zawsze przerażała Pata. Tymczasem gołębie mają co do lalki własne plany. Wykradają Bojową Sandy i zmieniają ją w strasznego robota. Atakują Pata który musi przezwyciężyć lęk uratować Czapusia i oddać lalkę Loli. Dzięki niemu dziewczynka będzie mogła wymienić zabawkę na lampę.

Czas trwania: 7min. / 2017
02:34 Pat i świat: Na ratunek Czołgowi, sez. 1, odc. 39 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Victor wyjeżdża na weekend. Lola proponuje że zaopiekuje się Czołgiem chociaż wie że on i Pat za sobą nie przepadają. Wkrótce okazuje się że Czołg zniknął. Pat i Lola ruszają na poszukiwania. Piesek odkrywa że to gołębie wykorzystują Czołga do wygenerowania prądu. Niebawem okazuje się również Victor jednak nie wyjechał. Pat będzie musiał jak najszybciej uratować Czołga.

Czas trwania: 6min. / 2017
02:40 Pat i świat: Ochroniarz, sez. 1, odc. 40 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Lola spędza miłe popołudnie ze swoimi zwierzętami. Nagle słyszy jak Victor złości się na kreta i próbuje go złapać. Dziewczynka chce uratować to miłe i urocze zwierzątko. Jej sąsiad jednak nie spocznie dopóki się go nie pozbędzie. Pat ratuje kreta przed Czołgiem i zanosi go Loli która chce się nim zająć. Prosi pieska żeby miał kreta na oku ruchliwe zwierzątko nie usiedzi jednak na miejscu i wraca do ogrodu Victora gdzie teraz polują na niego też gołębie. Pat musi się zmierzyć z chłopcem i ptakami żeby uratować kreta.

Czas trwania: 7min. / 2017
02:47 Pat i świat: Hipno-Pat, sez. 1, odc. 41 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Lola próbuje zahipnotyzować Pata korzystając z porad w podręczniku. Jej starania przerywa jednak tata który woła ją do kuchni. Gołębie też chcą się posłużyć hipnozą żeby porwać Czapusia. Pat próbuje do tego nie dopuścić ptaszyska jednak zamykają go w szopie. Hipnotyzują kotka i każą mu iść za sobą. Pat uwalnia się i rusza Czapusiowi na ratunek. Musi jednak uważać żeby gołębie nie zahipnotyzowały również jego samego.

Czas trwania: 6min. / 2017
02:53 Pat i świat: Gorączkowe poszukiwania, sez. 1, odc. 42 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Pat nie czuje się dziś najlepiej. Przeziębił się i nie może węszyć. Niestety Lola potrzebuje jego nosa bo Czapuś zaginął. Pat nie da rady go wytropić ale musi szybko coś wymyślić bo Victor i Czołg zaoferowali swoją pomoc. Jeśli Czołg znajdzie kotka Czapuś może się znaleźć w niebezpieczeństwie.

Czas trwania: 9min. / 2017
20:59 Pat i świat: Okup, sez. 1, odc. 37 Logo Boomerang
Czas trwania: 8min. / 2017
Reklama
21:07 Pat i świat: Bojowa Sandy, sez. 1, odc. 38 Logo Boomerang
Czas trwania: 6min. / 2017
21:13 Pat i świat: Na ratunek Czołgowi, sez. 1, odc. 39 Logo Boomerang
21:19 Pat i świat: Ochroniarz, sez. 1, odc. 40 Logo Boomerang
21:26 Pat i świat: Hipno-Pat, sez. 1, odc. 41 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2017
21:33 Pat i świat: Gorączkowe poszukiwania, sez. 1, odc. 42 Logo Boomerang
Czas trwania: 6min. / 2017
21:39 Pat i świat: Przesyłka specjalna, sez. 1, odc. 43 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Lola przygotowuje paczkę dla swojego listowego przyjaciela z Japonii. Gołębie przyglądają się jej i wpadają na kolejny pomysł. Zastawiają pułapkę na Pata i więżą go w klatce. Teraz nikt nie przeszkodzi im zamknąć Czapusia w paczce i pozbyć się go raz na zawsze. Pat musi wykazać się nie lada wyobraźnią i zaradnością żeby ptaki nie wysłały kota do Japonii.

Czas trwania: 21min. / 2017
Program TV na 13 lipca 2020 (Poniedziałek)
02:00 Pat i świat: Przesyłka specjalna, sez. 1, odc. 43 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2017
02:07 Pat i świat: Pat i tor przeszkód, sez. 1, odc. 44 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Lola i Victor zauważają, że Pat i Czołg przybrali na wadze. Dzieci postanawiają więc zabrać psy na trening. Właściciel zwierzaka, który okaże się słabszy, będzie musiał kupić drugiej osobie lody. Pat chce wygrać rywalizację, ale musi też ratować Czapusia przed gołębiami, które chcą wrzucić go do zgniatarki gałęzi.

Czas trwania: 6min. / 2017
02:13 Pat i świat: Najgorszy dzień, sez. 1, odc. 45 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Lola i jej przyjaciele w ramach pracy domowej muszą rozwiązać zadanie z matematyki. Victor jednak woli poczekać aż dziewczynki zrobią całą robotę i wykraść rozwiązanie. Pat nie pozwoli żeby chłopcu uszło to na sucho. Pies zakrada się do domu chłopca żeby odzyskać pracę domową Loli. W domu Victora czeka jednak wiele pułapek a jedną z nich jest wielki pies o imieniu Czołg.

Czas trwania: 7min. / 2017
02:20 Pat i świat: Gra terenowa, sez. 1, odc. 46 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Mama instaluje w telefonie Loli aplikację z grą terenową. Dziewczynka jest wniebowzięta i nie może się doczekać zabawy. Victor też postanawia wziąć w niej udział i bardzo chce wygrać. Dzieci szukają ukrytego skarbu, a Pat pomaga swojej przyjaciółce szukać wskazówek. Wkrótce jednak gołębie kradną telefon Loli. Pat musi je przechytrzyć, odzyskać telefon i pomóc w znalezieniu skarbu.

Czas trwania: 7min. / 2017
02:27 Pat i świat: Ogromny arbuz, sez. 1, odc. 47 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Lola eksperymentuje z hodowlą arbuzów. Jeden z owoców spryskuje silnym nawozem, który jest bardzo niebezpieczny. Chemikalia wnikają w ziemię i przemieniają Czapusia i gołębie w dzikie zwierzęta. Lola jest zajęta szukaniem kamery, więc Pat musi walczyć z supergołębiami i uratować ogród przed ekologiczną katastrofą.

Czas trwania: 6min. / 2017
02:33 Pat i świat: Oczy szeroko otwarte, sez. 1, odc. 48 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Czapuś ma infekcję oka i nosi specjalną ochronę pyszczka. Lola prosi Pata, żeby miał na niego oko. Tymczasem gołębie uznają, że to idealna okazja, żeby pozbyć się kota. Spokojny dzień zamienia się w mecz baseballowy, w którym to Czapuś jest piłką.

Czas trwania: 6min. / 2017
02:39 Pat i świat: Tańczący z pchłami, sez. 1, odc. 49 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Lola i Pat chcą wziąć udział we flash mobie. Długo ćwiczyli i wszystko jest już gotowe. Niestety okazuje się, że pies złapał od Czapusia pchły. Jest ich tak dużo, że przejmują kontrolę nad Patem. Nasz bohater musi się pozbyć intruzów i jednocześnie powstrzymać gołębie, które chcą porwać Czapusia. Teraz, kiedy Pat ma kłopoty, gołębie zamierzają wykorzystać sytuację. Pat nie ma czasu do stracenia.

Czas trwania: 7min. / 2017
Reklama
02:46 Pat i świat: Cyrkowy chaos, sez. 1, odc. 50 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Lola i przyjaciele idą do cyrku, jednak nie udaje im się zobaczyć występów. Żadna strata. Dzieci postanawiają zorganizować własny pokaz. Przygotowania nie idą jednak najlepiej. Czołg nie daje się wytresować, a gołębie tradycyjnie coś knują. Pat musi wymyślić specjalny numer, żeby uratować sytuację.

Czas trwania: 7min. / 2017
02:53 Pat i świat: Bracia Guano, sez. 1, odc. 51 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Gołębie postanawiają pozbyć się Pata. Z pomocą swoich ptasich przyjaciół, chcą pokazać psu, gdzie jego miejsce. Piesek przeżywa istny koszmar, kiedy atakuje go chmara ptaków. Cały czas musi jednak czuwać na przygotowaniami do przyjęcia Loli.

Czas trwania: 7min. / 2017
21:00 Pat i świat: Pat i tor przeszkód, sez. 1, odc. 44 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2017
21:07 Pat i świat: Najgorszy dzień, sez. 1, odc. 45 Logo Boomerang
Czas trwania: 6min. / 2017
21:13 Pat i świat: Gra terenowa, sez. 1, odc. 46 Logo Boomerang
21:20 Pat i świat: Ogromny arbuz, sez. 1, odc. 47 Logo Boomerang
21:26 Pat i świat: Oczy szeroko otwarte, sez. 1, odc. 48 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2017
21:33 Pat i świat: Tańczący z pchłami, sez. 1, odc. 49 Logo Boomerang
21:40 Pat i świat: Cyrkowy chaos, sez. 1, odc. 50 Logo Boomerang
Czas trwania: 20min. / 2017
Program TV na 14 lipca 2020 (Wtorek)
02:00 Pat i świat: Paląca sprawa, sez. 1, odc. 52 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Lola zapisuje Pata na szkolenie strażackie. Czołg również bierze w nim udział, gdyż Victor jest przekonany, że to właśnie jego pupil jest urodzonym psem strażackim. Trening składa się z wielu wyczerpujących ćwiczeń, a na zakończenie Lola i Pat otrzymują dyplom. Victor jest zły na swojego psa, że nie przeszedł testu, i Czołg mu ucieka. Chowa się w szopie, w której wkrótce wybucha pożar. Pat musi ratować swojego największego wroga.

Czas trwania: 7min. / 2017
02:07 Pat i świat: Dobry pies, sez. 1, odc. 53 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Victor razem z Lolą i ich pasami wybiera się do parku żeby przetestować nowe autko na pilota. Traci jednak kontrolę nad zabawką i nad Czołgiem z którym się zderza. Victor jest zły bo boli go kolano i stracił autko a to wszystko przez Czołga. Pies ucieka z podkulonym ogonem. Pat domyśla się że to wszystko sprawka gołębi. Nie może patrzeć jak jego wróg się smuci. Lola rozmawia z Victorem o jego relacji z Czołgiem a tymczasem Pat i Czołg próbują dać gołębiom nauczkę.

Czas trwania: 6min. / 2017
02:13 Pat i świat: Dzień w muzeum, sez. 1, odc. 54 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Lola dostaje zaproszenie z muzeum na wystawę prehistorycznych gatunków zwierząt i może zabrać osobę towarzyszącą. Zaprasza Victora który jest jednak sceptycznie nastawiony. Kiedy dzieci zjawiają się na miejscu dyrektor muzeum powierza im zadanie - mają umieścić dwie repliki jaj w gnieździe pterodaktyla. Gołębie które są świadkami tej sceny sądzą że są to jaja ich przodków. Postanawiają je ukraść i dzięki nim zapanować nad światem. Pat będzie się musiał nieźle nagimnastykować żeby pokrzyżować gołębiom plany.

Czas trwania: 6min. / 2017
02:19 Pat i świat: Wizyta gwiazdy, sez. 1, odc. 55 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Lola się cieszy bo wygrała główną nagrodę w konkursie i odwiedzi ją wielki gwiazdor Justin Bibberlake! Niestety jest pewien problem – Justin jest uczulony na psią sierść. Lola prosi więc Victora żeby zajął się Patem i Czapusiem. Chłopak się zgadza ale tak naprawdę jest zazdrosny. Justin ma odwiedzić jego i tylko jego. Victor oszukuje gwiazdora i sam spędza z nim czas. Pat ma więc teraz dwie misje. Musi uciec razem z Czapusiem i sprawić żeby Justin spotkał się z Lolą.

Czas trwania: 7min. / 2017
02:26 Pat i świat: Połączone siły, sez. 1, odc. 56 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Wielkie drzewo w parku ma zostać ścięte, żeby można było zbudować parking. Lola jest wściekła. Nie mogą tego zrobić! To dla niej wyjątkowe drzewo! Z pomocą Victora postanawia zaprotestować. Pat tymczasem zawiązuje sojusz z Czołgiem i gołębiami. Będą musieli zrobić wszystko, żeby przechytrzyć pracownika, który ma ściąć drzewo.

Czas trwania: 7min. / 2017
02:33 Pat i świat: Prima aprilis, sez. 1, odc. 57 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Victor chce zrobić Loli primaaprilisowy żart i mówi jej, że widział Czapusia w metrze, a tak naprawdę zamknął kotka w pokoju. Lola pędzi szukać swojego przyjaciela. Pat jednak odkrywa, co się święci. Stara się przechytrzyć Czołga, żeby dostać się do kota. Gołębie wykorzystują sytuację i też próbują pozbyć się Czapusia. Misja ratunkowa Pata jest coraz trudniejsza. Jednak nasz bohater łatwo się nie poddaje.

Czas trwania: 6min. / 2017
02:39 Pat i świat: Świergotek, sez. 1, odc. 58 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Lola bawi się w ogrodzie z Patem i Czapusiem, kiedy słyszy piękny ptasi śpiew. Szuka ptaka w atlasie taty i okazuje się, że to papuga. Lola chce ją sfotografować i zrobić z niej gwiazdę w szkole. Gołębie są zazdrosne, bo same chciałyby się znaleźć w świetle reflektorów. Porywają ptaka i przebierają się za papugi. Jednak Loli nie da się oszukać. Ją interesuje prawdziwa papuga. Pat musi uratować ptaka i pomóc przyjaciółce zrobić idealne zdjęcie.

Czas trwania: 7min. / 2017
02:46 Pat i świat: Konkurs zdjęć, sez. 1, odc. 59 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Lola chce wziąć udział w konkursie fotograficznym organizowanym przez muzeum. Robi więc kilka zdjęć Patowi i Czapusiowi. Wkrótce gołębie kradną aparat i robią swoją własną sesję zdjęciową. W muzeum okazuje się, że Lola oddała za mało zdjęć i nie może wziąć udziału w konkursie. Patowi udaje się odzyskać aparat, ale musi uciekać przed gołębiami i Czołgiem. Podczas ucieczki aparat sam się włącza i kiedy Pat dociera do muzeum, dostarcza też wspaniałe zdjęcia. Kolejna misja zakończona sukcesem.

Czas trwania: 6min. / 2017
02:52 Pat i świat: Pat dba o świat, sez. 1, odc. 60 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Bąbel ma kłopoty w oczku wodnym. Kończy się w nim tlen. Lola postanawia zamontować elektryczny wiatrak, który ma naprawić pompę powietrzną. Gołębie zauważają wiatrak i chcą go wykorzystać go do mniej zacnych celów. Po raz kolejny Pat musi interweniować.

Czas trwania: 8min. / 2017
21:00 Pat i świat: Bracia Guano, sez. 1, odc. 51 Logo Boomerang
21:07 Pat i świat: Paląca sprawa, sez. 1, odc. 52 Logo Boomerang
21:14 Pat i świat: Dobry pies, sez. 1, odc. 53 Logo Boomerang
Czas trwania: 5min. / 2017
21:19 Pat i świat: Dzień w muzeum, sez. 1, odc. 54 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2017
21:26 Pat i świat: Wizyta gwiazdy, sez. 1, odc. 55 Logo Boomerang
21:33 Pat i świat: Połączone siły, sez. 1, odc. 56 Logo Boomerang
21:40 Pat i świat: Prima aprilis, sez. 1, odc. 57 Logo Boomerang
Czas trwania: 20min. / 2017
Program TV na 15 lipca 2020 (Środa)
02:00 Pat i świat: Muzyczne zamieszanie, sez. 1, odc. 61 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Lola ćwiczy na flecie przed wieczornym występem. Pewna gołębica przysiada na chwilę, aby posłuchać tego koncertu, i jeden z braci Guano od razu się w niej zakochuje. Gołębica jest jednak zainteresowana wyłącznie dźwiękiem fletu, bracia postanawiają więc ten flet ukraść. Pat musi odebrać ptakom instrument, jednak gołębie mają w zanadrzu swoje sztuczki i próbują unieruchomić naszego bohatera. Pat musi się postarać, żeby pokonać wrogów.

Czas trwania: 5min. / 2017
02:05 Pat i świat: Zbiórka dla kudłaczy, sez. 1, odc. 62 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Lola i przyjaciele zbierają karmę do schroniska dla zwierząt. Jedzenie przyciąga uwagę Czołga i gołębi. Pat musi walczyć ze złodziejami i jednocześnie chronić Czapusia.

Czas trwania: 7min. / 2017
02:12 Pat i świat: Katastrofa na kolację, sez. 1, odc. 63 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Lola chce zaskoczyć rodziców uroczystą kolacją z okazji rocznicy ich ślubu, więc przygotowuje w kuchni posiłek. Czapuś jest zainteresowany krewetkami, a gołębie jak zwykle chcą zepsuć ten wieczór. Nawet Czołg ma oko na talerz z parówkami. Jeśli wszystko ma pójść zgodnie z planem, Pat musi bronić Loli na wszystkich frontach. Ciężka praca popłaca, szczególnie kiedy w nagrodę dostaje się pyszną parówkę.

Czas trwania: 7min. / 2017
02:19 Pat i świat: Wywiad, sez. 1, odc. 64 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Lola ma udzielić wywiadu do magazynu jako właścicielka zwierzątka tygodnia. Victor jest zazdrosny. To on był najlepszym właścicielem tygodnia! Chce zamknąć Lolę w szafie, żeby nie mogła udzielić wywiadu. Kiedy jego plan się nie powodzi, postanawia porwać Pata i Czapusia. Bez zwierząt nie będzie wywiadu. Pat musi uratować sytuację. Najpierw ratuje Czapusia z łap Czołga, a potem rozprawia się z gołębiami, które zawsze dodają swoje trzy grosze.

Czas trwania: 6min. / 2017
02:25 Pat i świat: Gracz numer jeden, sez. 1, odc. 65 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Lola i Victor są fanami gry Galaktyczny taniec. Brakuje im tylko jednej karty do odblokowania ostatniego poziomu i zdobycia tytułu Galaktycznego Mistrza, więc oboje o nią rywalizują. Pat musi się wykazać nie lada pomysłowością, ponieważ Victor i Czołg nie cofną się przed niczym, żeby dostać tę kartę. Czy Patowi i tym razem uda się nie zawieść swojej przyjaciółki?

Czas trwania: 6min. / 2017
02:31 Pat i świat: Trudny test, sez. 1, odc. 66 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Od samego rana Lola jest zestresowana. Czeka ją trudny sprawdzian w szkole i nie jest zbyt pewna siebie. Pat próbuje poprawić jej humor i przynosi dziewczynce szczęśliwy długopis. Z nim jego przyjaciółka nie popełni żadnego błędu. Podniesiona na duchu Lola idzie do szkoły i Pat już ma uciąć sobie drzemkę, gdy zauważa, że Czapuś bawi się długopisem. Pat musi dostarczyć go Loli przed sprawdzianem. Łatwiej powiedzieć niż zrobić, bo gołębie też chcą zdobyć długopis. Pat jednak nie zamierza im na to pozwolić.

Czas trwania: 6min. / 2017
02:37 Pat i świat: Spadające gwiazdy, sez. 1, odc. 67 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Lola chce zaobserwować spadającą gwiazdę i pomyśleć życzenie. Gołębie też zamierzają spełnić swoje marzenie: pozbyć się Czapusia. Gdy Lola i Victor rozstawiają teleskop, Pat próbuje rozprawić się z ptakami. W końcu nasz bohater sam zamienia się w spadającą gwiazdę, żeby jego przyjaciółka mogła pomyśleć życzenie.

Czas trwania: 7min. / 2017
02:44 Pat i świat: Przyjęcie z piniatą, sez. 1, odc. 68 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Lola zauważa, że Victor jest wyjątkowo smutny. Jutro są jego urodziny, a nic specjalnego się na ten dzień nie zapowiada. Dziewczynka postanawia urządzić sąsiadowi przyjęcie z piniatą. Przygotowania nie idą jednak łatwo, ponieważ Victor ciągle krzyżuje Loli plany. A do tego gołębie liczą na słodycze. Na szczęście Pat nad wszystkim czuwa.

Czas trwania: 7min. / 2017
02:51 Pat i świat: Rycerz Pat, sez. 1, odc. 69 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Lola i przyjaciele bawią się w średniowiecznych rycerzy i udają, że w zamku ukryty jest skarb - słodycze. Jednak Mroczny Rycerz Victor chce wykraść skarb i wtrącić wszystkich do lochów. Pat ma potrójnie trudne zadanie: musi się pozbyć Czołga strzegącego zamku, powstrzymać gołębie, które chcą przywłaszczyć sobie skarb, a także ochronić dzieci przed Mrocznym Rycerzem.

Czas trwania: 9min. / 2017
21:00 Pat i świat: Świergotek, sez. 1, odc. 58 Logo Boomerang
21:07 Pat i świat: Konkurs zdjęć, sez. 1, odc. 59 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2017
21:14 Pat i świat: Pat dba o świat, sez. 1, odc. 60 Logo Boomerang
Czas trwania: 6min. / 2017
21:20 Pat i świat: Muzyczne zamieszanie, sez. 1, odc. 61 Logo Boomerang
Czas trwania: 6min. / 2017
21:26 Pat i świat: Zbiórka dla kudłaczy, sez. 1, odc. 62 Logo Boomerang
Czas trwania: 6min. / 2017
21:32 Pat i świat: Katastrofa na kolację, sez. 1, odc. 63 Logo Boomerang
21:39 Pat i świat: Wywiad, sez. 1, odc. 64 Logo Boomerang
Czas trwania: 21min. / 2017
Program TV na 16 lipca 2020 (Czwartek)
02:00 Pat i świat: Dzień bez wytchnienia, sez. 1, odc. 70 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Dzisiaj Lola spędza dzień ze swoją dawną sąsiadką, Honoratą. W planach mają zabawę i domowe ciasto. Przynajmniej na to liczy Lola, bo Honorata piecze najlepsze ciasta w mieście! Oczywiście gołębie również liczą na pyszne ciasto. Pat walczy z ptakami w obronie ciasta, ale Honorata uznaje, że pies atakuje gołębie, za karę więc zamyka go w komórce. Teraz Czapuś i ciasto są zdani na łaskę gołębi. Jednak Pat nie powiedział jeszcze ostatniego słowa i chce uratować sytuację, a zwłaszcza ciasto!

Czas trwania: 7min. / 2017
02:07 Pat i świat: Ptasi bufet, sez. 1, odc. 71 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Lola obserwuje, jak ptaki walczą między sobą o rzucone im ziarno. Poruszona tym widokiem postanawia założyć restaurację dla wszystkich ptaków. Złośliwe gołębie mają jednak własne plany i organizują napad na restaurację. Pat ma oko na ptasią jadalnię i robi wszystko, żeby ptaki mogły zjeść w spokoju.

Czas trwania: 7min. / 2017
02:14 Pat i świat: Duch z parku, sez. 1, odc. 72 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Lola ma zagrać solo na skrzypcach podczas wieczornego pokazu. Victor nie chce, żeby jej się udało, wmawia więc sąsiadce, że scena jest nawiedzona. Wkrótce zaczynają się dziać niepokojące rzeczy i znikają skrzypce Loli. Pat odkrywa, jaka jest prawda i że to gołębie ukradły skrzypce Loli, żeby zwabić Czapusia w pułapkę.

Czas trwania: 6min. / 2017
02:20 Pat i świat: Żelazny Pat, sez. 1, odc. 73 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Mama Loli dostaje najnowszy prototyp robota kuchennego. Lola obiecuje, że włączy go dopiero po powrocie mamy, jednak nie może się doczekać i sprawdza, co to urządzenie potrafi. Robot kuchenny atakuje Czapusia i zaczyna siać chaos. Gołębie korzystają z okazji, żeby pozbyć się kotka i przejąć kontrolę nad robotem. Pat musi walczyć z nieokiełznaną maszyną i uratować Czapusia, żeby Lola nie wpadła w tarapaty po powrocie mamy.

Czas trwania: 7min. / 2017
02:27 Pat i świat: Komuś się upiekło, sez. 1, odc. 74 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Sławny szef kuchni organizuje konkurs cukierniczy. Zwycięzca w ramach nagrody weźmie udział w programie telewizyjnym. Lola oczywiście się zgłasza, bo uwielbia gotować. Victor, który lubi się popisywać, też chce spróbować swoich sił. Zamierza wygrać konkurs, więc zabiera ciasto Loli i podmienia je na swoje. Pat wszystko obserwuje z boku, a tymczasem zapach ciasta zwabia gołębie. Lola wygrywa konkurs, bo szef kuchni jest zachwycony jej wypiekiem. Żeby to uczcić, dziewczynka piecze ciasto na cześć Pata.

Czas trwania: 7min. / 2017
02:34 Pat i świat: RoboPat, sez. 1, odc. 75 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Dzisiaj dzieci mają w planie walki robotów. Robot Loli, który wygląda jak Pat, musi się zmierzyć z robotem Victora. Chłopiec oszukuje i psuje RoboPata. Pat postanawia wejść do zepsutego robota i przejąć nad nim kontrolę, żeby uratować honor przyjaciółki. Zapowiada się zacięta walka.

Czas trwania: 6min. / 2017
02:40 Pat i świat: Drapak dla kota, sez. 1, odc. 76 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Lola wymyśliła sobie ciekawe zajęcie na popołudnie: chce pobić rekord Guinnessa. Ma zamiar zbudować największy drapak dla kota. Oczywiście gołębie mają inne plany i są wściekłe, że kot będzie spacerował po ich terytorium. Pat musi powstrzymać ich destrukcyjne zapędy. Gołębie zawiązują sojusz z Czołgiem, żeby wstrzymać budowę drapaka, i porywać Czapusia.

Czas trwania: 7min. / 2017
02:47 Pat i świat: Mój pies, bohater, sez. 1, odc. 77 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Lola musi napisać wypracowanie na temat: Mój bohaterski zwierzak. Nie jest to łatwe zadanie. Wyjaśnia Victorowi, że Pat jest najkochańszy na świecie, ale raczej nie przepada za przygodami. Gdy Lola opowiada o swoich wątpliwościach, Pat znowu ratuje skórę Czapusiowi i walczy z gołębiami. To się nazywa prawdziwa przygoda! Po uratowaniu kotka zauważa, że pisklak niebezpiecznie balansuje na gałęzi drzewa. Pat biegnie po Lolę i razem ratują ptaszka. Nareszcie Lola ma temat na wypracowanie. Bohaterstwo nie zawsze oznacza podejmowanie najniebezpieczniejszych wyzwań. Czasami dzięki drobnym rzeczom można się stać bohaterem. Dlatego właśnie Pat jest taki wspaniały.

Czas trwania: 7min. / 2017
02:54 Pat i świat: Owocowe koktajle, sez. 1, odc. 78 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Lola kupuje wszystkie produkty, które są niezbędne, żeby urządzić koktajlowe przyjęcie. Jednak zapomina o mleku. Zostawia Pata na straży zakupów i wraca do sklepowego działu z mlekiem. Gołębie już mają oko na produkty i wkraczają do akcji. Pat musi odpierać ataki ptaków z ziemi i z powietrza. A Lola walczy z Victorem o ostatnią butelkę mleka. Dzięki odwadze i swojej zaradności Pat ratuje sytuację.

Czas trwania: 6min. / 2017
21:00 Pat i świat: Gracz numer jeden, sez. 1, odc. 65 Logo Boomerang
21:06 Pat i świat: Trudny test, sez. 1, odc. 66 Logo Boomerang
21:12 Pat i świat: Spadające gwiazdy, sez. 1, odc. 67 Logo Boomerang
21:19 Pat i świat: Przyjęcie z piniatą, sez. 1, odc. 68 Logo Boomerang
21:26 Pat i świat: Rycerz Pat, sez. 1, odc. 69 Logo Boomerang
Czas trwania: 6min. / 2017
21:32 Pat i świat: Dzień bez wytchnienia, sez. 1, odc. 70 Logo Boomerang
21:39 Pat i świat: Ptasi bufet, sez. 1, odc. 71 Logo Boomerang
Czas trwania: 21min. / 2017
Program TV na 17 lipca 2020 (Piątek)
02:00 Pat i świat: Szybcy i czyści, sez. 1, odc. 1 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Lola chce nagrać i wrzucić do internetu filmik z Patem i Czapusiem. Będzie jej potrzebna kamera którą przytwierdzi do obroży Pata oraz robot sprzątający. Gdy wszystko jest gotowe do kręcenia filmu „Super-Czapuś kontra Doktor Pat” sprawy zaczynają się komplikować. Gołębie biorą sobie na cel Czapusia który jeździ na robocie. Na domiar złego robot wciąga komiks Victora.

Czas trwania: 7min. / 2017
02:07 Pat i świat: Podziemny Pat, sez. 1, odc. 2 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Czapuś bawi się albumem Loli i przez przypadek wpada z nim do kanałów. Victor wykorzystuje sytuację i udaje że to on zabrał album. Mówi koleżance że zwróci jej własność jeśli Lola zgodzi się grabić za niego liście. Pat jednak zna prawdę i schodzi do kanałów żeby uratować kotka i odzyskać album. Misję komplikuje mu jednak pies Victora oraz metro.

Czas trwania: 5min. / 2017
02:12 Pat i świat: Wyprzedaż, sez. 1, odc. 3 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Lola urządza wyprzedaż na której chce sprzedać stare posłanie Pata co bardzo smuci jej pieska. Legowisko interesuje Czołga który od dawna ostrzył sobie na nie pazury. Gołębie z kolei chciałyby zrobić sobie z posłania wygodną kanapę. Lola i Victor rywalizują o tytuł najlepszego sprzedawcy a Pat walczy z wrogami o swoje łóżeczko. Do Loli podchodzą klienci z pieskiem który wygląda jak mały Pat. Lola oddaje im posłanie za darmo.

Czas trwania: 7min. / 2017
02:19 Pat i świat: Kluskowa katastrofa, sez. 1, odc. 4 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Lola w ramach pracy domowej opiekuje się gąsienicą. Mały owad przyciąga uwagę gołębi które chciałyby wrzucić gąsienicę na grilla. Do tego wszystkiego Czapuś postanawia się z nią pobawić. Wkrótce jednak gąsienica znika a Lola zaczyna panikować. Pat wyzywa do walki gołębie trio i odnajduje owada który wkrótce przemienia się w pięknego motylka.

Czas trwania: 6min. / 2017
02:25 Pat i świat: Truskawkowy deser, sez. 1, odc. 5 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Lola i Pat mają mały ogródek w którym hodują truskawkę. Jest tylko jedna ale za to okazała. Jak co roku owoc będzie ozdobą pysznego ciasta – tortolopata. Truskawka przyciąga uwagę Czołga gołębi i przede wszystkim kreta. Nieważne czy na lądzie czy w powietrzu Pat musi ochronić cenny owoc. Dzięki niemu rodzina po raz kolejny zje pyszny deser.

Czas trwania: 7min. / 2017
02:32 Pat i świat: „Potworne pawiany” kontra dmuchane zamki, sez. 1, odc. 6 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Pat to mały pies - przyjaciel, którego każdy chciałby mieć. Ma duży nos i wygląda niepozornie, ale nie dajcie się zwieść – Pat to dzielny zwierzak. Jest sprytny, odważny i wie, jak z domowych sprzętów skonstruować różne przydatne urządzenia, których nie zawaha się użyć podczas swoich misji.

Czas trwania: 7min. / 2017
02:39 Pat i świat: Panika u weterynarza, sez. 1, odc. 7 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Pat musi iść na szczepienie i bardzo się tego boi. Próbuje różnych sztuczek ale nie udaje mu się ukryć przed Lolą która zabiera go do weterynarza. W przychodni spotykają Victora który przyszedł zaszczepić Czołga. Między dziećmi dochodzi do sprzeczki i w ramach zemsty Victor postanawia uwolnić wszystkie zwierzęta a całą winę zrzucić na Lolę. Pat szuka zagubionych zwierząt i stara się umknąć niedowidzącemu weterynarzowi.

Czas trwania: 6min. / 2017
02:45 Pat i świat: Czapuś na wolności, sez. 1, odc. 8 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Lola robi Czapusiowi i Patowi zdjęcia którymi chce się podzielić ze swoimi przyjaciółmi. Kiedy kotek wybiera się na spacer po okolicy niechcący wywołuje panikę. Victor ogląda dokument o panterach i jest przekonany że jedno z tych zwierząt grasuje w jego ogródku. Powiadamia weterynarza i wszystkich w okolicy. Razem z Czołgiem rusza na poszukiwania pantery. Pat musi zrobić wszystko żeby Czapuś nie został schwytany.

Czas trwania: 7min. / 2017
02:52 Pat i świat: Niewidzialny wróg, sez. 1, odc. 9 Logo Boomerang
Czas trwania: 8min. / 2017
21:00 Pat i świat: Duch z parku, sez. 1, odc. 72 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2017
21:07 Pat i świat: Żelazny Pat, sez. 1, odc. 73 Logo Boomerang
21:14 Pat i świat: Komuś się upiekło, sez. 1, odc. 74 Logo Boomerang
Czas trwania: 6min. / 2017
21:20 Pat i świat: RoboPat, sez. 1, odc. 75 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2017
21:27 Pat i świat: Drapak dla kota, sez. 1, odc. 76 Logo Boomerang
21:34 Pat i świat: Mój pies, bohater, sez. 1, odc. 77 Logo Boomerang
Czas trwania: 6min. / 2017
21:40 Pat i świat: Owocowe koktajle, sez. 1, odc. 78 Logo Boomerang
Czas trwania: 20min. / 2017
Program TV na 18 lipca 2020 (Sobota)
02:00 Pat i świat: Maxigolf, sez. 1, odc. 10 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Lola odkrywa, że jej mama była kiedyś mistrzynią minigolfa. Zbiera wszystkie stare kije mamy i buduje małe pole do mini golfa w ogrodzie. Victor przekonuje jednak sąsiadkę, że minigolf jest strasznie nudny i teraz na topie jest maxigolf. To taki golf uliczny, w którym zawodnicy próbują trafić w różne cele, takie jak skrzynka na listy czy koszyk starszej pani. Pat pomaga Loli wygrać tę rozgrywkę.

Czas trwania: 7min. / 2017
02:07 Pat i świat: Pod ścisłym nadzorem, sez. 1, odc. 11 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Przez kolejny podstęp gołębi furgonetka z hot dogami łapie gumę pod domem Loli. Dziewczynka i Pat mają pilnować auta dopóki kierowca nie wróci z mechanikiem. W nagrodę dostaną wielkiego hot doga. Auto przyciąga jednak uwagę wszystkich wygłodniałych sąsiadów z gołębiami na czele. Nawet Victor liczy na darmowego hot doga. Pat musi bronić parówek.

Czas trwania: 6min. / 2017
02:13 Pat i świat: SPA dla psa, sez. 1, odc. 12 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2017
02:20 Pat i świat: Strażnik Pat, sez. 1, odc. 13 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Lola i jej rodzice wyjeżdżają na kilka godzin i Pat zostaje w domu na straży. Lola nauczyła go jak strzec podwórka. Pat w spokoju ogląda telewizję gdy nagle słyszy dziwne odgłosy. To intruz. Pat nie może dopuścić żeby w domu jego przyjaciółki doszło do kradzieży. Tymczasem Czapuś nieumyślnie niszczy telewizor gołębi a te postanawiają się na nim zemścić. Pat musi więc uratować Czapusia i pozbyć się intruza który tak naprawdę jest dostawcą zakupów.

Czas trwania: 7min. / 2017
02:27 Pat i świat: Piknikowe zamieszanie, sez. 1, odc. 14 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Lola organizuje w parku zabaw piknik z przyjaciółmi. Wszyscy chcą przetestować nową grę. Pojawia się tam również Victor. Tymczasem gołębie kradną turystyczną lodówkę z kanapkami i… Czapusiem. Patowi udaje się uwolnić kota z ptasich szponów. Victor szybko odpada z gry i próbuje zepsuć innym dzieciom zabawę. Pat ma kolejną misję: doprowadzić do tego, żeby Lola wygrała.

Czas trwania: 6min. / 2017
02:33 Pat i świat: Sztuczki, sez. 1, odc. 15 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Lola chce zostać magikiem i wystąpić przed swoimi przyjaciółmi. Victor jednak ma zamiar zepsuć jej pokaz. Gołębie znajdują magiczny cylinder, dzięki któremu mogą sprawić, że Czapuś zniknie. Pat musi pokrzyżować ich plany i jednocześnie asystować Loli.

Czas trwania: 7min. / 2017
02:40 Pat i świat: Lola w kosmosie, sez. 1, odc. 16 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Lola i Pat bawią się w archeologów. Victor się z nich naśmiewa bo według niego to niefajny zawód. On zostanie astronautą i właśnie wybiera się na kosmiczną wystawę. Loli podoba się ten pomysł i wraz z Patem dołącza do kolegi. Na miejscu okazuje się jednak że Victorowi wystawa wcale nie przypada do gustu Lola natomiast z radością korzysta ze wszystkich atrakcji. Chce wypróbować tunel aerodynamiczny i nawet skoczyć na bungee. Jak zwykle jednak w zabawie przeszkadzać będą gołębie. Pat kolejny raz będzie musiał wkroczyć do akcji.

Czas trwania: 7min. / 2017
02:47 Pat i świat: Nadmuchana sprawa, sez. 1, odc. 17 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Są urodziny Pata i Lola chce mu podarować balonik. Przez Czapusia balonik wylatuje jednak przez okno. Pat widzi że Lola jest tym zmartwiona i rusza za zgubą. Tymczasem złośliwe gołębie przywiązują do balonika ulubioną maskotkę Czołga który bardzo chce ją odzyskać. Pat będzie więc musiał stawić czoła nie lada wyzwaniu żeby uratować swój własny urodzinowy prezent.

Czas trwania: 7min. / 2017
02:54 Pat i świat: Symulanci, sez. 1, odc. 18 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Lola znajduje ptaka który zderzył się z oknem. Jest to jeden z gołębi – wykorzystuje on sytuację i rozgaszcza się w domu. Dziewczynka szuka lekarstw które pomogłyby ptaszkowi a ten zmusza Pata by mu usługiwał. Wkrótce pozostałe gołębie również zaczynają udawać kontuzje i Pat musi zrobić wszystko żeby stworzenia nie zdemolowały domu.

Czas trwania: 6min. / 2017
21:00 Pat i świat: Szybcy i czyści, sez. 1, odc. 1 Logo Boomerang
21:07 Pat i świat: Podziemny Pat, sez. 1, odc. 2 Logo Boomerang
21:12 Pat i świat: Wyprzedaż, sez. 1, odc. 3 Logo Boomerang
21:19 Pat i świat: Kluskowa katastrofa, sez. 1, odc. 4 Logo Boomerang
21:25 Pat i świat: Truskawkowy deser, sez. 1, odc. 5 Logo Boomerang
21:32 Pat i świat: „Potworne pawiany” kontra dmuchane zamki, sez. 1, odc. 6 Logo Boomerang
21:39 Pat i świat: Panika u weterynarza, sez. 1, odc. 7 Logo Boomerang
Czas trwania: 21min. / 2017
Program TV na 19 lipca 2020 (Niedziela)
02:00 Pat i świat: Podnieść kotwicę!, sez. 1, odc. 19 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Lola Lucy i Hugo bawią się w piratów. Pat bardzo poważnie traktuje swoją piracką rolę. Skarbem o który dzieci toczą potyczki jest naszyjnik mamy Loli. Wkrótce biżuteria znika a Pat zaczyna swoje śledztwo. To na pewno sprawka gołębi. Poszukiwania prowadzą Pata do kanałów gdzie będzie musiał przechytrzyć sprytne ptaki.

Czas trwania: 6min. / 2017
02:06 Pat i świat: Wrogaciel, sez. 1, odc. 20 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Lola i Hugo grają w piłkę i niechcący wrzucają ją do ogródka Victora. Pat biegnie po piłkę ale Czołg nie chce jej oddać. Zaczyna gonić Pata po ulicy akurat wtedy kiedy w pobliżu pojawia się hycel. Ten łapie Czołga i zabiera do schroniska. Victor jest smutny a Lola mu współczuje bo nie wyobraża sobie świata bez swojego psa. Chce pomóc sąsiadowi. Dzieci organizują protest przed schroniskiem. Hycel jest jednak nieugięty więc Pat musi znaleźć inny sposób by uwolnić Czołga i inne zwierzęta.

Czas trwania: 8min. / 2017
02:14 Pat i świat: Pat jurajski, sez. 1, odc. 21 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Podczas pobytu w górach Lola znajduje zamrożonego ptaka. Możliwe że to prehistoryczny gołąb. Jego ptasi bracia starają się uwolnić swojego przodka zanim u Loli zjawi się dyrektor muzeum. Pat natomiast robi wszystko żeby ocalić znalezisko swojej przyjaciółki z którym będą mogli zjeździć cały świat. Wkrótce okazuje się jednak że w taką podróż może wyjechać tylko Lola a to oznaczałoby rozstanie. Pat widzi smutek Loli i nie ratuje jej znaleziska.

Czas trwania: 6min. / 2017
02:20 Pat i świat: Biwakowa bitka, sez. 1, odc. 22 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Lola i Lucy chcą spędzić noc w namiocie. Na pewno będą się świetnie bawić. Pat pomaga dziewczynkom rozstawić namiot a w nocy ma ich pilnować żeby mogły spać spokojnie. Gołębie postanawiają jednak utrudnić mu to zadanie. Mają zamiar pozbyć się z podwórka całego namiotu… z dziewczynkami w środku. Pat musi znaleźć sposób jak przechytrzyć gołębie i odstawić namiot na miejsce.

Czas trwania: 7min. / 2017
02:27 Pat i świat: Pat kontra Tytan, sez. 1, odc. 23 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Lola opiekuje się szczeniaczkiem który okazuje się małym łobuziakiem. Pat robi wszystko co w jego mocy żeby maluch nie zdemolował domu.

Czas trwania: 7min. / 2017
02:34 Pat i świat: Pies i rybka, sez. 1, odc. 24 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Lola zgadza się zaopiekować rybką Honoraty. Gołębie mają jednak co do zwierzątka własne plany. Pat musi zachować czujność. Tymczasem Lola odkrywa, że dziś urodziny Honoraty, i postanawia przyszykować dla niej niespodziankę. Nieustraszony Pat trafia do kanałów, gdzie walczy z gołębiami. Nasz bohater zmoczy sobie łapki.

Czas trwania: 6min. / 2017
02:40 Pat i świat: Nawiedzony dom, sez. 1, odc. 25 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2017
02:47 Pat i świat: Wielki skok, sez. 1, odc. 26 Logo Boomerang
02:54 Pat i świat: Drukarka 3D, sez. 1, odc. 27 Logo Boomerang
21:00 Pat i świat: Czapuś na wolności, sez. 1, odc. 8 Logo Boomerang
21:07 Pat i świat: Niewidzialny wróg, sez. 1, odc. 9 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2017
21:14 Pat i świat: Maxigolf, sez. 1, odc. 10 Logo Boomerang
Czas trwania: 6min. / 2017
21:20 Pat i świat: Pod ścisłym nadzorem, sez. 1, odc. 11 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2017
21:27 Pat i świat: SPA dla psa, sez. 1, odc. 12 Logo Boomerang
21:34 Pat i świat: Strażnik Pat, sez. 1, odc. 13 Logo Boomerang
Czas trwania: 6min. / 2017
21:40 Pat i świat: Piknikowe zamieszanie, sez. 1, odc. 14 Logo Boomerang
Czas trwania: 20min. / 2017
Program TV na 20 lipca 2020 (Poniedziałek)
02:00 Pat i świat: Gwiazdka pod specjalnym nadzorem, sez. 1, odc. 28 Logo Boomerang
02:07 Pat i świat: Przygoda w muzeum, sez. 1, odc. 29 Logo Boomerang
02:14 Pat i świat: Afera na budowie, sez. 1, odc. 30 Logo Boomerang
Czas trwania: 6min. / 2017
02:20 Pat i świat: Pat i konkurs, sez. 1, odc. 31 Logo Boomerang
02:27 Pat i świat: Polowanie na cukierki, sez. 1, odc. 32 Logo Boomerang
02:34 Pat i świat: Punk Rock, sez. 1, odc. 33 Logo Boomerang
Czas trwania: 6min. / 2017
02:40 Pat i świat: Prawdziwy Pat, sez. 1, odc. 34 Logo Boomerang
02:47 Pat i świat: Wielkanocne łowy, sez. 1, odc. 35 Logo Boomerang
02:54 Pat i świat: Inspektor Pat, sez. 1, odc. 36 Logo Boomerang
Czas trwania: 6min. / 2017
21:00 Pat i świat: Sztuczki, sez. 1, odc. 15 Logo Boomerang
21:07 Pat i świat: Lola w kosmosie, sez. 1, odc. 16 Logo Boomerang
21:14 Pat i świat: Nadmuchana sprawa, sez. 1, odc. 17 Logo Boomerang
Czas trwania: 6min. / 2017
21:20 Pat i świat: Symulanci, sez. 1, odc. 18 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2017
21:27 Pat i świat: Podnieść kotwicę!, sez. 1, odc. 19 Logo Boomerang
21:33 Pat i świat: Wrogaciel, sez. 1, odc. 20 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2017
21:40 Pat i świat: Pat jurajski, sez. 1, odc. 21 Logo Boomerang
Czas trwania: 20min. / 2017
Program TV na 21 lipca 2020 (Wtorek)
02:00 Pat i świat: Okup, sez. 1, odc. 37 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2017
02:07 Pat i świat: Bojowa Sandy, sez. 1, odc. 38 Logo Boomerang
02:13 Pat i świat: Na ratunek Czołgowi, sez. 1, odc. 39 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2017
02:20 Pat i świat: Ochroniarz, sez. 1, odc. 40 Logo Boomerang
Czas trwania: 6min. / 2017
02:26 Pat i świat: Hipno-Pat, sez. 1, odc. 41 Logo Boomerang
02:33 Pat i świat: Gorączkowe poszukiwania, sez. 1, odc. 42 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2017
02:40 Pat i świat: Przesyłka specjalna, sez. 1, odc. 43 Logo Boomerang
Czas trwania: 6min. / 2017
02:46 Pat i świat: Pat i tor przeszkód, sez. 1, odc. 44 Logo Boomerang
02:53 Pat i świat: Najgorszy dzień, sez. 1, odc. 45 Logo Boomerang
21:00 Pat i świat: Biwakowa bitka, sez. 1, odc. 22 Logo Boomerang
21:07 Pat i świat: Pat kontra Tytan, sez. 1, odc. 23 Logo Boomerang
Czas trwania: 6min. / 2017
21:13 Pat i świat: Pies i rybka, sez. 1, odc. 24 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2017
21:20 Pat i świat: Nawiedzony dom, sez. 1, odc. 25 Logo Boomerang
21:27 Pat i świat: Wielki skok, sez. 1, odc. 26 Logo Boomerang
Czas trwania: 6min. / 2017
21:33 Pat i świat: Drukarka 3D, sez. 1, odc. 27 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2017
21:40 Pat i świat: Gwiazdka pod specjalnym nadzorem, sez. 1, odc. 28 Logo Boomerang
Czas trwania: 20min. / 2017
Program TV na 22 lipca 2020 (Środa)
02:00 Pat i świat: Gra terenowa, sez. 1, odc. 46 Logo Boomerang
02:07 Pat i świat: Ogromny arbuz, sez. 1, odc. 47 Logo Boomerang
02:13 Pat i świat: Oczy szeroko otwarte, sez. 1, odc. 48 Logo Boomerang
02:20 Pat i świat: Tańczący z pchłami, sez. 1, odc. 49 Logo Boomerang
Czas trwania: 6min. / 2017
02:26 Pat i świat: Cyrkowy chaos, sez. 1, odc. 50 Logo Boomerang
02:33 Pat i świat: Bracia Guano, sez. 1, odc. 51 Logo Boomerang
02:40 Pat i świat: Paląca sprawa, sez. 1, odc. 52 Logo Boomerang
02:47 Pat i świat: Dobry pies, sez. 1, odc. 53 Logo Boomerang
02:52 Pat i świat: Dzień w muzeum, sez. 1, odc. 54 Logo Boomerang
Czas trwania: 8min. / 2017
21:00 Pat i świat: Przygoda w muzeum, sez. 1, odc. 29 Logo Boomerang
21:07 Pat i świat: Afera na budowie, sez. 1, odc. 30 Logo Boomerang
21:14 Pat i świat: Pat i konkurs, sez. 1, odc. 31 Logo Boomerang
21:20 Pat i świat: Polowanie na cukierki, sez. 1, odc. 32 Logo Boomerang
21:27 Pat i świat: Punk Rock, sez. 1, odc. 33 Logo Boomerang
21:34 Pat i świat: Prawdziwy Pat, sez. 1, odc. 34 Logo Boomerang
Czas trwania: 6min. / 2017
21:40 Pat i świat: Wielkanocne łowy, sez. 1, odc. 35 Logo Boomerang
Czas trwania: 20min. / 2017
Program TV na 23 lipca 2020 (Czwartek)
02:00 Pat i świat: Wizyta gwiazdy, sez. 1, odc. 55 Logo Boomerang
02:07 Pat i świat: Połączone siły, sez. 1, odc. 56 Logo Boomerang
02:14 Pat i świat: Prima aprilis, sez. 1, odc. 57 Logo Boomerang
02:20 Pat i świat: Świergotek, sez. 1, odc. 58 Logo Boomerang
Czas trwania: 6min. / 2017
02:26 Pat i świat: Konkurs zdjęć, sez. 1, odc. 59 Logo Boomerang
02:33 Pat i świat: Pat dba o świat, sez. 1, odc. 60 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2017
02:40 Pat i świat: Muzyczne zamieszanie, sez. 1, odc. 61 Logo Boomerang
02:45 Pat i świat: Zbiórka dla kudłaczy, sez. 1, odc. 62 Logo Boomerang
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Pat i świat. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Pat i świat w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Pat i świat.

Poprzednie emisje Pat i świat w telewizji

Emisja Pat i świat miała miejsce:

2020-07-10 21:41 Pat i świat: Przygoda w muzeum, sez. 1, odc. 29 Logo Boomerang
2020-07-10 21:34 Pat i świat: Gwiazdka pod specjalnym nadzorem, sez. 1, odc. 28 Logo Boomerang
2020-07-10 21:28 Pat i świat: Drukarka 3D, sez. 1, odc. 27 Logo Boomerang
2020-07-10 21:21 Pat i świat: Wielki skok, sez. 1, odc. 26 Logo Boomerang
2020-07-10 21:14 Pat i świat: Nawiedzony dom, sez. 1, odc. 25 Logo Boomerang

Pat i świat gdzie obejrzeć?

Pat i świat można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: Boomerang

Obsada (osoby)

Lista zwiera odnośniki do stron osób związanych z produkcją (aktorzy, reżyser):

Lata produkcji

Lista zawiera lata, w których powstawała audycja:

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry