Reklama

Perfekcyjna Pani Domu godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Perfekcyjna Pani Domu

+ Obserwuj

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Perfekcyjna Pani Domu będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 1 czerwca 2020 (Poniedziałek)
10:55 Perfekcyjna Pani Domu, sez. 4, odc. 7/13 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Sprzątanie to niby taka zwykła sprawa. Każdy kiedyś porządkował i pucował. Czy półtora roku temu ktoś przypuszczał, że z tak prostych czynności można stworzyć prawdziwą religię? Małgorzata Rozenek potrafi to jak nikt inny! Polscy widzowie pokochali „Perfekcyjną Panią Domu”, a prowadząca przebiła popularnością swoją brytyjską odpowiedniczkę. Kto by się spodziewał, że Polacy z takim zapałem zabiorą się do sprzątania ze zwykłym octem, proszkiem do pieczenia i cytryną?! Większość widzów zna już zasadę „3 P”, potrafi segregować rzeczy, pokochało pudełka i bez mrugnięcia okiem składa prześcieradło z gumką. Małgorzata Rozenek wielokrotnie udowodniła, że swoim zapałem i energią potrafi zarazić nawet największego leniucha. W kolejnym sezonie „Perfekcyjna Pani Domu” będzie miała dużo pracy. Nadal jest wiele osób, które mają bałagan nie tylko w swoich domach, ale także w życiu i potrzebują jej wsparcia. „Królowa czystości” odwiedzi niezwykłe mieszkania kobiet z pasją, które uwielbiają „artystyczny nieład”. Weźmie udział w międzypokoleniowych starciach i pomoże rozstrzygnąć niejeden spór. Maminsynkowie, córeczki uczepione kurczowo swoich rodziców to już dla Małgorzaty Rozenek chleb powszedni. W tej edycji także ich nie zabraknie. Porządki czas zacząć!

/ Polska / program rozrywkowy
Program TV na 2 czerwca 2020 (Wtorek)
10:55 Perfekcyjna Pani Domu, sez. 4, odc. 8/13 Logo TVN Style
Polska / program rozrywkowy
Reklama
Program TV na 3 czerwca 2020 (Środa)
10:55 Perfekcyjna Pani Domu, sez. 4, odc. 9/13 Logo TVN Style
Polska / program rozrywkowy
Program TV na 4 czerwca 2020 (Czwartek)
10:55 Perfekcyjna Pani Domu, sez. 4, odc. 10/13 Logo TVN Style
Polska / program rozrywkowy
Program TV na 5 czerwca 2020 (Piątek)
10:55 Perfekcyjna Pani Domu, sez. 4, odc. 11/13 Logo TVN Style
Polska / program rozrywkowy
Program TV na 8 czerwca 2020 (Poniedziałek)
10:55 Perfekcyjna Pani Domu, sez. 4, odc. 12/13 Logo TVN Style
Polska / program rozrywkowy
Program TV na 9 czerwca 2020 (Wtorek)
10:55 Perfekcyjna Pani Domu, sez. 4, odc. 13 Logo TVN Style
Polska / program rozrywkowy
Program TV na 10 czerwca 2020 (Środa)
10:55 Perfekcyjna Pani Domu, sez. 5, odc. 1/13 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Czas na porządki! Perfekcyjna Pani Domu stanie do walki z nieładem panującym w mieszkaniach Polek, którego na pewno nie można nazwać artystycznym. Pranie, gotowanie, odkurzanie, zmywanie, zamiatanie, mycie okien w tym samym czasie? Nie ma problemu! Kluczem jest dobra organizacja pracy oraz triki, których Małgosia Rozenek ma pod dostatkiem. Perfekcyjna Pani Domu za pomocą jednej cytryny przygotuje smaczny napój, wyczyści zlew oraz zrobi odświeżacz powietrza. Pokaże, jak za pomocą prostej metody przedłużyć świeżość bananów oraz jak otworzyć problematyczny słoik papierem ściernym. To tylko kilka sposobów z niekończącego się worka pomysłów „jak ułatwić sobie życie” i sprawić, by obowiązki domowe nie spędzały snu z powiek. Ten program to nie tylko rzecz o sprzątaniu. Małgorzata Rozenek odkrywa wszystkie przyczyny bałaganu. Często są to złe relacje pomiędzy domownikami, brak porozumienia. W tej edycji prowadząca udowodni, że domowe porządki mogą także zbliżać ludzi, a nie tylko być przyczyną konfliktów. Wymówki o braku czasu, o zmęczeniu, o tym, że „bałagan sam się robi” nie będą mieć szans w zderzeniu z Perfekcyjną prowadzącą! Niech blady strach padnie na wszystkich bałaganiarzy! Czas na ład i porządek! Prowadząca: Małgorzata Rozenek W pierwszym odcinku jednego z ulubionych programów Polek Perfekcyjna Pani Domu postara się uporządkować dom, ale i życie bohaterów swojego programu, gdyż dobra organizacja jest kluczem do spokoju i szczęścia. Jak zwykle, nie będzie to łatwe zadanie. Jadwiga i Krystyna są właścicielkami dużych domów, w których można znaleźć wszystko, gdyż „zawsze może się to przydać”. W ich domach nie istnieje podział obowiązków, czy odpowiedzialność za wspólną przestrzeń. Panie muszą sobie radzić ze wszystkim same, a na to brakuje już im sił. Potrzebna jest im pomoc Małgosi Rozenek i to natychmiast!

/ Polska / program rozrywkowy
Program TV na 12 czerwca 2020 (Piątek)
10:55 Perfekcyjna Pani Domu, sez. 5, odc. 3/13 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): W trzecim odcinku Małgorzata Rozenek odwiedzi panie domu z Wrocławia i Ostrołęki. W obu domach nawet goście nie czują się komfortowo i swobodnie, gdzie jest wyczuwalne napięcie i zła energia. Są ciągłe kłótnie, cyniczne uwagi ze strony domowników i brak szacunku do siebie. Basia z Wrocławia jest młodą i energiczną dziewczyną, która ma czas na wszystko poza sprzątaniem, ku niezadowoleniu jej mamy z którą mieszka. Magda z Ostrołęki również nie jest miłośniczką porządku. W przeciwieństwie do swojego męża, który wracając późno z pracy bierze się za sprzątanie, nie szczędząc przy tym złośliwych uwag pod adresem żony-bałaganiary. Perfekcyjna Pani Domu zanim zabierze się za bałagan w domach uczestniczek, będzie musiała najpierw pomóc w uporządkowaniu życia rodzinnego. Czy i tym razem zatriumfuje ład i porządek?

/ Polska / program rozrywkowy
Program TV na 15 czerwca 2020 (Poniedziałek)
10:55 Perfekcyjna Pani Domu, sez. 5, odc. 4/13 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Dwie żony, małe dzieci i rozpieszczeni mężowie – to uczestniczki czwartego odcinka Perfekcyjnej Pani Domu. Małgosia Rozenek uda się do Częstochowy i Wałbrzycha, by uświadomić niesfornym panom, iż to nie tylko kobieta odpowiada w domu za porządek. To będzie prawdziwa rewolucja w ich życiu! Monika to farmaceutka na urlopie macierzyńskim, bałaganu i niepomagającego męża ma na głowie rodziców, którzy wpadają z niezapowiedzianymi wizytami, nie szczędząc przy tym słów krytyki na widok panującego bałaganu. Z kolei Kasia, kończąca studia przyszła księgowa i świeżo upieczona mama, przyzwyczaiła męża, iż wszystko robi sama. Po pojawieniu się na świecie ich syna, mąż Kasi dalej nie przyzwyczaił się do nowej sytuacji. Zagubiona w nowych obowiązkach gospodyni potrzebuje pomocy. Jednak korona Perfekcyjnej Pani Domu jest tylko jedna… Która z pań zostanie zwyciężczynią odcinka?

/ Polska / program rozrywkowy
Program TV na 16 czerwca 2020 (Wtorek)
10:55 Perfekcyjna Pani Domu, sez. 5, odc. 5/13 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Dwie miłośniczki zwierząt, które wśród znajomych uchodzą również za wielbicielki porządku. Eleganckie i zadbane nie omieszkają zwrócić uwagi znajomym, gdy zauważą u nich nieład, w pracy strofują pracowników o bałagan na dziale. Wolny czas wolą spędzać na plotkach ze znajomymi w przydomowych ogródkach, niż na sprzątaniu. Monika z Koziegłów mieszka z mężem oraz z synem. W pracy uznawana za ‘panią perfekt’, lecz w domu nie jest w stanie zapanować nad szybko rozprzestrzeniającym się bałaganem. Niestety złe nawyki przejął po niej jej syn… Drugą bohaterką jest rozwiedziona architektka z Warszawy, która mieszka w swoim wymarzonym domu wraz z dziesięcioletnią córką. Alicja nie radzi sobie z ogromem swojego domu jak i z bałaganem, który opanowuje go w lawinowym tempie. Czas ułożyć porozrzucane książki oraz swoje życie na nowo! Małgosia Rozenek przybędzie z pomocą!

/ Polska / program rozrywkowy
Reklama
Program TV na 17 czerwca 2020 (Środa)
10:55 Perfekcyjna Pani Domu, sez. 5, odc. 6/13 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Dwie młode dziewczyny, dwie duże rodziny, dwa ogromne domy, liczne problemy i życiowe zobowiązania. Tak w skrócie można opisać 6 odcinek programu „Perfekcyjna Pani Domu”. Iwona to mieszkanka Piekar. Z zawodu księgowa. Z zamiłowania, wielka fanka dobrej lektury. Wraz rodzicami i dorosłą siostrą szczęśliwi posiadacze trzystumetrowego domu! Dom wybudowali rodzice, z myślą o swoich córkach, które jak dorosną i założą rodziny, będą miały przyzwoitą powierzchnię mieszkalną. Do zakładania rodzin córkom się raczej nie spieszy. Iwona wie jednak, że ten dom, to jej miejsce na ziemi, a opieka nad siostrą i pomoc rodzinie, to jej przyszłość. Chce tylko wprowadzić trochę ładu i porządku do domu i swojego życia. Małgorzata zarządza ogromnym domem i jego domownikami, co jest dla niej bardzo trudne. Na jednym piętrze mieszka ona, drugie zamieszkuje jej młodsza siostra wraz z rodziną, a na trzecie piętro wprowadza się niebawem babcia, którą trzeba będzie się zaopiekować. Małgorzata musi znaleźć sposób aby ogarnąć przedsięwzięcie jakim jest prowadzenie domu.

/ Polska / program rozrywkowy
Program TV na 18 czerwca 2020 (Czwartek)
10:55 Perfekcyjna Pani Domu, sez. 5, odc. 7/13 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Obie bohaterki kolejnego odcinka mają małe córki, marzenia o pięknym, czystym domu i masę problemów z utrzymaniem porządku w gospodarstwie domowym. Ola kończy już trzeci kierunek studiów, do tego pracuje, zajmuje się dzieckiem i lada chwila zacznie budować z mężem ich wymarzony dom. Dwuletnia córka Oli czasami ją zawstydza ponieważ sprząta częściej niż ona. Do programu zgłosiła się już teraz, bo nie chce przenosić się do nowego domu z całym nieładem i chaosem, który panuje w jej życiu i mieszkaniu teraz. Chce nabrać dobrych nawyków, które pomogą utrzymać jej ład i porządek i dawać dobry przykład swojej córce. Magda, to mieszkanka Pożdżenic. Pracująca matka, każdą wolną chwilę poświęca swojej ośmioletniej córce. Marzeniem, które niedawno się ziściło, był jej własny dom. Realizacja planów nie rozwiązała jednak jej problemów. Szybko okazało się, że Magda nie radzi sobie z utrzymaniem większej powierzchni mieszkalnej w czystości. Więcej zakamarków, oznacza więcej miejsca na kurz, brud i bałagan. Nie może sobie z tym poradzić, a bardzo chciałaby cieszyć się nowym domem wraz z rodziną.

/ Polska / program rozrywkowy
Program TV na 19 czerwca 2020 (Piątek)
10:55 Perfekcyjna Pani Domu, sez. 5, odc. 8/13 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Bohaterki ósmego odcinka Perfekcyjnej Pani Domu są na podobnym etapie życia – czas na zmiany. Obie postanowiły się zgłosić po pomoc do Małgosi Rozenek, która już niejeden bałagan w swoim życiu widziała. Magda z Krakowa to szalona stylistka, która raczej nie ogranicza się z niczym w życiu, szczególnie z zakupami i z rzeczami w mieszkaniu. Artystyczny nieład nie przeszkadzał jej do czasu, gdy postanowiła zamieszkać z bliską osobą, ale jak to zrobić gdy na każdym metrze kwadratowym są same „niezbędne” rzeczy? Izabella z Zabrza jest od niedawna rozwódką. Jej problemem jest nie tylko bałagan panujący w jej dużym mieszkaniu, lecz także kontakty z rodzicami. Iza jest zdeterminowana, by uporządkować swoje życie i otoczenie. Czy obu kobietom wystarczy motywacji, by pokonać stare nawyki i zastosować się do rad Perfekcyjnej Pani Domu?

/ Polska / program rozrywkowy
Program TV na 22 czerwca 2020 (Poniedziałek)
10:55 Perfekcyjna Pani Domu, sez. 5, odc. 9/13 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Perfekcyjna Pani Domu tym razem zagoni do sprzątania młodych mężczyzn! Czas by połączyli przyjemne z pożytecznym, gdyż prace domowe to idealny zestaw ćwiczeń na wyrobienie mięśni. Małgosia Rozenek będzie uczyć młodych Panów Domu obycia w domowych kuluarach. Patryk ze Szczytna niedawno wyprowadził się od rodziców, pracuje, chce być samodzielny i odpowiedzialny. Gdy mieszkał w domu rodzinnym, obowiązkami domowymi zajmowała się jego mama. Karol z Krakowa mieszka wraz z siostrą Karoliną i jej mężem. Do tej pory podział obowiązków był prosty: Karolina zajmowała się domem, mąż Karoliny gotował, a Karol chodził do pracy i na imprezy. Wszystko zmieniło się po wypadku siostry, która w pracy poważnie uszkodziła sobie kolano i już nie może dbać o dom. Karol nie radzi sobie z dbaniem o ich wspólny kąt. Czy Perfekcyjna Pani Domu przekona niepokornych panów, iż domowe porządki nie są najstraszniejszą rzeczą na świecie? Odpowiedź już w 9. odcinku!

/ Polska / program rozrywkowy
Program TV na 23 czerwca 2020 (Wtorek)
10:55 Perfekcyjna Pani Domu, sez. 5, odc. 10/13 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Czas na porządki! Perfekcyjna Pani Domu stanie do walki z nieładem panującym w mieszkaniach Polek, którego na pewno nie można nazwać artystycznym. Pranie, gotowanie, odkurzanie, zmywanie, zamiatanie, mycie okien w tym samym czasie? Nie ma problemu! Kluczem jest dobra organizacja pracy oraz triki, których Małgosia Rozenek ma pod dostatkiem. Perfekcyjna Pani Domu za pomocą jednej cytryny przygotuje smaczny napój, wyczyści zlew oraz zrobi odświeżacz powietrza. Pokaże, jak za pomocą prostej metody przedłużyć świeżość bananów oraz jak otworzyć problematyczny słoik papierem ściernym. To tylko kilka sposobów z niekończącego się worka pomysłów „jak ułatwić sobie życie” i sprawić, by obowiązki domowe nie spędzały snu z powiek. Ten program to nie tylko rzecz o sprzątaniu. Małgorzata Rozenek odkrywa wszystkie przyczyny bałaganu. Często są to złe relacje pomiędzy domownikami, brak porozumienia. W tej edycji prowadząca udowodni, że domowe porządki mogą także zbliżać ludzi, a nie tylko być przyczyną konfliktów. Wymówki o braku czasu, o zmęczeniu, o tym, że „bałagan sam się robi” nie będą mieć szans w zderzeniu z Perfekcyjną prowadzącą! Niech blady strach padnie na wszystkich bałaganiarzy! Czas na ład i porządek! Prowadząca: Małgorzata Rozenek Bohaterkami 10. odcinka Perfekcyjnej Pani Domu będą dwie dzielne kobiety, które przez większość czasu same zmagają się z obowiązkami domowymi i wychowywaniem dziecka. Ania z Nowego Sącza poznała się ze swoim mężem w Domu Dziecka. Zgłosiła się do programu, gdyż chciałaby zapewnić swoim dzieciom dom, którego sama nie miała. Ania nie jest obeznana w domowych pracach, więc pomoc Małgorzaty Rozenek jest niezbędna. Drugą uczestniczką jest Ola z Tych. Samotnej mamie pomagają rodzice, z którymi mieszka, ale tylko przy wychowywaniu córki. O porządek w swojej części domu Aleksandra musi zadbać sama, z czym ma bardzo duży problem. Coraz starsza córka zaczyna przejmować złe nawyki mamy, przez co Ola ma do siebie pretensje. Czy kobiety będą potrafiły zastosować bezcenne rady Perfekcyjnej Pani Domu?

/ Polska / program rozrywkowy
Program TV na 24 czerwca 2020 (Środa)
10:55 Perfekcyjna Pani Domu, sez. 5, odc. 11/13 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Bohaterki 11. odcinka Perfekcyjnej Pani Domu oprócz ogromnego bałaganu mają wiele wymówek, by go nie sprzątać. Aleksandra w wyniku życiowych perturbacji musiała przenieść się z dnia na dzień wraz z rodziną do Lubonia pod Poznaniem. Nowe mieszkanie jest o połowę mniejsze od poprzedniego, a rzeczy nie ubywa. Agnieszka z Wyszkowa pół roku temu straciła pracę. Mimo dużej ilości czasu wolnego, nie może poradzić sobie z domowymi porządkami, do tego stopnia, by przejść swobodnie po mieszkaniu najpierw trzeba sobie utorować drogę. To będzie nie lada wyzwanie dla Małgorzaty Rozenek. Której z pań zdecyduje się oddać koronę Perfekcyjnej Pani Domu?

/ Polska / program rozrywkowy
Program TV na 25 czerwca 2020 (Czwartek)
10:55 Perfekcyjna Pani Domu, sez. 5, odc. 12/13 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Perfekcyjna Pani Domu w 12 odcinku odwiedzi mieszkanki Poznania i Gliwic. Na pierwszy rzut oka bohaterki bardzo się różnią. Mają jedną cechę wspólną: bałaganiarstwo! Kasia z Poznania mieszka ze swoimi trzema nastoletnimi synami, którzy są na etapie buntu młodzieńczego. Niestety towarzyszy temu także bunt przeciwko sprzątaniu. Kasia zaczyna tracić cierpliwość… i kontrolę nad prowadzeniem domu. Beata obecnie mieszka w Gliwicach ze swoją młodszą siostrą i jej chłopakiem. Niedawno wróciła z Norwegii, więc teraz musi zorganizować wszystko od początku. Także podział obowiązków domowych, gdyż reszta domowników nie poczuwa się do ich wykonywania. Czy Małgorzata Rozenek poradzi sobie z trudnymi charakterami uczestniczek? Która z nich zdobędzie koronę?

/ Polska / program rozrywkowy
Reklama
Program TV na 26 czerwca 2020 (Piątek)
10:55 Perfekcyjna Pani Domu, sez. 5, odc. 13 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): W ostatnim odcinku w tym sezonie Perfekcyjna Pani domu ruszy do Świdnicy i Brzegu, by zaprowadzić porządki u dwóch rówieśniczek. Magda za dnia jest zabieganą mamą trójki dzieci, które choć już są duże, nie spieszą się z pomocą przy domowych porządkach. Wieczorem staje się rockową wokalistką i ucieka na próby z zespołem. Kamila z Brzegu stara odnaleźć się w nowej sytuacji. Niedawno po urodzeniu drugiego dziecka wraz z mężem wróciła do Polski. Od urodzenia mieszkała w Niemczech, gdzie wyemigrowali jej rodzice. Na szczęście Małgorzata Rozenek ma wiele perfekcyjnych rozwiązań i na takie sytuacje. Która z Pań najdokładniej i najszybciej posprząta sobie ścieżkę do zdobycia korony Perfekcyjnej Pani Domu?

/ Polska / program rozrywkowy
Program TV na 29 czerwca 2020 (Poniedziałek)
10:55 Perfekcyjna Pani Domu, odc. 1/10 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Małgorzata Rozenek do perfekcji opanowała sztukę sprzątania i organizacji życia domowego. Szybko i sprawnie rozwiązuje problemy osób, które nie radzą sobie z dbaniem o swoje lokum. Polska „Perfekcyjna Pani Domu” pokaże widzom jak przy niewielkim wysiłku i małych kosztach sprawić, by mieszkanie było czyste, funkcjonalne i przytulne. Małgorzata Rozenek to polska „Perfekcyjna Pani Domu”. Godna następczyni Anthei Turner uważa, że gruntowne porządki to przede wszystkim sposób na poprawę samopoczucia i jakości życia. Zna wiele trików, które ułatwią życie wszystkim gospodyniom. Wie jak wywabić najbardziej oporne plamy, wyczyścić toaletę puszką coca-coli oraz złożyć koszulę tak, by nie pogniotła się podczas podróży. Poda praktyczne wskazówki tym, którzy pracują, studiują lub właśnie zaczynają samodzielne życie. „Perfekcyjna Pani Domu” to program nie tylko dla osób zajmujących się domem na pełen etat. Wiele osób kompletnie nie radzi sobie z domowymi obowiązkami. Toną w stertach niepotrzebnych rzeczy, walczą z plamami na dywanie, mają problem ze zorganizowaniem imprezy dla znajomych. „Perfekcyjna Pani Domu” rusza im na pomoc! Wierzy, że wszędzie można stworzyć przytulną i użyteczną przestrzeń dla domowników. Nie ma znaczenia, czy jest to duża posiadłość, małe mieszkanie w bloku czy domek na wsi. Udowadnia, że jeśli chce się mieć czysty i dobrze zorganizowany dom, wcale nie trzeba spędzać całych dni z mopem w dłoni. Wystarczy wcielić w życie kilka prostych wskazówek „Perfekcyjnej Pani Domu”, a potem zapalić świece zapachowe i cieszyć się swoim przytulnym gniazdkiem. Proste? Oglądaj program, zostań „Perfekcyjną Panią Domu” i uporządkuj swoje życie!

/ Polska / program rozrywkowy
Program TV na 30 czerwca 2020 (Wtorek)
10:55 Perfekcyjna Pani Domu, odc. 2/10 Logo TVN Style
Polska / program rozrywkowy
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Perfekcyjna Pani Domu. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Perfekcyjna Pani Domu w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Perfekcyjna Pani Domu.

Poprzednie emisje Perfekcyjna Pani Domu


Emisja Perfekcyjna Pani Domu miała miejsce:

2020-05-29 10:55 Perfekcyjna Pani Domu, sez. 4, odc. 6/13 Logo TVN Style
Polska / program rozrywkowy
2020-05-28 10:55 Perfekcyjna Pani Domu, sez. 4, odc. 5/13 Logo TVN Style
Polska / program rozrywkowy
2020-05-27 10:55 Perfekcyjna Pani Domu, sez. 4, odc. 4/13 Logo TVN Style
Polska / program rozrywkowy
2020-05-26 10:55 Perfekcyjna Pani Domu, sez. 4, odc. 3/13 Logo TVN Style
Polska / program rozrywkowy
2020-05-25 10:55 Perfekcyjna Pani Domu, sez. 4, odc. 2/13 Logo TVN Style
Polska / program rozrywkowy
2020-05-22 10:55 Perfekcyjna Pani Domu, sez. 4, odc. 1/13 Logo TVN Style
Polska / program rozrywkowy
2020-05-21 10:55 Perfekcyjna Pani Domu, sez. 3, odc. 5/13 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): W Polsce nigdy tak dużo nie mówiło się o sprzątaniu. Słowo „perfekcyjna” odmieniane jest na wszystkie możliwe sposoby. Test białej rękawiczki, szarfa odpowiedzialności, zasada 3P. Wszyscy wiedzą, o co chodzi, a „Perfekcyjna Pani Domu” znów wkracza do akcji. Z jakimi problemami zetknie się tym razem? Kto zgłosi się do niej po pomoc? Zajmowanie się domem to zajęcie tylko dla kobiet? Nic bardziej mylnego. W kolejnym sezonie szkolenie u „Perfekcyjnej Pani Domu” przejdą także panowie. Testowi białej rękawiczki podda się rozwodnik, którego mieszkanie zazwyczaj sprzątają przyjaciele oraz uciekinier z małego miasteczka, który postanowił zacząć wszystko od nowa. Zadziwiające historie życiowe bohaterów nieraz zaskoczą prowadzącą. Pod jej skrzydła trafi wychowanka domu dziecka oraz kobieta, która przez dwadzieścia lat mieszkała w Brazylii, gdzie jej posiadłością zajmowała się służba. Teraz musi zadbać o porządek sama. W programie nie zabraknie też niesfornych mężów, rozbrykanych dzieci oraz gromadek psów i kotów. Każdy dom i jego mieszkańcy to dla „Perfekcyjnej Pani Domu” nowe wyzwanie. Małgorzata Rozenek zdradzi widzom kolejne sprytne sposoby na radzenie sobie z bałaganem. Czas na porządki z „Perfekcyjną Panią Domu”.

/ Polska / program rozrywkowy
2020-05-20 10:55 Perfekcyjna Pani Domu, sez. 3, odc. 13 Logo TVN Style
Polska / program rozrywkowy
2020-05-19 10:55 Perfekcyjna Pani Domu, sez. 3, odc. 12/13 Logo TVN Style
Polska / program rozrywkowy
Reklama
2020-05-18 10:55 Perfekcyjna Pani Domu, sez. 3, odc. 11/13 Logo TVN Style
Polska / program rozrywkowy
2020-05-15 10:55 Perfekcyjna Pani Domu, sez. 3, odc. 10/13 Logo TVN Style
Polska / program rozrywkowy
2020-05-14 10:55 Perfekcyjna Pani Domu, sez. 3, odc. 9/13 Logo TVN Style
Polska / program rozrywkowy
2020-05-13 11:00 Perfekcyjna Pani Domu, sez. 3, odc. 8/13 Logo TVN Style
Polska / program rozrywkowy
2020-05-12 11:00 Perfekcyjna Pani Domu, sez. 3, odc. 7/13 Logo TVN Style
Polska / program rozrywkowy
2020-05-11 11:00 Perfekcyjna Pani Domu, sez. 3, odc. 6/13 Logo TVN Style
Polska / program rozrywkowy
2020-05-08 11:00 Perfekcyjna Pani Domu, sez. 3, odc. 4/13 Logo TVN Style
Polska / program rozrywkowy
2020-05-07 11:00 Perfekcyjna Pani Domu, sez. 3, odc. 3/13 Logo TVN Style
Polska / program rozrywkowy
2020-05-06 11:00 Perfekcyjna Pani Domu, sez. 3, odc. 2/13 Logo TVN Style
Polska / program rozrywkowy
2020-05-05 11:10 Perfekcyjna Pani Domu, sez. 3, odc. 1/13 Logo TVN Style
Polska / program rozrywkowy
2020-05-04 11:00 Perfekcyjna Pani Domu, sez. 2, odc. 12 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): „Perfekcyjna Pani Domu” podbiła serca wszystkich bałaganiarzy. Każdy, kto obejrzał chociaż jeden odcinek programu od razu zabiera się do porządkowania mieszkania. Wystarczy wprowadzić kilka prostych zasad „Perfekcyjnej Pani Domu”, żeby zmienić dom i uporządkować swoje życie! Według Małgorzaty Rozenek zajmowanie się domem na pełen etat to powód do dumy. „Pani domu to osoba niezwykła. Wokół niej skupia się cały mikroświat rodzinnego życia. Złości mnie niedocenianie pań zajmujących się prowadzeniem domu. Nazywanie ich kurami domowymi czy kuchtami to coś niegodziwego! Przecież one są niezwykłe! Muszą być lepiej zorganizowane niż niejeden szef firmy. Silne, przebojowe, cierpliwe i kreatywne. Mam nadzieję, że program „Perfekcyjna Pani Domu” sprawi, że wszyscy docenią ten zawód!”. „Królowa czystości” udowadnia, że każdy może być mistrzem porządków, niezależnie od tego, czy jest singlem, czy ma dużą rodzinę. Małgorzata Rozenek uważa, że cały sukces tkwi w dobrej organizacji. „Od 10 lat jestem panią domu i bez dobrej organizacji moje życie rodzinne wyglądałoby inaczej. Mam męża i dwóch synów. Dla nich, ale i dla samej siebie, staram się stworzyć miejsce, do którego zawsze chce się wracać. W programie czekają na Małgorzatę Rozenek prawdziwe wyzwania. Zaniedbane domy, sterty niepotrzebnych rzeczy oraz przepełnione szafy. Czy „Perfekcyjnej Pani Domu” uda się sprowadzić na drogę czystości kolejnych bałaganiarzy? Maria z Grajewa to 19-letnia mama, która zdecydowanie nie radzi sobie z domowymi obowiązkami. Razem z mężem szybko wkroczyli w dorosłość i zostali rodzicami. Prowadzenie domu i jednoczesne bycie mamą przerosło Marysię, która ciągle czuje się jak zbuntowana nastolatka. Młoda mama musi zmierzyć się ze światem dorosłych i obowiązkami rodzicielskimi. Czy Małgorzata Rozenek zrobi z niej prawdziwą panią domu? Drugą bohaterką ostatniego odcinka jest Katarzyna z Ostródy, 37-letnia księgowa. W domu opiekuje się dwoma mężczyznami – mężem, który pracuje, jako kucharz w restauracji i 12-letnim synkiem. Organizacja i zdyscyplinowanie w pracy zawodowej nie przekładają się u niej na prace domowe. W domu porządki odbywają się dwa razy do roku. W międzyczasie domownicy sprzątają tylko to, co widać gołym okiem, upychając wszystkie niepotrzebne „skarby“ do jednego wolnego pokoju, tzw. graciarni. Syn Kasi uczy się od rodziców takiego porządkowania i prowadzenia domu. Czy Małgosi uda się zmienić zasady panujące w rodzinie Katarzyny?

/ Polska / program rozrywkowy
2020-05-01 10:35 Perfekcyjna Pani Domu, sez. 2, odc. 11/12 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): „Perfekcyjna Pani Domu” podbiła serca wszystkich bałaganiarzy. Każdy, kto obejrzał chociaż jeden odcinek programu od razu zabiera się do porządkowania mieszkania. Wystarczy wprowadzić kilka prostych zasad „Perfekcyjnej Pani Domu”, żeby zmienić dom i uporządkować swoje życie! Według Małgorzaty Rozenek zajmowanie się domem na pełen etat to powód do dumy. „Pani domu to osoba niezwykła. Wokół niej skupia się cały mikroświat rodzinnego życia. Złości mnie niedocenianie pań zajmujących się prowadzeniem domu. Nazywanie ich kurami domowymi czy kuchtami to coś niegodziwego! Przecież one są niezwykłe! Muszą być lepiej zorganizowane niż niejeden szef firmy. Silne, przebojowe, cierpliwe i kreatywne. Mam nadzieję, że program „Perfekcyjna Pani Domu” sprawi, że wszyscy docenią ten zawód!”. „Królowa czystości” udowadnia, że każdy może być mistrzem porządków, niezależnie od tego, czy jest singlem, czy ma dużą rodzinę. Małgorzata Rozenek uważa, że cały sukces tkwi w dobrej organizacji. „Od 10 lat jestem panią domu i bez dobrej organizacji moje życie rodzinne wyglądałoby inaczej. Mam męża i dwóch synów. Dla nich, ale i dla samej siebie, staram się stworzyć miejsce, do którego zawsze chce się wracać. W programie czekają na Małgorzatę Rozenek prawdziwe wyzwania. Zaniedbane domy, sterty niepotrzebnych rzeczy oraz przepełnione szafy. Czy „Perfekcyjnej Pani Domu” uda się sprowadzić na drogę czystości kolejnych bałaganiarzy?

/ Polska / program rozrywkowy
2020-04-30 10:55 Perfekcyjna Pani Domu, sez. 2, odc. 10/12 Logo TVN Style
Polska / program rozrywkowy
2020-04-29 10:55 Perfekcyjna Pani Domu, sez. 2, odc. 9/12 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): „Perfekcyjna Pani Domu” podbiła serca wszystkich bałaganiarzy. Każdy, kto obejrzał chociaż jeden odcinek programu od razu zabiera się do porządkowania mieszkania. Wystarczy wprowadzić kilka prostych zasad „Perfekcyjnej Pani Domu”, żeby zmienić dom i uporządkować swoje życie! Według Małgorzaty Rozenek zajmowanie się domem na pełen etat to powód do dumy. „Pani domu to osoba niezwykła. Wokół niej skupia się cały mikroświat rodzinnego życia. Złości mnie niedocenianie pań zajmujących się prowadzeniem domu. Nazywanie ich kurami domowymi czy kuchtami to coś niegodziwego! Przecież one są niezwykłe! Muszą być lepiej zorganizowane niż niejeden szef firmy. Silne, przebojowe, cierpliwe i kreatywne. Mam nadzieję, że program „Perfekcyjna Pani Domu” sprawi, że wszyscy docenią ten zawód!”. „Królowa czystości” udowadnia, że każdy może być mistrzem porządków, niezależnie od tego, czy jest singlem, czy ma dużą rodzinę. Małgorzata Rozenek uważa, że cały sukces tkwi w dobrej organizacji. „Od 10 lat jestem panią domu i bez dobrej organizacji moje życie rodzinne wyglądałoby inaczej. Mam męża i dwóch synów. Dla nich, ale i dla samej siebie, staram się stworzyć miejsce, do którego zawsze chce się wracać. W programie czekają na Małgorzatę Rozenek prawdziwe wyzwania. Zaniedbane domy, sterty niepotrzebnych rzeczy oraz przepełnione szafy. Czy „Perfekcyjnej Pani Domu” uda się sprowadzić na drogę czystości kolejnych bałaganiarzy? Karolina nigdy nie musiała sprzątać. Wszystko robiła za nią mama. Kiedy Karolina założyła swoją rodzinę i wyprowadziła się z domu sytuacja wymknęła się spod kontroli. Bohaterka nie jest w stanie zapanować nad bałaganem. Dodatkowo wszystkie jej mieszkania były wynajmowane, więc nie czuła potrzeby, żeby o nie dbać. W programie wspólnie z mamą Marią, postarają się uporządkować swoje domy i wzajemne relacje. Czy szkolenie u Perfekcyjnej Pani Domu przyniesie jakieś efekty? Jaki to będzie miało wpływ na relacje pomiędzy matką a córką? Zobaczcie kolejny odcinek „Perfekcyjnej Pani Domu”!

/ Polska / program rozrywkowy
2020-04-28 11:00 Perfekcyjna Pani Domu, sez. 2, odc. 8/12 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): „Perfekcyjna Pani Domu” podbiła serca wszystkich bałaganiarzy. Każdy, kto obejrzał chociaż jeden odcinek programu od razu zabiera się do porządkowania mieszkania. Wystarczy wprowadzić kilka prostych zasad „Perfekcyjnej Pani Domu”, żeby zmienić dom i uporządkować swoje życie! Według Małgorzaty Rozenek zajmowanie się domem na pełen etat to powód do dumy. „Pani domu to osoba niezwykła. Wokół niej skupia się cały mikroświat rodzinnego życia. Złości mnie niedocenianie pań zajmujących się prowadzeniem domu. Nazywanie ich kurami domowymi czy kuchtami to coś niegodziwego! Przecież one są niezwykłe! Muszą być lepiej zorganizowane niż niejeden szef firmy. Silne, przebojowe, cierpliwe i kreatywne. Mam nadzieję, że program „Perfekcyjna Pani Domu” sprawi, że wszyscy docenią ten zawód!”. „Królowa czystości” udowadnia, że każdy może być mistrzem porządków, niezależnie od tego, czy jest singlem, czy ma dużą rodzinę. Małgorzata Rozenek uważa, że cały sukces tkwi w dobrej organizacji. „Od 10 lat jestem panią domu i bez dobrej organizacji moje życie rodzinne wyglądałoby inaczej. Mam męża i dwóch synów. Dla nich, ale i dla samej siebie, staram się stworzyć miejsce, do którego zawsze chce się wracać. W programie czekają na Małgorzatę Rozenek prawdziwe wyzwania. Zaniedbane domy, sterty niepotrzebnych rzeczy oraz przepełnione szafy. Czy „Perfekcyjnej Pani Domu” uda się sprowadzić na drogę czystości kolejnych bałaganiarzy? Czy zbieractwo to przypadłość XXI wieku? Barbara z Radomia jest fanatyczną kolekcjonerką. Kiedy po długiej nieobecności, przyjeżdża do niej córka, nie ma nawet gdzie położyć spać swojego dziecka. Mieszkanie bohaterki jest zasypane butami, ubraniami, torebkami i stertami innych rzeczy. Córka złości się na mamę i kompletnie jej nie rozumie. Co na to wszystko Barbara? Znajduje tylko kolejne wymówki i nie ma zamiaru zabrać się do sprzątania. Jak Perfekcyjna Pani Domu poradzi sobie z tym trudnym przypadkiem? To dopiero początek. Joanna z Gorzowa już na samym początku programu została okrzyknięta miss bałaganu. Perfekcyjna Pani Domu jeszcze nie spotkała na swojej drodze takiej bałaganiary. Kobieta po przejściach spotkała miłość swojego życia, ich uczucie kwitnie, a wokół zbiera się przerażający brud. Pięcioosobowa rodzina nie jest w stanie utrzymać porządku. Czy budzący obrzydzenie bałagan naprawdę nie przeszkadza domownikom? Małgorzata Rozenek musi wkroczyć do akcji. Będzie gorąco! Perfekcyjna Pani Domu wytknie Joannie wszystkie błędy. Jak zareaguje miss bałaganu? Czy weźmie się w garść i zajmie się swoim domem?

/ Polska / program rozrywkowy
2020-04-27 10:55 Perfekcyjna Pani Domu, sez. 2, odc. 7/12 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): „Perfekcyjna Pani Domu” podbiła serca wszystkich bałaganiarzy. Każdy, kto obejrzał chociaż jeden odcinek programu od razu zabiera się do porządkowania mieszkania. Wystarczy wprowadzić kilka prostych zasad „Perfekcyjnej Pani Domu”, żeby zmienić dom i uporządkować swoje życie! Według Małgorzaty Rozenek zajmowanie się domem na pełen etat to powód do dumy. „Pani domu to osoba niezwykła. Wokół niej skupia się cały mikroświat rodzinnego życia. Złości mnie niedocenianie pań zajmujących się prowadzeniem domu. Nazywanie ich kurami domowymi czy kuchtami to coś niegodziwego! Przecież one są niezwykłe! Muszą być lepiej zorganizowane niż niejeden szef firmy. Silne, przebojowe, cierpliwe i kreatywne. Mam nadzieję, że program „Perfekcyjna Pani Domu” sprawi, że wszyscy docenią ten zawód!”. „Królowa czystości” udowadnia, że każdy może być mistrzem porządków, niezależnie od tego, czy jest singlem, czy ma dużą rodzinę. Małgorzata Rozenek uważa, że cały sukces tkwi w dobrej organizacji. „Od 10 lat jestem panią domu i bez dobrej organizacji moje życie rodzinne wyglądałoby inaczej. Mam męża i dwóch synów. Dla nich, ale i dla samej siebie, staram się stworzyć miejsce, do którego zawsze chce się wracać. W programie czekają na Małgorzatę Rozenek prawdziwe wyzwania. Zaniedbane domy, sterty niepotrzebnych rzeczy oraz przepełnione szafy. Czy „Perfekcyjnej Pani Domu” uda się sprowadzić na drogę czystości kolejnych bałaganiarzy? Hania i Justyna spędzają w swoich domach dużo czasu. Mimo tego nie są w stanie zapanować nad bałaganem. To najczęstszy powód do kłótni z ich ukochanymi mężami. Hania tonie w nierozpakowanych kartonach stojących na środku mieszkania. W dodatku całą przestrzeń podporządkowała swojej córeczce, Kornelii. Nie ma miejsca dla dwójki dorosłych. Druga bohaterka programu przeszła bardzo poważną chorobę. W tamtym okresie opiekę nad domem przejął jej mąż, Jacek. Obecnie nikt nie zajmuje się ich mieszkaniem. Justyna nie ma siły na bój o czystość. Nie walczy nawet ze starymi plamami na podłodze... Hania i Justyna zgłosiły się do programu, aby uporać się ze swoją niechęcią do sprzątania. Obie bardzo ambitnie zabrały się do pracy. Pomogli im nawet sąsiedzi... Która z nich otrzyma koronę „Perfekcyjnej Pani Domu

/ Polska / program rozrywkowy
2020-04-24 10:55 Perfekcyjna Pani Domu, sez. 2, odc. 6/12 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): „Perfekcyjna Pani Domu” podbiła serca wszystkich bałaganiarzy. Każdy, kto obejrzał chociaż jeden odcinek programu od razu zabiera się do porządkowania mieszkania. Wystarczy wprowadzić kilka prostych zasad „Perfekcyjnej Pani Domu”, żeby zmienić dom i uporządkować swoje życie! Według Małgorzaty Rozenek zajmowanie się domem na pełen etat to powód do dumy. „Pani domu to osoba niezwykła. Wokół niej skupia się cały mikroświat rodzinnego życia. Złości mnie niedocenianie pań zajmujących się prowadzeniem domu. Nazywanie ich kurami domowymi czy kuchtami to coś niegodziwego! Przecież one są niezwykłe! Muszą być lepiej zorganizowane niż niejeden szef firmy. Silne, przebojowe, cierpliwe i kreatywne. Mam nadzieję, że program „Perfekcyjna Pani Domu” sprawi, że wszyscy docenią ten zawód!”. „Królowa czystości” udowadnia, że każdy może być mistrzem porządków, niezależnie od tego, czy jest singlem, czy ma dużą rodzinę. Małgorzata Rozenek uważa, że cały sukces tkwi w dobrej organizacji. „Od 10 lat jestem panią domu i bez dobrej organizacji moje życie rodzinne wyglądałoby inaczej. Mam męża i dwóch synów. Dla nich, ale i dla samej siebie, staram się stworzyć miejsce, do którego zawsze chce się wracać. W programie czekają na Małgorzatę Rozenek prawdziwe wyzwania. Zaniedbane domy, sterty niepotrzebnych rzeczy oraz przepełnione szafy. Czy „Perfekcyjnej Pani Domu” uda się sprowadzić na drogę czystości kolejnych bałaganiarzy? Bohaterki szóstego odcinka, Basia i Joasia mają jedną wspólną pasję. Obie kolekcjonują sterty niepotrzebnych rzeczy. Według nich najlepszym sposobem na sprzątanie jest upychanie. Basia jest singielką i niezwykłą kolekcjonerką. Posiadaczka trzech pralek ma jeszcze mnóstwo innych eksponatów. Po co jej takie ilości nieprzydatnych przedmiotów? Basia na wszystko ma wytłumaczenie. Podczas przeglądu uzbieranych rzeczy, można natknąć się na bardzo ciekawe egzemplarze. Wśród nich znalazł się nawet pewien erotyczny gadżet… A czego brakuje naszej bohaterce? Z pewnością mebli. Zaskakujące? Jakie jeszcze niespodzianki odkryje Perfekcyjna Pani Domu? Czy samotna Basia będzie w stanie pozbyć się niepotrzebnych bibelotów? Drugą bohaterką programu jest Joasia. U niej w domu zawsze dużo się dzieje. Mąż, 5-letni syn i niemal dorosła córka. Joasia ma jeszcze jedną wielką miłość – zbieractwo. Zawsze znajdzie argument, aby nie wyrzucać kolejnego bezużytecznego przedmiotu. Trzy meblościanki są wypchane po brzegi. Czy to wszystko naprawdę jest im potrzebne? W dodatku w wyniku gromadzenia przeróżnych przedmiotów, mały Kubuś nie ma swojego pokoju. Miejsce dziecięcego kącika zajmuje skład rzeczy ulubionych, ale zupełnie niepotrzebnych. Czy Małgorzata Rozenek poradzi sobie z fanatycznymi kolekcjonerkami?

/ Polska / program rozrywkowy
2020-04-23 10:55 Perfekcyjna Pani Domu, sez. 2, odc. 5/12 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): „Perfekcyjna Pani Domu” podbiła serca wszystkich bałaganiarzy. Każdy, kto obejrzał chociaż jeden odcinek programu od razu zabiera się do porządkowania mieszkania. Wystarczy wprowadzić kilka prostych zasad „Perfekcyjnej Pani Domu”, żeby zmienić dom i uporządkować swoje życie! Według Małgorzaty Rozenek zajmowanie się domem na pełen etat to powód do dumy. „Pani domu to osoba niezwykła. Wokół niej skupia się cały mikroświat rodzinnego życia. Złości mnie niedocenianie pań zajmujących się prowadzeniem domu. Nazywanie ich kurami domowymi czy kuchtami to coś niegodziwego! Przecież one są niezwykłe! Muszą być lepiej zorganizowane niż niejeden szef firmy. Silne, przebojowe, cierpliwe i kreatywne. Mam nadzieję, że program „Perfekcyjna Pani Domu” sprawi, że wszyscy docenią ten zawód!”. „Królowa czystości” udowadnia, że każdy może być mistrzem porządków, niezależnie od tego, czy jest singlem, czy ma dużą rodzinę. Małgorzata Rozenek uważa, że cały sukces tkwi w dobrej organizacji. „Od 10 lat jestem panią domu i bez dobrej organizacji moje życie rodzinne wyglądałoby inaczej. Mam męża i dwóch synów. Dla nich, ale i dla samej siebie, staram się stworzyć miejsce, do którego zawsze chce się wracać. W programie czekają na Małgorzatę Rozenek prawdziwe wyzwania. Zaniedbane domy, sterty niepotrzebnych rzeczy oraz przepełnione szafy. Czy „Perfekcyjnej Pani Domu” uda się sprowadzić na drogę czystości kolejnych bałaganiarzy? Ewa z Poznania musi przekonać swojego męża do zmian w domu. Małżonek namiętnie kolekcjonuje smycze, choinkowe lampki i puszki po piwie. Bohaterka musi znaleźć miejsce dla siebie i wreszcie uporać się z niewyobrażalną ilością niepozmywanych naczyń. Jest bardzo ambitną uczestniczką, która od początku uważa, że to właśnie ona założy koronę Perfekcyjnej Pani Domu. Czy uda jej się osiągnąć wyznaczony cel? Drugą uczestniczką jest Aneta z Kobyłki. Matka i mąż ciągle krytykują jej sposób prowadzenia domu. Nieporozumienia są tak głębokie, że pierwsze pochwały ze strony rodziny nie docierają do Anety. Okazuje się, że bohaterka nie tylko musi zrobić porządek w domu, ale także zawalczyć o swój związek. Ewa czy Aneta? Która z nich zdobędzie koronę Perfekcyjnej Pani Domu?

/ Polska / program rozrywkowy
2020-04-22 10:55 Perfekcyjna Pani Domu, sez. 2, odc. 4/12 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): „Perfekcyjna Pani Domu” podbiła serca wszystkich bałaganiarzy. Każdy, kto obejrzał chociaż jeden odcinek programu od razu zabiera się do porządkowania mieszkania. Wystarczy wprowadzić kilka prostych zasad „Perfekcyjnej Pani Domu”, żeby zmienić dom i uporządkować swoje życie! Według Małgorzaty Rozenek zajmowanie się domem na pełen etat to powód do dumy. „Pani domu to osoba niezwykła. Wokół niej skupia się cały mikroświat rodzinnego życia. Złości mnie niedocenianie pań zajmujących się prowadzeniem domu. Nazywanie ich kurami domowymi czy kuchtami to coś niegodziwego! Przecież one są niezwykłe! Muszą być lepiej zorganizowane niż niejeden szef firmy. Silne, przebojowe, cierpliwe i kreatywne. Mam nadzieję, że program „Perfekcyjna Pani Domu” sprawi, że wszyscy docenią ten zawód!”. „Królowa czystości” udowadnia, że każdy może być mistrzem porządków, niezależnie od tego, czy jest singlem, czy ma dużą rodzinę. Małgorzata Rozenek uważa, że cały sukces tkwi w dobrej organizacji. „Od 10 lat jestem panią domu i bez dobrej organizacji moje życie rodzinne wyglądałoby inaczej. Mam męża i dwóch synów. Dla nich, ale i dla samej siebie, staram się stworzyć miejsce, do którego zawsze chce się wracać. W programie czekają na Małgorzatę Rozenek prawdziwe wyzwania. Zaniedbane domy, sterty niepotrzebnych rzeczy oraz przepełnione szafy. Czy „Perfekcyjnej Pani Domu” uda się sprowadzić na drogę czystości kolejnych bałaganiarzy? W tym odcinku o koronę Perfekcyjnej Pani Domu powalczą Dominika z Warszawy i Agnieszka z Lublina. Dominika ma wszystko, co jest jej potrzebne do szczęścia. Prawie wszystko… Jej jedynym problemem jest utrzymanie porządku. Czy pokona swoją słabość, lenistwo i wreszcie posprząta swój dom? Małgorzata Rozenek zanurzy się w dżunglę nieporządku i odkryje czające się tam niebezpieczeństwo… Z kolei Agnieszka z Lublina boryka się z problemami małżeńskimi. Troje dzieci w domu, brak czasu, nieporozumienia z mężem. Czeka nas smutne zakończenie? Czy Perfekcyjnej Pani Domu uda się zmienić życie Agnieszki? Czy zastrzyk energii, który jej zafunduje, wystarczy by zawalczyć o siebie, swoją rodzinę i ład w domu?

/ Polska / program rozrywkowy
2020-04-21 10:55 Perfekcyjna Pani Domu, sez. 2, odc. 3/12 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): „Perfekcyjna Pani Domu” podbiła serca wszystkich bałaganiarzy. Każdy, kto obejrzał chociaż jeden odcinek programu od razu zabiera się do porządkowania mieszkania. Wystarczy wprowadzić kilka prostych zasad „Perfekcyjnej Pani Domu”, żeby zmienić dom i uporządkować swoje życie! Według Małgorzaty Rozenek zajmowanie się domem na pełen etat to powód do dumy. „Pani domu to osoba niezwykła. Wokół niej skupia się cały mikroświat rodzinnego życia. Złości mnie niedocenianie pań zajmujących się prowadzeniem domu. Nazywanie ich kurami domowymi czy kuchtami to coś niegodziwego! Przecież one są niezwykłe! Muszą być lepiej zorganizowane niż niejeden szef firmy. Silne, przebojowe, cierpliwe i kreatywne. Mam nadzieję, że program „Perfekcyjna Pani Domu” sprawi, że wszyscy docenią ten zawód!”. „Królowa czystości” udowadnia, że każdy może być mistrzem porządków, niezależnie od tego, czy jest singlem, czy ma dużą rodzinę. Małgorzata Rozenek uważa, że cały sukces tkwi w dobrej organizacji. „Od 10 lat jestem panią domu i bez dobrej organizacji moje życie rodzinne wyglądałoby inaczej. Mam męża i dwóch synów. Dla nich, ale i dla samej siebie, staram się stworzyć miejsce, do którego zawsze chce się wracać. W programie czekają na Małgorzatę Rozenek prawdziwe wyzwania. Zaniedbane domy, sterty niepotrzebnych rzeczy oraz przepełnione szafy. Czy „Perfekcyjnej Pani Domu” uda się sprowadzić na drogę czystości kolejnych bałaganiarzy? Młoda mężatka i singielka – każdej z nich coś innego staje na drodze do perfekcyjnego porządku. Alicja z Zielonej Góry, 33-letnia singielka z wyboru, kilka lat temu przeprowadziła się do mieszkania będącego spadkiem po ciotce. Całość mieszkania pokryta jest grubą warstwą kurzu, która spokojnie może służyć Alicji za miejsce do zapisywania notatek, a na parapecie ma dziką hodowlę zwiędniętych kwiatów. Sprzątanie pod wanną nie wchodzi w grę, gdyż czają się tam groźne zwierzęta. Paniczny lęk przed pająkami paraliżuje Alicję. Dodatkowo walka z bałaganem przybiera niekorzystny obrót. Sprzątanie kończy się dla niej bardzo groźnym upadkiem. Czy mimo wszelkich przeciwności losu bohaterka będzie walczyła o koronę Perfekcyjnej Pani Domu? 26-letnia Dominika to aktywna kobieta, która porzuciła wielkie miasto, by prowadzić ciche życie w Łagowie pod Zgorzelcem. Razem z mężem spełnili swoje wielkie marzenie i przeprowadzili się do własnego domu. Dominika nie lubi rutyny, a ciągłe sprzątanie 150-metrowej powierzchni to niezbyt pasjonująca czynność. Jednak bohaterka chciałaby przed mężem i teściową, mieszkającą tuż obok, uchodzić za perfekcyjną panią domu. Podczas generalnych porządków okazuje się, że w zasięgu ręki znajdują się niebezpieczne dla dziecka urządzenia. Aż strach pomyśleć, co by się stało gdyby mały synek Dominiki chciał jedno z nich przetestować…

/ Polska / program rozrywkowy
2020-04-20 10:55 Perfekcyjna Pani Domu, odc. 10 Logo TVN Style
Polska / program rozrywkowy
2020-04-17 10:55 Perfekcyjna Pani Domu, odc. 9/10 Logo TVN Style
Polska / program rozrywkowy
2020-04-16 10:55 Perfekcyjna Pani Domu, odc. 8/10 Logo TVN Style
Polska / program rozrywkowy
2020-04-15 10:55 Perfekcyjna Pani Domu, odc. 7/10 Logo TVN Style
Polska / program rozrywkowy

Perfekcyjna Pani Domu gdzie obejrzeć?


Perfekcyjna Pani Domu można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: TVN Style

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry