Reklama

Poirot (serial 1989) godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Poirot (serial 1989)

+ Obserwuj

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Poirot (serial 1989) będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 2020-04-04
11:50 POIROT - Trzecia lokatorka Logo Kino TV

Opis (streszczenie): Norma Restarick (Jemima Rooper) to dziwaczna osoba, która nie stroni od narkotyków - niespokojna panienka - jak scharakteryzuje ją podczas spotkania Hercules Poirot. Jest przekonana, że dokonała zabójstwa, jednak z sobie tylko znanych powodów nie potrafi podać więcej szczegółów. Detektyw, zaskoczony niecodzienną wizytą Normy, postanawia wniknąć w szczegóły sprawy. Okazuje się, że przyjaciółka Poirota - Ariadne Olivier (Zoë Wanamaker) jest sąsiadką młodej Normy, co więcej zna rodziców lokatorki. Jacy jednak są jej rodzice, skoro niechętnie utrzymują z nią kontakt... Czy kochający ojciec mógłby pozwolić, aby córka znalazła się w takim stanie? Jest bardzo bogaty. A może właśnie majątek ma dla niego pierwszorzędne znaczenie? Rodzicielską zagadkę rozwiąże niezawodny detektyw.

Czas trwania: 93min. / Wielka Brytania / 2008 / dramat, kryminał
Program TV na 2020-04-05
17:55 Poirot: Morderstwo w Mezopotamii Logo Stopklatka TV

Opis (streszczenie): Detektyw Herkules Poirot zostaje poproszony o przeprowadzenie śledztwa w sprawie morderstwa pani Leidner, żony archeologa Erica Lednera, który wraz z zespołem amerykańskich naukowców prowadzi wykopaliska na terenie ruin asyryjskiego miasta. Podejrzenia detektywa Poirota padają na młodszego brata byłego męża - francuskiego księdza, który najprawdopodobniej jest oszustem oraz na inną kobietę - rywalkę zmarłej.

Czas trwania: 99min. / Wielka Brytania / 2001 / fabularny
Reklama
Program TV na 2020-04-06
12:40 POIROT - Trzecia lokatorka Logo Kino TV
Czas trwania: 93min. / Wielka Brytania / 2008 / dramat, kryminał
19:55 POIROT - Tajemnica egipskiego grobowca Logo Kino TV

Opis (streszczenie): Herkules Poirot zostaje poproszony o rozwiązanie zagadki dotyczącej serii niewyjaśnionych zgonów, które miały miejsce w Dolinie Królów w Egipcie. Belgijski detektyw w towarzystwie kapitana Hastingsa jedzie na miejsce, by ustalić, co faktycznie jest przyczyną śmierci tylu osób, które łączy jedno - wszyscy byli członkami ekspedycji eksplorującej pewien grobowiec. Plotki głoszą, że to klątwa faraonów. Czy Poirotowi uda się znaleźć bardziej racjonalną przyczynę śmierci tych ludzi?

Czas trwania: 51min. / Wielka Brytania / 1993 / dramat, kryminał
Program TV na 2020-04-07
11:55 POIROT - Randewu ze śmiercią Logo Kino TV

Opis (streszczenie): Palące słońce Jerozolimy, do której wraz z rodziną przybywa Lady Boynton (Cheryl Campbell), sprawia, że jest ona jeszcze bardziej nieznośna dla swoich bliskich. Syna, synową oraz ich potomstwo traktuje z pogardą i bez szacunku. Gdy sadystyczna dama zostaje zamordowana, nikt nie może mieć wątpliwości, że zbrodni dokonał ktoś z bliskich - jej zachowanie aż nadto prowokowało rodzinę, by uciszyć starszą panią. Oprócz rodziny w wyprawie uczestniczą jeszcze inne osoby. Jak się okaże, los gnębionej rodziny nie był im obojętny.

Czas trwania: 93min. / Wielka Brytania / 2008 / dramat, kryminał
19:55 POIROT - Przegrany gość Logo Kino TV

Opis (streszczenie): Reuben Astwell, szef zakładu chemicznego, to powszechnie nielubiany człowiek. Nienawidzi go jego siostrzeniec, jego żona, pracownicy zakładu, sekretarka, a także sam Poirot. Detektyw miał wątpliwą przyjemność poznać Astwella na obiedzie, podczas którego prezentowano kolekcję belgijskich miniatur. Wkrótce Reuben Astwell zostaje znaleziony martwy we własnym domu. Mężczyzna został pobity na śmierć, a Poirot ma wielu podejrzanych.

Czas trwania: 51min. / Wielka Brytania / 1993 / dramat, kryminał
Program TV na 2020-04-08
13:00 POIROT - Tragedia w trzech aktach Logo Kino TV

Opis (streszczenie): Na okazałym przyjęciu u sir Charlesa Cartwrighta (Martin Shaw) dochodzi do nieszczęśliwego wypadku. Jeden ze znamienitych gości dławi się i umiera. Na zaproszenie odpowiedział również Hercules Poirot. Będzie zaskoczony, kiedy na rewizycie, w podobnych okolicznościach życie straci gospodarz przyjęcia, sir Bartholomew Strange (Art Malik) - bliski przyjaciel Charlesa. W śledztwo chętnie angażują się sir Satterthwaite oraz Egg Lytton Gore (Kimberley Nixon) - piękna dziewczyna z sąsiedztwa Cartwrighta. Jednak kolejne osoby, które próbują pomóc w dochodzeniu, tracą życie.

Czas trwania: 89min. / Wielka Brytania / 2009 / dramat, kryminał
19:55 POIROT - Żółty irys Logo Kino TV

Opis (streszczenie): Dwa lata temu Poirot, który wybrał się do Argentyny, był tam świadkiem śmierci młodej kobiety, Iris Russell. Lekarze znaleźli w jej ciele cyjanek, a miejscowa policja stwierdziła, że przyczyną śmierci było samobójstwo, choć i mąż kobiety, i przyglądający się wszystkiemu Poirot mieli inne zdanie. Detektyw nie zdążył wówczas odkryć faktycznej przyczyny zgonu Iris, bo został wydalony z kraju po zgłoszeniu obiekcji co do pośpiesznego wyroku policji. Dziś Poirot ponownie staje przed szansą znalezienia mordercy otrutej kobiety - w drugą rocznicę śmierci jej mąż zaprasza detektywa, a także wszystkich, którzy towarzyszyli w Argentynie państwu Russell.

Czas trwania: 51min. / Wielka Brytania / 1993 / dramat, kryminał
Reklama
Program TV na 2020-04-09
11:05 POIROT - Wigilia Wszystkich Świętych Logo Kino TV

Opis (streszczenie): Podczas zabawy halloween zostaje brutalnie zamordowana Joyce Reynolds (Macy Nyman). Jej dziwne zachowanie nie uszło uwadze gości. Bez skrępowania opowiadała uczestnikom imprezy, że była kiedyś świadkiem morderstwa. Niewielu traktowało jednak jej słowa poważnie. Odnalezione ciało wywołuje szok. Obecna na przyjęciu Ariadne Oliver wzywa przyjaciela na pomoc w rozwikłaniu morderstwa. Detektyw Poirot szuka rozwiązania w wydarzeniach sprzed lat. Wszystko wskazuje na to, że uczestników halloween nawiedziły prawdziwe duchy przeszłości.

Czas trwania: 89min. / Wielka Brytania / 2009 / dramat, kryminał
19:55 POIROT - Zaginiony testament Logo Kino TV

Opis (streszczenie): Andrew Marsh - bezdzietny, śmiertelnie chory człowiek prosi Poirota, by był wykonawcą jego nowego testamentu. Detektyw wyraża zgodę, jednak zanim ostatnia wola Marsha zostaje spisana, odchodzi on z tego świata. Poirot ma powody podejrzewać, że został zamordowany, choć specjaliści twierdzą, że zginął śmiercią naturalną. Gdy okazuje się, że stary testament został skradziony, Poirot zaczyna własne śledztwo. W jego trakcie odkrywa, że zmarły miał nieślubne dziecko.

Czas trwania: 51min. / Wielka Brytania / 1993 / dramat, kryminał
Program TV na 2020-04-10
11:10 POIROT - Morderstwo w Orient Expressie Logo Kino TV

Opis (streszczenie): Detektyw Poirot pragnie wrócić z wyprawy do Azji kultowym pociągiem Orient Express. Z trudem udaje mu się znaleźć wolne miejsce. Relaksująca podróż nie trwa długo. Jeden z pasażerów, niejaki pan Samuel Ratchett (Toby Jones), nagabuje detektywa, aby wyjaśnił, kto czyha na jego życie. Nie tylko z powodu zmęczenia, ale również z uwagi na niestosowne zachowanie, Poirot odmawia. Następnego ranka Samuel nie żyje. Znaczącym odkryciem Herculesa jest ustalenie, że zamordowany nie nazywał się tak, jak się przedstawił. Prawdziwe nazwisko skrywało bezwzględnego przestępcę sprzed lat, na którym ktoś postanowił się zemścić.

Czas trwania: 89min. / Wielka Brytania / 2009 / dramat, kryminał
19:55 POIROT - Sprawa włoskiego arystokraty Logo Kino TV

Opis (streszczenie): Poirot oraz kapitan Hastings prowadzą dochodzenie w sprawie śmierci włoskiego hrabiego, który - jak się okazuje - zatrudniał nowego chłopaka panny Lemon jako swojego kamerdynera. Policja znajduje dowody świadczące o tym, że włoski szlachcic przed śmiercią był szantażowany. Wkrótce włoska ambasada zaczyna twierdzić, że zmarły nie był hrabią ani nie pełnił żadnej oficjalnej roli we Włoszech. Jednak Poirot ma wątpliwości co do prawdziwości tego oświadczenia. Ma też powody, by podejrzewać, że więcej osób kłamie w sprawie śmierci Włocha.

Czas trwania: 51min. / Wielka Brytania / 1993 / dramat, kryminał
Program TV na 2020-04-11
11:10 POIROT - Przyjdź i zgiń Logo Kino TV

Opis (streszczenie): Niewidoma Milicent Pebmarsh (Anna Massey) zwraca się z prośbą do agencji maszynopisania o przysłanie jednej z maszynistek - ma życzenie, aby była to koniecznie Sheila Webb (Jaime Winstone). Kobieta bezzwłocznie przybywa pod wskazany adres, ale zamiast niewidomej, znajduje zwłoki mężczyzny. Nikt nie rozpoznaje zamordowanego. Policjant Collin Lamb (Tom Burke) prosi o wsparcie detektywa Poirota. Ten bada każdy szczegół, począwszy od zegarów na miejscu zbrodni, które zatrzymały się na tej samej godzinie. Udaje się również ustalić, że to nie panna Pebmarsh wzywała Sheilę.

Czas trwania: 89min. / Wielka Brytania / 2009 / dramat, kryminał
Program TV na 2020-04-14
12:50 POIROT - Słonie mają dobrą pamięć Logo Kino TV

Opis (streszczenie): Kolejny sezon kryminalnych opowieści według Agathy Christie. Powieściopisarka Ariadne Oliver staje się detektywem-amatorem, gdy jej chrześniaczka zaczyna szukać prawdy na temat tajemniczej śmierci własnych rodziców. Zostali oni znalezieni martwi w swoim majątku 10 lat wcześniej. Wciąż nie wiadomo, czy było to zabójstwo czy też podwójne samobójstwo. Kto mógł życzyć im śmierci? Albo dlaczego sami mieliby jej pragnąć?

Czas trwania: 89min. / Wielka Brytania / 2014 / dramat, kryminał
19:55 POIROT - Bombonierka Logo Kino TV

Opis (streszczenie): Tym razem słynny detektyw towarzyszy inspektorowi Jappowi w podróży do Belgii. Poirot zaczyna wspominać jedną z pierwszych swoich spraw, gdy 20 lat temu jako młody policjant, pracujący w Brukseli, został poproszony o znalezienie przyczyny śmierci młodego, dobrze rokującego polityka. Choć oficjalnie uznano, że umarł on na atak serca, Poirot znalazł dowody na to, że polityk został otruty. Trucizna znajdowała się w pudełku czekoladek, które ofiara otrzymała od wpływowego arystokraty. Jednak winny nigdy nie został ukarany, bo Poirot nie mógł ujawnić prawdy.

Czas trwania: 51min. / Wielka Brytania / 1993 / dramat, kryminał
Program TV na 2020-04-15
13:05 POIROT - Wielka czwórka Logo Kino TV

Opis (streszczenie): Rosyjski mistrz szachów umiera w tajemniczych okolicznościach podczas międzynarodowych zawodów. Sprawa jest związana z polityczną intrygą, której skutki mogą przybrać bardzo niebezpieczny obrót. Detektyw Poirot przy pomocy swoich przyjaciół próbuje rozwikłać zagadkę śmierci mistrza szachów, a nie jest to łatwe. Okazuje się, że za morderstwem stoi tajna organizacja, której członkami są znani ludzie z różnych krajów.

Czas trwania: 87min. / Wielka Brytania / 2014 / dramat, kryminał
Reklama
19:55 POIROT - Lusterko nieboszczyka Logo Kino TV

Opis (streszczenie): Poirot bierze udział w aukcji, a jego oferta zostaje przebita przez nieprzyjemnego Gervaisa Chevenixa. Po aukcji mężczyzna zwraca się do detektywa z prośbą o pomoc. Gervais sądzi, że jest oszukiwany przez swojego partnera biznesowego, Johna Lake’a. Poirot zgadza się odwiedzić Chevenixa w jego posiadłości na wsi. Tam poznaje wszystkich domowników oraz ekscentryczną panią Chevenix, która twierdzi, że ma zdolność przewidywania przyszłości. Zdaniem pani Chevenix niedługo do jej domu zawita śmierć. I tak się faktycznie dzieje - wkrótce jej mąż zostaje znaleziony martwy.

Czas trwania: 51min. / Wielka Brytania / 1993 / dramat, kryminał
Program TV na 2020-04-16
10:05 POIROT - Zbrodnia na festynie Logo Kino TV

Opis (streszczenie): Państwo George i Hattie Stubbs przygotowują wielkie przyjęcie dla znajomych oraz sąsiadów. Wśród licznych atrakcji przewidziane jest też pewnego rodzaju przedstawienie kryminalne - o napisanie scenariusza do niego poproszono znaną powieściopisarkę Ariadne Oliver. Przed imprezą autorka ma jednak złe przeczucia i prosi Poirota, by przyszedł na przyjęcie. Podejrzenia pani Oliver sprawdzają się - dochodzi do morderstwa, które jest zaskoczeniem dla wszystkich.

Czas trwania: 89min. / Wielka Brytania / 2014 / dramat, kryminał
19:55 POIROT - Kradzież biżuterii Logo Kino TV

Opis (streszczenie): Poirot, zgodnie z zaleceniem swojego lekarza, jedzie na wakacje nad morze. Zatrzymuje się w hotelu Metropolitan w Brighton, w którym mieszkają też państwo Opalsen - producent teatralny i jego żona, aktorka, która gra główną rolę w miejscowym teatrze. Pewnego dnia pani Opalsen giną cenne perły, w których aktorka występowała na scenie. Podejrzenie pada na Celestine, pokojówkę pani Opalsen. Jednak gdy Piorot zaczyna dochodzenie, okazuje się, że dziewczyna jest niewinna, a detektyw odnajduje prawdziwego złodzieja.

Czas trwania: 50min. / Wielka Brytania / 1993 / dramat, kryminał
Program TV na 2020-04-17
11:10 POIROT - Dwanaście prac Herkulesa Logo Kino TV

Opis (streszczenie): Próbując złapać tajemniczego złodzieja sztuki, Poirot dociera do zaśnieżonego hotelu w Alpach Szwajcarskich. Tu zaplanowane jest otwarcie niezwykłej wystawy, ale w wyniku nieprzewidzianego dla detektywa obrotu zdarzeń, dochodzi do kradzieży i morderstwa. Poirot obciąża siebie za tragedię i zaczyna popadać w depresję. Sprawa wydaje się nie do rozwiązania, ale los sprawia, że słynny detektyw ponownie wpada na trop przestępcy.

Czas trwania: 90min. / Wielka Brytania / 2014 / dramat, kryminał
19:55 POIROT - Przygoda kucharki z Clapham Logo Kino TV

Opis (streszczenie): Pierwszy odcinek serialu kryminalnego na podstawie prozy Agaty Christie. Herkules Poirot (genialna kreacja Davida Sucheta) to legendarny detektyw belgijskiego pochodzenia, mieszkający w Londynie, gdzie z pomocą przyjaciela ze Scotland Yardu rozwiązuje kolejne zagadki kryminalne. W pierwszym odcinku Poirot zostaje poproszony przez bogatą damę, Ernestine Todd, o odnalezienie jej kucharki Elizy, która zniknęła bez śladu. Początkowo detektyw waha się, czy podjąć się tej sprawy, ponieważ zwykle zajmuje się bardziej złożonymi problemami. Jednak zgadza się odwiedzić panią Todd, a w jej domu zaczyna go intrygować zawartość kufra zostawionego przez nieobecną kucharkę.

Czas trwania: 50min. / Wielka Brytania / 1989 / dramat, kryminał
Program TV na 2020-04-18
10:35 POIROT - ABC morderstwa Logo Kino TV

Opis (streszczenie): Po długiej nieobecności Hastings wraca do wielkiej Brytanii, gdzie znajduje bardzo zaniepokojonego nową sytuacją Poirota. Herkules otrzymuje szydzące z niego listy od seryjnego mordercy, który sam siebie nazywa ABC. Przy każdym z trzech znalezionych na miejscu zbrodni ciał znajduje się też rozkład jazdy pociągów linii ABC. Zarówno ofiary, jak i miejsca mordu, wydają się być zupełnie przypadkowe, tak też twierdzą lokalne władze. Jednak Poirot dostrzega obsesyjne przywiązanie mordercy do zachowania alfabetycznego porządku we wszystkim. Detektyw wierzy, że zabójca nie jest zwykłym szaleńcem, ale taktycznym mordercą z konkretnymi motywami.

Czas trwania: 102min. / Wielka Brytania / 1992 / dramat, kryminał
Program TV na 2020-04-19
18:00 Poirot: Pięć małych świnek Logo Stopklatka TV

Opis (streszczenie): Lucy Crale (Aimee Mullins) zwraca się z prośbą do detektywa Herkulesa Poirota (David Suchet) o odnalezienie mordercy jej ojca, który zginął czternaście lat temu w posiadłości Crale'ów, w której przebywało wówczas pięć innych osób. Policja oskarżyła o zbrodnię żonę malarza, Caroline (Rachael Stirling), którą skazano i powieszono. Lucy jednak do dziś nie może pogodzić się ze śmiercią matki i jest przekonana, że morderstwa dokonał ktoś inny.

Czas trwania: 93min. / Wielka Brytania / 2003 / fabularny
Reklama
Program TV na 2020-04-20
11:00 POIROT - Śmierć w chmurach Logo Kino TV

Opis (streszczenie): Po krótkich wakacjach w Paryżu Poirot podróżuje do Londynu samolotem. Na pokładzie znajduje część znajomych, z którymi spotykał się w Paryżu. Kiedy w czasie lotu od zatrutej strzałki umiera jedna z pasażerek, inspektor Japp prosi Poirota o pomoc w dochodzeniu. Okazuje się, że Madame Gisele była znaną lichwiarką i szantażystką. Japp przesłuchuje Lady Horbury, która zaprzecza, że znała zamordowaną, co czyni z niej główną podejrzaną. Poirot podejrzewa jednak dużo bardziej skomplikowane powiązania i wątki w tym morderstwie.

Czas trwania: 102min. / Wielka Brytania / 1992 / dramat, kryminał
19:55 POIROT - Morderstwo w zaułku Logo Kino TV

Opis (streszczenie): Jest wieczór 5 listopada, Noc Ogni. Wszyscy w Londynie świętują, dlatego nikt nie słyszy strzału, który pada. Jednak po kilku godzinach Poirot już prowadzi śledztwo. Nie żyje młoda kobieta, narzeczona wpływowego członka parlamentu. Wszystko wskazuje na to, że popełniła samobójstwo, jednak detektywa nie satysfakcjonuje ta teoria. Ale jeśli nie było to samobójstwo, to kto może być mordercą?

Czas trwania: 51min. / Wielka Brytania / 1989 / dramat, kryminał
Program TV na 2020-04-21
11:15 POIROT - Pierwsze, drugie, zapnij mi obuwie Logo Kino TV

Opis (streszczenie): Poirot odbywa rutynową wizytę u dentysty. Krótko potem lekarz zostaje znaleziony w swojej klinice z raną postrzałową skroni, co sugeruje samobójstwo. Inspektor Japp przesłuchuje detektywa zarówno w roli świadka, jak i konsultanta. Poirot zaczyna sprawdzać każdego, kto po nim odwiedził gabinet dentysty. Wśród podejrzanych są: wpływowy dyrektor banku, młody faszysta z osobistą urazą do doktora Morleya, cierpiący na ból zęba powracający z Indii pan Amberiotis, a także enigmatyczna, młoda pracownica organizacji charytatywnej pani Mabelle Sainsbury-Seale. Kiedy ta ostatnia zostaje znaleziona martwa, Poirot rozszerza listę podejrzanych i łączy zbrodnie z wydarzeniami z Indii sprzed 12 lat.

Czas trwania: 102min. / Wielka Brytania / 1992 / dramat, kryminał
19:55 POIROT - Przygoda Johnny'ego Waverly Logo Kino TV

Opis (streszczenie): Marcus Waverly, właściciel posiadłości ziemskich, wzywa Poirota, gdy dostaje kolejny anonimowy list, w którym nieznany szantażysta grozi mu porwaniem syna Johnniego. Detektyw próbuje zapobiec zniknięciu chłopca. Zaczyna się wyścig z czasem - Poirot chce znaleźć anonimowego szantażystę, zanim będzie za późno. Jednak gdy plan detektywa nie przynosi rezultatu, okazuje się, że cała sprawa jest bardziej skomplikowana, niż Poirot początkowo przypuszczał.

Czas trwania: 50min. / Wielka Brytania / 1989 / dramat, kryminał
Program TV na 2020-04-22
10:05 POIROT - Boże Narodzenie Herkulesa Poirot Logo Kino TV

Opis (streszczenie): Stary, bardzo bogaty nestor rodu, który dorobił się na wydobywanych w Afryce diamentach, zaprasza całą swoją rodzinę na Święta Bożego Narodzenia. Wśród gości jest jego trzech synów, a także piękna wnuczka Simeona, sierota po zmarłej w Hiszpanii jedynej córce bogacza. Detektyw Poirot zostaje zaproszony, aby zadbać o bezpieczeństwo seniora. Pomimo tego pewnej nocy Simeon zostaje brutalnie zamordowany w swoim pokoju. Znikają tez jego diamenty. Porot, nie dając się zwieść łatwym poszlakom, rozpoczyna zawiłe śledztwo i wzywa na miejsce inspektora Jappa.

Czas trwania: 103min. / Wielka Brytania / 1994 / dramat, kryminał
19:55 POIROT - Dwadzieścia cztery kosy Logo Kino TV

Opis (streszczenie): Poirot zauważa, że jeden z klientów londyńskiej restauracji, w której detektyw sam często jada, radykalnie zmienił swoją dietę. Tymczasem w Brighton umiera Anthony Gascoigne, a jego bratu bliźniakowi, z którym Anthony dawno nie miał kontaktu, również przydarza się przykry wypadek. Poirot zauważa związek między tymi sprawami, a rozwiązanie zagadki znajduje w ostatnim posiłku zmarłego.

Czas trwania: 51min. / Wielka Brytania / 1989 / dramat, kryminał
Program TV na 2020-04-23
11:10 POIROT - Entliczek pentliczek Logo Kino TV

Opis (streszczenie): W pensjonacie siostry panny Lemon zdarzają się coraz częstsze drobne kradzieże. Zaniepokojona panna Lemon prosi o pomoc Poirota, który przybywa na miejsce i odkrywa, że farmaceutka Celia Austin jest kleptomanką, odpowiedzialną za większość kradzieży. Jednak nie wszystko jest jasne. Gdy kobieta wyznaje, że zna drugiego złodzieja, ginie otruta morfiną. Do śledztwa wkracza inspektor Japp, który łączy tę zbrodnię z nierozwikłaną sprawą, którą zajmował się 10 lat wcześniej. Prowadząc własne śledztwo, Poirot wpada na trop międzynarodowego przemytu diamentów.

Czas trwania: 103min. / Wielka Brytania / 1995 / dramat, kryminał
19:55 POIROT - Mieszkanie na trzecim piętrze Logo Kino TV

Opis (streszczenie): Od kilku tygodni Poirot nie ma nic do roboty. Żadnych morderstw ani oszustw, nikt nie potrzebuje jego pomocy. Wtedy pewnego wieczoru Poirot, który właśnie wrócił z teatru, słyszy strzał w swoim mieszkaniu. Okazuje się, że została zastrzelona kobieta, mieszkająca zaledwie dwa piętra dalej. Wszystko wskazuje na to, że kluczem do rozwiązania zagadki i znalezienia zabójcy może być mężczyzna, związany ze zmarłą.

Czas trwania: 49min. / Wielka Brytania / 1989 / dramat, kryminał
Program TV na 2020-04-24
11:10 POIROT - Morderstwo na polu golfowym Logo Kino TV

Opis (streszczenie): Poirot i Hastings spędzają wakacje we Francji. Pewnego dnia wizytę składa im obawiający się o własne życie milioner Paul Redauld. Detektyw z przyjacielem jadą do rezydencji milionera, ale okazuje się, że ciało jej właściciela zostaje znalezione na polu golfowym. Francuski inspektor nieroztropnie zakłada się z Poirotem, że pierwszy rozwikła zagadkę tajemniczego zabójstwa. Tymczasem Hastings nie jest zbyt pomocny w śledztwie. Zakochany w jednej z bliźniaczek niewiele pomaga Poirotowi. Która z sióstr okaże się zamieszana w morderstwo milionera?

Czas trwania: 103min. / Wielka Brytania / 1996 / dramat, kryminał
19:55 POIROT - Trójkąt na Rodos Logo Kino TV

Opis (streszczenie): Poirot przebywa na wakacjach na greckiej wyspie Rodos. W jego hotelu dochodzi do zabójstwa pięknej młodej kobiety, pani Valentine Chantry, która zwróciła uwagę detektywa już wcześniej. Początkowo podejrzenie pada na jej męża, jednak Poirot przypuszcza, że sprawa nie jest taka prosta. Detektyw, szukając motywu innego niż zazdrość współmałżonka, stopniowo odkrywa skomplikowane relacje gości hotelowych.

Czas trwania: 51min. / Wielka Brytania / 1989 / dramat, kryminał
Program TV na 2020-04-25
10:40 POIROT - Niemy świadek Logo Kino TV

Opis (streszczenie): Detektyw Poirot i jego przyjaciel Hastings zostają zaproszeni na zawody w biciu rekordu prędkości na wodzie nad jeziorem Berkshire. Silnik łodzi przyjaciela Hastingsa zawodzi i uczestnicy zawodów oraz zgromadzeni gości są świadkami kłótni Charlesa Arundella z jego ciotką, która odmawia mu dalszego sponsorowania jego drogiego hobby. Nieco później ciotka prawie ginie w wyniku dziwnego wypadku, którego jedynym świadkiem jest jej pies Bob. Z obawy o własne życie, podejrzewając, że ktoś z rodziny czyha na jej majątek, Emily Arundell zwraca się o pomoc do Piorota. Wkrótce ciotka umiera, a lekarze odmawiają autopsji i stwierdzają zgon naturalny. Poirot jednak nie daje się zwieść i na własną rękę szuka zabójcy, widząc w psie zmarłej jedynego, niemego świadka morderstwa.

Czas trwania: 102min. / Wielka Brytania / 1996 / dramat, kryminał
Program TV na 2020-04-27
10:00 POIROT - Zabójstwo Rogera Ackroyda Logo Kino TV

Opis (streszczenie): Tajemnicza śmierć męża pani Ferrars (Rosalind Bailey) prowadzi do kolejnych nieszczęść. Dr Sheppard, który stwierdził zgon wdowy, dostaje niespodziewane zaproszenie od przyjaciela Rogera Ackroyda. Okazuje się, że kobieta w istocie popełniła samobójstwo. Szantażowana przez kogoś, odebrała sobie życie w obawie przed ujawnieniem prawdy o śmierci swojego męża. Nazwisko tajemniczego szantażysty umieściła w liście do Rogera. Dr Sheppard dowiaduje się wkrótce o zabójstwie Rogera. To wydarzenie to początek śledztwa. Kompanem Herculesa Poirota (David Suchet) w wyjaśnieniu zawiłości jest właśnie dr Sheppard.

Czas trwania: 99min. / Wielka Brytania / 2000 / dramat, kryminał
19:55 POIROT - Zagadka na morzu Logo Kino TV

Opis (streszczenie): Poirot i Hastings płyną statkiem do Aleksandrii w Egipcie. W czasie podróży mimowolnie obserwują relacje między pozostałymi pasażerami. Trudno nie zwrócić uwagi na niektórych z nich - zwłaszcza państwo Clappertonowie rzucają się w oczy. Nieprzyzwoicie bogata Pani Clapperton uważa się za lepszą od reszty świata i jest bardzo nieuprzejma wobec innych. Gdy statek przybija do portu w Aleksandrii, okazuje się, że kobieta nie żyje. A Poirot ma mnóstwo podejrzanych.

Czas trwania: 51min. / Wielka Brytania / 1989 / dramat, kryminał
Program TV na 2020-04-28
11:35 POIROT - Śmierć Lorda Edgware'a Logo Kino TV

Opis (streszczenie): W zamożnej rodzinie zanosi się na rozwód. Jane Wilkinson (Helen Grace) oczekuje na decyzję męża - lorda Edgware’a. W jej podjęciu ma pomóc Hercule Poirot. Okazuje się jednak, że przysługa nie będzie konieczna, ponieważ lord decyzję podjął już znacznie wcześniej. Nic zatem nie stoi na przeszkodzie i młoda aktorka może rozpocząć nowy związek z księciem Mertonem (Tom Beard), zyskując awans społeczny, pieniądze oraz prestiż. Dlaczego zatem tuż po wizycie Herculesa Poirota lord Edgware zostaje zamordowany? Jak zwykle wszyscy podejrzani mają alibi.

Czas trwania: 98min. / Wielka Brytania / 2000 / dramat, kryminał
19:55 POIROT - Niewiarygodna kradzież Logo Kino TV

Opis (streszczenie): Lord Mayfield, wpływowy przedsiębiorca związany z przemysłem lotniczym, zaprasza do swojej wiejskiej posiadłości panią Vanderlyn. Gospodarz potajemnie zastawia sidła na kobietę, którą podejrzewa o szpiegowanie na rzecz Niemiec. Jednak kiedy żona lorda Mayfielda dowiaduje się o dziwnych posunięciach swojego męża, prosi Poirota o przybycie. Detektyw stanie przed niełatwym zadaniem, a w czasie śledztwa wyjdzie na jaw kilka dobrze skrywanych sekretów rodzinnych.

Czas trwania: 50min. / Wielka Brytania / 1989 / dramat, kryminał
Program TV na 2020-04-29
11:30 POIROT - Zło, które żyje pod słońcem Logo Kino TV

Opis (streszczenie): Arlena Stuart (Louise Delamere) dla wielu mężczyzn wydaje się wymarzoną kochanką, kobiety z kolei jej nienawidzą. Otwarta, śmiała, piękna - atrakcyjności dopełnia również aktorska przeszłość. Jej ciało zostaje znalezione na plaży w kurorcie, do którego przypadkiem na odpoczynek przyjechał detektyw Hercule Poirot. Dość szybko orientuje się on, że niemal wszyscy, których znała Arlena, mogliby mieć wystarczający powód, by ją zamordować lub co najmniej życzyć jej śmierci. Prawdziwy morderca stara się jednak - nie po raz pierwszy - oszukać czas i przeznaczenie.

Czas trwania: 99min. / Wielka Brytania / 2001 / dramat, kryminał
19:55 POIROT - Król trefl Logo Kino TV

Opis (streszczenie): Książę Mauranii, zaręczony z piękną angielską aktorką Valerie St Clair, pojawia się u Poirota z prośbą o oczyszczenie swej ukochanej z zarzutu morderstwa. Okazuje się, że dziewczyna była jedynym świadkiem zabójstwa producenta filmowego, które miało miejsce w jego domu, a policja wytypowała ją jako główną podejrzaną. W czasie śledztwa detektyw orientuje się, że dziewczyna kłamie i podejrzewa ją co najmniej o współudział w morderstwie.

Czas trwania: 47min. / Wielka Brytania / 1989 / dramat, kryminał
Program TV na 2020-04-30
11:40 POIROT - Morderstwo w Mezopotamii Logo Kino TV

Opis (streszczenie): Pierwsze małżeństwo Luizy Leidner (Barbara Barnes) zawiera tajny aneks. Młoda wdowa przekonuje się o tym, otrzymując listy, w których ktoś grozi jej śmiercią, gdyby ponownie wyszła za mąż. Eric Leidner (Ron Berglas) - obecny mąż Luizy - jest z nią na Bliskim Wschodzie. Kieruje badaniami archeologicznymi. Widząc przygnębienie żony, sprowadza Amy Leatheran (Georgina Sowerby) - pielęgniarkę, której poleca zająć się zmizerniałą Luizą. Kobieta w zaufaniu zwierza się Amy, że jej pierwszy mąż, który prawdopodobnie żyje, czyha na jej życie. Powodem ma być jej ponowne zamążpójście. Wkrótce Luiza zostaje zamordowana. Hermetyczne grono osób, uczestniczących w wyprawie, nie ułatwi detektywowi Poirotowi odszukania mordercy.

Czas trwania: 99min. / Wielka Brytania / 2001 / dramat, kryminał
19:55 POIROT - Sen Logo Kino TV

Opis (streszczenie): Milioner Benedict Farley, dobrze znany w świecie biznesu ze swego ekscentrycznego zachowania, zjawia się u Poirota, by zwierzyć mu się z koszmarów sennych, jakie go dręczą od pewnego czasu. Benedict śni, że popełnia samobójstwo. Niestety, milioner nie stosuje się do rad detektywa i wkrótce zostaje znaleziony martwy. Jednak Poirot nie chce dać wiary, że Farley popełnił samobójstwo. Podejrzewa, że było to morderstwo przeprowadzone przy pomocy hipnozy.

Czas trwania: 49min. / Wielka Brytania / 1989 / dramat, kryminał
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Poirot (serial 1989). Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Poirot (serial 1989) w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Poirot (serial 1989).

Poprzednie emisje Poirot (serial 1989)


Emisja Poirot (serial 1989) miała miejsce:

2020-04-03 19:55 POIROT - Gwiazda zachodu Logo Kino TV

Opis (streszczenie): Tym razem Poirot stoi przed nie lada wyzwaniem. Musi odnaleźć złodzieja diamentów, który ośmielił się ukraść kosztowny kamień na jego oczach. Wszystko zaczęło się od zaproszenia, jakie detektyw otrzymał od słynnej belgijskiej aktorki Marie Marvelle. Okazało się, że artystka dostawała anonimowe listy, dotyczące jej cennego diamentu. Tymczasem do Poirota w podobnej sprawie zwraca się też Lady Yardly. Gdy detektyw w towarzystwie Hastingsa przychodzi do posiadłości państwa Yardly, dochodzi do zuchwałej kradzieży ich kamienia.

Czas trwania: 50min. / Wielka Brytania / 1990 / dramat, kryminał
2020-04-03 11:40 POIROT - Kot wśród gołębi Logo Kino TV

Opis (streszczenie): Rewolucja w kraju zmusza księcia Ali (Raji James) do ucieczki i zapewnienia schronienia swojej młodej narzeczonej - księżniczce Shaista (Amara Karan). Znajduje je w ekskluzywnej szkole w Meadowbank. Przyjaciel księcia Bob Rawlinson (Adam De Ville) wie z kolei, gdzie ukryte są drogocenne klejnoty, które również znalazły poza krajem się z powodu zawirowań społecznych. Znajduje się wielu chętnych, by zdobyć drogocenny kruszec - wśród nich również agenci wywiadu. Bezwzględne morderstwa w pobliżu szkolnej szatni sugerują, że szkoła dla dziewcząt, w której nauczycielami są jedynie kobiety, skrywa zagadkę. Detektyw Poirot będzie miał nie lada orzech do zgryzienia.

Czas trwania: 93min. / Wielka Brytania / 2008 / dramat, kryminał
2020-04-02 19:55 POIROT - Porwanie premiera Logo Kino TV

Opis (streszczenie): Samochód premiera, jadącego do Paryża na ważną konferencję, zostaje zaatakowany, a niedługo po tym premier znika w dziwnych okolicznościach. Wysocy urzędnicy państwowi wzywają Poirota, by odnalazł dostojnika. Jednak słynny detektyw ma na to tylko 32 godziny - tyle czasu zostało do międzynarodowego spotkania w stolicy Francji. Poirot wkrótce dochodzi do wniosku, że pewne fakty dotyczące tej sprawy i dowody, zebrane po ataku na samochód premiera, budzą jego wątpliwości.

Czas trwania: 51min. / Wielka Brytania / 1990 / dramat, kryminał
2020-04-02 11:05 POIROT - Pani Mcginty nie żyje Logo Kino TV

Opis (streszczenie): Motyw morderstwa dla niewielkiej kwoty pieniędzy wydaje się mało prawdopodobny. Podobnego zdania jest inspektor Spence (Richard Hope), który nie wierzy, że w analogicznych okolicznościach James Bentley (Joe Absolom) zamordował prostą kobietę, domową sprzątaczkę - panią McGinty. Zaproszony do śledztwa Poirot stara się rozwikłać tajemnicze morderstwo. Mieszkańcy miasta wiedzą, z jaką misją przybył do Broadhinny słynny detektyw. Rozmowy z nimi sprawiają, że morderca się ujawnia - niestety, dokonując kolejnej zbrodni. Wykluczenie niewinnych nie przyjdzie z łatwością, ponieważ Broadhinny okaże się przystanią dla winowajców.

Czas trwania: 93min. / Wielka Brytania / 2008 / dramat, kryminał
2020-04-01 19:55 POIROT - Perypetie z tanim mieszkaniem Logo Kino TV

Opis (streszczenie): Tym razem Poirot pracuje jednocześnie nad dwiema sprawami, które w nieoczekiwany sposób zaczynają się ze sobą wiązać. Inspektor Japp poprosił detektywa o wsparcie w odnalezieniu złodziei, którzy ukradli amerykańskiej armii plany nowej łodzi. Gdy Poitor poznaje agenta FBI, współpracującego z Jappem, przypomina sobie, że już go widział w innych okolicznościach. Amerykanin kręcił się w pobliżu mieszkania państwa Robinsonów, którzy wcześniej wzbudzili zainteresowanie detektywa.

Czas trwania: 50min. / Wielka Brytania / 1990 / dramat, kryminał
2020-04-01 12:05 POIROT - Pora przypływu Logo Kino TV

Opis (streszczenie): Bogaty i niezwykle hojny Gordon Cloade traci życie w wyniku eksplozji gazu. Niespodziewana śmierć rodzi nieoczekiwane konsekwencje. Spadkobierczynią całego majątku jest owdowiała, ledwie co poślubiona Rosaleen. Do tej pory szczodrze korzystająca z dobrodziejstwa Gordona rodzina musi obejść się smakiem, na dodatek brat wdowy surowo zabrania Rosaleen wielkoduszności. Gdy niespodziewanie okazuje się, że pierwszy mąż młodej wdowy żyje, pojawia się szansa na unieważnienie małżeństwa z Rosaleen i odzyskanie majątku przez rodzinę. Ta pokusa kosztuje życie wielu osób. To oczywiste, że na majątku najbardziej zależy bliskim Gordona. Czy są jednak zdolni do zbrodni?

Czas trwania: 93min. / Wielka Brytania / 2006 / dramat, kryminał
2020-03-31 19:55 POIROT - Podwójny grzech Logo Kino TV

Opis (streszczenie): Poirot myśli o przejściu na emeryturę. Kapitanowi Hastingsowi również poleca odpoczynek. Przyjaciele udają się razem na krótkie wakacje nad morze, gdzie poznają uroczą młodą kobietę, która wiezie w walizce kolekcję zabytkowych miniatur. Dziewczyna zamierza je sprzedać amerykańskiemu kolekcjonerowi, ale zawartość jej walizki znika w dziwnych okolicznościach. Poirot - tak jakby był już na emeryturze - zostawia rozwiązanie tej zagadki Hastingsowi. Kapitan pracuje bardzo powoli i w końcu dochodzi do niewłaściwych wniosków. Na szczęście Poirot czuwa nad przebiegiem całej sprawy.

Czas trwania: 51min. / Wielka Brytania / 1990 / dramat, kryminał
2020-03-31 11:15 POIROT - Po pogrzebie Logo Kino TV

Opis (streszczenie): Na pozór zwykłe spotkanie rodziny w sprawie spadku po zmarłym sir Abernethie mąci siostra zmarłego Cora Lansquenet (Monica Dolan). Uważa ona, że brat nie zmarł w sposób naturalny. Nikt nie traktuje poważnie słów Cory, już dawno uznanej za rodzinnego odszczepieńca. Dopiero morderstwo Cory powoduje rozpoczęcie śledztwa przez Herculesa Poirota. Przed śmiercią zdziwaczała ciotka zachowywała się dziwnie, co zauważyła jej szwagierka, pamiętająca jeszcze czasy, kiedy Cora bywała u brata. Organizując ponowne rodzinne spotkanie, Poirot liczy, że uda mu się znaleźć winnego zbrodni.

Czas trwania: 93min. / Wielka Brytania / 2006 / dramat, kryminał

Poirot (serial 1989) gdzie obejrzeć?


Poirot (serial 1989) można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: Kino TV, Stopklatka TV

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry