Reklama

Przygody Merlina godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Przygody Merlina będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2019-04-27

14:45 Przygody Merlina - odc. 3 Logo Kino TV
Opis (streszczenie): Zła czarodziejka Nimueh rzuca zaklęcie na smocze jajo, a potem umieszcza je w pobliżu zamku. Następnego dnia ludzie zaczynają umierać na dziwną, nieznaną nikomu chorobę. Król Uther nakazuje Arturowi znalezienie w Camelocie czarowników, którzy – zdaniem króla – są odpowiedzialni za tę klątwę. Kiedy ojciec Gwen choruje i umiera, a następnie (za sprawą czarów Merlina) ożywa, Uther szuka osoby odpowiedzialnej za te dziwne wypadki. Tymczasem Merlin twierdzi, że tylko Artur może zgładzić potwora.
Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2008 / przygodowy, familijny, fantasy
15:45 Przygody Merlina - odc. 4 Logo Kino TV
Opis (streszczenie): Merlin wypija napój z kielicha zatrutego przez Nimueh. Młodemu czarodziejowi grozi niechybna śmierć – może go przed nią uchronić tylko lek z kwiatu, który rośnie w niektórych jaskiniach. Aby odnaleźć czarodziejskie ziele, Artur – wbrew zaleceniom króla – wyrusza na niebezpieczną wyprawę. Następcy tronu udaje się znaleźć rzadki kwiat, będący lekarstwem dla Merlina, ale tuż po powrocie do zamku Uther wtrąca syna do więzienia za nieposłuszeństwo.
Czas trwania: 45min. / Wielka Brytania / 2008 / przygodowy, familijny, fantasy
Reklama
21:00 Przygody Merlina III - odc. 13 Logo FilmBox Family
Opis (streszczenie): Nowa królowa Camelotu okazuje się o wiele bardziej okrutna niż Pendragon, który trafił do lochów i stamtąd obserwuje, jak w jego królestwie cierpią niewinni. Ginewra pomaga Sir Leonowi uciec z więzienia, aby mógł dołączyć do Elyana, Gajusza, Merlina, Artura i Gwaina, ukrywających się w lesie. Śledzą ich rycerze Morgany, ale zostają oni zwyciężeni przez Lancelota i młodzieńca o ogromnej sile, Percivala. Merlin dostaje magiczną wskazówkę i dzięki niej zaczyna szukać Excalibura, miecza, który pokona wrogów. Zbiegowie spotykają się przy okrągłym stole, by zaplanować odzyskanie Camelotu.
Czas trwania: 43min. / Wielka Brytania / 2010 / przygodowy, familijny, fantasy

2019-04-28

07:50 Przygody Merlina, sez. 4, odc. 11: The Hunter’s Heart Logo TV Puls
Opis (streszczenie): Artur zaręcza się z księżniczką Mithian. Helios napada na wioskę Ginewry. Kobieta dowiaduje się też, że planuje on razem z Morganą najechać na Camelot.
/ Wielka Brytania / 2011 / fabularny
08:50 Przygody Merlina, sez. 4, odc. 12: The Sword in the Stone: Part One Logo TV Puls
Opis (streszczenie): Morganie udaje się zdobyć Camelot. Merlinowi i Arturowi udaje się uciec z zamku i znaleźć schronienie w Ealdorze. Niestety ich spokój nie trwa długo – niebawem atakuje ich tam Agravaine.
/ Wielka Brytania / 2011 / fabularny
12:10 Przygody Merlina, sezon 1, odc. 11: Labirynt w Gedref Logo Stopklatka TV
Opis (streszczenie): Merlin jest chłopcem, który posiada magiczne zdolności. Musi je ukrywać, bo panujący władca zakazał magii. Tymczasem Merlin zaprzyjaźnia się z jego synem Arturem, następcą tronu. Chłopców czeka wiele wspólnych przygód.
Czas trwania: 43min. / Wielka Brytania / 2009 / serial fabularny
13:10 Przygody Merlina, sezon 1, odc. 12: Zabić króla Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 43min. / Wielka Brytania / 2009 / serial fabularny
14:50 Przygody Merlina - odc. 5 Logo Kino TV
Opis (streszczenie): Merlin o mało nie ginie, zaatakowany przez gryfa – pół orła, pół lwa. Na szczęście ratuje go młody szermierz o imieniu Lancelot, którego następnie Merlin prowadzi do Gajusza, by go wyleczył z ran. Lancelot zwierza się Merlinowi ze swoich marzeń o tym, by zostać prawdziwym rycerzem i obrońcą zamku. Młody czarodziej, wdzięczny za uratowanie życia, decyduje się za wszelką cenę pomóc Lancelotowi, nawet jeśli okaże się to niebezpieczne dla niego samego.
Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2008 / przygodowy, familijny, fantasy
Reklama
15:50 Przygody Merlina - odc. 6 Logo Kino TV
Opis (streszczenie): Morgana otrzymuje piękny bukiet kwiatów, w którym ukryty jest groźny chrząszcz. Za jego przyczyną dziewczyna zaczyna chorować, a Gajusz nie umie jej wyleczyć. Wtedy pojawia się Edwin – człowiek, który zapewnia, że wyleczy Morganę. Zostaje on nadwornym medykiem w Camelocie, podczas gdy Gajusz zostaje zupełnie odsunięty. Merlin zaczyna zdawać sobie sprawę, że w rzeczywistości Edwin jest groźnym czarnoksiężnikiem, którego lepiej się wystrzegać.
Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2008 / przygodowy, familijny, fantasy

2019-04-29

19:00 Przygody Merlina, sezon 2, odc. 16: Początek koszmaru Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2010 / serial fabularny

2019-04-30

19:00 Przygody Merlina, sezon 2, odc. 17: Lancelot i Ginewra Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2010 / serial fabularny

2019-05-01

14:10 Przygody Merlina - odc. 7 Logo Kino TV
Opis (streszczenie): Artur ratuje przed rabunkiem Aulfrica i jego córkę Zofię, a następnie zaprasza ich do zamku. Piękna dziewczyna rozkochuje w sobie Artura, który chce uciec razem z nią. Jednak Morgana ma dziwny, powracający sen, w którym Zofia topi Artura. Merlin i Gajusz dochodzą do wniosku, że to może być proroczy sen. Wkrótce okazuje się, że Zofia i jej ojciec są w rzeczywistości byłymi nieśmiertelnymi, którzy czyhają na życie Artura.
Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2008 / przygodowy, familijny, fantasy
15:10 Przygody Merlina - odc. 8 Logo Kino TV
Opis (streszczenie): Druid, ojciec pewnego chłopca, który zgodnie z przepowiednią ma zabić Artura, zostaje schwytany przez straże królewskie. Więzień wzywa pomocy Merlina, a młody czarodziej ma moralny dylemat: pomóc potrzebującemu, łamiąc rozkaz króla i narażając przyjaciela na niebezpieczeństwo czy zignorować prośbę o pomoc?
Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2008 / przygodowy, familijny, fantasy

2019-05-02

14:40 Przygody Merlina - odc. 9 Logo Kino TV
Opis (streszczenie): Z okazji wejścia Artura w wiek dorosły, cały zamek przygotowuje się do uroczystości. Przybywa do niego wielu różnych gości, między innymi tajemniczy rycerz, który zaczyna wyzywać innych na pojedynek. Jego wszyscy przeciwnicy – jeden za drugim – giną z ręki rycerza. Uther zaczyna zdawać sobie sprawę, że nieproszony gość jest bardziej niebezpieczny, niż ktokolwiek może przypuszczać.
Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2008 / przygodowy, familijny, fantasy
15:40 Przygody Merlina - odc. 10 Logo Kino TV
Opis (streszczenie): Ealdor, wioska, z której pochodzi Merlin, została napadnięta przez wrogów. Uther odmawia pomocy, twierdząc, że Ealdor nie leży w granicach Camelotu i jego interwencja mogłaby doprowadzić do wojny. Merlin decyduje się samotnie stawić czoła najeźdźcom, by uratować swój dom. Jest mile zaskoczony, gdy z odsieczą przybywają do niego Artur, Morgana i Gwen.
Czas trwania: 43min. / Wielka Brytania / 2008 / przygodowy, familijny, fantasy

2019-05-03

14:45 Przygody Merlina - odc. 11 Logo Kino TV
Opis (streszczenie): Na polowaniu Artur zabija jednorożca. Przynosi jego róg ojcu, który jest dumny z syna. Merlin czuje, że śmierć magicznego zwierzęcia jest złowróżbna. I faktycznie, wkrótce Camelot zaczynają spotykać różne nieszczęścia – głód i susza są przyczyną niezadowolenia poddanych. Tajemniczy obrońca jednorożców tłumaczy Arturowi, że to on jest odpowiedzialny za te klęski i tylko on może odkupić swoje winy.
Czas trwania: 43min. / Wielka Brytania / 2008 / przygodowy, familijny, fantasy
15:45 Przygody Merlina - odc. 12 Logo Kino TV
Opis (streszczenie): Tom, ojciec Gwen, nieświadomie pomaga Taurenowi w jego alchemicznych eksperymentach, za co Uther wtrąca go do więzienia. Tomowi grozi śmierć, jeśli zostanie uznany za winnego. Wywołuje to sprzeciw Morgany, która za wszelką cenę chce pomóc więźniowi. Jednak w wyniku nieprzewidzianych okoliczności, dochodzi do nieszczęścia i teraz niebezpieczeństwo grozi Utherowi.
Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2008 / przygodowy, familijny, fantasy
Reklama

2019-05-04

14:45 Przygody Merlina - odc. 13 Logo Kino TV
Opis (streszczenie): W lasach w pobliżu zamku pojawia się przerażające zwierzę, którą Artur spotyka na polowaniu. Mograna przestrzega Artura przed tym stworzeniem, jednak książę lekceważy ostrzeżenia. I dochodzi do tragedii – Artur zostaje ukąszony przez ujadającą bestię i zapada w śpiączkę. Merlin postanawia ocalić przyjaciela. Musi udać się w daleką podróż na Wyspę Błogosławionych, na której żyją osoby zdolne uratować przyszłego króla.
Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2008 / przygodowy, familijny, fantasy
15:45 Przygody Merlina II - odc. 1 Logo Kino TV
Opis (streszczenie): W komnacie skarbów, ukrytej pod zamkiem, znajduje się magiczny kamień w pokrywie sarkofagu Corneliusa Sigana, który kilkadziesiąt lat wcześniej został stracony za czary, a umierając, poprzysiągł zemstę. Teraz duch czarownika opętał Cedrica, który wkradł się do skarbca, otwierając go kluczami skradzionymi Arturowi. Za sprawą Cedrica miasto zostaje opanowane przez ożywione gargulce. W zamian za obietnicę, że pewnego dnia go uwolni, Merlin zyskuje dodatkowe moce od Wielkiego Smoka i wygrywa z Cedrikiem, raz jeszcze ratując Camelot.
Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2009 / przygodowy, familijny, fantasy
21:00 Przygody Merlina IV - odc. 1 Logo FilmBox Family
Opis (streszczenie): Morgana zabiera umierającego Morgause’a na Wyspę Błogosławieństw, na której niechcący przekracza granicę z zaświatami, uwalniając duchy, a te zaczynają atakować królestwo. W Camelocie, gdzie osłabiony Pendragon przekazał większość obowiązków swojemu siostrzeńcowi o imieniu Agravaine, Merlin czuje, że dzieje się coś strasznego, ale jego magiczne siły są za słabe, aby powstrzymać duchy. Wspólnie z Arturem i grupą młodych rycerzy postanawia wyruszyć w pełną niebezpieczeństw wyprawę na zaklętą wyspę, by tam stawić czoła wrogim siłom.
Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2011 / przygodowy, familijny, fantasy

2019-05-05

07:50 Przygody Merlina, sez. 4, odc. 13: The Sword in the Stone: Part Two Logo TV Puls
Opis (streszczenie): Merlin próbuje zwyciężyć z Agravainem. Za namową Merlina Artur wyjmuje wbity w skałę miecz – Excalibur. Następnie postanawia odbić Camelot z rąk Morgany.
/ Wielka Brytania / 2011 / fabularny
08:45 Przygody Merlina, sez. 5, odc. 1: Arthur’s Bane: Part One Logo TV Puls
Opis (streszczenie): Morgana rozbiera twierdzę w Ismere. Szuka klucza do wszechwiedzy. Aby zapobiec jej działaniom do Ismere wyruszył cały oddział Sir Gwaine. Niestety, minął już ponad miesiąc i nie ma od nich żadnych wiadomości. Artur postanawia wyruszyć na poszukiwanie rycerzy. Planuje zaskoczyć Morganę i postanawia wybrać inna drogę do twierdzy. Jednak szpieg informuje Morganę o wyprawie Artura do Ismere. Sprawy zaczynają się komplikować.
/ Wielka Brytania / 2012 / fabularny
11:50 Przygody Merlina, sezon 1, odc. 13: Le Morte d'Arthur Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2009 / serial fabularny
12:45 Przygody Merlina, sezon 2, odc. 14: Klątwa Korneliusza Sigana Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2009 / serial fabularny
14:45 Przygody Merlina II - odc. 2 Logo Kino TV
Opis (streszczenie): Artur, zdając sobie sprawę, że wygrywa wszystkie turnieje, ponieważ przeciwnicy czują respekt przed księciem, tym razem postanawia zapisać się na listę rycerzy anonimowo. I w przebraniu staje do walki. Nie wie, że mauretański wojownik Myror, wynajęty przez sąsiedniego króla Odyna pragnącego zemsty, przybył tylko po to, żeby zabić go podstępem. Na szczęście Merlin szybko orientuje się w sytuacji i używa magii, by pokonać Myrora.
Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2009 / przygodowy, familijny, fantasy
15:45 Przygody Merlina II - odc. 3 Logo Kino TV
Opis (streszczenie): Gdy w pokoju śpiącej Morgany pojawia się ogień, dziewczyna zaczyna zdawać sobie sprawę, że posiada magiczne moce. Merlin, wbrew radom Gajusza, wysyła ją po poradę do Druidów. Pendragon, sądząc, że Morgana została uprowadzona, nakazuje śmierć wszystkich podejrzanym o magię, chyba że dziewczyna wróci do zamku. Merlin udaje się po nią do wioski druidów, gdzie wódz Aglain zajmuje się Morganą, przekazując jej tajemną wiedzę. Teraz młody czarodziej musi bezpiecznie wrócić z Morganą do Camelotu.
Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2009 / przygodowy, familijny, fantasy

2019-05-06

19:00 Przygody Merlina, sezon 2, odc. 18: Piękna i bestia – część 1 Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 43min. / Wielka Brytania / 2010 / serial fabularny

2019-05-07

19:00 Przygody Merlina, sezon 2, odc. 19: Piękna i bestia – część 2 Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2010 / serial fabularny

2019-05-08

19:00 Przygody Merlina, sezon 2, odc. 20: Łowca czarownic Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2010 / serial fabularny

2019-05-09

19:00 Przygody Merlina, sezon 2, odc. 21: Grzechy ojca Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2010 / serial fabularny

2019-05-11

14:40 Przygody Merlina II - odc. 4 Logo Kino TV
Opis (streszczenie): Podczas wycieczki konnej Ginewra i Morgana zostają napadnięte przez bandę Hengista. Morganie udaje się uciec, ale Ginewrę zbóje porywają i żądają za nią okupu. Obojętny na wszystko Pendragon odmawia bandytom, więc Artur i Merlin wyruszają, by ratować dziewczynę. Lancelot, który jest teraz wędrownym najemnym rycerzem i znajduje się na zamku Hengista, próbuje uratować Ginewrę, której wyznaje też miłość. Jednak to ostatecznie czary Merlina uwalniają ich oboje.
Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2009 / przygodowy, familijny, fantasy
15:40 Przygody Merlina II - odc. 5 Logo Kino TV
Opis (streszczenie): Brzydka stara trollica po zażyciu magicznej mikstury staje się czarującą panią Catriną, która przyjeżdża do Camelotu w towarzystwie swojego sługi. Gajusz, który przejrzał prawdziwą naturę Catriny, i Merlin, również znający prawdę o niej, próbują odwieść Pendragona od małżeństwa z nią. Jest już jednak za późno – Catrina oczarowuje Pendragona, ofiarowując mu magiczny naszyjnik, i wkrótce zostaje królową Camelotu.
Czas trwania: 43min. / Wielka Brytania / 2009 / przygodowy, familijny, fantasy
21:00 Przygody Merlina IV - odc. 2 Logo FilmBox Family
Opis (streszczenie): Królestwo Camelotu znajduje się na krawędzi upadku. Lancelot wraca z umierającym Merlinem, a Artur musi bez nich kontynuować swoją misję przeciwko niebezpiecznym duchom z Wyspy Błogosławieństw. Nikt nie przypuszcza, że i on będzie chciał złożyć wielką ofiarę. Przyjaźń i lojalność zostaną wystawione na próbę, ale w końcu to siła miłości okaże się największa i zmieni wszystko na zawsze.
Czas trwania: 43min. / Wielka Brytania / 2011 / przygodowy, familijny, fantasy

2019-05-12

08:00 Przygody Merlina, sez. 5, odc. 2: Arthur’s Bane: Part Two Logo TV Puls
Opis (streszczenie): Arturowi i Merlinowi w końcu udaje się uciec z niewoli. Przy okazji uwalniają z rąk Morgany swoich rycerzy. Tymczasem, Mordred, który broni ich przed Morganą, zostaje rycerzem Camelotu.
/ Wielka Brytania / 2012 / fabularny
11:30 Przygody Merlina, sezon 2, odc. 15: Dawna i przyszła królowa Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2010 / serial fabularny
12:25 Przygody Merlina, sezon 2, odc. 16: Początek koszmaru Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2010 / serial fabularny
14:45 Przygody Merlina II - odc. 6 Logo Kino TV
Opis (streszczenie): Merlin szpieguje królową trollicę i kradnie jej miksturę, dzięki której Catrina staje się piękną kobietą. Zamiast czarodziejskiego napoju Merlin zostawia jej specyfik, stworzony przez Gajusza, i Catrina w oczach wszystkich wraca do swojej dawnej postaci. Tylko Pendragon, wciąż nią oczarowany, nie widzi tego. Merlin dowiaduje się, że aby czar prysł, Pendragon musi szczerze zapłakać. Dzięki kolejnej miksturze, stworzonej przez Gajusza, w końcu udaje się odczarować władcę.
Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2009 / przygodowy, familijny, fantasy
15:45 Przygody Merlina II - odc. 7 Logo Kino TV
Opis (streszczenie): Uther, zdecydowany definitywnie pozbyć się z Camelotu wszystkich osób związanych z czarami, zatrudnia Arediana, przerażającego łowcę czarownic. Wieść niesie, że nie zatrzyma się on przed niczym, by dobrze wykonać swoją pracę. Chociaż na nikogo nie pada wprost żadne podejrzenie, Arediana obawiają się trzy osoby: Morgana martwi się, że Uther może ją stracić, również Gajusz i Merlin są zaniepokojeni swoim losem. Czy wszystkim im uda się uciec przed podejrzeniami Arediana?
Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2009 / przygodowy, familijny, fantasy

2019-05-13

19:00 Przygody Merlina, sezon 2, odc. 22: Pani Jeziora Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 43min. / Wielka Brytania / 2010 / serial fabularny

2019-05-14

19:00 Przygody Merlina, sezon 2, odc. 23: Słodkich snów Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2010 / serial fabularny

2019-05-15

19:00 Przygody Merlina, sezon 2, odc. 24: Przebudzenie wiedźmy Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 42min. / Wielka Brytania / 2010 / serial fabularny

2019-05-16

19:00 Przygody Merlina, sezon 2, odc. 25: Ognie Idirsholas Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2010 / serial fabularny

2019-05-18

14:40 Przygody Merlina II - odc. 8 Logo Kino TV
Opis (streszczenie): Gdy pewien tajemniczy rycerz rzuca Arturowi wyzwanie, chcąc stoczyć z nim pojedynek, nikt nie może przypuszczać, że uruchomi to ciąg tragicznych w skutkach wydarzeń. Wkrótce Arthur i Merlin na rozkaz pięknej Morgause wyruszają na przedziwną wyprawę. Dzięki niej Artur odkrywa mroczną tajemnicę, przez którą całe królestwo Camelotu może upaść.
Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2009 / przygodowy, familijny, fantasy
15:40 Przygody Merlina II - odc. 9 Logo Kino TV
Opis (streszczenie): Merlin ratuje młodą druidkę o imieniu Freya przed śledzącym ją łowcą nagród. Młody czarodziej pomaga druidce ukryć się, donosi jej jedzenie i planuje uciec z nią nad jezioro, nad którym się ona wychowała. Jednak wkrótce okazuje się, że znajomość z Freyą kryje w sobie możliwości, których Merlin początkowo nie zauważył. Wkrótce Merlin i Artur będą musieli podjąć pewne decyzje.
Czas trwania: 43min. / Wielka Brytania / 2009 / przygodowy, familijny, fantasy
21:00 Przygody Merlina IV - odc. 3 Logo FilmBox Family
Opis (streszczenie): Zamek tętni życiem przed obchodami urodzin młodego księcia. Odyn, dawny wróg Artura, szykuje na imprezę własną niespodziankę, której Camelot nigdy nie zapomni. Wśród przybyłych na urodziny gości czai się wróg gotowy do ataku. Wkrótce Camelot ma zostać spustoszony. Czy Merlinowi uda się temu zapobiec, ryzykując wszystko i ujawniając swój sekret?
Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2011 / przygodowy, familijny, fantasy

2019-05-19

11:25 Przygody Merlina, sezon 2, odc. 17: Lancelot i Ginewra Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2010 / serial fabularny
12:25 Przygody Merlina, sezon 2, odc. 18: Piękna i bestia – część 1 Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 43min. / Wielka Brytania / 2010 / serial fabularny
14:50 Przygody Merlina II - odc. 10 Logo Kino TV
Opis (streszczenie): Zasady panujące w pięciu królestwach docierają do Camelotu podczas konferencji pokojowej, w której uczestniczy król Olaf i jego rozpieszczona córka Vivian. Obecny jest a niej także król Alined i jego błazen, czarodziej Trickler, który chce wywołać konflikt między Olafem a Pendragonem. Przez jego czary Vivian i Artur zakochują się w sobie, a Olaf rzuca wyzwanie Arturowi. Tym razem zaklęcie zostaje zdjęte nie dzięki Merlinowi, a za przyczyną Ginewry.
Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2009 / przygodowy, familijny, fantasy
15:50 Przygody Merlina II - odc. 11 Logo Kino TV
Opis (streszczenie): Mordred i czarnoksiężnik Alvarr pragną skłonić Morganę do kradzieży magicznego kryształu ze skarbca Camelotu. Alvarr wmawia dziewczynie, że czarodziejski kamień może pomóc osobom takim jak oni – z niezwykłymi właściwościami, ale faktycznie czarodziej pragnie tylko zniszczyć Camelot. Merlin i Artur ścigają Alvarra, chcąc, by kryształ wrócił na swoje miejsce. Tymczasem Morgana pomaga czarnoksiężnikowi, co bardzo martwi Merlina.
Czas trwania: 42min. / Wielka Brytania / 2009 / przygodowy, familijny, fantasy

2019-05-20

19:00 Przygody Merlina, sezon 2, odc. 26: Ostatni władca smoków Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 48min. / Wielka Brytania / 2010 / serial fabularny

2019-05-21

19:00 Przygody Merlina, sezon 1, odc. 01: Smocze wołanie Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2009 / serial fabularny

2019-05-22

19:00 Przygody Merlina, sezon 1, odc. 02: Valiant Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 45min. / Wielka Brytania / 2009 / serial fabularny

2019-05-23

19:00 Przygody Merlina, sezon 1, odc. 03: Znak Nimueh Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2009 / serial fabularny

2019-05-25

14:50 Przygody Merlina II - odc. 12 Logo Kino TV
Opis (streszczenie): Morgause ożywia zmarłych rycerzy Medhiru, by podstępnie zaatakować Camelot. Wykorzystuje moment słabości po uczcie, a następnie posługuje się mocami Morgany, która usypia wszystkich obecnych na zamku. Teraz przeklęci rycerze mogą bez problemu dokonać mordu i pokonać Pendragona. Merliowi, dzięki pomocy Wielkiego Smoka, udaje się zapobiec nieszczęściu, ale teraz młody czarodziej musi dotrzymać obietnicy złożonej smokowi.
Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2009 / przygodowy, familijny, fantasy
15:55 Przygody Merlina II - odc. 13 Logo Kino TV
Opis (streszczenie): Morgana zniknęła razem z Morgausem, a smok karmiony przez Merlina wciąż atakuje Camelot, wywołując kolejne pożary. Zamek mógłby ocaleć tylko dzięki władcy smoków, ale przez dawne postępowanie Pendragona tylko jeden z tych wielkich magów jeszcze żyje. Gajusz, który kiedyś pomógł mu uciec, zdradza Merlinowi, że nazywa się on Balinor i że jest on ojcem młodego czarodzieja. Ostatecznie Balinor godzi się przyjechać do Camelotu i okiełznać smoka.
Czas trwania: 48min. / Wielka Brytania / 2009 / przygodowy, familijny, fantasy
21:00 Przygody Merlina IV - odc. 4 Logo FilmBox Family
Opis (streszczenie): Do zamku przybywa tajemniczy Julius Borden z wieścią mrożącą krew w żyłach. Okazuje się, że ma on smocze jajo – ostatni brakujący element, który otworzy starożytny grobowiec Ashkanara. Merlin przejmuje się do głębi tym, co się wydarzyło, i obiecuje pomóc Bordenowi. Ale kim faktycznie jest ten tajemniczy nieznajomy i jakie są jego prawdziwe plany?
Czas trwania: 43min. / Wielka Brytania / 2011 / przygodowy, familijny, fantasy

2019-05-26

14:50 Przygody Merlina III - odc. 1 Logo Kino TV
Opis (streszczenie): Rok po odejściu z Camelotu, Morgana zostaje znaleziona w lesie. Rozczochrana i posiniaczona, twierdzi, że napadli ją bandyci. Tymczasem tak naprawdę pozostaje w zmowie z Morgausem, dla którego zbiera łzy Pendragona. Zostają one użyte, by rzucić na niego urok za pomocą czarodziejskiej lalki, którą Morgana umieszcza pod łóżkiem władcy. Pendragon czuje się coraz gorzej, zaczyna mieć halucynacje, widzi duchy. Wówczas Morgause namawia króla Cenreda, wroga Pendragona, by zaatakował osłabione królestwo, a Merlina uwięził.
Czas trwania: 43min. / Wielka Brytania / 2010 / przygodowy, familijny, fantasy
15:50 Przygody Merlina III - odc. 2 Logo Kino TV
Opis (streszczenie): Merlin, dzięki Wielkiemu Smokowi, powraca do Camelotu, by przekonać Gajusza o zdradzie Morgany. Czarodzieje wspólnie zdejmują klątwę z Pendragona, paląc czarodziejską lalkę. Tymczasem trwa oblężenie zamku przez rycerzy Cenreda. Aby zapewnić im zwycięstwo, Morgana znów posługuje się czarami, za pomocą których chce osłabić Camelot od środka. Dzięki Merlinowi udaje się przechylić szalę zwycięstwa na stronę sił Pendragona, a wtedy rycerze Cenreda wycofują się z oblężenia.
Czas trwania: 42min. / Wielka Brytania / 2010 / przygodowy, familijny, fantasy
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Przygody Merlina. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Przygody Merlina w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Przygody Merlina.

Poprzednie emisje Przygody Merlina

Emisja Przygody Merlina miała miejsce:

2019-04-25, 19:00 Przygody Merlina, sezon 2, odc. 15: Dawna i przyszła królowa Logo Stopklatka TV
Wielka Brytania / 2010 / serial fabularny
2019-04-24, 19:00 Przygody Merlina, sezon 2, odc. 14: Klątwa Korneliusza Sigana Logo Stopklatka TV
Wielka Brytania / 2009 / serial fabularny
2019-04-23, 19:00 Przygody Merlina, sezon 1, odc. 13: Le Morte d'Arthur Logo Stopklatka TV
Wielka Brytania / 2009 / serial fabularny
2019-04-21, 15:45 Przygody Merlina - odc. 2 Logo Kino TV
Opis (streszczenie): Król Uther organizuje doroczny turniej, podczas którego książę Artur ma bronić swojego tytułu przed innymi rycerzami królestwa. Na zawody przybywa rycerz Valiant z tajną magiczną bronią: tarczą z wymalowanymi wężami, które mogą ożyć i zaatakować przeciwnika. Wypadki przybierają nieoczekiwany obrót i Artura może ocalić tylko jedno – magiczne zaklęcie Merlina, który decyduje się skorzystać z księgi Gajusza.
Wielka Brytania / 2008 / przygodowy, familijny, fantasy
2019-04-21, 14:45 Przygody Merlina - odc. 1 Logo Kino TV
Opis (streszczenie): Familijny serial fantasy, opowiadający przygody nastoletniego Merlina, przyszłego czarodzieja na dworze króla Artura, a wcześniej – przyjaciela młodego księcia. Merlin przybywa do zamku Camelot, gdzie znajduje zajęcie jako pomocnik Gajusza, medyka króla Uthera. Młody Merlin robi wszystko, by nie zdradzić się ze swoimi nadnaturalnymi zdolnościami, jednak wkrótce będzie musiał ich użyć, by uratować mieszkańców zamku przed czyhającym na nich niebezpieczeństwem.
Wielka Brytania / 2008 / przygodowy, familijny, fantasy
2019-04-21, 06:45 Przygody Merlina, sez. 4, odc. 9: Lancelot du Lac Logo TV Puls
Opis (streszczenie): Morgana dowiaduje się, że Artur chce poślubić Ginewrę. Żeby temu zapobiec, postanawia ożywić Lancelota. Ten wyrusza na zamek, aby uwieść Ginewrę, która z kolei opiera się jego zalotom. Kobieta ulega jednak w momencie, kiedy otrzymuje od niego zaczarowaną bransoletkę.
Wielka Brytania / 2011 / fabularny
2019-04-20, 21:00 Przygody Merlina III - odc. 12 Logo FilmBox Family
Opis (streszczenie): Sir Leon, jedyny, który przeżył atak armii Cenreda, powraca do zdrowia dzięki druidom, w których posiadaniu jest magiczny kielich życia. Zgodnie z legendą, ten, kto się z niego napije, będzie żył wiecznie. Artur i Merlin zostają wysłani po to czarodziejskie naczynie, a podczas wyprawy muszą stawić czoła wielu przeciwnościom losu. Jednak zanim powrócą na Camelot, zamek zostaje zaatakowany przez wrogich rycerzy, a Morgana zostaje królową.
Wielka Brytania / 2010 / przygodowy, familijny, fantasy
2019-04-20, 15:40 Przygody Merlina V - odc. 13 Logo Kino TV
Opis (streszczenie): Merlin pod postacią starego czarnoksiężnika pokonuje armię Morgany i zabiera rannego Artura do jeziora Avalon, aby go uleczyć i tam wyjawia mu swoją tajemnicę.
Wielka Brytania / 2013 / przygodowy, familijny, fantasy
2019-04-20, 14:40 Przygody Merlina V - odc. 12 Logo Kino TV
Opis (streszczenie): Przepowiednie, dotyczące przyszłości Merlina, zaczynają się spełniać, choć młody czarodziej długo próbował tego uniknąć. Morgana pozbawia go magicznych mocy i atakuje Camelot.
Wielka Brytania / 2013 / przygodowy, familijny, fantasy
2019-04-18, 19:00 Przygody Merlina, sezon 1, odc. 12: Zabić króla Logo Stopklatka TV
Wielka Brytania / 2009 / serial fabularny
2019-04-17, 19:00 Przygody Merlina, sezon 1, odc. 11: Labirynt w Gedref Logo Stopklatka TV
Wielka Brytania / 2009 / serial fabularny
2019-04-16, 19:00 Przygody Merlina, sezon 1, odc. 10: Chwila prawdy Logo Stopklatka TV
Wielka Brytania / 2009 / serial fabularny
2019-04-15, 19:00 Przygody Merlina, sezon 1, odc. 09: Excalibur Logo Stopklatka TV
Wielka Brytania / 2009 / serial fabularny
2019-04-14, 15:50 Przygody Merlina V - odc. 11 Logo Kino TV
Opis (streszczenie): Kara, ukochana Mordreda, próbuje zabić Artura, za co ten skazuje ją na karę śmierci. Wtedy Mordred przechodzi na stronę Morgany i zdradza jej informacje o tym, kim naprawdę jest Emrys.
Wielka Brytania / 2013 / przygodowy, familijny, fantasy
2019-04-14, 14:50 Przygody Merlina V - odc. 10 Logo Kino TV
Opis (streszczenie): Do Merlina przychodzi tajemnicza kobieta o imieniu Finna, która ostrzega go przed niebezpieczeństwem – bitwą o Camelot. Gajusz podejrzewa, że to pułapka i radzi Arturowi wysłać rycerzy, aby ją znaleźli, ale Finna ucieka z Merlinem.
Wielka Brytania / 2013 / przygodowy, familijny, fantasy
2019-04-14, 13:00 Przygody Merlina, sezon 1, odc. 10: Chwila prawdy Logo Stopklatka TV
Wielka Brytania / 2009 / serial fabularny
2019-04-14, 12:00 Przygody Merlina, sezon 1, odc. 09: Excalibur Logo Stopklatka TV
Wielka Brytania / 2009 / serial fabularny

Emisja w stacjach

Przygody Merlina można obejrzeć w:

Emisje w: FilmBox Family, Kino TV, Stopklatka TV, TV Puls

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Lata produkcji

Lista zawiera lata, w których powstawała audycja:

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info