Reklama

Przygody Merlina godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Przygody Merlina będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2018-09-29

21:00 Przygody Merlina - odc. 9 Logo FilmBox Family
Z okazji wejścia Artura w wiek dorosły, cały zamek przygotowuje się do uroczystości. Przybywa do niego wielu różnych gości, między innymi tajemniczy rycerz, który zaczyna wyzywać innych na pojedynek. Jego wszyscy przeciwnicy – jeden za drugim – giną z ręki rycerza. Uther zaczyna zdawać sobie sprawę, że nieproszony gość jest bardziej niebezpieczny, niż ktokolwiek może przypuszczać.
Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2008 / Przygodowy, Familijny, Fantasy

2018-09-30

12:10 Przygody Merlina, sezon 1, odc. 06: Lek na wszystkie choroby Premiera Logo Stopklatka TV
Merlin jest chłopcem, który posiada magiczne zdolności. Musi je ukrywać, bo panujący władca zakazał magii. Tymczasem Merlin zaprzyjaźnia się z jego synem Arturem, następcą tronu. Chłopców czeka wiele wspólnych przygód.
Czas trwania: 45min. / Wielka Brytania / 2009 / serial fabularny
13:10 Przygody Merlina, sezon 1, odc. 07: Bramy Avalonu Premiera Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 45min. / Wielka Brytania / 2009 / serial fabularny
Reklama
14:15 Przygody Merlina IV - odc. 4 Premiera Logo Kino TV
Do zamku przybywa tajemniczy Julius Borden z wieścią mrożącą krew w żyłach. Okazuje się, że ma on smocze jajo – ostatni brakujący element, który otworzy starożytny grobowiec Ashkanara. Merlin przejmuje się do głębi tym, co się wydarzyło, i obiecuje pomóc Bordenowi. Ale kim faktycznie jest ten tajemniczy nieznajomy i jakie są jego prawdziwe plany?
Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2011 / Przygodowy, Familijny, Fantasy
15:15 Przygody Merlina IV - odc. 5 Premiera Logo Kino TV
Artur staje w obliczu pierwszego wielkiego sprawdzianu z bycia królem, gdy musi się zmierzyć z gniewem potężnej królowej Annis. Zależy od niego los tysięcy istnień ludzkich i to przede wszystkim ze względu na nie Artur odnajduje w sobie siłę i staje się przywódcą, którego Camelot tak bardzo potrzebuje.
Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2011 / Przygodowy, Familijny, Fantasy

2018-10-06

06:00 Przygody Merlina, sez. 3, odc. 1: The Tears of Uther Pendragon pt 1 Logo TV Puls
Morgana już od roku nie pojawiła się w Camelocie. Król Uther nie ustępuje w poszukiwaniach. W końcu po kolejnej wyprawie Artura, Merlina i wojsk zostaje odnaleziona. Czy jednak powróciła na dobrą drogę?
/ Wielka Brytania / 2010 / fabularny
06:40 Przygody Merlina - odc. 1 Logo Kino TV
Familijny serial fantasy, opowiadający przygody nastoletniego Merlina, przyszłego czarodzieja na dworze króla Artura, a wcześniej – przyjaciela młodego księcia. Merlin przybywa do zamku Camelot, gdzie znajduje zajęcie jako pomocnik Gajusza, medyka króla Uthera. Młody Merlin robi wszystko, by nie zdradzić się ze swoimi nadnaturalnymi zdolnościami, jednak wkrótce będzie musiał ich użyć, by uratować mieszkańców zamku przed czyhającym na nich niebezpieczeństwem.
Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2008 / Przygodowy, Familijny, Fantasy
07:25 Przygody Merlina - odc. 2 Logo Kino TV
Król Uther organizuje doroczny turniej, podczas którego książę Artur ma bronić swojego tytułu przed innymi rycerzami królestwa. Na zawody przybywa rycerz Valiant z tajną magiczną bronią: tarczą z wymalowanymi wężami, które mogą ożyć i zaatakować przeciwnika. Wypadki przybierają nieoczekiwany obrót i Artura może ocalić tylko jedno – magiczne zaklęcie Merlina, który decyduje się skorzystać z księgi Gajusza.
Czas trwania: 45min. / Wielka Brytania / 2008 / Przygodowy, Familijny, Fantasy
21:00 Przygody Merlina - odc. 10 Logo FilmBox Family
Ealdor, wioska, z której pochodzi Merlin, została napadnięta przez wrogów. Uther odmawia pomocy, twierdząc, że Ealdor nie leży w granicach Camelotu i jego interwencja mogłaby doprowadzić do wojny. Merlin decyduje się samotnie stawić czoła najeźdźcom, by uratować swój dom. Jest mile zaskoczony, gdy z odsieczą przybywają do niego Artur, Morgana i Gwen.
Czas trwania: 43min. / Wielka Brytania / 2008 / Przygodowy, Familijny, Fantasy

2018-10-07

05:00 Przygody Merlina, sez. 3, odc. 2: The Tears of Uther Pendragon pt 2 Logo TV Puls
Młody Merlin przybywa do Camelotu. Jego matka postanowiła oddać syna pod opiekę nadwornego medyka w nadziei, że ten nakieruje magiczny talent chłopca na odpowiednie tory. Problemem jednak jest król Uther, który zakazał używania magii pod groźbą kary śmierci, przez co Merlin szybko narobi sobie wrogów. Jego przeciwnikiem stanie się najpoważniejszy kandydat do korony, pyszałkowaty książę Artur. Ciekawym zbiegiem okoliczności chłopiec zostaje jego sługą. Czy uda im się dojść do porozumienia?
/ Wielka Brytania / 2010 / fabularny
11:20 Przygody Merlina, sezon 1, odc. 08: Początek końca Premiera Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 45min. / Wielka Brytania / 2009 / serial fabularny
12:20 Przygody Merlina, sezon 1, odc. 09: Excalibur Premiera Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 45min. / Wielka Brytania / 2009 / serial fabularny
14:45 Przygody Merlina IV - odc. 6 Premiera Logo Kino TV
Gdy Merlin wpada w ręce Morgany, staje się niebezpieczną bronią w jej walce o władzę. Posługując się starożytną magią, zła czarodziejka stwarza idealnego zabójcę, który nie będzie się wahał stanąć do walki z przyjaciółmi. Nieświadomy zagrożenia Artur znajduje się w wielkim niebezpieczeństwie. Czy ktokolwiek zauważy niezwykłe zachowanie Merlina, zanim wyrządzi on królowi poważną krzywdę?
Czas trwania: 43min. / Wielka Brytania / 2011 / Przygodowy, Familijny, Fantasy
15:50 Przygody Merlina IV - odc. 7 Premiera Logo Kino TV
Morgana, podejrzewając, że Merlin może być tym, który ma w przyszłości doprowadzić do jej upadku, porywa kapłana Alatora, by potwierdził on, czy faktycznie powinna obawiać się Merlina. Tymczasem Agravaine przekonuje Artura, że Alator uciekł, ponieważ obawiał się posądzenia o czarnoksięstwo. Gajusz i Merlin zastanawiają się, jak mogą przekonać Artura o zdradzie jego wuja.
Czas trwania: 43min. / Wielka Brytania / 2011 / Przygodowy, Familijny, Fantasy

2018-10-13

06:00 Przygody Merlina, sez. 3, odc. 2: The Tears of Uther Pendragon pt 2 Logo TV Puls
Wielka Brytania / 2010 fabularny
Reklama
07:00 Przygody Merlina - odc. 3 Logo Kino TV
Zła czarodziejka Nimueh rzuca zaklęcie na smocze jajo, a potem umieszcza je w pobliżu zamku. Następnego dnia ludzie zaczynają umierać na dziwną, nieznaną nikomu chorobę. Król Uther nakazuje Arturowi znalezienie w Camelocie czarowników, którzy – zdaniem króla – są odpowiedzialni za tę klątwę. Kiedy ojciec Gwen choruje i umiera, a następnie (za sprawą czarów Merlina) ożywa, Uther szuka osoby odpowiedzialnej za te dziwne wypadki. Tymczasem Merlin twierdzi, że tylko Artur może zgładzić potwora.
Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2008 / Przygodowy, Familijny, Fantasy
07:45 Przygody Merlina - odc. 4 Logo Kino TV
Merlin wypija napój z kielicha zatrutego przez Nimueh. Młodemu czarodziejowi grozi niechybna śmierć – może go przed nią uchronić tylko lek z kwiatu, który rośnie w niektórych jaskiniach. Aby odnaleźć czarodziejskie ziele, Artur – wbrew zaleceniom króla – wyrusza na niebezpieczną wyprawę. Następcy tronu udaje się znaleźć rzadki kwiat, będący lekarstwem dla Merlina, ale tuż po powrocie do zamku Uther wtrąca syna do więzienia za nieposłuszeństwo.
Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2008 / Przygodowy, Familijny, Fantasy
21:00 Przygody Merlina - odc. 11 Logo FilmBox Family
Na polowaniu Artur zabija jednorożca. Przynosi jego róg ojcu, który jest dumny z syna. Merlin czuje, że śmierć magicznego zwierzęcia jest złowróżbna. I faktycznie, wkrótce Camelot zaczynają spotykać różne nieszczęścia – głód i susza są przyczyną niezadowolenia poddanych. Tajemniczy obrońca jednorożców tłumaczy Arturowi, że to on jest odpowiedzialny za te klęski i tylko on może odkupić swoje winy.
Czas trwania: 43min. / Wielka Brytania / 2008 / Przygodowy, Familijny, Fantasy

2018-10-14

05:45 Przygody Merlina, sez. 3, odc. 3: Goblin's Gold Logo TV Puls
Wielka Brytania / 2010 fabularny
14:45 Przygody Merlina IV - odc. 8 Premiera Logo Kino TV
Gdy mężczyźni z wioski Ginewry padają ofiarą dziwnej choroby, Gajusz wysyła Merlina wraz z Ginewrą i grupą rycerzy, by wyleczył chorych. Ale podróżnicy są śledzeni przez tajemniczą dziewczynę o imieniu Lamia. Tylko Merlin i Ginewra podejrzewają, że jest ona czarownicą. Wkrótce również rycerze zapadają na dziwną chorobę, a Merlin staje przed zadaniem pokonania Lamii. Czy uda mu się to zrobić bez zdemaskowania się?
Czas trwania: 43min. / Wielka Brytania / 2011 / Przygodowy, Familijny, Fantasy
15:45 Przygody Merlina IV - odc. 9 Premiera Logo Kino TV
Gdy Morgana dowiaduje się od Agravaine’a, że Artur zamierza poślubić Ginewrę, ożywia Lancelota. Rycerz nie pamięta, co wydarzyło się w jego poprzednim życiu i wraca na zamek, by uwieść przyszłą królową, chcąc odwdzięczyć się Morganie. Ginewra opiera się Lancelotowi. Ulega dopiero, gdy otrzymuje od niego bransoletkę zaczarowaną przez Morganę.
Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2011 / Przygodowy, Familijny, Fantasy

2018-10-20

07:20 Przygody Merlina - odc. 5 Logo Kino TV
Merlin o mało nie ginie, zaatakowany przez gryfa – pół orła, pół lwa. Na szczęście ratuje go młody szermierz o imieniu Lancelot, którego następnie Merlin prowadzi do Gajusza, by go wyleczył z ran. Lancelot zwierza się Merlinowi ze swoich marzeń o tym, by zostać prawdziwym rycerzem i obrońcą zamku. Młody czarodziej, wdzięczny za uratowanie życia, decyduje się za wszelką cenę pomóc Lancelotowi, nawet jeśli okaże się to niebezpieczne dla niego samego.
Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2008 / Przygodowy, Familijny, Fantasy
08:05 Przygody Merlina - odc. 6 Logo Kino TV
Morgana otrzymuje piękny bukiet kwiatów, w którym ukryty jest groźny chrząszcz. Za jego przyczyną dziewczyna zaczyna chorować, a Gajusz nie umie jej wyleczyć. Wtedy pojawia się Edwin – człowiek, który zapewnia, że wyleczy Morganę. Zostaje on nadwornym medykiem w Camelocie, podczas gdy Gajusz zostaje zupełnie odsunięty. Merlin zaczyna zdawać sobie sprawę, że w rzeczywistości Edwin jest groźnym czarnoksiężnikiem, którego lepiej się wystrzegać.
Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2008 / Przygodowy, Familijny, Fantasy
21:00 Przygody Merlina - odc. 12 Logo FilmBox Family
Tom, ojciec Gwen, nieświadomie pomaga Taurenowi w jego alchemicznych eksperymentach, za co Uther wtrąca go do więzienia. Tomowi grozi śmierć, jeśli zostanie uznany za winnego. Wywołuje to sprzeciw Morgany, która za wszelką cenę chce pomóc więźniowi. Jednak w wyniku nieprzewidzianych okoliczności, dochodzi do nieszczęścia i teraz niebezpieczeństwo grozi Utherowi.
Czas trwania: 43min. / Wielka Brytania / 2008 / Przygodowy, Familijny, Fantasy

2018-10-21

14:45 Przygody Merlina IV - odc. 10 Premiera Logo Kino TV
Rycerze odkrywają kapliczkę w miejscu, w którym doszło do mordu druidów, a Elyan niechcący ją bezcześci. W rezultacie zostaje opętany przez ducha chłopca, który przekazuje mu, że może spocząć dopiero, gdy sprawca masakry zostanie zabity. Opętany Elyan chce zabić Artura – syna Pendragona, odpowiedzialnego za rzeź druidów.
Czas trwania: 43min. / Wielka Brytania / 2011 / Przygodowy, Familijny, Fantasy
15:45 Przygody Merlina IV - odc. 11 Premiera Logo Kino TV
Artur świętuje swoje zaręczyny z księżniczką Mithian, które mają doprowadzić do zbratania ich krajów. Tymczasem wygnana Ginewra jest świadkiem napadu na swoją wioskę przez Heliosa, a następnie dowiaduje się, że ten wojownik wspólnie z Morganą planuje najechać Camelot. Dziewczynie udaje się powiadomić o ich zamiarach Merlina, ale nie chce się spotkać z Arturem, który – jak się okazuje – wciąż ją kocha.
Czas trwania: 43min. / Wielka Brytania / 2011 / Przygodowy, Familijny, Fantasy

2018-10-27

05:55 Przygody Merlina - odc. 7 Logo Kino TV
Artur ratuje przed rabunkiem Aulfrica i jego córkę Zofię, a następnie zaprasza ich do zamku. Piękna dziewczyna rozkochuje w sobie Artura, który chce uciec razem z nią. Jednak Morgana ma dziwny, powracający sen, w którym Zofia topi Artura. Merlin i Gajusz dochodzą do wniosku, że to może być proroczy sen. Wkrótce okazuje się, że Zofia i jej ojciec są w rzeczywistości byłymi nieśmiertelnymi, którzy czyhają na życie Artura.
Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2008 / Przygodowy, Familijny, Fantasy
06:45 Przygody Merlina - odc. 8 Logo Kino TV
Druid, ojciec pewnego chłopca, który zgodnie z przepowiednią ma zabić Artura, zostaje schwytany przez straże królewskie. Więzień wzywa pomocy Merlina, a młody czarodziej ma moralny dylemat: pomóc potrzebującemu, łamiąc rozkaz króla i narażając przyjaciela na niebezpieczeństwo czy zignorować prośbę o pomoc?
Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2008 / Przygodowy, Familijny, Fantasy
21:00 Przygody Merlina - odc. 13 Logo FilmBox Family
W lasach w pobliżu zamku pojawia się przerażające zwierzę, którą Artur spotyka na polowaniu. Mograna przestrzega Artura przed tym stworzeniem, jednak książę lekceważy ostrzeżenia. I dochodzi do tragedii – Artur zostaje ukąszony przez ujadającą bestię i zapada w śpiączkę. Merlin postanawia ocalić przyjaciela. Musi udać się w daleką podróż na Wyspę Błogosławionych, na której żyją osoby zdolne uratować przyszłego króla.
Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2008 / Przygodowy, Familijny, Fantasy

2018-10-28

14:45 Przygody Merlina IV - odc. 12 Premiera Logo Kino TV
Morganie udaje się przejąć Camelot. Elyan, Gajusz i Gwaine zostają pojmani. Merlinowi i Arturowi, dzięki pomocy Tristana i Izoldy, udaje się przedostać w bezpieczne miejsce. Trafiają do Elador, wioski Merlina. Tu Ginewra opiekuje się rannym Arturem. Niestety, ich odpoczynek nie trwa długo – armia Agravaine’a trafia na ich ślad i rusza za nimi.
Czas trwania: 43min. / Wielka Brytania / 2011 / Przygodowy, Familijny, Fantasy
Reklama
15:45 Przygody Merlina IV - odc. 13 Premiera Logo Kino TV
Merlin przywołuje smoka, by pomógł mu pokonać prześladowców. Posługuje się magią, chcąc zwyciężyć Agravaine’a. Artur, ukrywający się w puszczy z Ginewrą, wyznaje Merlinowi, że zawiódł swoich poddanych. Ale Merlin udowadnia mu, że jest godzien zostać królem, przekonując, by ten wyciągnął miecz wbity w kamień, zgodnie z legendą. Artur na oczach wielu rycerzy dokonuje tego czynu, a następnie przekonuje ich do odzyskania Camelotu.
Czas trwania: 43min. / Wielka Brytania / 2011 / Przygodowy, Familijny, Fantasy
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Przygody Merlina. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Przygody Merlina w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 170 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Przygody Merlina.

Poprzednie emisje Przygody Merlina

Emisja Przygody Merlina miała miejsce:

2018-09-23, 15:10 Przygody Merlina IV - odc. 3 Premiera Logo Kino TV
Zamek tętni życiem przed obchodami urodzin młodego księcia. Odyn, dawny wróg Artura, szykuje na imprezę własną niespodziankę, której Camelot nigdy nie zapomni. Wśród przybyłych na urodziny gości czai się wróg gotowy do ataku. Wkrótce Camelot ma zostać spustoszony. Czy Merlinowi uda się temu zapobiec, ryzykując wszystko i ujawniając swój sekret?
Wielka Brytania / 2011 / Przygodowy, Familijny, Fantasy
2018-09-23, 14:15 Przygody Merlina IV - odc. 2 Premiera Logo Kino TV
Królestwo Camelotu znajduje się na krawędzi upadku. Lancelot wraca z umierającym Merlinem, a Artur musi bez nich kontynuować swoją misję przeciwko niebezpiecznym duchom z Wyspy Błogosławieństw. Nikt nie przypuszcza, że i on będzie chciał złożyć wielką ofiarę. Przyjaźń i lojalność zostaną wystawione na próbę, ale w końcu to siła miłości okaże się największa i zmieni wszystko na zawsze.
Wielka Brytania / 2011 / Przygodowy, Familijny, Fantasy
2018-09-23, 12:35 Przygody Merlina, sezon 1, odc. 05: Lancelot Premiera Logo Stopklatka TV
Wielka Brytania / 2009 / serial fabularny
2018-09-23, 11:35 Przygody Merlina, sezon 1, odc. 04: Zatruty kielich Premiera Logo Stopklatka TV
Wielka Brytania / 2009 / serial fabularny
2018-09-22, 21:00 Przygody Merlina - odc. 8 Logo FilmBox Family
Wielka Brytania / 2008 / Przygodowy, Familijny, Fantasy
2018-09-16, 15:15 Przygody Merlina IV - odc. 1 Premiera Logo Kino TV
Morgana zabiera umierającego Morgause’a na Wyspę Błogosławieństw, na której niechcący przekracza granicę z zaświatami, uwalniając duchy, a te zaczynają atakować królestwo. W Camelocie, gdzie osłabiony Pendragon przekazał większość obowiązków swojemu siostrzeńcowi o imieniu Agravaine, Merlin czuje, że dzieje się coś strasznego, ale jego magiczne siły są za słabe, aby powstrzymać duchy. Wspólnie z Arturem i grupą młodych rycerzy postanawia wyruszyć w pełną niebezpieczeństw wyprawę na zaklętą wyspę, by tam stawić czoła wrogim siłom.
Wielka Brytania / 2011 / Przygodowy, Familijny, Fantasy
2018-09-16, 14:15 Przygody Merlina III - odc. 13 Premiera Logo Kino TV
Nowa królowa Camelotu okazuje się o wiele bardziej okrutna niż Pendragon, który trafił do lochów i stamtąd obserwuje, jak w jego królestwie cierpią niewinni. Ginewra pomaga Sir Leonowi uciec z więzienia, aby mógł dołączyć do Elyana, Gajusza, Merlina, Artura i Gwaina, ukrywających się w lesie. Śledzą ich rycerze Morgany, ale zostają oni zwyciężeni przez Lancelota i młodzieńca o ogromnej sile, Percivala. Merlin dostaje magiczną wskazówkę i dzięki niej zaczyna szukać Excalibura, miecza, który pokona wrogów. Zbiegowie spotykają się przy okrągłym stole, by zaplanować odzyskanie Camelotu.
Wielka Brytania / 2010 / Przygodowy, Familijny, Fantasy
2018-09-16, 12:45 Przygody Merlina, sezon 1, odc. 03: Znak Nimueh Premiera Logo Stopklatka TV
Wielka Brytania / 2009 / serial fabularny
2018-09-15, 21:00 Przygody Merlina - odc. 7 Logo FilmBox Family
Wielka Brytania / 2008 / Przygodowy, Familijny, Fantasy
2018-09-09, 15:15 Przygody Merlina III - odc. 12 Premiera Logo Kino TV
Sir Leon, jedyny, który przeżył atak armii Cenreda, powraca do zdrowia dzięki druidom, w których posiadaniu jest magiczny kielich życia. Zgodnie z legendą, ten, kto się z niego napije, będzie żył wiecznie. Artur i Merlin zostają wysłani po to czarodziejskie naczynie, a podczas wyprawy muszą stawić czoła wielu przeciwnościom losu. Jednak zanim powrócą na Camelot, zamek zostaje zaatakowany przez wrogich rycerzy, a Morgana zostaje królową.
Wielka Brytania / 2010 / Przygodowy, Familijny, Fantasy
2018-09-09, 14:15 Przygody Merlina III - odc. 11 Premiera Logo Kino TV
Legendarny turniej Camelotu ma tylko jedną zasadę: nie ma żadnych reguł. Przed zawodami do miasta zaczynają przybywać przerażający wojownicy, a wśród nich znajduje się Gilli. Mimo niskiego wzrostu, Gilli planuje wziąć udział w potyczkach i wygrać dzięki tajnej broni – magii. Kiedy Gilli zaczyna korzystać z pełni swoich mocy, Merlin stoi przed nie lada wyzwaniem. Musi ocalić Camelot.
Wielka Brytania / 2010 / Przygodowy, Familijny, Fantasy
2018-09-09, 12:30 Przygody Merlina, sezon 1, odc. 02 Premiera Logo Stopklatka TV
Wielka Brytania / 2009 / serial fabularny
2018-09-08, 21:00 Przygody Merlina - odc. 6 Logo FilmBox Family
Wielka Brytania / 2008 / Przygodowy, Familijny, Fantasy
2018-09-02, 15:15 Przygody Merlina III - odc. 10 Premiera Logo Kino TV
Gdy Morganę dręczą sny, w których Ginewra zostaje panią Camelotu, Morgause namawia ją, żeby ujawniła Utherowi, co łączy Artura z Gwen. W rezultacie Uther wygania Gwen ze swojego królestwa, zmuszając Artura, żaby wybierał między ukochaną a władzą. Morgana postanawia zrobić wszystko, by zaszkodzić zakochanej parze i wrabia Gwen w skandaliczną zbrodnię. Może ją ocalić tylko Merlin, który jednak będzie musiał dla niej wiele zaryzykować.
Wielka Brytania / 2010 / Przygodowy, Familijny, Fantasy
2018-09-02, 14:15 Przygody Merlina III - odc. 9 Premiera Logo Kino TV
Do Camelotu przybywa uzdrowicielka, która używa magii, by leczyć chorych. Gajusz szybko rozpoznaje w niej Alice – kobietę, którą wiele lat temu miał poślubić, zanim uciekła przed prześladowaniami Pendragona, ścigającego czarodziejów. Gajusz zaczyna pracować z Alice, wspólnie tworząc magiczne mikstury. Stary mag nie jest jednak świadomy, że jego dawna ukochana współpracuje z mitycznym potworem, który każe jej otruć króla. Gdy Merlin odkrywa prawdę, musi posłużyć się magią, aby ocalić Alice.
Wielka Brytania / 2010 / Przygodowy, Familijny, Fantasy
2018-09-02, 13:00 Przygody Merlina, sezon 1, odc. 01 Premiera Logo Stopklatka TV
Wielka Brytania / 2009 / serial fabularny
2018-09-01, 21:00 Przygody Merlina - odc. 5 Logo FilmBox Family
Wielka Brytania / 2008 / Przygodowy, Familijny, Fantasy
2018-08-31, 13:00 Przygody Merlina III - odc. 1 Logo Kino TV
Rok po odejściu z Camelotu, Morgana zostaje znaleziona w lesie. Rozczochrana i posiniaczona, twierdzi, że napadli ją bandyci. Tymczasem tak naprawdę pozostaje w zmowie z Morgausem, dla którego zbiera łzy Pendragona. Zostają one użyte, by rzucić na niego urok za pomocą czarodziejskiej lalki, którą Morgana umieszcza pod łóżkiem władcy. Pendragon czuje się coraz gorzej, zaczyna mieć halucynacje, widzi duchy. Wówczas Morgause namawia króla Cenreda, wroga Pendragona, by zaatakował osłabione królestwo, a Merlina uwięził.
Wielka Brytania / 2010 / Przygodowy, Familijny, Fantasy
2018-08-30, 13:00 Przygody Merlina III - odc. 8 Logo Kino TV
Artur musi odbyć samotną podróż, by odnaleźć starożytnego maga, króla rybaków, i odzyskać złoty trójząb, który pomoże mu udowodnić swoje prawa do tronu. Morgana daje Arturowi amulet, ale on go jednak osłabi, gdy będzie noszony zbyt długo. Merlin odkrywa to i wyrusza za Arturem, by ocalić księcia. Również Ginewra odkrywa, że Morgana jest złą czarodziejką. Tymczasem młody książę znajduje poszukiwanego króla rybaków i otrzymuje od niego butelkę magicznej wody z jeziora Avalon.
Wielka Brytania / 2010 / Przygodowy, Familijny, Fantasy
2018-08-29, 13:20 Przygody Merlina III - odc. 7 Logo Kino TV
Gwen zostaje zmuszona do podjęcia bardzo trudnej decyzji – może ocalić życie tylko jednej bliskiej jej osobie i musi wybrać, czy będzie to Elyan czy też Artur. Jeden z nich ma zginąć z rąk Cenreda. Czy dziewczyna wybierze miłość swojego życia, a może jedynego brata? Artur, Merlin i Gwen próbują wspólnie znaleźć wyjście z tej trudnej sytuacji. Czy dobro zwycięży zło, a Gwen uda się ocalić tych, których kocha, podczas gdy Morgana i Morgause robią wszystko, by zniszczyć plany Artura i Merlina?
Wielka Brytania / 2010 / Przygodowy, Familijny, Fantasy
2018-08-28, 13:00 Przygody Merlina III - odc. 6 Logo Kino TV
Artur zostaje namówiony do poślubienia księżniczki Eleny, która przyjechała do Camelotu. Merlinowi nie podoba się ten pomysł, gdyż odkrywa, że Elena może nie być tą, za którą się podaje. Gdy mag próbuje odkryć mroczny sekret księżniczki, dowiaduje się, że jej nianią była Pixie. Ale dla kogo ona pracuje? I co zyska na małżeństwie Eleny z Arturem, następcą tronu Camelotu? Czy Merlin pozna prawdę, zanim Artur zdąży popełnić największy błąd w swoim życiu?
Wielka Brytania / 2010 / Przygodowy, Familijny, Fantasy
2018-08-27, 13:10 Przygody Merlina III - odc. 5 Logo Kino TV
Uciekający Merlin i Artur znajdują schronienie w kryształowej jaskini. Tam mag Taliesin udziela pomocy rannemu Arturowi, a Merlinowi ukazuje wizję przyszłości, w której Morgana zabija śpiącego Pendragona. Merlin używa magii, by przeszkodzić dziewczynie, przez co ta zapada w śpiączkę. Wówczas Pendragon wyznaje Gajuszowi, że Morgana jest jego córką, z czego ona sama też zdaje sobie sprawę. Stary czarodziej wierzy, że Artur powinien poznać prawdę o swojej siostrze, która może planować przejęcie tronu.
Wielka Brytania / 2010 / Przygodowy, Familijny, Fantasy
2018-08-26, 15:50 Przygody Merlina III - odc. 8 Premiera Logo Kino TV
Wielka Brytania / 2010 / Przygodowy, Familijny, Fantasy
2018-08-26, 14:50 Przygody Merlina III - odc. 7 Premiera Logo Kino TV
Wielka Brytania / 2010 / Przygodowy, Familijny, Fantasy
2018-08-25, 21:00 Przygody Merlina - odc. 4 Logo FilmBox Family
Wielka Brytania / 2008 / Przygodowy, Familijny, Fantasy
2018-08-24, 12:50 Przygody Merlina III - odc. 4 Logo Kino TV
Młody człowiek o imieniu Gwaine pomaga Merlinowi i Arturowi, gdy mają oni kłopoty podczas walki. Ponieważ Gwaine zostaje ranny, Merlin i Artur zabierają nowo poznanego mężczyznę do Camelotu, by tam mógł on dojść do siebie. Gwaine zwierza im się, że nie znosi arystokracji, od kiedy jego ojciec, który był rycerzem, porzucił swoją rodzinę, znikając bez śladu. Wkrótce dochodzi do kolejnej walki, a podczas niej Gwaine ratuje Artura po raz drugi. Młody książę pragnie mu się odwdzięczyć i nie może doczekać się dnia, gdy Gwaine zostanie uhonorowany tytułem rycerskim.
Wielka Brytania / 2010 / Przygodowy, Familijny, Fantasy
2018-08-24, 11:50 Przygody Merlina III - odc. 3 Logo Kino TV
Merlin przez przypadek wypuszcza z tajemnej komnaty złośliwego goblina, a ten rzuca zaklęcie na Pendragona i władca traci wszystkie włosy. Gajusz i Merlin próbują złapać goblina, ale udaje mu się ich przechytrzyć – niedobry stworek przejmuje władzę nad Gajuszem. Czyni go niemiłym i chciwym oraz sprawia, że Merlin sprzedaje fałszywe mikstury w zamian za złoto, a następnie ogłasza, iż Merlin jest złym czarnoksiężnikiem. Artur wierzy w niewinność Merlina, ale sam zostaje zamieniony w osła. Teraz młody czarodziej, któremu pomaga tylko Ginewra, wie, że za wszelką cenę musi wygonić goblina z Gajusza.
Wielka Brytania / 2010 / Przygodowy, Familijny, Fantasy

Emisja w stacjach

Przygody Merlina można obejrzeć w:

Emisje w: FilmBox Family, Kino TV, Stopklatka TV, TV Puls

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info