Reklama

Przygody Merlina godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Przygody Merlina


Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Przygody Merlina będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 2019-09-22
12:10 Trwa...  Przygody Merlina, sezon 2, odc. 14: Klątwa Korneliusza Sigana Logo Stopklatka TV

Opis (streszczenie): Merlin jest chłopcem, który posiada magiczne zdolności. Musi je ukrywać, bo panujący władca zakazał magii. Tymczasem Merlin zaprzyjaźnia się z jego synem Arturem, następcą tronu. Chłopców czeka wiele wspólnych przygód.

Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2009 / serial fabularny
13:10 Przygody Merlina, sezon 2, odc. 15: Dawna i przyszła królowa Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2010 / serial fabularny
Reklama
Program TV na 2019-09-28
14:55 Przygody Merlina II - odc. 12 Logo Kino TV

Opis (streszczenie): Morgause ożywia zmarłych rycerzy Medhiru, by podstępnie zaatakować Camelot. Wykorzystuje moment słabości po uczcie, a następnie posługuje się mocami Morgany, która usypia wszystkich obecnych na zamku. Teraz przeklęci rycerze mogą bez problemu dokonać mordu i pokonać Pendragona. Merliowi, dzięki pomocy Wielkiego Smoka, udaje się zapobiec nieszczęściu, ale teraz młody czarodziej musi dotrzymać obietnicy złożonej smokowi.

Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2009 / przygodowy, familijny, fantasy
15:55 Przygody Merlina II - odc. 13 Logo Kino TV

Opis (streszczenie): Morgana zniknęła razem z Morgausem, a smok karmiony przez Merlina wciąż atakuje Camelot, wywołując kolejne pożary. Zamek mógłby ocaleć tylko dzięki władcy smoków, ale przez dawne postępowanie Pendragona tylko jeden z tych wielkich magów jeszcze żyje. Gajusz, który kiedyś pomógł mu uciec, zdradza Merlinowi, że nazywa się on Balinor i że jest on ojcem młodego czarodzieja. Ostatecznie Balinor godzi się przyjechać do Camelotu i okiełznać smoka.

Czas trwania: 48min. / Wielka Brytania / 2009 / przygodowy, familijny, fantasy
21:00 Przygody Merlina V - odc. 9 Logo FilmBox Family

Opis (streszczenie): Król dowiaduje się o zdradzie Ginewry i razem z Merlinem jedzie do Arianrod, aby uwolnić ją spod władzy złej czarownicy. Między Arturem, Ginewrą i Merlinem znów panują przyjaźń, miłość oraz zaufanie.

Czas trwania: 43min. / Wielka Brytania / 2013 / przygodowy, familijny, fantasy
Program TV na 2019-09-29
10:55 Przygody Merlina, sezon 2, odc. 15: Dawna i przyszła królowa Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2010 / serial fabularny
11:55 Przygody Merlina, sezon 2, odc. 16: Początek koszmaru Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2010 / serial fabularny
12:50 Przygody Merlina, sezon 2, odc. 17: Lancelot i Ginewra Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2010 / serial fabularny
Program TV na 2019-10-05
14:20 Przygody Merlina III - odc. 1 Logo Kino TV

Opis (streszczenie): Rok po odejściu z Camelotu, Morgana zostaje znaleziona w lesie. Rozczochrana i posiniaczona, twierdzi, że napadli ją bandyci. Tymczasem tak naprawdę pozostaje w zmowie z Morgausem, dla którego zbiera łzy Pendragona. Zostają one użyte, by rzucić na niego urok za pomocą czarodziejskiej lalki, którą Morgana umieszcza pod łóżkiem władcy. Pendragon czuje się coraz gorzej, zaczyna mieć halucynacje, widzi duchy. Wówczas Morgause namawia króla Cenreda, wroga Pendragona, by zaatakował osłabione królestwo, a Merlina uwięził.

Czas trwania: 43min. / Wielka Brytania / 2010 / przygodowy, familijny, fantasy
15:20 Przygody Merlina III - odc. 2 Logo Kino TV

Opis (streszczenie): Merlin, dzięki Wielkiemu Smokowi, powraca do Camelotu, by przekonać Gajusza o zdradzie Morgany. Czarodzieje wspólnie zdejmują klątwę z Pendragona, paląc czarodziejską lalkę. Tymczasem trwa oblężenie zamku przez rycerzy Cenreda. Aby zapewnić im zwycięstwo, Morgana znów posługuje się czarami, za pomocą których chce osłabić Camelot od środka. Dzięki Merlinowi udaje się przechylić szalę zwycięstwa na stronę sił Pendragona, a wtedy rycerze Cenreda wycofują się z oblężenia.

Czas trwania: 42min. / Wielka Brytania / 2010 / przygodowy, familijny, fantasy
Reklama
21:00 Przygody Merlina V - odc. 10 Logo FilmBox Family

Opis (streszczenie): Do Merlina przychodzi tajemnicza kobieta o imieniu Finna, która ostrzega go przed niebezpieczeństwem – bitwą o Camelot. Gajusz podejrzewa, że to pułapka i radzi Arturowi wysłać rycerzy, aby ją znaleźli, ale Finna ucieka z Merlinem.

Czas trwania: 43min. / Wielka Brytania / 2013 / przygodowy, familijny, fantasy
Program TV na 2019-10-06
10:45 Przygody Merlina, sezon 2, odc. 17: Lancelot i Ginewra Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2010 / serial fabularny
11:40 Przygody Merlina, sezon 2, odc. 18: Piękna i bestia – część 1 Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 43min. / Wielka Brytania / 2010 / serial fabularny
12:30 Przygody Merlina, sezon 2, odc. 19: Piękna i bestia – część 2 Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2010 / serial fabularny
Program TV na 2019-10-12
14:15 Przygody Merlina III - odc. 3 Logo Kino TV

Opis (streszczenie): Merlin przez przypadek wypuszcza z tajemnej komnaty złośliwego goblina, a ten rzuca zaklęcie na Pendragona i władca traci wszystkie włosy. Gajusz i Merlin próbują złapać goblina, ale udaje mu się ich przechytrzyć – niedobry stworek przejmuje władzę nad Gajuszem. Czyni go niemiłym i chciwym oraz sprawia, że Merlin sprzedaje fałszywe mikstury w zamian za złoto, a następnie ogłasza, iż Merlin jest złym czarnoksiężnikiem. Artur wierzy w niewinność Merlina, ale sam zostaje zamieniony w osła. Teraz młody czarodziej, któremu pomaga tylko Ginewra, wie, że za wszelką cenę musi wygonić goblina z Gajusza.

Czas trwania: 43min. / Wielka Brytania / 2010 / przygodowy, familijny, fantasy
15:15 Przygody Merlina III - odc. 4 Logo Kino TV

Opis (streszczenie): Młody człowiek o imieniu Gwaine pomaga Merlinowi i Arturowi, gdy mają oni kłopoty podczas walki. Ponieważ Gwaine zostaje ranny, Merlin i Artur zabierają nowo poznanego mężczyznę do Camelotu, by tam mógł on dojść do siebie. Gwaine zwierza im się, że nie znosi arystokracji, od kiedy jego ojciec, który był rycerzem, porzucił swoją rodzinę, znikając bez śladu. Wkrótce dochodzi do kolejnej walki, a podczas niej Gwaine ratuje Artura po raz drugi. Młody książę pragnie mu się odwdzięczyć i nie może doczekać się dnia, gdy Gwaine zostanie uhonorowany tytułem rycerskim.

Czas trwania: 43min. / Wielka Brytania / 2010 / przygodowy, familijny, fantasy
21:00 Przygody Merlina V - odc. 11 Logo FilmBox Family

Opis (streszczenie): Kara, ukochana Mordreda, próbuje zabić Artura, za co ten skazuje ją na karę śmierci. Wtedy Mordred przechodzi na stronę Morgany i zdradza jej informacje o tym, kim naprawdę jest Emrys.

Czas trwania: 43min. / Wielka Brytania / 2013 / przygodowy, familijny, fantasy
Program TV na 2019-10-19
15:00 Przygody Merlina III - odc. 5 Logo Kino TV

Opis (streszczenie): Uciekający Merlin i Artur znajdują schronienie w kryształowej jaskini. Tam mag Taliesin udziela pomocy rannemu Arturowi, a Merlinowi ukazuje wizję przyszłości, w której Morgana zabija śpiącego Pendragona. Merlin używa magii, by przeszkodzić dziewczynie, przez co ta zapada w śpiączkę. Wówczas Pendragon wyznaje Gajuszowi, że Morgana jest jego córką, z czego ona sama też zdaje sobie sprawę. Stary czarodziej wierzy, że Artur powinien poznać prawdę o swojej siostrze, która może planować przejęcie tronu.

Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2010 / przygodowy, familijny, fantasy
16:00 Przygody Merlina III - odc. 6 Logo Kino TV

Opis (streszczenie): Artur zostaje namówiony do poślubienia księżniczki Eleny, która przyjechała do Camelotu. Merlinowi nie podoba się ten pomysł, gdyż odkrywa, że Elena może nie być tą, za którą się podaje. Gdy mag próbuje odkryć mroczny sekret księżniczki, dowiaduje się, że jej nianią była Pixie. Ale dla kogo ona pracuje? I co zyska na małżeństwie Eleny z Arturem, następcą tronu Camelotu? Czy Merlin pozna prawdę, zanim Artur zdąży popełnić największy błąd w swoim życiu?

Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2010 / przygodowy, familijny, fantasy
Reklama
21:00 Przygody Merlina V - odc. 12 Logo FilmBox Family

Opis (streszczenie): Przepowiednie, dotyczące przyszłości Merlina, zaczynają się spełniać, choć młody czarodziej długo próbował tego uniknąć. Morgana pozbawia go magicznych mocy i atakuje Camelot.

Czas trwania: 43min. / Wielka Brytania / 2013 / przygodowy, familijny, fantasy
Program TV na 2019-10-26
14:15 Przygody Merlina III - odc. 7 Logo Kino TV

Opis (streszczenie): Gwen zostaje zmuszona do podjęcia bardzo trudnej decyzji – może ocalić życie tylko jednej bliskiej jej osobie i musi wybrać, czy będzie to Elyan czy też Artur. Jeden z nich ma zginąć z rąk Cenreda. Czy dziewczyna wybierze miłość swojego życia, a może jedynego brata? Artur, Merlin i Gwen próbują wspólnie znaleźć wyjście z tej trudnej sytuacji. Czy dobro zwycięży zło, a Gwen uda się ocalić tych, których kocha, podczas gdy Morgana i Morgause robią wszystko, by zniszczyć plany Artura i Merlina?

Czas trwania: 43min. / Wielka Brytania / 2010 / przygodowy, familijny, fantasy
15:15 Przygody Merlina III - odc. 8 Logo Kino TV

Opis (streszczenie): Artur musi odbyć samotną podróż, by odnaleźć starożytnego maga, króla rybaków, i odzyskać złoty trójząb, który pomoże mu udowodnić swoje prawa do tronu. Morgana daje Arturowi amulet, ale on go jednak osłabi, gdy będzie noszony zbyt długo. Merlin odkrywa to i wyrusza za Arturem, by ocalić księcia. Również Ginewra odkrywa, że Morgana jest złą czarodziejką. Tymczasem młody książę znajduje poszukiwanego króla rybaków i otrzymuje od niego butelkę magicznej wody z jeziora Avalon.

Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2010 / przygodowy, familijny, fantasy
21:00 Przygody Merlina V - odc. 13 Logo FilmBox Family

Opis (streszczenie): Merlin pod postacią starego czarnoksiężnika pokonuje armię Morgany i zabiera rannego Artura do jeziora Avalon, aby go uleczyć i tam wyjawia mu swoją tajemnicę.

Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2013 / przygodowy, familijny, fantasy
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Przygody Merlina. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Przygody Merlina w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Przygody Merlina.

Poprzednie emisje Przygody Merlina


Emisja Przygody Merlina miała miejsce:

2019-09-22 11:10 Przygody Merlina, sezon 1, odc. 13: Le Morte d'Arthur Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2009 / serial fabularny
2019-09-21 21:00 Przygody Merlina V - odc. 8 Logo FilmBox Family

Opis (streszczenie): Artur zamierza utworzyć sojusz z Sarrumem Amatym, ale zaczarowana Ginewra, odwołując się do żądzy władzy Sarruma, namawia go do zamordowania Artura, obiecując udziały w królestwie. W tym czasie Merlin wpada w zasadzkę Morgany.

Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2013 / przygodowy, familijny, fantasy
2019-09-21 15:40 Przygody Merlina II - odc. 11 Logo Kino TV

Opis (streszczenie): Mordred i czarnoksiężnik Alvarr pragną skłonić Morganę do kradzieży magicznego kryształu ze skarbca Camelotu. Alvarr wmawia dziewczynie, że czarodziejski kamień może pomóc osobom takim jak oni – z niezwykłymi właściwościami, ale faktycznie czarodziej pragnie tylko zniszczyć Camelot. Merlin i Artur ścigają Alvarra, chcąc, by kryształ wrócił na swoje miejsce. Tymczasem Morgana pomaga czarnoksiężnikowi, co bardzo martwi Merlina.

Czas trwania: 42min. / Wielka Brytania / 2009 / przygodowy, familijny, fantasy
2019-09-21 14:40 Przygody Merlina II - odc. 10 Logo Kino TV

Opis (streszczenie): Zasady panujące w pięciu królestwach docierają do Camelotu podczas konferencji pokojowej, w której uczestniczy król Olaf i jego rozpieszczona córka Vivian. Obecny jest a niej także król Alined i jego błazen, czarodziej Trickler, który chce wywołać konflikt między Olafem a Pendragonem. Przez jego czary Vivian i Artur zakochują się w sobie, a Olaf rzuca wyzwanie Arturowi. Tym razem zaklęcie zostaje zdjęte nie dzięki Merlinowi, a za przyczyną Ginewry.

Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2009 / przygodowy, familijny, fantasy
Reklama
2019-09-15 12:45 Przygody Merlina, sezon 1, odc. 13: Le Morte d'Arthur Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2009 / serial fabularny
2019-09-15 11:50 Przygody Merlina, sezon 1, odc. 12: Zabić króla Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 43min. / Wielka Brytania / 2009 / serial fabularny
2019-09-15 10:55 Przygody Merlina, sezon 1, odc. 11: Labirynt w Gedref Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 43min. / Wielka Brytania / 2009 / serial fabularny
2019-09-14 21:00 Przygody Merlina V - odc. 7 Logo FilmBox Family

Opis (streszczenie): Ginewra, zaklęta przez Morganę, chce zabić Artura. Najpierw poluzowuje jego siodło, za co niesłusznie ponosi odpowiedzialność stajenny króla, a następnie próbuje otruć Artura i zrzuca winę na Merlina.

Czas trwania: 45min. / Wielka Brytania / 2013 / przygodowy, familijny, fantasy
2019-09-14 16:00 Przygody Merlina II - odc. 9 Logo Kino TV

Opis (streszczenie): Merlin ratuje młodą druidkę o imieniu Freya przed śledzącym ją łowcą nagród. Młody czarodziej pomaga druidce ukryć się, donosi jej jedzenie i planuje uciec z nią nad jezioro, nad którym się ona wychowała. Jednak wkrótce okazuje się, że znajomość z Freyą kryje w sobie możliwości, których Merlin początkowo nie zauważył. Wkrótce Merlin i Artur będą musieli podjąć pewne decyzje.

Czas trwania: 43min. / Wielka Brytania / 2009 / przygodowy, familijny, fantasy
2019-09-14 15:00 Przygody Merlina II - odc. 8 Logo Kino TV

Opis (streszczenie): Gdy pewien tajemniczy rycerz rzuca Arturowi wyzwanie, chcąc stoczyć z nim pojedynek, nikt nie może przypuszczać, że uruchomi to ciąg tragicznych w skutkach wydarzeń. Wkrótce Arthur i Merlin na rozkaz pięknej Morgause wyruszają na przedziwną wyprawę. Dzięki niej Artur odkrywa mroczną tajemnicę, przez którą całe królestwo Camelotu może upaść.

Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2009 / przygodowy, familijny, fantasy
2019-09-08 12:45 Przygody Merlina, sezon 1, odc. 11: Labirynt w Gedref Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 43min. / Wielka Brytania / 2009 / serial fabularny
2019-09-08 11:50 Przygody Merlina, sezon 1, odc. 10: Chwila prawdy Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 43min. / Wielka Brytania / 2009 / serial fabularny
2019-09-08 10:55 Przygody Merlina, sezon 1, odc. 09: Excalibur Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2009 / serial fabularny
2019-09-07 21:00 Przygody Merlina V - odc. 6 Logo FilmBox Family

Opis (streszczenie): Po odwiedzeniu grobu ojca Ginewra zostaje schwytana przez Morganę i uwięziona w mrocznej wieży, nawiedzanej przez widma. Merlin i Artur wspólnie z rycerzami wybierają się na misję ratunkową.

Czas trwania: 45min. / Wielka Brytania / 2013 / przygodowy, familijny, fantasy
2019-09-07 15:25 Przygody Merlina II - odc. 7 Logo Kino TV

Opis (streszczenie): Uther, zdecydowany definitywnie pozbyć się z Camelotu wszystkich osób związanych z czarami, zatrudnia Arediana, przerażającego łowcę czarownic. Wieść niesie, że nie zatrzyma się on przed niczym, by dobrze wykonać swoją pracę. Chociaż na nikogo nie pada wprost żadne podejrzenie, Arediana obawiają się trzy osoby: Morgana martwi się, że Uther może ją stracić, również Gajusz i Merlin są zaniepokojeni swoim losem. Czy wszystkim im uda się uciec przed podejrzeniami Arediana?

Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2009 / przygodowy, familijny, fantasy
2019-09-07 14:20 Przygody Merlina II - odc. 6 Logo Kino TV

Opis (streszczenie): Merlin szpieguje królową trollicę i kradnie jej miksturę, dzięki której Catrina staje się piękną kobietą. Zamiast czarodziejskiego napoju Merlin zostawia jej specyfik, stworzony przez Gajusza, i Catrina w oczach wszystkich wraca do swojej dawnej postaci. Tylko Pendragon, wciąż nią oczarowany, nie widzi tego. Merlin dowiaduje się, że aby czar prysł, Pendragon musi szczerze zapłakać. Dzięki kolejnej miksturze, stworzonej przez Gajusza, w końcu udaje się odczarować władcę.

Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2009 / przygodowy, familijny, fantasy
2019-09-01 13:05 Przygody Merlina, sezon 1, odc. 09: Excalibur Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2009 / serial fabularny
Reklama
2019-09-01 12:05 Przygody Merlina, sezon 1, odc. 08: Początek końca Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2009 / serial fabularny
2019-09-01 11:10 Przygody Merlina, sezon 1, odc. 07: Bramy Avalonu Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2009 / serial fabularny
2019-08-31 21:00 Przygody Merlina V - odc. 5 Logo FilmBox Family

Opis (streszczenie): Artur dostaje od druida Osgara tajemniczą monetę i wyrusza w daleką podróż, aby poznać magiczne znaczenie tego podarunku.

Czas trwania: 45min. / Wielka Brytania / 2013 / przygodowy, familijny, fantasy
2019-08-31 16:10 Przygody Merlina II - odc. 5 Logo Kino TV

Opis (streszczenie): Brzydka stara trollica po zażyciu magicznej mikstury staje się czarującą panią Catriną, która przyjeżdża do Camelotu w towarzystwie swojego sługi. Gajusz, który przejrzał prawdziwą naturę Catriny, i Merlin, również znający prawdę o niej, próbują odwieść Pendragona od małżeństwa z nią. Jest już jednak za późno – Catrina oczarowuje Pendragona, ofiarowując mu magiczny naszyjnik, i wkrótce zostaje królową Camelotu.

Czas trwania: 43min. / Wielka Brytania / 2009 / przygodowy, familijny, fantasy
2019-08-31 15:10 Przygody Merlina II - odc. 4 Logo Kino TV

Opis (streszczenie): Podczas wycieczki konnej Ginewra i Morgana zostają napadnięte przez bandę Hengista. Morganie udaje się uciec, ale Ginewrę zbóje porywają i żądają za nią okupu. Obojętny na wszystko Pendragon odmawia bandytom, więc Artur i Merlin wyruszają, by ratować dziewczynę. Lancelot, który jest teraz wędrownym najemnym rycerzem i znajduje się na zamku Hengista, próbuje uratować Ginewrę, której wyznaje też miłość. Jednak to ostatecznie czary Merlina uwalniają ich oboje.

Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2009 / przygodowy, familijny, fantasy
2019-08-25 12:55 Przygody Merlina, sezon 1, odc. 07: Bramy Avalonu Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2009 / serial fabularny
2019-08-25 11:55 Przygody Merlina, sezon 1, odc. 06: Lek na wszystkie choroby Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2009 / serial fabularny
2019-08-25 10:55 Przygody Merlina, sezon 1, odc. 05: Lancelot Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2009 / serial fabularny
2019-08-24 21:00 Przygody Merlina V - odc. 4 Logo FilmBox Family

Opis (streszczenie): Z pomocą króla Odyna, który obwinia Artura za śmierć swojego syna, Morgana wkracza do królestwa Nemeth, by przejąć Camelot. Następnie szantażuje księżniczkę Mithian, pragnąc zwabić Artura w pułapkę.

Czas trwania: 45min. / Wielka Brytania / 2013 / przygodowy, familijny, fantasy
2019-08-24 16:10 Przygody Merlina II - odc. 3 Logo Kino TV

Opis (streszczenie): Gdy w pokoju śpiącej Morgany pojawia się ogień, dziewczyna zaczyna zdawać sobie sprawę, że posiada magiczne moce. Merlin, wbrew radom Gajusza, wysyła ją po poradę do Druidów. Pendragon, sądząc, że Morgana została uprowadzona, nakazuje śmierć wszystkich podejrzanym o magię, chyba że dziewczyna wróci do zamku. Merlin udaje się po nią do wioski druidów, gdzie wódz Aglain zajmuje się Morganą, przekazując jej tajemną wiedzę. Teraz młody czarodziej musi bezpiecznie wrócić z Morganą do Camelotu.

Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2009 / przygodowy, familijny, fantasy
2019-08-24 15:10 Przygody Merlina II - odc. 2 Logo Kino TV

Opis (streszczenie): Artur, zdając sobie sprawę, że wygrywa wszystkie turnieje, ponieważ przeciwnicy czują respekt przed księciem, tym razem postanawia zapisać się na listę rycerzy anonimowo. I w przebraniu staje do walki. Nie wie, że mauretański wojownik Myror, wynajęty przez sąsiedniego króla Odyna pragnącego zemsty, przybył tylko po to, żeby zabić go podstępem. Na szczęście Merlin szybko orientuje się w sytuacji i używa magii, by pokonać Myrora.

Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2009 / przygodowy, familijny, fantasy

Emisje archiwalne Przygody Merlina


Emisja Przygody Merlina miała miejsce:

2019-08-18 12:10 Przygody Merlina, sezon 1, odc. 05: Lancelot Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2009 / serial fabularny
2019-08-18 11:15 Przygody Merlina, sezon 1, odc. 04: Zatruty kielich Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 45min. / Wielka Brytania / 2009 / serial fabularny
2019-08-18 10:20 Przygody Merlina, sezon 1, odc. 03: Znak Nimueh Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2009 / serial fabularny
2019-08-17 21:00 Przygody Merlina V - odc. 3 Logo FilmBox Family

Opis (streszczenie): Artur za pomocą magicznego rogu wywołuje ducha Uthera. Pragnie choć na krótko spotkać się z ojcem. Okazuje się, że jego duch jest niezadowolony z działań syna, a zwłaszcza jego łagodnej polityki, i zaczyna nawiedzać zamek.

Czas trwania: 45min. / Wielka Brytania / 2013 / przygodowy, familijny, fantasy
2019-08-17 16:05 Przygody Merlina II - odc. 1 Logo Kino TV

Opis (streszczenie): W komnacie skarbów, ukrytej pod zamkiem, znajduje się magiczny kamień w pokrywie sarkofagu Corneliusa Sigana, który kilkadziesiąt lat wcześniej został stracony za czary, a umierając, poprzysiągł zemstę. Teraz duch czarownika opętał Cedrica, który wkradł się do skarbca, otwierając go kluczami skradzionymi Arturowi. Za sprawą Cedrica miasto zostaje opanowane przez ożywione gargulce. W zamian za obietnicę, że pewnego dnia go uwolni, Merlin zyskuje dodatkowe moce od Wielkiego Smoka i wygrywa z Cedrikiem, raz jeszcze ratując Camelot.

Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2009 / przygodowy, familijny, fantasy
2019-08-17 15:05 Przygody Merlina - odc. 13 Logo Kino TV

Opis (streszczenie): W lasach w pobliżu zamku pojawia się przerażające zwierzę, którą Artur spotyka na polowaniu. Mograna przestrzega Artura przed tym stworzeniem, jednak książę lekceważy ostrzeżenia. I dochodzi do tragedii – Artur zostaje ukąszony przez ujadającą bestię i zapada w śpiączkę. Merlin postanawia ocalić przyjaciela. Musi udać się w daleką podróż na Wyspę Błogosławionych, na której żyją osoby zdolne uratować przyszłego króla.

Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2008 / przygodowy, familijny, fantasy
2019-08-15 08:35 Przygody Merlina, sez. 4, odc. 6: A Servant of Two Masters Logo TV Puls

Opis (streszczenie): Merlin wpada w ręce Morgany. Ta wszczepia mu fomorrę, przez co staje się on niebezpiecznym narzędziem w jej rękach. Morgana od razu rozkazuje Merlinowi zabić Artura. Niczego nieświadomy władca jest w wielkim niebezpieczeństwie.

/ Wielka Brytania / 2011 / fabularny
2019-08-11 12:20 Przygody Merlina, sezon 1, odc. 03: Znak Nimueh Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2009 / serial fabularny
2019-08-11 11:25 Przygody Merlina, sezon 1, odc. 02: Valiant Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 45min. / Wielka Brytania / 2009 / serial fabularny
2019-08-11 10:25 Przygody Merlina, sezon 1, odc. 01: Smocze wołanie Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2009 / serial fabularny
2019-08-10 21:00 Przygody Merlina V - odc. 2 Logo FilmBox Family

Opis (streszczenie): Artur i Merlin uciekają z niewoli i uwalniają rycerzy, uwięzionych w kopalni pod zamkiem. Mordred broni Artura przed Morganą, a w nagrodę zostaje jednym z rycerzy Camelotu.

Czas trwania: 45min. / Wielka Brytania / 2013 / przygodowy, familijny, fantasy
2019-08-10 15:05 Przygody Merlina V - odc. 12 Logo Kino TV
Czas trwania: 43min. / Wielka Brytania / 2013 / przygodowy, familijny, fantasy
2019-08-10 14:05 Przygody Merlina V - odc. 11 Logo Kino TV
Czas trwania: 43min. / Wielka Brytania / 2013 / przygodowy, familijny, fantasy
2019-08-04 12:40 Przygody Merlina, sezon 1, odc. 01: Smocze wołanie Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2009 / serial fabularny
2019-08-04 11:45 Premiera Przygody Merlina, sezon 3, odc. 39: Przybycie Artura – Część 2 Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2011 / serial fabularny
2019-08-04 10:50 Przygody Merlina, sezon 3, odc. 38: Przybycie Artura – Część 1 Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 43min. / Wielka Brytania / 2011 / serial fabularny
2019-08-03 21:00 Przygody Merlina V - odc. 1 Logo FilmBox Family

Opis (streszczenie): Rycerze króla Artura, pod dowództwem Gwaine’a i Percivala, zostają schwytani przez Morganę i czarodzieja Ruadana. Artur i Merlin wyruszają na ich poszukiwania. Docierają do pewnej wioski – tam umierający druid ostrzega Merlina przed bitwą, w której młody król może zostać zabity.

Czas trwania: 45min. / Wielka Brytania / 2013 / przygodowy, familijny, fantasy
2019-08-03 15:45 Przygody Merlina - odc. 2 Logo Kino TV

Opis (streszczenie): Król Uther organizuje doroczny turniej, podczas którego książę Artur ma bronić swojego tytułu przed innymi rycerzami królestwa. Na zawody przybywa rycerz Valiant z tajną magiczną bronią: tarczą z wymalowanymi wężami, które mogą ożyć i zaatakować przeciwnika. Wypadki przybierają nieoczekiwany obrót i Artura może ocalić tylko jedno – magiczne zaklęcie Merlina, który decyduje się skorzystać z księgi Gajusza.

Czas trwania: 45min. / Wielka Brytania / 2008 / przygodowy, familijny, fantasy
2019-08-03 14:45 Przygody Merlina - odc. 1 Logo Kino TV

Opis (streszczenie): Familijny serial fantasy, opowiadający przygody nastoletniego Merlina, przyszłego czarodzieja na dworze króla Artura, a wcześniej – przyjaciela młodego księcia. Merlin przybywa do zamku Camelot, gdzie znajduje zajęcie jako pomocnik Gajusza, medyka króla Uthera. Młody Merlin robi wszystko, by nie zdradzić się ze swoimi nadnaturalnymi zdolnościami, jednak wkrótce będzie musiał ich użyć, by uratować mieszkańców zamku przed czyhającym na nich niebezpieczeństwem.

Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2008 / przygodowy, familijny, fantasy
2019-07-28 12:10 Premiera Przygody Merlina, sezon 3, odc. 38: Przybycie Artura – Część 1 Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2011 / serial fabularny
2019-07-28 11:10 Premiera Przygody Merlina, sezon 3, odc. 37: Cień czarodzieja Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 45min. / Wielka Brytania / 2011 / serial fabularny
2019-07-28 10:15 Przygody Merlina, sezon 3, odc. 36: Królowa serc Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 45min. / Wielka Brytania / 2011 / serial fabularny
2019-07-27 21:00 Przygody Merlina IV - odc. 13 Logo FilmBox Family

Opis (streszczenie): Merlin przywołuje smoka, by pomógł mu pokonać prześladowców. Posługuje się magią, chcąc zwyciężyć Agravaine’a. Artur, ukrywający się w puszczy z Ginewrą, wyznaje Merlinowi, że zawiódł swoich poddanych. Ale Merlin udowadnia mu, że jest godzien zostać królem, przekonując, by ten wyciągnął miecz wbity w kamień, zgodnie z legendą. Artur na oczach wielu rycerzy dokonuje tego czynu, a następnie przekonuje ich do odzyskania Camelotu.

Czas trwania: 43min. / Wielka Brytania / 2011 / przygodowy, familijny, fantasy
2019-07-27 15:50 Przygody Merlina V - odc. 8 Logo Kino TV
Czas trwania: 43min. / Wielka Brytania / 2013 / przygodowy, familijny, fantasy

Emisja w stacjach


Przygody Merlina można obejrzeć w:

Emisje w: FilmBox Family, Kino TV, Stopklatka TV, TV Puls

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Lata produkcji

Lista zawiera lata, w których powstawała audycja:

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry