Reklama

Psi Patrol godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Psi Patrol

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Psi Patrol będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2019-02-18

14:05 Trwa...  Psi Patrol: Pieski ratują zwierzaki farmera. / Pieski ratują festyn., sez. 4, odc. 5 Logo Nick Jr.
Opis (streszczenie): Zwierzęta farmera Ala giną podczas nocy. // Podczas festyn Korneliusz ucieka z zagrody oraz giną cenne nagrody!
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci
16:25 Psi patrol, sez. 8, odc. 2 Logo Polsat Viasat Nature
Opis (streszczenie): Paul i Falon ścigają złodzieja samochodów, Oscar znajduje narkotyki u osoby odwiedzającej jednego z więźniów, a Fern — pies pracujący dla wydziału ochrony przyrody — szuka zaginionych ptaków kiwi.
/ New Zealand / dokumentalny
16:55 Psi Patrol: Pieski na lodzie, sez. 1, odc. 6 Logo Nick Jr.
Opis (streszczenie): Pieski wybierają się w góry pojeździć na snowboardzie. Ich przyjaciel Alex popisuje się i ma wypadek. Psi Patrol rusza mu na ratunek. // Pieski znajdują dziwne ślady na śniegu. Wszyscy myślą, że to ślady śnieżnego potwora. Do kogo naprawdę należą?
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci
Reklama
16:55 Psi patrol, sez. 8, odc. 3 Logo Polsat Viasat Nature
Opis (streszczenie): Stu i Dakota biorą udział w maratonie. Ciggy — pies pracujący w więzieniu — obwąchuje cele w poszukiwaniu papierosów.
/ New Zealand / dokumentalny
18:25 Psi patrol, sez. 3, odc. 322: Śniegowy festiwal piesków Logo PULS 2
Opis (streszczenie): Serial "Psi patrol" przedstawia perypetie sześciorga bohaterskich szczeniąt – Marshalla, Rubble'a, Chase'a, Rocky'ego, Zumy i Skye, które wspólnie z dziesięcioletnim chłopcem Ryder'em wyruszają na ratunek potrzebującym i stawiają czoło zagrożeniom.
/ Kanada / 2015 / animacja
19:00 Psi Patrol: Wodny Patrol: Pieski ratują wrak / Wodny Patrol: Pieski ratują niespokojnego wieloryba, sez. 5, odc. 3 Logo Nick Jr.
Opis (streszczenie): Pirat Sid i jego piesek Arrby porywają wrak.. // Niespokojny wieloryb przewraca dzwon nurkowy, który osiada na dnie z Kapitanem Turbotem i Francois w środku.
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci
19:25 Psi Patrol: Pieski w ciemnościach ratują Skye / Pieski łapią bryłę złota, sez. 5, odc. 4 Logo Nick Jr.
Opis (streszczenie): W czasie burzy nie ma prądu. Corny ucieka z farmy i pieski muszą sprowadzić go do domu.! // Wujek Otis pędzi z wielką bryłą złota z Góry Jake'a. Ryder i pieski ruszają mu na ratunek.
Czas trwania: 20min. / 2013 / Serial dla dzieci
23:30 Psi Patrol: Pieski ratują Apollo / Pieski ratują hipopotamy, sez. 3, odc. 7 Logo Nick Jr.
Opis (streszczenie): Apollo SuperPies odwiedza Zatokę Przygód w snie Rubble'a. Pieski muszą uratować swojego bohatera! // Tańczące hipopotamy Raimunda zawalają cyrkowy namiot. Psi Patrol musi go odbudować przed występem!
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci

2019-02-19

00:40 Psi Patrol: Pieski ratują odważnego Danny’ego / Pieski na urlopie, sez. 3, odc. 8 Logo Nick Jr.
Opis (streszczenie): Odważny Danny próbuje przeskoczyć przez Kanion Grzechotnika. Psi Patrol rusza do powietrznej akcji ratunkowej. // Robo-pies się psuje i zaczyna niszczyć wszystko na swojej drodze!
Czas trwania: 20min. / 2013 / Serial dla dzieci
01:00 Psi Patrol: Pieski ratują smoka / Pieski ratują trzy świnki, sez. 3, odc. 9 Logo Nick Jr.
Opis (streszczenie): Smok z książki nagle ożywa i nie wpuszcza Psiego Patrolu do bazy! Psi Patrol korzysta z Patrolotu! // Psi Patrol pomaga odbudować trzem swinkom ich domy.
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci
02:10 Psi Patrol: Pieski ratują zatokę przed kwiatem / Pieski ratują kosmo-małpkę, sez. 3, odc. 10 Logo Nick Jr.
Opis (streszczenie): Burmistrz Humdinger daje Pani Burmistrz prezent - okropnie smierdzący kwiat. Pani Burmistrz chce go oddać, ale wpada w kłopoty i potrzebuje pomocy piesków. // Do zatoki wpada ufo. Pieski pomagają kosmo-małpce wrócić w kosmos.
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci
05:10 Psi Patrol: Pieski ratują polarne misie. / Piesek w przebraniu owcy., sez. 3, odc. 11 Logo Nick Jr.
Opis (streszczenie): Ryder i pieski lecą Patrolowcem ratować polarne niedźwiedzie. // Gdy mała owieczka ucieka farmerowi Alowi, Psi Patrol rusza na poszukiwania.
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci
05:50 Psi Patrol: Przygody z wodą / Festiwal Zbiorów, sez. 1, odc. 1 Logo Nickelodeon
Opis (streszczenie): Kiedy statek Kapitana Turbota ląduje na mieliźnie Ryder, Zuma, Skye i Rocky muszą złączyć siły by uratować ją przed zatonięciem! // Psi Patrol musi zebrać wszystkie owoce z ogrodu Farmerki Yumi zanim przyjdą pierwsze opady śniegu. Czy Chase też pomoże?
Czas trwania: 10min. / 2013 / Serial dla dzieci
06:25 Psi Patrol: Pieski ratują pizzę / Pieski ratują Skye, sez. 2, odc. 24 Logo Nickelodeon
Opis (streszczenie): Alex i pan Porter wiozą ciasto na pizzę na wielkie przyjęcie, ale ich auto wpada w poślizg. Pieski - na ratunek! // Skye leci na Górę Jake'a i musi awaryjnie lądować w śniegu. Ryder wzywa na pomoc Everesta.
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci
07:15 Psi Patrol: Pieski ratują małego pingwina / Pieski ratują pokaz kotów, sez. 4, odc. 2 Logo Nick Jr.
Opis (streszczenie): Everest i Jake próbują ratować małego pingwina, a kończą dryfując po morzu na zaimprowizowanym moście. // Koty Katie są całe w błocie i szaleją! Jeśli ktoś ich nie powstrzyma, pokaz kotów skończy się katastrofą
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci
Reklama
08:35 Psi patrol, sez. 3, odc. 322: Śniegowy festiwal piesków Logo PULS 2
Kanada / 2015 animacja
09:10 Psi Patrol: Pieski ratują basen / Cyrkowcy, sez. 1, odc. 17 Logo Nick Jr.
Opis (streszczenie): Jest upał i pieski wybierają się do wodnego parku, ale basen okazuje się pusty! Pieski muszą napełnić go wodą, żeby wszyscy mogli się ochłodzić. // Zaraz się zacznie przedstawienie w cyrku, a cyrkowych zwierząt nigdzie nie ma. Psi Patrol rusza na pomoc.
Czas trwania: 20min. / 2013 / Serial dla dzieci
13:40 Psi Patrol: Pieski ratują tort Jake'a / Pieski ratują Alexa i Dannego, sez. 4, odc. 6 Logo Nick Jr.
Opis (streszczenie): Ryder i pieski muszą pomóc dostarczyć tort urodzinowy na górę Jake'a. // Alex i Odważny Danny zjeżdżają na deskach z niebezpiecznego stoku i potrzebują pomocy Psiego Patrolu.
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci
14:05 Psi Patrol: Psia Misja: Zamek w którym straszy! / Pieski ratują Małp-dingera., sez. 4, odc. 7 Logo Nick Jr.
Opis (streszczenie): Kolejna Psia Misja w Psimburgu! Księżniczka mysli, że widziała ducha i Psi Patrol musi zbadać sprawę. // Podczas safarii z Carlosem i Trackerem, burmistrz Humdinger kradnie małpia maskę.
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci
16:25 Psi patrol, sez. 8, odc. 3 Logo Polsat Viasat Nature
New Zealand / dokumentalny
16:50 Psi patrol, sez. 8, odc. 4 Logo Polsat Viasat Nature
Opis (streszczenie): Ben i Ox trenują, czarne labradory Ollie i Oscar szukają narkotyków w więzieniu w Mount Eden, a Zaria — pies współpracujący z celnikami — szuka narkotyków w sortowni poczty.
/ New Zealand / dokumentalny
16:55 Psi Patrol: Pieski ratują cyrk / Pieski i kurczaki, sez. 1, odc. 7 Logo Nick Jr.
Opis (streszczenie): Słoniątko Ellie uciekło z przyczepy cyrkowej! Pieski ruszają na poszukiwania. Mam Ellie też jej szuka w Zatoce Przygód. // Chickaletta, kurczak Burmistrzowej, zniknęła. Pieski wyruszają na poszukiwanie cennej zguby i odprowadzają ją do Burmistrzowej.
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci
18:25 Psi patrol, sez. 3, odc. 323: Pieski ratują latających Turbotów/ Pieski ratują samolot Logo PULS 2
Kanada / 2015 animacja
19:00 Psi Patrol: Pieski ratują obiad na linie / Pieski ratują kociaka złodziejaszka, sez. 5, odc. 5 Logo Nick Jr.
Opis (streszczenie): Odważny Danny opracował nową sztuczkę. W uprzęży, na rowerze, na linie, nad przepaścią - czy uda mu się zjeść obiad?! // Trwa dzień zamiany ciast! Humdinger wysyła kocią załogę, by zabrała ciasto pana Portera, żeby też mógł się z kimś zamienić.
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci
19:25 Psi Patrol: Wodny Patrol: Pieski ratują latający dzwon nurkowy / Wodny Patrol: Pieski ratują zalaną farmę, sez. 5, odc. 6 Logo Nick Jr.
Opis (streszczenie): Francois i kapitan Turbot odkrywają podwodny wulkan, który wkrótce wybuchnie, a Pani Burmistrz i Farmerka Yumi nurkują w pobliżu. To jest misja dla Wodnego Patrolu!! // Farma farmera Ala jest pod wodą! Psi Patrol płynie na ratunek!
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci
23:35 Psi Patrol: Pieski ratują autobus szkolny / Pieski ratują ptaki., sez. 3, odc. 12 Logo Nick Jr.
Opis (streszczenie): Gdy pękają wszystkie opony szkolnego autobusu, Ryder proponuje zawieźć dzieci do szkoły Patrolowcem. // Gdy giną słynne śpiewające ptaki, Ryder i pieski ruszają na pomoc.
Czas trwania: 20min. / 2013 / Serial dla dzieci

2019-02-20

00:40 Psi Patrol: Pieski ratują gejzer. / Pieski ratują kucyka., sez. 3, odc. 13 Logo Nick Jr.
Opis (streszczenie): Ryder i pieski muszą odblokować gejzer, żeby woda nie zalała całego miasta. // Priscilla kucyk pomaga pieskom odzyskać jej powóz, gdy Psi Patrol wyciąga ją z wąwozu.
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci
01:05 Psi Patrol: Pieski ratują robozaura. / Pieski ratują festiwal filmowy, sez. 3, odc. 14 Logo Nick Jr.
Opis (streszczenie): Gdy diznozaur robot nagle ożywa, zadaniem piesków jest go odnaleźć, powstrzymać i sprowadzić z powrotem. // Pieski kręcą film na festiwal, ale Odważny Danny zaczyna robić niebezpieczne sztuczki kaskaderskie.
Czas trwania: 20min. / 2013 / Serial dla dzieci
02:10 Psi Patrol: Pieski i niedźwiedzie. / Pieski ratują tulipany., sez. 3, odc. 16 Logo Nick Jr.
Opis (streszczenie): To znów Odważny Danny! Tym razem ucieka na drzewo przed wygłodniałymi niedźwiedziami. // Burmistrz Humdinger niszczy tulipany przed konkursem kwiatów. Chase i Rocky ruszają na ratunek.
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci
05:15 Psi Patrol: Pieski w dżemie. / Pieski ratują surfującą świnkę., sez. 3, odc. 18 Logo Nick Jr.
Opis (streszczenie): Trwa coroczny konkurs na najlepszy dżem, ale owoce porywają mrówki! Pieski ruszają na ratunek. // Zuma rusza na akcję wodną, gdy Korneliusz świnka odpływa na desce surfingowej.
Czas trwania: 20min. / 2013 / Serial dla dzieci
Reklama
05:50 Psi Patrol: Przygody z wodą / Festiwal Zbiorów, sez. 1, odc. 1 Logo Nickelodeon
Czas trwania: 10min. / 2013 / Serial dla dzieci
06:25 Psi Patrol: Pieski ratują koncert psiego rocka / Pieski ratują orła, sez. 2, odc. 25 Logo Nickelodeon
Opis (streszczenie): Do miasta przybywa wielka muzyczna gwiazda, ale huragan niszczy scenę. Czy pieski uratują wyczekiwany koncert? // Podczas wycieczki do lasu pieski ratują orlicę, która zaplątała się w sznurek i jest przywiązana do własnego gniazda.
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci
07:15 Psi Patrol: Pieski ratują smoka / Pieski ratują gady i płazy, sez. 4, odc. 3 Logo Nick Jr.
Opis (streszczenie): Buddy, wesoły smok wydostaje się z książki Alexa i pieski muszą zabrać go do niej z powrotem. // Przyczepa Francois się odczepia i wszystkie zwierzęta uciekają!
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci
08:35 Psi patrol, sez. 3, odc. 323: Pieski ratują latających Turbotów/ Pieski ratują samolot Logo PULS 2
Kanada / 2015 animacja
09:10 Psi Patrol: Pieski ratują super-psa / Pieski ratują psa-robota, sez. 1, odc. 19 Logo Nick Jr.
Opis (streszczenie): Rubble udaje, że jest super-psem i popada w kłopoty. Psi patrol musi go uratować. // Pies-robot Ryder'a psuje się i zaczyna siać spustoszenie w Zatoce Przygód. Cały Psi Patrol musi pomóc Ryderowi go znaleźć i okiełznać.
Czas trwania: 20min. / 2013 / Serial dla dzieci
13:40 Psi Patrol: Pieski ratują latające jedzenie / Pieski ratują diabelski młyn, sez. 4, odc. 8 Logo Nick Jr.
Opis (streszczenie): Drony dostawcze Pana Portera wymykają się spod kontroli i rozrzucają jedzenie po całym mieście.! // Burmistrz Humdinger kradnie z Zatoki Przygód diabelski młyn.
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci
14:05 Psi Patrol: Pieski ratują misia lunatyka. / Pieski ratują kowboja Dannego., sez. 4, odc. 9 Logo Nick Jr.
Opis (streszczenie): Pieski muszą zaprowadzić misia do jaskini, zanim się obudzi.. // Odważny Danny zabiera mechanicznego konia na dziką przejażdżkę.
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci
16:25 Psi patrol, sez. 8, odc. 4 Logo Polsat Viasat Nature
New Zealand / dokumentalny
16:50 Psi patrol, sez. 8, odc. 5 Logo Polsat Viasat Nature
Opis (streszczenie): W tym odcinku zobaczymy historię policyjnego psa o imieniu Gazza, który niedawno padł. Jesse, pies wykrywający narkotyki, pracuje w więzieniu w Northland.
/ New Zealand / dokumentalny
16:55 Psi Patrol: Pomoc drogowa / Marshall bije rekord, sez. 1, odc. 8 Logo Nick Jr.
Opis (streszczenie): Psi Patrol ratuje Alexa, kiedy ten wyrusza na przejażdżkę swoim nowym super rowerkiem. // Marshall udowadnia, że jest prawdziwym bohaterem, kiedy zatrzymuje się by zgasić pożar na plaży podczas zawodów o tytuł najszybszego psa strażackiego.
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci
18:25 Psi patrol, sez. 3, odc. 324: Pieski ratują wielką roślinę/ Pieski i elektromagnes Logo PULS 2
Kanada / 2015 animacja
19:00 Psi Patrol: Pieski ratują motyle / Pieski ratują podziemny posąg, sez. 5, odc. 7 Logo Nick Jr.
Opis (streszczenie): Chickalettę porywa latający dron, a tajemnicze motyle terroryzują Zatokę Przygód! // Posąg Chckaletty zostaje skradziony przez Humdingera, który ucieka z nim podziemnymi tunelami pod miastem.
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci
19:25 Psi Patrol: Pieski ratują Książkomobil / Pieski ratują rzeźbę Humdingera, sez. 5, odc. 8 Logo Nick Jr.
Opis (streszczenie): Gdy Pani Marjorie przyjeżdża autem z książkami do Everesta i dzieci w górach, jej zwierzak Maynard przypadkiem zwalnia hamulec i rusza na szaloną przejażdżkę! // Burmistrz Humdinger rzeźbi swe popiersie w jednym z klifów obok Zatoki Przygód!
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci
23:35 Psi Patrol: Gwiazdy filmowe. / Pieski ratują dzień sportu., sez. 3, odc. 17 Logo Nick Jr.
Opis (streszczenie): Małpki szaleją podczas meczu z Psim Patrolem, ale orzeł porywa im piłkę. // Pieski są gotowe do letniej olimpiady, ale Odważny Danny zamienia stadion w lodowisko!
Czas trwania: 20min. / 2013 / Serial dla dzieci

2019-02-21

00:40 Psi Patrol: Pieski i wielkie warzywa. / Pieski ratują kosmiczną zabawkę., sez. 3, odc. 19 Logo Nick Jr.
Opis (streszczenie): Nawóz sprawia, że rośliny farmerki szybko rosną, a sytuację muszą opanować Ryder i pieski. // Psi Patrol rysuje na polu farmera wiadomość o zagubionej zabawce małego kosmity.
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci
01:05 Psi Patrol: Pieski i skunks / Pieski i wielorybek, sez. 3, odc. 20 Logo Nick Jr.
Opis (streszczenie): Gdy skunks psika na Everesta, pilnie potrzebuje kąpieli. // Pieski lecą daleko na północ, aby pomóc uwięzionemu pod lodem wielorybkowi.
Czas trwania: 20min. / 2013 / Serial dla dzieci
02:10 Psi Patrol: Pieski i papuga. / Psyrenki ratują Turbotów, sez. 3, odc. 21 Logo Nick Jr.
Opis (streszczenie): Rocky traci głos i nie może szczekać by uruchomić narzędzia. Może mu w tym pomóc papuga Matea. // Magiczny Księżyc oznacza powrót psyrenek, które pomagają Psiemu Patrolowi w misji ratunkowej.
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci
05:15 Psi Patrol: Pieski ratują latających Turbotów / Pieski ratują samolot, sez. 3, odc. 23 Logo Nick Jr.
Opis (streszczenie): Francois i Kapitan Turbot utknęli na bezludnej wyspie, więc Ryder z pieskami ruszają na pomoc. // Pieski ruszają na niezwykle trudną akcję w powietrzu - Pani Burmistrz ma kłopoty podczas nauki lotu samolotem.
Czas trwania: 20min. / 2013 / Serial dla dzieci
05:50 Psi Patrol: Pieski ratują morskie żółwie, sez. 1, odc. 2 Logo Nickelodeon
Opis (streszczenie): Psi Patrol znajduje na plaży żółwiątka, które nie mają jak przejść przez drogę i dostać się do wody. Drużyna pomaga im bezpiecznie dojść do zatoki. // Mały wieloryb utknął na plaży, a Psi Patrol rusza mu na ratunek. Maluch wraca do wody i do swojej mamy.
Czas trwania: 10min. / 2013 / Serial dla dzieci
06:25 Psi Patrol: Pieski Znajdują Dżina / Pieski Ratują Linoskoczka, sez. 3, odc. 1 Logo Nickelodeon
Opis (streszczenie): Rubble znajduje starą zabawkę, w której mieszka dżin spełniający życzenia! // Francois Turbot próbuje chodzić po linie, ale przeszkadzają mu mewy. Pora zadzwonić po Psi Patrol!
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci
07:15 Psi Patrol: Pieski ratują zwierzaki farmera. / Pieski ratują festyn., sez. 4, odc. 5 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci
08:35 Psi patrol, sez. 3, odc. 324: Pieski ratują wielką roślinę/ Pieski i elektromagnes Logo PULS 2
Kanada / 2015 animacja
09:10 Psi Patrol: Pieski ratują super-psa / Pieski ratują psa-robota, sez. 1, odc. 19 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 20min. / 2013 / Serial dla dzieci
13:40 Psi Patrol: Pieski Ratują Wielkiego Harrego / Pieski Ratują Latającego Kociaka, sez. 4, odc. 11 Logo Nick Jr.
Opis (streszczenie): Pieski muszą zwabić wielką małpę do Patrolowca, żeby odwieźć ją do dżungli. Jeden z kociaków zaplątuje się w orle gniazdo i potrzebuje pomocy.
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci
14:05 Psi Patrol: Pups Save Sensei Yumi/Pups Party with Bats, sez. 4, odc. 12 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci
16:25 Psi patrol, sez. 8, odc. 5 Logo Polsat Viasat Nature
New Zealand / dokumentalny
16:50 Psi patrol, sez. 8, odc. 6 Logo Polsat Viasat Nature
Opis (streszczenie): Sue i Hades z Wellington wyruszają na długą wędrówkę. Rajax, pies szukający narkotyków, zalicza „podwójne trafienie". Inny pies poszukujący narkotyków, Flynn, pracuje w więziennym centrum pocztowym.
/ New Zealand / dokumentalny
16:55 Psi Patrol: Pomoc na lodzie / Przygoda na wyciągu, sez. 1, odc. 9 Logo Nick Jr.
Opis (streszczenie): Ciężarówka pana Portersa, pełna psiego jedzenia, ześlizguje się po lodzie. Pieski muszą ściągnąć ją z lodu i uratować smakołyki. // Katie i jej kociak Cali utknęły na wyciągu jadącym na górę Jake'a. Robi się coraz zimniej. Psi Patrol rusza na pomoc.
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci
18:25 Psi patrol, sez. 3, odc. 325: Pieski ratują patrolowiec/ Pieski ratują wrony Logo PULS 2
Kanada / 2015 animacja
19:00 Psi Patrol: Pieski ratują papaję / Pieski ratują ziarno, sez. 5, odc. 10 Logo Nick Jr.
Opis (streszczenie): Carlos i Tracker wyciskają z Psim Patrolem sok z papai, gdy Chickaletta i Pani Burmistrz wpadają w kłopoty.. // Dach z magazynu framera Ala odlatuje z wiatrem. Pieski muszą ratować zmagazynowane ziarno!
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci
19:25 Psi Patrol: Pieski ratują zimową wycieczkę / Pieski ratują staw kaczek, sez. 5, odc. 12 Logo Nick Jr.
Opis (streszczenie): Jake i Everest wzywają na pomoc Psi Patrol, gdy Pani Burmistrz i bliźniaki nie wracają w zimowej wycieczki w góry. // Tylko Psi Patrol może zbadać, czemu staw kaczek zaczął nagle wysychać!
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci
23:35 Psi Patrol: Pieski ratują wielką roślinę / Pieski i elektromagnes, sez. 3, odc. 24 Logo Nick Jr.
Opis (streszczenie): Roslina Pani Burmistrz posadzona w złym miejscu zaczyna nagle rosnąć jak szalona. Pora na Psi Patrol! // Gdy wóz Marshalla zostaje namagnesowany, dzień zmienia się w magnetyczny bałagan.
Czas trwania: 20min. / 2013 / Serial dla dzieci

2019-02-22

00:40 Psi Patrol: Pieski ratują patrolowiec / Pieski ratują wrony, sez. 3, odc. 25 Logo Nick Jr.
Opis (streszczenie): Odważny Danny znów rozrabia, na szczęscie pieski wiedzą jak wyciągnąć Patrolowiec z dna zatoki. // Mini patrol Alexa pomaga Psiemu Patrolowi rozwiązać zagadkę zaginionych rzeczy.
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci
01:05 Psi Patrol: Pieski ratują latających przyjaciół / Pieski ratują satelitę, sez. 3, odc. 26 Logo Nick Jr.
Opis (streszczenie): Pieski ratują Zatokę Przygód przed szalonym dronami pana Portera. // Pieski ratują burmistrza Humdingera, który próbował ukraść z Zatoki Przygód diabelski młyn.
Czas trwania: 20min. / 2013 / Serial dla dzieci
02:10 Psi Patrol: Pieski ratują Kocią Załogę / Pieski ratują strusia, sez. 5, odc. 1 Logo Nick Jr.
Opis (streszczenie): Burmistrz Humdinger organizuje udawane akcje dla Kociej Załogi, aby pokazać, że są lepsze od Psiego Patrolu. Pan i Pani Wingnut mają nowego zwierzaka, który im ginie w drodze do domu. Psi Patrol musi go znaleźć i doprowadzić do domu.
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci
05:15 Psi Patrol: Pieski ratują Wielką Łapę / Pieski ratują skuter, sez. 5, odc. 2 Logo Nick Jr.
Opis (streszczenie): Ginie starożytny relkit z wykopaliska Carlosa. Tracker i Skye muszą wytropić tego, kto go zabrał.. // Burmistrz Humdinger udaje, że ma chory palec aby wygrać wyścig, a pieski konstruują dla niego pojazd.
Czas trwania: 20min. / 2013 / Serial dla dzieci
05:50 Psi Patrol: Pieski ratują morskie żółwie, sez. 1, odc. 2 Logo Nickelodeon
Czas trwania: 10min. / 2013 / Serial dla dzieci
06:25 Psi Patrol: Pieski ratują poszukiwania złota / Pieski ratują patrolowiec, sez. 3, odc. 2 Logo Nickelodeon
Opis (streszczenie): Gdy stary poszukiwacz odkrywa złoto w Zatoce przygód, zaczyna się prawdziwa gorączka złota! // Gdy burmistrz Humdinger i jego Kocia Załoga próbują ukrasć patrolowiec, ucieczka staje się akcją ratunkową!
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci
07:15 Psi Patrol: Pieski ratują tort Jake'a / Pieski ratują Alexa i Dannego, sez. 4, odc. 6 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci
08:35 Psi patrol, sez. 3, odc. 325: Pieski ratują patrolowiec/ Pieski ratują wrony Logo PULS 2
Kanada / 2015 animacja
09:10 Psi Patrol: Pieski i małpka / Pieski i sowa, sez. 1, odc. 20 Logo Nick Jr.
Opis (streszczenie): Z klatki w pociągu ucieka małpka. Psi Patrol rusza w pościg za nią po całej Zatoce Przygód. // Psi Patrol ratuje małą sówkę i pomaga jej wrócić do sowiej mamy.
Czas trwania: 20min. / 2013 / Serial dla dzieci
13:40 Psi Patrol: Pieski ratują uciekające kociaki/Pieski ratują małego Marshalla, sez. 4, odc. 14 Logo Nick Jr.
Opis (streszczenie): Kocia załoga wpada do szamponu i odlatuje na wietrze./Marshall sni o tym, że jest mały.
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci
14:05 Psi Patrol: Pieski ratują lody/Pieski ratują Farmera Alexa, sez. 4, odc. 15 Logo Nick Jr.
Opis (streszczenie): Furgonetka z mrożonkami wpada do rowu./Zwierzęta farmerki Yumi pędzą w stronę miasta.
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci
16:15 Psi patrol, sez. 8, odc. 6 Logo Polsat Viasat Nature
New Zealand / dokumentalny
16:45 Psi patrol, sez. 8, odc. 7 Logo Polsat Viasat Nature
Opis (streszczenie): Paul i Falon pokazują, jak świetnie idzie im chwytanie przestępców. Tiggy i Mac to dwa psy szukające kontrabandy w więzieniu.
/ New Zealand / dokumentalny
16:55 Psi Patrol: Skąd wziął się Rubble / Pieski ratują lwa morskiego, sez. 1, odc. 12 Logo Nick Jr.
Opis (streszczenie): Cofamy się w czasie i dowiadujemy się jak Rubble uratował Jake'a z lawiny, dostał swój samochód i trafił do Psiego Patrolu. // Najlepszy kumpel Kapitana Turbota zaplątuje się w sieci rybackie pod wodą. Pieski muszą bezpiecznie sprowadzić go na brzeg.
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci
18:25 Psi patrol, sez. 3, odc. 326: Pieski ratują latających przyjaciół/ Pieski ratują satelitę Logo PULS 2
Kanada / 2015 animacja
19:00 Psi Patrol: Przygody z wodą / Festiwal Zbiorów, sez. 1, odc. 1 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci
19:25 Psi Patrol: Pieski ratują morskie żółwie, sez. 1, odc. 2 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci
23:35 Psi Patrol: Wodny Patrol: Pieski ratują wrak / Wodny Patrol: Pieski ratują niespokojnego wieloryba, sez. 5, odc. 3 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 20min. / 2013 / Serial dla dzieci

2019-02-23

00:40 Psi Patrol: Pieski w ciemnościach ratują Skye / Pieski łapią bryłę złota, sez. 5, odc. 4 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci
01:05 Psi Patrol: Pieski ratują obiad na linie / Pieski ratują kociaka złodziejaszka, sez. 5, odc. 5 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 20min. / 2013 / Serial dla dzieci
02:10 Psi Patrol: Pieski ratują motyle / Pieski ratują podziemny posąg, sez. 5, odc. 7 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci
05:15 Psi Patrol: Pieski ratują Książkomobil / Pieski ratują rzeźbę Humdingera, sez. 5, odc. 8 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 20min. / 2013 / Serial dla dzieci
05:50 Psi Patrol: Pieski i kicia katastrofa, sez. 1, odc. 3 Logo Nickelodeon
Opis (streszczenie): Psi Patrol ratuje kociaka, który ciągle wpada w tarapaty. Jego właścicielka jest szczęśliwa, że maluchowi nic się nie stało. // Lawina kamieni zablokowała tory i pociąg utknął na starym moście. Psiaki muszą usunąć kamienie, żeby pociąg mógł jechać dalej.
Czas trwania: 10min. / 2013 / Serial dla dzieci
06:00 Psi Patrol: Marshall sam w bazie / Pieski ratują sarenki, sez. 2, odc. 11 Logo Nickelodeon
Opis (streszczenie): Wszystkie pieski z wyjątkiem Marshalla są na treningu spadochronowym. Los zaginionych kociaków jest w jego łapkach. // Ryder razem z pieskami ratują rodzinę sarenek, które utknęły na bardzo śliskim lodzie!
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci
06:25 Psi Patrol: Pieski ratują papugę / Pieski ratują królową pszczół, sez. 2, odc. 12 Logo Nickelodeon
Opis (streszczenie): Psi patrol wyrusza do dżungli, aby pomóc swojemu przyjacielowi Carlosowi znaleźć jego zaginioną papugę, Matego. // Ryder i pieski muszą pomóc kapitanowi Turbotowi przenieść ul na farmę Ala, bo tam pszczoły będą bezpieczniejsze.
Czas trwania: 30min. / 2013 / Serial dla dzieci
07:15 Psi Patrol: Psia Misja: Zamek w którym straszy! / Pieski ratują Małp-dingera., sez. 4, odc. 7 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci
09:50 Psi patrol, sez. 4, odc. 401: Pieski ratują sterowiec/ Pieski ratują konkurs gotowania Logo PULS 2
Kanada / 2017 animacja
13:40 Psi Patrol: Wodny Patrol: Pieski ratują rekina/Wodny Patrol: Pieski ratują molo, sez. 4, odc. 16 Logo Nick Jr.
Opis (streszczenie): W nadziei, że będzie miał plażę dla siebie, Humdinger wysyła mechanicznego rekina, by straszył ludzi./Molo może się zawalić z powodu uszkodzonej podpory.
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci
14:05 Psi Patrol: Pieski ratują kosmiczny kamyk/Pieski ratują swojego burmistrza, sez. 4, odc. 17 Logo Nick Jr.
Opis (streszczenie): Everest, Turbotowie i kosmiczny kamyk zostają uwięzieni w jaskini./Gdy nie ma Pani Burmistrz, Humdinger sieje chaos w Zatoce Przygód.
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci
16:05 Psi Patrol: Pieski ratują małego pingwina / Pieski ratują pokaz kotów, sez. 4, odc. 2 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci
16:30 Psi Patrol: Pieski ratują smoka / Pieski ratują gady i płazy, sez. 4, odc. 3 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 30min. / 2013 / Serial dla dzieci
19:00 Psi Patrol: Pieski i kicia katastrofa, sez. 1, odc. 3 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci
19:25 Psi Patrol: Hop hop Boogie / Pieski we mgle, sez. 1, odc. 4 Logo Nick Jr.
Opis (streszczenie): Pieski muszą naprawić tory i usunąć z nich pociąg, zanim przyjedzie następny. Ryder uczy Chase'a obsługiwać koparkę. // W latarni morskiej w Zatoce Przygód przepala się żarówka. Ryder i pieski muszą ją wymienić przed powrotem Kapitana Turbota.
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci
23:35 Psi Patrol: Pieski ratują papaję / Pieski ratują ziarno, sez. 5, odc. 10 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 20min. / 2013 / Serial dla dzieci

2019-02-24

00:40 Psi Patrol: Pieski ratują zimową wycieczkę / Pieski ratują staw kaczek, sez. 5, odc. 12 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci
01:05 Psi Patrol: Przygody z wodą / Festiwal Zbiorów, sez. 1, odc. 1 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 20min. / 2013 / Serial dla dzieci
02:10 Psi Patrol: Pieski ratują morskie żółwie, sez. 1, odc. 2 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci
05:15 Psi Patrol: Pieski i kicia katastrofa, sez. 1, odc. 3 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 20min. / 2013 / Serial dla dzieci
05:50 Psi Patrol: Pieski i kicia katastrofa, sez. 1, odc. 3 Logo Nickelodeon
Czas trwania: 10min. / 2013 / Serial dla dzieci
06:00 Psi Patrol: Pieski ratują rodzinę słoni / Pieski i podstępne kociaki, sez. 2, odc. 14 Logo Nickelodeon
Opis (streszczenie): Wycieczka na sawannę zamienia się dla piesków w misję ratunkową. Drużyna musi uratować i połączyć rodzinę słoni. // Aby zdobyć nagrodę dla najczystszego miasta Psi Patrol musi uratować Zatokę Przygód przed Brygadą Kocia Katastrofa.
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci
06:25 Psi Patrol: Pieski ratują przyjaciela / Pieski ratują pasażera na gapę, sez. 2, odc. 15 Logo Nickelodeon
Opis (streszczenie): Marshall postanawia zrobić sobie przerwę od patrolu. Pieski wyruszają, aby sprowadzić go z powrotem! // Podczas wycieczki do Lodowej Tundry pieski muszą uratować zbiegłego kociaka, który wybrał się na przejażdżkę pługiem śnieżnym.
Czas trwania: 30min. / 2013 / Serial dla dzieci
07:15 Psi Patrol: Pieski ratują latające jedzenie / Pieski ratują diabelski młyn, sez. 4, odc. 8 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci
13:40 Psi Patrol: Pieski ratują miejską kicię/Pieski ratują podniebnego surfera, sez. 4, odc. 18 Logo Nick Jr.
Opis (streszczenie): Kali gubi się w lesie./Odważny Danny ma kłopot z uprzężą podczas lotu.
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci
14:05 Psi Patrol: Pieski ratują paczkę/Pieski ratują panią Żabę, sez. 4, odc. 20 Logo Nick Jr.
Opis (streszczenie): Auto listonosza grzęźnie w błocie, a przesyłki lądują na drzewach./Pani Burmistrz zamienia się w żabę.
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci
16:05 Psi Patrol: Pieski ratują tort Jake'a / Pieski ratują Alexa i Dannego, sez. 4, odc. 6 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci
16:30 Psi Patrol: Psia Misja: Zamek w którym straszy! / Pieski ratują Małp-dingera., sez. 4, odc. 7 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 30min. / 2013 / Serial dla dzieci
19:00 Psi Patrol: Pieski i stado gęsi, sez. 1, odc. 5 Logo Nick Jr.
Opis (streszczenie): Marshal zaprzyjaźnia się z gąsiorkiem o imieniu Fuzzy. Pieski muszą go skłonić, żeby dołączył do swojego stada, zanim odleci ono na południe. // Burmistrzowa przypadkiem startuje dziurawym balonem. Psi Patrol musi ją uratować i pomóc jej wygrać wyścig.
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci
19:25 Psi Patrol: Pieski na lodzie, sez. 1, odc. 6 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci
23:35 Psi Patrol: Hop hop Boogie / Pieski we mgle, sez. 1, odc. 4 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 20min. / 2013 / Serial dla dzieci

2019-02-25

00:40 Psi Patrol: Pieski i stado gęsi, sez. 1, odc. 5 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci
01:05 Psi Patrol: Pieski na lodzie, sez. 1, odc. 6 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 20min. / 2013 / Serial dla dzieci
02:10 Psi Patrol: Pieski ratują cyrk / Pieski i kurczaki, sez. 1, odc. 7 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci
05:15 Psi Patrol: Pomoc drogowa / Marshall bije rekord, sez. 1, odc. 8 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 20min. / 2013 / Serial dla dzieci
05:50 Psi Patrol: Hop hop Boogie / Pieski we mgle, sez. 1, odc. 4 Logo Nickelodeon
Czas trwania: 10min. / 2013 / Serial dla dzieci
06:25 Psi Patrol: Pieski ratują mecz / Pieski ratują obrożę, sez. 3, odc. 3 Logo Nickelodeon
Opis (streszczenie): Burmistrz Humdinger wyzywa drużynę Zatoki Przygód na mecz piłkarski. Ryder i Pieski ruszają na boisko. // Marshall w swojej nowej, szczęsliwej obroży rusza na ratunek Huhusiowi.
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci
07:15 Psi Patrol: Pieski ratują misia lunatyka. / Pieski ratują kowboja Dannego., sez. 4, odc. 9 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci
08:35 Psi patrol, sez. 3, odc. 326: Pieski ratują latających przyjaciół/ Pieski ratują satelitę Logo PULS 2
Kanada / 2015 animacja
09:10 Psi Patrol: Pieski i małpka / Pieski i sowa, sez. 1, odc. 20 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 20min. / 2013 / Serial dla dzieci
13:40 Psi Patrol: Pieski ratują uciekające żółwie/Pieski ratują zmarznięte owieczki, sez. 4, odc. 21 Logo Nick Jr.
Opis (streszczenie): Odważny Danny przypadkiem odjeżdża z żółwimi jajami./Owce Farmera Ala uciekają, a kociaki Humdingera gdzies giną.
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci
14:05 Psi Patrol: Wodny Patrol: Pieski ratują zamarzniętą Flądrę/Wodny Patrol: Pieski ratują narwala, sez. 4, odc. 22 Logo Nick Jr.
Opis (streszczenie): Łódź kapitana Turbota zamarza w lodach Arktyki./Pieski ruszają swoim statkiem na pomoc zagubionemu narwalowi.
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci
16:55 Psi Patrol: Pieski ratują króliki / Psie strojenie, sez. 1, odc. 13 Logo Nick Jr.
Opis (streszczenie): Yumi wzywa na pomoc Psi Patrol, bo z ogródka znikają jej marchewki. Pieski odkrywają, że pod ogródkiem mieszkają króliki. // Katie zabiera Rubble'a na wystawę szczeniaków. Jednak kiedy Burmistrzowa wzywa pieski na pomoc, ktoś będzie musiał go zastąpić.
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci
18:25 Psi patrol, sez. 4, odc. 402: Pieski ratują małego pingwina/Pieski ratują pokaz kotów Logo PULS 2
Kanada / 2017 animacja
19:00 Psi Patrol: Pieski ratują cyrk / Pieski i kurczaki, sez. 1, odc. 7 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci
19:25 Psi Patrol: Pomoc drogowa / Marshall bije rekord, sez. 1, odc. 8 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci
23:35 Psi Patrol: Pomoc na lodzie / Przygoda na wyciągu, sez. 1, odc. 9 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 20min. / 2013 / Serial dla dzieci

2019-02-26

00:40 Psi Patrol: Skąd wziął się Rubble / Pieski ratują lwa morskiego, sez. 1, odc. 12 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci
01:05 Psi Patrol: Pieski ratują króliki / Psie strojenie, sez. 1, odc. 13 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 20min. / 2013 / Serial dla dzieci
02:10 Psi Patrol: Pieski ratują zatokę / Pieski ratują dziadka, sez. 1, odc. 14 Logo Nick Jr.
Opis (streszczenie): Psi Patrol usuwa plamę ropy z wód Zatoki Przygód i zatyka dziurę w statku, aby uratować zwierzęta i ryby. // Słynny posąg z Zatoki Przygód ląduje na jej dnie. Psi Patrol musi pomóc Burmistrzowej i znaleźć sposób by posąg wrócił na swoje miejsce.
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci
05:15 Psi Patrol: Pieski ratują festyn / Pieski i Alex na akcji, sez. 1, odc. 15 Logo Nick Jr.
Opis (streszczenie): W Zatoce Przygód są Dni Westernu. Z pociągu na stacji ucieka stado krów, a Psi Patrol musi je z powrotem do niego zagonić. // Alex chce dołączyć do Psiego Patrolu. Pieski zabierają go na akcję ratunkową. Jednak Alex bardziej przeszkadza niż pomaga.
Czas trwania: 20min. / 2013 / Serial dla dzieci
05:50 Psi Patrol: Hop hop Boogie / Pieski we mgle, sez. 1, odc. 4 Logo Nickelodeon
Czas trwania: 10min. / 2013 / Serial dla dzieci
06:25 Psi Patrol: Pieski ratują mini patrol Alexa / Pieski ratują zgubiony ząb, sez. 3, odc. 4 Logo Nickelodeon
Opis (streszczenie): Pod wrażeniem sukcesów Psiego Patrolu, Alex zakłada własny zespół ratunkowy: Chcickalettę, Cali, Żółwika i Króliczka. // Alexowi wypada pierwszy ząb, który gdzie
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci
07:15 Psi Patrol: Pieski Ratują Wielkiego Harrego / Pieski Ratują Latającego Kociaka, sez. 4, odc. 11 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci
08:35 Psi patrol, sez. 4, odc. 402: Pieski ratują małego pingwina/Pieski ratują pokaz kotów Logo PULS 2
Kanada / 2017 animacja
09:10 Psi Patrol: Pieski ratują nietoperza / Pieski i wizyta u dentysty, sez. 1, odc. 21 Logo Nick Jr.
Opis (streszczenie): Mały nietoperz zasypia na dzwonie w ratuszu. Burmistrzowa chce zadzwonić w dzwon, więc pieski starają się przenieść nietoperza i go nie obudzić. // Alex boi się iść do dentysty, więc Chase i reszta piesków starają się pokazać mu, jak pokonać strach.
Czas trwania: 20min. / 2013 / Serial dla dzieci
13:40 Psi Patrol: Pieski ratują Luke'a Starsa/Pieski ratują Dzień Kurczaka, sez. 4, odc. 23 Logo Nick Jr.
Opis (streszczenie): Katie ma wykonać piosenkę razem z Lukiem Starsem. Jednak w drodze na koncert Luke zostaje uwięziony na skalnej półce./Chickaletta gubi się w Dniu Kurczaka. Psi Patrol musi ją znaleźć i uratować swięto.
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci
14:05 Psi Patrol: Pieski ratują Francois pingwina/Pieski ratują hipopotama Dannego, sez. 4, odc. 24 Logo Nick Jr.
Opis (streszczenie): Francois i mały pingwin zostają uwięzieni na półce za lodową szczeliną./Danny chce mieć własnego zwierzaka i nie wierzy własnym oczom, gdy spotyka małego hipopotama.
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci
16:55 Psi Patrol: Pieski ratują zatokę / Pieski ratują dziadka, sez. 1, odc. 14 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci
18:25 Psi patrol, sez. 4, odc. 403: Pieski ratują smoka/Pieski ratują gady i płazy Logo PULS 2
Kanada / 2017 animacja
19:00 Psi Patrol: Pomoc na lodzie / Przygoda na wyciągu, sez. 1, odc. 9 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci
19:25 Psi Patrol: Skąd wziął się Rubble / Pieski ratują lwa morskiego, sez. 1, odc. 12 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci
23:35 Psi Patrol: Pieski ratują pierwszy dzień w szkole / Pieski włączają prąd, sez. 1, odc. 16 Logo Nick Jr.
Opis (streszczenie): Pierwszego dnia szkoły Alex gubi plecak. Psi Patrol musi mu pomóc go znaleźć zanim nadjedzie szkolny autobus. // Są urodziny Chase'a i pieski planują przyjęcie niespodziankę. Plany psuje im burza, podczas której wysiada prąd. Trzeba usunąć awarię.
Czas trwania: 20min. / 2013 / Serial dla dzieci

2019-02-27

00:40 Psi Patrol: Pieski ratują basen / Cyrkowcy, sez. 1, odc. 17 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci
01:05 Psi Patrol: Pieski ratują super-psa / Pieski ratują psa-robota, sez. 1, odc. 19 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 20min. / 2013 / Serial dla dzieci
02:10 Psi Patrol: Pieski i małpka / Pieski i sowa, sez. 1, odc. 20 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci
05:15 Psi Patrol: Pieski ratują nietoperza / Pieski i wizyta u dentysty, sez. 1, odc. 21 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 20min. / 2013 / Serial dla dzieci
05:50 Psi Patrol: Pieski i stado gęsi, sez. 1, odc. 5 Logo Nickelodeon
Czas trwania: 10min. / 2013 / Serial dla dzieci
06:25 Psi Patrol: Pieski ratują Apollo / Pieski ratują hipopotamy, sez. 3, odc. 7 Logo Nickelodeon
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci
07:15 Psi Patrol: Pups Save Sensei Yumi/Pups Party with Bats, sez. 4, odc. 12 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci
08:35 Psi patrol, sez. 4, odc. 403: Pieski ratują smoka/Pieski ratują gady i płazy Logo PULS 2
Kanada / 2017 animacja
09:10 Psi Patrol: Pieski ratują nietoperza / Pieski i wizyta u dentysty, sez. 1, odc. 21 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 20min. / 2013 / Serial dla dzieci
13:40 Psi Patrol: Pieski ratują małego Humdingera/Pieski ratują piniatę, sez. 4, odc. 25 Logo Nick Jr.
Opis (streszczenie): Trackerowi śni się burmistrz Humdinger jako małe dziecko! Psi Patrol musi odnaleźć specjalnego kokosa, żeby cofnąć to zaklęcie. // Alex urządza urodziny, ale pęka mu serce, gdy nagle znika jego wymarzona piniata.
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci
14:05 Psi Patrol: Pieski ratują Kocią Załogę / Pieski ratują strusia, sez. 5, odc. 1 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci
16:55 Psi Patrol: Pieski ratują festyn / Pieski i Alex na akcji, sez. 1, odc. 15 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci
18:25 Psi patrol, sez. 4, odc. 404: Psia misja: królewska korona Logo PULS 2
Kanada / 2017 animacja
19:00 Psi Patrol: Pieski ratują króliki / Psie strojenie, sez. 1, odc. 13 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci
19:25 Psi Patrol: Pieski ratują zatokę / Pieski ratują dziadka, sez. 1, odc. 14 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci
23:35 Psi Patrol: Pieski i łodyga fasoli / Pieski ratują Turbotów, sez. 1, odc. 23 Logo Nick Jr.
Opis (streszczenie): W Zatoce Przygód pojawia się ogromny problem - Gigant Alex! Co zrobić, żeby gigant nie narobił szkód!? // Kapitan Turbot musi zrobić zdjęcie głuptaka niebieskonogiego, Jego kuzyn Francois chce mu pomóc, ale utyka na klifie. Pieski, na pomoc!
Czas trwania: 20min. / 2013 / Serial dla dzieci

2019-02-28

00:40 Psi Patrol: Pieski ratują obóz skautów / Pieski i kłopoty z żółwiami, sez. 1, odc. 22 Logo Nick Jr.
Opis (streszczenie): Skye i Rocky ruszają na wyprawę pod namiot. Chickaletta wpada do szczeliny i trzeba wezwać na pomoc Psi Patrol, żeby uratować kurczaka i wycieczkę. // W mieście pojawia się całe mnóstwo małych żółwi. Pieski muszą odprowadzić je z powrotem do ich stawu.
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci
01:05 Psi Patrol: Pieski i latarnia w rytmie boogie / Pieski ratują Rydera, sez. 1, odc. 24 Logo Nick Jr.
Opis (streszczenie): Pani Burmistrz i Alex wypływają łódką na zatokę, aby przyjrzeć się młodemu wielorybowi. Nadchodzi sztorm i psi patrol musi pomóc im wrócić do portu. // Ryder rusza na pomoc kozie, która utknęła na klifie. Wkrótce sam potrzebuje pomocy psiego patrolu.
Czas trwania: 20min. / 2013 / Serial dla dzieci
02:10 Psi Patrol: Pieski i wielki wyścig / Pieski pieką ciasto, sez. 1, odc. 25 Logo Nick Jr.
Opis (streszczenie): Dzisiaj w Zatoce Wielki Wyścig. Pieski ścigają się ze sobą, żeby zobaczyć, który jest najszybszy. Pojawia się jednak kolejny przeciwnik - Alex! // Pan Porter bierze udział w konkursie pieczenia ciast i prosi. Psi patrol ma mu pomóc upiec najlepsze ciasto.
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci
05:15 Psi Patrol: Pieski ratują pingwiny / Pieski ratują delfinka, sez. 2, odc. 1 Logo Nick Jr.
Opis (streszczenie): Ktoś kradnie ryby z łodzi kapitana Turbota. Pieski odkrywają, że to pingwiny łakomczuchy. Trzeba je złapać i odwieźć na Biegun Południowy. // Mały delfinek niechcący wpływa na płytką wodę. Pieski muszą odprowadzić go do zatoki, do rodziców.
Czas trwania: 20min. / 2013 / Serial dla dzieci
05:50 Psi Patrol: Pieski i stado gęsi, sez. 1, odc. 5 Logo Nickelodeon
Czas trwania: 10min. / 2013 / Serial dla dzieci
06:25 Psi Patrol: Pieski ratują odważnego Danny’ego / Pieski na urlopie, sez. 3, odc. 8 Logo Nickelodeon
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci
07:15 Psi Patrol: Pieski ratują uciekające kociaki/Pieski ratują małego Marshalla, sez. 4, odc. 14 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci
08:35 Psi patrol, sez. 4, odc. 404: Psia misja: królewska korona Logo PULS 2
Kanada / 2017 animacja
09:10 Psi Patrol: Pieski ratują obóz skautów / Pieski i kłopoty z żółwiami, sez. 1, odc. 22 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 20min. / 2013 / Serial dla dzieci
13:40 Psi Patrol: Pieski ratują Wielką Łapę / Pieski ratują skuter, sez. 5, odc. 2 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci
14:05 Psi Patrol: Wodny Patrol: Pieski ratują wrak / Wodny Patrol: Pieski ratują niespokojnego wieloryba, sez. 5, odc. 3 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci
16:55 Psi Patrol: Pieski ratują pierwszy dzień w szkole / Pieski włączają prąd, sez. 1, odc. 16 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci
18:25 Psi patrol, sez. 4, odc. 405: Pieski ratują zwierzaki farmera/Pieski ratują festyn Logo PULS 2
Kanada / 2017 animacja
19:00 Psi Patrol: Pieski ratują festyn / Pieski i Alex na akcji, sez. 1, odc. 15 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci
19:25 Psi Patrol: Pieski ratują pierwszy dzień w szkole / Pieski włączają prąd, sez. 1, odc. 16 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci
23:35 Psi Patrol: Pieski ratują kosmitę / Pieski ratują latającą żabę, sez. 2, odc. 2 Logo Nick Jr.
Opis (streszczenie): Na farmie Yumi rozbija się statek kosmiczny. Pieski pomagają zagubionemu małemu kosmicie naprawić go i odlecieć na jego planetę. // Żabka Marshalla ma wystartować w konkursie skoków, ale podczas treningu wskakuje do helikoptera i odlatuje.
Czas trwania: 20min. / 2013 / Serial dla dzieci

2019-03-01

00:40 Psi Patrol: Pieski ratują Jake'a / Pieski ratują paradę, sez. 2, odc. 3 Logo Nick Jr.
Opis (streszczenie): Jake i Chase ruszają na zwiedzanie głębokiej jaskini. W pewnym momencie stopa Jake'a zaklinowuje się między skałami. // Naszedł dzień wielkiej parady. Niestety Alex przywiązał za dużo balonów do wanny Katie i zamiast na wodzie wanna unosi się w powietrze.
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci
01:05 Psi Patrol: Pieski ratują nurków / Pieski ratują bobry, sez. 2, odc. 4 Logo Nick Jr.
Opis (streszczenie): Kapitan Turbot i jego kuzyn nurkują, żeby zrobić zdjęcie rzadkiego podwodnego robala. Niestety ich dzwon nurkowy utknął na dnie zatoki. // Burza niszczy tamę bobra Chrupka. Chcąc ją odbudować bóbr obgryza wszystkie drewniane elementy na Farmie Yumi.
Czas trwania: 20min. / 2013 / Serial dla dzieci
02:10 Psi Patrol: Pieski ratują ducha / Pieski ratują przedstawienie, sez. 2, odc. 5 Logo Nick Jr.
Opis (streszczenie): Tajemniczy duch zakłóca nocny spokój. Pieski i Chase zastawiają na niego pułapkę. Okazuje się, że to wcale nie był duch. Ktoś tu lunatykuje! // Pieski zamierzają wystawić średniowieczną sztukę na rynku. Niestety udające zamek dekoracje zawalają się.
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci
05:15 Psi Patrol: Pieski i wielki mróz / Pieski grają w koszykówkę, sez. 2, odc. 8 Logo Nick Jr.
Opis (streszczenie): Atak mroźnej zimy powoduje problemy w całej Zatoce Przygód. Pieski muszą przywrócić porządek. // Pani Burmistrz rzuca wyzwanie drużynie koszykówki Wyspy Mgieł. Problem w tym, że ona sama nie ma drużyny.
Czas trwania: 20min. / 2013 / Serial dla dzieci
05:50 Psi Patrol: Pieski na lodzie, sez. 1, odc. 6 Logo Nickelodeon
Czas trwania: 10min. / 2013 / Serial dla dzieci
06:25 Psi Patrol: Pieski ratują smoka / Pieski ratują trzy świnki, sez. 3, odc. 9 Logo Nickelodeon
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci
07:15 Psi Patrol: Pieski ratują lody/Pieski ratują Farmera Alexa, sez. 4, odc. 15 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci
08:35 Psi patrol, sez. 4, odc. 405: Pieski ratują zwierzaki farmera/Pieski ratują festyn Logo PULS 2
Kanada / 2017 animacja
09:10 Psi Patrol: Pieski ratują obóz skautów / Pieski i kłopoty z żółwiami, sez. 1, odc. 22 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 20min. / 2013 / Serial dla dzieci
13:40 Psi Patrol: Pieski w ciemnościach ratują Skye / Pieski łapią bryłę złota, sez. 5, odc. 4 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci
14:05 Psi Patrol: Pieski ratują obiad na linie / Pieski ratują kociaka złodziejaszka, sez. 5, odc. 5 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci
16:55 Psi Patrol: Pieski ratują basen / Cyrkowcy, sez. 1, odc. 17 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci
18:25 Psi patrol, sez. 4, odc. 406: Pieski ratują tort Jake'a/Pieski ratuja Alexa i Danny'ego Logo PULS 2
Kanada / 2017 animacja
19:00 Psi Patrol: Pieski ratują basen / Cyrkowcy, sez. 1, odc. 17 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci
19:25 Psi Patrol: Pieski ratują super-psa / Pieski ratują psa-robota, sez. 1, odc. 19 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci
23:35 Psi Patrol: Pieski ratują wesele / Pieski ratują pokazy lotnicze, sez. 2, odc. 9 Logo Nick Jr.
Opis (streszczenie): Farmer Al i farmer Yumi biorą ślub, ale ich weselu zagraża burza. Pieski ratują sytuację. // Idolka Skye, Ace Soarenson, przybywa do Zatoki Przygód, aby dać pokaz lotniczy. Niestety, tuż przed dotarciem na miejsce psuje się jej silnik.
Czas trwania: 20min. / 2013 / Serial dla dzieci

2019-03-02

00:40 Psi Patrol: Pieski ratują pokaz talentów / Pieski ratują festiwal kukurydzy, sez. 2, odc. 10 Logo Nick Jr.
Opis (streszczenie): Już dziś, w Zatoce Przygód odbędzie się pokaz talentów! Pani Burmistrz jest bardzo podekscytowana, ale obawia się, że pojawi się niewielu wykonawców! // Pieski pomagają farmerowi Alowi przygotować pieczoną kukurydzę i uniknąć pożaru.
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci
01:05 Psi Patrol: Marshall sam w bazie / Pieski ratują sarenki, sez. 2, odc. 11 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 20min. / 2013 / Serial dla dzieci
02:10 Psi Patrol: Pieski ratują papugę / Pieski ratują królową pszczół, sez. 2, odc. 12 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci
05:15 Psi Patrol: Pieski ratują rodzinę słoni / Pieski i podstępne kociaki, sez. 2, odc. 14 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 20min. / 2013 / Serial dla dzieci
05:50 Psi Patrol: Pieski na lodzie, sez. 1, odc. 6 Logo Nickelodeon
Czas trwania: 10min. / 2013 / Serial dla dzieci
06:00 Psi Patrol: Opiekunki do dzieci / Pieski ratują fajerwerki, sez. 2, odc. 16 Logo Nickelodeon
Opis (streszczenie): Pani Burmistrz wzywa na pomoc Psi Patrol. Trzeba zdjąć z drzewa jej małych siostrzeńców, a potem zająć się nimi przez resztę dnia. // Pani Burmistrz oczekuje dostawy fajerwerków na Dzień Zatoki. Zamiast nich dostaje paczkę z prosiaczkami.
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci
06:25 Psi Patrol: Pieski ratują świnki / Pieski i duch w chatce, sez. 2, odc. 17 Logo Nickelodeon
Opis (streszczenie): Czy pieski mają czas chorować? Kiedy Rubble i Ryder szukają zaginionych świnek Ala, Marshall opiekuje się resztą kichających kolegów. // Najpierw znika lancz Rubble, a potem pudełko na lancz Jake'a odchodzi na własnych nogach. Czy to duch?
Czas trwania: 30min. / 2013 / Serial dla dzieci
07:15 Psi Patrol: Wodny Patrol: Pieski ratują rekina/Wodny Patrol: Pieski ratują molo, sez. 4, odc. 16 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 25min. / 2013 / Serial dla dzieci
10:20 Psi patrol, sez. 4, odc. 407 Logo PULS 2
Kanada / 2017 animacja
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Psi Patrol. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Psi Patrol w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Psi Patrol.

Emisja w stacjach

Psi Patrol można obejrzeć w:

Emisje w: Nickelodeon, Nick Jr., Polsat Viasat Nature, PULS 2

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Lata produkcji

Lista zawiera lata, w których powstawała audycja:

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info