Reklama

Rezydenci godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Rezydenci


Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Rezydenci będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 2019-10-23
22:00 Rezydenci 2, odc. 16 - Niepożądane zdarzenia Logo FOX

Opis (streszczenie): Henry Barnett ociera się o śmierć wskutek awarii sprzętu. Lekarze postanawiają doprowadzić do zamknięcia firmy Quovadis. Podczas gdy Mina i Devon chcą dotrzeć do prawdy, Bell, AJ i Conrad próbują ratować życie ulubionemu salowemu. Tymczasem dawny pacjent Aleca trafia na oddział ratunkowy. To spotkanie sprawia, że Alec zaczyna się zastanawiać, czy dobrze zrobił, porzucając swój gabinet na rzecz pracy w klinice.

Czas trwania: 55min. / USA / 2018 / serial obyczajowy
22:55 Rezydenci 2, odc. 17 - Zdrada Logo FOX

Opis (streszczenie): Zespół próbuje ratować życie Abe'a, który jest ich jedynym źródłem informacji w firmie Quovadis. Sytuacja komplikuje się, kiedy na oddział trafia kolejny pacjent wymagający podłączenia do maszyny ECMO. Nicoletta i Conrad muszą zadecydować, czy powinni podłączyć do niej Abe'a, czy nowego pacjenta, młodszego i bardziej stabilnego. Tymczasem Marshall poważnie ryzykuje, próbując dopaść Gordona Page'a.

Czas trwania: 50min. / USA / 2018 / serial obyczajowy
Reklama
Program TV na 2019-10-30
22:00 Rezydenci 2, odc. 18 - Kontakt alarmowy Logo FOX

Opis (streszczenie): Szpital musi sobie poradzić z następstwami afery wokół firmy Quovadis. W efekcie Marshall jest gotów wkroczyć na nowe pole medycyny, a Devon odkrywa prawdę na temat Julian Booth. Gdy Conrad i Alec diagnozują tajemniczy przypadek, Nic jest zajęta siostrą, która wróciła w towarzystwie ich ojca. Tymczasem Bell rusza na pomoc Kitt, kiedy jej były mąż nagle trafia do szpitala.

Czas trwania: 55min. / USA / 2018 / serial obyczajowy
22:55 Rezydenci 2, odc. 19 - Śnieżyca Logo FOX

Opis (streszczenie): Kiedy na Atlantę uderza gwałtowna śnieżyca, Mina musi przeprowadzić poważną operację bez pomocy Raptora, żeby uratować życie młodemu ojcu. Nic i Conrad wchodzą w spór na temat leczenia pacjenta, co jeszcze bardziej psuje ich relacje. Z kolei Devon udziela ważnej lekcji na temat życia i śmierci studentowi pierwszego roku medycyny.

Czas trwania: 55min. / USA / 2018 / serial obyczajowy
Program TV na 2019-11-06
22:00 Rezydenci 2, odc. 20 - Jeśli nie nie teraz, to kiedy? Logo FOX

Opis (streszczenie): Devon jest zaniepokojony, kiedy dolegliwości kobiety po porodzie zostają zignorowane i zmusza Bella do podjęcia drastycznych środków. Conrad staje przed koniecznością przekazania Nic informacji o pogarszającym się stanie zdrowia Jessie. Z kolei Raptor, Mina i Kit ruszają do akcji, kiedy na oddział ratunkowy trafiają matka i syn z koszmarnymi obrażeniami.

Czas trwania: 55min. / USA / 2018 / serial obyczajowy
22:55 Rezydenci 2, odc. 21 - Zgodnie z zapowiedzią Logo FOX

Opis (streszczenie): Dalszy ciąg perypetii personelu Chastain Park Memorial Hospital. W drugiej serii Doktor Hawkins, ponownie nawiąże romans z pielęgniarką Nicolettą Nevins i oboje zmierzą się z nierozwiązanymi problemami z przeszłości. Ojciec Conrada, Marshall Winthrop obejmie stanowisko prezesa rady nadzorczej szpitala i wejdzie w konflikt z nowo mianowanym dyrektorem generalnym - doktorem Randolphem Bellem. Doktor Mina Okafor będzie kontynuowała pracę ze swoim mentorem, doktorem AJ Austinem. Niezwykłe umiejętności nowego chirurga ortopedycznego, doktor Kitt Voss znacząco wpłyną na Miny i jej wizję dalszej kariery.

Czas trwania: 55min. / USA / 2018 / serial obyczajowy
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Rezydenci. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Rezydenci w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Rezydenci.

Poprzednie emisje Rezydenci


Emisja Rezydenci miała miejsce:

2019-10-16 22:55 Rezydenci 2, odc. 15 - Królowe Logo FOX

Opis (streszczenie): Bell traci zaufanie do sprzętu Quovadis, gdy do szpitala wraca pacjent, Henry Barnett. Mina wraca myślami do dawnych wydarzeń, gdy szpital odwiedza jej matka, słynna chirurg. Conrad podejmuje pewne ryzyko.

Czas trwania: 50min. / USA / 2018 / serial obyczajowy
2019-10-16 22:00 Rezydenci 2, odc. 14 - Głupoty w imię seksu Logo FOX

Opis (streszczenie): Conrad chce zaskoczyć Nic zaproszeniem na elegancką kolację walentynkową. Niestety romantyczny plan nie dochodzi do skutku, a z rezerwacji korzysta ktoś inny. Mina i Devon chcą zapomnieć o walentynkowym szaleństwie, więc próbują ustalić przyczynę śmierci sąsiada. Związek Irvinga i Jessiki przechodzi próbę. Bell spędza walentynki w pracy.

Czas trwania: 50min. / USA / 2018 / serial obyczajowy
Reklama
2019-10-09 22:55 Rezydenci 2, odc. 13 - Prawie niemożliwe Logo FOX

Opis (streszczenie): Zespół walczy o życie studenta medycyny, który potrzebuje potrójnej transplantacji organów. Bardzo ryzykowną operację prowadzi Bell. Devon znajduje porzucony nad jeziorem samochód Julian. Rozpoczyna śledztwo. Chce ustalić, co właściwie się wydarzyło.

Czas trwania: 50min. / USA / 2018 / serial obyczajowy
2019-10-09 22:00 Rezydenci 2, odc. 12 - Strach znajdzie sposób Logo FOX

Opis (streszczenie): Trwa sezon zachorowań na grypę. Jak się okazuje, w szpitalu panoszy się też inna, zakaźna choroba. Chastain trzeba poddać kwarantannie. Tymczasem, Devon zajmuje się pacjentem ze złamanym sercem. Mina, chcąc wybronić doktora Austina, sprawdza sprzęty medyczne Quovadis. Conrad chce rozwijać relację z Nic, ale ona nie jest gotowa na poważny związek.

Czas trwania: 50min. / USA / 2018 / serial obyczajowy
2019-10-02 22:00 Rezydenci 2, odc. 11 - Błąd operacyjny Logo FOX

Opis (streszczenie): Podczas zabiegu dochodzi do awarii. Mina i Bell starają się dociec przyczyny. Devon zajmuje się pacjentem, któremu dokuczają podejrzane bóle brzucha. Nicoletta coraz lepiej dogaduje się z nowym partnerem.

Czas trwania: 50min. / USA / 2018 / serial obyczajowy
2019-10-02 21:05 Rezydenci 2, odc. 10 - Po upadku Logo FOX

Opis (streszczenie): Lane Hunter wychodzi z więzienia, co doprowadza do wściekłości osoby, które padły ofiara jej oszustw. Choć Bell wpłaca kaucję i ułatwia Lane wyjście na wolność, wciąż jest ofiarą jej manipulacji. Conrad próbuje poradzić sobie z sytuacją z ojcem. Skupia się na leczeniu pacjenta poszkodowanego przez Lane. Devon martwi się o Julian.

Czas trwania: 50min. / USA / 2018 / serial obyczajowy
2019-09-25 22:00 Rezydenci 2, odc. 9 - Taniec Logo FOX

Opis (streszczenie): Devon zastanawia się nad swoim związkiem, a bliscy przybywają na wielkie przyjęcie weselne. Szpitalna marka Quovadis odnosi sukcesy, ale Julian odkrywa pewne niewygodne fakty. Conrad próbuje dogadać się z ojcem, a Bell stara się zatrzeć błędy przeszłości.

Czas trwania: 50min. / USA / 2018 / serial obyczajowy
2019-09-25 21:05 Rezydenci 2, odc. 8 - Serce w pudełku Logo FOX

Opis (streszczenie): Julian straciła już jedno dziecko. Teraz przychodzi z do szpitala po pomoc dla drugiego. Bell rekomenduje jej zastosowanie jednego z ryzykownych urządzeń. Conrad głośno i dosadnie wyraża swój sprzeciw. Tymczasem Mina i Austin zbliżają się do siebie, pracując nad trudnym przypadkiem przeszczepu serca. Devon ma przed sobą bardzo trudny dzień. Do szpitala powraca dr Lane Hunter.

Czas trwania: 50min. / USA / 2018 / serial obyczajowy
2019-09-18 22:00 Rezydenci 2, odc. 7 - Metodą prób i błędów Logo FOX

Opis (streszczenie): Pacjenci biorący udział w klinicznej próbie leku zaczynają odczuwać zagrażające życiu efekty uboczne. Nicoletta obawia się, że jej siostra Jessie może znajdować się w niebezpieczeństwie. W rezultacie ona i Conrad przekonują Bella, że badania nie są warte ryzyka. Tymczasem Mina, Austin i Kit muszą zrezygnować z rywalizacji i podjąć współpracę w ramach leczenia pacjenta, którego stan zdrowia szybko się pogarsza. Devon wykorzystuje Julian, w celu przetestowania produktu, który sam zaprojektował.

Czas trwania: 50min. / USA / 2018 / serial obyczajowy
Reklama
2019-09-18 21:05 Rezydenci 2, odc. 6 - Nocne koszmary Logo FOX

Opis (streszczenie): Halloween w szpitalu Chastain okazuje się upiorne. Conradowi zostaje powierzone zdiagnozowanie młodej kobiety, która cierpi z powodu nocnych lęków. Tymczasem Devon przeżywa swoje pierwsze Halloween na oddziale ratunkowym. Nicoletta panikuje z powodu decyzji o zaproszeniu swojej od niedawna trzeźwej siostry na imprezę organizowaną przez Minę. Bell znajduje interesujący sposób na wykorzystanie swojej nowej asystentki.

Czas trwania: 50min. / USA / 2018 / serial obyczajowy

Emisje archiwalne Rezydenci


Emisja Rezydenci miała miejsce:

2019-09-11 22:00 Rezydenci 2, odc. 5 - Bakteria Logo FOX

Opis (streszczenie): Bell podejmuje decyzję o wykorzystaniu medycznych urządzeń Julian Booth zamiast dotychczasowych produktów używanych przez szpital. W konsekwencji Kit i AJ przerywają swój spór i jednoczą siły przeciwko wspólnemu wrogowi. Conrad i Nicoletta pragną spełnić marzenia dziecka, u którego stwierdzono nawrót raka. Personel szpitala zwraca uwagę na nową przyjaźń Julian i Devona.

Czas trwania: 50min. / USA / 2018 / serial obyczajowy
2019-09-11 21:05 Rezydenci 2, odc. 4 - Najwyższy czas Logo FOX

Opis (streszczenie): Podczas muzycznego festiwalu część zgromadzonej widowni została stratowana. Szpital Chastain nie nadąża z udzielaniem pomocy poszkodowanym. Conrad i Nicoletta zajmują się Joshem Robinsonem, któremu odnowiły się stare rany. Devon zajmuje się muzykiem, który upiera się, że jest trzeźwy, chociaż wyniki badania toksykologicznego na to nie wskazują. Tymczasem Bell wsadza kij w mrowisko, gdy uznany chirurg ortopeda, dr Kit Voss, zaczyna domagać się lepszego rezydenta. Julian usiłuje przekonać Bella do swojego szefa.

Czas trwania: 50min. / USA / 2018 / serial obyczajowy
2019-09-04 22:00 Rezydenci 2, odc. 3 - Trzy słowa Logo FOX

Opis (streszczenie): Nicoletta i Conrad usiłują wspólnie ustalić, na co cierpi małżeńska para, którą przyjęto do szpitala z tajemniczymi objawami. Bell i Marshall ścierają się w kwestii podróży służbowej, gdy okazuje się, że ich bezwzględne taktyki biznesowe nie idą ze sobą w parze. Devon nadal interesuje się Julian, przedstawicielką firmy produkującej urządzenia medyczne. Personel przygotowuje się do obchodów trzeciej rocznicy pracy Conrada w Chastain.

Czas trwania: 50min. / USA / 2018 / serial obyczajowy
2019-09-04 21:05 Rezydenci 2, odc. 2 - Książę i żebrak Logo FOX

Opis (streszczenie): Bell czuje się sfrustrowany, ponieważ tata Conrada, czyli nowy przewodniczący rady nadzorczej, prosi o udział syna w dyskusjach na temat wydatków szpitala. Conrad i Nicoletta usiłują zredukować koszty leczenia, na czym zyskaliby pacjenci. Swoją politykę na terenie szpitala uprawia Julian Booth, bystra i wyrafinowana przedstawicielka firmy produkującej urządzenia medyczne. Stara się przy każdej okazji promować drogie produkty swojej firny, przekonując personel, że są one niezbędne.

Czas trwania: 50min. / USA / 2018 / serial obyczajowy
2019-08-28 22:00 Rezydenci 2, odc. 1 - 00:42:30 Logo FOX

Opis (streszczenie): W szpitalu Chastain Memorial dochodzi do przerwy w dostawie energii elektrycznej, przez co personel pozbawiony jest wsparcia technologii. Bell zakazuje przyjmowania nowych pacjentów oraz nakazuje przetransportowanie tych, którzy podłączeni są do urządzeń podtrzymujących życie do innych placówek. Gdy na izbę przyjęć przywiezione zostaje dziecko, które wymaga natychmiastowej pomocy, Conrad i Devon łamią jego nakaz. Tymczasem Minie oraz Austinowi zostaje powierzone zadanie wykonania operacji serca u pewnego wcześniaka, mimo braku prądu. Nicoletta stara się zapanować nad personelem i pacjentami.

Czas trwania: 50min. / USA / 2018 / serial obyczajowy
2019-05-14 21:05 Premiera Rezydenci 2, odc. 23 Logo FOX
Czas trwania: 50min. / USA / 2018 / serial obyczajowy
2019-05-09 03:35 Rezydenci 2, odc. 22 - Pośrednictwo Logo FOX

Opis (streszczenie): Do szpitala trafia zwycięzca na loterii. Bell liczy na jego pomoc w problemach finansowych szpitala. Alec proponuje Nic spotkanie ze sprzedawcą organów. Chcąc ratować życie swojej siostry, Nic postanawia omówić ten pomysł z Conradem.

Czas trwania: 45min. / USA / 2018 / serial obyczajowy
Reklama
2019-05-07 21:05 Premiera Rezydenci 2, odc. 22 - Pośrednictwo Logo FOX
Czas trwania: 45min. / USA / 2018 / serial obyczajowy
2019-04-30 21:05 Premiera Rezydenci 2, odc. 21 Logo FOX
Czas trwania: 45min. / USA / 2018 / serial obyczajowy
2019-04-24 03:35 Rezydenci 2, odc. 20 - Jeśli nie nie teraz, to kiedy? Logo FOX
Czas trwania: 45min. / USA / 2018 / serial obyczajowy
2019-04-23 21:05 Premiera Rezydenci 2, odc. 20 - Jeśli nie nie teraz, to kiedy? Logo FOX
Czas trwania: 45min. / USA / 2018 / serial obyczajowy
2019-04-16 21:05 Premiera Rezydenci 2, odc. 19 - Śnieżyca Logo FOX
Czas trwania: 45min. / USA / 2018 / serial obyczajowy
2019-04-09 21:05 Premiera Rezydenci 2, odc. 18 - Kontakt alarmowy Logo FOX
Czas trwania: 45min. / USA / 2018 / serial obyczajowy
2019-04-02 21:05 Premiera Rezydenci 2, odc. 17 - Zdrada Logo FOX
Czas trwania: 45min. / USA / 2018 / serial obyczajowy
2019-03-26 21:05 Premiera Rezydenci 2, odc. 16 Logo FOX
Czas trwania: 45min. / USA / 2018 / serial obyczajowy
2019-03-19 21:05 Premiera Rezydenci 2, odc. 15 - Królowe Logo FOX
Czas trwania: 45min. / USA / 2018 / serial obyczajowy
2019-03-12 21:05 Premiera Rezydenci 2, odc. 14 - Głupoty w imię seksu Logo FOX
Czas trwania: 45min. / USA / 2018 / serial obyczajowy
2019-03-06 04:00 Rezydenci 2, odc. 13 - Prawie niemożliwe Logo FOX
Czas trwania: 45min. / USA / 2018 / serial obyczajowy
2019-03-05 21:05 Premiera Rezydenci 2, odc. 13 - Prawie niemożliwe Logo FOX
Czas trwania: 45min. / USA / 2018 / serial obyczajowy
2019-02-28 03:35 Rezydenci 2, odc. 12 Logo FOX
Czas trwania: 45min. / USA / 2018 / serial obyczajowy
2019-02-26 21:05 Premiera Rezydenci 2, odc. 12 Logo FOX
Czas trwania: 45min. / USA / 2018 / serial obyczajowy
2019-02-21 03:35 Rezydenci 2, odc. 11 - Błąd operacyjny Logo FOX
Czas trwania: 45min. / USA / 2018 / serial obyczajowy
2019-02-19 21:05 Premiera Rezydenci 2, odc. 11 - Błąd operacyjny Logo FOX
Czas trwania: 45min. / USA / 2018 / serial obyczajowy
2019-02-14 03:35 Rezydenci 2, odc. 10 - Po upadku Logo FOX
Czas trwania: 45min. / USA / 2018 / serial obyczajowy
2019-02-12 21:05 Premiera Rezydenci 2, odc. 10 - Po upadku Logo FOX
Czas trwania: 45min. / USA / 2018 / serial obyczajowy
2019-02-07 03:35 Rezydenci 2, odc. 9 - Taniec Logo FOX
Czas trwania: 45min. / USA / 2018 / serial obyczajowy
2019-02-05 21:05 Premiera Rezydenci 2, odc. 9 - Taniec Logo FOX
Czas trwania: 45min. / USA / 2018 / serial obyczajowy
Reklama
2019-01-31 02:40 Rezydenci 2, odc. 8 - Serce w pudełku Logo FOX
Czas trwania: 45min. / USA / 2018 / serial obyczajowy
2019-01-29 21:05 Premiera Rezydenci 2, odc. 8 - Serce w pudełku Logo FOX
Czas trwania: 45min. / USA / 2018 / serial obyczajowy
2019-01-24 03:35 Rezydenci 2, odc. 7 - Metodą prób i błędów Logo FOX
Czas trwania: 45min. / USA / 2018 / serial obyczajowy
2019-01-22 21:05 Premiera Rezydenci 2, odc. 7 - Metodą prób i błędów Logo FOX
Czas trwania: 45min. / USA / 2018 / serial obyczajowy
2019-01-17 03:35 Rezydenci 2, odc. 6 - Nocne koszmary Logo FOX
Czas trwania: 45min. / USA / 2018 / serial obyczajowy
2019-01-15 21:05 Premiera Rezydenci 2, odc. 6 - Nocne koszmary Logo FOX
Czas trwania: 45min. / USA / 2018 / serial obyczajowy
2019-01-10 03:35 Rezydenci 2, odc. 5 - Bakteria Logo FOX
Czas trwania: 45min. / USA / 2018 / serial obyczajowy
2019-01-08 21:05 Premiera Rezydenci 2, odc. 5 - Bakteria Logo FOX
Czas trwania: 45min. / USA / 2018 / serial obyczajowy
2019-01-03 00:50 Rezydenci 2, odc. 4 - Najwyższy czas Logo FOX
Czas trwania: 45min. / USA / 2018 / serial obyczajowy
2019-01-01 21:05 Premiera Rezydenci 2, odc. 4 - Najwyższy czas Logo FOX
Czas trwania: 45min. / USA / 2018 / serial obyczajowy
2018-12-28 03:20 Rezydenci 2, odc. 3 - Trzy słowa Logo FOX
Czas trwania: 50min. / USA / 2018 / serial obyczajowy
2018-12-27 03:35 Rezydenci 2, odc. 3 - Trzy słowa Logo FOX
Czas trwania: 50min. / USA / 2018 / serial obyczajowy
2018-12-25 21:05 Premiera Rezydenci 2, odc. 3 - Trzy słowa Logo FOX
Czas trwania: 50min. / USA / 2018 / serial obyczajowy
2018-12-20 03:35 Rezydenci 2, odc. 2 - Książę i żebrak Logo FOX
Czas trwania: 50min. / USA / 2018 / serial obyczajowy
2018-12-18 21:05 Premiera Rezydenci 2, odc. 2 - Książę i żebrak Logo FOX
Czas trwania: 50min. / USA / 2018 / serial obyczajowy
2018-12-13 03:35 Rezydenci 2, odc. 1 - 00:42:30 Logo FOX
Czas trwania: 50min. / USA / 2018 / serial obyczajowy
2018-12-11 21:05 Premiera Rezydenci 2, odc. 1 - 00:42:30 Logo FOX
Czas trwania: 50min. / USA / 2018 / serial obyczajowy
2018-12-06 02:40 Rezydenci, odc. 14 - Całkowite zaćmienie serca Logo FOX

Opis (streszczenie): Po nocy spędzonej w mieszkaniu Miny Micah ma problemy z sercem. Ponownie trafia do szpitala. Notoryczna hipochondryczka powraca na izbę przyjęć i informuje Devona, że Lane zdiagnozowała u niej chłoniaka. Wyniki badań krwi nie ujawniają żadnych markerów raka. Ojciec Conrada wpłaca kaucję za przebywającą w areszcie Nicolettę. FBI rozpoczyna śledztwo w sprawie dr Lane.

Czas trwania: 55min. / USA / 2017 / serial obyczajowy
2018-12-04 21:05 Premiera Rezydenci, odc. 14 - Całkowite zaćmienie serca Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA / 2017 / serial obyczajowy
2018-11-29 03:35 Rezydenci, odc. 13 - Uciekaj doktorku Logo FOX

Opis (streszczenie): Conrad i Devon ścigają się z czasem, by uratować życie pacjentki. Jej stan szybko się pogarsza, a oni nie potrafią postawić ostatecznej diagnozy. Nicoletta znajduje sposób na rozwiązanie problemu z mężczyzną, który ją śledzi i próbuje zastraszyć. Jessie, siostra Nicoletty, przedawkowuje leki i trafia na izbę przyjęć.

Czas trwania: 55min. / USA / 2017 / serial obyczajowy
2018-11-27 21:05 Premiera Rezydenci, odc. 13 - Uciekaj doktorku Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA / 2017 / serial obyczajowy
2018-11-22 03:35 Rezydenci, odc. 12 - Brutalne przebudzenia Logo FOX

Opis (streszczenie): Conrad i Devon robią wszystko, by uratować życie Bradleyowi, koledze ze szpitala. Lekarz spadł z wysokości i uderzył o szklany dach. Minie zostaje powierzone zadanie oprowadzenia po szpitalu nowego kardiochirurga. Nicoletta odnajduje onkologa, który pracował z Lane. Kiedy składa mu wizytę, odnosi wrażenie, że jest śledzona.

Czas trwania: 55min. / USA / 2017 / serial obyczajowy
2018-11-20 21:05 Premiera Rezydenci, odc. 12 - Brutalne przebudzenia Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA / 2017 / serial obyczajowy
2018-11-15 03:35 Rezydenci, odc. 11 - Wykiwane pielęgniarki Logo FOX

Opis (streszczenie): Podczas rutynowej operacji pacjent Randolpha przypadkiem doznaje poważnych poparzeń, co zmusza władze szpitala do przeprowadzenia natychmiastowego dochodzenia. Dyrektorka placówki, Claire Thorpe, nie ma pojęcia, z czym będzie musiała się zmierzyć, gdy Bell ruszy do kontrataku. Tymczasem Devon musi poradzić sobie z szeregiem pacjentów na izbie przyjęć, w tym z hipochondryczką, która prawdopodobnie dostanie się pod opiekę Lane.

Czas trwania: 60min. / USA / 2017 / serial obyczajowy
2018-11-13 21:05 Premiera Rezydenci, odc. 11 - Wykiwane pielęgniarki Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA / 2017 / serial obyczajowy
2018-11-06 21:05 Premiera Rezydenci, odc. 10 - Prześladowana Logo FOX

Opis (streszczenie): Conrad wpada na rowerzystę i doznaje poważnego zwichnięcia kostki. Nie powstrzymuje go to jednak od zajęcia się nowym przypadkiem. Chora okazuje się jego profesorką ze studiów medycznych. Kobieta ma halucynacje, w których widzi swoich dawnych pacjentów. Devonowi zostaje powierzone zadanie przyjęcia Conrada do szpitala, ten jednak odmawia jakiegokolwiek leczenia. Nicoletta stara się poradzić sobie z emocjami po stracie pacjentki. Bell operuje zagranicznego dygnitarza, po czym dochodzi do nieprzewidzianych komplikacji. Związek Randolpha i Lane wchodzi na nowe tory.

Czas trwania: 55min. / USA / 2017 / serial obyczajowy
2018-11-01 04:00 Rezydenci, odc. 9 - Utracona miłość Logo FOX

Opis (streszczenie): Catherine, była narzeczona Conrada, z silnym bólem brzucha trafia do szpitala. Nikt nie potrafi stwierdzić, co jej dolega. Mimo trudności doktor Hawkins stara się postawić trafną diagnozę. Sprzeciwia się Bellowi, który chce natychmiast operować. Nic staje przed szansą poznania przeszłości Conrada. Claire ogłasza, że planuje zainstalować kamery we wszystkich salach operacyjnych. Ponieważ zbliżają się urodziny Priyi, Devon nie ustaje w próbach znalezienia idealnego prezentu.

Czas trwania: 55min. / USA / 2017 / serial obyczajowy
2018-10-30 21:05 Premiera Rezydenci, odc. 9 - Utracona miłość Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA / 2017 / serial obyczajowy
2018-10-25 03:25 Rezydenci, odc. 8 - Sprawa rodzinna Logo FOX

Opis (streszczenie): Nic i Conrad, ku niezadowoleniu Bella, przyjmują do szpitala bezdomną kobietę. Podejrzewają, że kłopotliwą pacjentką nie chcieli się zająć pracownicy innej placówki medycznej. Devon i Irving leczą mężczyznę do towarzystwa. Chory udziela im zaskakująco trafnych porad. Micah wraca na badania kontrolne i jeszcze silniej zadurza się w Minie. Rodzice Pravesha przyjeżdżają w odwiedziny.

Czas trwania: 55min. / USA / 2017 / serial obyczajowy
2018-10-23 21:05 Premiera Rezydenci, odc. 8 - Sprawa rodzinna Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA / 2017 / serial obyczajowy
2018-10-17 22:55 Rezydenci, odc. 7 - Ucieczka kochanków Logo FOX

Opis (streszczenie): Conrad ściera się z Lane, ponieważ nie zgadza się z jej planem leczenia umierającego na raka pacjenta. Co gorsza, Jude miesza się do sprawy, proponując wykonanie inwazyjnego zabiegu. Nicoletta ma problemy z pacjentem celebrytą, który przekracza dozwolone grancie w ich kontaktach. Kobieta musi wymyślić taką strategię postępowania, by zapanować nad sytuacją i nie zaognić stosunków z chorym. Tymczasem Bell zdaje sobie sprawę, że pomoc Miny będzie mu bardziej potrzebna niż kiedykolwiek.

Czas trwania: 55min. / USA / 2017 / serial obyczajowy
2018-10-16 21:05 Premiera Rezydenci, odc. 7 - Ucieczka kochanków Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA / 2017 / serial obyczajowy

Emisja w stacjach


Rezydenci można obejrzeć w:

Emisje w: FOX

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Lata produkcji

Lista zawiera lata, w których powstawała audycja:

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry