Reklama

Sąsiedzi (animacja) godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Sąsiedzi (animacja)

+ Obserwuj

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Sąsiedzi (animacja) będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 2020-01-23
20:10 Sąsiedzi - Projektor, odc. 69 Logo TVP ABC

Opis (streszczenie): (AD) Pełne humoru przygody dwóch sąsiadów Pata i Mata. Zwykłe, codzienne czynności w ich przypadku tracą ten atrybut i stają się często powodem poważnych problemów.

Czas trwania: 7min. / Czechy / 2012 / serial animowany
Program TV na 2020-01-24
20:15 Sąsiedzi - Wyciskarka do soku, odc. 70 Logo TVP ABC

Opis (streszczenie): (AD) Pełne humoru przygody sąsiadów Pata i Mata. Codzienne czynności w ich przypadku stają się często powodem poważnych problemów.

Czas trwania: 8min. / Czechy / 2012 / serial animowany
Reklama
Program TV na 2020-01-25
07:40 Sąsiedzi: Wycieczka za miasto, odc. 32 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Tym razem Pat i Mat chcą wybrać się na wycieczkę na łono natury. Ku rozpaczy kolegów ich samochód się psuje. To jednak żaden problem – przecież obóz można rozbić nawet we własnym salonie.

Czas trwania: 9min. / Czechosłowacja / 1984 / serial animowany
07:50 Sąsiedzi: Winobranie, odc. 33 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Tym razem Pat i Mat zbierają winogrona, żeby zrobić wino. Jak zawsze, koledzy wymyślają niebanalny sposób na wykonanie swojej pracy. Ku ich zaskoczeniu żniwa okazują się nadzwyczaj obfite.

Czas trwania: 9min. / Czechosłowacja / 1984 / serial animowany
08:00 Sąsiedzi: Łyżwiarze, odc. 34 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. W trakcie porządkowania strychu Pat i Mat znajdują parę łyżew. Za pomocą lodówki udaje im się przygotować w ogródku lodowisko. Teraz wystarczy tylko przypomnieć sobie, jak się jeździ na łyżwach.

Czas trwania: 8min. / Czechosłowacja / 1984 / serial animowany
08:10 Sąsiedzi: Fortepian, odc. 35 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Tym razem Pat i Mat kupują pianino koncertowe. Teraz muszą znaleźć sposób, by wnieść instrument na czwarte piętro. Ponieważ winda i schody są w tej kwestii bezużyteczne, koledzy postanawiają wykorzystać okno.

Czas trwania: 8min. / Czechosłowacja / 1984 / serial animowany
08:30 Sąsiedzi: Nie święci garnki lepią, odc. 36 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Podczas zmywania naczyń Patowi i Matowi udaje się zbić wszystkie talerze. Teraz koledzy nie mają innej możliwości jak tylko własnymi rękami stworzyć nową zastawę. Okazuje się, że nie będzie to wcale proste.

Czas trwania: 8min. / Czechosłowacja / 1985 / serial animowany
08:40 Sąsiedzi: Usterka, odc. 37 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Pat próbuje oglądać w telewizji mecz piłki nożnej. Niestety, problemy z transmisją doprowadzają go do szału. Chcąc mu pomóc, Mat zabiera się za naprawę anteny. Kiedy to nie pomaga, zaczyna majstrować przy samym telewizorze.

Czas trwania: 8min. / Czechosłowacja / 1985 / serial animowany
Reklama
08:50 Sąsiedzi: Jabłko Wilhelma Tella, odc. 38 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Tym razem Pat i Mat zajmują się zbieraniem owoców. Niestety, jedno jabłko wisi na bardzo wysokiej gałęzi. Koledzy zrobią wszystko, żeby sprowadzić je na ziemię. Jak zwykle nie obędzie się bez problemów.

Czas trwania: 7min. / Czechosłowacja / 1985 / serial animowany
08:55 Sąsiedzi: Klucz, odc. 39 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Tym razem Pat gubi klucz do bramy wjazdowej. Koledzy muszą wyciągnąć zgubę ze studzienki, do której wpadła. Jak zwykle sięgną przy tym po niebanalne rozwiązania, które tylko oni mogli wymyślić.

Czas trwania: 7min. / Czechosłowacja / 1989 / serial animowany
09:05 Sąsiedzi: Wielkie zakupy, odc. 40 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Nowe meble zawsze stanowią źródło radości. Gorzej jednak, gdy nie wiadomo, jak je złożyć. Szczęśliwie Pat i Mat posiadają wszelkie narzędzia i umiejętności niezbędne, by tego dokonać.

Czas trwania: 7min. / Czechosłowacja / 1989 / serial animowany
20:10 Sąsiedzi - Rower treningowy, odc. 71 Logo TVP ABC
Czas trwania: 8min. / Czechy / 2012 / serial animowany
Program TV na 2020-01-26
07:45 Sąsiedzi: Kosiarka, odc. 41 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Koszenie trawnika nigdy nie proste, jednak prawdziwe problem zaczynają się dopiero wtedy, gdy zarówno kosiarka, jak i tradycyjna kosa odmawiają współpracy. Szczęśliwie Pat i Mat potrafią znaleźć alternatywę dla zepsutych urządzeń.

Czas trwania: 7min. / 1990 / serial animowany
07:50 Sąsiedzi: Generalne porządki, odc. 42 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. W trakcie sprzątania zawsze znajduje się wiele nikomu nieprzydatnych rzeczy. Pat i Mat chcą się ich pozbyć, ale wszystkie kosze na śmieci w sąsiedztwie są już zapełnione. Koledzy muszą znaleźć inny sposób na wyrzucenie zbędnych rupieci.

Czas trwania: 7min. / Czechosłowacja / 1990 / serial animowany
08:00 Sąsiedzi: Drzwi, odc. 43 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Tym razem Pat przypadkowo zatrzaskuje się na zewnątrz domu. Jego wierny druh, Mat, usiłuje pomóc koledze dostać się z powrotem do środka. Jak zwykle nie obędzie się bez komplikacji.

Czas trwania: 7min. / Czechosłowacja / 1990 / serial animowany
08:05 Sąsiedzi: Dach, odc. 44 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Tym razem Pat i Mat usiłują naprawić dach. Kiedy pomimo wielu starań i zbiegów nie udaje im się tego zrobić, koledzy postanawiają wymyślić, w jaki sposób można wykorzystać deszczówkę w salonie.

Czas trwania: 7min. / Czechosłowacja / 1990 / serial animowany
Reklama
08:30 Sąsiedzi: Pułapka na myszy, odc. 45 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): To nic przyjemnego, gdy do domu gospodarza pochłoniętego budowaniem modeli samolotów zawita w tym czasie nieproszony gość – malutka myszka. Pat i Mat wypowiadają wojnę niechcianemu przybyszowi. Przechodzą samych siebie, aby schwytać gryzonia, niestety bez większych sukcesów. Kiedy wszelkie inne sposoby zawodzą, przyjaciele postanawiają zawrzeć pokój ze swoim nieoczekiwanym lokatorem. Dopiero okaże się, czy tym razem ich plan przyniesie spodziewane efekty.

Czas trwania: 7min. / Czechy / 2003 / serial animowany
08:40 Sąsiedzi: Ochroniarze, odc. 46 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Mat przynosi do domu rzeźbę – tors Wenus. Teraz dręczy go obawa, że ktoś mógłby się włamać i ukraść jego skarb. Wzywa więc na pomoc przyjaciela, Pata, który ma pomóc mu zabezpieczyć cały budynek. Kiedy alarm i klatka spuszczana na eksponat okazują się niewystarczającymi środkami ostrożności, koledzy postanawiają zablokować wszystkie drzwi i okna. Obaj zadowoleni świętują swój sukces na balkonie Pata, nieświadomi, że w całym tym zamieszaniu zostawili rzeźbę na zewnątrz domu.

Czas trwania: 7min. / Czechy / 2003 / serial animowany
08:45 Sąsiedzi: Malowanie okien, odc. 47 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Pat i Mat dochodzą do wniosku, że trzeba odmalować okna w ich domu. Najpierw jednak należy usunąć z ram starą farbę. Przyjaciele umieszczają okno w wannie pełnej rozmaitych chemikaliów, ale niestety pozwala to tylko częściowo pozbyć się barwnika. Żeby ukończyć rozpoczętą pracę, domorośli majsterkowicze muszą sami wynaleźć całkowicie nową technologię. Pytanie, czy okaże się ona wystarczająco skuteczna.

Czas trwania: 7min. / Czechy / 2003 / serial animowany
08:50 Sąsiedzi: Faks, odc. 48 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Tym razem Pat i Mat postanawiają kupić nowe urządzenie – faks. To świetna okazja, żeby dać upust swojej wyobraźni i wymyślić kilka dotychczas nieznanych zastosowania dla automatu.

Czas trwania: 7min. / Czechy / 2003 / serial animowany
09:00 Sąsiedzi: Pisanka, odc. 49 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Zbliżają się święta wielkanocne. Przyjaciele angażują się w robienie pisanek. Niestety od początku nie dopisuje im szczęście. Gdy chcą naprawić swój błąd, jedynie pogarszają swoją sytuację. Niewinne zajęcie sprawia, że ich dom znów przypomina pole bitwy.

Czas trwania: 7min. / Czechy / 2003 / serial animowany
20:15 Sąsiedzi - Kaktus, odc. 72 Logo TVP ABC
Czas trwania: 8min. / Czechy / 2012 / serial animowany
Program TV na 2020-01-27
20:15 Sąsiedzi - Płytki, odc. 73 Logo TVP ABC
Czas trwania: 8min. / Czechy / 2012 / serial animowany
Program TV na 2020-01-28
20:15 Sąsiedzi - Cień słońca, odc. 74 Logo TVP ABC
Czas trwania: 8min. / Czechy / 2012 / serial animowany
Program TV na 2020-01-29
20:15 Sąsiedzi - Pszczoły, odc. 75 Logo TVP ABC
Czas trwania: 8min. / Czechy / 2018 / serial animowany
Reklama
Program TV na 2020-01-30
20:15 Sąsiedzi - Kamera, odc. 76 Logo TVP ABC
Czas trwania: 8min. / Czechy / 2018 / serial animowany
Program TV na 2020-01-31
20:10 Sąsiedzi - Karuzela, odc. 77 Logo TVP ABC
Czas trwania: 8min. / Czechy / 2018 / serial animowany
Program TV na 2020-02-01
07:40 Sąsiedzi: Kosiarka, odc. 41 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 9min. / 1990 / serial animowany
07:50 Sąsiedzi: Generalne porządki, odc. 42 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 7min. / Czechosłowacja / 1990 / serial animowany
07:55 Sąsiedzi: Drzwi, odc. 43 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 7min. / Czechosłowacja / 1990 / serial animowany
08:05 Sąsiedzi: Dach, odc. 44 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 7min. / Czechosłowacja / 1990 / serial animowany
08:25 Sąsiedzi: Pułapka na myszy, odc. 45 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 7min. / Czechy / 2003 / serial animowany
08:35 Sąsiedzi: Ochroniarze, odc. 46 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 7min. / Czechy / 2003 / serial animowany
08:40 Sąsiedzi: Malowanie okien, odc. 47 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 7min. / Czechy / 2003 / serial animowany
08:50 Sąsiedzi: Faks, odc. 48 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 7min. / Czechy / 2003 / serial animowany
08:55 Sąsiedzi: Windsurfing, odc. 77 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Pat i Mat z wielką wyobraźnią i za pomocą różnych narzędzi próbują naprawić domowe usterki. Nawet najprostsze prace remontowe kończą się katastrofą budowlaną. Niezrażeni porażkami przyjaciele nigdy się nie poddają i nie tracą przy tym humoru. Potrafią znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Charakterystyczna ścieżka dźwiękowa prawie w całości wykonywana jest na harmonijce ustnej. Serial zdobył popularność w wielu krajach, był nadawany m.in. w Czechach, Polsce, Niemczech, Szwajcarii, Brazylii, Finlandii, Holandii i Hiszpanii.

Czas trwania: 7min. / Czechy / 1994 / serial animowany
09:05 Sąsiedzi: Pisanka, odc. 49 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 7min. / Czechy / 2003 / serial animowany
20:10 Sąsiedzi - Komin, odc. 78 Logo TVP ABC
Czas trwania: 8min. / Czechy / 2018 / serial animowany
Program TV na 2020-02-02
07:40 Sąsiedzi: Sposób na odchudzanie, odc. 50 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Tym razem pomysłowi przyjaciele wpadają na pomysł, jak zgubić zbędne kilogramy. Stosują przy tym tak niecodzienne rozwiązania, że aż proszą się o kłopoty. Jak zwykle z planów nic nie wychodzi.

Czas trwania: 9min. / Czechy / 2003 / serial animowany
07:50 Sąsiedzi: Automat do napojów, odc. 51 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Przyjaciele nie próżnują. Tym razem Pat i Mat podejmują się wykonania automatu do napojów. Mają przy tym głowę pełną pomysłów, niestety problemy z wcieleniem ich w życie bez uszczerbku na zdrowiu.

Czas trwania: 7min. / Czechy / 2003 / serial animowany
07:55 Sąsiedzi: Tor samochodowy, odc. 52 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): W dzisiejszym odcinku zobaczymy, jak Pat i Mat zabierają się za budowę toru wyścigowego dla samochodzików. Jak zwykle, sąsiedzi mają spore problemy.

Czas trwania: 6min. / Czechy / 2003 / serial animowany
Reklama
08:05 Sąsiedzi: Akwarium, odc. 53 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Kolejne spotkanie z pomysłowymi przyjaciółmi. Pat i Mat są przekonani o swoim wielkim talencie do prac remontowych. Niestety z każdym swoim projektem udowadniają, że jest inaczej. Mimo to nigdy się nie poddają. Tym razem budują akwarium.

Czas trwania: 7min. / Czechy / 2003 / serial animowany
08:25 Sąsiedzi: Dynia, odc. 54 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): W tym odcinku Pat i Mat próbują sił w uprawianiu ogrodu. W tej dziedzinie także uważają się za znawców. Niestety rzeczywistość boleśnie to weryfikuje.

Czas trwania: 6min. / Czechy / 2003 / serial animowany
08:35 Sąsiedzi: Truskawki, odc. 55 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Ponownie Pat i Mat goszczą w ogrodzie. Tym razem przyjaciele wykorzystują swoje niezwykłe wynalazki, by wyhodować pyszne truskawki. Młodzi widzowie przekonają się, co z tego wyniknie.

Czas trwania: 7min. / Czechy / 2003 / serial animowany
08:40 Sąsiedzi: Pragnienie latania, odc. 56 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): W dzisiejszym odcinku zobaczymy, jak Pat i Mat zabierają się do budowy latającej maszyny. Przekonamy się, jakie tym razem problemy będą mieli sąsiedzi.

Czas trwania: 7min. / Czechy / 2003 / serial animowany
08:45 Sąsiedzi: Wigilia, odc. 57 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Zbliżają się święta Bożego Narodzenia, ale Pat i Mat nie próżnują. Jak zwykle mają głowę pełną pomysłów. Niestety nie wszystko, co sobie wymyślili, przebiega zgodnie z planem.

Czas trwania: 7min. / Czechy / 2003 / serial animowany
08:55 Sąsiedzi: Błotnik, odc. 75 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 7min. / Czechy / 1994 / serial animowany
09:00 Sąsiedzi: Gorączka, odc. 58 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 7min. / Czechy / 2003 / serial animowany
20:10 Sąsiedzi - Zmywarka, odc. 79 Logo TVP ABC
Czas trwania: 8min. / Czechy / 2018 / serial animowany
Program TV na 2020-02-03
20:15 Sąsiedzi - Zapchany zlew, odc. 80 Logo TVP ABC
Czas trwania: 8min. / Czechy / 2018 / serial animowany
Program TV na 2020-02-04
20:10 Sąsiedzi - Płot, odc. 81 Logo TVP ABC
Czas trwania: 8min. / Czechy / 2018 / serial animowany
Program TV na 2020-02-05
20:10 Sąsiedzi - Kosiarka, odc. 82 Logo TVP ABC
Czas trwania: 8min. / Czechy / 2018 / serial animowany
Program TV na 2020-02-06
20:15 Sąsiedzi - Kret, odc. 83 Logo TVP ABC
Czas trwania: 8min. / Czechy / 2018 / serial animowany
Program TV na 2020-02-07
20:10 Sąsiedzi - Skalniak, odc. 84 Logo TVP ABC
Czas trwania: 8min. / Czechy / 2018 / serial animowany
Program TV na 2020-02-08
07:40 Sąsiedzi: Sposób na odchudzanie, odc. 50 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 7min. / Czechy / 2003 / serial animowany
07:50 Sąsiedzi: Automat do napojów, odc. 51 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 6min. / Czechy / 2003 / serial animowany
07:55 Sąsiedzi: Tor samochodowy, odc. 52 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 7min. / Czechy / 2003 / serial animowany
08:00 Sąsiedzi: Akwarium, odc. 53 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 6min. / Czechy / 2003 / serial animowany
08:25 Sąsiedzi: Dynia, odc. 54 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 7min. / Czechy / 2003 / serial animowany
08:30 Sąsiedzi: Truskawki, odc. 55 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 7min. / Czechy / 2003 / serial animowany
08:40 Sąsiedzi: Pragnienie latania, odc. 56 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 7min. / Czechy / 2003 / serial animowany
08:45 Sąsiedzi: Wigilia, odc. 57 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 7min. / Czechy / 2003 / serial animowany
08:50 Sąsiedzi: Gorączka, odc. 58 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 7min. / Czechy / 2003 / serial animowany
20:10 Sąsiedzi - Rodeo, odc. 85 Logo TVP ABC
Czas trwania: 8min. / Czechy / 2018 / serial animowany
Program TV na 2020-02-09
07:40 Sąsiedzi: Golf, odc. 59 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): W tym odcinku fajtłapowaci przyjaciele udowadniają, że gra w golfa jest dla każdego. Próbują zbudować własne pole do gry w ten elitarny sport. Aż proszą się o kłopoty...

Czas trwania: 7min. / Czechy / 2003 / serial animowany
07:50 Sąsiedzi: Złośliwa nakrętka, odc. 60 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Podczas prac w domu przyjaciele natykają się na nieprzewidziany problem – niedokręcającą się zakrętkę. Kolejne próby umieszczenia przedmiotu na właściwym miejscu doprowadzają ich dom do ruiny.

Czas trwania: 7min. / Czechy / 2004 / serial animowany
07:55 Sąsiedzi: Budowa basenu, odc. 61 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Pat i Mat wpadają na pomysł wybudowania basenu u siebie w ogródku. Od początku jednak prześladuje ich pech. Kolejne próby wykonania planu, kończą się spektakularnym fiaskiem.

Czas trwania: 7min. / Czechy / 2004 / serial animowany
08:05 Sąsiedzi: Jak powiesić obraz, odc. 62 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Pat i Mat wieszają obraz na ścianie. Prosta z pozoru czynność jak zwykle się komplikuje, gdyż ramka wciąż się przekrzywia. Przyjaciele rujnują swój dom, ale ostatecznie obrazek wisi prosto.

Czas trwania: 7min. / Czechy / 2004 / serial animowany
08:25 Sąsiedzi: Choinka, odc. 63 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Przyjaciele ubierają choinkę. Zawieszenie świecidełek okazuje się dla nich prawdziwym wyzwaniem, gdy wcielają w życie swoje szalone pomysły, które w teorii mają ułatwić pracę.

Czas trwania: 7min. / Czechy / 2004 / serial animowany
08:30 Sąsiedzi: Placuszki, odc. 64 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 8min. / Czechosłowacja / 1992 / serial animowany
08:40 Sąsiedzi: Garaż, odc. 65 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Tym razem Pat i Mat próbują zaparkować w garażu. Niestety, przy okazji o mały włos nie demolują swojego samochodu. Ostatecznie wpadają na pomysł, żeby przykryć auto płachtą materiału, a części, które odpadły od pojazdu, umieścić bezpiecznie w garażu.

Czas trwania: 8min. / Czechosłowacja / 1979 / serial animowany
08:50 Sąsiedzi: Rowerzyści, odc. 66 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 8min. / Czechosłowacja / 1992 / serial animowany
08:55 Sąsiedzi: Glazura, odc. 67 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 8min. / Czechosłowacja / 1992 / serial animowany
20:10 Sąsiedzi - Schody, odc. 86 Logo TVP ABC
Czas trwania: 8min. / Czechy / 2018 / serial animowany
Program TV na 2020-02-10
20:10 Sąsiedzi - Wiatrak. odc. 87 Logo TVP ABC
Czas trwania: 8min. / Czechy / 2018 / serial animowany
Program TV na 2020-02-11
20:10 Sąsiedzi - Basen, odc. 62 Logo TVP ABC
Czas trwania: 9min. / Czechy / 2012 / serial animowany
Program TV na 2020-02-12
20:15 Sąsiedzi - Papierowa zastawa, odc. 63 Logo TVP ABC
Czas trwania: 8min. / Czechy / 2012 / serial animowany
Program TV na 2020-02-13
20:15 Sąsiedzi - Podłoga, odc. 64 Logo TVP ABC
Czas trwania: 8min. / Czechy / 2012 / serial animowany
Program TV na 2020-02-14
20:10 Sąsiedzi - Łóżka, odc. 65 Logo TVP ABC
Czas trwania: 8min. / Czechy / 2012 / serial animowany
Program TV na 2020-02-15
20:10 Sąsiedzi - Suche drzewo, odc. 66 Logo TVP ABC
Czas trwania: 8min. / Czechy / 2012 / serial animowany
Program TV na 2020-02-16
20:10 Sąsiedzi - Hydraulicy, odc. 67 Logo TVP ABC

Opis (streszczenie): (AD) Pełne humoru przygody sąsiadów Pata i Mata. Zwykłe, codzienne czynności w ich przypadku stają się często powodem poważnych problemów.

Czas trwania: 7min. / Czechy / 2012 / serial animowany
Program TV na 2020-02-17
20:15 Sąsiedzi - Odkurzacz, odc. 68 Logo TVP ABC
Czas trwania: 7min. / Czechy / 2012 / serial animowany
Program TV na 2020-02-18
20:15 Sąsiedzi - Projektor, odc. 69 Logo TVP ABC
Czas trwania: 7min. / Czechy / 2012 / serial animowany
Program TV na 2020-02-19
20:10 Sąsiedzi - Wyciskarka do soku, odc. 70 Logo TVP ABC
Czas trwania: 8min. / Czechy / 2012 / serial animowany
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Sąsiedzi (animacja). Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Sąsiedzi (animacja) w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Sąsiedzi (animacja).

Sąsiedzi (animacja) gdzie obejrzeć?


Sąsiedzi (animacja) można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: FOKUS TV, TVP ABC

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Obsada (osoby)


Lista zwiera odnośniki do stron osób związanych z produkcją (aktorzy, reżyser):

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry