Reklama

Taffy godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Taffy w TV - najbliższe emisje

+ Obserwuj
Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Taffy będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 15 lipca 2020 (Środa)
04:26 Zakończone  Taffy: Ogłaszam was psem i kotem, sez. 1, odc. 5 Logo Boomerang
04:33 Trwa...  Taffy: Dziewczyna Bentleya, sez. 1, odc. 6 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Bentley dostaje listy od tajemniczej wielbicielki. Niestety nigdy nie udaje im się spotkać. Pies nie wie, że to wszystko sprawka Taffy'ego, który sam pisze listy, żeby zadrwić z kolegi. Kiedy jednak Bentley wpada w rozpacz po stracie ukochanej, Taffy musi go pocieszyć.

Czas trwania: 6min. / 2018
Reklama
04:39 Taffy: Masz to w genach, sez. 1, odc. 7 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Pani M pragnie poznać pochodzenie swoich zwierząt, więc wysyła ich sierść do analizy. Taffy chce uniknąć zdemaskowania, miesza próbki i w końcu wychodzi na to, że to Bentley jest szopem, a nie on.

Czas trwania: 7min. / 2018
04:46 Taffy: Wakacje w domu, sez. 1, odc. 8 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Pani M przez przypadek zamyka Taffy'ego i Bentleya w domu. Żeby wyjść i przechytrzyć nowoczesny system alarmowy, zwierzaki muszą zacząć współpracować. Wkrótce jednak zaczynają wariować i Bentley próbuje pożreć Taffy'ego. Na szczęście pomoc przychodzi w samą porę.

Czas trwania: 6min. / 2018
04:52 Taffy: Milczenie szopów, sez. 1, odc. 78 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Pani M leży chora i jest nadwrażliwa na dźwięki. Każdy hałas sprawia, że kobieta zwija się z bólu. Ten, kto zakłóci jej spokój, zostanie wyrzucony za drzwi. Taffy zamierza wykorzystać tę sytuację, żeby pozbyć się Bentleya z domu. Rozstawia więc pułapki w całej posiadłości. Jeśli Bentley w którąś wpadnie, na pewno zacznie krzyczeć.

Czas trwania: 8min. / 2018
Program TV na 16 lipca 2020 (Czwartek)
00:00 Taffy: Misja Mish Mash, sez. 1, odc. 9 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Dwa szopy, Mish i Mash, buszują po terenie posiadłości i wpadają na starego kumpla, Chudego, który teraz wiedzie wspaniałe życie. Znajomi zazdroszczą mu tego komfortu. Tymczasem pani M chce się pozbyć szopów. Taffy będzie musiał walczyć o swoje.

Czas trwania: 6min. / 2018
00:06 Taffy: Gwiazdkowy Bentley, sez. 1, odc. 10 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Marzenie Bentleya się spełniło - Taffy został zdemaskowany i wyrzucony z domu. Szop postanawia wrócić do posiadłości. Wraz z przyjaciółmi przebiera się za duchy świąt Bożego Narodzenia i nawiedza Bentleya. Próbuje wzbudzić w nim poczucie winy.

Czas trwania: 7min. / 2018
00:13 Taffy: Zamiana, sez. 1, odc. 11 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Bentleya i Taffy'ego razi piorun i zamieniają się ciałami. Teraz Bentley przekonuje się, jak to jest, kiedy twój los wisi na kokardce, a do Taffy'ego dociera, że nigdy nie odnalazłby się w roli psa. Zwierzaki koniecznie muszą odzyskać swoje właściwe ciała.

Czas trwania: 6min. / 2018
Reklama
00:19 Taffy: Zwierzaki cudaki, sez. 1, odc. 12 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Pani M postanawia zaistnieć w mediach społecznościowych, ale straszne selfie Bentleya nikomu się nie podobają. Jego starania jedynie pogarszają sytuację, tymczasem Taffy staje się coraz bardziej popularny. Kiedy psu udaje się wreszcie zatriumfować, nikt już nie korzysta z tej aplikacji.

Czas trwania: 7min. / 2018
00:26 Taffy: Wszędzie jarmuż, sez. 1, odc. 13 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Pani M przechodzi na dietę jarmużową. Bentley stara się ją wspierać, ale Taffy nie jest w stanie wytrzymać i szuka dla siebie smaczniejszego rozwiązania. Na szczęście pani M wraca do dawnych przyzwyczajeń, kiedy dieta nie przynosi oczekiwanych rezultatów.

Czas trwania: 7min. / 2018
00:33 Taffy: Porywacz kotów, sez. 1, odc. 14 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): W okolicy grasuje koci porywacz. Bentley ma nadzieje, że jego łupem padnie także Taffy. Sprawy nie przebiegają jednak po myśli Bentleya. Kiedy tożsamość porywacza zostaje ujawniona, pani M czuje się oszukana.

Czas trwania: 6min. / 2018
00:39 Taffy: Dzień szopa, sez. 1, odc. 15 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Podczas strzyżenia fryzjer niechcący ucina kokardkę Taffy'ego i demaskuje szopa. Taffy ma szansę przenieść się w czasie i wszystko odkręcić. Nie będzie to jednak wcale proste. Taffy'emu może pomóc tylko jedno - gdy nie będzie miał sierści, fryzjer nie będzie mu potrzebny.

Czas trwania: 7min. / 2018
00:46 Taffy: Wylogowanie, sez. 1, odc. 16 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Filmik, na którym Taffy bierze udział podwieczorku u Addie, staje się wiralem i przyciąga uwagę całego świata. Bentley chce wykorzystać internet do ujawnienia tajemnicy Taffy'ego. Ku rozczarowaniu psa, jego starania nie przynoszą żadnego rezultatu.

Czas trwania: 6min. / 2018
00:52 Taffy: Woń polowania, sez. 1, odc. 17 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Bentley wymyśla sposób na pozbycie się Taffy'ego. Zamawia przez internet olejek kawiorowy, którym chce oznaczyć teren z dala od posiadłości. Kiedy jednak próbuje otworzyć butelkę, cały zalewa się zawartością. Ups. Odurzony zapachem Taffy zaczyna ścigać Bentleya. Pies stara się ukryć przed szopem, ale takiego zapachu nie jest w stanie zamaskować. Aby na pewno?

Czas trwania: 8min. / 2018
04:00 Taffy: Woń domu, sez. 1, odc. 19 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Po wielkiej uczcie Taffy zatęsknił za starym domem - śmietniskiem. Postanawia tam wrócić i wyprawić przyjęcie, na którym będzie mógł zachowywać się swobodnie - jak szop. Mish i Mash są zachwyceni powrotem przyjaciela. Bentley chce nakryć Taffy'ego i raz na zawsze pozbyć się go z posiadłości.

Czas trwania: 6min. / 2018
04:06 Taffy: Fabryka waz, sez. 1, odc. 20 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Pani Majętna kupuje podróbkę cennej wazy, którą natychmiast zwraca do faryki. Bentley próbuje przy tej okazji pozbyć się Taffy'ego. Jednak przez przypadek do paczki wpada też zdjęcie wujka Oswalda. Pani Majętna byłaby zdruzgotana, gdyby je straciła. Bentley musi odzyskać zdjęcie, pędzi więc po nie do fabryki.

Czas trwania: 7min. / 2018
Reklama
04:13 Taffy: Robodom, sez. 1, odc. 21 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Pani Majętna montuje w domu nowoczesny system zabezpieczający. Podczas jej drzemki Taffy i Bentley wykorzystują jego funkcje, by płatać sobie figle. W rezultacie doprowadzają do uruchomienia trybu autodestrukcji. Muszą obudzić panią Majętną, żeby nie dopuścić do katastrofy.

Czas trwania: 7min. / 2018
04:20 Taffy: Zaklinacz krzyków, sez. 1, odc. 22 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Forsythe ma dość sprzątania po Taffym i Bentleyu. Jeśli pani M czegoś nie wymyśli, to on się zwolni z pracy. Pani M mówi mu, żeby się nie przejmował, bo ona już ma rozwiązanie. Taffy i Bentley podsłuchują ich rozmowę i spodziewają się najgorszego. Jeśli Bentley się nie popisze, to wyślą go do szkoły posłuszeństwa. Taffy boi się, że zostanie zdemaskowany. Kiedy więc nieznajomy puka do ich drzwi, starają się być najgrzeczniejszymi zwierzakami na świecie.

Czas trwania: 6min. / 2018
04:26 Taffy: Bentley z dżungli, sez. 1, odc. 23 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Bentley mocno uderza się w głowę, a kiedy się budzi, nie pamięta, kim jest. Taffy chce wykorzystać tę sytuację, by pozbyć się rywala raz na zawsze. Bentley dochodzi do wniosku, że jest szopem i powinien mieszkać na łonie natury ze swoją rodziną. Opuszcza więc posiadłość Majętnej, a Taffy cieszy się samotnym życiem w domu.

Czas trwania: 7min. / 2018
04:33 Taffy: W dziczy, sez. 1, odc. 24 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Pani M organizuje wypad do lasu, tam jednak wszyscy się gubią i w dodatku tracą całe zapasy żywności. Ani Binikos, ani Forsythe nie potrafią znaleźć rozwiązania tej sytuacji. Jedyne szopi instynkt Taffy'ego może się tu na coś przydać. Czy Taffy zdoła uratować wszystkich, nie demaskując siebie?

Czas trwania: 6min. / 2018
04:39 Taffy: Dotknij futra, sez. 1, odc. 25 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Panią M odwiedza jej dawny przyjaciel Ronald Szopiasty, który schwytał najwięcej szopów na świecie. Teraz Ronald jest stary i ślepy - może rozpoznać szopa tylko wtedy, gdy dotknie jego futra. Taffy nie może więc dopuścić, żeby Ronald go dotknął.

Czas trwania: 7min. / 2018
04:46 Taffy: Białe rękawiczki, sez. 1, odc. 26 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Forsythe ma już dość ciągłych przepychanek między Taffym a Bentleyem. Postanawia więc pozbyć się zwierząt, nie bierze jednak pod uwagę ich wytrwałości.

Czas trwania: 6min. / 2018
04:52 Taffy: Pokaz, sez. 1, odc. 18 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Pani M jest smutna, bo koty jej przyjaciółek zdobywają nagrody, a jej własny - nie. Musi dostać puchar! Zapisuje więc Taffy'ego na największy pokaz kotów i prosi Binikosa o wyszkolenie futrzaka.

Czas trwania: 8min. / 2018
Reklama
Program TV na 17 lipca 2020 (Piątek)
00:00 Taffy: Marzenia maszyny, sez. 1, odc. 27 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Pora na doroczną inspekcję pracy lokajów. Do tej pory Forsythe zawsze otrzymywał najwyższą nagrodę. Teraz jednak przez nieustanne spory zwierzaków utrzymanie domu w czystości graniczy z cudem. Taffy i Bentley postanawiają pomóc Forsythe'owi i zamawiają robota, który posprząta posiadłość.

Czas trwania: 6min. / 2018
00:06 Taffy: Taffyzilla, sez. 1, odc. 28 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Binikos martwi się tym, że pani M nie ma siły, więc zamawia specjalną maszynę, która tworzy mięśnie. Przypadkowo wpada do niej Taffy ścigany przez Bentleya. Szopowi wyrastają potężne mięśnie i między zwierzakami dochodzi do walki.

Czas trwania: 7min. / 2018
00:13 Taffy: Ubaw po pachy, sez. 1, odc. 29 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Taffy jadł za dużo słodyczy i ma próchnicę. Musi iść do weterynarza na borowanie. Bentley stara się udowodnić doktor Bolesnej, że Taffy jest zwyczajnym szopem, a nie kotem. Jednak pani weterynarz nie zwraca na to uwagi i nieoczekiwanie wybucha śmiechem.

Czas trwania: 7min. / 2018
00:20 Taffy: Terapia dla zwierząt, sez. 1, odc. 30 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Pani weterynarz przyjeżdża do posiadłości Majętnej. Oznajmia pani domu, że Taffy i Bentley mają problemy. Wie to, ponieważ rozumie język zwierząt. Tak przynajmniej twierdzi... Bentley jej wierzy i ma nadzieję, że to ona w końcu zdemaskuje Taffy'ego.

Czas trwania: 6min. / 2018
00:26 Taffy: Kici, kici, sez. 1, odc. 31 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): W posiadłości pojawia się nowy kotek. Pani Majętna od razu się w nim zakochuje, jednak z nowym pieszczochem coś jest ewidentnie nie tak. Taffy postanawia się dowiedzieć, o co chodzi temu kociakowi.

Czas trwania: 7min. / 2018
00:33 Taffy: Narodziny gwiazdy, sez. 1, odc. 32 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Fuffernin szuka gwiazdy do swojego nowego filmu. Pani M bardzo chce, żeby to Bentley wystąpił w tym filmie. Zazdrosny Taffy próbuje zniszczyć karierę Bentleya.

Czas trwania: 6min. / 2018
00:39 Taffy: Metamorfoza, sez. 1, odc. 33 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Taffy musi znaleźć czas dla Misha i Mash, którzy wyprawiają urodzinową imprezę na śmietniku. W przeciwnym razie przyjaciele się na niego obrażą. Niestety w tym samym czasie pani Majętna zaprasza do posiadłości fotografa, który ma zrobić Taffy'emu sesję zdjęciową. Pani M prosi Addie, by zajęła się makijażem zwierzaka. Bentley dzielnie jej asystuje. Taffy musi więc krążyć między przyjęciem u Misha i Mash a sesją w posiadłości.

Czas trwania: 7min. / 2018
00:46 Taffy: Trening z szopem, sez. 1, odc. 34 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Bentley martwi się, że ten paskudny szop, który udaje kota, kiedyś w końcu skompromituje panią Majętną. Pies stara się więc mieć Taffy'ego zawsze na oku. Ten jednak nie ma zamiaru przestrzegać etykiety i zadziera z dystyngowanym corgim. Zasady wymagają, aby Bentley stanął z nim do pojedynku. Jeśli przegra, zwierzęta nie unikną kompromitacji.

Czas trwania: 6min. / 2018
00:52 Taffy: Swetry, sez. 1, odc. 35 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Zbliża się Gwiazdka i Taffy uznał, że śmiesznie by było, gdyby Bentley dostał od pani M okropny świąteczny sweter. Wkrótce jego życzenie zostaje spełnione. Szop nie przewidział jednak, że Majętna jemu również zamówi sweterek. Taffy i Bentley zaczynają wariować, bo pragną już tylko jednego - zdjąć wreszcie swetry.

Czas trwania: 8min. / 2018
04:00 Taffy: Redaktor Taffy, sez. 1, odc. 37 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Bentley zakłada własną gazetę i zaczyna w niej prowadzić kampanię przeciw Taffy'emu. Gdy szop to odkrywa, postanawia wydawać własne pismo.

Czas trwania: 6min. / 2018
Reklama
04:06 Taffy: Kwiaty dla Bentleya, sez. 1, odc. 38 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Podczas przygotowań do przyjęcia pani M znajduje stary zegarek do hipnozy i daje Addie do zabawy. Cudownie! Taffy zgarnia zegarek i używa go na Bentleyu. Wkrótce potem pies podejrzanie często zaczyna wpadać na ściany. Domyśla się, że to wina Taffy'ego, i próbuje zdobyć zegarek. Wkrótce sprawy wymykają się spod kontroli i zwierzęta prześcigają się we wzajemnych hipnozach.

Czas trwania: 7min. / 2018
04:13 Taffy: Szopi Księżyc, sez. 1, odc. 39 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Taffy ogląda z panią M wiadomości i dowiaduje się, że dzisiejszej nocy na niebie ma się pojawić Szopi Księżyc. Legenda głosi, że w tym czasie wszystkie szopy czują przemożną potrzebę, by myć absolutnie wszystko, co wpadnie w ich ręce. Taffy twierdzi, że w życiu nie słyszał większej bzdury. Kiedy jednak na niebie pojawia się dziwny księżyc, Taffy zaczyna nieświadomie myć swoje jedzenie. Bentley to zauważa, i zaczyna się zabawa.`

Czas trwania: 7min. / 2018
04:20 Taffy: Kochany klops, sez. 1, odc. 40 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Pani M poddaje się kuracji odmładzającej i nakłada sobie na oczy plasterki ogórka. Bentley korzysta z faktu, że jego opiekunka nic nie widzi, i pozbywa się Taffy'ego. Pani domu tęskni jednak za swoim kotkiem, więc Bentley musi zrobić wszystko, żeby miała kogo przytulać.

Czas trwania: 6min. / 2018
04:26 Taffy: Kontrola klimatu, sez. 1, odc. 41 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Nadchodzi fala upałów i zgrzany Taffy walczy ze sobą, żeby nie zdjąć kokardki. Bentley chce wykorzystać sytuację i między zwierzętami rozpoczyna się bitwa o klimatyzator.

Czas trwania: 7min. / 2018
04:33 Taffy: Kołnierze, sez. 1, odc. 42 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Weterynarz zakłada Taffy'emu kołnierz, aby nie drapał się po swędzącej rance. Bentley wykorzystuje tę sytuację i uprzykrza szopowi życie.

Czas trwania: 6min. / 2018
04:39 Taffy: Taffy z przyszłości, sez. 1, odc. 43 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Przyszłość planety zależy od Taffy'ego. Dlatego Bentley powinien bardzo dbać o kolegę. Co tak naprawdę czeka ich w przyszłości?

Czas trwania: 6min. / 2018
04:45 Taffy: Szop w złotej klatce, sez. 1, odc. 44 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Bentley przez przypadek trafia na statek płynący na Antarktykę. Taffy jest przeszczęśliwy. Jak jednak zniesie samotność i nudne życie bez swojego wroga?

Czas trwania: 7min. / 2018
04:52 Taffy: Lekcja życia, sez. 1, odc. 36 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Pani M kupuje specjalną opaskę szybkiej nauki, gdyż chce się podszkolić w robieniu na drutach. Zaintrygowany urządzeniem Bentley uczy się ściągania kokardek. Wkrótce opaskę przejmuje Taffy i sprawy wymykają się spod kontroli.

Czas trwania: 8min. / 2018
Program TV na 18 lipca 2020 (Sobota)
00:00 Taffy: Pchli cyrk, sez. 1, odc. 45 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Pani M podejrzewa, że Taffy ma pchły, i postanawia podmienić jego kokardę na obrożę przeciwpchelną. Bentley dla pewności umieszcza na skórze szopa te owady - to się jednak na nim mści.

Czas trwania: 6min. / 2018
00:06 Taffy: Stróż, sez. 1, odc. 46 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Taffy przez przypadek ratuje niedźwiedziowi życie i dzięki temu zyskuje lojalnego przyjaciela, który będzie go chronił przed zawziętym Bentleyem.

Czas trwania: 7min. / 2018
00:13 Taffy: Dobranoc, kotku, sez. 1, odc. 47 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Nadszedł okres hibernacji szopów. Taffy nie może jednak zasnąć, bo zostałby zdemaskowany. Czy końcu uda się na zasłużony odpoczynek?

Czas trwania: 7min. / 2018
00:20 Taffy: Szczęśliwy dom, sez. 1, odc. 48 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Zwierzęta tracą pamieć i wydaje im się, że są najlepszymi przyjaciółmi. Boją się też, że pani M chce ich zadusić swoimi uściskami.

Czas trwania: 6min. / 2018
00:26 Taffy: Zakopany skarb, sez. 1, odc. 49 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Taffy i Bentley znajdują mapę skarbu i ruszają na poszukiwania. Może się jednak okazać, że nie dostaną tego, o czym marzyli.

Czas trwania: 6min. / 2018
00:32 Taffy: Ciastka z wróżbą, sez. 1, odc. 50 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Zarówno Taffy, jak i Bentley wykorzystują ciastka z wróżbą, aby przekonać panią M do pozbycia się z domu rywala. Jednak podrzucenie ciastka wcale nie jest takie łatwe.

Czas trwania: 7min. / 2018
00:39 Taffy: Drżąca gorączka, sez. 1, odc. 51 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Panuje epidemia drżącej gorączki, a Taffy przez przypadek połyka wibrujący telefon. Szop nie chce, żeby ktokolwiek zauważył, jak się trzęsie, bo to oznaczałoby kwarantannę.

Czas trwania: 6min. / 2018
00:45 Taffy: Zwrot, sez. 1, odc. 52 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Pilna sprawa! Ze względów bezpieczeństwa kokarda Taffy'ego musi wrócić do fabryki, w której została wyprodukowana. Wszyscy w posiadłości próbują więc złapać szopa.

Czas trwania: 7min. / 2018
00:52 Taffy: Czysta karta, sez. 1, odc. 53 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Taffy sprawia Bentleyowi wielką przykrość i teraz musi zrobić wszystko, żeby go udobruchać i przybić z nim piątkę. Jak bardzo się poświęci, żeby uniknąć "kawiorowej zemsty"?

Czas trwania: 8min. / 2018
04:00 Taffy: Nowa pani Majętna, sez. 1, odc. 54 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Tożsamość Taffy'ego zostaje ujawniona, ale ku zaskoczeniu wszystkich pani M zmieniła podejście i teraz kocha szopy. Taffy jest zadowolony, dopóki Mish i Mash nie wejdą mu w paradę.

Czas trwania: 6min. / 2018
04:06 Taffy: Nowszy model, sez. 1, odc. 55 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Taffy kupuje sobie niezniszczalną i ultranowoczesną kokardę, która obroni go przed Bentleyem. Niestety urządzenie ma własną inteligencję i potrafi identyfikować gatunki zwierząt.

Czas trwania: 7min. / 2018
04:13 Taffy: Kochanie, zmniejszyłam szopa, sez. 1, odc. 56 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Taffy i Bentley zostają zmniejszeni do rozmiaru insektów i przekonują się, jak wiele czyha na nich zagrożeń. Aby wrócić do swoich normalnych rozmiarów, będą musieli nauczyć się współpracy.

Czas trwania: 7min. / 2018
04:20 Taffy: W klatce, sez. 1, odc. 57 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Mish i Mash zostali schwytani przez Bentleya i wylądowali w luksusowej klatce, gdzie czekają na ludzi ze schroniska. Taffy robi wszystko, żeby uwolnić przyjaciół.

Czas trwania: 6min. / 2018
04:26 Taffy: Podchody z duchami, sez. 1, odc. 58 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Wywoływanie duchów może być trudnym doświadczeniem, o czym przekonuje się Bentley, który staje oko w oko z duchem swojego przodka. Duch jest zły na Bentleya, że ten nie może sobie poradzić z szopem.

Czas trwania: 7min. / 2018
04:33 Taffy: Rozgrywka, sez. 1, odc. 59 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Trwają zawody golfowe. Bentley sabotuje grę pani M, gdyż ta wybrała Taffy'ego na swojego zwierzaka od kijów. Taffy bardzo chce wygrać, nie do końca zdaje sobie jednak sprawę, co jest nagrodą w zawodach.

Czas trwania: 6min. / 2018
04:39 Taffy: Rywal, sez. 1, odc. 60 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Pani M kupuje robotycznego psa, przez co Bentley czuje się niepotrzebny. Wkrótce okazuje się, że pozostałym domownikom ten nowy gadżet też nie przypadł do gustu.

Czas trwania: 7min. / 2018
04:46 Taffy: Pani Śpiąca, sez. 1, odc. 61 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Urządzenie, które pomaga pani M zasnąć, wywołuje też lunatykowanie. Taffy i Bentley muszą się odnaleźć w tej nowej sytuacji - pomiędzy snem i jawą.

Czas trwania: 6min. / 2018
04:52 Taffy: Pies na piątkę, sez. 1, odc. 63 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Bentley zauważa, że pani M bardziej dba o kota niż o niego. Chce, żeby Taffy nauczył go, jak stać się atrakcyjniejszym zwierzakiem. Co jest sekretem uroku Taffy'ego?

Czas trwania: 8min. / 2018
Program TV na 19 lipca 2020 (Niedziela)
00:00 Taffy: Złoty struś, sez. 1, odc. 64 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Pani M kupiła strusia - irytujące stworzenie, o które trzeba bardzo dbać. W dodatku na jego głowę trafiła kokardka Taffy'ego. Szop musi znaleźć sposób, żeby ją odzyskać.

Czas trwania: 6min. / 2018
00:06 Taffy: Kichanie, sez. 1, odc. 65 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Podano do stołu i Forsythe posypuje danie Taffy'ego świeżo zmielonym pieprzem. Taffy wdycha przyprawę i kicha tak mocno, że aż spada mu kokardka. Szopowi udaje się szybko ją włożyć, ale cała sytuacja nie uchodzi uwadze Bentleya. Jeśli tylko zmusiłby Taffy'ego do kichania przy pani M, szop na pewno sam by się zdemaskował.

Czas trwania: 7min. / 2018
00:13 Taffy: Wysokie loty, sez. 1, odc. 66 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Pani M zaplanowała dla wszystkich wspaniałą atrakcję - lot balonem. Wskutek działań Bentleya balon startuje jednak przed czasem. Na domiar złego zaplątuje się w talerz satelitarny na dachu posiadłości i unosi ją całą w powietrze. Wszyscy są w niebezpieczeństwie. Bentley i Taffy muszą szybko znaleźć rozwiązanie.

Czas trwania: 7min. / 2018
00:20 Taffy: Powrót Chudego, sez. 1, odc. 67 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): W klubie zapanowała nowa moda. Koty stały się passé, za to na topie są szopy - najlepsze domowe zwierzaki! Pan Fuffernin prosi więc panią Majętną, żeby zorganizowała przyjęcie na cześć tych dzikich zwierząt. W związku z tym Bentley musi zmienić swoją strategię – próbuje sprawić, żeby Taffy znów stał się kotem.

Czas trwania: 6min. / 2018
00:26 Taffy: Bliźniacze szkolenie, sez. 1, odc. 68 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Morsythe, brat bliźniak Forsythe'a, przyjeżdża do posiadłości, żeby przejść szkolenie na lokaja. W przeciwieństwie do brata nie jest jednak sumienny, a na domiar złego wcale nie ma zamiaru opuszczać domu Majętnej. Bentley i Taffy dotkliwe odczuwają skutki jego działań. Zwierzęta łączą siły i próbują zdemaskować Morsythe'a.

Czas trwania: 7min. / 2018
00:33 Taffy: Mały potwór, sez. 1, odc. 69 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Binikos chce zająć czymś Addie i daje jej cukierka. Ten niestety sprawia, że dziewczynka przemienia się w potwora. Bentley zauważa, że cukierki kształtem przypominają kokardkę Taffy'ego, i postanawia wykorzystać ten zbieg okoliczności. Daje dziewczynce coraz więcej cukierków i rozbudza w niej potwora, który goni Taffy'ego.

Czas trwania: 6min. / 2018
00:39 Taffy: Trening zbieracza, sez. 1, odc. 70 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Podczas wizyty u babci Addie poznaje historię swojego przodka - legendarnego zbieracza śmieci. Dziewczynka chce być taka jak on i szuka partnera, który pomoże jej wykonać tę trudną misję. Taffy i Bentley będą musieli przejść serię prób, żeby ustalić, który z nich lepiej się do tego nada.

Czas trwania: 7min. / 2018
00:46 Taffy: Lustrzany dom, sez. 1, odc. 71 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Pani Majętna kupuje niezwykłe lustro nieznanego pochodzenia. Taffy i Bentley do niego wpadają i zostają przeniesieni do alternatywnej rzeczywistości. Wszystko tam jest na opak, a tamtejsza pani Majętna wydaje się wprost okropna.

Czas trwania: 6min. / 2018
00:52 Taffy: Przyjaciele, sez. 1, odc. 72 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Przy posiadłości pojawia się zbuntowana samiczka szopa. Wyjada resztki ze śmietnika pani Majętnej i jest bardzo zadziorna. Taffy’emu od razu wpada ona w oko i próbuje się z nią zaprzyjaźnić. Ona jednak uważa go za bogatego i rozpieszczonego koteczka, z którym nie ma zamiaru pokazywać się na wysypisku. Bentley chce wykorzystać tę sytuację, by pozbyć się Taffy’ego z domu, więc pomaga mu zdobyć względy nowej koleżanki.

Czas trwania: 8min. / 2018
04:00 Taffy: Cudowna lampa, sez. 1, odc. 73 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Bentley i Taffy odkrywają w piwnicy magiczną lampę z dżinem. Wymyślają wiele życzeń, byle tylko dopiec siebie nawzajem. Czy uda im się uchronić panią Majętną przed niebezpiecznymi skutkami swoich szalonych życzeń?

Czas trwania: 6min. / 2018
04:06 Taffy: Mysz a kysz!, sez. 1, odc. 74 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Taffy dostaje zadanie - ma się pozbyć myszy z posiadłości. Problem w tym, że szop nie ma pojęcia, jak się do tego zabrać. Z czasem mysz staje się coraz bardziej zuchwała i Taffy nie ma wyjścia - musi przystąpić do akcji. Inaczej zostanie zdemaskowany przez Forsythe’a i panią Majętną.

Czas trwania: 7min. / 2018
04:13 Taffy: Zły kucyk, sez. 1, odc. 75 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Pani M przygarnia nowe zwierzę - kucyka. Bentley i Taffy są zazdrośni o to, jak dużo uwagi poświęca mu właścicielka. Postanawiają połączyć siły i pozbyć się nowego lokatora. Kucyk okazuje się jednak wyjątkowo trudnym przeciwnikiem.

Czas trwania: 7min. / 2018
04:20 Taffy: Piskofobia, sez. 1, odc. 76 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Bentley już ma zdemaskować Taffy'ego, ale nieoczekiwanie ucieka w przerażeniu. Czy to możliwe, że Bentley cierpi na piskofobię?

Czas trwania: 6min. / 2018
04:26 Taffy: Nie ma jak klon, sez. 1, odc. 77 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Pani M postanowiła sklonować Taffy'ego i teraz w posiadłości są cztery takie same szopy. To oznacza więcej zmartwień dla Bentleya, ale Taffy'emu też nie jest do śmiechu - okazuje się bowiem, że klony wcale nie są do niego podobne. Oby nie zdemaskowały go przez swoją niezdarność, obżarstwo czy przebiegłość. Czy Taffy'emu uda się wyjść z tego cało?

Czas trwania: 7min. / 2018
04:33 Taffy: Milczenie szopów, sez. 1, odc. 78 Logo Boomerang
Czas trwania: 6min. / 2018
04:39 Taffy: Wejście kota, sez. 1, odc. 1 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Chudy to szop, który odkrył, że dzięki kokardce zawiązanej na szyi może udawać kota. Wkrótce zostaje przygarnięty przez panią Majętną, która skupia na nim całą uwagę i rozpieszcza smakołykami. Bentley, pies pani Majętnej, nie daje się jednak nabrać i chce zdemaskować oszusta.

Czas trwania: 7min. / 2018
04:46 Taffy: Malutki problem, sez. 1, odc. 2 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Addie odwiedza swoją babcię - panią Majętną. Dziewczynka zaczyna nazywać Taffy'ego szopem i zwierzak panikuje. Próbuje znaleźć sposób, żeby pozbyć się Addie. Wkrótce okazuje się jednak, że „szopem” dziewczynka nazywa wszystko, co napotka.

Czas trwania: 6min. / 2018
04:52 Taffy: Kukiełka, sez. 1, odc. 3 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Panią M ma odwiedzić inspektor, który sprawdza gościnność. Niestety przed jego przybyciem Majętna traci przytomność. Teraz Taffy i Bentley muszą udawać swoją panią. Przez przypadek doprowadzają też do romantycznego wyznania. Czy pani M dostanie najwyższą notę?

Czas trwania: 8min. / 2018
Program TV na 20 lipca 2020 (Poniedziałek)
00:00 Taffy: Kto da więcej?, sez. 1, odc. 4 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Do pani M zaleca się uczestnik aukcji, który jest uczulony na psią sierść. Taffy widzi w tym szansę na pozbycie się Bentleya. Pies na szczęście zostaje w domu, a mężczyzna, który okazuje się złodziejem, zostaje zdemaskowany.

Czas trwania: 6min. / 2018
00:06 Taffy: Ogłaszam was psem i kotem, sez. 1, odc. 5 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Taffy wykorzystuje taśmę z nagrania ślubu pan Majętnej, żeby zrobić sobie kokardkę. Teraz zwierzęta muszą odtworzyć nagranie, tak żeby pani M nie zorientowała się, że jej filmik został zniszczony.

00:13 Taffy: Dziewczyna Bentleya, sez. 1, odc. 6 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2018
00:20 Taffy: Masz to w genach, sez. 1, odc. 7 Logo Boomerang
Czas trwania: 6min. / 2018
00:26 Taffy: Wakacje w domu, sez. 1, odc. 8 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2018
00:33 Taffy: Misja Mish Mash, sez. 1, odc. 9 Logo Boomerang
00:39 Taffy: Gwiazdkowy Bentley, sez. 1, odc. 10 Logo Boomerang
00:46 Taffy: Zamiana, sez. 1, odc. 11 Logo Boomerang
00:52 Taffy: Zwierzaki cudaki, sez. 1, odc. 12 Logo Boomerang
Czas trwania: 8min. / 2018
04:00 Taffy: Wszędzie jarmuż, sez. 1, odc. 13 Logo Boomerang
Czas trwania: 6min. / 2018
04:06 Taffy: Porywacz kotów, sez. 1, odc. 14 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2018
04:13 Taffy: Dzień szopa, sez. 1, odc. 15 Logo Boomerang
Czas trwania: 6min. / 2018
04:19 Taffy: Wylogowanie, sez. 1, odc. 16 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2018
04:26 Taffy: Woń polowania, sez. 1, odc. 17 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2018
04:33 Taffy: Pokaz, sez. 1, odc. 18 Logo Boomerang
Czas trwania: 6min. / 2018
04:39 Taffy: Woń domu, sez. 1, odc. 19 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2018
04:46 Taffy: Fabryka waz, sez. 1, odc. 20 Logo Boomerang
Czas trwania: 6min. / 2018
04:52 Taffy: Robodom, sez. 1, odc. 21 Logo Boomerang
Czas trwania: 8min. / 2018
Program TV na 21 lipca 2020 (Wtorek)
00:00 Taffy: Zaklinacz krzyków, sez. 1, odc. 22 Logo Boomerang
00:06 Taffy: Bentley z dżungli, sez. 1, odc. 23 Logo Boomerang
00:13 Taffy: W dziczy, sez. 1, odc. 24 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2018
00:20 Taffy: Dotknij futra, sez. 1, odc. 25 Logo Boomerang
Czas trwania: 6min. / 2018
00:26 Taffy: Białe rękawiczki, sez. 1, odc. 26 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2018
00:33 Taffy: Marzenia maszyny, sez. 1, odc. 27 Logo Boomerang
00:39 Taffy: Taffyzilla, sez. 1, odc. 28 Logo Boomerang
00:46 Taffy: Ubaw po pachy, sez. 1, odc. 29 Logo Boomerang
Czas trwania: 6min. / 2018
00:52 Taffy: Terapia dla zwierząt, sez. 1, odc. 30 Logo Boomerang
Czas trwania: 8min. / 2018
04:00 Taffy: Kici, kici, sez. 1, odc. 31 Logo Boomerang
Czas trwania: 6min. / 2018
04:06 Taffy: Narodziny gwiazdy, sez. 1, odc. 32 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2018
04:13 Taffy: Metamorfoza, sez. 1, odc. 33 Logo Boomerang
04:20 Taffy: Trening z szopem, sez. 1, odc. 34 Logo Boomerang
04:26 Taffy: Swetry, sez. 1, odc. 35 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2018
04:33 Taffy: Lekcja życia, sez. 1, odc. 36 Logo Boomerang
Czas trwania: 6min. / 2018
04:39 Taffy: Redaktor Taffy, sez. 1, odc. 37 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2018
04:46 Taffy: Kwiaty dla Bentleya, sez. 1, odc. 38 Logo Boomerang
Czas trwania: 6min. / 2018
04:52 Taffy: Szopi Księżyc, sez. 1, odc. 39 Logo Boomerang
Czas trwania: 8min. / 2018
Program TV na 22 lipca 2020 (Środa)
00:00 Taffy: Kochany klops, sez. 1, odc. 40 Logo Boomerang
00:06 Taffy: Kontrola klimatu, sez. 1, odc. 41 Logo Boomerang
00:13 Taffy: Kołnierze, sez. 1, odc. 42 Logo Boomerang
00:19 Taffy: Taffy z przyszłości, sez. 1, odc. 43 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2018
00:26 Taffy: Szop w złotej klatce, sez. 1, odc. 44 Logo Boomerang
Czas trwania: 6min. / 2018
00:32 Taffy: Pchli cyrk, sez. 1, odc. 45 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2018
00:39 Taffy: Stróż, sez. 1, odc. 46 Logo Boomerang
Czas trwania: 6min. / 2018
00:45 Taffy: Dobranoc, kotku, sez. 1, odc. 47 Logo Boomerang
00:52 Taffy: Szczęśliwy dom, sez. 1, odc. 48 Logo Boomerang
Czas trwania: 8min. / 2018
04:00 Taffy: Zakopany skarb, sez. 1, odc. 49 Logo Boomerang
04:06 Taffy: Ciastka z wróżbą, sez. 1, odc. 50 Logo Boomerang
04:13 Taffy: Drżąca gorączka, sez. 1, odc. 51 Logo Boomerang
04:19 Taffy: Zwrot, sez. 1, odc. 52 Logo Boomerang
04:26 Taffy: Czysta karta, sez. 1, odc. 53 Logo Boomerang
Czas trwania: 6min. / 2018
04:32 Taffy: Nowa pani Majętna, sez. 1, odc. 54 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2018
04:39 Taffy: Nowszy model, sez. 1, odc. 55 Logo Boomerang
Czas trwania: 6min. / 2018
04:45 Taffy: Kochanie, zmniejszyłam szopa, sez. 1, odc. 56 Logo Boomerang
04:52 Taffy: W klatce, sez. 1, odc. 57 Logo Boomerang
Czas trwania: 8min. / 2018
Program TV na 23 lipca 2020 (Czwartek)
00:00 Taffy: Podchody z duchami, sez. 1, odc. 58 Logo Boomerang
Czas trwania: 6min. / 2018
00:06 Taffy: Rozgrywka, sez. 1, odc. 59 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2018
00:13 Taffy: Rywal, sez. 1, odc. 60 Logo Boomerang
00:20 Taffy: Pani Śpiąca, sez. 1, odc. 61 Logo Boomerang
00:26 Taffy: Pies na piątkę, sez. 1, odc. 63 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2018
00:33 Taffy: Złoty struś, sez. 1, odc. 64 Logo Boomerang
00:39 Taffy: Kichanie, sez. 1, odc. 65 Logo Boomerang
00:46 Taffy: Wysokie loty, sez. 1, odc. 66 Logo Boomerang
Czas trwania: 6min. / 2018
00:52 Taffy: Powrót Chudego, sez. 1, odc. 67 Logo Boomerang
Czas trwania: 8min. / 2018
04:00 Taffy: Bliźniacze szkolenie, sez. 1, odc. 68 Logo Boomerang
Czas trwania: 6min. / 2018
04:06 Taffy: Mały potwór, sez. 1, odc. 69 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2018
04:13 Taffy: Trening zbieracza, sez. 1, odc. 70 Logo Boomerang
04:20 Taffy: Lustrzany dom, sez. 1, odc. 71 Logo Boomerang
04:26 Taffy: Przyjaciele, sez. 1, odc. 72 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2018
04:33 Taffy: Cudowna lampa, sez. 1, odc. 73 Logo Boomerang
04:39 Taffy: Mysz a kysz!, sez. 1, odc. 74 Logo Boomerang
04:46 Taffy: Zły kucyk, sez. 1, odc. 75 Logo Boomerang
Czas trwania: 6min. / 2018
04:52 Taffy: Piskofobia, sez. 1, odc. 76 Logo Boomerang
Czas trwania: 8min. / 2018
Program TV na 24 lipca 2020 (Piątek)
00:00 Taffy: Nie ma jak klon, sez. 1, odc. 77 Logo Boomerang
Czas trwania: 6min. / 2018
00:06 Taffy: Milczenie szopów, sez. 1, odc. 78 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2018
00:13 Taffy: Wejście kota, sez. 1, odc. 1 Logo Boomerang
00:20 Taffy: Malutki problem, sez. 1, odc. 2 Logo Boomerang
00:26 Taffy: Kukiełka, sez. 1, odc. 3 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2018
00:33 Taffy: Kto da więcej?, sez. 1, odc. 4 Logo Boomerang
00:39 Taffy: Ogłaszam was psem i kotem, sez. 1, odc. 5 Logo Boomerang
00:46 Taffy: Dziewczyna Bentleya, sez. 1, odc. 6 Logo Boomerang
00:52 Taffy: Masz to w genach, sez. 1, odc. 7 Logo Boomerang
Czas trwania: 8min. / 2018
04:00 Taffy: Wakacje w domu, sez. 1, odc. 8 Logo Boomerang
04:06 Taffy: Misja Mish Mash, sez. 1, odc. 9 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2018
04:13 Taffy: Gwiazdkowy Bentley, sez. 1, odc. 10 Logo Boomerang
04:20 Taffy: Zamiana, sez. 1, odc. 11 Logo Boomerang
04:26 Taffy: Zwierzaki cudaki, sez. 1, odc. 12 Logo Boomerang
04:33 Taffy: Wszędzie jarmuż, sez. 1, odc. 13 Logo Boomerang
04:39 Taffy: Porywacz kotów, sez. 1, odc. 14 Logo Boomerang
04:46 Taffy: Dzień szopa, sez. 1, odc. 15 Logo Boomerang
04:52 Taffy: Wylogowanie, sez. 1, odc. 16 Logo Boomerang
Czas trwania: 8min. / 2018
Program TV na 25 lipca 2020 (Sobota)
00:00 Taffy: Woń polowania, sez. 1, odc. 17 Logo Boomerang
Czas trwania: 6min. / 2018
00:06 Taffy: Pokaz, sez. 1, odc. 18 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2018
00:13 Taffy: Woń domu, sez. 1, odc. 19 Logo Boomerang
00:20 Taffy: Fabryka waz, sez. 1, odc. 20 Logo Boomerang
00:26 Taffy: Robodom, sez. 1, odc. 21 Logo Boomerang
00:33 Taffy: Zaklinacz krzyków, sez. 1, odc. 22 Logo Boomerang
00:39 Taffy: Bentley z dżungli, sez. 1, odc. 23 Logo Boomerang
00:46 Taffy: W dziczy, sez. 1, odc. 24 Logo Boomerang
00:52 Taffy: Dotknij futra, sez. 1, odc. 25 Logo Boomerang
Czas trwania: 8min. / 2018
04:00 Taffy: Białe rękawiczki, sez. 1, odc. 26 Logo Boomerang
04:06 Taffy: Marzenia maszyny, sez. 1, odc. 27 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2018
04:13 Taffy: Taffyzilla, sez. 1, odc. 28 Logo Boomerang
04:20 Taffy: Ubaw po pachy, sez. 1, odc. 29 Logo Boomerang
04:26 Taffy: Terapia dla zwierząt, sez. 1, odc. 30 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2018
04:33 Taffy: Kici, kici, sez. 1, odc. 31 Logo Boomerang
04:39 Taffy: Narodziny gwiazdy, sez. 1, odc. 32 Logo Boomerang
04:46 Taffy: Metamorfoza, sez. 1, odc. 33 Logo Boomerang
Czas trwania: 6min. / 2018
04:52 Taffy: Trening z szopem, sez. 1, odc. 34 Logo Boomerang
Czas trwania: 8min. / 2018
Program TV na 26 lipca 2020 (Niedziela)
00:00 Taffy: Swetry, sez. 1, odc. 35 Logo Boomerang
Czas trwania: 6min. / 2018
00:06 Taffy: Lekcja życia, sez. 1, odc. 36 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2018
00:13 Taffy: Redaktor Taffy, sez. 1, odc. 37 Logo Boomerang
00:20 Taffy: Kwiaty dla Bentleya, sez. 1, odc. 38 Logo Boomerang
00:26 Taffy: Szopi Księżyc, sez. 1, odc. 39 Logo Boomerang
00:33 Taffy: Kochany klops, sez. 1, odc. 40 Logo Boomerang
00:39 Taffy: Kontrola klimatu, sez. 1, odc. 41 Logo Boomerang
00:46 Taffy: Kołnierze, sez. 1, odc. 42 Logo Boomerang
00:52 Taffy: Taffy z przyszłości, sez. 1, odc. 43 Logo Boomerang
Czas trwania: 8min. / 2018
04:00 Taffy: Szop w złotej klatce, sez. 1, odc. 44 Logo Boomerang
04:06 Taffy: Pchli cyrk, sez. 1, odc. 45 Logo Boomerang
04:13 Taffy: Stróż, sez. 1, odc. 46 Logo Boomerang
04:20 Taffy: Dobranoc, kotku, sez. 1, odc. 47 Logo Boomerang
Czas trwania: 6min. / 2018
04:26 Taffy: Szczęśliwy dom, sez. 1, odc. 48 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2018
04:33 Taffy: Zakopany skarb, sez. 1, odc. 49 Logo Boomerang
04:39 Taffy: Ciastka z wróżbą, sez. 1, odc. 50 Logo Boomerang
Czas trwania: 6min. / 2018
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Taffy. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Taffy w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Taffy.

Poprzednie emisje Taffy w telewizji

Emisja Taffy miała miejsce:

2020-07-15 04:26 Taffy: Ogłaszam was psem i kotem, sez. 1, odc. 5 Logo Boomerang
2020-07-15 04:20 Taffy: Kto da więcej?, sez. 1, odc. 4 Logo Boomerang
2020-07-15 04:13 Taffy: Kukiełka, sez. 1, odc. 3 Logo Boomerang
2020-07-15 04:06 Taffy: Malutki problem, sez. 1, odc. 2 Logo Boomerang
Czas trwania: 7min. / 2018
2020-07-15 04:00 Taffy: Wejście kota, sez. 1, odc. 1 Logo Boomerang
Czas trwania: 6min. / 2018

Taffy gdzie obejrzeć?

Taffy można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: Boomerang

Lata produkcji

Lista zawiera lata, w których powstawała audycja:

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry