Reklama

Tajemniczy klient godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Tajemniczy klient

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Tajemniczy klient będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2018-10-23

05:50 Tajemniczy klient, odc. 3/13: Bardzo źli szefowie Logo Food Network
Opis (streszczenie): Mający dość złego traktowania kelnerzy kalifornijskiej restauracji wzywają Charlesa, by zorganizował prowokację, która ujawni zachowanie ich pracodawcy. Tajemniczy klienci Amanda i Eliot dowiadują się, co tak naprawdę dzieje się w kuchni. Mający dość złego traktowania kelnerzy kalifornijskiej restauracji wzywają Charlesa, by zorganizował prowokację, która ujawni zachowanie ich pracodawcy. Tajemniczy klienci Amanda i Eliot dowiadują się, co tak naprawdę dzieje się w kuchni.
/ USA / serial
09:15 Tajemniczy klient, odc. 11/13: Autokarowa klapa Logo Food Network
Opis (streszczenie): Danny i jego syn Danny Junior prowadzą Star Cafe oraz Star Coaches w Atlancie. Niepokoi ich znikające z kuchni jedzenie i rosnące zużycie paliwa w firmowych autokarach. Czym zajmują się pracownicy restauracji pod nieobecność szefa? Możecie się o tym przekonać, dołączając do zespołu Tajemniczych gości, którzy w restauracjach łapią na gorącym uczynku skandalicznie zachowujących się członków personelu. Emocjonujący program o tajnej obserwacji prowadzi Charles Stiles, którego pomysłowe prowokacje umożliwiają wykrywanie kradzieży, kłamstw i oszustw pracowników, przynoszących wstyd branży gastronomicznej.
/ USA / serial

2018-10-24

05:50 Tajemniczy klient, odc. 4/13: Beczka małp Logo Food Network
Opis (streszczenie): Damian, właściciel Doffo Winery w Temecula w stanie Kalifornia kontaktuje się z Charlesem po tym, jak z lokalu zaczynają znikać baryłki z winem. Tajemniczy klienci Jamie i Kendall spróbują ustalić, którzy pracownicy są za to odpowiedzialni. Damian, właściciel Doffo Winery w Temecula w stanie Kalifornia kontaktuje się z Charlesem po tym, jak z lokalu zaczynają znikać baryłki z winem. Tajemniczy klienci Jamie i Kendall spróbują ustalić, którzy pracownicy są za to odpowiedzialni.
/ USA / serial
Reklama
09:15 Tajemniczy klient, odc. 12/13: Na cienkim lodzie Logo Food Network
Opis (streszczenie): Gdy właściciele Epic Rollertainment w Murrieta w stanie Kalifornii zaczynają dostrzegać braki w zapasach żywności i innych towarów, proszą o pomoc Charlesa. Czym zajmują się pracownicy restauracji pod nieobecność szefa? Możecie się o tym przekonać, dołączając do zespołu Tajemniczych gości, którzy w restauracjach łapią na gorącym uczynku skandalicznie zachowujących się członków personelu. Emocjonujący program o tajnej obserwacji prowadzi Charles Stiles, którego pomysłowe prowokacje umożliwiają wykrywanie kradzieży, kłamstw i oszustw pracowników, przynoszących wstyd branży gastronomicznej.
/ USA / serial

2018-10-25

05:50 Tajemniczy klient, odc. 5/13: Czerwony bałagan Logo Food Network
Opis (streszczenie): Właściciele lokalu Hot Red Bus w pobliżu Los Angeles proszą Charlesa o pomoc, gdy dowiadują się, że ich restauracja jest otwarta w dniu wolnym od pracy. Tajemnicza klientka Kendall sprawdzi, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami. Właściciele lokalu Hot Red Bus w pobliżu Los Angeles proszą Charlesa o pomoc, gdy dowiadują się, że ich restauracja jest otwarta w dniu wolnym od pracy. Tajemnicza klientka Kendall sprawdzi, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami.
/ USA / serial
09:15 Tajemniczy klient, odc. 13: Dramat w barze dla kierowców Logo Food Network
Opis (streszczenie): Byron, właściciel B-Man's Teriyaki and Burgers w kalifornijskiej Pasadenie, niepokoi się spadkiem liczby klientów restauracji. Charles przysyła tajemniczych klientów, Kiela i Eliota, którzy odkryją problem wśród personelu restauracji. Czym zajmują się pracownicy restauracji pod nieobecność szefa? Możecie się o tym przekonać, dołączając do zespołu Tajemniczych gości, którzy w restauracjach łapią na gorącym uczynku skandalicznie zachowujących się członków personelu. Emocjonujący program o tajnej obserwacji prowadzi Charles Stiles, którego pomysłowe prowokacje umożliwiają wykrywanie kradzieży, kłamstw i oszustw pracowników, przynoszących wstyd branży gastronomicznej.
/ USA / serial

2018-10-26

05:50 Tajemniczy klient, odc. 6/13: Pułapka na osobistego kucharza Logo Food Network
Opis (streszczenie): Nico, właściciel Capo's Speakeasy w Las Vegas, ponownie prosi Charlesa o pomocy, tym razem jednak chodzi o problem w domu. Rob i Kiel wybierają się tam incognito, by sprawdzić czym tak naprawdę zajmuje się osobisty kucharz Nico. Nico, właściciel Capo's Speakeasy w Las Vegas, ponownie prosi Charlesa o pomocy, tym razem jednak chodzi o problem w domu. Rob i Kiel wybierają się tam incognito, by sprawdzić czym tak naprawdę zajmuje się osobisty kucharz Nico.
/ USA / serial
09:15 Tajemniczy klient, odc. 1/13: Uliczny przekręt Logo Food Network
Opis (streszczenie): Z uwagi na blednące zyski ze sprzedaży kolacji i zamawianych win, Freddy i Abdi, właściciele Supperclub w Los Angeles potrzebują pomocy. Tajemniczy klienci odkrywają, że personel nabija sobie kieszenie z pomocą ulicznego sprzedawcy.
/ USA / serial

2018-10-27

05:50 Tajemniczy klient, odc. 7/13: Recydywista Logo Food Network
Opis (streszczenie): Cara niepokoi się niezdrową konkurencją pomiędzy jej dwiema nowoorleańskimi restauracjami, Toast i Tartine. Tajemniczy klienci Shelby i Nicole zajmą się sprawą i odkryją, że jednego z pracowników Charles nakrył już kiedyś w innym lokalu. Cara niepokoi się niezdrową konkurencją pomiędzy jej dwiema nowoorleańskimi restauracjami, Toast i Tartine. Tajemniczy klienci Shelby i Nicole zajmą się sprawą i odkryją, że jednego z pracowników Charles nakrył już kiedyś w innym lokalu.
/ USA / serial

2018-10-28

02:05 Tajemniczy klient, odc. 12/13: Na cienkim lodzie Logo Food Network
USA / serial
02:30 Tajemniczy klient, odc. 13: Dramat w barze dla kierowców Logo Food Network
USA / serial

2018-10-29

05:00 Tajemniczy klient, odc. 12/13: Na cienkim lodzie Logo Food Network
USA / serial
05:25 Tajemniczy klient, odc. 13: Dramat w barze dla kierowców Logo Food Network
USA / serial
09:15 Tajemniczy klient, odc. 2/13: Bez pozdrowień z Rosji Logo Food Network
Opis (streszczenie): Przed podjęciem decyzji o zainwestowaniu życiowych oszczędności w nowy rosyjski lokal, pewien restaurator prosi Charlesa o sprawdzenie potencjalnego wspólnika i szefa kuchni. Tajemniczy klienci odkryją wymyślny przekręt.
/ USA / serial

2018-10-30

05:50 Tajemniczy klient, odc. 8/13: Tajemnicze wesele Logo Food Network
Opis (streszczenie): Kristy i Sarah z Moviesets w Nowym Orleanie zaniepokoiła kradzież w ich centrum organizacji przyjęć. Charles wysyła tajemniczych klientów, Roba i Ingrid, którzy zamówią organizację wesela i odkryją, że odbywa się tam niejedna impreza. Kristy i Sarah z Moviesets w Nowym Orleanie zaniepokoiła kradzież w ich centrum organizacji przyjęć. Charles wysyła tajemniczych klientów, Roba i Ingrid, którzy zamówią organizację wesela i odkryją, że odbywa się tam niejedna impreza.
/ USA / serial
Reklama
09:15 Tajemniczy klient, odc. 3/13: Złodziej na kółkach Logo Food Network
Opis (streszczenie): Po licznych skargach klientów na usługę dostawy jedzenia, Cynthia prosi Charlesa Stilesa o pomoc. Tajemniczy klienci Patrick i Hal odkryją większy problem w kuchni jej lokalu.
/ USA / serial

2018-10-31

05:50 Tajemniczy klient, odc. 9/13: Nadmiar turystów Logo Food Network
Opis (streszczenie): Roland, właściciel Marigny Brasserie w Nowym Orleanie zauważył rosnącą liczbę hałaśliwych turystów w jego lokalnym barze. Prosi więc Charlesa o sprawdzenie, kto czerpie zyski z obecności nowych klientów. Roland, właściciel Marigny Brasserie w Nowym Orleanie zauważył rosnącą liczbę hałaśliwych turystów w jego lokalnym barze. Prosi więc Charlesa o sprawdzenie, kto czerpie zyski z obecności nowych klientów.
/ USA / serial
09:15 Tajemniczy klient, odc. 4/13: Przekręt z drugiej ręki Logo Food Network
Opis (streszczenie): Luca prosi Charlesa o pomoc po tym, jak jego klienci znajdują resztki jedzenia w świeżo zakupionych, fabrycznie zapakowanych urządzeniach. Tajemniczy klient Jamie odkryje zakrojoną na szeroką skalę operację.
/ USA / serial

2018-11-01

05:50 Tajemniczy klient, odc. 10/13: Blaski zwycięstwa Logo Food Network
Opis (streszczenie): Słysząc plotki o tym, że popisowy koktajl restauracji Victory w Nowym Orleanie serwowany jest w innych barach, jej właściciel Daniel prosi o pomoc Charlesa. Tajemniczy klienci odkryją jednak jeszcze większy problem. Słysząc plotki o tym, że popisowy koktajl restauracji Victory w Nowym Orleanie serwowany jest w innych barach, jej właściciel Daniel prosi o pomoc Charlesa. Tajemniczy klienci odkryją jednak jeszcze większy problem.
/ USA / serial
09:15 Tajemniczy klient, odc. 5/13: Nieszczęśliwe wakacje Logo Food Network
Opis (streszczenie): Nirav, właściciel Smokin' Barrel, prosi Charlesa o śledztwo w sprawie corocznego spadku sprzedaży w okresie letnim. Tajemniczy klienci przybywają z pomocą i odkrywają podejrzanego ulicznego sprzedawcę.
/ USA / serial

2018-11-02

05:50 Tajemniczy klient, odc. 11/13: Gorączka w domkach Logo Food Network
Opis (streszczenie): Glen i Susan, właściciele Gateway Restaurant and Lodge w Kalifornii, kontaktują się z Charlesem, słysząc skargi na niedozwolone imprezy, które odbywają się w pustych domkach letniskowych. Glen i Susan, właściciele Gateway Restaurant and Lodge w Kalifornii, kontaktują się z Charlesem, słysząc skargi na niedozwolone imprezy, które odbywają się w pustych domkach letniskowych.
/ USA / serial
09:15 Tajemniczy klient, odc. 6/13: Komiksowe oszustwo Logo Food Network
Opis (streszczenie): Vlane, właściciel Action Burger, kontaktuje się z Tajemniczymi klientami, by wyjaśnić sprawę znikających komiksów w tematycznej restauracji. Charles wysyła tam Jamie'ego, który odkryje, że jeden z pracowników nadużywa swoich uprawnień.
/ USA / serial

2018-11-03

05:50 Tajemniczy klient, odc. 12/13: Napad na pociąg Logo Food Network
Opis (streszczenie): Dave, właściciel lokalu Fillmore and Western Railway w Fillmore w stanie Kalifornia niepokoi się znikającymi zapasami oraz pogłoskami o nieproszonych pasażerach podczas organizowanych w jego pociągu filmowych kolacjach. Dave, właściciel lokalu Fillmore and Western Railway w Fillmore w stanie Kalifornia niepokoi się znikającymi zapasami oraz pogłoskami o nieproszonych pasażerach podczas organizowanych w jego pociągu filmowych kolacjach.
/ USA / serial

2018-11-04

02:05 Tajemniczy klient, odc. 1/13: Uliczny przekręt Logo Food Network
USA / serial
02:30 Tajemniczy klient, odc. 2/13: Bez pozdrowień z Rosji Logo Food Network
USA / serial

2018-11-05

05:00 Tajemniczy klient, odc. 1/13: Uliczny przekręt Logo Food Network
USA / serial
05:25 Tajemniczy klient, odc. 2/13: Bez pozdrowień z Rosji Logo Food Network
USA / serial
09:15 Tajemniczy klient, odc. 7/13: Nielegalna myjnia Logo Food Network
Opis (streszczenie): Słysząc skargi klientów na usługę mycia samochodów w Breuckelen Colony, właściciel firmy prosi o pomoc Charlesa Stilesa. Tajemniczy klienci Daniel i Jamie odkryją, że w firmie funkcjonuje nielegalna myjnia.
/ USA / serial

2018-11-06

05:50 Tajemniczy klient, odc. 13: Zdejmowanie odcisków palców Logo Food Network
Opis (streszczenie): Po tym, jak z firmowego sejfu znikają 4 tysiące dolarów, Keeli, właścicielka Fuzion w kalifornijskim Huntington Beach, zaczyna podejrzewać o nieuczciwość jednego ze swoich menedżerów. Po tym, jak z firmowego sejfu znikają 4 tysiące dolarów, Keeli, właścicielka Fuzion w kalifornijskim Huntington Beach, zaczyna podejrzewać o nieuczciwość jednego ze swoich menedżerów.
/ USA / serial
09:15 Tajemniczy klient, odc. 8/13: Wandale w lokalu Logo Food Network
Opis (streszczenie): Właściciel Spanish Potato Grill, zaniepokojony przypadkami wandalizmu w nowym lokalu swojej restauracji, wzywa na pomoc tajemniczych klientów. Charles przysyła mu swój zespół, który odkryje sabotaż wewnątrz restauracji.
/ USA / serial
Reklama

2018-11-07

05:50 Tajemniczy klient, odc. 1/13: Problemy wspólników Logo Food Network
Opis (streszczenie): Dawny klient Jaimie prosi Charlesa o pomoc w ustaleniu, czy powinien inwestować w upadającą kalifornijską restaurację. Tajemniczy klienci - Kendall i Kiel odkryją, że obecny właściciel nie mówi całej prawdy o swoich problemach. Czym zajmują się pracownicy restauracji pod nieobecność szefa? Możecie się o tym przekonać, dołączając do zespołu Tajemniczych gości, którzy w restauracjach łapią na gorącym uczynku skandalicznie zachowujących się członków personelu. Emocjonujący program o tajnej obserwacji prowadzi Charles Stiles, którego pomysłowe prowokacje umożliwiają wykrywanie kradzieży, kłamstw i oszustw pracowników, przynoszących wstyd branży gastronomicznej.
/ USA / serial
09:15 Tajemniczy klient, odc. 9/13: Znikające homary Logo Food Network
Opis (streszczenie): Brat i siostra będący właścicielami Langosta Lounge zauważyli braki w zapasie homarów w restauracyjnej spiżarni. Dzięki pomocy tajemniczych klientów dowiedzą się, jaki los spotyka owoce morza.
/ USA / serial

2018-11-08

05:50 Tajemniczy klient, odc. 2/13: Artystyczne oszustwo Logo Food Network
Opis (streszczenie): Z uwagi na nieścisłości we współpracy z firmą cateringową, która obsługuje artystyczne pokazy, Patricia prosi o pomoc Tajemniczych klientów. Charles wysyła Jamiego i Briannę, którzy odkryją większy problem w postaci zastępcy kuratora. Czym zajmują się pracownicy restauracji pod nieobecność szefa? Możecie się o tym przekonać, dołączając do zespołu Tajemniczych gości, którzy w restauracjach łapią na gorącym uczynku skandalicznie zachowujących się członków personelu. Emocjonujący program o tajnej obserwacji prowadzi Charles Stiles, którego pomysłowe prowokacje umożliwiają wykrywanie kradzieży, kłamstw i oszustw pracowników, przynoszących wstyd branży gastronomicznej.
/ USA / serial
09:15 Tajemniczy klient, odc. 10/13: Ostre mięso Logo Food Network
Opis (streszczenie): Po otrzymaniu kilku niewiarygodnie korzystnych ofert Tony, właściciel Rivoli's, zaczyna podejrzewać, że nowy dostawca sprzedaje mu skradzione produkty. Charles przysyła tajemniczego klienta, który ma kłopot z infiltracją personelu.
/ USA / serial

2018-11-09

05:50 Tajemniczy klient, odc. 3/13: Młoda krew Logo Food Network
Opis (streszczenie): Joe, właściciel Harvey's Steakhouse w kalifornijskim Huntington Beach, zauważa odpływ starszych klientów lokalu. Tajemniczy klienci Destiney i Hal sprawdzą, czy personel nie organizuje potajemnie imprez, które przyciągają młodszych gości. Czym zajmują się pracownicy restauracji pod nieobecność szefa? Możecie się o tym przekonać, dołączając do zespołu Tajemniczych gości, którzy w restauracjach łapią na gorącym uczynku skandalicznie zachowujących się członków personelu. Emocjonujący program o tajnej obserwacji prowadzi Charles Stiles, którego pomysłowe prowokacje umożliwiają wykrywanie kradzieży, kłamstw i oszustw pracowników, przynoszących wstyd branży gastronomicznej.
/ USA / serial
09:15 Tajemniczy klient, odc. 11/13: Nieuczciwy konkurs Logo Food Network
Opis (streszczenie): W związku z pojawieniem się plotek, że konkurs piosenki w Belcourt Taps w Nashville jest nieuczciwy, właściciele Rose i Tom proszą Charlesa o pomoc. Tiffany, gwiazda pop z lat 80., wciela się w tajemniczego klienta, by wyjaśnić sprawę.
/ USA / serial

2018-11-10

05:50 Tajemniczy klient, odc. 4/13: Parujące piwo Logo Food Network
Opis (streszczenie): Rick, właściciel Weiland Brewery w Los Angeles kontaktuje się z Charlesem, gdy dostrzega nieścisłości w zapasach piwa. Brianna i Jamie odkryją zorganizowaną na wielką skalę operację przemytu alkoholu, która odbywa się przed samym nosem właściciela. Czym zajmują się pracownicy restauracji pod nieobecność szefa? Możecie się o tym przekonać, dołączając do zespołu Tajemniczych gości, którzy w restauracjach łapią na gorącym uczynku skandalicznie zachowujących się członków personelu. Emocjonujący program o tajnej obserwacji prowadzi Charles Stiles, którego pomysłowe prowokacje umożliwiają wykrywanie kradzieży, kłamstw i oszustw pracowników, przynoszących wstyd branży gastronomicznej.
/ USA / serial

2018-11-11

02:05 Tajemniczy klient, odc. 3/13: Złodziej na kółkach Logo Food Network
USA / serial
02:30 Tajemniczy klient, odc. 4/13: Przekręt z drugiej ręki Logo Food Network
USA / serial

2018-11-12

05:00 Tajemniczy klient, odc. 3/13: Złodziej na kółkach Logo Food Network
USA / serial
05:25 Tajemniczy klient, odc. 4/13: Przekręt z drugiej ręki Logo Food Network
USA / serial
09:15 Tajemniczy klient, odc. 12/13: Nielegalny wynajem Logo Food Network
Opis (streszczenie): Steve, właściciel Nashville Street Tacos and The Stillery, podejrzewa, że ktoś korzysta z mieszkania nad restauracją, gdy jego nie ma w mieście. Charles Stiles przysyła tajemniczych klientów, Jamiego i Brooke, by wyjaśnili zagadkę.
/ USA / serial

2018-11-13

05:50 Tajemniczy klient, odc. 5/13: Zajęcia dodatkowe Logo Food Network
Opis (streszczenie): Charles prosi Eliota i Domenikę, by zapisali się na zajęcia The Real Food Academy w Miami Shores na Florydzie. Tajemniczy klienci wkrótce odkryją, że instruktorzy wykorzystują klasę na potrzeby własnego biznesu. Czym zajmują się pracownicy restauracji pod nieobecność szefa? Możecie się o tym przekonać, dołączając do zespołu Tajemniczych gości, którzy w restauracjach łapią na gorącym uczynku skandalicznie zachowujących się członków personelu. Emocjonujący program o tajnej obserwacji prowadzi Charles Stiles, którego pomysłowe prowokacje umożliwiają wykrywanie kradzieży, kłamstw i oszustw pracowników, przynoszących wstyd branży gastronomicznej.
/ USA / serial
09:15 Tajemniczy klient, odc. 13: Odwrócenie sytuacji Logo Food Network
Opis (streszczenie): W odcinku specjalnym Charles Stiles i jego zespół tajnych agentów ryzykują wszystko, by przyszpilić szefa. Prowokacja zostanie przeprowadzona wewnątrz restauracji, by ustalić, czy okropne zarzuty wobec szefa firmy są uzasadnione.
/ USA / serial

2018-11-14

05:50 Tajemniczy klient, odc. 6/13: Hamburgerowy szpieg Logo Food Network
Opis (streszczenie): W obawie przed tym, że ktoś zdradza przepis restauracji na obsypanego nagrodami burgera, właściciele Latin House w Miami proszą o pomoc Charlesa. Jamie i Estefanie sprawdzą, czy ich magazynie urzędują krety. Czym zajmują się pracownicy restauracji pod nieobecność szefa? Możecie się o tym przekonać, dołączając do zespołu Tajemniczych gości, którzy w restauracjach łapią na gorącym uczynku skandalicznie zachowujących się członków personelu. Emocjonujący program o tajnej obserwacji prowadzi Charles Stiles, którego pomysłowe prowokacje umożliwiają wykrywanie kradzieży, kłamstw i oszustw pracowników, przynoszących wstyd branży gastronomicznej.
/ USA / serial
09:15 Tajemniczy klient, odc. 1/8: W Barze Logo Food Network
Opis (streszczenie): Właścicielka baru w Los Angeles korzysta z tajnej obserwacji, by sprawdzić jednego z pracowników, którego podejrzewa o zbyt hojne serwowanie klientom, rozdawanie darmowych drinków i zgarnianie zbyt wysokich napiwków. Czym zajmują się pracownicy restauracji pod nieobecność szefa? Możecie się o tym przekonać, dołączając do zespołu Tajemniczych gości, którzy w restauracjach łapią na gorącym uczynku skandalicznie zachowujących się członków personelu. Emocjonujący program o tajnej obserwacji prowadzi Charles Stiles, którego pomysłowe prowokacje umożliwiają wykrywanie kradzieży, kłamstw i oszustw pracowników, przynoszących wstyd branży gastronomicznej.
/ USA / serial

2018-11-15

05:50 Tajemniczy klient, odc. 7/13: Pechowa godzina Logo Food Network
Opis (streszczenie): Charles wysyła Patricka i Tinę, by sprawdzili, w jaki sposób nieproszeni goście mają dostęp do darmowej Happy Hour w Moreno's Cuba Cafe w Miami Beach na Florydzie. Czym zajmują się pracownicy restauracji pod nieobecność szefa? Możecie się o tym przekonać, dołączając do zespołu Tajemniczych gości, którzy w restauracjach łapią na gorącym uczynku skandalicznie zachowujących się członków personelu. Emocjonujący program o tajnej obserwacji prowadzi Charles Stiles, którego pomysłowe prowokacje umożliwiają wykrywanie kradzieży, kłamstw i oszustw pracowników, przynoszących wstyd branży gastronomicznej.
/ USA / serial
09:15 Tajemniczy klient, odc. 2/8: Catering Na Boku Logo Food Network
Opis (streszczenie): Właściciel restauracji w Arizonie, zaniepokojony dużymi stratami w zapasach jedzenia i zasobów, korzysta z tajnej obserwacji, by sprawdzić czy nowozatrudniony szef kuchni nie okrada ich lokalu. Czym zajmują się pracownicy restauracji pod nieobecność szefa? Możecie się o tym przekonać, dołączając do zespołu Tajemniczych gości, którzy w restauracjach łapią na gorącym uczynku skandalicznie zachowujących się członków personelu. Emocjonujący program o tajnej obserwacji prowadzi Charles Stiles, którego pomysłowe prowokacje umożliwiają wykrywanie kradzieży, kłamstw i oszustw pracowników, przynoszących wstyd branży gastronomicznej.
/ USA / serial

2018-11-16

05:50 Tajemniczy klient, odc. 8/13: Brakujące ogniwa Logo Food Network
Opis (streszczenie): Prowadząc śledztwo w sprawie skarg dotyczących nienależących do klubu graczy, grających za darmo w golfa na Emerald Hills Golf Course w Hollywood na Florydzie, Charles odkrywa większy problem. Czym zajmują się pracownicy restauracji pod nieobecność szefa? Możecie się o tym przekonać, dołączając do zespołu Tajemniczych gości, którzy w restauracjach łapią na gorącym uczynku skandalicznie zachowujących się członków personelu. Emocjonujący program o tajnej obserwacji prowadzi Charles Stiles, którego pomysłowe prowokacje umożliwiają wykrywanie kradzieży, kłamstw i oszustw pracowników, przynoszących wstyd branży gastronomicznej.
/ USA / serial
09:15 Tajemniczy klient, odc. 3/8: Restauracja Haus Logo Food Network
Opis (streszczenie): Właściciel niemieckiej knajpki w Arizonie obawia się, że nowy menedżer, który jest siostrzeńcem jego żony, nie ma odpowiednich kwalifikacji, wzywa więc Tajemniczych Klientów, aby to sprawdzili. Czym zajmują się pracownicy restauracji pod nieobecność szefa? Możecie się o tym przekonać, dołączając do zespołu Tajemniczych gości, którzy w restauracjach łapią na gorącym uczynku skandalicznie zachowujących się członków personelu. Emocjonujący program o tajnej obserwacji prowadzi Charles Stiles, którego pomysłowe prowokacje umożliwiają wykrywanie kradzieży, kłamstw i oszustw pracowników, przynoszących wstyd branży gastronomicznej.
/ USA / serial

2018-11-17

05:50 Tajemniczy klient, odc. 9/13: Historyczna zagadka Logo Food Network
Opis (streszczenie): Gdy Lee, właściciel Old Vinings Inn w Atlancie, słyszy plotki o nieoficjalnym zwiedzaniu jego zabytkowej restauracji z czasów wojny secesyjnej, wzywa Charlesa, by przeprowadził śledztwo w tej sprawie. Czym zajmują się pracownicy restauracji pod nieobecność szefa? Możecie się o tym przekonać, dołączając do zespołu Tajemniczych gości, którzy w restauracjach łapią na gorącym uczynku skandalicznie zachowujących się członków personelu. Emocjonujący program o tajnej obserwacji prowadzi Charles Stiles, którego pomysłowe prowokacje umożliwiają wykrywanie kradzieży, kłamstw i oszustw pracowników, przynoszących wstyd branży gastronomicznej.
/ USA / serial

2018-11-18

02:05 Tajemniczy klient, odc. 5/13: Nieszczęśliwe wakacje Logo Food Network
USA / serial
02:30 Tajemniczy klient, odc. 6/13: Komiksowe oszustwo Logo Food Network
USA / serial

2018-11-19

05:00 Tajemniczy klient, odc. 5/13: Nieszczęśliwe wakacje Logo Food Network
USA / serial
05:25 Tajemniczy klient, odc. 6/13: Komiksowe oszustwo Logo Food Network
USA / serial
09:15 Tajemniczy klient, odc. 4/8: Szaleństwa W Dużym Earlu Logo Food Network
Opis (streszczenie): Po utracie tysięcy dolarów z powodu znikającego alkoholu, właściciel Big Earl's Greasy Eats w Cave Creek w Arizonie sprawdza pogłoski, jakoby w restauracji odbywały się potajemne nocne imprezy pracowników. Czym zajmują się pracownicy restauracji pod nieobecność szefa? Możecie się o tym przekonać, dołączając do zespołu Tajemniczych gości, którzy w restauracjach łapią na gorącym uczynku skandalicznie zachowujących się członków personelu. Emocjonujący program o tajnej obserwacji prowadzi Charles Stiles, którego pomysłowe prowokacje umożliwiają wykrywanie kradzieży, kłamstw i oszustw pracowników, przynoszących wstyd branży gastronomicznej.
/ USA / serial

2018-11-20

05:50 Tajemniczy klient, odc. 10/13: Czerwony atrament Logo Food Network
Opis (streszczenie): Uche, właściciel The Anchor Bar and Tattoo w Atlancie, wzywa Charlesa, ponieważ zaobserwował spadek w sprzedaży jedzenia i tatuaży. Tajemniczy klienci Meagen i Justin sprawdzają, czy oba zjawiska są ze sobą powiązane. Czym zajmują się pracownicy restauracji pod nieobecność szefa? Możecie się o tym przekonać, dołączając do zespołu Tajemniczych gości, którzy w restauracjach łapią na gorącym uczynku skandalicznie zachowujących się członków personelu. Emocjonujący program o tajnej obserwacji prowadzi Charles Stiles, którego pomysłowe prowokacje umożliwiają wykrywanie kradzieży, kłamstw i oszustw pracowników, przynoszących wstyd branży gastronomicznej.
/ USA / serial
09:15 Tajemniczy klient, odc. 5/8: Pała Z Zachowania Logo Food Network
Opis (streszczenie): Badając pewną knajpkę w Phoenix, Tajemniczy Klienci znajdują kilku problematycznych pracowników, którzy grożą klientom, piją w pracy i podjadają potrawy klientów. Czym zajmują się pracownicy restauracji pod nieobecność szefa? Możecie się o tym przekonać, dołączając do zespołu Tajemniczych gości, którzy w restauracjach łapią na gorącym uczynku skandalicznie zachowujących się członków personelu. Emocjonujący program o tajnej obserwacji prowadzi Charles Stiles, którego pomysłowe prowokacje umożliwiają wykrywanie kradzieży, kłamstw i oszustw pracowników, przynoszących wstyd branży gastronomicznej.
/ USA / serial

2018-11-21

05:50 Tajemniczy klient, odc. 11/13: Autokarowa klapa Logo Food Network
USA / serial
09:15 Tajemniczy klient, odc. 6/8: Masakra U Steru Logo Food Network
Opis (streszczenie): Właściciel włoskiego bistro niepokoi się, że jego menedżer zachowuje się niewłaściwie wobec personelu, wybierając faworytów na podstawie wyglądu. Tajemniczy Klienci zbadają tę sprawę. Czym zajmują się pracownicy restauracji pod nieobecność szefa? Możecie się o tym przekonać, dołączając do zespołu Tajemniczych gości, którzy w restauracjach łapią na gorącym uczynku skandalicznie zachowujących się członków personelu. Emocjonujący program o tajnej obserwacji prowadzi Charles Stiles, którego pomysłowe prowokacje umożliwiają wykrywanie kradzieży, kłamstw i oszustw pracowników, przynoszących wstyd branży gastronomicznej.
/ USA / serial

2018-11-22

05:50 Tajemniczy klient, odc. 12/13: Na cienkim lodzie Logo Food Network
USA / serial
09:15 Tajemniczy klient, odc. 7/8: Masakra U Steru Logo Food Network
Opis (streszczenie): Długoletni szef kuchni w The Blue Moose w Arizonie znany jest z niewłaściwego zachowania, braku szacunku dla klientów i personelu. Tajemniczy Klienci pojawią się w restauracji, by zbadać problem. Czym zajmują się pracownicy restauracji pod nieobecność szefa? Możecie się o tym przekonać, dołączając do zespołu Tajemniczych gości, którzy w restauracjach łapią na gorącym uczynku skandalicznie zachowujących się członków personelu. Emocjonujący program o tajnej obserwacji prowadzi Charles Stiles, którego pomysłowe prowokacje umożliwiają wykrywanie kradzieży, kłamstw i oszustw pracowników, przynoszących wstyd branży gastronomicznej.
/ USA / serial

2018-11-23

05:50 Tajemniczy klient, odc. 13: Dramat w barze dla kierowców Logo Food Network
USA / serial
09:15 Tajemniczy klient, odc. 8: Tajemniczy Brat Logo Food Network
Opis (streszczenie): Właściciel bistro w Las Vegas niepokoi się, że menedżer jego lokalu, który jest również jego bratem, nie wykonuje dobrze swojej pracy, więc Tajemniczy Klienci muszą to sprawdzić. Czym zajmują się pracownicy restauracji pod nieobecność szefa? Możecie się o tym przekonać, dołączając do zespołu Tajemniczych gości, którzy w restauracjach łapią na gorącym uczynku skandalicznie zachowujących się członków personelu. Emocjonujący program o tajnej obserwacji prowadzi Charles Stiles, którego pomysłowe prowokacje umożliwiają wykrywanie kradzieży, kłamstw i oszustw pracowników, przynoszących wstyd branży gastronomicznej.
/ USA / serial

2018-11-24

05:50 Tajemniczy klient, odc. 1/13: Uliczny przekręt Logo Food Network
USA / serial

2018-11-25

02:05 Tajemniczy klient, odc. 7/13: Nielegalna myjnia Logo Food Network
USA / serial
02:30 Tajemniczy klient, odc. 8/13: Wandale w lokalu Logo Food Network
USA / serial

2018-11-26

05:00 Tajemniczy klient, odc. 7/13: Nielegalna myjnia Logo Food Network
USA / serial
05:25 Tajemniczy klient, odc. 8/13: Wandale w lokalu Logo Food Network
USA / serial
09:15 Tajemniczy klient, odc. 1/13: Znikające napiwki Logo Food Network
Opis (streszczenie): Po licznych skargach personelu na kierownika sali, który niesprawiedliwie rozdziela napiwki, główny menedżer restauracji D'Cache w Los Angeles prosi Charlesa Stilesa i Tajemniczych Klientów o pomoc w odkryciu prawdy. Po licznych skargach personelu na kierownika sali, który niesprawiedliwie rozdziela napiwki, główny menedżer restauracji D'Cache w Los Angeles prosi Charlesa Stilesa i Tajemniczych Klientów o pomoc w odkryciu prawdy.
/ USA / serial

2018-11-27

05:50 Tajemniczy klient, odc. 2/13: Bez pozdrowień z Rosji Logo Food Network
USA / serial
09:15 Tajemniczy klient, odc. 2/13: Podejrzana sprawa Logo Food Network
Opis (streszczenie): Gdy Mario, właściciel La Traviata, zaczyna niepokoić się skargami na jakość serwowanych przez niego ryb, Charles i Tajemniczy Klienci odkryją, że zatrudniony niedawno szef kuchni nie mówi prawdy o zawartości swoich kosztownych dań. Gdy Mario, właściciel La Traviata, zaczyna niepokoić się skargami na jakość serwowanych przez niego ryb, Charles i Tajemniczy Klienci odkryją, że zatrudniony niedawno szef kuchni nie mówi prawdy o zawartości swoich kosztownych dań.
/ USA / serial

2018-11-28

05:50 Tajemniczy klient, odc. 3/13: Złodziej na kółkach Logo Food Network
USA / serial
09:15 Tajemniczy klient, odc. 3/13: Grzechy parkingowych Logo Food Network
Opis (streszczenie): George, właściciel modnego lokalu Ca'Brea w Los Angeles, zaczął ostatnio otrzymywać skargi - i to nie na jakość jedzenia czy kelnerów, ale chłopców parkingowych. George, właściciel modnego lokalu Ca'Brea w Los Angeles, zaczął ostatnio otrzymywać skargi - i to nie na jakość jedzenia czy kelnerów, ale chłopców parkingowych.
/ USA / serial

2018-11-29

05:50 Tajemniczy klient, odc. 4/13: Przekręt z drugiej ręki Logo Food Network
USA / serial
09:15 Tajemniczy klient, odc. 4/13: Stopień wyżej Logo Food Network
Opis (streszczenie): Właściciel restauracji Derrick ma problem z pracownikiem, który twierdzi, że skaleczył sobie nogę w pracy. Były kelner groził mu pozwem sądowym, więc Derrick dał mu awans. Jego leniwy charakter nie uległ jednak zmianie... Właściciel restauracji Derrick ma problem z pracownikiem, który twierdzi, że skaleczył sobie nogę w pracy. Były kelner groził mu pozwem sądowym, więc Derrick dał mu awans. Jego leniwy charakter nie uległ jednak zmianie...
/ USA / serial

2018-11-30

05:50 Tajemniczy klient, odc. 5/13: Nieszczęśliwe wakacje Logo Food Network
USA / serial
09:15 Tajemniczy klient, odc. 5/13: Gra o wyższą stawkę Logo Food Network
Opis (streszczenie): Ali, właściciel marokańskiej restauracji Marrakesh w Kalifornii, prosi o pomoc Charlesa, ponieważ podejrzewa, że jego menedżer uzależniony jest od hazardu, co wpływa na jakość jego pracy. Ali, właściciel marokańskiej restauracji Marrakesh w Kalifornii, prosi o pomoc Charlesa, ponieważ podejrzewa, że jego menedżer uzależniony jest od hazardu, co wpływa na jakość jego pracy.
/ USA / serial
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Tajemniczy klient. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Tajemniczy klient w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Tajemniczy klient.

Emisja w stacjach

Tajemniczy klient można obejrzeć w:

Emisje w: Food Network

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info