Reklama

Teraz albo nigdy godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Teraz albo nigdy


W najbliższym czasie nie ma żadnych emisji pozycji programowych: Teraz albo nigdy

Uwaga! Informacje na temat poprzednich emisji znajdują się niżej na stronie.

Reklama
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Teraz albo nigdy. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Teraz albo nigdy w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Teraz albo nigdy.

Emisje archiwalne Teraz albo nigdy


Emisja Teraz albo nigdy miała miejsce:

2019-01-30 11:05 Teraz albo nigdy, sez. 4, odc. 7 Logo METRO

Opis (streszczenie): Chwila ślubu Basi i Andrzeja zbliża się wielkimi krokami. Nikt nawet nie przypuszcza w jakie zaskakujące wydarzenie będzie obfitował ten dzień. Między Olgą a Marcinem dochodzi do ostrej wymiany zdań. Przyjaciele decydują się w prezencie ślubnym podarować Parze Młodych wycieczkę na Maderę. Michałowi bardzo zależy na spokojnej rozmowie z Marta, która miała by wyjaśnić ich wzajemne stosunki. Ona sama nie wie, jak ma traktować deklaracje Michała. Zniszczenie ślubnej sukni BASI jest początkiem pechowych wypadków towarzyszących ceremonii zaślubin… FRANKA pragnie zacieśnienia związku z MARCINEM, ale on stawia wyraźną tamę. Ona musi zadecydować, czy ich związek będzie budowany na zasadach MARCINA, czy też po prostu się skończy…. Ostatnią noc ANDRZEJ i BASIA spędzają oddzielnie. Poranek Panny Młodej i ŁUCJI zakłóca straszna wiadomość. Obsługa naziemna straciła kontakt ze szkoleniowym samolotem WALDEMARA. ŁUCJA, BASIA, ANDRZEJ i LESZEK pełni niepokoju, jadą na miejsce domniemanego wypadku. Olga nie może pogodzić się z faktem, że jej wielka miłość, Andrzej, z czasów studenckich stanie na ślubnym kobiercu. Sięgnie po wszelki środki, aby uniemożliwić przeprowadzenie ceremonii. Za sprawą jej intryg przygotowania do ślubu zostaną przerwane przez nagłe wkroczenie brygady antyterrorystycznej. Czy historia miłosna zakończy się happy endem?

/ Polska / serial obyczajowy
2019-01-29 11:05 Teraz albo nigdy, sez. 4, odc. 6 Logo METRO

Opis (streszczenie): Michał rozstaje się ostatecznie z Edytą. Andrzej próbuje doprowadzić do pogodzenia Anny ze Zdzisiem. Andrzej decyduje się rozwiązać problem z Marcinem. Marzena zaprasza wszystkich na otwarcie swojego lokalu. Basia przekonuje Zdzisia, żeby wrócił do Anny. Michał próbuje wyznać Marcie miłość. Ale ona ma wątpliwości. Olga chce namówić Basię na kawę i… przyjaźń. Edyta i Robert ku swojemu zaskoczeniu zbliżają się do siebie. Zdzisio przeprasza Annę na kolanach. Franka chce dostać klucze do mieszkania Marcina. Marta boi się swojego uczucia do Michała.

/ Polska / serial obyczajowy
Reklama
2019-01-28 11:05 Teraz albo nigdy, sez. 4, odc. 5 Logo METRO

Opis (streszczenie): Basia nalega na pogodzenie się Andrzeja i Marcina. France również na tym zależy, ale Marcin jest nie przejednany. Ostro zabrania France wtrącanie się w jego sprawy. W aptece Marty pojawia się klient – pan Jerzy (Wojciech Pokora). Jest zachwycony Ewą, którą tam spotyka. Jego zainteresowanie nią jest tak intensywne, że wymusza na Marcie pomoc w umówieniu się z Ewą. Interesy Edyty i Roberta idą w bardzo dobrym kierunku. Robert staje się także jej powiernikiem. Edyta bardzo przeżywa wyprowadzenie się Michał i Marta obiecuje Robertowi delikatne wypytanie Michała o jego plany związane z Edytą. Michał nie ukrywa przed Martą swoich uczuć. Wie, że Edyta nie jest kobietą dla niego, tak jak Tomek nie jest wymarzonym mężczyzną dla Marty. Oboje ciągle szukają swoich połówek. ANDRZEJ mówi OLDZE, że wie o jej nocy spędzonej z MARCINEM. OLGA nie traci zimnej krwi. Całą winę za ten incydent zrzuca na MARCINA. Jest tak wiarygodna, że w ANDRZEJU budzą się dla niej ciepłe uczucia. OLGA wykorzystuje to bez skrupułów. BASI coraz trudniej wytrzymać zachowanie OLGI wobec ANDRZEJA. W końcu nie wytrzymuje i w gniewie wyrzuca ANDRZEJOWI zainteresowanie OLGĄ. ANDRZEJ broni się, ale to tylko jeszcze bardziej rozsierdza BASIĘ. Urażona duma doprowadza ją do tego, że rzuca ANDRZEJOWI pierścionek zaręczynowy. Niech go zaniesie OLDZE. ANDRZEJ wybiega z domu. Dopiero rozmowa z MARTĄ uświadomi ANDRZEJOWI, jak całą sytuację widziała BASIA i jak wyglądała ona z boku. ANDRZEJ zaczyna rozumieć, że BASIA mogła czuć się zagrożona i zazdrosna. Przebiegłość OLGI staje się dla niego oczywista. ANDRZEJ wraca skruszony. Prosi i o przebaczenie i uzyskuje je. ANDRZEJ ma jeszcze jedną prośbę. Niech BASIA wybierze datę ślubu. ANDRZEJ nie ukrywa przed OLGĄ, że kocha BASIĘ, i że postanowili się pobrać. To cios dla jej planów. OLGA jest wściekła i nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. ZDZISIO nie umie poradzić sobie ze swoim problemem. Ma poczucie odrzucenia i jedynym wyjściem jest dla niego postawienie ANNIE ultimatum. Albo on albo jej praca. Milczenie ANNY bierze za odpowiedź. ZDZISIO wyprowadza się od ANNY.

/ Polska / serial obyczajowy
2019-01-25 11:05 Teraz albo nigdy, sez. 4, odc. 4 Logo METRO

Opis (streszczenie): Edyta sugeruje Michałowi, że za bardzo przejmuje się Martą. Olga przychodzi do Marcina i wspomina pewną noc…. Basia skarży się Marcie na Andrzeja i Olgę. Edyta zaprasza Martę i Basię na wspólne zakupy. Karol jest pochłonięty studiowaniem wszelkich ksiąg i poradników ciążowych. Andrzej dowiaduje się, że Zdzisio chce się wyprowadzić od Anny. Marcin próbuje ostrzec Andrzeja przed Olgą. Basia i Marta dochodzą do wniosku, że nie grozi im przyjaźń z Edytą. Ona z kolei planuje pozbyć się ich z życia Michała. Marcin zaniepokojony relacją Andrzeja z Olgą, mówi mu, że się z nią przespał. Andrzej po bójce z Marcinem okłamuje Basię, że został napadnięty. Kiedy Ewa potrzebuje pomocy, Edyta to lekceważy. Michał postanawia, że powinni przestać się widywać na jakiś czas i wraca do swojego domu. Ewa natychmiast zawiadamia o tym Martę. A Edyta jest pewna, że Michał do niej wróci. Basia namawia Andrzeja, żeby pogodził się z Marcinem.

/ Polska / serial obyczajowy
2019-01-24 11:05 Teraz albo nigdy, sez. 4, odc. 3 Logo METRO

Opis (streszczenie): Tomek jest coraz bardziej zaangażowany uczuciowo w znajomość z Martą. Decyduje się powiedzieć jej, że ją kocha, i że marzy żeby razem zamieszkali. Jego wyznanie stawia Martę przed pytaniem czy i ona pragnie takiego trwałego związku z Tomkiem. Jej reakcja głęboko go rani. Czuje się oszukany i upokorzony. Zarzuca Marcie nieuczciwość w uczuciach, chęć wykorzystania go. Marta jest głęboko dotknięta. Ich spotkanie kończy się gwałtowną sprzeczką. Wracając do domu Marta wpada w poślizg i jej samochód ląduje w rowie. Ponieważ telefon Basi milczy Marta dzwoni do Michała. Telefon jednak odbiera Edyta, która życzliwie, ale dość obojętnie radzi jej wezwać pomoc drogową. Kiedy Michał dowiaduje się o tym, nie może darować Edycie takiego potraktowania przyjaciółki. Daje odczuć Edycie, że sprawy dotyczące Marty mają dla niego pierwszorzędne znaczenie. Marta dostaje do rąk pierwsze egzemplarze swojej serii kosmetycznej. Olga bardzo sprytnie wplątuje Andrzeja w swoje sprawy. Okazuje się, że jest jej niezbędny. Andrzej pełen koleżeńskiej życzliwości nie zauważa, że jej intencje nie są zupełnie czyste. Basia za to widzi to coraz wyraźniej, ale nie ma odwagi porozmawiać o tym szczerze z Andrzejem. Wstydzi się swojej zazdrości i woli wyżalić się Marcie, niż uczciwie z nim porozmawiać. Andrzej zauważa dziwne napięcie między Marcinem a Olgą. Praca w butiku wciąga Annę bez reszty. Nie zostaje to bez wpływu na jej stosunki ze Zdzisiem, który czuje się na daleko dalszym miejscu za pracą Anny. Zdzisio ma kłopoty w zrozumieniu pozycji męża kobiety z zapałem realizującej swoją pasję.

/ Polska / serial obyczajowy
2019-01-23 11:05 Teraz albo nigdy, sez. 4, odc. 2 Logo METRO

Opis (streszczenie): Basia (Katarzyna Maciąg) pomaga Annie (Małgorzata Zajączkowska), gdy pojawia się Olga (Anna Mucha), była dziewczyna Andrzeja. Reakcja Anny na Olgę niepokoi Basię. Andrzej ją uspokaja. Ale Basia nawet poświęca audycję problemowi zaufania w związku. Michał (Rafał Królikowski) zabiera córki do Ogrodu, a tam Karol (Wojciech Leonowicz) świętuje ciążę Anety (Katarzyna Cynke). Tomek (Jakub Strzelecki) odmawia swojemu wspólnikowi wyjazdu w interesach na kilka miesięcy. Chce być z Martą. Ona z kolei dostaje pierwsze opakowanie swojego kremu. Michał umawia się z przyjaciółmi w Plaży. Edyta (Małgorzata Foremniak) jednak doprowadza do tego, że Michał rezygnuje ze spotkania. Marta (Marta Żmuda Trzebiatowska) po rozwodzie z Robertem (Bartek Kasprzykowski) jest z nim w dobrych relacjach. Olga pojawia się w Klubie Plaża, ale widząc Andrzeja (Mateusz Damięcki) z Basią wychodzi. Edyta organizuje przyjęcie dla córek Michała, co nie podoba się Ewie (Beata Tyszkiewicz). Tomek nie przyznaje się Marcie, że zrezygnował dla niej z wyjazdu. Olga zabiera Andrzeja do parku i przypomina mu ławkę, na której się po raz pierwszy całowali. Po czym Basia widzi jak Olga obejmuje Andrzeja przed Plażą.

/ Polska / serial obyczajowy
2019-01-22 11:05 Teraz albo nigdy, sez. 4, odc. 1 Logo METRO

Opis (streszczenie): Marcin robi wszystko, żeby udobruchać Frankę. Nie jest to jednak proste. Dopiero jego niezgrabne, ale szczere wyznanie spowoduje, że Franka spojrzy na niego łaskawiej. Jej nieoczekiwane pojawienie się u Marcina w domu, i chęć zrozumienia jego zachowania wobec niej, przełamie lody między nimi. Przełamie do tego stopnia, że po wizycie w jego mieszkaniu będzie się mogła uważać za jego dziewczynę, a Marcin wkroczy w nowy niełatwy związek. Powodzenie internetowego butiku Anny przerosło najśmielsze oczekiwania i Basia wpada na pomysł otworzenia prawdziwego butiku. Ku zaskoczeniu Anny pomysł spotka się z entuzjazmem Zdzisia. Łucja ma ambitny plan sprowadzenia Waldemara z powrotem do Warszawy. Okazuje się, że miłość do męża wróciła gwałtownie i niespodziewanie. Iwona prosi Roberta o pomoc w pozbyciu się z pracy niewygodnego kolegi. Jej intryga jednak mierzi Roberta, i stanowczo odmawia uczestniczenia w działaniach Iwony. To wydarzenie powoduje ostateczny rozpad ich relacji. Tomasz i Marta stają się sobie coraz bliżsi. Tomasz wyraźnie zakochuje się w Marcie, a ona zauroczenie myli z innym, o wiele poważniejszym uczuciem. Andrzej chce się oświadczyć Basi i prosić ją o rękę. Jest jednak speszony głoszonymi przez nią poglądami na temat nonsensowności małżeństwa jako instytucji. Nie wie, czy ma je traktować poważnie, czy Basia tylko się z nim droczy. W końcu postanawia porwać Basię i "pod presją" prosić ją o rękę. W realizacji planu pomagają mu Marta i Tomek. Basia jest "porwana" helikopterem i uwieziona na piaszczystą, wiślaną plażę na której czeka wytworna kolacja. W takich warunkach Basia nie może powiedzieć "nie". Czy tak będzie?

/ Polska / serial obyczajowy
2019-01-21 11:05 Teraz albo nigdy, sez. 3, odc. 11 Logo METRO

Opis (streszczenie): MARTA zabiera BASIĘ na quady w ramach pocieszenie po zaręczynach, których nie było. BASIA ma wypadek. TOMEK świetnie się sprawdza w roli ratownika. ROBERT z IWONĄ wreszcie idą ze sobą do łóżka, zdziwieni, że tak długo bez tego wytrzymali. EDYTA chce zrobić w swoim domu pokój dla córek MICHAŁA, ale reakcja EWY powoduje, że MICHAŁ powstrzymuje EDYTĘ. BASIA jednak jest nieco oschła wobec ANDRZEJA. Za to TOMEK chce przedstawić MARCIE swojego podopiecznego. Okazuje się, z e jakiś czas temu dokonał adopcji. MARTA z niepokojem czeka na spotkanie. ROBERT dowiaduje się, że mieszkanie, które znalazła mu IWONA należy do… niej. EDYTA otwarcie pokazuje MARCIE swoją zazdrość o MICHAŁA. Spięcie kobiet ma konsekwencje plotkarskie w efekcie czego EDYTA robi MICHAŁOWI wyznanie. BASIA tymczasem deklaruje niechęć do zaręczyn i małżeństwa - zbijając z tropu ANDRZEJA. ANETA i KAROL dowiadują się, że znowu ich starania o dziecko nie przyniosły efektu. ROBERT czuje się osaczony przez IWONĘ. A TOMEK deklaruje MARCIE, że jest zwolennikiem zaręczyn i małżeństwa.

/ Polska / serial obyczajowy
2019-01-18 11:05 Teraz albo nigdy, sez. 3, odc. 10 Logo METRO

Opis (streszczenie): Firma kosmetyczna, która zdecydowała się uruchomić linię produkcyjną z kosmetykami MARTY chce zwiększyć ofertę. MARTA jest bardzo zadowolona. BASIA dostaje od ANNY(w prezencie) sukienkę. Jest ona tak piękna, ze staje się impulsem dla BASI, aby namówić ANNĘ na wypłynięcie z jej krawiectwem na szersze wody. Razem z ŁUCJĄ wpadają na pomysł stworzenia strony internetowej oferującej ubrania według pomysłu i wykonania grupy krawcowych, pod kierownictwem ANNY. BASIA organizuje (w szalonym tempie) mały pokaz kolekcji ANNY. Ma być to promocja i próba wybadania rynku, na tego typu ofertę. Pokaz kończy się absolutnym sukcesem ANNY. Stosunki między FRANKĄ i MARCINEM osiągają punkt zwrotny. FRANKA posuwa się tak daleko, że wyznaje MARCINOWI, że jest w nim zakochana. MARCIN przestraszony taką deklaracją i własnymi, budzącymi się uczuciami do FRANKI, w decydującej, intymnej chwili wycofuje się w brutalny sposób, czym bardzo dotyka FRANKĘ. Ich stosunki stają się napięte i nienaturalne. MICHAŁ przystaje na propozycję EDYTY, i przeprowadza się do niej. EWA przyjmuje to w naturalny sposób. Sama zresztą namawia MICHAŁA na zrobienie tego kroku. Najlepiej można poznać drugiego człowieka mieszkając z nim pod jednym dachem. Luksus w jakim żyje EDYTA zaskakuje MICHAŁA. MARTA i TOMEK widzą w sobie już nie tylko świetnych kumpli, ale też pociągającą kobietę i atrakcyjnego mężczyznę. Nie zauważalnie, ale krok po kroku, zbliżają się do siebie. TOMEK jest zakochany po uszy, a MARTA coraz słabiej broni się przed ogarniającą ją namiętnością. W czasie pokazu w Plaży MARTA ma podejrzenia, że ANDRZEJ wykorzysta tę okazję, aby oświadczyć się BASI. BASIA nie bardzo wierzy w taką możliwość, ale po cichu bardzo tego pragnie. Czuje więc rozczarowanie, kiedy ANDRZEJ nie robi tego. Stara się być dzielna, ale utrata rozbudzonej nadziei jest bolesna.

/ Polska / serial obyczajowy
2019-01-17 11:05 Teraz albo nigdy, sez. 3, odc. 9 Logo METRO

Opis (streszczenie): Marta z pomocą Michała odkrywa, że Artur zarejestrował jej receptury na swoje nazwisko. Podejrzewa, że jego teść maczał w tym palce. Ale kiedy teść dowiaduje się, co się stało, sytuacja odwraca się na korzyść Marty. Edyta zwierza się przyjaciółce, że Michał niedługo już nie będzie miał czasu dla Marty. Basia z oporami, ale wybiera wreszcie i kupuje samochód. Marcin jest coraz bardziej zainteresowany Franką. Michał przedstawia Edytę córkom i Ewie. Ewa zwierza się Marcie ze swojego stosunku do Edyty i do… Marty. Lena i Franka, a za nimi także Basia i Marta próbują namówić Andrzeja na pokaz żonglerki kulami ognia w ramach wieczoru hawajskiego w Plaży. Kiedy wreszcie im się to udaje, Andrzej niespodziewanie psuje pokaz.

/ Polska / serial obyczajowy
2019-01-16 11:05 Teraz albo nigdy, sez. 3, odc. 8 Logo METRO

Opis (streszczenie): BASIA definitywnie kończy poprawianie „Kolca”. Okazuje się jednak, że BARTEK, już dawno wydrukował jej powieść, która teraz zbiera bardzo dobre recenzje na Targach. BASIA jest wściekła na niego. Czuje, że była cały czas wykorzystywana i manipulowana, i że BARTEK prowadził z nią jakąś dziwną grę. Ku jego zaskoczeniu zrywa współpracę ze „Słowem”, i nie zmieni swojej decyzji ani na prośby, ani na groźby BARTKA. Zaczyna szukać innego wydawnictwa, chociaż propozycje, jakie dostaje nie dorównują atrakcyjności tych składanych przez BARTKA. BASIA, w ogóle zaczyna zastanawiać się czy ma ochotę i powód, żeby usiąść do nowej książki. Rozmowy z MARTĄ i RODZICAMI uświadomią jej, że to co czuje, to wypalenie, i że musi dać sobie czas na powstanie nowego, twórczego pomysłu. W Plaży pojawia się LENA, która prosi ANDRZEJA o pracę. Okazuje się, że ma poważne zobowiązania finansowe. ANDRZEJ przyłapuje ją na tym, że mieszka na zapleczu Plaży. LENA musi bardzo oszczędzać. ANDRZEJ pomaga jej w opanowaniu trudnej sytuacji życiowej. Między MICHAŁEM i EDYTĄ dojrzewa uczucie. ELA i DANA cieszą się widząc zakochanego MICHAŁ, tylko EWA zachowuje dystans. ŁUCJA jest pod wrażeniem talentu ANNY. Jej zdaniem taka umiejętność szycia nie może być nie wykorzystana. Wyprawa ŁUCJI, LESZKA i BASI do WALDEMARA, jest udana pod każdym względem. BASIA i LESZEK obserwują coraz cieplejsze stosunki między rodzicami.

/ Polska / serial obyczajowy
2019-01-15 11:05 Teraz albo nigdy, sez. 3, odc. 7 Logo METRO

Opis (streszczenie): MARTA zaprzecza podejrzeniom BASI, jakoby EDYTA miała w niej budzić zazdrość o MICHAŁA. Ale z przyjemnością spotyka się z MICHAŁEM na kebabie. ROBERT zabiera z domu swoje ostatnie rzeczy. IWONA doprowadza do tego, że ROBERT mieszka tuż obok niej. On dostaje od EDYTY propozycję wspólnego biznesu. MARCIN z kolei zachowuje się wobec FRANKI oschle. BASIA rozgląda się za samochodem dla siebie. MARTA martwi się brakiem odpowiedzi z Urzędu Patentowego. BASIA namawia FRANKĘ, żeby wpadła do Plaży zobaczyć MARCINA w akcji. Ona przychodzi i staje przy konsolecie wzbudzając jego zdumienie. BASIA i MARTA ratują ANDRZEJA z opresji i opiekują się dziećmi w Plaży. ROBERT zaprasza wszystkich na quady. Tam MARTA poznaje TOMKA, właściciela toru quadowego. Razem szaleją na pojazdach.

/ Polska / serial obyczajowy
2019-01-14 11:05 Teraz albo nigdy, sez. 3, odc. 6 Logo METRO

Opis (streszczenie): Otwarcie Plaży zbliża się wielkimi krokami. Towarzyszy temu wielkie napięcie i zamieszanie. Basia ma swoje zobowiązania wobec Bartka, ale stara się wszystko pogodzić. Bartek czuje, że Basia wymyka mu się z rąk. Nie ma dla niego zbyt wiele czasu. Widać, że są sprawy dla niej ważniejsze, niż kolejna wersja książki. Marta, jako dowód na ostateczną zgodę zwraca Arturowi wniosek patentowy. Myśli, że od tej chwili sprawa produkcji kosmetyków ruszy z miejsca, nie wie, że Artur, pod jej nieobecność, zmienił nazwisko właściciela patentu na własne. Michał próbuje tłumaczyć Marcie zachowanie Roberta. Ale Marta jest nieugięta. Nie muszą być wrogami, ale jest to koniec ich małżeństwa. Łucja namawia Basię na wyjazd do Waldemara. Basia widzi, że stosunek Łucji do Waldemara wyraźnie się ociepla. Basia jest obfotografowywana na Balu Wydawców, na który poszła z Bartkiem. Marek umieszcza zmanipulowane zdjęcia Basi w Aferze. Nie jest to miłe ani dla Basi, ani dla Andrzeja, który stara się panować nad emocjami. Dochodzi do ostrej rozmowy między Andrzejem i Markiem, która ma powstrzymać działania Marka. Tak się jednak nie dzieje. Dopiero interwencja Bartka u naczelnego Afery, skutkuje wyrzuceniem Marka z pracy i przeprosinami na łamach pisma. Bartek jest zadowolony, że mógł pokazać się w oczach Basi, jako jej skuteczny obrońca. Iwona coraz bardziej interesuje się Robertem i jego życiem. Przygotowania otwarcia Plaży wchodzą w ostatni etap. Otwarcie Plaży jest wielkim sukcesem. Łucja i Anna nareszcie się poznają i przypadają sobie do gustu. Edyta i Robert umawiają się na ulubionego golfa. Andrzej i Basia są szczęśliwi i zakochani.

/ Polska / serial obyczajowy
2019-01-11 11:05 Teraz albo nigdy, sez. 3, odc. 5 Logo METRO

Opis (streszczenie): Michał jest pod wrażeniem Edyty, która przyjeżdża z cateringiem do Tajemniczego Ogrodu. Dana zmusza Zdenkę, żeby okłamała Michała i Ewę. Ale Ewa sprytnie wyciąga prawdę z wnuczki. W radiu pojawia się na stażu kuzynka szefa, Franka (Ola Szwed). Szef od razu zastrzega, żeby Marcin trzymał się od niej z daleka. Bartek wyrzuca Basi spóźnienie, bo czekał na nią z niemieckim wydawcą, dochodzi do awantury. Basia postanawia odpocząć parę dni od pisania. Marek dowiaduje się, że jego paszkwil pójdzie w następnym numerze. Marcin traktuje Frankę z chłodnym dystansem mimo, że ona traktuje go jak swojego guru. Na koszykówce pojawia się też Edyta. W rewanżu zaprasza Michała na małe spotkanie do siebie. Ewa postanawia zaradzić zachowaniu i pracoholizmowi Dany. Franka prosi Marcina o radę przed pierwszym wywiadem. Basia widzi, że Łucja coraz bardziej tęskni za Waldemarem. Z kolei Marta w pokoju, który miał być dziecięcy urządziła sobie gabinet, skoro ma być biznes woman. Bartek obiecuje Basi, że wkrótce skończą się poprawki, tymczasem okazuje się, że książka jest już w druku. Dana zgadza się na zaproponowaną przez Ewę i Michała terapię. Marcin gratuluje France udanego wywiadu. Michał jest pod wrażeniem rezydencji Edyty. Jej znajomi komentują chłodno jego obecność.

/ Polska / serial obyczajowy
2019-01-10 11:05 Teraz albo nigdy, sez. 3, odc. 4 Logo METRO

Opis (streszczenie): Fakt, że Robert nie może mieć dzieci komplikuje małżeństwo Marty i Roberta. Po raz pierwszy pada słowo "adopcja". Robert jest całkowicie temu przeciwny. Marta zarzuca Robertowi egoizm, i mimo, że jeszcze starają się wrócić do ciepłych stosunków, rysa na ich małżeństwie jest już za głęboka. Wszystko się rozpada, co jest dowodem, jak kruche były podstawy ich powrotu do siebie. Zakończenie dochodzenia policji uwalnia Andrzeja od wszelkich podejrzeń. Wypłacone pieniądze z polisy ubezpieczeniowej pozwalają ruszyć z nowym klubem (Plaża) pełną parą. Marcin i Basia aktywnie uczestniczą w projektowaniu Plaży, a odszukana przez Marcina Inka nadaje całemu przedsięwzięciu architektoniczny kształt. Basia zaniedbuje Bartka i pracę dla niego. Grażyna nie może już dłużej przeciągać swojego bezrobocia. Decyduje się przyjąć pracę u Kasi w Onyxie. Artur wypełnia wniosek patentowy na nazwisko Marty. Pod wpływem euforii temu towarzyszącej, posuwa się zbyt daleko w stosunku do Marty. Jego pocałunki są dla niej szokiem. Marta decyduje się odejść z Apteki i zerwać spółkę z Arturem. On nie ustaje w próbach przeproszenia jej, i w końcu Marta jest o krok od wybaczenia mu. Przyjaciele dowiadują się, że Marta spotkała w Onyxie Grażynę. Żartują z Grażyny, że ma konszachty z wrogą firmą. Grażyna nie wytrzymuje i zdradza ciążącą jej tajemnicę. To wyznanie jest szokiem dla wszystkich. Każdy z przyjaciół odbiera je inaczej. Michał, którego ta sprawa najbardziej dotyczy wybacza Grażynie. To koniec tajemnicy, ale i koniec ich budzącej się przyjaźni. Robert demontuje kołyskę w dziecinnym pokoju. Pod wpływem tego widoku Marta wylewa swoje żale. Jest głucha na argumenty Roberta w sprawie adopcji. Dla niej to koniec. Robert musi się wyprowadzić.

/ Polska / serial obyczajowy
2019-01-09 11:05 Teraz albo nigdy, sez. 3, odc. 3 Logo METRO

Opis (streszczenie): Basia umawia się na spotykanie z aktorem, grającym główną rolę w Kaktusie. Bartek instruuje aktora, co ma zrobić. Ten jednak próbuje dobierać się do Basi. Robert odbiera wyniki badania swojej płodności. Grażyna po stracie pracy nie rusza się z domu. Kasia proponuje jej pracę u siebie. Bartek wymusza na Basi coraz więcej poprawek i pracy. Namawia ją też do udziału w gali wręczania nagród za osiągnięcia kulturalne. Robert zabiera Martę do sentymentalnego miejsca, żeby tam jej powiedzieć o swojej bezpłodności. Postanawiają potwierdzić bolesna diagnozę. Michał spotyka się z Edytą. Jest pod jej wrażeniem. Marcin nie chce poddać się presji jaką na nim wywiera Kaja. Łucję odwiedza Waldemar z kwiatami - Basia jest pełna dobrych przeczuć, ale Leszek studzi jej entuzjazm. Michał dowiaduje się, że Grażyna straciła pracę i proponuje jej posadę w Tajemniczym Ogrodzie. Ona odmawia. Basia znajduje w brukowcu zdjęcia ze swojego spotkania z aktorem. I opuszcza galę, kiedy aktor zbyt się do niej przysuwa przed fotoreporterami. Bartek pacyfikuje aktora. Łucja chce namówić Basię i Leszka do wizyty u Waldemara w Dęblinie. Basia oddaje poprawki scenariusza, zostaje jej tylko korekta drugiej powieści. Z tego powodu nie idzie z przyjaciółmi na koszykówkę. Robert i Marta są pod wrażeniem potwierdzonej bezpłodności Roberta. Marcin rozstaje się z Kają. Ku zachwytowi Edyty, Michał zabiera ją do praskiej klimatycznej knajpy. Andrzej robi dobrą minę do złej gry, kiedy przyjaciele komentują zdjęcia Basi i aktora w brukowcach. Tymczasem Marek szykuje fotomontaż do następnego paszkwilu o Basi.

/ Polska / serial obyczajowy
2019-01-08 11:05 Teraz albo nigdy, sez. 3, odc. 2 Logo METRO

Opis (streszczenie): Andrzej jest coraz bardziej napięty ciągłymi pytaniami policji o pożar w klubie Bollywood. Czuje, że podejrzewają go o podpalenie i to odbiera mu humor. Przyjaciele starają się go pocieszyć i nakłonić, żeby zaczął myśleć o nowym pomyśle na klub. Artur proponuje Marcie uruchomienie produkcji kremów jej pomysłu. Marta waha się, ale przy braku entuzjazmu ze strony Roberta, jest coraz bliżej podjęcia decyzji na "tak". Marta i Robert starają się o dziecko, z czego Marta zwierza się Michałowi. On czuje, że to go od niej oddala, ale oczywiście cieszy się, że podjęli taką decyzję. Sam ma spore kłopoty z Daną, która zaniedbuje Zdenkę poświęcając czas wyłącznie pracy. Ewa i Michał tracą do niej cierpliwość widząc cierpienie małej. Andrzej wpada na pomysł nowego klubu. Tym razem będzie to Plaża. Namiastka lata w zimowej Warszawie. Przypadkowo poznana przez Michała w restauracji Edyta przysyła Michałowi, w ramach przeprosin za zniszczoną winem koszulę, prezent. Michał zaintrygowany czarującą kobietą, umawia się z nią na spotkanie pod pretekstem kupienia spinek do koszuli. Marta przeżywa chwilę zwątpienia w swoje kremy. Łucja wydaje się być uczulona po ich użyciu. Na szczęście okazuje się, że alergenem jest szafran użyty w restauracyjnym daniu. Kłopoty z posiadaniem dziecka nie są winą Marty. Marta jest całkowicie zdrowa, namawia więc Roberta, aby poddał się badaniom. Robert niechętnie, ale się zgadza. Dana osiąga apogeum swoich problemów. Po raz kolejny zapomina odebrać Zdenkę ze szkoły. To wydarzenie kończy, już i tak nadwyrężoną, wyrozumiałość Michała i Ewy. Andrzej w Biurze Urzędu Miasta spotyka Marzenę, która oferuje mu pomoc w znalezieniu odpowiedniego lokalu na Plażę. Andrzej jest trochę speszony tym spotkaniem, ale okazuje się, że ich stosunki mogą wejść już w zupełnie inną fazę. Marzena wyszła za mąż i jej stosunek do Andrzeja jest wyłącznie przyjacielski. Andrzej jest coraz bardziej zapalony do pomysłu uruchomienia Plaży. Lokal znaleziony przez Marzenę jeszcze dodatkowo go w tym utwierdza.

/ Polska / serial obyczajowy
2019-01-07 11:05 Teraz albo nigdy, sez. 3, odc. 1 Logo METRO

Opis (streszczenie): Pożar trawi klub Andrzeja. Przyjaciele bardzo chcieliby mu pomóc, ale nie są w stanie, trzeba czekać na wyniki śledztwa. Policja musi sprawdzić, czy nie było to podpalenie. Marta i Robert wyglądają na szczęśliwą parę mimo, że szefową Roberta jest Iwona. Basia nie chce się zajmować poprawkami w scenariuszu, mimo to, Bartek informuje scenarzystę, że Basia zrobi poprawki i zmusza ją do spotkania z aktorami. Marta robi kolejny - niepozytywny test ciążowy. Basia czeka w domu na Andrzeja, on nie wraca na noc. Kaja, kobieta z którą spotyka się Marcin sugeruje wspólne mieszkanie. Marcin nie chce o tym słyszeć. Kiedy Andrzej wraca, Basia postanawia, że musi się do niej przeprowadzić. Artur ma dla Marty interesującą propozycję zawodową. Robert spotyka się z Iwona na obiedzie. Marta idzie do lekarza, żeby zrobić badania na płodność. Po spotkaniu z aktorami okazuje się, że poprawek będzie dużo. Basia się wkurza, że scenarzysta wyjechał. Przyjaciele pomagają w przeprowadzce Andrzeja do Basi i wpadają na pomysł stałych spotkań koszykarskich. Andrzej jest wezwany na policję.

/ Polska / serial obyczajowy
2019-01-04 11:05 Teraz albo nigdy, odc. 13 Logo METRO

Opis (streszczenie): Basia (Katarzyna Maciąg) nie wie jak skończyć swoja drugą powieść „KOLEC”. Marta (Marta Żmuda Trzebiatowska) chce szybko urządzić nowy dom dla siebie, Roberta (Bartosz Kasprzykowski) i ich przyszłego dziecka. Oboje cieszą się tym. Niestety, Robert traci pracę. I nie przyznaje się do tego przed Martą. Dana (Katarzyna Warnke) prosi Michała (Rafał Królikowski) opiekę nad Zdenką (Zuzanna Bliska), w co wstrzela się z biletami na kreskówkę Grażyna (Magdalena Kumorek) i wkrada się sprytnie w łaski Michała. Marcin (Jan Wieczorkowski) prosi Basię, żeby go zastąpiła i w ten sposób Basia dowiaduje się o jego przygodzie z Julią (Agata Buzek). Okazuje się jednak, że Julia zakochała się w kimś innym. Marcin odbija sobie frustracje na słuchaczach, co grozi mu utratą pracy. Bartek obiecuje Basi, że się dla niej rozwiedzie. Marta i Andrzej (Mateusz Damięcki) chcą, żeby powieść Basi kończyła się pozytywnie. Marcin uważa, że im gorzej, tym bardziej życiowo. Robert spotyka się z Iwoną (Tamara Arciuch) w swoim byłym gabinecie. Okazuje się, że ona może go przywrócić na stanowisko. I wszystko może być tak, jak dawniej, kiedy byli kochankami. Basia wreszcie decyduje się na zakończenie n i po całonocnej pisaninie wysyła powieść mailem do Marty, a sama jedzie do Andrzeja, prosić go, żeby jej wybaczył.

/ Polska / serial obyczajowy
2019-01-03 11:05 Teraz albo nigdy, odc. 12 Logo METRO

Opis (streszczenie): Zbliża się moment rozwodu Marty (Marta Żmuda Trzebiatowska) i Roberta (Bartosz Kasprzykowski). Marta jest świadkiem rozmowy między Robertem i Januszem (Krzysztof Globisz). To co usłyszała i zobaczyła bardzo ją poruszyło. Robert ma poczucie, że utracił szczęście, jakim jest dla niego miłość Marty. Ona jednak postanawia twardo trzymać się raz podjętej decyzji. Uczucia jednak biorą górę i pod salą sądową, w ostatnim momencie Marta zmienia zdanie. Wszystko dla Roberta i Marty zaczyna się od nowa. Robert zawozi Martę do ich nowego domu, w którym jest tylko jeden przedmiot-kołyska. Szczęścia nie są w stanie przyćmić nawet czarne chmury zbierające się nad głową Roberta, a mające związek z jego pracą. Basia (Katarzyna Maciąg) postanawia, że jej stosunki z Bartkiem (Bartosz Opania) muszą wrócić do pierwotnej formy: wydawca-autor. Bartkowi trudno to zaakceptować. Naprawdę zakochał się w Basi, a jego małżeństwo od dawna jest już tylko formalne. Basia jednak nie może i nie chce zdecydować się na pozycję „tej drugiej”. A uczucie, którym darzy Bartka jest tylko fascynacją wydawcą i mądrym mentorem. Niczym więcej. Pojawia się Marek (Adam Krawczyk), który żąda części wpływów za książkę Basi. Marekrości sobie do niej prawa, przecież Basia wykorzystała w niej jego wizerunek. Basia ostro rozprawia się z Markiem i jego wszystkimi pretensjami. Andrzej dostaje seksualną propozycję od Izy (Ewelina Gnysińska). Ale związek oparty na tak racjonalnych podstawach, jak to przedstawia Izy przeraża go. Nie tego szuka w życiu. Andrzej (Mateusz Damięcki) widzi, że trudno mu się na nowo zakochać, że to co czuł do Basi było jedyne w swoim rodzaju. Anna (Małgorzata Zajączkowska) i Zdzisio (Marek Frąckowiak) w podróż poślubną jadą na Maderę

/ Polska / serial obyczajowy
2019-01-02 11:05 Teraz albo nigdy, odc. 11 Logo METRO

Opis (streszczenie): Basia (Katarzyna Maciąg) dowiaduje się, ze Bartek (Bartosz Opania) jest żonaty. On wyjaśnia jej, czego od niej oczekuje. Basia nie jest w stanie zaakceptować siebie w roli tej trzeciej. Desperacko potrzebuje kontaktu z bliskimi i z przyjaciółmi. Niestety, teraz już nikt nie ma dla niej czasu. Michał towarzyszy (Rafał Królikowski) Ewie (Beata Tyszkiewicz) w czasie przekazania pieniędzy Witoldowi (Wojciech Pszoniak). A gdy Witold znika, pomaga jej go szukać, aż trafiają na policje, gdzie dowiadują się zaskakujących rzeczy na jego temat. W międzyczasie zabiera Grażynę (Magdalena Kumorek) na obiad, żeby podziękować za uratowanie firmy. A Dana (Katarzyna Warnke) ze Zdenką (Zuzanna Bliska) przyjeżdża na półroczny kontrakt. Marcin (Jan Wieczorkowski) zawala pracę w radiu i w klubie. Jest kompletnie rozwalony rozstaniem z Julią (Agata Buzek). Ale postanawia kupić bilet i lecieć do Julii. Z inicjatywy Marty (Marta Żmuda Trzebiatowska) w klubie Andrzeja (Mateusz Damięcki) odbywa się przyjacielski „sąd nad Basią”.

/ Polska / serial obyczajowy
2019-01-01 11:05 Teraz albo nigdy, odc. 10 Logo METRO

Opis (streszczenie): Kasia (Małgorzata Kożuchowska) i Grażyna (Magdalena Kumorek) finalizują intrygę. Kasia wycofuje się z zamówienia. Michał (Rafał Królikowski) zostaje z różami i ponad półtora milionowym długiem. "Tajemniczy Ogród" będzie musiał przestać istnieć. Michał chce wziąć kredyt pod zastaw domu, ale łączyłoby się to z utratą bezpieczeństwa Ewy (Beata Tyszkiewicz), nie decyduje się więc na to. Przyjaciele ruszają z pomocą, ale udaje im się sprzedać tylko niewielką część kwiatów. Robert (Bartosz Kasprzykowski) na wiadomość o problemach Michała postanawia zlikwidować swoje lokaty i pożyczyć mu pieniądze. W ostatniej chwili, niespodziewanie z pomocą przychodzi Grażyna, która kupuje róże dla "Brunch&Lunch". Zaskakuje tym Kasię, która myślała, że zemsta na Michale będzie dla niej przyjemnością. Tak się jednak nie dzieje, Grażyna nie ma satysfakcji z doprowadzenia Michała do bankructwa. Gest Roberta jest dla Marty (Marta Żmuda Trzebiatowska) kolejnym dowodem na jego zmianę. Ich stosunki ulegają ociepleniu. Robert jest też zaproszony na imprezę, na której Michał dziękuje jemu i Grażynie za uratowanie "Tajemniczego Ogrodu". Marta jest bardzo dumna z Roberta, a ich zbliżenie jest dla Michała starannie ukrywanym bólem. Andrzej (Mateusz Damięcki) poznaje Izę (Ewelina Gnysińska). Od początku ich znajomość nie należy do łatwych, bo choć wzajemnie się sobie podobają, to poglądy Iza są dla Andrzeja trudne do zaakceptowania. Anna (Małgorzata Zajączkowska) dzięki intrydze przeprowadzonej przez Andrzeja, Marcina i Basię zgadza się na ślub ze Zdzisiem (Marek Frąckowiak). Basia (Katarzyna Maciąg) w dalszym ciągu nie ma czasu dla przyjaciół. Nie wie nawet o kłopotach Michała i w decydującym momencie nie ma jej razem z przyjaciółmi. Bardzo to boli i złości Martę, która dowiaduje się, że jej przyjaciółka, nie wiedząc o niczym, zaangażowała się uczuciowo w relację z żonatym mężczyzną.

/ Polska / serial obyczajowy
2018-12-31 10:05 Teraz albo nigdy, odc. 9 Logo METRO

Opis (streszczenie): Marta (Marta Żmuda Trzebiatowska) z żalem zauważa, ze przemiana Roberta (Bartek Kasprzykowski) odbyła się za późno. Szykuje się do prezentacji. Basia (Katarzyna Maciąg) zajęta wywiadem nie ma czasu z nią rozmawiać. Za to wyjaśnia Bartkowi (Bartosz Opania), dlaczego uciekła z jego pokoju hotelowego i zgadza się na wyjazd do Krakowa. Marcin (Jan Wieczorkowski) wkurzony na Julię (Agata Buzek) i jej wyjazd, daje się skusić Lenie (Anna Bosak), ale w ostatecznym momencie wycofuje się.... Iwona (Tamara Arciuch) przychodzi do Marty z propozycją pracy dla wielkiej firmy, która ma 200 aptek. Basia intensywnie pracuje nad drugą powieścią, jednocześnie bierze udział w sesji zdjęciowej do swojego dawnego pisma. Zachowanie Bartka i jego czułość coraz bardziej podkopuje pewność Marty co do rozwodu. W Krakowie Bartek ponownie próbuje skonsumować Basię. Marcin nie może sobie poradzić z emocjami do Julii. Do domu Marty przychodzi Iwona. Kiedy zastaje ją tu Robert, wydaje się, że to jego kochanka.

/ Polska / serial obyczajowy
2018-12-28 10:05 Teraz albo nigdy, odc. 12 Logo METRO
Polska / serial obyczajowy
2018-12-27 10:05 Teraz albo nigdy, odc. 11 Logo METRO
Polska / serial obyczajowy
2018-12-26 10:05 Teraz albo nigdy, odc. 10 Logo METRO
Polska / serial obyczajowy
2018-12-25 10:05 Teraz albo nigdy, odc. 9 Logo METRO
Polska / serial obyczajowy
2018-12-24 10:05 Teraz albo nigdy, odc. 8 Logo METRO

Opis (streszczenie): Nadchodzi dzień promocji książki Basi (Katarzyna Maciąg). Emocje sięgają zenitu. Nikt się jednak nie spodziewał, że promocja będzie jedną, wielką klapą. Basia stara się być dzielna, ale porażka dużo ją kosztuje. Na spotkaniu po promocyjnym Andrzej (Mateusz Damięcki) zarzuca Bartkowi (Bartosz Opania) brak profesjonalizmu. Bartek odpiera zarzuty, ale Basia jest wściekła na Andrzeja za, jej zdaniem, nieuprawnione ataki na Bartka. Poczucie klęski jest jednak za wczesne. Już następnego dnia książka zaczyna znikać z półek. Bartek, aby to uczcić triumfuje. Zaprasza Basię na bardzo intymną kolację do hotelu, w którym ma na stałe wynajęty pokój. Liczy, że ten wieczór tam właśnie się zakończy. Rozwód rodziców Basi dochodzi do skutku. Łucja (Liliana Głąbczyńska) flirtuje ze swoim adwokatem, a Waldemar (Jerzy Zelnik) wyjeżdża z Warszawy szkolić lotników. Przyjazd Eli (Magdalena Różyczka) i Dany (Katarzyna Warnke) wraz z dziewczynkami na 33 urodziny Michała (Rafał Królikowski). Ewa (Beata Tyszkiewicz) przygotowała niespodziankę. Tym razem na urodziny zostali zaproszeni przyjaciele Michała. Andrzej boryka się z problemem utraty klubu. Cena jaką miałby zapłacić za rozwiązanie problemu, romans z Marzeną (Katarzyna Ankudowicz), jest dla niego nie do przyjęcia. Na szczęście Marcin (Jan Wieczorkowski) konsultuje się z prawnikiem, który uspokaja, że brakujące dokumenty można po prostu uzupełnić, procedura przetargowa nie może być anulowana. Andrzej mówi o tym Marzenie, która rozumie, że jej plan uzależnienia od siebie Andrzeja spalił na panewce. Michał poznaje Witolda (Wojciech Pszoniak), który okazuje się tak zręcznym gracze na giełdzie, że stać go na egzotyczne wyprawy, które zawsze były marzeniem Ewy.

/ Polska / serial obyczajowy
2018-12-21 10:05 Teraz albo nigdy, odc. 7 Logo METRO

Opis (streszczenie): Andrzej (Mateusz Damięcki) po namowie Marcina (Jan Wieczorkowski) zgadza się zanieść Basi (Katarzyna Maciąg) zaproszenie na specjalny wieczór bollywoodzki. Widzi Basię, jak w wielkiej komitywie wchodzi do domu razem z Bartkiem (Bartosz Opania). Marzena (Katarzyna Ankudowicz) wczytuje się w teczkę dotyczącą przetargu na klub Andrzeja. Marta (Marta Żmuda Trzebiatowska) dostaje propozycję wprowadzenia zmian w 10 aptekach. Michał (Rafał Królikowski) ma problem z Karolem (Wojciech Leonowicz), który grozi wycofaniem się ze spółki, a w końcu wyjeżdża na kilka dni za miasto. Michał spotyka się z Marcinem i Andrzejem w klubie. Z pomocą tequili próbują rozgryźć naturę kobiet. Robert (Bartek Kasprzykowski) pomaga Marcie przygotować prezentację na zebranie kierowników aptek. Andrzej mimo najszczerszych chęci wycofuje się z akcji z Sylwią (Magda Kizinkiewicz). W aptece Marty pojawia się kochanka Roberta, Iwona (Tamara Arciuch). Robert ma zdjęty gips i zgodnie z umowa chce się wyprowadzić. Ale Marta pozwala mu zostać w domu, dopóki nie znajdzie mieszkania. Basia wręcza przyjaciołom swoją książkę „Kaktus w serce”. Robert każe Iwonie odczepić się od Marty. Marcin odprowadza Julię na lotnisko. Marzena informuje Andrzeja, że błąd procedury może spowodować, że straci klub.

/ Polska / serial obyczajowy
2018-12-20 10:05 Teraz albo nigdy, odc. 6 Logo METRO

Opis (streszczenie): Iwona (Tamara Arciuch) nachodzi Roberta (Bartek Kasprzykowski). Marta (Marta Żmuda Trzebiatowska) nie domyśla się, że kobieta, która przyszła odwiedzić jej męża to jego była kochanka. Iwona nie może się pogodzić z utratą Roberta. Marta zwierza się ojcu ze swoich małżeńskich kłopotów. Janusz (Krzysztof Globisz) przyjeżdża i spotyka się z Robertem. Rozmowa z nim jest dla Janusza zaskoczeniem. Widzi, że Robertowi naprawdę zależy na Marcie i że zaszły w nim duże zmiany. Janusz mówi o tym Marcie, licząc, że może Marta przemyśli decyzję o rozwodzie. Robert zaskakuje wszystkich pojawieniem się w klubie i publicznym przeproszeniem za swoje wcześniejsze postępowanie. Robi to wrażenie na wszystkich. Marta ma specjalne zadanie od Ewy (Beata Tyszkiewicz). Ma ocenić jej nowego znajomego Witolda (Wojciech Pszoniak). Elegancki starszy pan spodobał się zarówno Ewie jak i Marcie. Marcin (Jan Wieczorkowski) po kolejnej burzliwej rozmowie z Julią (Agata Buzek) zakończonej seksem nie przychodzi na nagranie do radia. Basia (Katarzyna Maciąg) dzielnie go zastępuje, za co dostaje prowadzenie samodzielnej audycji. Andrzej (Mateusz Damięcki) zaniepokojony nie pojawieniem się Marcina jedzie do jego mieszkania i odkrywa sekret Julii i Marcina. Między nimi jest dużo więcej niż przyjaźń. Julia nie chce, aby się ktokolwiek o tym dowiedział. Nie jest gotowa na nowy, poważny związek. Przyjmuje propozycję wykładów na uczelni w Stanach. Waldemar (Jerzy Zelnik) godzi się na rozwód zaproponowany przez Łucję (Liliana Głąbczyńska). Marta zastaje Roberta w zdemolowanej kuchni. Jej mąż właśnie starał się przygotować dla nich kolację. Cała sytuacja wzrusza Martę, patrzy na Roberta już inaczej, choć ból po zdradzie nie minął.

/ Polska / serial obyczajowy
2018-12-19 10:05 Teraz albo nigdy, odc. 5 Logo METRO

Opis (streszczenie): Michał (Rafał Królikowski) w świetnym humorze cieszy się z zapowiedzianego przyjazdu Dany (Katarzyna Warnke). Tymczasem Grażyna (Magdalena Kumorek) spotyka się ze swoją siostrą, Kasią (Małgorzata Kożuchowska), która wpada na pomysł, jak zniszczyć firmę Michała. Julia (Agata Buzek) nie chce nawet rozmawiać z Marcinem (Jan Wieczorkowski) o tym, że uprawiali seks. Do klubu przychodzi Marzena (Katarzyna Ankudowicz), przekonana, ze Andrzej (Mateusz Damięcki) na nią leci, a on umawia się z Sylwią (Magda Kizinkiewicz). Grażyna wkręca Michała w biznes z Kasią, mimo rosnących oporów Karola (Wojciech Leonowicz). Michał dowiaduje się, że Marta (Marta Żmuda Trzebiatowska) zaczyna mieć wątpliwości co do Roberta (Bartek Kasprzykowski) i rozwodu. Za to Ewa (Beata Tyszkiewicz) doskonale wyczuwa, że on darzy Martę uczuciem. Bartek (Bartosz Opania) rozmiękcza Basię (Katarzyna Maciąg) organizując dla niej piknik jaki opisała „Kaktus w sercu”. I udaje, że jego żona to jego siostra. Po przyjeździe Dany – Michał idzie z nią do łóżka. Oboje potem rozumieją, że nie ma powrotu. Bartek robi Basi zdjęcia na okładkę. Julia i Marta widzą, że Basia angażuje się emocjonalnie. Andrzej ze wszystkich sił próbuje się zafascynować Sylwią. Michał podejmuje decyzję w sprawie biznesu z Kasią.

/ Polska / serial obyczajowy
2018-12-18 10:05 Teraz albo nigdy, odc. 4 Logo METRO

Opis (streszczenie): Julia (Agata Buzek) dostaje kolejną przesyłkę w stylu sado-maso. Jest przekonana, że przysłał ją Marcin (Jan Wieczorkowski), aż do momentu, kiedy w jej drzwiach pojawia się Antek (Łukasz Garlicki) z obrożą na szyi i prosi ją aby wróciła do pracy. Julia zgadza się na to, ale pod pewnymi warunkami. Postanawia też przeprosić Marcina za bezpodstawne podejrzenia, ale spotkania przekształcają się w rozważania nad ich poglądami na świat i sprawy męsko-damskie. Rozmowy są tak gwałtowne, że kończą się awanturą w wyniku, której lądują w łóżku. Marta (Marta Żmuda Trzebiatowska) składa pozew o rozwód. Jest to przykre zaskoczenie dla Roberta (Bartek Kasprzykowski). On nigdy się na to nie zgodzi. Kocha Martę i zamierza o nią walczyć. Marcie zły humor poprawiają spotkania z Michałem (Rafał Królikowski). Ich wzajemnie relacje stają się coraz bardziej skomplikowane. Basia (Katarzyna Maciąg) dostaje w końcu propozycję wydania swojej książki w wydawnictwie „Słowo”. Jego właścicielem jest Bartek Wróblewski (Bartosz Opania). Bartek jest oczarowany Basią nie tylko, jako debiutującą pisarką, ale przede wszystkim, jako kobietą. Dla Basi staje się niekwestionowanym autorytetem. Marta wie, że Bartek jest znajomym Roberta, ale tę wiadomość zachowuje dla siebie. Basię bardzo martwi decyzja Łucji (Liliana Głąbczyńska) o odejściu od Waldemara (Jerzy Zelnik).

/ Polska / serial obyczajowy
2018-12-17 10:05 Teraz albo nigdy, odc. 3 Logo METRO

Opis (streszczenie): Andrzej nalega, żeby Julia zmusiła Basię do oglądania Szkła Kontaktowego. Marta pozwala Robertowi zostać w domu dopóki nie zdejmą mu gipsu ze złamanej nogi. Basia wkurzona na lenistwo ojca, wysypuje się matce ze swoimi problemami. Dołącza do nich Marta ze swoimi problemami. Julia radzi swoim współpracownikom, żeby ustawili się w firmie. Sama dostaje niepodpisana przesyłkę, w której jest skórzany pejcz z seks shop’u. Andrzej wysyła przepraszające smsy do Basi na numer Szkła Kontaktowego. Sianecki nalega, żeby Basia wybaczyła Andrzejowi. Robert próbuje jakoś załagodzić sytuację w domu, ale Marta nie chce z nim rozmawiać, ale kiedy on znajduje powieść Basi w domu i dostarcza swojemu znajomemu wydawcy. Andrzej musi sobie poradzić z pikietą protestujących przed klubem. Marcin prowadzi audycję na temat kłamstwa w dobrej intencji. Basia próbuje pisać nową powieść, a też namówić matkę, żeby zrezygnowała z rozwodu. W czasie otwarcia klubu dochodzi do konfrontacji Basi i Andrzeja.

/ Polska / serial obyczajowy
2018-12-14 10:05 Teraz albo nigdy, odc. 2 Logo METRO

Opis (streszczenie): Marta wraca do Roberta. Chce, aby ich małżeństwo rozkwitło na nowo. Robert jest szczęśliwy z jej powrotu. Zrywa znajomość ze swoją kochanką Iwoną. Ona jednak nie daje za wygraną. Doprowadza do sytuacji, którą Marta odczytuje jednoznacznie. Marta jest zaskoczona zdradą Roberta. Wyrzuca go z domu. Robert na progu łamie nogę, ale Marta jest nieugięta, jedyne co może dla niego zrobić to zadzwonić na pogotowie. Andrzej usiłuje wszelkimi sposobami przebłagać Basię. Ona jednak jest nie ulega. Głowę ma zajętą oczekiwaniem na odpowiedzi z wydawnictw, do których wysłała „Kaktusa w sercu”. Dostaje jednak same odmowne listy. Jednocześnie Andrzej szykuje klub do otwarcia. Naradza się z Marcinem i Julią nad charakterem klubu. Julia wpada na pomysł wykorzystania mody na kino hollywoodzkie - by urządzić klub w tym stylu, organizować imprezy bollywoodzkie i szkołę tańca. Marcin jest sceptycznie nastawiony do tej idei. Zdzisio zwierza się Andrzejowi ze swoich zamiarów wobec Anny. Marzy o ślubie z nią. Grażyna składa interesującą ofertę Michałowi. Ale pod pozorem załatwiania interesów kryje się plan uwiedzenia Michała. Michał stanowczo sprowadza ich wzajemnie stosunki tylko do wymiaru służbowych.

/ Polska / serial obyczajowy
2018-12-13 10:05 Teraz albo nigdy, odc. 1 Logo METRO

Opis (streszczenie): Przyjaźń bohaterów "Teraz albo nigdy!" zaczęła się dość niepozornie, bo na pokładzie samolotu. Potem były wspólne wakacje i powrót do szarej rzeczywistości. Ale ich przyjaźń przetrwała. Według starej życiowej prawdy przyjaciel to ktoś, kto przychodzi, gdy inni wychodzą. Przekonamy się kto z kim się zaprzyjaźni bliżej… Druga seria "Teraz albo nigdy!" to nowe miłości i nowe postaci, które będą miały niemały wpływ na losy głównych bohaterów. Znów będą borykać się z mniejszymi lub większymi problemami. Na szczęście dzięki swojej "paczce" nawet w najgorszych chwilach będą w stanie wyjść na prostą. Będą również musieli uporać się z różnymi smakami miłości: słodkim, kwaśnym i pikantnym. Basia dotknięta kłamstwami Andrzeja, ucieka w pisanie powieści „Kaktus w serce” i pracę w radiu. Niestety, nawet tam nie ma spokoju (koszulki z miłosnymi hasłami – spisek Andrzeja i Marcina), ani na progu domu, gdzie koczuje Andrzej, chcąc ją przeprosić i odzyskać. Basia nie przyznaje się także mamie i bratu do problemów. Z kolei Andrzej o mało nie doprowadza do odejścia grupy robotników. Po oblewaniu w knajpie ukończenia powieści, Julia i Marta namawiają Basię, żeby wybaczyła Andrzejowi. Marta dowiaduje się od Juli, że Andrzej nie chciał okłamać Basi, tylko wstydził się przyznać do tańca w nocnym klubie. Marta ma wyrzuty sumienia i postanawia im pomóc. Ale dla Basi nie ma okoliczności łagodzących. Tęskniący Robert prowokuje ją do powrotu do domu i ratowania własnego małżeństwa. Julia przejmując się Basią i Andrzejem bo wie, że on nie miał złych intencji spotyka się z Marcinem. To uruchamia go do rozpoczęcia procedury tradycyjnego podrywu – która kończy się kompletnym fiaskiem.

/ Polska / serial obyczajowy
2018-12-12 10:05 Teraz albo nigdy, odc. 13/14 Logo METRO

Opis (streszczenie): Marta przejęta rosnącym uczuciem Basi do Andrzeja, namawia ją by dowiedziała się więcej na temat jego brata. Julia nie chce pozwolić, żeby jej szef się dopisał do wyników pracy zespołu. A kiedy on upiera się przy swoim, Julia rzuca pracę. Marta ze zdumieniem dowiaduje się, że Robert przekazał naszyjnik na rzecz Ośrodka Dogoterapii. Tymczasem on ma dla niej inny prezent: kupił jej aptekę. Basia znowu widzi swoja matkę z obcym mężczyzną, tym razem reaguje złością. Po czym wpada w ramiona Andrzeja - ich czułą scenę przerywa Marta. Marta nie chce, żeby Basia wpakowała się w jakąś niejasną sytuację, dlatego idzie do klubu, a tam zastaje Andrzeja, a nie jego brata. Andrzej nie mając wyboru obiecuje szczerą rozmowę z Basią. Marcin wykazuje ponadprzeciętne zainteresowanie Julią. Michał zgadza się spotkać z Jolką, ale jej tłumaczenia nie zmieniają jego decyzji. Ślubu nie będzie. W niedozwolonym miejscu prosto pod koła samochodu Andrzeja wpada kobieta. Procedury trwają na tyle długo, że Andrzej musi pędzić na swój wieczorny - ostatni już występ. Marta przekonana, że Andrzej nie pojawił się u Basi z tchórzostwa zabiera przyjaciółkę do klubu. W czasie tańca Andrzej zauważa wpatrzoną w niego Basię.

/ Polska / serial obyczajowy
2018-12-11 10:05 Teraz albo nigdy, odc. 12/14 Logo METRO

Opis (streszczenie): Wszyscy przygotowują się do ślubu Michała. Podniecenie i napięcie ogarnia przyjaciół i rodzinę. Andrzej jest w spirali wydatków. Koszty remontu klubu i jego nowego mieszkania niebezpiecznie rosną. Grażyna namawia Jolę do przyznania się Michałowi, że nie jest w ciąży. Jola brutalnie odrzuca jej propozycję. Projekt Julii i jej grupy odnosi sukces. Basi coraz bardziej podoba się praca w radiu, a Marta zauważa, że przyjaźń jej przyjaciółki i Andrzeja zamienia się w miłość. Marcie trudno jest zachować chłodny dystans wobec Roberta, który robi bardzo wiele, aby naprawić ich stosunki. Bez zapowiedzi odwiedza Michała Grażyna. Julia proponuje Andrzejowi zostanie jego wspólniczką. Wybawi to Andrzeja z kłopotów finansowych, a ona stanie przed wyzwaniem bycia współwłaścicielem klubu. Michał zrywa z Jolą i odwołuje ślub. Jest przerażony burzą jaką wywoła jego decyzja, ale pozostaje niewzruszony. Wszyscy wspierają go w jego postanowieniu.

/ Polska / serial obyczajowy
2018-12-10 10:05 Teraz albo nigdy, odc. 11/14 Logo METRO

Opis (streszczenie): Dzięki Andrzejowi Basia dostaje od Marcina propozycję pracy w Radiu X. Michał i Danilukowie dokonują rejestracji swojej wspólnej firmy. W firmie Julii dochodzi do jej pierwszego "ścięcia" z szefem. Wielka akcja ratowania Ośrodka Dogoterapii przynosi zaskakujące skutki. Marcin zachwycony Basią, ostrzega Andrzeja i namawia na szczere wyznanie wszystkich jego kłamstw. Ale Andrzej nie potrafi się na to zdobyć. Basia wręcza ojcu karnet na siłownie w nadziei, że zacznie o siebie dbać. Namolny Krzysiek informuje Julię w jaki sposób Andrzej zarabia na życie. Jola nerwowo reaguje na każdą uwagę Grażyny dotyczącą jej udawanej ciąży. Dochodzi do scysji między przyjaciółkami. Zdzisio mimo afery z matka Andrzeja, jednak nadal proponuje mu wynajęcie mieszkania. Andrzej zaś doprowadza do spotkania Zdzisia z Anną. W brawurowej akcji Basia z przyjaciółmi ratuje Ośrodek Dogoterapii. W czasie przyjęcia u Michała, Marta poznaje jego babcię, Ewę. Widać, ze kobiety przypadły sobie do gustu. Po czym Marta obserwuje wyraźnie rosnącą bliskość Basi i Andrzeja.

/ Polska / serial obyczajowy
2018-12-07 10:05 Teraz albo nigdy, odc. 10/14 Logo METRO

Opis (streszczenie): Niespodziewanie przyjeżdżają rodzice Marty. Ich pobyt służy przyjrzeniu się małżeństwu córki. Marta robi wszystko, aby jej stosunki z Robertem wyglądały wzorowo. Anna jest dogłębnie urażona kłamstwami Andrzeja i Zdzisia. Obu panów sporo kosztuje zmiękczenie jej serca. Michał robi dobrą minę do złej gry, ale jest udręczony niekończącymi się przygotowaniami do ślubu. Basia jest świadkiem intymnej sceny między Łucją i nieznanym mężczyzną. Rozumie, że małżeństwo jej rodziców jest zagrożone i bardzo pragnie uratować ich związek. Zaborczość Krzysztofa zaczyna nie na żarty męczyć Julię. Udręczona nią, przedstawia Krzysztofowi Andrzeja, jako swojego chłopaka. Ma to rozwiać marzenia Krzysztofa co do możliwości jego związku z Julią. Basia widzi zmianę nie tylko swojego życia ale i siebie samej. To fascynujący proces, który ją cieszy i przeraża zarazem. Marta przyznaje się ojcu, że podjęła pracę w aptece. Basię i Martę elektryzuje wiadomość, że Ośrodek Dogoterapii ma być zlikwidowany. W jego obronie Basia mobilizuje całą grupę przyjaciół. Po wyjeździe rodziców napięcie między Martą i Robertem rośnie niebezpiecznie. Marta decyduje się wyprowadzić na pewien czas z domu i zamieszkuje u Basi.

/ Polska / serial obyczajowy
2018-12-06 10:05 Teraz albo nigdy, odc. 9/14 Logo METRO

Opis (streszczenie): Andrzej ma tremę przed nowym wyzwaniem: wygrywa w przetargu lokal na klub. Marta wręcza Robertowi prezent na rocznicę ich ślubu, on tymczasem udaje, że o tym zapomniał. Michał jest coraz bardziej zdumiony nienasyconym apetytem Joli na seks. Marta, zdesperowana zachowaniem Roberta, znajduje pracę w aptece. Basia docenia troskę Andrzeja, który próbuje jej pomóc znaleźć pracę. Anna dowiaduje się, gdzie Andrzej spędza wieczory, idzie do klubu i z bólem patrzy na taniec syna. Po czym zrywa stosunki ze Zdzisiem winiąc także jego za kłamstwo Andrzeja. Michał proponuje Grażynie objęcie po nim firmy, bo jest nadal przekonany, że Jola spodziewa się dziecka. Julia zatrudnia współpracowników i próbuje utrzymać Krzysztofa na dystans. Marta znajduje w domu naszyjnik, który Robert kupił jej na rocznicę ślubu. Robert ją na tym nakrywa. Natomiast Andrzej dowiaduje się, że odejście z grupy tancerzy będzie go drogo kosztowało.

/ Polska / serial obyczajowy
2018-12-05 10:05 Teraz albo nigdy, odc. 8/14 Logo METRO

Opis (streszczenie): Znajomość Julii i Krzysztofa nabiera nowych barw. Krzysztof próbuje różnymi sposobami osaczyć Julię. Dla Andrzeja otwierają się nowe perspektywy wynajmu lokalu na jego wymarzony klub. Dla Basi rozpoczęcie pisania książki jest nie lada wyzwaniem i kiedy powstanie pierwszy fragment, z drżeniem podda go pod osąd Julii i Marty. Michała dziwi, ale i zachwyca niepohamowany apetyt Joli na seks. Julia podpisuje kontrakt i zaczyna pracę w Comp-Wear. Wierzy, że nowe wyzwania zawodowe przyniosą jej radość. Przygotowania do ślubu Michała i Joli idą pełną parą przy wydatnej i kłopotliwej pomocy Krystyny. Marta jest dotknięta nieuzasadnioną zazdrością Roberta o Michała. Zachowanie Roberta tylko pogłębia kryzys ich małżeństwa. Zdzisio proponuje Andrzejowi wynajęcie od niego mieszkania. Andrzej mógłby wyprowadzić się od Anny i zacząć prawdziwie samodzielne życie. Basia martwi się atmosferą w domu rodziców. W jej troskach uczestniczy Andrzej, który coraz bardziej angażuje się w Basię uczuciowo, ale ma swoją tajemnicę, którą chroni z determinacją.

/ Polska / serial obyczajowy
2018-12-04 10:05 Teraz albo nigdy, odc. 7/14 Logo METRO

Opis (streszczenie): MICHAŁ nie wie, że są jakieś problemy z ciążą. Natomiast JOLA ostatecznie dowiaduje się, że nie jest w ciąży. Po rozmowie z GRAŻYNĄ, postanawia nie mówić nic MICHAŁOWI, bojąc się, że mógłby odwołać ślub. BASIA i JULIA pomagają MARCIE w przygotowaniach do ogrodu zimowego oraz umawiają się na wieczorne wyjście. ANDRZEJ na razie nie chce powiedzieć prawdy BASI o swoim zajęciu. MICHAŁ zdenerwowanie JOLI bierze za objaw huśtawki hormonalnej, co ona skwapliwie potwierdza. Do domu MARTY zostają przywiezione rośliny. JULIA ma spotkanie z headhunterem. Po czym na ulicy wpada na nią jej dawny chłopak, KRZYSIEK. Ojciec JULII cieszy się z tego niespodziewanego spotkania, ale JULIA nie zamierza się widywać z KRZYŚKIEM. KRYSTYNA namawia JOLĘ, żeby poszła na badanie do uznanego ginekologa, który odbierał poród MICHAŁA. JOLA traci nerwy. ROBERT tłumaczy MARCIE, że teraz powinni się bawić, a nie myśleć o jej pracy, czy dziecku. Kupuje dla MARTY w sklepie matki BASI wspaniały naszyjnik. BASIA robi wielkie porządki w szafie, wyrzucając stare rzeczy, po czym spotyka się z MARTĄ u JULII - aby zobaczyć zdjęcie BRIANA. Niestety, JULIA wszystkie zniszczyła. EWA martwi się, czy MICHAŁ dobrze robi decydując się na ślub. JOLA z kolei namawia go wbrew temu, co mówiła wcześniej, żeby zostawił pracę w "Brunch & Lunch" i zajął się własną firmą, realizując swe marzenia.

/ Polska / serial obyczajowy
2018-12-03 10:05 Teraz albo nigdy, odc. 6/14 Logo METRO

Opis (streszczenie): Do BASI przychodzi ANDRZEJ pomóc jej w sprzątaniu po zabawie. MARTA namawia ją, żeby dowiedziała się czegoś o jego bracie. ANDRZEJ kłamie, że to czarna owca w rodzinie. Spotkanie przebiega miło do momentu kiedy ANDRZEJ psuje wszystko uwagą na temat jej wyglądu. MICHAŁ zabiera JOLĘ do Urzędu stanu cywilnego, gdzie udaje im się znaleźć bliski termin ślubu. Po czym oświadcza się jej przy swoich rodzicach. BASIA odmienia swój wygląd robiąc także wielkie zakupy, w czym pomagają jej MARTA i JULIA. ANDRZEJ dowiaduje się, że matka wychodzi wieczorem ze ZDZISIEM. BASIA ma spotkania w sprawie pracy w redakcjach - ale wszędzie proponują jej to, co robiła do tej pory. MARTA wybiera się z MICHAŁEM do jego przyjaciół ogrodników, bo chce zrobić prezent ROBERTOWI w postaci ogrodu zimowego. Po drodze okazuje się, że obydwoje mają wiele wspólnego… ANDRZEJ dostaje informację o atrakcyjnym przetargu na lokal w innej dzielnicy. EWA uważa, że wielkie wesele jest bez sensu. JOLA dowiaduje się od lekarza, że prawdopodobnie nie jest w ciąży. Ojciec BASI zbija ją z tropu krytykując jej nowy image. ANDRZEJ postanawia się wyprowadzić z domu. Ku jego zdumieniu, matka popiera ten pomysł. BASIA musi iść do starej redakcji odebrać swoje rzeczy.

/ Polska / serial obyczajowy
2018-11-30 09:35 Teraz albo nigdy, odc. 5/14 Logo METRO

Opis (streszczenie): ANDRZEJ sprytnie się tłumaczy przed matką, która przypadkiem znajduje jego kostium do tańca. MARCIN radzi mu jednak, żeby wreszcie powiedział matce prawdę. BASI też. MICHAŁ stara się cierpliwie znosić humory JOLI i obiecuje na Sylwestrze powtórkowym przedstawić ją jako swoją przyszłą żonę. MARTA wywozi z garażu psią karmę do ośrodka dogoterapii, licząc, że ROBERT jednak zechce pójść do BASI. Tam spotykają się z RITĄ i ZYTĄ, które prowadzą ośrodek i studzą trochę negatywne nastawienie dziewczyn do mężczyzn w ostatnich dniach. JULIA szaleje swoim sportowym autem, o mało nie powodując wypadku. Po czym wycina BRIANA ze zdjęć. A gdy odbiera kontener ze Stanów z jego rzeczami, bez otwierania wyrzuca do rzeki. ANDRZEJ chce powiedzieć BASI, czym się zajmuje, ale ostatecznie tchórzy. Za to namawia matkę, żeby spotkała się ze ZDZISIEM. Ona z tego kpi. MARTA znajduje w szafie BASI suknię, w której była, kiedy rzucił ją DAREK. Każe jej ją zniszczyć, aby nie kolekcjonować złych wspomnień. ANDRZEJ pomaga robić BASI wystrój mieszkania na powtórkowego Sylwestra. W czasie zabawy BASIA podejmuje „noworoczne” zobowiązania, że będzie szczęśliwa. ANDRZEJ prosi BASIĘ do tańca. MICHAŁ wyznaje MARCIE, że przez nią prawie rzucił pracę w korporacji i był bliski otwarcia z przyjaciółmi własnej firmy ogrodniczej. MARTA zauważa podobieństwo w tańcu ANDRZEJA, do tańca mężczyzny, którego z BASĄ widziały w nocnym klubie, jako Zorro. ANDRZEJ przyparty do muru mówi, że to był jego brat.

/ Polska / serial obyczajowy
2018-11-29 09:35 Teraz albo nigdy, odc. 4/14 Logo METRO

Opis (streszczenie): JULIA nagabywana przez MARTĘ i BASIĘ mówi im o swojej rozpaczy. Próbuje zacząć normalnie funkcjonować. ROBERT bardzo się troszczy o przeziębioną MARTĘ. GRAŻYNA współczuje MICHAŁOWI ciążowych humorów JOLI. Ta z kolei spotyka się z EWĄ oraz DANĄ i ELĄ, bo EWA wezwała dawne kobiety MICHAŁA żeby wybadać JOLĘ. MICHAŁ fantastycznie zajmuje się córkami. Matka MARTY przekonuje ją, że ROBERT potrzebuje trochę czasu, zanim oswoi się z awansem. JOLA poznaje córki MICHAŁA. One porównują ją do MARTY, którą bardzo polubiły na Maderze. ANDRZEJ pomaga JULII kupić samochód, przy okazji JULIA radzi mu, żeby był cierpliwy z BASIĄ. ROBERT nie chce słyszeć o tym, żeby MARTA szła do pracy, albo rodziła dziecko. Nie ma też zamiaru iść na powtórkowego Sylwestra u BASI. Po wyjeździe ELI i DANY z córkami, MICHAŁ prosi EWĘ, że spróbowała przekonać się do JOLI. Po czym przedstawia JOLĘ swoim rodzicom. JULIA zabiera na przejażdżkę MARTĘ i BASIĘ. Świetnie się bawią, aż do momentu kiedy dzwoni ze stanów adwokat JULII. Ktoś rości sobie prawa do spadku po jej mężu.

/ Polska / serial obyczajowy
2018-11-28 09:35 Teraz albo nigdy, odc. 3/14 Logo METRO

Opis (streszczenie): MICHAŁ spotyka się z przyjaciółmi ze studiów w sprawie nowej firmy. Przerywa im pojawienie się JOLI z nowiną, że jest w ciąży. To zmienia życiowe plany MICHAŁA. EWA, babcia Michała (Beata Tyszkiewicz) jest tym zaniepokojona i postanawia działać. MARTA próbuje wyciągnąć BASIĘ z rozpaczy po odejściu MARKA, ale bezskutecznie. Rodzice BASI także nie pomagają. Lekarstwem na zapomnienie o smutkach staje się spotkanie z ANDRZEJEM, który zabiera ją na oglądanie lokalu wystawionego na przetarg. Niestety urzędniczka źle reaguje na widok drugiej kobiety, czyli BASI i lokal przepada. BASIA dochodzi do wniosku, że jest pechowa. W dodatku przez MARTĘ traci pracę. MARTA spotyka MICHAŁA, kiedy on kupuje niemowlęce buciki. JULIA stara się normalnie funkcjonować i uporać się z bólem po stracie ukochanego męża. Ojciec dzwoni z Indii i chce ją zabrać do siebie. Do MICHAŁA przyjeżdżają ELA i DANA z jego córkami.

/ Polska / serial obyczajowy
2018-11-27 09:35 Teraz albo nigdy, odc. 2/14 Logo METRO

Opis (streszczenie): Poszukiwania BASI trwają do świtu. Kiedy zmęczona MARTA kładzie się spać, próbuje porozmawiać z ROBERTEM o swojej przyszłości, ale on woli się z nią kochać, niż rozmawiać. Każdy na swój sposób próbuje pomóc BASI. JULIA poddaje się "terrorowi" grupy. BASIA natomiast jest na etapie rozpaczy. Nic jej nie pomaga: ani rozrywki, ani piękne widoki… Nawet współczucie MARTY i nowych znajomych nie przynosi rezultatów. Tylko ROBERT kwaśno komentuje jej łzy, o co MARTA ma do niego pretensję. BASIA próbuje zadzwonić do MARKA, w czym próbują jej wszyscy przeszkodzić. W końcu ANDRZEJ wyrzuca jej komórkę w przepaść. Po przylocie do Warszawy, BASIA zaprasza wszystkich do siebie na powtórkowego Sylwestra, skoro popsuła im prawdziwego. MICHAŁ mówi JOLI, że zwalnia się z firmy. MARTA chce, żeby ROBERT zgodził się na dziecko. JULIA ogląda samotnie swoje ślubne zdjęcia. MARTA zabiera BASIĘ do nocnego klubu, bo chce odreagować rozmowę z ROBERTEM. Tam na scenę wchodzi ANDRZEJ…

/ Polska / serial obyczajowy
2018-11-26 09:35 Teraz albo nigdy, odc. 1/14 Logo METRO

Opis (streszczenie): Świat, gdzie miłość jest na wyciągnięcie ręki, tylko czasem trudno ją dostrzec. Świat, w którym bliscy zawsze służą dobrą radą i pomagają zrozumieć co jest naprawdę ważne. To świat bohaterów najnowszego serialu TVN "Teraz albo nigdy!", w którym grupa przyjaciół, pełnych wiary i optymizmu, walczy o swoje marzenia. Bohaterami serialu "Teraz albo nigdy!" są dwudziesto i trzydziestoletni mieszkańcy dużego miasta. Na wszelkie sposoby próbują odnaleźć się w życiu, szukają przyjaźni i miłości. Prowadzą dynamiczne życie, mają ciekawą pracę. Mimo to, każdy z nich jest na "życiowym zakręcie". Wszystko zaczyna się, gdy Basia, Marta, Julia, Darek, Robert i Andrzej spotykają się podczas sylwestrowego wyjazdu na portugalską wyspę Maderę. Nawiązane wówczas znajomości, już wkrótce po powrocie do kraju, przeradzają się w trwałe przyjaźnie, ale też romanse. Barbara (Katarzyna Maciąg), wrażliwa romantyczka pracuje jako dziennikarka w kolorowym plotkarskim tygodniku. Związek z jej redakcyjnym kolegą Markiem (Adam Krawczyk) chyli się ku upadkowi. Jej przyjaciółka - Marta (Marta Żmuda-Trzebiatowska), to pragmatyczna, energiczna i zaradna farmaceutka. Jest związana z Robertem (Bartek Kasprzykowski) od pięciu lat. Ich małżeństwo przeżywa kryzys, choć Robert zdaje się tego nie zauważać. Z kolei Julia (Agata Buzek), młoda wdowa która po tragicznej śmierci męża właśnie wróciła z USA, od nowa próbuje ułożyć sobie życie. Jej dawny optymizm i wiara w to, że wszystko ułoży się wspaniale, na razie głęboko się schowały. Paletę bohaterów urozmaica postać Andrzeja (Mateusz Damięcki), studenta dorabiającego w nocnych klubach jako tancerz. Bilet na Maderę otrzymuje od swojego kolegi Marcina (Jan Wieczorkowski), który jako dziennikarz radiowy zmuszony jest poprowadzić sylwestrową audycję. Natomiast Michał (Rafał Królikowski) osiągnął duży sukces zawodowy, ale praca nie daje mu satysfakcji. Pragnie odejść z korporacji i poświęcić się swojej prawdziwej pasji. Jak ułożą się koleje losu tych młodych ludzi? Czy spełnią się ich marzenia o miłości i spełnieniu? BASIA (Katarzyna Maciąg) zastanawia się, wspólnie z przyjaciółką - MARTĄ (Marta Żmuda-Trzebiatowska), co się stało, że MAREK (Adam Krawczyk) znalazł czas i chce ją zabrać na Sylwestra na Maderę. MARTA domyśla się, że to będą zaręczyny i cieszy się, że będzie tego świadkiem. ANDRZEJ (Mateusz Damięcki) dowiaduje się, że przedłużono dzierżawę lokalu, który sobie upatrzył na swój klub. Jego przyjaciel, MARCIN (Jan Wieczorkowski) proponuje mu, żeby skorzystał z jego biletu na Sylwestra, bo on dostał propozycję pracy. Ojciec namawia JULIĘ (Agata Buzek), żeby leciała z nim do Indii, ale ona odmawia i wybiera inne miejsce. JOLA (Olga Bołądź) odwozi MICHAŁA (Rafał Królikowski) na lotnisko i po drodze mówi mu, że nie może do niego dolecieć. MICHAŁ denerwuje się, ale nic nie może zrobić. W samolocie spotykają się BASIA, MARTA i jej mąż ROBERT (Bartek Kasprzykowski), JULIA, MAREK, i ANDRZEJ. Pierwszą noc spędzają w jednym apartamencie. MARTA poznaje MICHAŁA w barze. Następnego dnia wszyscy trzymają się razem. ANDRZEJ zachwyca się BASIĄ i kłamie, że zarabia na giełdzie. BASIA i MARTA próbują dowiedzieć się czegoś o JULII. Okazuje się, że MICHAŁ przyjechał z dwiema córkami. Pod wpływem MARTY wpada na pomysł, jak może zmienić swoje życie. Zaś MAREK w czasie romantycznej kolacji wywraca życie BASI do góry nogami i zrywa z nią....

/ Polska / serial obyczajowy
2018-11-12 08:20 Teraz albo nigdy, sez. 4, odc. 7 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
2018-11-09 08:20 Teraz albo nigdy, sez. 4, odc. 6 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
2018-11-08 08:20 Teraz albo nigdy, sez. 4, odc. 5 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
2018-11-07 08:20 Teraz albo nigdy, sez. 4, odc. 4 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
2018-11-06 08:20 Teraz albo nigdy, sez. 4, odc. 3 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
2018-11-05 08:20 Teraz albo nigdy, sez. 4, odc. 2 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
2018-11-02 08:20 Teraz albo nigdy, sez. 4, odc. 1 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
2018-11-01 08:20 Teraz albo nigdy, sez. 3, odc. 11 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
2018-10-31 08:20 Teraz albo nigdy, sez. 3, odc. 10 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
2018-10-30 08:20 Teraz albo nigdy, sez. 3, odc. 9 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
2018-10-29 08:20 Teraz albo nigdy, sez. 3, odc. 8 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
2018-10-26 08:20 Teraz albo nigdy, sez. 3, odc. 7 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
2018-10-25 08:20 Teraz albo nigdy, sez. 3, odc. 6 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
2018-10-24 08:20 Teraz albo nigdy, sez. 3, odc. 5 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
2018-10-23 08:20 Teraz albo nigdy, sez. 3, odc. 4 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
2018-10-22 08:20 Teraz albo nigdy, sez. 3, odc. 3 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
2018-10-19 08:20 Teraz albo nigdy, sez. 3, odc. 2 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
2018-10-18 08:20 Teraz albo nigdy, sez. 3, odc. 1 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
2018-10-17 08:20 Teraz albo nigdy, odc. 13 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
2018-10-16 08:20 Teraz albo nigdy, odc. 12 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
2018-10-15 08:20 Teraz albo nigdy, odc. 11 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
2018-10-12 08:20 Teraz albo nigdy, odc. 10 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
2018-10-11 08:20 Teraz albo nigdy, odc. 9 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
2018-10-10 08:20 Teraz albo nigdy, odc. 8 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
2018-10-09 08:20 Teraz albo nigdy, odc. 7 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
2018-10-08 08:20 Teraz albo nigdy, odc. 6 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
2018-10-05 08:20 Teraz albo nigdy, odc. 5 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy

Emisja w stacjach


Teraz albo nigdy można obejrzeć w:

Emisje w: METRO, TVN Fabuła

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry