Reklama

Transporter godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Transporter


Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Transporter będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 2019-06-17
20:00 Transporter, sez. 1, odc. 11 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Frank musi dostarczyć skradziony mikroczip. Urządzenie ma zostać użyte do produkcji nowoczesnej broni. Jego zleceniodawcy stawiają mu twarde warunki: niestraszony kurier na wykonanie zadania ma jedynie 12 godzin. Jeżeli przekroczy ten czas, zginie.

Czas trwania: 45min. / USA, Niemcy, Francja, Kanada / 2012 / serial sensacyjny
Program TV na 2019-06-18
20:00 Transporter, sez. 1, odc. 12 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Carla transportuje niebezpiecznego młodego hackera. Frank chce jej pomóc w tej groźnej sytuacji, jednak musi przy tym uniknąć posądzenie o wspieranie tego przestępcy. Jak się okazuje, w intrygę zamieszani są również skorumpowani członkowie francuskich służb specjalnych. W tych okolicznościach kurier nie może nikomu ufać.

Czas trwania: 46min. / USA, Niemcy, Francja, Kanada / 2012 / serial sensacyjny
Reklama
Program TV na 2019-06-19
20:00 Transporter, sez. 2, odc. 1 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Rzym. Zostaje zamordowany sędzia. Jego 12-letni syn jest jedynym świadkiem zbrodni. Do czasu rozpoczęcia procesu we Włoszech chłopiec jest ukrywany w bezpiecznym miejscu w Niemczech. Do Rzymu ma go przetransportować Frank. Nowa współpracowniczka Martina, Catherina Boldieu, uznaje, że to zbyt niebezpieczne zadanie. Mimo tego Frank przyjmuje zlecenie.

Czas trwania: 49min. / Kanada, Francja, USA, Niemcy / 2014 / serial sensacyjny
Program TV na 2019-06-20
20:00 Transporter: Boom, sez. 2, odc. 2 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Frank i Catherina udają się na Saharę, gdzie mają dostarczyć walizkę o nieznanej zawartości. Z jakiegoś powodu klient upiera się, by przesyłka została przykuta kajdankami do Cat. Po wykonaniu zadania kurierzy próbują wrócić w bardziej cywilizowane miejsce, ale wpadają w burzę piaskową, która zmusza ich do pozostania na pustyni na noc. Następnego dnia z pobliskiej kopalni dobiegają ich odgłosy wybuchu. Podejrzewając, że eksplozja ma związek z tajemniczą walizką, wracają, by pomóc rannym górnikom, a jednocześnie odkryć sekret przesyłki.

Czas trwania: 47min. / Kanada, Francja, USA, Niemcy / 2014 / serial sensacyjny
Program TV na 2019-06-21
20:00 Transporter, sez. 2, odc. 3 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Frank i Caterina angażują się w sprawę Zaca Prestona. Mężczyzna pomagał potrzebującym w Mauretanii, ale popadł w konflikt z miejscowym watażką i od tej pory słuch o nim zaginął. Na uratowaniu mężczyzny szczególnie zależy Caterinie, która miała z Prestonem niegdyś romans. Para dociera do sierocińca, w którym Zac opiekował się grupą nastolatków. Spotkany tam kierowca obiecuje im swoją pomoc, lecz w rzeczywistości zawozi ich do siedziby watażki. Martinowi i jego towarzyszce udaje się uwolnić przetrzymywanego tam Prestona i ukryć przed pościgiem w obozie Beduinów. Stan ciężko rannego Zaca pogarsza się, chory wymaga specjalistycznej opieki lekarskiej. Mężczyzna prosi Franka, by sprowadził jego podopiecznych, którzy zostali w sierocińcu, a kurier podejmuje się trudnej misji.

Czas trwania: 45min. / Kanada, Francja, USA, Niemcy / 2014 / serial sensacyjny
Program TV na 2019-06-24
20:00 Transporter, sez. 2, odc. 4 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Dawny znajomy, Tommy, prosi Franka, by pojechał do Libii i odnalazł ich wspólnego przyjaciela, Roba. Martin jest bowiem jedyną osobą, która ze względu na niestabilną sytuację w tym kraju, może podjąć się tej misji. W Trypolis Frank odkrywa, że jego dawny przyjaciel jest poszukiwany przez dwa rywalizujące libijskie ugrupowania militarne. Bystry kurier łączy ze sobą fakty i odkrywa szokującą prawdę dotyczącą zaginięcia Roba.

Czas trwania: 45min. / Kanada, Francja, USA, Niemcy / 2014 / serial sensacyjny
Program TV na 2019-06-25
20:00 Transporter, sez. 2, odc. 5 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Inspektor Tarconi przyjeżdża ze swoją wyspecjalizowaną jednostką policji do Białorusi. Chce schwytać Anatola Reichenberga, podrabiającego leki, przez które umarło wiele dzieci. Gdy Tarconi dociera do domu na białoruskiej wsi, zostaje uwięziony w jednym z pomieszczeń, w którym wydobywa się gaz. Wtedy okazuje się, że jest to zasadzka, a jej celem jest właśnie Tarconi. Na miejsce przyjeżdża Frank. Udaje mu się odnaleźć inspektora, ale gdy dociera z nim do granicy, musi zawrócić, by powstrzymać Reichenberga.

Czas trwania: 45min. / Kanada, Francja, USA, Niemcy / 2014 / serial sensacyjny
Program TV na 2019-06-26
20:00 Transporter, sez. 2, odc. 6 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Frank zostaje wynajęty, by eskortować znaną gwiazdę estrady podczas jej trasy koncertowej. Wkrótce okazuje się, że zlecenie jest trudniejsze, niż Frank mógł przypuszczać. Nieznany motocyklista zaczyna do nich strzelać i wszystko wskazuje na to, że syn dyktator jednego z państw Afryki Środkowej wynajął człowieka, który ma za zadanie uprowadzić piosenkarkę. Teraz Frank musi użyć wszelkich swoich umiejętności, by ochronić piękną gwiazdę przed porwaniem.

Czas trwania: 44min. / Kanada, Francja, USA, Niemcy / 2014 / serial sensacyjny
Reklama
Program TV na 2019-06-27
20:00 Transporter, sez. 2, odc. 7 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Frank ma za zadanie przetransportować paczkę z sukienką, na której można znaleźć ślady DNA. Kurier otrzymuje przesyłkę od albańskiego alfonsa. Nie wszystko jednak przebiega zgodnie z ułożonym wcześniej planem i Frank wbrew swojej woli wplątuje się w aferę związaną z handlem żywym towarem oraz tajemniczym zaginięciem.

Czas trwania: 45min. / Kanada, Francja, USA, Niemcy / 2014 / serial sensacyjny
Program TV na 2019-06-28
20:00 Transporter, sez. 2, odc. 8 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Trzeba odzyskać ważne dokumenty trzymane w pilnie strzeżonej willi na Krymie. Zleceniodawca chciał powierzyć to zadanie dwóm dostawcom: jednym z nich miał być Bernard Dassin, drugim – Frank. Ten ostatni, kierowany dumą i troską o własne bezpieczeństwo, nie przyjmuje oferty. Zmienia jednak zdanie, kiedy klient obwieszcza, że sprawa jest powiązana z zaginięciem ukochanej Franka. Istnieją dowody na to, że w jej zniknięcie był zamieszany minister, który obecnie przebywa właśnie na Półwyspie Krymskim. W tej sytuacji Frank jest zmuszony połączyć siły z Dassinem i jego pomocnikiem, Julesem Faroux. Dostawca nie wierzy w lojalność swoich nowych wspólników.

Czas trwania: 46min. / Kanada, Francja, USA, Niemcy / 2014 / serial sensacyjny
Program TV na 2019-07-01
20:00 Transporter, sez. 2, odc. 8 Logo Nowa TV
Czas trwania: 46min. / Kanada, Francja, USA, Niemcy / 2014 / serial sensacyjny
Program TV na 2019-07-02
20:00 Transporter, sez. 2, odc. 9 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Frank pomaga Rose Marquez uwolnić się od jej agresywnego chłopaka, Zachary'ego Schramma, wpływowego kanadyjskiego biznesmena. Kierowca dostarcza kobietę na lotnisko, skąd Rose ma się udać do Brazylii. Na pokładzie samolotu okazuje się, że Frank zdradził Zachary'emu plany swojej klientki. Dziewięć miesięcy później obecny zleceniodawca, Charles Gagnon, zostaje aresztowany podczas transportu. Wkrótce policja przepytuje kierowcę w sprawie niedawnego zaginięcia Rose. Wtedy Caterina Boldieu i Jules Faroux natrafiają na sfałszowane wiadomości, które Frank miał rzekomo wysyłać do kobiety. Odkrywają, że Rose z pomocą Gagnona próbuje wrobić transportera we własne porwanie.

Czas trwania: 44min. / Kanada, Francja, USA, Niemcy / 2014 / serial sensacyjny
Program TV na 2019-07-03
20:00 Transporter, sez. 2, odc. 10 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Frank nawiązuje współpracę z FBI. Ma przechwycić groźną broń chemiczną, zwaną Chimerą, od szefa mafii chicagowskiego Chinatown, Louisa Tiena, członka Triady. Ładunkiem interesuje się terrorysta Damian Blake. Obaj mężczyźni nigdy się spotkali, co Frank z pomocą agentów wywiadu próbuje wykorzystać, podszywając się pod zamachowca. Podstęp się udaje. Centrum dowodzenia Tiena znajduje się w jednej z chińskich restauracji i fałszywy Blake bez problemu się tam dostaje. Gdy jednak zbliża się moment transakcji, sprawy się komplikują. Okazuje się, że zarówno w szeregach mafii, jak i wśród agentów FBI działają szpiedzy, którzy mogą udaremnić całą akcję.

Czas trwania: 42min. / Kanada, Francja, USA, Niemcy / 2014 / serial sensacyjny
Program TV na 2019-07-04
20:00 Transporter, sez. 2, odc. 11 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Frank dostaje tym razem nietypowe zlecenie. Ma ochraniać konia wyścigowego o imieniu Daksha, wartego 10 milionów dolarów. Zwierzę ma zostać przetransportowane ze stajni w Kentucky do Nowego Jorku, gdzie ma wziąć udział w wyścigu. Martin zjawia się w stadninie razem z Julesem w momencie, gdy strażniczka cennego wierzchowca i dżokej Alice Budd odpiera atak tajemniczego napastnika. Mimo wysiłków kurierów sprawca ucieka. Właściciel Dakshy, Rae Henson, jest przekonany, że stoi za tym właściciel kasyna Howard Woyczyk. W trakcie przygotowań do podróży dochodzi do kolejnego ataku.

Czas trwania: 45min. / Kanada, Francja, USA, Niemcy / 2014 / serial sensacyjny
Program TV na 2019-07-05
20:00 Transporter, sez. 2, odc. 12 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Frank wraz z Cateriną Boldieu wcielają się w rolę zamożnego małżeństwa – Brandona i Veroniki Miller. Dzięki temu udaje im się poznać wpływowych ludzi, którzy mogą mieć związek z kradzieżą poszukiwanych przez nich diamentów. Frank i Caterina poznają miejsce ukrycia kamieni i muszą podmienić oryginał na podróbki. Gdy są bliscy wykonania zadania, okazuje się, że w tym samym czasie w banku zjawili się prawdziwi państwo Millerowie. Po brawurowej ucieczce Martin wraz z zespołem postanawia uczcić sukces. W lokalu spotyka Zarę Knight, swoją dawną ukochaną, która rzekomo została zamordowana w 2011 roku. Okazuje się, że jej pojawienie się nie było dziełem przypadku.

Czas trwania: 44min. / Kanada, Francja, USA, Niemcy / 2014 / serial sensacyjny
23:30 Transporter Logo Polsat Film

Opis (streszczenie): Film akcji z Jasonem Stathamem w roli głównej, wyprodukowany przez Luca Bessona. Frank (Statham) , były komandos, żyje z bycia kierowcą, który działa na usługi przestępców i przewozi tajemnicze przesyłki. Opracował system reguł, których nigdy nie łamie: po pierwsze - nigdy nie zmieniaj warunków umowy, po drugie - żadnych nazwisk, i po trzecie - nigdy nie zaglądaj do przesyłki. Jednak jego najnowszy ładunek - piękna kobieta porwana przez międzynarodowy gang handlarzy niewolników wprowadziła nie lada zamęt w jego klarowne zasady. Frank wplątuje się w śmiertelnie groźną intrygę i przekonuje się, że reguły są po to, by je łamać. Nagłe zwroty akcji, nieustanne napięcie, zapierające dech pościgi i sceny walki, gwarantują doskonałą rozrywkę dla wszystkich miłośników podwyższonego poziomu adrenaliny...   Dla małoletnich od lat 16

/ USA, Francja / 2002
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Transporter. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Transporter w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Transporter.

Poprzednie emisje Transporter


Emisja Transporter miała miejsce:

2019-06-14 20:00 Transporter, sez. 1, odc. 10 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Frank dostarcza cenny obraz zamożnemu Maksowi Khyberowi. Niestety, wkrótce ekspert w dziedzinie sztuki stwierdza, iż malowidło jest podrobione. Khyber oskarża kuriera o niedopełnienie zobowiązań i rozkazuje mu znaleźć oryginał. Martin odkrywa, iż dzieło sztuki należy do potomkini Pissarra, Rebeki. Kobieta marzy o tym, by malowidło – skradzione w czasie II wojny światowej przez Niemców – wróciło do jej rodziny. Frank i Rebecca zaczynają współpracować, by pozbyć się Khybera oraz odszukać oryginalny obraz.

Czas trwania: 45min. / USA, Niemcy, Francja, Kanada / 2012 / serial sensacyjny
2019-06-13 20:00 Transporter, sez. 1, odc. 9 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Z pozoru proste zlecenie z Paryża wplątuje Franka w skomplikowaną aferę z bombą w tle. Jej sprawcą jest Gassam, starszy brat ofiary policyjnej strzelaniny. W imię zemsty mężczyzna planuje podłożyć ładunki wybuchowe na terenie francuskiej stolicy. Frank musi uratować mieszkańców miasta, w tym własną rodzinę.

Czas trwania: 45min. / USA, Niemcy, Francja, Kanada / 2012 / serial sensacyjny
2019-06-12 20:00 Transporter, sez. 1, odc. 8 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Frank musi dostarczyć na południe Francji milion euro. Ściga się przy tym z dwoma innymi załogami kurierów – zwycięzca wyścigu otrzyma dochodowe zlecenie. Jego rywale próbują wykraść przewożone pieniądze, jednak Frank pragnie udowodnić, że jest najlepszy w swoim fachu. Tymczasem śledzi go tajemnicza Julietta.

Czas trwania: 45min. / USA, Niemcy, Francja, Kanada / 2012 / serial sensacyjny
2019-06-11 20:00 Transporter, sez. 1, odc. 7 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Frank zostaje aresztowany pod zarzutem morderstwa. Skuty i uwięziony w celi, zdaje się być w sytuacji, z której nawet on nie potrafił znaleźć wyjścia. Wkrótce jednak wychodzi na jaw, że to tylko początek nowego zlecenia. Po pewnym czasie policjanci Ryder i Stanwick wypuszczają go i wręczają mu kopertę. Łamiąc jedną ze swoich zasad, Transporter sprawdza zawartość. Znajdująca się w środku ludzka ręka jest ostrzeżeniem dla właściciela siłowni i jego córki Ofelii. Nadawcą zaś jest niejaki Adam Smith.

Czas trwania: 45min. / USA, Niemcy, Francja, Kanada / 2012 / serial sensacyjny
2019-06-10 20:00 Transporter, sez. 1, odc. 6 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Frank otrzymuje zlecenie w Toronto. Po tym, jak przejmuje pakunek ze ściśle strzeżonego skarbca, kurier zostaje zaatakowany. Podejrzewa, że za napadem może stać piękna strażniczka, jednak wkrótce razem z nią musi stawić czoła prawdziwym przestępcom. Wkrótce Frank mierzy się ze złowrogim przedsiębiorcą, a ich konfrontacja ma miejsce podczas wielkiej imprezy sportowej na stadionie.

Czas trwania: 46min. / USA, Niemcy, Francja, Kanada / 2012 / serial sensacyjny
2019-06-07 20:00 Transporter, sez. 1, odc. 5 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): W Filadelfii Frank zostaje wynajęty przez byłego agenta CIA. Twierdzi on, że został wrobiony w czyn, którego nie popełnił, i teraz desperacko pragnie odzyskać swoje dawne miejsce w agencji. Niezbędne są mu do tego tajne dokumenty zawierające informacje o tym, kto tak naprawdę doprowadził do jego zwolnienia. Aby pomóc swojemu zleceniodawcy, Frank będzie musiał wymknąć się zawodowym szpiegom.

Czas trwania: 46min. / USA, Niemcy, Francja, Kanada / 2012 / serial sensacyjny
2019-06-06 20:00 Transporter, sez. 1, odc. 4 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Dwóch nastolatków o tej samej grupie krwi czeka na przeszczep serca. W końcu znajduje się organ dla jednego z nich. Gdy chłopiec zostaje przygotowany do operacji, serce zostaje skradzione. Złodziejem okazuje się niebezpieczny gangster, a zarazem ojciec drugiego z chłopców – Drago Sujic. Frank ma przewieźć serce do posiadłości przestępcy, gdzie ma być przeprowadzony zabieg. Martin, uprzedzony przez inspektora Tarconiego, łamie jedną ze swoich zasad i otwiera przesyłkę. W rezultacie postanawia zawrócić do szpitala. Zdeterminowany Drago podąża za nim.

Czas trwania: 45min. / USA, Niemcy, Francja, Kanada / 2012 / serial sensacyjny
2019-06-05 20:00 Transporter, sez. 1, odc. 3 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Frank Martin ma wywieźć z Berlina Delię Weigert, córkę wpływowego byłego generała. Dziewczynie grozi niebezpieczeństwo – już w hotelu ona i jej tymczasowy opiekun zostają zaatakowani. Wkrótce wychodzi na jaw, że generał jest zamieszany w handel narkotykami. Wojskowy przekazuje córce pen drive, na którym zapisane są nazwiska wszystkich osób uwikłanych w proceder. Jakiś czas później zostaje zamordowany. Frank zabiera dziewczynę do swojego domu i przekazuje tajną listę swojej asystentce Carli. Z kolei Delia postanawia się zemścić. Jedzie na spotkanie z asystentką ojca. Zostaje jednak zdradzona i porwana przez niemieckiego mafiosa, Friedera Trumpfa.

Czas trwania: 46min. / USA, Niemcy, Francja, Kanada / 2012 / serial sensacyjny
2019-06-04 20:00 Transporter, sez. 1, odc. 2 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Na zlecenie kryminalisty Sergeja Zarova Frank ma przewieźć kilka nielegalnych substancji. Niestety, pośrednikiem między pracodawcą a kurierem jest dawny przyjaciel Franka z wojska. Jimmy Reeves od lat oskarża Martina o zdradę i teraz wykorzystuje okazję, by się na nim zemścić. W trakcie wymiany przesyłki Jimmy zabiera paczkę. Następnie oskarża Franka o kradzież i nasyła na niego ludzi Sergeja. Transporter z pomocą Carli ustala miejsce pobytu Jimmy'ego. Chce udowodnić mu, że zawsze był wobec niego lojalny, a także uratować starą przyjaźń.

Czas trwania: 45min. / USA, Niemcy, Francja, Kanada / 2012 / serial sensacyjny
2019-06-03 20:00 Transporter, sez. 1, odc. 1 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Tym razem Frank ma dostarczyć na Paris Motor Show prototyp paliwa, który zrewolucjonizuje przemysł samochodowy. Kurierowi towarzyszy piękna Trina. Z kolei przeciwnikiem Transportera jest Le Loup, który próbuje uniemożliwić mu wykonanie zadania. Pomaga mu w tym urządzenie namierzające zawarte w oleju XR-50. Co gorsza, impreza, na którą musi dotrzeć Frank, cieszy się dużym zainteresowaniem mediów.

Czas trwania: 45min. / USA, Niemcy, Francja, Kanada / 2012 / serial sensacyjny

Emisje archiwalne Transporter


Emisja Transporter miała miejsce:

2019-01-26 21:00 Sobotni Superhit: Transporter Logo Polsat Film
USA, Francja, / 2002
2019-01-25 23:25 Transporter Logo Polsat Film
USA, Francja, / 2002
2019-01-21 16:55 Transporter 2 Logo CANAL+ FILM
Czas trwania: 87min. / Francja, USA / 2005 / film
2019-01-20 20:00 Transporter 2 Logo CANAL+ FILM
Czas trwania: 87min. / Francja, USA / 2005 / film
2019-01-01 17:25 Transporter 2 Logo CANAL+ 1
Czas trwania: 87min. / Francja, USA / 2005 / film
2019-01-01 16:25 Transporter 2 Logo CANAL+
Czas trwania: 87min. / Francja, USA / 2005 / film
2018-12-23 18:35 Transporter 2 Logo CANAL+ FILM
Czas trwania: 87min. / Francja, USA / 2005 / film
2018-12-12 17:55 Transporter 2 Logo CANAL+ FILM
Czas trwania: 87min. / Francja, USA / 2005 / film
2018-12-11 23:35 Transporter 2 Logo CANAL+ FILM
Czas trwania: 87min. / Francja, USA / 2005 / film
2018-12-05 22:00 Transporter 2 Logo CANAL+ 1
Czas trwania: 87min. / Francja, USA / 2005 / film
2018-12-05 21:00 Transporter 2 Logo CANAL+
Czas trwania: 87min. / Francja, USA / 2005 / film
2018-11-30 20:00 Transporter 2 Logo CANAL+ FILM
Czas trwania: 87min. / Francja, USA / 2005 / film
2018-11-03 20:35 Transporter 2 Logo CANAL+ 1
Czas trwania: 87min. / Francja, USA / 2005 / film
2018-11-03 19:35 Transporter 2 Logo CANAL+
Czas trwania: 87min. / Francja, USA / 2005 / film
2018-10-30 15:20 Transporter 2 Logo CANAL+ FILM
Czas trwania: 87min. / Francja, USA / 2005 / film
2018-10-29 18:25 Transporter 2 Logo CANAL+ FILM
Czas trwania: 87min. / Francja, USA / 2005 / film
2018-10-24 23:05 Transporter, sez. 2, odc. 12 Logo Nowa TV
Czas trwania: 44min. / Kanada, Francja, USA, Niemcy / 2014 / serial sensacyjny
2018-10-24 22:05 Transporter, sez. 2, odc. 11 Logo Nowa TV
Czas trwania: 45min. / Kanada, Francja, USA, Niemcy / 2014 / serial sensacyjny
2018-10-21 22:55 Transporter, sez. 2, odc. 12 Logo Nowa TV
Czas trwania: 44min. / Kanada, Francja, USA, Niemcy / 2014 / serial sensacyjny
2018-10-21 21:55 Transporter, sez. 2, odc. 11 Logo Nowa TV
Czas trwania: 45min. / Kanada, Francja, USA, Niemcy / 2014 / serial sensacyjny
2018-10-17 23:05 Transporter, sez. 2, odc. 10 Logo Nowa TV
Czas trwania: 42min. / Kanada, Francja, USA, Niemcy / 2014 / serial sensacyjny
2018-10-17 22:05 Transporter, sez. 2, odc. 9 Logo Nowa TV
Czas trwania: 44min. / Kanada, Francja, USA, Niemcy / 2014 / serial sensacyjny
2018-10-14 22:50 Transporter, sez. 2, odc. 10 Logo Nowa TV
Czas trwania: 42min. / Kanada, Francja, USA, Niemcy / 2014 / serial sensacyjny
2018-10-14 21:50 Transporter, sez. 2, odc. 9 Logo Nowa TV
Czas trwania: 44min. / Kanada, Francja, USA, Niemcy / 2014 / serial sensacyjny
2018-10-10 23:10 Transporter, sez. 2, odc. 8 Logo Nowa TV
Czas trwania: 46min. / Kanada, Francja, USA, Niemcy / 2014 / serial sensacyjny
2018-10-10 22:05 Transporter, sez. 2, odc. 7 Logo Nowa TV
Czas trwania: 45min. / Kanada, Francja, USA, Niemcy / 2014 / serial sensacyjny
2018-10-07 23:05 Transporter, sez. 2, odc. 8 Logo Nowa TV
Czas trwania: 46min. / Kanada, Francja, USA, Niemcy / 2014 / serial sensacyjny
2018-10-07 22:05 Transporter, sez. 2, odc. 7 Logo Nowa TV
Czas trwania: 45min. / Kanada, Francja, USA, Niemcy / 2014 / serial sensacyjny
2018-10-03 23:10 Transporter, sez. 2, odc. 6 Logo Nowa TV
Czas trwania: 44min. / Kanada, Francja, USA, Niemcy / 2014 / serial sensacyjny
2018-10-03 22:10 Transporter, sez. 2, odc. 5 Logo Nowa TV
Czas trwania: 45min. / Kanada, Francja, USA, Niemcy / 2014 / serial sensacyjny
2018-09-30 23:00 Transporter, sez. 2, odc. 6 Logo Nowa TV
Czas trwania: 44min. / Kanada, Francja, USA, Niemcy / 2014 / serial sensacyjny
2018-09-30 22:00 Transporter, sez. 2, odc. 5 Logo Nowa TV
Czas trwania: 45min. / Kanada, Francja, USA, Niemcy / 2014 / serial sensacyjny
2018-09-27 17:35 Transporter 2 Logo CANAL+ 1
Czas trwania: 87min. / Francja, USA / 2005 / film
2018-09-27 16:35 Transporter 2 Logo CANAL+
Czas trwania: 87min. / Francja, USA / 2005 / film
2018-09-26 23:40 Transporter 2 Logo CANAL+ 1
Czas trwania: 87min. / Francja, USA / 2005 / film
2018-09-26 23:10 Transporter, sez. 2, odc. 4 Logo Nowa TV
Czas trwania: 45min. / Kanada, Francja, USA, Niemcy / 2014 / serial sensacyjny
2018-09-26 22:40 Transporter 2 Logo CANAL+
Czas trwania: 87min. / Francja, USA / 2005 / film
2018-09-26 22:10 Transporter, sez. 2, odc. 3 Logo Nowa TV
Czas trwania: 45min. / Kanada, Francja, USA, Niemcy / 2014 / serial sensacyjny
2018-09-23 22:55 Transporter, sez. 2, odc. 4 Logo Nowa TV
Czas trwania: 45min. / Kanada, Francja, USA, Niemcy / 2014 / serial sensacyjny
2018-09-23 21:55 Transporter, sez. 2, odc. 3 Logo Nowa TV
Czas trwania: 45min. / Kanada, Francja, USA, Niemcy / 2014 / serial sensacyjny
2018-09-19 23:15 Transporter, sez. 2, odc. 2 Logo Nowa TV
Czas trwania: 47min. / Kanada, Francja, USA, Niemcy / 2014 / serial sensacyjny
2018-09-19 22:10 Transporter, sez. 2, odc. 1 Logo Nowa TV
Czas trwania: 49min. / Kanada, Francja, USA, Niemcy / 2014 / serial sensacyjny
2018-09-16 23:05 Transporter, sez. 2, odc. 2 Logo Nowa TV
Czas trwania: 47min. / Kanada, Francja, USA, Niemcy / 2014 / serial sensacyjny
2018-09-16 22:00 Transporter, sez. 2, odc. 1 Logo Nowa TV
Czas trwania: 49min. / Kanada, Francja, USA, Niemcy / 2014 / serial sensacyjny
2018-09-13 18:25 Transporter 2 Logo CANAL+ FILM
Czas trwania: 87min. / Francja, USA / 2005 / film
2018-09-12 23:10 Transporter, sez. 1, odc. 12 Logo Nowa TV
Czas trwania: 46min. / USA, Niemcy, Francja, Kanada / 2012 / serial sensacyjny
2018-09-12 22:15 Transporter, sez. 1, odc. 11 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Niejaki Carson Bernhardt zleca Frankowi przewiezienie mikroczipa. Sposób dostawy jest jednak nietypowy. Bernhardt wstrzykuje zaskoczonemu Frankowi czipa wraz z trucizną, która uwolni się po upłynięciu 12 godzin. Antidotum posiadają jedynie odbiorcy przesyłki. Sprawy szybko się komplikują. Staje się jasne, że Martin nie zdąży zaaplikować sobie odtrutki. Postanawia się zemścić. Pomaga mu Carla oraz jej przyjaciel – chemiczny geniusz.

Czas trwania: 45min. / USA, Niemcy, Francja, Kanada / 2012 / serial sensacyjny
2018-09-12 21:50 Transporter 2 Logo CANAL+ FILM
Czas trwania: 87min. / Francja, USA / 2005 / film
2018-09-09 22:50 Transporter, sez. 1, odc. 12 Logo Nowa TV
Czas trwania: 46min. / USA, Niemcy, Francja, Kanada / 2012 / serial sensacyjny

Emisja w stacjach


Transporter można obejrzeć w:

Emisje w: CANAL+, CANAL+ 1, CANAL+ FILM, Nowa TV, Polsat Film

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Lata produkcji

Lista zawiera lata, w których powstawała audycja:

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry