Reklama

Ugotowani godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Ugotowani

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Ugotowani będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2019-04-26

18:55 Trwa...  Ugotowani, sez. 11, odc. 9/12 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Przed nami kolejne spotkanie czwórki nieznajomych! Tym razem przy jednym stole zasiądą mieszkańcy Opola. Dzieli ich wszystko: zawody, pasje, zainteresowania, gust i smak. Łączy zamiłowanie do dobrej kuchni i chęć zwycięstwa! Kto urzeknie niezwykłą osobowością, a kto wyjątkowym pomysłem na kolację? W stolicy polskiej piosenki o miano najlepszego gospodarza zawalczą: Tomasz Załężny – pracownik parku naukowo-technologicznego. Zajmuje się promowaniem projektów młodych twórców. Po pracy lubi podnieść sobie poziom adrenaliny, a najlepiej wychodzi mu to w trakcie jazdy na motocyklu enduro. Jadwiga Kander – mentorka i doradca rozwoju. Prowadzi centrum holistyczne. Przez wiele lat pracowała w dużej korporacji. Postanowiła jednak zmienić całkowicie swoje życie i wyjechała do Tajlandii. Tam uczyła się medytacji od mnicha, który obecnie jest… jej życiowym partnerem. Milko Gebauer – prawnik i vloger. Jego wielką pasją są pszczoły, dlatego prowadzi własną pasiekę. Sam porównałby się raczej do pracowitego trutnia, który dba o istnienie ula. Kocha być blisko natury, a najlepiej dogaduje się z kurami i kogutami, które hoduje na swoim podwórku. Anna Winiarska – pedagog w świetlicy środowiskowej. Twierdzi, że w przyszłości zmarszczki będzie miała tylko od nieustannego śmiechu. Ludzie chętnie spędzają z nią czas, bo jest niezawodnym akumulatorem dobrej energii. W tym odcinku przekonamy się, komu najlepiej wychodzi przytulanie, kto zemdlał na pierwszej randce oraz który pan przekroczy pewne granice. Dowiemy się także, kto wzbudził największą sympatię i oczarował uczestników najciekawszym menu, a tym samym zasłużył na wygraną w postaci 5 tysięcy złotych!
/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
19:35 Ugotowani, sez. 7, odc. 3 Logo TVN Style
Opis (streszczenie): Trzeci wieczór w stolicy Wielkopolski spędzimy u Kamila Liedke, spadkobiercy filozofii chińskich mistrzów sztuk walki. Kamil jest instruktorem Kung Fu, masażystą, a także cierpliwym poszukiwaczem ziół. Wyznaje zasadę, że „tam kończy się wolność czyjejś pięści, gdzie zaczyna się czubek mojego nosa”. Zobaczymy, jak spektakularne może być wejście smoka, czym zajadał się Bruce Lee oraz kogo Kamil doprowadził do łez…
/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Reklama
20:10 Ugotowani, sez. 7, odc. 4 Logo TVN Style
Opis (streszczenie): Finałową kolację w Poznaniu przygotuje Alicja Czabajska. To kobieta, przed którą drży każdy nierzetelny klient banku. Jest specjalistką do spraw windykacji, ale jak sama mówi, bardziej doradza niż rekwiruje. W domu zaś zajmuje się rozwiązywaniem konfliktów dwóch energicznych bliźniaków. Podczas wieczoru u Igi dowiemy się, jak nowoczesna może być kura domowa, oraz jak wielkie serce ma karczoch! A na koniec tego spotkania poznamy zwycięzcę, który po czterech intensywnych wieczorach otrzyma zasłużoną nagrodę!
/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
23:25 Ugotowani, odc. 32 Logo Food Network
Opis (streszczenie): Za ostatnią kolację w Szczecinie odpowiedzialny będzie Wojciech Czajkowski – artysta przez duże A. Na co dzień maluje obrazy i gra w zespole bluesowym. Jest zadeklarowanym wyznawcą filozofii buddyjskiej. Od 14 roku życia nie jada mięsa, zatem aby poradzić sobie w życiu, musiał sam nauczyć się gotować. Tym razem przekonamy się, czego Wojtek będzie szukał w barze z kebabem, jak smakuje Bollywood oraz czy kłamstwo popłaci. Na koniec zaś dowiemy się, kto zasłużył na miano najlepszego gospodarza i przejmie tacę z wygraną w postaci 5 tysięcy złotych!
/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy

2019-04-27

06:35 Ugotowani, odc. 9/12 Logo Food Network
Opis (streszczenie): Przed nami kolejna kulinarna podróż. Tym razem odwiedzimy Gród Kraka! Sprawdzimy, jak mieszkańcy Krakowa wyobrażają sobie idealną kolację. Kto wykaże się największą pomysłowością, kto zaskoczy niebanalnymi patentami? I co najważniejsze, komu przypadnie zaszczytny tytuł zwycięzcy odcinka? Do boju staną: Sebastian Szczepaniak – artysta, malarz i kelner w jednej osobie. Od zawsze chciał uczyć i przekazywać wiedzę, dlatego uczy też trudnej sztuki malarstwa. Jest człowiekiem ekscentrycznym i pełnym energii. Czasem trudno za nim nadążyć, ale zawsze można liczyć na jego niekończące się wręcz opowieści i anegdoty. Joanna Jawor – stylistka modowa i makijażystka. Kocha swoją pracę, bo sprawia, że ludzie pozbywają się kompleksów. Wszyscy zgodnie twierdzą, że Asia jest nieprzyzwoitą pracoholiczką, choć ona sama zdecydowanie temu zaprzecza. Marcin Rogowski – trener biznesu. Sam, po przejściu poważnej choroby, stwierdził, że musi wywrócić swoje życie do góry nogami i zacząć robić to, co naprawdę chce. Dlatego teraz pomaga innym znaleźć się w miejscu, które sobie wymarzyli. Uwielbia zabawę, koncerty i… swoją rodzinę. Nie ukrywa, że jest uzależniony od robienia tatuaży. Małgorzata Jeeger – fotografka. Oprócz robienia zdjęć, zajmuje się także przygotowywanie nieruchomości do sprzedaży. Gosia jest jak elektrownia, energii ma aż za dużo. Opisując siebie mówi śmiało: „Ze mną jak z kaszanką, nie patrz jak to się robi, tylko doceń smak!” W tym odcinku przekonamy się, jakie świństwo może ukryć się we francuskiej pościeli, czy obraz może stać się inspiracją w kuchni, oraz kto wykaże się największą celnością!
/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy

2019-04-28

22:15 Ugotowani, odc. 10/12 Logo Food Network
Opis (streszczenie): Do walki staną: Eva Budgusaim – zawodowa wróżka i tarocistka. Ezoteryka i astrologia nie mają przed nią tajemnic. Nie ukrywa, że potrafi przekazać dobrą energię, ale także tę energię wysysać. Jej żywiołem jest ogień, a co za tym idzie, potrafi czasem poparzyć. Marek Krzyżowski – pracownik Urzędu Skarbowego i strażak-ochotnik. Spełnia się w swojej pracy, jednak udział w akcjach ratowniczych to jego największa pasja. Czuje satysfakcję, że może pomagać innym. W domu chętnie wspomaga żonę i przejmuje część jej obowiązków. Najchętniej oczywiście zajmuje się gotowaniem. Mirosław Madeja – ratownik medyczny w kopalni. Adrenalina i zagrożenie to nieodłączny element jego zawodu. Jest stworzony do pracy w zespole i wie, że jest jego ważnym ogniwem. W domu zaś chętnie poświęca wszystkie swoje siły rodzinie. Joanna Spandel - śpiewaczka operowa. Występuje na scenie, ale także uczy śpiewu innych. Od dziecka marzyła o tym, by być wokalistką i dopięła swego. Prywatnie jest mamą na pełnym etacie. Energia nigdy jej nie opuszcza, dlatego wciąż stawia sobie kolejne cele i zadania. W tym odcinku zobaczymy, jak wygląda podróż marzeń… i to kilkadziesiąt metrów pod ziemią. Sprawdzimy także, jak mag poradzi sobie na czerwonym dywanie, oraz komu przygrywać będzie górnicza orkiestra!
/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy

2019-04-29

15:35 Ugotowani, sez. 7, odc. 1 Logo TVN Style
Opis (streszczenie): „Ugotowani” to program, który bez wątpienia zasmakował Polakom. A skoro apetyt rośnie w miarę jedzenia, to zapewniamy, że smakoszy kulinarnych zmagań czeka dużo większa porcja! Teraz „Ugotowani” w nowej formule – od poniedziałku do czwartku zobaczymy cztery odcinki, z których każdy będzie poświęcony jednemu uczestnikowi i jego wyjątkowej kolacji. Natomiast w niedzielę zostanie wyemitowane „the best of” kulinarnych popisów bohaterów z całego tygodnia. W tej edycji nie zabraknie również odcinków specjalnych, a w nich m.in. podejrzymy, jak w kuchni radzą sobie osobistości ze świata show-biznesu, a także poznamy przysmaki wyznawców różnych religii. Jacy jesteśmy? Jak mieszkamy? Co nam w duszy gra? Co nas w życiu inspiruje i napędza do działania? Program „Ugotowani” to nie tylko kulinarna bitwa na smaki, ale także lustro, w którym niejeden z nas może się przejrzeć. Pobudza kulinarną wyobraźnię, a także inspiruje do poszukiwania nowych smaków w kuchni i w życiu. Każdy odcinek to spotkanie nietuzinkowych osobowości, ludzkich historii, zwyczajów i zachowań. Bohaterów często dzieli wiek, zainteresowania, zawód i środowisko, w którym na co dzień funkcjonują. Łączy natomiast chęć spotkania, sprawdzenia swoich umiejętności kulinarnych i towarzyskich. W każdym z odcinków przy jednym stole zasiądą ludzie z zupełnie różnych światów, pełni pasji do gotowania i chętni do zaprezentowania swojej gościnności. W tej edycji „Ugotowanych” będziemy mieli okazję prześledzić każdy krok uczestników do ewentualnego zwycięstwa lub porażki. Od poniedziałku do czwartku zobaczymy odcinki dedykowane poszczególnym bohaterom, poznamy ich historie, zwiedzimy domy, zajrzymy do kuchni i będziemy świadkami przygotowanej przez nich kolacji. Dowiemy się również jak zostaną ocenione starania gospodarza przez pozostałych uczestników. W niedzielę natomiast zobaczymy odcinek będący tzw. the best of kulinarnych zmagań uczestników z całego minionego tygodnia. „Ugotowani” to nie tylko zmagania amatorów, którzy co prawda gotują jak zawodowcy lub przynajmniej sprawiają takie wrażenie. To również kulinarne potyczki przedstawicieli świata show-biznesu, aktorów, dziennikarzy, a także stałych bywalców popularnych ścianek i czerwonych dywanów. Po raz kolejny dzięki „Ugotowanym” zagościmy w domach Gwiazd i bez pardonu pozaglądamy im w talerze. Taką możliwość będziemy mieć również w przypadku wyznawców różnych religii. Kto z nich okaże się mistrzem kuchni, a kto będzie musiał pogodzić się z porażką? Na pierwszą kolację swoich konkurentów zaprosi Piotr Chabzda, człowiek, który na co dzień zmusza użytkowników Internetu do pobijania rekordów w liczbie „lajków”, czyli jest kreatywnym specjalistą do spraw mediów społecznościowych. Mimo, iż jego życie nie toczy się w zwolnionym tempie, to jest on wielkim propagatorem zdrowego stylu życia i idei slow food. Tego wieczoru dowiemy się, czy muffinowy król podbije Wielkopolskę ziemniaczanymi muffinami, a także, kto na kolacji pojawi się w podwójnym składzie… Przekonamy się również, czy Piotr i jego hipsterski stół zdobędą uznanie zaproszonych gości.
/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
16:10 Ugotowani, sez. 7, odc. 2 Logo TVN Style
Opis (streszczenie): „Ugotowani” to program, który bez wątpienia zasmakował Polakom. A skoro apetyt rośnie w miarę jedzenia, to zapewniamy, że smakoszy kulinarnych zmagań czeka dużo większa porcja! Teraz „Ugotowani” w nowej formule – od poniedziałku do czwartku zobaczymy cztery odcinki, z których każdy będzie poświęcony jednemu uczestnikowi i jego wyjątkowej kolacji. Natomiast w niedzielę zostanie wyemitowane „the best of” kulinarnych popisów bohaterów z całego tygodnia. W tej edycji nie zabraknie również odcinków specjalnych, a w nich m.in. podejrzymy, jak w kuchni radzą sobie osobistości ze świata show-biznesu, a także poznamy przysmaki wyznawców różnych religii. Jacy jesteśmy? Jak mieszkamy? Co nam w duszy gra? Co nas w życiu inspiruje i napędza do działania? Program „Ugotowani” to nie tylko kulinarna bitwa na smaki, ale także lustro, w którym niejeden z nas może się przejrzeć. Pobudza kulinarną wyobraźnię, a także inspiruje do poszukiwania nowych smaków w kuchni i w życiu. Każdy odcinek to spotkanie nietuzinkowych osobowości, ludzkich historii, zwyczajów i zachowań. Bohaterów często dzieli wiek, zainteresowania, zawód i środowisko, w którym na co dzień funkcjonują. Łączy natomiast chęć spotkania, sprawdzenia swoich umiejętności kulinarnych i towarzyskich. W każdym z odcinków przy jednym stole zasiądą ludzie z zupełnie różnych światów, pełni pasji do gotowania i chętni do zaprezentowania swojej gościnności. W tej edycji „Ugotowanych” będziemy mieli okazję prześledzić każdy krok uczestników do ewentualnego zwycięstwa lub porażki. Od poniedziałku do czwartku zobaczymy odcinki dedykowane poszczególnym bohaterom, poznamy ich historie, zwiedzimy domy, zajrzymy do kuchni i będziemy świadkami przygotowanej przez nich kolacji. Dowiemy się również jak zostaną ocenione starania gospodarza przez pozostałych uczestników. W niedzielę natomiast zobaczymy odcinek będący tzw. the best of kulinarnych zmagań uczestników z całego minionego tygodnia. „Ugotowani” to nie tylko zmagania amatorów, którzy co prawda gotują jak zawodowcy lub przynajmniej sprawiają takie wrażenie. To również kulinarne potyczki przedstawicieli świata show-biznesu, aktorów, dziennikarzy, a także stałych bywalców popularnych ścianek i czerwonych dywanów. Po raz kolejny dzięki „Ugotowanym” zagościmy w domach Gwiazd i bez pardonu pozaglądamy im w talerze. Taką możliwość będziemy mieć również w przypadku wyznawców różnych religii. Kto z nich okaże się mistrzem kuchni, a kto będzie musiał pogodzić się z porażką? Drugi wieczór w Poznaniu spędzimy u Igi Sadowskiej, kobiety z pazurem, która na co dzień prowadzi własny salon kosmetyczny. Twierdzi, że na kobiecych paznokciach może objawić się wszystko… nawet Michael Jackson! A po skończonej robocie nie stroni od szalonych imprez, które chętnie organizuje w swoim salonie. U Igi przekonamy się, jak bardzo ciekawe mogą być wnętrzności oraz czym przeważnie rozkoszują się grabarze.
/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Reklama
16:45 Ugotowani, sez. 7, odc. 3 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
17:20 Ugotowani, sez. 7, odc. 4 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
18:25 Ugotowani, sez. 11, odc. 10/12 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Przed nami kolejne spotkanie czwórki nieznajomych, z którymi wybierzemy się w kulinarną podróż. Tym razem przy jednym stole spotkają się mieszkańcy Warszawy. Jedni szukają niebanalnych smaków, inni są wierni tradycji, a kto najlepiej gotuje? O miano najlepszego gospodarza w stolicy zawalczą: Aleksandra Pietrzak – księgowa. Pomaga ludziom zakładać własną działalność gospodarczą i rozlicza ich podatki. Wbrew obiegowym opiniom, uważa swój zawód za bardzo ciekawy. Twierdzi, że da się ją lubić, przynajmniej na początku znajomości. Udział w programie to najfajniejsza przygoda w jej życiu. Justyna Bolek – autorka projektu Slavica Dance, czyli połączenia fitnessu i folkloru. Przez 10 lat tańczyła w zespole ludowym. Bardzo dużo podróżuje, a samochód to jej drugi dom. Wyznaje zasadę, że jeśli nie wpuszczą cię drzwiami, to wejdź oknem. Filip Turowski – podróżnik. Właśnie wrócił z rocznej podróży kulinarnej dookoła świata. Swoje doświadczenia na bieżąco opisywał na blogu, który prowadzi. Teraz planuje utrwalić swoje wspomnienia i kulinarne doświadczenia w formie książki. Artur Racicki – właściciel trzech spółek, w tym dwóch start-upów. Jest wymagającym szefem, ale jednocześnie bierze na swoje barki wszelkie problemy. Spokój i równowagę odnajduje na polu golfowym. Jest człowiekiem bardzo rodzinnym, lubiącym ciepło domowego ogniska.W tym odcinku przekonamy się, jaką filozofię wyznają „Ugotowani”, kto zje cały świat, oraz czy rosół może zmienić bieg historii!
/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy

2019-04-30

13:10 Ugotowani, odc. 31 Logo Food Network
Opis (streszczenie): Na trzecią kolację w Szczecinie gości zaprosi Karolina Zawodnik – wysportowana nauczycielka wychowania fizycznego oraz utytułowana zawodniczka brazylijskiego jiu-jitsu. Jest dumną posiadaczką ponad 90 medali, w tym niejednego złotego. Jako, że musi bardzo dbać o swoją tężyznę i sylwetkę, zwraca olbrzymią uwagę na to, co gotuje i jada. Tego wieczoru przekonamy się, czym jest „śmiaczliwka”, kto nie trafi do tych drzwi, co trzeba oraz kto poradzi sobie na macie.
/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
13:45 Ugotowani, odc. 32 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
17:15 Ugotowani, odc. 33 Logo Food Network
Opis (streszczenie): UGOTOWANI NA MAZURACH Na Mazurach, jako pierwsza wykaże się Marysia Jagier na co dzień pracująca w jednym z mazurskich hoteli. Jako specjalistka od marketingu, skrupulatnie sprawdza, czy wszystko zapięte jest na ostatni guzik. W wolnych chwilach wsiada na konia i ucieka na łono natury. Ponoć ciężko wyprowadzić ją z równowagi, a zresztą, jak sama twierdzi - można ją porównać do małego potoku. Jako jedna z siódemki rodzeństwa wie, co to wielkie, rodzinne ucztowanie. Na kolacji u Marysi dowiemy się, jak Kaszubi bawią się w podchody, kto nie boi się chłodzić czerwonego wina oraz kto nie mógłby zostać pierwszym oficerem.
/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
18:25 Ugotowani, sez. 11, odc. 11/12 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Kolejną niedzielę z uczestnikami „Ugotowanych” spędzimy w miejscu, gdzie energia bierze się nie tylko z węgla, ale przede wszystkim z ludzi! Tym razem odwiedzimy Śląsk i Zagłębie! Czwórka młodych i kreatywnych amatorów gotowania pokaże na co ich stać, a my… obadomy kto je mistrz! Do walki o 5 tysięcy złotych staną: Marlena Starzec – współwłaścicielka sklepów zoologicznych. Jak na ironię, Marlena ma uczulenie na zwierzęcą sierść, więc przeważnie pracuje z domu. Dodatkowo zajmuje się wypożyczaniem foto-budki. Razem z mężem mają kompletnego świra na punkcie ich samochodów, z którym wiąże się ponoć kilka ciekawych historii. Paweł Badura – szef agencji reklamowej. Z żoną tworzy swojego rodzaju związek na styku kultur. On jest urodzonym Zagłebiakiem, ona Ślązaczką. Paweł stara się pielęgnować tradycje swojego regionu, dlatego razem ze znajomymi przybliża tak zwanym ciućmokom tajniki zagłębiowskiej gwary. Aleksandra Komendera – z zawodu fryzjerka, z zamiłowania instruktorka fitness. Ukończyła Akademię Wychowania fizycznego, przez kilka lat uczyła WF-u. Jej wielką miłością są zwierzęta, a zwłaszcza jej największa przyjaciółka, suczka Dina, która jest przy niej na dobre i na złe. Jakub Poznański – właściciel firmy zajmującej się wyposażeniem wnętrz. Praca to dla niego sama przyjemność, robi to, o czym marzył od dzieciństwa. Szczerze przyznaje, że jest zakupoholikiem, a w szafie ma ponad 150 par butów! Oczkiem w głowie Kuby jest jego syn, któremu poświęca każdą wolną chwilę. W tym odcinku dowiemy się, czym jest maścipula, kogo rozgrzeje „tuczna baba”, oraz kto zasłuży na trzy „dziesiątki”!
/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
23:15 Ugotowani, odc. 33 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy

2019-05-01

06:30 Ugotowani, sez. 7, odc. 1 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
07:05 Ugotowani, sez. 7, odc. 2 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Reklama
10:45 Ugotowani, odc. 10/12 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
17:15 Ugotowani, odc. 34 Logo Food Network
Opis (streszczenie): Na drugą kolację na Mazurach gości zaprosi chłopak odlotowy, czyli Dominik Kaźmierczak. Fascynuje go wszystko, co związane z wysokością, zwłaszcza loty na paralotni. Gdy schodzi na ziemię gra na saksofonie w zespole prezentującym rock marynistyczny. Dla przekory trzyma w swoim pokoju motocykl. W trakcie tego wieczoru przekonamy się, czy da się zjeść cumulusy, kto najbardziej się stresuje oraz czy uczestnicy pozwolą sobie na pełen odlot w przestworza.
/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
23:15 Ugotowani, odc. 34 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy

2019-05-02

06:30 Ugotowani, sez. 7, odc. 3 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
07:05 Ugotowani, sez. 7, odc. 4 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
13:05 Ugotowani, odc. 33 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
13:45 Ugotowani, odc. 34 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
17:15 Ugotowani, odc. 35 Logo Food Network
Opis (streszczenie): Podczas trzeciego wieczoru na pokład swoich gości zaprosi Krzysztof Kosiński – kapitan żeglugi śródlądowej. Człowiek, który bez wody, rejsów i przestrzeni nie mógłby żyć. Jak na kapitana przystało, jest konsekwentny, cierpliwy i pewny swoich decyzji. Jego życie to nieustająca podróż. Nie ukrywa, że lubi porządnie zjeść i jak trzeba, to umie się „porządzić”… Podczas tego spotkania dowiemy się, która zupa jest królową wszystkich zup, co może dziać się w szuwarach oraz jakie wielką magię ma rejs pod żaglami.
/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
19:35 Ugotowani, sez. 7, odc. 5 Logo TVN Style
Opis (streszczenie): UGOTOWANI W WARSZAWIE Gospodynią pierwszego wieczoru będzie Agata Tuszyńska - bezkompromisowa wielbicielka szybkiej jazdy na motorach. Na co dzień pracuje w sklepie z wędliną. Uwielbia podnosić poziom adrenaliny w swoim organizmie, a to najlepiej wychodzi jej podczas oglądania horrów. W trakcie jej kolacji przekonamy się, co pachnie jak stara skarpeta i kto wyglądał jak austriacki śpiewak… A czy zza ściany usłyszymy płacz Dziecka Rosemary?
/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
20:10 Ugotowani, sez. 7, odc. 6 Logo TVN Style
Opis (streszczenie): Na drugą kolację zaprosi „Ugotowanych” Hubert Adamkiewicz - właściciel wesołej gromadki kur, gęsi i kóz. Jak sam o sobie mówi, jest miejskim rolnikiem. A gdy nie zajmuje się swoim miejskim gospodarstwem, pracuje jako fryzjer i czasem sięga gwiazd. Podczas tego wieczoru dowiemy się, czy Hubert poświęci jedną ze swoich gęsi, kto przestanie lubić Agatę oraz jak smakuje deser w „wersji gender”…
/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
23:15 Ugotowani, odc. 35 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy

2019-05-03

17:15 Ugotowani, odc. 36 Logo Food Network
Opis (streszczenie): Ostatni wieczór na Mazurach spędzimy u Anny Gryziewicz – pani urzędnik z Agencji Modernizacji Rolnictwa. Ponoć w biurze jest najważniejsza, bo ma najwięcej pieczątek. Gdy nie zajmuje się modernizacją obszarów rolnych, chętnie relaksuje się przy tworzeniu rękodzieł. Jest wielbicielką twórczości Gałczyńskiego. Podczas kolacji u Anny dowiemy się, jak żyje się na kocim ranczo, czy gospodyni poda aż sześć głównych dań oraz kto przyjmie dary od Gryzeldy. A na koniec przekonamy się, kto urzekł pozostałych uczestników na tyle, by otrzymać nagrodę w postaci 5 tysięcy złotych!
/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
19:20 Ugotowani, sez. 7, odc. 7 Logo TVN Style
Opis (streszczenie): Trzeci wieczór w Warszawie będzie należał do Justyny Zielińskiej - pewnej siebie pani adwokat. Jej znak rozpoznawczy to czerwone szpilki. Justyna jest fanką jazdy na dwóch kołkach. I w wolnym czasie siłuje się ze sztangami. Podczas trzeciej kolacji przekonamy się, jak smakuje Francja, kto wie, czym jest confit oraz czemu Justyna rozsypuje diamenty w łazience.
/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
19:55 Ugotowani, sez. 7, odc. 8 Logo TVN Style
Opis (streszczenie): Ostatnią kolację w Warszawie przygotuje Maciej Raczko - człowiek, który w swoim życiu imał się niejednej pracy. Obecnie najważniejszy jest dla niego dom, samochody i ganki w kuchni. W wolnych chwilach biega po ogrodzie z sekatorem i smakuje samodzielnie zrobione nalewki. Na kolacji u Macieja dowiemy się jak olbrzymie potrafią być mutanty, kto zaliczy "test łba" oraz na co dałaby się poderwać Justyna. Tego wieczoru przekonamy się także, kto zasłużył na wygraną w postaci 5 tys. złotych!
/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
23:30 Ugotowani, odc. 36 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy

2019-05-04

06:45 Ugotowani, odc. 10/12 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy

2019-05-05

22:25 Ugotowani, odc. 11/12 Logo Food Network
Opis (streszczenie): Kolejny kulinarny pojedynek rozegra się w Białymstoku! Przed nami cztery niezapomniane wieczory pełne zabawy, adrenaliny i wyjątkowych smaków. Kto zastosuje najlepszą taktykę? Czyje przepisy zaskoczą konkurentów? I czy między uczestnikami… zaiskrzy? Do boju tym razem staną: Kamila Lewicka - menadżerka klubu. Bywa wymagająca, wybuchowa i zawsze wszystko wie najlepiej. W domu, dla odmiany, bywa upierdliwa. Jej największym marzeniem jest zdobycie Korony Ziemi, na razie jednak wytrwale przygotowuje się do przebiegnięcia półmaratonu. Robert Grabowski – właściciel warsztatu tuningowego. Lubi swoją pracę, bo czuje, że uszczęśliwia kierowców, którzy powierzają swoje samochody w jego ręce. Sam porównałby siebie do wielkiego amerykańskiego pick up’a. I nie jest to porównanie bez kozery, ponieważ Robert trenuje futbol amerykański. Magdalena Tomaszewska – pracownica firmy sprzedającej oleje. Dodatkowo prowadzi warsztaty kulinarne dla najmłodszych. W życiu umie cieszyć się ze wszystkiego tak, jak dziecko. Dlatego też niektórzy dorośli patrzą na nią z lekkim zdziwieniem. Stefan Sochoń – DJ i prezenter muzyczny. Uwielbia zabawę, więc praca to dla niego sama przyjemność. Wolny czas lubi spędzać aktywnie, na przykład grając w squasha. Spłodził już syna, więc teraz wziął się z wielkim zapałem za budowę domu. W tym odcinku dowiemy się, kogo trafi strzała Kupidyna, komu adrenalina doda skrzydeł na boisku, oraz kto dostanie deserem w twarz. Na koniec przekonamy się także, do kogo trafi wygrana w wysokości 5 tysięcy złotych!
/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy

2019-05-06

15:35 Ugotowani, sez. 7, odc. 5 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
16:10 Ugotowani, sez. 7, odc. 6 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
16:45 Ugotowani, sez. 7, odc. 7 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
17:15 Ugotowani, sez. 7, odc. 8 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
18:25 Ugotowani, sez. 11, odc. 12 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Ugotowani ostatni odcinek 11 sezonu rozegra się we Wrocławiu. Uczestnicy: Agata Dulian – Stomatolog. Sama prowadzi firmę produkująca uniformy medyczne. Krzysztof Iwach – Barman, właściciel cocktail baru. Ćwiczy jiu-jitsu Krzysztof Wiśniewski – Instruktor spadochronowy. Były żołnierz, uczestnik misji w Iraku. Natalia Bujak – Manager w firmie transportowej. Prowadzi fundacją wspierającą edukację zdrowotną dzieci w szkołach Atrakcje: Lot samolotem akrobatycznym, gra w Jengę z warzyw oraz wspólne robienie drinków
/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy

2019-05-07

13:05 Ugotowani, odc. 35 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
13:45 Ugotowani, odc. 36 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
17:15 Ugotowani, odc. 37 Logo Food Network
Opis (streszczenie): ODCINKI SPECJALNE Z pewnością nie zdziwi nikogo, że na pierwszy ogień w „Ugotowanych” pójdzie ten, który jest powszechnie uznany za „rozkręcacza” towarzystwa! Najdzielniejszy z dzielnych, Filip Chajzer - wspierany przez ojca - Zygmunta, z sugerującym hasłem na koszulce – „jestem zwycięzcą”, staje do kulinarnego boju. Automotywacja to jednak nie wszystko, dlatego Filip ma w zanadrzu prawdziwy cios poniżej pasa… Podczas jego wieczoru goście mogą liczyć na „świńskie zabawy przy brandy”, a także „malinowy orgazm”. I choć będą tacy, którzy początkowo uznają tę kolację za zwykłe „imieniny u wujka Chajzera” to szybko zmienią zdanie. „Poczują te klimaty” i dadzą się ponieść namiętności! U Filipa odbędzie się trudny test na tolerancję. Dowiemy się kto będzie musiał przeprosić świnkę, a kto powinien popracować nad swoją „stylówą”.
/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
18:25 Ugotowani, sez. 12, odc. 1/10 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Polska różnymi smakami stoi. W nowym dwunastym sezonie wstąpimy do kuchni mieszkańców Puław, Kalisza, Płocka i sprawdzimy jakie dania wyłożą na stół bohaterowie tej serii. Zajrzymy do garów w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Białymstoku. W każdym z odcinków miłośnicy jedzenia spotykają się przy jednym stole. Gotowi, by gotować i wygrać 5 tysięcy złotych. Tu każdy może sprawdzić nie tylko swój talent kulinarny, ale też umiejętności organizacyjne. Nagrodę otrzyma ten, komu uda się oczarować gości najlepszą autorską kolacją. Na dobry początek nowego sezonu odwiedzimy Kraków. Zmierzą się ze sobą: Kalina logistyk, która zarządza wysyłkami zamorskimi, a po pracy w ramach wolontariatu jest dogoterapeutką, Andrzej - importer torebek damskich, który prowadzi hurtownię, projektant ogrodów - Łukasz oraz Halina - pracownik działu HR w dużej międzynarodowej firmie. W tym odcinku dowiemy się czy wampirzy przysmak trafi w gusta uczestników, sprawdzimy czy pies potrafi posługiwać się sztućcami oraz kto wpadnie w trans.
/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
23:15 Ugotowani, odc. 37 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy

2019-05-08

06:30 Ugotowani, sez. 7, odc. 5 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
07:05 Ugotowani, sez. 7, odc. 6 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
10:35 Ugotowani, odc. 11/12 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
17:15 Ugotowani, odc. 38 Logo Food Network
Opis (streszczenie): Po wieczorze pełnym erotycznych metafor czas na przypływ romantyzmu, który zagwarantować może tylko ona – wielokrotna mistrzyni w pływaniu – Otylia Jędrzejczak. Jak sama twierdzi nie aspiruje do bycia perfekcyjną panią domu, ale swoim udziałem w „Ugotowanych” chce pokazać mamie, że w kuchni porusza się prawie tak świetnie, jak w basenie. Na jej stole spotkamy „królewicza w tarapatach” i przekonamy się jak wygląda „diabelski młyn”. A jak smakuje? Goście Otylii będą w prawdziwym szoku! Podczas tego wieczoru na jaw wyjdzie wiele tajemnic naszych Gwiazd! Dowiemy się kto jest hipochondrykiem, kto ma rozrysowaną mapę swojego życia, a także dowiemy się kto organizuje casting na swojego partnera.
/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
18:25 Ugotowani, sez. 12, odc. 2/10 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Po tygodniowej przerwie lądujemy w Łodzi. To świetna okazja by zapoznać się ze sztuką kulinarną w wykonaniu czterech reprezentantów tego miasta. Tym razem o 5000 zł powalczą: Marcin Półgrabia - dekorator wnętrz. Bardziej artysta niż przedsiębiorca, w pracy bywa apodyktyczny, ale zazwyczaj jest otwarty na sugestie klientów. Głodny życia, skłonny do ryzyka, niepoprawny optymista, który nie stąpa twardo po ziemi. Prywatnie miłośnik starej motoryzacji. Maciej Wawrzonek -nauczyciel języka angielskiego. Wymagający i kompetentny, ale jednocześnie ugodowy. Słucha i rozumie młodzież. Kocha życie i zawsze patrzy na jego pozytywne aspekty. Resetuje się grając w piłkę nożną z kumplami. Agnieszka Cygan -choreograf i reżyser. Przez ruch przekazuje wszystko, nie musi używać słów żeby wyrazić miłość lub nienawiść. W pracy jest bardzo wymagająca i dominuje, trzeba ją poznać żeby polubić. Oderwana od rzeczywistości, żyje w swoim wyimaginowanym świeci, który bardzo lubi. Martyna Jurkiewicz- koordynator sprzedawców w firmie leasingowej. Dynamiczna, w biegu dzwoni i pisze maile, musi być w trzech miejscach naraz. Intensywnie ćwiczy i pływa, zrzuciła 17 kg i nadal chudnie. Z mężem i synem tworzą uśmiechniętą i zwariowaną rodzinę. Ma do siebie duży dystans uwielbia żarty, te z siebie również. W tym odcinku dowiemy się, w którym z bohaterów zapłonie pasja do tańca oraz czyje danie spłonie żywym ogniem.
/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
23:15 Ugotowani, odc. 38 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy

2019-05-09

06:30 Ugotowani, sez. 7, odc. 7 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
07:05 Ugotowani, sez. 7, odc. 8 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
13:05 Ugotowani, odc. 37 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
13:45 Ugotowani, odc. 38 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
18:25 Ugotowani, sez. 12, odc. 3/10 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): W trzecim odcinku „Ugotowanych” zawitaliśmy do Rzeszowa. Po raz kolejny czworo mieszkańców tego miasta zaproponowało nowatorskie pomysły kulinarne i stanęło do walki o 5 000 zł. Anna Szubert - prowadzi placówkę edukacyjną dla dzieci. Energiczna i pomocna, czasami zbyt bezpośrednia. Podopiecznym pokazuje, że w życiu umiejętności miękkie są równie ważne jak liczenie, pisanie i czytanie. Po pracy spędza czas z rodziną a w wolnych chwilach odwiedza szkołę pole dance żeby zrobić coś dla siebie. Maciej Rząca prowadzi studia z treningami elektrostymulacyjnymi. Bywa uparty i nie poddaje się bez walki. W ramach odskoczni od życia codziennego trenuje siatkówkę, wszystko po to by na boisku zgubić negatywne emocje. Wraz z narzeczoną są miłośnikami psów a w szczególności Yorków. Katarzyna Bober- Kowalik - menadżer w parku trampolin oraz właścicielka czekoladowego biznesu. Przebojowa i ambitna kobieta. Lubi wyzwania dlatego doskonale sprawdza się w swojej pracy. Ukończyła wychowanie fizyczne więc najlepiej relaksuje się w ruchu, uprawia wszelkie sporty sezonowe. Zaraża ludzi endorfinami i zawsze potrzebuje nowych emocji dla przełamania codzienności. Grzegorz Barłog właściciel firmy handlującej artykułami alkoholowymi. Pozytywnie nakręcony facet, wspólnie z rodziną pasjonują się motocrossem. Dodatkowo Grzegorz to strzelec wyborowy, celnie strzela na 1000m. To właśnie ta czwórka zmierzy się w pojedynku na najpyszniejsze danie. Danie warte 5000 zł.
/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
19:40 Ugotowani, sez. 7, odc. 9 Logo TVN Style
Opis (streszczenie): UGOTOWANI W LUBLINIE Pierwszy wieczór w Lublinie spędzimy u Eweliny Cholewy – energicznej pani urzędnik z Urzędu Marszałkowskiego, która może pochwalić się ciekawym rekordem w postaci 4 mas wypitych na Oktoberfest. Jej słabością są buty, których ma około 40 par. Wytrwale kibicuje naszym siatkarzom, a za zespołem Metallica jechała aż do Monachium. Zobaczymy, czy goście Eweliny najedzą się u niej jak u mamy i czy unia drobiowo-owocowa jest możliwa.
/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
20:15 Ugotowani, sez. 7, odc. 10 Logo TVN Style
Opis (streszczenie): Na drugą kolację w Lublinie zaprosi Bartosz Wróblewski – notoryczny singiel i wielbiciel afterparty. Na co dzień pomaga w podejmowaniu właściwych decyzji podczas urządzania wnętrz. Można go także spotkać za DJ’ką w lubelskich klubach. Sam zapewnia, że „jak coś robi to robi, albo nie robi wcale”. Przekonamy się, kto przypomni sobie swoją miłość z podstawówki, czemu trzeba kochać kieliszki do wina oraz czy lizanie jest niezdrowe…
/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
23:15 Ugotowani, odc. 39 Logo Food Network
Opis (streszczenie): Trzecia w kolejności odbędzie się kolacja – wyczekiwana przez wszystkich. Wrota swojej kuchni otworzy człowiek, który przez Karolinę Korwin-Piotrowską jest oceniany, jako zawodowo ciekawy i gotów na wszystko! Czym, Michał Witkowski - miłośnik deserów, przeciwnik alkoholu i zwolennik teorii, że normalność jest dziwna, zaskoczy swoich gości? W pierwszej kolejności przywita ich „carskie marzenie”, a potem „zaatakuje krewetka” – niektórych wręcz dosłownie. Komu przyjdzie jeść kolację nożem? Kto dostanie prezent, reprezentujący tradycyjne polskie wartości? I czy powiedzie się zaplanowany przez gospodarza – zamach na Chajzera? Dowiemy się już 5 listopada. Jedno jest pewne i zgodne z przewidywaniami gości - ta kolacja będzie ostra i na granicy skandalu…
/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy

2019-05-10

17:15 Ugotowani, odc. 40 Logo Food Network
Opis (streszczenie): Czas na finał! Podczas tej kolacji dyrygować będzie Kasia Klich – piosenkarka, kompozytorka, autorka tekstów do piosenek i książek dla dzieci. Prywatnie dobra żona, która nie zamierza „zamieniać na lepszy model” swojego męża – Jarosława Płocicy, znanego jako Yaro. Kasia jest fanką kuchni vegańskiej i przyjmuje za punkt honoru, przekonanie swoich mięsożernych gości do tego rodzaju smaków. Na jej stole królować będą: „strączek, palma, korzeń – lepiej być nie może”, „z morza, z drzewa, z krzaczka – całkiem zgrana paczka” oraz „śliczny indeks glikemiczny”. Czy te nietuzinkowe dania podpasują gościom Kasi? Kto uzna je za hipsterskie, a kto poprosi o dokładkę? Podczas tego wieczoru również będziemy świadkami szczerych wyznań Gwiazd. Dowiemy się kto sypia z Witkowskim, kto pracował w prosektorium i czy można przesunąć granice tolerancji Filipa Chajzera… Na finale kolacji u Kasi poznamy także zwycięzcę tego niecodziennego pojedynku w „Ugotowanych”. Czy wizja Filipa będzie miała szansę się ziścić?
/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
18:55 Ugotowani, sez. 12, odc. 4/10 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Typowy Warszawiak uprawia regularnie jakiś miły sport, ma około 40 lat i solennie deklaruje zamiłowanie do zdrowej kuchni. Pracuje w biurze jednocześnie ceniąc tradycję i oczywiście kocha Warszawę. W 4 odcinku Ugotowanych sprawdzimy czy czwórka bohaterów z Warszawy spełnia te kryteria. Mateusz „Mati” Sarnowski - współtworzy butik konsultingowy. Niedawno posłuchał intuicji i rzucił prace w korporacji. Choć ma kuszący uśmiech nie używa go gdy gotuje bo wtedy zazwyczaj jest skupiony. Jego największą pasją są Włochy i wszystko co z nimi związane. Choć uprawia sporty sezonowe to równowagę i odpoczynek odnalazł w jodze. Darota Chojnowska - dziennikarka, blogerka i podróżniczka. Na wyjazdy pakuje się minimalnie, zawsze ma ze sobą tusz do rzęs, żeby zachować godność. Żyje i spędza czas jak włóczykij. Zaplanowane szlaki pokonuje na własnoręcznie zbudowanym rowerze z bambusa . Nie wyobraża sobie wyjazdów na zorganizowane wycieczki bo nie ma w nich nuty nieprzewidywalności. Z podróży zawsze wraca z dużym bagażem doświadczeń i inspiracji kulinarnych. Rafał Romaniuk - instruktor sportów siłowych i trener personalny. Zajmuje się sportem odkąd pamięta. Skrupulatnie liczy kalorie, ale diety nie ogranicza do kurczaka i ryżu. Jest wielkim tatą a narodziny córki zmieniły sens jego życia. Ma ogromny dystans do siebie i uwielbia śmiać się ze swoich własnych dowcipów. Jego pasją jest historia i muzyka oraz wiele pięknych dziedzin, które chętnie odkrywa. Katarzyna Fabjaniak - dyrektor zarządzająca w agencji PR. Jest jak włoskie auto sportowe, lubi szybką jazdę z artystyczną duszą i kieliszkiem Prosecco w ręku. Jest wymagającą szefową, dla niej wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. W wolnych chwilach uprawia akrobatykę, pole dance i jazdę konną. Jej motto życiowe to „Lepiej żałować, że się coś zrobiło, niż żałować , że się czegoś nie zrobiło”. W nadchodzącym odcinku przekonamy się czy któremuś z bohaterów uda się zmiażdżyć konkurencję, dowiemy się dlaczego ludzie mają duże mózgi, jak wygląda własnoręcznie wykonany rower oraz kim jest italofil. Nagrodę w postaci 5 000 zł wygra najlepszy!
/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
19:35 Ugotowani, sez. 7, odc. 11 Logo TVN Style
Opis (streszczenie): Środowy wieczór w Lublinie spędzimy u Artura Balasa, który przez 15 lat sprzedawał suknie ślubne, po to, aby obecnie zająć się urządzaniem toalet publicznych. Jest zapalonym pasjonatem wakeboardingu i wszelkich form wysiłku fizycznego. Jednak najważniejszym elementem jego życia jest rodzina, dla której jest w stanie zrobić wszystko. Tym razem dowiemy się, co może robić Norweg na Węgrzech, kto poczuje się jak ryba w wodzie, a kto zaczai się, by skonsumować papużki…
/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
20:10 Ugotowani, sez. 7, odc. 12 Logo TVN Style
Opis (streszczenie): Na ostatnią kolację w stolicy województwa lubelskiego swoich gości zaprosi Iwona Gawrońska, czyli kobieta za kierownicą. Na co dzień kieruje olbrzymim, piętrowym autokarem, wzbudzającym tym niemałe zainteresowanie innych użytkowników dróg. Gdy zjeżdża z trasy, lubi postrzelać z łuku lub zaszaleć na tyrolce. Jest wierną fanką polskiej kuchni. Podczas kolacji u Iwony dowiemy się, co robią babeczki na mchu, kim jest „szkiton” oraz kto kogo przeciągnie na swoją stronę. Tego wieczoru poznamy także zwycięzcę, który po czterech wymagających wieczorach zdobędzie nagrodę w postaci 5 tysięcy złotych!
/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
23:30 Ugotowani, odc. 40 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy

2019-05-11

06:50 Ugotowani, odc. 11/12 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy

2019-05-12

22:25 Ugotowani, odc. 12 Logo Food Network
Opis (streszczenie): Przed nami ostatni odcinek jubileuszowej, dziesiątej edycji „Ugotowanych”! Na koniec sezonu sprawdzimy, jak gotują warszawscy artyści. Będzie magicznie, muzycznie i z dużą ilością atrakcji. Przekonamy się, czy wyborne menu to rzeczywistość, czy może tylko iluzja. Zobaczymy także, kto wykorzysta wszystkie swoje talenty w drodze do zdobycia wymarzonej wygranej! Tym razem o miano najlepszego powalczą: Katarzyna Bernaś – aktorka i youtuberka, znana między innymi jako wszędobylska Kaśka Zdrowaśka. Postać zwariowanej zakonnicy to ucieleśnienie absurdu i abstrakcji, które Kasia uwielbia. Poza aktorskimi wyzwaniami uparcie wprowadza do swojego życia zdrowe nawyki. Adrian Pruski – iluzjonista. Oprócz magii zajmuje się także ekwilibrystyką. Często można podziwiać jego występy na ulicach Warszawy. Jak na magika z krwi i kości przystało, Adrian jest osobą zdecydowaną i pewną siebie. Grzegorz Szyma – DJ. Już dawno odkrył, że grywanie na imprezach to świetny sposób na poznanie nowych koleżanek. Jest absolwentem Akademii Sztuk Pięknych, dlatego wolne chwile poświęca na malowanie. Często też biega, bo w biegu zawsze powstają w jego głowie najlepsze pomysły. Gotowanie tylko dla siebie uważa za… nieetyczne. Anna Kołakowska – steperka. Wybijanie rytmu to całe jej życie. Uwielbia scenę i występy, ale chętnie też przekazuje swoją wiedzę i doświadczenie innym. Jest typem obserwatora. Musi wpierw poznać drugiego człowieka, zanim przed nim się otworzy. W tym odcinku przekonamy się, kto królika zoperuje, a kto wyciągnie go z kapelusza, u kogo zagra niepokorny Black Sabath oraz komu zawrócą w głowie magiczne sztuczki. Dowiemy się także, kto okaże się zombie, który zapragnie kupić czarną marchewkę…
/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy

2019-05-13

15:35 Ugotowani, sez. 7, odc. 9 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
16:10 Ugotowani, sez. 7, odc. 10 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
16:45 Ugotowani, sez. 7, odc. 11 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
17:20 Ugotowani, sez. 7, odc. 12 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
18:25 Ugotowani, sez. 12, odc. 5/10 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Z wielką radością wracamy do Białegostoku, stolicy malowniczego Podlasia. Jak zawsze w tym mieście będzie energetycznie, pozytywnie i z lekką dozą szaleństwa. Będzie siwy dym, wyczyny kulinarne, będzie walka i będzie nagroda a wszystko to za sprawą czwórki uczestników z Białegostoku. Adam Zdanowicz- projektant i producent rowerów na zamówienie. Młody i ambitny przedsiębiorca. Podtrzymuje podlaską kulturę, stylizując rowery folkiem podlaskim. Gnie, tnie i spawa rury. Najwięcej przyjemności sprawia mu robienie rzeczy niemożliwych. Zawsze dąży do osiągnięcia wyznaczonego celu. Gosia Bezubik - nauczycielka języka angielskiego i tłumacz konferencyjny. Uwielbia Wielką Brytanię, wszystko co związane z językiem brytyjskim i z Brytyjczykami. Dzięki swojej pracy kocha poniedziałki. Cukiernik z pasji, na mieście mówią o niej Pani Muffinka. Przełamuje stereotyp filigranowej blondynki, ponieważ ostro trenuje i potrafi rzucić sztangą. Magda Łukasik - instruktorka fitness, zumby i tańca. Pogodna, do ludzi podchodzi zawsze z dużą dawką pozytywnej energii. Kobieta żywioł, musi uprawiać sport lub jakąkolwiek aktywność fizyczną w innym wypadku traci energię życiową. Ma duszę artystyczną dlatego była wiecznie zagrożona z matematyki. Jej wielką pasją jest śpiew. Marek Rubaszewski- doradca prawny. Bywa leniwy , ale jest kreatywny. Jego hobby to hokej, twarda męska grą. Doskonale czuje się na lodzie, potrafi jednocześnie jeździć na łyżwach, prowadząc krążek, przyjmując na siebie ciężar przeciwnika i gry zespołowej. Fotografuje analogowo, głównie syna, jego oczko w głowie. Tym razem dowiemy się kto puści swoją kolację z dymem, kto wygra niezwykle trudny wyścig rowerowy w boju o nagrodę główną - 5000 zł i który z uczestników spełni swoje wielkie marzenie.
/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy

2019-05-14

13:45 Ugotowani, odc. 40 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
17:15 Ugotowani, odc. 41 Logo Food Network
Opis (streszczenie): UGOTOWANI NA ŚLĄSKU Pierwszą kolację na Śląsku zjemy w Katowicach u Dagmary Skalskiej – kobiety odważnej i niezależnej, która w ramach prowadzonego przez siebie projektu tłumaczy kobietom, jak osiągać przyjemności. Każdy dzień rozpoczyna od jogi. W kuchni unika pszenicy, bo twierdzi, że ta uzależnia, jak narkotyk. Ewentualne stresy rozładowuje przy sztaludze. W trakcie spotkania u Dagmary przekonamy się, jak najłatwiej ukoić nerwy, czym jest technika drwala oraz czy da się upić wyciągiem z natki pietruszki.
/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
18:25 Ugotowani, sez. 12, odc. 6/10 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Niektórzy myślą, że Mazury pojawiają się w maju a we wrześniu znikają w jesiennej mgle. Nic bardziej mylnego, Mazury istnieją i mają się dobrze przez cały rok. Postanowiliśmy sprawdzić co się dzieje w Krainie Tysiąca Jezior zimą. Przekonamy się o tym za sprawą czwórki bohaterów, którzy ugotują, zabawią i rozśmieszą, żeby ostatecznie wygrać główną nagrodę w wysokości 5 000 zł. Wojciech Kozak - twórca marki modowej. Praca jest dla niego pasją, poświęca jej cały swój czas. Gdy ma wolną chwilę, razem z żoną spędzają czas spacerując ze swoimi Mopsami. Bywa uparty, dzięki czemu osiąga wyznaczone cele. Lubi poznawać nowych ludzi i ważne jest dla niego to jak zostanie odebrany. Bardzo ceni sobie zdrową rywalizację, która nakręca go do działania. Kamila Juchniewicz-prowadzi okręgową stację kontroli pojazdów. W pracy jest sumienna i ostrożna. Zawsze wszystko musi być po jej myśli. Jakiś czas temu postanowiła poprawić swoją formę więc 3 razy w tygodniu skacze na trampolinach. Jest ostrą i wymagającą mamą, ale z córkami ma relacje partnerskie. Krzysztof Gawrych- DJ, eventowiec, właściciel pensjonatu. Lubi bawić ludzi, przede wszystkim muzycznie. Uwielbia opowiadać kawały i robić dowcipy, nieskromnie uważa, że mu to wychodzi. Często buja w obłokach i chciałby żeby wszyscy mężczyźni pozostawili w sobie dziecko, tak jak on. Elwira Wołowicz - traser, żaglomistrz w rodzinnej firmie. Nie ma zbyt dużo wolnego czasu bo wykorzystuje każdą wolną chwilę na realizacje hobby. Każda pasja musi dostarczyć jej adrenaliny, która jest potrzebna do życia żeby się w nim nie nudzić. Po pracy, 6 dni w tygodniu ma treningi jazdy konnej. Partner zaraził ją miłością do off-roadu i motocykli. W tym odcinku zobaczymy jak uczestnicy poradzą sobie z okiełznaniem konia, kto stanie oko w koko z bryłą lodu, jakie skojarzenia mogą przywołać warsztaty garncarstwa oraz kim jest osoba która pozostawi konkurencję daleko z tyłu. Zapraszamy do oglądania w niedzielę 26 marca o godzinie 18:00 w TVN.
/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
23:15 Ugotowani, odc. 41 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy

2019-05-15

06:30 Ugotowani, sez. 7, odc. 9 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
07:05 Ugotowani, sez. 7, odc. 10 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
10:40 Ugotowani, odc. 12 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
17:15 Ugotowani, odc. 42 Logo Food Network
Opis (streszczenie): Drugi wieczór w krainie czarnego złota będzie należał do Piotra Wacha – tancerza, aktora, niepokornego performera, którego fascynuje ciało. Gdy chce uciec od artystycznego chaosu pracuje, jako recepcjonista w ośrodku turystycznym. Jest człowiekiem wybuchowym, a czasem reaguje wręcz histerycznie. Jedną z rzeczy, których nie znosi to… wizyty w sklepie mięsnym. Podczas kolacji u Piotra dowiemy się, jak smakują usta Tomasza, co na stole robi kościotrup, a także, czy lody są erotyczne.
/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
18:25 Ugotowani, sez. 12, odc. 7/10 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): W siódmym odcinku „Ugotowanych” po raz pierwszy odwiedzimy kuchnie mieszkańców Kalisza, jednej z najstarszych polskich miejscowości z bardzo długą historią. Sprawdźcie jak poradzą sobie bohaterowie tego odcinka w walce o główną nagrodę w wysokości 5 000 zł. Justyna Habib- fizjoterapeutka i masażystka. Wykonywany zawód jest jej pasją i dziedziną w której się realizuje , dzięki czemu idzie do pracy z uśmiechem na ustach a nie z poczucia obowiązku. Preferuje zdrowy tryb życia, mąż jest również jej trenerem, wspólnie trzymają bardzo zdrową dietę. Bardzo lubi o siebie dbać, zawsze realizuje wyznaczone cele i zawsze stara się piąć wyżej. Martyna Brzezińska-organizatorka eventów. Bardzo lubi swoje zajęcie, każde przyjęcie jest dla niej wyzwaniem dzięki temu nie nudzi się w pracy i czuje się spełniona. Gdy nie pracuje zajmuje się swoją ukochaną córeczką, jest mamą niewymagającą i pobłażającą a rodzina jest dla niej wisienką na torcie. Dawid Brzytwa-Visual Merchandiser w firmie odzieżowej. Zajmuje się wystrojem sklepów odzieżowych i stylizacjami witryn, wszystko po to aby przykuć uwagę klienta. Efektem ubocznym jego pracy jest zboczenie zawodowe, gdy wchodzi do sklepów poprawia wieszaki. Uwielbia szaliki, gdy ktoś widzi go bez szalika może pomyśleć, że coś jest nie tak. Jest luzakiem, wszędzie go pełno i zawsze go słychać. Studiuje sztuki plastyczne i chce zostać nauczycielem bo znalazł w sobie smykałkę do przekazywania wiedzy. Przemysław Podolski-karateka z zamiłowania i zawodu, prowadzi zajęcia. Uważa, że karateką jest się wszędzie, nie tylko na treningu a sztuka walki, którą uprawia zaczyna się i kończy na szacunku. Żonę poznał na obozie karate a ślub brał w kimonie. Lubi sobie stawiać cele, zawsze wybiera te trudne do zdobycia. Przebiegł 100km maraton po górach w 29 godzin i 49 minut bez przerwy. Wolny czas uzupełnia mu miłość do zwierząt, z przyjaciółmi fotografują swoje psy. W tym odcinku sprawdzimy czy któryś z uczestników odważy się pogłaskać dużego kotka, kto przekona się do karate oraz dowiemy się czy uczestnicy potrafią się wspólnie zrelaksować .
/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
23:15 Ugotowani, odc. 42 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy

2019-05-16

06:30 Ugotowani, sez. 7, odc. 11 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
07:05 Ugotowani, sez. 7, odc. 12 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
13:05 Ugotowani, odc. 41 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
13:45 Ugotowani, odc. 42 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
17:15 Ugotowani, odc. 43 Logo Food Network
Opis (streszczenie): Na trzecią kolację na Śląsku zaprosi swoich gości Sebastian Bolek – listonosz z 17-letnim stażem. Gdy nie dostarcza listów i sądowych wezwań, spełnia się jako DJ i wodzirej. Wolny czas spędza z synem, z którego chce zrobić kolejnego Lewandowskiego. Nie ukrywa, że nie jest kulinarnie wybredny i jest w stanie zaspokoić swoje kubki smakowe bułką z kiełbasą. W trakcie spotkania u Sebastiana przekonamy się, czy kokos jest prawdziwym twardzielem, kto powinien popracować nad swoim żeńskim pierwiastkiem oraz kto jest mistrzem zgadywania.
/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
18:25 Ugotowani, sez. 12, odc. 8/10 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Bohaterowie Trójmiasta jak zawsze nie pozwolą nam się nudzić. Będzie sympatycznie i wybuchowo, poznamy nowe smaki i kulturę Kaszubską a wszystko to w pięknych okolicznościach przyrody. Ten kto oczaruje i zachwyci najbardziej, zdobędzie nagrodę w wysokości 5000 zł. Damroka Kwidzińska - wokalistka, studentka etnofilologii kaszubskiej. Niepoprawna optymistka. Jej pierwszym językiem był język kaszubski, dopiero gdy poszła do szkoły dowiedziała się, że nie mówi po polsku. Śpiewa i pisze teksty do współczesnej muzyki kaszubskiej. Zajmuje się wszystkim co związane kulturą i krzewieniem języka kaszubskiego . Łukasz Bocian - handlowiec w firmie produkującej i sprzedającej suplementy diety dla sportowców. Lubi gdy w życiu dużo się dzieje i nie znosi monotonni. Sport daje mu wiele przyjemności i wydziela endorfiny, zwłaszcza jazda na rowerze. Często jest postrzegany jako szalony człowiek bo wychodzi poza ramy. Dąży do tego żeby życie było jak najbardziej radosne. Marta „Jadźka” Jaczyńska - menadżerka restauracji i galerii. Szuka męża. Facet, który z nią wytrzyma dłużej niż 5 lat powinien dostać order. Ma bardzo ciężki charakter. Jak sama o sobie mówi jest furiatką, histeryczką, psychopatką, ale do tego jest ładna i potrafi gotować. Wzięła się za swoją kondycję i rzeźbi ciało, żeby wyskoczyć z tortu na swoich 30 urodzinach. Leszek Chamerski - handlowiec , marketingowiec i właściciel baru. Otworzył własny lokal, ponieważ nie chciał już więcej jeździć do Trójmiasta na imprezy, jest barmanem i duszą tego miejsca. Praca w handlu daje mu mnóstwo satysfakcji bo stawia przed nim nowe wyzwania . Z racji wyglądu dużo osób nazywa go brodatym gburem. Posiada dwójkę czworonożnych dzieci , psy Lucjana i Krysię. W tym odcinku będziemy mieli okazję poznać kulturę kaszubską, liznąć własnoręcznie wykonanych lizaków, sprawdzić który z bohaterów najlepiej posługuje się zmysłem smaku.
/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
19:40 Ugotowani, sez. 7, odc. 13 Logo TVN Style
Opis (streszczenie): UGOTOWANI W WARSZAWIE Jako pierwsza w Warszawie o dobry wieczór zadba Joanna Dobrowolska – do niedawna dzielna pani menadżer w agencji reklamowej, a obecnie dzielna mama małego Stasia. Gdy znajduje chwilę dla siebie, zwinnie kręci się wokół rury. Jest na tyle pewna siebie, że wygrana w programie jest dla niej oczywista… Joanna zabierze swoich konkurentów w bardzo egzotyczną podróż. Dowiemy się, dokąd zawiezie gości Orient Express, kogo do rymowania zmusi kombinezon oraz czemu jedno z dań wpłynie na łódce.
/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
20:15 Ugotowani, sez. 7, odc. 14 Logo TVN Style
Opis (streszczenie): Kolejny wieczór będzie należał do Ewy Glińskiej – zafascynowanej Anglią właścicielki szkoły języka angielskiego. W wieku 10 lat zdecydowała, że zostanie poetką i tak też się stało. Kocha słowa, do tego stopnia, że umieszcza je w dość zaskakujących miejscach. W wolnych chwilach dzieli się swoimi umiejętnościami kulinarnymi na blogu. Podczas kolacji u Ewy przekonamy się, czy będzie trzeba wzywać saperów, gdzie jest umywalka oraz kto komu będzie chciał składać kolejne wizyty.
/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
23:15 Ugotowani, odc. 43 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy

2019-05-17

17:15 Ugotowani, odc. 44 Logo Food Network
Opis (streszczenie): Finałowa kolacja na Śląsku będzie dziełem Kornelii Nowak, która sama o sobie mówi, że jest typową śląską babą. Na co dzień prowadzi firmę zajmującą się alarmami i zabezpieczeniami. Kornelia to kobieta pracująca, która żadnych prac, zwłaszcza tych domowych, się nie boi. Przyznaje otwarcie, że ma świra na punkcie motocyklistów. Podczas tego spotkania dowiemy się, czy beza będzie posłusznym deserem, kto jest najlepszym specjalistą od rozbrajania oraz jakie tajemnice Kornelia skrywa w sypialni. A na koniec poznamy zwycięzcę, który w oczach swoich konkurentów zasłużył na wygraną w postaci 5 tys. złotych!
/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
18:55 Ugotowani, sez. 12, odc. 9/10 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): W tej edycji po raz ostatni odwiedzimy Warszawę. Będzie nietuzinkowo, inaczej i specyficznie. Z całą pewnością czwórka bohaterów tego odcinka zaskoczy wiele razy, ale nie tylko kulinarnie. Nagrodę w wysokości 5 000 zł wygra najlepszy. Marcin „Tiger” Płodziszewski- trener personalny, dziennikarz i gitarzysta w zespole metalowym. Marcin jest ciężki, energetyczny a w jego żyłach płynie metal, dlatego też gra taką muzykę. Gdy idzie ulicą ludzie schodzą mu z drogi, wygląda groźnie, ale przy bliższym poznaniu okazuje się, że jest zupełnie odwrotnie. Leczy ludzkie kompleksy, jako trener personalny jest lekarzem dusz. Ari Kubik-tancerka breakdance. Cały czas w ruchu, dlatego ma przydomek rekin. Breaking daje jej wolność, dzięki temu życie jest pełne pięknych przepływów energii. Lubi rozweselać ludzi i sprawiać, że czują się przyjemnie. Nie tylko uczy tańca, ale też stara się dodawać dzieciom pewności siebie. Breaking dał jej siłę, którą teraz przekazuje dalej. Od niedawna jest mamą i w tej roli świetnie się odnalazła tym bardziej, że w każdej chwili może liczyć na partnera. Artur Syc- kaskader, choreograf walki, trener akrobatyki, youtuber. Twierdzi, że nie ma zalet i jest zupełnie bez sensu jak grzebień dla łysego. Hobbystycznie tworzy animatroniki, mechaniczne kukiełki, które są wykorzystywane w filmach. Specjalizuje się w ekstremalnych challengach w jedzeniu na czas. Między innymi jadł dwumetrowy kebab, pięciokilogramowego burgera, kaktusa i wypił 2L oleju rzepakowego. Jednym słowem Artur lubi prowokować. Karolina Krauze - blogerka. Blog, który prowadzi dotyczy tematów związkowych, relacji damsko męskich, miłości, ale również rozstań. Inspiracją był jej własny rozwód, postawiła na szczerość i na blogu piszę o sobie oraz swoich spostrzeżeniach. Większość czasu spędza na obserwacji ludzi ich zachowań i relacji. Jest mieszanką, z jednej strony kot, z drugiej strony pies. Chodzi własnymi ścieżkami, ale bywa bardzo towarzyska i potrzebuje troski. W tym odcinku dowiemy się kto jest najlepszy w jedzeniu na czas, jak głośny może być koncert metalowy oraz sprawdzimy czy da się nauczyć breakdancea w jeden wieczór.
/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
19:30 Ugotowani, sez. 7, odc. 15 Logo TVN Style
Opis (streszczenie): Gospodarzem podczas trzeciego wieczoru w stolicy będzie Bartosz Galiński – wiecznie głodny student finansów i rachunkowości. Nie ukrywa, że jako najmłodszy z braci lubi być w centrum uwagi i zdecydowanie wychodzi mu to bardzo dobrze. Aby wyładować nadmiary swojej energii, organizuje ekstremalne biegi z przeszkodami. A żeby podnieść sobie adrenalinę, podróżuje po kraju stopem. W trakcie tej kolacji dowiemy się, czy Bartek poczęstuje gości daniami prosto ze słoika, kogo całowała Justyna Steczkowska oraz czy oponki mogą być przeszkodą nie do pokonania.
/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
20:05 Ugotowani, sez. 7, odc. 16 Logo TVN Style
Opis (streszczenie): Ostatnim gospodarzem wieczoru w Warszawie będzie Sebastian Maliszewski – człowiek z kosmosu na co dzień śpiewający w zespole „Kochankowie Gwiezdnych Przestrzeni”. To on postanowił zaśpiewać w „Mam Talent” piosenkę o kebabie, mimo, że jest zwolennikiem zdrowego żywienia. Kocha muzykę, swoją żonę i syna. W najbliższym czasie planuje ruszyć camperem do Portugalii. W trakcie spotkania u Sebastiana dowiemy się, co można zrobić z 7 gramami w 26 sekund, czy koty lubią krewetki oraz kto szukał lampy na śmietniku.
/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
23:30 Ugotowani, odc. 44 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy

2019-05-18

06:55 Ugotowani, odc. 12 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy

2019-05-19

22:25 Ugotowani, odc. 1/12 Logo Food Network
Opis (streszczenie): W „Ugotowanych” do wspólnego stołu zasiadają nieznający się ludzie, wykonujący różne zawody i posiadający odmienne pasje. Łączy ich miłość do gotowania i chęć wygranej. W programie zajrzymy do mieszkań, a przede wszystkim kuchni uczestników. Podczas wydawanej przez siebie kolacji, każdy z nich będzie musiał udowodnić, że zna się na przyrządzaniu potraw oraz przyjmowaniu gości. Tylko jeden z czwórki bohaterów odejdzie z wygraną w wysokości 5 000 złotych. Pozostali będą musieli obejść się smakiem. Nową edycję zainaugurujemy w Zamościu! Po raz pierwszy czwórka nieznajomych z tego miasta stanie do walki o miano najlepszego gospodarza. Kto znajdzie przepis na idealną kolację, a tym samym zasłuży na najwyższe noty? W pięknych okolicznościach przyrody tym razem spotkają się: Aneta Krupa, przez wszystkich nazywana Andzią. Z wykształcenia magister sztuki muzycznej, z zamiłowania florystka i dekoratorka. Od dwóch lat zajmuje się prowadzeniem zespołu ludowego krzewiącego tradycje Roztocza. Kieruje swoim życiem tak, aby przede wszystkim móc spełniać marzenia. Sławomir Źwiernik, czyli człowiek przy kasie. Na co dzień dowodzi zespołem zajmującym się serwisem kas fiskalnych. Jest wielkim miłośnikiem gry w kręgle, w które gra co najmniej trzy razy w tygodniu. Twierdzi, że jest osobą niezwykle wymagającą i pedantyczną, którą można jedynie kochać albo nienawidzić. Daniel Stachniuk – optyk i zapalony żeglarz. Dzięki przygodom pod żaglami czuje, że jest wolnym człowiekiem. Jednak zawsze ochoczo wraca do domu, w którym czeka na niego żona i dzieci. Pod niezliczoną ilością tatuaży i nieco groźną miną kryją się olbrzymie pokłady empatii i dobrego humoru. Ewelina Kondrakiewicz – doradca klientów VIP w jednym z banków. Dodatkowo jest także trenerem kulturystyki i rekreacji ruchowej. A jakby tego było mało, w wolnych chwilach sama trenuje Krav Magę. Jest impulsywna i wybuchowa… i bardzo to w sobie lubi. W tym odcinku dowiemy się, ile naprawdę kosztuje kolacja u jednego z uczestników, kto lubi ukrywać się w piwnicy, oraz który z panów wzruszy się do łez. Tradycyjnie przekonamy się także, kto tym razem ucieszy się z wygranej w postaci 5 000 złotych!
/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy

2019-05-20

15:35 Ugotowani, sez. 7, odc. 13 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
16:10 Ugotowani, sez. 7, odc. 14 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
16:45 Ugotowani, sez. 7, odc. 15 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
17:20 Ugotowani, sez. 7, odc. 16 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
18:25 Ugotowani, sez. 12, odc. 10 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): W ostatnim odcinku 12 edycji Ugotowanych po raz pierwszy zawitaliśmy do Płocka, niesamowitego ponad tysiącletniego miasta, pełnego zabytków i urokliwych zakątków. Po raz ostatni w tym sezonie obejrzymy kulinarne zmagania czwórki bohaterów o główną wygraną w wysokości 5000 zł. Arkadiusz Gmurczyk - fotograf ślubny. Od zawsze lubił fotografować ludzi i towarzyszące im emocje, których nie brakuje podczas ślubów. Nigdy nie wykonał sesji w studiu bo zdecydowanie woli fotografować w miejscach nietypowych. Gdy ma wolną chwilę, po pracy relaksuje się obserwując podwodny świat w swoim domowym akwarium. Mimo, że jest zapracowanym człowiekiem znajduje czas i chęci żeby regularnie organizować zbiórki darów dla potrzebujących. Marta Roman - właścicielka butiku i makeupistka. Kobieta pracująca, która żadnej pracy się nie boi, a do tego jest szczęściarą bo robi to co kocha. Wymagająca we współpracy, bardzo lubi gdy wszystko zrobione jest po jej myśli i nic na to nie poradzi. Mama dwójki dzieci z mało konserwatywnym podejściem do wychowania, co nie oznacza, że w jej domu nie ma żadnych zasad. Chce aby jej dzieci były szczęśliwe. Monika Maron - kierownik Oddziału Informacji Miejskiej w Urzędzie Miasta Płocka. Lubi niespodzianki, jest spontaniczna w swoich decyzjach i zaraża ludzi optymizmem. Jak kot chodzi swoimi ścieżkami. Jej życie toczy się od podróży do podróży. Uważa, że świat jest zbyt duży żeby siedzieć w jednym miejscu i zbyt piękny żeby go nie zobaczyć. Bartosz Leszczyński - sędzia piłki ręcznej klasy światowej i kierownik pływalni. Sprawiedliwie i obiektywnie sędziuje mecze i tak samo zarządza pracownikami pływalni. Jako sędzia bardzo dużo podróżuje po świecie, z wyjazdów przywozi przepisy i odtwarza je bliskim. Gdy po pracy wraca do domu nie szuka atrakcji, raczej stara się pomyśleć, poczytać dobrą książkę, jest to odskocznia od pracy na wysokich obrotach. W tym odcinku sprawdzimy czy każdy może sędziować mecz piłki ręcznej, zobaczymy Płock z wieży ratuszowej , dowiemy się kto dokona życiowego odkrycia oraz jak bohaterowie sprawdzą się w roli modeli.
/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy

2019-05-21

13:05 Ugotowani, odc. 43 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
13:45 Ugotowani, odc. 44 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
17:15 Ugotowani, odc. 45 Logo Food Network
Opis (streszczenie): UGOTOWANI W ŁODZI Tym razem wybierzemy się na kulinarną wycieczkę do miasta Tuwima, a za organizację pierwszego spotkania odpowiedzialny będzie Piotr Dabov – człowiek który mięsa do szczęście nie potrzebuje, ale na pewno potrzebuje deskorolki. Na co dzień zajmuje się między innymi organizowaniem zawodów deskorolkowych. A gdy potrzebuje chwili wytchnienia, uprawa skatejogę. Dla swojego 17-letniego syna stara się być ojcem-kumplem, ale dość często zdarza mu się być ojcem-dyrektorem. Podczas kolacji u Piotra przekonamy się, jak strome są schody do Sofii, na którym krześle lepiej nie siadać oraz czy wszyscy uczestnicy wrócą do swoich domów w jednym kawałku.
/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
18:25 Ugotowani, sez. 13, odc. 1/10 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): W tym wyjątkowym odcinku nowej edycji, zobaczymy tańczącego Michałą Piróga! Dowiemy się czy "śpiewać każdy może"? Jak wygląda burak na salonach, oraz jakie cudowne zastosowanie ma słoik ogórków kiszonych? Zapraszamy do obejrzenia rywalizacji w przyjaznej atmosferze, nie zabraknie smacznych kąsków z życia gwiazd oraz na ich talerzach. Przede wszystkim poznamy zwycięzcę oraz charytatywny cel, na który zostanie przekazana główna nagroda 5000 zł.
/ Polska / magazyn kulinarno-rozrywkowy
23:15 Ugotowani, odc. 45 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy

2019-05-22

06:30 Ugotowani, sez. 7, odc. 13 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
07:05 Ugotowani, sez. 7, odc. 14 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
10:40 Ugotowani, odc. 1/12 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
17:15 Ugotowani, odc. 46 Logo Food Network
Opis (streszczenie): Gospodynią drugiego wieczoru w Łodzi będzie Dagmara Boryca – animatorka profesjonalnie zajmująca się umilaniem czasu najmłodszym. Jest kobietą, która uwielbia być w centrum uwagi. Chce także, aby zawsze ją słuchano… a wśród dzieciaków posłuch na pewno ma. Nie wyobraża sobie wakacji niespędzonych w pobliżu wody. W życiu wierzy, że dobra karma zawsze do niej wróci. W trakcie tego spotkania dowiemy się, jak ciekawa może być przygoda na plaży, kto przebierze się za Majkę Jeżowską oraz czy uda się utrzymać kontakt z Dagmarą.
/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
18:25 Ugotowani, sez. 13, odc. 2/10 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): 13 edycja jest wyjątkowa, chociażby, dlatego, że po raz pierwszy w historii „Ugotowanych” odwiedzamy Puławy. Polacy zasadniczo dzielą się na tych, którzy Puławy kojarzą z Zakładami Azotowymi i na tych, którzy kojarzą je ze Świątynią Sybilli. Mamy jednak nadzieję, że po tym odcinku wszyscy będą kojarzyć Puławy z pysznym jedzenie i wspaniałymi ludźmi. Tymi ludźmi są: Ania Przykaza. Pogodna rehabilitantka, uwielbia swój zawód i wybrała go, ponieważ zawsze chciała pomagać ludziom. Ania jest młodą mamą szesnastolatki. Jej wielką pasją, którą aktualnie realizuje jest jazda konna, nie może się doczekać, kiedy pojedzie w teren. Uwielbia gotować, najchętniej, gdy pogoda za oknem nie dopisuje. Arek Maksym łączy pracę z pasją - ma swoje pole paintballowe. Od 14 lat bawi się i zarabia jednocześnie, nic dziwnego, że jeszcze mu się nie znudziło. Kolejną pasją Arka są sporty motorowodne, lubi wygłupiać się skuterem na Wiśle i ma na to patent. Jednak najważniejszy w jego życiu jest syn Antoś, oczko w głowie tatusia, to jemu poświęciłby wszystkie swoje pasje i cały wolny czas. Marika Grzelak z wykształcenia jest artystą plastykiem, interesuje się przędzeniem w czasach wczesnego średniowiecza aż po XVII wiek. Nic nie odpręża i nie regeneruje jej tak jak dotyk wełny. Swojego partner poznała oczywiście na Bitwie Pot Grunwaldem, Piotrek jest prawdziwym rycerzem. Połączyła ich miłość do Średniowiecza. Gdy akurat nie podróżuje w czasie, w teraźniejszości zajmuje się brafittingiem i ratuje kobiece biusty, otworzyły z mamą własny sklep z bielizną. Wiktor Leonienko Nauczyciel matematyki oraz instruktor nauki jazdy. W matematyce najbardziej fascynuje go to, że każde zadanie ma jedno rozwiązanie, ale dróg do osiągnięcia tego rozwiązania jest wiele. Gdy uczył się prowadzić auto, tak bardzo zaciekawił go instruktor i sposób przekazywania wiedzy, że dziś sam jest instruktorem. Przybył do Puław z Rosji, żeby tu trafić pokonał długą drogę, ale za to szybko nauczył się języka polskiego, nauka zajęła mu 5 miesięcy. Do życia potrzebuje swobody myśli i kreatywności. Kocha muzykę.
/ Polska / magazyn kulinarno-rozrywkowy
23:15 Ugotowani, odc. 46 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy

2019-05-23

06:30 Ugotowani, sez. 7, odc. 15 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
07:05 Ugotowani, sez. 7, odc. 16 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
13:05 Ugotowani, odc. 45 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
13:45 Ugotowani, odc. 46 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
17:15 Ugotowani, odc. 47 Logo Food Network
Opis (streszczenie): Na trzecią kolację w Łodzi zaprosi nas Monika Wolska, kobieta, która często traci głowę… dzięki magikowi, któremu asystuje. Gdy wraca do realnego świata pracuje jako barmanka w bistro. W sekrecie zdradziła, że naprawdę wierzy w magię. Podczas tego wieczoru dowiemy się, jaki grzech popełnił prestidigitator, kto osłabnie na widok raków, a także kto da zwieść się magii.
/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
18:25 Ugotowani, sez. 13, odc. 3/10 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Poznań to nie tylko koziołki. Tym razem odwiedzimy czwórkę poznaniaków i ich pupili. Do walki o główną wygraną w wysokości 5 000 zł staną: Kuba Kołodziej, który prowadzi rodzinną firmę, w której zajmuje się głównie papirologią. Niektórzy w firmie urażają go za patentowego lenia, ale Kuba twierdzi, że to nie jest do końca prawdą. Sam utożsamia się ze strażakiem, który gasi wszystkie pożary. Lubi dostać w twarz i lubi oddać, ale spokojnie, tylko podczas treningów boksu. Jako nowoczesny tata jeździ na longboardzie razem z córką. Posiada kota, który chętnie pomaga w gotowaniu. Katarzyna Okoniewska pracuje w firmie sprzedającej suplementy diety. Ukończyła filologię polską.Słowa i wszelkie gry związane z używaniem i przekształcaniem wyrazów są jej wielką pasją. Od dziecka jest psiarą, a jej wielką miłością jest Wilczak czechosłowacki – Miętusia, na którego punkcie ma kota. Razem trenują Obedience . W tym sporcie chodzi o to, żeby pies wykonywał polecenia szybko i precyzyjnie. Wojtek Romel zawodowo zajmuje się transportem, jest dyspozytorem w firmie logistycznej. Wolałby nie pracować, ale jak większość ludzi na świecie po prostu musi. Kocha sport, zwłaszcza baseball, nie wyobraża sobie tygodnia bez treningu. W wolnym czasie, gdy nie trenuje, spędza czas na zabawie i spacerach ze swoim sturasowym psem Lolkiem. Z lekkim obrzydzeniem podchodzi do owoców morza i wszystkiego, co ma muszle. Beata Andrzejewska jest kobietą wielozawodową, na co dzień zajmuje się produkcją wideoklipów, sesji zdjęciowych oraz śpiewa w zespole. Bardzo dobrze czuje się wykonując tyle rzeczy naraz, bo lubi to, co robi. Rządzi w pracy na planie, jest kierowniczką sali i wszyscy o tym wiedzą. Nie obrazi się nawet, gdy ktoś nazwie ja kierowniczką kuli ziemskiej, bo po prostu ma taki temperament. Jeśli kiedyś w życiu dorobi się dużych pieniędzy otworzy dom, w którym będzie miała adoptowane zwierzęta. Znajdą się w nim psy najbrzydsze na świecie, ponieważ takie najbardziej ją rozczulają. Póki, co przygarnęła Ryśkę, która jest charakterna tak jak jej pani.
/ Polska / magazyn kulinarno-rozrywkowy
19:40 Ugotowani, sez. 7, odc. 17 Logo TVN Style
Opis (streszczenie): UGOTOWANI W OPOLU W Opolu gospodarzem pierwszego wieczoru będzie Łukasz Zalewski – tłumacz, masażysta, instruktor jogi i specjalista od ajurwedy, który każdego dnia motywację czerpie z lustra. Twierdzi, że lubi gorąco i sam jest gorący. W jego obecności przepływ energii jest gwarantowany. Podczas tej kolacji dowiemy się, czy tofu smakuje jak papier toaletowy, jak zadziała energetyk oraz kto jaką ma duszę.
/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
20:15 Ugotowani, sez. 7, odc. 18 Logo TVN Style
Opis (streszczenie): Na drugą kolację w Opolu zaprosi nas Caterina Salomoni – energiczna nauczycielka rodzimego języka Albano i Rominy Power. Jest charakterną Włoszką mieszkającą w Polsce od 7 lat. Poza pracą w szkole językowej, sama kształci się studiując pilnie italistykę. Oczkiem w głowie Cateriny jest jej córka, z którą z chęcią wygłupia się nie bacząc na karcące spojrzenia smutnych dorosłych. W trakcie tego wieczoru dowiemy się, czy istnieją pierogi ruskie z malinami, kto zostanie zaatakowany mięsem, a także, czy rozpęta się I Wojna Makaronowa.
/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
23:15 Ugotowani, odc. 47 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy

2019-05-24

17:15 Ugotowani, odc. 48 Logo Food Network
Opis (streszczenie): Ostatni wieczór w Łodzi spędzimy u Tomasza Gołębiewskiego, skrzypka, ale nie tego grającego na dachu, tylko w łódzkiej Filharmonii. Tomasz, choć zajmuje się muzyką poważną, to w życiu wcale aż taki poważny nie jest i stara się udowodnić, że panowie we frakach to równi goście. Jest lokalnym patriotą całkowicie zakochany w Łodzi, mimo iż wie, że nie jest to najpiękniejsze miasto w Polsce. W trakcie tej kolacji przekonamy się, czy maszyna potrafi poradzić sobie z kostką Rubika, po co poznaniak wybrał się na Fiordy oraz kto okaże się najbardziej pojętnym uczniem. A na koniec poznamy oczywiście zwycięzcę, który wzbogaci się o 5 tys. zł!
/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
18:55 Ugotowani, sez. 13, odc. 4/10 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Warszawa to nie tylko miasto europejskie, ale także coraz bardziej światowe. Coraz więcej obcokrajowców z najdalszych zakątków świata odkrywają ją dla siebie i znajdują w stolicy naszego kraju swoje miejsce na ziemi. Co sprowadziło czwórkę naszych bohaterów do Polski, dowiecie się od nich oglądając odcinek? W tym odcinku do konkurencji kulinarnej na kuchnie świata stanęli: Dave Nilaya, Włoch rodem z Wenecji, dziwny, bo nie przepada za winem. W Polsce znalazł się przypadkiem, wsiadł do pierwszego lepszego autobusu i wysiadł w Polsce. Od małego chciał być muzykiem i spełnił swoje marzenie. Jest kompozytorem i wokalistą, uwielbia występy na żywo. Związał się z muzyką na zawsze i porównuje ją do kobiety, której będzie zawsze wierny. Wielki fan filmu „Rocky”, trenuje boks, a jego motto to: „Póki masz swoje wartości i marzenia dasz rade”. Migna Buchlet, pochodzi z Wenezueli. Zanim przyjechała do Polski za miłością myślała, że po naszych ulicach chodzą niedźwiedzie polarne i piją alkohol. Nauczycielka języka hiszpańskiego, uwielbia uczyć, w swoją pracę wkłada serce i wspiera uczniów. Jak sama twierdzi, albo się ją kocha albo nienawidzi, nie ma nic po środku. Ryan Socash , Amerykanin z polsko- irlandzko- rumuńskimi korzeniami. Polskę odwiedził pierwszy raz w wieku 18 lat i od razu się zafascynował, twierdzi, że to była miłość od pierwszego wejrzenia. Prywatni e szczęśliwy mąż i ojciec dwójki dzieci. Zawodowo tworzy telewizje internetowe, skierowane do młodych ludzi, Jako artysta czuje się doceniony, przez ogromny zasięg odbiorców. Olga Yanachkina , Białorusinka, do Polski przywiodła ją miłość. Zakochała się w Białorusinie, który wtedy już mieszkał w Polsce, dziś są małżeństwem i mają syna. Zawodowo zajmuje się marketingiem, pracuje w domu, tworzy prezentacje i tłumaczy różnego rodzaju szkolenia. Porównuje siebie do Słońca, może ogrzać swoim ciepłem każdą osobę na świecie i oddać kawałek siebie nie oczekując nic w zamian. Będzie to niezwykły odcinek pokazujący skrzyżowanie kultur i smaków. Wiele inspirujących przepisów, a także ciekawe rozmowy przy stole i spostrzeżenia na temat życia w Polsce, z rywalizacją o główną wygraną w tle.
/ Polska / magazyn kulinarno-rozrywkowy
19:35 Ugotowani, sez. 7, odc. 19 Logo TVN Style
Opis (streszczenie): Trzecia kolacja w Opolu odbędzie się w… rycerskim grodzie, nad którym pieczę trzyma współczesny rycerz, czyli Andrzej Kościuk. Andrzej to emerytowany oficer artylerii i kulinarny tradycjonalista. W wolnych chwilach rzuca nożami, toporami, a czasami mięsem… w kuchni. A gdy budzi się w nim easy rider, wsiada na stalowego rumaka i jedzie w siną dal. Podczas tego spotkania dowiemy się, jakie łupy przywiózł Andrzej z wyprawy, czy rycerze jedzą owoce morza oraz kto ma najlepszego cela.
/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
20:10 Ugotowani, sez. 7, odc. 20 Logo TVN Style
Opis (streszczenie): Gospodynią ostatniego wieczoru w Opolu będzie Gabriela Eliasz – fizjoterapeutka, która na co dzień stara się zmieniać życiowe nawyki innych ludzi. Jest też specjalistką od napięcia… mięśni. Gdy potrzebuje relaksu ucieka do ogródka. W trakcie tego wieczoru przekonamy się, dlaczego Gabriela poznawała polską kuchnię w Szwecji, czy poleje się krew oraz czy burza popsuje tę kolację Dowiemy się także, kto po 4 spotkaniach zasłużył na laur zwycięzcy i nagrodę w postaci 5 tysięcy złotych!
/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
23:30 Ugotowani, odc. 48 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy

2019-05-25

06:55 Ugotowani, odc. 1/12 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy

2019-05-26

22:25 Ugotowani, odc. 2/12 Logo Food Network
Opis (streszczenie): Tym razem o miano najlepszego gospodarza zawalczy czwórka nieznajomych z Warszawy. Kto znajdzie przepis na idealną kolację, a tym samym zasłuży na najwyższe noty? Odważni, kreatywni i gotowi stanąć do kulinarnego boju! Oto oni: Anna Bienias, która po 10 latach pracy w korporacji postanowiła porzucić biuro i zająć się… poduszkami. Założyła własny slow biznes i tworzy ekologiczne poduchy. Sama stara się także żyć w zgodzie z naturą, dlatego chętnie zaopatrza się u lokalnych producentów żywności. Kocha taniec. Im bardziej egzotyczny, tym lepiej. Łukasz Ociepa - od niedawna pracuje w salonie zmysłowej erotyki, gdzie zajmuje się sprzedażą wszelkiego rodzaju gadżetów urozmaicających życie seksualne Polaków. Aczkolwiek jego największa pasją jest muzyka. Spełnia się śpiewając, ale także produkując dźwięki. Stara się odżywiać zdrowo trzymając się przy okazji z dala od mięsa. Patrycja Pyjomska, przedstawicielka medyczna oraz właścicielka sklepu spożywczego. Uwielbia swoją pracę, jednak najważniejsze miejsce w jej życiu zajmuje rodzina, a zwłaszcza dwóch uroczych synów. Nadmiar energii chętnie wykorzystuje podczas prac wykończeniowych w domu. Igor Konefał, który razem z całą rodziną prowadzi park trampolin. Sam zajmuje się przede wszystkim marketingiem i promocją wspólnego biznesu. Doświadczenie zdobywał prowadząc wcześniej różne miejsca kulturalne w stolicy. Ponoć w pierwszej chwili wydaje się być osobą nieco gburowatą, jednak to tylko pozory. W tym odcinku dowiemy się, jakie rozterki dręczą ojca chrzestnego, czym jest masaż dźwiękiem oraz kto okaże się prawdziwym kamikaze. Poznamy także szczęśliwca, który zgarnie nagrodę w postaci 5000 złotych!
/ Polska / program inne

2019-05-27

15:35 Ugotowani, sez. 7, odc. 17 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
16:10 Ugotowani, sez. 7, odc. 18 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
16:45 Ugotowani, sez. 7, odc. 19 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
17:20 Ugotowani, sez. 7, odc. 20 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
18:25 Ugotowani, sez. 13, odc. 5/10 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): W 13. sezonie programu „Ugotowani” po raz pierwszy goszczą w Nowym Sączu – mieście z 725-letnią historią i równie długą tradycją dzielenia się jadłem i napitkiem. W tym odcinku na nowosądecką ucztę zapraszają: Tomasz Król - masażysta z zawodu, a po pracy pasjonat gry w zośkę. Tomek jest twórcą footbagowego projektu „Jaraj Zośkę” oraz autorem warsztatów dla dzieci i młodzieży. Mąż i tata - gdy chce się zrelaksować idzie nad wodę z wędką i przygotowaną własnoręcznie muchą. Mało osób wie jednak, że Tomek z równie wielką pasją gotuje. Karolina Mróz - strażniczka miejska z kilkunastoletnim stażem. Jak sama przyznaje jest konsekwentna i wzbudza respekt. Po pracy pokazuje swoje delikatniejsze oblicze. Jest szczęśliwą żoną i mamą. Razem z mężem zbiera antyki, a gdy ma chwilę tylko dla siebie chętnie zagląda do salonu piękności. Aneta Niemas - prowadzi sklep internetowy z naturalnymi kosmetykami. Jest miłośniczką bazarów ze zdrową żywnością, które chętnie odwiedza wraz ze swoim synem. Anetę fascynuje psychologia, zajmuje się numerologią oraz tworzy sesje coachingowe połączone z medytacją. Jonasz Olesiak - w tygodniu przedstawiciel handlowy, w weekendy muzyk i lider regionalnego zespołu Kruca Banda. Jonasz kocha kontakt z ludźmi i szybko zjednuje sobie nowych przyjaciół. To również świeżo upieczony tata małej Hiacynty, który przyznaje, że świetnie czuje się w tej nowej roli. Rodzina jest dla niego zawsze na pierwszym miejscu, wszystko inne schodzi na dalszy plan. W tym odcinku nie zabraknie armatnich wystrzałów, blokad samochodowych i folkowych dźwięków. Będzie góralsko, regionalnie i smacznie. Kto zostanie pierwszym w historii nowosądeckim zwycięzcą „Ugotowanych” i zabierze do domu 5000 zł? Przekonamy się już 25 marca. Zapraszamy do oglądania!
/ Polska / magazyn kulinarno-rozrywkowy

2019-05-28

13:05 Ugotowani, odc. 47 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
13:45 Ugotowani, odc. 48 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
17:15 Ugotowani, odc. 49 Logo Food Network
Opis (streszczenie): UGOTOWANI W WARSZAWIE Ostatni raz w tym sezonie spotkamy się na kolacjach w Warszawie. Jako pierwsza wykaże się Magdalena Soczawa, która - jak sama mówi - w życiu przede wszystkim śpiewa i się leni. Razem z narzeczonym prowadzi agencję promującą młodych, zdolnych artystów. Jest Ślązaczką z krwi i kości, która w ramach prezentu na dzień dziecka postanowiła na stałe przenieść się do stolicy. W trakcie kolacji u Magdy dowiemy się, jakie fanaberie mają DJ’e zza naszej wschodniej granicy, kto nie powinien grać w totolotka oraz kto najlepiej poradzi sobie we freestyle’u.
/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
18:25 Ugotowani, sez. 13, odc. 6/10 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): W 13 sezonie ponownie wracamy do Trójmiasta. Dzięki naszym uczestnikom będzie wyjątkowo smacznie i zabawnie. A są nimi: Justyna Salwin - energiczna managerka centrum artystyczno-biznesowego. Uwielbia sztukę oraz swoje miasto, czyli Sopot. Każdy jej dzień wygląda inaczej. Chodzi własnymi drogami i gdyby była zwierzęciem, to na pewno byłaby kotem. Wiktor Jodłowski – lider, który uczy innych, jak przełamywać bariery mówienia w obcym języku. Nie wierzy w egzaminy i certyfikaty, a jego sposób na bycie szczęśliwym, to dawać innym więcej niż się otrzymuje. Wierzy w ludzi. Jego zaufania nie trzeba zdobywać, można je jedynie stracić. W wolnych chwilach wielki fan gier komputerowych. Ewelina Martys - pracuje w dziale promocji magazynu familijnego. Kobieta spontaniczna i kreatywna. Lubi w swoim życiu zmienność, bo inaczej szybko się nudzi. Zapalona fanka tańca na szpilkach, bo każda kobieta potrzebuje szpilek. Uważa, że bliskie są jej kolorowe postacie z bajek. Filip Zdrojewski - wesoły lekarz weterynarii. Nigdy nie kręciła go medycyna ludzka, ale zawsze chciał zadbać o małego czworonoga. Szczęśliwy, przyszły tata. Oprócz pracy jego pasją są także motocykle. Uwielbia to uczucie wolności, kiedy można choć na chwilę zgubić się gdzieś w czasoprzestrzeni. Tym razem w odcinku zobaczymy jak można wykorzystać próżnię, a nasi uczestnicy zaskoczą nas nietypowymi skojarzeniami. Zapraszamy do oglądania „Ugotowanych”.
/ Polska / magazyn kulinarno-rozrywkowy
23:15 Ugotowani, odc. 49 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy

2019-05-29

06:30 Ugotowani, sez. 7, odc. 17 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
07:05 Ugotowani, sez. 7, odc. 18 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
10:40 Ugotowani, odc. 2/12 Logo Food Network
Polska / program inne
17:15 Ugotowani, odc. 50 Logo Food Network
Opis (streszczenie): Na drugą kolację swoich gości zaprosi Wojciech Sieradz, który na co dzień sprawdza się jako administrator jednej z warszawskich kamienic. Odpowiada za wszystko, od wynoszenia śmieci, po bieżące naprawy. Jego wielką pasją jest zbieranie antyków i kontemplowanie nad ich wyjątkowością. Poza tym chętnie łapie w rękę aparat i uwiecznia wszystko, co warte jest uwiecznienia. Podczas tego wieczoru dowiemy się, dlaczego Wojciech postanowił rozsypać na podłodze żwir, kto poczuł się upokorzony oraz czy ta kolacja będzie… deluxe.
/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
18:25 Ugotowani, sez. 13, odc. 7/10 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Wrocław to miasto spotkań a spotkania to nasza specjalność, szczególnie te za stołem. Dziś do wspólnego stołu zasiądą: Mateusz Jarosz, przedstawiciel handlowy sprzedający usługi internetowe. Podróżuje w świecie realnym aby poszerzać ten wirtualny. Uwielbia swoją pracę, ale całe serce i wolny czas oddaje muzyce. Słucha od starego kultowego rocka po nowoczesną elektronikę. Muzyka daje mu wolność i nastraja go do życia. Nie kryje się ze swoim pedantyzmem. Lubi czuć wokół przestrzeń i harmonię. Chaosowi mówi głośne nie a porządkowi zdecydowane tak. Ola Podeszwa, żona na medal, wspierająca realizację piwowarskiej pasji męża. Dwa etaty to dla niej "małe piwo". Poza pracą w projekcie managerskim, pomaga mężowi w prowadzeniu własnego browaru. Wesoła, komunikatywna i z własnym zdaniem. Kocha buty i od lat je kolekcjonuje. Maciej Urlich to artystyczna dusza. Szczęśliwie udało mu się połączyć pracę z pasją. Fotografuje i filmuje zarówno komercyjnie jak i dla siebie. Pomysł, realizacja, montaż - uwielbia mieć kontrolę nad całością. Ceni sobie oryginalność więc tworzy oryginalne meble. Beata Łańcuchowska to blogerka wnętrzarska i współwłaścicielka pracowni renowacji mebli. Zwiedza śmietniki, szuka cacuszek i tworzy z nich prawdziwe perełki. Szlifierki i wiertarki jej nie straszne, co wzbudza zachwyt i niedowierzanie w męskim świecie. Jeśli jesteście ciekawi gdzie uczestnicy znaleźli wrocławski Wersal i kusi Was by poznać tajemnicę małżeńskich rarytasów, koniecznie oglądajcie wrocławski odcinek „Ugotowanych”. Walka o 5000zł będzie zacięta, tego nie można przegapić!
/ Polska / magazyn kulinarno-rozrywkowy
23:15 Ugotowani, odc. 50 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy

2019-05-30

06:30 Ugotowani, sez. 7, odc. 19 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
07:05 Ugotowani, sez. 7, odc. 20 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
13:05 Ugotowani, odc. 49 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
13:45 Ugotowani, odc. 50 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
17:15 Ugotowani, odc. 51 Logo Food Network
Opis (streszczenie): Trzeci wieczór w Warszawie spędzimy u Marty Popiołek, która realizuje się zawodowo jako przedstawiciel medyczny. Twierdzi, że zawsze jest zadowolona i chętnie czerpie z życia pełnymi garściami. Sama przyznaje, że śpiewać nie umie, ale uwielbia i chętnie w ten sposób… umila czas innym. W programie zdecydowanie liczy na wygraną. W trakcie spotkania u Marty dowiemy się, czy uczestnicy są krnąbrnymi dzieciakami, kto płaci za przekleństwa, a także… kto zasłużył na prezent od Mikołaja.
/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
18:25 Ugotowani, sez. 13, odc. 8/10 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Po raz trzeci w tym sezonie odwiedzimy miasto syrenki. To właśnie w Warszawie wyłowiliśmy czwórkę odważnych bohaterów, którzy staną w kulinarne szranki. Oto i oni: Paulina Grzegorzewska – event menager na urlopie macierzyńskim. Długie godziny w biurze zamieniła na wychowanie córki. Jak sama przyznaje nowa szefowa bywa wymagająca, ale ta współpraca daje jej mnóstwo satysfakcji. Paulina to nowoczesna matka, pełna energii i zawsze gotowa na nowe wyzwania. Ma słabość to tatuaży i swojego małego oczka w głowie, córki Helenki. Mikołaj Pytel – pasjonat dwóch kółek, właściciel sieci sklepów rowerowych oraz spełniony tata. Twierdzi, że ludzie dzielą się na osoby, które mają od niego rower lub te, które dopiero będą go mieć. Pasję przekuł na pracę, a ta pochłania większość jego czasu. Przedsiębiorczy, pewny siebie Mikołaj wolne chwile poświęca rodzinie. Christopher Siemieński – Kanadyjczyk z polskimi korzeniami od 11 lat mieszkający w Polsce. Pracuje w międzynarodowej firmie budowlanej, a po godzinach pisze książki dla najmłodszych, choć jeszcze żadnej nie wydał. Ojciec trójki dzieci, szczęśliwy mąż uwielbiający spędzać czas ze swoją rodziną. Pogodny i zadowolony z życia facet. Kinga Rylska – Przebojowa managerka jednej z warszawskich restauracji. W swojej pracy zajmuje się wizerunkiem firmy, wymyślaniem eventów oraz koordynacją teamu. Uwielbia ludzi, choć twierdzi, że czasami bywają trudni. Najczęściej Kingę można spotkać na dworcu lub w pociągu, jeżdżącą między filiami firmy. Na co dzień zaganiana warszawianka łapie oddech przy kieliszku czerwonego wina, którego jest wielką pasjonatką. W tym odcinku nie zabraknie nowych smaków, ciekawych atrakcji oraz miłej atmosfery. Dowiecie się także ile można wycisnąć oleju z marchewki i przede wszystkim kto zgarnie 5000PLN?
/ Polska / magazyn kulinarno-rozrywkowy
19:40 Ugotowani, sez. 7, odc. 21 Logo TVN Style
Opis (streszczenie): UGOTOWANI W WARSZAWIE Na pierwszą kolację w Warszawie zaprosi nas Anna Jerka – specjalistka od wstrzykiwania, cięcia i powiększania… Na co dzień pracuje w gabinecie medycyny estetycznej. Mimo to, wierzy, że na wygląd człowieka największy wpływ ma właściwe odżywianie. Przyznaje, że z uporem maniaka analizuje każdą etykietę na opakowaniach produktów, które chce kupić. Podczas tego spotkania przekonamy się, kto zdecyduje się na wypełnienie ust, kto boi się homofobów oraz komu najbardziej podobają się przebieranki.
/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
20:15 Ugotowani, sez. 7, odc. 22 Logo TVN Style
Opis (streszczenie): Gospodarzem drugiego wieczoru będzie Jacek Szawioła – bezkompromisowy i zdecydowanie pewny siebie fryzjer. Jest przekonany, że każdą szarą myszkę jest w stanie przemienić w księżniczkę. Sam zmienia się średnio co kwartał. Przyznaje, że jest nietolerancyjny, choć jego tolerować należy, mimo ciężkiego charakteru i niecenzuralnego poczucia humoru. W trakcie tego wieczoru dowiemy się, kto uważa się za amebę, czy lampy potrafią lewitować oraz jakie są efekty robienia make up’u z zamkniętymi oczami.
/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
23:15 Ugotowani, odc. 51 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy

2019-05-31

17:15 Ugotowani, odc. 52 Logo Food Network
Opis (streszczenie): Ostatnie spotkanie w Warszawie zorganizuje Jakub Matuszewski, który na co dzień zajmuje się przygotowywanie prezentów w formie przeżyć. Prowadzi firmę, która gwarantuje wszelkie emocjonujące doznania. Sam także jest fanem ekstremalnych wyzwań. Jest człowiekiem pełnym pasji. Co ciekawe, porównuje siebie do balona. Podczas tej kolacji przekonamy się, co można znaleźć na dnie jaskini, kto może pochwalić się najbardziej wyczulonymi zmysłami, a także kto będzie krzyczał najgłośniej. Pod koniec wieczoru dowiemy się także, do kogo trafi wygrana w postaci 5 tys.zł!
/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
18:55 Ugotowani, sez. 13, odc. 9/10 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Odwiedzamy Śląsk i Zagłębie, by spotkać się z podróżnikami i dać się zabrać w kulinarną podróż dookoła świata, na którą zapraszają: Marcin Wysocki - organizator wycieczek, który podczas podróży z żoną odkrywa rozmaite smaki, Aleksandra Grządziel - pracuje w rodzinnej firmie i oczyszczalni ścieków, na co dzień mama 9-cio miesięcznych bliźniąt, Martin Jasikowski - nadzorca inwestycji budowlanych, który kocha motoryzację, Anna Gemza - fizjoterapeutka, która terapię miesza z Ajurwedą i medycyną wschodu. Kto zabierze uczestników w najlepszą kulinarną i tym samym wygra 5 tys. zł? Sprawdź w odcinku!
/ Polska / magazyn kulinarno-rozrywkowy
19:40 Ugotowani, sez. 7, odc. 23 Logo TVN Style
Opis (streszczenie): Za przygotowanie trzeciej kolacji w Warszawie odpowiedzialna będzie Małgorzata Mikulik – prężna szefowa agencji eventowej. Siódme poty najchętniej wylewa grając w squasha. Odżywia się zdrowo, dzięki czemu z dumą może pochwalić się zrzuconymi ostatnio sześcioma kilogramami. Dumna właścicielka dzieci kwiatów – Fifi i Loli. Podczas kolacji u Małgorzaty przekonamy się, czy można podać dania na gazetach, komu nie służy czysta wódka oraz w którym miejscu w domu najlepiej trzymać cukier.
/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
20:15 Ugotowani, sez. 7, odc. 24 Logo TVN Style
Opis (streszczenie): Czwarty wieczór w Warszawie będzie należał do Jana Jakubowskiego – obywatela świata. Urodził się w Finlandii, wychowywał w RPA, na chwilę zatrzymał się w Wielkiej Brytanii, by ostatecznie zamieszkać w Polsce i uczyć tu języka angielskiego. Ma polskie korzenie, ale polszczyzna sprawia mu czasem pewne problemy. W wolnych chwilach grywa na basie. W trakcie tej kolacji dowiemy się, dokąd gości dowiezie Bombay Express, komu nie przeszkadza duża różnica wieku oraz czy Jan razem z pozostałymi uczestnikami stworzy rewolucyjny zespół muzyczny. A na koniec poznamy zwycięzcę czterodniowego pojedynku kulinarnego, który wróci do domu bogatszy o 5 tysięcy złotych!
/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
23:30 Ugotowani, odc. 52 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Ugotowani. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Ugotowani w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Ugotowani.

Emisja w stacjach

Ugotowani można obejrzeć w:

Emisje w: Food Network, TVN 7, TVN Style

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info