Reklama

Ugotowani godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Ugotowani


Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Ugotowani będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 2019-07-17
23:15 Ugotowani, odc. 26 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Drugą kolację, na podstawie stosowanej przez siebie diety, przygotuje Maciej Dejnacki. Jest zadeklarowanym mięsożercą oraz mężczyzną pilnie dbającym o swoją tężyznę. Kiedyś trenował wioślarstwo, zapasy, tenis stołowy i piłkę nożną. Obecnie poświęcił się kulturystyce. Na co dzień studiuje bezpieczeństwo narodowe na Akademii Obrony Narodowej. Maciej jest człowiekiem zdyscyplinowanym, choć przyznaje, że zdarza mu się spóźniać. Nie ukrywa, że lubi od czasu do czasu popatrzeć na siebie w lustrze. W trakcie kolacji u Maćka przekonamy się jak skutecznie ukryć siłacza, kto uratuje Alicję, a także kto może się pochwalić najatrakcyjniejszą łydką.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 2019-07-18
06:35 Ugotowani, sez. 7, odc. 47 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Na trzecią kolację w Łodzi zaprosi nas Monika Wolska, kobieta, która często traci głowę… dzięki magikowi, któremu asystuje. Gdy wraca do realnego świata pracuje jako barmanka w bistro. W sekrecie zdradziła, że naprawdę wierzy w magię. Podczas tego wieczoru dowiemy się, jaki grzech popełnił prestidigitator, kto osłabnie na widok raków, a także kto da zwieść się magii.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Reklama
07:10 Ugotowani, sez. 7, odc. 48 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Ostatni wieczór w Łodzi spędzimy u Tomasza Gołębiewskiego, skrzypka, ale nie tego grającego na dachu, tylko w łódzkiej Filharmonii. Tomasz, choć zajmuje się muzyką poważną, to w życiu wcale aż taki poważny nie jest i stara się udowodnić, że panowie we frakach to równi goście. Jest lokalnym patriotą całkowicie zakochany w Łodzi, mimo iż wie, że nie jest to najpiękniejsze miasto w Polsce. W trakcie tej kolacji przekonamy się, czy maszyna potrafi poradzić sobie z kostką Rubika, po co poznaniak wybrał się na Fiordy oraz kto okaże się najbardziej pojętnym uczniem. A na koniec poznamy oczywiście zwycięzcę, który wzbogaci się o 5 tys. zł!

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
13:05 Ugotowani, odc. 25 Logo Food Network

Opis (streszczenie): ODCINKI SPECJALNE W tym tygodniu czeka nas wyjątkowe spotkanie z uczestnikami, którzy w sposób szczególny chcą dbać o zdrowie duszy i ciała. Dlatego też na co dzień stosują różnego rodzaju diety. Jako pierwsza o swoich nawykach żywieniowych opowie Alicja Głąbicka, która jest weganką. Obecnie nasza bohaterka zajmuje się robieniem tortów z artystycznym akcentem. Jest wielką pasjonatką gór oraz wypraw do wnętrza ziemi. To kobieta, która nie lubi gdy ktoś narzuca jej swoje zdanie. Podczas spotkania u Alicji, dowiemy się jaka siła może drzemać w korzeniu, gdzie najlepiej powiesić kajdanki oraz kto przyjdzie z własnym obiadem.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
13:40 Ugotowani, odc. 26 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
17:15 Ugotowani, odc. 27 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Na trzecie „spotkanie z dietą” wybierzemy się do Ewy Trusiewicz – dietetyczki i diet coacha. Ewa stara się pomagać ludziom, by mieli więcej energii, lepiej się czuli i podobali się sobie. Dodatkowo zajmuje się prowadzeniem firmy bieliźniarskiej. Jej dieta oparta jest przede wszystkim na doborze produktów o niskim poziomie glikemicznym, czyli krótka mówiąc - Ewa lubi tylko te „dobre” węglowodany. Nadmiary energii wyładowuje trenując kickboxing. Podczas wieczoru spędzonego u Ewy dowiemy się, jak nacierać na metabolizm, kogo porównano do żółwia oraz kto schudł po poprzednich dwóch kolacjach.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
19:45 Ugotowani, sez. 7, odc. 49 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): UGOTOWANI W WARSZAWIE Ostatni raz w tym sezonie spotkamy się na kolacjach w Warszawie. Jako pierwsza wykaże się Magdalena Soczawa, która - jak sama mówi - w życiu przede wszystkim śpiewa i się leni. Razem z narzeczonym prowadzi agencję promującą młodych, zdolnych artystów. Jest Ślązaczką z krwi i kości, która w ramach prezentu na dzień dziecka postanowiła na stałe przenieść się do stolicy. W trakcie kolacji u Magdy dowiemy się, jakie fanaberie mają DJ’e zza naszej wschodniej granicy, kto nie powinien grać w totolotka oraz kto najlepiej poradzi sobie we freestyle’u.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
20:20 Ugotowani, sez. 7, odc. 50 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Na drugą kolację swoich gości zaprosi Wojciech Sieradz, który na co dzień sprawdza się jako administrator jednej z warszawskich kamienic. Odpowiada za wszystko, od wynoszenia śmieci, po bieżące naprawy. Jego wielką pasją jest zbieranie antyków i kontemplowanie nad ich wyjątkowością. Poza tym chętnie łapie w rękę aparat i uwiecznia wszystko, co warte jest uwiecznienia. Podczas tego wieczoru dowiemy się, dlaczego Wojciech postanowił rozsypać na podłodze żwir, kto poczuł się upokorzony oraz czy ta kolacja będzie… deluxe.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Reklama
23:15 Ugotowani, odc. 27 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 2019-07-19
17:15 Ugotowani, odc. 28 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Ostatnią kolację z dietetycznym motywem przewodnim przygotuje Piotr Koluch, który jako dziennikarz od 15 lat zajmuje się profesjonalnym testowaniem produktów. Jak sam twierdzi, jest najbardziej świadomym konsumentem w Polsce. Jego największym skarbem są dzieci, którym stara się poświęcać każdą wolną chwilę. W swoim życiu zdążył przetestować 42 diety, więc żadna nie kryje już przed nim tajemnic. W trakcie spotkania u Piotra dowiemy się, jak uspokoić się za pomocą… maku, kto będzie miał przechlapane, a dla kogo los będzie łaskawy. A pod koniec wieczoru poznamy zwycięzcę, który dzięki najwyższym ocenom stanie się bogatszy o 5000zł!

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
19:40 Ugotowani, sez. 7, odc. 51 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Trzeci wieczór w Warszawie spędzimy u Marty Popiołek, która realizuje się zawodowo jako przedstawiciel medyczny. Twierdzi, że zawsze jest zadowolona i chętnie czerpie z życia pełnymi garściami. Sama przyznaje, że śpiewać nie umie, ale uwielbia i chętnie w ten sposób… umila czas innym. W programie zdecydowanie liczy na wygraną. W trakcie spotkania u Marty dowiemy się, czy uczestnicy są krnąbrnymi dzieciakami, kto płaci za przekleństwa, a także… kto zasłużył na prezent od Mikołaja.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
20:15 Ugotowani, sez. 7, odc. 52 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Ostatnie spotkanie w Warszawie zorganizuje Jakub Matuszewski, który na co dzień zajmuje się przygotowywanie prezentów w formie przeżyć. Prowadzi firmę, która gwarantuje wszelkie emocjonujące doznania. Sam także jest fanem ekstremalnych wyzwań. Jest człowiekiem pełnym pasji. Co ciekawe, porównuje siebie do balona. Podczas tej kolacji przekonamy się, co można znaleźć na dnie jaskini, kto może pochwalić się najbardziej wyczulonymi zmysłami, a także kto będzie krzyczał najgłośniej. Pod koniec wieczoru dowiemy się także, do kogo trafi wygrana w postaci 5 tys.zł!

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 2019-07-20
01:10 Ugotowani, odc. 28 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
07:05 Ugotowani, odc. 9/10 Logo Food Network

Opis (streszczenie): W tej edycji po raz ostatni odwiedzimy Warszawę. Będzie nietuzinkowo, inaczej i specyficznie. Z całą pewnością czwórka bohaterów tego odcinka zaskoczy wiele razy, ale nie tylko kulinarnie. Nagrodę w wysokości 5 000 zł wygra najlepszy. Marcin „Tiger” Płodziszewski- trener personalny, dziennikarz i gitarzysta w zespole metalowym. Marcin jest ciężki, energetyczny a w jego żyłach płynie metal, dlatego też gra taką muzykę. Gdy idzie ulicą ludzie schodzą mu z drogi, wygląda groźnie, ale przy bliższym poznaniu okazuje się, że jest zupełnie odwrotnie. Leczy ludzkie kompleksy, jako trener personalny jest lekarzem dusz. Ari Kubik-tancerka breakdance. Cały czas w ruchu, dlatego ma przydomek rekin. Breaking daje jej wolność, dzięki temu życie jest pełne pięknych przepływów energii. Lubi rozweselać ludzi i sprawiać, że czują się przyjemnie. Nie tylko uczy tańca, ale też stara się dodawać dzieciom pewności siebie. Breaking dał jej siłę, którą teraz przekazuje dalej. Od niedawna jest mamą i w tej roli świetnie się odnalazła tym bardziej, że w każdej chwili może liczyć na partnera. Artur Syc- kaskader, choreograf walki, trener akrobatyki, youtuber. Twierdzi, że nie ma zalet i jest zupełnie bez sensu jak grzebień dla łysego. Hobbystycznie tworzy animatroniki, mechaniczne kukiełki, które są wykorzystywane w filmach. Specjalizuje się w ekstremalnych challengach w jedzeniu na czas. Między innymi jadł dwumetrowy kebab, pięciokilogramowego burgera, kaktusa i wypił 2L oleju rzepakowego. Jednym słowem Artur lubi prowokować. Karolina Krauze - blogerka. Blog, który prowadzi dotyczy tematów związkowych, relacji damsko męskich, miłości, ale również rozstań. Inspiracją był jej własny rozwód, postawiła na szczerość i na blogu piszę o sobie oraz swoich spostrzeżeniach. Większość czasu spędza na obserwacji ludzi ich zachowań i relacji. Jest mieszanką, z jednej strony kot, z drugiej strony pies. Chodzi własnymi ścieżkami, ale bywa bardzo towarzyska i potrzebuje troski. W tym odcinku dowiemy się kto jest najlepszy w jedzeniu na czas, jak głośny może być koncert metalowy oraz sprawdzimy czy da się nauczyć breakdancea w jeden wieczór.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 2019-07-21
22:30 Ugotowani, odc. 10 Logo Food Network

Opis (streszczenie): W ostatnim odcinku 12 edycji Ugotowanych po raz pierwszy zawitaliśmy do Płocka, niesamowitego ponad tysiącletniego miasta, pełnego zabytków i urokliwych zakątków. Po raz ostatni w tym sezonie obejrzymy kulinarne zmagania czwórki bohaterów o główną wygraną w wysokości 5000 zł. Arkadiusz Gmurczyk - fotograf ślubny. Od zawsze lubił fotografować ludzi i towarzyszące im emocje, których nie brakuje podczas ślubów. Nigdy nie wykonał sesji w studiu bo zdecydowanie woli fotografować w miejscach nietypowych. Gdy ma wolną chwilę, po pracy relaksuje się obserwując podwodny świat w swoim domowym akwarium. Mimo, że jest zapracowanym człowiekiem znajduje czas i chęci żeby regularnie organizować zbiórki darów dla potrzebujących. Marta Roman - właścicielka butiku i makeupistka. Kobieta pracująca, która żadnej pracy się nie boi, a do tego jest szczęściarą bo robi to co kocha. Wymagająca we współpracy, bardzo lubi gdy wszystko zrobione jest po jej myśli i nic na to nie poradzi. Mama dwójki dzieci z mało konserwatywnym podejściem do wychowania, co nie oznacza, że w jej domu nie ma żadnych zasad. Chce aby jej dzieci były szczęśliwe. Monika Maron - kierownik Oddziału Informacji Miejskiej w Urzędzie Miasta Płocka. Lubi niespodzianki, jest spontaniczna w swoich decyzjach i zaraża ludzi optymizmem. Jak kot chodzi swoimi ścieżkami. Jej życie toczy się od podróży do podróży. Uważa, że świat jest zbyt duży żeby siedzieć w jednym miejscu i zbyt piękny żeby go nie zobaczyć. Bartosz Leszczyński - sędzia piłki ręcznej klasy światowej i kierownik pływalni. Sprawiedliwie i obiektywnie sędziuje mecze i tak samo zarządza pracownikami pływalni. Jako sędzia bardzo dużo podróżuje po świecie, z wyjazdów przywozi przepisy i odtwarza je bliskim. Gdy po pracy wraca do domu nie szuka atrakcji, raczej stara się pomyśleć, poczytać dobrą książkę, jest to odskocznia od pracy na wysokich obrotach. W tym odcinku sprawdzimy czy każdy może sędziować mecz piłki ręcznej, zobaczymy Płock z wieży ratuszowej , dowiemy się kto dokona życiowego odkrycia oraz jak bohaterowie sprawdzą się w roli modeli.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 2019-07-22
15:45 Ugotowani, sez. 7, odc. 49 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
16:20 Ugotowani, sez. 7, odc. 50 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
16:55 Ugotowani, sez. 7, odc. 51 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
17:30 Ugotowani, sez. 7, odc. 52 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 2019-07-23
13:05 Ugotowani, odc. 27 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
13:40 Ugotowani, odc. 28 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
17:15 Ugotowani, odc. 29 Logo Food Network

Opis (streszczenie): UGOTOWANI W RZESZOWIE W kolejnym tygodniu smakowitych zmagań sprawdzimy, jak w kuchni radzą sobie mieszkańcy Rzeszowa. Na pierwszy ogień pójdzie Marcelina Siwiec – na co dzień zajmująca się… reutylizacją dializatorów kapilarnych w jednym z rzeszowskich szpitali. Od dziecka związana jest jednak ze sztuką. Maluje, rysuje i szyje ubrania. W wolnych chwilach biegnie na boisko, by oddać się swojej kolejnej pasji, czyli grze w piłkę nożną. Sama o sobie mówi, że za dużo gada, a co więcej, czasami zupełnie od rzeczy. Podczas spotkania u Marceliny, dowiemy się jak wygląda skompromitowany jeż oraz kto jest mistrzem ubierania.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
23:15 Ugotowani, odc. 29 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 2019-07-24
06:45 Ugotowani, sez. 7, odc. 49 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
07:20 Ugotowani, sez. 7, odc. 50 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
11:00 Ugotowani, odc. 10 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
17:15 Ugotowani, odc. 30 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Drugi wieczór w Rzeszowie spędzimy u Huberta Bistro – wokalisty oraz właściciela butiku z ubraniami młodych polskich projektantów. Z wykształcenia nasz bohater jest historykiem. Uwielbia chwytać chwilę, zwłaszcza z aparatem fotograficznym w ręku. Potrafi mieć wariackie pomysły, ale jak sam mówi – woli być „hop do przodu”, niż „hop do tyłu”. W trakcie wizyty u Huberta przekonamy się o czym może śnić wikary, kim jest niesamowita pani Janina, oraz kogo najbardziej zaskoczy występ gospodarza.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
23:15 Ugotowani, odc. 30 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 2019-07-25
06:30 Ugotowani, sez. 7, odc. 51 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
07:05 Ugotowani, sez. 7, odc. 52 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
13:05 Ugotowani, odc. 29 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
13:40 Ugotowani, odc. 30 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
17:15 Ugotowani, odc. 31 Logo Food Network

Opis (streszczenie): O dobry nastrój i smaczną kuchnię podczas trzeciego spotkania w Rzeszowie zadba Katarzyna Jakubowicz – na co dzień realizująca się zawodowo jako coach. Na brak zajęć nie może narzekać. Kocha taniec, dzięki któremu wszystko wokół niej wiruje. Uwielbia biegać, dlatego też jest stałą uczestniczką maratonów i ultramaratonów. A jak na sportowca przystało, w działaniu jest szybka i zdeterminowana. Podczas kolacji u Kasi dowiemy się która dama najlepiej prezentuje się w pomarańczach, kogo zaszokuje salsa oraz kto lubi się pocić w łóżku.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
19:45 Ugotowani, sez. 8, odc. 1 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): UGOTOWANI W BIELSKU-BIAŁEJ Ósmą edycję Ugotowanych rozpoczynamy od kulinarnej wyprawy w rodzinne strony Bolka i Lolka – do Bielska-Białej. Pierwszy wieczór spędzimy u Anny Kowalczyk – pełnej energii właścicielki trzech pubów. Ania twierdzi, że jest kobietą, która ma naprawdę wesołe życie. Uwielbia spędzać czas na dużych wysokościach, latając helikopterem. Z drugiej zaś strony jako zodiakalna ryba, uwielbia wodę. Gdy chce się zrelaksować i odpocząć od wszelkich szaleństw, najchętniej zatapia się więc w pianie. Podczas spotkania u Anny dowiemy się jak daleko polskiej kuchni do japońskiej i czy panie okażą się odważniejsze od panów.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
20:20 Ugotowani, sez. 8, odc. 2 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Gospodarzem drugiego spotkania w Bielsku-Białej będzie Adam Białczyk – barman, który zapozna nas ze sztuką serwowania drinków. Gdy nie szaleje za barem, szaleje w terenie. Jego pasją jest pokonywanie górskich tras na rowerze przy jednoczesnym założeniu, że nie zrobi sobie krzywdy. W wolnych chwilach bywa również foto modelem. Na kolacji u Adama przekonamy się czy ryba może wpłynąć na wszystko, czy goście trafią do domu czy raczej na dyskotekę, a także kto zacznie bujać w obłokach.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
23:15 Ugotowani, odc. 31 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 2019-07-26
17:15 Ugotowani, odc. 32 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Ostatni wieczór w Rzeszowie spędzimy w klimacie iście baśniowym. Gospodarz wieczoru - Bogdan Pękalski zaprosi nas do domu… Hobbita. Na szczęście uczestnicy nie wyruszą stamtąd w niebezpieczną podróż do Mordoru. Mimo wszystko czeka nas wieczór pełen fantazji. Oprócz mieszkania w nieco za ciasnym domku, Hubert zajmuje się projektowaniem wnętrz i ogrodów. Jak sam mówi, jest człowiekiem nie z tej bajki i czasami bywa nierozumiany przez otoczenie. W trakcie tego niecodziennego spotkania dowiemy się czym są szuliki oraz kto będzie miał problemy z obcasami. Oczywiście na koniec spotkania w leśnych kniejach poznamy zwycięzcę, który zasłuży na nagrodę w postaci 5000zł!

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
19:40 Ugotowani, sez. 8, odc. 3 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Na trzecią kolację w Bielsku-Białej konkurentów zaprosi Anika Stanclik. Alternatywna fryzjerka, która z typowym salonem nie ma nic wspólnego. Kocha tatuaże i projektuje ubrania. A od pewnego czasu zajmuje się także znajdowaniem nowych opiekunów dla porzuconych psów. Podczas wieczoru u Aniki przekonamy się jak jest na bezludnej wyspie i kto przeobrazi się w księżniczkę.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
20:15 Ugotowani, sez. 8, odc. 4 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Ostatnią kolację w Bielsku-Białej przygotuje Andrzej Mancin. Andi, bo tak nazywany jest przez znajomych, to pół Polak pół Włoch, który 26 lat temu postanowił osiąść w kraju nad Wisłą. Na co dzień zajmuje się wszystkim tym, co związane jest z motoryzacją – od silników, przez rajdy, po programy komputerowe. Jak sam mówi – w jego żyłach zamiast krwi płynie benzyna. Jednocześnie, chcąc być jak najbliżej natury, postanowił w domu hodować sporą gromadkę zwierząt. Od kóz po legwany. W ramach wizyty u Andiego czekają nas takie atrakcje jak namaczanie ośmiornicy, wyścigi na przydomowym torze gokartowym i bliskie spotkanie z kozami. Pod koniec finałowego spotkania dowiemy się również, kto okazał się najlepszym gospodarzem i wróci do domu bogatszy o 5000zł!

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 2019-07-27
01:05 Ugotowani, odc. 32 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
07:05 Ugotowani, odc. 10 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 2019-07-28
22:30 Ugotowani, odc. 1/10 Logo Food Network

Opis (streszczenie): W tym wyjątkowym odcinku nowej edycji, zobaczymy tańczącego Michałą Piróga! Dowiemy się czy "śpiewać każdy może"? Jak wygląda burak na salonach, oraz jakie cudowne zastosowanie ma słoik ogórków kiszonych? Zapraszamy do obejrzenia rywalizacji w przyjaznej atmosferze, nie zabraknie smacznych kąsków z życia gwiazd oraz na ich talerzach. Przede wszystkim poznamy zwycięzcę oraz charytatywny cel, na który zostanie przekazana główna nagroda 5000 zł.

/ Polska / magazyn kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 2019-07-29
15:45 Ugotowani, sez. 8, odc. 1 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
16:20 Ugotowani, sez. 8, odc. 2 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
16:55 Ugotowani, sez. 8, odc. 3 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
17:30 Ugotowani, sez. 8, odc. 4 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 2019-07-30
13:05 Ugotowani, odc. 31 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
13:40 Ugotowani, odc. 32 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
17:15 Ugotowani, odc. 33 Logo Food Network

Opis (streszczenie): UGOTOWANI W ZIELONEJ GÓRZE Kolejne cztery wieczory z uczestnikami Ugotowanych spędzimy w urokliwej Zielonej Górze. Podczas pierwszej kolacji w kulinarną podróż na Wileńszczyznę zabierze nas Justyna Grzybowska. Na co dzień zajmuje się prowadzeniem sklepu z… gadżetami erotycznymi. Jak sama mówi, lubi swoją pracę, gdyż codziennie ją ona zaskakuje. Odskocznią od codzienności jest dla niej fotografia. Wszelkie problemy egzystencjonalne najchętniej rozwiązuje w wannie. Działka o którą dba razem z mężem, jest dla niej namiastką gospodarstwa rolnego, o którym zawsze marzyła. W trakcie spotkania u Justyny dowiemy się jak wyglądało dzieciństwo Adama Mickiewicza, kto poczuje się zgorszony oraz kto wystraszy się klapy od sedesu.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
23:15 Ugotowani, odc. 33 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 2019-07-31
06:40 Ugotowani, sez. 8, odc. 1 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
07:15 Ugotowani, sez. 8, odc. 2 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
11:00 Ugotowani, odc. 1/10 Logo Food Network
Polska / magazyn kulinarno-rozrywkowy
17:15 Ugotowani, odc. 34 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Podczas drugiego spotkania w Zielonej Górze o podniebienia swoich konkurentów zadba Anna Bejtlich – urocza pani kosmetolog, profesjonalnie zajmująca się stylizacją paznokci. Od roku trenuje taniec na rurze. Jedynym i najważniejszym facetem w jej życiu jest syn Kuba. Gotowanie to jej pasja od dziecka. Już za młodu lepiła placki z piasku i sprzedawała kolegom z podwórka. Na tej kolacji sprawdzimy kto najbardziej tęskni za latem, który z uczestników będzie chciał zmienić orientację oraz kto zechce sprawdzić się jako swatka.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
23:15 Ugotowani, odc. 34 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 2019-08-01
06:30 Ugotowani, sez. 8, odc. 3 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
07:05 Ugotowani, sez. 8, odc. 4 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
13:05 Ugotowani, odc. 33 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
13:40 Ugotowani, odc. 34 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
17:15 Ugotowani, odc. 35 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Trzeci wieczór w polskiej stolicy wina spędzimy u Macieja Koszeli – łowcy głów, czyli człowieka od poszukiwania najlepszych pracowników. Zawodowy head hunter dodatkowo zajmuje się promowaniem i dbaniem o interesy zaprzyjaźnionego zespołu rockowego. Muzyka towarzyszy mu niezmiennie, sam grywa na gitarze. Prywatnie świetnie spełnia się jako ojciec dwóch pełnych energii urwisów. Sytuacje patowe ratuje natomiast nadrabiając „dobrą gadką”. W trakcie wieczoru u Macieja dowiemy się jak wygląda lans na desce, czy barka to dobre miejsce na robienie biznesów oraz kto chciałby zostać częścią rodziny Maćka.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
19:45 Ugotowani, sez. 8, odc. 5 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): UGOTOWANI W TRÓJMIEŚCIE Tym razem wybierzemy się nad polskie morze, do Trójmiasta. Czeka nas tam wyjątkowa kulinarna bitwa pomiędzy uczestnikami programu MasterChef. Jako pierwsza wyzwania podejmie się uczestniczka pierwszej polskiej edycji – Monika Goździalska. Była modelka ma na swoim koncie pracę na paryskich wybiegach. Obecnie zajmuje się prowadzeniem warsztatów kulinarnych oraz opieką nad dwójką pociech. Kocha adrenalinę, a o nienaganną sylwetkę dba w trakcie wizyt na basenie. Była jedną z najbardziej emocjonalnych bohaterów programu MasterChef. To ona wybuchła płaczem, gdy tylko stanęła przed nią sama Magda Gessler. Podczas kolacji u Moniki dowiemy się kim jest Gustaw, kto zajadał się homarami już jako 2-letni szkrab oraz komu zabrakło fartuszka podczas kolacji.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
20:20 Ugotowani, sez. 8, odc. 6 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Drugi wieczór w Trójmieście spędzimy w towarzystwie Daniela Hucika – studenta inżynierii mechanicznej oraz uczestnika II drugiej edycji programu MasterChef. Daniel jest wiernym fanem barów mlecznych, a wolny czas uwielbia spędzać spacerując po lesie. W kuchni inspiracje czerpie ze starych zapomnianych przepisów. W trakcie udziału w MasterChefie zasłynął z najlepiej przygotowanego sufletu. Dzięki swoim kulinarnym umiejętnościom dotarł niemal do finału. Podczas spotkania u Daniela dowiemy się jakie tajemnice kryją mieszkańcy Warmii, kto pozwoli sobie na lubieżne pytania, a także kto może być konkurencją dla wróżbity Macieja.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
23:15 Ugotowani, odc. 35 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 2019-08-02
17:15 Ugotowani, odc. 36 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Ostatnią kolację w Zielonej Górze przygotuje Cezary Molenda – utalentowany florysta z własną kwiaciarnią. Pasja do układania kwiatów zrodziła się w nim podczas… zbierania szczawiu. Swoją miłością do bukietów zaraził także córkę, która obecnie studiuje florystykę w królestwie tulipanów, czyli Holandii. Sporą część serca Czarka skradł teatr, w którym występuje on już od 20 lat. Gotowanie traktuje natomiast jak terapię zajęciową. Podczas finałowego spotkania przekonamy się czy kaczka poradzi sobie bez buraczka oraz czy duch domu może być niebezpieczny. Dowiemy się również, czemu uczestnicy postanowili się zbuntować i zbojkotować kolację przygotowaną przez Cezarego. Mimo ciężkiej atmosfery pod koniec wieczoru, tradycyjnie poznamy zwycięzcę, który zgarnie 5000zł w gotówce.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
19:40 Ugotowani, sez. 8, odc. 7 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Trzecią uczestniczką programu MasterChef, która zaprezentuje swoje umiejętności w specjalnym odcinku Ugotowanych, będzie Diana Volokhova. Sama mówi o sobie, że jest amatorką zakochaną w gotowaniu. Urodziła się w Armenii, następnie mieszkała w Rosji, a do Polski przeprowadziła się dla swojego mężczyzny, którego poznała… na lotnisku w Hong Kongu. Obecnie pisze książkę, w której chce przybliżyć Polakom kuchnię Kaukazu. Jest osobą zdeterminowaną i pewną siebie, co zapewne pomogło jej dotrzeć do finału drugiej edycji Masterchefa. W trakcie kolacji u Diany przekonamy się kto lubi rozmawiać z kwiatami i jedzeniem, kto okaże się chodzącą encyklopedią historyczną, oraz komu trzeba będzie notorycznie włączać „pauzę”.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
20:15 Ugotowani, sez. 8, odc. 8 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Ostatni wieczór z uczestnikami MesterChef spędzimy u Charles’a Daigneault – Kanadyjczyka, który wybrał Polskę na swoją drugą ojczyznę. Podjął tę decyzję ze względu na swoją przyszłą żonę, którą poznał podczas wycieczki na Dominikanę. W jego żyłach płynie krew indiańska, kanadyjska i francuska. Z zawodu Charles jest… operatorem wytwórni masy bitumicznej. W Kanadzie pracował przy kładzeniu asfaltu. Jest szczęśliwym tatą trójki dzieci. Obecnie zajmuje się prowadzeniem pokazów i warsztatów kulinarnych. Zdobył też doświadczenie jako prezenter telewizyjny w programie „Domówka”. W przyszłości marzy mu się otwarcie własnej restauracji. W MasterChefie to właśnie on usłyszał najwięcej słów uznania od samego mistrza – Marco Pierre White’a. Podczas spotkania u Charles’a dowiemy się kto po poprzednich kolacjach miał problemy żołądkowe, jak wielkiego ryzyka podejmie się Diana oraz czym jest raj dla Irokezów. A na koniec wieczoru przekonamy się który z uczestników zasłuży na miano najlepszego wśród Ugotowanych!

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 2019-08-03
01:05 Ugotowani, odc. 36 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
07:15 Ugotowani, odc. 1/10 Logo Food Network
Polska / magazyn kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 2019-08-04
22:30 Ugotowani, odc. 2/10 Logo Food Network

Opis (streszczenie): 13 edycja jest wyjątkowa, chociażby, dlatego, że po raz pierwszy w historii „Ugotowanych” odwiedzamy Puławy. Polacy zasadniczo dzielą się na tych, którzy Puławy kojarzą z Zakładami Azotowymi i na tych, którzy kojarzą je ze Świątynią Sybilli. Mamy jednak nadzieję, że po tym odcinku wszyscy będą kojarzyć Puławy z pysznym jedzenie i wspaniałymi ludźmi. Tymi ludźmi są: Ania Przykaza. Pogodna rehabilitantka, uwielbia swój zawód i wybrała go, ponieważ zawsze chciała pomagać ludziom. Ania jest młodą mamą szesnastolatki. Jej wielką pasją, którą aktualnie realizuje jest jazda konna, nie może się doczekać, kiedy pojedzie w teren. Uwielbia gotować, najchętniej, gdy pogoda za oknem nie dopisuje. Arek Maksym łączy pracę z pasją - ma swoje pole paintballowe. Od 14 lat bawi się i zarabia jednocześnie, nic dziwnego, że jeszcze mu się nie znudziło. Kolejną pasją Arka są sporty motorowodne, lubi wygłupiać się skuterem na Wiśle i ma na to patent. Jednak najważniejszy w jego życiu jest syn Antoś, oczko w głowie tatusia, to jemu poświęciłby wszystkie swoje pasje i cały wolny czas. Marika Grzelak z wykształcenia jest artystą plastykiem, interesuje się przędzeniem w czasach wczesnego średniowiecza aż po XVII wiek. Nic nie odpręża i nie regeneruje jej tak jak dotyk wełny. Swojego partner poznała oczywiście na Bitwie Pot Grunwaldem, Piotrek jest prawdziwym rycerzem. Połączyła ich miłość do Średniowiecza. Gdy akurat nie podróżuje w czasie, w teraźniejszości zajmuje się brafittingiem i ratuje kobiece biusty, otworzyły z mamą własny sklep z bielizną. Wiktor Leonienko Nauczyciel matematyki oraz instruktor nauki jazdy. W matematyce najbardziej fascynuje go to, że każde zadanie ma jedno rozwiązanie, ale dróg do osiągnięcia tego rozwiązania jest wiele. Gdy uczył się prowadzić auto, tak bardzo zaciekawił go instruktor i sposób przekazywania wiedzy, że dziś sam jest instruktorem. Przybył do Puław z Rosji, żeby tu trafić pokonał długą drogę, ale za to szybko nauczył się języka polskiego, nauka zajęła mu 5 miesięcy. Do życia potrzebuje swobody myśli i kreatywności. Kocha muzykę.

/ Polska / magazyn kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 2019-08-05
15:45 Ugotowani, sez. 8, odc. 5 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
16:20 Ugotowani, sez. 8, odc. 6 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
16:55 Ugotowani, sez. 8, odc. 7 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
17:30 Ugotowani, sez. 8, odc. 8 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 2019-08-06
13:05 Ugotowani, odc. 35 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
13:40 Ugotowani, odc. 36 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
17:15 Ugotowani, odc. 37 Logo Food Network

Opis (streszczenie): UGOTOWANI WE WROCŁAWIU W tym tygodniu spędzimy kolejne cztery wieczory pełne niespodzianek we Wrocławiu. Gospodarzem pierwszego spotkania będzie projektantka wnętrz Dorota Okarma. Jej zdaniem ma świetny zmysł estetyczny i wyczucie w kwestii doboru kolorów. Dzięki temu każdą przestrzeń jest w stanie przemienić w małe królestwo. Mąż i syn Doroty pracują w Niemczech, zaś ona wraz z córką rządzą w pięknym domu pod Wrocławiem. Gotowanie to dla niej sposób na rozpieszczanie gości. Podczas pierwszej kolacji dowiemy się czy słodycze służą bioderkom, kto nazywa dania Doroty śmietnikiem oraz który z panów okaże się mistrzem komplementów.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
23:15 Ugotowani, odc. 37 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 2019-08-07
06:55 Ugotowani, sez. 8, odc. 5 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
07:30 Ugotowani, sez. 8, odc. 6 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
11:00 Ugotowani, odc. 2/10 Logo Food Network
Polska / magazyn kulinarno-rozrywkowy
17:15 Ugotowani, odc. 38 Logo Food Network

Opis (streszczenie): O przyjemną atmosferę i pozytywne kulinarne doznania podczas drugiego wieczoru we Wrocławiu zadba Kajetan Żelech – specjalista do spraw jakości procesów w jednej z dużych firm informatycznych. W żyłach Kajetana płynie polska i wietnamska krew. W czasie wolnym rusza na parkiet, by trenować zumbę. A żeby pogłębiać swoją wiedzę, studiuje język norweski. Kajetan to urodzony altruista – były harcerz, wolontariusz i ratownik medyczny. Jeśli wygra program, po raz pierwszy wybierze się w podróż do Wietnamu. W trakcie drugiej kolacji przekonamy się, czy gospodarz odważy się podać gościom robaki, kto okaże się największym amatorem sajgonek oraz komu udać się przetrwać grę… w alkochińczyka.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
23:15 Ugotowani, odc. 38 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 2019-08-08
06:30 Ugotowani, sez. 8, odc. 7 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
07:05 Ugotowani, sez. 8, odc. 8 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
13:05 Ugotowani, odc. 37 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
13:40 Ugotowani, odc. 38 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
17:15 Ugotowani, odc. 39 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Trzeci wieczór z wrocławskimi amatorami gotowania spędzimy u Macieja Głosa, który przez 5 dni w tygodniu zajmuje się dużymi samochodami w firmie transportowej. W weekendy zaś przywdziewa garnitur i jako DJ Głośny dba o muzyczną oprawę weselnych imprez. Jest również zapalonym amatorem sportu, co pomaga mu w dbaniu o dobrą formę. Podczas spotkania u Maćka przekonamy się czy króliki są mściwe, kto wypomni gospodarzowi gabaryty oraz jak zakończy się zabawa z zapałkami.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
19:45 Ugotowani, sez. 8, odc. 9 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): UGOTOWANI W POZNANIU Trzeci tydzień nowej edycji Ugotowanych spędzimy w stolicy Wielkopolski. Jako pierwsza, kolację w Poznaniu przygotuje Manuela Gołąb – kreatywna pracowniczka agencji social media. W czasie wolnym organizuje warsztaty kulinarne dla znajomych. Przeżyła przygodę z programem MasterChef, niestety poległa na pierogach. Gdy dopadają ją życiowe rozterki, powtarza sobie: „Wstań, popraw koronę i idź dalej!”. W trakcie spotkania u Manueli dowiemy się czy Budda miał wałeczki, czemu w jej łazience nie ma mydła oraz kto z uczestników wzoruje się na Kerry Bradshaw.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
20:20 Ugotowani, sez. 8, odc. 10 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Jako drugi do swojego domu w Poznaniu gości zaprosi Marcin Łopka – szkoleniowiec w firmie edukującej menedżerów. Prywatnie jest prawdziwym melomanem i romantycznym twardzielem. Poza pracą, całą uwagę poświęca czterem kobietom swojego życia – żonie oraz trzem córkom. Energii do życia dodają mu natomiast wyprawy pod żaglami. Podczas wizyty u Marcina przekonamy się jakie tajemnice kryją się na poligonie, kto prawi najwięcej komplementów oraz komu nie przypadła do gustu polska kuchnia.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
23:15 Ugotowani, odc. 39 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 2019-08-09
17:15 Ugotowani, odc. 40 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Finałową kolację w stolicy Dolnego Śląska przygotuje Iga Majtyka – z wykształcenia prawniczka, z wyboru właścicielka agencji eventowej. Iga to urodzona imprezowiczka, której taneczne szaleństwa skutecznie przeszkadzały w pilnym studiowaniu kodeksów i prawniczych teorii. W dzieciństwie trenowała gimnastykę artystyczną, a pasję tę realizuje obecnie ucząc się tańca na rurze. Uwielbia podróże, z których chętnie czerpie nowe kulinarne inspiracje. W trakcie ostatniego wieczoru dowiemy się kto przeobrazi się w Dodę, który z gości poczuje się obserwowany oraz czy deser podany będzie topless. Podczas tej kolacji poznamy także zwycięzcę, który dzięki ocenom konkurentów będzie mógł cieszyć się z wygranej w postaci 5000 złotych!

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
19:40 Ugotowani, sez. 8, odc. 11 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Na trzecie spotkanie w Poznaniu wybierzemy się do domu Łukasza Michalaka – byłego handlowca, a obecnie pasjonata filmowania i tworzenia krótkich form wideo. Jest samoukiem kochającym kreatywną ekspresję. Nie można mu również odmówić wytrwałości – udało mu się osiągnąć sukces zrzucając ponad 50 zbędnych kilogramów. Łukasz nie ukrywa, że jest stereotypowym poznańskim dusigroszem. W ramach tego wieczoru czekają nas takie atrakcje jak wyścigi do sklepu oraz zabawy rodem z filmu „Kill Bill”.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
20:15 Ugotowani, sez. 8, odc. 12 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Ostatni wieczór w mieście koziołków spędzimy u Anny Górki-Zielińskiej. Ania – z zawodu pielęgniarka – na co dzień zajmuje się projektowaniem ubrań. Jest kobietą bardzo aktywną, nienawidzącą lenistwa i bezproduktywnego siedzenia na kanapie. Choć kocha modę, to najważniejsze w życiu są dla niej jej dwie córki, które uważa za swój największy sukces. Gdy nie biega i nie ćwiczy, swoją energię pożytkuje na prace w ogrodzie. Podczas spotkania na kolacji u Anny sprawdzimy czym jest białe uzależnienie oraz kto najlepiej prezentuje się wśród porów. Zaś pod koniec wieczoru dowiemy się, kto był najlepszym gospodarzem i dzięki najwyższej ocenie wzbogaci się o 5000zł!

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 2019-08-10
01:05 Ugotowani, odc. 40 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
07:15 Ugotowani, odc. 2/10 Logo Food Network
Polska / magazyn kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 2019-08-11
22:15 Ugotowani, odc. 3/10 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Poznań to nie tylko koziołki. Tym razem odwiedzimy czwórkę poznaniaków i ich pupili. Do walki o główną wygraną w wysokości 5 000 zł staną: Kuba Kołodziej, który prowadzi rodzinną firmę, w której zajmuje się głównie papirologią. Niektórzy w firmie urażają go za patentowego lenia, ale Kuba twierdzi, że to nie jest do końca prawdą. Sam utożsamia się ze strażakiem, który gasi wszystkie pożary. Lubi dostać w twarz i lubi oddać, ale spokojnie, tylko podczas treningów boksu. Jako nowoczesny tata jeździ na longboardzie razem z córką. Posiada kota, który chętnie pomaga w gotowaniu. Katarzyna Okoniewska pracuje w firmie sprzedającej suplementy diety. Ukończyła filologię polską.Słowa i wszelkie gry związane z używaniem i przekształcaniem wyrazów są jej wielką pasją. Od dziecka jest psiarą, a jej wielką miłością jest Wilczak czechosłowacki – Miętusia, na którego punkcie ma kota. Razem trenują Obedience . W tym sporcie chodzi o to, żeby pies wykonywał polecenia szybko i precyzyjnie. Wojtek Romel zawodowo zajmuje się transportem, jest dyspozytorem w firmie logistycznej. Wolałby nie pracować, ale jak większość ludzi na świecie po prostu musi. Kocha sport, zwłaszcza baseball, nie wyobraża sobie tygodnia bez treningu. W wolnym czasie, gdy nie trenuje, spędza czas na zabawie i spacerach ze swoim sturasowym psem Lolkiem. Z lekkim obrzydzeniem podchodzi do owoców morza i wszystkiego, co ma muszle. Beata Andrzejewska jest kobietą wielozawodową, na co dzień zajmuje się produkcją wideoklipów, sesji zdjęciowych oraz śpiewa w zespole. Bardzo dobrze czuje się wykonując tyle rzeczy naraz, bo lubi to, co robi. Rządzi w pracy na planie, jest kierowniczką sali i wszyscy o tym wiedzą. Nie obrazi się nawet, gdy ktoś nazwie ja kierowniczką kuli ziemskiej, bo po prostu ma taki temperament. Jeśli kiedyś w życiu dorobi się dużych pieniędzy otworzy dom, w którym będzie miała adoptowane zwierzęta. Znajdą się w nim psy najbrzydsze na świecie, ponieważ takie najbardziej ją rozczulają. Póki, co przygarnęła Ryśkę, która jest charakterna tak jak jej pani.

/ Polska / magazyn kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 2019-08-12
15:45 Ugotowani, sez. 8, odc. 9 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
16:20 Ugotowani, sez. 8, odc. 10 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
16:55 Ugotowani, sez. 8, odc. 11 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
17:30 Ugotowani, sez. 8, odc. 12 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 2019-08-13
13:05 Ugotowani, odc. 39 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
13:40 Ugotowani, odc. 40 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
17:15 Ugotowani, odc. 41 Logo Food Network

Opis (streszczenie): ODCINKI SPECJALNE Pierwszą z czterech gwiazdorskich kolacji wyda Magda Steczkowska. I nie dość, że przypadnie jej trudne zadanie przełamania lodów, to jeszcze będzie musiała sprostać wyzwaniom natury topograficznej. No bo jak tu gotować w kuchni znajomych, do której dotychczas wchodziło się wyłącznie po herbatę? Jednak dzięki niezwykle pozytywnemu podejściu Magdy do życia, nic nie będzie w stanie popsuć jej dobrego humoru. Piosenkarka przywita swoich gości „Bon-żurem” i iście wiosenną atmosferą. Mimo wątpliwości Piotra Najsztuba, gotowanie nie zostanie zastąpione teatrem, a zamiast „towarzyskich pierdół”, będzie prawdziwe muzyczne wyzwanie. Uczestnicy będą musieli nie tylko odgadnąć tytuł granego przez pianistę utworu, ale również go zaśpiewać. Czy bunt na pokładzie skończy się triumfem przybyłych i zmianą reguł zabawy? A może Magdzie uda się zaprosić gości do tanga? Wszelkie muzyczne trudy osłodzą „dwa miliony kalorii”, które zostaną przyjęte z iście orgiastycznym zachwytem. Podczas kolacji wyjdzie również na jaw, że jedna z gwiazd obchodzi tego dnia urodziny. Kto poczuje się jak prezydent Kennedy, a kto wcieli się w rolę Marylin Monroe?

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
23:15 Ugotowani, odc. 41 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 2019-08-14
06:55 Ugotowani, sez. 8, odc. 9 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
07:30 Ugotowani, sez. 8, odc. 10 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
11:00 Ugotowani, odc. 3/10 Logo Food Network
Polska / magazyn kulinarno-rozrywkowy
17:15 Ugotowani, odc. 42 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Wodzirejem podczas kolejnego wieczoru będzie Kazimiera Szczuka. Mimo, że do pomocy zaprzęgła pokornego Kopciuszka, to i tak wciąż będzie obawiać się porażki i wyśmiania. Jednak pochodząca z dobrego warszawskiego domu z tradycjami gospodyni wie, jak radzić sobie w kryzysowych sytuacjach. Czy popędzanie buraków odniesie pożądany skutek i jedzenie zostanie przygotowane na czas? Co prawda „kremowa Hokkaido” okaże się druzgocącą hańbą, ale „migdały warszawskiej damy” osłodzą gorzki smak porażki. Relaksująca domowa atmosfera nie będzie jednak trwać długo – w końcu bowiem przyjdzie czas na atrakcję. Wywołani do odpowiedzi, goście poczują się jakby znowu byli w szkole. Może to być jednak dla nich doznanie raczej dramatyczne niż przyjemne. Mimo wszystko będą dzielnie walczyć o niezdobycie tytułu „klasowego głupka”. Podczas tej kolacji dowiemy się także jaki wpływ na życie Piotra Najsztuba miały przemiany społeczno-gospodarcze i jaki seksistowski obraz wisi przed wejściem do mieszkania Kazimiery.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
23:15 Ugotowani, odc. 42 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 2019-08-15
06:30 Ugotowani, sez. 8, odc. 11 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
07:05 Ugotowani, sez. 8, odc. 12 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
13:05 Ugotowani, odc. 41 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
13:40 Ugotowani, odc. 42 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
17:15 Ugotowani, odc. 43 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Podczas trzeciego wieczoru będzie można nacieszyć nie tylko podniebienie, ale również oczy. Swoich gości przyjmować będzie bowiem Jakub Bartnik. Jego mieszkanie jest jedną wielką pracownią – wszędzie wiszą projekty, inspiracje i pomysły. A w sypialni znaleźć można nawet kilka modeli z poprzedniej kolekcji. Damskie grono nie omieszka wykorzystać takiej okazji i zrobi mini pokaz mody specjalnie dla gospodarza. Niezbity z tropu projektant podejdzie do gotowania równie ambitnie co do mody. Może się jednak okazać, że nadmiar stresu w kuchni nie sprzyja potrawom. Choć „lekka, zwiewna i przezroczysta” przystawka wzbudzi ogólny zachwyt, to jednak przeszyty stek może się okazać niewypałem... Mimo wszystko, serce Kuby na talerzu Kazi zostanie odpowiednio docenione. Po obfitym posiłku przyjdzie czas na prace ręczne. Goście zostaną posadzeni przed maszynami do szycia. Piotr Najsztub będzie szył w odmienionej stylizacji, Magdzie Steczkowskiej zabraknie nici, a Kazimiera Szczuka nie zapanuje nad pedałem. Efekty? Spektakularne!

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
19:45 Ugotowani, sez. 8, odc. 13 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): UGOTOWANI W WARSZAWIE W tym tygodniu spędzimy cztery wieczory pełne kulinarnych niespodzianek w Warszawie. Jako pierwszy trójkę swoich konkurentów ugości Michał Latała. Na co dzień zajmuje się projektowaniem dróg, w tym tak pożądanych przez kierowców dróg szybkiego ruchu. W wolnych chwilach dowodzi amatorską drużyną piłkarską oraz wykazuje się na korcie tenisowym niczym Jerzy Janowicz. Podczas kolacji u Michała dowiemy się jak wyrolować łososia, w czym przejawia się dokładność inżynierska oraz który z panów... maluje paznokcie.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
20:20 Ugotowani, sez. 8, odc. 14 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Gospodarzem drugiego wieczoru będzie Iwona Kowalewska. Za cel postawiła sobie dbanie o duszę oraz ciało swoje i innych, dlatego prowadzi studio sportowo-kulturalne. Jest wielką miłośniczką psów i otwarcie przyznaje, że jeśli mężczyzna nie lubi tych zwierząt, ona zdecydowanie nie polubi jego. Twierdzi, że sama mogłaby być ślicznym cocker spanielem. W trakcie spotkania u Iwony przekonamy się czy biznes prowadzony przez kobietę to gwarancja sukcesu, kto chciałby być noszony na rękach, a kto boi się samego siebie.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
23:15 Ugotowani, odc. 43 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 2019-08-16
17:15 Ugotowani, odc. 44 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Ostatnia, ale nie najmniej ważna kolacja odbędzie się w oryginalnym domu Piotra Najsztuba. W kuchni czuje się on jak ryba w wodzie i nawet krwawa kontuzja, której dozna podczas krojenia warzyw, nie wyprowadzi go z równowagi. Ramię w ramię z gospodarzem, gości przyjmować będą również dwa postawne psy. Jednak nie wszyscy będą tym faktem zachwyceni. Czy przerażoną Magdę uda się wyleczyć z „dogofobii”? Na dobry początek, na stół wjedzie „słodko-słono-gorzka koza”. Między posiłkami Magda zdradzi jak długo zna swojego męża, a Piotr Najsztub przyzna się ile trwał najdłuższy z jego związków. Po daniu głównym goście – ku uciesze gospodarza – zajmą się sobą. On tymczasem w spokoju będzie mógł przygotować autorski „bombowy banał”. Czy przypadnie do gustu jego rywalom? Podczas tego wieczoru dowiemy się również dlaczego zakochana kobieta zachowuje się jak wściekła wiewiórka i z jakiego powodu należy jeść barany. Pod koniec odcinka poznamy również zwycięzcę i dowiemy się na jaki cel zostaną przeznaczone pieniądze.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
19:40 Ugotowani, sez. 8, odc. 15 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Trzeci wieczór w Warszawie upłynie pod znakiem zdrowego jedzenia. A to za sprawą Tomasza Listopadzkiego, który na co dzień prowadzi sklep z regionalną żywnością ekologiczną. Tomasz to człowiek o wielu zainteresowaniach. Pasjonuje się sztuką ludową, a w pobliżu jego domu spotkać można rozbrykane stado kóz. Podczas kolacji u Tomasza poznamy wartość zdrowych dań, dowiemy się co uwielbiają dziki oraz co łączy muchę i psa.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
20:15 Ugotowani, sez. 8, odc. 16 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Jako ostatnia do swojego domu zaprosi gości Kinga Głażewska, która na co dzień spełnia się zawodowo w świecie nieruchomości. Niegdyś odpowiedzialna za marketing czasopisma dla panów, obecnie określa się mianem menadżera domu. W wolnej chwili lubi wraz ze znajomymi oddać się imprezowym szaleństwom. W trakcie kolacji u Kingi dowiemy się czym zajmowali się Aztekowie, kto będzie chciał pożreć menu oraz kto zdobędzie się na szczere przeprosiny. Pod koniec spotkania poznamy uczestnika, który urzekł swoich konkurentów na tyle, że do domu wróci z nagrodą w postaci 5 000 złotych!

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 2019-08-17
01:00 Ugotowani, odc. 44 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
07:15 Ugotowani, odc. 3/10 Logo Food Network
Polska / magazyn kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 2019-08-18
22:15 Ugotowani, odc. 4/10 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Warszawa to nie tylko miasto europejskie, ale także coraz bardziej światowe. Coraz więcej obcokrajowców z najdalszych zakątków świata odkrywają ją dla siebie i znajdują w stolicy naszego kraju swoje miejsce na ziemi. Co sprowadziło czwórkę naszych bohaterów do Polski, dowiecie się od nich oglądając odcinek? W tym odcinku do konkurencji kulinarnej na kuchnie świata stanęli: Dave Nilaya, Włoch rodem z Wenecji, dziwny, bo nie przepada za winem. W Polsce znalazł się przypadkiem, wsiadł do pierwszego lepszego autobusu i wysiadł w Polsce. Od małego chciał być muzykiem i spełnił swoje marzenie. Jest kompozytorem i wokalistą, uwielbia występy na żywo. Związał się z muzyką na zawsze i porównuje ją do kobiety, której będzie zawsze wierny. Wielki fan filmu „Rocky”, trenuje boks, a jego motto to: „Póki masz swoje wartości i marzenia dasz rade”. Migna Buchlet, pochodzi z Wenezueli. Zanim przyjechała do Polski za miłością myślała, że po naszych ulicach chodzą niedźwiedzie polarne i piją alkohol. Nauczycielka języka hiszpańskiego, uwielbia uczyć, w swoją pracę wkłada serce i wspiera uczniów. Jak sama twierdzi, albo się ją kocha albo nienawidzi, nie ma nic po środku. Ryan Socash , Amerykanin z polsko- irlandzko- rumuńskimi korzeniami. Polskę odwiedził pierwszy raz w wieku 18 lat i od razu się zafascynował, twierdzi, że to była miłość od pierwszego wejrzenia. Prywatni e szczęśliwy mąż i ojciec dwójki dzieci. Zawodowo tworzy telewizje internetowe, skierowane do młodych ludzi, Jako artysta czuje się doceniony, przez ogromny zasięg odbiorców. Olga Yanachkina , Białorusinka, do Polski przywiodła ją miłość. Zakochała się w Białorusinie, który wtedy już mieszkał w Polsce, dziś są małżeństwem i mają syna. Zawodowo zajmuje się marketingiem, pracuje w domu, tworzy prezentacje i tłumaczy różnego rodzaju szkolenia. Porównuje siebie do Słońca, może ogrzać swoim ciepłem każdą osobę na świecie i oddać kawałek siebie nie oczekując nic w zamian. Będzie to niezwykły odcinek pokazujący skrzyżowanie kultur i smaków. Wiele inspirujących przepisów, a także ciekawe rozmowy przy stole i spostrzeżenia na temat życia w Polsce, z rywalizacją o główną wygraną w tle.

/ Polska / magazyn kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 2019-08-19
15:45 Ugotowani, sez. 8, odc. 13 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
16:20 Ugotowani, sez. 8, odc. 14 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
16:55 Ugotowani, sez. 8, odc. 15 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
17:30 Ugotowani, sez. 8, odc. 16 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 2019-08-20
13:05 Ugotowani, odc. 43 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
13:40 Ugotowani, odc. 44 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
17:15 Ugotowani, odc. 45 Logo Food Network

Opis (streszczenie): UGOTOWANI NA ŚLĄSKU Pierwszy wieczór na Śląsku spędzimy w domu Mariusza Schulza – kierownika salonu mody męskiej. Jak na skutecznego sprzedawcę przystało, Mariusz jest w stanie przekonać do kupna nawet najbardziej opornego klienta. Dodatkowo lubi handlować uśmiechem. Dlatego założył firmę, której głównym celem jest urozmaicanie czasu podczas imprez i spotkań okolicznościowym. W wolnych chwilach lubi polować… z aparatem fotograficznym w rękach. W trakcie wieczoru zorganizowanego przez Mariusza dowiemy się czemu rybki krążą wokół butelek, kto określił gospodarza mianem „korpo-szczura”, oraz czy spacer po lesie z indykiem to dobry pomysł.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
23:15 Ugotowani, odc. 45 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 2019-08-21
06:55 Ugotowani, sez. 8, odc. 13 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
07:30 Ugotowani, sez. 8, odc. 14 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
11:00 Ugotowani, odc. 4/10 Logo Food Network
Polska / magazyn kulinarno-rozrywkowy
17:15 Ugotowani, odc. 46 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Drugą kolację w ramach śląskiego tygodnia przygotuje Grzegorz Konieczka, który prowadzi przenośne planetarium. Wcześniej przez wiele lat pracował jako spawacz. Stwierdził jednak, że woli sięgać gwiazd. Rodzina jest dla niego najważniejsza, dlatego jest w stanie poświęcić jej naprawdę dużo… nawet wytrwale słuchając skrzypcowych koncertów córki. Podczas spotkania u Grzegorza przekonamy się czy uczestników pochłonie czarna dziura, dlaczego psy są najlepszym środkiem antykoncepcyjnym, a także jaki scenariusz filmowy wymyślił sam gospodarz.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
23:15 Ugotowani, odc. 46 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 2019-08-22
06:30 Ugotowani, sez. 8, odc. 15 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
07:05 Ugotowani, sez. 8, odc. 16 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
13:05 Ugotowani, odc. 45 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
13:40 Ugotowani, odc. 46 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
17:15 Ugotowani, odc. 47 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Trzecie spotkanie w tym tygodniu przygotuje Edyta Włodarczyk z Rudy Śląskiej, która na co dzień pracuje jako recepcjonista w parku wodnym. Poza pracą spełnia się także pisząc książki. Odkąd została mamą, największą w życiu radość sprawia jej opieka nad półtorarocznym synem. Chętnie też spędza wieczory oglądając dobry horror. W trakcie wieczoru u Edyty dowiemy się co kryje się w spiżarni, kto przemieni się w Tarzana, oraz kto okaże się wredny i złośliwy.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
19:45 Ugotowani, sez. 8, odc. 17 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): UGOTOWANI WE WROCŁAWIU W kolejnych odcinkach Ugotowanych zmierzą się ze sobą mieszkańcy Wrocławia. Jako pierwsza na kolację swoich gości zaprosi Monika Długosz-Nikiel – pomysłowa pani architekt, która woli rządzić, niż poddawać się czyjemuś zdaniu. Mimo to przez mężczyzn odbierana jest jako uśmiechnięta i ponętna dziewczyna. Gdy zaczyna brakować w jej życiu nieco abstrakcji, łapie za pędzel i maluje. Podczas tego wieczoru dowiemy się jaki jest sekret piękna, kto jest największym patriotą oraz kto zostanie obdarowany złotem.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
20:20 Ugotowani, sez. 8, odc. 18 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Odpowiedzialność za drugi wieczór weźmie na siebie Andrzej Barański, którego na co dzień możemy zobaczyć za kierownicą kilkutonowej ciężarówki. Twierdzi, że jest człowiekiem wolnym i całkowicie niezależnym. Sensem życia jest dla niego myślistwo, a jego samego można określić mianem niedźwiadka. W trakcie tego spotkania przekonamy się co będzie strzałem w dziesiątkę oraz czy da się zjeść deser na naczepie.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
23:15 Ugotowani, odc. 47 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 2019-08-23
17:15 Ugotowani, odc. 48 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Ostatnie spotkanie na Śląsku spędzimy w towarzystwie Noemi Lech, która piastuje odpowiedzialne stanowisko asystentki prezesa. Ważnym elementem jej życia jest propagowanie i kultywowanie tradycji żydowskich. Jest miłośniczką teatru i dość często można zobaczyć ją na scenie. Dzięki wizycie u Noemi będziemy mieli okazję poznać klimat owianej legendą dzielnicy Katowic – Nikiszowca. Podczas tego wieczoru przekonamy się kogo przestraszy czarne ptaszysko oraz czy Mariusz zgodzi się zgolić brodę. Po czterech wspólnych kolacjach dowiemy się także który z uczestników zasłuży na kulinarny medal Ugotowanych i wygraną w postaci 5000 złotych!

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
19:40 Ugotowani, sez. 8, odc. 19 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Trzeci wieczór we Wrocławiu spędzimy u Małgorzaty Szumskiej – kobiety o wielu twarzach. Jest pisarką, aktorką, a także przewodniczką i dziedziczką rodzinnej kopalni złota. Czuje się bardzo przywiązana do rodzinnych tradycji i historii. W swojej pierwszej książce spisała wspomnienia dziadków zesłanych na Sybir. Z kolei podczas podróży na Filipiny pracowała z dziećmi, które walczyły z traumą po przejściu tajfunu. Tego wieczoru dowiemy się czy Syberia może kojarzyć się z wegetarianami, czy w kopalni da się medytować, a także jak pachnie stary kościół.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
20:15 Ugotowani, sez. 8, odc. 20 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Na ostatnią kolację we Wrocławiu zaprosi Szymon Czupkiewicz – przedstawiciel medyczny. Otwarcie uskarża się, że przez znajomych wykorzystywany jest głównie do gotowania. Uważa, że jest artystyczną duszą. Nie ukrywa, że w każdej dziedzinie stara się dojść do doskonałości. Negatywne emocje odreagowuje wylewając z siebie siódme poty. Podczas tej kolacji dowiemy się na jakich przepisach wychował się Szymon, jaki był jego pierwszy raz, a także kogo nie bawią zabawy z dynią. A na koniec spotkania poznamy najlepszego, czyli zwycięzcę który zdobył największą ilość głosów i do domu wrócił bogatszy o 5000zł!

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 2019-08-24
01:05 Ugotowani, odc. 48 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
07:15 Ugotowani, odc. 4/10 Logo Food Network
Polska / magazyn kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 2019-08-25
22:15 Ugotowani, odc. 5/10 Logo Food Network

Opis (streszczenie): W 13. sezonie programu „Ugotowani” po raz pierwszy goszczą w Nowym Sączu – mieście z 725-letnią historią i równie długą tradycją dzielenia się jadłem i napitkiem. W tym odcinku na nowosądecką ucztę zapraszają: Tomasz Król - masażysta z zawodu, a po pracy pasjonat gry w zośkę. Tomek jest twórcą footbagowego projektu „Jaraj Zośkę” oraz autorem warsztatów dla dzieci i młodzieży. Mąż i tata - gdy chce się zrelaksować idzie nad wodę z wędką i przygotowaną własnoręcznie muchą. Mało osób wie jednak, że Tomek z równie wielką pasją gotuje. Karolina Mróz - strażniczka miejska z kilkunastoletnim stażem. Jak sama przyznaje jest konsekwentna i wzbudza respekt. Po pracy pokazuje swoje delikatniejsze oblicze. Jest szczęśliwą żoną i mamą. Razem z mężem zbiera antyki, a gdy ma chwilę tylko dla siebie chętnie zagląda do salonu piękności. Aneta Niemas - prowadzi sklep internetowy z naturalnymi kosmetykami. Jest miłośniczką bazarów ze zdrową żywnością, które chętnie odwiedza wraz ze swoim synem. Anetę fascynuje psychologia, zajmuje się numerologią oraz tworzy sesje coachingowe połączone z medytacją. Jonasz Olesiak - w tygodniu przedstawiciel handlowy, w weekendy muzyk i lider regionalnego zespołu Kruca Banda. Jonasz kocha kontakt z ludźmi i szybko zjednuje sobie nowych przyjaciół. To również świeżo upieczony tata małej Hiacynty, który przyznaje, że świetnie czuje się w tej nowej roli. Rodzina jest dla niego zawsze na pierwszym miejscu, wszystko inne schodzi na dalszy plan. W tym odcinku nie zabraknie armatnich wystrzałów, blokad samochodowych i folkowych dźwięków. Będzie góralsko, regionalnie i smacznie. Kto zostanie pierwszym w historii nowosądeckim zwycięzcą „Ugotowanych” i zabierze do domu 5000 zł? Przekonamy się już 25 marca. Zapraszamy do oglądania!

/ Polska / magazyn kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 2019-08-26
15:45 Ugotowani, sez. 8, odc. 17 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
16:20 Ugotowani, sez. 8, odc. 18 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
16:55 Ugotowani, sez. 8, odc. 19 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
17:30 Ugotowani, sez. 8, odc. 20 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 2019-08-27
13:05 Ugotowani, odc. 47 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
13:40 Ugotowani, odc. 48 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
17:15 Ugotowani, odc. 49 Logo Food Network

Opis (streszczenie): ODCINKI SPECJALNE Pierwszy cios w kulinarnym starciu sportowców wyprowadzi Tomasz Puzon – mistrz karate, zdobywca niezliczonej ilości tytułów i medali. Przez jedenaście lat mieszkał w Stanach Zjednoczonych, gdzie udało mu się zdobyć między innymi tytuł Mistrza Ameryk Karate Kyokushin. Choć ma waleczną duszę, to drzemie w nim także romantyk. Dlatego któregoś dnia postanowił przywdziać smoking i nauczyć się kroków walca wiedeńskiego. Jego największym idolem jest oczywiście Bruce Lee. Podczas spotkania u Tomasza dowiemy się czy samuraj ma prawo się lenić, kto ma największy biceps oraz który z uczestników marzy o byciu celebrytą.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
23:15 Ugotowani, odc. 49 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 2019-08-28
06:55 Ugotowani, sez. 8, odc. 17 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
07:30 Ugotowani, sez. 8, odc. 18 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
11:00 Ugotowani, odc. 5/10 Logo Food Network
Polska / magazyn kulinarno-rozrywkowy
17:15 Ugotowani, odc. 50 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Drugi wieczór w gronie aktywnych i wysportowanych spędzimy u Ewy Brodnickiej, czyli zawodowej bokserki. Ze sportem jest ona związana od 9 lat, ale dopiero od dwóch aktywnie. W swojej karierze zdobyła między innymi tytuł Mistrzyni Świata Federacji WBF! Jej przygoda z boksem rozpoczęła się od niefortunnych zalotów pewnego natarczywego adoratora. Ewa ceni sobie prawdziwą przyjaźń, zwłaszcza niejakiej Melody, czyli małej i energicznej Maltanki. W trakcie bokserskiej kolacji przekonamy się czy Rocky Balboa jadał zapiekanki, między kim dojdzie do mocnego spięcia oraz jakie zdjęcie Ewy rozpali wszystkich do czerwoności.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
23:15 Ugotowani, odc. 50 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 2019-08-29
06:30 Ugotowani, sez. 8, odc. 19 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
07:05 Ugotowani, sez. 8, odc. 20 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
13:05 Ugotowani, odc. 49 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
13:40 Ugotowani, odc. 50 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
17:15 Ugotowani, odc. 51 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Na trzecią kolację sportowej odsłony Ugotowanych swoich rywali zaprosi Tomasz Wojda, który jest zawodowym sumokiem, a prywatnie bratem bliźniakiem Pawła. Obaj bracia zamiłowanie do sportu odziedziczyli po tacie, który był zapaśnikiem. Tomek, poza treningami sumo, na które uczęszcza przynajmniej trzy razy w tygodniu, studiuje informatykę. Lubi pokonywać swoje słabości i podnosić poprzeczkę coraz wyżej. Twierdzi, że wygraną w programie wpisałby na listę swoich życiowych sukcesów. Podczas kolacji przygotowanej przez Tomka… albo przez Pawła… dowiemy się czy po raz pierwszy w programie zobaczymy Nyotaimori, szerzej znane jako body sushi, jaki wpływ na gości mają japońskie węglowodany oraz kto najlepiej zaprezentuje się w samej opasce.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
19:45 Ugotowani, sez. 8, odc. 21 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): UGOTOWANI W KRAKOWIE Tym razem wybieramy się w kulinarną podróż do Krakowa. Na pierwszą kolację zaprosi nas Marta Półtorak, którą na co dzień zobaczyć można na deskach jednego z krakowskich teatrów. Poza sceną jest przede wszystkim mamą dwóch energicznych chłopaków. Marta ma też dość ciekawą pasję –uwielbia robić i wieszać pranie… Podczas pierwszego wieczoru spędzonego w Grodzie Kraka przekonamy się, kto marzy o mężu z Gruzji, z czego składa się zupa dyżurna oraz kto najlepiej radzi sobie mając korek w buzi.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
20:20 Ugotowani, sez. 8, odc. 22 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Za przygotowanie drugiej kolacji w Krakowie odpowiedzialny będzie Paweł Kozakiewicz – pracownik Urzędu Marszałkowskiego. Paweł jest człowiekiem o dwóch twarzach: od rana czas spędza przy biurku, zaś po pracy zasiada przy organach kościelnych. Czasem zdarza mu się zamknąć w szafie i pisać bajki. Otwarcie przyznaje, że ma starokawalerską duszę. W trakcie spotkania u Pawła dowiemy się, czy istnieje wehikuł czasu, kogo onieśmiela kościelna aura oraz dokąd uczestników powiezie zabytkowa „Nyska”.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
23:15 Ugotowani, odc. 51 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 2019-08-30
17:10 Ugotowani, odc. 52 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Ostatni wieczór w gronie sportowców spędzimy u bezkompromisowej Anieli Bogusz czyli specjalistki od bikini fitness. Sama trenuje sporty sylwetkowe, ale także pomaga innym jako trener personalny. Twierdzi, że do dbania o wygląd jest w stanie przekonać każdego, bez względu na wiek czy kondycję. Bez ogródek przyznaje, że jest diablicą o bardzo silnym charakterze. Jest też niezwykle odważna, a objawia się to zwłaszcza wtedy, gdy z dumą prezentuje swoje ciało. To kobieta obok której trudno jest przejść obojętnie. W trakcie tego spotkania przekonamy się czy Aniela jest tak samo dobra w przygotowywaniu „stejka” jak Hardkorowy Koksu, w jakim stroju najchętniej prezentuje się w kuchni gospodyni trenująca sporty sylwetkowe oraz czyj uścisk jest najskuteczniejszy. Pod koniec wieczoru dowiemy się także który z uczestników zakończy kulinarny bieg z najlepszą punktacją i tym samym zajmie najwyższe miejsce na podium.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
19:40 Ugotowani, sez. 8, odc. 23 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Trzeci wieczór w Krakowie spędzimy w domu Małgorzaty Trębacz-Piotrowskiej, która na co dzień zajmuje się ważnymi sprawami związanymi z budowami. Z zawodu jest panią inżynier i przyznaje, że nie jest to łatwe zajęcie. Mimo iż wykonuje męski zawód, jest zagorzałą propagatorką kobiecej elegancji. Dlatego też od półtora roku prowadzi bloga modowego. Oprócz mody, kocha także dobre wina. Podczas kolacji zorganizowanej przez Małgosię przekonamy się, czy można pić burgund siedząc na polu zboża, kto pozazdrości gospodyni domu oraz kto wygląda najlepiej z wąsem.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
20:15 Ugotowani, sez. 8, odc. 24 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Ostatni wieczór w stolicy Małopolski będzie należał do Grzegorza Bogarczyka, który zawodowo zajmuje się budowaniem scenografii filmowych i teatralnych. Jak sam mówi, jest dużym chłopcem bawiącym się dużymi zabawkami. Jest także wielkim miłośnikiem kotów, dlatego jakiś czas temu pracował w zoo i opiekował się… lwami. Podczas tego wieczoru dowiemy się czemu Grzegorz musiał pożyczać od znajomych dom, jakie sekrety mogą kryć się w ogrodzie oraz komu najbardziej spodobają się buty Małgosi. A na koniec poznamy zwycięzcę, który otrzymał od swoich konkurentów najwięcej punktów i zasłużył na wygraną w postaci 5000zł!

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 2019-08-31
01:00 Ugotowani, odc. 52 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
07:15 Ugotowani, odc. 5/10 Logo Food Network
Polska / magazyn kulinarno-rozrywkowy
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Ugotowani. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Ugotowani w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Ugotowani.

Emisja w stacjach


Ugotowani można obejrzeć w:

Emisje w: Food Network, TVN Style

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry