Reklama

Ugotowani godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Ugotowani

+ Obserwuj

W najbliższym czasie nie ma żadnych emisji pozycji programowych: Ugotowani

Uwaga! Informacje na temat poprzednich emisji znajdują się niżej na stronie.

Reklama
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Ugotowani. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Ugotowani w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Ugotowani.

Poprzednie emisje Ugotowani


Emisja Ugotowani miała miejsce:

2020-04-09 07:35 Ugotowani, sez. 13, odc. 10 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Wracamy do Warszawy. Do wspólnego stołu zasiadają nieznający się ludzie, wykonujący różne zawody i posiadający odmienne pasje Oto oni: Róża Adamcio, pracuje jako specjalistka PR. W wolnym czasie praktykuje jogę, która daje jej wiele radości i energii. Od najmłodszych lat tworzy, ponieważ lubi otaczać się ładnymi przedmiotami, wykonuje własnoręcznie malowane i wyklejane ozdoby. Maciek Pawliszewski studiuje kierunek lekarski, jego celem jest pomagać ludziom. Twierdzi, że skończenie studiów medycznych jest jak zdanie prawa jazdy, ważne jest to żeby nie rozbić się na pierwszym zakręcie. Kuba Łysiak, pracuje w magazynie fitnessowm. Jego mocną stroną jest pewność siebie, choć niektórzy mogą ją odbierać jako arogancje. Uprawia judo, dzięki czemu nauczył się samodyscypliny. Agnieszka Szaniawska, jest psychologiem i dietetykiem i od wielu lat prowadzi zajęcia fitness. Uśmiech jej klientek motywują ją do dalszej pracy. Razem z partnerem prowadzą klub, a we wspólnej pracy dogadują się równie dobrze jak w życiu prywatnym. Ma 4-letnią córkę i spełnia się w roli mamy. W tym odcinku, nie zabraknie emocji i eksperymentów w kuchni, a najlepszy z uczestników wygra 5000 zł.

/ Polska / magazyn kulinarno-rozrywkowy
2020-04-06 16:55 Ugotowani, sez. 13, odc. 10 Logo TVN Style
Polska / magazyn kulinarno-rozrywkowy
Reklama
2020-04-02 07:35 Ugotowani, sez. 13, odc. 9/10 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Odwiedzamy Śląsk i Zagłębie, by spotkać się z podróżnikami i dać się zabrać w kulinarną podróż dookoła świata, na którą zapraszają: Marcin Wysocki - organizator wycieczek, który podczas podróży z żoną odkrywa rozmaite smaki, Aleksandra Grządziel - pracuje w rodzinnej firmie i oczyszczalni ścieków, na co dzień mama 9-cio miesięcznych bliźniąt, Martin Jasikowski - nadzorca inwestycji budowlanych, który kocha motoryzację, Anna Gemza - fizjoterapeutka, która terapię miesza z Ajurwedą i medycyną wschodu. Kto zabierze uczestników w najlepszą kulinarną i tym samym wygra 5 tys. zł? Sprawdź w odcinku!

/ Polska / magazyn kulinarno-rozrywkowy
2020-03-30 16:55 Ugotowani, sez. 13, odc. 9/10 Logo TVN Style
Polska / magazyn kulinarno-rozrywkowy
2020-03-26 07:35 Ugotowani, sez. 13, odc. 8/10 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Po raz trzeci w tym sezonie odwiedzimy miasto syrenki. To właśnie w Warszawie wyłowiliśmy czwórkę odważnych bohaterów, którzy staną w kulinarne szranki. Oto i oni: Paulina Grzegorzewska – event menager na urlopie macierzyńskim. Długie godziny w biurze zamieniła na wychowanie córki. Jak sama przyznaje nowa szefowa bywa wymagająca, ale ta współpraca daje jej mnóstwo satysfakcji. Paulina to nowoczesna matka, pełna energii i zawsze gotowa na nowe wyzwania. Ma słabość to tatuaży i swojego małego oczka w głowie, córki Helenki. Mikołaj Pytel – pasjonat dwóch kółek, właściciel sieci sklepów rowerowych oraz spełniony tata. Twierdzi, że ludzie dzielą się na osoby, które mają od niego rower lub te, które dopiero będą go mieć. Pasję przekuł na pracę, a ta pochłania większość jego czasu. Przedsiębiorczy, pewny siebie Mikołaj wolne chwile poświęca rodzinie. Christopher Siemieński – Kanadyjczyk z polskimi korzeniami od 11 lat mieszkający w Polsce. Pracuje w międzynarodowej firmie budowlanej, a po godzinach pisze książki dla najmłodszych, choć jeszcze żadnej nie wydał. Ojciec trójki dzieci, szczęśliwy mąż uwielbiający spędzać czas ze swoją rodziną. Pogodny i zadowolony z życia facet. Kinga Rylska – Przebojowa managerka jednej z warszawskich restauracji. W swojej pracy zajmuje się wizerunkiem firmy, wymyślaniem eventów oraz koordynacją teamu. Uwielbia ludzi, choć twierdzi, że czasami bywają trudni. Najczęściej Kingę można spotkać na dworcu lub w pociągu, jeżdżącą między filiami firmy. Na co dzień zaganiana warszawianka łapie oddech przy kieliszku czerwonego wina, którego jest wielką pasjonatką. W tym odcinku nie zabraknie nowych smaków, ciekawych atrakcji oraz miłej atmosfery. Dowiecie się także ile można wycisnąć oleju z marchewki i przede wszystkim kto zgarnie 5000PLN?

/ Polska / magazyn kulinarno-rozrywkowy
2020-03-23 16:55 Ugotowani, sez. 13, odc. 8/10 Logo TVN Style
Polska / magazyn kulinarno-rozrywkowy
2020-03-19 07:35 Ugotowani, sez. 13, odc. 7/10 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Wrocław to miasto spotkań a spotkania to nasza specjalność, szczególnie te za stołem. Dziś do wspólnego stołu zasiądą: Mateusz Jarosz, przedstawiciel handlowy sprzedający usługi internetowe. Podróżuje w świecie realnym aby poszerzać ten wirtualny. Uwielbia swoją pracę, ale całe serce i wolny czas oddaje muzyce. Słucha od starego kultowego rocka po nowoczesną elektronikę. Muzyka daje mu wolność i nastraja go do życia. Nie kryje się ze swoim pedantyzmem. Lubi czuć wokół przestrzeń i harmonię. Chaosowi mówi głośne nie a porządkowi zdecydowane tak. Ola Podeszwa, żona na medal, wspierająca realizację piwowarskiej pasji męża. Dwa etaty to dla niej "małe piwo". Poza pracą w projekcie managerskim, pomaga mężowi w prowadzeniu własnego browaru. Wesoła, komunikatywna i z własnym zdaniem. Kocha buty i od lat je kolekcjonuje. Maciej Urlich to artystyczna dusza. Szczęśliwie udało mu się połączyć pracę z pasją. Fotografuje i filmuje zarówno komercyjnie jak i dla siebie. Pomysł, realizacja, montaż - uwielbia mieć kontrolę nad całością. Ceni sobie oryginalność więc tworzy oryginalne meble. Beata Łańcuchowska to blogerka wnętrzarska i współwłaścicielka pracowni renowacji mebli. Zwiedza śmietniki, szuka cacuszek i tworzy z nich prawdziwe perełki. Szlifierki i wiertarki jej nie straszne, co wzbudza zachwyt i niedowierzanie w męskim świecie. Jeśli jesteście ciekawi gdzie uczestnicy znaleźli wrocławski Wersal i kusi Was by poznać tajemnicę małżeńskich rarytasów, koniecznie oglądajcie wrocławski odcinek „Ugotowanych”. Walka o 5000zł będzie zacięta, tego nie można przegapić!

/ Polska / magazyn kulinarno-rozrywkowy
2020-03-16 16:55 Ugotowani, sez. 13, odc. 7/10 Logo TVN Style
Polska / magazyn kulinarno-rozrywkowy
2020-03-12 07:35 Ugotowani, sez. 13, odc. 6/10 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): W 13 sezonie ponownie wracamy do Trójmiasta. Dzięki naszym uczestnikom będzie wyjątkowo smacznie i zabawnie. A są nimi: Justyna Salwin - energiczna managerka centrum artystyczno-biznesowego. Uwielbia sztukę oraz swoje miasto, czyli Sopot. Każdy jej dzień wygląda inaczej. Chodzi własnymi drogami i gdyby była zwierzęciem, to na pewno byłaby kotem. Wiktor Jodłowski – lider, który uczy innych, jak przełamywać bariery mówienia w obcym języku. Nie wierzy w egzaminy i certyfikaty, a jego sposób na bycie szczęśliwym, to dawać innym więcej niż się otrzymuje. Wierzy w ludzi. Jego zaufania nie trzeba zdobywać, można je jedynie stracić. W wolnych chwilach wielki fan gier komputerowych. Ewelina Martys - pracuje w dziale promocji magazynu familijnego. Kobieta spontaniczna i kreatywna. Lubi w swoim życiu zmienność, bo inaczej szybko się nudzi. Zapalona fanka tańca na szpilkach, bo każda kobieta potrzebuje szpilek. Uważa, że bliskie są jej kolorowe postacie z bajek. Filip Zdrojewski - wesoły lekarz weterynarii. Nigdy nie kręciła go medycyna ludzka, ale zawsze chciał zadbać o małego czworonoga. Szczęśliwy, przyszły tata. Oprócz pracy jego pasją są także motocykle. Uwielbia to uczucie wolności, kiedy można choć na chwilę zgubić się gdzieś w czasoprzestrzeni. Tym razem w odcinku zobaczymy jak można wykorzystać próżnię, a nasi uczestnicy zaskoczą nas nietypowymi skojarzeniami. Zapraszamy do oglądania „Ugotowanych”.

/ Polska / magazyn kulinarno-rozrywkowy
2020-03-09 16:55 Ugotowani, sez. 13, odc. 6/10 Logo TVN Style
Polska / magazyn kulinarno-rozrywkowy
Reklama
2020-03-05 07:40 Ugotowani, sez. 13, odc. 5/10 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): W 13. sezonie programu „Ugotowani” po raz pierwszy goszczą w Nowym Sączu – mieście z 725-letnią historią i równie długą tradycją dzielenia się jadłem i napitkiem. W tym odcinku na nowosądecką ucztę zapraszają: Tomasz Król - masażysta z zawodu, a po pracy pasjonat gry w zośkę. Tomek jest twórcą footbagowego projektu „Jaraj Zośkę” oraz autorem warsztatów dla dzieci i młodzieży. Mąż i tata - gdy chce się zrelaksować idzie nad wodę z wędką i przygotowaną własnoręcznie muchą. Mało osób wie jednak, że Tomek z równie wielką pasją gotuje. Karolina Mróz - strażniczka miejska z kilkunastoletnim stażem. Jak sama przyznaje jest konsekwentna i wzbudza respekt. Po pracy pokazuje swoje delikatniejsze oblicze. Jest szczęśliwą żoną i mamą. Razem z mężem zbiera antyki, a gdy ma chwilę tylko dla siebie chętnie zagląda do salonu piękności. Aneta Niemas - prowadzi sklep internetowy z naturalnymi kosmetykami. Jest miłośniczką bazarów ze zdrową żywnością, które chętnie odwiedza wraz ze swoim synem. Anetę fascynuje psychologia, zajmuje się numerologią oraz tworzy sesje coachingowe połączone z medytacją. Jonasz Olesiak - w tygodniu przedstawiciel handlowy, w weekendy muzyk i lider regionalnego zespołu Kruca Banda. Jonasz kocha kontakt z ludźmi i szybko zjednuje sobie nowych przyjaciół. To również świeżo upieczony tata małej Hiacynty, który przyznaje, że świetnie czuje się w tej nowej roli. Rodzina jest dla niego zawsze na pierwszym miejscu, wszystko inne schodzi na dalszy plan. W tym odcinku nie zabraknie armatnich wystrzałów, blokad samochodowych i folkowych dźwięków. Będzie góralsko, regionalnie i smacznie. Kto zostanie pierwszym w historii nowosądeckim zwycięzcą „Ugotowanych” i zabierze do domu 5000 zł? Przekonamy się już 25 marca. Zapraszamy do oglądania!

/ Polska / magazyn kulinarno-rozrywkowy
2020-03-02 16:55 Ugotowani, sez. 13, odc. 5/10 Logo TVN Style
Polska / magazyn kulinarno-rozrywkowy
2020-02-28 07:40 Ugotowani, sez. 13, odc. 5/10 Logo TVN Style
Polska / magazyn kulinarno-rozrywkowy
2020-02-27 07:40 Ugotowani, sez. 13, odc. 4/10 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Warszawa to nie tylko miasto europejskie, ale także coraz bardziej światowe. Coraz więcej obcokrajowców z najdalszych zakątków świata odkrywają ją dla siebie i znajdują w stolicy naszego kraju swoje miejsce na ziemi. Co sprowadziło czwórkę naszych bohaterów do Polski, dowiecie się od nich oglądając odcinek? W tym odcinku do konkurencji kulinarnej na kuchnie świata stanęli: Dave Nilaya, Włoch rodem z Wenecji, dziwny, bo nie przepada za winem. W Polsce znalazł się przypadkiem, wsiadł do pierwszego lepszego autobusu i wysiadł w Polsce. Od małego chciał być muzykiem i spełnił swoje marzenie. Jest kompozytorem i wokalistą, uwielbia występy na żywo. Związał się z muzyką na zawsze i porównuje ją do kobiety, której będzie zawsze wierny. Wielki fan filmu „Rocky”, trenuje boks, a jego motto to: „Póki masz swoje wartości i marzenia dasz rade”. Migna Buchlet, pochodzi z Wenezueli. Zanim przyjechała do Polski za miłością myślała, że po naszych ulicach chodzą niedźwiedzie polarne i piją alkohol. Nauczycielka języka hiszpańskiego, uwielbia uczyć, w swoją pracę wkłada serce i wspiera uczniów. Jak sama twierdzi, albo się ją kocha albo nienawidzi, nie ma nic po środku. Ryan Socash , Amerykanin z polsko- irlandzko- rumuńskimi korzeniami. Polskę odwiedził pierwszy raz w wieku 18 lat i od razu się zafascynował, twierdzi, że to była miłość od pierwszego wejrzenia. Prywatni e szczęśliwy mąż i ojciec dwójki dzieci. Zawodowo tworzy telewizje internetowe, skierowane do młodych ludzi, Jako artysta czuje się doceniony, przez ogromny zasięg odbiorców. Olga Yanachkina , Białorusinka, do Polski przywiodła ją miłość. Zakochała się w Białorusinie, który wtedy już mieszkał w Polsce, dziś są małżeństwem i mają syna. Zawodowo zajmuje się marketingiem, pracuje w domu, tworzy prezentacje i tłumaczy różnego rodzaju szkolenia. Porównuje siebie do Słońca, może ogrzać swoim ciepłem każdą osobę na świecie i oddać kawałek siebie nie oczekując nic w zamian. Będzie to niezwykły odcinek pokazujący skrzyżowanie kultur i smaków. Wiele inspirujących przepisów, a także ciekawe rozmowy przy stole i spostrzeżenia na temat życia w Polsce, z rywalizacją o główną wygraną w tle.

/ Polska / magazyn kulinarno-rozrywkowy
2020-02-26 07:40 Ugotowani, sez. 13, odc. 3/10 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Poznań to nie tylko koziołki. Tym razem odwiedzimy czwórkę poznaniaków i ich pupili. Do walki o główną wygraną w wysokości 5 000 zł staną: Kuba Kołodziej, który prowadzi rodzinną firmę, w której zajmuje się głównie papirologią. Niektórzy w firmie urażają go za patentowego lenia, ale Kuba twierdzi, że to nie jest do końca prawdą. Sam utożsamia się ze strażakiem, który gasi wszystkie pożary. Lubi dostać w twarz i lubi oddać, ale spokojnie, tylko podczas treningów boksu. Jako nowoczesny tata jeździ na longboardzie razem z córką. Posiada kota, który chętnie pomaga w gotowaniu. Katarzyna Okoniewska pracuje w firmie sprzedającej suplementy diety. Ukończyła filologię polską.Słowa i wszelkie gry związane z używaniem i przekształcaniem wyrazów są jej wielką pasją. Od dziecka jest psiarą, a jej wielką miłością jest Wilczak czechosłowacki – Miętusia, na którego punkcie ma kota. Razem trenują Obedience . W tym sporcie chodzi o to, żeby pies wykonywał polecenia szybko i precyzyjnie. Wojtek Romel zawodowo zajmuje się transportem, jest dyspozytorem w firmie logistycznej. Wolałby nie pracować, ale jak większość ludzi na świecie po prostu musi. Kocha sport, zwłaszcza baseball, nie wyobraża sobie tygodnia bez treningu. W wolnym czasie, gdy nie trenuje, spędza czas na zabawie i spacerach ze swoim sturasowym psem Lolkiem. Z lekkim obrzydzeniem podchodzi do owoców morza i wszystkiego, co ma muszle. Beata Andrzejewska jest kobietą wielozawodową, na co dzień zajmuje się produkcją wideoklipów, sesji zdjęciowych oraz śpiewa w zespole. Bardzo dobrze czuje się wykonując tyle rzeczy naraz, bo lubi to, co robi. Rządzi w pracy na planie, jest kierowniczką sali i wszyscy o tym wiedzą. Nie obrazi się nawet, gdy ktoś nazwie ja kierowniczką kuli ziemskiej, bo po prostu ma taki temperament. Jeśli kiedyś w życiu dorobi się dużych pieniędzy otworzy dom, w którym będzie miała adoptowane zwierzęta. Znajdą się w nim psy najbrzydsze na świecie, ponieważ takie najbardziej ją rozczulają. Póki, co przygarnęła Ryśkę, która jest charakterna tak jak jej pani.

/ Polska / magazyn kulinarno-rozrywkowy
2020-02-24 16:55 Ugotowani, sez. 13, odc. 4/10 Logo TVN Style
Polska / magazyn kulinarno-rozrywkowy
2020-02-24 15:55 Ugotowani, sez. 13, odc. 3/10 Logo TVN Style
Polska / magazyn kulinarno-rozrywkowy
2020-02-20 07:40 Ugotowani, sez. 13, odc. 2/10 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): 13 edycja jest wyjątkowa, chociażby, dlatego, że po raz pierwszy w historii „Ugotowanych” odwiedzamy Puławy. Polacy zasadniczo dzielą się na tych, którzy Puławy kojarzą z Zakładami Azotowymi i na tych, którzy kojarzą je ze Świątynią Sybilli. Mamy jednak nadzieję, że po tym odcinku wszyscy będą kojarzyć Puławy z pysznym jedzenie i wspaniałymi ludźmi. Tymi ludźmi są: Ania Przykaza. Pogodna rehabilitantka, uwielbia swój zawód i wybrała go, ponieważ zawsze chciała pomagać ludziom. Ania jest młodą mamą szesnastolatki. Jej wielką pasją, którą aktualnie realizuje jest jazda konna, nie może się doczekać, kiedy pojedzie w teren. Uwielbia gotować, najchętniej, gdy pogoda za oknem nie dopisuje. Arek Maksym łączy pracę z pasją - ma swoje pole paintballowe. Od 14 lat bawi się i zarabia jednocześnie, nic dziwnego, że jeszcze mu się nie znudziło. Kolejną pasją Arka są sporty motorowodne, lubi wygłupiać się skuterem na Wiśle i ma na to patent. Jednak najważniejszy w jego życiu jest syn Antoś, oczko w głowie tatusia, to jemu poświęciłby wszystkie swoje pasje i cały wolny czas. Marika Grzelak z wykształcenia jest artystą plastykiem, interesuje się przędzeniem w czasach wczesnego średniowiecza aż po XVII wiek. Nic nie odpręża i nie regeneruje jej tak jak dotyk wełny. Swojego partner poznała oczywiście na Bitwie Pot Grunwaldem, Piotrek jest prawdziwym rycerzem. Połączyła ich miłość do Średniowiecza. Gdy akurat nie podróżuje w czasie, w teraźniejszości zajmuje się brafittingiem i ratuje kobiece biusty, otworzyły z mamą własny sklep z bielizną. Wiktor Leonienko Nauczyciel matematyki oraz instruktor nauki jazdy. W matematyce najbardziej fascynuje go to, że każde zadanie ma jedno rozwiązanie, ale dróg do osiągnięcia tego rozwiązania jest wiele. Gdy uczył się prowadzić auto, tak bardzo zaciekawił go instruktor i sposób przekazywania wiedzy, że dziś sam jest instruktorem. Przybył do Puław z Rosji, żeby tu trafić pokonał długą drogę, ale za to szybko nauczył się języka polskiego, nauka zajęła mu 5 miesięcy. Do życia potrzebuje swobody myśli i kreatywności. Kocha muzykę.

/ Polska / magazyn kulinarno-rozrywkowy
2020-02-19 07:40 Ugotowani, sez. 13, odc. 1/10 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): W tym wyjątkowym odcinku nowej edycji, zobaczymy tańczącego Michałą Piróga! Dowiemy się czy "śpiewać każdy może"? Jak wygląda burak na salonach, oraz jakie cudowne zastosowanie ma słoik ogórków kiszonych? Zapraszamy do obejrzenia rywalizacji w przyjaznej atmosferze, nie zabraknie smacznych kąsków z życia gwiazd oraz na ich talerzach. Przede wszystkim poznamy zwycięzcę oraz charytatywny cel, na który zostanie przekazana główna nagroda 5000 zł.

/ Polska / magazyn kulinarno-rozrywkowy
2020-02-17 16:55 Ugotowani, sez. 13, odc. 2/10 Logo TVN Style
Polska / magazyn kulinarno-rozrywkowy
Reklama
2020-02-17 15:55 Ugotowani, sez. 13, odc. 1/10 Logo TVN Style
Polska / magazyn kulinarno-rozrywkowy
2020-02-13 07:40 Ugotowani, sez. 13, odc. 10 Logo TVN Style
Polska / magazyn kulinarno-rozrywkowy
2020-02-12 07:40 Ugotowani, sez. 13, odc. 9/10 Logo TVN Style
Polska / magazyn kulinarno-rozrywkowy
2020-02-10 16:55 Ugotowani, sez. 13, odc. 10 Logo TVN Style
Polska / magazyn kulinarno-rozrywkowy
2020-02-10 15:55 Ugotowani, sez. 13, odc. 9/10 Logo TVN Style
Polska / magazyn kulinarno-rozrywkowy
2020-02-06 07:35 Ugotowani, sez. 13, odc. 8/10 Logo TVN Style
Polska / magazyn kulinarno-rozrywkowy
2020-02-05 07:40 Ugotowani, sez. 13, odc. 7/10 Logo TVN Style
Polska / magazyn kulinarno-rozrywkowy
2020-02-03 16:55 Ugotowani, sez. 13, odc. 8/10 Logo TVN Style
Polska / magazyn kulinarno-rozrywkowy
2020-02-03 15:55 Ugotowani, sez. 13, odc. 7/10 Logo TVN Style
Polska / magazyn kulinarno-rozrywkowy
2020-01-30 08:05 Ugotowani, sez. 8, odc. 44 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Ostatnia, ale nie najmniej ważna kolacja odbędzie się w oryginalnym domu Piotra Najsztuba. W kuchni czuje się on jak ryba w wodzie i nawet krwawa kontuzja, której dozna podczas krojenia warzyw, nie wyprowadzi go z równowagi. Ramię w ramię z gospodarzem, gości przyjmować będą również dwa postawne psy. Jednak nie wszyscy będą tym faktem zachwyceni. Czy przerażoną Magdę uda się wyleczyć z „dogofobii”? Na dobry początek, na stół wjedzie „słodko-słono-gorzka koza”. Między posiłkami Magda zdradzi jak długo zna swojego męża, a Piotr Najsztub przyzna się ile trwał najdłuższy z jego związków. Po daniu głównym goście – ku uciesze gospodarza – zajmą się sobą. On tymczasem w spokoju będzie mógł przygotować autorski „bombowy banał”. Czy przypadnie do gustu jego rywalom? Podczas tego wieczoru dowiemy się również dlaczego zakochana kobieta zachowuje się jak wściekła wiewiórka i z jakiego powodu należy jeść barany. Pod koniec odcinka poznamy również zwycięzcę i dowiemy się na jaki cel zostaną przeznaczone pieniądze.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
2020-01-30 07:30 Ugotowani, sez. 8, odc. 43 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Podczas trzeciego wieczoru będzie można nacieszyć nie tylko podniebienie, ale również oczy. Swoich gości przyjmować będzie bowiem Jakub Bartnik. Jego mieszkanie jest jedną wielką pracownią – wszędzie wiszą projekty, inspiracje i pomysły. A w sypialni znaleźć można nawet kilka modeli z poprzedniej kolekcji. Damskie grono nie omieszka wykorzystać takiej okazji i zrobi mini pokaz mody specjalnie dla gospodarza. Niezbity z tropu projektant podejdzie do gotowania równie ambitnie co do mody. Może się jednak okazać, że nadmiar stresu w kuchni nie sprzyja potrawom. Choć „lekka, zwiewna i przezroczysta” przystawka wzbudzi ogólny zachwyt, to jednak przeszyty stek może się okazać niewypałem... Mimo wszystko, serce Kuby na talerzu Kazi zostanie odpowiednio docenione. Po obfitym posiłku przyjdzie czas na prace ręczne. Goście zostaną posadzeni przed maszynami do szycia. Piotr Najsztub będzie szył w odmienionej stylizacji, Magdzie Steczkowskiej zabraknie nici, a Kazimiera Szczuka nie zapanuje nad pedałem. Efekty? Spektakularne!

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
2020-01-29 08:05 Ugotowani, sez. 8, odc. 41 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): ODCINKI SPECJALNE Pierwszą z czterech gwiazdorskich kolacji wyda Magda Steczkowska. I nie dość, że przypadnie jej trudne zadanie przełamania lodów, to jeszcze będzie musiała sprostać wyzwaniom natury topograficznej. No bo jak tu gotować w kuchni znajomych, do której dotychczas wchodziło się wyłącznie po herbatę? Jednak dzięki niezwykle pozytywnemu podejściu Magdy do życia, nic nie będzie w stanie popsuć jej dobrego humoru. Piosenkarka przywita swoich gości „Bon-żurem” i iście wiosenną atmosferą. Mimo wątpliwości Piotra Najsztuba, gotowanie nie zostanie zastąpione teatrem, a zamiast „towarzyskich pierdół”, będzie prawdziwe muzyczne wyzwanie. Uczestnicy będą musieli nie tylko odgadnąć tytuł granego przez pianistę utworu, ale również go zaśpiewać. Czy bunt na pokładzie skończy się triumfem przybyłych i zmianą reguł zabawy? A może Magdzie uda się zaprosić gości do tanga? Wszelkie muzyczne trudy osłodzą „dwa miliony kalorii”, które zostaną przyjęte z iście orgiastycznym zachwytem. Podczas kolacji wyjdzie również na jaw, że jedna z gwiazd obchodzi tego dnia urodziny. Kto poczuje się jak prezydent Kennedy, a kto wcieli się w rolę Marylin Monroe?

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Reklama
2020-01-29 07:30 Ugotowani, sez. 8, odc. 42 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Wodzirejem podczas kolejnego wieczoru będzie Kazimiera Szczuka. Mimo, że do pomocy zaprzęgła pokornego Kopciuszka, to i tak wciąż będzie obawiać się porażki i wyśmiania. Jednak pochodząca z dobrego warszawskiego domu z tradycjami gospodyni wie, jak radzić sobie w kryzysowych sytuacjach. Czy popędzanie buraków odniesie pożądany skutek i jedzenie zostanie przygotowane na czas? Co prawda „kremowa Hokkaido” okaże się druzgocącą hańbą, ale „migdały warszawskiej damy” osłodzą gorzki smak porażki. Relaksująca domowa atmosfera nie będzie jednak trwać długo – w końcu bowiem przyjdzie czas na atrakcję. Wywołani do odpowiedzi, goście poczują się jakby znowu byli w szkole. Może to być jednak dla nich doznanie raczej dramatyczne niż przyjemne. Mimo wszystko będą dzielnie walczyć o niezdobycie tytułu „klasowego głupka”. Podczas tej kolacji dowiemy się także jaki wpływ na życie Piotra Najsztuba miały przemiany społeczno-gospodarcze i jaki seksistowski obraz wisi przed wejściem do mieszkania Kazimiery.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
2020-01-27 17:20 Ugotowani, sez. 8, odc. 44 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
2020-01-27 16:45 Ugotowani, sez. 8, odc. 43 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
2020-01-27 16:10 Ugotowani, sez. 8, odc. 42 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
2020-01-27 15:35 Ugotowani, sez. 8, odc. 41 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
2020-01-26 06:40 Ugotowani, sez. 8, odc. 52 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Ostatni wieczór w gronie sportowców spędzimy u bezkompromisowej Anieli Bogusz czyli specjalistki od bikini fitness. Sama trenuje sporty sylwetkowe, ale także pomaga innym jako trener personalny. Twierdzi, że do dbania o wygląd jest w stanie przekonać każdego, bez względu na wiek czy kondycję. Bez ogródek przyznaje, że jest diablicą o bardzo silnym charakterze. Jest też niezwykle odważna, a objawia się to zwłaszcza wtedy, gdy z dumą prezentuje swoje ciało. To kobieta obok której trudno jest przejść obojętnie. W trakcie tego spotkania przekonamy się czy Aniela jest tak samo dobra w przygotowywaniu „stejka” jak Hardkorowy Koksu, w jakim stroju najchętniej prezentuje się w kuchni gospodyni trenująca sporty sylwetkowe oraz czyj uścisk jest najskuteczniejszy. Pod koniec wieczoru dowiemy się także który z uczestników zakończy kulinarny bieg z najlepszą punktacją i tym samym zajmie najwyższe miejsce na podium.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
2020-01-26 06:05 Ugotowani, sez. 8, odc. 51 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Na trzecią kolację sportowej odsłony Ugotowanych swoich rywali zaprosi Tomasz Wojda, który jest zawodowym sumokiem, a prywatnie bratem bliźniakiem Pawła. Obaj bracia zamiłowanie do sportu odziedziczyli po tacie, który był zapaśnikiem. Tomek, poza treningami sumo, na które uczęszcza przynajmniej trzy razy w tygodniu, studiuje informatykę. Lubi pokonywać swoje słabości i podnosić poprzeczkę coraz wyżej. Twierdzi, że wygraną w programie wpisałby na listę swoich życiowych sukcesów. Podczas kolacji przygotowanej przez Tomka… albo przez Pawła… dowiemy się czy po raz pierwszy w programie zobaczymy Nyotaimori, szerzej znane jako body sushi, jaki wpływ na gości mają japońskie węglowodany oraz kto najlepiej zaprezentuje się w samej opasce.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
2020-01-23 08:05 Ugotowani, sez. 8, odc. 40 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Finałową kolację w stolicy Dolnego Śląska przygotuje Iga Majtyka – z wykształcenia prawniczka, z wyboru właścicielka agencji eventowej. Iga to urodzona imprezowiczka, której taneczne szaleństwa skutecznie przeszkadzały w pilnym studiowaniu kodeksów i prawniczych teorii. W dzieciństwie trenowała gimnastykę artystyczną, a pasję tę realizuje obecnie ucząc się tańca na rurze. Uwielbia podróże, z których chętnie czerpie nowe kulinarne inspiracje. W trakcie ostatniego wieczoru dowiemy się kto przeobrazi się w Dodę, który z gości poczuje się obserwowany oraz czy deser podany będzie topless. Podczas tej kolacji poznamy także zwycięzcę, który dzięki ocenom konkurentów będzie mógł cieszyć się z wygranej w postaci 5000 złotych!

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
2020-01-23 07:30 Ugotowani, sez. 8, odc. 39 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Trzeci wieczór z wrocławskimi amatorami gotowania spędzimy u Macieja Głosa, który przez 5 dni w tygodniu zajmuje się dużymi samochodami w firmie transportowej. W weekendy zaś przywdziewa garnitur i jako DJ Głośny dba o muzyczną oprawę weselnych imprez. Jest również zapalonym amatorem sportu, co pomaga mu w dbaniu o dobrą formę. Podczas spotkania u Maćka przekonamy się czy króliki są mściwe, kto wypomni gospodarzowi gabaryty oraz jak zakończy się zabawa z zapałkami.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
2020-01-22 08:05 Ugotowani, sez. 8, odc. 37 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): UGOTOWANI WE WROCŁAWIU W tym tygodniu spędzimy kolejne cztery wieczory pełne niespodzianek we Wrocławiu. Gospodarzem pierwszego spotkania będzie projektantka wnętrz Dorota Okarma. Jej zdaniem ma świetny zmysł estetyczny i wyczucie w kwestii doboru kolorów. Dzięki temu każdą przestrzeń jest w stanie przemienić w małe królestwo. Mąż i syn Doroty pracują w Niemczech, zaś ona wraz z córką rządzą w pięknym domu pod Wrocławiem. Gotowanie to dla niej sposób na rozpieszczanie gości. Podczas pierwszej kolacji dowiemy się czy słodycze służą bioderkom, kto nazywa dania Doroty śmietnikiem oraz który z panów okaże się mistrzem komplementów.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
2020-01-22 07:30 Ugotowani, sez. 8, odc. 38 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): O przyjemną atmosferę i pozytywne kulinarne doznania podczas drugiego wieczoru we Wrocławiu zadba Kajetan Żelech – specjalista do spraw jakości procesów w jednej z dużych firm informatycznych. W żyłach Kajetana płynie polska i wietnamska krew. W czasie wolnym rusza na parkiet, by trenować zumbę. A żeby pogłębiać swoją wiedzę, studiuje język norweski. Kajetan to urodzony altruista – były harcerz, wolontariusz i ratownik medyczny. Jeśli wygra program, po raz pierwszy wybierze się w podróż do Wietnamu. W trakcie drugiej kolacji przekonamy się, czy gospodarz odważy się podać gościom robaki, kto okaże się największym amatorem sajgonek oraz komu udać się przetrwać grę… w alkochińczyka.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
2020-01-21 14:00 Ugotowani, sez. 9, odc. 12/13 Logo TVN

Opis (streszczenie): W kolejną podróż z „Ugotowanymi” wybraliśmy się w piękne Bieszczady! Naszym oczom ukazały się wyjątkowe krajobrazy i zapierające dech w piersiach przestrzenie. To miejsce nieskażone miejskim zgiełkiem i gwarem, w którym podejrzymy, jak żyją i gotują czterej uczestnicy mający chrapkę na zdobycie tytułu najlepszego z najlepszych! Sprawdzimy przy tej okazji tradycyjne przepisy, ale i zapoznamy się także z nowoczesnym podejściem do kuchni. A o kulinarne doznania zadbają: Katarzyna Zabiegło, która jest rękodzielnikiem. Sama potrafi ulepić z gliny talerz, miskę, czy kubek. Uczy także innych trudnej sztuki ceramicznej. Pochodzi ze Śląska, ale korzenie zapuściła w Sanoku. Jest osobą pracowitą i mocno stąpającą po ziemi. Gdy jednak chce uciec od realiów, zakładka kask i mknie gdzie ją oczy poniosą na swoim dwukołowcu. Gniewomir Skrzyński, który na co dzień zajmuje się sprzedażą… ukulele. Sam gra na tym instrumencie, a muzykowanie to dla niego idealna odskocznia od codziennych problemów i możliwość spojrzenia na realia z innej perspektywy. Żyje w pełnej zgodzie z naturą, której zawierza wszystko. Sam prowadzi gospodarstwo i dba o nie z największą sumiennością. Mirosław Krupa, czyli człowiek orkiestra – nadzoruje pracę tartaku, dogląda sadu, prowadzi firmę budowlaną, a na dokładkę kieruje pensjonatem. Mimo tylu obowiązków nadal uważa, że życie w Bieszczadach płynie spokojniej. Do działania najbardziej napędza go rodzina, czyli żona i trójka wspaniałych synów, dla których chce być najlepszym przykładem. Angela Gaber – wokalistka. W pełni oddana muzyce i swojemu zespołowi. Promuje twórczość na styku kultur polskiej i ukraińskiej. Obraca się w świecie artystów i pomaga im, na przykład w organizowaniu wystaw. Uwielbia ludzi, a większość stresujących sytuacji zazwyczaj obraca w żart. Tym razem dowiemy się, kto wytropi niedźwiedzia, kim jest łakomy mnich, oraz kto zechce zjeść zastawę po zakończonej kolacji! A pod koniec czterech spotkań poznamy zwycięzcę, który doceniony przez swoich konkurentów wzbogaci się o 5 tysięcy złotych!

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
2020-01-20 17:20 Ugotowani, sez. 8, odc. 40 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
2020-01-20 16:45 Ugotowani, sez. 8, odc. 39 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
2020-01-20 16:10 Ugotowani, sez. 8, odc. 38 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
2020-01-20 15:35 Ugotowani, sez. 8, odc. 37 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
2020-01-20 14:00 Ugotowani, sez. 9, odc. 11/13 Logo TVN

Opis (streszczenie): Kolejna czwórka nieznajomych zasiądzie przy jednym stole. Każdy z uczestników przygotuje kolację według własnego pomysłu, otworzy swój dom na nieznane i wystawi się na brutalne ostrze krytyki. Tym razem ponownie sprawdzimy jak gościnni i kreatywni są mieszkańcy Wrocław! W stolicy Dolnego Śląska o miano najlepszego gospodarza powalczą: Anna Olko, która na co dzień pracuje w przychodni stomatologicznej, gdzie zajmuje się rejestracją pacjentów. To praca idealna dla niej, bo Ania uwielbia ład, porządek i… segregowanie rzeczy. Tatuaże, których ma sporo, to odzwierciedlenie jej osobowości. Mała Mi na przedramieniu to dowód na pokłady złośliwości, które w Ani drzemią. Karol Lewandowski – podróżnik, dla którego zwiedzanie świata stało się sensem funkcjonowania. Od 5 lat w podróży żółto-niebieskim busem przez świat. Odwiedził ponad 50 państw na 5 kontynentach. Swoją życiową wyprawę pokazuje i opisuje na blogu. Pieniądze zdobywa pracując jako grafik. Nikoleta Maciąg, która zajmuje się sprzedażą kredytów hipotecznych oraz nieruchomości na rynku pierwotnym. Można ją spotkać tak samo w biurze, jak i na budowie. Przyznaje, że jest pracoholiczką, ale mimo to zawsze znajduje czas na figle i zabawy z dwuletnim synem. Nikoleta wymaga dużo, od siebie i od innych. Jakub Ciesek – pracownik firmy zajmującej się sprzedażą karmy dla zwierząt. Wielki miłośnik kotów i psów. Lubi rywalizację, dlatego chętnie pokonuje przeciwników podczas gry w squasha. W tym odcinku dowiemy się między innymi, co to jest psianka podłużna, kto korzystał z pomocy norweskiej mafii, oraz po co Tony Halik odwiedził El Comandante! Kto tym razem urzeknie niezwykłą osobowością, a komu uda się spełnić spore oczekiwania zaproszonych gości? I wreszcie, komu uda się zdyskredytować rywali bezkonkurencyjną kuchnią wygrywając tym samym pięć tysięcy złotych?!

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
2020-01-19 06:40 Ugotowani, sez. 8, odc. 50 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Drugi wieczór w gronie aktywnych i wysportowanych spędzimy u Ewy Brodnickiej, czyli zawodowej bokserki. Ze sportem jest ona związana od 9 lat, ale dopiero od dwóch aktywnie. W swojej karierze zdobyła między innymi tytuł Mistrzyni Świata Federacji WBF! Jej przygoda z boksem rozpoczęła się od niefortunnych zalotów pewnego natarczywego adoratora. Ewa ceni sobie prawdziwą przyjaźń, zwłaszcza niejakiej Melody, czyli małej i energicznej Maltanki. W trakcie bokserskiej kolacji przekonamy się czy Rocky Balboa jadał zapiekanki, między kim dojdzie do mocnego spięcia oraz jakie zdjęcie Ewy rozpali wszystkich do czerwoności.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy

Ugotowani gdzie obejrzeć?


Ugotowani można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: TVN, TVN Style

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry