Reklama

Ugotowani godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Ugotowani


Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Ugotowani będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 2019-09-22
22:15 Ugotowani, odc. 9/10 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Odwiedzamy Śląsk i Zagłębie, by spotkać się z podróżnikami i dać się zabrać w kulinarną podróż dookoła świata, na którą zapraszają: Marcin Wysocki - organizator wycieczek, który podczas podróży z żoną odkrywa rozmaite smaki, Aleksandra Grządziel - pracuje w rodzinnej firmie i oczyszczalni ścieków, na co dzień mama 9-cio miesięcznych bliźniąt, Martin Jasikowski - nadzorca inwestycji budowlanych, który kocha motoryzację, Anna Gemza - fizjoterapeutka, która terapię miesza z Ajurwedą i medycyną wschodu. Kto zabierze uczestników w najlepszą kulinarną i tym samym wygra 5 tys. zł? Sprawdź w odcinku!

/ Polska / magazyn kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 2019-09-23
15:35 Ugotowani, sez. 8, odc. 33 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): UGOTOWANI W ZIELONEJ GÓRZE Kolejne cztery wieczory z uczestnikami Ugotowanych spędzimy w urokliwej Zielonej Górze. Podczas pierwszej kolacji w kulinarną podróż na Wileńszczyznę zabierze nas Justyna Grzybowska. Na co dzień zajmuje się prowadzeniem sklepu z… gadżetami erotycznymi. Jak sama mówi, lubi swoją pracę, gdyż codziennie ją ona zaskakuje. Odskocznią od codzienności jest dla niej fotografia. Wszelkie problemy egzystencjonalne najchętniej rozwiązuje w wannie. Działka o którą dba razem z mężem, jest dla niej namiastką gospodarstwa rolnego, o którym zawsze marzyła. W trakcie spotkania u Justyny dowiemy się jak wyglądało dzieciństwo Adama Mickiewicza, kto poczuje się zgorszony oraz kto wystraszy się klapy od sedesu.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Reklama
16:10 Ugotowani, sez. 8, odc. 34 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Podczas drugiego spotkania w Zielonej Górze o podniebienia swoich konkurentów zadba Anna Bejtlich – urocza pani kosmetolog, profesjonalnie zajmująca się stylizacją paznokci. Od roku trenuje taniec na rurze. Jedynym i najważniejszym facetem w jej życiu jest syn Kuba. Gotowanie to jej pasja od dziecka. Już za młodu lepiła placki z piasku i sprzedawała kolegom z podwórka. Na tej kolacji sprawdzimy kto najbardziej tęskni za latem, który z uczestników będzie chciał zmienić orientację oraz kto zechce sprawdzić się jako swatka.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
16:45 Ugotowani, sez. 8, odc. 35 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Trzeci wieczór w polskiej stolicy wina spędzimy u Macieja Koszeli – łowcy głów, czyli człowieka od poszukiwania najlepszych pracowników. Zawodowy head hunter dodatkowo zajmuje się promowaniem i dbaniem o interesy zaprzyjaźnionego zespołu rockowego. Muzyka towarzyszy mu niezmiennie, sam grywa na gitarze. Prywatnie świetnie spełnia się jako ojciec dwóch pełnych energii urwisów. Sytuacje patowe ratuje natomiast nadrabiając „dobrą gadką”. W trakcie wieczoru u Macieja dowiemy się jak wygląda lans na desce, czy barka to dobre miejsce na robienie biznesów oraz kto chciałby zostać częścią rodziny Maćka.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
17:20 Ugotowani, sez. 8, odc. 36 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Ostatnią kolację w Zielonej Górze przygotuje Cezary Molenda – utalentowany florysta z własną kwiaciarnią. Pasja do układania kwiatów zrodziła się w nim podczas… zbierania szczawiu. Swoją miłością do bukietów zaraził także córkę, która obecnie studiuje florystykę w królestwie tulipanów, czyli Holandii. Sporą część serca Czarka skradł teatr, w którym występuje on już od 20 lat. Gotowanie traktuje natomiast jak terapię zajęciową. Podczas finałowego spotkania przekonamy się czy kaczka poradzi sobie bez buraczka oraz czy duch domu może być niebezpieczny. Dowiemy się również, czemu uczestnicy postanowili się zbuntować i zbojkotować kolację przygotowaną przez Cezarego. Mimo ciężkiej atmosfery pod koniec wieczoru, tradycyjnie poznamy zwycięzcę, który zgarnie 5000zł w gotówce.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 2019-09-24
13:05 Ugotowani, odc. 63 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Trzeci białostocki wieczór spędzimy w rytmach muzyki popularnej! Do swojego domu gości zaprosi Justyna Mosiej – wokalistka disco polo znana jako Buenos. Justyna jest kobietą obok której nie da się przejść obojętnie. Przyznaje, że ma dość wyzywający wizerunek seks bomby. Jednak poza sceną jest odpowiedzialną i samodzielną mamą, która jest w stanie poradzić sobie z każdym wyzwaniem. Podczas tego spotkania dowiemy się jak smakuje zupa po melanżu, gdzie w domu Justyny chowają się norki oraz kto na pewno nie zostanie królem disco.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
13:40 Ugotowani, odc. 64 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Ostatni wieczór w towarzystwie Podlasian spędzimy u mieszkającego pod Białymstokiem Michała Szubskiego – właściciela 23 koni, 4 psów i 2 kotów. Michał na co dzień prowadzi gospodarstwo agroturystyczne. Po 15 latach pracy w korporacji postanowił porzucić nudne biurowe życie i poświęcić się jeździectwie oraz korzystaniu z uroków natury. Ku uciesze żony, nasz bohater wszelkie stresy odreagowuje w kuchni, gdzie chętnie przygotowuje regionalne posiłki. W trakcie kolacji u Michała przekonamy się jak słodka jest Madame Walewska, komu zostanie nadany przydomek „Wołodyjowski” oraz kto narazi się na prawdziwe niebezpieczeństwo. Pod koniec wieczoru dowiemy się także kto najlepiej sprawdził się jako gospodarz i zasłużył na wygraną w postaci 5000 złotych!

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
17:15 Ugotowani, odc. 1 Logo Food Network

Opis (streszczenie): UGOTOWANI W BIELSKU-BIAŁEJ Ósmą edycję Ugotowanych rozpoczynamy od kulinarnej wyprawy w rodzinne strony Bolka i Lolka – do Bielska-Białej. Pierwszy wieczór spędzimy u Anny Kowalczyk – pełnej energii właścicielki trzech pubów. Ania twierdzi, że jest kobietą, która ma naprawdę wesołe życie. Uwielbia spędzać czas na dużych wysokościach, latając helikopterem. Z drugiej zaś strony jako zodiakalna ryba, uwielbia wodę. Gdy chce się zrelaksować i odpocząć od wszelkich szaleństw, najchętniej zatapia się więc w pianie. Podczas spotkania u Anny dowiemy się jak daleko polskiej kuchni do japońskiej i czy panie okażą się odważniejsze od panów.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Reklama
23:15 Ugotowani, odc. 1 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 2019-09-25
06:30 Ugotowani, sez. 8, odc. 33 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
07:05 Ugotowani, sez. 8, odc. 34 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
11:00 Ugotowani, odc. 9/10 Logo Food Network
Polska / magazyn kulinarno-rozrywkowy
17:15 Ugotowani, odc. 2 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Gospodarzem drugiego spotkania w Bielsku-Białej będzie Adam Białczyk – barman, który zapozna nas ze sztuką serwowania drinków. Gdy nie szaleje za barem, szaleje w terenie. Jego pasją jest pokonywanie górskich tras na rowerze przy jednoczesnym założeniu, że nie zrobi sobie krzywdy. W wolnych chwilach bywa również foto modelem. Na kolacji u Adama przekonamy się czy ryba może wpłynąć na wszystko, czy goście trafią do domu czy raczej na dyskotekę, a także kto zacznie bujać w obłokach.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
23:15 Ugotowani, odc. 2 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 2019-09-26
06:30 Ugotowani, sez. 8, odc. 35 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
07:05 Ugotowani, sez. 8, odc. 36 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
13:00 Ugotowani, odc. 1 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
13:35 Ugotowani, odc. 2 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
17:10 Ugotowani, odc. 3 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Na trzecią kolację w Bielsku-Białej konkurentów zaprosi Anika Stanclik. Alternatywna fryzjerka, która z typowym salonem nie ma nic wspólnego. Kocha tatuaże i projektuje ubrania. A od pewnego czasu zajmuje się także znajdowaniem nowych opiekunów dla porzuconych psów. Podczas wieczoru u Aniki przekonamy się jak jest na bezludnej wyspie i kto przeobrazi się w księżniczkę.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
19:45 Ugotowani, sez. 8, odc. 37 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): UGOTOWANI WE WROCŁAWIU W tym tygodniu spędzimy kolejne cztery wieczory pełne niespodzianek we Wrocławiu. Gospodarzem pierwszego spotkania będzie projektantka wnętrz Dorota Okarma. Jej zdaniem ma świetny zmysł estetyczny i wyczucie w kwestii doboru kolorów. Dzięki temu każdą przestrzeń jest w stanie przemienić w małe królestwo. Mąż i syn Doroty pracują w Niemczech, zaś ona wraz z córką rządzą w pięknym domu pod Wrocławiem. Gotowanie to dla niej sposób na rozpieszczanie gości. Podczas pierwszej kolacji dowiemy się czy słodycze służą bioderkom, kto nazywa dania Doroty śmietnikiem oraz który z panów okaże się mistrzem komplementów.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Reklama
20:20 Ugotowani, sez. 8, odc. 38 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): O przyjemną atmosferę i pozytywne kulinarne doznania podczas drugiego wieczoru we Wrocławiu zadba Kajetan Żelech – specjalista do spraw jakości procesów w jednej z dużych firm informatycznych. W żyłach Kajetana płynie polska i wietnamska krew. W czasie wolnym rusza na parkiet, by trenować zumbę. A żeby pogłębiać swoją wiedzę, studiuje język norweski. Kajetan to urodzony altruista – były harcerz, wolontariusz i ratownik medyczny. Jeśli wygra program, po raz pierwszy wybierze się w podróż do Wietnamu. W trakcie drugiej kolacji przekonamy się, czy gospodarz odważy się podać gościom robaki, kto okaże się największym amatorem sajgonek oraz komu udać się przetrwać grę… w alkochińczyka.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
23:15 Ugotowani, odc. 3 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 2019-09-27
17:05 Ugotowani, odc. 4 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Ostatnią kolację w Bielsku-Białej przygotuje Andrzej Mancin. Andi, bo tak nazywany jest przez znajomych, to pół Polak pół Włoch, który 26 lat temu postanowił osiąść w kraju nad Wisłą. Na co dzień zajmuje się wszystkim tym, co związane jest z motoryzacją – od silników, przez rajdy, po programy komputerowe. Jak sam mówi – w jego żyłach zamiast krwi płynie benzyna. Jednocześnie, chcąc być jak najbliżej natury, postanowił w domu hodować sporą gromadkę zwierząt. Od kóz po legwany. W ramach wizyty u Andiego czekają nas takie atrakcje jak namaczanie ośmiornicy, wyścigi na przydomowym torze gokartowym i bliskie spotkanie z kozami. Pod koniec finałowego spotkania dowiemy się również, kto okazał się najlepszym gospodarzem i wróci do domu bogatszy o 5000zł!

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
19:45 Ugotowani, sez. 8, odc. 39 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Trzeci wieczór z wrocławskimi amatorami gotowania spędzimy u Macieja Głosa, który przez 5 dni w tygodniu zajmuje się dużymi samochodami w firmie transportowej. W weekendy zaś przywdziewa garnitur i jako DJ Głośny dba o muzyczną oprawę weselnych imprez. Jest również zapalonym amatorem sportu, co pomaga mu w dbaniu o dobrą formę. Podczas spotkania u Maćka przekonamy się czy króliki są mściwe, kto wypomni gospodarzowi gabaryty oraz jak zakończy się zabawa z zapałkami.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
20:20 Ugotowani, sez. 8, odc. 40 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Finałową kolację w stolicy Dolnego Śląska przygotuje Iga Majtyka – z wykształcenia prawniczka, z wyboru właścicielka agencji eventowej. Iga to urodzona imprezowiczka, której taneczne szaleństwa skutecznie przeszkadzały w pilnym studiowaniu kodeksów i prawniczych teorii. W dzieciństwie trenowała gimnastykę artystyczną, a pasję tę realizuje obecnie ucząc się tańca na rurze. Uwielbia podróże, z których chętnie czerpie nowe kulinarne inspiracje. W trakcie ostatniego wieczoru dowiemy się kto przeobrazi się w Dodę, który z gości poczuje się obserwowany oraz czy deser podany będzie topless. Podczas tej kolacji poznamy także zwycięzcę, który dzięki ocenom konkurentów będzie mógł cieszyć się z wygranej w postaci 5000 złotych!

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 2019-09-28
00:50 Ugotowani, odc. 4 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
07:05 Ugotowani, odc. 9/10 Logo Food Network
Polska / magazyn kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 2019-09-29
22:15 Ugotowani, odc. 10 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Wracamy do Warszawy. Do wspólnego stołu zasiadają nieznający się ludzie, wykonujący różne zawody i posiadający odmienne pasje Oto oni: Róża Adamcio, pracuje jako specjalistka PR. W wolnym czasie praktykuje jogę, która daje jej wiele radości i energii. Od najmłodszych lat tworzy, ponieważ lubi otaczać się ładnymi przedmiotami, wykonuje własnoręcznie malowane i wyklejane ozdoby. Maciek Pawliszewski studiuje kierunek lekarski, jego celem jest pomagać ludziom. Twierdzi, że skończenie studiów medycznych jest jak zdanie prawa jazdy, ważne jest to żeby nie rozbić się na pierwszym zakręcie. Kuba Łysiak, pracuje w magazynie fitnessowm. Jego mocną stroną jest pewność siebie, choć niektórzy mogą ją odbierać jako arogancje. Uprawia judo, dzięki czemu nauczył się samodyscypliny. Agnieszka Szaniawska, jest psychologiem i dietetykiem i od wielu lat prowadzi zajęcia fitness. Uśmiech jej klientek motywują ją do dalszej pracy. Razem z partnerem prowadzą klub, a we wspólnej pracy dogadują się równie dobrze jak w życiu prywatnym. Ma 4-letnią córkę i spełnia się w roli mamy. W tym odcinku, nie zabraknie emocji i eksperymentów w kuchni, a najlepszy z uczestników wygra 5000 zł.

/ Polska / magazyn kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 2019-09-30
15:35 Ugotowani, sez. 8, odc. 37 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Reklama
16:10 Ugotowani, sez. 8, odc. 38 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
16:45 Ugotowani, sez. 8, odc. 39 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
17:20 Ugotowani, sez. 8, odc. 40 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 2019-10-01
13:05 Ugotowani, odc. 3 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
13:40 Ugotowani, odc. 4 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
17:15 Ugotowani, odc. 5 Logo Food Network

Opis (streszczenie): UGOTOWANI W TRÓJMIEŚCIE Tym razem wybierzemy się nad polskie morze, do Trójmiasta. Czeka nas tam wyjątkowa kulinarna bitwa pomiędzy uczestnikami programu MasterChef. Jako pierwsza wyzwania podejmie się uczestniczka pierwszej polskiej edycji – Monika Goździalska. Była modelka ma na swoim koncie pracę na paryskich wybiegach. Obecnie zajmuje się prowadzeniem warsztatów kulinarnych oraz opieką nad dwójką pociech. Kocha adrenalinę, a o nienaganną sylwetkę dba w trakcie wizyt na basenie. Była jedną z najbardziej emocjonalnych bohaterów programu MasterChef. To ona wybuchła płaczem, gdy tylko stanęła przed nią sama Magda Gessler. Podczas kolacji u Moniki dowiemy się kim jest Gustaw, kto zajadał się homarami już jako 2-letni szkrab oraz komu zabrakło fartuszka podczas kolacji.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
23:15 Ugotowani, odc. 5 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 2019-10-02
06:25 Ugotowani, sez. 8, odc. 37 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
07:00 Ugotowani, sez. 8, odc. 38 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
11:00 Ugotowani, odc. 10 Logo Food Network
Polska / magazyn kulinarno-rozrywkowy
17:15 Ugotowani, odc. 6 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Drugi wieczór w Trójmieście spędzimy w towarzystwie Daniela Hucika – studenta inżynierii mechanicznej oraz uczestnika II drugiej edycji programu MasterChef. Daniel jest wiernym fanem barów mlecznych, a wolny czas uwielbia spędzać spacerując po lesie. W kuchni inspiracje czerpie ze starych zapomnianych przepisów. W trakcie udziału w MasterChefie zasłynął z najlepiej przygotowanego sufletu. Dzięki swoim kulinarnym umiejętnościom dotarł niemal do finału. Podczas spotkania u Daniela dowiemy się jakie tajemnice kryją mieszkańcy Warmii, kto pozwoli sobie na lubieżne pytania, a także kto może być konkurencją dla wróżbity Macieja.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
23:15 Ugotowani, odc. 6 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 2019-10-03
06:25 Ugotowani, sez. 8, odc. 39 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
07:00 Ugotowani, sez. 8, odc. 40 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
13:00 Ugotowani, odc. 5 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
13:35 Ugotowani, odc. 6 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
17:10 Ugotowani, odc. 7 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Trzecią uczestniczką programu MasterChef, która zaprezentuje swoje umiejętności w specjalnym odcinku Ugotowanych, będzie Diana Volokhova. Sama mówi o sobie, że jest amatorką zakochaną w gotowaniu. Urodziła się w Armenii, następnie mieszkała w Rosji, a do Polski przeprowadziła się dla swojego mężczyzny, którego poznała… na lotnisku w Hong Kongu. Obecnie pisze książkę, w której chce przybliżyć Polakom kuchnię Kaukazu. Jest osobą zdeterminowaną i pewną siebie, co zapewne pomogło jej dotrzeć do finału drugiej edycji Masterchefa. W trakcie kolacji u Diany przekonamy się kto lubi rozmawiać z kwiatami i jedzeniem, kto okaże się chodzącą encyklopedią historyczną, oraz komu trzeba będzie notorycznie włączać „pauzę”.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Reklama
19:45 Ugotowani, sez. 8, odc. 41 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): ODCINKI SPECJALNE Pierwszą z czterech gwiazdorskich kolacji wyda Magda Steczkowska. I nie dość, że przypadnie jej trudne zadanie przełamania lodów, to jeszcze będzie musiała sprostać wyzwaniom natury topograficznej. No bo jak tu gotować w kuchni znajomych, do której dotychczas wchodziło się wyłącznie po herbatę? Jednak dzięki niezwykle pozytywnemu podejściu Magdy do życia, nic nie będzie w stanie popsuć jej dobrego humoru. Piosenkarka przywita swoich gości „Bon-żurem” i iście wiosenną atmosferą. Mimo wątpliwości Piotra Najsztuba, gotowanie nie zostanie zastąpione teatrem, a zamiast „towarzyskich pierdół”, będzie prawdziwe muzyczne wyzwanie. Uczestnicy będą musieli nie tylko odgadnąć tytuł granego przez pianistę utworu, ale również go zaśpiewać. Czy bunt na pokładzie skończy się triumfem przybyłych i zmianą reguł zabawy? A może Magdzie uda się zaprosić gości do tanga? Wszelkie muzyczne trudy osłodzą „dwa miliony kalorii”, które zostaną przyjęte z iście orgiastycznym zachwytem. Podczas kolacji wyjdzie również na jaw, że jedna z gwiazd obchodzi tego dnia urodziny. Kto poczuje się jak prezydent Kennedy, a kto wcieli się w rolę Marylin Monroe?

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
20:20 Ugotowani, sez. 8, odc. 42 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Wodzirejem podczas kolejnego wieczoru będzie Kazimiera Szczuka. Mimo, że do pomocy zaprzęgła pokornego Kopciuszka, to i tak wciąż będzie obawiać się porażki i wyśmiania. Jednak pochodząca z dobrego warszawskiego domu z tradycjami gospodyni wie, jak radzić sobie w kryzysowych sytuacjach. Czy popędzanie buraków odniesie pożądany skutek i jedzenie zostanie przygotowane na czas? Co prawda „kremowa Hokkaido” okaże się druzgocącą hańbą, ale „migdały warszawskiej damy” osłodzą gorzki smak porażki. Relaksująca domowa atmosfera nie będzie jednak trwać długo – w końcu bowiem przyjdzie czas na atrakcję. Wywołani do odpowiedzi, goście poczują się jakby znowu byli w szkole. Może to być jednak dla nich doznanie raczej dramatyczne niż przyjemne. Mimo wszystko będą dzielnie walczyć o niezdobycie tytułu „klasowego głupka”. Podczas tej kolacji dowiemy się także jaki wpływ na życie Piotra Najsztuba miały przemiany społeczno-gospodarcze i jaki seksistowski obraz wisi przed wejściem do mieszkania Kazimiery.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
23:15 Ugotowani, odc. 7 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 2019-10-04
17:05 Ugotowani, odc. 8 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Ostatni wieczór z uczestnikami MesterChef spędzimy u Charles’a Daigneault – Kanadyjczyka, który wybrał Polskę na swoją drugą ojczyznę. Podjął tę decyzję ze względu na swoją przyszłą żonę, którą poznał podczas wycieczki na Dominikanę. W jego żyłach płynie krew indiańska, kanadyjska i francuska. Z zawodu Charles jest… operatorem wytwórni masy bitumicznej. W Kanadzie pracował przy kładzeniu asfaltu. Jest szczęśliwym tatą trójki dzieci. Obecnie zajmuje się prowadzeniem pokazów i warsztatów kulinarnych. Zdobył też doświadczenie jako prezenter telewizyjny w programie „Domówka”. W przyszłości marzy mu się otwarcie własnej restauracji. W MasterChefie to właśnie on usłyszał najwięcej słów uznania od samego mistrza – Marco Pierre White’a. Podczas spotkania u Charles’a dowiemy się kto po poprzednich kolacjach miał problemy żołądkowe, jak wielkiego ryzyka podejmie się Diana oraz czym jest raj dla Irokezów. A na koniec wieczoru przekonamy się który z uczestników zasłuży na miano najlepszego wśród Ugotowanych!

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
19:45 Ugotowani, sez. 8, odc. 43 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Podczas trzeciego wieczoru będzie można nacieszyć nie tylko podniebienie, ale również oczy. Swoich gości przyjmować będzie bowiem Jakub Bartnik. Jego mieszkanie jest jedną wielką pracownią – wszędzie wiszą projekty, inspiracje i pomysły. A w sypialni znaleźć można nawet kilka modeli z poprzedniej kolekcji. Damskie grono nie omieszka wykorzystać takiej okazji i zrobi mini pokaz mody specjalnie dla gospodarza. Niezbity z tropu projektant podejdzie do gotowania równie ambitnie co do mody. Może się jednak okazać, że nadmiar stresu w kuchni nie sprzyja potrawom. Choć „lekka, zwiewna i przezroczysta” przystawka wzbudzi ogólny zachwyt, to jednak przeszyty stek może się okazać niewypałem... Mimo wszystko, serce Kuby na talerzu Kazi zostanie odpowiednio docenione. Po obfitym posiłku przyjdzie czas na prace ręczne. Goście zostaną posadzeni przed maszynami do szycia. Piotr Najsztub będzie szył w odmienionej stylizacji, Magdzie Steczkowskiej zabraknie nici, a Kazimiera Szczuka nie zapanuje nad pedałem. Efekty? Spektakularne!

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
20:20 Ugotowani, sez. 8, odc. 44 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Ostatnia, ale nie najmniej ważna kolacja odbędzie się w oryginalnym domu Piotra Najsztuba. W kuchni czuje się on jak ryba w wodzie i nawet krwawa kontuzja, której dozna podczas krojenia warzyw, nie wyprowadzi go z równowagi. Ramię w ramię z gospodarzem, gości przyjmować będą również dwa postawne psy. Jednak nie wszyscy będą tym faktem zachwyceni. Czy przerażoną Magdę uda się wyleczyć z „dogofobii”? Na dobry początek, na stół wjedzie „słodko-słono-gorzka koza”. Między posiłkami Magda zdradzi jak długo zna swojego męża, a Piotr Najsztub przyzna się ile trwał najdłuższy z jego związków. Po daniu głównym goście – ku uciesze gospodarza – zajmą się sobą. On tymczasem w spokoju będzie mógł przygotować autorski „bombowy banał”. Czy przypadnie do gustu jego rywalom? Podczas tego wieczoru dowiemy się również dlaczego zakochana kobieta zachowuje się jak wściekła wiewiórka i z jakiego powodu należy jeść barany. Pod koniec odcinka poznamy również zwycięzcę i dowiemy się na jaki cel zostaną przeznaczone pieniądze.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 2019-10-05
00:45 Ugotowani, odc. 8 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
07:05 Ugotowani, odc. 10 Logo Food Network
Polska / magazyn kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 2019-10-07
15:35 Ugotowani, sez. 8, odc. 41 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
16:10 Ugotowani, sez. 8, odc. 42 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
16:45 Ugotowani, sez. 8, odc. 43 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
17:20 Ugotowani, sez. 8, odc. 44 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 2019-10-08
13:05 Ugotowani, odc. 7 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
13:40 Ugotowani, odc. 8 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
17:15 Ugotowani, odc. 9 Logo Food Network

Opis (streszczenie): UGOTOWANI W POZNANIU Trzeci tydzień nowej edycji Ugotowanych spędzimy w stolicy Wielkopolski. Jako pierwsza, kolację w Poznaniu przygotuje Manuela Gołąb – kreatywna pracowniczka agencji social media. W czasie wolnym organizuje warsztaty kulinarne dla znajomych. Przeżyła przygodę z programem MasterChef, niestety poległa na pierogach. Gdy dopadają ją życiowe rozterki, powtarza sobie: „Wstań, popraw koronę i idź dalej!”. W trakcie spotkania u Manueli dowiemy się czy Budda miał wałeczki, czemu w jej łazience nie ma mydła oraz kto z uczestników wzoruje się na Kerry Bradshaw.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
23:15 Ugotowani, odc. 9 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 2019-10-09
06:25 Ugotowani, sez. 8, odc. 41 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
07:00 Ugotowani, sez. 8, odc. 42 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
17:15 Ugotowani, odc. 10 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Jako drugi do swojego domu w Poznaniu gości zaprosi Marcin Łopka – szkoleniowiec w firmie edukującej menedżerów. Prywatnie jest prawdziwym melomanem i romantycznym twardzielem. Poza pracą, całą uwagę poświęca czterem kobietom swojego życia – żonie oraz trzem córkom. Energii do życia dodają mu natomiast wyprawy pod żaglami. Podczas wizyty u Marcina przekonamy się jakie tajemnice kryją się na poligonie, kto prawi najwięcej komplementów oraz komu nie przypadła do gustu polska kuchnia.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
23:15 Ugotowani, odc. 10 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 2019-10-10
06:25 Ugotowani, sez. 8, odc. 43 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
07:00 Ugotowani, sez. 8, odc. 44 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
13:00 Ugotowani, odc. 9 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
13:35 Ugotowani, odc. 10 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
17:10 Ugotowani, odc. 11 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Na trzecie spotkanie w Poznaniu wybierzemy się do domu Łukasza Michalaka – byłego handlowca, a obecnie pasjonata filmowania i tworzenia krótkich form wideo. Jest samoukiem kochającym kreatywną ekspresję. Nie można mu również odmówić wytrwałości – udało mu się osiągnąć sukces zrzucając ponad 50 zbędnych kilogramów. Łukasz nie ukrywa, że jest stereotypowym poznańskim dusigroszem. W ramach tego wieczoru czekają nas takie atrakcje jak wyścigi do sklepu oraz zabawy rodem z filmu „Kill Bill”.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
19:45 Ugotowani, sez. 8, odc. 45 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): UGOTOWANI NA ŚLĄSKU Pierwszy wieczór na Śląsku spędzimy w domu Mariusza Schulza – kierownika salonu mody męskiej. Jak na skutecznego sprzedawcę przystało, Mariusz jest w stanie przekonać do kupna nawet najbardziej opornego klienta. Dodatkowo lubi handlować uśmiechem. Dlatego założył firmę, której głównym celem jest urozmaicanie czasu podczas imprez i spotkań okolicznościowym. W wolnych chwilach lubi polować… z aparatem fotograficznym w rękach. W trakcie wieczoru zorganizowanego przez Mariusza dowiemy się czemu rybki krążą wokół butelek, kto określił gospodarza mianem „korpo-szczura”, oraz czy spacer po lesie z indykiem to dobry pomysł.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
20:20 Ugotowani, sez. 8, odc. 46 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Drugą kolację w ramach śląskiego tygodnia przygotuje Grzegorz Konieczka, który prowadzi przenośne planetarium. Wcześniej przez wiele lat pracował jako spawacz. Stwierdził jednak, że woli sięgać gwiazd. Rodzina jest dla niego najważniejsza, dlatego jest w stanie poświęcić jej naprawdę dużo… nawet wytrwale słuchając skrzypcowych koncertów córki. Podczas spotkania u Grzegorza przekonamy się czy uczestników pochłonie czarna dziura, dlaczego psy są najlepszym środkiem antykoncepcyjnym, a także jaki scenariusz filmowy wymyślił sam gospodarz.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
23:15 Ugotowani, odc. 11 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 2019-10-11
17:05 Ugotowani, odc. 12 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Ostatni wieczór w mieście koziołków spędzimy u Anny Górki-Zielińskiej. Ania – z zawodu pielęgniarka – na co dzień zajmuje się projektowaniem ubrań. Jest kobietą bardzo aktywną, nienawidzącą lenistwa i bezproduktywnego siedzenia na kanapie. Choć kocha modę, to najważniejsze w życiu są dla niej jej dwie córki, które uważa za swój największy sukces. Gdy nie biega i nie ćwiczy, swoją energię pożytkuje na prace w ogrodzie. Podczas spotkania na kolacji u Anny sprawdzimy czym jest białe uzależnienie oraz kto najlepiej prezentuje się wśród porów. Zaś pod koniec wieczoru dowiemy się, kto był najlepszym gospodarzem i dzięki najwyższej ocenie wzbogaci się o 5000zł!

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
19:45 Ugotowani, sez. 8, odc. 47 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Trzecie spotkanie w tym tygodniu przygotuje Edyta Włodarczyk z Rudy Śląskiej, która na co dzień pracuje jako recepcjonista w parku wodnym. Poza pracą spełnia się także pisząc książki. Odkąd została mamą, największą w życiu radość sprawia jej opieka nad półtorarocznym synem. Chętnie też spędza wieczory oglądając dobry horror. W trakcie wieczoru u Edyty dowiemy się co kryje się w spiżarni, kto przemieni się w Tarzana, oraz kto okaże się wredny i złośliwy.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
20:20 Ugotowani, sez. 8, odc. 48 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Ostatnie spotkanie na Śląsku spędzimy w towarzystwie Noemi Lech, która piastuje odpowiedzialne stanowisko asystentki prezesa. Ważnym elementem jej życia jest propagowanie i kultywowanie tradycji żydowskich. Jest miłośniczką teatru i dość często można zobaczyć ją na scenie. Dzięki wizycie u Noemi będziemy mieli okazję poznać klimat owianej legendą dzielnicy Katowic – Nikiszowca. Podczas tego wieczoru przekonamy się kogo przestraszy czarne ptaszysko oraz czy Mariusz zgodzi się zgolić brodę. Po czterech wspólnych kolacjach dowiemy się także który z uczestników zasłuży na kulinarny medal Ugotowanych i wygraną w postaci 5000 złotych!

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 2019-10-12
00:45 Ugotowani, odc. 12 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 2019-10-14
15:35 Ugotowani, sez. 8, odc. 45 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
16:10 Ugotowani, sez. 8, odc. 46 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
16:45 Ugotowani, sez. 8, odc. 47 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
17:20 Ugotowani, sez. 8, odc. 48 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 2019-10-15
13:05 Ugotowani, odc. 11 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
13:40 Ugotowani, odc. 12 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
17:15 Ugotowani, odc. 13 Logo Food Network

Opis (streszczenie): UGOTOWANI W WARSZAWIE W tym tygodniu spędzimy cztery wieczory pełne kulinarnych niespodzianek w Warszawie. Jako pierwszy trójkę swoich konkurentów ugości Michał Latała. Na co dzień zajmuje się projektowaniem dróg, w tym tak pożądanych przez kierowców dróg szybkiego ruchu. W wolnych chwilach dowodzi amatorską drużyną piłkarską oraz wykazuje się na korcie tenisowym niczym Jerzy Janowicz. Podczas kolacji u Michała dowiemy się jak wyrolować łososia, w czym przejawia się dokładność inżynierska oraz który z panów... maluje paznokcie.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
23:15 Ugotowani, odc. 13 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 2019-10-16
06:25 Ugotowani, sez. 8, odc. 45 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
07:00 Ugotowani, sez. 8, odc. 46 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
17:15 Ugotowani, odc. 14 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Gospodarzem drugiego wieczoru będzie Iwona Kowalewska. Za cel postawiła sobie dbanie o duszę oraz ciało swoje i innych, dlatego prowadzi studio sportowo-kulturalne. Jest wielką miłośniczką psów i otwarcie przyznaje, że jeśli mężczyzna nie lubi tych zwierząt, ona zdecydowanie nie polubi jego. Twierdzi, że sama mogłaby być ślicznym cocker spanielem. W trakcie spotkania u Iwony przekonamy się czy biznes prowadzony przez kobietę to gwarancja sukcesu, kto chciałby być noszony na rękach, a kto boi się samego siebie.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
23:15 Ugotowani, odc. 14 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 2019-10-17
06:25 Ugotowani, sez. 8, odc. 47 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
07:00 Ugotowani, sez. 8, odc. 48 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
13:00 Ugotowani, odc. 13 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
13:35 Ugotowani, odc. 14 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
17:10 Ugotowani, odc. 15 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Trzeci wieczór w Warszawie upłynie pod znakiem zdrowego jedzenia. A to za sprawą Tomasza Listopadzkiego, który na co dzień prowadzi sklep z regionalną żywnością ekologiczną. Tomasz to człowiek o wielu zainteresowaniach. Pasjonuje się sztuką ludową, a w pobliżu jego domu spotkać można rozbrykane stado kóz. Podczas kolacji u Tomasza poznamy wartość zdrowych dań, dowiemy się co uwielbiają dziki oraz co łączy muchę i psa.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
19:45 Ugotowani, sez. 8, odc. 49 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): ODCINKI SPECJALNE Pierwszy cios w kulinarnym starciu sportowców wyprowadzi Tomasz Puzon – mistrz karate, zdobywca niezliczonej ilości tytułów i medali. Przez jedenaście lat mieszkał w Stanach Zjednoczonych, gdzie udało mu się zdobyć między innymi tytuł Mistrza Ameryk Karate Kyokushin. Choć ma waleczną duszę, to drzemie w nim także romantyk. Dlatego któregoś dnia postanowił przywdziać smoking i nauczyć się kroków walca wiedeńskiego. Jego największym idolem jest oczywiście Bruce Lee. Podczas spotkania u Tomasza dowiemy się czy samuraj ma prawo się lenić, kto ma największy biceps oraz który z uczestników marzy o byciu celebrytą.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
20:20 Ugotowani, sez. 8, odc. 50 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Drugi wieczór w gronie aktywnych i wysportowanych spędzimy u Ewy Brodnickiej, czyli zawodowej bokserki. Ze sportem jest ona związana od 9 lat, ale dopiero od dwóch aktywnie. W swojej karierze zdobyła między innymi tytuł Mistrzyni Świata Federacji WBF! Jej przygoda z boksem rozpoczęła się od niefortunnych zalotów pewnego natarczywego adoratora. Ewa ceni sobie prawdziwą przyjaźń, zwłaszcza niejakiej Melody, czyli małej i energicznej Maltanki. W trakcie bokserskiej kolacji przekonamy się czy Rocky Balboa jadał zapiekanki, między kim dojdzie do mocnego spięcia oraz jakie zdjęcie Ewy rozpali wszystkich do czerwoności.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
23:15 Ugotowani, odc. 15 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 2019-10-18
17:05 Ugotowani, odc. 16 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Jako ostatnia do swojego domu zaprosi gości Kinga Głażewska, która na co dzień spełnia się zawodowo w świecie nieruchomości. Niegdyś odpowiedzialna za marketing czasopisma dla panów, obecnie określa się mianem menadżera domu. W wolnej chwili lubi wraz ze znajomymi oddać się imprezowym szaleństwom. W trakcie kolacji u Kingi dowiemy się czym zajmowali się Aztekowie, kto będzie chciał pożreć menu oraz kto zdobędzie się na szczere przeprosiny. Pod koniec spotkania poznamy uczestnika, który urzekł swoich konkurentów na tyle, że do domu wróci z nagrodą w postaci 5 000 złotych!

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
19:45 Ugotowani, sez. 8, odc. 51 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Na trzecią kolację sportowej odsłony Ugotowanych swoich rywali zaprosi Tomasz Wojda, który jest zawodowym sumokiem, a prywatnie bratem bliźniakiem Pawła. Obaj bracia zamiłowanie do sportu odziedziczyli po tacie, który był zapaśnikiem. Tomek, poza treningami sumo, na które uczęszcza przynajmniej trzy razy w tygodniu, studiuje informatykę. Lubi pokonywać swoje słabości i podnosić poprzeczkę coraz wyżej. Twierdzi, że wygraną w programie wpisałby na listę swoich życiowych sukcesów. Podczas kolacji przygotowanej przez Tomka… albo przez Pawła… dowiemy się czy po raz pierwszy w programie zobaczymy Nyotaimori, szerzej znane jako body sushi, jaki wpływ na gości mają japońskie węglowodany oraz kto najlepiej zaprezentuje się w samej opasce.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
20:20 Ugotowani, sez. 8, odc. 52 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Ostatni wieczór w gronie sportowców spędzimy u bezkompromisowej Anieli Bogusz czyli specjalistki od bikini fitness. Sama trenuje sporty sylwetkowe, ale także pomaga innym jako trener personalny. Twierdzi, że do dbania o wygląd jest w stanie przekonać każdego, bez względu na wiek czy kondycję. Bez ogródek przyznaje, że jest diablicą o bardzo silnym charakterze. Jest też niezwykle odważna, a objawia się to zwłaszcza wtedy, gdy z dumą prezentuje swoje ciało. To kobieta obok której trudno jest przejść obojętnie. W trakcie tego spotkania przekonamy się czy Aniela jest tak samo dobra w przygotowywaniu „stejka” jak Hardkorowy Koksu, w jakim stroju najchętniej prezentuje się w kuchni gospodyni trenująca sporty sylwetkowe oraz czyj uścisk jest najskuteczniejszy. Pod koniec wieczoru dowiemy się także który z uczestników zakończy kulinarny bieg z najlepszą punktacją i tym samym zajmie najwyższe miejsce na podium.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 2019-10-19
00:45 Ugotowani, odc. 16 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 2019-10-21
15:35 Ugotowani, sez. 8, odc. 49 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
16:10 Ugotowani, sez. 8, odc. 50 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
16:45 Ugotowani, sez. 8, odc. 51 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
17:20 Ugotowani, sez. 8, odc. 52 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 2019-10-22
13:05 Ugotowani, odc. 15 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
13:40 Ugotowani, odc. 16 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
17:15 Ugotowani, odc. 17 Logo Food Network

Opis (streszczenie): UGOTOWANI WE WROCŁAWIU W kolejnych odcinkach Ugotowanych zmierzą się ze sobą mieszkańcy Wrocławia. Jako pierwsza na kolację swoich gości zaprosi Monika Długosz-Nikiel – pomysłowa pani architekt, która woli rządzić, niż poddawać się czyjemuś zdaniu. Mimo to przez mężczyzn odbierana jest jako uśmiechnięta i ponętna dziewczyna. Gdy zaczyna brakować w jej życiu nieco abstrakcji, łapie za pędzel i maluje. Podczas tego wieczoru dowiemy się jaki jest sekret piękna, kto jest największym patriotą oraz kto zostanie obdarowany złotem.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
23:15 Ugotowani, odc. 17 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 2019-10-23
06:25 Ugotowani, sez. 8, odc. 49 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
07:00 Ugotowani, sez. 8, odc. 50 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
17:15 Ugotowani, odc. 18 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Odpowiedzialność za drugi wieczór weźmie na siebie Andrzej Barański, którego na co dzień możemy zobaczyć za kierownicą kilkutonowej ciężarówki. Twierdzi, że jest człowiekiem wolnym i całkowicie niezależnym. Sensem życia jest dla niego myślistwo, a jego samego można określić mianem niedźwiadka. W trakcie tego spotkania przekonamy się co będzie strzałem w dziesiątkę oraz czy da się zjeść deser na naczepie.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
23:15 Ugotowani, odc. 18 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 2019-10-24
06:25 Ugotowani, sez. 8, odc. 51 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
07:00 Ugotowani, sez. 8, odc. 52 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
13:00 Ugotowani, odc. 17 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
13:35 Ugotowani, odc. 18 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
17:10 Ugotowani, odc. 19 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Trzeci wieczór we Wrocławiu spędzimy u Małgorzaty Szumskiej – kobiety o wielu twarzach. Jest pisarką, aktorką, a także przewodniczką i dziedziczką rodzinnej kopalni złota. Czuje się bardzo przywiązana do rodzinnych tradycji i historii. W swojej pierwszej książce spisała wspomnienia dziadków zesłanych na Sybir. Z kolei podczas podróży na Filipiny pracowała z dziećmi, które walczyły z traumą po przejściu tajfunu. Tego wieczoru dowiemy się czy Syberia może kojarzyć się z wegetarianami, czy w kopalni da się medytować, a także jak pachnie stary kościół.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
19:45 Ugotowani, sez. 8, odc. 53 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): UGOTOWANI W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM Pierwszy wieczór w Gorzowie Wielkopolskim spędzimy u Malwiny Atras, która od 5 lat prowadzi własne studio fotograficzne. Ponoć bywa ostra, dlatego najbliżsi nadali jej pseudonim „Szpila”. W ramach hobby odwiedza opuszczone i zrujnowane miejsca, w których często odnajduje urok i potencjał. Sama o sobie mówi, że ma osobowość kota, który podchodzi kiedy sam chce. Jest wegetarianką, ale stara się z tym nie afiszować. Podczas spotkania u Malwiny dowiemy się, jak wygląda medytacja nad piekielną misą, kto po 9 latach wrócił do mieszkania gospodyni oraz jak można oszukać gości za pomocą soi.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
20:20 Ugotowani, sez. 8, odc. 54 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Podczas drugiej kolacji w Gorzowie Wielkopolskim będą się sypać wióry! Swoich gości zaprosi na kolację Borys Kurowiak, z zawodu drwal. Jak na wykonującego tę profesję przystało, jest człowiekiem twardym i odważnym. Nie ukrywa, że jego praca przyciąga uwagę kobiet. Wyznaje życiową zasadę, że od ludzi dostaje się to, co samemu się daje. Dlatego woli być zawsze uśmiechnięty i pozytywnie nastawiony do świata. W trakcie kolacji przygotowanej przez Borysa dowiemy się czym jest rzaz, kto będzie wspinał się po swój talerz, oraz skąd drwale biorą bożonarodzeniowe drzewka.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
23:15 Ugotowani, odc. 19 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 2019-10-25
17:05 Ugotowani, odc. 20 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Na ostatnią kolację we Wrocławiu zaprosi Szymon Czupkiewicz – przedstawiciel medyczny. Otwarcie uskarża się, że przez znajomych wykorzystywany jest głównie do gotowania. Uważa, że jest artystyczną duszą. Nie ukrywa, że w każdej dziedzinie stara się dojść do doskonałości. Negatywne emocje odreagowuje wylewając z siebie siódme poty. Podczas tej kolacji dowiemy się na jakich przepisach wychował się Szymon, jaki był jego pierwszy raz, a także kogo nie bawią zabawy z dynią. A na koniec spotkania poznamy najlepszego, czyli zwycięzcę który zdobył największą ilość głosów i do domu wrócił bogatszy o 5000zł!

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
19:45 Ugotowani, sez. 8, odc. 55 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Trzecie gorzowskie spotkanie zaaranżuje pani architekt wnętrz – Marta Sobieszek. Pracę traktuje jak pasję, której poświęca sporo emocji. Swoimi pomysłami na ciekawe zagospodarowanie przestrzeni dzieli się w lokalnej telewizji. Jednak najważniejszym zajęciem jest opieka nad dwójką dzieci, którym poświęca każdą wolną chwilę. Znajomi twierdzą, że uśmiech z jej twarzy nie schodzi nigdy. Podczas wieczoru spędzonego u Marty przekonamy się kto zapała gorącym uczuciem do drewna, ile o ludziach mogą powiedzieć obrazy oraz kto okaże się największą marudą.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
20:20 Ugotowani, sez. 8, odc. 56 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Ostatni wieczór spędzimy w Chwalęcicach pod Gorzowem Wielkopolskim. Gospodarzem będzie tym razem Jacek Zell, który na co dzień ratuje kierowców z opresji. Od 25 lat prowadzi firmę zajmującą się pomocą drogową. Uwielbia spędzać czas z żoną, z którą miedzy innymi tańczy w zespole ludowym „Mali Gorzowiacy” lub uczęszcza na zajęcia jogi. W tańcu prowadzi on, ale w domu decyzje podejmują idąc na małżeński kompromis. W trakcie spotkania u Jacka dowiemy się jak wiele kłopotów mogą sprawić pomidorki koktajlowe, kto zaliczy swoją pierwszą stłuczkę oraz kto ujawni swoją góralską duszę. Pod koniec wieczoru przekonamy się który z czterech uczestników zebrał najlepsze oceny i decyzją konkurentów wzbogaci się o 5 000 zł!

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 2019-10-26
00:50 Ugotowani, odc. 20 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 2019-10-28
15:35 Ugotowani, sez. 8, odc. 53 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
16:10 Ugotowani, sez. 8, odc. 54 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
16:45 Ugotowani, sez. 8, odc. 55 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
17:20 Ugotowani, sez. 8, odc. 56 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 2019-10-29
13:05 Ugotowani, odc. 19 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
13:40 Ugotowani, odc. 20 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
17:15 Ugotowani, odc. 21 Logo Food Network

Opis (streszczenie): UGOTOWANI W KRAKOWIE Tym razem wybieramy się w kulinarną podróż do Krakowa. Na pierwszą kolację zaprosi nas Marta Półtorak, którą na co dzień zobaczyć można na deskach jednego z krakowskich teatrów. Poza sceną jest przede wszystkim mamą dwóch energicznych chłopaków. Marta ma też dość ciekawą pasję –uwielbia robić i wieszać pranie… Podczas pierwszego wieczoru spędzonego w Grodzie Kraka przekonamy się, kto marzy o mężu z Gruzji, z czego składa się zupa dyżurna oraz kto najlepiej radzi sobie mając korek w buzi.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
23:15 Ugotowani, odc. 21 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 2019-10-30
06:25 Ugotowani, sez. 8, odc. 53 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
07:00 Ugotowani, sez. 8, odc. 54 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
17:15 Ugotowani, odc. 22 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Za przygotowanie drugiej kolacji w Krakowie odpowiedzialny będzie Paweł Kozakiewicz – pracownik Urzędu Marszałkowskiego. Paweł jest człowiekiem o dwóch twarzach: od rana czas spędza przy biurku, zaś po pracy zasiada przy organach kościelnych. Czasem zdarza mu się zamknąć w szafie i pisać bajki. Otwarcie przyznaje, że ma starokawalerską duszę. W trakcie spotkania u Pawła dowiemy się, czy istnieje wehikuł czasu, kogo onieśmiela kościelna aura oraz dokąd uczestników powiezie zabytkowa „Nyska”.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
23:15 Ugotowani, odc. 22 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 2019-10-31
06:25 Ugotowani, sez. 8, odc. 55 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
07:00 Ugotowani, sez. 8, odc. 56 Logo TVN Style
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
13:00 Ugotowani, odc. 21 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
13:35 Ugotowani, odc. 22 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
17:10 Ugotowani, odc. 23 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Trzeci wieczór w Krakowie spędzimy w domu Małgorzaty Trębacz-Piotrowskiej, która na co dzień zajmuje się ważnymi sprawami związanymi z budowami. Z zawodu jest panią inżynier i przyznaje, że nie jest to łatwe zajęcie. Mimo iż wykonuje męski zawód, jest zagorzałą propagatorką kobiecej elegancji. Dlatego też od półtora roku prowadzi bloga modowego. Oprócz mody, kocha także dobre wina. Podczas kolacji zorganizowanej przez Małgosię przekonamy się, czy można pić burgund siedząc na polu zboża, kto pozazdrości gospodyni domu oraz kto wygląda najlepiej z wąsem.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
19:45 Ugotowani, sez. 8, odc. 57 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Zorganizowania pierwszej kolacji w Bydgoszczy podejmie się Magdalena Wandiuk, która na co dzień pracuje jako asystentka notariusza – prywatnie swojej mamy. To właśnie mama zaszczepiła w niej miłość do przepisów prawa. Magda nie ukrywa, że jest osobą niezwykle poukładaną i wielbiącą porządek na każdej płaszczyźnie swojego życia. Jej słabością jest jednak szaleńcza wręcz potrzeba robienia zakupów. Ukojenia i spokoju szuka w filozofii wschodu i zajęciach jogi. Podczas spotkania u Magdy przekonamy się jak brzmi testament ptaka, jakie faux pas popełni gospodyni oraz czy goście wydadzą sprawiedliwy wyrok.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
20:20 Ugotowani, sez. 8, odc. 58 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Drugim uczestnikiem z Bydgoszczy chcącym przygotować kolację na miarę zwycięzcy, będzie Krzysztof Metzler, który od twardego stąpania po ziemi woli spacery na linie. Krzysztof uprawia slakline. Na co dzień pracuje jako kelner w restauracji jednego z bydgoskich hoteli. Jak na człowieka na linie przystało, jest zrównoważony i w życiu zawsze stara się łapać odpowiedni balans. Wielkim autorytetem jest dla niego dziadek, po którym oprócz życiowej wiedzy odziedziczył olbrzymią kolekcję modeli samolotów, o którą dba z niezwykłym zaangażowaniem. W trakcie wieczoru spędzonego w domu Krzysztofa dowiemy się czy przygotowane dania wywołają u gości dreszcze, dlaczego każdy będzie musiał sam zadbać o swoją zastawę oraz kto zdobędzie tytuł mistrza sucharów.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
23:15 Ugotowani, odc. 23 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Ugotowani. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Ugotowani w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Ugotowani.

Emisja w stacjach


Ugotowani można obejrzeć w:

Emisje w: Food Network, TVN Style

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry