Reklama

Współczesna rodzina godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Współczesna rodzina w TV - najbliższe emisje

+ Obserwuj
Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Współczesna rodzina będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 10 sierpnia 2020 (Poniedziałek)
20:10 Współczesna rodzina 6, odc. 17 - Firmowa reklama Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Jay i Claire nie mogą dojść do porozumienia, gdy muszą nakręcić reklamę Pritchett Closets w odpowiedzi na nowe i chwytliwe nagranie ich konkurenta. Tom z sąsiedztwa wciąż używa drona, by szpiegować opalającą się Glorię. Phil, Luke i Manny postanawiają zniszczyć urządzenie. Pozbawiona słuchu Lily przygotowuje się do szkolnego występu. Cameron jest bardziej tym faktem zmartwiony niż ona sama. Z kolei uczucia Haley do Andy'ego jeszcze bardziej się komplikują, gdy ten zostaje w pośpiechu zabrany do szpitala z powodu ataku wyrostka robaczkowego.

Czas trwania: 25min. / USA / 2014 / serial komediowy
20:35 Współczesna rodzina 6, odc. 18 - Wiosenna przerwa Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Wiosenna przerwa w nauce skłania Claire do porządków. W tym czasie Phil zmaga się z poczuciem, że nie jest już młody, gdyż Luke wydaje się we wszystkim lepszy od niego. Haley zabiera Alex na festiwal muzyczny, by odgonić jej myśli od studiów. Gloria i Jay rzucają sobie nawzajem wyzwania. Ona ma przestać oglądać hiszpańskojęzyczne opery mydlane, zaś on rzucić palenie cygar. Gdy Gloria towarzyszy Cameronowi podczas konkursu talentów, trudno jej dotrzymać słowa.

Czas trwania: 25min. / USA / 2014 / serial komediowy
Reklama
21:00 Współczesna rodzina 6, odc. 19 - Przerwa w grillowaniu Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Urodziny Jaya są okazją do wspólnego spotkania. Phil jest bardzo dumny z siebie z powodu prezentu dla teścia - technologicznie zaawansowanego grilla ogrodowego. Claire i Mitch postanawiają, że w charakterze podarunku "zaproponują" oddanie pieniędzy, które Jay pożyczył im wieki temu. Nie spodziewają się, że ojciec na to przystanie. Gloria daje Manny'emu i Luke'owi lekcję na temat picia. Tymczasem stosunki między Haley a Andym robią się niezręczne, gdy dziewczyna przyprowadza swojego nowego chłopaka, który jest lekarzem.

Czas trwania: 25min. / USA / 2014 / serial komediowy
21:25 Współczesna rodzina 6, odc. 20 - Powalmy ich na kolana Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Jay zgadza się na zastępstwo w drużynie Camerona, startującej w finałach gry w kręgle. Cam nie uprzedza go jednak, że jest to liga gejowska. Fakt ten stawia Jaya w niezręcznej sytuacji. Phil i Claire spędzają niespodziewanie miło czas, jedząc kolację w towarzystwie swoich sąsiadów, Ronniego i Amber. Gloria i Mitch zgadzają się na wspólne wyjście do klubu z Haley, by udowodnić, że wciąż są młodzi i zabawni, ale nie przewidują tego, co się wydarzy przed imprezą.

Czas trwania: 25min. / USA / 2014 / serial komediowy
Program TV na 11 sierpnia 2020 (Wtorek)
20:10 Współczesna rodzina 6, odc. 21 - Przyzwoitość Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Phil i Jay wspólnie załatwiają przewiezienie zamku księżniczki Lily dla Joego. Obaj jednak nie są w dobrym humorze. Mitch i Cam pilnują Joego, co wzmaga ich pragnienie posiadania kolejnego dziecka - do momentu, gdy maluch robi się niesforny. Tymczasem Gloria usiłuje pomóc Haley w postawieniu w swojej pracy na swoim, a Claire stara się przekupić dyrektora szkoły, by ten dał mu jedną z uczniowskich nagród.

Czas trwania: 25min. / USA / 2014 / serial komediowy
20:35 Współczesna rodzina 6, odc. 22 - Czas patriotów Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Spełnia się najgorszy koszmar Alex, gdy dowiaduje się, że musi podzielić się tytułem najlepszego ucznia z jej głównym rywalem Sanjayem. Rodzice obojga zostają równie mocno wciągnięci w rywalizację i przekonują dyrektora szkoły Browna, by pozwolił na dodatkową rundę. Mitch i Cam zgadzają się przyłączyć do protestu przeciw lokalnej restauracji, którą faktycznie i w tajemnicy się ekscytują.

Czas trwania: 25min. / USA / 2014 / serial komediowy
21:00 Współczesna rodzina 6, odc. 23 - Głośne protesty Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Rodzina jest zdeterminowana, by zmusić Alex do świętowania dnia wagarowicza. Claire jest rozdarta, gdy otrzymuje propozycję pracy w dużej sieci hotelowej. Manny jest przymulony z powodu leków przeciwbólowych, które przyjmuje po usunięciu zębów mądrości. Gloria korzysta z okazji, żeby wprowadzić w życie plan rozdzielenia syna z jego nową dziewczyną.

Czas trwania: 25min. / USA / 2014 / serial komediowy
21:25 Współczesna rodzina 6, odc. 24 - Amerykański skyper Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Z okazji ukończenia przez Alex szkoły, cała rodzina zbiera się u Jaya i Glorii, by wspólnie świętować. Brakuje jedynie Phila. Nie powstrzymuje go to jednak od uczestniczenia w spotkaniu za pomocą skype'a i mobilnego robota. W trakcie imprezy Claire stresuje się zakupem idealnego prezentu dla córki, a Mitch ukrywa przed Camem, że został zwolniony z pracy.

Czas trwania: 25min. / USA / 2014 / serial komediowy
Reklama
Program TV na 12 sierpnia 2020 (Środa)
20:10 Współczesna rodzina 7, odc. 1 - Letnia miłość Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Haley próbuje powstrzymać Andy'ego przed oświadczeniem się Beth. Jej starania wskazują na to, że oboje muszą poradzić sobie z własnymi emocjami. Każde z nich robi to w typowy dla siebie sposób. Phil i Claire jeszcze bardziej wszystko pogarszają. Jay i Gloria próbują zapisać Joego do przedszkola. Są zaskoczeni, gdy okazuje się, jak konkurencyjna jest lista oczekujących. Tymczasem Cam próbuje wspierać Mitcha, który boryka się z kryzysem kariery wieku średniego. Ponieważ brakuje im gotówki, mężczyzna układa plan, który ma przywrócić Mitcha do dawnej pracy.

Czas trwania: 25min. / USA / 2015 / serial komediowy
20:35 Współczesna rodzina 7, odc. 2 - Dzień, w którym Alex wyjechała na studia Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Phil i Claire czują się ignorowani przez własne dzieci. Alex umyślnie podaje im złą datę wyjazdu na studia, chcąc uniknąć związanego z tym zamieszania. Luke nie chce towarzyszyć ojcu podczas prezentacji klientom domu na sprzedaż, ponieważ woli spotkać się z kolegami ze szkoły. Gdzie indziej, reszta rodziny wymyśla skomplikowaną historię, żeby wyplatać się od pójścia na mecz piłki nożnej Lily. Fakt ten jeszcze bardziej pogłębia odczuwany przez Mitcha i Cama stres, szczególnie po tym, jak zdecydowali się na wynajmowanie apartamentu na górze na krótkie pobyty.

Czas trwania: 25min. / USA / 2015 / serial komediowy
21:00 Współczesna rodzina 7, odc. 3 - Dylematy Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Bezrobotny Mitchell otrzymuje ofertę pracy w firmie, której właścicielem jest największy rywal Jaya. Phil, który pragnie pokazać, że jest fajnym tatą, pozwala Dylanowi na tymczasowe wprowadzenie się wraz z Haley do sutereny, ale szybko uświadamia sobie, że popełnił błąd. Tymczasem Gloria próbuje chronić uczucia Manny'ego, który został zlekceważony przez cheerleaderkę. Gdy Alex ma kłopoty z chłopakiem, wsparcia udziela jej najmniej oczekiwana osoba.

Czas trwania: 25min. / USA / 2015 / serial komediowy
21:25 Współczesna rodzina 7, odc. 4 - Wariatka Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Phil postanawia zbudować inkubator dla trzech osieroconych kaczych jaj, na których punkcie ma obsesję. Claire niepokoi się z powodu wzorów szaf, które ma zamiar zaprezentować swojemu tacie oraz pretensjonalnemu zespołowi projektantów. Tymczasem Mitch i Cam wynajmują mieszkanie na górze chłopakom z bractwa z dawnej uczelni Cama. Natomiast Gloria próbuje podbudować samoocenę Manny'ego w kwestii prowadzenia rozmów z dziewczynami.

Czas trwania: 25min. / USA / 2015 / serial komediowy
Program TV na 13 sierpnia 2020 (Czwartek)
20:10 Współczesna rodzina 7, odc. 5 - Werdykt Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Gloria zostaje wezwana do pełnienia roli ławniczki. Jednak przesadny entuzjazm z jej strony, związany z wzięciem udziału w rozprawie może przeszkodzić jej w spełnieniu obywatelskiego obowiązku. Podczas gdy Jay zastępuje żonę w przedszkolu Joego, Claire musi przejąć jego obowiązki w biurze. Ponieważ jest to dzień, w którym matki zabierają córki do pracy, kobieta ciągnie ze sobą Haley i Alex. Ma nadzieję, że dziewczyny zobaczą jej mocna stronę kobiety pracującej. Tymczasem Phil znajduje chwilę na nauczenie czegoś Luke'a i Manny'ego w ramach wykonywanych przez nich prac społecznych.

Czas trwania: 25min. / USA / 2015 / serial komediowy
20:35 Współczesna rodzina 7, odc. 6 - Im bardziej mnie ignorujesz Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Luke zostaje zatrzymany przez policję za prowadzenie auta bez prawa jazdy. Phil jest wściekły. Natomiast Claire odczuwa ulgę widząc, że syn okazuje nieco młodzieńczego buntu. Tymczasem Cam zajmuje się sprzedażą słynnego, rodzinnego sosu barbecue na jednym z rolniczych targów. Niestety handel idzie mu słabo więc wyżywa się na Glorii, która pokazuje mu swoja własną, o wiele lepszą wersję sosu, przygotowaną na podstawie przepisu jej nieżyjącej ciotki. Mitch rozważa przyjęcie pracy od swojego próżnego przyjaciela Simona, jednak nadal się waha. Izba Handlowa chce uhonorować Jay'a statuetką Tytanów Przemysłu. Mężczyzna dostaje obsesji na punkcie nakręcenia nagrania o tym "co go napędza", które ma zostać zaprezentowane podczas ceremonii rozdania nagród.

Czas trwania: 25min. / USA / 2015 / serial komediowy
21:00 Współczesna rodzina 7, odc. 7 - Seksowny dom Phila Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Phil wystawia na sprzedaż nową, imponującą nieruchomość z mnóstwem gadżetów, która staje się magnesem dla całej rodziny. Najpierw Haley postanawia zażyć samotnej kąpieli w wyposażonej w 16 dysz wannie, ale zostaje nakryta przez Andy'ego, który szykuje posiadłość do odwiedzin potencjalnych kupców. Chcąc przeżyć romantyczne chwile, Cam i Mitch również odwiedzają seksowny dom, ale szybko okazuje się, że inni także wpadli na ten sam pomysł. Tymczasem Gloria i Jay planują zrobienie rodzinie niespodzianki.

Czas trwania: 25min. / USA / 2015 / serial komediowy
Reklama
21:25 Współczesna rodzina 7, odc. 8 - Porządki w szufladzie Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Podczas szkolnej aukcji, Gloria niechcący wygrywa sesję z autorką poradników samopomocy. Dr Debra proponuje wszystkim by "posprzątali swoje szuflady z emocjonalnymi śmieciami". Wspólna sesja przeistacza się w rywalizację pomiędzy Mitchem i Camem oraz Claire i Philem, którzy walczą o tytuł najlepszego małżeństwa. Nieustępliwy Jay nie zmierza dzielić się swoimi uczuciami, czym doprowadza swoją żonę do szału. Tymczasem Haley prosi Alex o radę, ponieważ nie wie, jak sobie poradzić z Andym. Młodsza siostra wyjawia swój romans z Reubenem.

Czas trwania: 25min. / USA / 2015 / serial komediowy
Program TV na 14 sierpnia 2020 (Piątek)
20:10 Współczesna rodzina 7, odc. 9 - Białe Boże Narodzenie Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Gloria marzy o prawdziwych białych świętach Bożego Narodzenia, których nigdy nie miała okazji przeżyć w Kolumbii. W tym celu wybiera się z całą rodziną, w tym z Andym, do chaty w górach. Niestety jej plany zostają zniweczone przez ciepłą jak na tę porę roku pogodę oraz przypadkowego, niechcianego gościa.

Czas trwania: 25min. / USA / 2015 / serial komediowy
20:35 Współczesna rodzina 7, odc. 10 - Spotkania Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Claire i Phil planują kolacje z parą, którą poznali w trakcie wakacji. Jedyny problem w tym, że oni nigdy nie płacą rachunków, więc kobieta postanawia zmusić ich, by tym razem to zrobili. Gloria organizuje rodzinne spotkanie z przedszkolnym kolegą Joego. Jest podekscytowana, gdy matka chłopca mówi jej, że Jay będzie miał wiele wspólnego z jej mężem, który okazuje się być mężczyzną po osiemdziesiątce. Tymczasem Mitchell prosi Haley, Alex i Luke o pieniądze w zamian za kupon upominkowy, który dostał od nich na swoje urodziny.

Czas trwania: 25min. / USA / 2015 / serial komediowy
21:00 Współczesna rodzina 7, odc. 11 - Rozwiń skrzydła Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Phil wybiera się w odwiedziny do Alex. Wykorzystując nieobecność ojca, Clair i dzieci postanawiają pozbyć się kaczek. Tymczasem Jay pomaga Mitchowi w opiece nad piżama party Liliy i jej koleżanek z wietnamskiej grupy tanecznej. Gloria i Cam otrzymują duże zamówienie na ich ostry sos. Niestety brakuje im papryczek. Zdesperowani postanawiają je ukraść. Plan kradzieży zostaje skrupulatnie przygotowany przez Manny'ego.

Czas trwania: 25min. / USA / 2015 / serial komediowy
21:25 Współczesna rodzina 7, odc. 12 - Wiosenne porządki Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Claire ma niebawem przejąć rządy w rodzinnej firmie, a co za tym idzie będzie miała mniej czasu na zajmowanie się domem, dlatego postanawia zrobić wiosenne porządki. Reszta rodziny jest z tego powodu bardzo niezadowolona. Jay, który przechodzi na emeryturę, postanawia zająć się nowym, niebezpiecznym hobby, co ukrywa przed swoją żoną. Mitchell uczy Lily gry na flecie, jednak nie rozumie dlaczego tak słabo jej idzie. Prawda wychodzi na jaw kiedy próbuje nauczyć Glorie gry w golfa.

Czas trwania: 25min. / USA / 2015 / serial komediowy
Program TV na 17 sierpnia 2020 (Poniedziałek)
20:10 Współczesna rodzina 7, odc. 13 - Zmiana ról Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Odkąd Claire zaczęła zarządzać rodzinną firmą, ona i jej mąż wypracowali nowy rytm życia. Kobieta stał się głównym żywicielem rodziny, zaś Phil przejął obowiązki niewidzialnej kury domowej. Mężczyzna nie zamierza jednak pozwolić na to, by stać się ignorowanym i lekceważonym przez pozostałych domowników. Tymczasem Jaya zżera zazdrość, ponieważ kartonowa reklama z wizerunkiem jego żony wzbudza niestosowne zainteresowanie wśród obcych mężczyzn. Cam i Mitch są wyjątkowo gościnni, ponieważ pragną zapewnić sobie przychylne recenzje dla wynajmowanego przez nich apartamentu. Jednak gdy nowi najemcy zaczynają zachowywać się w podejrzany sposób, para zaczyna wtykać nos w nie swoje sprawy.

Czas trwania: 25min. / USA / 2015 / serial komediowy
20:35 Współczesna rodzina 7, odc. 14 - Burza Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Potężna burza powoduje przerwy w dostawie prądu w całym mieście. Wszyscy członkowie rodziny udają się do Jaya i Glorii, którzy posiadają generator. Tymczasem Jay próbuje wyrwać się z domu by spotkać się ze swoimi kolegami z marynarki. Phil próbuje zgrywać bohatera by odzyskać, utracony przez atak paniki, honor. Mitch i Cam starają się uratować przyjęcie urodzinowe Lily, w której udział bierze najpopularniejsza dziewczynka z klasy ich córki. Haley próbuje uwieść Andy'ego.

Czas trwania: 25min. / USA / 2015 / serial komediowy
21:00 Współczesna rodzina 7, odc. 15 - Nie wiem, jak ona to robi Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Claire okazuje się super mamą, która potrafi pogodzić pracę zawodową z życiem osobistym i domowymi obowiązkami. Dzieci są z tego powodu bardzo szczęśliwe, jednak Philowi się to nie podoba i próbuje odkryć sekret żony. Tymczasem Joe przechodzi trudny okres, przez co Jay i Gloria mają problemy ze snem. Z tego powodu oboje chodzą w pewnych kwestiach na skróty, jednak robią wszystko by druga strona się o tym nie dowiedziała. Na zorganizowanym przez Peppera przyjęciu weselnym swoich przyjaciół, Mitch i Cam traktowani są jak goście gorszej kategorii.

Czas trwania: 25min. / USA / 2015 / serial komediowy
Reklama
21:25 Współczesna rodzina 7, odc. 16 - Niewinne kłamstewka Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Nowa klientka Phila, okazuje się być kobietą "w jego typie". Chcąc uniknąć kłopotów z żoną, mężczyzna wymyśla coraz to nowe kłamstwa, w których z czasem zaczyna się gubić. Tymczasem Gloria podejrzewa, że jej instruktor jogi chce ją uwieść i prosi Claire, aby towarzyszyła jej na zajęciach. W rezultacie, trener skupia całą swą uwagę na Claire, której się to podoba. Emerytowany Jay poświęca swój wolny czas na tworzenie własnego webcastu. Kiedy pod programem zaczynają pojawiać się nieprzychylne komentarze zamieszczane przez internetowego trolla, mężczyzna postanawia go namierzyć. Mitch i Cam próbują nauczyć Lily jazdy na rowerze.

Czas trwania: 25min. / USA / 2015 / serial komediowy
Program TV na 18 sierpnia 2020 (Wtorek)
20:10 Współczesna rodzina 7, odc. 17 - Bądź sobą Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Phil wpada na wariacki pomysł wyjechania z Claire na spontaniczną wyprawę do Paryża. Jednak oboje są bardzo zmęczeni całym tygodniem pracy. Tymczasem Jay postanawia przebudować łazienkę. Remont okazuje się niebezpiecznym okresem dla reszty domowników. Pam, siostra Cama, zatrzymuje się u brata, ponieważ zostawił ją mąż. Jej emocjonalne wybuchy doprowadzają Mitchella do obłędu. Haley i Andy wybierają się na szalony, nocny rajd po barach.

Czas trwania: 25min. / USA / 2015 / serial komediowy
20:35 Współczesna rodzina 7, odc. 18 - Impreza Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Manny i Luke opiekują się Lily i Joem. Dzięki temu pozostali członkowie rodziny mają cały dzień tylko dla siebie. Claire i Gloria postanawiają udać się do spa. Phil i Mitch idą do kina. Jay i Cam zamierzają zobaczyć ważną walkę w barze sportowym. Niestety sprawy się komplikują, gdy w domu włącza się alarm przeciwpożarowy. Claire podejrzewa, że chłopcy zorganizowali sobie potajemną imprezę.

Czas trwania: 25min. / USA / 2015 / serial komediowy
21:00 Współczesna rodzina 7, odc. 19 - Mężczyzna nie powinien kłamać Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Claire wraca do domu ze znalezionym na drodze psem i prosi dzieci o pomoc w ukryciu go przed Philem na czas poszukiwania jego właściciela. Niestety jej nietypowe zachowanie sprawia, że mąż próbuje poświęcić jej więcej czasu i uwagi. Tymczasem Gloria zaprasza do domu nowo poznana parę, pomimo wcześniejszych protestów Jay'a. Okazuje się jednak, że nowy znajomy jest całkiem fajnym facetem. Cameron wynajmuje apartament na piętrze chrześcijańskiemu zespołowi rockowemu.

Czas trwania: 25min. / USA / 2015 / serial komediowy
21:25 Współczesna rodzina 7, odc. 20 - Zaproszenie na bal Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Zbliżające się targi branżowe sprawiają, że Claire zachowuje wzmożoną czujności i wkrótce nabiera przekonania, że ktoś z firmy próbuje wykraść ich tajne informacje. Tymczasem Phil zamierza samodzielnie wymierzyć sprawiedliwość po tym, jak on i Gloria odkrywają, że ciocia Alice wykradła jej recepturę na ostry sos. Jay próbuje nauczyć Joego, jak wykonać niektóre typowo męskie czynności. Mitch pomaga Luke'owi w przygotowaniu zaproszenia na nadchodzący szkolny bal. Cam pomaga w tym samym projekcie Manny'emu.

Czas trwania: 25min. / USA / 2015 / serial komediowy
Program TV na 19 sierpnia 2020 (Środa)
20:10 Współczesna rodzina 7, odc. 21 - Szalony pociąg Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Dede ma ponownie wyjść za mąż. Manny proponuje, by na ślubną ceremonię pojechać pociągiem. Jay cieszy się, że Dede układa sobie życie, jednak jego radość może okazać się zgubna. Claire i Mitchell męczą się nad ułożeniem toastu. Phil i Cam rozmawiają o swoim ulubionym autorze, który przypadkowo jedzie tym samym pociągiem. Luke i Manny dostają głupawki. Tymczasem Gloria nie może wydostać się z drugiej klasy, a Alex zostaje uwikłana w przelotny romans.

Czas trwania: 25min. / USA / 2015 / serial komediowy
20:35 Współczesna rodzina 7, odc. 22 - Podwójne kliknięcie Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Claire brakuje czasu na zwolnienie jednego z pracowników. Phil jest przekonany, że przyłapał w swoim łóżku Luke'a z dziewczyną. Okazuje się, że Alex wprowadziła się na lato do domu, ale nikt tego nie zauważył. Jay nie chce przyjąć do wiadomości, że powrót na rynek pracy może być trudniejszy, niż mu się to początkowo wydawało. Cam zamierza latem pracować w Kansas City, ale nie może uzgodnić z Mitchem, kto w tym czasie będzie się opiekował Lily.

Czas trwania: 25min. / USA / 2015 / serial komediowy
21:00 Współczesna rodzina, odc. 1 - Pilot Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Sześćdziesięcioletni Jay ponownie się ożenił, poślubił atrakcyjną, o wiele młodszą Kolumbijkę Glorię. Teraz musi dotrzymać kroku pełnej temperamentu żonie. Mężczyzna stara się zdobyć sympatię syna Glorii, Manny'ego, jednak chłopiec go nie akceptuje. Córka Jaya z pierwszego małżeństwa, Claire ma mnóstwo problemów związanych z własną rodziną. Jej syn strzela do siostry z pistoletu na kulki, a starsza córka przyprowadza do domu chłopaka. Z kolei syn Jaya, Mitchell, boi się przyznać przed bliskimi, że wraz ze swoim partnerem Cameronem adoptował dziewczynkę z Wietnamu.

Czas trwania: 25min. / USA / 2009 / serial komediowy
21:25 Współczesna rodzina, odc. 2 - Rowerowy złodziej Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Manny jest bardzo podekscytowany, gdyż ojciec obiecał zabrać go na weekend. Jak zwykle jednak Javier nie wywiązuje się z obietnicy i chłopiec zostaje w domu. Jay postanawia przekonać go, że potrafić być dla niego dobrym ojcem. Phil zauważa, że Luke zostawił swój rower bez opieki. Chcąc dać mu nauczkę, zabiera pojazd i ukrywa go. Niestety okazuje się, że nie był to rower Luke'a. Tymczasem Cameron i Mitchell zabierają Lily na zajęcia dla maluchów. Aby nie wzbudzać kontrowersji, ukrywają swoją orientację seksualną.

Czas trwania: 25min. / USA / 2009 / serial komediowy
Program TV na 20 sierpnia 2020 (Czwartek)
20:10 Współczesna rodzina, odc. 3 - Poleć ze mną Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Jay marzy o chwili, kiedy w samotności zajmie się swoim modelem samolotu. Przeszkadza mu w tym jego zięć, który szuka okazji, by się z nim zaprzyjaźnić. Claire próbuje oswoić się z myślą, że ona i Manny są teraz rodzeństwem. Alex nie chce założyć sukienki na ślub znajomych. Z pomocą Claire przychodzi jej macocha, Gloria. Tymczasem Mitchell pierwszy w życiu wybiera się do marketu Costco. Wpada w szał zakupów i wydaje pieniądze na różne zbędne produkty.

Czas trwania: 25min. / USA / 2009 / serial komediowy
20:35 Współczesna rodzina, odc. 4 - Incydent Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Po raz pierwszy od wielu miesięcy pojawia się DeDe, była żona Jaya, matka Mitchella i Claire. Kobieta jest skłócona z całą rodziną. Wszyscy pamiętają zamieszanie, jakiego narobiła na weselu Jaya i Glorii. Teraz DeDe postanawia prosić bliskich o wybaczenie. Okazuje się, że będzie musiała naprawdę się postarać. Phil i Claire zastanawiają się, czy pozwolić Haley jechać z chłopakiem na koncert. Mitchell odwiedza ojca, by powiedzieć mu, że zaprosił matkę na przyjęcie, jednak Gloria nadal o niczym nie wie.

Czas trwania: 25min. / USA / 2009 / serial komediowy
21:00 Współczesna rodzina, odc. 5 - Naciągaczka czy nie... Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Claire i Phil zostają wezwani do szkoły, gdyż Luke wdał się w bójkę z Mannym. W gabinecie dyrektora czekają na nich Gloria i Jay. W czasie rodzinnego oglądania meczu w domu Jaya między Philem a jego teściem dochodzi do nieprzyjemnej wymiany zdań. Z kolei Gloria wdaje się w kłótnię z Claire.

Czas trwania: 25min. / USA / 2009 / serial komediowy
21:25 Współczesna rodzina, odc. 6 - Nie zadzieraj z żoną Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Jay usiłuje przekonać Glorię, że jest nadopiekuńcza wobec Manny'ego. Haley robi kurs na prawo jazdy. Dziewczyna niezbyt pewnie czuje się za kierownicą. Lily uderza się w główkę. Spanikowani Cameron i Mitchell natychmiast zawożą dziewczynkę do lekarza. Pani doktor z trudem przekonuje ich, że nie ma powodu do niepokoju. Phil chce udowodnić Claire, że jest bardziej od niej wysportowany. Nie jest to łatwe.

Czas trwania: 25min. / USA / 2009 / serial komediowy
Program TV na 21 sierpnia 2020 (Piątek)
20:10 Współczesna rodzina, odc. 7 - Szermierka Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Manny odnosi sukces na zawodach w szermierce. Jay i Gloria są bardzo z niego dumni. Chłopiec nie chce jednak wiązać z tą dyscypliną swojej przyszłości. Mitchell od lat ma za złe Claire, że przestała uprawiać łyżwiarstwo figurowe, kiedy startowali razem jako para. Cameron radzi mu, by wreszcie jej o tym powiedział. Phil upiera się, by odnaleźć ukryty talent Luke'a. Postanawia nauczyć chłopca grać w baseball, jednak ponosi porażkę. By za wszelką cenę udowodnić sobie i Claire, że syn ma jakieś zdolności, zabiera go na rozmowę w sprawie sprzedaży domu. Luke szybko zjednuje mu klientów, ale wkrótce jego szczerość sprowadza na Phila kłopoty.

Czas trwania: 25min. / USA / 2009 / serial komediowy
20:35 Współczesna rodzina, odc. 8 - Wielkie nadzieje Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Mitchell i Cameron spotykają się ze swoją dobrą koleżanką Sal, z którą przeżyli wiele szalonych imprez. Dziewczyna nie potrafi zrozumieć, że przyjaciele są teraz rodzicami i mają zupełnie inne priorytety. Claire i Phil kupują sobie nawzajem prezenty z okazji rocznicy ślubu. Podarunki okazują się zupełnie nietrafione. Jay, zgodnie z rodzinną tradycją, przygotowuje w domu przyjęcie, na którym będzie mógł porozmawiać z wnukami. Jest niemile zaskoczony, gdy odkrywa, że najstarsza Haley zamiast do niego, woli iść do kolegi.

Czas trwania: 25min. / USA / 2009 / serial komediowy
21:00 Współczesna rodzina, odc. 9 - Klaun Fizbo Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Cameron robi wszystko, by przyjęcie urodzinowe Luke'a było wspaniałe. Jednak seria incydentów sprawia, że zabawa przeradza się w okropny chaos i prowadzi do nieszczęśliwego wypadku.

Czas trwania: 25min. / USA / 2009 / serial komediowy
21:25 Współczesna rodzina, odc. 10 - Święta odwołane Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Gloria i Manny postanawiają wprowadzić w domu zwyczaje świąteczne, które znają z Kolumbii. Jay waha się, czy powinien się do nich przyłączyć. Claire i Phil odkrywają, że któreś z dzieci po kryjomu pali papierosy. Atmosfera w domu staje się nieznośna. Cameron przeżywa, że został wyrzucony z zespołu kolędników. Wszyscy są zestresowani i mają dość świąt, które jeszcze nie nadeszły.

Czas trwania: 25min. / USA / 2009 / serial komediowy
Program TV na 24 sierpnia 2020 (Poniedziałek)
20:10 Współczesna rodzina, odc. 11 - Bezsenna noc Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): W domu Pritchettów zjawia się Javier, były mąż Glorii i ojciec Manny'ego. Jay nie cierpi czarującego lekkoducha, ale na prośbę żony stara się nawiązać z nim poprawne relacje. Cameron i Mitchell próbują nauczyć małą Lily samodzielnego zasypiania. Dziewczynka ciągle płacze, co jest trudne do zniesienia dla jej opiekunów. Phil ma kamień w nerce. Trafia do szpitala, gdzie wpada w histerię.

Czas trwania: 25min. / USA / 2010 / serial komediowy
20:35 Współczesna rodzina, odc. 12 - Tylko nie w moim domu Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Haley oskarża Alex o to, że czytała jej pamiętnik. Claire zaś podejrzewa, że Luke przegląda w internecie strony pornograficzne. W domu dochodzi do wielkiej rodzinnej awantury. Jay przywozi z Las Vegas tandetną rzeźbę. Jest nią zachwycony, ale Gloria nie może nawet znieść widoku rzekomego dzieła sztuki. Cameron i Mitchell chcą pomóc ogrodnikowi, który przeżywa osobistą tragedię.

Czas trwania: 25min. / USA / 2010 / serial komediowy
21:00 Współczesna rodzina, odc. 13 - Piętnaście procent Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Phil kupuje kino domowe. Claire jest załamana - uważa, że nigdy nie nauczy się obsługi skomplikowanego urządzenia. Mąż podstępem skłania ją do opanowania tej trudnej sztuki. Manny umawia się na randkę przez internet. Kiedy wybranka pojawia się u niego w domu, chłopiec i jego rodzice przeżywają szok. Mitchell ma żal do ojca, że wstydzi się powiedzieć kolegom o tym, że jego syn jest gejem.

Czas trwania: 25min. / USA / 2010 / serial komediowy
21:25 Współczesna rodzina, odc. 14 - Lądowanie na księżycu Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Gloria ma wypadek samochodowy. Twierdzi, że winny jest kierowca drugiego auta. Prosi Mitchella, by był jej adwokatem. Manny wie jednak, że to nieprawda i uprzedza o tym Mitchella, stawiając go w bardzo niewygodnej sytuacji. Jay idzie z Cameronem do siłowni. Boi się o to, co ludzie powiedzą. Claire spotyka się z koleżanką, z którą kiedyś pracowała. Pod wpływem rozmowy z nią postanawia wrócić do zawodu.

Czas trwania: 25min. / USA / 2010 / serial komediowy
Program TV na 25 sierpnia 2020 (Wtorek)
20:10 Współczesna rodzina, odc. 15 - Wystrzałowe Walentynki Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Zbliżają się walentynki. Phil, jak zwykle, zaprasza Claire do włoskiej restauracji, w której bywają od lat. Kobieta nie jest tym zachwycona. Jay zabiera Glorię na występ sławnego komika, Davida Brennera. Okazuje się, że żona wolałaby tańczyć salsę. Cameron i Mitchell spędzają walentynki z Mannym, który ma złamane serce. Próbują umówić chłopca na randkę.

Czas trwania: 25min. / USA / 2010 / serial komediowy
20:35 Współczesna rodzina, odc. 16 - Obawy Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Haley kolejny raz zdaje egzamin na prawo jazdy. Claire próbuje podnieść córkę na duchu i nie dopuścić do tego, by Alex odebrała siostrze pewność siebie. Phil i Luke chcą przekonać się, co znajduje się w piwnicy. Ojciec chłopca musi pokonać swój lęk przed ciemnością. Cameron zaprasza na lunch lekarkę, która zajmuje się Lily. Chcą się z nią zaprzyjaźnić, by zapewnić dziecku lepszą opiekę. Są zawiedzeni, gdy okazuje się, że pierwszym słowem wypowiedzianym przez Lily jest "mama".

Czas trwania: 25min. / USA / 2010 / serial komediowy
21:00 Współczesna rodzina, odc. 17 - Prawdę powiedziawszy... Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Jay niechcący zabija żółwia Manny'ego. Boi się mu o tym powiedzieć, więc wymyśla nieprawdopodobną historię, w nadziei na to, że chłopiec mu uwierzy. Claire jest zazdrosna z powodu wizyty byłej dziewczyny Phila, Denise. Okazuje się, że kobieta ma wobec dawnego kochanka konkretne plany. Mitchell opuszcza rodzinne spotkanie z powodu pracy. Składa w firmie wypowiedzenie, by mieć więcej czasu dla Lily.

Czas trwania: 25min. / USA / 2010 / serial komediowy
21:25 Współczesna rodzina, odc. 18 - Gwieździsta noc Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Luke ma przygotować do szkoły pracę o Van Goghu. Claire pewna, że syn sobie nie poradzi, prosi męża, by mu pomógł. Phil zostawia chłopcu wolną rękę. Efekt tej decyzji zadziwia wszystkich. Mitchell i Jay jak co roku jadą oglądać deszcz meteorytów. Tym razem w wyprawie towarzyszy im Manny. Cameron proponuje Glorii spotkanie. Ma nadzieje, że w końcu uda mu się z nią zaprzyjaźnić. Niestety im bardziej się stara, tym więcej gaf popełnia.

Czas trwania: 25min. / USA / 2010 / serial komediowy
Program TV na 26 sierpnia 2020 (Środa)
20:10 Współczesna rodzina, odc. 19 - Przełom Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Phil marzy o tym, żeby na urodziny dostać ipoda. Clare zapewnia go, że pojedzie do sklepu i ustawi się w kolejce. Niestety, nie dotrzymuje obietnicy. Jay uczy Manny'ego grać w szachy. Nie wie, że jego pasierb jest lepszym szachistą niż on. Z kolei Mitchell i Cameron przeżywają chwile grozy. Są przekonani, że do domu wszedł włamywacz.

Czas trwania: 25min. / USA / 2010 / serial komediowy
20:35 Współczesna rodzina, odc. 20 - Grzanie ławy Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Mitchell dochodzi do wniosku, że jego decyzja o zwolnieniu się z kancelarii była błędem. Męczy go siedzenie w domu z dzieckiem. Z kolei Cameron, który zatrudnił się w sklepie, z chęcią wróciłby do domu. Nie chce jednak odbierać Mitchellowi przyjemności codziennego obcowania z Lily. Jay załatwia synowi spotkanie z bogatym inwestorem, który mógłby go zatrudnić. Staje do konkursu na nowego trenera w drużynie bejsbolowej Manny'ego and Luke'a. Jego rywalem jest Phil.

Czas trwania: 25min. / USA / 2010 / serial komediowy
21:00 Współczesna rodzina, odc. 21 - Był sobie pies Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Cameron chce dołączyć do zespołu Dylana. Claire staje się podejrzliwa, gdy ojciec Phila składa im wizytę. Manny ma traumę po obejrzeniu horroru.

Czas trwania: 25min. / USA / 2010 / serial komediowy
21:25 Współczesna rodzina, odc. 22 - Port lotniczy 2010 Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Wycieczka na Hawaje, która miała być prezentem urodzinowym Glorii dla Jaya, zmienia się wakacje dla całej rodziny.

Czas trwania: 25min. / USA / 2010 / serial komediowy
Program TV na 27 sierpnia 2020 (Czwartek)
20:10 Współczesna rodzina, odc. 23 - Hawaje Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Pritchettowie relaksują się na Hawajach, gdzie polecieli, by obchodzić urodziny Phila. Luke dzieli pokój z Mannym. Chłopcy nieustannie się kłócą. Phil stara się wynagrodzić Claire, że przed laty nie zabrał jej w podróż poślubną. Cameron zmusza Mitchella, by chodzili na wycieczki. W końcu partner buntuje się i zostaje w hotelu. Hayley wychodzi do baru z nowymi znajomymi i wraca do pokoju kompletnie pijana, a Jay doznaje poważnego urazu kręgosłupa.

Czas trwania: 25min. / USA / 2010 / serial komediowy
20:35 Współczesna rodzina, odc. 24 - Portret rodzinny Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Claire angażuje fotografa, który ma zrobić zdjęcie całej rodzinie. Zależy jej, by wszyscy zjawili się na czas odświętnie ubrani. Glorii i Philowi przydarza się niezręczna sytuacja podczas meczu Lakersów. Świadkami incydentu są towarzyszący im Manny i Alex. Cameron zostaje śpiewakiem weselnym. Jay pomaga Luke'owi przy realizacji szkolnego projektu.

Czas trwania: 25min. / USA / 2010 / serial komediowy
21:00 Współczesna rodzina 2, odc. 1 - Stare dobre auto Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Claire namawia Phila, by w pozbył się w końcu starego kombi. Proponuje też wspomnieniową wycieczkę. Cameron prosi Jaya a pomoc. Tymczasem Mitchell postanawia zbudować realnych rozmiarów zamek księżniczki dla Lily.

Czas trwania: 25min. / USA / 2010 / serial komediowy
21:25 Współczesna rodzina 2, odc. 2 - Pocałunek Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Gdy Claire odkrywa, że Alex zaczyna się interesować chłopcami, staje się nadopiekuńcza. Tymczasem Haley stara się udzielić siostrze kilku pomocnych rad. Gloria gotuje coraz więcej kolumbijskich potraw na cześć swojej babci. Jay odbiera to jako żart.

Czas trwania: 25min. / USA / 2010 / serial komediowy
Program TV na 28 sierpnia 2020 (Piątek)
20:10 Współczesna rodzina 2, odc. 3 - Trzęsienie ziemi Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Miasteczko nawiedza trzęsienie ziemi. W efekcie Claire zostaje uwięziona w łazience z hydraulikiem. Mitchell i Cameron próbują wykorzystać zamieszanie wywołane wstrząsami i ukradkiem wyjść z przyjęcia. Tymczasem Manny przeżywa egzystencjalny kryzys.

Czas trwania: 25min. / USA / 2010 / serial komediowy
20:35 Współczesna rodzina 2, odc. 4 - Nieznajomi na ruchomej bieżni Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Claire próbuje powstrzymać Phila przed wygłoszeniem w trakcie bankietu mało zabawnego i ośmieszającego dla niego samego przemówienia. Tymczasem Mitchell stara się przekonać Cameron do zmiany stylu ubierania się. Jay i Gloria idą w odwiedziny do jednego ze swoich pracowników. Haley radzi Alex, jak być trendy.

Czas trwania: 25min. / USA / 2010 / serial komediowy
21:00 Współczesna rodzina 2, odc. 5 - Odłączeni Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Phil i Claire próbują zjednoczyć rodzinę. Podejmują wyzwanie, kto jest w stanie dłużej wytrzymać bez elektronicznych urządzeń. Tymczasem Mitchell i Cameron szukają dla Lily najlepszego przedszkola. Gloria zajmuje się psem sąsiadów.

Czas trwania: 25min. / USA / 2010 / serial komediowy
21:25 Współczesna rodzina 2, odc. 6 - Halloween Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Claire uwielbia Halloween. Z tej okazji dekoruje dom i rozpisuje każdemu z domowników role do odegrania. Z kolei Cameron nie znosi tego święta z powodu traumy, jakiej doświadczyła w dzieciństwie. Tymczasem Mitchell wraca zdenerwowany, gdyż miał zły dzień w pracy. Jay i Manny naśmiewają się z akcentu Glorii, co strasznie ją złości.

Czas trwania: 25min. / USA / 2010 / serial komediowy

Współczesna rodzina można zobaczyć online w VOD

HBO GO

Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Współczesna rodzina. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Współczesna rodzina w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Współczesna rodzina.

Poprzednie emisje Współczesna rodzina w telewizji

Emisja Współczesna rodzina miała miejsce:

2020-08-07 21:25 Współczesna rodzina 6, odc. 16 - Przerwane połączenie Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Komputer Claire staje się centrum operacyjnym dla działań rodziny po tym, jak po wielkiej kłótni kobieta grzęźnie na lotnisku i stara się desperacko skontaktować z Haley. Wszyscy zostają wciągnięci w internetowy dramat, w miarę jak piętrzące się wskazówki pokazują, że Haley zrobiła coś bardzo impulsywnego i wywracającego życie do góry nogami.

Czas trwania: 25min. / USA / 2014 / serial komediowy
2020-08-07 21:00 Współczesna rodzina 6, odc. 15 - Walcz albo w nogi Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Po weekendowym zjeździe dawnych znajomych Phila, Claire rezerwuje ostatnie dostępne miejsce w pierwszej klasie na powrotny lot do domu, zostawiając Phila w sekcji ekonomicznej. Tymczasem Mitch, Cam, Pepper i cała ekipa urządzają dla Sal spóźnione przyjęcie z okazji narodzin dziecka. Natomiast Gloria zmusza Jaya do nauczenia Manny'ego, jak się bronić przed łobuzem.

Czas trwania: 25min. / USA / 2014 / serial komediowy
2020-08-07 20:35 Współczesna rodzina 6, odc. 14 - Pokręcone siostry Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Nadchodzą Walentynki, co oznacza powrót "Juliany" i "Clive'a". Jednak Claire zaczyna się martwić, że Phil może być bardziej zainteresowany jej alter ego niż nią samą. Jay jest przerażony, gdy okazuje się, że odwiedzająca ich siostra Glorii, Sonia, może zepsuć jego romantyczne plany na wieczór. Natomiast Mitchell i Cameron wraz z ich dobrym przyjacielem Andersem pakują się w bardzo ryzykowną sytuację.

Czas trwania: 25min. / USA / 2014 / serial komediowy
2020-08-07 20:10 Współczesna rodzina 6, odc. 13 - Pochopne decyzje Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Phil zaczyna odczuwać chłodne traktowanie ze strony Luke'a. Ostatnio spędza dużo czasu z Andym, którego przyucza do zawodu, a ten z łatwością przejmuje rolę jego prawej ręki. Mitchell załatwia sprawy prawne dla firmy Jaya, a współpraca z Claire okazuje się dla obojga bardzo pouczającym doświadczeniem. Tymczasem Gloria i lekarze podejrzewają, że Joe może mieć alergię na sierść Stelli.

Czas trwania: 25min. / USA / 2014 / serial komediowy
2020-08-06 21:25 Współczesna rodzina 6, odc. 12 - Ciężka artyleria Logo FOX Comedy

Opis (streszczenie): Claire jest wściekła z powodu łodzi, którą ich sąsiedzi postawili na swoim frontowym trawniku. Wkrótce sytuacja zamienia się w wojnę. Phil wzywa ciężką artylerię w postaci swojego ojca Franka i wszystkich jego emerytowanych przyjaciół. Jay stara się nauczyć Joego siadania na nocniku. Natomiast Cam, w tajemnicy przed Mitchem, zabiera Lily do szkoły dla klaunów.

Czas trwania: 25min. / USA / 2014 / serial komediowy

Współczesna rodzina gdzie obejrzeć?

Współczesna rodzina można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: FOX Comedy

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry