Reklama

Zaginione światy godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Zaginione światy będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2018-09-25

08:25 Zaginione światy, sezon 2, odc. 02: Tajne amerykańskie zakłady jądrowe Logo Stopklatka TV
Podróż do fabryk, w których w czasie zimnej wojny trwał wyścig zbrojeniowy dwóch mocarstw. Z pomocą naukowców seria przedstawia wybrane cywilizacje i osiągnięcia przeszłości, a dzięki efektom specjalnym przywołuje je do życia. Kolejne odcinki przybliżą m.in. życie w Rosji Iwana Groźnego i sekrety kamiennego kręgu Stonehenge, ale też tajne miasta USA czy niezrealizowane przez Hitlera plany przebudowy Berlina.
Czas trwania: 45min. / UK / 2008 / serial dokumentalny

2018-09-26

08:25 Zaginione światy, sezon 2, odc. 03: Megabudowle Henryka VIII Logo Stopklatka TV
Podróż śladami najwspanialszych budowli króla Anglii Henryka VIII. Z pomocą naukowców seria przedstawia wybrane cywilizacje i osiągnięcia przeszłości, a dzięki efektom specjalnym przywołuje je do życia. Kolejne odcinki przybliżą m.in. życie w Rosji Iwana Groźnego i sekrety kamiennego kręgu Stonehenge, ale też fabryki bomb atomowych czy niezrealizowane przez Hitlera plany przebudowy Berlina.
Czas trwania: 44min. / UK / 2008 / serial dokumentalny

2018-09-27

08:00 Zaginione światy, sezon 2, odc. 04: Tajne amerykańskie bunkry Logo Stopklatka TV
Podróż do tajnych podziemnych schronów zbudowanych w USA w czasie zimnej wojny na wypadek ataku Sowietów. Z pomocą naukowców seria przedstawia wybrane cywilizacje i osiągnięcia przeszłości, a dzięki efektom specjalnym przywołuje je do życia. Kolejne odcinki przybliżą m.in. życie w Rosji Iwana Groźnego i sekrety kamiennego kręgu Stonehenge, ale też fabryki bomb atomowych czy niezrealizowane przez Hitlera plany przebudowy Berlina.
Czas trwania: 45min. / UK / 2008 / serial dokumentalny
Reklama
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Zaginione światy. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Zaginione światy w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 170 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Zaginione światy.

Poprzednie emisje Zaginione światy

Emisja Zaginione światy miała miejsce:

2018-09-24, 08:25 Zaginione światy, sezon 2, odc. 01: Kama Sutra Logo Stopklatka TV
Podróż do 85 zbudowanych tysiąc lat temu świątyń w centralnym regionie Indii. Z pomocą naukowców seria przedstawia wybrane cywilizacje i osiągnięcia przeszłości, a dzięki efektom specjalnym przywołuje je do życia. Kolejne odcinki przybliżą m.in. życie w Rosji Iwana Groźnego i sekrety kamiennego kręgu Stonehenge, ale też fabryki bomb atomowych czy niezrealizowane przez Hitlera plany przebudowy Berlina.
UK / 2008 / serial dokumentalny
2018-09-20, 08:05 Zaginione światy, sezon 1, odc. 12: Poganie Logo Stopklatka TV
Próba wyjaśnienia tajemnic trzech pogańskich ruin: Stonehenge, Kręgu Brodgara i Grobowca Orłów. Z pomocą naukowców seria przedstawia wybrane cywilizacje i osiągnięcia przeszłości, a dzięki efektom specjalnym przywołuje je do życia. Kolejne odcinki przybliżą m.in. życie w Rosji Iwana Groźnego i sekrety kamiennego kręgu Stonehenge, ale też fabryki bomb atomowych czy niezrealizowane przez Hitlera plany przebudowy Berlina.
UK / 2007 / serial dokumentalny
2018-09-19, 08:20 Zaginione światy, sezon 1, odc. 11: Pierwsi Chrześcijanie Logo Stopklatka TV
Opowieść o życiu apostoła Pawła i pierwszych chrześcijan - od Świątyni Artemidy w Efezie po sekretne jaskinie w Kapadocji. Z pomocą naukowców seria przedstawia wybrane cywilizacje i osiągnięcia przeszłości, a dzięki efektom specjalnym przywołuje je do życia. Kolejne odcinki przybliżą m.in. życie w Rosji Iwana Groźnego i sekrety kamiennego kręgu Stonehenge, ale też fabryki bomb atomowych czy niezrealizowane przez Hitlera plany przebudowy Berlina.
UK / 2007 / serial dokumentalny
2018-09-18, 08:25 Zaginione światy, sezon 1, odc. 10: Szkocja z czasów Walecznego Serca Logo Stopklatka TV
Komputerowa symulacja pozwala zobaczyć, jak szkockie zamki wyglądały w czasach swojej świetności. Z pomocą naukowców seria przedstawia wybrane cywilizacje i osiągnięcia przeszłości, a dzięki efektom specjalnym przywołuje je do życia. Kolejne odcinki przybliżą m.in. życie w Rosji Iwana Groźnego i sekrety kamiennego kręgu Stonehenge, ale też fabryki bomb atomowych czy niezrealizowane przez Hitlera plany przebudowy Berlina.
UK / 2007 / serial dokumentalny
2018-09-17, 08:25 Zaginione światy, sezon 1, odc. 09: Prawdziwy Dracula Logo Stopklatka TV
Rekonstrukcja niezwykłych fortec zbudowanych przez sadystycznego Włada Palownika - pierwowzór Drakuli. Z pomocą naukowców seria przedstawia wybrane cywilizacje i osiągnięcia przeszłości, a dzięki efektom specjalnym przywołuje je do życia. Kolejne odcinki przybliżą m.in. życie w Rosji Iwana Groźnego i sekrety kamiennego kręgu Stonehenge, ale też fabryki bomb atomowych czy niezrealizowane przez Hitlera plany przebudowy Berlina.
UK / 2007 / serial dokumentalny
2018-09-13, 08:05 Zaginione światy, sezon 1, odc. 08: Tajne Bunkry Churchilla Logo Stopklatka TV
Jakie tajemnice kryją się pod ulicami Londynu? Spojrzenie na tajne bunkry zbudowane w czasie II wojny. Z pomocą naukowców seria przedstawia wybrane cywilizacje i osiągnięcia przeszłości, a dzięki efektom specjalnym przywołuje je do życia. Kolejne odcinki przybliżą m.in. życie w Rosji Iwana Groźnego i sekrety kamiennego kręgu Stonehenge, ale też fabryki bomb atomowych czy niezrealizowane przez Hitlera plany przebudowy Berlina.
UK / 2007 / serial dokumentalny
2018-09-12, 08:25 Zaginione światy, sezon 1, odc. 07: Jerozolima Jezusa Logo Stopklatka TV
Jak wyglądało życie w Jerozolimie za czasów Jezusa? Z pomocą naukowców seria przedstawia wybrane cywilizacje i osiągnięcia przeszłości, a dzięki efektom specjalnym przywołuje je do życia. Kolejne odcinki przybliżą m.in. życie w Rosji Iwana Groźnego i sekrety kamiennego kręgu Stonehenge, ale też tajne bunkry Churchilla czy fabryki bomb atomowych.
UK / 2007 / serial dokumentalny
2018-09-11, 08:25 Zaginione światy, sezon 1, odc. 06: Supermiasto Hitlera Logo Stopklatka TV
Opowieść o projekcie Hitlera: po gruntownej przebudowie Berlin miał zostać stolicą świata. Z pomocą naukowców seria przedstawia wybrane cywilizacje i osiągnięcia przeszłości, a dzięki efektom specjalnym przywołuje je do życia. Kolejne odcinki przybliżą m.in. życie w Jerozolimie czasów Jezusa i sekrety kamiennego kręgu Stonehenge, ale też tajne bunkry Churchilla czy fabryki bomb atomowych.
UK / 2007 / serial dokumentalny
2018-09-10, 08:20 Zaginione światy, sezon 1, odc. 05: Tajne miasta atomowe Logo Stopklatka TV
Sekretne miasta, w których powstawała broń atomowa - jak wyglądały przed wyludnieniem i popadnięciem w ruinę? Z pomocą naukowców seria przedstawia wybrane cywilizacje i osiągnięcia przeszłości, a dzięki efektom specjalnym przywołuje je do życia. Kolejne odcinki przybliżą m.in. życie w Jerozolimie czasów Jezusa i sekrety kamiennego kręgu Stonehenge, ale też tajne bunkry Churchilla czy niezrealizowane przez Hitlera plany przebudowy Berlina.
UK / 2007 / serial dokumentalny
2018-09-06, 08:25 Zaginione światy, sezon 1, odc. 04: Ateny - starożytne supermiasto Logo Stopklatka TV
Życie w Atenach za czasów Peryklesa - pięć wieków przed naszą erą. Z pomocą naukowców seria przedstawia wybrane cywilizacje i osiągnięcia przeszłości, a dzięki efektom specjalnym przywołuje je do życia. Kolejne odcinki przybliżą m.in. życie w Jerozolimie czasów Jezusa i sekrety kamiennego kręgu Stonehenge, ale też tajne bunkry Churchilla czy niezrealizowane przez Hitlera plany przebudowy Berlina.
UK / 2007 / serial dokumentalny
2018-09-05, 08:25 Zaginione światy, sezon 1, odc. 03: Utracony Świat Ramzesa Wielkiego Logo Stopklatka TV
Choć imperium faraona Ramzesa II jest już tylko historią, w rozsianych po Egipcie ruinach można znaleźć ślady jego świetności. Z pomocą naukowców seria przedstawia wybrane cywilizacje i osiągnięcia przeszłości, a dzięki efektom specjalnym przywołuje je do życia. Kolejne odcinki przybliżą m.in. życie w Jerozolimie czasów Jezusa i sekrety kamiennego kręgu Stonehenge, ale też tajne bunkry Churchilla czy niezrealizowane przez Hitlera plany przebudowy Berlina.
UK / 2007 / serial dokumentalny
2018-09-04, 08:20 Zaginione światy, sezon 1, odc. 02: Atlantyda Logo Stopklatka TV
Co łączy antyczne cywilizacje Krety i Santorini z mityczną Atlantydą? Z pomocą naukowców seria przedstawia wybrane cywilizacje i osiągnięcia przeszłości, a dzięki efektom specjalnym przywołuje je do życia. Kolejne odcinki przybliżą m.in. życie w Jerozolimie czasów Jezusa, egipskie imperium Ramzesa II i sekrety kamiennego kręgu Stonehenge, ale też tajne bunkry Churchilla czy niezrealizowane przez Hitlera plany przebudowy Berlina.
UK / 2007 / serial dokumentalny
Reklama
2018-09-03, 08:20 Zaginione światy, sezon 1, odc. 01: Templariusze Logo Stopklatka TV
Spojrzenie na zakon Templariuszy przez pryzmat pozostałości ich zamków. Z pomocą naukowców seria przedstawia wybrane cywilizacje i osiągnięcia przeszłości, a dzięki efektom specjalnym przywołuje je do życia. Kolejne odcinki przybliżą m.in. życie w Jerozolimie czasów Jezusa, egipskie imperium Ramzesa II i sekrety kamiennego kręgu Stonehenge, ale też tajne bunkry Churchilla czy niezrealizowane przez Hitlera plany przebudowy Berlina.
UK / 2007 / serial dokumentalny
2018-08-31, 14:00 Zaginione światy, sezon 2, odc. 02: Tajne amerykańskie zakłady jądrowe Logo Stopklatka TV
UK / 2008 / serial dokumentalny
2018-08-30, 16:05 Zaginione światy, sezon 2, odc. 04: Tajne amerykańskie bunkry Logo Stopklatka TV
UK / 2008 / serial dokumentalny
2018-08-29, 16:05 Zaginione światy, sezon 2, odc. 03: Megabudowle Henryka VIII Logo Stopklatka TV
UK / 2008 / serial dokumentalny
2018-08-28, 16:05 Zaginione światy, sezon 2, odc. 02: Tajne amerykańskie zakłady jądrowe Logo Stopklatka TV
UK / 2008 / serial dokumentalny
2018-08-27, 16:05 Zaginione światy, sezon 2, odc. 01: Kama Sutra Logo Stopklatka TV
UK / 2008 / serial dokumentalny
2018-08-24, 14:05 Zaginione światy, sezon 1, odc. 10: Szkocja z czasów Walecznego Serca Logo Stopklatka TV
UK / 2007 / serial dokumentalny

Emisje archiwalne Zaginione światy

Emisja Zaginione światy miała miejsce:

2018-08-23, 16:05 Zaginione światy, sezon 1, odc. 12: Poganie Logo Stopklatka TV
UK / 2007 / serial dokumentalny
2018-08-22, 16:05 Zaginione światy, sezon 1, odc. 11: Pierwsi Chrześcijanie Logo Stopklatka TV
UK / 2007 / serial dokumentalny
2018-08-21, 16:00 Zaginione światy, sezon 1, odc. 10: Szkocja z czasów Walecznego Serca Logo Stopklatka TV
UK / 2007 / serial dokumentalny
2018-08-20, 16:00 Zaginione światy, sezon 1, odc. 09: Prawdziwy Dracula Logo Stopklatka TV
UK / 2007 / serial dokumentalny
2018-08-17, 14:10 Zaginione światy, sezon 1, odc. 06: Supermiasto Hitlera Logo Stopklatka TV
UK / 2007 / serial dokumentalny
2018-08-16, 16:05 Zaginione światy, sezon 1, odc. 08: Tajne Bunkry Churchilla Logo Stopklatka TV
UK / 2007 / serial dokumentalny
2018-08-14, 16:05 Zaginione światy, sezon 1, odc. 07: Jerozolima Jezusa Logo Stopklatka TV
UK / 2007 / serial dokumentalny
2018-08-13, 16:05 Zaginione światy, sezon 1, odc. 06: Supermiasto Hitlera Logo Stopklatka TV
UK / 2007 / serial dokumentalny
Reklama
2018-08-10, 14:10 Zaginione światy, sezon 1, odc. 02: Atlantyda Logo Stopklatka TV
UK / 2007 / serial dokumentalny
2018-08-09, 16:05 Zaginione światy, sezon 1, odc. 05: Tajne miasta atomowe Logo Stopklatka TV
UK / 2007 / serial dokumentalny
2018-08-08, 16:05 Zaginione światy, sezon 1, odc. 04: Ateny - starożytne supermiasto Logo Stopklatka TV
UK / 2007 / serial dokumentalny
2018-08-07, 16:05 Zaginione światy, sezon 1, odc. 03: Utracony Świat Ramzesa Wielkiego Logo Stopklatka TV
UK / 2007 / serial dokumentalny
2018-08-06, 16:05 Zaginione światy, sezon 1, odc. 02: Atlantyda Logo Stopklatka TV
UK / 2007 / serial dokumentalny
2018-08-03, 14:05 Zaginione światy, sezon 2, odc. 17: Taj Mahal Logo Stopklatka TV
UK / 2008 / serial dokumentalny
2018-08-02, 16:05 Zaginione światy, sezon 1, odc. 01: Templariusze Logo Stopklatka TV
UK / 2007 / serial dokumentalny
2018-08-01, 16:05 Zaginione światy, sezon 2, odc. 19: Siedem cudów świata cz.2 Premiera Logo Stopklatka TV
UK / 2008 / serial dokumentalny
2018-07-31, 16:05 Zaginione światy, sezon 2, odc. 18: Siedem cudów świata cz.1 Premiera Logo Stopklatka TV
UK / 2008 / serial dokumentalny
2018-07-30, 16:05 Zaginione światy, sezon 2, odc. 17: Taj Mahal Premiera Logo Stopklatka TV
UK / 2008 / serial dokumentalny
2018-07-27, 14:05 Zaginione światy, sezon 2, odc. 13: Dr Jekyll i Pan Hyde Logo Stopklatka TV
UK / 2008 / serial dokumentalny
2018-07-26, 16:05 Zaginione światy, sezon 2, odc. 16: Piraci z Karaibów Premiera Logo Stopklatka TV
UK / 2008 / serial dokumentalny
2018-07-25, 16:05 Zaginione światy, sezon 2, odc. 15: Iwan Groźny Premiera Logo Stopklatka TV
UK / 2008 / serial dokumentalny
2018-07-24, 16:05 Zaginione światy, sezon 2, odc. 14: Era sterowców Premiera Logo Stopklatka TV
UK / 2008 / serial dokumentalny
2018-07-23, 16:05 Zaginione światy, sezon 2, odc. 13: Dr Jekyll i Pan Hyde Premiera Logo Stopklatka TV
UK / 2008 / serial dokumentalny
2018-07-20, 14:10 Zaginione światy, sezon 2, odc. 09: Tajne miasto Ala Capone Logo Stopklatka TV
UK / 2008 / serial dokumentalny
2018-07-19, 16:05 Zaginione światy, sezon 2, odc. 12: Miasto końca świata Premiera Logo Stopklatka TV
UK / 2008 / serial dokumentalny
2018-07-18, 16:05 Zaginione światy, sezon 2, odc. 11: Supermiasto Stalina Premiera Logo Stopklatka TV
UK / 2008 / serial dokumentalny
2018-07-17, 16:05 Zaginione światy, sezon 2, odc. 10: Zapomniane mocarstwo Premiera Logo Stopklatka TV
UK / 2008 / serial dokumentalny
2018-07-16, 16:05 Zaginione światy, sezon 2, odc. 09: Tajne miasto Ala Capone Premiera Logo Stopklatka TV
UK / 2008 / serial dokumentalny
Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info