Reklama

Zakochani po uszy godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Zakochani po uszy


Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Zakochani po uszy będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 2019-07-06
08:55 Zakochani po uszy, odc. 1/120 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Asia, młoda pani weterynarz dostaje życiową szansę i wraz ze swoim przyjacielem Marcinem otwierają własny gabinet weterynaryjny. Kiedy wydaje jej się, że wszystko idzie w dobrą stronę…dziewczyna przyłapuje swojego chłopaka na zdradzie z inną kobietą. Jakby tego było mało w pierwszy dzień po przejęciu gabinetu Asia łamie sobie ząb. Na szczęście zajmuje się nią przystojny stomatolog, który bardzo Asi kogoś przypomina…

/ Polska / program
09:25 Zakochani po uszy, odc. 2/120 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Asia bardzo cieszy się na kolejną wizytę u przystojnego dentysty. Ma nadzieję, że Piotr okaże się tym jedynym. Nie wie, że kolejny raz ma pecha, bo Piotr jest w związku z Sylwią, która nie chce dopuścić, żeby Asia i Piotr się spotkali. Ona jedyna wie, że dawno, dawno temu, łączyło ich uczucie. Przez jej intrygi Asia ląduje na fotelu u wspólnika Piotra – Kuby. Jest jej bardzo przykro z powodu tej zmiany i czuje się zawiedziona faktem, że mimo obietnic Piotra musiała za tę wizytę zapłacić.

/ Polska / program
Reklama
10:00 Zakochani po uszy, odc. 3/120 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Asia rozmawia z Piotrem na temat tego, jak ją potraktowano w klinice. Brat Asi prosi ją, aby zapozowała mu do zdjęć reklamujących erotyczne ciuchy z hurtowni cioci Teresy. Jakby mało jej było zmartwień z Piotrem… ten zastaje Asię i Wojtka w dwuznacznej sytuacji. Sylwia dowiaduje się, że Asia będzie pracować w tej samej kamienicy, co klinika dentystyczna. Ze złości rozpuszcza plotki na temat weterynarzy i nasyła na Asię właścicielkę kamienicy – panią Jolę.

/ Polska / program
10:35 Zakochani po uszy, odc. 4/120 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Pani Jola przekonana, że w gabinecie weterynaryjnym działa porno biznes, grozi Halinie, że wyrzuci Asię z kamienicy. Mała Iza pisze na Instagramie miłosne komentarze do Piotra w imieniu Asi. Sylwia widząc te wyznania jest pewna, że to sprawka Asi. W trakcie kłótni Sylwii i Asi do gabinetu przychodzi Patrycja ze swoim nowym pieskiem. Pech chce, że przestraszona Szelka lekko gryzie Sylwię. Wiki chce pomóc swojej przyjaciółce i tłumaczy Piotrowi ostatnie wydarzenia lekkim kłamstwem…

/ Polska / program
Program TV na 2019-07-07
08:55 Zakochani po uszy, odc. 5/120 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Asię męczą wyrzuty sumienia z powodu kłamstwa o jej związku z Marcinem. W tym czasie Patrycja ma problem ze swoim psem, który się rozchorował. Dzięki Piotrowi udaje jej się skontaktować z Asią. Weterynarze jadą do Patrycji pomóc chorej Szelce. Na miejscu spotykają się z Piotrem, który zaprasza ich do siebie na kolację. Sylwia nie jest ucieszona faktem, że Piotr bez jej zgody zaprosił ich do mieszkania, przez co przez cały wieczór panuje napięta atmosfera. Asia przypadkiem odkrywa jednak, gdzie poznała Piotra…przed kilkoma laty.

/ Polska / program
09:25 Zakochani po uszy, odc. 6/120 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Podczas kolacji u Piotra wszyscy wspominają wakacje spędzone nad jeziorem, kiedy Asia poznała Sylwię i Piotra. Niestety okazuje się, że Piotr uległ wtedy wypadkowi i niewiele pamięta z tego okresu, Sylwia natomiast robi wszystko, by upokorzyć Asię. Halina dowiaduje się o udawanym związku swojej córki z Marcinem i prosi ją by to zakończyła. Piotr w ramach przeprosin zaprasza Asię i Marcina do aeroklubu na skoki spadochronowe. Mimo swoich rozterek Asia nie potrafi odmówić dentyście. Ta wycieczka sprawia, że ich dawne uczucia odżywają.

/ Polska / program
09:55 Zakochani po uszy, odc. 7/120 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Halina dowiaduje się, że Asia dalej udaje związek z Marcinem i jest coraz bardziej zła na córkę. Paula przez przypadek nakrywa całujących się Marcina i Wiki, o czym natychmiast mówi Sylwii. Ta zaczyna podejrzewać, że związek Asi i Marcina to kłamstwo. Jej przypuszczenia potwierdza Iza, która niechcący zdradza Sylwii prawdę. Asia, którą męczą już wyrzuty sumienia, zdobywa się na odwagę i postanawia wyznać Piotrowi, co tak naprawdę łączy ją z Marcinem. Niestety Sylwia pierwsza mówi mu o kłamstwie Asi.

/ Polska / program
10:25 Zakochani po uszy, odc. 8/120 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Piotr przeżywa to, że Asia go okłamała, zwierza się ze swoich uczuć Kubie. Iza i Natalia przez przypadek słyszą ich rozmowę i w przypływie złości Iza zdradza Piotrkowi, że Asia jest w nim zakochana. Kiedy Sylwia dowiaduje się o uczuciach Asi, postanawia zatrzymać swojego chłopaka pewną intrygą. Zaprasza wszystkich na kolację, na której ogłasza, że razem z Piotrem będą się starać o dziecko. Pech chce, że mały Michaś podsłuchuje, jak Sylwia zdradza Pauli, jaki tak naprawdę ma plan.

/ Polska / program
Reklama
Program TV na 2019-07-13
09:55 Zakochani po uszy, odc. 9/120 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Patrycja jest zła na Sylwię, że zeszłego wieczoru nastraszyła Michałka. Niestety Piotrek nie wierzy chłopcu przez co dochodzi do kłótni między nim a Patrycją. Sylwia nie próżnuje i skłóca również Asię z mamą. Tego dnia u Asi zjawia się Jacek, który próbuje namówić ją, żeby dała mu kolejną szansę. Wiadomość o tym, że Sylwia i Piotr starają się o dziecko sprawia, że dziewczyna zgadza się spotkać z byłym chłopakiem. Spotkanie to jednak uświadamia Asi, co czuje do Piotra.

/ Polska / program
10:30 Zakochani po uszy, odc. 10/120 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Sylwii, dzięki swojemu sprytowi, udaje się przekonać gwiazdę telewizji na leczenie w ich klinice. Tymczasem Asi jest bardzo przykro, że jej mama wątpi w szczerość córki. Halina przywołuje sytuację sprzed 10 lat, kiedy Asia została zwolniona z pracy w karczmie nad jeziorem za rzekomy romans z właścicielem. Dziewczyna postanawia wyjaśnić sprawę z przeszłości. Razem z przyjaciółmi jadą nad jezioro porozmawiać z właścicielami karczmy, aby dowiedzieć się, kto był odpowiedzialny za to kłamstwo. Asia jest w szoku odkrywając, kto wtedy na nią doniósł…

/ Polska / program
11:00 Zakochani po uszy, odc. 11/120 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Adrian i Wojtek bez zgody siostry ukrywają nielegalny towar w gabinecie weterynaryjnym. Tymczasem konflikt między Sylwią a Asią narasta coraz bardziej. Sylwia wraz z Paulą próbują zaszkodzić weterynarzom dodając negatywne komentarze na temat ich gabinetu w Internecie. Piotr kolejny raz daje się omamić swojej dziewczynie i nie wierzy nikomu, że to przez nią Asia 10 lat temu została wyrzucona z pracy. Między dziewczynami dochodzi do kłótni, która kończy się dla Sylwii wypadkiem…

/ Polska / program
11:35 Zakochani po uszy, odc. 12/120 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Po wypadku, do którego doszło w kamienicy pani Joli Asia zostaje zabrana na komisariat. Próbuje udowodnić swoją niewinność i opowiada policjantom o kłamstwach Sylwii. Dziewczyna jest na przegranej pozycji, ponieważ Sylwia fałszuje dokumenty z obdukcji i namawia panią Jolę, by ta również zeznała przeciwko Asi. Dzięki przystojnemu policjantowi Tomkowi, który jako jedyny wierzy Asi, Piotr w końcu dowiaduje się, że to Sylwia była odpowiedzialna za kłamstwo sprzed 10 lat.

/ Polska / program
Program TV na 2019-07-14
09:55 Zakochani po uszy, odc. 13/120 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Piotr jest w rozterce. Po tym jak okazało się, że to Sylwia stoi za kłamstwem sprzed 10 lat, nie wie, czy może jej wierzyć w sprawie zepchnięcia ze schodów. Martwią go jednak groźby Adriana wobec dziewczyny. Tymczasem pani Jola za wszelką cenę próbuje wyrzucić Asię i Marcina z lokalu. Przez Sylwię, która ją szantażuje przestraszona kobieta składa fałszywe zeznania na policji. To wszystko doprowadza do tego, że sprawa Asi trafia do sądu.

/ Polska / program
10:30 Zakochani po uszy, odc. 14/120 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Rodzina i przyjaciele chcąc pomóc Asi rozpoczyna poszukiwania nastolatków, którzy byli świadkami wypadku Sylwii. Pani Jola coraz bardziej żałuje, że skłamała policji i chce się wycofać ze swoich zeznań. Sylwia jej na to nie pozwala. Na tym nie koniec problemów Asi. W gabinecie weterynaryjnym zjawia się policjant Tomek pod pretekstem kolejnego śledztwa. Asia przez przypadek dowiaduje się, że to jej bracia są odpowiedzialni za zniszczenie kamerek w kamienicy. Tymczasem Paula, która od dawna podkochuje się w Kubie, podstępem umawia się z nim na randkę.

/ Polska / program
11:05 Zakochani po uszy, odc. 15/120 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Sylwia coraz bardziej brnie w kłamstwa, by zatrzymać przy sobie Piotra. Asia natomiast zostaje zaproszona na kawę przez przystojnego policjanta Tomka. Za namową przyjaciół dziewczyna zgadza się na spotkanie. Tymczasem w klinice stomatologicznej z bólem zęba zjawia się przyjaciel Pawła - Eryk. Pech chce, że przez nieuważność Pauli jego piesek połyka tabletki przygotowane dla pacjentów. Mężczyźni biegną po pomoc do Asi, która przez przypadek odkrywa ich tajemnicę…

/ Polska / program
11:40 Zakochani po uszy, odc. 16/120 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Asia idzie przeprosić Tomka za to, że nie pojawiła się na umówionym spotkaniu. Policjant jest bardzo zauroczony Asią, ale fakt, że jest ciągle podejrzana o spowodowanie wypadku Sylwii sprawia, że nie mogą się jawnie spotykać. Paula jest obrażona na Kubę, że pomimo ich udanej randki ten nie chce się z nią spotykać. Paweł usilnie stara się ukrywać przed wszystkimi, co tak naprawdę łączy go z Erykiem. Asia przez przypadek podsłuchuje ich rozmowę i jest coraz bardziej przekonana, że mężczyźni są parą.

/ Polska / program
Program TV na 2019-07-20
10:45 Zakochani po uszy, odc. 17/120 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Asia decyduje, że jej przyjaźń z Natalią jest ważniejsza niż romans z Tomkiem, więc postanawia na razie odpuścić sobie policjanta. Ciotka Teresa znajduje świadków, którzy widzieli, że Asia wcale nie zepchnęła Sylwii ze schodów. Dzięki swojemu sprytowi udaje jej się ich przekonać, żeby zeznali na policji, co się tak naprawdę wydarzyło. Dowiaduje się o tym pani Jola, która spanikowana od razu mówi o tym Sylwii. Dziewczyna postanawia wziąć sprawę w swoje ręce.

/ Polska / program
11:15 Zakochani po uszy, odc. 18/120 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Patrycja dostaje nową pracę. Dzięki niej ma zapłacić synom za zieloną szkołę. Niestety kobieta zostaje okradziona. Janek, któremu bardzo zależało na wyjeździe postanawia inaczej zdobyć pieniądze. Tymczasem Sylwia popada w tarapaty. W końcu wychodzi na jaw, że przekupiła młodych świadków, by skłamali przeciwko Asi w sprawie zepchnięcia ze schodów. Piotr zmusza ją by wyznała prawdę na policji.

/ Polska / program
11:45 Zakochani po uszy, odc. 19/120 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Tomek nie daje za wygraną i dalej nalega, by Asia się z nim umówiła. Dziewczyna jest w rozterce, ponieważ po cichu liczy na szansę u Piotra, kiedy dowiaduje się, że zerwał z Sylwią. Ta zaś robi wszystko, żeby Piotr jej wybaczył. Dentysta zarzeka się, że ich związek to już przeszłość. Kiedy jednak okazuje się, że Sylwia postanowiła popełnić samobójstwo…szybko rusza jej na pomoc.

/ Polska / program
12:15 Zakochani po uszy, odc. 20/120 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Natalia nie może przestać myśleć o Tomku. Wiki postanawia pomóc przyjaciółce i bez jej wiedzy namawia policjanta na randkę z Natalką. Niestety jednak Tomek cały czas rozmyśla o Asi. Sytuacja ta wystawia przyjaźń dziewczyn na ciężką próbę. Tymczasem Sylwia wpada na pomysł, co zrobić, żeby Piotr nie wyrzucił jej z mieszkania. Podstępem sprawia, że dentysta kolejny raz musi się nią zaopiekować.

/ Polska / program
Program TV na 2019-07-21
10:50 Zakochani po uszy, odc. 21/120 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Sylwia boi się, że za kłamanie w sprawie zepchnięcia ze schodów dostanie zarzuty w prokuraturze. Nawet jej własna matka nie chce jej pomóc. Sylwia szantażem zmusza Marka, by wykorzystał swoje znajomości i załatwił jej umorzenie sprawy. Natalia nadal czuje się upokorzona po tym, jak Tomek odmówił jej randki, ma żal do przyjaciółek o tę sytuację. Tymczasem Patrycja organizuje warsztaty Tai Chi, które niestety nie cieszą się dużym zainteresowaniem. Sylwia mając nadzieję, że w ten sposób odzyska Piotrka postanawia jej pomóc.

/ Polska / program
11:20 Zakochani po uszy, odc. 22/120 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Piotr w końcu zbiera się na odwagę i idzie przeprosić Asię, za to, że jej nie wierzył. Asia jest w rozterce, ponieważ ma do niego żal o to jak ją potraktował. Zdesperowana Sylwia, po tym jak Piotr kazał jej wyprowadzić się z mieszkania, szuka miejsca do zatrzymania na Instagramie. Z pomocą przychodzi jej dawny kolega ze szkolnych czasów. Andrzej, który najwyraźniej czuje coś do Sylwii, oferuje jej, by zatrzymała się u niego. Tymczasem Teresa mimo sprzeciwu Asi postanawia pomóc weterynarzom rozkręcić ich interes.

/ Polska / program
11:50 Zakochani po uszy, odc. 23/120 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Sylwia cały dzień przechwala się swoją znajomością z bogatym Andrzejem. Słysząc to Piotr czuje się jeszcze bardziej przybity. Kuba chcąc mu pomóc postanawia zabrać go na imprezę. Tymczasem Wiki nie może już znieść, że Natalia jest dalej na nią obrażona. Razem z Asią wpadają na kreatywny pomysł, jak ją przeprosić. Pogodzone już przyjaciółki idą wieczorem świętować powrót ich koleżanki Mileny. Los sprawia, że impreza dziewczyn łączy się z imprezą Kuby i Piotra.

/ Polska / program
12:20 Zakochani po uszy, odc. 24/120 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Przyjaciele Asi i Piotra przeżywają ich wczorajszy pocałunek. Mimo że Kuba radzi Piotrowi, by za szybko nie wchodził w kolejny związek ten zaprasza Asię na romantyczną kolację. Sylwia się wścieka, gdy się o tym dowiaduje. Z pomocą Pauli postanawia popsuć randkę zakochanym. Tymczasem Teresa nie może znieść tego, że sprawa Sylwii została niesłusznie umorzona. Za wszelką cenę chce, aby dziewczynę spotkała kara, za to co zrobiła.

/ Polska / program
Program TV na 2019-07-27
08:55 Zakochani po uszy, odc. 25/120 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Randka Piotra i Asi nie kończy się zbyt dobrze. Dziewczyna ma wyrzuty sumienia, że zepsuła mu cenną pamiątkę. Piotr też źle się czuje, że nie najlepiej potraktował Asię. Na dodatek Sylwia kolejny raz próbuje między nimi zamieszać i usuwa numer Asi z telefonu Piotrka. Dziewczyna jest o nich zazdrosna, więc umawia się na randkę z przystojnym Hubertem. Pech chce, że przyłapuje ich Andrzej i wyrzuca Sylwię z mieszkania. Piotr zabiera Asię na romantyczną wycieczkę nad jezioro.

/ Polska / program
09:30 Zakochani po uszy, odc. 26/120 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Znajomość Asi i Piotra kwitnie. Halina nie jest zadowolona, że jej córka spotyka się z kimś, kto ją tak skrzywdził. Piotr stara się przekonać do siebie mamę Asi. Teresa dzięki swoim znajomościom załatwia fałszywe zaświadczenie o złym stanie psychicznym Asi. Chce w ten sposób uzyskać odszkodowanie od Sylwii. Kiedy Sylwia się o tym dowiaduje zgłasza sprawę na policję. Niestety po ostatnich wydarzeniach nikt jej nie wierzy. Chce się zemścić na Asi. Zdesperowana posuwa się do coraz gorszych rzeczy…

/ Polska / program
10:05 Zakochani po uszy, odc. 27/120 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Sylwia budzi się ze strasznym kacem, nie do końca dociera do niej co zrobiła poprzedniego wieczoru. W gabinecie weterynaryjnym zjawia się kobieta z królikiem do kastracji. Dla Asi i Marcina jest to rutynowy zabieg. Niestety królik umiera im na stole. Okazuje się, że Asia przeoczyła, że leki były zamienione. Nie może się pogodzić z tym, że popełniła taki błąd. Dziewczyna nie wie, kto tak naprawdę jest odpowiedzialny za ten wypadek…

/ Polska / program
10:40 Zakochani po uszy, odc. 28/120 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Asia bardzo przeżywa wypadek z królikiem. Eryk proponuje jej pomoc. Paweł boi się, że przez dziewczynę wyda się ich sekret, więc zabrania chłopakowi kontaktów z Asią. Piotr podsłuchuje ich rozmowę, spanikowany Paweł wymyśla, że Erykowi podoba się Asia. Ten ma dość zachowania Pawła i chce zakończyć ich związek. Sylwia natomiast postanawia wykorzystać okazję i znowu oczernia gabinet w Internecie.

/ Polska / program
Program TV na 2019-07-28
08:55 Zakochani po uszy, odc. 29/120 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Asia boi się, że przez jej błąd, ich gabinet może upaść. Nie chce zaszkodzić Marcinowi, więc rozważa odejście z pracy. Piotr postanawia jej pomóc i zabiera ją na wycieczkę w góry. Na miejscu są również Patrycja i jej synowie. Pech chce, że ich pies zostaje ranny, po tym jak wpada w sidła. Tymczasem Kuba zainspirowany plotkami o Eryku, chce spróbować nietypowego podrywu na dziewczyny. Sprawy jednak nie idą do końca po jego myśli…

/ Polska / program
09:25 Zakochani po uszy, odc. 30/120 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Kiedy dochodzi do wypadku Szelki, Asi musi przezwyciężyć swój lęk i pomóc rannemu psu. Wszyscy są pod wrażeniem, kiedy dziewczyna ratuje ich pupila. Szczególnie Piotr, który coraz bardziej zakochuje się w Asi. Zazdrosna Sylwia chce mu kolejny raz zaszkodzić i zdradza Ewie sekret Piotra. Doprowadza to do kłótni między Ewą a synem. Kuba zaś po nieudanym podrywie w pubie postanawia spędzić noc z Paulą.

/ Polska / program
09:55 Zakochani po uszy, odc. 31/120 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Piotr ma wyrzuty sumienia, że jego mama tak źle zniosła wiadomość o tym, że jej syn lata . Patrycja jest zła na Ewę za to, że każe Piotrkowi zrezygnować ze swojej pasji, więc idzie z nią porozmawiać. Ich spotkanie kończy się kłótnią, Ewa w złości oskarża córkę o śmierć swojego męża. Tymczasem Paula jest coraz bardziej zazdrosna o Kubę, który podrywa swoje pacjentki. Dochodzi do sprzeczki pomiędzy nimi, Kuba grozi Pauli, że jeśli nie przestanie mieszać pracy ze swoim życiem prywatnym, będzie musiała ją zmienić.

/ Polska / program
10:25 Zakochani po uszy, odc. 32/120 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Patrycja jest załamana po wczorajszej kłótni z Ewą. Chłopcy martwią się o swoją mamę, więc proszą wujka, aby do nich przyjechał. Piotrek jest szczęśliwy, że Asia pomaga mu z siostrzeńcami. Janek postanawia pójść w ślady wujka i dziadka i zapisać się na kurs latania, by odegrać się na babci za to, co powiedziała Patrycji. Sylwia wykorzystuje sytuację między Ewą i Piotrem - próbuje jej wmówić, że za wszystkie problemy Piotrka odpowiedzialna jest Asia.

/ Polska / program
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Zakochani po uszy. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Zakochani po uszy w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Zakochani po uszy.

Poprzednie emisje Zakochani po uszy


Emisja Zakochani po uszy miała miejsce:

2019-06-02 13:00 Zakochani po uszy, odc. 77/120 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Zosia zgadza się pomóc Sylwii, chce poderwać Kubę, by zdobyć jak najwięcej informacji o jego planach. Zazdrosna Paula próbuje przeszkodzić Zosi w uwodzeniu Kuby. Tomek i Asia się godzą. Postanawiają też odciąć się od problemów Wojtka i Adriana. Sylwia coraz bardziej boi się, że Kuba ma jakieś dowody, które mogłyby ją pogrążyć.

/ Polska / program
2019-06-02 12:25 Zakochani po uszy, odc. 76/120 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Sylwia kłoci się z Piotrkiem o to, że pogodził się z Asią. Tomek zaś dowiaduje się, że to Adrian doniósł na niego na policję. Asia ma wyrzuty sumienia, że przez jej braci Tomek wciąż ma problemy. Paweł postanawia pomóc Kubie w zdobyciu nagrań obciążających Sylwię. Zosia zafascynowana Kubą próbuje się z nim umówić. Sylwia chce wykorzystać przyjaciółkę, by dowiedziała się, czy Kuba planuje zaszkodzić Sylwii.

/ Polska / program
2019-06-02 11:55 Zakochani po uszy, odc. 75/120 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Piotr postanawia rozwiązać wszystkie swoje konflikty przed ślubem. Tomek jest zły na Asię, o to, że pogodziła się Piotrem. Pani Jola coraz bardziej boi się, że Jurek będzie chciał ją oszukać. Mężczyzna chce za wszelką cenę zdobyć jej zaufanie i zemścić się na Asi, za to, że ostrzegła przed nim panią Jolę. Ewa zaś obiecuje Pawłowi zachować dla siebie sekret jego i Eryka.

/ Polska / program
2019-06-02 11:25 Zakochani po uszy, odc. 74/120 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Wojtek stara się przeprosić mamę, za kradzież ojca. Chce, by Halina przyjęła go z powrotem do pracy w bistro. Tomek ma kłopoty w pracy, kiedy komendant dowiaduje się, że policjant mógł mieć coś wspólnego z kradzieżą u Jurka. Asia ostrzega panią Jolę przed swoim ojcem, dowiaduje się również o związku Wojtka i Natalii. Tymczasem Piotr dostaje od Sylwii nagranie i zdjęcie USG ich dziecka.

/ Polska / program
2019-05-31 09:55 Zakochani po uszy, odc. 77/120 Logo TVN 7
Polska / program
2019-05-30 19:30 Zakochani po uszy, odc. 77/120 Logo TVN 7
Polska / program
2019-05-30 09:55 Zakochani po uszy, odc. 76/120 Logo TVN 7
Polska / program
2019-05-29 19:30 Zakochani po uszy, odc. 76/120 Logo TVN 7
Polska / program
2019-05-29 09:55 Zakochani po uszy, odc. 75/120 Logo TVN 7
Polska / program
2019-05-28 19:30 Zakochani po uszy, odc. 75/120 Logo TVN 7
Polska / program
2019-05-28 09:55 Zakochani po uszy, odc. 74/120 Logo TVN 7
Polska / program
2019-05-27 19:30 Zakochani po uszy, odc. 74/120 Logo TVN 7
Polska / program
2019-05-26 12:35 Zakochani po uszy, odc. 73/120 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Po tym jak Wanda wyrzuciła Jurka z mieszkania, pani Jola postanawia przyjąć mężczyznę pod swój dach. Halina dowiaduje się, że to jej synowie okradli Jurka. Ma żal również do Asi, że to przed nią ukrywała. Kiedy wychodzi na jaw, że Wojtek i Tomek oszukiwali w sprawie nagrań policji Teresa zwalnia Wojtka z pracy. Adrian zaś postanawia zemścić się na Tomku…

/ Polska / program
2019-05-26 12:05 Zakochani po uszy, odc. 72/120 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Asia boi się, że Tomek będzie miał przez jej rodzinę kłopoty w pracy. Ewa decyduje się zrezygnować z terapii u Eryka, ponieważ podejrzewa, że coś go łączy z Pawłem. Teresa znajduje kobiety, które również zostały oszukane przez Jurka. Z ich pomocą postanawia wyjawić Wandzie sekrety Jurka. Paula jest coraz bardziej zazdrosna o Zosię, boi się, że dawna przyjaciółka Sylwii będzie chciała zastąpić jej miejsce.

/ Polska / program
2019-05-26 11:30 Zakochani po uszy, odc. 71/120 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Tomek zgadza się pomóc Teresie i chłopakom zwrócić ukradzione rzeczy Jurkowi. Kinga podejrzewa, że policjant mógł mieć coś wspólnego z nagłym odnalezieniem fantów. Sylwia odkrywa, że krawcowa, która zajmuje się szyciem sukien ślubnych jest znajomą Tamary. Postanawia wykorzystać ich znajomość, by zdobyć wymarzoną suknię. Tymczasem Paula jest przejęta pojawieniem się przyjaciółki Sylwii sprzed lat Zosi.

/ Polska / program
2019-05-26 10:55 Zakochani po uszy, odc. 70/120 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Piotr prosi Pawła, by został jego świadkiem. Kuba zaś za wszelką cenę nie chce dopuścić do ślubu Piotra i Sylwii, planuje zdobyć od Krystiana nagrania z hotelu obciążające Sylwię. Adrian nie zgadza się oddać ukradzionych rzeczy Jurkowi. Wojtek boi się jednak, że zostaną złapani przez policję. Postanawia więc podstępem przekonać Adriana do zmiany decyzji.

/ Polska / program
2019-05-24 09:55 Zakochani po uszy, odc. 73/120 Logo TVN 7
Polska / program
2019-05-23 19:30 Zakochani po uszy, odc. 73/120 Logo TVN 7
Polska / program
2019-05-23 09:55 Zakochani po uszy, odc. 72/120 Logo TVN 7
Polska / program
2019-05-22 19:30 Zakochani po uszy, odc. 72/120 Logo TVN 7
Polska / program
2019-05-22 09:55 Zakochani po uszy, odc. 71/120 Logo TVN 7
Polska / program
2019-05-21 19:30 Zakochani po uszy, odc. 71/120 Logo TVN 7
Polska / program
2019-05-21 09:55 Zakochani po uszy, odc. 70/120 Logo TVN 7
Polska / program
2019-05-20 19:30 Zakochani po uszy, odc. 70/120 Logo TVN 7
Polska / program
2019-05-19 12:25 Zakochani po uszy, odc. 69/120 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Sylwia chce się zemścić na Tamarze i nasyła na nią Urząd do Spraw Cudzoziemców. Wykorzystuje też Paulę, by zdobyć wymarzoną salę weselną. Asia martwi się o swoich braci. Tomek pomaga jej zmusić Wojtka i Adriana do oddania Jurkowi rzeczy, które mu ukradli. Tymczasem Ewa przyłapuje Eryka i Pawła w dwuznacznej sytuacji.

/ Polska / program
2019-05-19 11:55 Zakochani po uszy, odc. 68/120 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Piotr robi niespodziankę Sylwii i oficjalnie się jej oświadcza. Tamara ma wyrzuty sumienia, że pomogła Sylwii, w tym, by Piotr do niej wrócił. Zaczyna podejrzewać, że Sylwia okłamuje wszystkich w sprawie ciąży. Asia spędza noc z Tomkiem i po raz pierwszy od rozstania z Piotrem zaczyna czuć, że jest szczęśliwa. Teresa zaś odkrywa kolejne sekrety byłego męża Haliny – Jurka.

/ Polska / program
2019-05-19 11:25 Zakochani po uszy, odc. 67/120 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Sylwia ma kłopoty ze znalezieniem sali weselnej w tak krótkim czasie. Na dodatek widzi, że Kuba planuje jakiś spisek z Krystianem. Recepcjonista oferuje Kubie nagrania z hotelu w zamian za dużą sumę pieniędzy. Tymczasem Iza robi wszystko, by Asia zamieszkała ze swoim chłopakiem. Tomek też zaczyna namawiać Asię na wspólne zamieszkanie.

/ Polska / program
2019-05-19 10:55 Zakochani po uszy, odc. 66/120 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Sylwia w wirze przygotowań do ślubu. Tamara ma wyrzuty sumienia, z powodu tego, że razem z Pawłem pomogli Sylwii usidlić Piotrka. Piotr zaś ze względu na dziecko postanawia bardziej zaangażować się w związek z Sylwią. Tomek przez przypadek dowiaduje się, że to Wojtek i Adrian okradli Jurka. Kinga podejrzewa, że Tomek od początku był w to zamieszany.

/ Polska / program
2019-05-17 09:55 Zakochani po uszy, odc. 69/120 Logo TVN 7
Polska / program

Emisje archiwalne Zakochani po uszy


Emisja Zakochani po uszy miała miejsce:

2019-05-16 19:30 Zakochani po uszy, odc. 69/120 Logo TVN 7
Polska / program
2019-05-16 09:55 Zakochani po uszy, odc. 68/120 Logo TVN 7
Polska / program
2019-05-15 19:30 Zakochani po uszy, odc. 68/120 Logo TVN 7
Polska / program
2019-05-15 09:55 Zakochani po uszy, odc. 67/120 Logo TVN 7
Polska / program
2019-05-14 19:30 Zakochani po uszy, odc. 67/120 Logo TVN 7
Polska / program
2019-05-14 09:55 Zakochani po uszy, odc. 66/120 Logo TVN 7
Polska / program
2019-05-13 19:30 Zakochani po uszy, odc. 66/120 Logo TVN 7
Polska / program
2019-05-12 12:35 Zakochani po uszy, odc. 65/120 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Wanda z Jurkiem po powrocie z rocznicy zastają okradziony dom i zakneblowanego Wojtka. Asia przez przypadek dowiaduje się, że to jej bracia okradli ojca. Jurek i Kinga również domyślają się, kto może być zamieszany w tę kradzież. Marcin zaś postanawia oświadczyć się Wiki. Wykorzystując sytuację Sylwii również udaje się namówić Piotrka na ślub.

/ Polska / program
2019-05-12 12:00 Zakochani po uszy, odc. 64/120 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Patrycja ma żal do Piotrka, że nie powiedział jej o tym, że spodziewa się dziecka. Sylwia wykorzystuje to do kolejnej kłótni z Patrycją. Asia postanawia raz na zawsze zamknąć temat Piotra w swoim życiu. Teresie udaje się przekonać Izę, do powrotu do domu. Tymczasem Adrian i Wojtek wcielają w życie swój plan zemsty na ojcu.

/ Polska / program
2019-05-12 11:30 Zakochani po uszy, odc. 63/120 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): W klinice wszyscy plotkują o tym, że Sylwia i Piotr będą mieli dziecko. Dowiaduje się o tym także Ewa, która nie jest zadowolona z tego faktu. Wiki i Kuba odkrywają, że policja potwierdziła Piotrkowi zgłoszenie Sylwii o prześladowcy. Tomek ma wyrzuty sumienia z powodu swojego kłamstwa, jednak nie chce się do niego przyznać. Do Asi dociera informacja o ciąży Sylwii.

/ Polska / program
2019-05-12 10:55 Zakochani po uszy, odc. 62/120 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Marcin i Wiki przeżywają swoją kłótnię, ale żadne z nich nie chce pierwsze wyciągnąć ręki na zgodę. Piotr jest szczęśliwy, że wkrótce zostanie ojcem. Obiecuje Sylwii, że zaopiekuje się nią i dzieckiem. Halina nie może się pogodzić z tym, że jej dzieci odeszły od niej do Jurka. Przez przypadek doprowadza do pożaru w bistro.

/ Polska / program
2019-05-10 09:55 Zakochani po uszy, odc. 65/120 Logo TVN 7
Polska / program
2019-05-09 19:30 Zakochani po uszy, odc. 65/120 Logo TVN 7
Polska / program
2019-05-09 09:55 Zakochani po uszy, odc. 64/120 Logo TVN 7
Polska / program

Emisja w stacjach


Zakochani po uszy można obejrzeć w:

Emisje w: TVN 7

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry