Reklama

Zakup kontrolowany godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Zakup kontrolowany w TV - najbliższe emisje

+ Obserwuj
Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Zakup kontrolowany będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 14 lipca 2020 (Wtorek)
02:00 Zakończone  Zakup kontrolowany, sez. 21, odc. 301 Logo TVN Turbo
14:45 Zakup kontrolowany, sez. 26, odc. 367 Logo TVN Turbo

Opis (streszczenie): Chcesz kupić samochód, ale nie wiesz jaki? Przytłacza Cię ogrom ofert i nie czujesz się pewnie w komisach czy salonach? Nie wiesz, na co zwrócić uwagę przeglądając internetowe ogłoszenia? Oglądaj Adama Kornackiego, a dowiesz się, jak dobrze wydać pieniądze! Do każdego odcinka sztandarowego programu naszej stacji zaprosimy widza, który ramowo określi swoje motoryzacyjne potrzeby - jak często jeździ, gdzie jeździ, z kim jeździ i ile chce przeznaczyć na zakup auta. Redakcyjni eksperci przygotują dla niego cztery konkretne egzemplarze oraz solidną porcję informacji na temat danego modelu, jego awaryjności i kosztów eksploatacji. W dwudziestej szóstej już serii programu m.in. doradzimy przy kupnie miejskiego auta, dokonamy przeglądu rynku kompaktów i sprawdzimy używane SUV-y. Spotkamy się z Waldkiem, programistą, który pracuje głównie z domu, więc nie potrzebuje auta użytkowego - kolejny samochód, jaki chętnie widziałby w swoim pojemnym garażu, ma spełniać tylko jeden warunek: dawać przyjemność z jazdy. Adam Kornacki i Patryk Mikiciuk pokażą mu prawdziwe samochody marzeń - od klasycznych aut klasy GT aż po auta supersportowe, kosztujące powyżej miliona złotych.

/ Polska / program motoryzacyjny
Reklama
Program TV na 15 lipca 2020 (Środa)
02:15 Zakup kontrolowany, sez. 21, odc. 2/10 Logo TVN Turbo

Opis (streszczenie): Polski rynek aut używanych przyprawia Cię o zawrót głowy? Gubisz się w salonowych katalogach i internetowych konfiguratorach? Chcesz kupić samochód, ale kompletnie się na tym nie znasz? Od blisko dekady nasz program pomaga widzom w poszukiwaniach jak najlepszych egzemplarzy! W każdym odcinku dwudziestej pierwszej serii Adam Kornacki i Krzysztof Róg gruntownie omówią trzy auta, które do obejrzenia wskaże bohater programu. Czwarta propozycja to tradycyjnie niespodzianka, niekoniecznie brana pod uwagę przez gościa - nasi eksperci, bazując na swoim doświadczeniu i zrozumieniu potrzeb kupującego, poszerzą jego horyzonty i pokażą, że mniej oczywisty wybór może być strzałem w dziesiątkę. W tym sezonie poszukamy między innymi dobrze wyposażonego auta z dużym bagażnikiem, SUV-a dla zapracowanej matki czy kombi z silnikiem Diesla na długie trasy. 38-letni Piotr potrzebuje przestronnego, dobrze wyposażonego kombi, wyprodukowanego nie wcześniej niż w roku 2010. Bohater wolałby silnik benzynowy, ale nie wyklucza też oszczędnego, Diesla - pod warunkiem, że będzie on dynamiczny. Cena auta nie może przekroczyć 50 tys. złotych.

/ Polska / program motoryzacyjny
14:45 Zakup kontrolowany, sez. 26, odc. 368 Logo TVN Turbo
Polska / program motoryzacyjny
21:00 Zakup kontrolowany, sez. 28, odc. 384 Logo TVN Turbo

Opis (streszczenie): Adam Kornacki wraz ze swoją ekipą zaprasza do programu widzów, którzy nie potrafią samodzielnie wybrać odpowiedniego samochodu dla siebie lub swoich bliskich. W każdym odcinku przestawiamy cztery zróżnicowane propozycje: wyselekcjonowane egzemplarze aut używanych lub konkretne wersje aut salonowych - każdy z gości programu może obejrzeć z bliska proponowane pojazdy, zasiąść na fotelu kierowcy by ocenić wnętrze oraz przejechać się, by na własnej skórze sprawdzić, czy dane auto jest dla niego odpowiednie. Podczas jazdy próbnej odwiedzamy też wyspecjalizowane warsztaty i poznajemy opinie mechaników na temat testowanych samochodów: ich najczęstszych usterek, przewidywanych wydatków eksploatacyjnych, potencjalnych argumentów do negocjacji ceny. W dwudziestej ósmej serii poszukamy między innymi małego miejskiego auta i efektownego kabrioletu. Adam Kornacki spotka się z Maćkiem, który ma obiecany prezent za bardzo dobre wyniki na studiach - swoje BMW E90 chce on zmienić na ciekawe, efektowne coupe. Nasz prymus nie boi się wysokiego spalania ani mocy powyżej 300 koni mechanicznych - jedynym ograniczeniem jest budżet wynoszący 130 tysięcy złotych.

/ Polska / program motoryzacyjny
Program TV na 16 lipca 2020 (Czwartek)
02:00 Zakup kontrolowany, sez. 21, odc. 4/10 Logo TVN Turbo

Opis (streszczenie): Zajmiemy się poszukiwaniami samochodu dla Idalii, która potrzebuje kombi z segmentu premium. Auto na długie trasy powinno być dobrze wyposażone, mieć automatyczną skrzynię biegów oraz pojemny bagażnik, a cena, jaką bohaterka jest skłonna zapłacić, to maksymalnie 120 tysięcy złotych.

/ Polska / program motoryzacyjny
14:45 Zakup kontrolowany, sez. 27, odc. 370 Logo TVN Turbo

Opis (streszczenie): Poszukiwanie właściwego samochodu może ciągnąć się niczym skomplikowane śledztwo - w gąszczu ofert wiele tropów okazuje się fałszywych, deklaracje sprzedawców nie wytrzymują konfrontacji z faktami, na wierzch wypływają kolejne dokumenty a bezwypadkowe okazje nie są tym, czym się wydają. Na szczęście jest człowiek, który wraz ze swoją ekipą motoryzacyjnych detektywów pomaga doprowadzić sprawę do szczęśliwego finału - Adam Kornacki po raz dwudziesty siódmy zaprasza do programu, w którym pomagamy widzom w wyborze wymarzonego auta. Adam Kornacki poszuka małego, taniego w eksploatacji auta dla Marzeny z Białegostoku - jej wymarzony samochód musi być też bezpieczny i najlepiej pięciodrzwiowy, by mogła komfortowo podróżować z córką. Kwota, w jakiej bohaterka chciałaby się zmieścić, wynosi 16 tysięcy złotych.

/ Polska / program motoryzacyjny
Program TV na 17 lipca 2020 (Piątek)
02:45 Zakup kontrolowany, sez. 21, odc. 5/10 Logo TVN Turbo

Opis (streszczenie): Adama z Białegostoku ma firmę budowlaną i potrzebuje pickupa z homologacją ciężarową, na którego może przeznaczyć nie więcej niż 60 tysięcy złotych.

/ Polska / program motoryzacyjny
14:45 Zakup kontrolowany, sez. 27, odc. 371 Logo TVN Turbo
Polska / program motoryzacyjny
Reklama
Program TV na 18 lipca 2020 (Sobota)
02:45 Zakup kontrolowany, sez. 21, odc. 6/10 Logo TVN Turbo

Opis (streszczenie): Marta i Paweł ponownie zwracają się do programu aby znaleźć pojazd dostosowany do nowych wyzwań, z jakimi przyjdzie im się zmagać - koniec urlopu macierzyńskiego i nowa praca Marty, oddalona o ponad trzydzieści kilometrów, a po drodze odstawienie dzieci do żłobka i do przedszkola... Miejski, ekonomiczny samochód oprócz łatwości mocowania fotelików i kompletu poduszek powietrznych, ma mieć elektryczne szyby, zamek centralny i komputer pokładowy. Adam Kornacki i Krzysztof Róg poszukają takiego auta w cenie do 19 tysięcy złotych.

/ Polska / program motoryzacyjny
12:30 Zakup kontrolowany, sez. 28, odc. 385 Logo TVN Turbo
Polska / program motoryzacyjny
Program TV na 19 lipca 2020 (Niedziela)
02:10 Zakup kontrolowany, sez. 21, odc. 7/10 Logo TVN Turbo

Opis (streszczenie): Oskar jako zawodowy muzyk-perkusista potrzebuje pewnego i sprawdzonego auta w gabarytach kombi, aby z łatwością transportować swoje instrumenty na próby i koncerty. W samochodzie nie może zabraknąć też sportowego charakteru, a całość powinna wytrwale i ekonomicznie znosić długie podróże - i to wszystko w ramach budżetu 30 tysięcy złotych.

/ Polska / program motoryzacyjny
22:15 Zakup kontrolowany, sez. 28, odc. 385 Logo TVN Turbo
Program TV na 20 lipca 2020 (Poniedziałek)
02:00 Zakup kontrolowany, sez. 21, odc. 8/10 Logo TVN Turbo

Opis (streszczenie): Filip z Bydgoszczy jest menedżerem i szuka samochodu do jazdy na co dzień. Do wydania ma około 40 tysięcy złotych. Auto musi mieć przynajmniej 150 KM - bohater jeździ na co dzień Saabem 9-3 1.9 TiD 180 KM, ale chciałby zobaczyć nowszą generację tego modelu.

/ Polska / program motoryzacyjny
14:45 Zakup kontrolowany, sez. 27, odc. 372 Logo TVN Turbo
Polska / program motoryzacyjny
Program TV na 21 lipca 2020 (Wtorek)
02:00 Zakup kontrolowany, sez. 21, odc. 310 Logo TVN Turbo

Opis (streszczenie): Zajmiemy się poszukiwaniem samochodu dla Mateusza z Gorlic. Bohater jest studentem i szuka samochodu miejskiego dla żony Moniki. Auto musi mieć silnik benzynowy, odpowiedni na krótkie codzienne dojazdy do pracy. Budżet, którym dysponuje Mateusz, to skromne 3 tysiące złotych

/ Polska / program motoryzacyjny
14:45 Zakup kontrolowany, sez. 27, odc. 373 Logo TVN Turbo
Polska / program motoryzacyjny
Program TV na 22 lipca 2020 (Środa)
02:15 Zakup kontrolowany, sez. 21, odc. 311 Logo TVN Turbo

Opis (streszczenie): Podejmiemy się wyszukania samochodu dla Sławomira z Poznania, taksówkarza potrzebującego limuzyny do pracy. Dysponuje on budżetem około 30 tysięcy złotych, a auta, które chce obejrzeć, mają mieć silnik benzynowy o pojemności do 4 litrów, zapewniać klientowi odpowiedni komfort podróżowania i zarazem dawać frajdę z jazdy kierowcy.

/ Polska / program motoryzacyjny
14:45 Zakup kontrolowany, sez. 27, odc. 374 Logo TVN Turbo
Polska / program motoryzacyjny
Reklama
21:00 Zakup kontrolowany, sez. 28, odc. 385 Logo TVN Turbo
Program TV na 23 lipca 2020 (Czwartek)
02:00 Zakup kontrolowany, sez. 24, odc. 332 Logo TVN Turbo

Opis (streszczenie): Sztuką jest znaleźć samochód, który będzie idealnie pasował do właściciela - jego charakteru, potrzeb życiowych, stylu jazdy i możliwości finansowych. Właśnie tę pracę wykonuje ekipa pod wodzą Adama Kornackiego - stara się jak najlepiej poznać bohatera, by potem przedstawić mu cztery propozycje najcelniej trafiające w jego gust i oczekiwania. Misją programu jest doradzanie osobom niepotrafiącym odnaleźć się na rynku aut nowych i używanych - nie tylko pomagamy znajdować egzemplarze w dobrym stanie, ale też zwracamy uwagę na perspektywę dalszej eksploatacji czy cenę ewentualnej odsprzedaży po latach. W dwudziestej czwartej serii pomożemy między innymi fance potężnych aut z napędem na cztery koła, miłośniczce mocnych kompaktów, wielbicielowi klasycznego stylu i poszukującemu tylnonapędowej zabawki. Adam jest pasjonatem motoryzacji, a jego konikiem są klasyki - aktualnie przywraca do życia starego Fiata. Szuka auta, przy którym nie będzie musiał dużo pracować, a będzie czerpać dużo radości z jazdy. Adam Kornacki poszuka auta, które jest nie młodsze niż rocznik 1996, jest zadbane i mieści się w budżecie do 20 tysięcy złotych.

/ Polska / program motoryzacyjny
14:45 Zakup kontrolowany, sez. 27, odc. 375 Logo TVN Turbo
Polska / program motoryzacyjny
Program TV na 24 lipca 2020 (Piątek)
02:45 Zakup kontrolowany, sez. 24, odc. 333 Logo TVN Turbo
Polska / program motoryzacyjny
14:45 Zakup kontrolowany, sez. 27, odc. 376 Logo TVN Turbo
Polska / program motoryzacyjny
Program TV na 25 lipca 2020 (Sobota)
02:45 Zakup kontrolowany, sez. 24, odc. 334 Logo TVN Turbo
Polska / program motoryzacyjny
12:30 Zakup kontrolowany, sez. 27, odc. 370 Logo TVN Turbo
Program TV na 26 lipca 2020 (Niedziela)
02:10 Zakup kontrolowany, sez. 24, odc. 335 Logo TVN Turbo
Polska / program motoryzacyjny
22:15 Zakup kontrolowany, sez. 27, odc. 370 Logo TVN Turbo
Program TV na 27 lipca 2020 (Poniedziałek)
02:00 Zakup kontrolowany, sez. 24, odc. 336 Logo TVN Turbo
Polska / program motoryzacyjny
14:45 Zakup kontrolowany, sez. 27, odc. 377 Logo TVN Turbo
Polska / program motoryzacyjny
Program TV na 28 lipca 2020 (Wtorek)
02:00 Zakup kontrolowany, sez. 24, odc. 337 Logo TVN Turbo
Polska / program motoryzacyjny
14:45 Zakup kontrolowany, sez. 27, odc. 378 Logo TVN Turbo
Polska / program motoryzacyjny
Program TV na 29 lipca 2020 (Środa)
02:15 Zakup kontrolowany, sez. 24, odc. 338 Logo TVN Turbo
Polska / program motoryzacyjny
Reklama
14:45 Zakup kontrolowany, sez. 27, odc. 379 Logo TVN Turbo
Polska / program motoryzacyjny
21:00 Zakup kontrolowany, sez. 27, odc. 370 Logo TVN Turbo
Program TV na 30 lipca 2020 (Czwartek)
02:00 Zakup kontrolowany, sez. 24, odc. 339 Logo TVN Turbo
Polska / program motoryzacyjny
14:45 Zakup kontrolowany, sez. 27, odc. 380 Logo TVN Turbo
Polska / program motoryzacyjny
Program TV na 31 lipca 2020 (Piątek)
02:45 Zakup kontrolowany, sez. 24, odc. 340 Logo TVN Turbo
Polska / program motoryzacyjny
14:45 Zakup kontrolowany, sez. 25, odc. 344 Logo TVN Turbo

Opis (streszczenie): Adam Kornacki po raz dwudziesty piąty spotka się z tymi, którzy nie potrafią sami zdecydować jaki samochód kupić. Zapyta o budżet, zainteresowania, oczekiwania, preferowane marki oraz motoryzacyjną przeszłość. Bazując na tych informacjach ekipa programu przewertuje ogłoszenia z najróżniejszych źródeł, przygotowując cztery konkretne propozycje dla gościa każdego odcinka. Dokona on wyboru po ich dokładnym obejrzeniu, zasięgnięciu opinii specjalistów oraz oczywiście jeździe próbnej. Nieważne czy do wydania będzie kilka, kilkanaście, kilkadziesiąt czy kilkaset tysięcy złotych - każdego, kto zwraca się do nas po pomoc, potraktujemy z równą atencją, dokładając wszelkich starań, by pojechał on do domu jednym z poleconych samochodów i cieszył się nim jak najdłużej. Duży nacisk położymy jak zwykle na odsianie niepoważnych ofert i pozornych okazji, doradzając, na co uważać przy kupnie zarówno używanego, jak i nowego auta. Adrian z Poznania jest konferansjerem - w związku ze swoją pracą rocznie pokonuje samochodem około 50 tysięcy kilometrów po całej Polsce. Potrzebuje auta niezawodnego, komfortowego i przede wszystkim bezpiecznego. W swoim obecnym samochodzie ma bardzo bogate wyposażenie, dlatego Adam Kornacki nie będzie miał łatwego zadania z tak wymagającym klientem, planującym wydać około 200 tysięcy złotych.

/ Polska / program motoryzacyjny
Program TV na 1 sierpnia 2020 (Sobota)
02:45 Zakup kontrolowany, sez. 24, odc. 341 Logo TVN Turbo
Polska / program motoryzacyjny
12:30 Zakup kontrolowany, sez. 27, odc. 371 Logo TVN Turbo
Program TV na 2 sierpnia 2020 (Niedziela)
02:15 Zakup kontrolowany, sez. 24, odc. 342 Logo TVN Turbo
Polska / program motoryzacyjny
22:15 Zakup kontrolowany, sez. 27, odc. 371 Logo TVN Turbo
Program TV na 3 sierpnia 2020 (Poniedziałek)
02:00 Zakup kontrolowany, sez. 24, odc. 343 Logo TVN Turbo
Polska / program motoryzacyjny
14:45 Zakup kontrolowany, sez. 25, odc. 346 Logo TVN Turbo
Polska / program motoryzacyjny
Program TV na 4 sierpnia 2020 (Wtorek)
02:00 Zakup kontrolowany, sez. 23, odc. 324 Logo TVN Turbo

Opis (streszczenie): Adam Kornacki zaprasza na dwudziesty trzeci już sezon programu, w którym pomagamy widzom w wyborze samochodu dopasowanego do ich oczekiwań, stylu życia i - co bardzo ważne - budżetu. Pod lupę bierzemy zwłaszcza auta używane, ale kiedy trzeba, wnikliwie wczytujemy się w salonowe broszury i internetowe konfiguratory, by doradzić w wyborze nowego samochodu. Dokładamy wszelkich starań, aby kupujący auto odjechał z programu zadowolony, a widz dowiedział się jak najwięcej o autach omawianego segmentu. Tomasz ma dość wożenia powietrza w kombi - poszukuję auta dynamicznego, nieawaryjnego i niedużego. Rodzaj paliwa i pojemność silnika nie gra roli, ważne, żeby to był silnik bezusterkowy i z dużą mocą, najlepiej w przedziale 150-170 KM. Nowy nabytek ma się głównie sprawdzić w jeździe miejskiej, ale też z możliwością wypadu za miasto. Nasz bohater pozazdrościł swojej żonie, która zakupiła sobie małe autko miejskie, dlatego uznał, że też chce zainwestować w fajny samochód ze sportowym charakterem - ma na to 35 tysięcy złotych.

/ Polska / program motoryzacyjny
14:45 Zakup kontrolowany, sez. 25, odc. 347 Logo TVN Turbo
Polska / program motoryzacyjny
Program TV na 5 sierpnia 2020 (Środa)
02:15 Zakup kontrolowany, sez. 23, odc. 325 Logo TVN Turbo
Polska / program motoryzacyjny
14:45 Zakup kontrolowany, sez. 25, odc. 348 Logo TVN Turbo
Polska / program motoryzacyjny
21:00 Zakup kontrolowany, sez. 27, odc. 371 Logo TVN Turbo
Program TV na 6 sierpnia 2020 (Czwartek)
02:00 Zakup kontrolowany, sez. 23, odc. 327 Logo TVN Turbo
Polska / program motoryzacyjny
Reklama
14:45 Zakup kontrolowany, sez. 25, odc. 349 Logo TVN Turbo
Polska / program motoryzacyjny
Program TV na 7 sierpnia 2020 (Piątek)
02:45 Zakup kontrolowany, sez. 23, odc. 328 Logo TVN Turbo
Polska / program motoryzacyjny
14:45 Zakup kontrolowany, sez. 25, odc. 351 Logo TVN Turbo
Polska / program motoryzacyjny
Program TV na 8 sierpnia 2020 (Sobota)
02:45 Zakup kontrolowany, sez. 23, odc. 329 Logo TVN Turbo
Polska / program motoryzacyjny
12:30 Zakup kontrolowany, sez. 27, odc. 372 Logo TVN Turbo
Program TV na 9 sierpnia 2020 (Niedziela)
02:15 Zakup kontrolowany, sez. 23, odc. 330 Logo TVN Turbo
Polska / program motoryzacyjny
22:15 Zakup kontrolowany, sez. 27, odc. 372 Logo TVN Turbo
Program TV na 10 sierpnia 2020 (Poniedziałek)
02:00 Zakup kontrolowany, sez. 23, odc. 331 Logo TVN Turbo
Polska / program motoryzacyjny
14:45 Zakup kontrolowany, sez. 25, odc. 354 Logo TVN Turbo
Polska / program motoryzacyjny
Program TV na 11 sierpnia 2020 (Wtorek)
02:00 Zakup kontrolowany, sez. 22, odc. 312 Logo TVN Turbo

Opis (streszczenie): Adam Kornacki i Krzysztof Róg zapraszają na dwudziesty drugi już sezon programu, w którym pomagamy widzom w wyborze samochodu dopasowanego do ich oczekiwań, stylu życia i - co bardzo ważne - budżetu. Pod lupę bierzemy zwłaszcza auta używane, ale kiedy trzeba, wnikliwie wczytujemy się w salonowe broszury i internetowe konfiguratory, by doradzić w wyborze nowego samochodu. Koncentrujemy się na szukaniu jak najlepszych egzemplarzy modeli, które chce zobaczyć bohater odcinka, ale i udowadniamy, że idealny wóz może wyglądać zupełnie inaczej niż w pierwotnych założeniach. Przestrzegamy przed pochopnymi zakupami, informujemy o najczęstszych usterkach oraz dokładamy wszelkich starań, by zadowolić potencjalnego klienta. Adam Kornacki i Krzysztof Róg spotkają się w Łodzi z aktorem Sławomirem Sulejem, który po sprzedaży swojej Nexii szuka samochodu zwracającego uwagę otoczenia. Głównym warunkiem jest to, aby do auta wygodnie się wsiadało, a budżet to 15 tysięcy złotych.

/ Polska / program motoryzacyjny
14:45 Zakup kontrolowany, sez. 25, odc. 355 Logo TVN Turbo
Polska / program motoryzacyjny
Program TV na 12 sierpnia 2020 (Środa)
02:15 Zakup kontrolowany, sez. 22, odc. 313 Logo TVN Turbo
Polska / program motoryzacyjny
14:45 Zakup kontrolowany, sez. 26, odc. 356 Logo TVN Turbo
Polska / program motoryzacyjny
21:00 Zakup kontrolowany, sez. 27, odc. 372 Logo TVN Turbo
Program TV na 13 sierpnia 2020 (Czwartek)
02:00 Zakup kontrolowany, sez. 22, odc. 314 Logo TVN Turbo
Polska / program motoryzacyjny
14:45 Zakup kontrolowany, sez. 26, odc. 357 Logo TVN Turbo
Polska / program motoryzacyjny
Program TV na 14 sierpnia 2020 (Piątek)
02:45 Zakup kontrolowany, sez. 22, odc. 315 Logo TVN Turbo
Polska / program motoryzacyjny
14:45 Zakup kontrolowany, sez. 26, odc. 358 Logo TVN Turbo
Polska / program motoryzacyjny
Program TV na 15 sierpnia 2020 (Sobota)
02:45 Zakup kontrolowany, sez. 22, odc. 316 Logo TVN Turbo
Polska / program motoryzacyjny
12:30 Zakup kontrolowany, sez. 27, odc. 373 Logo TVN Turbo
Program TV na 16 sierpnia 2020 (Niedziela)
02:15 Zakup kontrolowany, sez. 22, odc. 317 Logo TVN Turbo
Polska / program motoryzacyjny
22:15 Zakup kontrolowany, sez. 27, odc. 373 Logo TVN Turbo
Program TV na 17 sierpnia 2020 (Poniedziałek)
02:00 Zakup kontrolowany, sez. 22, odc. 318 Logo TVN Turbo
Polska / program motoryzacyjny
14:45 Zakup kontrolowany, sez. 26, odc. 359 Logo TVN Turbo
Polska / program motoryzacyjny
Program TV na 18 sierpnia 2020 (Wtorek)
02:00 Zakup kontrolowany, sez. 22, odc. 319 Logo TVN Turbo
Polska / program motoryzacyjny
14:45 Zakup kontrolowany, sez. 26, odc. 360 Logo TVN Turbo
Polska / program motoryzacyjny
Program TV na 19 sierpnia 2020 (Środa)
02:15 Zakup kontrolowany, sez. 21, odc. 301 Logo TVN Turbo
14:45 Zakup kontrolowany, sez. 26, odc. 361 Logo TVN Turbo
Polska / program motoryzacyjny
21:00 Zakup kontrolowany, sez. 27, odc. 373 Logo TVN Turbo
Program TV na 20 sierpnia 2020 (Czwartek)
02:00 Zakup kontrolowany, sez. 21, odc. 2/10 Logo TVN Turbo
14:45 Zakup kontrolowany, sez. 26, odc. 362 Logo TVN Turbo
Polska / program motoryzacyjny
Program TV na 21 sierpnia 2020 (Piątek)
02:45 Zakup kontrolowany, sez. 21, odc. 4/10 Logo TVN Turbo
14:45 Zakup kontrolowany, sez. 26, odc. 363 Logo TVN Turbo
Polska / program motoryzacyjny
Program TV na 22 sierpnia 2020 (Sobota)
02:45 Zakup kontrolowany, sez. 21, odc. 5/10 Logo TVN Turbo
12:30 Zakup kontrolowany, sez. 28, odc. 390 Logo TVN Turbo
Polska / program motoryzacyjny
Program TV na 23 sierpnia 2020 (Niedziela)
02:15 Zakup kontrolowany, sez. 21, odc. 6/10 Logo TVN Turbo
22:15 Zakup kontrolowany, sez. 28, odc. 390 Logo TVN Turbo
Program TV na 24 sierpnia 2020 (Poniedziałek)
02:00 Zakup kontrolowany, sez. 21, odc. 7/10 Logo TVN Turbo
14:45 Zakup kontrolowany, sez. 26, odc. 364 Logo TVN Turbo
Polska / program motoryzacyjny
Program TV na 25 sierpnia 2020 (Wtorek)
02:00 Zakup kontrolowany, sez. 21, odc. 8/10 Logo TVN Turbo
14:45 Zakup kontrolowany, sez. 26, odc. 365 Logo TVN Turbo
Polska / program motoryzacyjny
Program TV na 26 sierpnia 2020 (Środa)
02:15 Zakup kontrolowany, sez. 21, odc. 310 Logo TVN Turbo
14:45 Zakup kontrolowany, sez. 26, odc. 366 Logo TVN Turbo
Polska / program motoryzacyjny
21:00 Zakup kontrolowany, sez. 28, odc. 390 Logo TVN Turbo
Program TV na 27 sierpnia 2020 (Czwartek)
02:00 Zakup kontrolowany, sez. 21, odc. 311 Logo TVN Turbo
14:45 Zakup kontrolowany, sez. 26, odc. 367 Logo TVN Turbo
Program TV na 28 sierpnia 2020 (Piątek)
02:45 Zakup kontrolowany, sez. 24, odc. 332 Logo TVN Turbo
14:45 Zakup kontrolowany, sez. 26, odc. 368 Logo TVN Turbo
Program TV na 29 sierpnia 2020 (Sobota)
02:45 Zakup kontrolowany, sez. 24, odc. 333 Logo TVN Turbo
12:30 Zakup kontrolowany, sez. 28, odc. 391 Logo TVN Turbo
Polska / program motoryzacyjny
21:30 Zakup kontrolowany, sez. 26, odc. 356 Logo TVN Turbo
Program TV na 30 sierpnia 2020 (Niedziela)
02:15 Zakup kontrolowany, sez. 24, odc. 334 Logo TVN Turbo
22:15 Zakup kontrolowany, sez. 28, odc. 391 Logo TVN Turbo
Program TV na 31 sierpnia 2020 (Poniedziałek)
02:00 Zakup kontrolowany, sez. 24, odc. 335 Logo TVN Turbo
14:45 Zakup kontrolowany, sez. 27, odc. 370 Logo TVN Turbo
Program TV na 1 września 2020 (Wtorek)
02:00 Zakup kontrolowany, sez. 24, odc. 336 Logo TVN Turbo
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Zakup kontrolowany. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Zakup kontrolowany w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Zakup kontrolowany.

Poprzednie emisje Zakup kontrolowany w telewizji

Emisja Zakup kontrolowany miała miejsce:

2020-07-14 02:00 Zakup kontrolowany, sez. 21, odc. 301 Logo TVN Turbo
2020-07-13 14:45 Zakup kontrolowany, sez. 26, odc. 366 Logo TVN Turbo
2020-07-13 02:00 Zakup kontrolowany, sez. 22, odc. 319 Logo TVN Turbo
2020-07-12 22:15 Zakup kontrolowany, sez. 28, odc. 384 Logo TVN Turbo
2020-07-12 02:15 Zakup kontrolowany, sez. 22, odc. 318 Logo TVN Turbo

Zakup kontrolowany gdzie obejrzeć?

Zakup kontrolowany można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: TVN Turbo

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry